grsail.com

fat free Deklaracje zdrowotne

10 Zasady Fat Loss: Dowiedz się, jak schudnąć

Jeśli chcesz schudnąć, nie jesteś sam. Utrata masy ciała jest miliardów dolarów przemysłu, z gwiazdami, lekarzy i laików wszystkim zarabiają na naszych celów odchudzania. Wydaje się, że na co dzień nowa moda jest wprowadzany, obiecując, aby pomóc ludziom, aby stracić tłuszcz szybko spadać sześć rozmiary sukienka w ciągu sześciu tygodni, lub w celu zagwarantowania Tarka abs w zaledwie kilka minut dziennie. Prawda jest taka, że ​​są tylko dziesięć zasad utraty tłuszczu. (Innym doskonałym źródłem porad jest Fat Loss 4 Idiots.)

 1. Zrób plan Weight Loss realistyczny
  Wiele osób nie na utratę tkanki tłuszczowej, ponieważ ustawiony nierealistyczne cele. To może prowadzić do frustracji, która niemal nieuchronnie prowadzi do porażki. Zamiast mówić: "Chcę stracić 30 funtów," złamać swoje cele w dół konkretne, mierzalne, osiągalne, i terminowe (SMART) celów - jak "Wezmę ze schodów zamiast z windy w pracy" i "I będzie chodzić przez 20 minut każdego dnia. "

  W celu znalezienia najzdrowsze wagi dla siebie, skorzystaj z kalkulatora BMI lub wykres BMI, aby ustalić, co waga powinny. BMI to skrót od wskaźnika masy ciała, i można znaleźć kalkulatory BMI Internecie. Jeszcze lepiej, odwiedź lekarza prowadzącego i poproś go o opinię ekspertów na temat tego, co powinno być twoim najzdrowsze wagi i tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj tylko zdrowe stracić wszędzie od pół kilograma do dwóch funtów tygodniowo średnio aż osiągniesz swój cel; nie ma czegoś takiego jak szybka utrata masy ciała.
 2. Ćwiczenia Część sterowania
  Choć wydaje się dość proste, jedzenie odpowiedniej ilości żywności jest kluczem do utraty tłuszczu. Sprawdź wielkości porcji wszystkie żywności można konsumować; może być zaskoczony, aby dowiedzieć się prawdziwe ilości, co powinieneś jeść. To dobry pomysł, aby użyć skali żywności upewnić się, że porcje są takie same jak zalecanej wielkości porcji.
 3. Dodać do zdrowego odżywiania wybór
  Nie tylko trzeba jeść odpowiednią ilość jedzenia, ale trzeba również jeść prawo żywności. Na przykład białka można poczuć już pełny, a cukry proste zarówno przyczynić pustych kalorii, ale w rzeczywistości może stać się przyczyną jesteś głodny. Owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, i chude mięso są wielkie zdrowe opcje żywieniowe. Dowiedz się, które produkty spożywcze są najzdrowsze i zaopatrzyć swoje szafy z nich.
 4. Nie pić pustych kalorii
  Łatwo zapomnieć, że wiele napoje są wypełnione pustymi, słodkich kalorii, ale napoje, które są bogate w kalorie siać spustoszenie na Dieter. Staraj się trzymać z napojami, które są mało kalorii i tłuszczu, jak woda. Mleko pełne, a nawet większość soków może być bardzo dużo kalorii, nie otrzymałem wiele korzyści - i sody i wiele napoje kawowe są jeszcze gorsze. Picie wody jest najlepsza, a jeśli się nawilżona, nie będzie czuć się głodny. My często mylą pragnienie głodu.
 5. Dowiedz się, jak czytać etykiety Nutrition
  Przed zakupem żywności, przeczytać uważnie etykiety. Może się okazać, że elementy, które są oznaczone jako "fat free" są bardzo bogate w kalorie, lub że elementy wymienione jako "niskokaloryczne" są wysokiej zawartości tłuszczu. Upewnij się, że wiesz co to jest, że się kupuje.
 6. Ćwiczenia Więcej
  Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale nawet dwadzieścia minut dziennie ćwiczeń pomoże Ci stracić tłuszcz. Ćwiczenia cardio, ćwiczenia, które zwiększają swoje serca jak bieganie lub jazda na rowerze, są doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Ważne jest, aby pociąg siły, ponieważ budowanie mięśni i beztłuszczowej masy ciała pozwala na bardziej efektywne spalanie kalorii. Korzyści z ćwiczeń więcej są niemal nieograniczone; oprócz utraty tkanki tłuszczowej, pomaga lepiej spać, czuć się mniej zestresowany, i czują się mniej głodni.
 7. Wyspać
  Upewnij się, że masz co najmniej osiem godzin snu każdej nocy. Ci, którzy śpią mniej godzin wykazały mieć znacznie większe trudności w utracie wagi.
 8. Znajdź centrum pomocy technicznej
  Nie próbuj się schudnąć w próżni: czy uczestniczyć formalnej grupy odchudzania lub szukać wsparcia przyjaciół lub członków rodziny, upewnij się, że masz zespół ludzi, którzy mogą się zwrócić ze swoimi nieszczęść utratę tłuszczu. Co najważniejsze, upewnij się, że ci ludzie będą cię wspierać - nie pozwól nikomu przekonać do zamówić sernik lub pominąć dzienny 20 minut spacerem.
 9. Bądź miły dla siebie
  Wszyscy popełniamy błędy, a gdy próbuje schudnąć, błędy mogą być obfite. Nie poddawaj się, bo potknął się raz, dwa, lub nawet dziesięć razy. Przypomnij sobie ostatecznego celu, a następnie kontynuować plan odchudzania.
 10. Nie poddawaj się
  Najważniejszą zasadą jest to, że można osiągnąć jedynie, jeśli będziesz próbować. Utrata masy ciała i utratę tłuszczu są długoterminowe cele - każdy dzień przynosi więcej możliwości dokonywać zdrowych wyborów. Czytaj odchudzania sukcesów utrzymać motywację. Możesz to zrobić!

Odzież fitness: Odżywianie Porady damska

Do zespołu For Better Nutrition

Zdrowe jedzenie może być czasochłonne. Poznanie pomocy przyjaciela może być świetnym rozwiązaniem do czasu kryzysu. Pracując razem, można wymyślić zdrowych przekąsek receptur, podzielić pracy i na zakupy i utrzymać siebie na torze. Oto kilka pomysłów, których można użyć do współpracy:

 • Omów swoje sympatie i antypatie, jeśli chodzi o jedzenie, aby wiedzieć, co mają wspólnego.
 • Czy można zaplanować menu razem. Wymyślić twórcze receptur i planują podzielić posiłków tak, że nie ma bardziej różnorodne dla was obu. To może pomóc obniżyć koszty, zapewniając jednocześnie większy wybór produktów spożywczych.
 • Wymieszać i dopasować przekąski. Po idziesz do sklepu spożywczego, podzielić się zdrowe przekąski z przyjacielem tak, że masz więcej do wyboru w ciągu tygodnia.
 • Spróbuj gotowania razem. To może być świetny sposób, aby zdrowe posiłki. Zawsze można zamrozić dodatkowych części, jeśli się dużo jedzenia.
 • Na zmianę robienie zakupów w sklepie spożywczym. To może pomóc obniżyć całkowity czas spędzony na posiłki.
 • Dodać główną listę rzeczy, które chciałbyś, aby znaleźć przepisy na zdrowe i miej oko na nich, gdy przeglądając czasopisma.

Jeśli chodzi o planowanie menu, połączenie sił może być świetnym sposobem, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Może być również inteligentny sposób gotować pożywne posiłki, zapewniając duży wybór dań dla dwóch gospodarstwach domowych.

Zdrowe Strategie na jedzenie

Jedzenie na zewnątrz może być dużo zabawy, ale może również oznaczać duże wielkości porcji i niezdrowych elementów menu. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, że będzie Cię na plan diety. Wybierz jedną z następujących strategii i nadal można cieszyć się obiadem, podczas gdy zdrowe jedzenie:

 • Wybierz pozycję z menu zdrowe. Niektóre restauracje podkreślić, zdrowe przepisy na klientów, ale jeśli nie, zawsze możesz zdecydować się na sałatka z niskim opatrunku kalorii. Chude mięso, które są opiekana i podawane z warzywami to kolejny dobry wybór.
 • Planowanie z wyprzedzeniem. Charakteryzuje się małą i zdrową przekąskę przed wyjazdem, więc nie są głodni po przyjeździe.
 • Sprawdź menu na Internecie, czy można i zdecydować, co masz przed wyjazdem.
 • Poproś o "iść" pojemnika i pole połowę posiłek przed rozpoczęciem jedzenia. Większość restauracji porcje są bardzo duże, więc można mieć swoje resztki następnego dnia.
 • Podziel się posiłkiem z przyjacielem, a nie jeść samodzielnie. Jest to dobra strategia do deserów, jak również.
 • Bądź ostrożny w barze sałatkowym. Choć może to być zdrowy wybór, upewnij się, że nie dodać wiele wysokich dodatków kalorycznych, takich jak ser, oliwki i ciężkich, kremowych opatrunków.
 • Przejść na napoje i po prostu mieć wodę. Zapisz kalorii na posiłek.
 • Zapytaj o przygotowaniach niskiej zawartości tłuszczu, takie jak białko jaja omlety.
 • Odejmij ser, boczek, majonezu i innych wysokich przedmiotów tłuszczu z kanapkami.

Porcje

Zdrowe odżywianie jest o wielkości porcji i umiarem. Możesz zaplanować wszystkie zdrowych receptur żywności chcesz, ale jeśli jeść zbyt wiele kalorii, będzie przybierać na wadze.

Zalecane porcje są zazwyczaj znacznie mniejsze niż ludzie zdają sobie sprawę. Oto kilka przykładów tego, co stanowi jedną porcję niektórych pokarmów:

 • Ser: 1 1/2 oz; Rozmiar około kciukiem.
 • Cookies: 2 średnie traktuje.
 • Jabłko: 1 średni; o wielkości pięści.
 • Mięso: Jedna porcja ma wielkość talii kart.
 • Makarony: Jedna porcja to rozmiar gałką lodów.
 • Ryż gotowany na parze: Jedna porcja to rozmiar opakowaniu ciastko.
 • Chipsy: Jedna porcja wystarczy około aby zmieścić się w miseczkowate strony.

Zaskoczony? Wiele osób uważa, wielkości porcji, jak większe niż jest w rzeczywistości. Zatrudnianie prostych narzędzi, takich jak kubki pomiarowych może pomóc kwoty prawo. Spróbuj też patrząc na etykiecie wartości odżywczej, aby zobaczyć co jest zalecana porcja przed jedzeniem danego elementu. To może pomóc to w perspektywie.

Po uruchomieniu, aby zorientować się, co właściwie się Porcje są, łatwiej będzie wiedzieć, czy jesteś zbyt dużo jedzenia. To może pomóc dostosować zarówno posiłki i przekąski, tak że jesz z umiarem. Ograniczanie wielkości porcji jest inteligentny sposób na zmniejszenie ogólnej ilości spożywanych kalorii.

Dzienniki Żywność

Zaplanuj strategii diety, które działają za pomocą dzienników żywności jako narzędzia. Dzienniki spożywcze pomagają śledzić wszystko, co jesz w ciągu dnia. Zdając sobie sprawę z tych informacji może pomóc zobaczyć swoje relacje z jedzeniem i ocenić mocne i słabe punkty.

Istnieje wiele różnych sposobów, aby log spożycie żywności. Niektórzy ludzie lubią używać notebooka i po prostu nagrać co jedzą, jak idą przez cały dzień. Inni wolą używać narzędzi, które są dostępne w Internecie. Można użyć dowolnego systemu są wygodne. Powieś kartkę na lodówce, aby pomóc Ci pamiętać, aby zalogować się produkty żywnościowe, jak przejść w ciągu dnia. Zapisz się każdym kęsem pożywienia, dzięki czemu można rozpocząć, aby zobaczyć swoje wzorce żywieniowe. Jesz za dużo wieczorem? Masz tendencję do pomijania śniadanie? Dzienniki żywności może pomóc strefy w sprawie porach dnia, kiedy zwykle mają pewne trudności. To pomoże ci planować do walki swoje pragnienia, zanim się rozpoczął.

Dziennika żywności jest narzędziem często wykorzystywane przez specjalistów w branży zdrowia i kondycji. Możesz zatrudnić tego samego narzędzia i używać go na swoją korzyść. Po kilku tygodniach nagrywania posiłki i przekąski, powinieneś być w stanie uzyskać całościowy obraz relacji z jedzeniem.

Dieta fitness?

Czy istnieje coś takiego jak "dieta przydatności?" Choć termin ten nie może być w powszechne użycie, pomysł jest na pewno ważne jeden. Po tym wszystkim, dobre odżywianie przyczynia się do ogólnej kondycji organizmu, i to jest paliwem, które prowadzimy, gdy sprawowanie.

"Fit" dieta to taka, która zawiera szereg zdrowej żywności i ogranicza te, które są bogate w takie rzeczy jak tłuszczu i cukru. Świeże owoce i warzywa, a także dużo wody może pomóc pobyt ciała w równowadze. Jedzenie różnych produktów spożywczych może również pomóc w zapewnieniu masz wystarczającej ilości witamin i minerałów.

Istnieją pewne środki, które mogą pomóc w budowaniu zdrowej diety planu. Jeden z najlepszych, można użyć jest MyPyramid; Podręcznik żywności opracowany przez United States Department of Agriculture. Informacje podane przez pojęcie piramidy może pomóc zrozumieć, co dobrze zbilansowana dieta wygląda.

Zarejestrowanych Dietetycy (RD) są pracownicy służby zdrowia, które pomogą Ci zaplanować zdrową dietę w zależności od konkretnych potrzeb i stylu życia. Z usług tych specjalistów może być bardzo przydatna dla osób, które mają jakiekolwiek warunki zdrowotne, które wymagają konkretnych planów diety, takie jak te z cukrzycą i chorobami serca. RDS może być również dobrym źródłem dla kobiet w ciąży, którzy chcą dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych bez nadwagi w czasie ciąży.

Zdrowe Śniadania

Badania przeprowadzone przez Mayo Clinic potwierdziły to, co większość z nas już wie: Istnieje wiele korzyści z jedzenia zdrowe śniadanie. Naukowcy odkryli, że ludzie, którzy jedli zdrowe śniadanie spożywane więcej witamin i minerałów pokarmy bogate w ciągu dnia. Mieli także lepszą koncentrację i wydajność. Jest lepiej. Ludzie, którzy jedli zdrowe śniadanie miał niższy poziom cholesterolu, a miał łatwiej kontroli ich wagi.

Aby uzyskać jak najwięcej korzyści dla zdrowia z Twojego śniadania, należy wybrać jeden jedzenie z każdej z następujących grup żywności.

 • Owoce: pomarańcze i grejpfruty na śniadanie są doskonałym źródłem witaminy C.
 • Nasiona: pełnoziarnistych produktach, takich jak zboża lub pełne ziarna chleba może dostarczać energię w ciągu dnia.
 • Nabiał: Wybierz produkty niskotłuszczowe, takie jak jogurt o niskiej zawartości tłuszczu lub serem.
 • Białko: jajka na twardo mają znacznie mniej tłuszczu niż jajecznicę.

Zdrowy posiłek przekąski Między-

Więc teraz, że mamy wam dobrze jeść między posiłkami, co należy jeść. Oto kilka niskokaloryczne przekąski, które można zachować energiczny przez cały dzień, a oni zaspokoić głód:

 • Całe ziarna przekąski, takie jak krakersy i całego ziarna chleba są bogate w błonnik i węglowodany.
 • Owoce i warzywa, takie jak winogrona, pomarańcze, banany, marchew i groch nie tylko zaspokoić głód: Są idealne dla skóry i włosów!
 • Air Popped Popcorn: Chociaż popcorn nie posiada imponujące składników odżywczych, pod warunkiem, że nie zdusić to było masło, jest niskokaloryczna i bardzo syte.

Aktualności Flash: Zdrowe Przekąski jest dobre dla Ciebie!

Pomysły dotyczące zdrowego odżywiania z pewnością zmieniło od 1950 roku! Dawno, dawno temu, matek na całym świecie opowiadał swoim dzieciom, aby nie jeść między posiłkami. Teraz odkryliśmy, że podjadanie jest rzeczywiście dobre dla Ciebie! Kto wiedział?

Rozważmy następujący scenariusz: Jest 11:30, a ty jesteś bardzo głodny. Dziś szef zaplanował wielki obiad w lokalnej restauracji w formie bufetu. To dobra wiadomość. Złą wiadomością jest to, że obiad nie jest do 14:00. prawda:

 1. Poczekaj, aż 02:00, a następnie binge na wszystko w formie bufetu?
 2. Weź niską kalorii przekąski, a następnie cieszyć się normalną posiłek w formie bufetu.

Jeśli odpowiedziałeś B, dobre dla Ciebie! Przekąski to świetny sposób, aby zapobiec odżywiania binge, która zawsze prowadzi do nadwagi. Przekąski ma inną ważną zaletę: to pomaga utrzymać wyższy poziom energii przez cały dzień.

Żywność dla zdrowej skóry

Jedną z najważniejszych korzyści ubocznych zdrowej diety jest jego wpływ na skórę. W rzeczywistości, dla wielu kobiet, ich skóra jest bezpośrednim odzwierciedleniem rodzaju żywności, ich oddanie do ich ciał. Chociaż istnieje wiele doskonałych produktów, które mogą poprawić swoją skórę od zewnątrz, dla uzyskania najlepszych rezultatów, to wypada, aby korzystać odżywianie poprawić swoją skórę od wewnątrz. Są to jedne z najlepszych żywności dla tworzenia zdrowego, świecącą skórę:

 • Woda: Picie ośmiu szklanek wody dziennie są niezbędne do utrzymania młoda skóra i nawilżona.
 • Owoce cytrusowe: Owoce cytrusowe zawierają witaminę C, przeciwutleniacz, który zwalcza wolne rodniki, które mogą powodować wybuchy, uszkodzenia słońce, itd
 • Oliwa z oliwek: Oliwa z oliwek pomaga utrzymać nawilżenie i elastyczność skóry
 • Avocado: Awokado są doskonałym źródłem witaminy E, która, podobnie jak witamina C, jest również antyoksydantem. Jako takie, są znane awokado opóźnić starzenie się skóry.
 • Słodkie ziemniaki: Słodkie ziemniaki są doskonałym źródłem witaminy A, która jest potrzebna do zwalczania szkód słońce.

Składników odżywczych, aby można Boom w Boomer lat

Ostatnio, ludzie mówili, "40 to nowa 30." Rzeczywiście, 40-letnia kobieta, a nawet 50 i 60-latek są bardziej żywe i energiczne niż kobiet z pokolenia przed nimi. Dlaczego tak jest? Jednym z powodów, ma do czynienia z ćwiczeń. Pozostała część jest prawdopodobnie opiera się na fakcie, że w ciągu ostatnich dwóch dekad, kobiety stają się o wiele częściej rozumieją temat odżywiania. Aby nadążyć za dynamicznie rozwijającym się trendem kosmetyczny, oto niektóre z substancji odżywczych, które powinny być istotnym elementem diety:

 • Wapń: Zalecana ilość wapnia, że kobiety po menopauzie wymaga, aby utrzymać wytrzymałość kości wynosi od 1200 do 1500 mg dziennie
 • Witamina E: O 200-600iu dziennie witaminy E może pomóc wielu problemów menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, nocne poty, kołatanie serca, suchość pochwy.
 • Witamina C: W połączeniu z hesperydyny, 1, 000 mg. witaminy C to zapobiec zaczerwienienie i inne problemy z krążeniem.

Makaron Przepis o niskiej zawartości tłuszczu

Zapytaj każdego biegacza, co je przed maratonem, a ona zapewne odpowiedzieć "makaron". Makaron jest nie tylko bogata w węglowodany dostarczające energii: Jest doskonałym źródłem kwasu foliowego, który zapobiega wady wrodzone u dzieci nienarodzonych. Kwas foliowy może zapobiegać chorobom serca i niektórych nowotworów. Chociaż niektóre kobiety uniknąć dania z makaronu, ponieważ wierzą, że są tuczące, nie są w rzeczywistości niektóre niskie metod gotowania tłuszcz do tworzenia pyszne dania z makaronu. Od wysokiej beztłuszczowej części makaron w sosie i sera, rozważyć tę alternatywę od ludzi na "I Love Pasta" w Internecie.

Gnocchi z suszonymi pomidorami pesto i Portabella Grzyby

Jeśli nigdy nie próbował gnocchi, nie wiesz, co tracisz! Gnocchi jest rzeczywiście kluska ziemniaczana w skorupie makaronu. Więc kiedy jeść gnocchi, otrzymujesz kwas foliowy i węglowodanów z makaronu i potas z ziemniakami. Gnocchi będzie gotować znacznie szybciej niż zwykły makaron, więc upewnij się, aby obejrzeć pulę. Potrzebne będą:

 • Jedno opakowanie gnocchi
 • Jeden pakiet z suszonymi pomidorami
 • Jedno opakowanie orzeszków piniowych
 • Cztery łyżki bazylii
 • Jedno opakowanie grzybów Portabella
 • Oliwa z nafty jak trzeba spełnić swój gust
 • Jedna łyżeczka syropu klonowego
 • Niskotłuszczowy ser tarty Romano do smaku

Przed gotować gnocchi, umieścić suszone pomidory w gorącej wodzie. Pozwól im moczyć przez tak długo, jak to możliwe. To pozbywa się zbyt słony smak. Przygotować kluski zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. Gdy suszone pomidory zostały zmiękczone, podgrzać trochę oliwy z oliwek na patelni. Dodaj syrop klonowy i bazylię. Następnie dodać suszone pomidory. Podsmażyć przez około pięć minut, a następnie dodać pieczarki Portabella. Podsmażyć na kolejne pięć minut, a następnie dodać orzeszki piniowe. Posypać ją nad gnocchi, a następnie dodać ser Romano.

Niezależnie od węglowodanów i kwasu foliowego z kluskami, oliwa z oliwek w tej recepturze może zmniejszyć ryzyko:

 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Osłabiony układ odpornościowy
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
 • Niektóre nowotwory złośliwe
 • Choroby serca
 • Wysoki poziom cholesterolu

W suszone pomidory zawierają likopen, który jest przeciwutleniaczem, który zwalcza wolne rodniki w organizmie. Suszone pomidory mają 12 razy więcej likopenu niż surowych pomidorów. Badania wykazały, że dieta bogata w pomidora może zmniejszyć ryzyko

 • Choroby układu pokarmowego
 • Rak piersi, płuc i szyjki macicy
 • Choroby serca

Łosoś: To zdrowe; Złóż mu Pyszne

Łosoś jest niski żywności tłuszczu, który zawiera kwasy tłuszczowe omega 3, które znane są ze swych właściwości przeciwzapalnych. Wiele kobiet znane mieć kapsułki kwasów tłuszczowych omega 3, aby ułatwić skurcze menstruacyjne, a także kontrolowanie objawów choroby, takie jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Dodatkowo, kwasy tłuszczowe omega 3 mogą zapobiegać chorobom serca i kontrolować funkcje mózgu. Jako że łosoś jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3, może chcesz gotować dla swojej rodziny. Niestety, wiele dzieci mają "Nienawidzę ryb" mentalność. Oto przepis, aby łososia bardziej znośnym.

 • Wstępne nagrzewanie piekarnika do 325
 • W międzyczasie, wymieszać jedną łyżeczkę czystego syropu klonowego z jednej szklanki soku pomarańczowego.
 • Marynować filety z łososia na około dziesięć minut
 • Wyjąć łososia z marynaty i płaszcz z łyżką cukru wolnego pomarańczy marmoladą
 • Umieść garść z Dorrito Lime Tortilla Chips w torebce.
 • Crush żetony z dłoni
 • Posypać żetony nad marmoladą
 • Miejsce w kij wolnego patelni i przykryć folią aluminiową
 • Piec przez 25 minut
 • Służyć i cieszyć się!

Odżywianie Wytwórnia Must-wie: Tłuszcz I Porcja

Wykresy odżywiania na opakowaniach produktów żywnościowych może być mylące, ale mają informacje, które pomogą Ci zaplanować zdrową dietę, czy liczysz kalorie, szukasz więcej białka lub próbuje utrzymać spożycie tłuszczu zdrowe.

Niektóre wskaźniki wykres żywienia:

 • Sprawdź wielkość porcji. Informacje o wartości odżywczej, w tym kalorii, opiera się na jedną porcję, a nie jeden pakiet. Na przykład, puszka zupy mogą zawierać dwie lub więcej porcji. Oznacza to, że jeśli masz cały może, dostajesz dwa razy więcej kalorii na etykietach żywności.
 • Sprawdź rozkład tłuszczu. Etykiety odżywiania rozbić zawartości tłuszczu z tłuszczu ogółem do nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Niektóre tłuszczu jest niezbędna dla zdrowej diety, ale sprawdzić wykresy żywieniowych na żywności z bardziej "dobrych tłuszczów", które zawierają nienasycone tłuszcze znajdujące się w orzechach, chude mięso i żywności niskotłuszczowe mleczne.

Jednym ze sposobów, aby śledzić wszystkie informacji żywieniowych ma korzystać z wykresów i liczniki kalorii odżywianie na Fitnessmagazine.com. Możesz stworzyć zdrowej diety z wykorzystaniem tych wykresów. Wystarczy odwiedzić stronę i zarejestrować się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji tworzenia wykresów.

Żywność To Berry dobre dla Ciebie

Aby dać sobie zdrową dawkę przeciwutleniaczy, umieścić jagody w koszyku na tydzień. Wszelkie jagody (w tym malin i jeżyn) są zdrowe, ale jagody są szczególnie wysokie w przeciwutleniacze zwane antocyjany, które mogą zwalczać choroby i niektórych nowotworów Alzheimera, a także były związane z naprawy mięśni; plus dla jakichkolwiek kobiet diety, szczególnie aktywnych kobiet.

Jagody wspaniałe składniki koktajl owocowy (a można nawet wrzucić zamrożone jagody prawo do blendera, nie trzeba rozmrażać je najpierw). Ale na tym nie kończą; można mieszać je do jogurtu lub lodów lub po prostu jeść je garściami. I jagody wspaniałe niskokaloryczne przekąski. Większość owoców ważą zaledwie 60 kalorii na kubek, więc można cieszyć się im bez winy.

Jagody są wspaniałe, gdy są w sezonie na rynku z lokalnym rolnika, ale mrożone jagody są tak odżywcze, jak ich świeże odpowiedniki. I można je przechowywać w lodówce przez okres do 9 miesięcy, więc zawsze są gotowe do spożycia.

Wymień stare zachowań

Udana dieta wymaga nie tylko spadek starego zachowania (jak popołudniowej mlaskanie), ale wymienić ją na nową zachowań (jak chodzenie lub scrapbookingu.)

Najważniejszych składników odżywczych w diecie dla Kobiet

Mimo, że wiele kobiet może czasami rzut oka na wykresy żywienia, niektórzy nie zdaje sobie sprawy z podstawowych składników odżywczych, które powinny być uwzględnione w diecie jakichkolwiek kobiet. Bardzo często kobiety, które tylko jedzą żywność o niskiej kaloryczności i niskiej kaloryczności może się przekąski znaleźć brakuje składników odżywczych, które kontrolują na żeńską gospodarkę i promowania optymalnego zdrowia. Oto niektóre z najważniejszych składników odżywczych, które powinny być uwzględnione w diecie jakichkolwiek kobiet.

 • Magnez, który znajduje się w orzechach, szpinaku, soi i niektórych gatunków ryb może zapobiegać bezsenność, wysokie ciśnienie krwi i problemy z wizją.
 • Potasu, który znajduje się w żywności, takich jak banany i pieczonymi ziemniakami, są odpowiedzialne za skurcz mięśni, co z kolei poprawia wyniki sportowe.
 • Selen, który znajduje się w orzechach brazylijskich, niektóre rodzaje ryb i makaronu może zapobiec uderzenia gorąca w okresie menopauzy
 • Cynk znajduje się w żywności, takich jak groch i fasola, promuje zdrową skórę, włosy i stawy
 • Żelazo jest szczególnie ważne dla kobiet, które są jeszcze miesiączkujących. Utrata żelaza może prowadzić do anemii. Żelaza znajduje się w czerwonym mięsie, szpinak, żółtek jaj i zbożach.
 • Wapnia, który znajduje się w produktach mlecznych, jest ważne dla utrzymania gęstości kości.

Sięgnij po wodzie

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić dla siebie to, aby zwiększyć spożycie wody. Pomaga tłuszczu spłukiwania z organizmu i sprawia, że ​​diety łatwiejsze. Więc rowu napojów dietetycznych i dotrzeć do wody.

Odżywianie na piękne włosy

Teraz, to prawdopodobnie zorientowali się, że to, co jesz będą miały ogromny wpływ na to jak wyglądasz. Wiemy już, że prawidłowe odżywianie sprzyja wielką skórę. Wiesz co? Jeść prawo żywności może również poprawić wygląd swoich włosów! Są to składniki odżywcze, które są niezbędne dla zdrowych włosów:

 • Białko: białko bogate w żelazo żywności może "żeliwne pompy" na swoje mieszków włosowych, które będą promować zdrowy wzrost włosów
 • Witamina C: Witamina C poprawia zdolność organizmu do wchłaniania żelaza
 • Witaminy z grupy B: Witaminy B pomagają stworzyć czerwonych krwinek, które przenoszą substancje odżywcze do skóry głowy.
 • Cynk: Cynk jest kluczowe dla wzrostu i naprawy tkanek. Obejmuje to wzrost włosów.

Niskokaloryczne przekąski zmieści niski budżet

Batony energetyczne i żele mogą być dobrymi niskokaloryczne przekąski dla kobiet w podróży, ale mogą być kosztowne, a wielu z nich tak naprawdę nie są niskokaloryczne. Standardowy pasek energii może wynosić od 150 do prawie 300 kalorii.

Inne opcje niskokaloryczne przekąski zawierają paczkowanych pakiety 100 kalorii wielu popularnych przekąsek, takich jak Chips Ahoy cookies. Ale można zrobić własne niskokaloryczne przekąski paczki przez podzielenie worek zdrowych chipsy, orzechy, wymieszać szlak lub powietrze-trzasnął popcorn na małe torby Ziploc wziąć do pracy lub na siłownię.

Chcesz niskokalorycznej czekolady poprawkę? Większość niskotłuszczowe lub bez dodatku cukru pakiety gorące kakao ważą około 60 kalorii na opakowaniu, a niektóre marki dodaniu wapnia, też.

Porady dla zdrowego gotowania

Nauka gotować zdrowe posiłki oznacza wiedząc, jakie składniki można zmienić. Oznacza to również, wiedząc, jak przygotować potrawy na stole. Zdrowe przepisy kulinarne zacząć zastępstw. Jeśli przepis wymaga masła, może chcesz używać margaryny. Podawać tłuszczu niskie śmietanę z pieczonymi ziemniakami, a nie regularne. Użyj przyprawy, takie jak mielony pieprz i zioła zamiast soli w miarę możliwości. Istnieje wiele książek kucharskich, które zawierają zdrowe zastępstw, ale oto kilka prostych nich na początek:

 • Zamiast jajek, należy użyć białka.
 • Zamiast mleka, należy użyć skim.
 • Zamiast zwykłego sera, używać niskich odmian tłuszczu.
 • Zamiast masła orzechowego, zastosowanie obniżonej zawartości tłuszczu masła orzechowego.
 • Zamiast galaretki, używać świeżych owoców.
 • Zamiast lodów, spróbuj mrożone jogurty.

Podczas pieczenia lub gotowania, będziemy chcieli, aby upewnić się, że zastąpienie nie zmieni przepis. Zazwyczaj można znaleźć tego typu informacji w Internecie. Niektóre przepisy będą również ostrzegać o tym, kiedy można lub nie można zastąpić.

Jeśli chodzi o mięso, pieczenia, ruszcie i są zdrowsze opcje parze niż patelni. Gotowanie na parze warzyw jest zdrowy sposób ich przygotowania; można również służyć je na surowo. Unikaj rzeczy, takich jak ciężkich kremowych sosów i przypraw, które są ładowane z sodem w miarę możliwości.

Jak kobiety 30+ może ponownie ustawić ich powolny metabolizm

Uzupełnienie z (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) EFA. Biorąc 1 łyżkę dni oleju z nasion lnu, olej z ryb, olej lniany, olej słonecznikowy lub olej z wiesiołka są jedne z najlepszych źródeł. NNKT są niezbędne do ciała i utrzymanie go działa prawidłowo. Większość kobiet można zobaczyć i od razu czują korzyści podczas robienia tego. Pomaga nie tylko z utratą tłuszczu ale menopauzy, problemy ze stawami, i promuje zdrową skórę i włosy.

Spalanie tłuszczu Porada, że ​​większość kobiet Zaniedbanie robić

Upewniając się, że częściej przez cały dzień co najmniej co 3 godziny. Uważam tak wiele kobiet jeść tylko 2 posiłki dziennie, które spowalniają metabolizm i zmniejszyć poziom energii. Przez jedzenie przez cały dzień, twoje ciało zacznie się spalić więcej tłuszczu i tam pomaga zwiększyć poziom energii.

Zrozumienie etykietach żywności

Wiedząc, jak czytać etykiety żywności jest kluczowe dla wiedząc, co wkładacie do swojego ciała. To może wydawać się proste zadanie, ale należy pamiętać, że producenci chcą, aby kupić ich produkt i staramy się to wydawać, pożywne, jak to możliwe. Oto niektóre określenia etykietowania, które można uruchomić w:

 • "Niskokaloryczne" = Nie zawiera więcej niż 40 kalorii na porcję.
 • "Redukcja kalorii" = Zawiera 25% mniej kalorii w porcji niż zwykły produkt
 • "Kalorii-Free" = Zawiera mniej niż 5 kalorii na porcję
 • "Niskie sodu" = Zawierające 140 mg sodu lub mniej porcji.
 • "Bardzo niskie sodu" = Zawierające 35 mg sodu lub mniej porcji.
 • "Fat-Free" = zawiera nie więcej niż 0,5 g tłuszczu na porcję.
 • "Low Cholesterol" = zawiera nie więcej niż 20 g cholesterolu, a mniej niż 2 g tłuszczu nasyconego porcji.
 • "Niska zawartość tłuszczu" = Zawiera nie więcej niż 3 g tłuszczu na porcję
 • "Lean" = zawiera nie więcej niż 10 g tłuszczu, nie więcej niż 4,5 g nasyconego tłuszczu, który zawiera również mniej niż 95 mg cholesterolu w jednej porcji
 • "Extra Lean" = zawiera nie więcej niż 5 g tłuszczu, nie więcej niż 2 g który jest nasycony tłuszcz zawiera również mniej niż 95 mg cholesterolu w jednej porcji
 • "Free", "Nie", "Zero" = Niezawierające ilości, lub znaczącą część
 • "Bez cukru" = Zawierające mniej niż 0,5 g na porcję
 • "Dobre Źródło" = 10% -19 Zapewnia% Daily Value porcji
 • "Światło" = może oznaczać jedną z trzech rzeczy:
  • stanowi 1/3 lub 1/2 mniej kalorii ilość tłuszczu w regularnych porcji produktu
  • czy to "niska zawartość tłuszczu", "niskokaloryczny" jedzenie, to można nazwać "światło", jeśli przewiduje to pół normalnej tłuszczu prezent
  • może odnosić się do rzeczywistego koloru samego pokarmu

Jaki jest najlepszy sposób, aby pobyt uwodniony?

W ciągu ostatnich kilku lat, badania wykazały, że ilość wody osoba musi pozostać nawilżona może się znacznie różnić u poszczególnych pacjentów. Niektórzy lekarze uważają, że 40 uncji wody dziennie jest minimalna kwota, większość kobiet powinna być picia, aby zachować zdrowie. Naukowcy wiedzą, że organizm potrzebuje stałego dopływu wody do pobytu prawidłowo nawilżona przez cały dzień. Rozpocznij rozwijanie zamiłowania do wody poprzez małe napoje przez cały dzień. Spróbuj zatrzymać przy fontannie wody na drodze powrotnej z toalety lub przechowywanie butelkę wody pod ręką. Woda nie tylko utrzymuje ciało płynnie w środku, większość kobiet są mile zaskoczeni, że jest odpowiednio nawilżona, poprawia ich włosów, paznokci i skóry, i że są one mniej uzależnione od drogich balsam do ust, balsam do ciała i odżywki do włosów.

Sprawdzić was kuchni

Zamień Ci niezdrowej żywności lepszych wyborów. Wymień sody z wodą. Rów plików cookie krakersy włókien. Kosz wszystkie pokusy i zastąpić je zdrowych wyborów (pełnoziarniste, owoce i warzywa i chude mięso).

Równoważenie białka w diecie

Większość kobiet, albo zbyt dużo białka w diecie, czy nie wystarczy. Nadmiar białka w diecie może dodawać niepotrzebnych kalorii, tłuszczu, aw skrajnych przypadkach może umieścić nadmiar obciąża nerki. Umiarkowany poziom spożycia białka stwierdzono, aby zwiększyć metabolizm, a ludzie, którzy nie otrzymają wystarczającej ilości białka brakuje na tego świadczenia, jak również. Obecne zalecenia USDA jest, że kobiety nie-sportowców w wieku od 25 do 50 dostać około 1 gram białka na każde 3 kg masy ciała lub 0,8 g białka na każdy kilogram masy ciała.

Zrozumienie BMI

BMI to skrót od wskaźnika masy ciała. Jest ona obliczana poprzez swoją wagę w kilogramach i podzielenie go przez wzrost w centymetrach kwadratowych. (Kg / cm * cm). BMI jest jednym z narzędzi, stosowane przez lekarzy w celu ustalenia, czy osoba jest za zdrowe. Jak dotąd, badania wykazały, że najzdrowsze ludzie mają BMI między 18,5 a 24,9. Osoby z BMI poniżej 18,5 uznaje się za niedowagę, osoby z BMI 25-29.9 areconsidered nadwagę natomiast osoby z BMI powyżej 30 uważa się za otyłych.

Liczenie kalorii w restauracji

Wiele kobiet rutynowo zamówić sałatki w restauracji myśląc, że jest zdrowszy wybór w menu. Jednak często razy nie. Jeśli oglądasz spożycie kalorii i są spragnieni sałatki, zażądać opatrunek na stronie i uniknąć opatrunków na bazie śmietany lub mleka, które zawierają mnóstwo kalorii i tłuszczu. Wysoki poziom cukru lub wysokiej zawartości tłuszczu lub sos Sos można całkowicie wyeliminować żadnych kalorii Ci się, że były oszczędności zamawiając sałatkę. Po kolację, poproś serwer o zdrowsze alternatywy do menu. Wiele restauracji mają dziś dania, które są przygotowane specjalnie dla masy-sumienia. Jeśli masz wątpliwości, to zawsze jest mądra decyzja, aby przejść z pieczonym kurczakiem, lub ryby i świeże warzywa.

Uzupełnienie diety

Wielu witamin, suplementów mineralnych i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) omega-3, jak kwasy tłuszczowe i sprzężony kwas linolowy (CLA) linii na półkach naszych sklepów i supermarketów. Szacuje się, że konsumenci spędzają 20000000000 dolarów rocznie na wszelkiego rodzaju suplementów, ale badania pokazują, że wiele z tych pigułek są nie tylko bezużyteczne, ale mogą być niebezpieczne. Niektóre dodatki są bardzo dobre dla kobiet: żelaza i wapnia jest wszystkim, a takich jak omega-3 kwasy tłuszczowe EFA pochodzące w bardzo blisko sekundę. Przed dodaniem dodatków do pułku, należy przeanalizować swoją dietę na co najmniej tydzień, aby upewnić się, że potrzebujesz suplementu. Następnie skonsultować się z lekarzem w odpowiednich wytycznych żywieniowych.

Jak Wytwórnia Żywności może pomóc schudnąć

Sądząc, jak żywność może mieć wpływ na swoje wysiłki odchudzania może być skomplikowane, zwłaszcza z reklamowanych wypowiedzi jak "Organic", "Natural", "Fat Free" lub "bez cukru". Czasami te deklaracje mogą być mylące. Uniknąć nieporozumień i iść prosto do faktów - fakty żywieniowe! Poniżej pokażemy, na co zwrócić uwagę przy porównywaniu żywności do utraty wagi.

Jak Wytwórnia Żywności może pomóc schudnąć

Porcja

Wielkość porcji jest najważniejszą częścią etykiecie produktu spożywczego lub napoju. Wszystkie fakty odżywczych pod nim są oparte na tej konkretnej wielkości porcji. Jeśli jeść ani pić kwotę inną niż to, co znajduje się na liście, należy ustawić wszystko na etykiecie odpowiednio.

Kalorie

Spożywanie zbyt wielu kalorii wyniki w przyrost masy ciała, podczas gdy zbyt mało, może doprowadzić do utraty masy ciała straganie, więc znalezienie właściwej równowagi jest bardzo ważne. (Licznik kalorii Skorzystaj FitDay lub porozmawiać z licencjonowanego żywienia specjalisty, aby dowiedzieć się, co twój cel kalorii powinno być.)

Patrząc na etykiecie, należy sprawdzić, czy wielkość porcji jest realistyczna dla kalorii. Jak te kalorie wpływ na resztę dnia na wybory?

Rozważyć utworzenie budżetu kalorii na posiłki, przekąski i napoje. Na przykład, jeśli twój idealnym celem kalorii do utraty wagi jest 1800 i masz zamiar zjeść dwie przekąski, trzy posiłki i wyłącznie pić wody, można odjąć 300 kalorii (150 kcal na każdej przekąsce), a następnie podzielić przez trzy resztę ( do posiłków), a woda nie ma wpływu na dzień, bo nie ma kalorii. Skończyć z 500 kalorii na każdy posiłek i 150 kalorii dla każdego przekąskę.

Procent Dzienne

Procenty podane są na prawej stronie etykiety. Oparte są one wyłączone z diety 2000 kalorii. Mimo, że twoim celem kalorii może być inna, można nadal korzystać z procentów łatwo pomóc zidentyfikować wysokie i niskie ilości składników odżywczych. Aby ustalić, czy element pasuje do codziennego planu, znaleźć składnik odżywczy, a następnie spojrzeć na procent - pięć procent lub mniej uważany jest za niski, a 20 procent lub więcej, jest wysoka.

Tłuszcz

Korzystne tłuszcze to wielo- i mono- tłuszcze nienasycone. Tłuszczów nasyconych, powinna być ograniczona, podczas gdy tłuszcze trans powinna być całkowicie pominięta. Pamiętaj, że wszystkie tłuszcze są kalorii gęsta. Uważaj żywności tłuszczu, niektóre są dobre, a inne po prostu zastąpić tłuszcz z czymś innym, że można jeszcze utrzymać kalorii wysoki.

Sód

Jedzenie żywności o wysokiej zawartości sodu może spowodować tymczasowe zatrzymanie wody, ewentualne wahania wagi i ciśnienia wysokiego krwi. American Heart Association zaleca spożywanie mniej niż 1500 mg sodu na dobę.

Włókno

Zgodnie z Mayo Clinic, pokarmy bogate w błonnik pomaga w utracie i utrzymaniu nie tylko wagi, zapewniając objętość, ale także poprzez spowolnienie trawienia co sprawia, że ​​czujesz się już pełny na mniej kalorii. Zalecana ilość błonnika dla dorosłych wynosi 20 do 35 gramów dziennie. Gramy zostanie wymieniony na prawo od włókno słowa. Jeśli zarówno rozpuszczalny i nierozpuszczalny są wymienione, poszukaj "całkowitego błonnika", aby znaleźć pełną kwotę znaleziono w jednej porcji.

Witaminy i minerały

Aby zapewnić dostajesz najwięcej pożywienia z waszych żywności, sprawdź Zawartość witamin i minerałów w dolnej części etykiety. Żywność i napoje firmy są wymagane jedynie do listy dwa witaminy - A i C - i dwóch minerałów - wapnia lub żelaza - na etykiecie. Według Narodowego Instytutu Zdrowia, inne witaminy i minerały mogą być dodawane dobrowolnie. Jednakże, jeśli witaminy i składniki mineralne są dodawane do żywności, lub jeżeli wniosek witaminy lub mineralnego jest, te składniki odżywcze muszą być wymienione na etykiecie.

Inne przekąski

US Food and Drug Administration (FDA) nie wymaga oznakowania dla surowych owoców, warzyw lub owoców morza. Jednak FDA nie przekazywanie informacji żywieniowych na tych produktach w Internecie.

Według Departamentu Rolnictwa Służby Badań Ekonomicznych Narodowy Restaurant Association i USA, Amerykanie wydają połowę całkowitego budżetu żywności w restauracjach i fast zakładów spożywczych. Nie zapomnij, informacja żywieniowa nie jest ograniczony do przechowywania zakupionych przedmiotów. Sprawdzić online lub poprosić serwer do informacji o wartości odżywczej lub wskazówek, które pomogą Ci dokonywać zdrowych wyborów, gdy poza domem.

Jak Wytwórnia Żywności może pomóc schudnąć

Dlaczego Czy Trans Tłuszcze So Bad, Anyway?

Czytanie Nutrition Label - uniknąć pułapek

Etykietę opakowania nie zawsze jest to, co mówi, że ma być; czasami, oni są tylko chwytem marketingowym oznaczało, aby można kupić przedmiot. Co trzeba zrobić, to zbadać, drobnym drukiem na etykiecie wartości odżywczej, aby uzyskać rzeczywiste fakty. Ludzie zbadanie żywności etykiety żywienia dla różnych powodów, i uczenia się, czego szukać i jak korzystać z tych informacji może zaoszczędzić sporo ciężko zarobionych pieniędzy (i kalorii).

Otrzymywać informacje

W ciągu najbliższych kilku punktach, dowiesz się, jak czytać etykiety żywienia i co zrobić z informacjami na ich temat. Dowiesz się również, że tylko dlatego, że pakiet mówi, że jest "fat free" nie musi oznaczać, że jest uczciwy beztłuszczowe i tylko dlatego, że pakiet mówi, "100 kalorii", nie oznacza, że ​​jest jeszcze dla ciebie dobre. Informacje wykorzystywane poniżej pochodzi z pudełkiem "100 kalorii Coffee Cakes streusel cynamonowych" made przez gospodyni.

Po przeczytaniu etykiety żywienia, należy pamiętać, pochodzą one w oparciu o 2000 kalorii na dzień diety. W zależności od tego, czy spożywać więcej lub mniej niż 2000 kalorii dziennie, nadal można korzystać z DVpercentage jako ramy odniesienia. DV pomoże Ci określić, czy jedzenie jest wysoki lub niski w pewnej substancji odżywczej. Niektóre składniki odżywcze, takie jak tłuszcze trans, cukry i białka, nie mają DVS, które zostaną omówione później.

Porcja

Wielkość porcji jest pierwszym miejscem, aby rozpocząć patrząc na etykiecie wartości odżywczej. Ten mówi, co porcja jest i ile porcje są w pakiecie. Wielkość obsługujących przychodzi wymienione w jednostkach takich jak kubki czy kawałki i następnie przez liczbę gramów; to wyglądać tak: Porcja (32g 3 ciasta).

Zwróć szczególną uwagę na Porcji w opakowaniu i wiem, że jeśli jeść cały pojemnik, kalorie i wszystkich innych składników odżywczych podwoi jeśli nie więcej (Porcji w opakowaniu 6).

Kalorie

Kalorii, co organizm potrzebuje energii. W powyższym przykładzie, ilość kalorii to 100 z kalorii z tłuszczu będącego 25 w jednej porcji. Jeśli jeść cały pakiet, liczby te wzrosłyby znacznie powodując spożycie kalorii, by stać się 600 i kalorie z tłuszczu 150.

Rzeczy, na które trzeba uważać

Tłuszcze trans, cukry i białka wykazują zerową stawkę procentową do dziennej wartości, ponieważ zgodnie z FDA, nie ma wystarczająco dużo informacji, aby ustalić wartość odsetek codziennie. Raporty pokazują związek między tłuszczowych trans, tłuszczów nasyconych z podniesienia poziomu cholesterolu LDL we krwi, które zwiększają ryzyko chorób serca.

Bardzo ważną rzeczą do rozważenia jest to, że gliceryna, uważany szkielet cząsteczki triglicerydów, przez większość czasu nie przychodzą na etykiecie wartości odżywczej. Poniżej cytat z urzędu FDA etykietowania żywności "," FDA odżywiania przepisy dotyczące etykietowania wymagają, aby przy gliceryna jest stosowana jako składnik żywności, musi być zawarte w gramach całkowitej ilości węglowodanów w porcji deklarację. Również, gdy etykieta żywność zawierającą glicerynę ma oświadczenie dotyczące cukrów, zawartości gliceryny na porcję musi być zadeklarowany jako alkohol cukrowy ". Dla przemysłu spożywczego / suplement, aby nie umieszczać na etykietach gliceryny żywienia uważany jest za zwodnicze i nieuczciwe, co najmniej.

Etykieta żywienia jest przypuszczać, aby zapewnić fakty, które pomogą Ci nie tylko ograniczyć składniki odżywcze potrzebne do cofać się, ale także te należy spożywać w większej ilości. Zrozumienie etykietę odżywiania jest dobry pierwszy krok w utrzymaniu lub odzyskaniu zdrowia. Ponadto, należy pamiętać, że wszystkie etykiety odżywiania się stało oparte na diecie 2000 kalorii.

Przepis: Główne danie Przepisy Porady

Łatwy Pesto Pizza

Alergicy mogą zastąpić ser lub skórki najbardziej odpowiedni thier potrzeb.

Rozprzestrzenianie przygotowany sos pesto nad ciasta do pizzy. Dodaj dodatków, takich jak szpinak, cebula i kurczaka carmelized. Rozprzestrzenianie starty ser mozzarella na wierzchu. Piec w 400 stopień piec około 15 do 20 minut, w zależności od grubości swojej skorupie. Jest to z pewnością stanie się ulubionym rodziny!

Nadziewane Zielona Papryka

3 Całe Zielona Papryka
Funt Parter Mięso 1/2
1 Cup Plain suche bułki tartej
1 łyżki posiekanej cebuli
1 łyżeczka soli
1/4 Tsp czarny pieprz
1 (8 uncji) Czy sos pomidorowy

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Cut zielone papryki na pół, wzdłuż i rdzenia ich usunięcie wszystkie nasiona. Przemyć je i pozwól im spuścić na papierowym ręczniku.

W dużej misce wymieszać wszystkie pozostałe składniki i dokładnie wymieszać. Umieść część tej mieszaniny w zielonej papryki i umieścić nadziewane zielona papryka w naczyniu do pieczenia. Przykryć naczynie do pieczenia folią aluminiową i gotować w piecu 350 stopni przez 45 minut. Zdjąć folię aluminiową i piec dodatkowe 15 minut.

Hamburger Ciasteczka

Zrobili dziurę w środku pasztecików hamburger podczas ich kształtowania. Hamburgery będą gotować szybciej i otwory zniknie po zakończeniu.

Przygotowanie Mięso Mieszanki

Podczas przygotowywania mieszanki ziemi mięsa w maszynce, użyć metalowego ostrza posiekać cebulę, a następnie przejść do plastikowej łopatki do mieszania się w mięsie i innych składników.

Łatwy Chili-Mac

1 szklanka Makarony, niepoddane obróbce cieplnej
1/2 funta Mielone mięso wołowe
1/2 łyżeczki Czosnek w proszku
1 łyżeczka chili w proszku
1 szczypta soli
1 szczypta pieprz
1 puszka Zupa pomidorowa
1/2 szklanki ser Mozzarella, rozdrobnione

Gotować makaron około 7 minut. Brązowy mięsa w garnek i spuścić cały tłuszcz. Dodaj czosnek, chili w proszku, sól i pieprz. Dobrze wymieszać i gotować na małym około 5 minut. Dodać ugotowany makaron i zupa pomidorowa. Podgrzać dokładnie. Tuż przed podaniem dodać starty ser. Okładka i ciepła
, aż ser się roztopi.

Wołowina w czerwonym winie i sosie grzybowym

6-8 filety z wołowiny
1 łyżeczka soli
1/2 łyżeczki pieprzu
1 łyżeczka papryki
2 łyżki oliwy z oliwek
1 średnia cebula, posiekana
2 ząbki czosnku, mielone
1 funta świeże grzyby, w plasterkach
1/2 szklanki czerwonego wytrawnego wina
1 łyżeczka sosu Worcestershire
2 łyżki mąki
1 szklanka bulionu wołowiny

Filety z soli Rub, pieprzem i papryką. Patelni rozgrzać na średnim ogniu i gotować przez 4-5 minut filety na stronie, lub do momentu osiągnięcia pożądanego dobre wyniki. Usuń steki i umieścić je na talerzu; ogrzać.

Rozgrzać olej na patelni i w saute cebuli, czosnku i grzyby do miękkości. Dodaj wino, sos Worcestershire, mąkę i bulion wołowy i gotować na wolnym ogniu przez kilka minut, aż mieszanina zgęstnieje. Mieszaninę mieszano
podczas ogrzewania zachować mąkę z brył tworzących. Polać filety i służyć.

Klon-Jabłko kurczaka

1 funt bez kości, piersi kurczaka bez skóry
1 łyżka Vermont syrop klonowy
4 łyżki czerwonego wina
2 łyżeczki musztardy miodowej
2 łyżeczki granulek bulionu z kurczaka
2 średnie czerwone jabłka, rdzeniowe i krojone

W średniej wielkości patelni pokrytej sprayu, gotować do miękkości piersi kurczaka i nie różowe szczątki, około 4-5 minut z każdej strony. Przełożyć na talerz i się ogrzać.

Połącz syrop klonowy, wino, musztardę i granulki bulionowych w ciepłym patelni. Dodać plasterki jabłka i gotować na średnim ogniu przez 1 minutę. Dodaj piersi kurczaka i kontynuować gotowanie 1-2 minuty lub aż jabłka zmiękną. Podawać natychmiast.

Szynka pieczona Vermont Maple

3/4 - plasterek szynki 1 cala (Vermont kukurydzy Cobb wędzone najlepiej)
1/2 szklanki Czysty syrop klonowy Vermont

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Umieść szynki w płytkim naczyniu do pieczenia. Wlać syrop klonowy równomiernie na wierzchu. Piec przez 35 minut, od czasu do czasu z soków fastrygowanie. Spróbuj klon szybami większych szynki, po wskazówek na opakowaniu do wielkości w przygotowaniu. Użyj 1/2 szklanki syropu za 5 funtów. Nigdy nie służył zwykły szynkę ponownie! Służy 2-3.

Czosnek Pieczeń wieprzowa

1 (4 funta) schab pieczony
4 ząbki czosnku, obrane i pokrojone w paski
Sól i pieprz do smaku
1 szklanka wina lub rosół wołowy

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Korzystanie punkt nóż obierania, aby szczeliny wokół pieczeni. Włóż czosnek do szczelin. Rub pieczeń z solą i posypać pieprzem. Piec w temperaturze 325, aż mięso termometr rejestruje 160 stopni, około 30 minut za funt.

Zdjąć z patelni i pieczone uchylenie. Umieść patelni na kuchence na dużym ogniu; zabieramy tłuszczu. Dodaj wina lub bulionu, gotować, aż sos jest zmniejszona o połowę. Łyżka na plastrach pieczeń.

Czy Twój Kurczak Sporządzono?

Termometr mięso jest najbezpieczniejsza. Całości lub kością kurczaka powinna osiągnąć temperaturę wewnętrzną 180 degress. Kurczak powinny być gotowane do 165 stopni.

Jeśli nie masz termometru do mięsa:

Widelec lub wykałaczka może być wprowadzony z łatwością.
Soki powinny być jasne, a nie na różowy.
Stawy kostne poruszyć.

Makaron z kiełbasą i papryki

6 uncji suszone Muszka makaronu
12 uncji słodki albo gorący włoski kiełbasa w plasterkach
1 średnia cebula, posiekana
2 ząbki czosnku, mielone
1 duża czerwona papryka, pokrojone na kawałki 1 "
1 duża żółta lub zielona papryka, pokroić w kawałki 1 "
1 szklanka świeżych grzybów w plasterkach
Bulion z kurczaka 2/3 szklanki
1 łyżka świeżej bazylii lub 1 łyżeczka suszonych bazylii, kruszone
2 łyżeczki mąki kukurydzianej
1 pomidor, grubo posiekane

Gotować makaron i ciepłe.

Tymczasem, kiełbasa saute, cebula, czosnek i przez 5 minut. Dodaj pieprz czerwony, żółty lub zielony słodka papryka i pieczarki. Gotować około 5 minut, aż więcej Kiełbasa jest brązowy. Zlać tłuszcz.

Połącz rosół, bazylię i skrobi kukurydzianej. Dodaj do mieszaniny kiełbasy. Gotować i mieszać, aż zgęstnieje i szampan. Cook i mieszać przez 2 minuty więcej. Wymieszać z pomidorami; podgrzewać przez. Dodaj makaron do mieszaniny kiełbasy; wrzucić do mieszania.

Czas na kłusownictwo ryb

Aby ocenić czas gotowania dla gotowany ryb, mierzyć ryby w najgrubszym miejscu i pozwolić 10 minut na każdy centymetr grubości.

Kurczak z kremowym sosie

Części kurczaka z wyboru
2 łyżki oleju roślinnego
1/2 szklanki posiekanej szalotki
1/2 szklanki białego wina
1 puszka (10 3/4 uncji) skrócone zupa krem ​​z kurczaka
1/4 łyżeczki świeżo zmielony pieprz

Rozgrzać olej na patelni na średnim ogniu. Dodać
kurczaka, stronie skóry w dół, i gotować 5 minut, aż dobrze rumiane. Włącz; kucharz kurczaka 4 minuty; wcisnąć kurczaka z jednej strony patelni. Dodaj szalotki i
gotować 2 minuty więcej. Dodaj wino; gotować 30 sekund. Wymieszać zupę i pół szklanki wody. Przykryć i gotować na wolnym ogniu 20 minut, aż kurczak jest gotowane przez. Podawać z ziemniakami puree.

Fish Fry

2 kg filetów rybnych
1 łyżeczka soli
1/8 łyżeczki pieprzu
1 jajko
1 łyżka mleka lub wody
1 szklanka bułki tartej
olej lub skrócenie

Wytnij ryb do służenia wielkości porcje. Posypać z obu stron solą i pieprzem. Pokonaj jajka lekko i wymieszać z mlekiem. Zanurzyć ryby w jajku, a następnie zwinąć w bułce tartej. Miejsce ryb w ciężkich patelni, która zawiera 1/8 cala topiony tłuszcz lub olej, które powinny być gorące, ale nie palenia. Smażyć na średnim ogniu. Gdy ryba jest brązowy z jednej strony, obrócić ostrożnie i brązowy drugą stronę. Czas gotowania będzie zależeć od grubości ryb; Ryby powinny być łuszcząca. Odsączyć na papierowych ręcznikach i podawać z cytryną i sosem tatarskim.

Krewetki Creole

3 kg obranych i deveined krewetki
1/2 kostki masła
1/2 szklanki mąki pszennej
2 szklanki cebula, posiekana
1 szklanka selera, posiekane
1 szklanka zielone papryki, posiekane
1 łyżka czosnek, mielone
3 szklanki krewetek i ryb stock photography
1 puszka (15 uncji) sos pomidorowy
4 cienkie plasterki cytryny
1 łyżka brązowego cukru
1 łyżka tymianku
I łyżki bazylii
3 liście laurowe
Sól i pieprz cayenne do smaku
1 szklanka plasterki zielone cebule, w tym blaty
1 kubek świeżej pietruszki, posiekane
4 szklanki gorącej gotowanego ryżu

Saute krewetki w maśle, w dużej patelni na średnim ogniu przez 2 do 3 minut; wyjmij krewetki i odstawić.

Dodaj mąkę, aby pozostałe masło w patelni; mieszać na średnim ogniu, aż lekko rumiane. Wymieszać cebulę, seler, zielona papryka i czosnek; gotować zanim nie zaczną się obracać przezroczyste. Dodaj akcji, sos pomidorowy, plasterki cytryny, cukier, tymianek, bazylia, liście laurowe, sól i cayenne; gotować na wolnym ogniu około 10 minut. Wymieszać z zielonej cebuli, pietruszki i zastrzeżone krewetki; gotować 5 minut dłużej. Podawać na gorąco ryżu.

Sprawia, że ​​osiem porcji.

Steak Diane

4 żeberka wołowe steki
1/4 łyżeczki pieprzu czarnego
1/8 łyżeczki soli
4 łyżki masła, podzielone
2 łyżki drobno posiekanej zielonej cebuli
3 ząbki czosnku mielonego
1/2 łyżeczki musztardy
1 łyżka soku z cytryny
1-1 / 2 łyżeczki sosu Worcestershire
1 łyżka mielonego świeżej pietruszki
1 łyżka świeżego szczypiorku

Posypać steki z solą i pieprzem. Na patelni rozpuszczamy 2 łyżki masła; wymieszać z cebulą, czosnkiem i musztardą; gotowanie przez 1 minutę. Dodaj steki; gotować do odpowiedniej dobre wyniki. Usuń steki i ciepłe. Dodaj sok z cytryny i masło na patelni; gotowanie w ciągu 2 minut. Dodać natkę pietruszki i szczypiorek. Wlać sos na steki.

Buffalo Chicken Sandwich

4 połówki piersi kurczaka bez kości
1/2 szklanki ostrym sosie
1/2 szklanki masła
Bułki do hamburgerów
Bottled Bleu opatrunek sałatka

Stopić masło, dodać gorący sos i ciepłe. Grill piersi kurczaka do zrobienia. Natychmiast wrzucić kurczaka w sosie. Umieść kurczaka w bułce i top z serem bleu opatrunku.

Jedno danie Kotlety wieprzowe

4 kotlety schabowe
1/4 szklanki posiekanej cebuli
3 łyżki papryki dzwon, posiekane zielone
2 łyżki oleju roślinnego
1 szklanka ryżu
2 szklanki duszone pomidory, posiekane
2 łyżeczki cukru
1/2 szklanki tartego parmezanu

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Rozgrzać olej na patelni piecu bezpieczne; dodać cebulę, zielona papryka i ryż. Saute, aż ryż jest półprzezroczysty. Dodaj cukier i pomidory, wymieszać.

Top z schabowe i następnie ser. Pieczemy pod przykryciem w nagrzanym piekarniku 350 stopni przez 50 minut. Odkryć i starannie wymieszać ryż, powrócić do piekarnika na kolejne 10 minut.

Salsa kurczaka

4 bez skóry, bez kości kurczaka połówki piersi
8 łyżki salsa
4 plastry ser szwajcarski
Czosnek w proszku i pieprz do smaku

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Sezon każda z piersi kurczaka lekko na każdej stronie z czosnku w proszku i pieprz. Umieść kurczaka w lekko natłuszczonej naczyniu do pieczenia i piec przez 10 minut; obrócić kurczaka i gotować 5 minut więcej. Top każdą pierś z kurczaka z 2 łyżki salsy. Kontynuuj gotowanie kolejne 5 minut. Top każdej piersi z plasterkiem sera szwajcarskiego i podpiec około 5 minut, aż ser się całkowicie rozpuści.

Pieczona szynka

12 funtów pełni gotowane szynki z kością
1 średnia cebula, w plasterkach
2 liście laurowe
1/4 szklanki cukru brązowego pakiety
4 gałązki świeżej pietruszki
6 Całe ząbki, boisko
Pieprz do smaku
2-1 / 2 szklanki piwa
Całe ząbki do dekoracji

1/2 szklanki cukru brązowego pakiety
1/4 szklanki miodu

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F

Umieść szynka tłuszczu stroną do góry w płytkiej patelni. Umieść cebulę i laurowe na wierzchu i posypać brązowym cukrem, pietruszka, mielone goździki, i pieprzem. Włożyć mięso termometr w najgrubszym mięsa od kości. Wlać piwo wokół szynki. Okładka pan szczelnie folią. Piec w temperaturze 350 stopni, polewanie kiedykolwiek 30 minut, z piwem w garnku, aż termometr rejestruje 130 stopni, około 3 godzin.

Wylać smalcem z patelni, zastrzegając 2 łyżki. Wymieszać zastrzeżone smalcem z brązowego cukru i miodu do glazury. Usuń laurowe liście. Z ostrym nożem, usunąć skórę z szynką i zdobyć poprzez ukośne nacięcia w tłuszczu 1/4-cala głębokiego i 1-1 / 4 cala od siebie tworząc wzór diamentu. Stadnina środka każdego diamentu z ząbkiem. Szczotki powierzchni szynki pół szkliwa. Powrotu szynkę do pieca 400 stopni i piec 30 minut dłużej, polewanie co 10 minut, a pozostałość szkliwa.

Wołowina i brokuły Stir Fry

1 lb polędwica pieczona pokroić w cienkie paski
1 ząbek czosnku, mielone
1 łyżka oleju roślinnego
4 filiżanki brokułów, oczyszczone i posiekane
1 cebula pokrojona na małe kliny
1 puszka Zupa krem ​​z pieczarek
1/2 szklanki wody
1 łyżka sosu sojowego

Posypać czosnek nad wołowiny i dokładnie wymieszać.

W dużej non-stick patelni na średnim wysokie temperatury, olej ciepła. Dodać wołowinę i smażyć aż zbrązowieje. Zdjąć z patelni i wołowiny uchylenie.

W tej samej patelni, wymieszać, smażyć brokuły i cebulę, aż ostry-przetargu.

Wymieszać z wodą, zupą, sosem sojowym. Doprowadzić do wrzenia. Powrót wołowiny do patelni i nagrzać.

Podawać z ryżem.

Deveining Krewetki

Aby devein krewetki, przeciętej wzdłuż wzdłuż tyłu krewetek. Usuwania piasku z żyły końcówki noża.

Seal Flavor

Pogłębianie wołowiny w mące pomaga uszczelnienie w smakach i wilgoci, zwłaszcza do cięcia, które są bardzo chude.

Solenie

Sól po ugotowaniu mięsa lub brązowienia (chyba że jest on dodawany do mąki pogłębiania) jako sól wyciąga wilgoć z mięsa.

Przycinanie Fat Po Gotowanie

Tapicerka tłuszcz z mięsa po ugotowaniu jako pozostawiając warstwę tłuszczu zachowuje soczystość.

Nadziewane kanapki

1/4 funta kiełbasa wieprzowa na gorąco
1/4 funta mielonej wołowiny
1/3 szklanki posiekanej cebuli
1 ząbek czosnku, mielone
1 jajko
1 łyżka suszonych pietruszka
1 łyżka musztardy Dijon, podzielone
1 szklanka tartego ostrego sera cheddar
2 łyżki kwaśnej śmietany
1/2 łyżeczki pieprzu czarnego
1 łyżka oliwy z oliwek
1 bochenek chleb francuski

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Kromka chleba na pół wzdłuż i drążą każdą połowę pozostawiając 1/2 cala gruba warstwa chleba.

Umieść bułkę tartą w maszynce lub blender i
przetwarzać 15 do 20 sekund, aż drobno posiekane.

Gotować kiełbasy, wołowiny, cebulę i czosnek w dużej ciężkiej patelni aż zbrązowieje, odcedzić. Dodać bułkę tartą, jajko i 1 łyżeczka musztardy, odstawić.

W innej misce wymieszać ser, oliwę, musztardę TSP pozostałe 2 i śmietanę wymieszać do połączenia składników. Rozprowadzić mieszankę sera równomiernie wewnątrz obu połówek chleba. Rozłożone mieszaninę mięsa na każdej połowie, w górnej części sera. Ostrożnie umieścić połówki chleba razem.

Owinąć szczelnie w folię i piec przez 30 do 35 minut
aż nagrzane. Pokroić w plastry 1 cm i służyć.

Hamburger Ognisko Gulasz

1-1 / 2 kg mielonej wołowiny
4 marchewki, pokrojone
1 (10 uncji) może ziemniaki w plasterkach
2 zielone papryki, posiekane
Odwodnione płatki cebuli
Sos Worcestershire
Sól i pieprz do smaku
Folia aluminiowa

Oddzielna mięso na 4 równe części. Umieścić każdą część w środku 16x16 "kwadratowy ciężkich folii aluminiowej obowiązkiem. Top z równych części posiekane marchwi, ziemniaków i papryki. Sezon z odwodnionych cebula, sos Worcestershire, sól i pieprz do smaku. Druk folii szczelnie. Miejsce na gorąco węgle do 10 do 15 minut z każdej strony.

Rolling Pulpety

Podczas formowania klopsiki ręcznie pokryć dłoniach z odrobiną oleju sałatkowego. Walcówka będzie łatwiejsze, a mięso nie przykleić się do rąk.

Turcja i Wild Rice Zapiekanka

1 Pakiet (6 uncji) dzikie i biały ryż mix
2-1 / 3 szklanki wody
1 Czy (4 uncji) grzyby osuszone
1 Czy (14 uncji) karczoch serca zakwaterowani
1 Jar (2 uncje) pimientos posiekane i osuszony
2 Puchary gotowane pokrojone w kostkę Turcja
1 szklanka ser szwajcarski rozdrobnione

W naczyniu żaroodpornym 2-kwarta połączyć ryż z pakietu do przyprawiania i wody. Wymieszać z grzybami, serca karczochów, Pimientos i indyka. Garnek mogą być zakryte i przechowywano w lodówce w tym punkcie przez czas do 24 godzin.

Przykryć folią i piec 1 godzinę i 15 minut lub do momentu, ciecz jest wchłaniana. Top z serem. Piec w temperaturze 350 stopni,
otwarty parking, 5 do 10 minut lub do momentu, ser się rozpuści i złoty kolor.

20 minuta Salsa Macaroni & Beef

1 funt mielonej wołowiny
2 puszki (14-1 / 2 uncji każda) bulion wołowy
3 szklanki makaronu muszli
1 puszka ser Cheddar zupy
1/2 szklanki salsa
1/4 łyżeczki pieprzu

W dużej patelni na średnim ogniu, gotować wołowinę aż zbrązowieje. Spuścić. Dodaj bulion i doprowadzić do wrzenia. Wymieszać z makaronem i zmniejszyć ogień do średniego.
Gotować 10 minut lub do momentu makaron zmięknie, mieszając często.

Wymieszać zupę i salsy. Podgrzewać przez.

Krewetki z grilla cajun

1-1 / 4 funtów krewetki, łuskane i deveined
1 łyżka soku z cytryny świeże
olej do gotowania

Cajun przyprawy:
1/2 łyżeczki chili w proszku
1/2 łyżeczki papryki
1/2 łyżeczki czosnku w proszku
1/2 łyżeczki proszku cebula
1/4 łyżeczki pieprzu czarnego
1/4 łyżeczki pieprzu cayenne
1/4 łyżeczki oregano
1/4 łyżeczki tymianku

W małej misce wymieszać składniki, przyprawy. Dodaj krewetki i wymieszać, aby równomiernie płaszcz. Wątek krewetki na szpikulce i skropić sokiem z cytryny. Gdy wszystko jest gotowe do grilla, delikatnie myć ruszt grilla z olejem. Grill krewetki, dopóki nie zostaną ugotowane i lekko zwęglone wokół krawędzi, 3 do 5 minut z każdej strony.

Danie z kurczaka na herbatnikach

1/4 kostki masła
1/2 szklanki selera, pokrojone w cienkie plasterki
1/4 szklanki mąki rosną siebie
Mleko 1-1 / 2 szklanki
1/2 łyżeczki soli
Dash pieprz
Dash papryka
2 filiżanki gotowanego kurczaka, pokrojone w kostkę
Herbatniki lub tosty

Rozpuść masło w rondelku na średnim ogniu;
dodać seler. Przykryć i gotować do miękkości. Posypać mąką nad mieszaniny i mieszać, aż będzie gładkie. Gotować 1 minuta, stale mieszając. Stopniowo wmieszać mleko do sprawnego; dodać sól, pieprz, papryka, i kurczaka. Gotować, stale mieszając, aż zgęstnieje. Podawać na herbatniki lub grzankami.

Gorący Miód z kurczaka

1/2 szklanki miodu
1/4 szklanki ostrym sosie
1 łyżeczka mielonego czarnego pieprzu
4 (6 do 8 uncji) piersi z kurczaka

Rozgrzej grill na świeżym powietrzu na dużym ogniu i lekko olejem grillem. W małej misce wymieszać miód, sosie pieprzowym i zmielony czarny pieprz i dobrze wymieszać. Przykryj każdą pierś z kurczaka z sosem i umieścić na grillu, polewanie sporadycznie. Grill przez 10 do 15 minut po każdej stronie, albo do osiągnięcia temperatury wewnętrznej 180 °.

Okrągły stek z pieczarkami

1-1 / 2 łyżki oliwy z oliwek
1/4 grzyby funta lub twój wybór, w plasterkach
2 szalotki, pokrojone w kostkę
1-1 / 2 łyżki oliwy z oliwek
1/2 szklanki mąki
Sól i pieprz
1-1 / 2 funta cały stek, pokroić na duże kawałki
1 szklanka bulionu wołowiny
1/4 szklanki czerwonego wina

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Podgrzewać 1-1 / 2 łyżki oleju w ciężkich patelni. Dodać grzyby i szalotki. Gotować, aż tak miękkie. Odłożyć na bok.

Rozgrzać resztę oleju w lidded holenderskiej pieca. Sezon mąkę z solą i pieprzem. Pogłębiarka mięso w mące. Brązowy dobrze na obie strony. Dodaj bulion i wino. Top z gotowanych grzybami i szalotki.

Przykryć i piec do bardzo przetargowych, około 90 minut.

Opiekana przegrzebki

1-1 / 2 funtów świeże przegrzebki
2 ząbki czosnku, mięsa mielonego
2 łyżki soku z limonki
1/2 kostki masła
1/4 szklanki wermut wytrawny
1 łyżeczka na ostro
1 łyżeczka papryki
1 łyżeczka soli przyprawiony
1/2 łyżeczki białego pieprzu

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni co kłótnia F.

Umieść przegrzebki w naczyniu do pieczenia. Rozpuść masło w małym sosie patelni i dodać sok z limonki, czosnek, wermut i ostry sos. Mżawka mieszaninę masła nad przegrzebki. Posypać papryką, doprawione solą i białym pieprzem. Kłótnia w nagrzanym piekarniku przez 3 - 5 minut z każdej strony.

Pieczeń wieprzowa z Musztarda Herb Coating

6 łyżki gruboziarnisty musztardy Dijon
6 ząbków czosnku, mielone
4 małe liście laurowe, rozdrobnionych
2 łyżki oliwy z oliwek
2 łyżki octu balsamicznego
1 łyżka posiekanego świeżego rozmarynu
Pieczeń wieprzowa bez kości żebra

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Połącz musztardy Dijon, mielone czosnek, liście laurowe, oliwę z oliwek, ocet balsamiczny i rozmaryn w małej misce; trzepaczka do mieszania.

Pralnia pieczona z ręczników papierowych. Posypać mięso wieprzowe solą i pieprzem. Rozprowadzić mieszankę gorczycy całej wieprzowiny. Umieść wieprzowiny na stojaku w płytkim naczyniu do pieczenia.

Pieczone mięso wieprzowe, aż termometr włożony do środka rejestrów 150 stopni F, około 1 do 2 godzin, w zależności od wielkości pieczeni.

Odstawić 15 minut. Przelew wieprzowiny do talerza. Kawałek wieprzowe cienkie i służyć.

Karmelizowaną kurczaka

Melasa Brush na indyka lub kurczaka, które masz pieczenie, to daje ptaka bogatsze kolory i wielkie glazury.

Ryby z grilla w folii

1 funt filety rybne
2 łyżki masła
1/4 szklanki soku z cytryny
1 łyżka natki pietruszki, posiekane
1 łyżeczka koperku chwastów
1 łyżeczka soli
1/4 łyżeczki pieprzu
1/4 łyżeczki papryki
1 cebula, cienkie plasterki i podzielone na pierścienie

Cięcia maszyny folię aluminiową pokroić 12x12 "kwadratów. Place równe porcje filetów rybnych w każdym kawałku folii.

Rozpuścić masło i dodać sok z cytryny, natka pietruszki, koper,
sól i pieprz. Wymieszać dobrze wymieszać. Wlać mieszaninę nad rybami, posypać papryką i góry z plasterki cebuli. Złożyć folię wokół ryb i szczelne, ale zostawić trochę miejsca na jedzenie, aby rozwinąć podczas gotowania.

Umieść na gorącym grillu i gotować przez 5-7 minut z każdej strony. Ryby powinny łuszczy łatwo zakończyć.

Sos Louis "(owoce morza)

1/2 szklanki Majonez
2 łyżki sosu chili
1-1 / 2 łyżeczki soku z cytryny
1 zielona cebula
1/4 szklanki zielonej papryki, mielonego
1/8 łyżeczki sosu Worcestershire

Dobrze wymieszać wszystkie składniki. Chill przed użyciem.

Dodano smak pieczeni

Możesz dodać smaku pieczeń tylko przez pocieranie zioła na nim przed pieczeniem. Spróbuj rozmaryn i pieprz. Lub pocierać pieczeń z ząbków czosnku cięcia.

Paluszki z kurczaka kokosowe

1 szklanka płatków kokosa
1/2 szklanki mąki
1/2 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki pieprzu
1/2 szklanki mąki
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
6 połówki piersi kurczaka bez kości, pokroić w paski 1 "
1 jajko, lekko roztrzepane
1/3 szklanki roztopionego masła
Apricot sosem zanurzenie (przepis poniżej)

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Wymieszać kokosowe, sól, pieprz, mąkę i proszek czosnku. Zanurzyć paski kurczaka w jajku, a następnie płaszcz z mieszaniny kokosowego. Umieścić w płytkim pieczenia. Skropić roztopionym masłem. Piec 25 minut lub do momentu, kurczak jest rumiane i gotowane przez, obracając raz. Podawać z sosem Zanurzenie morelowy.

Apricot Moczenie Sos: Wymieszać 1 szklanka konfitury morelowe i 2 łyżki musztardy Dijon, aż dobrze się połączą.

Pot Pie Turcji

Masła, 2-1 / 2 łyżki
2 łyżki cebula, pokrojona w kostkę
1 łodyga selera naciowego, pokrojone w kostkę
1 marchewki, obrane i pokrojone w kostkę
1/4 szklanki mąki
Bulion z kurczaka, 1 szklanka
Mleka 3/4 szklanki
1/4 szklanki groszku, zamrożone
1-1 / 4 szklanki indyka, ugotowane i pokrojone w kostkę
2 głębokie danie mrożone muszle ciasto, rozmrożone
1 jajko

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Rozpuść masło w ciężkich patelni. Dodaj cebulę, seler, marchew i. Gotować, aż tak miękki, nie brązowy. Trzepaczką w mące i gotować przez 3 minuty mieszając
stale. Dodaj bulion i mleko. Gotować na wolnym ogniu przez 20 minut, często mieszając. Dodać groszek i indyka.

Umieść jedną powłokę ciasto na blasze. Napełnić
Mieszanina indyka. Odwrócić drugą powłokę na ciasto z utworzeniem górnej skorupy. Pinch krawędzie. Lekko ubić jajka. Szczotka okolice ściągniętej krawędzi do uszczelniania. Posmaruj górną skórkę z pozostałym jajkiem. Piec w temperaturze 400 przez 20-25 minut, aż lekko rumiane.

Turcja Okłady

4 paski boczek
4 duże tortille z mąki
6 łyżki ranch dressing
8 uncji gotowana pierś indyka, krojone
3 pomidory pokrojone w cienkie plasterki
8 liści sałaty
1 dojrzałe awokado, obrane i pokrojone w cienkie plasterki

Smażyć boczek, aż ostry; drenażu dobrze; uchylenie.

Szerzyć każdego tortilla z 1-1 / 2 łyżki sos. Top z warstwami indyka, pomidor, sałata, awokado i boczkiem; dzieląc równomiernie. Roll up tortille; cięte w połowie okłady do serwowania.

Pan Gravy

Aby pan sos, gotowane mięso, aby zdjąć gorący
półmisek. Wlać wszystko, ale 3 łyżki tłuszczu z patelni, zachowując wyraźne brązowe smalcem. Mieszanka w 3 łyżki mąki. Dodaj 2 szklanki mleka w razie potrzeby jest kremowy sos, lub 2 szklanki wody lub bulionu mięsnego, jeśli sos jest brązowy
pożądane. Wymieszać i gotować, aż sos jest zagęszczony do pożądanej konsystencji. Doprawić do smaku.

Teriyaki wieprzowina, Luau Style

1-1 / 2 funtów pieczeń wieprzowa bez kości
1/2 szklanki sosu teriyaki
1/2 łyżeczki imbiru ziemi
1 szklanka ryżu, niepoddane obróbce cieplnej
1 szklanka Ananas, plastry w syropie
1/4 szklanki zielonej cebuli, drobno posiekanej
1/4 łyżeczki czosnku w proszku

Cut pieczeń wieprzowa w plastry o grubości około 1/4 cala. Spuścić ananas, zastrzegając wszystkie syrop. Umieść ananasa i wieprzowiny plastry do dużego zip-top plastikowej torbie. Zmieszać syrop ananas, sos teriyaki, dymki, imbir i czosnek w proszku. Zalać Wieprzowina i ananasem; Torba na uszczelnienie, i przechowywać w lodówce co najmniej 1 godzinę. W międzyczasie ugotować ryż według wskazówek na opakowaniu i podgrzewania grill.
Usuń Wieprzowina z marynaty i grill około 5 cm od rozżarzonych węglach przez około 5 minut z każdej strony lub do momentu gotowane. Wlać ananas i pozostałe
marynaty na dużej patelni. Doprowadzić do wrzenia, gotować przez 5 minut. Zdjąć z ognia i służyć Wieprzowina z sosem i ananasem na ryżu.

Piec kurczaka i brokuły

2 łyżki oleju roślinnego
4 połówki piersi kurczaka bez kości, pokrojone w kostkę
2 filiżanki brokułów, posiekane (świeże lub mrożone)
1 szklanka cebula
2 szklanki sera cheddar, startego
1 (14,5 uncji) może Rosół z kurczaka
1 (10-3 / 4 uncji) może krem ​​z pieczarek
1 (10-3 / 4 uncji) może zupa krem ​​z selera
1 łyżeczka musztardy
1/2 łyżeczki papryki
2 szklanki błyskawicznych ryż, surowe

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Rozgrzać olej, aż gorący, a następnie szybko brązowy kurczaka
dodaj brokuły i cebulę; saute na średnim ogniu przez 5 minut. Mieszanina kurczaka równomiernie rozłożone
do wysmarowanej 13x9x2 "pieczenia i top z 1 szklanka sera; uchylenie.

W tej samej patelni, połączyć rosół, zupy, musztardę i papryki; ciepła, aż gorące i szampan. Zdjąć z ognia i wymieszać z ryżem. Wlać mieszaninę
ponad serów. Mieszać mieszaninę ryżu do mieszaniny z kurczaka, aż dobrze się połączą; przykryć i piec 25 minut.
Zdejmij pokrywę i lekko wymieszać mieszankę wokół. Top z pozostałą ser. Powrót do piec i gotować, aż ser się rozpuści, około 5 minut.

Miód & Lime Kurczak marynowany

1/2 szklanki miodu
Sosu sojowego 1/3 szklanki
1/4 szklanki soku z limonki
4 połówki piersi kurczaka bez kości

Połącz miód, sos sojowy i sok z limonki, w
zip-top worek foliowy; dodać kurczaka, obracając dobrze
płaszcz.

Uszczelniania worka i schłodzić 30 minut do jednej godziny.

Wyjąć kurczaka z marynaty, odrzucając marynaty.
Gotuj z kurczaka na grilla lub pod brojlerów na 5 do 6 minut z każdej strony, lub do momentu soki uruchomić jasna.

Linguine z sosem Clam

24 trochę szyi małże w skorupkach
6 łyżek oliwy z oliwek
6 ząbków czosnku, mielone
4 łyżki natki pietruszki, posiekane
1/4 łyżeczki zgnieciony papryka
1/4 łyżeczki pieprzu czarnego
1/8 łyżeczki suszona bazylia
1/8 łyżeczki oregano
1 funt linguine

Małże Scrub. Rozgrzać olej na garnek. Brązowy czosnek w oleju, a następnie umieścić małże, pietruszka, papryka, pieprz czarny, bazylia i oregano w doniczce. Przykryć i gotować na wolnym ogniu przez 20 minut. Wstrząsnąć pulę czasami przenieść małże wokół. Gotuj linguine według wskazówek na opakowaniu dla al dente. Wlej płyn nad Linguini, wrzucić dobrze. Umieść małże na górze. Podawać z parmezanem.

Anioł włosów z cytryną i czosnkiem

1 opakowanie makaronu Anioł włosy
3 ząbki czosnku, mięsa mielonego
3 łyżki soku z cytryny
1/4 szklanki parmezanu
2 łyżki świeżego szczypiorku, posiekane

Gotować makaron według wskazówek na opakowaniu. Spuścić dobrze, i umieścić z powrotem na patelni. Dodaj czosnek, sok z cytryny i szczypiorkiem. Posypać serem na wierzchu i służyć.

Pieczenie mięsa

Podczas pieczenia mięsa lub drobiu, to zawsze najlepiej niech pieczona na 15 minut przed rzeźbiarskich.

Jeden garnek Makarony

2 (16 uncji) puszki duszone pomidory
1 (10-3 / 4 uncji) może rosół
2 łyżki oleju roślinnego
1/2 łyżeczki przyprawy włoskiej
1 (12 uncji) makaron spirali okno

W garnku, doprowadzić duszone pomidory, bulion z kurczaka, olej i przyprawy do wrzenia. Dodaj makaron, przykryć i gotować na wolnym ogniu 16-18 minut. Gotowe!

Dijon kurczaka

1/2 szklanki musztardy Dijon
1 (8 uncji) beztłuszczowe jogurt zwykły karton
6 połówki piersi kurczaka bez kości
1 szklanka świeżych bułka tarta
Warzywa sprayu

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Połącz musztardę i jogurt, mieszając, aż dobrze się połączą. Pierś kurczaka Szczotka połówki mieszaniną jogurt, a następnie w bułce tartej płaszcz. Ułóż kurczaka w naczyniu 13x9x2 "pieczenia pokryta gotowania sprayu Okładka i piec w temperaturze 400 stopni przez 30 minut zwiększyć temperaturę do 450 stopni;.. Piec bez przykrycia przez 15 minut lub aż lekko zbrązowieje.

Cajun Kurczak

Pieczenie kurczaka
Wymieszać przyprawy cajun
Przygotowany pieczonego czosnku miękkiego masła (Land O'Lakes)

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Rozprowadzić masło czosnkowe wewnątrz i na zewnątrz z kurczaka, a następnie potrząsnąć przyprawy Cajun całego pokryć masło. Odstawić na godzinę. Pieczony w temperaturze 325 stopni w zależności od wagi kurcząt, około 1-1 / 2 do 2 godzin.

Kurczak w Monterey

1/4 szklanki mąki
1 koperta mieszanka przyprawy taco
4 piersi z kurczaka bez kości, połówki
1/4 kostki masła
1 szklanka kruszony tortilla chips
1 szklanka cebula, drobno posiekana
1 łyżka oliwy z oliwek
2 łyżki mąki
1/4 łyżeczki soli
1 (13 uncji) może mleko skondensowane
1/4 łyżeczki pieprzu gorąco butelkach
1 szklanka sera Monterey Jack, rozdrobnione
1/4 szklanki plasterki oliwki
1 łyżeczka soku z cytryny
2 filiżanki gotowanego ryżu

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Połącz mąkę i wymieszać przyprawy taco w plastikowym worku. Dodaj kurczaka i wstrząsnąć do herbu. Rozpuść masło w 9x13 "naczynia do pieczenia. Rzuć kurczaka w maśle, a następnie w pokruszonych tortilla chips. Fry kurczaka w posmarowanej olejem patelni około 5-6 minut z każdej strony. Put ugotowany ryż w naczyniu do pieczenia i miejsce kurczaka na górze. Set bok. Gotować patelni z cebulą w oleju do miękkości, ale nie zbrązowieje. Zmieszać mąkę, mleko zagęszczone, i ostrym sosie i gotować do zgęstnienia i pęcherzyki. Dodaj serów, oliwek i sok z cytryny. Mieszać, aż ser się roztopi. Polać kurczaka . Piec w temperaturze 350 ° przez 25 minut.

Tony Roma Karolina Żeberka

Sos ...
1 szklanki keczupu
1 szklanka octu z jabłek
1/2 szklanki melasy
1/2 szklanki miodu
1 łyżeczka ciecz dymu
1/2 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
1/4 łyżeczki proszku cebula
1/4 łyżeczki sosu tabasco

Połącz wszystkie składniki na sos na patelni sos na dużym ogniu. Mieszanka z drucianą trzepaczką, aż gładkie. Kiedy mieszanina dojdzie do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu do niskiej, przykrycia przez 30 minut, lub aż zgęstnieje.

Gotować żebra, pokroić w odcinkach około 6 żeberek każdy. Weź duży kawałek folii obowiązek, ciężki płaszcz żebra dobrze po obu stronach i krawędziach z sosem, a następnie zawinąć folię i szczelnie żebra wewnątrz. Upewnij się, aby zaoszczędzić trochę sosu na polewanie później. Umieść owinięte żeberka w naczyniu do pieczenia i wstawić do lodówki na około 24 godziny.

Piec w folii na patelni w temperaturze 300 ° F przez 2 godziny. Wyjąć żeberka z folii i podpiec przez około 5-10 minut z każdej strony, (polewanie się więcej z sosem) lub do zrobienia.

Makaron Romanoff

2/3 szklanki makaron, gotowane Al Dente, i osuszony
1 szklanka ser
1 szklanka kwaśnej śmietany
1/4 szklanki drobno posiekanej cebuli
1 ząbek czosnku, drobno mielonego
2 łyżeczki sosu Worcestershire
1 kreska Tabasco
1/2 łyżeczki soli
1/2 szklanki tartego parmezanu

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Wymieszać makaron z gotowanych wszystkich innych składników, dobrze wymieszać. Wstaw masłem naczynia żaroodpornego i piec 40 minut w temperaturze 350 stopni.

Grill Wołowina

Wołowina bez kości, 5 funta Pieczeń
1 szklanka Ketchup
1 szklanka Barbecue Sauce
1 szklanka wody
1 cebula, posiekana
2-1 / 2 łyżeczki octu
2 łyżeczki sosu Worcestershire
1 łyżeczka czosnku w proszku
1/2 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki pieprzu

Rozgrzej piekarnik do 300 stopni F.

Umieścić mięso w brytfannie. Wymieszać wszystkie składniki i polać pieczeń. Przykryć i gotować na 300 stopni przez 5-6 godzin, aż płatki mięsa off na kawałki, a staje się częścią sosu. Podawać na rolkach Kaiser.

Veggie Pasta

1 cebula, pokrojona w kostkę
1 duży pomidor, pokrojone w kostkę
1 zielona papryka, pokrojone w kostkę
1 może plasterki pieczarki
1 łodyga selera naciowego, pokrojone w kostkę
1 łyżka mielonego czosnku
1 funt makaron Anioł włosy
3/2 puszki Campbella kurczaka Rosół, nierozcieńczony

Pokroić wszystkie warzywa i saute na małym ogniu w oleju i odrobiną masła ... nie brązowe. Jeśli warzywa są miękkie, gotować makarony we wrzącej wodzie przez 1 minutę. Odsączyć i dodać do mieszanki jarzyn. Dodaj 2 puszki nierozcieńczonego bulionu z kurczaka, gotować, aż płyn jest wchłaniany. Dodaj 3rd puszkę jeśli wydaje się suche. Top z parmezanem, w razie potrzeby.

Pieczeń wieprzowa z rozmarynu

3 funta Schab pieczony
2 łyżki posiekanego świeżego rozmarynu
4 ząbki czosnku, drobno posiekane
1 łyżeczka soli
1/2 łyżeczki pieprzu
1 łyżka masła lub margaryny
1/4 szklanki posiekanej cebuli
2 łyżki oliwy z oliwek

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F

Wymieszać rozmaryn i czosnek. Dodać 8 do 10 głębokich cięć około 2 cm od siebie w wieprzowiny z ostrym nożem. Włóż niewielkie ilości mieszaniny czosnku w kawałki. Posypać mięso wieprzowe solą i pieprzem.

Roztopić margarynę w płytkiej brytfanny w piecu; posypać cebulą. Miejsce wieprzowe na patelni; skropić olejem. Włożyć mięso termometr tak, że wskazówka jest w centrum najgrubszym wieprzowiny i nie dotykać tłuszczu. Pieczeń odkryte 1-3 / 4 do 2 godzin lub
aż termometr czyta 160 stopni. Niech przed krojeniem stanąć 15 minut.

Kurczak i Szparagi Fettuccine

12 uncji fettuccine
2 szklanki świeżych szparagów, przycięte i pokroić na kawałki 2 "
1/2 kostki masła
2 szklanki pół i pół
3/4 szklanki parmezanu
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
1/4 łyżeczki mielonego czarnego pieprzu
1 szczypta pieprzu cayenne
1/2 funta bez skóry, połówki piersi drobiowe - ugotowane i pokrojone w kostkę

Gotuj fettuccine według wskazówek na opakowaniu, dodając szparagi w ciągu ostatnich 5 minut gotowania.

Podczas gdy makaron jest gotowanie, podgrzać masło i połowę i połowę w dużym rondlu na średnim ogniu, aż masło się rozpuści i mieszanina zacznie bulgotać. Wymieszać z serem, czosnkiem w proszku, pieprz czarny i pieprz cayenne. Kontynuuj gotowanie na średnim ogniu, aż mieszanina jest zagęszczony i szampan. Wymieszać z kurczakiem.

Spuścić makaron i szparagi. Połączyć z sosem i wrzucić do herbu równomiernie. Podawać z dodatkowym ser Parmezan, jeśli jest to pożądane.

Polędwiczki wieprzowe z grilla

Sezon polędwiczki wieprzowe z solą czosnek, pieprz, papryka, i przyprawy Cajun.

Piec w 325 stopni F piecu przez około 35 minut, do osiągnięcia temperatury wewnętrznej 150 ° C.

Przykryć wieprzowina z sosem barbecue ulubionego, a następnie umieścić polędwiczki na średnim gorącym grillu. Gotować przez około 15 minut, obracając często, aby uniknąć spalania.

Makaron domowej roboty

3 żółtka
1 jajko
3 łyżki zimnej wody
1 łyżeczka soli
2 szklanki mąki

Pokonać żółtka i jajko, aż bardzo lekkie; pokonać w wodzie i soli. Wymieszać i pracować mąkę z rąk, aby twarde ciasto.

Podzielić na trzy części. Rzuć każdą część się na pokładzie pokrytych tkaniną jak najcieńsze. Umieść każdy kawałek ciasta między ręczniki, aż częściowo suche.

Rzuć każdy kawałek w górę jak rolki galaretki i pokroić ostrym nożem, aby paski 1/8 "szeroki dla drobnych klusek lub 1/2" szeroki dla szerokich makaronem. Wytrząsnąć paski i wysuszyć przed gotowaniem, można również pokroić na krótsze odcinki, jeśli chcesz. Sprawia, że ​​6
kubki.

Gotuj suszone makaron we wrzącej, osolonej wodzie 8 do 12 minut lub do miękkości.

20 minut schabowe

4 kotlety schabowe, grube 3/4 cala
1 łyżeczka przyprawy drobiu
2 łyżki masła lub margaryny
1/2 szklanki posiekanej cebuli
1 szklanka plasterki selera
2 szklanki mleka
1 puszka (10-3 / 4 uncji) Krem z zupa grzybowa
2 szklanki minut ryż, surowe

Posypać schabowe z przyprawami. Rozpuść masło w dużej patelni na średnim ogniu. Dodaj schabowe i gotować 5 minut z każdej strony lub do czasu ugotowane.
Usuń z patelni.

Gotować i mieszać cebulę i seler w samej patelni do miękkości. Wymieszać mleko i zupy; doprowadzić do wrzenia. Wymieszać z ryżem, top z schabowe i pokrywy.
Gotować na małym ogniu 5 minut.

Grillowanie Hamburgery

Hamburgery należy gotować na dużym ogniu do uszczelniania w sokach i dać im powierzchnię z grilla.

Marynowanie: zasady bezpieczeństwa 5 minut

Pięć minut zasada: Jeśli mycie grilla lub pieczonej potrawy z mięsa mieszaniny że były marynowanie się, zatrzymać szczotkowanie marynaty na ciągu ostatnich pięciu minutach gotowania. Surowe soki mięsne w zalewie może zawierać bakterie i potrzebują czasu, aby dokładnie gotować.

Marynowanie: Maksymalny zasięg

Gdy marynowanie, wystawiać jak najwięcej powierzchni żywności do marynaty, jak to możliwe. Użyj płytkim naczyniu lub na własny zamknięcia plastikową torbę, a przekonasz się, że trochę marynaty przechodzi długą drogę.

Wszystkie grillowanych mięs są wykonywane, gdy ...

Wszystkie grillowane steki, kotlety i kurczaka są wykonywane, kiedy czują stałe w dotyku widelca.

Do wieprzowiny i kurczaka soki powinny uruchomić jasne bez krwi.

Grillowanie Krewetki i Wild Dove

Najlepszym narzędziem do grillowania obrane krewetki lub małych dzikich ptaków jest obóz grill pan / kosz z otworami w dnie i po bokach.

Marynować swoje krewetki lub ptaków (30 minut do godziny, krewetki, aż do pełnego dnia dzikiego ptactwa.) Posmarować patelnię kemping z sprayu i miejsce na grilla do ciepła.

Rzuć luźne krewetki lub ptaków w gorącej patelni i przykryć paskami boczku. Boczek bastes mięso, i pomaga nadać jej aromatu dymu. Wymieszać i / lub włączyć mięsa okresowo aż zrobić.

Doświadczeni Mieszanki do pieczenia

Grillowanie nie musi być tak skomplikowane, jak kucharze TV sprawiają, że wydaje.

Pull your meat out an hour before cooking, and sprinkle a seasoned blend on the meat and allow it to come to room temperature. Then grill as you normally would.

Some excellent seasoned blends include: Mrs. Dash, Greek and Italian season blends, and Cajun Blackened Fish coating.

Grilled Chicken

Gently pull the skin up from your chicken pieces and sprinkle a seasoning blend on the meat under the skin. Then put the skin back and let stand 30 minutes.

Place pieces on grill and cook as you normally would, allowing the skin to over-cook and burn. This will make the skin easier to pull off and discard, while it protects the meat from burning.

That Wonderful Grill

You can grill almost anything! It saves money by not heating the house in the summer. It can reduce the calories of frying. It adds a wonderful flavor to normally bland foods. It cuts down on the cooking time of many things. With those nifty little foil bags, you can cook an entire meal in one step!

Non Stick Aluminum Foil Packets

An easy way to make your aluminum foil packet foods nonstick is to spray the inside of the aluminum foil with cooking spray first. Foods slide right out!

Easy Cleanup

Rubbing a little liquid soap all over the bottom and sides of your cooking pot or skillet before placing on the open campfire will make your cleanup a lot easier

Tenderizing Steak

I marinade my steak in a red cooking wine, herbs and seasonings to taste. (White will work also.) The acidity of wine helps to tenderize the steak.

Browning Beef

Browning beef prior to cooking by moist heat methods adds rich color and flavor.

Tender Beef

Use moist heat methods such as braising, simmering, stewing or poaching to cook less tender cuts of beef. Moist heat and long, slow simmering in a tightly covered pan results in fork tender meat.

No Stick Pasta/Rice

Add a lump of butter or a few teaspoons of cooking oil to boiling water. Rice, noodles or spaghetti will not boil over or stick together. --Mary Ellen Najlepsze z pomocnych wskazówek.

Gnocchi Carbonara

2 pounds gnocchi
2 łyżki masła
1-1/2 Tbsp olive oil
3 ząbki czosnku, zmiażdżony
1 pound bacon, sliced thinly
6 green onions, diced
1/2 pound mushrooms, sliced
3/4 cup white wine
1-1/8 cup cream
2 żółtka
1-1/2 tsp basil, chopped
sól i pieprz do smaku
parmezanem do smaku

Cook pasta in boiling salted water until tender. Spuścić dobrze.

Heat butter and oil in a pan, add garlic, bacon and sliced mushrooms and saute for 3 minutes. Add white wine and cook for 3 minutes stirring constantly until mushrooms are tender and liquid is reduced. Stir in cream and bring to a boil, simmer 2 minutes to reduce slightly. Remove from heat and stir in egg yolk to slightly thicken. Add basil and season with salt and pepper.

Pour hot sauce over pasta and finish with grated parmesan cheese.

Spicy Shrimp in garlic sauce

1/2 pound peeled & cleaned shrimp
2 łyżki oleju roślinnego
1/2 tsp chopped garlic
2 ounces brown gravy
1/2 tsp chopped parsley
Sok z 1/2 cytryny
1/4 tsp crushed red pepper
sól do smaku

Place garlic, parsley and red pepper in bowl. Sprinkle shrimp lightly with salt and mix with seasoning. Heat oil in pan, when oil is hot, add shrimp and seasoning and stir fry lightly for 1 minute. Add the juice of 1/2 lemon and stir once, then add the gravy and remove from heat.

Tuna Noodle Casserole

8 uncji egg noodles
1 10-oz. package of frozen peas
1 8-oz. can cream of mushroom soup
1 szklanka mleka
1 12-1/2 oz. can tuna, drained
1/2 cup plain breadcrumbs tossed with
3 Tbsp. melted butter

Heat the oven to 375 degrees with the rack in the center position. Grease or spray non-stick vegetable cooking spray on 1 medium to large ovenproof baking dish.

Cook the noodles according to the directions on the package, but shorten the cooking time by 2 minutes. Drain the noodles and combine with the peas, soup and milk. Mash the tuna with a fork to break it up and add it to the noodles. Mix gently and spoon into prepared pan.

Sprinkle the crumbs over the top and bake for 35 minutes, until hot.

Dijon Pork Chops 2

1/4 szklanki oliwy z oliwek
4 Pork chops
4 Tbsp Dijon mustard
1 Tbsp Mustard seeds
1/2 cup red wine

Heat olive oil in a large skillet. Cover chops in mustard and sprinkle some mustard seeds over each side of each chop. Brown in skillet until almost done. Add red wine and simmer for 15 minutes.

Sticky Chicken

1 cup all purpose flour
1 łyżeczka soli przyprawiony
czarny pieprz do smaku
3 pounds chicken, whatever parts you prefer
1/4 szklanki oleju roślinnego
2 szklanki mleka
1 - 14 ounce can chicken broth
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1/4 szklanki wody

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F

In a large resealable plastic bag, combine the flour, seasoned salt and black pepper. Place the chicken parts in the bag a few at a time, and shake to coat.

Heat the oil in a large skillet over medium-high heat. Place the chicken in the hot oil and lightly brown quickly on all sides. Transfer chicken to a Dutch oven, add the milk and broth and cover.

Piec w temperaturze 350 ° przez 1 godzinę.

Remove from oven and transfer chicken to a serving dish. In a separate small bowl, combine the cornstarch and water, and mix well until the cornstarch is dissolved. Add the cornstarch mixture a little at a time to the liquid in the Dutch oven, stirring with a whisk, until gravy is as thick as you like it. Pour gravy over the chicken.

Chicken & Mushroom Risotto

2 łyżki masła
4 boneless chicken breast halves, cut into cubes
1 cup uncooked regular long-grain rice
1 red bell pepper, finely chopped
1 small onion, finely chopped
1 can clear chicken broth
1 puszka krem ​​z pieczarek
1/8 łyżeczki pieprzu czarnego
1/2 cup frozen peas

Cook chicken in 1 Tbsp butter until browned, stirring often. Remove; uchylenie.

In same pan, in remaining 1 Tbsp butter, cook rice, chopped pepper and onion until rice is browned;
stirring constantly. Stir in broth, soup and black pepper. Ogrzać do temperatury wrzenia.

Zmniejszyć ogień do minimum. Pokrycie; cook 15 minutes, stirring occasionally. Stir in the peas and reserved chicken. Pokrycie; cook 5 minutes more or until rice is tender and liquid is absorbed; stirring occasionally.

Pork Chop & Potato Casserole

1 łyżka oleju roślinnego
6 boneless pork chops
1 może skondensowany krem ​​z pieczarek
1 szklanka mleka
4 potatoes, thinly sliced
1/2 cup chopped onion
1 szklanka starty ser Cheddar

Preheat oven to 400 degrees F

Heat oil in a large skillet over medium high heat. Place the pork chops in the oil and cook for 5 to 10 minutes, until browned on both sides.

Combine the soup and the milk. Arrange the potatoes and onions in a 9x13 inch lightly greased baking dish. Place the browned pork chops over the potatoes and onions, then pour the soup mixture over all.

Bake at 400 degrees for 30 minutes, top with the cheese, and bake for 30 more minutes.

Macaroni Bake

1-1/2 cups elbow macaroni, uncooked
2 jajka, roztrzepane
1 szklanka pół i pół
1 Tbsp all-purpose flour
1 łyżeczka soli
1/2 cup shredded sharp Cheddar cheese
1/2 cup diced, cooked ham
2 Tbsp chopped parsley
1 red bell pepper, sliced

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Cook macaroni according to package directions, drain well.

In a bowl, whisk together eggs and half-and-half. Add the flour, salt and macaroni. Stir in the cheese and ham. Pour mixture into a lightly greased baking dish.
Sprinkle with parsley and top with the bell pepper slices.

Bake at 375 degrees for 35 to 40 minutes until mixture is set and is lightly browned.

Chicken & Tasso Jambalaya

1 cup long grain rice
3/4 cup onion, chopped
1/2 szklanki selera, posiekane
1/2 cup green bell pepper, chopped
2 ząbki czosnku, mielone
1/4 cup margarine or butter
1/2 of a (6 ounce) can tomato paste
1 (16 ounce) can tomatoes, cut up
1/2 cup chopped tasso or smoked sausage
1 tsp Creole or Cajun seasoning
4 boneless chicken breast halves
1/4 tsp bottled hot pepper sauce

Cook rice according to package directions. Odłożyć na bok.

In a 3-quart saucepan cook onion, celery, green pepper, and garlic in margarine or butter until tender. Stir in the undrained tomatoes, tomato paste, tasso, and seasonings. Doprowadzić do wrzenia. Reduce heat; cover and simmer 30 minutes.

Stir in chicken and hot pepper sauce. Simmer, covered, about 15 minutes more or until chicken is tender. Stir in rice. Cook, stirring occasionally, until heated through. Makes 6 servings.

Budget Casserole

1 funt kiełbasy luzem
1 (8 ounce) package noodles
3 slices Mozzarella cheese
1 (16 ounce) can tomato sauce
1/2 łyżeczki oregano
Parmesan cheese

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Brown sausage; drain fat. Prepare noodles according to package directions. Line bottom of greased casserole dish with 2/3 of the noodles. Add sausage and sprinkle with oregano. Cover with slices of cheese and pour tomato sauce over top. Cover with rest of noodles and sprinkle with Parmesan cheese. Bake for 25 minutes at 350 degrees.

Orange Glazed Salmon

4 (4 ounce) salmon fillets
1/4 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki pieprzu
3 Tbsp soy sauce
3 łyżki soku pomarańczowego
1/2 tsp dark sesame oil
cooking spray

Sprinkle fish with salt and pepper. Coat a large nonstick skillet with cooking spray; place over high heat until hot. Add fish, and cook, uncovered, 3 minutes on each side. Cover and cook 3 additional minutes or until fish flakes easily when tested with a
fork.

Remove from skillet; set aside, and keep warm. Add soy
sauce and orange juice to skillet; cook over high heat 1 minute, stirring to deglaze skillet. Add oil, and stir well. Pour sauce over fish, and serve immediately.

April Recipe Contest Winner

BAKED ZITI AND CHEESE

1/2 pound sweet Italian sausage
1 cup green pepper, diced
1/3 cup onion, diced
1/3 cup butter or margarine
1/3 cup flour
2-1/4 cups milk
2 cups shredded sharp Cheddar Cheese
1/2 cup grated Parmesan or Romano cheese
8 ounces ziti (cooked)
sól i pieprz do smaku

Bake sausage at 350 degrees for 30 minutes. Cool, then slice in thin pieces and set aside.

Saute green pepper and onion in butter or margarine in large pot until tender. Remove vegetables from pan and set aside. Blend flour into the butter or margarine that you've left in the pan and gradually stir in milk. Cook and stir over low heat until mixture begins to boil. Boil and stir for one minute.

Remove from heat and add 1-1/2 cups of the cheddar and all of the Parmesan or Romano cheese. Dodaj sól i pieprz do smaku. Stir until cheese is melted. Stir cooked ziti, sausage and onions and peppers into the cheese mixture, then pour into a baking dish. Sprinkle with remaining 1/2 cup of cheddar.

Cover with foil and bake at 350 for 20 minutes. Remove foil and bake for an additional 10-15 minutes.

Makes 4 servings.

Baked Chicken Wings

3 pounds chicken wings
2 łyżki oliwy z oliwek
1/2 cup soy sauce
2 Tbsp ketchup
1 szklanka miodu
1 ząbek czosnku, mielone
1 pinch salt
1 pinch ground black pepper

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Place chicken in a 9x13" baking dish. Mix the oil, soy sauce, ketchup, honey, garlic, salt and pepper; pour over the chicken.

Bake for one hour or until sauce is caramelized and chicken is done.

Pecan Chicken

Mix 1/2 cup molasses with 1/4 cup dijon mustard. Coat chicken breasts, or other pieces. Roll chicken in ground pecans. Chill for at least one hour. Saute in oil, 10-15 minutes on each side, or until done. (Juices should run clear.)

Maple Syrup Pork Chops

6 pork chops
1/4 szklanki cebula
1 łyżka octu
1/2 tsp chili powder
1/8 łyżeczki pieprzu
1/4 cup Vermont maple syrup
1/4 szklanki wody
1 Tbsp Worcestershire Sauce
1 łyżeczka soli
mąka

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Lightly brown pork chops in a small amount of oil. Place chops in a 13x9x2 baking pan. Combine remaining ingredients in saucepan over low heat and pour over chops. Cover and bake for 45 minutes, basting occasionally. Uncover and bake 15 minutes longer.

Remove pork chops and keep warm. Thicken sauce with a little bit of flour if desired, serve over pork.

Herb Coated Fish

Herb-Coated Fish

1/4 szklanki roztopionego masła
2/3 cup butter-flavored cracker crumbs
2 Tbsp grated Parmesan Cheese
1/2 łyżeczki oregano
1/2 łyżeczki Bazyli
1/4 tsp Garlic Powder
1 pound fish fillets

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Place butter in a shallow bowl. In another bowl, combine cracker crumbs, parmesan, oregano, basil and garlic powder; dobrze wymieszać. Dip fish in butter, then coat with the breading mixture. Place in a greased 9x13'' baking pan. Bake, uncovered, at 400 degrees for 15-20 minutes or until fish flakes easily with a fork.

Leftover Pasta

Put a little olive oil in your pasta or spaghetti if it is going to set a little while after cooking. This will keep it separated and it won't get "gummy." (Great for the late family member!)

Quick Swiss Steak

Use Wondra flour to sprinkle your steak after it has browned in the pan. Your gravy will be more brown. Place a layer of onion over the flour.

Grilled Salmon with Mustard Sauce

2 Tbsp mustard
2 łyżki brązowego cukru
1-1/2 Tbsp water
1/2 tsp soy sauce
1-1/2 tsp virgin olive oil
4 (6 ounce) salmon fillets

Prepare grill or broiler. Combine mustard, sugar and water in a small bowl. Stir in soy sauce and oil. Mix thoroughly and set aside. Season salmon with salt and pepper to taste. Grill 5 minutes. Turn and grill
another 5 minutes or until fish is cooked through. Serve fish drizzled with mustard sauce.

No more lumpy gravy

If your gravy is lumpy, beat the gravy with a whisk or a rotary beater until smooth. If all else fails, use a food processor, strainer or blender. Reheat, stirring constantly; serve.

Mayo Chicken

6-8 boneless chicken breast halves
1/2 cup mayonnaise (not salad dressing)
1-1/4 cup Italian seasoned bread crumbs

Rozgrzej piekarnik do 425 stopni F.

Brush chicken on all sides with mayonnaise. Place bread
crumbs in large plastic bag. Add chicken 1 piece at
a time; shake to coat well. Arrange chicken on foil-lined baking sheet. Bake in 425 F oven 35- 40 minutes or until golden brown and tender.

Horseradish sauce

3/4 cup Sour cream
1-1 / 2 łyżki majonez
1-1/2 Tbsp Prepared Horseradish
Salt and white pepper to taste

Mix all ingredients; relaksacyjna. Serve with roast beef.

Trout Amandine

3 cups thinly sliced blanched almonds
1/2 cup Butter or margarine, melted
3 jajka
1-1/2 cups Half-and-half
1/2 łyżeczki soli
1/2 tsp White pepper
8 Freshwater trout fillets, 8-oz each; skinned
Mąka

In a large frypan, saute almonds in butter over moderate heat until golden brown; remove from pan, cover, and set aside.

In a shallow large bowl, combine eggs and half-and-half. whisking well with a wire whisk. Dredge trout in flour, coating each well. Dip fillets in batter, then into flour again.

In the same frypan, saute trout in remaining pan
drippings over medium heat, about 3 minutes per side, or until fish is opaque in color and flakes easily with a fork. Drain trout on paper towels.

Spoon butter & almond mixture over each fillet.

Mexican Chicken and Rice

1 łyżka. olej
4 small boneless skinless chicken breast halves
2 szklanki wody
1 cup Thick 'N Chunky Salsa
2 cups Minute White Rice , uncooked
1 can (8 oz.) whole kernel corn , drained
1 cup Shredded Cheddar Cheese

Wskazówki:
Heat oil in large nonstick skillet on medium-high heat. Add chicken; pokrycie. Cook 4 minutes on each side or until cooked through. Remove chicken from skillet. Stir in water and salsa and bring to a boil.

Stir in rice and corn. Top with chicken. Sprinkle chicken with cheese; pokrycie. Cook on low heat 5 minutes.

Oven Baked Fish

You are trying to eat more fish, but the doctor has said not to fry it?

Try dipping your fish in your favorite salad dressing. (Ranch or Italian work great.) Dredge the fish in whole wheat bread crumbs and bake at 350 degrees for about 15 minutes per pound of fish, or until the fish easily flakes when touched with a fork.

Time Saving Chicken

In today's world, many people want to avoid spending time cooking. If you have time one day, and want to prepare chicken breasts ahead, make them in a pressure cooker. They stay longer in the refrigerator and you only have half the prep time to reheat. Make some extra and store in the freezer!

Moist Fish

Start frying or sauteing fish with the skin side up. This keeps the fish moist.

Tenderizing Boiled Meat

Try adding a tablespoon of vinegar to the water to help tenderize meat.

Mac & Cheese with Canadian Bacon

1 cup elbow macaroni
6 slices Canadian bacon
2 łyżki margaryny
2-1/2 Tbsp all-purpose flour
1 cup canned tomatoes, half-drained
1 szklanka starty ser Cheddar

Add macaroni to boiling, salted water and cook for 8 to 10 minutes or until al dente; drenażu.

While the macaroni is boiling, fry the bacon and place on a paper towel to drain. Cut into bite size pieces.

Melt margarine in a large saucepan over medium low heat. Stir in flour, then tomatoes and wait for sauce to thicken, stirring occasionally. Stir in cheese until melted. Stir in cooked macaroni and bacon and heat through. Podawać na gorąco.

Makeshift Roasting Pan

Don't have a roasting pan? Make a rack out of vegetables like celery, carrots and onion and place your chicken, turkey or roast on top. The excess fat drips away from the meat and your pan drippings will be more flavorful.

Chicken & Shrimp Jambalaya

1 (3 pound) frying chicken, cut into serving pieces
Sól i pieprz
2 Tbsp shortening
2 łyżki mąki
1 pound smoked sausage, diced
2 cebule, posiekane
1 zielona papryka, pokrojone w kostkę
3 cups tomatoes, peeled and diced
1 ząbek czosnku, mielone
2 cups shelled and deveined shrimp
3 szklanki wody
1/2 tsp thyme
1/2 tsp hot pepper sauce
2 cups uncooked rice
1/4 szklanki świeżej pietruszki, posiekane
1/3 cup scallions, finely chopped

Season the chicken with salt and pepper and brown on all sides in shortening. Remove chicken and set aside.
Sprinkle the flour in the same skillet and cook, stirring constantly, until the flour turns light brown. Add the sausage, chicken, onions, green bell pepper, tomatoes, garlic and shrimp and cook, stirring, about 10 minutes. Add the water, 1-1/2 teaspoons salt, thyme, hot pepper sauce, 1/2 teaspoon
pepper and the rice. Bring to a boil and then cover and simmer about 30 minutes, or until the rice is tender. Stir in the parsley and scallions. Cook
5 minutes longer.

Preparing Chicken for Casseroles

Cook the chicken breasts for chicken pies and casseroles in the microwave instead of boiling. It's quicker and less to clean up after.

Quick Sausage Jambalaya

1 średnia cebula, posiekana
1/2 szklanki posiekanej zielonej papryki
2 łyżki oleju roślinnego

1 pound smoked sausage, cut into 1/4" slices
1 can (28 ounce) diced tomatoes, undrained
1/2 szklanki wody
1 łyżka cukru
1 łyżeczka papryki
1/2 łyżeczki suszonego tymianku
1/2 łyżeczki suszonego oregano
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
3 drops hot pepper sauce

1-1/2 cups uncooked instant rice

In a skillet, saute onion and green pepper in oil until tender. Stir in next 9 ingredients. Doprowadzić do wrzenia; add rice. Cover and cook for 5 minutes or until rice is tender.

Porady na grillu

-If using a charcoal grill, the charcoal should be reduced to glowing coals with a little white ash on top before cooking begins.

-Brush the grill racks with oil to prevent food from sticking.

-Proper placement of the grill rack is important, it should be about 4 inches from the coals.

-Don't be impatient! Proper grilling takes time...the more you try to rush it, the more likely your food will be burned to a crisp.

Baking Potatoes on the Grill

Wash the whole potatoes, pierce them with a fork a couple of times, wrap each one in foil, and place on the grill. Rotate about every 5 to 7 minutes. You can tell when they are done if they feel soft when you squeeze them. I don't even oil the foil, so the peel doesn't turn out as soft. (I like mine a little crispy.) Almost like eating Potato Skins when you eat the peel. I love these "baked potatoes" served with fat free sour cream. These make good leftovers.

Angel Hair Pasta with Crab Sauce

1 Tbsp butter
1/2 cup green onions, chopped
1 ząbek czosnku, mielone
2 tomatoes, peeled, seeded and chopped
1/2 pound crabmeat, cooked and shredded
1 łyżka soku z cytryny
1/2 tsp celery salt
cracked black pepper
1/4 cup parsley
4 ounces Angel Hair pasta

Cook pasta according to package directions. In saute pan, combine butter, garlic and green onions and cook about 3 - 4 minutes; until onions are soft. Add tomatoes and simmer for 2 more minutes. Add crabmeat, lemon juice, celery salt, and pepper; cook an additional 2 minutes. Add chopped parsley.

Place pasta in serving bowl and top with crab mixture.

Easy Salisbury Steak

1 puszka krem ​​z pieczarek
1 funt mielonej wołowiny
1/3 cup dry bread crumbs
1 jajko, pobity
1/4 cup chopped onions
1 1/2 cups sliced mushrooms

In a bowl, combine 1/4 cup soup, ground beef, bread crumbs, eggs and onions. Dokładnie wymieszać. Shape firmly into patties. In a skillet over medium high heat, cook until browned on each side. Remove the patties. Stir in remaining soup and mushrooms. Return patties to pan and reduce heat to low. Cover for 20 minutes or until done, turning patties occasionally.

Maple Syrup Barbecue Sauce

6 ounces Vermont maple syrup
1 Tbsp Chili sauce
1 łyżka sosu Worcestershire
1 Tbsp Red wine vinegar
1 small onion, finely chopped
1/4 łyżeczki musztardy
Sól i świeżo zmielony pieprz do smaku

Combine all ingredients in a saucepan, bring to a boil, and simmer for 5 minutes. Best used for basting ribs, chicken, or pork tenderloin.

Grilling Chicken

In your microwave, pre-cook large pieces of chicken that you want to grill until it is half done. Then put it on the grill. It will have the grilled taste with less grease, besides saving you time!

Chicken Divan

4 łyżki masła
4 Tbsp Flour
1-1/2 cups Milk
Sól i pieprz
4 boneless chicken breast halves
1/2 cup Flour
2 Tbsp Olive oil
2-1/2 cups Broccoli, cooked and chopped
3/4 cup Parmesan

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Melt the butter; then whisk in the flour and cook
for 5 minutes. Add the milk and stir until smooth. Simmer for 20 minutes. Check seasonings.

Pound the chicken until very thin. Heat oil in a skillet; dredge the chicken in flour. Add to the hot oil and brown on both sides.

Lightly grease a medium casserole dish. Add the broccoli. Top with the cooked chicken. Pour the sauce over and sprinkle on the cheese. Bake at 375 for 20 minutes or until lightly browned.

Raisin Sauce for Ham

1/2 szklanki brązowego cukru
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1/2 łyżeczki cynamonu
2/3 szklanki rodzynek
1 Tbsp butter
1 szklanka wody
2 łyżeczki soku z cytryny
1/4 łyżeczki musztardy
1/4 łyżeczki mielonych goździków

Combine brown sugar, cornstarch and cinnamon in a saucepan and mix well. Add remaining ingredients and heat over medium heat until boiling. Reduce heat and simmer for 10-15 minutes. Serve with ham.

Turkey Tetrazzini

8 ounces broken spaghetti, cooked
1/2 kostki masła
2 szklanki świeżych grzybów, w plasterkach
2 łyżki mąki
2 szklanki bulionu z kurczaka
3/4 cup half and half
sól i pieprz do smaku
3 Tbsp dry sherry
2 łyżki natki pietruszki, posiekane
3 cups cooked turkey, cut into bite sized pieces
1 cup grated Parmesan cheese

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

Saute mushrooms in butter until just tender. Add flour and slowly stir in chicken broth. Cook
over medium heat until mixture starts to thicken; stirring constantly.

Remove from heat and add half and half, sherry, parsley, salt and pepper. Add turkey and cooked spaghetti and mix well.

Pour mixture into a lightly greased 9x13" baking pan, and sprinkle with grated Parmesan cheese. Bake at 350 degrees for 35 to 40 minutes, till browned and bubbly.

Beef Tenderloin Medallions

4 Beef tenderloin filets cut into 8 medallions
Olej
3 ounces Mushrooms (portabella or shiitake), diced
2 shallots, diced
2 łyżki masła
2 łyżki mąki
Bulion wołowy 2 puchary

Heat the butter in a saucepan. Add the mushrooms and
shallots and cook until limp. Whisk in the flour and cook for 3 minutes, stirring constantly. Whisk in the broth, bring to just a boil, reduce the heat and simmer 20 minutes. Heat a heavy skillet over a medium-high flame. Add a small amount of oil. Add the beef and cook to desired doneness. Serve topped with
the warm sauce.

Czosnek z kurczaka

4 boneless chicken breast halves
2 cups Italian Salad Dressing
2 gloves garlic, crushed
1 can diced tomatoes
1 cebula, posiekana
1 zielona papryka, posiekane
1 Tbsp oregano
2 Tbsp parmesan cheese

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni F.

Place chicken in baking dish and cover with Italian dressing and put a dab of crushed garlic on each piece of chicken. Cover and refrigerate for 4 hours. Pour off 1/2 of the dressing and replace with 1 cup water. Top chicken with tomatoes, onion and green pepper. Sprinkle oregano and parmesan cheese over the top. Bake at 375 degrees for 45 minutes.

Creamy Mac & Cheese

1/3 kostki masła
1/3 cup flour
Sól i pieprz do smaku
Mleka 2/3 szklanki
2 cups cheddar cheese, shredded
2 cups elbow macaroni, cooked until tender & drained
1 szklanka kwaśnej śmietany

Melt butter in a saucepan, add flour and salt and pepper stirring constantly. Add milk and cheese and continue to stir until mixture starts to thicken. Add sour cream and macaroni and continue cooking for several minutes over low heat. Podawać natychmiast.

Turkey with Herbal Crust

1 cup unsalted butter, softened
2 tsp dried rosemary, crushed
2 tsp dried thyme, crushed
sól i pieprz do smaku
1 (15 to 18 pound) turkey
1 carrot, peeled and thinly sliced
3/4 pound leeks, chopped
3 cups chicken stock

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Combine butter and half each of the rosemary and
thyme in a bowl. Add a generous amount of salt and blend. Season inside of turkey cavity with salt & pepper to taste. Add carrots, leeks and remaining
rosemary and thyme to inside cavity. Truss turkey with string. Pat skin VERY dry with paper towels. Brush a portion of the herb butter mixture over turkey.
Place turkey on a roasting rack inside a roasting pan. Roast turkey about 20 minutes per pound, basting with chicken stock and brushing with herbed butter
every 25 minutes until a meat thermometer registers 175 degrees F when inserted into the thickest part of the thigh. Let turkey stand 20 minutes before carving.

Teriyaki Turkey

Roast a turkey according to packaging instructions.

Mix together...
2/3 cup honey
2 łyżki sosu sojowego
2 Tbsp sherry
1/2 łyżeczki musztardy
1/4 łyżeczki czosnku w proszku
1/4 tsp ginger powder

Simmer in a saucepan for 10 minutes, until slightly thickened. Brush over turkey during last 30 minutes of roasting.

Easy Cowboy Skillet Dinner

1 funt mielonej wołowiny
1 cebula, posiekana
1 (15 ounce) can Ranch Style beans
1 (15 ounce) can Spanish Rice
1 cup cheddar cheese, grated

Brown ground beef and onion; drenażu. Add Beans and rice, heat through. Sprinkle with cheese, cover and cook until cheese melts.

Pasta & Beans

1/4 szklanki oliwy z oliwek
3-4 cloves garlic, coarsely chopped
1 can (14-1/2 ounces)whole tomatoes, broken up
1 łyżka suszonego oregano
1 łyżeczka soli
pieprz do smaku
1 łyżeczka czosnku w proszku
2 cans (15 ounces each) cannellini beans
1/2 szklanki posiekanej natki pietruszki
1/2 pound ditalini pasta
1/4 cup grated parmesan cheese

In a large saucepan, heat the oil over medium-high heat; add the garlic and saute until golden. Allow to cool slightly, then add the tomatoes, oregano, pepper, salt and garlic powder. Reduce heat to medium and cook for 10 minutes, stirring frequently. Add the cannellini and parsley and continue cooking for 10 minutes more, stirring frequently.

Meanwhile, in a medium sized pot of boiling salted water, cook the ditalini until just barely tender. Drain and add to the cannellini mixture. Add the parmesan cheese, mix thoroughly, and serve.

Quick & Easy Chicken Parmesan

4 Boneless chicken breast halves
1 Egg, slightly beaten
1/2 cup Seasoned bread crumbs
2 łyżki masła
1-3/4 cup Spaghetti sauce
1/2 cup Shredded mozzarella cheese
1 Tbsp Grated parmesan cheese
1/4 szklanki świeżej pietruszki, posiekane

Flatten chicken to an even thickness. Dip chicken into beaten egg, then roll in crumbs to coat. Over medium heat, melt butter and brown chicken on both sides. Add the spaghetti sauce. Reduce heat; cover, and simmer for 10 minutes. Sprinkle with cheeses and parsley. Pokrycie; simmer 5 more minutes or until cheese melts and chicken juices run clear.

Far East Chicken

4 boneless chicken breast halves, cut in chunks
Nonstick Cooking Spray
2 Tbsp Olive Oil
4 ząbki czosnku, mielone
4 Tbsp Soy Sauce
4 Tbsp Sherry
2 Tbsp Dark Brown Sugar
1/4 tsp Crushed Red Pepper
1 Tbsp Cornstarch
2 Tbsp Cold Water

Coat skillet with cooking spray, heat over medium-high heat. Brown chicken pieces and set aside.

Add Olive Oil to pan and heat. Lightly brown garlic in pan being careful not to burn. Once garlic is brown, add soy sauce, sherry, brown sugar and crushed red pepper. Return chicken to the pan and bring to a boil. Reduce to a simmer, cover and cook for about 15 minutes or until chicken is cooked through. When chicken is done, remove from sauce and set aside. Combine corn starch and cold water in a cup and add to sauce, stirring constantly until thickened. Put chicken back in sauce and warm through. Serve over rice or pasta.

Honey Baked Chicken

6 połówki piersi kurczaka bez kości
4 łyżki masła
1/2 cup of honey
1/2 cup prepared mustard
1/2 łyżeczki soli
1/2 łyżeczki pieprzu
1/4 łyżeczki pieprzu cayenne

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.

In a saucepan, melt butter; add honey, mustard, salt, pepper and cayenne pepper. Stir over low heat until well blended. Dip chicken breasts in sauce, making sure they are well coated. Place in a lightly greased baking dish; top chicken with any remaining sauce. Bake at 350 degrees for 45 minutes.

Easy Chicken & Dumplings

3 cans cream of chicken soup
2 cans refrigerated biscuits
1 soup can of water
1 soup can of milk
2 cups cooked chicken, diced

Place soup, water and milk in large pot. Beat 1 minute with hand mixer until smooth. Doprowadzić do wrzenia.

Cut each biscuit into quarters. Drop 1 at a time into the soup mixture, stirring frequently. After biscuit quarters are all added, turn heat down to simmer. Cook on low until all biscuit pieces are fluffy, stirring frequently. Add cooked chicken pieces and heat through.

Garlic Shrimp

1/4 szklanki oliwy z oliwek
4 large cloves garlic, finely minced
1 tsp red pepper flakes
1 pound medium shrimp, peeled and deveined
2 łyżki świeżego soku z cytryny
2 Tbsp dry sherry
1 łyżeczka papryki
Salt and black pepper to taste
fresh parsley for garnish

In a skillet over medium heat, warm the olive oil. Add the garlic and red pepper flakes and saute for 1 minute. Raise the heat to high and add the shrimp, lemon juice, sherry and paprika. Saute until the shrimp turn pink and curl slightly, about 3 minutes, stirring constantly. Season to taste with salt and pepper and sprinkle with parsley.

Bourbon Pork

2 Tbsp Bourbon
2-1/2 Tbsp Soy sauce
2-1/2 Tbsp Brown Sugar
1 tsp Garlic, minced
2 Tbsp Dijon mustard
1 tsp fresh Ginger, minced
1/2 łyżeczki sosu Worcestershire
1/4 cup Olive oil

1-1/2 pound Pork loin

Whisk together all ingredients except pork, pour into a large plastic resealable bag. Add pork, close bag, and marinate in the refrigerator for at least two hours, turning often. Grill, basting with the marinade while cooking.

EZ Tetrazzini

1 can (26 ounces) Campbell's Cream of Chicken Soup
Mleko 1-1 / 4 szklanki
3/4 cup grated parmesan cheese
2 Tbsp dry sherry
1 łyżeczka proszku cebula
3 cups cooked chicken or turkey, cubed
1 jar sliced mushrooms, drained
4 cups hot cooked spaghetti (8 ounces dry)
1/3 cup dried bread crumbs
2 łyżki roztopionego masła

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

Combine soup, milk, cheese, sherry and onion powder. Stir in chicken and mushrooms. Add pasta; toss to coat. Spoon into 3-quart baking dish. Combine bread crumbs and melted butter; sprinkle over pasta mixture. Bake at 400 degrees for 25 minutes or until hot and bubbly.

Standing Rib Roast

It is best to have the rib roast at room temperature. Rub the meat all over with freshly ground black pepper. Place the roast, bone side down, on a rack in a shallow roasting pan and place in a preheated 250°F oven for 2 hours. Season the roast with salt, pepper, garlic, or whatever spices you like, and continue to roast for an additional hour. Insert a thermometer into the thickest part of the meat, making sure not to touch the bone, and check the internal temperature. Remove the roast when the temperature is 120 - 125 degrees F for rare or 130 - 135 degrees F for medium. The meat will continue to cook as it rests before carving. Cooking time will be about 20 minutes per pound for a rare roast. Let the roast sit for 15-20 minutes before carving.

Cranberry Pork Roast

2 pound boneless pork loin roast
1 łyżeczka czarnego pieprzu
1 cup whole cranberry sauce
1/4 szklanki brązowego cukru
2 tsp lemon rind, finely grated
1 łyżka soku z cytryny

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Place roast in a small roasting pan and score the top of the roast. Sprinkle with pepper, and roast uncovered in a 325 degree oven for about 30 minutes.

Combine remaining ingredients and spread over roast. Continue cooking, basting every 10 minutes with the pan drippings for another 30-40 minutes until meat thermometer reads 160 degrees F. Turn oven temperature to 425 degrees for 4-5 minutes to glaze the roast. Let roast stand 10 minutes before slicing.

Spaetzle

3 szklanki mąki
3 jajka
3/4 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki pieprzu
1/4 łyżeczki gałki muszkatołowej
1 szklanka wody
2 quarts chicken, beef or vegetable stock

Sift flour large bowl, make a divot in the center, and break the eggs into the divot. Add salt, pepper and nutmeg, 1 cup water. Beat the batter until it is smooth, do not overbeat. Pour the batter into a colander with large holes and push the dough through the holes directly into a pot of simmering stock. Stir gently as they cook. When the Spaetzle rise to the surface they are done. Drain, and add butter, or serve with gravy.

Oven Fried Chicken

3 pounds chicken pieces
Mąka
Sól i pieprz
Vegetable oil

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni F.

Roll chicken pieces in flour mixed with salt and pepper. Shake off excess flour.

In an oven-safe large skillet, over medium heat, heat oil. Add chicken pieces and fry until golden brown, 10-15 minutes. Cover skillet and transfer to 325 degree oven and let bake for about 35-40 minutes until tender.

Garlic & Herb Fettucine

6 ounces uncooked fettuccine
1 tsp butter
1 large garlic clove, minced
3 Tbsp chopped fresh herbs, whatever you like
1 Tbsp butter, softened
1/8 łyżeczki soli
1 dash pepper

Cook fettuccine according to package directions. Drain; return to saucepan. Meanwhile, in a small saucepan, melt 1 tsp butter over medium heat. Add garlic; cook 30 to 60 seconds or until garlic begins to turn golden brown. In a small bowl, combine herbs, 1 Tbsp butter, salt, pepper and cooked garlic; dobrze wymieszać. Add to fettuccine; toss to coat.

London Broil

2 pound London Broil
3 Tbsp Soy Sauce
2 Tbsp Dark Brown Sugar
2 Tbsp Dijon Mustard
2 Tbsp Sesame Oil
1 small Onion, chopped
1 tsp Chopped Fresh Ginger
2 cloves Garlic, chopped
1/4 tsp Pepper

Combine soy sauce, sugar, mustard, sesame oil, onion, ginger, garlic, and pepper in a blender. Blend until combined well.

Place London Broil in a shallow baking dish. Cover with marinade. Refrigerate, covered, for at least 3 hours or overnight.

Broil steak in preheated broiler about 4 inches from heat for 6 to 7 minutes on each side for rare. Let meat stand 5 minutes before slicing.

Dijon Pork Chops

4 Bone-in Pork Chops
8 Tbsp Dijon Mustard
2 Tbsp Vegetable Oil
1 can Cream Of Mushroom Soup
1 can Milk
1 Tbsp Cornstarch
2 tsp Dill Weed
1/2 tsp Seasoned Salt
1/2 tsp Ground Black Pepper

Spread 1 tablespoon of mustard on both sides of each pork chop. Heat oil in a large skillet and brown pork chops on both sides. Remove pork chops from the pan and add remaining ingredients, mixing well. Return the pork chops to the pan, cover and simmer one hour.

Shrimp Scampi

8 ounces uncooked fettuccine
2 Tbsp Margarine or butter
1 łyżka oleju z oliwek
4 Garlic cloves, minced
1 pound Shelled & deveined uncooked medium shrimp
1/4 cup Chopped fresh parsley
2 tsp Grated lemon peel
1/4 łyżeczki soli
1/4 łyżeczki pieprzu czarnego
1/3 cup dry white wine or chicken broth

Cook fettuccine according to package directions. Drain, and cover to keep warm.

Meanwhile, melt margarine with oil in skillet over medium heat. Add garlic; cook and stir 1 minute. Add shrimp, cook and stir 1 minute. Add all remaining ingredients; cook and stir 1 to 2 minutes until shrimp turn pink. Serve shrimp mixture over fettuccine.

Classic Pot Roast

4 pound rump roast
1/4 szklanki mąki
Soli 1 łyżka
1 tsp ground black pepper
2 Tbsp shortening
1 - 5 ounce jar horseradish
1 szklanka wody
8 potatoes, peeled and cut into chunks
8 carrots, peeled and cut into 1" pieces
1 pound whole mushrooms (optional)

Mix flour, salt and pepper and rub over the roast.

Melt shortening in a large pot and brown meat on all sides. Spread horseradish on all sides of the roast. Add water and bring to a boil. Cover, reduce heat and simmer for 2 hours. Add potatoes and carrots and cook for 1 hour longer. If you want to add the mushrooms, add them 15 minutes before roast will be done.

Penne in Tomato-Cream Sauce

1 pound penne pasta
1 small hot dried red pepper
2 łyżki oliwy z oliwek
1 cup tomato puree
1 szklanka śmietany
2 łyżki masła

Chop the hot pepper into small pieces and gently saute in the olive oil. Pour in the tomato puree, season with salt, and cook for about 10 minutes at medium heat. Heat the cream in a small saucepan and add the butter.

Mix the drained penne with the cream and pour in the tomato sauce. Stir quickly and serve.

20 minute chicken and rice dinner

1 łyżka oleju roślinnego
4 boneless chicken breast halves
1 can cream of chicken soup
1-1 / 2 szklanki wody
1/4 tsp paprika
1/4 łyżeczki pieprzu
1-1/2 cups minute rice
2 cups fresh or frozen broccoli florets

Rozgrzać olej na patelni. Add chicken and cook until browned on both sides. Remove chicken. Add soup, water, paprika and pepper. Ogrzać do temperatury wrzenia.
Stir in rice and broccoli. Top with chicken.
Season chicken with additional paprika and pepper.
Cover and cook over low heat 5 minutes or until done

Shrimp and Pasta

3/4 pounds peeled and deveined fresh or frozen shrimp
2 14-1/2 ounce cans Diced Tomatoes with Italian Style Herbs
1 6 ounce can Tomato Paste
1 2-1/4 ounce can sliced pitted ripe olives
1/2 pound packaged dried penne or rigatoni, cooked and drained

Thaw shrimp, if frozen; and drain. In a saucepan combine Diced Tomatoes with Italian Style Herbs, Tomato Paste, and olives.

Bring to a boil, and add shrimp. Return to boiling, reduce heat, and simmer, uncovered for 3 minutes or until shrimp turn pink, stirring occasionally.
Add cooked pasta, toss gently to coat.

Preparing Corn on the Cob

Here's how to get corn on the cob ready for the grill.
Remove the large outside husks. Pull back the rest of the husks and remove the silk. Spread corn with butter. Fold husks back over the corn and grill. Depending upon the heat, usually about 20 - 30 minutes. Make sure to turn the corn often.

Moist Chicken

If you're removing the skin from the chicken before baking, your chicken can dry out. To prevent this, cover it tightly as it bakes. Also overbaking will cause dryness, so check for doneness at the minimum baking time.

Marinating: Times

Marinating times - for optimum flavor:
Beef and pork (steaks, roasts, chops and cubes): 3 to 24 hours
Chicken: 3 to 24 hours
Boneless, skinless chicken breast halves: up to 3 hours
Delicate fish (flounder, cod, halibut): 15 minutes
Stronger fish (tuna, shrimp, salmon): 30 minutes
Vegetables (sliced): 15 minutes to 1 hour

Grilling - Smoked Herb Flavor

To produce an aromatic smoke that deliciously penetrates your grilled food, throw some dampened fresh herbs like rosemary, basil, or tarragon onto the hot coals.

Pork chops to Die for!

Frying turns expensive chops into leather or worse!
Cook them on the Grill! Sprinkle a seasoned blend on the chops 30 minutes before cooking.

Sear both sides on high heat for about 20-30 seconds, then reduce the heat and cook like beef steaks.

Juicy Steaks and Chops Everytime

The key to a juicy and completely cooked slice of meat is to sear both sides before allowing it to cook.

Leave your gas grill on high and place your steaks or pork chops down on the grate. Leave it there for about 30 seconds - just long enough for the meat to barely brown. Powtórzyć po drugiej stronie.

Reduce the heat to your normal temperature and continue cooking as you usually do.

Getting Grilled Fish to the Table

A sheet of aluminum foil with the sides folded up will create a basting pan for grilled fish.

When the fish is done, slide the entire foil 'pan' off the grill and onto a cookie sheet. This will make it easier to take to the table.

Grilled Fish Timing

Although the thickness of the fish/fillet and the temperature of the heat will determine the actual cooking time, BE WARNED that fish takes almost HALF as long to cook as any other meat.

The best indicator that fish is cooked thoroughly, is the meat flakes and falls apart easily.

Fish that is dry and holds together well is overdone.

Grilling Fish Fillets

Fish is excellent on the grill, and very easy to do.
A sheet of aluminum foil with the sides folded up to create a shallow 'pan' will hold your basting juices such as seasoned butter, olive oil or even bottled Italian dressing.
Cook the fish fillets on a medium/low heat, turning them over once or twice during cooking. When the fish falls apart, it's done.

Proper Cooking Temperatures are Important

Harmful bacteria is destroyed when food is cooked properly. Reheat leftovers to 165 degrees fahrenheit. Use and instant-read thermometer, and remember to wash it thoroughly in hot, soapy water after each test.

Safe temperatures:

Poultry: Dark meat: 180 degrees fahrenheit

Poultry: White meat: 170 degrees fahrenheit

Pork: Steaks, roast, chops and ground: 160 degrees fahrenheit

Beef, Lamb, Veal: Ground: 180 degrees fahrenheit

Beef, Lamb, Veal: Steaks, roasts, and chops (medium-rare) 145 degrees fahrenheit.

Leftover Pasta

When you're cooking pasta, cook a double amount. Serve half the pasta. Toss the leftover pasta with a little olive oil, cover & refrigerate for another meal.

Juicy Meat

When grilling out, use tongs to turn the meat. A fork will pierce the meat letting juices run out.

Thawing Fish

Thaw frozen fish in milk. This gives your fish a fresh flavor.

Moist Hamburgers

To keep hamburgers moist when broiling, mix in chopped mushrooms into your ground beef. Don't like mushrooms? Try putting a piece of chipped ice in the middle of the thick patty before broiling.

Tender Cooking Methods

Dry cooking methods like broiling, roasting, pan frying, sautéing and grilling work best for more tender cuts of meat.

Noodles Made Easy

Making noodles is easy by adding an egg to a package of piecrust mix. Mix; roll out, cut, and let dry.

Homar

When cooking lobster, be sure to heavily salt the water. The best lobster is cooked in seawater, but salting is the next best thing.

Patting Meat

Patting beef steaks with paper toweling before cooking makes for better browning of the meat.

Crumbled Bacon

When making bacon bits, or crumbled bacon, cut the bacon before you put it in the pan to fry. I keep the whole pound together and slice across all pieces at one time.

20 minute Taco Casserole

1-1/2 pounds lean ground beef
1 package Taco Seasoning
2 (8 uncji) puszki sos pomidorowy
1 can (11 ounce) Mexican corn mixture or whole kernel corn, drained
1 szklanka starty ser Cheddar
1 cup coarsely crushed tortilla chips

Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F.

In a large skillet, cook and stir ground beef over medium-high heat until done, drain. Stir in tomato sauce, taco seasoning and corn. Simmer 5 minutes. Spoon mixture into 2-quart baking dish. Top with cheese and tortilla chips. Bake 5-10 minutes or until cheese is melted.

Garnish with sour cream, sliced avocado, black olives, diced tomatoes, or green chilies, if desired.

Meatballs

Meatballs can take forever to shape and cook in a skillet. Instead, press the mixture into a square as thick as you want the meatballs to be. Cut the square into meatball-size squares and bake them in a foil-lined, rimmed baking sheet.

Shepherds Pie

3 potatoes, peeled and cubed
1 large onion, diced
1 zielona papryka, posiekane
1 funt mielonej wołowiny
2 łyżki margaryny
1/4 szklanki mleka
1 - 9" unbaked pie shell
1 - 15 ounce can cream style corn

Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F

Using a large pot or saucepan, boil the potatoes for 15 minutes, or until tender. Odcedzić i odstawić.

In a medium skillet over medium heat, saute the onions, green bell pepper and ground beef for 5 to 10 minutes, or until beef is browned; drain excess fat. Mash the potatoes, add the margarine and milk and stir well until smooth.

Place the beef and onion mixture into the bottom of the pie shell, pour the corn over the beef mixture, and then top this with the mashed potatoes.

Bake at 350 degrees for 30 minutes, or until the pie crust is golden brown.

No-mess Meat Loaf

Put all your meat loaf ingredients into a large, zippered, plastic bag. Remove as much air as possible before sealing. Knead the bag until all ingredients are well-mixed. Empty contents into a lightly greased bread pan and form into a loaf.

Opening Clams

Place a few clams at a time into boiling water. After 15 seconds, remove and slip a knife in between the shells. The water relaxes the muscle that is holding it shut.

Zupa ze szpinaku

5 plastry bekonu, posiekane
1 szklanka potęgi trzeciej szynką
3 ziemniaki, sześciennych
sól i pieprz do smaku
2 boxes of frozen chopped spinach
2 puszki fasoli wielkich północnych
3 (fasola) puszki wody

Smażyć boczek, aż ostry. Dodaj ziemniaki, szynka, sól i pieprz.

Gotować, osączyć i dodać szpinak. Wymieszać z fasolą i wodą. Doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień i gotować na wolnym ogniu przez co najmniej godzinę.

Lista bezglutenowe wyroby czekoladowe

Lista bezglutenowe wyroby czekoladowe

Jeśli wody usta, gdy myślisz o czekoladę, ale jesteś na diecie bezglutenowej, nie rozpaczaj. Nadal można korzystać z wielu pysznych wyrobów czekoladowych bez ryzyka.

Marki czekoladowe bezglutenowej

Czekolady w czystej postaci nie zawierają glutenu, ale wiele wyrobów czekoladowych albo dodaje się substancje zawierające gluten lub narażonych na zanieczyszczenia glutenu w wyniku procesu wytwarzania. W rezultacie, jeśli masz celiakię lub nietolerancję glutenu, ważne jest, aby wiedzieć, które czekolady marki / produkty są bezpieczne do spożycia.

Hershey

Niektóre z najbardziej popularnych produktów The Hershey Company są bezglutenowe. Hershey twierdzi na swojej stronie internetowej, że następujące produkty spełniają bezglutenowe normy FDA.

 • Bar czekolada mleczna (tylko 1,55 uncji)
 • Czekolada mleczna w / Migdały bar (tylko 1,45 uncji)
 • Pasek powietrza Delight
 • Hershey pocałunki (pełne mleko czekoladowe i czekolady)
 • Hershey Nuggets (czekolada mleczna, czekolada mleczna w / migdały, specjalne ciemna czekolada w / migdały, bardzo kremowy czekolada mleczna w / toffi i migdałami)
 • Almond Joy (wszystkie cukierki wyjątkiem Almond Joy Pieces)
 • Heath Bary
 • Kopce
 • Reese sztuk (z wyjątkiem Reese Pieces Jaja)
 • Reese Peanut Butter Cups
 • Rolo Karmelki w mlecznej czekoladzie (z wyjątkiem Rolo minis)
 • Skor Toffee Bary
 • York Peppermint Ciasteczka (z wyjątkiem York sztuk, figurek lub kształtów)

Wiele produktów piekarniczych Hershey i polewy są bezglutenowe.

 • Półsłodkie i niesłodzone bary pieczenia
 • Następujące żetony do pieczenia: toffi, cynamon, pocałunki Mini, czekolada mleczna, mini półsłodkie, półsłodkie, Mint Chocolate, Premier biała, specjalne ciemne, bez cukru, Reese
 • Następujące dodatki: Karmel Syrop, klasyka Karmel topping, czekolada syropu (regularne, bez cukru i dodać wapnia), Double Chocolate lodziarek Syrop, Lite Czekolada Syrop, specjalne ciemny syrop truskawkowy syrop (regularne i bez cukru), Reese Chocolate Peanut Butter polewa York syrop miętowy Pattie lodziarek

Podział Hershey, Scharffen Berger oferuje batony smakoszy i degustacji kwadraty. Wszystkie ich produkty są bezglutenowe wyjątkiem kakao w proszku, stwierdza internetowej Hershey.

Tulić

Nestle posiada również wiele bezglutenowe oferty. Oto kilka glutenu Nestle wybory czekoladowe:

 • Dziecko Ruth
 • Butterfinger (nie Butterfinger Crisp lub Stixx)
 • Goobers
 • Czekolada Nestle Mleko
 • Nestle Skarby
 • Raisinettes
 • Czapki śnieżne
 • Półsłodkie kąski, kawałki czekolady i mini kąski
 • Nesquick

Zagrożone Gatunki Czekolada

Zgodnie z ich strony, wszystkie zagrożone gatunki wyroby czekoladowe są "Certyfikowany produkt bezglutenowy" przez Organizację bezglutenowej Certyfikacji. Mają ładny gamę produktów do wyboru, w tym wypełnione bary z bezmleczny creme, ciemne i mleka czekolad z asortymentem owoców i orzechów dodatki i barów organicznych. Dziesięć procent przychodów zagrożonych gatunków "idzie do ochrony zwierząt.

Ciesz się życiem

Ciesz Życie jest znany z smaczne produkty dla osób z alergiami pokarmowymi. Według swojej stronie internetowej, że był to pierwszy glutenu firma uzyskanie statusu non-GMO dla wszystkich swoich produktów. Ich ofiary czekolady to:

 • Pieczenie czekolady
 • Chocolate Chip i Double Chocolate Brownie Miękkie upieczone ciasteczka
 • Batony
 • Chocolate Chip i Double Chocolate Cookies Crunchy
 • S'mores i masło czekoladowe Sun Dekadenckiej Bary
 • Coco Loco Bary żucia

Gorąca czekolada

Nawet jeśli jesteś po diety bezglutenowej, nadal można korzystać z kubek gorącej czekolady w zimny dzień. Oto kilka glutenu gorące marki czekolady:

 • Hershey Kakao
 • Hershey specjalne ciemne kakao
 • Szwajcarski panna
 • Sipping Czekolada Trader Joe
 • Nestle Hot Cocoa Mix (wszystkie smaki z wyjątkiem Double Chocolate Meltdown, Rich Chocolate, Fat Fat Free and Darmowe z marshmallows)

Czytaj uważnie etykiety

Nie zakładaj, że tylko dlatego, że nie widać składników na etykiecie glutenu, produkt bezglutenowy. Produkt może być dokonywane na maszyny, które również przetwarza produkty bezglutenowe. Producenci są zobowiązani do alergeny na etykietach produktów, w tym glutenu. Chyba produktów Etykieta mówi "produkt bezglutenowy", przeczytaj etykietę uważnie alergenu i informacji składników.

Witamina: Serce Porady zdrowotne

Likopen, Suplement Zdrowia Serca

Likopen jest przeciwutleniaczem wiele właściwości leczniczych. Jest to również pigment, który nadaje pomidory, arbuzy i różowe grejpfruty ich żywe kolory. Przeciwutleniacze ochrony organizmu na różne sposoby, i zapewnienie zdrowia serca, pozostając w tkance tłuszczowej i zwalczania wolnych rodników w całym ciele. Badania wskazują, że osoby z więcej likopenu w ich tkanki tłuszczowej cierpi mniej ataków serca niż ci, którzy nie mają likopen w ich tkanki tłuszczowej.

Likopen nie jest produkowany przez organizm, więc trzeba się go z diety, lub suplement zdrowia serca. Pomidory i przetwory pomidorowe są jednym z najlepszych źródeł likopenu i zaskakująco, przetwory z pomidorów, takie jak sos do spaghetti i soku pomidorowego, zawierają więcej likopenu niż świeże pomidory.

Wystarczy tylko wziąć kilka miligramów likopenu dziennie, aby uzyskać korzyści suplementów zdrowia serca. Zapytaj swojego lekarza o dawki, który jest właśnie dla Ciebie.

Kwasy tłuszczowe

W naszym ciele, są "dobre" tłuszcze i "złe" tłuszcze. Złe tłuszcze zawierają tłuszczów trans i tłuszczów, które zawierają cholesterolu, podczas gdy dobre tłuszcze zawierają omega 3 olej z ryb, i oleje, takie jak olej z oliwek, które zarówno pomagają dodać do dobrych tłuszczów, cholesterolu HDL, które pomagają sterowania i inne problemy w organizmie. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe muszą być uzyskane dzięki naszej diecie, ponieważ nasz organizm nie potrafi ich wytworzyć, a są one niezbędne dla dobrego zdrowia.

Te kwasy tłuszczowe pomagają utrzymać układu krążenia, układu odpornościowego, rozrodcze i system nerwowy, a dzieci potrzebują ich wzrost silny i zdrowy, też. Niestety, nasze nowoczesne amerykański dieta często niedostateczne w omega-3, oleje, oleje dla zdrowia, które zawierają większość podstawowych kwasów tłuszczowych, a wada tych niezbędnych kwasów tłuszczowych, może prowadzić do wielu stanów i chorób serca.

Aby uzyskać więcej kwasów tłuszczowych w diecie, jeść więcej ryb, takich jak łosoś, tuńczyk, makrela, lub wziąć olej lniany jako dodatek. Weź około jednej łyżki stołowej dziennie i utrzymać olej lniany w lodówce między dawkami.

Olej z ryb: Omega-3 niezbędne kwasy tłuszczowe dla zdrowego serca i układu immunologicznego

Bez względu na to, jaki rodzaj diety przestrzegać, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie tłuszcz jest zły. W rzeczywistości niektóre tłuszcze, a mianowicie kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3 z oleju rybnego, albo oleju lnianego, są istotne dla zdrowia. Ale ciało nie wytwarza tych dobrych tłuszczów we własnym zakresie. Możesz uzyskać niezbędne kwasy tłuszczowe z żywności-łosoś jest dość wysoka w nich. Ale jeśli starają się schudnąć i oglądać spożycie tłuszczów, lub jeśli nie możesz lub nie jeść ryby, istotne suplementów kwasów tłuszczowych, takich jak kapsułki oleju z ryb, może zapewnić podobne korzyści.

W szczególności, omega-3 jest niezbędny kwas tłuszczowy, który pomaga zachować zdrowe serce poprzez obniżenie stężenia triglicerydów, które są formą chemiczną większości tłuszczów w żywności oraz w organizmie. Jeśli stężenie trójglicerydów są zbyt wysokie, może być zwiększając ryzyko chorób serca, zwłaszcza jeśli mają rodziny historii choroby serca.

Ale ryby i olej z ryb są jednymi z najwyższych i najbardziej dogodnych źródeł kwasów omega-3. Wiarygodne dowody naukowe wskazują, że olej z ryb suplementy z kwasami tłuszczowymi omega-3 EPA i DHA tzw może obniżyć poziom triglicerydów i są uważane za bezpieczne dla większości ludzi. Podobnie, suplementów oleju rybnego może pomóc utrzymać poziom cholesterolu LDL (niezdrowe rodzaju) niski i poziom cholesterolu HDL (zdrowe rodzaju) wysoki.

Suplementów oleju rybnego w wielu formach, w tym tabele, ciekłego oleju i kapsułek, w stężeniach od 30% do nawet 70%. Zalecane dawki dla EPA i DHA są około 1000 mg na dobę, więc wybierz skoncentrowany suplement, jeśli wolisz, aby wziąć mniej pigułki.

Enzym Suplement CoQ10 może zmniejszyć ryzyko chorób serca

Koenzym Q10, powszechnie znany jako CoQ10 jest związek cząsteczkowej, który występuje naturalnie w organizmie. CoQ10 odgrywa rolę w funkcji komórek zdrowych i stanowi istotny iskry w produkcji energii. Niższe niż średnie poziomy odnotowano u pacjentów z chorobami przewlekłymi, w tym chorób serca, cukrzycy, raka i choroby Parkinsona. Ponadto niski poziom koenzymu Q10 odnotowano w ludzi, którzy biorą leki obniżające cholesterol (statyny).

Niektóre badania sugerują, że biorąc CoQ10 jako dodatek podniesie poziom CoQ10 ponownie. Koenzym Q10 może mieć pewne właściwości zapobiegawczych, jak dobrze dawka 30 mg może wspierać ogólny stan zdrowia, a 60 miligramów może zmniejszyć ryzyko chorób serca, jeśli masz w rodzinie. Jeśli masz choroby serca, producenci produktów, takich jak Lindberg CoQ10 sugerują dawki 100 mg lub wyższej, aby zwiększyć CoQ10 i zapobiec chorobie z coraz gorzej. Osoby z ujęcia Parkinsona, tak samo, jak 1200 mg dziennie.

Koenzym Q10 został przebadany i stosowany w leczeniu lub strategii prewencyjnej u pacjentów z szeregu warunków zdrowotnych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, choroby Alzheimera i uszkodzenia serca z powodu chemioterapii. Spośród nich, wysokie ciśnienie krwi ma dobre naukowych dowodów na poparcie jej wykorzystania. Ponieważ statyny mogą obniżyć poziom CoQ10 swoich i spowodować zastoinową niewydolnością serca, dodając CoQ10 do Twojego programu odżywiania może być dobry pomysł, jeśli przyjmuje statyny.

Dobry choroby serca Witamina

Wielu badaczy uważają, witamina D przedstawiono skrajne obiecujące w leczeniu i zapobieganiu chorób serca. To choroby serca witaminy przekształca przed słońcem w naszym ciele, a wielu ludzi, zwłaszcza w miarę starzenia się, cierpią z powodu niedoboru witaminy D. lekarzy, że to w dużym stopniu przyczynia się do chorób serca.

Niedobór witaminy D może prowadzić do nadciśnienia, wysoki poziom cholesterolu i innych czynników, które mogą prowadzić do choroby serca. Witamina ta jest łatwo dostępna i suplementy sięgającymi 5000 mgs są dostępne bez recepty i online. Wielu ekspertów uważa obecnie, że dawki 3000 do 5000 mg na dobę nie są nadmierne, zwłaszcza w jesieni, zimy i wiosny, i że zalecane dawki 400 do 500 mg dziennie, są po prostu nieadekwatne do naszych potrzeb zdrowotnych i wellness.

Ta choroba serca witaminy nie są łatwo dostępne w większości produktów spożywczych, więc suplementów jest najlepszym sposobem, aby zapewnić zdrowie i choroby serca oraz samopoczucie.

Czosnek i Zdrowia Serca

Słyszeliście, że dziecko aspiryny dziennie może utrzymać kardiologa dala. Bummer dla niej, dla niej dobre. Jednak, tak jak wielu ludzi, może nie być w stanie tolerować aspirynę - choć jako młoda mama, trzeba go!

Natura ma odpowiedź: Czosnek. Nie chodzi tylko o chleb więcej. Ale jednocześnie może być skłonny do podjęcia czosnek do odwrócenia Twój mężulek się, kiedy jest irytujące ty nienawidzisz zapach, że płyn do płukania ust nigdy nie wydaje się wyeliminować. Możesz nie być w stanie pozbyć się tego z suplementów czosnku, ponieważ bezwonne kapsułki mogą zabrać część mocy. Spróbuj suplementów dojelitowe.

Dodatek czosnku jest łatwe na brzuchu, i lepiej, jeśli ty lub twoja mama bierze leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna. Czosnek obniża także ciśnienie krwi, sprzyja zdrowiu jelita grubego, i eliminuje złego cholesterolu i trójglicerydów.

Więc nie oddychać na swoje dzieci, dopóki nie zemdleć (na drugim jakby ...) Weź 400 do 600 mg czosnku dziennie. Weź go z jedzeniem, i należy zachować ostrożność przed połączeniem go z aspiryną i nadciśnienia tętniczego, leki.

Nadaj kardiolog czosnku też. Można zrobić dla niej nie biorąc ten dodatkowy urlop we Włoszech.

Zapobiegania Chorób Serca

Choroba serca jest zabójcą numer jeden w Ameryce, zwłaszcza kobiet. Będziemy pominąć rachunkowości podejrzanych (otyłość, stres, brak aktywności, izolacja) i idź prosto do rozwiązań dla zdrowia serca. Tak, witaminy mogą pomóc uniknąć ataku serca. Krótka lista tych podejrzanych:

 • Kwas foliowy
 • Witamina E
 • Koenzym Q-10
 • Niacyna
 • Witamina B-6 i B-12
 • Czosnek Czosnek Suplementy
 • L-karnityna
 • Omega 3 i tran
 • Magnez
 • Owies pokarmowy Błonnik Suplement

Złap jak najwięcej z tych podejrzanych, jak można przed uciec. Sprawa zamknięta - i nawet nie trzeba oglądać "Prawo i porządek".

Nie Heartache z witaminą C i E

Twoje serce ma bić przez celownik, ale jest dwóch facetów trzeba spełnić, które mogą pomóc pokonać stres: witamina C i E. Badania pokazują, że witamina C i E kombi jest skuteczne zdrowia serca koktajl - i nie będzie zostawić samotny i przygnębiony, jak napoju miałeś ze swoim ex! C i E sotfgels z dodatkiem ziół, takich jak róży będzie boleć serce dowód, jak koenzym Q10 i-suplement czosnkowym. Innym sposobem, aby utrzymać swoje serce bezpieczne i szczęśliwe: Wyjazd z Heartbreak Hotel i nie pozwól miłość stres wpływa na Ciebie. Weź witamin i czytać on nie tylko, że się Ciebie lub INSTRUKCJA cowgirl do miłości. Mówiąc "Yeehaw" raz na jakiś czas pomoże też.

Odpowiednią dawkę witaminy E

Jeśli jogging na ulicach miasta, aby zwiększyć swoje zdrowie serca, zrobić dwie rzeczy: 1) prowadzi gaz pieprzowy i zajmują karate. 2) Weź 400 jm witaminy E. Witamina E Chociaż skuteczność dla zdrowia serca jest bagatelizować, dodatek chroni serce i płuca (i nie zapomnieć o koenzym Q10)-. To chroni przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami będziesz wdychać na jogging. Mówiąc o oddechu, wziąć dodatek czosnku i zjeść pół kilo czosnku. Każdy, kto próbuje zadzierać z was zastanowi się dwa razy! Teraz pop witaminę E Softgel i pobiegać z iPodem!

Serce zadośćuczynienie zdrowia, jakiego nie znacie

Kiedy mówimy o "medycynie niekonwencjonalnej zdrowie serca," umysł przywołuje wizje loży potu i kryształów. Numer jeden, nie staram się być "weekend Native American". To nie działa, a Indianie mają cukrzycę szerzący tak. Numer dwa, jesteśmy lubiący kryształów, ale sugerują, pierwszy dla zdrowia serca odżywiania. Niektóre niekonwencjonalne dodatki odkryliśmy:

 • Kapsułki Karczoch, na ludzi, którzy nienawidzą jeść karczochy (są pyszne, przy okazji)
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • Ardżuna, nazwane ajurwedyjskie zioło sanskryckiego bohatera Bhagavad-gicie - hej, był jednym z pięciu braci, który ożenił się z księżniczką, a on walczył armię!
 • Ginkgo biloba - to nie tylko dla umysłu!
 • Izoflawony sojowe (choć badania są podzielone jak skuteczne jest)
 • Wyciąg z pestek winogron - to na tej samej zasadzie, jak czerwone wino na co dzień!
 • Suplementy Ginger - idealne dla żołądka też.
 • Kora wierzby białej (w porządku, teraz pakujesz potu złożyć terytorium)
 • Papryka Cayenne lub
 • Żeń-szeń
 • Algi morskiej
 • Guma guggul - to kolejny Indian zioła, jak w punktach, a nie pióra

Kwasy tłuszczowe pomagają swoje serce też. Jakie? Czy nie zawsze mówił, że dla zdrowia serca należy trzymać z dala od tłuszczu? Przynieś nam witaminę E! Fat? To herezja! Wzywamy koenzym Q10-! Tłuszcze nasycone mogą być szkodliwe dla serca, ale omega 3 w oleju z ryb (pamiętaj DHA i EPA), pozwalają Ci pływanie rzeki Ganges (pływanie jest również doskonały dla ticker) znaleźć dziąseł guggul. Gdziekolwiek spojrzeć, suplementy prowadzić do egzotycznych środków serca, ale są rzeczywiście dostępne w Twoim sklepie spożywczym lub online. I nie zapomnij, czosnek - jest powód nie widać wampiry przyjmowanie witamin. Plus, dodatek czosnku jest lepsze dla twojego oddechu. Jeśli nadal chcesz używać kryształów, będzie naszym gościem.

Koenzym Q10 i witaminy-E

Koenzym Q10-. Kilka lat temu, że nigdy nie słyszałem o tym - jak iPody, SARS i ptasiej grypy. Tylko iPody pomogą swoje serce jak koenzym Q10-ponieważ shuffle Cię przeniesienie. Teraz jednak chcesz mieć dużo witaminy E, która już wiadomo o (niejasno) całe życie. Czy można połączyć go z koenzymem Q10-dla dawki podwójnej Whammy zdrowia serca i siły układu odpornościowego? Magazyn Life Extension zgłoszone w 2004 roku, że kombi koenzymu Q10 i witaminy-E zmniejszyć stan zapalny. Zapalenie prowadzi do choroby serca, cukrzycy i chorób autoimmunologicznych, jak również raka. Koenzym Q-10 jest wysoce absorpcyjne, które są kapsułek witaminy E. Więc nie martw się o SARS i ptasiej grypy. Wystarczy zabrać koenzym-Q1O i suplementów witaminy E z boku czosnku. Niektóre suplementy zdrowotne serca nawet połączyć koenzymu Q10 i witamina-E. Pobierz muzykę do iPoda i zdrowia serca.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 idzie pod wieloma nazwami, w tym Co Q10, Q10, ubichinon i witaminy P. Ten związek znaleźć w praktycznie każdej komórki w organizmie, a to może mieć wpływ na wiele schorzeń, w tym chorób serca.

Badania wskazują, że wielu ludzi, którzy cierpią z powodu niewydolności serca mają niższy poziom koenzymu Q10, i nie przeprowadzono wiele badań, które wskazują na wyższy poziom CoQ10 może prowadzić do poprawy jakości życia i funkcji serca w wielu pacjentów z chorobą serca. Wielu badaczy uważa, że ​​CoQ10 pomaga z objawów związanych z sercem, takich jak duszność, i pomaga serce pompować silniejsza. Roszczenia te nie zostały potwierdzone przez badania.

Standardowa dawka koenzymu Q10 zmienia. Często od 30 do 90 mg dziennie, ale można ją jeszcze większa. Jak w przypadku wszystkich leków i suplementów, należy skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem biorąc CoQ10.

Kwasy tłuszczowe Źródła

Możesz uzyskać istotne źródła kwasów tłuszczowych w diecie bardzo łatwo. Większość ludzi wie, że ryby, takie jak łosoś, tuńczyk, sardynki, makrela zawierają Omega i 3 olejów, które są częścią zasadniczej grupy kwasów tłuszczowych. Orzechy, takich jak siemię lniane, hempseeds, orzechy włoskie, nasiona dyni, orzechów brazylijskich i sezamu zawierają również niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, tak jak oleje lniany, konopny, rzepaku, soi i kiełków pszenicy.

Inne ważne kwasy tłuszczowe źródła to zielone warzywa, takie jak szpinak, jarmuż, gorczyca, i Collard zieleni, ale zawierają mniej istotnych kwasów tłuszczowych niż inne źródła. Jeśli zdecydujesz się korzystać z suplementów, takich jak olej lniany na zasadzie kwasów tłuszczowych, upewnij się, że korzystać z wszystkich naturalnych, olej na zimno procesu. Można zastąpić olej canola dla oleju lnianego, a także, o ile to jest naturalne i przetwarza się na zimno.

Fat Burning Foods dla zwiększenia Weight Loss

Świetny sposób, aby zwiększyć tempo utraty wagi jest, aby dodać spalanie tłuszczu żywności do swojej diety. Chociaż może nie być w rzeczywistości sprawia, że ​​jedzenie, które znikają tłuszczu, istnieje wiele produktów, które sprawiają, że trudniej tłuszczu trzymać się.

Herbata zielona

Czy pić, brać go w pigułce, lub jako część dodatku, zielona herbata zyskuje popularność jako spalacz tłuszczu. Badania wykazały, że ludzie, którzy spożywają zielonej herbaty mają 17% większą szybkość utleniania tłuszczu niż tych, którzy dona € ™ t. Istnieją również dowody sugerujące, składnik zielonej herbaty, zwane katechiny, utrzymać poziom glukozy do wnętrza komórki tłuszczowe. Nie było nawet badanie pokazujące, że szczury, które miały zieloną herbatę, stracił apetyt i spożywane nawet o 60% mniej żywności. Są bardziej podejrzane korzyści niż spalanie tylko tłuszczu. Badania wskazują, że zielona herbata może także zmniejszyć ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego i raka, oraz korzystnie gęstość kości wpływ, funkcji poznawczych, próchnicy zębów i kamieni nerkowych.

Low-Fat Przetwórstwo

W przeszłości, nabiał był jednym z ostatnich miejsc, które wyglądały, jeśli chce walczyć tłuszczu. Ale nowe badania ujawniają może być skuteczne w walce z przyrostu masy ciała. Badania wykonane przez National Dairy Council wynika, że ​​ludzie, którzy jedli 3 porcje produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu codziennie mogli spożywać więcej kalorii bez tycia niż ludzie, którzy nie jedli jedno lub porcji dziennie. Badanie na Purdue University stwierdził również, że ci, którzy spożywane 3 szklanki mleka beztłuszczowego otrzymałem mniejszą wagę w ciągu 2 lat niż osoby o niskich diet wapnia. Klucz może być wysoka zawartość protein mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu, która chroni i wzmacnia mięśnie. To z kolei pomaga utrzymać funkcjonowanie metabolizmu w szybkim tempie, co pozwala na bardziej efektywne spalanie tłuszczu.

Owsianka

Owsianka ma wiele właściwości, które pomagają w utracie tłuszczu. Wysoka włókien i spalanie tłuszczu przeciwutleniacze, aby to dobry wybór w godzinach porannych. Oatmealâ € ™ s wysoka zawartość włókien rozpuszczalnych pomaga wypłukać złe kwasy trawienne i obniżyć poziom cholesterolu. Kolejna korzystna jakość płatków owsianych jest to, że jest bardzo napełniania żywność, utrzymanie się pełniejsze dłużej niż większość innych opcji na śniadanie. Pod warunkiem, dona € ™ t zniszczyć efekt z cukrem i masłem, płatki owsiane może być bardzo skuteczny spalacz tłuszczu.

Jajka

Kolejną niespodzianką na liście spalania tłuszczu jaja. Chociaż nadmierne spożycie jaj może podnieść poziom cholesterolu, umiarkowane spożycie może być rzeczywiście dobre dla utraty wagi. Jaja są bardzo sycące białka, podczas gdy tylko 90 kalorii, niosąc każdy. Jaja zawierają również witaminy B-12, który jest kluczowym uzupełnieniem udział w rozkładaniu tłuszczów. Jeśli youâ € ™ re wciąż zaniepokojony cholesterolu jaj, zawsze można usunąć jaja żółtko i nadal czerpać korzyści zdrowotne.

Umiarkowane spożycie tych żywności wysokiej białka i zielonej herbaty może pomóc spalić niechcianego tłuszczu szybciej. Najlepsze jest to, prawdopodobnie już większość z nich w swojej szafie i lodówką.

Ubezpieczenie zdrowotne: Long-Term Care Health Insurance Porady Informacje

Codzienne Korzyści

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych planów ubezpieczeń zdrowotnych, które płacą za usługi w oparciu o procent całkowitej opłaty, wiele planów ubezpieczeniowych opieki długoterminowej płacenia stałej codziennej korzyści. Dzienne świadczenie jest kwota pieniędzy firma ubezpieczeniowa zgodziła się zapłacić za dzień, aby otrzymać długoterminowe usługi opieki. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj oferują zakres zasiłku wynosi do wyboru uruchomienie około 50 dolarów i będzie tak wysokie, jak 250 dolarów. Twoje składki będą niższe lub wyższe w zależności od wybranego codziennej korzyści. Nie wszystkie firmy oferują tego wyboru. Niektóre firmy oferują tylko polityki, które płacą swoje rzeczywiste koszty. Dobrym sposobem, aby zdecydować, które codziennie korzyści, aby wybrać to, aby dowiedzieć się, co obecny koszt opieki w Twojej okolicy i wybrać odpowiednio codzienne korzyści. Można to zrobić dzwoniąc domy opieki i niezależnych obiektów życia w danym obszarze. Gdyby nie chcesz to zrobić, rozważ to: Według Health Insurance Association of America, roczne koszty domu opieki jest większa niż 40,000 dolarów. To średnio się do 112 dolarów minimum dziennie.

Okresy eliminacji

Jeśli kiedykolwiek zalogować się do ubezpieczeń zdrowotnych, wiesz, że większość polityk ma co nazywa się "okres oczekiwania". Okres oczekiwania jest zwykle miesiąc do trzech miesięcy, w czasie których nie są uprawnieni do świadczeń, nawet jeśli są zapisane w planie. Długoterminowe plany ubezpieczeniowe opieki mają coś podobnego znane jako okres eliminacji. Okres eliminacji jest czas, który jest zwykle w czasie od 20 do 100 dni, podczas których nie są uprawnieni do otrzymywania płatności z tytułu świadczeń dziennych. Niektórzy dostawcy plan ubezpieczeń określić czas trwania okresu eliminacji od początku. Inne plany pozwoli Ci wybrać czas trwania siebie. W tych przypadkach, dłuższe okresy zazwyczaj ponoszą niższe składki, i krótsze okresy ponosić wyższe składki. Niektórzy ubezpieczyciele oferują dzień jedną opcję korzyści, które pozwala uniknąć okres eliminacji całkowicie. Jeśli porównać długoterminowych planów ubezpieczeń zdrowotnych, upewnij się, że każda firma zapytać czy okres eliminacji jest raz w życiu, czy może powtórzyć.

Decydując się na Ogrodzenia inflacji

Ochrona Inflacja jest zwykle dodatek, oferowane przez długoterminowych dostawców polis ubezpieczeniowych opieki, która jest związana z początkowym zasiłku wybrać. Jeśli kupujesz długoterminowej polityki opieki, kiedy jesteś 55 lat, to jest bardzo prawdopodobne, że koszt opieki długoterminowej będzie eskalować przed wybierz swoje świadczenia, a pojawia się ryzyko, że ustalane codziennie korzyści nie pokryje kosztów rzeczywistych ,

Ochrona Inflacja automatycznie zwiększa codzienną korzyści w skali rocznej, aby nadążyć za inflacją. Chociaż ochrona inflacja nie jest wymagane, zaleca się, jeśli kupujesz polisy, gdy jesteś jeszcze stosunkowo młody.

Timing Twój opieka długoterminowa Ubezpieczenia Zakup

Młodszy jesteś przy zakupie polisy ubezpieczeniowej opieki długoterminowej, obniżyć składki będzie. Jest tak, ponieważ ubezpieczeń oznacza zbierać składki w dłuższym okresie czasu. Ale nie chcesz go kupić za wcześnie, aby uniknąć przepłacania. Według większości planistów finansowych, najlepszy czas na zakup długoterminowego ubezpieczenia opiekuńczego, czasami nazywane długoterminowego ubezpieczenia zdrowotnego, w późnych latach 50-tych i wczesnych 60-tych. W późnych latach 50-tych i na początku lat 60-tych, stan zdrowia większości osób jest stabilny, a premie za politykę zakupionych na tym etapie życia są zazwyczaj rozsądne. Niezależnie od tego, kiedy i planistów finansowych, że jest to najlepszy czas na zakup długoterminowej polityki opieki, jedno jest pewne: musi nabyć polisy przed potrzebują opieki długoterminowej. Kwalifikowalność opiera się na aktualnym stanie zdrowia, więc jeśli jesteś już chory i wymaga stałej opieki, prawdopodobnie nie będzie kwalifikować się do pokrycia.

Domowa opieka zdrowotna

Zamiast w domu opieki, wiele osób decyduje się skorzystać z usług w ich własnych domach. Podczas gdy tradycyjne ubezpieczenia opieki zdrowotnej może obejmować część tych wydatków dla krótkim okresie, dostawy długoterminowe z tych usług w warunkach domowych są wyłączone element w swoich niektórych planów. Jednak niektóre ubezpieczenia opieki zdrowotnej długoterminowe obejmują zakres usług domu opieki zdrowotnej. Zazwyczaj jest to dodatek do polisy podstawowej, dostępne, jeśli zgadzasz się zapłacić wyższą składkę. Musisz dalszego specyfiki opieki długoterminowej ubezpieczenia uzyskać więcej informacji. Dom opieki zdrowotnej add-on często obejmuje usługi otrzymane w domu, jak i te, które wpłynęły w miejscach takich jak dorosłych żłobków i pomocą socjalną. Jeśli porównać długoterminowych planów ubezpieczeń zdrowotnych, nie ponoszą domu opieki zdrowotnej jest wliczony w cenę. Zapytaj konkretnie o to, co w domu Świadczenia zdrowotne są udzielane zgodnie z planem.

O okresach Świadczeń

Okres zaletą jest długość czasu ubezpieczenie opieki długoterminowej nadal będą płacić codziennych korzyści gdy kwalifikują się do świadczeń w ramach planu. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj oferują szeroki wybór od dwóch do pięciu lat, z których można wybierać. Niektóre programy oferują nawet okresy świadczeń życia. Dłuższy okres zasiłkowy zdecydujesz, tym wyższa składka będzie. Gdy próbujesz podjąć decyzję, należy pamiętać, że zgodnie z Health Insurance Association of America, 40% starszych otrzymywać płatnych usług opieki domowej zdrowia i około 50% wszystkich osób starszych wydadzą średnio dwa-i-pół do trzech lat w domu opieki.

Uprawniające do otrzymania świadczeń

Każdy długoterminowe ubezpieczenia opiekuńczego dostawcą Plan miałby inną definicję tego, co stanowi opieki długoterminowej, ale ogólnie rzecz biorąc jest używany do opisania każdego przewlekłe lub wyłączanie stan, który wymaga specjalistycznej opieki pielęgniarskiej lub stały nadzór. Zazwyczaj jest to uważane za przyjmowanie długoterminowych świadczeń opieki kwalifikacje.

Typowe wyzwalacze do kwalifikują się do długoterminowych świadczeń opieki obejmuje osobę fizyczną nie jest w stanie jeść, chodzić, dostać się z łóżka na krzesło, sukienka, łaźni, lub skorzystać z toalety bez pomocy.

Korzyści podatkowe

Kongres stworzył odliczenia Standardowy pozwalającą osoby itemize odliczeń od ich deklaracji podatkowych do odliczenia składek zapłaconych za długoterminowych polis ubezpieczeniowych opieki. Wysokość można odliczyć podlega 7,5% dochodu brutto na ograniczenia, ale jeśli jesteś na własny rachunek składki podlegają odliczeniu jako korektę dochodu brutto.

Dlatego maksymalna odliczenia na podstawie wieku i wahają się od około 300 dolarów do ponad 3.000 dolarów.

Pytania do rozważenia

Długoterminowe ubezpieczenia opieki są dość zróżnicowane. Zanim będzie można dokonać świadomych decyzji, o której zamierzasz kupić, należy zebrać podstawowe informacje. Podczas gdy niektóre pytania mogą być uznane za podstawowe, poprosić przedstawiciela planu, jaki rodzaj opieki jest zadaszony. Uzyskiwanie informacji o długoterminowe ubezpieczenia opiekuńczego jest ważne.

 • Czy polityka pokrywa domach opieki i pomocy opiekę dzienną?
 • Plan będzie płacić za usługi w domu opieki zdrowotnej świadczonych odwiedzając pielęgniarek i terapeutów?
 • Są porządki i przygotowania żywności usługi świadczone przez pokojówki lub domu zdrowia adiutanta pokryte?
 • Co dzienna kwota korzyści jest?
 • Czy istnieje okres oczekiwania przed korzyści kopać?
 • A co to jest okres zasiłkowy?

Po zawężeniu wyborów w dół, mają szczegółową dyskusję, i zrobić to na piśmie, dotyczące wyłączenia określonych w polityce bierzesz pod uwagę.

Long-Term Care Insurance

Długoterminowe ubezpieczenia opiekuńczego, znany również jako KDT, jest ubezpieczenie, które pokryje część lub całość kosztów korzystania z usług w domu opieki lub domu opieki. W niektórych przypadkach, opieki długoterminowej obejmie także koszty związane z opieką w domu. Ponieważ średnia długość życia wzrosła dzięki postępom w zakresie opieki medycznej, nie było im wzrost w potrzebie osoby do otrzymania opieki w domach opieki i pomocą socjalną. Wiele tradycyjnych planów ubezpieczeń zdrowotnych, nie pokrywa tych kosztów. Dziś, koszty domu opieki lub wspieranych usług bytowych może kosztować nawet 1000 dolarów dziennie lub więcej. Zamiast zapłacić te koszty z własnej kieszeni, wiele osób nabyć długoterminowe ubezpieczenie opieki zdrowotnej osobno i niezależnie od ich regularne ubezpieczenie zdrowotne.

Ubezpieczenie zdrowotne: Prowadzenie rachunków oszczędnościowych Porady zdrowotne

Przewidzieć Twój FSA przyszłość

Dodaj swoje co płaci, odliczeniami i inne out-of-pocket koszty leczenia z ubiegłego roku, aby dowiedzieć się, jak bardzo się umieścić w swoim elastycznym rachunku wydatków (dział korzyści może powiedzieć, co kwalifikuje). Za każde 1000 można umieścić w $, będziesz slash około 300 dolarów w podatkach.

FSA - Zastosowanie; Done't Lose It

Stracisz żadnych funduszy w swojej FSA, że nie używają ich do końca roku lub następnym roku, w zależności od kiedy Ty lub Twoja firma podpisała się. Jeśli stwierdzisz, że masz trochę gotówki w FSA i trzeba używać go przed końcem roku, zaopatrzyć się w ponad-the-counter środki medyczne, takie jak opatrunki, przeziębienie i grypę tabletek i aspiryna; zamówić dostawę sześciu miesięcy z soczewek kontaktowych i rozwiązania; lub zaplanować dodatkowe sesje z terapeutą.
Istnieją również programy takie jak Quicken za Kosztów Medical Manager w www.quicken.com, który może powiedzieć, kiedy poznałeś swoje odliczeniami lub ile pieniędzy zostało w zdrowia FSA a także wpisu do potencjalnych oszczędności, takich jak pomijane ulgi podatkowe i możliwe błędy rozliczeniowe

HSA Kwalifikowalność Część II

Wysokiej odliczeniu plan zdrowia (HDHP) nie musi być w Twoim imieniu, by kwalifikować się do rachunku oszczędnościowego zdrowia (HSA). Podobnie jak w przypadku tradycyjnego ubezpieczenia zdrowotnego, jeśli małżonek jest abonenta do HDHP i są objęte HDHP, masz prawo do utworzenia HSA. Można dokonywać wpłat przed opodatkowaniem na wolne od podatku i wypłaty z HSA płacić za wykwalifikowanych kosztów leczenia. Jednak, czy można być przedmiotem zależy od czyjejś deklaracji podatkowej, nie kwalifikują się do HSA.

Salda Konta Oszczędnościowego Zdrowia

Po pieniądze zostały zdeponowane na koncie oszczędnościowym zdrowia, to jest twoje do czynienia z, jak chcesz, tak długo, jak pieniądze są nie używane przez niewykwalifikowany wydatków. Nawet jeśli zakończyć wysokiej odliczeniu plan zdrowia z jakiegoś powodu, pieniądze, które są w HSA nadal będzie należeć do Ciebie. Po osiągnięciu wieku 65 lat, możesz wypłacić wolne od podatku pieniądze i wykorzystać go w dowolnym celu, medycznej lub w inny sposób, nie podlegając 10% kary. Prowadzenie kont oszczędnościowych zdrowia przez dłuższy czas bez korzystania z nich może pracować na swoją korzyść. Tak długo, jak siedzi pieniądze w HSA, to nadal są oprocentowane i przewraca się automatycznie każdego roku. Jeśli umrzesz przed użyciem pieniędzy w HSA, konta przejdź do małżonka, który może wykorzystać ją tak, jakby była jego lub jej HSA. W przypadku, gdy nie masz małżonka, konto przestaje być traktowana jako HSA a pieniądze przekazuje do beneficjenta lub znajdowała się w majątku.

Zdrowie Konta oszczędnościowe Konta oszczędnościowe i elastyczne

Elastyczne konta wydatków (FSA) to konto, do którego się składki przed opodatkowaniem płacić za zatwierdzonych out-of-pocket kosztów leczenia. Wszelkie pieniądze, które przyczyniają się w ciągu roku kalendarzowego, musi iść na opłacenie kosztów poniesionych w tym samym roku kalendarzowym. Wszelkie pieniądze pozostają na koncie na koniec roku przepada. Ponieważ wkład do FSA i HSAs są zwolnione z podatku uprzywilejowanych lub wykonane na bazie brutto, przepisy federalne nie pozwalają, aby mieć zarówno FSA i HSA w tym samym roku kalendarzowym. To jest coś, aby pamiętać, jak zaplanować swoje zalety podczas pracodawcy otwartego dostępu.

Limity składek

Maksymalna kwota masz prawo do złożenia, gdy prowadzenie kont oszczędnościowych zdrowia (HSA) w danym roku kalendarzowym, w zależności od rodzaju ubezpieczenia i masz odliczeniu kwoty. Roczny wkład nie może przekroczyć odliczeniu kwoty. Na przykład, jeśli masz jednoosobowe wysokiej odliczeniu plan zdrowia (HDHP) z 1000 dolarów odliczeniu, można wpłacić maksymalnie 1000 $ na rok kalendarzowy. Jeśli chcesz zaoszczędzić więcej, trzeba zwiększyć odliczeniu. Dla tych z zakresu jednoosobowego, najbardziej można wpłacać w roku kalendarzowym wynosi 2700 dolarów. Jeśli masz zasięg rodziny, najczęściej można wpłacać w roku kalendarzowym 5450 dolarów. Kwoty te wzrosną rocznie ze względu na inflację. Jest też "złapać" funkcja dla osób 55 lat i starszych, które pozwala im wpłacać dodatkowe kwoty w każdym roku kalendarzowym. W roku 2006 kwota ta wynosi 700 dolarów. Do roku 2009, to będzie max na 1.000 dolarów rocznie. Dla małżeństw w których oboje małżonkowie mają 55 lat, każdy z małżonków musi mieć własne HSA, aby podwoić składek wyrównujących.

Wysokie Ujemne Plany ochrony zdrowia

Wysokiej odliczeniu plan zdrowia (HDHP), znany również jako katastrofalny plan ubezpieczeń zdrowotnych, jest stosunkowo niedrogie plan zdrowia, który ma wysoki odliczeniu począwszy od 1000 dolarów do tysięcy dolarów. Składki na HDHPs są zwykle znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnych ubezpieczeń zdrowotnych. Musisz mieć HDHP aby mieć konta oszczędnościowego zdrowia (HSA). Aby zakwalifikować się do HSA, odliczenie musi być co najmniej $ 1,000 na pokrycie jednoosobowego lub $ 2.000 na pokrycie rodziny.

Zdrowie Konto Oszczędnościowe Kwalifikowalność Część I

Aby zakwalifikować się do rachunku oszczędnościowego zdrowia lub HSA, trzeba mieć wysoki odliczeniu plan zdrowia (HDHP) z odliczenia od co najmniej 1000 dolarów dla singli i co najmniej 2000 dolarów dla rodzin. Roczne out-of-pocket maksymalne wydatki na planie nie może być więcej niż 5.250 dolarów dla osób fizycznych lub 10500 dolarów dla rodzin. Możesz kupić swój zasięg HDHP przez pracodawcę lub, jeśli jesteś bezrobotny lub na własny rachunek, bezpośrednio od maklera, który obsługuje HDHPs. Jeśli są objęte innym plan ubezpieczeń zdrowotnych, który nie jest HDHP, nie kwalifikują się do HSA. Inne rodzaje ubezpieczeń, które mogą mieć i nie ma wpływu na uprawnienia HSA to auto, stomatologii, wizji, niepełnosprawności, długotrwałej ubezpieczenia opiekuńczego, zasięg do określonej choroby lub choroby, o ile płaci określoną kwotę w dolarach, gdy polityka jest wyzwalany i programy odnowy biologicznej oferowane przez pracodawcę, o ile nie płacą znaczne korzyści zdrowotne. Medicare odbiorcy nie są uprawnione do HSAs. Osoby, które mogą być zgłaszane jako zależne od czyjejś deklaracji podatku dochodowego są również kwalifikują się do HSA.

Zdrowie Konta oszczędnościowe

Posiadanie kont oszczędnościowych zdrowia (HSA), czasami błędnie określane jako rachunku oszczędnościowego opieki zdrowotnej, jest alternatywą dla tradycyjnego ubezpieczenia zdrowotnego, który działa w połączeniu z wysokiej odliczeniu plan zdrowia. Działają one w ten sposób: Zamiast płacić ogromne składki na ubezpieczenie zdrowotne może lub nie może użyć, zakupić wysokiej odliczeniu plan zdrowia (HDHP) na niższych premii. Powoduje to oszczędności od początku z powodu obniżonej złota. Następnym krokiem jest wpłacić oszczędności (do federalnym zaprogramowanych maksimów) do HSA na zasadzie brutto. Małżeństwo z dwójką dzieci z dochodu brutto 100.000 dolarów może zmniejszyć rachunek federalnego podatku dochodowego od 1300 dolarów. Dlatego też, gdy trzeba rutynowej opieki medycznej, można korzystać z pieniędzy w HSA ją zapłacić, wolne od podatku. Inną wielką cechą rachunków oszczędnościowych zdrowia jest to, że nie ma "wykorzystuj albo strać" składnik, jak to zwykle z medycznego lub a elastyczne konto oszczędnościowe. Jeśli nie korzystać z pieniędzy zgromadzonych na HSA w ciągu roku kalendarzowego jest złożony, to siedzi tam, aż trzeba go zdobywając zainteresowanie na zasadzie wolnej od podatku. Jeśli zostawisz go tam, dopóki nie są 65 lub stały się niepełnosprawne, będzie można wycofać środki wolne od podatku, niezależnie od tego, co można wykorzystać pieniądze na. Jednakże, jeśli wypłacić pieniądze z HSA, zanim skończy 65 i używać go do innych niż wydatków kwalifikowanych medycznych, musisz zapłacić karę 10%.

Wydatków kwalifikowanych

IRS Publikacja 502 obejmuje częściową listę tego, co uważa się za koszty kwalifikowane koszty medyczne dla celów rachunku oszczędnościowego zdrowia. Lista ta nie jest wyczerpująca, gdyż istnieje wiele odcieni szarości, jeśli chodzi o interpretowanie tego, co stanowi wydatek lekarza. Zgodnie z zasadami federalnych koszty musi być "głównie do zapobiegania lub łagodzenia objawów fizycznego lub psychicznego uszkodzenia lub choroby." Nie ma sposobu, by monitorować to, co wydawać pieniędzy HSA na. Jesteś tym, który ostatecznie decyduje, czy płacić za koszty z funduszy z HSA. Jeśli zbadane przez IRS w późniejszym terminie, a wydatki nie mogą być udokumentowane i okazały się kwalifikacje koszty medyczne, to prawdopodobnie zostanie ukarany grzywną. Przechowuj wszystkie swoje wpływy w celach podatkowych, aby uniknąć tej możliwości. Możesz wykorzystać te pieniądze w swoim własnym HSA zapłacić za opiekę medyczną nie tylko dla siebie, ale również dla współmałżonka lub zależne. Można nawet użyć swoje fundusze HSA płacić za usługi medyczne świadczone w innych krajach. Jednakże, nie można korzystać z pieniędzy w HSA płacić składki na ubezpieczenie, chyba że jesteś bezrobotny.

Znalezienie wysokiej odliczeniu plan zdrowia

Liczne pośrednicy ubezpieczenia zdrowotnego oraz agenci sprzedaży wysokiej odliczeniu planów zdrowotnych, (HDHPs) ze względu na jego rosnącą popularność. Jeśli rachunek, pierwsze miejsce, by sprawdzić będzie pracodawca. Większość pracodawców oferuje HDHPs jako opcja podczas otwartych okresów rejestracji. Osoby pracujące na własny rachunek, osób bezrobotnych lub pracodawca nie oferują HDHP, skontaktuj się z państwowej komisji ubezpieczeń, aby otrzymać listę firm dopuszczonych do zaoferowania i sprzedaży HDHPs w danym stanie.

Konfigurowanie konta oszczędnościowe Zdrowia

Otwarcie konta oszczędnościowego zdrowia (HSA) jest bardzo podobny do żadnego innego otwarcia rachunku bankowego. Prawdopodobnie można otworzyć konto oszczędnościowe zdrowia w istniejącej unii bankowej lub kredytu. Rachunki oszczędnościowe zdrowia są również dostępne za pośrednictwem firm ubezpieczeniowych i innych zatwierdzonych przedsiębiorstw, jak również za pośrednictwem wielu pracodawców. Jak w przypadku innych usług bankowych, zrobić pracę domową przed podjęciem decyzji o otwarciu konta. Nie powinno być otwarcie opłat związanych z otwarciem HSA, ale mogą pojawić się inne opłaty za usługi związane z utrzymaniem konta podobny do tych z sprawdzanie rachunków i kont oszczędnościowych. Zapłacone odsetki na rachunku różni się od instytucji, czasem znacznie. Wreszcie, niektóre instytucje mogą oferować większe udogodnienia związane z HSA, takich jak karty płatnicze, które pozwalają płacić za koszty leczenia w punkcie zakupu. W ten sposób nie będzie miał kłopotów z złożeniem wpływy. Jeśli otworzysz swój HSA przez pracodawcę, składki będą dokonywane na podstawie brutto bezpośrednio przez potrąceń wypłaty. Jeśli otwierasz HSA na własną rękę, trzeba będzie przechowywać całą dokumentację wpłat dokonanych w ciągu roku kalendarzowego, więc można twierdzić je jako bezpośredni odliczenia do dochodu brutto, gdy przygotowują swoje podatki dochodowe.

Ubezpieczenie zdrowotne: Znalezienie Affordable Health Insurance Porady

Zadaj do bezpłatnej opieki

Jeśli nie masz ubezpieczenia zdrowotnego i musiał udać się do szpitala, poproś do ubiegania się o wolnych środków do pielęgnacji. Wiele szpitali w całym kraju mają dostęp do prywatnych darowizn, specjalnie dla pacjentów, którzy nie mogą zapłacić swoich rachunków. Niektóre szpitale publiczne skierowana jest właśnie do tych, którzy są nieubezpieczone lub mają niższe dochody. Lista tych szpitali można znaleźć w National Association of szpitali publicznych i systemów opieki zdrowotnej, www.naph.org.
Z drugiej strony, wiele szpitali dostanie refundowane przez państwo kosztów leczenia poprzez specjalne programy. Jednym z takich programów, które zapewnia fundusze federalne do szpitali, domów opieki i innych obiektów, tak aby mogły zapewnić bezpłatną opiekę nazywa się program "Burton Wzgórze". Obiekty te wybrać poszczególne usługi, które będą oferować za darmo lub po niższej cenie do tych, które kwalifikują. Aby znaleźć najbliższy obiekt Hill-Burton dla Ciebie, przejdź do www.hrsa.gov/hillburton/hillburtonfacilities.htm lub zadzwoń 1.800.638.0742 (1-800-492-0359 w Maryland).
Jeśli czujesz szpital może świadczyć usługi, które nie mogą sobie pozwolić, zadzwonić do działu obsługi pacjentów lub skontaktować się z pracownikiem szpitala społecznej i poprosić o pomoc w pomaga zlokalizować program finansowy, który może być dostępny dla Ciebie.

Planować i ubezpieczeni

Planuje pozostawiając pracę w przyszłym roku? Przełącz się na planie najniższym koszcie podczas tegorocznej otwartego dostępu. Następnie, po zamknięciu, przepisy federalne (znany jako COBRA) pozwoli Ci pozostać na pracodawcy planie ochrony zdrowia na okres do 18 miesięcy, choć będziesz zwykle trzeba uiścić pełną opłatę, plus 2%. Po wystukał COBRA, należy zarejestrować się w nowej polityki w 63 dni lub ubezpieczycieli mogą legalnie włączyć się w dół lub odmówić pokrycia wcześniej istniejących warunków.

Czy bierzesz pod uwagę HSA?

Jeśli masz wysoki odliczeniu zdrowia planu (co najmniej 1,100 dolarów dla osób fizycznych; 2.200 dolarów dla rodzin), mogą kwalifikować się do finansowania konta oszczędnościowego zdrowia (HSA), które można wykorzystać na opłacenie kosztów leczenia. W ogóle, składki są w 100% odliczone od podatku, odsetek i innych zysków na aktywach są TAX FREE, a pieniądze rośnie podatku odroczonego. Zaoszczędzone pieniądze mogą być wykorzystane na wykwalifikowanych kosztów leczenia (patrz IRS Publication 502) wolne od podatku do końca życia. Fundusze HSA może być również używany do zapłaty COBRA lub innych składek na ubezpieczenie medyczne w okresie bezrobocia lub czasowym zwolnieniu.
Wszelkie środki nie używasz wzrośnie wolne od podatku i może być przeniesiona z roku na rok. Do czasu, kiedy skończy 65, żadnych pieniędzy nie użyłeś, możesz wypłacić w tym samym stylu, jak IRA (bez kary), więc jeśli jesteś szczęśliwy, zdrowia mądry, to prawie jak konto emerytalne, które można wykorzystać na dzisiejsze koszty leczenia.

Poznać różnicę pomiędzy podstawowym i majora Medical Coverage

Każda firma ubezpieczeniowa ma własną definicję tego, co jest "podstawowy zasięg" i co to jest "głównym opieki medycznej." Niektóre zasady łączą podstawową i główną opieki medycznej w jednym planie, nazywany "kompleksowego planu." Generalnie, podstawowa ochrona płaci ku kosztów sali szpitalnej i opieki, podczas gdy jesteś w szpitalu. Obejmuje niektóre usługi i dostawy w szpitalu, takie jak promieniowanie rentgenowskie i przepisanych leków. Zakres podstawowy płaci również na poczet kosztów operacji, czy jest ona wykonywana w lub poza szpitalem, a dla niektórych wizyt lekarskich. Główne ubezpieczenie medyczne przejmuje gdzie podstawowe zasięg pozostawia się. Obejmuje ona koszty chorób długo, wysokich kosztach lub urazów.
Pamiętaj, aby sprawdzić swoją politykę dla obu rodzajów zabezpieczeń, ponieważ nie mogą być ograniczenia dotyczące ilości lub liczby dni, ubezpieczenie zapłaci za te usługi.

Pojedyncze Versus Koszty Ochrona dwie osoby

Jeśli ty i twój partnera życiowego lub współmałżonka są zatrudnieni, a każdy z nich ma dostęp do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego za pośrednictwem pracodawcę, należy wziąć pod uwagę wszystkie opcje. Istnieją sposoby na znalezienie taniego ubezpieczenia zdrowotnego, a konsumenci ubezpieczeń zdrowotnych musi być dzisiaj czujnym o uwzględnieniu kosztów dla każdej umowy ubezpieczenia. Ponieważ oboje są uprawnieni do jednoosobowego pokrycia sponsorowanych przez pracodawcę, wil trzeba dowiedzieć się, czy nie byłoby bardziej ekonomiczne dla jednego z was, aby dodać drugą osobę do swojej polityki.

Każda sytuacja jest inna, ale należy na minimum rozważyć następujące kwestie:

 • Łącznie składki płacone za dwóch polityk jednoosobowych vs. jednej polityki dwie osoby
 • Wszystkich odliczeniami będzie trzeba zapłacić w każdym scenariuszu
 • Usługi objęte każdym scenariuszu
 • Razem z własnej kieszeni maksima pod każdym scenariuszu

Jeżeli premia za plan dwie osoby będą prawdopodobnie droższe od polityki zarówno jednoosobowe, jeśli wziąć pod uwagę całkowite koszty ogólne, polityka dwie osoby mogą rzeczywiście pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze w końcu. Inną rzeczą do rozważenia: Niektórzy pracodawcy faktycznie dają pieniądze z powrotem do pracowników, którzy nie zapiszą się w spółki planu zdrowotnego. Nie zapomnij czynnikiem, który jako przesunięcie do łącznych wydatkach, gdy biorąc pod uwagę koszty.

Obniżenie składki na ubezpieczenie zdrowotne

Wysokie koszty ubezpieczenia zdrowotnego wydaje się być z nami na dobre, ale są pewne kroki, które można rozważyć w celu osiągnięcia bardziej przystępne składek na ubezpieczenie zdrowotne.

Pod uwagę rodzaj planu, którego używasz. Choć mniej niż 5% Amerykanów są objęte tradycyjnych odszkodowania planów / Opłata za usługę ubezpieczenia zdrowotnego, jeśli jesteś jednym z nich można zapisać się na pakiet, przełączając się HMO lub PPO. Podobnie, jeśli jesteś w UZP, przejście na HMO pozwoli Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy, w zamian za zmniejszenie elastyczności wyboru opieki zdrowotnej.

Czy jesteś w odpowiedzialności cywilnej lub HMO, PPO, przyjrzeć się bliżej w odliczeniu. Obniżyć odliczeniu, wyższe składki. Jeśli masz niskie odliczeniu, rozważyć podniesienie go. Jeśli odliczeniu jest w połowie zakresu, rozważyć przejście do wysokiej odliczeniu plan zdrowia i otwarcie konta oszczędnościowego zdrowia, które oferują wiele korzyści podatkowych i może ogolić setek do tysięcy dolarów off swoim rozliczeniu rocznym podatku dochodowego. Znalezienie niedrogie ubezpieczenie zdrowotne nie musi być niemożliwe.

Affordable Health Insurance Quotes

Kwestia przystępnej ubezpieczenia zdrowotnego jest inny dla każdego. Co może być przystępne dla czteroosobowej rodziny z rocznego dochodu brutto 75,000 dolarów mogą być całkowicie niedostępne dla innego czteroosobowej rodziny podejmowania 35000 dolarów rocznie. To do ciebie, aby zdecydować, co jest najbardziej przystępne, aby zapłacić. Istnieją jednak zabił internetowych stron cytatem na ubezpieczenie zdrowotne, które mogą pomóc zebrać informacje na temat składek, objęte usługi oraz inne ważne informacje plan ubezpieczeń.

Można znaleźć przykłady, odwiedzając Insurelane.com lub MonsterQuote.com. Ten portal zawiera linki do wielu godnych zaufania stron cytatem. Innej strony do odwiedzenia dla osób z dziećmi jest InsureKidsNow.gov, która zawiera linki do informacji na niski koszt ubezpieczenia zdrowotnego dla dzieci we wszystkich 50 stanów oraz Dystrykt Kolumbii.

Palenie i składek na ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli jesteś palaczem, można zmniejszyć składki nawet o kilkaset złotych po prostu rzucić. Wynika to z faktu, że firmy ubezpieczeniowe wiedzą, że ludzie, którzy palą częściej chorują proporcjonalnie więcej i korzystać z usług medycznych niż niepalących. Równie ważne dla ubezpieczycieli, rodzaj usług palacze mogą używać są zazwyczaj droższe niż te stosowane przez niepalących, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę choroby, takie jak rozedma płuc i raka płuc. Oszczędności na swoich składek na ubezpieczenie zdrowotne nie jest jedyną korzyścią otrzymasz.

Jeśli jesteś chory rzadziej i przy użyciu mniejszej ilości usług medycznych, oznaczałoby to niższe out-of-pocket kosztów dla co płaci, a dla lekarza wizyt i recept. Że łatwo dodaje się do innego kilkaset dolarów w kieszeni. Jeśli jesteś również paczka dziennie palaczem i zamknięciu, co konserwatywne 3,50 dolarów za opakowanie, które jest prawie 1300 dolarów oszczędności na samym tylko roku.

Każdy, kto próbował rzucić palenie i potrzebujących pomocy powinny odwiedzić QuitNet.com. Oprócz dostarczając wiele pomocne wskazówki i artykuły na temat rzucenia palenia, można podłączyć swój kod pocztowy, a otrzymasz listę programów wsparcia do zaprzestania palenia w Twojej okolicy.

Znalezienie Low Cost Health Insurance

Statystyki dotyczące przystępności ponurą ubezpieczenia zdrowotnego są: Od 2000 roku, koszty ubezpieczenia zdrowotnego nie wzbogaconej o 59%, podczas gdy w tym samym okresie czasu wynagrodzenia pracownika wzrosła tylko o 12%. Z koszt ubezpieczenia zdrowotnego ściskając coraz mocniej budżetu domowego, coraz więcej rodzin spadają zasięgu co mają, ponieważ nie mogą sobie na to pozwolić. Znalezienie niski koszt ubezpieczenia zdrowotnego jest trudne w tych dniach.

Najprościej miarę ubezpieczenia rodziny jest, aby spróbować sponsorowanych przez pracodawcę na ubezpieczenie zdrowotne. Mimo że prawdopodobnie będziesz musiał przyczynić się do pokrycia kosztów składek pracodawcy są w stanie uzyskać znacznie lepsze ceny dla grupy niż byłbyś w stanie uzyskać kupując indywidualną polisę. Plusem jest to, że pracodawcy będą płacić część premii.

Jeśli pracodawca nie oferuje ubezpieczenia, lub jeśli jesteś pracownikiem umowa zlecenie lub właścicielem małej firmy, zobacz temat przystąpienia do organizacji zawodowej lub związku. Wiele z nich oferuje dostęp do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla członków. Wreszcie, jeśli wziąć pod uwagę indywidualne (prywatne) plan ubezpieczeń zdrowotnych, instytucja ochrony zdrowia (HMO) będzie najtańszy następnie organizacji preferowany dostawca (PPO). Podczas HMO wymaga cięcia przez wiele biurokracji i ograniczyć możliwości opieki medycznej w zakresie, gdzie i kiedy można korzystać z usług, większość dość solidne pokrycie oferowane rodzinom.

Bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne

Bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne


Jeśli miejsce pracy, lub na własny rachunek, może obawiają się rosnących stóp ubezpieczeń zdrowotnych. Darmowe ubezpieczenie medyczne opcje istnieją dla osób poszukujących pokrycia dla siebie i dla swoich rodzin, działający na minimalnym budżecie.

Gdzie można znaleźć Free Medical Insurance?

Rząd federalny oferuje dwa główne programy zdrowotne: Medicare i Medicaid. Choć może kwalifikować się do obu, każdy program ma oddzielne wymagania kwalifikacyjne, a ich usługi nie muszą nakładać. Musisz w szczegóły, aby określić, który program jest dla Ciebie.

Medicare

Medicare jest Program uprawnienie dla których uprawnienie jest oparta na przedpłaty poprzez pracę lub samozatrudnienie podatki. Służyć następujące populacje:

 • W wieku 65 lat
 • Osoby poniżej 65 roku życia z niektórych niepełnosprawnych
 • Osoby w każdym wieku z chorobą najmu, w końcowym stadium niewydolności nerek lub stałego, który wymaga dializy lub przeszczepu nerki

Medicare składa się z kilku części:

 • Część Szpital Ubezpieczenie: Ponieważ jest to już opłacone przez podatków od wynagrodzeń od Ciebie lub współmałżonka, zasadniczo nie ma premii za część A. Medicare Szpital Ubezpieczeń stosuje się do leczenia szpitalnego w szpitalu, który zawiera krytyczne szpitale dostępu oraz wykwalifikowanych obiektów opieki , Opieka hospicyjna, a niektóre domu opieki zdrowotnej są również objęte w tej kategorii.
 • Część B Ubezpieczenie medyczne: W przeciwieństwie do części A, będzie prawdopodobnie płacić miesięczne składki na ubezpieczenie zdrowotne Część B. Medicare pomaga pokryć usług medycznych i opieki ambulatoryjnej, jak również różne usługi medyczne nie są objęte części A. Są to trochę jak w domu opieki zdrowotnej oraz usług niektórych fizycznych i pracowniczych terapeutów.
 • Pokrycie leków na receptę: Jak Część B obejmuje to również miesięczne składki dla większości ludzi. Począwszy od 1 stycznia 2006, nowy lek na receptę Medicare zasięg jest dostępny; firmy prywatne dostarczają tego ubezpieczenia, które mogą pomóc ocieplić Cię przed wzrostem kosztów leków przy jednoczesnym obniżeniu ceny obecnie zapłacić za recept. Istnieją także inne opcje recept obniżonej kosztów poza Medicare.

Medicaid

Medicaid (Medi-Cal zwany w Kalifornii) jest przeznaczony dla osób o niskich dochodach i jest podawany różnie się od stanu. Istnieją konkretne wytyczne federalne i stanowe kwalifikujące do Medicaid.Requirements dla Medicaid mogą obejmować:

 • Wiek
 • Warunki fizyczne w tym ciąży, ślepota lub zaawansowanym wieku
 • Dochody i zasoby
 • Twój status obywatelstwa

Twoje dziecko może również ubiegać się o Medicaid, jeśli on lub ona jest obywatelem USA lub prawnego imigranta. Nawet jeśli nie mogą kwalifikować się do programu, to dziecko może być w zależności od jego indywidualnego stanu. Skontaktuj się z państwa Medicaid organizacji, aby dowiedzieć się szczególne wymagania kwalifikacyjne.

Inne medyczne Bezpłatne programy ubezpieczeniowe

Oprócz Medicare i Medicaid, kilka innych programów oferuje ubezpieczenie zdrowotne za darmo lub subsydiowanych cenach. Należą do nich:

 • Amerykański Departament Zdrowia i Usług Społecznych, którego "Ubezpiecz Dzieci teraz!" Inicjatywa obejmuje nieubezpieczonych dzieci i młodzieży na brak lub niski koszt. Ubezpieczenie obejmuje wizyt lekarskich, leków na receptę i hospitalizacji, a także wiele innych potrzeb zdrowotnych.
 • Pennsylvania Ubezpieczenia Zdrowotnego dla dzieci program, który oferuje nieubezpieczonych dzieci i młodzieży bez pokrycia kosztów lub niski koszt.
 • Zjednoczyć się dla Sight to portal stan po stanie do darmowych programów wizja zdrowia.
 • Santa Fe Projekt Dostęp działa do opieki medycznej dostępne dla nieubezpieczonych mieszkańców hrabstwa Santa Fe w Nowym Meksyku.
 • Starzenie się i niepełnosprawność Resource Center w Broward County zapewnia bezpłatne porady lekarskie, ubezpieczenie na Medicare plany HMO, Medigap, Medicaid leków na receptę, planów i długoterminowego ubezpieczenia pielęgnacyjnego.

Strzeż się oszustw

W lipcu 2006 roku, Connecticut Richard Blumenthal, prokurator generalny ostrzega konsumentów o próbach oszustwa, w którym dzwoniący telefon twierdził, że przedstawiciele Departamentu Zdrowia Publicznego. Nie tylko oferują darmowe ubezpieczenie zdrowotne dla życia, ale obiecał także spree tysięcy dolarów-handlowe - w zamian za number.As rachunku bankowego przez konsumenta z inną ofertą bezpłatnych lub po obniżonej cenie usług, zdrowe poczucie cynizmu może pomóc odróżnić prawdziwego programu i oszustwa.

 • Napisany przez Allison Landa

Mąka bezglutenowa Plan Wywiad-Free

Mąka bezglutenowa Plan Wywiad-Free


Całej żywności są często uważane za Podstawy zdrowego odżywiania, ale większość ludzi wyglądać inaczej, jeśli chodzi o pieczywo. Całe ziarna są produkty mączne Zakłada się, że tak samo zdrowe jak ich odpowiedniki całych nieprzetworzonych jądra. Co więcej, tak wiele bezglutenowe przepisy są zależne od całej mąki bezglutenowej ziarna, które są włączone do diety bez pytania.

Keith Wayne Berkowitz, MD, czuje się zupełnie inaczej o właściwościach odżywczych produktów mącznych dowolnych. Jako współautor The Complete Guide idioty do Młyny jedzenie, on ma dużo do powiedzenia na temat produktów mącznych i ich obecności jako suplement odcinkowych w społeczeństwie amerykańskim.

Bezglutenowe-Mąka Plan Bezpłatne: Wywiad z Keith Berkowitz, MD

Scoop na Flour

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Ponieważ mąka jest dość dużo składnikiem odcinkowych konwencjonalnego gotowania, czy są jakieś korzyści (w zakresie zdrowia) do wyeliminowania tego składnika?

Keith Berkowitz (KB): Biały i mąki z pszenicy są wyrafinowane produkty, które oferują bardzo niewiele pod względem składników odżywczych, witamin i / lub minerałów. Są złożone węglowodany, a zatem są wykonane z prostych jednostek glukozy, a zatem może zwiększyć swój poziom glukozy we krwi. Podwyższony poziom glukozy we krwi stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny. Podwyższony poziom insuliny czynnika wpływającego na wiele problemów zdrowotnych, takich jak otyłość, choroba serca, nadciśnienie, osteoporoza, oraz raka. Kluczem do zapobiegania tych warunków zdrowotnych jest utrzymanie stabilnego poziomu glukozy we krwi i insuliny poziom niski.

LTK: Wiele osób uważa mąki pszennej ziarna jako całości produktu spożywczego. Jednak, mąka jest jeszcze przetworzone jedzenie. Czy istnieje różnica w sposób organizm reaguje na całej mąki pszennej ziarna w przeciwieństwie do nieprzetworzonej pszenicy? Czy są jakieś substancje odżywcze lub ważne elementy w trakcie przetwarzania pszenicy uszkodzone?

KB: Kiedy pszenicy są przetwarzane otręby i zarodki usuwa się i pozostaje tylko bielmo, które jest bogate w węglowodany części. Gdy tak się stanie pył traci wielu jej składników oraz znacznej ilości witamin z grupy B, witaminy E, białka i włókna jak również inne istotne substancje odżywcze. Aby upewnić się, że korzystają z tych kluczowych składników odżywczych, ważne jest, aby używać produktów, które są albo wykonane w 100% z pełnego ziarna i / lub są wykonane z jagód pszenicy, całe pszenicy jądra nieprzetworzonej jest.

Postaw na bezpieczeństwo Celiacs?

LTK: Wiele osób z celiakią doświadczyć wielu drażliwych żywności. W rzeczywistości, niektóre z celiakią nie tolerują żadnych ziaren w ogóle, a nawet odmiany bezglutenowe. Mógłby dieta mąki jakoś korzyści społeczności nietolerancją glutenu, czy większość mąki wciąż wolne receptur wykorzystują Zbożowej w podstawowym?

KB: Tak mąki dieta może skorzystać z celiakią, ponieważ większość naszych receptur nie używać ziarna. Wiele receptur używać żywności, takich jak kokos ziemi, migdałów posiłek, nasion Chia, siemię lniane, mączka zmielonych ziaren fava, mielonymi orzechami laskowymi, zmielonych ziaren garbanzo i sorgo jako alternatywnych składników do ziaren.

LTK: Kiedy przychodzi do pieczenia, mąka jest dość dużo podstawą produktu. Jakie rodzaje żywności naśladować ten efekt w wersji mąki-darmo?

KB: "mąka-free" Plan wykorzystuje alternatywne składniki, takie jak mączki migdałowej, podłoża kokosowego, nasion Chia, konjac makaron, amarantusa, quinoa, siemię lniane, mączka zmielonych ziaren fava, mielonymi orzechami laskowymi, zmielonych ziaren garbanzo, sorgo, owies cięcia stali , makaron soba, grubo mielonej mąki kukurydzianej i brązowy ryż posiłek. Zaletą takich zamienników mąki, że są bardziej bogate w składniki odżywcze i lepsze źródła błonnika pokarmowego, białka i tłuszczu.

LTK: produkty mączne może być bardzo obfite, szczególnie makarony i pieczywo. Wiele osób, które przełączać na diecie surowej żywności i całych oparte znaleźć się konieczności spożywania większych ilości jedzenia, aby osiągnąć satysfakcję. Czy spożywanie mąki darmo dieta ma wpływ na zdolność osoby do odczuwania całości po posiłku?

KB: Nie, w rzeczywistości, osoby spożywające mąki diety może wolny "czuć się pełna", zużywając mniej kalorii. Nasze możliwości mąka mają większe ilości błonnika, tłuszczu i białek, które jak wykazano, jest korzystne w kontrolowaniu poziomu glukozy we krwi. Bardziej stabilny poziom glukozy we krwi mniej głód dana osoba doświadczenia prowadząc w ten sposób do zwiększenia uczucia sytości.

Przy przejściu do nr Flour

LTK: Wreszcie, dla osób, które poważnie myślą o unikanie produktów mącznych w diecie, jakie problemy i ukrytych źródeł mąki będzie napotkać podczas zakupów? I będzie to styl życia stanowią poważne komplikacje dla przeciętnego baru?

KB: Największe niebezpieczeństwo występuje w żywności, które są panierowane lub podawane z sosem lub sos. Wiele sosy i sosy użyciu mąki jako zagęstnik lub zasady. Można tego uniknąć, przekazując panierowane potrawy i pytając, czy posiłek być podawane bez sosu lub opatrunku. Dodatkowo, osoby będą na większości menu, by móc wybrał opcję lub w stanie po prostu zmodyfikować opcję, która pozwala im nadal cieszyć się posiłkiem i jednocześnie zgodne z ich "wolny" mąki życia.

O Keith Wayne Berkowitz, MD

Keith Wayne Berkowitz, MD (Nowy Jork, Nowy Jork) jest założycielem i dyrektor medyczny Centrum Zrównoważonego Zdrowia. Przed rozpoczęciem Center for Balanced Zdrowia, był dyrektor medyczny Centrum Medycyny Komplementarnej Atkinsa. Wcześniej Berkowitz spędził pięć lat jako członek wydziału w Wydziale Medycyny North Shore University Hospital, Manhasset, Nowy Jork. Na tym stanowisku był odpowiedzialny za opiekę nad pacjentem, jak również nadzór i nauczania studentów medycyny jako instruktor klinicznej w New York University School of Medicine. Obecnie jest członkiem Rady Naukowej dla Narodowej Fundacji dla celiakii Świadomości. Jest współautorem The Companion Princeton Review Medical School (Random House, 1996) i The Uparty Fat Fix (Rodale, 2009). Berkowitz jest absolwentem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku, gdzie uzyskał tytuł MBA. Jest częstym czynnikiem męska Zdrowia Magazine. Został przeprowadzony przez Newsweek, New York Magazine, Newsday, The Sunday Times, Londyn Associated Press, CNN, INC Magazine, amNY, Zwycięstwa 1010 online, a New York Post. Dodatkowo został on wyposażony na ABC News, Radio, WOR i WCBS Radio RAI TV.

Dalsze informacje na temat Mąka-bezpłatny Jedzenie

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zdrowo przejścia do mąki darmo plan jedzenia, można kupić egzemplarz kompletny Idiots Przewodnik Mąka-bezpłatny Jedzenie na Amazon.com. Choć mąki bezglutenowej wolne Plan jedzenie może wydawać się teoretycznie restrykcyjne, Twój nowo odkryta zależność od całej żywności naturalnie wyeliminować mąkę i wszelkiego rodzaju żywności przetworzonej z diety, zastępując te elementy są ze świeżych produktów spożywczych rewitalizacji. Dieta bezglutenowa, który oferuje wysoki poziom składników odżywczych i niskie toksyn jest absolutnie konieczne do jakiegokolwiek schematu leczenia.

Rząd Absolutely Free Pieniądze

Rząd Absolutely Free Pieniądze
Pobierz darmowe pieniądze, aby pomóc osiągnąć swoje cele.

Kto nie chcielibyśmy otrzymać zupełnie za darmo rządowe pieniądze?

Znalezienie darmowe pieniądze

Chociaż prawdą jest, że rząd ma wiele programów, które zapewniają dotacje i innej pomocy finansowej, otrzymaniu pieniędzy wymaga znacznych inwestycji czasu z Twojej strony. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że rząd nie jest po prostu rozdawać puste czeków każdemu, kto prosi. Należy mieć na uwadze następujące punkty:

 • Darmowe pieniądze jest dostępna tylko dla osób, które spełniają określone wymagania kwalifikacyjne.
 • Darmowe pieniądze muszą być wykorzystane w określonym celu. Na przykład, nie mogą korzystać z dotacji uczelni, aby zapłacić za nowy system stereo do samochodu.
 • Jeśli zapewni Ci fałszywych informacji w celu uzyskania rządowe pieniądze, możesz zostać oskarżony o popełnienie przestępstwa.
 • Środki na dotacje i innych programów pomocy finansowej są ograniczone, więc nie ma gwarancji, który kwalifikuje się każdy otrzyma pieniądze.

Darmowe pieniądze na studia

Jeśli chcesz wrócić do szkoły, aby otrzymać swój stopień, rząd Stanów Zjednoczonych jest doskonałym źródłem informacji. Federal Pell Dotacje zapewnić do 4700 dolarów rocznie dla studentów o niskim poziomie dochodów na opłacenie czesnego. Niektórzy studenci, którzy kwalifikują się do federalnych Pell Dotacje mogą otrzymać federalnych Uzupełniające Edukacja Opportunity Dotacje począwszy od $ 100 do 4000 dolarów. Dodatkowo, studenci o niskich dochodach i ugruntowaną osiągnięcia w nauce może otrzymać Akademickie Dotacje konkurencyjności do 750 dolarów w pierwszym roku akademickim studiów oraz do 1300 dolarów w drugim roku schooling.To zacząć odbierać zupełnie za darmo rządowe pieniądze na studia, wypełnić Darmowa aplikacja dla Federal Student Aid FAFSA. Następnie odwiedzić Logiki Stosowanej College więcej porad na temat procesu pomocy finansowej.

Darmowe pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Znalezienie pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej może być trudne, ale nie niemożliwe. Jeśli wizyta w swoim stanie rozwoju gospodarczego witryny Agencja Web, można dowiedzieć się więcej na temat finansowania możliwości. Nawet, jeśli nie można znaleźć żadnych programów grantowych, które są uprawnione do uzyskania, może być w stanie odbierać ulg podatkowych, rewitalizacja miast wydzielone lub rzeczowe kredytów, które pomogą zmniejszyć koszty rozpoczęciem działalności.

Członkowie grup tradycyjnie niedostatecznie reprezentowane mają dodatkowe możliwości finansowania działalności gospodarczej. Na przykład, US Department of Commerce mniejszości Agencji Rozwoju Biznesu zachęca mniejszości do realizacji swoich celów w zakresie przedsiębiorczości poprzez zapewnienie dotacji, pożyczek oraz pomocy w rozwoju biznesu.

Darmowe Dotacje naprawić swój dom

Homeownership jest istotną częścią amerykańskiego snu, ale płaci za potrzebne remont domu może być obciążeniem dla budżetu. Na szczęście pomoc jest dostępna dla tych, którzy kwalifikują. Na przykład, US Department of Energy działa program pomocy Weatherization, aby pomóc rodzinom o niskich dochodach zmniejszyć swoje rachunki za media poprzez ich domy bardziej energooszczędne. Jeśli konieczne są naprawy w wyniku szkód spowodowanych przez powodzie, tornada, huragany, lub innych klęsk żywiołowych, FEMA może być w stanie udzielić pomocy pieniężnej.

Pomoc z potrzeby zdrowotne

Dla wielu ludzi, radzenia sobie z rosnących kosztów opieki zdrowotnej jest istotnym problemem. Oto przykłady niektórych z programów rządowych, że rozwiązania tego problemu:

 • Medicaid zasięg jest dostępny dla niektórych osób o niskich dochodach i rodzin.
 • Medicare zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla osób w wieku 65 lat lub starsze, niektóre osoby niepełnosprawne do lat 65, oraz osoby w każdym wieku, w końcowym stadium choroby nerek.
 • Ubezpiecz Dzieci teraz! pomaga rodzicom dowiedzieć się więcej o opcjach ubezpieczeń zdrowotnych dla swoich dzieci.
 • Szczepionki dla Dzieci program zapewnia bezpłatne szczepionki dzieci, które są albo nieubezpieczony lub underinsured.

Zasoby dla rządu Absolutely Free Money

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można otrzymać zupełnie za darmo rządowe pieniądze, Zakład Logiki Stosowanej Zapisz proponuje odwiedzenie następujących przydatnych zasobów:

 • USA.gov zawiera wykaz linków do informacji o programach rządowych, począwszy od pomocy przyjęcia do edukacji młodzieży.
 • GovernmentBenefits.gov umożliwia przeszukiwanie ponad 1000 programów rządowych, aby znaleźć możliwości finansowania który pasuje do Twoich potrzeb.
 • Grants.gov pozwala badać i stosować do różnych federalnych dotacji rządowych.

,

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Fat Loss

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele diet wokół tam i ludzie są po prostu coraz grubsze i grubsze. Teraz wiemy, że modę i powtórzyć diety nie działają, więc to, co robi! Mam połączyć 10 Poniżej porady utrata tłuszczu, które pozwoli rzeczy o wiele łatwiejsze dla ciebie na drodze do utraty tłuszczu.

Pozwala spojrzeć na kilka z nich:

Spalić tłuszcz: podnosić ciężary - Muscle określa szybkość metabolizmu - szybkość metabolizmu zależy od tego ile masz mięśni. Dlatego mężczyźni spalić tłuszcz szybciej niż kobiety, bo mają więcej mięśni.

Wiele czasu kobiety boją się podnosić ciężary, ponieważ będą one uzyskać większe mięśnie, a także, co nie jest prawdą. Kobiety nie mają poziom hormonów zbudować duże mięśnie, jednak mogą one zastąpić tkankę mięśniową utracone przez lata szalony diety, nieprawidłowych nawyków żywieniowych i wieku.

Tak wszyscy utraty mięśni, co roku; dlatego, że są coraz starsze, ale tylko ludzie, którzy pozwalają ich mięśnie zmarnieć mają wolniejszy metabolizm, ponieważ z wiekiem.

Utrzymać mięśnie i utrzymać spalanie tłuszczu maszyny! Jedynym sposobem na to jest, aby silne i były mocne.

Toss The Wagi - Wagi powiedzieć nic z tych rzeczy, które musisz wiedzieć o swoim ciele.

Oni nie mówią, jak dużo tłuszczu masz pod skórą, lub ile płynu znajduje się w organizmie. Jednak, ważenie się może okazać całkiem dobry dzień na nieszczęsny dzień, jak wszyscy wiemy. Nie pozwól nieożywionej, poz gospodarstwa domowego określić, jaki rodzaj dnia masz! Nie są prawdziwe, więc je wyrzucić.

Mięśnie Vs Fat - Muscle waży dwa razy, ile tłuszczu a zajmuje połowę miejsca. Mięsień jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu. Mięśni jest mała w porównaniu z tłuszczu. Mięśnie nie zawiesza swoje ciało w nieestetycznych grudek.

Mięsień wygląda stonowanych, szczelne, mocne i suche. Mięsień jest napięty i twardy w dotyku, a mięśnie są ciężkie. Tłuszcz jest nierówne, miękkie i wiotkie, zajmuje dużo miejsca, i zawiesza swoje ciało. Tłuszcz jest miękka w dotyku i nie ważą tyle, ile mięśni.

Zawsze jem śniadanie - Badania stwierdziła, że ​​śniadania jest ważne do rozpoczęcia metabolizmu na cały dzień, organizm spowalnia podczas spania i żywności z samego rana rzeczywiście budzi ciało gotowe na resztę dnia.

Także spróbuj jeść więcej błonnika w tym czasie, jak skuteczniej pomaga pracy systemu trawiennego i pomoże utrzymać poziom cukru we krwi, równomiernie rozłożone w ciągu dnia.

Nie cofać się na kalorie - Żywność ma działanie ogrzewania na organizm coraz tempo przemiany materii; Nie jeść i nie mniej niż 1200 kalorii, jak to będzie rzucić ciało w trybie głodu. Twój metabolizm będzie zwalniać do oszczędzania kalorii, które posiadamy.

Spróbować uniknąć modne diety, gdy to możliwe, ponieważ ograniczają one lub ograniczenia składników odżywczych płynących do ciała, które z kolei zwalnia tempo przemiany materii.

Jedz małe regularne posiłki - Jedz pięć lub sześć małych posiłków dziennie, jak to będzie trick ciała do myślenia, że ​​jest obfitość żywności i zatrzyma swój metabolizm ze spowolnienia, utrzymując poziom cukru na normalnym poziomie i to cię nie zatrzyma z przejedzenia.

Spróbuj jeść większość żywności wcześniej w ciągu dnia, jak większość kalorii zostanie spalone, gdy jesteś czujny i aktywny.

Liczyć kalorii - sposób na śledzenie utraty wagi jest, aby kupić licznik kalorii i nagrywać swoje dzienne spożycie kalorii na tydzień. Średnie się kalorii na dzień, a następnie zmniejszyć spożycie kalorii o 300 - 500 (nie więcej), a następnie zmierzenia, co się dzieje.

Przez zmniejszenie ilości kalorii dziennie do tej kwoty należy rozpocząć utraty wagi. Nie iść niższe; spójrz w lusterko, a także wagi, by ocenić swoje postępy.

Nie powtarzaj Diet - Badania pokazują, powtarzane diety rzeczywiście sprawia, że ​​coraz trudniej jest schudnąć i łatwiej umieścić go na ponieważ kiedy zrzucić diety i powrót do normalnych nawyków żywieniowych spadek tempa metabolizmu spowodowane dietą oznacza, że ​​twoje stare nawyki faktycznie stanowią nadmiar kalorii.

Nie tylko odzyskać utracone tłuszcz sklepy tuż, ale może nawet zyskać dodatkowe. Jeśli uważasz, utrata masy ciała, począwszy spowolnić lub zatrzymać na pewien czas, zwiększyć swoją marszu niewiele lub rzucać w kilku wzgórzach wzdłuż trasy.

Śledzić tłuszczów - może się to wydawać trudne do utrzymania i obliczyć, ale nie jest. Na prawie wszystkich pakowanych żywnościowych tych dniach nie ma etykiety odżywcze z tłuszczu wskaźnika na 100gms tej konkretnej żywności.

Co szukasz tu jest rysunek poniżej 10 g, a zbliża się 5 g, który jest idealny. Tak więc poprzez zakup i spożycie żywności wokół tego zakresu będziesz na swój cel odchudzania.

Low Down On Tłuszcze - To są przechowywane w komórkach tłuszczowych organizmu. Liczbę komórek tłuszczowych szacuje się na około 50 miliardów dla przeciętnego człowieka. Może to być nawet 100 mld dla osoby otyłej.

Komórki tłuszczowe są jak zbiorniki energii do wykorzystania w celu późniejszego wykorzystania. Wykazano, że u osób otyłych, którzy obżerania może stymulować komórki tłuszczowe dziecko kiełkować, aby zwiększyć liczbę komórek tłuszczowych.

W końcu, po rozpoczęciu stosowania tych 10 wskazówek do codziennego reżimu odchudzania zaczniesz zauważać różnicę w krótkim okresie czasu.

Gary Matthews jest autorką popularnych siłowni eBooks Maksymalna Weight Loss i maksymalnej masy ciała.
maksymalny

Przyrost masy ciała: Zagrożenia zdrowotne niedowaga Porady

Bezpłodność

Niepłodność jest problemem wielu kobiet z niedowagą twarz. Kobiety, które cierpią z powodu zaburzeń odżywiania, lub wykonują wiele może wystąpić zaprzestania menstruacji, który zwie się brak miesiączki, ale nie może być pewne długoterminowe konsekwencje, które będą wpływać na płodność. Na przykład, jest underweight wiąże się również z dysfunkcjonalny owulacji, które mogą utrudniać ciąży. Będzie na diecie przyrostu masy ciała w tych przypadkach prawie zawsze poprawić szanse na kobiety coraz ciąży. Kobieta musi mieć pewną ilość tkanki tłuszczowej w celu utrzymania zdrowego i rozwijającego się dziecka, więc każda kobieta, która ma niedowagę powinien starać się ustalić, że dieta jest bardzo pożywne i pomóc jej utrzymać i przyrost masy ciała w całej ciąży.

Potrzeby Weight Gain

Wiele osób ma niedowagę z różnych powodów: wysokiej metabolizmu, pomijanie posiłków, jedzenie w biegu, choroby, urazu, aktywny tryb życia, stres, jedzenie niedobre jedzenie i nie mających wystarczającej ilości pożywienia. Niektóre z tych powodów nie budzą podejrzeń, ale istnieje ryzyko dla zdrowia w niedowaga. Utrata wagi z powodu choroby, stres, pomijanie posiłków lub nie mając wystarczającego pożywienia są wszystkie kwestie. W takich sytuacjach ludzie uważali się dalszych problemów w dół linii przez nie utrzymania zdrowej wagi i zbilansowanej diety.

Dzieci i niedowaga

Jeśli Twoje dziecko ma niedowagę lub na zakręcie niedowaga, to być sygnalizowane przez wskaźnik masy ciała, która jest niższa niż 5 centyla dla wieku dziecka. Istnieje pewne ryzyko zdrowotne niedowaga. W wielu przypadkach są nieco niedowagę może być zupełnie normalne, zwłaszcza jeśli dziecko przeszedł ostatnio zrywu wzrostu, jada zdrową żywność i jest normalnie aktywny. Niedowaga może również sygnalizować problem i zasługuje na uwagę lekarza, jeśli dziecko nie przybiera na wadze lub niedawno stracił zauważalny na wadze, ma biegunkę, wymioty, brak apetytu, lub niski poziom energii. Dzieci mogą być narażone na ryzyko wystąpienia zaburzeń odżywiania, zwłaszcza, jeśli dziecko ma słabe poczucie obraz ciała, wydaje się wykonywać wiele, przestał mieć okresy (brak miesiączki), lub używa środków przeczyszczających, aby schudnąć. Dodatkowo, dzieci i młodzież, którzy doświadczają nagłego spadku masy ciała mogą być objawami cukrzycy typu 1. Przyrost masy ciała diety dla dzieci powinny być ściśle monitorowane przez lekarza zarówno rodziców i aby zapewnić maksymalny odżywianie i wzrost.

Cukrzyca typu 1

Cukrzyca typu 1 jest chorobą, w której organizm nie wytwarza wystarczającej ilości insuliny. Musisz insuliny na przetwarzanie cukrów, które jest najbardziej podstawowym paliwem dla komórek ludzkich. Jeden z sygnałów od wystąpienia cukrzycy typu 1, znany również jako diabetyków jest nagła utrata wagi. Jeśli Twoje dziecko niedawno stracił na wadze, trzeba mieć go lub jej ekranowane do cukrzycy.

Niedokrwistość

Niedokrwistość zagrożenie zdrowia jest underweight i charakteryzuje się mniejszą liczbą niż normalnie czerwonych krwinek. Jest zazwyczaj mierzona zmniejszeniem zawartości hemoglobiny, który jest czerwony barwnik w czerwonych krwinkach transport tlenu. Niedokrwistość może być spowodowana deficytów żywieniowych wspólnych u osób z niedowagą i nie zrównoważonej diety bogatej w żelazo. Niektóre objawy niedokrwistości są zmęczenie, bóle w klatce piersiowej i duszności. Jeśli cierpisz na anemię, należy skupić się na przyrost masy diety bogatej w składniki odżywcze, a jeść dużo zielonych warzyw liściastych, takich jak kapusta i szpinak.

Ustalenie, czy Jesteś Niedowaga: BMI

Najprostszym sposobem, aby ustalić, czy niedowagę według typowych standardów stosowanych dziś obliczyć wskaźnik masy ciała. Według CDC (Centers for Disease Control), BMI odpowiada tkanki tłuszczowej, tak kobiety mają wyższy BMI niż mężczyzn i osób w podeszłym wieku często mają więcej tłuszczu niż młodych ludzi, którzy są bardziej aktywne. Istnieją różne wagi dla młodzieży i dzieci, więc nie używać poniższego wzoru do określenia wskaźnika BMI dla nastolatka lub małe dziecko. Aby obliczyć masę ciała, należy podzielić masę ciała w kg przez wzrost w cm do kwadratu, a następnie pomnożyć wynik przez 703. Status wagi według BMI jest w następujący sposób: Poniżej 18,5 = Niedowaga, 18,5 do 24,9 = Normal, 25,0 do 29,9 = Nadwaga, 30,0 i powyżej = otyłe.

Układ odpornościowy Niedobór

Niedobór witaminy i niedowaga może mieć wpływ na skuteczność układu odpornościowego. Na przykład, jeśli nie otrzymuje wystarczającej ilości witaminy D organizm nie będzie w stanie metabolizmu wapnia i można dostać choroby jak krzywicy. Jeśli nie otrzymuje wystarczającej ilości witaminy C można dostać szkorbutu. Jeśli nie otrzymuje wystarczającej ilości żelaza masz anemię. Odżywianie jest bardzo ważne dla układu odpornościowego, a nawet jeśli są tylko drobne braki można cierpieć z powodu chorób, które nie odejdzie, a ze zmęczenia. Należy unikać niedożywionych i niedowagę za pomocą suplementów przyrost masy ciała lub suplementy kalorii.

Zdrowie ryzyko związane z niedowagą

Jeśli masz niedowagę, trzeba myśleć o ryzyku jesteś pozowanie do własnego zdrowia. Zwiększyć prawdopodobieństwo mieć osteoporozy i skuteczność układu odpornościowego może być zmniejszona. U kobiet może stracić swój czas lub masz nieprawidłowości, a może masz problemy z niepłodnością. Utrzymywanie zdrowej wagi ze zrównoważoną dietą może pomóc złagodzić te problemy.

Osteoporoza

Osteoporoza jest częstym skutkiem ubocznym niedowaga. Osteoporoza, co oznacza, że ​​porowate kości jest chorobą, która powoduje, że kości stają się kruche i złamania. U większości ludzi, przerwy występują w kości bioder, kręgosłupa i nadgarstka. Osteoporoza jest spowodowany nie spożywanie wystarczającej ilości wapnia, nie wystarczająco dużo ćwiczeń, niewystarczające witaminy D, nadużywania alkoholu i palenia tytoniu. Zrównoważona dieta z dużą ilością wapnia pomaga zapobiegać osteoporozie.

Zagrożenia zdrowia osób starszych niedowaga

W starszej osoby, nie można płacić tyle samo uwagi na swoją wagę, ale może mieć duży wpływ na styl życia, jeśli staje się problemem. Jeśli masz niedowagę, może być to objawy takie jak słaba pamięć, wzrosła przeziębienia i grypy ze względu na mniej efektywny system odpornościowy, osteoporoza, osłabienie siły mięśniowej i hipotermii. Jeśli masz doświadczenie nagły spadek masy ciała, należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli strata jest bardziej stopniowe, a nie mają środków, aby zwiększyć spożycie kalorii na przyrost masy ciała, zbliżyć się do lekarza, jak również, czy lokalny bank żywności. Poproś o pomoc, będziesz zadowolony, że tak.

Anoreksja i bulimia: Zagrożeń dla Zdrowia

Zaburzenia odżywiania stworzyć niedowagą pacjentów, którzy mogą cierpieć z mnóstwem problemów. Te warunki są ekstremalne, ponieważ choroba jest o kontroli, co spożywają i ile ważą. Anorektycy często uszkodzenia serca, wątroby i nerek, nie tyle jedzenia. Mogą też tracą włosy, osłabienie doświadczenia bóle mięśni i stawów, ostatecznie, niektórzy nawet głodzi się na śmierć. Ponieważ Bulimia jest o binging i czystki, bulimics uszkodzenia żołądka może mieć od wymioty i uszkodzenie zębów i gardła. Najbardziej szkodliwe jest potencjalna utrata potasu ze stałego wymioty, które mogą prowadzić do niewydolności serca, uszkodzenie mózgu i zgonu.

Fat-zawstydzanie może sprawić, że Fatter

Ostatnio NPR opublikował przegląd badań przeprowadzonych z ponad 6000 amerykańskich mężczyzn i kobiet w wieku 50 lat i starszych, geodezyjnych, jak często doświadczyli różnego rodzaju dyskryminacji. Badanie to mierzy się również wzrost i wagę uczestników. Po czterech latach badań obserwacji przeprowadzono które wykazały, że osoby z nadwagą, który powiedział, że doświadczył dyskryminacji ze względu na wadze było więcej niż dwa razy bardziej narażone na otyłość cztery lata później, niż ludzie, którzy nie stoją dyskryminacji opartej na wadze. Te, które były otyłe na początku badania były ponad trzy razy bardziej narażone na pozostanie tak, jakby były dyskryminowane na podstawie masy ciała, podczas gdy inne rodzaje dyskryminacji (nie zależna od wagi) nie wykazały wpływu na masy.

Fat-zawstydzanie może sprawić, że Fatter

Wielkie pytanie

Najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego tak bardzo nienawidzę wobec osób otyłych? Zarówno jako byłego dziecko tłuszczu (ważyłem prawie 220 funtów zaledwie 5'5 ", kiedy miałem 15 lat), jak i obecnego specjalistę fitness-przemysłu, który pracuje z klientami w sprawach wagi, nie jestem zaskoczony tych statystyk.

Jako mały chłopiec byłem zastraszany i dyskryminowane z powodu mojej wagi. Ale podczas gdy na pewno nauczyłem się rozwijać grubą skórę po latach dokuczał, dręczony, podniósł się i odrzucony przez dziewcząt, dyskryminacja ta wywołała guru-jak misję we mnie, aby dopasować i żyć zdrowego stylu życia. W głębi duszy, to prawdopodobnie zawiózł mnie, aby mój tytuł magistra w Exercise Science i rozpocząć pracę z ludźmi takimi jak ja i pomagając im uzyskać dopasowanie, jednocześnie edukację chudy ludności, że czasem nie można pomóc jest nieco większy!

Waga zależy od wielu rzeczy, w tym genetyki, których nie można kontrolować. Niestety, ogół społeczeństwa (i ogólnie w społeczeństwie) wydają się generalizować wszystkich dużych i ciężkich ludzi jako leniwych lub innych bardziej dyskryminujących stereotypów.

Skutki nienawiści

Niestety, nie każda osoba, która jest na dużym boku ma taką samą grubą skórę, że wychowałem. Ten rodzaj "tłuszczu nienawidzić" może prowadzić do emocjonalnego jedzenia, napady depresji lub głębszej depresji, może wywołać lub nasilić zaburzenia jedzenia, i ogólnie zniechęca coraz zdrowe. Widzę to na co dzień w mojej siłowni ... spojrzenia, na odlew uwag, chichoty. I to łamie mi serce, bo zbyt często widzę członków siłownię, którzy są świadomi wagi się dyskryminowani. Nasza kultura propaguje ten problem ... tak bardzo, że linie lotnicze obecnie pobierają dodatkową opłatę biletów lub odmówić usługi ze względu na wagę. Jeśli zamierzamy rozwiązać otyłości w tym kraju, trzeba także ustalić piętna społecznego i kulturalnego, co się z nim.

Nie zniechęcaj się,

Jeśli jesteś trochę puszyste i świadomy tego, nie należy zniechęcać wszystkich tłuszczu shamers. Istnieje wiele osób (i miejsc) w branży fitness i wellness, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitness w bezpiecznym, konstruktywny i pozytywny środowiska. Proponuję badania osobistych trenerów w swojej okolicy, a także znalezienia innych zajęć fitness i miejsca, które oferują grupy i indywidualne szkolenia. Podobnie jak inne choroby, jeśli zmagasz się z problemami wagi, uzyskać pomoc wykwalifikowanego specjalistę.

6 Zagrożenia zdrowotne wynikające z jedzenia zbyt dużo błonnika

Ciągle słyszymy o pozytywnych zalet błonnika, ale pomimo tych wszystkich korzyści, zbyt dużo włókien może powodować wiele problemów zdrowotnych. Niektóre są kłopotliwe i nieprzyjemne skutki uboczne, podczas gdy inne mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, co może się zdarzyć, gdy jesz za dużo błonnika.

Fiber jest naturalną substancją znaleźć w owoce, warzywa i ziarna. Jest istotnym elementem zdrowego trawienia. Dodatkowo, błonnik zwiększa objętość do swojej diety, co sprawia, że ​​czujesz się pełniejsze szybciej i dłużej. To ułatwia trawienie pomocy i może zapobiegać zaparciom.

Kurcze

Kurcze występuje, ponieważ organizm nie może prawidłowo rozbić błonnika. Jeśli zbyt dużo włókien jest zużywana, trawienie żywności może być na chwilę zwolnił lub nawet całkowicie wstrzymany. To może prowadzić do skurcze jelit i dyskomfortu.

Biegunka

Jeśli zwiększyć spożycie błonnika zbyt nagle, to organizm nie będzie miał wystarczająco dużo czasu na dostosowanie się. Jedną z największych zalet włókna jest to, że zwiększa się tempo, w jakim porusza się żywności całym przewodzie pokarmowym. Spożywając zbyt dużo błonnika, można zwiększyć tę prędkość za dużo, co może doprowadzić do biegunki.

Zaburzenia wchłaniania

Zgodnie z Colorado State University, ponieważ spoiw włókien do innych pokarmów, włókno może wiązać się z substancji odżywczych i wyeliminować te minerały i witaminy bez ciała jest w stanie ich wchłonąć. Przez jedzenie zbyt dużo błonnika, może zakłócać jak Twoje jelita absorbują pewne składniki mineralne. Często zbyt dużo włókien może prowadzić do złego wchłaniania wapnia, magnezu, żelaza i cynku. Mimo to efekt uboczny, to jest zwykle tak, zespół złego wchłaniania minimalne, że nie ma powodu do większych obaw.

Zaparcie

Jeśli jesz zbyt dużo błonnika, bez wystarczającej ilości wody, to może stać się zaparcia. Na bodyâ € ™ s przewód pokarmowy wymaga płynów, aby pomóc przenieść rzeczy razem. Jeśli nie masz wystarczającej ilości płynów w systemie, a następnie twoje jelita nie będą w stanie pracować poprawnie i możesz stać się zaparcia.

Gaz jelitowy

Przez jedzenie zbyt dużo błonnika w krótkim czasie mogą wystąpić wzdęcia, wzdęcia i gazy jelitowe. Dzieje się tak, ponieważ w reakcji naturalne bakterie przewodu pokarmowego musi włókna. Aby uniknąć tego efektu ubocznego, po prostu stopniowo zwiększyć spożycie błonnika, więc naturalne bakterie mogą dostosować się do światłowodu.

Zablokowanie jelit

Niedrożność jelit byłby najgorszym skutkiem ubocznym można dostać się od spożywania zbyt dużej ilości błonnika. Dzieje się tak, gdy osoba spożywa zbyt dużo błonnika i nie zużywają tyle wody. Włókno może spowodować zator w jelitach, zapobiegając żadnych innych pokarmów, aby przeszłość. Jelitowe blokady może być ciężkie warunki zdrowotne i może wymagać operacji.

Aby uniknąć tych skutków ubocznych, po prostu stopniowo zwiększać spożycie błonnika w ciągu kilku tygodni. Gdy wzrasta spożycie błonnika, należy również zwiększyć spożycie płynów. Zaleca się, aby pić co najmniej 8 szklanek wody dziennie. Ponadto, aby pomóc śledzić spożycie błonnika, użyj FitDay śledzić odżywianie i kalorii, co może pomóc doprowadzić do utraty wagi.

Hosting: Free Web Hosting Porady

Darmowy Hosting ma swoją cenę

Jeśli szukasz dobrej hosting usługi, która jest za darmo, dobrze, trzeba zdać sobie sprawę, że to zajmie trochę czasu. Istnieją setki tysięcy darmowych hosting ofert online, ale w celu znalezienia dobrego i solidnego gospodarza zajmuje wiele badań. Generalnie należy się spodziewać, aby przejść przez co najmniej 4 lub 5 prób, zanim znajdziesz mnóstwo który pozostaje w biznesie, ma dobre wyniki uptime, oferuje funkcje, których potrzebujesz, i zapewnia obsługę klienta, jeśli masz pytania. Możesz zdecydować, że warto małych inwestycji pieniędzy, aby zapłacić za niezawodny hosting niż 40-50 godzin czasu próbuje dostać coś za darmo.

Free Web Hosting

Przy poszukiwaniu usług hostingowych jest kilka rzeczy, które należy podjąć decyzję przed wyborem bezpłatny hosting. Po pierwsze, naprawdę bezpłatny hosting może być trudne do znalezienia. Większość firm hostingowych zapewni darmowy hosting, ale umieszczenie banerów reklamowych na swojej stronie, które mogą przyjąć cennego miejsca i zajmuje więcej czasu ładowania Twojej strony. Między innymi, należy również ustalić, czy jest wsparcie FTP, jeśli można użyć własnej nazwy domeny lub jeśli masz tylko subdomeny, jeśli mają wsparcie dla Dreamweaver czy FrontPage, a ile miejsca składowania masz. Darmowy hosting może być idealne dla bardzo podstawowych stron, które nie dostać dużo ruchu, takich jak strony osobistej lub rodzinnej, ale na więcej stron pogłębionych, bezpłatny hosting może nie pasować do Twoich potrzeb.

Wartość Darmowy hosting

Znalezienie bezpłatny hosting jest dość łatwa rzecz do zrobienia. Ale znalezienie dobrego hostingu, który jest wolny może być wyzwaniem. Istnieją setki hostów, które oferują darmowy hosting. Jednak większość z tych usług hostingowych posiadają wysoką czas w dół, aby masz banery reklamowe na swojej stronie, który zajmuje cenny czas ładowania strony, lub nie oferują opcji personalizacji. Można spędzić wiele godzin znalezienie bezpłatny hosting, budować witryny, a następnie dowiedzieć się, tydzień później firma hostingowa nie jest już w biznesie. Ogólnie rzecz biorąc, polecam znalezienie taniego hostingu, który ma dobre wyniki. Warto kilka dolarów miesięcznie wiedzieć witryny internetowej jest i działa konsekwentnie.

Darmowy Hosting i FTP

Istnieje wiele darmowych firm hostingowych, które świadczą usług hostingowych bez żadnych opłat. Jednak upewnij się przeczytać drobnym drukiem, więc dostajesz pakiet hostingowy, który będzie pasował do Twoich potrzeb. Większość free web hosting witryn FTP nie oferuje dostępu więc można tylko budować witryny za pomocą swoich gotowych szablonów. To jest w porządku, jeśli masz bardzo proste potrzeby strony internetowej i nie przeszkadza ograniczając w projekcie. To może być warto zapłacić kilka dolarów każdego miesiąca, aby dostać to, czego potrzebujesz, a nie wybierając bezpłatny hosting.

Free Web Hosting plany

Darmowy hosting może być skomplikowana przez fakt, że większość z tych miejsc są wspierane przez reklamy. Oznacza to, że to, czy ci się to podoba, czy nie, odwiedzającym witrynę może być poddany wyskakujące reklamy i inne przykrości, które uniemożliwiają im korzystanie z witryny. Przed podpisaniem umowy o wolnym firmą hostingową, uważnie przeczytać ich warunki umowy użytkowania. Będziesz zazwyczaj w stanie dowiedzieć się, jaki rodzaj reklamy używają w tej umowie.

Jest to również dobry pomysł, aby odwiedzić inne miejsca, które są obsługiwane przez bezpłatny firmą hostingową, aby zobaczyć, jakie reklamy są one uruchomione. To daje lepsze wyobrażenie o tym, co będziesz pracować z przyszłości i pomóc uniknąć utknięcia w Bad firmą hostingową.

Free Web Hosting plany

Darmowy hosting może być skomplikowana przez fakt, że większość z tych miejsc są wspierane przez reklamy. Oznacza to, że to, czy ci się to podoba, czy nie, odwiedzającym witrynę może być poddany wyskakujące reklamy i inne przykrości, które uniemożliwiają im korzystanie z witryny. Przed podpisaniem umowy o wolnym firmą hostingową, uważnie przeczytać ich warunki umowy użytkowania. Będziesz zazwyczaj w stanie dowiedzieć się, jaki rodzaj reklamy używają w tej umowie.

Jest to również dobry pomysł, aby odwiedzić inne miejsca, które są obsługiwane przez bezpłatny firmą hostingową, aby zobaczyć, jakie reklamy są one uruchomione. To daje lepsze wyobrażenie o tym, co będziesz pracować z przyszłości i pomóc uniknąć utknięcia w Bad firmą hostingową.

Znalezienie Free Web Hosting

Jeśli chcesz znaleźć usługi hostingowe free web wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Google, Yahoo lub ulubionej wyszukiwarki i wpisać w "wolnej hosting". Sam Google ma prawie 20 mln stron wynikających z tego samego wyszukiwania. Możesz ograniczyć wyszukiwanie ponadto zawierać szczegółów, takich jak PHP, lub ASP. Możesz znaleźć hosting, który umożliwia korzystanie z własnej domeny zamiast subdomeny. Po prostu to te słowa kluczowe w wyszukiwaniu. Należy jednak uważać, że gdy znajdziesz darmowy hosting, zapewni Ci funkcje, które chcesz. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem przed zobowiązując się do konkretnej usługi hostingowej.

Darmowe Dostawcy OK, dla zabawy, nie dla biznesu

Istnieje mnóstwo wolnego stronie dostawców hostingu tam, że będzie gospodarzem witryny bez kosztów. Ale w zamian, to prawie zawsze należy się spodziewać, aby umożliwić stronie internetowej dostawcy usług hostingowych, aby uruchomić reklamy na swojej stronie internetowej, jak również pewne znaczące marki od dostawcy Web Hosting. To może pracować dla rekreacji stron internetowych. Ale jeśli masz zamiar uruchomić stronę biznesu, to nie wygląda bardzo profesjonalnie. Najlepsze hostingowego dla Ciebie będzie komercyjny hosting provider.

Wegetariańska: Niskie Porady Fat Foods

Jedz o niskiej zawartości tłuszczu i nie jeść zbyt dużo

Stanie się wegetarianinem jest naprawdę dobry wybór. Owoce, warzywa i zboża są spożywczych o naturalnie niskiej zawartości tłuszczu i zwiększenie spożycia tych produktów może czynić cuda na diecie. Większość owoców i warzyw tłuszczu (z wyjątkiem awokado, oliwki i kokosów.)

Makarony i pieczywo są często mało tłuszczu, jak również, ale ważne jest, aby czytać etykiety, aby się upewnić. Oprócz czytania etykiet i podejmowania trafnych decyzji żywności, należy zwrócić uwagę, aby dokładnie, ile jesz. Wielkość porcji jest ważne. Niezależnie od tego, jak zdrowe coś jest overindulging mogą stać się bezużyteczne.

Przygotowanie do niskotłuszczowe gotowanie

Chcesz jeść żywność o niskiej zawartości tłuszczu? Sztuką jest przygotowywana i gotowania inteligentny. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci na drodze do zarabiania możliwe najlepsze niskotłuszczowe dania wegetariańskie:

 • Kup ładny zestaw przystępnej non-stick naczyń.
 • Kup kilka wysoko oceniane niskotłuszczowe wegetariańskich książek kucharskich, w których można znaleźć inspirację
 • Zbuduj swój stojak przypraw.

Jeden z najlepszych porad dotyczących gotowania niskiej zawartości tłuszczu jest, aby upewnić się nie nudzić i dodając przyprawy zachowa rzecz ciekawa.

 • Zawsze miej pod ręką gotowania sprayu.
 • Użyć oliwy z oliwek do gotowania tak często, jak to tylko możliwe. Dodaje, smak i jest zdrowsze.
 • Dla sauteeing użyć łyżeczkę oleju i rozprowadzić go na patelni z pędzlem ciasta. Jeśli wystarczy posmarować cienką warstwą na patelni z olejem, użyć rozpylacza zamiast.
 • Kup wielki wok i smażyć często. Możesz łatwo smażyć w wodzie lub bulion warzywny z bez wpływu na smak.
 • Zagęszczania sosów z mlekiem lub, jeśli nie jeść nabiału, użyj aa blender do mieszania rosół z mąką.

Pep się Tofu

Jeden z najlepszych niskich tłuszczu żywności faworyzowanych przez wegetarian jest tofu. Dobrą rzeczą jest to, że tofu jest tak uniwersalne. Wiele osób jest wyłączony przez tofu, bo nie ma dużo smaku. Jak na ironię, jednak fakt, że tofu brakuje smak jest jednym z lepszych funkcji. Piękno tofu jest to, że łatwo wchłania smaki. Możesz zrobić tofu, co chcesz go mieć.

Oto świetny pomysł: Przygotuj sałatkę z tofu w ten sam sposób, że można przygotować tuńczyk, jajko, lub sałatkę z kurczaka. Aby rozpocząć, należy spuścić tofu i kruszą je do miski. Dodaj majonezu, musztardy Dijon, marchew, ogórki, szalotki i posiekany seler. Bicz wszystkich składników razem i zjeść kanapkę lub pita. A jeśli masz resztki i chcesz trochę odmiany wrzucić trochę pokrojone pomidory i dojrzałych owoców w mix i służyć na sałacie, dodać trochę ciemny olej sezamowy i tosty orzechów sosny na dodatek.

Usunąć tłuszcz

Low fat posiłki wegetariańskie i przepisy są świetne, ale nie wiesz, co jest lepsze? Fat darmowe wegetariańskie przepisy kulinarne! Jak zapewne wiecie, wiele wegetariańskie potrawy są naturalnie beztłuszczowe. Szukaj w internecie lub sprawdzić kilka świetnych tłuszczu bezpłatne książki kucharskie dla pomysłów, jak zrobić tłuszczu bezpłatne dania.

Oto doskonały przepis na makaron tłuszczu piec darmo na początek:

 • Makarony 1/2 funta
 • 4 białka równoważną ilość zamiennika jaja
 • 1/3 szklanki beztłuszczowe parmezan
 • 2 duże grubo pokrojone grzyby Portobello
 • 3/4 szklanki bazie soi "mięso" kruszy
 • 2 łyżki octu balsamicznego
 • 1 ząbek czosnku, mielone
 • Wody lub bulionu warzyw
 • 1 szklanka ser beztłuszczowe
 • Sos spaghetti beztłuszczowe
 • Beztłuszczowe ser Mozzarella, do smaku

Aby rozpocząć, grzyby sauté, "mięso" i czosnek w occie balsamicznym, dodanie wody lub bulionu do mieszaniny, aby zapobiec wysychaniu (aż grzyby są gotowane), następnie pozostawić do odparowania cieczy. Przygotowanie spaghetti zgodnie ze wskazówkami, odcedzić, a następnie połączyć z białek jaj i parmezanem.

Przełóż spaghetti w dużym garnku (najlepiej pie patelnie) i rozprowadzić równomiernie na patelni. Spread ser nad skorupy z makaronem, a następnie umieścić mieszaninę grzyb na szczycie. Wystarczającą ilość sosu do spaghetti na pozostałych składników na ich pokrycie. Piec całą mieszaninę w temperaturze 350 ° przez 20 minut. Posypać serem mozzarella na wierzchu na dodatkowe 5 minut (aż ser się roztopi). Niech kołowy zimną krew przed podaniem.

Dine światła, nawet Out

Żywność o niskiej zawartości tłuszczu znalezienie podczas stołować nie zawsze jest proste. Wydaje się, że większość restauracji nie jest tworzenie menu z niskich zajazdy tłuszczu w głowie, więc nie może być wiele opcji. Chcesz zobaczyć, co mają do zaoferowania? Szukaj menu za szczególne "niskotłuszczowy" sekcji lub znaków rozpoznawczych, które wskazują zdrowsze potrawy.

Jeśli przychodzi do niego, nie wstydź się; zadać to kelnerka dać kilka niskotłuszczowa wegetariańskie zalecenia z menu. Jeśli tak naprawdę nie są jakieś dobre opcje, zapytać, czy kucharz może coś zmienić, aby dogodzić. Większość restauracji chętnie zobowiązuje i prawdopodobnie będziesz w stanie uzyskać, że wielkie sałatka z kurczaka sans albo że wielkie danie z makaronem bez śmietany kremówki. W końcu, prawdopodobnie zakończy upwith coś do swoich potrzeb.

Gotowanie Style wszystko zmienić

Możesz myśleć, że wszystkie przepisy są wegetariańskie wegetariańskie przepisy o niskiej zawartości tłuszczu, ale to nie jest po prostu prawda. Przestrzeganie diety wegetariańskiej może być zdrowe decyzja życie, ale jeśli ma to być naprawdę niskiej zawartości tłuszczu, gotować go prawidłowo. Sposób przygotować coś robi różnicę w świecie.

Nawet najzdrowsze żywności może być dieta koszmary, jeśli są panierowane i smażone lub spryskanie masła lub oleju. Naczynia do przygotowania i obniżonej zawartości tłuszczu spróbować na parze, wymieszać, smażenia i pieczenia z minimalną ilością oleju.