grsail.com

flirt sugestywny

Co ludzie chcą: Flirt lub Małżeństwo?

Ostatnie wydanie dziennika The Psychological Science opublikował wyniki badania poświęconego mężczyzn zwykle spojrzeć na kiedy są dostrojone do flirt lub poważnego związku.

Co ludzie chcą: Flirt lub Małżeństwo?

Eksperyment udział ponad trzystu ludzi w wieku od 18 do 40 lat. Ochotnicy mieli za zadanie - wyobraź sobie, że będą mieć stabilny i lekki związek z kobietą. Następnie uczestnicy otrzymali fotografie potencjalnych partnerów życiowych, w których kobiety były pokazane w pełnej wysokości. Ponadto ich obrazy zostały pokryte paskami papieru w dwóch miejscach. Zgodnie z podziałem, Oglądasz dziewczyny zdjęcie, mężczyźni mogą ciągnąć tylko jeden pas ich wyboru - albo z powierzchni lub z talii i bioder. W badaniu, 52% mężczyzn zerwał pokrywę na biodrach, mówiąc, że dostrojone są do światła niewiążącego romansu. 68% osób, które przed eksperymentem przyznał o zamiarze zawarcia małżeństwa otworzył twarz.

Nawiasem mówiąc, podobny eksperyment przeprowadzono z udziałem kobiet, wykazały, że w większości przypadków - 70% kobiet patrzeć przede wszystkim na twarzy człowieka próbującego przeczytać coś w jego oczach.

Kobiety i mężczyźni interpretować Flirt Inaczej

Kobiety i mężczyźni interpretować Flirt Inaczej
Powszechnie wiadomo, że wielu ludzi błędnie interpretują kobiet flirt i dość często nie rozumieją. Naukowcy odkryli inny ciekawy fakt. Okazuje się, żonaci mężczyźni i zamężne kobiety różnie reagują flirtować z nieznajomymi, raport naukowców z Uniwersytetu McGill w Kanadzie. Okazało się, że jeśli mężczyźni trochę flirtuje z nieznajomym, mają wyższe wymagania do ich małżonków. Kobiety, z drugiej strony, po flirt z nieznajomym traktują swoich mężów bardziej cicho i starają się poprawić atmosferę w ich rodzin.

Prosty test wykazał, że po udanym flirt mężczyźni są skłonni wybaczyć swoje żony do 12% mniej niż przed flirt, a kobiety w odpowiedzi na ich własnym flirtu są skłonni wybaczyć swoich mężów do 17,5% więcej. Naukowcy uważali, że różnica jest w oparciu o różne postawy kobiet i mężczyzn na flirt. Podczas gdy mężczyźni zrozumieć, jak niewielkie i krótkotrwałe relacje oparte na flirt jest; kobiety, przeciwnie, poważnie żadnych relacji, w ​​każdym flirt nieświadomie zobaczyć zagrożenie dla ich rodzin, dlatego starają się wzmocnić swoje relacje małżeńskie. Wydaje się, że najlepszym sposobem na to, aby nie flirt na wszystkich w celu ratowania rodziny. Jednak niektóre kobiety nie mogą żyć bez flirtu.

Flirt pomaga kobietom schudnąć

Biolodzy w Narodowym Uniwersytecie Kolumbii szacuje, że kobiety spędzają na flirt dwa razy tyle energii, co mężczyzn.

Flirt pomaga kobietom schudnąć

Wyniki pochodzą z badania kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat z 16 różnych krajów. Naukowcy zmierzyli, ile energii kobiety poświęcają przygotowując flirt tym stylizacji włosów, ubieranie, makijażu i innych kobiecych sztuczek. Należy pamiętać, że "flirt" oznaczało zarówno randki on-line i za pomocą web-towarzyskich kamery.

Wyniki wykazały, kobiety przygotowujące się do 100 kilokalorii spędził flirt za minutę na uwodzenie w porównaniu do 60 spędzony przez mężczyzn. W pierwszym dniu, kobieta spędza 10 kilokalorii na minutę w porównaniu do wystaje 2 kilokalorii używane przez mężczyzn.

Mężczyźni jednak potrzebują więcej energii do podjęcia uroczą dziewczynę na bieżąco. Spędzają około 90 kilokalorii na nim, a kobiety potrzebują tylko 30.

Jak Flirt Porady

Jak Flirt Porady


Zapraszamy naszych czytnika inspirowane odpowiedzi, jak flirtować wskazówki od Zadaj artykuł Dating Coach.

Odwiedzający Pytanie - Jak Flirt Porady

Szanowny Lori,

Naprawdę podoba mi się ten facet, ale nie jestem pewien, jak z nim flirtować. Nie chcę, żeby myśleć, że jestem łatwa, ale jednocześnie staram się natknąć w zabawny i zabawy. Jakieś rady?

~~ Urocze

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Urocze,

Uzasadnione jest się martwić, że facet jesteś zainteresowany może myśleć swoje flirtu jest oznaką zainteresowania seksualnego. Mężczyźni są często winni myląc flirtu dla kobiet oznacza coś innego. Na początku, że badania pokazują, że ludzie uważają, że jest trudne do interpretacji bardziej subtelne sygnały kobiet w mowie ciała.

Chociaż istnieje wiele książek na temat flirtu, zasady są bardziej niepisana niż napisane - i jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Naprawdę tylko uświadomić sobie, że nie ma żadnych zasad, gdy ktoś je łamie - przez flirtuje z niewłaściwej osoby (facet twojego najlepszego przyjaciela), lub flirt w nieodpowiednim czasie i miejscu. A jeśli, jak ja, kiedykolwiek popełnił flirtuje błąd, wstyd wydaje się utrzymywał dłużej po "Cel" z obrazu.

Istnieją dwa rodzaje flirtu. Flirtuje dla zabawy, co jest, co używasz: to flirt lekki i jest zarówno nieszkodliwe i przyjemne. Jest to bezpieczny sposób dokonywania nowego przyjaciela lub uzyskania czyjeś zainteresowanie. Ale, jeśli jesteś zainteresowany tym facetem na więcej niż "tylko przyjaciel", to będzie chciał skorzystać z drugiego rodzaju flirtu: flirtuje z zamiarem.

Gdy flirtuje z zamiarem, pierwszym celem jest pokazać, że lubisz tę osobę. Jeśli facet jesteś zainteresowany myśli, że go znaleźć interesujące i atrakcyjne, jest bardziej skłonny cię lubię. Przenośnik cię jak kogoś i ustalenie, czy lubi można stanowi kombinację werbalnych i niewerbalnych umiejętności. Chociaż wiele osób koncentruje się na sygnały werbalne, niewerbalne dowiesz się znacznie więcej na temat jego poziomu zainteresowania niż słów, których używa. Muszę wydać ostrzeżenie tutaj: te trzy niewerbalne techniki flirtu mam zamiar powiedzieć, że są bardzo silne, więc należy zachować ostrożność.

Kontakt z oczami

Możesz sygnalizować swoje zainteresowanie tym facetem przez kontakt wzrokowy i próbuje trzymać wzrok na dłużej niż jedną sekundę. Jeśli on odpowie na spojrzeniu na ponad sekundę, są szanse, że wraca zainteresowanie. Jeśli te wymiany oczu wywołać uśmiech, można przystąpić z ufnością.

Z drugiej strony, jeśli unika kontaktu wzrokowego lub odwraca wzrok po ułamku sekundy, a po pokoju i nie wygląda w ciągu kilku sekund spojrzeć wstecz, należy założyć, że nie jest zainteresowany w tym samym poziomie Ciebie. Kolejna obserwacja zrobić to, gdy mówisz ze sobą nie ten facet wygląda na ciebie trzy czwarte czasu, w spojrzeniach trwające od dwóch do pięciu sekund? Jeśli tak, to jest określony znak, że jego poziom zainteresowania pasuje do Ciebie.

Częstym błędem ludzi zrobić z flirtu jest przesada kontakt wzrokowy zbyt szybko. Przedwczesne próby szukać tęsknie w czyjeś oczy mogą odbiorca czuje się nieswojo, jakbyś patrzył na nich.

Dotknąć

Touch jest potężnym narzędziem komunikacji, szczególnie podczas używania go na flirt. Touch może rozwijać stosunki. Ponieważ ludzie wydają się błędnie interpretować gest kobiet dotyku, być ostrożnym - niewłaściwego wykorzystania dotyku może zrujnować swoje szanse na romans. Aby rozpocząć, należy dotyka pierwotnie w powszechnie akceptowanych obszarów i poziomów. Krótki dotyk na ramieniu służy do zwrócenia uwagi na Ciebie. Jeśli Twój facet znajdzie jesteś sympatyczna i atrakcyjna, powinno to skłonić niektóre wzajemny wzrost jego poziomu zainteresowania Ciebie. Chociaż nie może być oczywiste, jak w nim dotykając ramienia, należy szukać pozytywnych znaków języka ciała, takich jak zwiększone kontaktu z oczami, zbliża się do ciebie, bardziej uśmiechnięci. Jeśli otrzymasz pozytywną odpowiedź, spróbuj dotykając dłonią i pozostawiając rękę na jego na kilka sekund. Zrób to kilka razy. Jeśli w dalszym ciągu, aby zobaczyć pozytywne język ciała szanse są, że jego poziom zainteresowania pasuje do.

Zamknij

Jeśli naprawdę przyciąga do tego faceta i chcesz go zobaczyć, żaden z zaleceniami flirty I oferowanych będzie pomoc, chyba że "zamknąć" skutecznie. Subtelne aluzje i język ciała pozytywne pomoże Ci dostać się do tego miejsca i uważnej obserwacji jego reakcji powie, czy "zamykanie" jest prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Widziałem artykuły napisane w magazynach kobiecych mówiąc, że mężczyźni uwielbiają, kiedy kobieta przejmuje inicjatywę. Powodem jest to prawda dla facetów, jest to, że ludzie wierzą, kobieta, która ma inicjatywę w pytając mężczyznę jest bardziej seksualnie dostępne. Więc jeśli chcesz uniknąć nieporozumień o zainteresowanie, można zbliżyć się "blisko", coś w stylu: "Może moglibyśmy spotkać na kawę gdzieś?" Albo: "Moi przyjaciele i ja zamierzamy ____, może chcesz się z nami spotkać tam?" To pokazuje, że jesteś zainteresowany, i daje mu możliwość podjęcia inicjatywy w ustawieniu daty.

~~ Lori

Nastolatek Flirt Porady

Pytanie czytelnika

Szanowny Lori, Jestem w 8 klasie i nigdy nie miała chłopaka. Mam największych zakochanej w tym facetem w moim klasy, ale nie jestem pewien, czy on lubi mnie. Jeden z jego przyjaciół powiedział mój najlepszy przyjaciel, że mnie lubi, ale nie jestem pewien, czy mogę mu ufać. Jest także jednym z tych facetów, którzy jest zbyt miło znaleźć ładne dziewczyny i jest najgorętszym facetem w szkole. Jestem po prostu popularne nowy dzieciak, który tak naprawdę nikt nie wie, ale dlatego, że jestem nieśmiały. Naprawdę myślę, że jestem gotowy do chłopaka, ale myślę, że może być samotność ze mną rozmawiać. Plus nie wiem jak flirt! I naprawdę potrzebują pomocy. Dziękuję za przeczytanie! ~~ Melissa

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Melissa,

Jak widzę to masz dwie rzeczy będzie dla Ciebie. Pierwszy, jako "nowe dziecko", nie masz historię z innych osób w szkole. Nikt nie może powiedzieć: "Pamiętasz, Melissa, była dziewczyna, która w 5 klasie śmiali się tak mocno, mleko wyszedł nos?" Brak historii, żadne złe rzeczy do powiedzenia o tobie. Druga rzecz jaką będzie dla ciebie, jest wewnątrz toru do sympatii. Jego przyjaciel rozmawia z twoim najlepszym przyjacielem. Sztuką jest, jak korzystać z przyjaciół na swoją korzyść.

Tylko w ten sposób swoje zauroczenie będzie się o ciebie i dowiedzieć się, jak wspaniałym jesteś, to jeśli dostaje spędzić czas z tobą. To jest, gdy twój najlepszy przyjaciel może być bardzo pomocne. Ty i twoi przyjaciele planują działania grupowe zrobić, jak pójść do kina, kręgle, jazda na sankach i na zewnątrz lodowisko (gdy pogoda robi się chłodniej). Działalność Grupy i odciążyć spotkania one-to-one, które mogą być niewygodne dla dwóch osób tylko poznanie siebie nawzajem. Gdy tłok jest z tobą i innymi ludźmi, to sprawia, że ​​łatwiej mu się poznać i porozmawiać z Tobą.

Kiedy miejsce zostało wybrane, mają swojego najlepszego przyjaciela rozmowę do znajomego Crush za. Ona może powiedzieć: "Niektórzy z moich przyjaciół myśleli o kręgle, że ty i twój przyjaciel pojechać?" Może niech przyjaciel wie, kto jest, że ludzie idą i poprosić znajomego, jeśli nie ma innych osób, on myśli, powinna zaprosić. Informacja ta powie Ci, którzy przyjaciel jest zainteresowany. Wiedząc, kto lubi to ważne, bo jeśli dziewczyna lubi będzie działalność, będzie prawdopodobnie znaleźć sposób, aby nie być zbyt. A jeśli przyjaciel idzie, prawdopodobnie będzie on przynieść jego przyjaciel razem również.

Flirtowanie przychodzi naturalnie do niektórych ludzi i musi się nauczyć innych. Niektóre dziewczyny, że flirt jest coś zrobić tylko z chłopcami. Uważają, że flirt masz się śmiać głośno i mówić głośno. Żadna z tych rzeczy jest prawdą. Możesz flirtować z kimś. Osoby, które są dobrze lubią, mają tendencję do flirtować z każdym. Wiedzą, że kiedy flirtować z ludźmi to sprawia, że ​​czuję się dobrze. Następnie, gdy osoba czuje się szczęśliwy w swojej firmie, że osoba ma tendencję do kojarzenia ich radość z bycia z tobą. To dlatego flirtuje (gdy wykonywana w prawo) jest dobrą rzeczą.

Istnieją dwa rodzaje flirtu. Pierwszy, flirtuje być przyjazny. Ten rodzaj flirtu jest łatwe do zrobienia, i odbywa się ze wszystkimi. W nowej dziewczyny, flirtuje z każdym będzie można atrakcyjne, ponieważ ludzie będą widzieć, jak przyjazny i łatwo dostać się wraz z. Aby przyjazny flirt, zacznij od uśmiecha się i mówi cześć do ludzi. Zapytaj innych jak oni robią, czy mieli zabawy weekendu, lub, jak to miało miejsce w ich badaniu. Chodzi o to, aby pokazać zainteresowanie innych. Inną rzeczą, jaką możesz zrobić, to zaoferować prawdziwy komplement dla kogoś. Bądź konkretny i spojrzeć na osobę. Nie martw się, jeśli nie zwróci komplement. Ponownie, jest to, że wykazał zainteresowanie drugą osobą.

Drugi rodzaj flirtu flirtuje z zamiarem. To jest, gdy zwracają większą uwagę na jednej konkretnej osoby niż reszta ludzi. Flirt w ten sposób, by spojrzeć w oczy swojej zmiażdżyć, gdy dwaj z was mówią, uśmiech i skinienie głową. Jeżeli mówi coś zabawnego, śmiać się i być może dotrzeć, by dotknąć jego ramienia lekko. To pokazuje mu, że słuchasz, co ma do powiedzenia, a także dając mu całą swoją uwagę.

Więc następnym razem zobaczysz swoje zauroczenie być przyjazny i uśmiech. Jeśli możesz, przywitać i zadać mu pytanie. Pytanie może być o klasę, co zrobił w weekend, czy cokolwiek. To nie ma znaczenia, co jest pytanie. Liczy się to, że pacjent jest czas, aby zadać mu coś o sobie. Gdy on odpowiada, włączyć go w twarz i spojrzeć mu w oczy, podczas gdy on mówi. Po zakończeniu rozmowy, oferują komplement, takich jak miły z tobą rozmawiać, lub cieszyć się kolejną klasę, lub złapać później. Po flirtować z każdym, zrobić inni ludzie czują się dobrze. Kiedy ludzie czują się dobrze w swojej firmie, to ci się bardziej podoba.

~~ Lori

Więcej Flirt Porady

Pytanie czytelnika

Witam Lori, jestem zdezorientowany o problemie, który nęka mnie zbyt długo. Chcę wiedzieć, czy dziewczyny będą flirtować z tobą, nie wiedząc, czy znajdą Cię fizycznie atrakcyjne? Czy to możliwe, dziewczyny nie patrzą na ciebie, nawet jeśli są atrakcyjne? Ponadto, jeśli dziewczyna, która przypadkowo siedzieć obok na lunch pyta co masz na imię, to może być wskazówka, że jestem fizycznie atrakcyjne? Została ona po prostu jest przyjazny - Autor: Andrew

Ekspert Odpowiedz

Drogi Andrzeju,

Flirtowanie jest sposobem dziewczyna pozwala wiedzieć dowiaduje jesteś atrakcyjna. Flirtowanie służy do sygnalizowania innej osoby, "Hej, ty! Uważam, że atrakcyjne i chce cię poznać lepiej." Z mojego doświadczenia, większość facetów przegap dziewczyny subtelne sygnały dać im, że zainteresowanie pokazu. Dla dziewczyn to jest frustrujące i w rezultacie dają się zbyt szybko na faceta. Dla facetów, którzy nie odbierają sygnały flirtu, może to oznaczać, że brakuje wielu możliwości, aby poznać dziewczynę. Więc tak, dziewczyna będzie flirtować z tobą, nie znając ciebie.

Każdy człowiek jest przyciągany do różnych wygląda. Co jedna dziewczyna znaleźć atrakcyjne i oceniam jako 8, inna dziewczyna nie znajdzie tak atrakcyjny i oceniam faceta, 5 lub 6. Oznacza to, że czasami można znaleźć atrakcyjną dziewczynę, a ona nie znajdą Państwo równie atrakcyjne. Dlatego, mimo że niektóre dziewczyny powie są atrakcyjne, inne dziewczyny będą mówić: "nie tak bardzo."

Jeśli siedzisz obok dziewczyny i prosi swoją nazwę, jest ona wykazujące zainteresowanie poznanie Ciebie. Najprawdopodobniej dowiaduje fizycznie atrakcyjne. Większość dziewcząt nie będzie tracić czasu na rozmowy z tobą, jeśli nie znajdą Państwo atrakcyjne. To się zmieni, gdy stajesz się dorosły. Wtedy obie płcie sobie sprawę, że jest więcej do osoby, niż po prostu, jak on wygląda. Jako dorosły, wiesz, że facet może dobrze wyglądać na zewnątrz i być brzydki wewnątrz. Jako dorosły, dziewczyna będzie flirtować z tobą, jeśli dowie, że jesteś atrakcyjny i pociągający. Jednak będzie ona szybko określić, czy jesteś za atrakcyjne w środku, zanim zgodzi się dostać do dalszego poznać.

~~ Lori

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?


Czy ona wysyłając sygnały flirtu lub informacją, wędrówkom? Kobiety są komunikatory mistrzowskie, ale może być wyzwaniem dla mężczyzn do odczytu sygnałów flirty jeśli nie znać podstawy. Jeśli chodzi o flirt, kobiety mogą być nieprzewidywalne, więc warto wiedzieć, jakie objawy zauważyć.

Ona jest Flirting Wysyłanie sygnałów?

Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, że kobiety robią wiele tych samych rzeczy jak nimi, jeśli chodzi o flirtu. Kobiety robić rzeczy takie jak dokonać oczywistych kontakt wzrokowy i wykazują oznaki jest nerwowy, ale gdzie wszystko wydaje się różnić to, że kobiety są bardziej emocjonalne i mają tendencję, aby przeczytać więcej na rzeczy niż mężczyźni. Podczas gdy człowiek może być w stanie flirtować z wielu kobiet, zachowując zimną krew, kobiety są bardziej oczywiste, gdy są zainteresowani. Oto niektóre z najlepszych sygnałów na jak sprawdzić, czy kobieta jest zainteresowana:

 • Śmiech: To dobry znak, jeśli opowiadanie dowcipów i ona cieszy się. Będziesz ją zauważyć śmiechem, a także zobaczyć uśmiech w jej oczach.
 • Zabawowość: Ona może cię dotknąć żartobliwie lub spróbuj wywołać poczucie zabawy do rozmowy, tak że będziesz chciał zostać dłużej i porozmawiać.
 • Bliskość: Ona będzie można pozostać blisko niej, czy ona flirtuje, a może nawet nie zauważyć jej przyjaciele bok. Ona również wymówek, aby zbliżały się do ciebie i będzie siedzieć obok ciebie.
 • Kontakt z oczami: Jeśli ona cię lubi, ona będzie patrzeć na ciebie, a ona nie szukać daleko, zwłaszcza gdy jesteś w środku rozmowy. Jeśli widzi cię z drugiej strony pokoju, ona będzie patrzeć na ciebie i szybko wzrok kilka razy.
 • Mirroring: Zauważ, czy ona jest naśladując język ciała lub jeśli jej dotknąć, a ona dotyka cię z powrotem.
 • Kręcenie włosów: Ona może dotknąć jej włosy i kręcić go wokół palca jako subtelną wskazówką jest ona flirtuje.
 • SMS-y: Jeśli kobieta jest zainteresowana mogła wysyłać wiadomości tekstowe jako taktykę flirty i skłaniające do myślenia o niej.

Znaki Ona Nie flirtuje

Tak jak to importowanie znać odpowiedź do wysyłania sygnałów jest ona flirty, ważne jest również, aby wiedzieć, kiedy się wycofać. Jeśli kobieta zostaje wyłączony zbyt szybko może całkowicie stracić szansę.

 • Ona wygląda na znudzoną, mimo że jesteś pobudzony: Tylko dlatego, że uważasz, że masz dobry czas, nie oznacza, że czuje to samo. Uważaj na poszlakach i poprosić ją, jak ona robi i ocenić jej odpowiedź. Ponadto, spokojnej chwili niekoniecznie jest złe. Pomaga dostrzec, czy ona mirroring poziom energii lub powstrzymując.
 • Rozgląda się po pokoju dużo, gdy mówisz: To może być jej najlepszym sposobem informacją, że chce się z rozmowy i nie jest zainteresowany.
 • Ciągle w ruchu dalej od ciebie: Chociaż może ona po prostu jest nieśmiały, jeśli podejrzewa, zainteresowanie i odchodzi, a nie opierając się bliżej, to mówi, że nie flirtuje.
 • Ona nie odwzajemnić flirtu: Jeśli jesteś oddanie ruchów na kobietę, a ona odwróci swoje postępy, nie flirtuje w zamian, czy ona wygląda jak ona jest gotowa wstać i wyjść, ona prawdopodobnie nie flirtuje.
 • Ona mówi, że nie jest zainteresowany: To jest oczywiste sygnału, więc jeśli go usłyszeć, szanować jej życzenia. Co ciekawe, kobiety częściej myśleć o tobie, gdy nagle uświadamiasz sobie, że stracił zainteresowanie, więc może faktycznie daje się ją odzyskać.

Zostań Flirt

Podobnie jak w przypadku innych umiejętności społecznych, flirty wymaga praktyki, ale gdy już to zrobisz to tyle razy, będziesz w stanie stwierdzić, czy kobieta flirtuje w zamian. Utrzymanie go na światło, zabawy, a nie poziom oczekiwań pomoże Ci stać się ekspertem w flirtuje czasie.

Dlaczego Żonaty Ludzie Flirt

Dlaczego Żonaty Ludzie Flirt


Niektórzy zastanawiają się, dlaczego ludzie żonaci flirtować. Robią fałszywe założenie, że branie ślubów nagle wyłącza jakąkolwiek humorystyczną lub pociąg seksualny z kimś, ale małżonka.

Słowa vs. Natury

Pomysł z małżeństwa jest to, że mówiąc "tak" obejmuje zazwyczaj niewypowiedziane zrozumienie "... i nie będę z nikim innym!" Idea wierności, z "rozszczepienie tylko Ciebie" jest integralną i wspólne dla większości ślubów małżeńskich.

Tego rodzaju działanie jest dobrze w mocy męża i żony - zawsze możesz kontrolować swoje działania. Co nie można kontrolować to twoje pragnienie - to znaczy, że nie może powiedzieć, "... i nigdy nie będzie chciał z nikim innym!" Jeśli kobieta zawsze była włączona przez strażaków, na przykład pomysł, że mówiąc te słowa "ja" nagle wyłączyć, że odpowiedź biochemiczna jest niedorzeczne.

Zawór spustowy

Małżonkowie, którzy dostrzegają to także może uświadomić sobie, że istnieje duża presja podczas próby po prostu "wyłączyć", co mogło być zakorzenione przyzwyczajenia założona przez lata lub dziesięciolecia. Nie to, że każdy musi flirt, lub że każdy flirtuje, ale jeśli powód, zakochał się w dziewczynie na pierwszym miejscu jest, bo był towarzyski, dokuczanie, a żartobliwie angażowania Ciebie i innych, dlaczego uważasz, że byłoby łatwo po prostu wyłączyć? Na pewno jest to możliwe - i nowożeńcy szczególnie zazwyczaj tylko oczy na siebie, co sprawia, że ​​wydaje się łatwe. Ale raz, że energia nowych relacji słabnie, i rozliczenia z powrotem w ich codziennym życiu, oryginalne zwyczaje powrót - i ma walczyć, aby je wyłączyć, może być bardzo frustrujące. Jednym z powodów, dlaczego ludzie żonaci flirtują jest po prostu zachować tę zabawę w ich życiu - tak, że pozostaje w związku małżeńskim, nie oznacza utraty zabawy i nieszkodliwe część swojej radości w życiu.

Kwestia stopnia

Oczywiście, zanim małżonkowie flirtować, to chyba dobry pomysł, jeśli działa się ze sobą, co definicja flirtu jest. Niektórzy ludzie bardzo niepewne i zazdrośni próbują egzekwować reguły jak "Nawet nie patrzeć na inne kobiety!" która jest zarówno nierealistyczne i nieuczciwe w kulturze, która liczy na sexy kobiet form w prawie każdym rodzaju marketingu. Ale to jest dobry pomysł, aby porozmawiać z ze swoim partnerem, co myślisz flirtuje, a co nie jest. Miła rozmowa? Tańczyć tango? Idąc do kawy? Insynuacje seksualne? Co z czatów internetowych? Wszystkie one mogą być traktowane jako forma flirtu, a wiedząc, jaki poziom staje się niewygodne dla twój partner pozwala zarówno świadomych decyzji - czy być modyfikowania własnego zachowania lub twój partner pracuje na obsługę niepewności i zazdrości.

2010 zdobywca Oscara Mo'Nique wykonane fale, kiedy ujawniono, że jej małżeństwo było "otwarte" - obejmowała prawo dla każdego z nich, aby mieć innych partnerów seksualnych. To ekstremalny poziom "flirty", z pewnością, ale ilustruje fakt, że "oszukiwanie" oznacza złamanie zasad - ale ludzie, którzy tworzą zasady małżeństwa są ci, którzy są w nim, nikt inny.

Innym powodem Żonaty Ludzie Flirt

Oczywiście, jeśli małżonkowie flirtować z innymi, ale także zwykle dobry pomysł, że flirt one ze sobą, jak również. Jednym z największych niebezpieczeństw małżeństwo osiąga punkt, w którym już nie czuje się ekscytujące, w którym czujesz się jak jesteś w rutynę. Niektórzy posuwają się tak daleko, że obawiają się, że oni wypadł z miłości do współmałżonka, a to jest, gdy zasady i małżeństw pęknąć.

Często to, co się naprawdę dzieje, jest przejście do nowego rodzaju relacji, która sięga głębiej, niż polowanie-i-pościgu na scenie i zalotny randki w sferze bezpieczeństwa, zaufania i zaangażowania. Ale randki jest zabawa, i upewniając się, ty i twój małżonek są zarówno nadal flirtuje, drażni i randki - nawet po latach małżeństwa, jak Mo'Nique - to pomoże nadać relację najlepsze z obu światów.

Dlaczego Flirt?

Dlaczego Flirt?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, "Dlaczego flirtować?" Flirtowanie jest zabawa, ale kiedy twój chłopak lub dziewczyna flirtuje z kimś innym, to może boleć. Więc dlaczego ludzie flirt i dlaczego jest taki miecz obosieczny?

Odkrywanie Dlaczego Flirt

Każdy flirtuje -z najmłodsza osoba oldest- powodu flirtu jest formą komunikowania się ludzi, że jest bardzo wizualny i zabawy do prowadzenia między ludźmi, czy są naprawdę przyciąga do siebie, czy nie. To jest klucz do flirtu: jest to sposób komunikowania się, złośliwiec i ogólnie zaangażować inną osobę, ale to nie musi wskazywać zainteresowanie fizyczny lub emocjonalny.

Niektórzy psychologowie odnoszą się do flirtu jako człowieka autopromocji. Flirtowanie ogłasza światu, że ktoś jest dostępny, zainteresowany i nadające się do związku. Związek ten nie musi być z miłości. W rzeczywistości, przyjaciele są tak samo prawdopodobne, flirtować ze sobą jak dwie romantycznie zainteresowanymi partnerami.

Flirtowanie to również sposób wolny ryzyko odkrywania swoich relacji z innymi ludźmi. Na przykład, czy on reagować na żarty? Czy jej oczy zapalają się, kiedy się uśmiechasz? Czy dokuczanie dokonywania jego brzuch mrowienie?

Primal reakcji

Niektórzy naukowcy uważają, że i psychologów flirty jest pierwotną, instynktowna reakcja, która pochodzi z głębi mózgu. To reakcja emocjonalna jest udowodnić częścią ludzkiej natury społecznej. Flirtowanie pozwala na kształtowanie więzi między odmiennych członków społeczności. Obligacje te są silniejsze, tym bardziej prawdopodobne ludzie zwrócić uwagę na siebie. Flirtowanie również otwiera drzwi do komunikacji między dwoma osobami, które nie mogły być obecne w inny sposób.

Czy można przyjąć, że flirtu jest pierwotną częścią bycia człowiekiem, czy jest to po prostu inny aspekt komunikowania się ludzi, większość ludzi flirtować, bo to jest zabawa.

Flirtowanie jest zabawa

Gdy ktoś uśmiecha się do ciebie, są szanse, uśmiechu. Nawet jeśli jesteś nieśmiały i niepewny, że uśmiech sprawi, że będziesz czuć się dobrze w środku. Kiedy uśmiech na kogoś, oczy świecą się, twój wyraz staje się bardziej otwarty i zrobić ktoś inny czuje się dobrze. Nie jest niczym niezwykłym, że "pragnąć" dobre uczucia związane z tym, jak ktoś flirtuje z tobą.

Jakie inne formy flirtu czujesz się dobrze?

 • Gratulacje
 • Kontakt z oczami
 • Przypadkowy kontakt fizyczny
 • Gesty fizyczne (kciuki, mruga)
 • Zostały ujęte

Flirtowanie obejmuje Cię i wprowadzi cię do sytuacji, do których nie mają dostępu może inaczej. Wyobraź sobie, idąc do pokoju i jeden z chłopaków uśmiecha się do ciebie, i zadaje pytanie tyle głośno, że słychać go podczas gdy on patrzy na ciebie. Połączenie kontakt wzrokowy i geście werbalnej jest otwarty i że włączenie sprawia, że ​​czujesz się dobrze, nie tylko o nim, ale także o sobie.

Flirtowanie jest O Attitude

Jeśli nie jesteś pewien, czy jesteś dobrym flirt, można dowiedzieć się wiele porad i wskazówek, ale trzeba pamiętać, że flirt jest o postawie. Chodzi o to, jest zabawny, wesoły, spontaniczny i pewny siebie. Jeśli nie czujesz się tych rzeczy, można udawać, i pozwól, które pomagają przełamać lody, aby rozpocząć nowe rozmowy, poznania nowych ludzi i poznać swoich przyjaciół i znajomych lepsze.

Jeszcze nie wiem, można zrobić coś flirtuje? Rozważyć podjęcie rekwizyt jak pies, kot, trochę biżuterii, ulubione czasopisma, książki, a nawet funky kapelusz. Rekwizyty mogą zapraszać innych zadać pytania i dają coś do reagowania na.

Dlaczego więc flirtować? Najlepszą odpowiedzią jest otwartość na nowe doświadczenia, ludzi i rozmowy. Pomyśl o tym następnym razem będziesz się martwić, że nie masz nic do powiedzenia, bo pytanie jest świetny rozpoczęcie rozmowy i reklamuje, że jesteś otwarty i gotowy do rozmowy.

Flirt Linie powiedzieć mężczyzn

Flirt Linie powiedzieć mężczyzn


Czy starasz się wymyślić jakieś sprytne linii flirt powiedzieć ludziom? To łatwiejsze niż myślisz. Najprościej, choć może bardziej skoncentrować się na "flirt" i mniej na "linii".

Pięć Surefire Flirt Linie powiedzieć mężczyzn

"Murowany" może być rozciąganie to trochę, ale faktem jest, że nawet jeśli nie są one dostępne, większość ludzi docenić uwagę, że pochodzi z flirtu. W pewnym sensie, kobiety mają przewagę nad mężczyznami w tej dziedzinie, jak również, ponieważ powszechne zrozumienie, że człowiek czyni pierwszy krok. Oznacza to, że nawet jeśli Twój tekst na podryw jest okropna, to jest ok, ponieważ nie oczekuje się, aby być w tym dobry.

To jeszcze nie sprawiają, że łatwiej wymyślić lodołamacza. Jednakże, istnieje pięć kategorii, które można wybrać, aby ułatwić cały proces.

 1. Chwal jego wygląd. Wybierz się jakiś aspekt jego ubrania, który przemawia do Ciebie. To może być kurtkę, buty, krawat, nawet tylko czapkę z daszkiem. Następnie komentować: "To miłe daszkiem Czy jesteś na sport.?" Można nawet użyć go, aby było jasne, że jesteś jednym: "cut tego marynarka jest świetna Mój były chłopak nigdy nie docenili drobniejsze szczegóły." Jest to bezpłatne i daje człowiekowi szansę albo rozpocząć rozmowę lub przynajmniej dziękuję za komplement.
 2. Wykorzystaj zdarzenia. Cokolwiek Wydarzenie, którego zarówno uczestnictwo, w którym korzystać z linii odbioru może być bramą do rozmowy. Po prostu mówiąc "Dobry imprezę!" nie będzie, aby go sobie sprawę, że jesteś flirty, choć. Aby uczynić go bardziej sugestywne, oznacza to, że jego obecność jest to, co jest naprawdę co dzień. Jeśli jest to impreza zabawa, można powiedzieć, "nie mogę dowiedzieć się, czy jest to świetny czas, czy jestem po prostu ciesząc się, że tu jesteś!" Z drugiej strony, jeśli jest to nudne spotkanie, spróbuj przekazując notatkę, mówiąc: "To byłoby zupełnie nie do zniesienia, jeśli nie mam cię tu myśleć." On niemal natychmiast zaczynają się zastanawiać, co myślisz, i na tym polega rozmowa.
 3. Podać swoje intencje. Flirtowanie to gra rodzaju i można dosłownie "zrobić ruch" z pierwszej linii. Na przykład, jest to klasyczny wiersz zaczynający się ty mówisz: "Nie Tak. Może. W porządku." Pewnie zastanawiasz się, co to znaczy, i wyjaśnia: "Nie, ja nie zwykle to zrobić Tak, myślę, że jesteś gorąca Może pójdziemy gdzieś i porozmawiać o tym porządku, jeśli nalegać, my... może teraz iść. " Możesz być tak sugestywne, jak chcesz, ale należy pamiętać, że gdy flirtuje, mniej jest często bardziej. Niektórzy mężczyźni są zastraszani lub wyłączony przez agresywną seksualnością, więc używać go tylko wtedy, gdy jest to naprawdę twoja osobowość. Udaje spróbować zaimponować ktoś może spalić na panewce.
 4. Zapytaj bezpośrednie pytania. Z drugiej strony, wielu ludzi znaleźć bezpośredni i szczery wypowiedzi bardzo orzeźwiające w randek, który jest często mylące. Wystarczy podejść do człowieka i powiedzieć: "Próbowałem dowiedzieć się, jak powiedzieć, że uważam, że jesteś fascynująca. Nie mogę myśleć o czymś. Jakieś pomysły?" Tego rodzaju uczciwość jest zawsze dobrym sposobem na rozpoczęcie relacji, bo zamiast być linia lub przynęta jest autentyczne atrakcją. Prowadzi to do najpotężniejszych narzędzi w flirtu: jesteś.
 5. Bądź sobą. "Spróbuj tylko powiedzieć cześć," mówi pani Behavin, producent i wykonawca dla grupy burleski Foxy Weroniki Peach Pies. Ich występy są o sztuce flirt, a ona nie jest obcy piquing zainteresowanie mężczyzn. "Faktem jest, że jeśli chłopak się tobą interesuje, można powiedzieć prawie wszystko i będzie to działać."

Możesz znaleźć wszystkie rodzaje list w Internecie, ale problemem jest to, że po ich użyciu, już nie jesteś oryginalny. Najpotężniejsze linie flirt powiedzieć ludzie nie mają nic wspólnego z byciem sprytny lub gładkie. Oni po prostu mają do czynienia z bycia swoje prawdziwe ja, i pozwalając atrakcja przyrodnicza garderoby.

Lista 101 sposobów na flirt

Lista 101 sposobów na flirt


Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej lub po prostu dobrze się bawić, to lista 101 sposobów na flirt daje mnóstwo pomysłów, aby rozpocząć.

Zabawa Lista 101 sposobów na flirt

Flirtowanie może być świadome lub podświadome. Dla niektórych ludzi, przychodzi naturalnie podczas flirtu dla innych ludzi jest potrzebna praktyka. Ludzie flirtować na wiele różnych sposobów, ale przede wszystkim z ich mimikę, dotykanie, język ciała, słowa, odzieży i zapachowych. Poniżej znajduje się lista 101 sposobów na flirt:

 1. Kontakt wzrokowy
 2. Uśmiech
 3. Mrugnięcie
 4. Torebka usta
 5. Dąsy
 6. Smile nieśmiało
 7. Uśmiech na własne oczy, jak i usta
 8. Kontakt wzrokowy, wzrok na chwilę, a następnie ponownie nawiązać kontakt wzrokowy
 9. Trzymaj wzrok kilka sekund dłużej niż zwykle
 10. Niech Twój blask oczy, gdy patrzysz na niego
 11. Unieś brwi
 12. Rozstać usta
 13. Zwilżyć usta z językiem
 14. Mężczyźni: Rub brodą lub masować szczękę
 15. Podnieść obie brwi w górę iw dół dwa razy szybciej
 16. Spójrz przez ramię na niego
 17. Spójrz na ustach osoby
 18. Bat rzęsy
 19. Dotknij usta koniuszkiem palca
 20. Dotknij zębów z językiem
 21. Dotknij ramię
 22. Dotknij rękę
 23. Lekko myć rękę rękę
 24. Szczotka rękę przeciwko jego
 25. Myć nogi przeciw niemu
 26. Taniec ściśle
 27. Nie ruszaj się, jeśli dotknie cię
 28. Masować jej ramiona na krótko
 29. Myć piersi się o jego ramię
 30. Siedzieć na kolanach
 31. Dotknij jej włosy
 32. Delikatnie cios jej do ucha
 33. Szeptać mu do ucha:
 34. Kopać sandał się i pocierać stopę nogę
 35. Połóż dłoń na udzie
 36. Pochylać się ku przodowi
 37. Krzyż i nie-skrzyżować nogi
 38. Pochylić się do przodu i pokazać dekolt
 39. Stań blisko
 40. Projekt mu zbliżyć się do Ciebie
 41. Zagraj z włosami
 42. Ssać palca
 43. Szminki
 44. Odzwierciedlać ich ruchy
 45. Zamień swoje ciało w jego kierunku
 46. Zginać i podnieść coś przed nim
 47. Zagraj z naszyjnikiem
 48. Spin bransoletkę i narażać białą część nadgarstka
 49. Przechylić głowę na bok
 50. Trzymaj ręce i rozłożył otwarta
 51. Przejdź do pozycji, w pokoju, w którym może on zbliżyć cię łatwo
 52. Przerzuć włosy na bok
 53. Spójrz na jej ustach
 54. Odejść, ale spojrzeć uwodzicielsko na ramieniu
 55. Trzymaj postawę ciała otwarty i przystępny
 56. Przywitaj się
 57. Powiedzieć jego imię, gdy mu zajęcie
 58. Rozbawić lub dowcipny w odpowiedzi
 59. Drażnić ją
 60. Zadać mu pytania o siebie
 61. Chwal ją
 62. Bądź uprzejmy na przyjmowaniu komplementów
 63. Mówić pozytywnie o ludziach i życiu w ogóle
 64. Wyślij zalotny wiadomość tekstową
 65. Zainicjować rozmowę
 66. Dodać do niego śmiać
 67. Zapytaj o jej numer telefonu
 68. Być nieco niegrzeczny
 69. Pauza podczas rozmowy, aby dać mu szansę na rozmowę
 70. Powiedz: "Gdybym mógł zmienić alfabet, chciałbym umieścić U i I razem."
 71. Powiedzieć: "Cześć, jestem złodziejem i jestem tutaj, aby ukraść twoje serce."
 72. Powiedz: "Czy jesteś za darmo do końca życia?"
 73. Powiedz: "Jestem nowy w mieście, można uzyskać wskazówki do miejsca?"
 74. Powiedz: "Jeśli miłość jest przestępstwem, zamknąć mnie, jestem winny!"
 75. Powiedz: "Niebo musi być brakuje anioła".
 76. Powiedz: "Gdybym powiedział, że masz piękne ciało, by trzymać go przeciwko mnie?"
 77. Powiedz: "Czy jesteś za darmo dzisiaj, czy będzie mnie to kosztowało?"
 78. Powiedz: "Czy mogę flirtować z tobą?"
 79. Oprócz bycia sexy, co robisz na co dzień?
 80. Mam nadzieję, że wiesz, CPR, ponieważ zabrać mój oddech.
 81. Czy jesteś singlem?
 82. Aktywnie słuchać
 83. Śmiać się z jego żartów
 84. Kiwać głową, słuchając tak wie zrozumiesz
 85. Uśmiech na jego opowieści i żartów
 86. Pozwól jej mówić
 87. Utrzymuj kontakt wzrokowy
 88. Powtórz to, co mówi, aby pokazać słuchania
 89. Nosić ubrania, które są pochlebne
 90. Nosić coś sexy
 91. Nosić coś niskie cięcie
 92. Mężczyźni: Nosić kolor niebieski
 93. Kobiety: Nosić kolor różowy lub brzoskwiniowy
 94. Być subtelne w sexy wygląd
 95. Zostaw coś do wyobraźni
 96. Popraw swoje atrybuty i ukryć wady ciała
 97. Noszą sexy bielizna
 98. Chwal go na czymś, co ma na sobie
 99. Nosić lekkie perfumy
 100. Użyć spreju
 101. Kobiety: Stosować zapach wanilii lub cynamonu

Przestrogi

Nie możesz czuć się komfortowo ze wszystkim na liście 101 sposobów na flirt, ale niektóre z pomysłów może pracować dla Ciebie. Należy uważać, aby uważać na objawy, że osoba, z którą flirtuje ze nie jest zainteresowany. Czasami zaangażowanie w oczywistej metody flirtu, takich jak staromodna odebrać linii lub prosząc o numer telefonu, to najszybszy i najbardziej bezpośrednie podejście do flirtu.

Pamiętaj, że celem flirtu jest do zabawy, nie koniecznie wybrać się na kogoś. Uczenie się sztuki flirtu może umożliwić nowy związek, aby rozpocząć lub dodać ogień do już istniejącego.

Flirt Książki

Flirt Książki


Na szczęście dla tych, którzy jeszcze nie znaleźli wewnętrzną flirt, istnieje wiele książek Flirt dostępne pomóc. Flirtowanie jest sztuką, która często przychodzi naturalnie. Jednak dla wielu, jest to umiejętność, która musi się nauczyć, aby być częścią ich osobowości.

Flirtowanie jest zabawa

Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że o flirtu to jest zabawa. Nigdy nie powinno być żadnego ciśnienia lub strach, gdy pojawią się możliwości flirty. Dla bardziej nieśmiały w sercu, chociaż, flirtu jest tajemnicą, że nie przychodzi łatwo.

Dla tych, którzy jeszcze się znaleźć swoją wewnętrzną flirt, zastanawiam się, co to jest, o tym, kto, po wejściu do pokoju, po prostu wydaje się, aby przyciągnąć uwagę wszystkich. Tu nie chodzi o wygląd i wygląd. To wszystko na temat postaw i co wszyscy w pokoju czuć się dobrze. Choć może to brzmieć prawie niemożliwe do osiągnięcia tych umiejętności i pociągnij je w sposób naturalny, to jest bardzo realistyczna, gdy uzbrojeni w odpowiednie zasoby.

Odpowiednich zasobów

Nie ma szczególnych "Narzędzia" mieć, aby móc dobrze flirtować. Nie są pewne rekwizyty, które są niezawodny i stroje lub fryzury, które natychmiast sprawiają, że flirt lepiej.

Dostępne, są jednak, wiele, wiele książek na ten temat. Te książki są pisane przez terapeutów, pracowników socjalnych, psychologów społecznych i motyli. Sztuką jest nie tylko przeczytać jedną książkę, ale czytać wiele i łączyć to, co wszyscy mają do powiedzenia w celu rozwijania własnego stylu flirtu.

Flirt Książki

Oto kilka opcji:

 • 101 sposobów na Flirt: Jak uzyskać więcej Termin i spełni Twoje Mate, Susan Rabina i Barbara Łagowski. Ta książka wydaje się być łatwy do odczytu pełne 101 szybkich porad korzystać, aby stać się lepszym flirt. Jeden z krytyków zarzucała, że ​​książka wydaje się zbyt niejasne, ale wydaje się, że będzie to dobra lektura dla początkujących.
 • Jak Flirt: A Practical Guide, Marty Westerman Ta miękka 89 stron daje ogólny wszystko wokół podejścia do flirtu. To dobra lektura dla młodych, starych, doświadczenia i w-doświadczyłem.
 • Jak przyciągnąć każdego, zawsze i wszędzie: Inteligentny przewodnik flirty, Susan Rabina i Barbara Łagowski. Ten zabawny odczytu z 160 stron uczy, niech swoją wewnętrzną flirt się. Podkreśla, że ​​flirty powinno być zabawą i obejmuje "Porady z Master Flirt" i instrukcje na temat "Jak zrobić własną Luck".
 • Superflirt przez Tracey Cox. Wpisany przez krytykę eksperta płeć, książka ta zagłębia się podstaw języka ciała i pomaga czytelnikom rozszyfrować mieszane sygnały.
 • Jak Flirt i Be Uwodzicielska (Jak Guides), przez Valentina Artsrunik. To jest przypomnienie pióro w-policzek do odkrywania tego, co sprawia, że ​​ludzie stoją w tłumie i jak oni to robią. Rezultatem tej książki jest to, że każdy może osiągnąć ten wyczyn.
 • Flirt 101: Jak Charm swoją drogę do miłości, przyjaźni, a sukces, przez Michelle Lia Lewis i Andrew Bryant. Wpisany przez byłego australijskiego swat i mówca motywacyjny, ta książka skupia się na rozwijaniu pewności siebie, zrozumienia komunikacji niewerbalnej i pokonywania własnego strachu przed odrzuceniem. Założeniem tej książki jest, że dobry flirt sprawia, że ​​każdy czuje się dobrze.

Co jeszcze?

Będzie gwarancją udanego flirtu po przeczytaniu tych flirty książki? Nie ma żadnych gwarancji. Musisz połączyć swój własny styl z porad flirty wymienionych w tych książkach. Stanowią one drogę zobaczyć rzeczy, które działają. Jednakże, jeśli nie otworzyć się do bycia społecznego i zabawy, żadna z porad nigdy pracować. Oprócz studiowania tych książek, musisz popracować nad otwarty umysł i chęć do zabawy i cieszyć się proces. Flirtowanie może być dużo zabawy, jeśli nie boisz się zrobić. Flirt w pracy, w autobusie, w sklepie spożywczym, z sąsiadami. Po tym wszystkim, praktyka czyni mistrza!

Top 10 sposobów Flirt

Top 10 sposobów Flirt

10 najlepszych sposobów na flirt nie są łatwe dla każdego. Flirtowanie jest formą werbalnych i niewerbalnych sygnałów, które wskazują na zainteresowanie drugą osobą. Chociaż flirtu jest najczęściej związane z romantyczną lub seksualnego zainteresowania, flirtu może być również platonicznej, zabawny sposób, aby wykazać zainteresowanie znajomego.

Komunikacja werbalna i niewerbalna: Top 10 sposobów na Flirt

Komunikacja niewerbalna jest procesem wysyłania i odbierania wiadomości za pośrednictwem dotykowego, gestów, mimiki twarzy, język ciała i kontakt wzrokowy. Znaczna część naszych interakcji z innymi odbywa się poprzez niewerbalne sygnały możemy wysyłać i odbierać. Zastanów się przez chwilę, jak się czujesz, gdy ktoś rozmawiasz odwraca wzrok regularnie. Czy dana osoba mówi "on / ona słucha, czy nie, jego / jej niewerbalne cue komunikuje dyskomfort i możliwe pragnienie, aby być w innym miejscu. Kluczem do flirtu, a nawet 10 najlepszych sposobów na flirt jest to, co przychodzi naturalnie do ciebie.

Wyrazu twarzy: Top Five Ways flirtować

Komunikować się wiele z twarzy, jak się uśmiechasz i jak wyglądasz na kogoś. Pięć z najlepszych sposobów na flirt pochodzić z wyrazu twarzy i komunikacji twarzy. Te mimika są prawdziwe dla mężczyzn jak i dla kobiet.

1. Kontakt z oczami

Kontakt z oczami komunikuje swoje zainteresowanie osobą, czy dziecko jest w pokoju lub po drugiej stronie stołu. Wchodzisz do pokoju, to są wprowadzane i po drugiej stronie, można zauważyć, Good Looking kobieta lub mężczyzna. Możesz nawiązać kontakt wzrokowy z osobą. To zapewnia otwór dla niego / niej do dalszego komunikacji niewerbalnej lub odmówić delikatnie, po prostu patrząc. Wskazówka: Pamiętaj, nie należy patrzeć. Staring jest uciążliwe. Jeśli osoba spełnia swoje oczy i przytrzymaj, możesz spojrzenie z dala, a następnie z powrotem. Ten szybki ruch wygląd komunikuje swoją wrażliwość.

2. Oczko

Oczko jest zabawny sposób komunikowania się dobry humor, wspólną lub prywatną żart i zaprosić dalszego kontaktu. W grupie osób, możesz być od razu rozmowę i kontakt wzrokowy z innym. W opowiadając dowcip lub nawet zgadzając się na innym żart, dorywczo wink na osobę, którą jesteś zainteresowany oferuje krótki moment wspólnej intymności Wskazówka:. Winks są zabawy niewerbalne sygnały, możesz być pyskaty i przekazuje z przymrużeniem oka, ale jedno mrugnięcie jest wystarczające, powtarzające mruga wyglądać skurcz oczu.

3. Uśmiech

Uśmiechy są zachęcające. Mówią, że mile widziane, cześć i tak, ja bardzo chciałbym porozmawiać z wami wszystkimi na raz. Jeśli kontakt wzrokowy i mrugnięcie, uśmiech mówi przyjść i porozmawiać ze mną kilka lub rozmawiać, lubię to, co słyszę. Wskazówka: naturalne uśmiechy są szersze, bardziej otwarty i są często widoczne w mgnieniu Oczy osoby. Mocno uśmiech, który nie sięga wzrok nie jest to samo.

4. Kiss buzi

Dmuchanie pocałunku lub buzi jednego jest prowokacyjna forma flirtu, które mogą być uznane za dokuczanie i zabawy. Wskazówka: dmuchanie pocałunku jest ukryta flirt, że należy trzymać dopóki masz swój interes i chce, aby zachęcić ich do prowadzenia tego interesu dalej.

5. Przystępny Expression

Nawet z wszystkich wyżej wymienionych, można nadal wydawać niedostępny, jeśli wyrażenie jest strzeżony, napięta i zmarszczył. Wiele z tego, co ludzie czują się rozegrać na ich twarzy, tak patrząc podrażnioną lub znudzony nie zachęca flirtu, ale odwrotnie. Wskazówka: Jeśli nie chcesz być gdzieś, Twój wyraz twarzy może być znak stop do dalszego flirtu.

Więcej sposobów Flirt

Poza sygnały niewerbalne, znajdziesz równą liczbę słownych Flirty, które można używać do komunikowania się z zainteresowania innej osoby.

6. mu Komplement

Komplement to najprostszy sposób na flirt i otwórz rozmowę na sam. Komplementy kobiecie jej buty, jej strój, a nawet jej perfum mówi, lubię ten aspekt ciebie i jestem zainteresowany wiedząc więcej Wskazówka: Nie ograniczyć wyrazy, co on lub ona ma na sobie;. możesz pochwalić talenty, umiejętności, a nawet pracę.

7. Wyraź swoje zainteresowanie

Wykraczały poza komplement, pokazując mu, że jesteś zainteresowany w tych samych rzeczy. Na przykład, jeśli ona jest w trakcie książki przez autora chcesz lub ma na sobie t-shirt z zespołu cieszyć, to są świetne sposoby, aby kontynuować rozmowę. Wskazówka: Nie producenci zainteresowanie coś ty nie t ma tylko podtrzymać rozmowę.

8. Dotknij

Akcenty są niepewni obszar flirtu. To jest proste, aby być błędnie interpretowane, dlatego warto zarezerwować dotykać dopiero po dokonaniu kontaktu wzrokowego, śmiali się, wykazały zainteresowanie i rozmawialiśmy. Dotknięcie może być tak proste, jak wprowadzenie rękę na jego ramieniu, gdy dzielisz zainteresowania lub rozmowę. Wskazówka: Trzymaj światło dotykowy i łatwo usunąć. Nigdy nie należy dotykać kogoś na dłużej niż cztery sekundy, gdy flirtuje. To zmniejsza ciśnienie emocjonalnego reagowania, jeśli druga osoba jest niewygodne.

9. Joke, Have Fun

Trzymaj światło flirtowania i przestronne. Zaproś uśmiechy i uczynić go lub jej śmiech. Śmiech uwalnia endorfiny i może pomóc zrelaksować osobę, z którą flirtuje z Porada:. Mężczyźni i kobiety zarówno cieszyć kogoś, kto może ich śmiech. Jednak zachować humor pozytywny, nie częściej niż kiedy śmieją się z innych, śmiech może być zabarwione negatywności.

Najlepszy sposób na Flirt

Nawet wszystkich wyżej dziesiątym najlepiej flirtowa sprawia pozostałych dziewięciu możliwe.

10. Be Yourself

Nie kłaść na miny, nie udawać kogoś innego, po prostu być najlepszym możesz być. Nie tylko to pomoże technikę flirtowania, ale to oznacza, że ​​gdy osoba powraca zainteresowanie, on lub ona jest zwrócenie zainteresowanie jesteś człowiekiem, a nie osoba on lub ona uważa, że ​​może być.

Starsze Flirt z młodszych mężczyzn

Starsze Flirt z młodszych mężczyzn


Dlaczego starsze kobiety flirt z młodszych mężczyzn? Odpowiedź jest prosta, że ​​są one "na gorąco", ale istnieje wiele innych czynników, które odgrywają w tym zjawisku.

Rise of the Cougar

Starsze kobiety i młodzi mężczyźni zawsze byli wokół, czy to rodzime tribeswomen wprowadzające młodszych ludzi do przyjemności dorosłym życiu lub po prostu dramatyczne niepokoju absolwenta. Jednak w ostatnich dziesięcioleciach rola kobiet zmieniły się w kulturze zachodniej, jak i starsze kobiety flirt z młodszych mężczyzn tyle, że nabyli swoje własne imię: Cougars.

Zainspirowany pomysłem polowania na zdobycz mięsożerny, część wzrostu w "Cougars" została ze względu na powodzenie ruchu równouprawnienia kobiet. Kobiety mają więcej pieniędzy, znaleźli się na stanowiskach kierowniczych, a na emeryturę bogaty w młodszym wieku. Nawet ci, którzy biorą tradycyjną drogą małżeństwa i dzieci często znajdują się rozwiedli (dla innego zjawiska kulturowego, "trofeum żony"), a wciąż niezależne.

W minionych wiekach, te kobiety zazwyczaj oczekiwać od społeczeństwa, aby starzeć z wdziękiem i spokoju. Jednak coraz więcej kobiet bada ich mocy i wolności, przechodząc z powrotem na scenę randek i znalezienie atrakcyjnych młodych mężczyzn. Cieszą się o finansową i emocjonalną siłę, która może być nieobecny w poprzednich związkach. Większość z tych rodzajów relacji nie są przeznaczone do długoterminowego lub założyć rodzinę; są po prostu dla przyjemności towarzystwa.

Generation Gap

Chociaż kosmetyki (czy stosowane lub chirurgiczne) zachowali kobiety patrząc bardzo młody, różnica zapadalności między młody mężczyzna i starsza kobieta może czasem oznaczać koniec nawet najbardziej namiętny związek. Oprócz różnych gustów kulturalnych muzyki, filmów i innych rozrywek, społecznych, jest też często rozłączanie pod względem celów życiowych. Często młodzi ludzie są napędzane przez ambicje kariery lub założenie rodziny, podczas gdy starsze kobiety często już zbadać te opcje i szukasz czegoś innego. To dlatego wielu "od maja do grudnia" romanse między Cougars i ich zdobycz często wypalają się dość quickly.At w tym samym czasie, są pewne relacje, które wydają się po prostu pracować. Demi Moore i Aston Kutchner były przewidywane jest relacja krótko, ale był zakochany od lat. Ashton nawet się go do wiadomości publicznej za pośrednictwem Twittera, całkowicie unself-świadomy o jego relacji z dużo starszą kobietą.

Gdzie Starsze Kobiety flirt z młodszych mężczyzn?

Podczas gdy liczba Cougars może się zmienić, miejsca, gdzie polują na nie. Kluby nocne, kluby i bary zapewniają naturalne siedliska, gdzie chętni myśliwym i pożądaną zdobyczą mogą spędzać czas razem i towarzysko. Są to miejsca, które rozpoczynają się flirty, czy jest to proste spojrzenie w zatłoczonym parkiecie lub gorącej salsy i spocony tańca. Słowa nie zawsze są konieczne i rzeczywiście czasami w drogę. Wspólne żart, że "był całkiem, aż otworzył usta." Te miejsca są znacznie więcej o język ciała, chemii i zarówno kobiety i mężczyzny będącego w dobrym nastroju w odpowiednim czasie.

Znalezienie najlepszy klub używane polegać na ustnie, ale Informacje Wiek stało się łatwiejsze. Strony internetowe, takie jak Cougar Bary mają oferty drogą stanu barów, w których osoby poszukujące tego rodzaju relacji hang out. Magazyn Maxim, przeznaczone do młodszego męskiego tłumu, nawet opublikował Bary Top Ten Cougar w USA

Jednak ludzie nie mają nawet iść do cieszyć się flirtu między tymi starszych kobiet i młodszych mężczyzn zalotników. CougarLife jest randkowym w atmosferze bardzo społecznego, umożliwiając użytkownikom przeglądać profile nawzajem, wysyłać wiadomości, a flirt skandalicznie - na długo przed ich kiedykolwiek spotkać się osobiście. Starsze kobiety flirty z młodszych mężczyzn jest coraz bardziej powszechne częścią amerykańskiej romantyczny widma.

Znaki Flirt

Znaki Flirt
Flirt czy friendly?

Jeśli uważasz, że dana osoba jest tobą zainteresowany, ale nie jesteś pozytywny, to dobry pomysł, aby obserwować próby flirtu. Niektóre sygnały flirty są oczywiste, a inne są bardziej subtelne. Akcje, które naszym zdaniem może być tylko przyjazne gesty mogą rzeczywiście wskazują romantyczne zainteresowanie.

Kontakt z oczami

Jedną z najtrudniejszych do wykrycia sygnałów flirtu jest kontakt wzrokowy. Czasem może to być trudne do odróżnienia od przypadkowy kontakt wzrokowy flirt. Aby odróżnić, trzeba wiedzieć, co oddziela konwersacji kontaktu wzrokowego z typem, który wskazuje zainteresowanie.

Rozszerzona Kontakt z oczami

Większość ludzi, nawiązać kontakt wzrokowy podczas prowadzenia rozmów. W związku z tym, to nie jest dobry pomysł, aby założyć, że każdy, kto sprawia, że ​​kontakt wzrokowy z tobą jest wysyłanie wiadomości romantycznej zainteresowania. Gdy osoba posiada kontakt wzrokowy na kilka sekund dłużej niż to, co wydaje się naturalne dla danej rozmowy, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że on lub ona flirtuje z tobą. Rozszerzenie kontaktu wzrokowego dla krótkich chwil dłużej niż oczekiwano można dodać intymności do swobodnej spotkanie, a na pewno może być jednym z objawów flirty.

W zatłoczonym pokoju

Jeśli zauważysz kogoś po drugiej stronie pokoju, próbuje złapać swoją uwagę, a potem uśmiecha się podczas kontaktu wzrokowego, które mogą być oznaką flirtu. Aby przetestować go, uśmiech, gdy podejrzany flirty połowy oka, a potem spojrzał się na kilka sekund. Gdy spojrzeć w kierunku osoby, jeśli on lub ona jest nadal patrzy na ciebie, to całkiem bezpieczny zakład, że flirty ma miejsce.

Język ciała

Można powiedzieć wiele o intencji danej osoby obserwując swój język ciała. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju komunikacji ludzkiej, a zwłaszcza romantycznej zainteresowania, działania często mówią głośniej niż słowa.

Światło Dotknięcie

Pozornie przypadkowe dotknięcia podczas rozmowy może czasami wskazywać romantyczny zainteresowanie. W zależności od tego, jak to się robi, a osobowości zaangażowanych osób, proste akcenty, które wydają się być bardzo na co dzień może być zalotny. Ktoś, kto delikatnie szczotki rzeczywistych lub urojonych szarpie przy rękawie swojego swetra lub który pozwala mu odpocząć dłoń lekko w ramię podczas rozmowy po prostu może być flirtuje z tobą. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że niektórzy ludzie są z natury bardziej drażliwy-feely niż inni, więc trzeba zwrócić uwagę na to, jak dana osoba wchodzi w interakcje z innymi ludźmi, aby ocenić intencje. Jeśli wydaje się wyróżnić na szczególną uwagę, jest prawdopodobne, że osoba jest bardzo zainteresowani poznaniem cię na romantyczny poziomie.

Odpowiedź na Dotknięcie

Jeśli odejść, gdy ktoś przypadkowo dotyka cię, będziesz wysyłając znak, że jest niepożądane zachowanie flirtu. Jeśli pacjent nie reaguje w ogóle, wysyłasz wiadomość, że nie są niewygodne z działań drugiej osoby. Jeśli, jak reagować w sposób przypadkowy kontakt poprzez inicjowanie własnego, twoje zachowanie pozwala osób wie, że można rozpoznać i odwzajemnić potencjalne zainteresowanie i może być zainteresowany poznaniem go lepiej. Odbity obraz ciała (naśladując to, co druga osoba robi, jak skrzyżowanymi nogami, ręką na brodzie, etc) wykazuje zainteresowanie, jak również i pokazuje, że jesteś zsynchronizowane ze sobą.

Dotknięcie własne akcesoria lub sierści

Jest to rodzaj preening, że niektóre kobiety robią, nawet nie wiedząc, ale to pokazuje zainteresowanie. Grając z włosami lub wiercić dodatkowych akcesoriów nie tylko nerwowy nawyk.

Coraz bliżej

Ludzie zazwyczaj starają się zbliżyć tylko ludzi, których lubią, więc jeśli ktoś próbuje zwiększyć swoją bliskość do Ciebie, jest duża szansa, że ​​są zainteresowani.

Słowa

Flirty sygnały, które są wypowiadane mogą być łatwiejsze do wykrycia, ale jeśli nie zwracając uwagi, mogą przekazać ci.

Gratulacje

Ten jest najłatwiejszy do interpretacji. Komplementem jest sposób, aby pokazać oczywisty zgody. Powiedział, że kocha swoje oczy? Twój uśmiech? Nawet twoja sukienka? Pewnie interesuje.

Being Funny

Gdy ktoś stara się wywołać uśmiech lub śmiech, oni często próbuje zaimponować swoim poczuciem humoru.

Delikatne Teasing

Powtórzyć plac zabaw z tego. Jest przedmiotem Twojej miłości drażni cię? To odpowiednik małego chłopca na placu zabaw ciągnięcie włosy w przedszkolu. Dając ciężko jest czasami sposób na flirt.

Mówiąc: Imię i Nazwisko

Korzystanie czyjeś nazwisko w rozmowie jest sposobem, aby czuli się bliżej Ciebie. Jeśli wciąż słyszymy nazwę, kiedy masz rozmowę wih kogoś, pewnie jest zainteresowany i stara się stworzyć więź.

Pick up linii

Oto kolejna oczywista. Pick-up linii, o ile nie są nieodpowiednie, może być użyte jako lodołamacza z nadzieją i prowadzi do tej pory. Oni wydają się być śmieszne i rozpoznawalne, więc są one trudne do miss.

Angażowanie się w rozmowy

Czy osoba, z którą rozmawiasz, próbować angażować się w rozmowie, a nie co kilka komentarzy tu i tam i strojenia was w celu drone na i po prostu usłyszeć siebie mówić? On jest legalnie zainteresowany tym, co mają do powiedzenia - i poznanie Ciebie.

Uśmiecha

Nie należy zakładać, że każdy, kto uśmiecha się do ciebie flirtuje z tobą. Jednak można powiedzieć wiele o intencji danej osoby wobec Ciebie i zainteresowania Ciebie od sposobu, w jaki on lub ona uśmiecha się podczas interakcji z tobą.

Nieśmiały uśmiech

Na przykład, jeśli ktoś ma kontakt z ciebie oczu w zatłoczonym pokoju i uśmiecha się nieśmiało, gdy wzrok oko, trochę flirtu może być miejsce. Aby przetestować go, gdy spoglądam wstecz na osobę, która zainicjowała kontakt wzrokowy, czy on lub ona wciąż się uśmiechając. Jeśli nieśmiały uśmiech był gest wstydu dla coraz złapany patrząc na ciebie, osoba wzrok ponownie. Jeśli intencją flirtował jednak jest tak, że on lub ona będzie utrzymywać kontakt wzrokowy i uśmiech jeszcze bardziej ten czas.

Otwórz Smile

Istnieje duża różnica między uprzejmym uśmiechem i jeden, który jest naprawdę otwarte. Kiedy człowiek jest uśmiech osiąga oczy, a cała twarz wydaje się świecić, to znak prawdziwej miłości. To może być uśmiech przyjaźni, ale może również wskazywać romantyczny zainteresowanie. Pierwszą rzeczą, aby zwrócić uwagę przy ocenie, czy uśmiech wskazuje flirtu jest oczy danej osoby. Uprzejmy uśmiech na ogół nie dotrzeć do oczu. Jeśli pojawiają się iskierki w oczach osoby, uważaj na innych zachowań Flirt powiązanych z uśmiechem, aby pomóc dowiedzieć się, czy coś więcej niż tylko przyjaźń może być motywujące błysk w oku osoby.

Flirty Znaki Ignoruj

Istnieje wiele sposobów na flirt tam, ale pamiętam, po prostu dlatego, że ktoś flirtuje z tobą, nie oznacza, że ​​on lub ona jest naprawdę zainteresowanych. Czasami ludzie, którzy są w związkach lub którzy są małżeństwem flirtować, ale nie znaczy nic to. Dla wielu ludzi, przychodzi naturalnie i flirty, którzy są bardzo ciepły i przyjazny może zrobić nieświadomie. Pamiętaj o tym, jak szukać czyli za słowa i czyny, i wiem, co sygnalizuje traktować poważnie, a które pozwalają przekazać ci.

Nauki ścisłe nie

Oczywiście, uznając czy flirty ma miejsce nie jest nauką ścisłą. Duża część rozpoznawania, czy ktoś jest zainteresowany poznaniem cię na romantyczny poziomie rozwija zdolność do rozpoznawania znaków. To nie ważne, aby przejść do wniosków o intencji drugiej osoby, i należy unikać odpowiedzi na podejrzanych prób flirtu w sposób agresywny. Jeśli obserwować subtelne wskazówki, że ktoś interesuje się tobą, i chcesz sprawdzić, czy to zainteresowanie jest szczera i wzajemne, reaguje wykonując trochę flirtu własnych.

Jak Flirt z Boy

Jak Flirt z Boy


Wiedząc, jak flirtować z chłopakiem jest umiejętnością, która jest zarówno przydatne i zabawne, aby dowiedzieć się, kiedy jesteś uderzając scenę randkowy. Możesz myśleć, że jest zupełnie inaczej, niż jak flirtować z dziewczyną, ale możesz być zaskoczony, jak podobne dwa może być.

Nie Overthink Jak Flirt z chłopakiem

Podczas uczenia się, jak flirtować z chłopakiem, jedną z głównych różnic w większości chłopców i mężczyzn jest to, że nie trzeba być subtelna - w rzeczywistości, czasami nie. Współczesna kultura uczy ludzi, że nie powinno być "w kontakcie" z rzeczy, emocjonalnych, i że powinny one pozostać trudne i na uboczu. Flirty z tego rodzaju ludzi może być trudne, ponieważ jest to trudne dla obu z nich, aby wiedzieć, że flirtuje i dla nich, aby pokazać, jak czują się o tym. Jeśli dać kwiaty do kobiety, to jest zupełnie kulturowo akceptowalny dla niej rumieniec i uśmiech, a może chichotać. Takie samo zachowanie w człowieku jest coś, co może być dokuczał temat - mimo, że czuje się tak samo!

Podobnie, tylko komplementy go - "Podoba mi się sposób, że kurtka wygląda na ciebie, Michael!" mogła być przeznaczona jako zalotnie zaproszenie, ale nie może brać go za jeden, tylko dlatego, że nie uważa się za "męskie" być zaniepokojeni pozorom - ". próżno", a nie, że to jest Jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, żeby wiedział, że jesteś nim zainteresowana, jeśli go na jakiś komplement części urządzenia, które posiada - jego samochodu, na przykład.

Sensitive New Age Guy

Oczywiście, inne archetyp kulturowy współczesnego mężczyzny jest przeciwieństwem człowieka opisanego powyżej - osoby, która uczy się być w kontakcie ze swoimi emocjami, aby docenić rzeczy jak romansu i piękna i więcej. Nie myśl, że ci ludzie są łatwiejsze flirtować z - ich nauczono, że trzeba nie zakładać, że kobieta jest zainteresowany nich tylko dlatego, że uzupełnia je. Chociaż mogą one być bardziej wdzięczne przyjmując komplementy, są one również mogą założyć, że są po prostu miarą przyjaźni - nie przeznaczona do romansu, co jest, co naprawdę entails.In albo flirtuje przypadku, gdy wydaje się facetem brakuje Sygnały, że jesteś wysyłanie, to chyba najlepiej po prostu wyjść i niech wie, bezpośrednio, że jesteś nim zainteresowana. Flirt jest tylko zabawa, jeśli obie osoby są gry, a jeśli on wie na pewno jesteś zainteresowany, to daje mu szansę na flirt z tobą ponownie.

Niebezpieczeństwo nieporozumień

Niestety, oba stereotypów powyżej (i są stereotypy, z wieloma wyjątkami) mają potencjalny problem dołączonego założeń i nieświadomości ich na sygnały emocjonalne: jeśli mają podobasz, mogą wykonać ładne codzienne uprzejmość jako zalotny. Jest to dobrze znane zjawisko ktoś nie dostaję sygnały, że subtelne "Ona jest po prostu nie, że w ciebie." Ponownie, w tych przypadkach, jasny przekaz - czasami bardzo tępe komunikacja - jest droga.

Dokładniejsze sztuki flirtu

Oba typy mężczyzn są ogólniki, i to całkiem możliwe - i nadzieję - że człowiek chcesz flirtować z nie jest w kontakcie, że umiem czytać swoje sygnały i reagują pozytywnie. Jeśli tak jest, flirtu może być jednym z najbardziej zabawnych gier para może grać - czy to na pierwszej randce lub po dekadach małżeństwa.

1. Zwróć uwagę: Twoja pierwsza strategia flirtu jest, aby zwracać uwagę. Zauważ, co lubi robić, zauważyć, co naraża lub programy telewizyjne i sklepy czynią go rozjaśnić i uśmiech. Jak można zorientować się, co tak naprawdę zajmuje jego uwagę, to pomoże Ci dowiedzieć się, jak skupić się w kierunkach i nastrojów, które chcesz.

2. Pobierz go zwrócić uwagę na Ciebie: Zacznij sadzić małe nasiona rzeczy, które lubi wokół siebie - zwracając jego uwagę. Dobrym przykładem może być zauważyć, że lubi ciasto z dyni - i zamawiania trochę oleju z dyni kąpieli pie wyruszyć nastrój.

3. Bądź sugestywne: Gdy masz swoją uwagę, zaczynają sugerować rzeczy do zrobienia razem - rzeczy, które lubi, na początku, aby powiązać je ze sobą, a następnie w miarę upływu czasu będzie kojarzyć z tobą czas jako coś, co mu się podoba - niezależnie od tego, co to jest!

Gdy dojdziesz do punktu, w którym twój flirt udało się celem romantyczny związek, nie przestawaj! Utrzymanie tej zabawy uwagę na siebie, sugerując sposoby można spędzić więcej czasu ze sobą - to pomoże utrzymać miłość świeże i żywe nie ważne jak długo jesteście razem.

Flirt Kosmetyki

Flirt Kosmetyki

Jeśli już szukają Flirt Kosmetyki, nie patrzeć dalej. Kohla podpis marką kosmetyków, FLIRT !, jest pełna kobiecości, ekscytujących produktów przeznaczonych do potrzeb kobiet w każdym wieku i odcieni skóry.

Spójrz z FLIRT!

Co flirt wygląda? Może ona jest nieśmiała i skromna, a może ona jest odważna i vampy. Mogła bat jej grube rzęsy, dąsać jej soczyste usta i pokazać na dziewczęcy rumieniec policzków. Cokolwiek wyglądają kwintesencją przysług flirt, to prawie zważywszy, że marka o nazwie FLIRT! będzie oferować produkty do gal przekonująco wyglądają część.

FLIRT !, dostępne wyłącznie w sklepach Kohla, jest pełna linia kosmetyków kolorowych, zapachowych oraz akcesoriów. Nie ma niedostatku kobiecości tutaj; Marka jest na zewnątrz dziewczęco w dół do jej kolorowe opakowania i lśniący produktów. Nie daj obfitość Glimmer przestraszyć się, choć. Jest coś dla każdego, nawet tych mniej skłonni do dyskotekowych kul świecą jak.

Flirty kosmetyki dla każdej kobiety

Prawdą jest, że kampanie marketingowe FLIRT! 'S są prawie zawsze skierowane w stronę młodszych zestaw, prawdą jest również, że linia oferuje coś dla kobiet w każdym wieku. Kolekcja kolorów obejmuje podstawy, proszek, cień do powiek, tusz do rzęs, eyeliner, rumieniec, bronzer, szminka, błyszczyk i Lipliner w szerokiej gamie odcieni. Uwalniane są sezonowe kolekcje często, każdy wyposażony w szeroki wybór kolorów i produktów ograniczone wydanie.

FLIRT! często kradnie spotlight błyskotliwymi współpracy z gwiazd znanych. Firma nawiązała współpracę z wieloma osobami stworzyć wydanie limitowane kolekcje, w tym Serena Williams, Michelle Branch i obecny partner Vanessy Minnillo.

Najciekawsze z kolekcji

Jeden rzut oka na wyświetlacz lśniącym wystarczy zachęcić żadnego narkomana kosmetycznych. Cicho bitą cienie do powiek, strome i bardzo rumieni błyszczące pomadki są tylko pierwsze kilka elementów, które cię w Reel i bliższe spojrzenie ujawnia jest mnóstwo można znaleźć w tej kolekcji słodkie, Flirt kosmetyków. Oto tylko niektóre z atrakcji.

Oczy

Produkty do makijażu Mousse stała się popularna kilka lat temu. Ich konsystencja jest miękka i bita, co nowego oprogramowania. FLIRT! 'S jestem bita Eye Shadow Mousse jest kremowy, substancja rozmarzona, że ​​sunie gładko i trwa dzień. Dodaj jakiś dramat z linii Twoje Oczy plynny Eyeliner. Jest ona dostępna w ośmiu kolorach, począwszy od zabawy Baby Blue i pianką różowego na kokieteryjny winogron i Midnight Black.

Nie sexy oko jest kompletna bez jakiegoś tuszu do rzęs. Dodaj długość i głośność do rzęs z Big Flirt zagęszczające Mascara. W sześciu kolorach, w tym niezwykłym turkusowy i fuksja, to doskonałe narzędzie do wykańczania swój zabawny i odważne oka stylu.

Policzki

Blush ładna i zaakcentować te kości policzkowe z jednym z czterech kolorów policzkowych. Jeśli jesteś szalony o wzorze musem, pokochasz jestem bita Cheek Mousse. Jego konsystencja ułatwia mieszają się. Użytkowników Tradycyjny proszek rumieniec może szybować ich szczotki ponad peek-a-Blush, sama w proszku dostępne w wielu naturalnych colors.Versatility jest mocną stroną jest wielka sprawa! Żel ten odcień oparte jest idealny do stosowania na policzki i usta. Wystarczy przesuwać go i komponować się z palcem. Na policzkach, zapewnia znakomitą, tylko-ran-a-kilka-mile blask. Na coś naprawdę innego, za Rollerblush. Podobny do arkuszy oleju znakowanie, te małe karteczki zawierają tylko odpowiednią ilość rumieńcem, aby dodać czystą barwę policzki.

Usta

Kolekcja FLIRT! 'S ułatwia osiągnięcie czarujący dąsy. Spróbuj Flirtini Jeśli Lip Shine szukasz czegoś szybki, łatwy i zabawny, aby zakończyć swój wygląd. Jego minimalne kolor i intensywny połysk jest właśnie dla skromnej twarzy. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem Jak ugryźć, zacznij zwracać uwagę Lip Pencil, uważając, aby wyrównać i wypełnij usta całkowicie. Wykonaj go z wysokiej mocy, kremowej, nawilżającej pomadki, która trwa dzień. Jeśli kochasz połysk, nie musisz szukać dalej, aby uzyskać poprawkę. Plushious jest aksamitny kolor warg, które stosuje się jak połysk, ale zapewnia zasięg szminka. Poważne uzależnionych shine przybędą do Squeeze Me; jego intensywność rywale Lipglass Mac, a jest wiele kolorów, aby poddać się.

Inne produkty

Linia zawiera także produkty do pielęgnacji twarzy (w tym przyciemniane balsam, fundacji i korektor) i Zalotny! zapach, soczysta mieszanka dzikich jagód, wiciokrzew i wanilii. Skorzystaj z kolekcji akcesoriów, jeśli jesteś w rynku na nowe szczotki, worki kosmetycznych i usuwania makijażu.

Gdzie Zakup

FLIRT! Kosmetyki są dostępne wyłącznie w sklepach Kohla w kraju i online w Kohls.com.

,

Mężczyzna Sygnały Flirt

Mężczyzna Sygnały Flirt

Czasami może się wydawać, że kobiety i mężczyźni są na przeciwległych krańcach wszechświata. Według dr John O'Connor, psycholog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, ludzkiego eksperta behawioralnej, autor Id mówić, a facet całe życie, czasami są. "Mężczyźni i kobiety mają inny sposób myślenia", powiedział dr O'Connor. "Znając mentalność faceta i obserwując jego zachowanie jest sposobem, aby wiedzieć, czy on się tobą interesuje."

Cracking Kodeksu Mężczyzna Flirt

Zrozumienie sposobu faceci flirt w ogóle może być trudne, dr O'Connor ostrzegł, ponieważ każdy facet jest inny ze względu na jego tle i jego doświadczeń życiowych. Ponadto rodzaj flirtu sygnały mężczyźni wysyłają jest sytuacyjne. Pewne zachowania się robi w nocnym klubie prawdopodobnie nie przejść również w pracy, zwłaszcza w molestowanie seksualne jest taki duży problem.

Flirty Podczas Out

Jeśli jesteś w nocnym klubie czy barze i zastanawiasz się, czy facet jest tobą zainteresowany, dr O'Connor sugeruje, aby pamiętać facetowi myślenia w tej sytuacji. "Faceci wyjść i zobaczyć, czy można zdobyć uwagę od kobiet w ogóle. Jeśli otrzymasz odpowiedzi, jak uśmiech lub innego rodzaju sygnału z tobą, mogą kupić ci drinka lub spacer nad i zacząć rozmawiać z tobą. " Według dr O'Connor, istnieje kilka przykładów zachowań samców flirty.

 • Chrząka - facet może oczyścić swoje gardło lub zrobić jakiś inny hałas tylko po to żeby kobiety na niego patrzeć. Stamtąd będzie spróbować przeczytać wygląd dostaje od kobiet w pokoju, aby sprawdzić, czy ktoś rzuca zainteresowana rzut oka jego drogę.
 • Rozmowy głośno - Mężczyźni w grupie może być dobrą zabawę, ale bazowego dużo tej głośnej rozmowy może być taktykę, aby uzyskać kobietom wyglądać ich droga. Potem ocenić reakcje oni mogli zobaczyć, jeśli ktoś jest zainteresowany.
 • Robi coś dziwnego - On albo schylić i podciągnąć skarpetki, sprawnego jego włosy, wytrząsnąć kurtkę, trzymaj swoje piwo w powietrzu, wszystko, co uczyni go wyróżnia.
 • Będąc obrońcą kobiet - Niektórzy faceci często znaleźć najmniejszą okazję być bohaterem i bronić kobiety zaszczyt zwrócić na siebie uwagę. Ustanowienie siebie jako kogoś, kto będzie dla ciebie wstać poprawić mieć nadzieję, że jego status w oczach.
 • Przechwala głośno - Niektórzy ludzie będą mówić o swoich prawdziwych lub wyimaginowanych atrybutów zdobyć uwagę od kobiet, a w objętości, gdzie są pewni, że to słyszę. Mogą nawet migać pieniędzy w portfelu, który jest niewerbalna forma przechwałek.
 • Uśmiechy, Winks, albo patrzy na ciebie - W książce, Komunikacja interpersonalna: Ewolucja relacji międzyludzkich, stopień kontaktu z oczami i uśmiecha należy uznać, aby mogła ona być sygnał flirty. Niektórzy faceci po prostu uśmiechać się być uprzejmy, lub mógłby być dobrą zabawę. Jeśli on uśmiecha się do ciebie, patrząc, i stara się nawiązać kontakt wzrokowy z tobą, uśmiech może być jeden w zestaw zachowań, które wskazują, że jest tobą zainteresowany. Te i inne sygnały mowy ciała mogą pomóc określić, czy człowiek jest tobą zainteresowany.

Po tych wstępnych dbałością pochłaniacze, będzie szedł nad i próbować skontaktować się z Tobą w mniej subtelny sposób, na przykład zaczynając rozmowę, pytając o nazwę lub zamawiania ci drinka.

Flirty podczas pracy

Praca może wydawać się doskonałą okazją do flirt bo każdy rozwija stałych kontaktów i poznaje każdy na pewnym poziomie, jednak, że nie jest to konieczne. Niektóre firmy nawet zasady zabraniające pracownikom na bieżąco siebie. Mężczyźni muszą być bardziej stonowana w pracy. To nie oznacza, że ​​kobieta nie będzie wzbudzić jego zainteresowanie, dr O'Connor stwierdził.

Sygnały flirty mogą być bardziej subtelne i mniej oczywiste. "W tym przypadku," Dr O'Connor powiedział, że "trzeba patrzeć na to, co facet nie wyrazić swoje zainteresowanie. Czasami flirt może wystąpić, ale zwykle nie jest tak jawne, ponieważ firmy dostał pozwany za wspieranie środowiska z molestowanie seksualne. " On może flirtować z tobą w pracy, jeżeli:

 • Dokłada wszelkich starań, aby mówić z tobą przy każdej okazji, czasami tworząc powody dla Ciebie i go do rozmowy
 • Wynika rutynowych, takich jak pojawiające się w stołówce w tym samym czasie, co robisz na co dzień
 • Prosi cię na obiad
 • Ręcznie dostarcza wiadomość do ciebie
 • Przynosi kawę
 • Uważnie słucha ciebie
 • Czy na jego najlepsze zachowanie (umysły jego maniery)
 • Okazjonalny dotyk, takich jak "przypadkowo" szczotkowanie rękę

Flirt znane grupy

To jest, gdy ludzie czują się najbardziej komfortowo flirtuje z kobietami. Jeżeli grupa jest zwarta grupa przyjaciół, ludzie często flirtować, dr O'Connor stwierdził, bo każdy zna siebie. To jest, gdy kobiety i mężczyzn definicja flirtu jest najbardziej podobny. Człowiek, który flirtuje z Was może:

 • Uśmiech
 • Żart
 • Dotknąć
 • Rozmawiać i słuchać
 • Komplement

Nawet jeśli jesteście znajomymi, szanse na romans są tam na podstawie tych sygnałów, nawet jeśli facet odwzajemnia z wielu kobiet w grupie. Jeśli on nie odwzajemnia z nikim innym, a tylko zachowuje się w ten sposób dla Ciebie, to on jest zainteresowany tylko Ciebie.

Flirty Sygnały Według Osoby

"Osobowość faceta często wpływają na sposób ich dotarcia do kobiet," Dr O'Connor wyjaśnił. Niektóre odmiany dr O'Connor opisane są:

Nieśmiały mężczyzna

Nieśmiały facet często flirt kiedy zaprzyjaźnił kobietę. Może wyświetlać różne zachowania, takie jak:

 • Słuchając uważnie
 • Oferuję masaż lub komfort
 • Patrząc w oczy, podczas gdy mówisz
 • Przynoszą ulubionej kawy lub wymówek, do zobaczenia
 • Będąc na ramię oprzeć się na
 • Wykorzystanie innych facetów w dół, zwłaszcza jeden z Twoich zainteresowań miłosnych

Dr O'Connor, który prowadził zajęcia samoocena i pomógł wiele nieśmiałych mężczyzn w swojej praktyce, wyjaśnia, że ​​"Zwykle nieśmiali faceci mają problemy w nocnym klubie i rzadko zostawić z kimś. Będą unikać kontaktu z oczami i nie może uśmiech, ponieważ są one zbyt nerwowy. Będą one często zaprzyjaźnić kobietę w nadziei, że kobieta będzie w końcu zobaczyć, że jest jeden, który jest właśnie dla niej. Jednak nieśmiały facet będzie miał dużo trudności z informacją jej swoje prawdziwe uczucia. Są uczciwe lepiej w sytuacjach, kiedy jakiś związek ma swoją siedzibę. "

Śmieszne Guys

Śmieszne faceci wydają się być duszą towarzystwa, albo są często uważane za "klasowy klaun" typu. Mogą flirtować przez:

 • Dowcipy, aby zobaczyć, kto się śmieje
 • Korzystanie humor gage zainteresowanie kobiet
 • Dokonywanie pożyczki, takie jak dotykania nogi (ale wtedy żarty o tym, jeśli denerwuje Cię)

Predators

Niektórzy ludzie będą omijać flirt i iść prosto do seksualnych, co wskazuje na zachowania niepokojących. Dr O'Connor stanowi bardzo mocno, że kobiety powinny unikać tego typu ludzi. "Niektórzy ludzie angażują się w zachowania niepokojące, jak dotykając części ciała w ciągu chwil spotkania z tobą. Ci ludzie regularnie angażują się w tego rodzaju zachowań, ponieważ chcą, aby zobaczyć, kto ma zamiar poddać się im od razu, dzięki czemu mogą one zdominować kobietę związek. Nie jest zachowanie zdrowych i nie flirtuje ".

Uwaga jest ostatecznym Mężczyzna Flirtowanie Sygnału

W sumie, może się wydawać, wiedząc, czy facet flirtuje z was jest trudne do rozszyfrowania. Porady dr O'Connor jest, aby pamiętać, że jeśli człowiek jest pokazywany Ci uwagę, że to ostateczny sygnał, że jest zainteresowany. Następnie można ponownie z nim flirtować, aby pokazać swój interes i pomóc przejść do następnego etapu.

Chat Room Flirt

Chat Room Flirt

Stając sukces czat flirt nie jest tak trudne, jak może się wydawać na początku. W rzeczywistości, to nie jest nawet, że różni się od bycia udany flirt osobiście. Wiedzieć, gdzie się udać, pobyt szacunku, pokazać trochę osobowość i szczerze mówiąc o tym, co szukasz.

Gdzie Flirt Online

Technicznie można flirtować wszędzie, z czatów i stron do blogów osobistych. Niektórzy ludzie nawet spotkać się i flirtować w komentarzach sekcji na różnych stronach internetowych, a następnie przejść mieć długoterminowych relacji. Jeśli wolisz, aby wskoczyć do rozmowy, gdzie flirtu jest normą (lub przynajmniej nie jest niczym niezwykłym), istnieje kilka miejsc szukać:

 • ICQ Czat: Minęło trochę czasu od rozkwitu ICQ, ale oni wciąż wokół, i nadal można ich używać, aby spotkać ludzi. Są pokoje podzielone według lokalizacji, a nawet określony odcinek "jest w powietrzu Miłość".
 • Czat Avenue: Ta strona ma różne tematy wymienione więc można znaleźć kogoś o podobnych zainteresowaniach. To sprawia, że ​​łatwo przełamać lody i flirt do syta.
 • WireClub: Strona ta ma miejsce, gdzie można porozmawiać prywatnie, spotkać kogoś nowego, i spędzać czas w wyznaczonym chat room, gdzie można mówić o filozofii, muzyki lub inne tematy.
 • Paltalk: Ta strona ma ponad 5000 pokoi. Można zrobić czatów wideo, czaty grupowe, i więcej.
 • ChatRandom: Jeśli chcesz zostawić, których można spotkać się z przypadkiem, to jest miejsce dla ciebie. Możesz się rzucił w losowej pokoju z obcymi, aby zobaczyć, jeśli klikniesz z nikim. Istnieje tylko Dziewczęta i homoseksualistów opcje Czat, też. Chociaż użytkownicy są zachęcani, aby ich ubrania, to nadal czat Strona tylko dla dorosłych.

Jak Flirt Online bez Sleaze

Więc chcesz flirtować, ale nie chcesz wydawać się straszne. Istnieje kilka sposobów na flirt. Kamery łatwiej, bo można faktycznie uśmiech i wink kontra pomocą emotikonów. Jednakże, jeśli kamera nie jest opcją, lub to sprawia, że ​​niewygodne w użyciu jednego, nie ma problemu. Flirt w Internecie nie różni się zbytnio od flirtu osobiście. Chcesz udowodnić, że jesteś osobą zabawy i niech ktoś wie, czy można je podziwiać online lub jesteś twarzą w twarz.

Dowcipne Banter

Czasami, klucz do czyjegoś serca jest ich śmiech. Flirtowanie ma być zabawa, więc złamać jakieś żarty, i niech zabawa stronę swojej osobowości połysk. Możesz użyć tej metody flirtu na każdego, bez względu na to jakie są twoje intencje. Jest to świetny sposób na przełamanie lodów, pokazać swoje poczucie humoru i zobacz, czat uczestnicy pokój może naprawdę mieć związek z.

Niechciane Komplementy

Jeśli ktoś jest za pomocą kamery lub posty obrazu i myślisz, że jesteś spadek-martwe wspaniały, dać im komplementy. Jeśli jesteś pod wrażeniem czyjejś inteligencji, tak powiedzieć. Jeśli ktoś naprawdę może rozśmieszyć, powiedz im. Jeśli ktoś naprawdę wyróżnia się z tłumu, niech wiedzą, że ich nie zauważył.

Ładnie Przyjdź sformułowany Blatant-On

Zawsze możesz wyjść poza prosty komplement i powiedzieć: "Sexy pic!" lub zapytać, jakiego rodzaju osoby lub rodzaju relacji, czego szukają. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany kimś, może nie zaszkodzi do rzeczy, zanim ktoś inny porywa je w prywatnym czacie. Tylko nie przesadzaj. Bądź taktowny. Nie dać im równowartość Kot rozmowy na ulicy.

Dopasuj swoje słowa do swoich zamiarów

Szukasz boost ufności od flirtu do nikąd? Szukasz relacji lub hak-up?

Flirtuje dla zabawy

Jeśli nie jesteś zainteresowany w związku lub hakiem-up, powinieneś trzymać się niewinnych komplementów i dowcipny przekomarzania. Prosząc kogoś, czego szukasz jest niepotrzebne i może dostać swoje nadzieje się niepotrzebnie. Jeśli wiesz, że nie będziesz mieć komunikację obok dorywczo okazjonalnych rozmów na czacie, przechowywać rzeczy świecić.

Flirt dla związku

Tutaj powinny znaleźć rzeczy, które lubisz o niego i dać komplementy na ich podstawie. Jeśli uważasz, że ma wielki uśmiech i oczy są hipnotyzujące, zacznij tutaj. Cokolwiek naprawdę wyróżnia się do Ciebie (może to być zupełnie przypadkowe i coś, czego nigdy nawet nie pomyślał o), wypowiedzieć się na to, i sprawiają, że człowiek czuje się wyjątkowo. Będziesz także postawić się w centrum uwagi jako kogoś, kto naprawdę zwracając uwagę na małe rzeczy. Jeśli są zainteresowani w związku, jak również, dostaniesz się zauważyć.

Flirt dla Hook-up

Jeśli tylko szukasz hak-up, szczerze mówiąc. Nie zwabić kogoś z sentymentalnych komplementy i iluzji szuka pana lub pani prawo. Możesz nie chcieć, aby powiedzieć: "Chcę tylko, aby dostać się do łóżka", ale można powiedzieć, że nie szukasz poważnego związku. Czasami najlepszym sposobem na flirt, gdy szukasz hak-up jest z rażącym come-on. "Jesteś sexy! Chcesz wyjść?" lub "Jaki jest Twój typ?" będzie działać.

Dos i niemile widziane na flirt Online

Istnieje kilka nakazów i zakazów z flirtu online, które mogą być trochę inny od flirtu osobiście.

Prywatność

Nigdy, przenigdy nie podawaj informacji osobistych w Internecie. To oznacza, że ​​należy zachować następujące rzeczy do siebie:

 • Gdzie mieszkasz (nawet nie miasto na początku)
 • Twój obecny nazwisko lub inny nazwisko już minął w przeszłości
 • Gdzie pracujesz
 • Gdzie idziesz do szkoły
 • Twój numer telefonu (przynajmniej na jakiś czas, a nie nadawać go w czatach publicznych)
 • Każdy rodzaj informacji osobistych, takich jak numery ubezpieczenia społecznego, numery kart kredytowych, itp
 • Gdzie idziesz i kiedy

Kiedy Ty chcesz Spotkaj

Ostatecznie, można spotkać kogoś w internecie, który chcesz spędzić czas z w prawdziwym życiu. Podjąć rozmowy na e-maile i rozmowy telefoniczne pierwszy może. Poświęć trochę czasu tam. Następnie spotkać gdzieś neutralne i na otwartej przestrzeni (nie ktoś ciebie w domu tuż nietoperza). Dla własnego bezpieczeństwa, to konieczne jest, aby te flirt chat room powoli. Flirt wszystko, co chcesz, ale gdy przenosi się do realnego życia, ostrożny jest koniecznością. Ktoś może nie być dokładnie którzy powiedzieli, że byli, lub może po prostu zdecydować, że nie chcesz tego drugiego terminu, a oni się szczególnie przylegający. Jeśli wiedzą, gdzie mieszkają lub pracują, to sprawia, że ​​znacznie łatwiej im męczyć lub uczynić to bardziej kłopotliwe.

Flirty z Uczciwość

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, gdy jesteś flirt online jest, aby być uczciwym. Jeśli szukasz dowolnego typu relacji w ogóle, to zawdzięczam to do drugiej osoby autentyczne. Mam nadzieję, że będziesz coraz to samo w powrocie. Bycie uczciwym, nie oznacza, oferując wszelkie informacje, osoba, z którą flirtuje z pytaniem o, ale nie ma potrzeby, aby wprowadzać w błąd kogoś do myślenia, że ​​jesteś zainteresowany rzeczy, które tak naprawdę nie dbają o, szuka długoterminowych relacji jeśli nie jesteś, itp

Nastoletnie Kanały dla Flirt

Nastoletnie Kanały dla Flirt

Jeśli lubisz gadają z rówieśnikami i chcesz kontynuować, gdy szkoła jest obecnie, czat pokoje są doskonałym miejscem na spotkanie innych ludzi podobnie myślących swój wiek, a może nawet angażować się w beztroskiej flirtu. Alternatywnie, jeśli jesteś zbyt nieśmiały flirt w szkole, ale nadal chcesz na odpoczynek i pogawędki z innymi nastolatkami, Internet zapewnia anonimowość. Nie musisz się martwić o kogoś odrzucając swoje komentarze i patrząc jak głupiec, bo nikt nie wie, kim jesteś i gdzie mieszkasz (chyba powiedzieć tej osobie, z którą rozmawiasz, który jest głównym, nie, nie).

Zabawa Nastolatek Kanały

Więc jesteś gotowy, aby uzyskać swój flirt na. Te czaty można zachować zajęty przez wiele godzin. Wystarczy kliknąć na przycisk ENTER i wprowadzić się. Przed zbyt długo, trzeba będzie z kilkoma nowymi przyjaciółmi w trybie online.

Nastolatek Flirt Chat Room

Z jego bezpośrednich instrukcji, aby pokazać wspólny uprzejmości i szacunku dla innych nastolatków na miejscu, Nastolatek Flirt Chat Room sprzyja zdrowej, taktowny środowiska. Strona główna służy również jako ekran logowania się. Wystarczy pomyśleć o pseudonim, który chcesz użyć i wpisz go w. To może potrwać kilka sekund pojawiają się pomieszczenia, ale nie powinno to zająć więcej niż minutę. Możesz wypełnić profil, ale tylko umieścić rzeczy, których nie można zidentyfikować się poza witryną. Wypełnij informacji o preferencjach, jak swoich ulubionych filmów, muzyki i przedmiotów szkolnych. Ta strona internetowa oferuje również forum, gry i blogi.

Nastolatek Krajobrazy

Różnorodność jest obchodzony na Teen Spot. Ta strona ma wiele różnych pokoje można przyłączyć takie jak samotni, flirt, GayLesBi, porady, Party, jacuzzi, strefy, chrześcijańskich, Seniors2008, Lounge, wojskowe, Kawiarnia, akademiku Hangout, lobby, Pałac i Park. Wystarczy kliknąć na który chcesz wejść i wybrać pseudonim. Pozwala także tworzyć quizy, a następnie dzielić się nimi z przyjaciółmi i znajomymi i wyłączanie strony. Istnieje również mnóstwo forach jeśli nie wolą czatu w czasie rzeczywistym. Pozwalają one znaleźć tematy, które Cię interesują, a następnie zamieścić swoje przemyślenia na nich i przeczytać, co inne nastolatki mają do powiedzenia.

Nastolatek Flirt

Jako strona internetowa, która jest tylko dla nastolatków między 13 do 19 roku życia, Teen Flirt jest elegancki, prosty i dobrze zorganizowane .. To ma główny pokój dla nastolatków, którzy mają co najmniej 16, co jest sekcja flirt. Czaty nazwie TeenConnection młodsi TeenChat i ChatZone służą również specyficznych potrzeb. Możesz używać kamery do rozmów tutaj, ale pamiętaj, że nie znajduje się w informacje identyfikujące widzenia kamery. Ta witryna ma nawet fora, które pozwalają zachować się z ludźmi, których spotkałem podczas rozmowy lub spotkać kogoś nowego.

Nastolatek Flirt.us

Ta atrakcyjna strona ma bardzo prostą platformę. Wybierz opcję Nastolatek Czat lub Poflirtuj Czat na Nastolatek Flirt.us. Kanały takie jak The Cafe pozwalają mieć przypadkowych rozmów z ciśnienia, żeby natychmiast zalotny. Ta strona ma kilka popularnych gier, aby grać, jeśli wolisz do zaangażowania się w grze podczas rozmowy z kimś. Tablice wiadomości są dostępne do zapoznania się w wolnym czasie. Prawie każdy odcinek miejscu jest interaktywny, można użyć tej samej tożsamości użytkownika na wszystkich platformach.

Nastolatek Czat teraz

Oto kolejna świetna strona z pokojami do zwiedzania. Nastolatek Czat teraz pozwala wybrać jedną z następujących pomieszczeń: Nastolatek Czat, Flirt nastolatków, nastolatek Advice, Freestyle Czat, ciekawostki i holu. Chat Pomoc dostępna jest również, jeśli masz kłopoty podręczny. Popularne pokój Nastolatek Porady pozwala przejść, aby znaleźć odpowiedzi na problemy, które mogą być o. Podczas gdy wszystkie opinie powinny być traktowane z przymrużeniem oka, coraz świeże spojrzenie z rówieśnikami może pomóc zobaczyć dylematy w zupełnie nowym świetle. Jest zabawne poczucie wspólnoty z tej strony internetowej.

Zawsze przechowywać Bezpieczeństwo w pamięci

Słyszeliście o tym wcześniej, i masz zamiar usłyszeć go ponownie. Trzeba zabezpieczyć się w trybie online. Nawet jeśli czujesz się jak dorosły, który zawsze sprawia, odpowiedzialnych decyzji (uwierzcie mi, nie dorośli mogą nawet sprawić, że roszczenie), istnieje wiele potencjalnych powikłań do flirtuje z obcymi. Skorzystaj z tych porad i poprosić o pomoc w razie wątpliwości, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo w trybie online, podczas gdy na czacie.

 • Nigdy nie podawaj informacji osobistych. To obejmuje swoje nazwisko, gdzie idziesz do szkoły, sąsiedztwa, w którym żyjesz, czy cokolwiek innego, że ktoś może użyć, aby zlokalizować cię.
 • Nigdy nie umawiaj się na spotkanie kogoś poza czacie.
 • Jeśli Twój instynkt mówi, że ktoś jest straszne, zaufać i przenieść się do kogoś innego.

Gdy coś pójdzie nie tak

Flirtowanie może być zabawne, ale niektórzy ludzie mogą zabrać się za daleko. Jeśli ktoś sprawia, że ​​czujesz się nieswojo, poproś go, aby natychmiast zatrzymać. Wspaniałą rzeczą w Internecie jest, jeśli ktoś mówi coś, co obraża, to możesz po prostu pozwolić osoba wie, że nie są zainteresowani w dalszych rozmowach. Niektóre systemy pozwoli blokować użytkownikom, którzy nie szanują swoje życzenia.

Jeśli ktoś nadal się z Tobą skontaktować, mimo że powiedział mu, że nie chce rozmawiać, możesz zgłosić go do moderatora (właściciel terenu). Osoba może być zakazane, więc nie musisz się z nim dłużej.

Nigdy nie mów, nie, lub pisać coś online, że nie chcesz cały świat, w tym rodziców, aby zobaczyć. Po prostu nie ma gwarancji prywatności w Internecie, i nigdy nie wiesz, kiedy nawet korespondencja prywatna może okazać kwaśny. Niestety, ludzie, którzy czują się odrzucone mogą starać się zemścić poprzez umieszczenie rzeczy osobiste Powiedziałeś lub zdjęć wysłanych online.If potrzebujesz pomocy, należy zwrócić się do osoby dorosłej w swoim życiu jak rodzic lub nauczyciel, jeśli masz już wykonane błędy. Zachowaj ostrożność, aby utrzymać zabawę dzieje i dziwacy na dystans.

Baw się z nim

Nastolatek czaty oferują dobrą okazję doskonalić swoje umiejętności flirtu i pomóc opracowanie strategii jest gładka, gdy rozmawiasz z rówieśnikami w szkole. Mogą one pomóc młodzieży Shyer nauczyć się czuć się komfortowo rozmawiając z płcią przeciwną. Tak długo, jak zachować ostrożność, jak wiele informacji można dzielić i ograniczyć wszelkie rozmowy, które sprawiają, że jesteś niezadowolony, to beztroski sposób, aby zrelaksować się i dobrze się bawić. Po prostu bądź sobą, a będziesz czuć popularne w Internecie w żadnym momencie.

Jak zatrzymać Your Boyfriend z Flirt

Flirtowanie może być częścią komunikacji wzór twojego chłopaka. Jeśli to nie może być niewiele można zrobić, aby go zmienić. Jednakże, jeśli chcesz, aby spróbować zatrzymać chłopaka od flirtu, czy zatrzymać go przed nadmiernym zachowania, należy rozważyć następujące kroki.

 1. Zwróć uwagę na kiedy flirtuje. Czy Twój facet flirt tylko z innymi dziewczynami, kiedy walczysz? On to robi cię zdenerwować? Albo flirtuje jak on komunikuje? Trzeba zwrócić uwagę, kiedy i gdzie flirtuje z. Jeśli flirtu jest, jak on odnosi, należy rozważyć, dlaczego próbujesz coś zmienić fundamentalne dla jego osobowości.
 2. Powiedz mu, że to boli. Jeśli twój chłopak flirtuje, aby ci zazdrości, aby zwrócić uwagę po walce, trzeba być z nim szczera. Powiedz mu, że jego flirty boli. Następnie przypomnieć mu, że próbuje cię zazdrość nie pomaga relacji. Grając w gry rzadko jest korzystna dla par.
 3. Trzymaj zazdrość w ryzach. Jeśli zielony potwór jest wymyka się spod kontroli, trzeba powstrzymać go. Często zazdrość o tobie więcej niż facet. Pamiętaj, jeśli flirty uśmiech i małe akcenty sposób komunikuje się wtedy nie flirtuje, bo chce drugą dziewczynę więcej niż chce cię; on jest po prostu sobą. Jeśli spadła na niego ze względu kim jest, nie starają się go zmienić, ponieważ nie można kontrolować niepewność wystarczy zrezygnować z zazdrości.
 4. Nagraj swoje flirtu. Jeśli twój chłopak flirtuje wzór została zmieniona lub obawiasz się, że ciągnie się, spróbować czegoś radykalnego. Gdy facet nie zdaje sobie sprawy, że flirtuje, należy rozważyć sposób, żeby wiedział. Następnym razem, kiedy są razem, a on zaczyna flirtować z kimś, dostać telefon z aparatem na zewnątrz i zrobić zdjęcie lub nagrać film z jego flirtu. Wizualna może pomóc mu zrozumieć, że jest niegrzeczny, gdy flirtuje z kimś innym, gdy się z tobą.
 5. Jego uwagę. Czasami ludzie są nieświadomi. To nie jest zamierzone lub o tobie, po prostu może nie być zwrócenie uwagi. Więc jego uwagę, siedząc mu na dół i po rozmowie. Możesz również spróbować trochę flirtuje na własną rękę. Następnym razem, kiedy są na zewnątrz i twój chłopak dostaje odwrócić uwagę flirtuje z inną dziewczyną, zwrócić uwagę i uśmiech w innym kierunku. Należy pamiętać, że tego typu gry gry dostanie swoją uwagę, ale może również uruchomić go idącego do drzwi i od Ciebie. Weź to ryzyko tylko wtedy, gdy nie ma innej opcji.
 6. Dowiedz się, aby zaakceptować. Ten ostatni etap może być najlepszym zwłaszcza jeśli żaden z innych pracy i chcesz relacji do ostatniego. Flirtowanie może być tylko jego idea komunikacji i jako część jego osobowości, akceptując go należy go kochać. Jeśli można przyjąć, może po prostu przestać być zazdrosny i zacząć doceniać go.

Wykonując następujące kroki, może być w stanie zatrzymać swojego chłopaka z flirtu. Albo może skończyć się utratą faceta z powodu swoich zazdrosnych tendencji. Stąpać ostrożnie i może się zachować faceta i uspokoić jego zachowanie flirtowania.

Jak wiedzieć, Facet Flirt

Sekret język facetów może to dość trudno odróżnić, kiedy facet cię lubi, czy nie. Trzeba czytać między wierszami i wziąć pod uwagę sygnały mowy ciała. Jeśli wiesz, co trzeba uważać, youâ € ™ ll być w stanie powiedzieć, czy facet flirtuje z tobą.

On sprawia, że kontakt wzrokowy z tobą. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, można zauważyć. Jeśli facet cię lubi, HEA € ™ ll zachować się na swój sposób. Jeśli youâ € ™ re zbyt nieśmiały, aby sprawdzić, czy HEA € ™ s sprawdzenie cię poprosić jednego ze swoich koleżanek, by sprawdzić dla Ciebie. W przypadku zmiany pozycji i próbuje dźwigu szyi, aby zobaczyć, gdzie jesteś, są szanse, myśli youâ € ™ re ciekawe. Idź przed siebie i szukać jego stronę. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, potwierdza go z lekkim skinieniem głowy i łatwy uśmiechem.

On uśmiecha się do ciebie. Kiedy widzisz siebie, po drugiej stronie pokoju, a on uśmiecha się do ciebie, są szanse, HEA € ™ s zainteresowani. Uśmiechu. Nawet jeśli dona € ™ t jak jego wygląd, może on nadal być przyjacielem w pracach.

Zaczyna się pysznić. Gdy patrzy na swój sposób, on rozpocząć szarpie na jego kołnierz koszuli, dostosowując jego krawat lub pocieranie przód koszuli? Kiedy ludzie są na polowanie, chcą mieć pewność, że wyglądają najlepiej. Jeśli zaczyna zaczepiając kciuki na jego szlufki lub zaczyna puszyć do siebie, HEA € ™ s flirtu. Może spróbować zmierzyć się z jego dobrej strony i spróbować puff jego klatki piersiowej lub stoją trochę wyższy.

On płaci dużo uwagi do Ciebie. Czy próbował ci drinka? Czy próbował usiąść obok Ciebie lub przed tobą? W przypadku zmiany miejsca, on za tobą? Czy on prosić do tańca? Czy on się swój numer telefonu? Jeśli Guya € ™ s flirtuje z tobą, HEA € ™ ll można poczuć się jak youâ € ™ re najciekawszą osobę w pokoju i nikt inny nie jest warta jego czas. Ita € ™ s częścią uroku.

On próbuje cię dotykać. Kiedy wręcza ci drinka, czujesz jego palce spróbuj odświeżyć wobec Ciebie zawsze tak lekko? Gdy opowiada pewną historię, on pochylić się do przodu i starają się dotknąć ramię, rękę lub ramię? Jeśli facet próbuje flirtować z was, wo € ™ ll spróbuj zobaczyć, jak daleko może się przesunąć granice fizyczne. Ita € ™ s jego sposób łączenia ze sobą i zobaczyć jak youâ € ™ ll reagować. Jeśli pozwolisz mu i dać odpowiednie sygnały, można się trzymając się za ręce w momencie wieczoru jest przez.

Żartuje ze sobą. HEA € ™ ll starają się zaimponować swoim dowcipem i humorem, jeśli cię lubi. Youa zawiadomienie € ™ ll cana € ™ t on wydaje się siedzieć, ale HEA € ™ ll po prostu uśmiech na ciebie, patrzeć na twoją twarz i starać się rozmowy o niczym.

Jeśli on nie robi € ™ t opuszczę i próbuje wszystkich rzeczy, aby zwrócić uwagę, HEA € ™ s na pewno zainteresowani i flirtuje z tobą. Należy jednak pamiętać o jego reputacji. Jeśli wiesz, że on robi to regularnie z wszystkich pięknych dziewczyn, możesz ponownie spędzać czas z flirt. W przeciwnym razie, youâ € ™ ll spędzić swój związek oglądania mu zrobić to samo z każdą inną dziewczynę, która przechodzi przez.