grsail.com

erno laszlo mydlo

Pielęgnacja skóry Erno Laszlo

Pielęgnacja skóry Erno Laszlo
System 30 Splash w życie.

Pielęgnacja skóry Erno Laszlo kolekcji jest pierwszym w swoim rodzaju. Założona 75 lat temu, to wyjątkowa linia jest znany jako pierwszy na świecie wybór produktów dermatologicznych.

Erno Laszlo O

Na koniec dnia, skóra jest w waszych rękach. Produkty używane i ilość czasu poświęcają na utrzymanie zdrowej skóry są do Ciebie. Oczywiście, dobrze jest mieć trochę wskazówek od ekspertów Erno Laszlo jak. Laszlo, biznesmen i dermatologa, był znany wśród sławnych i bogatych w jego odprężyć twarzy produktów do pielęgnacji skóry. Jego sława doprowadziła w końcu do otwarcia Erno Laszlo Institute, zakładu przetwarzania specjalizujących się w kosmetyki i pielęgnacji skóry.

Odwołanie dr Laszlo jest tak silna, dzisiaj, jak było kilkadziesiąt lat temu. Jego linia do pielęgnacji skóry opiera się na pięciu podstawowych zasadach. Wszystkie te zasady są siłą w branży, osiągając dalsze uznanie dla Laszlo i piękną skórę dla klientów na całym świecie.

Pięć podstawowych zasad

Pięć podstawowych zasad systemu Erno Laszlo pielęgnacji skóry wydaje się stosunkowo proste. Pod powierzchnią, jednak są one skomplikowane i zawiłe, koncentrując się w szczególności na unikalnych potrzeb skóry, zapewniając jej właściwości potrzebnych do utrzymania optymalnego stanu zdrowia i wieku wdziękiem. Zasady są wyszczególnione poniżej.

Podkręcanie

Klasyfikowanie typu skóry nigdy nie było łatwiejsze - lub bardziej interesujące. System klasyfikacji Laszlo opiera się na podstawowym zegara w celu określenia czy skóra jest normal / mieszanina, suche lub tłuste. Poniższe razy (dalej "o'clocks") są przypisane do każdego konkretnego typu skóry:

 • 08:30: Bardzo sucha
 • 10:30: pralnia
 • 11:30: lekko suche
 • 12:00: Normalna
 • 01:00: Lekko tłusta
 • 02:00: Tłusta
 • 03:00: Bardzo tłuste

Twój typ skóry jest łatwo taktowany odpowiadając na kilka pytań na stronie internetowej Erno Laszlo. Firma zaleca się konsultację ze specjalistą Laszlo, który poprowadzi Cię w kierunku docelowych produktów najbardziej odpowiednich dla danego typu godzina skóry.

Rytuał

Nie pozwól grandness nazwy oszukać. Rytuał jest niczym więcej niż codziennej pielęgnacji skóry. Wykonywane dwa razy dziennie, w tym schemat zachęca do ciągłego i odnowę Klimatyzacja skóry. Każda godzina ma unikalny schemat i wybór produktów wszystkich jego własnych. Rytuał składa się z następujących kroków:

 1. Cleanse: Kamieniem węgielnym pierwszym etapie są podstawowe elementy: mydło, woda i olej.
 2. Sterowanie: Normalizuje skórę uzupełnienie tonera lub tonowanie.
 3. Oczy: odżywiają, wzmacniają i chronią delikatne okolice oczu.
 4. Nawilża / Treat / Protect: potężny zakres emolienty zapewniają wiele efektów.
 5. Wykończenie: Traktuj skórę do perfekcyjnego wykończenia z normalizację, który dodaje odrobinę koloru.

W 30 Odpryski

Dr Laszlo powiedział kiedyś, że jeśli woda nie istniał, byłby on wymyślił. To nic dziwnego więc, że produkty cenionych lekarza opierają swoje największe korzyści w ogromną moc wody. Każdy z rytuałów pielęgnacyjnych dr László wymaga 30 plamy ciepłej lub gorącej wodzie wygodnie osiągnąć kilka ważnych kroków.

 • Dokładnie głęboko oczyszczają skórę
 • Złuszczają martwy naskórek
 • Spłukiwać szkodliwych toksyn
 • Zmiękczają i pulchny skórę
 • Stymulują produkcję kolagenu
 • Zwiększyć wchłanianie substancji nawilżających
 • Przyspieszyć proces odnowy komórek
 • Wzmocnienie naczyń włosowatych

24-godzinna opieka synergistyczne

Być może istnieje niewielkie taktyka marketing zaangażowany w tej konkretnej zasady, ale ma to sens, jednak. Korzyści skórę gwałtownie z linii produktów Laszlo jeśli jest stale styka. W ten sposób firma zaleca stosowanie produktów rano i wieczorem nie zastępując nic innego na swoich miejscach. Rytuał ten pozwala pracować w sposób ciągły, z każdego produktu wykonuje swoją pracę przed ustępując obok. To zwięzłe, System metodyczne, które naprawdę ma zastosowanie do każdej pielęgnacji skóry. Inteligentny system składający się z odpowiednich produktów dla Twojego typu skóry jest jeden, który prawdopodobnie będzie dobrze służyć przez wiele lat.

Personalizacja / Modyfikacja

Podobnie jak skóra potrzebuje okresowo zmienia się w ciągu roku, twój produkt do pielęgnacji skóry skład wymaga remontu od czasu do czasu też. Mając to na uwadze, zespół Laszlo zachęca konsumentów do odwiedzenia specjalisty produktów na indywidualną analizę skóry. Specjaliści wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak zmiany pór roku i stylu życia, które mogą mieć wpływ na stan skóry.

Erno Laszlo Pielęgnacja Skóry

Erno Laszlo linia do pielęgnacji skóry jest podzielone na pięć grup:

 • Oczyszczanie: Ta kolekcja zawiera aktywny pHelityl Oil, zabieg oczyszczający wstępne dla wszystkich rodzajów skóry, a także mydła, oczyszczanie bary i płyny do świeżego i czystego skóry.
 • Sterowanie: Ta kolekcja pracuje, aby utrzymać skórę w jak najlepszej formie: sucha skóra przyciąga wilgoć, tłustej skóry odpycha nadmiar sebum.
 • Nawilżanie: Ta kolekcja chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych i wolnych rodników, jednocześnie zapewniając specyficzne dla każdej godziny nawilżenie.
 • Szczególną ostrożność: Ta kolekcja robi najlepsze skóry, bez względu na to, co dolega go. Wliczone są produkty sformułowane specjalne problemy skórne, w tym czułości i trądziku.
 • Wykończenie: Zbiór uzupełnia wygląd, zapewniając doskonałość poprzez proszków, bronzery, rumieńcami i wyróżnień.

Gdzie Zakup

Erno Laszlo produkty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Jak włożyłem Makeup Podoba Ci się Marilyn Monroe

Jak włożyłem Makeup Podoba Ci się Marilyn Monroe
Ten słynny wygląd może być twoje.

Biorąc pod uwagę, słynny dąsy, to uwodzicielskie oczy sypialnia i intrygujący wygląd ogólny, to nie dziwi, jeśli kiedykolwiek zastanawiał się, w jaki sposób mogę umieścić na moim makijażem jak Marilyn Monroe? Królową ekranu precedensem dla przepychu, które jest odczuwalne nawet dziś. Z jej zmysłowy rysunek, nieskazitelny makijaż i polerowanego wyglądu, była źródłem zazdrości i podziwu dla milionów. Dziś, wiele kobiet patrzeć Monroe jako ikony stylu rodzajów.

Podstawy Marilyn Monroe

Elton John słynne śpiewał, że "jej świeca wypali długo przed jej legenda kiedykolwiek", a tam trochę prawdy w tym. Marilyn Monroe zmarła młodo, w wieku lat 36, ale zostawiła trwały ślad - taki, który rozlany dalej od dziesięcioleci i nadal nawet teraz. Choć Monroe wykonane mnóstwo niezapomnianych filmów - Słomiany wdowiec i Some Like It Hot wśród nich - to był jej wygląd, która naprawdę się najsilniejszy oświadczenie. Była bardzo uosobieniem sexy syrena ekranu - hoża blondynka z soczystym loki, pełne usta, grube brwi i doskonale usytuowanej mol, do rozruchu.

Oczywiście, nie ma wątpliwości, kobiety pragnął wygląd strony. Osiągnięcie to wtedy prawdopodobnie miały mnóstwo moxie, ale nowoczesne kobiety zajmują nic z powrotem, jeśli chodzi o wystawnego ich największych atutów - albo udaje tych aktywów, jeśli nie mają. Chcesz wyglądać część Pani Monroe? Nie jesteś sam, panie.

Jak włożyłem Makeup Podoba Ci się Marilyn Monroe?

Ty zadawałeś sobie stare pytanie kilka razy: Jak mogę umieścić na moim makijażem jak Marilyn Monroe? To wystarczający powód, aby podjąć dobrą, długą obejrzenia kilku zdjęć Monroe i zbadać, co to było, że się jej tak zauważalne. Oto, jak osiągnąć jej uderzający wygląd:

Nawilżający

Zacznij ze świeżych, zroszone skóry. Monroe nie przesadzaj z fundacji, ale jej paleta wyjścia było zawsze czyste i jasne. Nawilżający krem ​​nanieść na całym skórą i pozwalają zatopić się przez pięć do 10 minut przed nałożeniem swój fundament.

Fundacja i Concealer

Monroe mówi się, że noszone przez fundację o nazwie Anity d'Foged Dzień, w cieniu Rosy Ivory Medium. Linia jest obecnie znany jako Anita Danii i dokładne Produkt jest dostępny w sprzedaży tutaj. Alternatywy, sprawdź Estee Lauder Pokój Wear Stay-in-Place Makeup w odcieniu jak Ecru lub pościeli. Używaj szczotki węgielnego stosować makijaż doskonale - będzie zostawić za sobą czystą, bez skazy wykończenie. Jeśli potrzebujesz korektor, dot trochę pod górę niedoskonałości i mieszają się ukryć je całkowicie.

Ustawianie Powder

Monroe był wielbicielem Erno Laszlo - kilka z jej kosmetyków Laszlo były nawet zlicytowane, a fotografie jej pokoju wyraźnie pokazują kilka słoików Laszlo (nawet jedna obok jej łóżka, w dniu zmarła). Monroe podobno używany Duo-Phase Loose Powder w Illumination Light, ale jeśli chcesz alternatywę, sprawdź Cover Girl Profesjonalne Loose Powder w tym samym odcieniu. Użyj tego, aby ustawić makijaż i przechowywać go w miejscu przez cały dzień.

Brwi

Jeśli brwi są rzadkie, należy użyć szczotki ustawioną pod kątem zwiększenia ich brwi z proszku, takich jak Bare Escentuals Olejki Brow Color. Proszki są mniej surowe niż ołówki, i wygląda o wiele bardziej naturalne.

Makijaż oczu

Uderzające oczy Monroe byłoby najbardziej charakterystyczną część jej twarzy, gdyby nie to, że kolorowych dąsy ona uprzywilejowanych. Cały powieki i brwi kości zostały pokryte kremowym białym tle oka (spróbuj Korres Biały). Następnie ona łączą ciepłe brązowe lub błyszczącą jasnoniebieski na gniecenie, w zależności od jej ogólnego wyglądu (spróbuj Illamasqua Powder Eye Shadow w Jules do brązowego lub Estee Lauder Pure Color Eye Shadow w Aquamarine Metallic na niebiesko).

Eyeliner został wykorzystany do stworzenia intensywny dramat. Użyj czarny płyn (jak Clinique Eye Liner) Definiowanie Płynny prześledzić linię w poprzek górnej linii rzęs, kończąc wdzięku cyklu, która rozciąga się tuż obok oka (bardzo niejasno podobny do kota oka efekt). Potem to samo na powiek dolnych (z wykorzystaniem kremową ołówka wykładziny zamiast), ale zamiast po okrągły kształt oka, śledzić prostą linię, która kończy właśnie prostopadle do oka zewnętrznego kącika. Zamknij kontrole oczu Monroe daje świetny pomysł, jak to osiągnąć. Wykończenie z odrobiną białego oka cień w wewnętrznym kąciku oka. W celu uzyskania dalszych intensywności, dodać parę sztucznych rzęs.

Rumieniec

Uosobieniem kobiecości, Monroe uprzywilejowanych lub różanego różowy stonowanych rumieniec aby wyróżnić swoje kości policzkowe. Lancome Blush Subtil w Rose Romantique L'Amour lub różowe są zarówno wielkie możliwości dla tego wygląd. Użyj gruby, puszysty pędzel rumienić się zręcznie zamiatać jabłka policzku. Śledź uruchamiając szczotkę lekko do góry w kierunku skroni. Nałóż kroplę wyróżnienia na szczyty policzków - Benefit Cosmetics Księżyc Belka jest doskonałym wyborem - i wymieszać dokładnie, aby osiągnąć świetlistą poświatę.

Usta

Pomimo pojawiający się jako nic więcej niż płaszcz lub dwa wiśni czerwoną szminką, Monroe przeszedł dość intensywny proces do osiągnięcia tego słynnego dąsy, wraz z łuku Kupidyna przesadne. Mówi się, że ona łączą kilka różnych odcieni czerwieni, aby osiągnąć mieście, kończąc odrobiną lekkiego połysku w centrum jej dolną wargę, aby uzyskać pełniejszy wygląd.

Dla własnego doskonałe czerwone wargi, konspektu i wypełnij usta z czerwonym Lipliner (jak Make Up For Ever Aqua Lip Waterproof Lipliner Pencil w Red 8C lub Burgundii 9C na ciemniejszy wygląd). Śledź z dwoma warstwami czerwonego do wyboru (MAC Rosyjski Czerwony jest fantastyczna), i zmiękczają dolną wargę z odrobiną czystej, metalowej lub biały połysk (jak MAC LusTreGlasS w Luminary).

Inne porady

Monroe jest silnie związane z dwoma innymi cechami: Jej znak piękno, które można osiągnąć z czarnym eyeliner ołówek, a jej uczucie do Chanel Nr 5. Dodaj je do zakończyć wygląd!

Wakacje w Nowym Jorku: Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Wakacje w Nowym Jorku: Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Nowojorska Muzeum Sztuki Nowoczesnej, położony w samym sercu Manhattanu, jest uderzająca, nowoczesna konstrukcja, domem dla ponad 150 tysięcy dzieł sztuki współczesnej i tysięcy archiwów filmowych. Założona w 1929 roku, MOMA, jak to jest znany lokalnie, był inspiracją dla trzech wybitnych matron społeczeństwa, Abby Aldrich Rockefeller, Mary Sullivan, a Lillie P. Bliss. Rozpoczął się zaledwie ośmiu grafik i jednego rysunku, muzeum wzrosła do międzynarodowego znaczenia i jest domem dla niektórych z najbardziej rozpoznawalnych obrazów i rzeźb.

Kolekcja w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku jest dedykowany do 20 i 21-wiecznej sztuki. Wśród ponad 150 tysięcy dzieł w jego kolekcji są takie arcydzieła jak Van Gogha Gwiaździsta noc, Salvadora Dali Trwałość pamięci i Paula Cézanne'a kąpiący. Kolekcji MoMA obejmuje także wiele dzieł współczesnych amerykańskich mistrzów, w tym Andy Warhola, Jackson Pollack, Jasper Johns, a Edward Hopper.

MOMA był jednym z pierwszych muzeów rozważyć fotografii jako formy sztuki i Muzeum posiada bogaty zbiór fotografii początku 20 wieku, w tym dzieł Edward Steichen i John Szarkowski.

MOMA szczyci się również na rozległych archiwów filmowych, która obejmuje ponad 25.000 bębny i miliony fotosów filmowych. Kolekcja filmów waha się od wczesnych filmów niemych do nowoczesnych, niezależnych utworów.

Wreszcie, MOMA ma urozmaicone skrzydło projekt, w którym znajduje sztuk dekoracyjnych takich projektantów jak Eames, Noguchi i Pawła Laszlo oraz przemysłowej "sztuki", w tym całego Bell 47D1 helikoptera.

Struktura

Muzeum Sztuki Nowoczesnej ponownie w listopadzie 2004 roku w pięknym, nowym, 640.000 stóp kwadratowych budynek, zaprojektowany przez japońskiego architekta Yoshio Tanuguchi. Nowy budynek ma około dwukrotnie przestrzeń wystawowa dawnego budynku. Najważniejsze cechy nowego budynku obejmują podniebny atrium 110 stóp i Opactwo Aldrich Rockefeller pokojowego rzeźba ogród.

Obiekty muzealne obejmują także dwa teatry filmowe, znajdujące się bezpośrednio pod holu, szerokiej biblioteki naukowej i audytorium dla 150 osób.

Zwiedza Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Muzeum Sztuki Nowoczesnej znajduje się w samym sercu Manhattanu w 11 W. 53rd Street, pomiędzy 5. i 6. Alei. Muzeum czynne jest sześć dni w tygodniu (zamknięte we wtorki) i jest zamknięty na Boże Narodzenie i Święto Dziękczynienia. Godziny różnią, ale muzeum jest otwarte do późna przynajmniej jedną noc w tygodniu.

Udogodnienia w MOMA obejmują szeroki sklep z pamiątkami z reprodukcji dzieł sztuki, biżuterii, kart i innych unikalnych przedmiotów na sprzedaż. Kompleks muzealny obejmuje także trzy restauracje, w tym kawiarnia w stylu espresso i sandwich bar, pełen zakres usług okupacyjny jadłodajni oraz elegancką restaurację.

Wstęp do Muzeum Sztuki Nowoczesnej jest $ 20 dla dorosłych, 16 dolarów dla seniorów i 12 dolarów dla studentów. Dzieci do lat 16 są zwolnione, które są członkami muzeum.

Party Games: Wywiad z Joe Sequino

Party Games: Wywiad z Joe Sequino
Joe Sequino Winning Moves gry opowiada o zabawnych gier partyjnych.

Joe Sequino, wiceprezes marketingu dla Winning Moves gry, oferowane informacje o znalezieniu gry idealnej partii.

Opowiedz nam o sobie.

Byłem członkiem Winning Moves Gry dla 5 lat i jestem obecnie zatrudniony jako wiceprezes marketingu. Mam MBA na Uniwersytecie Northeastern w Bostonie i licencjat z literatury angielskiej z Nazaretu College of Rochester, NY. Poza moim życiu zawodowym, mam wiele zainteresowań, które obejmują łucznictwo, myślistwo, rybołówstwo, ogrodnictwo, giełda, gra na fortepianie i gitarze, a ja całe życie New York Mets fanem. Moja żona i ja mieszkam w kraju, w południowej New Hampshire.

Czy możesz podać nam kilka informacji na temat firmy?

Winning Moves jest wiodącym producentem klasyczne karty i gry planszowe, puzzle świata renomowanych, gry akcji i popularnych gier dla dorosłych osób. Od pierwszego roku działalności w 1995 roku, mamy nawiązał bliskie stosunki z największą na świecie firmą gier, Hasbro, Inc., właściciel Parker Brothers i gier Milton Bradley. W rezultacie, wiele długo mieszkał Parker Brothers i Milton Bradley gry są teraz wykonane wyłącznie przez Winning Moves gry.

Winning Moves gry została założona w 1995 roku przez czterech cenionych specjalistów z branży gier:

 • Tom Kremer: największe sukcesy w Europie środek gry. Tom największe roszczenia do sławy jest Erno Rubik znalazłszy się w początku 1970 roku na Węgrzech. Potem licencję Rubika Cube® a reszta to już historia
 • Phil E. Orbanes: długoletni szef badań i rozwoju przez Parker Brothers i czołowym ekspertem w grze Monopoly®.
 • Mike Meyers: długoletni szef badań i rozwoju w Milton Bradley.
 • Alex Randolph: Jeden z najwybitniejszych europejskich twórców gier.

Z utalentowanej grupy sprzedawców gier i programistów, naszą misją jest zapewnienie szczęścia w życiu naszych klientów, oferując klasyczny, retro, fajne i zabawne gry do gry z przyjaciółmi i rodziną.

To, co dzieje się w projektowaniu gry planszowe?

Najważniejszych decyzji podczas projektowania gra planszowa jest, aby wybrać atrakcyjny motyw (inaczej, perspektywy sprzedaży są słabe). Kolejnym kryterium jest innowacyjność metodę gry w zgodzie z tematem i którego złożoność jest zgodne z potrzebami oczekiwanych graczy (bardzo podstawowe, czy dla dzieci, bardziej dobrze zaokrąglone, jeśli dla rodzin, skomplikowana, jeśli dla oddanych graczy). Po tematu i zabawy są testowane i doskonalone, ostateczne kryteria są atrakcyjne wygląd i projekt graficzny do gry. Grafika jest istotne, ponieważ będą one komunikować się wrażenie, które będą albo ożywienia jest odwołanie gry lub umniejsza to za błąd lub "złą wiadomość".

Co dorośli zwrócić uwagę przy poszukiwaniu idealnej grze towarzyskiej?

Oczywiście różni ludzie szukają różnych jakości w grze, ale świetna gra ze stron powinna być w stanie pomieścić co najmniej 6 graczy, które niewiele ma przestojów, aby upewnić się, że każdy jest zaangażowany, powinny mieć odpowiednie i dowcipny treści i powinna wymagać graczy do "wykonywania" w jakiś sposób. Śmiech jest niezbędne do świetnej gry i zabawy, a jeśli nie można śmiać się z samych siebie ... well..You chodzi.

Co stroną gry są popularne z preteens i młodzieży?

Stare klasyki zawsze będą popularne ulubionych stron. Nastolatki i preteens wciąż kocham grać Taboo, Scattergories, Pictionary, Uno, Pit, Cranium i inne dobrze znane klasyki jak Twister.

Czy oferujecie jakieś gry, że młodsze dzieci będą kochać?

Tak, zarówno dorosłych jak i młodszych dzieci uwielbiają gry zdać Świnie, masz stada i Crocodile dentysty. Jeśli spotkanie ma wszystkie młode dziewczyny, Nagroda Oppenheim wygranej Księżniczka i grochu jest wielkim hitem.

Opowiedz nam więcej o grach firma oferuje.

Dumą się i rynek najlepiej sprzedających się tytułów, takich jak Monopoly®: Mega Edition Big Taboo®, mijamy Pigs®, Rubik's® Cube, Super Scrabble®, 25 słów lub Less® i nowych gorących sprzedawców jak Scrabble® mnie, Yahtzee zasilania ®, Parcheesi® Royal Edition, No Stress Szachy ™ i PayDay®. Dodatkowo, wiele ponadczasowe klasyki jak Pit®, Mille Bornes® i Flinch® są teraz wykonane wyłącznie przez Winning Moves. Wykonujemy również Immortal Eyes gry, nową markę Euro stylu gry oraz projektantów TransAmerica ™, podboju Pangea ™ i Terra Nova®.

Gdzie można nabyć powyższe gry i przeczytaj więcej o Twojej firmie?

Winning Moves gry i puzzle można znaleźć na Toys R Us, Barnes & Noble, Amazon i wiele innych gier specjalnością i hobby detalistów i catalogers w USA i Kanadzie. Winning Moves nie sprzedaje się na rynku, takich jak masowe dyskontowych Wal Mart. Aby dowiedzieć się więcej o Winning Moves Gry i nasze tytuły gier, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Winning Moves.

Top Selling zabawki Wszechczasów

Top Selling zabawki Wszechczasów


Jakie są najlepsze sprzedaży zabawek wszech czasów? Różne źródła oferują różne listy, więc wybory wydają się być nieco subiektywne pomimo obiektywnego charakteru pytanie. Poniżej znajduje się lista najgorętszych sprzedawców w dziale z zabawkami. Lista nie jest lista "najlepszych" zabawek wszech czasów.

Top Selling zabawki Wszechczasów

Najlepsze zabawki sprzedaży wszech czasów może przyjść jako małą niespodziankę dla wielu. Największe kupowane są znani, że może przywrócić wspaniałe wspomnienia dla wielu czytelników. Poniższe zabawki wyróżniają się wielkich sukcesów komercyjnych, organizowanych przez dekady.

1900/49

Pierwsze dziesięć lat XX wieku pojawiło się wielu wspaniałych zabawek, z których niektóre są nadal w produkcji dzisiaj.

 • Kredki Crayola
 • Pociągi Lionel
 • Misie

W ciągu 1915 roku, lalka Raggedy Ann został wprowadzony i był natychmiastowy sukces. Inne najlepsi sprzedawcy pomiędzy 1910 i 1919 były:

 • Tinkertoys
 • Lincoln Logs
 • Klocków

Wiele zabawek, które korzystają sukces w pierwszych dwóch dekadach XX wieku doświadczonych dalszych sukcesów w 1920. Nowe osiągnięcia w produkcji zabawek utorował drogę dla przyszłych pokoleń w ciągu tego okresu.

 • Odlewane metalowe zabawki
 • Madame Alexander lalek
 • Jo-jo

Nowe postępy kontynuowana w 1930 roku wraz z wprowadzeniem innowacyjnego Zobacz Mistrza 3-D Viewer. Gry planszowe były wielkie kupowane w tym okresie, jak również.

 • Monopol
 • Przepraszam
 • Lalki Betsy Wetsy

Gry planszowe nadal ulubione rodzinne i wspaniałe zabawki sprzedaży w latach 1940, z Cukierki grunty stały się jako bestseller.

 • Bazgrać
 • Trop
 • Slinky
 • Magia 8 Ball
 • Tonka Ciężarówki

1950

W 1950 pojawiło się jedno z najlepszych zabawek sprzedaży wszechczasów, Mr. Potato Head. Ta dekada to szczególne znaczenie, ponieważ wiele z najbardziej popularnych zabawek w historii zostały opracowane w tym produkcyjnej w historii. Wiele z tych elementów są nadal w produkcji i pozostają bestsellery.

 • Barbie
 • Zestawy budowlane Lego
 • Play-Doh
 • Frisbee
 • Hula

Niektórzy sugerują, że trzy najlepsze bestsellerów wszech czasów są Barbie, Legos i hula, ale niektóre sprzeczne informacje sprawia, że ​​ta propozycja wątpliwa.

1960/79

Dziesięcioleciach po 1950 widziałem wiele zmian w zabawkach, z wielu oferujących wysokiej technologii wzorów i innowacyjnych koncepcji. Te nowsze wydarzenia zaczęły wschodzących w 1960 roku.

 • Etch-A-Sketch
 • Tornado
 • Łatwy Piec Piekarnik
 • Hot Wheels

W latach 1970, Legos nadal dominują na rynku handlowym, ale film Gwiezdne Wojny opracował nową zainteresowanie figurek. Inne popularne zabawki z lat 70-tych należą:

 • Weebles
 • Stretch Armstrong
 • Six Million Dollar Man

Niektóre z tych zabawek, które były początkowo opracowanych w latach 70-tych nie widziałem wielki sukces sprzedaży dopiero w następnym dziesięcioleciu.

1980 Zabawki

Rubiks Cube jest jednym z najbardziej popularnych zabawek z 1980 roku. Ta gra logiczna została wynaleziona przez Erno Rubik, Węgra, który studiował architekturę i rzeźbę. Kostka został opatentowany w 1977 roku i stał się jednym z najgorętszych sprzedawców w latach 80-tych. Inne wielkie zabawki były popularne w tym dziesięcioleciu, jak również.

 • Atari
 • Kapusta krosowe Dzieci
 • My Little Pony
 • Smerfy
 • Troskliwe Misie
 • Transformers figurki

Legos nadal popularna zabawka w tej dekadzie, jak również.

1990

Game Boy był jednym z największych sprzedawców w 1990. Wiele innych zabawek zobaczył wielki sukces w tej dekadzie.

 • Pokemon
 • Beanie Babies
 • Toy Story figurki
 • Teletubisie
 • Mighty Morphin Power Rangers

New Millenium

High-tech zabawki są jednymi z najlepszych zabawek sprzedaży w nowym stuleciu. Wii jest bardzo popularnym wyborem dla rodzin, ponieważ system łączy aktywność fizyczną z gry gier wideo w wielu swoich programów. Inne góry sprzedaży zabawki elektroniczne z pierwszej dekady 21 wieku to:

 • Zabawki animatroniczne
 • Flytech Dragonfly
 • 20Q elektroniczna gra logiczna
 • Komputery i laptopy zabawki dla dzieci

Oprócz zaawansowanych technologicznie zabawek, popularne filmy i książki miały wpływ sprzedaży zabawek. Gadżety związane z książek i filmów o Harrym Potterze ma ogromny sukces marketingowy.

Lalki i gry planszowe nadal wielkie sprzedawców, jak również. Lalki Bratz i niemowląt Annabell są popularne decyzje. Klasyczne gry planszowe, takie jak Monopoly nadal komercyjny sukces, zwłaszcza w edycjach rocznicowych na rynku.Top sprzedaży zabawek wszech czasów to popularne trendy i klasyki, które przemawiają do wielu pokoleń. Te popularne wybory są pewne, oferują wiele satysfakcji, a także wieloletnie wspaniałe wspomnienia.

Top 10 Romance Filmy

Top 10 Romance Filmy


Poniżej 10 najlepszych filmów romans wahają się od starego do nowego i zawierać wszystkie elementy romantyczne na Walentynki, rocznice, lub data noce.

10. Zadośćuczynienie

Briony jest wyobraźnią pisarza i ma zakochanej w Robbie, syn urzędnika. Robbie ma oczy siostra Briony jest, Cecylii, i ma nadzieję, że podobne uczucia Cecilia ma. Pewnej nocy, świadkowie Briony interakcja między Robbie i Cecilia i niewłaściwie emocje i tworzy straszne kłamstwo, że łamie ich życie od siebie. Jak Briony starzeją, zdaje sobie sprawę, że może ona nie zrozumiałeś, co działo się między siostrą i jej zgniatania i musi żyć z jej pomyłkę przez II wojny światowej. Robbie próbuje wrócić do Cecylii i musi pokonać wiele przeszkód, jak to robi.

9. Titanic

Film katastrofa pierwszy Titanic ma głęboki romantyczną historię z udziałem Jacka i Rose, prawdopodobnie dwa najbardziej znane postacie w filmach. Rose jest bogata dziewczyna, która ma poślubić Cal. Ona nie jest pewien, czy to życie jest dla niej. Jack wygrywa bilety na Titanica w pokera. Ich drogi krzyżują i szybko się w miłości. Ich miłość jest testowany, gdy Titanic uderza w górę lodową i legendarne oddzielne i to zarówno zapisywanie lub znosić zatopienie razem i umrzeć. To trudny wybór.

8. Casablanca

Rick prowadzi popularny klub nocny w niezajęte miasta w kraju, w Afryce. Gdy przywódca nazistów przybywa do miasta, Renault robi, co może, aby zachować człowiek szczęśliwy. Przywódca rebeliantów nazistowskie chce Victor Laszlo czeski przywódca zatrzymania. Niestety dla Ricka, czeski przywódca przynosi dawną miłość, Ilsa. Są one rozdzielone w złych warunkach w Paryżu, ale kiedy dowiaduje się, dlaczego Rick wyszła, zgadzają się zjednoczyć ich miłość.

7. Duch

Sam zostaje zamordowany przez mugger jedną noc, ponieważ on i jego żona iść z powrotem do mieszkania. Jego miłość do Molly pozwala mu pozostać na ziemi jako duch, aby mógł ostrzec Molly przed niebezpieczeństwem, które czai się za nią. Sam używa ONA maja Brown (Whoppi Goldberg) jako medium do komunikacji z Molly. Ten film jest uosobieniem stracił miłość i jak trudno jest, aby ta miłość Duch ma jedną z powrotem z najbardziej pamiętnych scen z dowolnego filmu. Scena ceramiki.

6. Notebook

Książę czyta historię starej kobiety. Jest to opowieść o Noem i Allie i jak się zakochać, ale rodzice Allie za aprobuje unwealthy rodziny Noego. Allie żeni żołnierza o imieniu Lon. Pewnego dnia Allie idzie do domu Noe został przywrócony do niej i zakochuje się z Noem ponownie. Teraz musi wybrać między Noem i Lon. Ten film sprawi, że będziesz płakać, czy są hartowane pracownik budowy lub już softie.

5. Moulin Rouge

Christian jest pisarzem, który ucieka do 1900 Paryża do obskurnych ulicy, gdzie prostytutki rządzić i Moulin Rouge pracuje w nocy. Zakochuje się tancerz Satine, kto naprawdę chce działać. Satine jest zmuszony kochać księcia, bo finansuje grę, która jest pisanie chrześcijańskiej. Christian i Satine potajemnie spotkać się i znaleźć sposoby, aby być ze sobą, dopóki książę poznaje ich działki i tworzy plan zabicia chrześcijaninem.

4. Annie Hall

Od ich pierwszego spotkania, komik Alvy Singer zakochuje się w niezbyt jasnym Annie Hall. Ich związek kwitnie, a potem nagle zerwać i Alvy udaje się w podróż pamięci, aby dowiedzieć się, dlaczego rozpadł się. Alvy (Woody Allen) od czasu do czasu mówi wprost do kamery, przenika życie i historie innych ludzi, a czasem wykorzystuje animację, aby dowiedzieć się, dlaczego rozdzielono. Zabawny film o wielkiej aktorskiej z dwóch legend.

3. Say Anything

Gdzie indziej można próżniak i dość overachiever się zakochać? Cóż, w cokolwiek powiedzieć, oczywiście. Lloyd Dobler (John Cusak) jest w porządku kickboxer, który chce zadać Diane Sąd (Ione Skye) na zewnątrz. Diane została niedawno oferowane stypendium do Anglii. Jako Lloyd próbuje woo Diane od ojca nadopiekuńcza, Diane ma ogromny decyzję. Czysta John Cusak komedia romantyczna. Ten film powinien być oglądany obok Better Off Dead and Szalone lato.

2. Pretty Woman

Richard Gere gra Edward Lewis, samotny prawnika potrzebuje eskorty do niektórych funkcji. Więc on wynajmuje prostytutkę o imieniu Vivian Ward (Julia Roberts). W trakcie różnych wydarzeń społecznych i innych wycieczek, Edward zakochuje się w Vivian i ma ciężko przekonać, że ją lubi. Pretty Woman jest kwintesencją bogacz przezwyciężenia kpiny innych, aby zdobyć dziewczynę, kto jest śmieci.

1. Krawat: Princess Bride & Shrek

Aby przejść trochę niekonwencjonalne z 10 najlepszych filmów romantycznych, oglądać The Princess Bride i Shrek. Princess Bride posiada wszystkie elementy fantasy, romans można znaleźć. Księżniczka Buttercup zostaje porwana przez złego księcia Humperdinck. Westley wyrusza w podróż, aby uratować księżniczkę, a po drodze spotyka szermierzem Montoya, który jest na wieczną zemstę kogoś i łagodnym olbrzymem.

Shrek, z drugiej strony, jest nieświadomie rzucone w dążeniu do ratowania księżniczki Fiony lorda Farquaada. Ratuje Fiona i Shrek wędrówki, jak wrócić do Farquaada, zaczyna spadać na nią. Lord Farquaad ma inne plany i programy, aby poślubić Fionę wbrew jej woli. Gdy Shrek dowiaduje się o planie, jego miłość do Fiona przejmuje i następnie przechodzi w dążeniu do ratowania jej od Pana Farquaada. Ten animowany film jest zabawny romans / komedia dla wszystkich grup wiekowych.

Tulić się z 10 najlepszych romańskich Filmy

Tulić się z żadnym z powyższych 10 najlepszych filmów romantycznych i cieszyć się kilka godzin miłości.