grsail.com

effexor na bol glowy

Camping Przyczepy Boler

Camping Przyczepy Boler


Dla przytulnych nocy camping, dlaczego nie spróbować Boler przyczep kempingowych? Te przyczepy kempingowe są wydajne, lekkie i zbudowane do końca.

Historia Boler campingowe Przyczepy

Jeden z najbardziej poszukiwanych przyczep Kanady, przyczepy Boler został nazwany po meloniku, który mocno przypomina. Jak z przyczep kempingowych łzy, nazwa ma związek z kształtem urządzenia.

Kto wpadł na Boler? Przyczepy, że jest, a nie kapelusz. Ray Olecko Winnipeg, Kanada był wynalazcą. Co skłoniło go do produkcji pierwszy Boler była jego fascynacja włókna szklanego. Najpierw stworzył włókna szklanego szamba i po tym, że marzył o przyczepie lekkiej.

Pewnej nocy, podczas kempingu z rodziną, Ray wymyślił plan przyczepy na podstawie potrzeb własnej rodziny. Potrzebował kuchnię i miejsca dla wszystkich czterech jego rodziny members-- dwoje dzieci i dwóch dorosłych - do snu. Wyciągnął pomysł na kawałku tektury, które później miały do ​​formierki z włókna szklanego i zapytał profesjonalny stworzyć trailer.

Zapłacił 1.400 dolarów dla gotowego produktu. Dealerów, wydawało wysokie w porównaniu do przyczep aluminiowych sprzedawane tylko za 895 dolarów. Jednak, gdy zobaczył, jak światło dealerzy Ray Boler było ze względu na materiał z włókna szklanego używał, i jak łatwo można było Camping trailer pociągnięciu czuli cena była odpowiednia.

W 1968 roku, 100 z tych Bolers zostaly zbudowane i następny rok produkcji wzrosła do 150. Do 1972 roku zbudowano 220 przyczep rocznie. Kiedy Ray sprzedał Trailer Company Boler Jimmy Pattison za NEONEX w 1973 roku, produkcja wynosiła około 10000 jednostek rocznie. Bolers przestały być produkowane krótko po tym.

Co sprawia, że ​​Boler Special

Przyczepy Boler podróży są stosunkowo małe, kompaktowe przyczepy z kuchnią. W kuchni kuchenka jest zwykle dwa palnika propan-ring. Stolik stoi w kuchni w otoczeniu miejsca. Lady sklepowe i obudowa jest wystarczające. Dwa łóżka-sofy mają zdolność do spania cztery. Boler wyposażony jest w zbiornikach wody świeżych holdingowych. Port-a-nocnik stylu WC jest wliczony w cenę. Wiele Bolers mają markizy tak, że można usiąść na zewnątrz obok swojej przyczepy i cieszyć się cień i dekoracje.

Gdzie kupić Boler

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, jak miło Bolers są, może chcesz wiedzieć, gdzie te zabytkowe przyczepy można kupić. Ponieważ nowe są już w trakcie budowy, trzeba będzie przejść do trybu online i zobaczyć, kto ma jedną na sprzedaż. Sprawdź internetowych witryn handlowych RV oraz eBay na tych ciągniona RV i samochodów nagłówek, jeśli chcesz dowiedzieć się, co jest dostępne.

Używane 13-metrowy Boler przyczepy kempingowe może kosztować od 3000 dolarów do 7000 dolar lub więcej. Cena zależy od tego jak utrzymanie przyczepy było, a jeśli to ma nową tapicerkę lub świeżej farby. W Bolers które miały najlepszą opiekę są w stanie dowodzić wyższą cenę.

Boler Zjazdy

Ci, którzy posiadają tendencję do Bolers dumni ze swoich pojazdów rekreacyjnych. Istnieje zjazdy dla miłośników biwakowania Boler przyczepy, a nawet są rajdy odbywają. Czy jesteś rocznik Właściciel przyczepy? Możesz zobaczyć, kiedy następny zjazd lub rajd odbywa. Tin Can Turyści jest miejscem, w którym można dostrzec tych, z miłości do klasycznych lub starych przyczep, w tym Boler.

Klub ten sięga już w 1930 roku, ale został zmieniony w 1998 roku w Camp Dearborn w Milford, Michigan. Dwadzieścia jeden przyczepy uczestniczyło w tym odnowy zgromadzenia. Od tego czasu grupa wzrosła i obecnie posiada swoje doroczne spotkania w Michigan, jak i na Florydzie. The Tin Can Turyści nawet poszedł międzynarodowa z przedstawicielami z Japonii, Anglii i Francji. Jednym z głównych celów klubu jest promowanie i zachowanie zabytkowych przyczep. Członkostwo jest otwarte dla wszystkich.

Streszczenie

Jeśli chcesz camper lekki, że może być łatwo transportowany przez małego samochodu i przyczepy, które mieszczą się w zwykłej wielkości parkingu, a następnie Boler jest dla Ciebie. Więc przygotuj się udać się do swojego ulubionego kempingu i cieszyć relaksujący czas.

Dodatkowe Camping Trailer Artykuły

Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się dodatkowe informacje o kemping przyczep? Artykuły te są pełne ciekawych informacji.


Camping Przyczepy Boler
Vintage RV

Camping Przyczepy Boler
Lekkie Kempingi

Camping Przyczepy Boler
Rozszerzalne Kempingi

COLI Boli Ubezpieczyciele

COLI Boli Ubezpieczyciele


COLI Boli ubezpieczyciele zapewniają ubezpieczenia na życie należy i korporacyjnej banku własnością jako sposób na finansowanie programów świadczeń pracowniczych.

Corporate Owned Ubezpieczenie na życie

COLI Boli ubezpieczyciele zapewniają zasięg na życie pracowników, ale jest opłacane przez pracodawcę i aukcji firmy jako beneficjenta polisy. W dzisiejszym świecie biznesu, COLI (ubezpieczenia na życie korporacyjne kapitału) jest często wykorzystywane do finansowania planów pracowniczych po emeryturę. COLI przeznaczony jest dziś uzyskanie wysokiego, wczesne wartości pieniężnych porównawczej, wpłaconej składki, i różnych produktów na rynku coli zapewnić wybór, który pozwala korporacje wybrać plan dostosowane do ich potrzeb.

COLI pierwotnie został zakupiony do ubezpieczenia na życie pracowników wykonawczych lub istotnych pomóc bufor koszty poniesione w przypadku utraty kluczową pracownika do niespodziewanej śmierci. Potrzeba czasu, aby zatrudnić i przeszkolić zastępstwo i tym razem kosztuje pieniądze firmy, jak również straty w wydajności.

Kiedy umiera pracownik, świadczenia wypłacane w ramach COLI śmierci są zazwyczaj wyłączone z podlegającego opodatkowaniu dochodu spółki (beneficjenta), choć IRS zakwestionował tę praktykę w ostatnich czasach, ponieważ stwierdzono, że niektóre korporacje za pomocą coli po prostu wyciąć ich podatki, a nie na pokrycie kosztów wymiany kluczową pracownika. Internal Revenue Code zabrania również, że odliczenie składek zapłaconych na ubezpieczenie na życie. Także wtedy, gdy kredyt jest zabezpieczony polityka od ubezpieczyciela, wartości nie są zapisywane jako przychód i zyski do wartości ubezpieczającego i obecnie nie są opodatkowane.

Zapłacone odsetki podlegają odliczeniu na wywierany nacisk ubezpieczenia. Dźwignia finansowa odnosi się do skorzystania z małej korzyści zdobyć znacznie większą korzyść. Oraz w tym przypadku jest to, że ubezpieczający są w stanie odliczyć odsetki, ale również nie muszą zawierać zainteresowanie dochodów pieniężnych do polisy gotówki. Jednakże, IRS uznane za kilka zakrojonych na szeroką skalę lewarowanych transakcji coli schronisk podatkowych, dlatego tak ważne jest, aby pracować z czynnikiem renomowanej kto rozumie prawo.

Banków Ubezpieczenie na życie

Boli (ubezpieczenia na życie Bank-owned) jest również stosowany jako skutecznego sposobu zaliczenia kosztów świadczeń pracowniczych, w tym świadczeń po emerytalnych. Zazwyczaj bank płaci się polisę ubezpieczeniową grupę ubezpieczającym dyrektorów i oficerów. Z biegiem czasu, bank korzysta z wartości pieniężnych i wpływów polityki w celu odzyskania kosztów świadczeń pracowniczych.

Podobnie jak COLI, Boli ma pewne korzyści podatkowe. Fakt, że przychody generowane przez Boli jest zazwyczaj wolne od podatku czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem inwestycji. Jednak, podobnie jak każdej inwestycji, ryzyko jest zaangażowany, oraz z powodu tego ryzyka banki powinny wdrożyć proces zarządzania ryzykiem, który powinien zawierać:

 • Zarządzanie i nadzór Rada senior
 • Kompleksowe Zasady i procedury
 • Analiza przed zakupem
 • Okresowa ocena ryzyka
 • Monitorowanie

Aby uzyskać najlepsze korzyści podatkowej, boli powinno odbyć się do śmierci zadaszonym oficera lub dyrektora.

COLI Boli Ubezpieczyciele

Jak można rozważyć wybór przewoźnika ubezpieczenia, poszukaj tych z pozytywnych ocen. To ważne, aby wybrać nośnik z korzystnych ocen, który oferuje polityki przeznaczone specjalnie dla banków. Oceny mogą być znalezione w:

 • AM Najlepszy Fitch
 • Moody
 • Standard & Poors

Po zabezpieczone ubezpieczenie to jest dobry pomysł, aby monitorować ocen ubezpieczyciela w ciągu roku. Jeśli firma ubezpieczeniowa nie powiedzie, może to mieć wpływ na zdolność firmy do wywiązywania się ze swoich zobowiązań finansowych.

COLI Boli jest istotnym narzędziem, które umożliwia instytucjom finansowym, aby zaoferować konkurencyjne korzyści dla swoich pracowników, podczas gdy potrącenie kosztów. Korzystanie z doświadczonego przewoźnika pomoże zgromadzić plan, który nie tylko identyfikuje potrzeby na COLI Boli, ale także pomaga określić korzyści finansowe, które pasowały do ​​strategii instytucji.

Como Arremessar um Bola de Basquete

Fazer cesta é o grande objetivo zrobić
basquete.Grandes arremessadores gastam Infinitas horas aperfeiçoando SEUS
arremessos. Jogadores de Basquete de todas jak idades treinam SEUS arremessos
constantemente. Como qualquer outro Fundamento, praticar é essencial. Eu gosto de usar o Dispositivo pneumônico ECOS para lembrar dos aspectos
importantes da Tecnica zrobić arremesso.

 • E -Tenha equilibrio, abrindo suas Pernas de
  modo colocá-las em linha com largura
  de SEUS ombros, deixando os joelhos ligeiramente dobrados. Essa posição é
  conhecida com posição de tripla ameaça, UM Nela, você tem opção de
  driblar, Passar ou arremessar.
 • C -Seu Cotovelo roz estar posicionado
  Abaixo da bola. Estar bola Ponta de roz na SEUS dedos (NAO na palma de
  sua MAO)
 • O -Seus olhos Devem estar focados nie aro
  da cesta.
 • S -Sempre siga os Passos. Mantenha mão de
  fora nie lado da bola (essa mão é só para Guiar bola). Ponta de SEUS
  dedos Deve apontar para forów, mas Devem estar relaxados.

Arremessando bola de Basquete

 1. Segura bola com mão
  dominante e coloque outra mão na boczne da bola, para orientação.
 2. Tente Fazer jest cesta sem que
  encoste bola nie aro, ou batendo na tabela.
 3. Numa situação de um
  arremesso com Angulo, jogue bola
  nie Quadrado desenhado na tabela, e ela poderá rebater lá e cair
  dentro da cesta
 4. Ustal quantidade de força nie
  arremesso e altura que bola roz alcançar para acertar cesta. Isso é
  basicamente tentativa e erro, portanto PRATICA é essencial.
 5. Ao arremessar, força vem
  de suas Pernas. Dobrym OS joelhos wykorzystanie e os músculos Fortes das Pernas para
  te impulsionar.
 6. Fique alerta para
  possibilidade de um rebote ofensivo. Se errar um aremesso, Corra para perto da cesta, tentando Recuperar
  bola.

Pratica Leva do perfeição. Frequente bastante uma Quadra de Basquete e
pratique bastante SEUS arremessos. Pratique também arremessos com dribles, eles
Podem ser úteis bolas em Mortas. Tente com ângulos diferentes e usando tabela
quando necessario. Tente recriar
situaçoes de jogo com outras pessoas stożki ou usando.

Jak korzystać z bolący guz Tarcza

Bunions są zdefiniowane jako rozszerzenia kości lub tkanki, zwykle na wewnętrznej części złącza palucha. Typowe przyczyny bolący guz jest tworzenie kości uzupełniające i niewłaściwemu palucha powodu jakiegoś zewnętrznego stresu i presji. Objawy obejmują stan zapalny palucha charakteryzuje się zaczerwienienie, tkliwość i ból. Bunions może prowadzić do poważnych chorób, takich jak zapalenie kaletki, co jest zapalenie kaletki lub worka wypełnionego płynem, w pobliżu stawu u nasady dużego palca. Ten szczególny stan często rozwija się u kobiet, około dziesięciu razy więcej niż u mężczyzn, ponieważ kobiety często noszą obcisłe buty, które zapewniają wystarczającą rozwijać bunions ciśnienie.

Leczenie bunions zazwyczaj wymagają procedur chirurgicznych. Jednakże, w celu zmniejszenia bólu, stosuje się osłony bolący guz. To amortyzuje rozszerzenie aby zapobiec jego ocierając swoim obuwiem. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób korzystać z tarczy Zespół cieśni kanału nadgarstka.

 • Noś wygodne buty i te, które nie obcisłe. Kupić buty, które mają wystarczająco dużo miejsca na tarczy bolący guz, aby dopasować. Unikaj tych, obcisłe za to oni tylko pogorszyć ból. Można również zdecydować się na zakup nosze butów, aby rozluźnić swoje buty i zapewniający wygodne do noszenia. Upewnij się, czy kupić odpowiedni rozmiar i nigdy nie spróbować wycisnąć nogi w parę, która jest zbyt mała dla Ciebie.
 • Wybierz typ tarczy bolący guz Thatâ € ™ s dla Ciebie. Istnieją różne rodzaje tarcz Zespół cieśni kanału nadgarstka dostępnych na rynku. Typ żel oferuje największe wsparcie i ulgę. Można także wykorzystać ponownie tarcze żel Zespół cieśni kanału nadgarstka. Z drugiej strony, na bazie krzemu tarcze Bunion są najbardziej trwałe i mogą wytrzymać nawet tysiące zastosowań. Wybierz odpowiednią tarczę bolący guz, który jest wygodny dla Ciebie.
 • Umieść na swojej tarczy bolący guz. Umieść osłonę Zespół cieśni kanału nadgarstka właściwie nad bolący guz u podstawy swojej palucha. Upewnij się, że jest to wygodne do noszenia i nie dać ci więcej bólu i ciśnienia. Można także dostać narzędzia do oddzielania palce, aby uzupełnić swoją tarczę Zespół cieśni kanału nadgarstka. Separator toe rzeczywiście pomaga w wyrównanie kości i tkanek swojej palucha.
 • Ćwicz sobie to wszystko w ciągu dnia. Nie należy natychmiast usunąć tarczę Zespół cieśni kanału nadgarstka. Ćwicz sobie to cały dzień i zobaczyć, czy to boli. Jeśli tak, to prawdopodobnie sobie buty obcisłe. Pamiętaj, że tarcza bolący guz nie działa na obuwiu ciasnym. Wymień swoje buty z wygodniejsze, a następnie kontynuować korzystanie z tarczy Zespół cieśni kanału nadgarstka.
 • Oczyścić tarczę Zespół cieśni kanału nadgarstka prawidłowo. Umyć osłonę Zespół cieśni kanału nadgarstka z mydłem. Powierzchnię zmyć. Niech to całkowicie suche przed ponownym użyciem w celu uniknięcia wszelkich prawdopodobnych infekcji.

Tarcza bolący guz naprawdę pomaga zmniejszyć ból. Jednakże, jeśli ból i obrzęk nadal przeważają pomimo sobie taką jedną, trzeba natychmiast zgłosić się do lekarza od lekarza, który specjalizuje się w tej dziedzinie, jak podiatry. Może to pomoże Ci pozbyć się tych bolesnych bunions w krótkim czasie!

Jak zrobić grill węglowy

Więc chcesz grill węglowy, ale nie chcesz wydawać tyle pieniędzy? Jest tańsze i bardziej satysfakcjonujące alternatywa, i to nie potrwa długo, aby zbudować. Jeśli zdecydujesz się zbudować własny grill węglowy, trzeba mieć trzy ważne rzeczy na uwadze: tlenu, ciepło i paliwa. Dla rusztu, są to najważniejsze elementy, aby to sukces. Bez trzech spośród nich, twój grill nigdy nie będzie działać.

Po pierwsze, musisz zdecydować się na idealne miejsce do budowy Twojego grilla. Najlepiej jest znaleźć obszar poziomu w stoczni - które nie jest zbyt blisko lub zbyt daleko od domu. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca, zaczynają zaznaczając obszar w swoim trawie z farby w sprayu, albo przez kopanie krawędzie się z łopatą. To powinno być około 3 m x 4 ft, ale mogą być większe, jeśli masz większy grillowania ruszt.

Teraz, gdy już obszar oznaczony, jesteś gotowy, aby zbudować grill węglowy. Po pierwsze, wykopać ziemię około sześciu cm głębokości w obszarze masz oznaczone off.

Następnie montujemy cegieł lub bloków żużel wokół krawędzi. Zacznij ustawienie ich wewnątrz otworu, a nie wokół niego. Kiedy ma pierwszy rząd bloków powyżej poziomu gruntu, to jest bardzo ważne, aby utworzyć powierzchnię dla tlenu przepływa przez obie strony. Jest to ważne dla Twojego grill działał prawidłowo. Aby to zrobić, wystarczy ustawić kilka bloków z każdej strony tak, że istnieje luka 3-6 cali dla właściwego przepływu powietrza. Upewnić do pchania, ziemię wokół wewnętrznych i zewnętrznych krawędzi bloków, które są w kontakcie z podłożem, aby promować stabilność.

Kiedy już swoje bloki do rusztu do wysokości od jednego do trzech metrów, Twój grill węglowy jest prawie ukończona. Wysokość nie jest ważne w funkcji grilla; to jest po prostu o komfort. Jeśli grill jest zbyt wysoka, nie będzie w stanie zobaczyć powierzchni grillowania. Zbyt niskie, a otrzymasz bóle pleców od zginania na cały czas. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to dodać trochę węgla drzewnego do dołu, i umieścić ruszt do grillowania na szczycie bloków.

Kto by przypuszczał, że tworzyć własne grill węglowy może być tak proste i satysfakcjonujące? Możesz od razu zacząć korzystać z owoców swojej pracy. Uśmiech na Twojej kreacji i odpalić jakiś obiad. Zasługujesz, aby świętować.

Czy Maszyny nas boli?

Gdy patrzę na sposób większość ludzi wyszło i koreluje to do liczby osób, które odczuwają ból, stan zapalny, odszkodowania lub dyskomfort jakiegoś typu mam się spodziewać to nie wszystko, po prostu przypadkowy. Zamiast Zastanawiam się, czy sposób, w jaki są szkolenia przyczynia się do tych problemów. Dokładniej Zastanawiam "to maszyny rani nas? Zastanów się, co następuje.

1. Maszyny zmuszają do przestrzegania ustalonej ścieżki. Gdy jesteś na pin lub płyty ładowane maszyny nie ma opcji, inne niż do poruszania się po wyznaczonej drogi konstrukcji maszyny. Jeśli poruszamy nasze ciała poprzez dokładne samych ścieżkach, wielokrotnie, pod obciążeniem to nie jest nierozsądnie oczekiwać, zużycie naszych tkanek, co prowadzi do powstania. Wyobraź sobie, nigdy nie zmienia się lub obracających się opon i można sobie wyobrazić, niesymetrycznego wzoru widocznego na zużycie bieżnika. To samo dzieje się z naszymi stawów, jeśli nie możemy zmieniać ścieżkę oporu i zrównoważyć nasz trening.

2. Maszyna nie zachęcają kontrolę ekscentryczny. Mimośrody etap wykonywania gdzie mięśni wydłużającą i jest powszechnie świadkiem gdy obniżenie masy. Większość urazów zdarzyć w fazie ekscentrycznej i mamy tendencję do zbytni nacisk na fazie koncentrycznej. Jesteśmy uwarunkowani liczyć (koncentryczne) powtórzeń i lekceważenie wysiłek podczas ujemnej części wyciągu. Prasy do nóg jest częstym sprawcą tej zbrodni zwłaszcza gdy nie są gumowe korki na dole wyciągów niestety zachęca osoby do obniżenia wadze więcej, szybciej, a następnie mogą wygodnie obsługiwać wszystkie ze względu na udane koncentrycznym wysiłku. Więcej na ten temat można znaleźć w artykule na temat techniki zarchiwizowane Stalin był źle na naszej stronie podnoszenia.

3. Wiele maszyn ustabilizować kręgosłup dla Ciebie. Wiele urazów i wspólne problemy sięgają do braku stabilności. Poprzez kręgosłupa lędźwiowego chcemy utrzymać dobrą kontrolę między biodra i klatkę piersiową. Gdy siedzimy na maszynach oparcie zapewnia wsparcie i stabilność kręgosłupa kosztem rozwijania własnej stabilność fizyczną. Ten brak stabilności dogania nas, kiedy wprowadzić nową aktywność na rutynowe lub dodać więcej siły, że możemy kontrolować

4. Wiele maszyn można umieścić w pozycji siedzącej. Siedzimy w samochodzie, w pracy, w szkole iw domu, aby obejrzeć swoje ulubione programy lub grać w gry wideo. Siedzi zaostrza przewlekle napięte mięśnie i osłabia chronicznie słabe mięśnie. Dlaczego mielibyśmy iść do siłowni, płacić członków następnie zainwestować w program, który pogłębia te problemy? Nie ma sensu jeszcze wiele zrobić.

4. Wiele maszyn izolowania szczególną mięśni. Ciało wie, ruchy nie mięśnie. Nikt nie myśli, aby grzbietu-flex stopę, nagiąć kolano, obrócić wewnętrzną kość udową i zgiąć biodra w celu podjęcia krok. Jednak wielu z naszych programów szkoleniowych mają nam fragment ciała i szkolić go w częściach, a nie w koordynacji ruchów funkcjonalnych, że rozumie i przeznaczeniem. Aby punkt dalsze rozważenie skłonną ścięgna udowego skręt maszyny. Jest to urządzenie, w którym umieszczone są twarzą w dół, z zgięte biodra i podkładki pod pięty. Celem tego urządzenia jest wzmocnienie ścięgna jeszcze funkcja ścięgna nie tylko flex (zginanie) kolana. Funkcjonuje również ścięgna rozszerzyć biodra. Jednak ta maszyna wymaga biodra być zablokowane w pozycji zgiętej! Można argumentować, że maszyna ta stwarza zaburzenia, jak to próbuje rekrutować ścięgna w sposób, który nie obsługuje swoją podstawową funkcję. Czy można się dziwić, widzimy tak wiele bezstykowe urazów ACL?

5. Bieżnie przenieść stopę z powrotem do Ciebie. Po biegu na bieżni pas ciągnie nogę z powrotem za ciała. Od podstaw fizyki pchania przed wyników ciała w życie działania w przeciwnym kierunku. Dlatego, jeśli zawodnik kładzie nogę w przedniej części ciała nie ma siły hamowania, który występuje ze względu na położenie tego umieszczenie stóp. Bieżnia bieganie ma potencjał, w czasie, aby zachęcić biednych mechanika eksploatacji, które stają się widoczne, gdy treningi są przenoszone na stabilnym podłożu.

6. Wiele maszyn są uni-płaska. Mięśnie mają trzy płaszczyzny do nich jeszcze większość maszyn jest skonstruowanych do tylko w jednej płaszczyźnie. Złożoność tego jeszcze jest fakt, że prawie wszystkie maszyny znajdujące się w tradycyjnych siłowniach są w płaszczyźnie strzałkowej (myślę przód i tył), które większość ruchu jest z przodu. Wyobraź wszystkie maszyny do klatki piersiowej, barków, ramion, nóg, brzucha i można szybko wizualizować ruchy występujące przede wszystkim w ten sposób. To nie powinno dziwić, usłyszeć ludzi ciągnących groins kiedy się do gry w piłkę nożną i spróbować przesunąć w bok, gdy podstawą szkolenia wykluczył jakąkolwiek boki ruch.

Podsumowując, mamy korzystać z różnych maszyn i służą wielkie cele w określonych sytuacjach. Jak dobrze, że powyższe uwagi mają więcej do rozważenia niż empirycznych badań opartych na faktach. Klucz z wszystkich szkoleń, maszyn lub nie, jest, aby rozważyć cel, należy użyć odpowiedniej techniki i go zmieniać, gdy jest to konieczne.

Wszystko co najlepsze.

Chris

Jak Zapomnieć Things To boli?

Lekarze z Montrealu wojnę do bolesnych wspomnień. Ich głównym broń jest lekiem, który obniża poziom hormonu kortyzolu we krwi. Hormon ten jest związany ze stresem - a więc z pamięci ludzi chętnie by pozbyć.

Jak Zapomnieć Things To boli?

Naukowcy uważają, że uczenie się do kontroli hormonu może osłabić złe wspomnienia. 33 wolontariuszy wzięło udział w eksperymencie. Pytano pamiętać historię - ciąg zdarzeń neutralnych i negatywnych. Trzy dni później uczestników podzielono na trzy grupy. Wolontariusze z pierwszej grupy miały metirapone (lek, który hamuje syntezę kortyzolu). Druga grupa otrzymała podwójną dawkę tych samych leków. Ludzie z trzeciej grupy podawano placebo.

Po otrzymaniu metirapone, uczestnicy zostali poproszeni o sobie przypomnieć i opowiedzieć historię zapamiętany przez nich. Cztery dni po zażyciu leku, metirapone został już usunięty z organizmu, a wolontariusze zadano przypomnieć historię. Okazało się, że uczestnicy badania, którzy zostali otrzymujących podwójną dawkę "leku do złych wspomnień", nie mógł sobie przypomnieć odcinki negatywne historie, ale łatwo przypomnieć neutralne zdarzenia. Po 4 dniach, wspomnienia nie wrócił.

Naukowcy zamierzają kontynuować studia leki, które mogą mieć wpływ na pamięć. Powinno to pomóc w leczeniu poważnych urazów psychicznych.

Joga: Podstawy jogi Porady

Poprawa Czas

Początkujący często zastanawiam się, jak długo to potrwa, zanim postawy się łatwiejsze. Chociaż nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie, można zauważyć, że jeśli praktyka konsekwentnie (na podstawie dziennego lub tygodniowego harmonogramu), a nie z przerwami postawy stopniowo stają się mniej trudne. Jeśli okaże się, boli po praktyce, spróbować zrobić krótsze, częstsze sesje, aby poprawić elastyczność.

Osiem Kończyny

Tradycyjna joga ma osiem stopni, lub kończyn, dla orientacji w żywych znaczący i celowe życie. Są to: Yama, dyscypliny moralne; Niyama, dyscypliny własny; Asana, postawy; Pranajama, kontrola oddechu; Pratyahara, wycofanie sensorycznej; Dharana, koncentracji; Dhyana, medytacja; Samadhi, transcendencja.

Podstawy jogi: oddechowe

Oddech jest uważany źródło życia w ciele. Dlatego też, techniki oddechowe w jodze - nauka kontrolowania swojego oddechu - mają na celu poprawę zdrowia i funkcji ciała i umysłu. Te specjalnie opracowane techniki - lub pranajamy - kiedy praktykowane regularnie, poprawić funkcjonowanie mózgu i zwiększają eliminację toksyn z systemu.

Korzyści

Joga zwiększa elastyczność, siłę i wytrzymałość podczas uspokojenie umysłu i poprawę koncentracji.

Wschodnia i Zachodnia Joga

Joga jest powszechną praktyką, wspólne zarówno na wschodzie, gdzie powstały, i na zachód, gdzie został już przyjęty i dalej rozwijane. Joga zaczyna się od umysłu, w którym zaczyna zdrowie, jak nasze psychiczne wyborów żywności, ćwiczenia, emocji, i bardziej wpływają na organizm. Tradycyjna joga w Indiach zawiera zestaw etycznych i moralnych nakazów, w tym diety, ćwiczeń i aspektów medytacji. Na zachodzie, joga skupia się głównie na pozycjach, ćwiczeń oddechowych i medytacji. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, joga jest często używany w zachodniej medycyny w leczeniu przewlekłej choroby i wyeliminować stres.

Kto może jogę

Każdy - młodych i starych, na każdym poziomie sprawności - będzie korzystać z jogi. W przeciwieństwie do innych zajęć sportowych i fitness, joga jest niekonkurencyjny i nie powoduje stresu mięśni lub stawów.

Podstawy Ćwiczenia jogi:

Jeden z trzech głównych aspektach uprawiania jogi są ćwiczenia. Ponieważ ciało jest postrzegane jako głównego instrumentu, który pozwala nam na postęp w życiu - zarówno fizycznie jak i duchowo - praktyków jogi traktują swoje ciało z wielkim szacunkiem. Ćwiczenia fizyczne jogi (dalej postawy lub asany) działa w celu poprawy gruczołów systemów organizmu. Prowadzi to do poprawy skuteczności i lepszego ogólnego zdrowia.

Unikanie Urazy

Istnieją dwa ważne aspekty każdej praktyki jogi, które pomogą Ci uniknąć obrażeń. Po pierwsze, należy pamiętać, aby delikatnie rozciągnąć przed i podczas pozycjach. Nie rozciągaj się zbyt szybko lub forsuj się. Po drugie, należy pamiętać, że o ile to możliwe, należy zrobić stwarzają / przeciwstawiamy (na przykład, do tyłu zakręt po niej do przodu zakręcie). To pomoże rozciągnąć i równowagi mięśni.

Oddechowy

Joga podkreśla pełną, kompletną wydech. Jest to ważne, aby wyeliminować wszystkie zużyte powietrze i zwiększenie zdolności do inhalacji więcej świeżego powietrza.

Należy również wdychać powoli napełniając brzuch, a następnie klatki piersiowej, a następnie na krótko wstrzymać przed wydechu całkowicie.

Pre-klasycznej jogi

Między 1800 a 1500 pne, w odległości około 200 tekstów gnostyckich nazywany Upaniszady Powstało. Wyjaśnili pojęcia transcendentalne siebie i ich stosunku do ostatecznej rzeczywistości. Doktryna Karma Uważa się, że pochodzi z Upaniszad, jak również. Od tego momentu, inne powiązane systemy wierzeń rozgałęzione tym dżinizmu i buddyzmu. Wszystko praktyce ideę transcendencji i współzależności wszystkich istot.

Joga vs Pilates

Jakie są różnice między jogi i pilates? Ma to wiele wspólnego z rzeczywistą praktyką każdego ćwiczenia. Co ciekawe podobieństwa, ale i jak ze sobą dwie prace. Joga daje elastyczność Pilates i bezruchu, a Pilates oferuje stabilność i spokój w czasie ruchu. Pilates jest więcej o wydłużenie i wzmocnienie ciała, podczas gdy Joga pomaga zwiększyć zdolności elastyczność. Obaj wspólnie oferują zintegrowane praktyki dla ciała i umysłu.

Medytacja: Jeden z ośmiu kończyn jogi

Medytacja jest uważany za jednego z "Ośmiu kończyn jogi." Praktyka jest krokiem w kierunku "Samadhi" lub oświecenia. Coraz więcej dowodów wykazało też, że joga medytacja ma praktyczne korzyści poprzez poprawę nasze fizyczne i psychiczne samopoczucie. To może zmniejszyć ciśnienie krwi, stres i zmniejszyć ból. Rozmyślając przynosi również nasz umysł na poziomie świadomości, który promuje gojenie i to, co jest znane jako stan alfa. W tym stanie, problemy emocjonalne, takie jak lęk, depresja i ogólne niezgody może być zredukowane lub wyeliminowane.

Wedy & Joga

Cywilizacji Indusu-Saraswati stworzone najstarsze pisma na świecie: Wed. W tych zbiorów modlitw i pieśni, które mówią do wyższej władzy zawierają najstarsze zapisane jogiczne nauki. Oto dlaczego nauki w Wedach są również określane jako Vedic lub Pre-klasycznej jogi.

Filozofia jogi

Starożytne Jogini używany obraz pojazdu, aby opisać miejsce człowieka w harmonijnego życia. Umysł jest kierowcą tego pojazdu. Dusza jest prawdziwa natura człowieka. Trzy energie, które sprawiają, że w połowie ciała "pojazdu" ruchu są działania, emocji i inteligencji. Dla pełnego zorientowania, te trzy energie muszą być w równowadze. Joga, zatem łączy w sobie techniki w ruchu dla zdrowia fizycznego, jak i umiejętności oddychania i medytacji, które przynoszą zdrowie psychiczne.

Starożytny Joga

Wielu uczonych uważa, że ​​joga pochodzi z szamańskich praktyk epoki kamienia. Są w nim podobieństwa pomiędzy współczesną hinduizmu i Mehrgarh, osady neolitycznej (w jakiej jest teraz Afganistan). Wiele dogmatów hinduizmu wydaje się mieć swoje korzenie w kulturze Mehrgarh szamańskiej. Wczesne Joga i archaiczne szamanizm miał wiele wspólnego. Obaj pracowali przekroczyć kondycję ludzką w sposób osobisty, ale jako praktyki społecznej. Później, jogini zwrócił praktykę w kierunku bardziej indywidualnego rozwoju z założeniem, że im bardziej rozwinięta osoba jest, że staje się bardziej zjednoczona z całym stworzeniem.

Podstawy jogi: Medytacja

W celu integracji fizycznego z duchowym podczas praktyki jogi, medytacja jest zatrudniony. Zazwyczaj wiąże się to z pozycji siedzącej lub leżącej spokojnie, wyczyszczenie swój umysł ze wszystkich myśli. W ten sposób stres codziennego życia rozpuści, pozwalając, aby otworzyć kanał między nasze ciała, duszy i stałego połączenia są / wszyscy mamy do wszystkiego wokół nas we wszechświecie. Ponadto przewodnikiem medytacji lub wizualizacje mogą być stosowane, gdy konkretne obszary ciała zostały uzdrowione, takich jak urazy lub usuwania uzależnień.

Classical Yoga / Ścieżka Ośmiokrotnie

W II wieku ne, Patańdżali skomponował tekst nasienny, joga-sutry i zdefiniowany jogi klasycznej. W 195 aforyzmów lub sutry, które obejmują Sutra Joga, wyłożyć na Raja-jogi, która jest ośmiokrotnie ścieżki Jogi. Osiem Kończyny Classical Yoga są: 1) Yama / Powściągliwość, 2) Niyama / przestrzeganie czystości, tolerancji i badań, 3) Asana / Ćwiczenia fizyczne, 4) kontroli Pranajama / Oddech, 5) pratyahara / Przygotowanie do medytacji 6) Dharana / Koncentracja, 7) Dhjana / Medytacja i 8) Samadhi / Oświecenie.

Joga Pilates Dla Zdrowia

Pochodzi od setek asan jogi, Joseph Pilates stworzył podstawowy system 34 ćwiczeń, które pomogą wyrównać kręgosłupa i otwarte kanały energetyczne w naszym ciele. Jak joga, ćwiczenia mają trzy podstawowe funkcje: ruch w kierunku, z dala od centrum i rotacji wokół niego. Jednak w przeciwieństwie do jogi, pilates polega na ciągłym ruchu, a nie posiadających pozy, jak ma to miejsce w jodze. Choć obie jogi i pilates ruchy są wykonywane z naciskiem na oddech i wyrównanie, pilates właściwe brakuje elementu duchowego. Dlatego wiele szkół oferuje teraz coś w rodzaju hybryd trakcie Joga Pilates.

Sześć oddziałów

Hatha Joga jest gałęzią jogi najczęściej praktykowane na Zachodzie. Jest to w zasadzie fizyczna forma jogi z naciskiem na postawy, oddychania i medytacji.

Jednakże, istnieje pięć innych oddziałów: Raja Joga, Karma Joga, Bhakti Jogi, Dźńanajoga i Tantra Joga, każdy przypisuje nieco innej filozofii. Na przykład, Raja Joga jest także znany jako klasycznej jogi, a jego centralnym punktem jest medytacja.

Przegląd Joga

Joga powstała tysiące lat temu w Indiach. Ta starożytna praktyka dąży do zjednoczenia ciała, umysłu i ducha. W podstawowych pojęć, praktyki jogi szkoli lekarzy, aby pogodzić się z osobistą świadomość powszechnej świadomości. Nigdy nie byliśmy naprawdę oddzielone, jogini uwierzyć, ale w tym życiu często zapominamy nasze wzajemne ze wszystkich żywych istot. Praktykowanie jogi pomaga nam pamiętać, że zarówno świadomie jak i fizycznie. W rzeczywistości, słowo "joga" oznacza "przynieść lub jarzmo razem."

W przypadku, gdy do praktyki

Możesz ćwiczyć jogę w dowolnym miejscu, wewnątrz lub na zewnątrz. Wszystko czego potrzebujesz to dobre miejsca na płaskiej powierzchni i bez przeszkód poruszać. Dywan lub mata do jogi jest pomocne w zapewnieniu antypoślizgową powierzchnię, ale nie jest to absolutnie konieczne.

Przed rozpoczęciem pracy

Joga może wydawać się proste, ale potężne forma ćwiczeń.

Tak, jak w przypadku każdego programu ćwiczeń, należy skonsultować się z lekarzem przed podjąć program jogi, jeśli masz jakiekolwiek istniejące medycznych lub wątpliwości.

3 Kawałki Wedding Czy aby naprawdę Matter

3 Kawałki Wedding Czy aby naprawdę Matter
Każdy ma swoje zdanie, zwłaszcza jeśli ślub. Wiesz co mówią o opinie, ale w niektórych przypadkach jest to informacja, że ​​należy właściwie słuchać. Weź te trzy wskazówki na temat małżeństwa z serca przed iść do ołtarza.

1 Nigdy nie idź do łóżka wściekły

Jeden dzień z braku porozumienia wystarczy. Dlaczego pozwalają przeciągnąć do innego dnia rozdrażnienie, walki, argumentując, i jest zdenerwowany? To pomaga zarówno do snu i odpoczynku lepiej w nocy, jeśli kładziesz głowę na poduszce z nim pusta gniewu i boli. Plus, wiesz co mówią o tworzących.

# 2 Małżeństwo nie jest łatwe

To na pewno nie jest. Krok do tyłu i myśleć o tym za chwilę. Małżeństwo oznacza wydać resztę (60, 70 lub więcej lat) z innych znaczących. Choć brzmi to jak romantyczny pomysł, kiedy myślę o wszystkich swoich wspaniałych cech, myśli ciemna kiedy zacząć myśleć o wszystkich swoich nawyków, które czynią cię do szaleństwa. Podczas gdy małżeństwo nie jest łatwe peasy warto każda minuta i każda rollercoaster jazdy kończy się na siebie, bo przecież robisz to razem.

# 3 Ofiara jest Imię gra małżeństwie

To nie jest newsflash. Każdy, kto kiedykolwiek był w związku, widzi, że ofiara jest koniecznością. Ślub bierze się do następnego poziomu. Wyzwaniem jest równoważenie ofiary równie zamiast jednego małżonka zawsze biorąc ciężar nim. Oboje małżonkowie mają dać trochę i poświęceń dla dobra swojego partnera, i dla dobra małżeństwa.

Jak zaangażować się i rozpocząć planowanie na swój wielki dzień, doradztwo małżeństwo będzie latać na ciebie ze wszystkich kierunków. Część z nich jest dobre, a niektóre z nich nie jest. W końcu, należy przestrzegać tych trzech rad, a będziesz na drodze do budowania solidnych podstaw dla małżeństwa.

Pisanie: Pozdrowienia Porady

Jedna kobieta, tytuł Preferencje nieznane

Szanowny Pani Malloy:
Szanowny Ruth Malloy:

Płeć nieznane

Nigdy, przenigdy nie zgadywać co do płci osoby, do której piszesz list. Jeśli nazwa nie jest zależne od płci, lub jeśli jest to nazwa etniczna, że ​​nie znasz zasad płci, nie sądzę. Jest wielu ludzi, o nazwie "Chris", na przykład, którzy są bardzo denerwują miano złego płci. W przypadku wątpliwości, grać bezpiecznie i użyć pełnej nazwy zamiast tytuł grzecznościowy.

Biznes List Początek

Technicznie, w formalnym biznesu listu z życzeniami lub pozdrowienie powinny być zakończone dwukropkiem. W związku z tym, "Droga Pani Brown" jest odpowiednia opcja. Jednakże, można znaleźć kilka firm odejście od tej formalnej wersji i zaczynają korzystać z przecinkiem po pozdrowienie.

Nazwa & Płeć nieznane

Szanowni Państwo:
Szanowna Pani lub Szanowny Panie:
Do kogo to może dotyczyć:

Kilka osób

Szanowny Pan Anderson, pani Brodski, Pani Carmino Pan Dellums, a panna Eustachy:

Drodzy Przyjaciele, Koledzy Członkowie (lub inne odpowiednie terminy zbiorowe):

Pisanie dla młodzieży

Dziewczyny:
Adres je jako "panny" lub "Pani" i poszanowania jednostki preferencje jeśli go znasz. Dla dziewcząt w wieku poniżej 13 lat, "panna" lub "Pani" mogą być pominięte.

Chłopcy:
Adres jak "Mr." Dla chłopców w wieku poniżej 13 lat, pominąć tytuł. ("Master" jest obecnie rzadko stosowany z wyjątkiem nazw bardzo młodych chłopców.)

Nazwa znane, Płeć nieznane

Szanowny Marion Parker:
Szanowny RV Moore:

Dwa lub więcej kobiet

Szanowna Pani Allen, Pani Ott, a panna Dzień:

Szanowna Pani i pani Kent Jordania:
Szanowny Mesdames Jordania i Kent: (bardziej formalne)

Szanowny Pani Scott i Pani Gomez:
Szanowny zepułnie. (Lub MSS.) Scott i Gomez: (bardziej formalne)

Drogie Winger i Miss Rossi:
Szanowny zagrają Winger i Rossi: (bardziej formalne)

Małżeństwo, Żona Używa Nazwisko panieńskie

Szanowny Panie (męża nazwisko) i Pani (nazwisko panieńskie żony)

Nazwa & Płeć nieznane

Szanowni Państwo:
Szanowna Pani lub Szanowny Panie:
Do kogo to może dotyczyć:

Małżeństwo, żona ma specjalny tytuł

Szanowny senator i pan (męża nazwisko):

Organizacja mężczyzn i kobiet

Panie i Panowie:

Panowie i Panie:

Organizacja mężczyzn

Jeśli są "tylko" ludzie w organizacji:

Panowie:

Nazwy sprzężone

Jeśli piszesz do osoby, z łącznikiem nazwisko, pełna nazwa musi być wymienione w pozdrowienie.

Przykład (list jest John Smith i Jane Jones-Smith):
Szanowny Panie Smith i Jones-Smith

Jeśli nazwa nie jest dzielone, traktować go jako drugie imię.
Przykład (list jest John Smith i Jane Jones Smith):
Szanowny Pan i Pani Smith

Dwa lub więcej mężczyzn

Szanowny Panie i pan Harris Gelb:
Drodzy Mssrs. Gelb i Harris: (bardziej formalne)
Panowie: (bardziej formalne)
Państwo: (bardziej formalne)

Imię nieznane, Płeć znane

Szanowni Państwo:

lub

Szanowni Państwo:

Organizacja Kobiet

Jeśli są "tylko" kobiety:

Mesdames:

lub

Panie:

Imię nieznane, Płeć znane

Szanowni Państwo:
Szanowni Państwo:

Nazwy sprzężone

Jeśli piszesz do osoby, z łącznikiem nazwisko, pełna nazwa musi być wymienione w pozdrowienie.

Przykład (list jest John Smith i Jane Jones-Smith):
Szanowny Panie Smith i Jones-Smith

Jeśli nazwa nie jest dzielone, traktować go jako drugie imię.
Przykład (list jest John Smith i Jane Jones Smith):
Szanowny Pan i Pani Smith

Nazwa & Płeć Znane

Dzięki uprzejmości Tytuł Pierwszeństwo znane:

Szanowny Panie Smith:
Szanowna Pani Szary:
Szanowny Pani Simpson:
Droga Panno Wells:

Małżeństwo - mąż ma specjalny tytuł

Szanowny Dr i pani ... (męża nazwisko)

Małżeństwo, Oba mają tytuły specjalne

Drogi dr. (Nazwisko męża)

lub

Drogi Duże i profesor (męża nazwisko)

(Lub cokolwiek osobiste tytuły)

Kobieta i mężczyzna

Szanowny Pani Kent i Winston:
Szanowny Panie Fong i Miss Landis:
Szanowna Pani Kay i pan Lis:
Szanowny Pan i Pani Zielony:

Tworzenie postaci

Czy kiedykolwiek uwagę na kogoś z powodu jego osobowości? Widziałeś coś, co podobało mi się w konkretnej osoby, ale po prostu nie mógł położyć palec na jej temat. Być może były one zabawne, słodkie, ekscytujące i uroczy. Może byli bardzo inteligentni, czy może mogą zrobić coś, czego chciał, mógł to zrobić. Cokolwiek rozumowanie, znać swoje znaki tworzysz. Czy znasz swój typ osobowości? Istnieje wiele typów. Pozwól mi wymienić kilka:

1. Osoba, która lubi pomagać innym.
2. Osoba, która lubi, aby odnieść sukces.
3. Osoba, która jest romantyczna.
4. Osoba, która musi zrobić wszystko w porządku.
5. Osoba, która musi zrozumieć wszystko i jego znaczenie.
6. Osoba, entuzjasta, są zadowoleni o wszystko.
7. Osoba, która sprawia, że ​​pokój ze świata i jego mieszkańców.
8. silną osobą. Liderem.
9. słaby człowiek, ten, kto przestrzega innych.
10. ufne osoby.
11. Osoba, która jest sceptykiem.
12. nastrojowy osoba.
13. Osoba, która musi wynosić około innych w każdej chwili.
14. Osoba, która chce być sam.
15. miłośnikiem zwierząt.

Podczas tworzenia postaci daje im osobowość wraz z tworzenia obrazu. Można użyć więcej niż jednego typu osobowości, jak również.

Patrząc na recenzje?

To jest zawsze dobry pomysł, aby uzyskać opinie przed
Proces publikacji zaczyna, ale jeśli nie, nie
martw się, nadal można uzyskać opinie. Jak uzyskać
Opinie? To jest dobre pytanie, ale każdy używa
różne metody. Wybór jakie metody pracy dla
Ciebie jest najlepsza droga. Podzielę się z wami, jak
Byłem sukces w ich uzyskaniu.
Wszystko zaczęło się od mojej pierwszej książki, ZŁOTY
ŚWIATŁOŚCI, powieść nastolatek. Zdarzyło mi się być w centrum handlowym w
Jednocześnie Mort Crim, Autor i Aktualności
Nadawca było. Był w Waldenbooks podpisywał
Książka, namysł. Postanowiłem udać się
kopiowania, kiedy nie, podałem mu moją wizytówkę i
Powiedziałem mu, że mam książkę w procesie publikacji. Ja
Następnie zapytał go, czy on uprzejmie przeglądu to za mnie.
Kilka dni później, Mort Crim wziął mój mąż i ja się
Śniadanie, dał mi recenzję, a także dał mi
Podpisaną kopię swojej nowej książce. Byłem zachwycony! I nigdy nie będzie
zapomnieć Mort CRIM i co on naprawdę wspaniałym człowiekiem jest.
To nie boli, aby spróbować coś takiego. Właśnie się
natknąć przypadku podpisywanie książki Mort, ale to
Można także po prostu patrzeć wydarzeń i uczestniczyć je jako
dobrze. Wystarczy pamiętać, aby zabrać ze sobą wizytówki! Tam
wielu autorów, którzy tam będą Cię wspierać i
daje recenzję, ale nigdy nie będzie go, jeśli nie
zapytaj.

Proście, a będzie wam dane! To jest to, co zrobiłem, aby uzyskać
więcej opinii. Podczas gdy uczestniczy Oakland University, I
poprosił dwóch moich profesorów, aby napisać recenzję
mi na mojej nowej wersji, wszystko o mnie. Zrobili!
Czytali moją książkę i dał mi wielki przegląd. Jeden
rzecz o profesorów, oni powiedzą ci prawdę!
Teraz, miałem trzy opinie dla tej książki. Potem
przypomniałem sobie mój przyjaciel z C & G Newspapers, którzy
napisał recenzję dla mnie w przeszłości
GOLDEN ŚWIATŁOŚCI. Poprosiłem ją, by napisać do
Wszystko o mnie. Zrobiła! Trzymaj wszystkie kontakty,
Zazwyczaj, jeśli napisać recenzję raz, że będzie więcej niż
może napisać do ciebie kolejny.

Innym doskonałym sposobem na zdobycie recenzji jest przez e-mail. Nie
tracić czasu i pieniędzy na wysyłanie pakietów multimedialnych,
chyba że się najpierw OK. Istnieje wiele sposobów,
w celu nawiązania kontaktu z redaktorów i pracowników przeglądarki przez
e-mail. Większość książek marketingowe mają nazwy i
wiadomości e-mail z książki recenzentów. Czasami można tylko patrzeć
je się w ramach specjalnej stronie internetowej, jak również. Przykład: Jeśli
chciałeś The New York Times, aby napisać recenzję, po prostu
patrzeć na ich stronie internetowej, znaleźć adres e-mail do redakcji i e-mail
im. Zrobiłem to kilka razy z kilku recenzji
personelu. Jeśli otrzymam odpowiedź, to będę kontynuować
z wysyłając im paczki. W ten sposób otrzymał
odpowiedzi, a recenzent spodziewa swój pakiet.
Bez straty czasu i masz większe szanse na
zdobycie tego przeglądu.

Nie zapomnij, nawet jeśli nie książka opublikowana, wciąż
walczyć o tych opinii. Opinie mogą być drukowane w
wiadomości, ogłosił w radiu, reklamowane na swoje
podpisywanie książki; można zrobić różne rzeczy z telefonem
opinie. Kiedyś się nawet tablicę i umieścił go na
mój stół w moim przypadku książki podpisania; dla wszystkich. Miałem
otrzymał tę recenzję po moja książka została opublikowana,
więc nie mogłem umieścić go w mojej książce, ale chciałem pokazać
jest wyłączony. Recenzje są wielki kawałek reklamy; uzyskać jak
ile się da.

Niespodzianka! Jesteśmy coraz związał

Niespodzianka! Jesteśmy coraz związał
Gwiazdy były znane zrobić. To jest coś, co można wyciągnąć też, jeśli sobie tego życzą. Ita € ™ sa niespodzianka ślub. Thatâ € ™ s prawo. Zaprosić ludzi do domu lub miejsca. Myślą, że youâ € ™ re posiadające razem lub osobie, ale niespodzianka, ita € ™ sa ślub!

Niech Cata € ™ s głowicy z worka

Nie da się utrzymać w tajemnicy ślubie od wszystkich. Youâ € ™ re będzie chciał podzielić się wiadomością z co najmniej jednym zaufanego przyjaciela lub członka rodziny. Osoba lub osoby, które nie zdecydują się powiedzieć, powinny być w stanie utrzymać w tajemnicy. Idealnie, są te same osoby, które mogą pomóc Ci w szczegóły ściągając imprezę niespodziankę. Jeśli uważasz, że Twoi rodzice lub teściami-to-be będą zdenerwowany, są zaufane grupa, która może chcesz wpuścić na mały sekret.

Utwórz wydarzenie zaprosić gości

Jednym z najtrudniejszych elementów o planowaniu niespodzianka ślub kusząc swoich gości na miejsce po dacie i czasie zaślubin. Większość par używać powód, takich jak kolację lub jako ich urodziny bash okładki do dysponowania Goście przyjechali do specjalnego daty i czasu.

Udostępnianie Szczegóły

Wraz z tytułem na okładce, trzeba jakoś zaszczepić ubioru. Jeśli youâ € ™ re podobno imprezę urodzinową w ritzy miejsce, pozwól gości znać rodzaj stroju powinny one don zdarzenia. Jeśli, jak goście są ubrani Doesnâ € ™ t sprawę do Ciebie, to możesz zrezygnować z tego konkretnego szczegółu.

Przygotuj się na najgorsze

Podczas gdy większość Twoich gości będą podniecona na zaskoczeniu, nie każdy może reagować z radości. Niektóre z przyjaciółmi i członkami rodziny, które nie są w tajemnicy, może obrażać nie będąc częścią tajemnicy. Bądź przygotowany, aby załagodzić zranione uczucia i mieć serce do serca niektóre z gości, który mógł ich uczucia boli.

Surprise, Surprise, Surprise

Planowanie i hosting niespodzianka ślub może być ekscytujące przedsięwzięcie dla Ciebie, Twoich małżonek-to-be, a nawet goście. Ponieważ jest ślub ze szczególnym akcentem, Twoje podejście i następstwa mogą być różne, więc przygotuj się na kulki krzywej.

Roślinne: Zioła Porady zdrowotne

Ziołowe Leczenia Łupież

Jeśli cierpisz na łupież, to wiesz, że stres, złe snu, częste używanie suszarki do włosów oraz wiele produktów do stylizacji może sprawić stan zdrowia. Więc może nadszedł czas, aby skorzystać z ziół pokonać płatki.

Napary z szałwii, rozmarynu i goździki są skuteczne jako szampon do włosów po płukaniu, pozostawiając skórę głowy czysty i włosy miękkie i błyszczące. Możesz także spróbować dodać lawendy lub rumianku do regularnego płukania, ponieważ obie mają uspokajający wpływ na podrażnioną skórę i są znane w celu zmniejszenia stresu.

Ziołowe zabiegi niewielkich skaleczeniach i otarcia

Drobne skaleczenia i otarcia zwykle wyleczyć bez pomocy, tak długo, jak rana jest utrzymywanie ich w czystości. Zioła o właściwościach antyseptycznych, takich jak nagietka (Calendula) lub lawendy, we wlewie przez 5-10 minut i pozostawia do ostygnięcia, zrobić doskonałe myje i kompresuje do drobnych ran. Oba nagietka i lawendy maści można znaleźć gotowe przygotowane w większości aptek i sklepów ze zdrową żywnością.

Jeśli rana jest bolesna, może być posypana goździki w proszku, które są potężnym środkiem przeciwbólowym. Goździki są również antyseptyczne i będzie utrzymywać ranę przed zakażeniem.

Ziołowe Leczenia kaszlu

Kaszel są wspólne partnerem zimno, ale często nie ustępują, gdy zimne wygasła. Szanta zwyczajna i tymianek są tradycyjne ziołowe leczenia kaszlu i oba są łatwe do przygotowania w domu.

Świeże liście mierznicy, tymianek, czarny bez i pokrzywy są wszystkie użyteczne środki na kaszel. Szanta zwyczajna i jagód bzu czarnego są zazwyczaj wykonane w łatwy do przełknięcia syrop, przez gotowanie ziołowy / owoce w wodzie cukru aż zgęstnieje, a świeże posiekane tymianku często z miodem. Młode liście pokrzywy zrobić zingy herbaty, a herbata z suszonych liści ma silniejszy smak. Pokrzywy mogą być również wykorzystywane w omlety, zupy, mieszać-frytki i sałatki.

Ziołowe Leczenia przeziębienia i grypy

Gdzie przeziębienia dotyczy zioła pomoże nawet w profilaktyce jak w przypadku utwardzania. Regularne spożywanie czosnku będzie wzmocnić swój układ odpornościowy i pomaga odpędzić przerażające wirusy.

Kiedy czujesz zimno na zbliżający się przygotować gorącą kąpiel stóp z ziemi obficie posypane czarnym pieprzem w. Pomoże Ci to wypocić zimno. Dodaj kilka plasterków świeżego imbiru dla efektu bardziej wyraźne. Alternatywnie, dodać silny napar z tymianku i rozmarynu (2-3 łyżeczki suszonych ziół na szklankę wrzątku) do kąpielą, aby złagodzić dreszcze i bóle związane z przeziębieniem i grypą. Po kąpieli, mają gorący napój i udać się do łóżka - będzie dość obficie pocić!

Gdy masz katar, chcesz się go pozbyć jak najszybciej. Wykorzystaj właściwości przeciwwirusowe wielu ziół i oglądać zimnej Fade Away:

· 1 łyżka posiekanego imbiru przesiąknięte wrzącej wody sprawia wspaniałe rozgrzewającą herbatę. Dodać miód i cytryna do smaku.

 • Cynamon i goździki mają również właściwości rozgrzewające - korzystać z imbirem w grzanym soku jabłkowego lub przekształcić herbata słodzona miodem.
 • Rzeżucha jest powiedziane, aby pomóc z katarem. Gdy masz zimno i nie masz ochoty jeść niczego, wymieszać z kawałkami grejpfruta i imbiru na zingy, orzeźwiające sałatki.

Ziołowe Leczenia grzybicę stóp

Grzybica stóp jest zakażenie grzybicze, które powoduje, że skóra na nogach, zwłaszcza między palcami, by stać się ból i swędzenie. Utrzymanie stopy suche przez cały czas i będzie boso tak często, jak to możliwe może zapobiec grzybicy stóp.

Ale jeśli masz grzybicę stóp, głowa do kuchni. Wszelkie herb o właściwościach przeciwgrzybiczych można stosować do leczenia grzybicy, ale najbardziej skuteczne leczenie jest czosnku. Zmiażdżyć jakieś ząbki czosnku i dodać je do ciepłej kąpieli stóp. Alternatywnie, strome rozgniatane ząbki czosnku w warzyw na 1-2 dni. Zastosowanie oleju czystą szmatką do stóp.

Ziołowe Zabiegi na ból gardła

Nie ma nic gorszego niż ból gardła. Poza tym jest bardzo niewygodne, ból zwykle uświadamia nam, że zimno jest na dobrej drodze. Na szczęście, zioła, takie jak imbir i szałwii pomaga nam poczuć się lepiej.

Mix posiekanego świeżego imbiru z ciepłą wodą, miodem, sokiem z cytryny i łyżeczką octu na bardzo skuteczny płyn do płukania gardła. Alternatywnie, bardzo mocna herbata szałwia (zalać 1 szklanką wrzącej wody pf 2 łyżeczki suszonej szałwii i strome, przez pięć minut) używanych do płukania gardła pomaga złagodzić ból i zatkany uczucie.

Herbal Leczenie wzdęcia i Trapped Wiatr

Wzdęcia i dyskomfort uwięziony wiatru występuje często po spożyciu niektórych pokarmów, takich jak fasola, kapusta, lub niektórych sztucznych słodzików. Nadmiar gazu jest produkowany przy niecałkowicie trawione węglowodany wprowadzić do jelita, gdzie nie ma żadnych enzymy trawienne radzenia sobie z nimi.

Aby dokonać fasoli potrawy bardziej lekkostrawne, gotować fasolę z cząber, kminek, koper, koper włoski, kminek i tymianek.

Aby złagodzić wzdęcia i uwięziony wiatr, spróbuj kopru i mięty herbatę. Syrop kopru lub koper kropli (gotowane ciężko słodkie przyprawione koper) lub trzy krople olejku z mięty pieprzowej na bryłę cukru może być również pomocne.

Ziołowe Zabiegi na ból zęba

Najlepsze leczenie zębów jest wizyta u dentysty. Ale jeśli jest to nie wchodzi w rachubę, spróbuj goździki. Zawierają związki antyseptyczne i znieczulające i były używane od tysięcy lat, aby uśmierzyć ból opornych zębów. Współcześni lekarze nadal używać oleju z goździków w znieczuleniu miejscowym.

Olejek goździkowy można uzyskać z większości aptek i sklepów ze zdrową żywnością. Należy go stosować bezpośrednio do zęba i tworzyć efekt drętwienia. Alternatywnie, zmiażdżyć ząbek i wymieszać na pastę z odrobiną ciepłej wody. Rozprowadzić na tkaniny i mają zastosowanie do bolącego zęba.

Ziołowe zabiegi dla opalenizny

Jesteśmy jednak ostrożni, oparzenia słoneczne wpływa na większość z nas w pewnym momencie. Jeśli tylko nieco spalone, zimno rumianku (wykonane z jednej łyżeczki suszonych kwiatów do jednej szklanki wrzącej wody i pozostawia do ostygnięcia) sprawia, kojący kompres na obszarze zagrożonym. Alternatywnie, można użyć zimnej czarnej herbaty jako kompres.

Najlepsze leczenie oparzeń słonecznych jest żel z aloesu. Skutecznie łagodzi dyskomfort oparzenia słoneczne, aw wielu przypadkach nawet zatrzymuje uszkodzoną skórę od peelingu. Jeśli masz roślin Aloe poręczne, zerwać liść i podzielić go otworzyć. Wycisnąć czystym żelem i zastosować się do wypalenia. Włóż nadmiar żelu do słoika i przechowywać w lodówce, aby ponownie ubiegać się palić, gdy są potrzebne.

Jeśli nie rosną rośliny w ogrodzie, żel z aloesu jest dostępny w sklepach zdrowia i wielu farmaceutów. Jest to również część handlowo dostępne po wielu produktów przeciwsłonecznych.

Ziołowe Leczenia Bezsenność

Nie ma potrzeby sięgać po środki nasenne, gdy jesteś podrzucając i toczenia i rano wydaje wiele godzin jazdy. Roślin królestwo oferuje wiele ziół z uspokajające, relaksujące i uspokajające. Które zioła i sposób wybrać, aby dostać się do snu zależy od typu osobowości i stylu życia. Wypróbuj je, aby zobaczyć, który pracuje dla Ciebie:

· Jeśli często mają problemy ze snem, upewnij się dodać świeżego majeranku do kolacji. To de-podkreślając delikatnie i relaks.

 • Dodaj napar z lawendy lub rumianku do kąpieli przed udaniem się do łóżka.
 • Weź ziołową herbatę z tobą do łóżka i wypić podczas przygotować się do snu. Spróbuj rumianku, melisy lub czarnego bzu.
 • Dodaj saszetkę lawendy na poduszce lub posypać arkusze z lawendy wody. Daje sypialni bardzo luksusowe uczucie, jak również jest głęboko relaksujący. Można także rozmaryn i melisa w swoim ziołowym poduszce.

Ziołowe Leczenia podrażnienia skóry

Zanieczyszczenia, centralne ogrzewanie i klimatyzację wraz z niewłaściwego odżywiania i stylu życia gorączkowy są powiedział przyczynić się do wzrostu choroby skóry, takie jak wysypki i egzemy. Zioła o właściwościach uspokajających i kojących może przyczynić się do przywrócenia równowagi podrażnioną skórę.

Rumianek, lawenda, tymianek są najlepsze zioła na kojący podrażnioną i stanem zapalnym skóry. Przygotuj napar z tymianku (1 łyżeczka suszonych liści w jednej szklanki wrzącej wody) i używać jako środek antyseptyczny praniu. Użyj napar z rumianku i lawendy jako uspokajający płukania.

Jeśli cierpisz na suchej, swędzącej skóry, żel z aloesu może być w stanie przynieść ulgę. Wybrać liścia z roślin pokroić je i stosuje klarowny żel, który wypływającego na dotkniętą skórę. Przechowywać nadmiar żelu w małym słoiku w lodówce i ponownego zastosowania w razie potrzeby. Aloe vera żel jest również dostępna w aptekach i innych sklepów zdrowia.

Ziołowe Leczenia Choroby i nudności

Imbir i cynamon są powszechnie uważany za najlepszego leczenia choroby i nudności. Moja matka daje nam herbatę wykonane z ½ łyżeczki mielonego imbiru i cynamonu ½ łyżeczki mielonej zmieszanego z odrobiną miodu. Wydawało się szczególnie dobrze podczas podróży.

Kilku znajomych z małymi dziećmi przysięgać na herbatę wykonane z 1 plasterkiem cytryny i 1 kawałek świeżego imbiru przesiąknięte jednej szklanki wrzącej wody i pić na pusty żołądek do leczenia choroby rano.

Ziołowe Leczenia bóle mięśni

Bolesność mięśni nie musi być wynikiem oczywistej lub poważnych obrażeń, jak każdy, kto wykonał niektóre ćwiczenia będą wiedzieć przyzwyczajony. Bolesność mięśni jest wynikiem nagromadzenia się kwasu mlekowego w mięśniach. Kąpiele ziołowe oraz masaże mogą pomóc złagodzić ból i szybkiego odzyskiwania.

Dodaj mocny napar z rozmarynu (2 łyżeczki suszonych ziół na jedną szklankę wody) do kąpieli. Alternatywnie, zmiażdżyć trochę świeżego rozmarynu i kilka czarnych pieprzu, związać je w płótna muślinu i dodać do kąpieli.

Jeśli bolesność mięśni jest bardzo lokalny, na przykład ból ramienia po malowanie popołudnie, namoczyć ręcznik w silnym wlewie tymianku i stosować jako kompres na tym terenie.

Ziołowe zabiegi na zgagę

Zgaga występuje, gdy myje się kwasu żołądkowego do przełyku. Jest to o ften związane z pośpiesznym odżywiania, stres i zbyt dużo kawy lub alkoholu, ale jest kilka ziół, które mogą pomóc złagodzić objawy zgagi.

Rumianek lub herbata z mięty pieprzowej (1 łyżeczka kwiatów / liści na filiżankę wody) są doskonałe na uspokojenie rozstrój żołądka.

Herbata Koper, wykonane z ½ łyżeczki nasion rozdrobnionych i wlew w szklance wrzącej wody, jest często stosowany w leczeniu uwięzione wiatr w dzieci. W dorosłym wydaje się również, aby pomóc w walce z zgaga.

Ziołowe zabiegi na bóle głowy

Przy intensywnym użytkowaniu komputera, zaokrąglić telewizji zegar i ogólnie bardziej gorączkowy tryb życia, bóle głowy stały się bardzo częste schorzenie. Większość ludzi doświadcza napięcia lub stresu bóle głowy, znajdujące się z tyłu szyi i wokół oczu i skroni. Można je skutecznie zwolniony i może nawet zapobiegać przez stosowanie uspokojenia, relaksujących ziół.

Najbardziej wydajne zioła do łagodzenia napięcia i stresu bóle głowy są lawenda, melisa, rumianek, tymianek. Spróbuj tarcie olejek lawendowy na skroniach, jeśli spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera.

Ciepła kąpiel z melisy i tymianku dodawane do wody ma działanie kojące i cudownie może powstrzymać zbliżający się ból głowy.

Rumianek i melisa podawany do ziołowe herbaty i pijany podczas gorączkowy dzień pomagają utrzymać poziom stresu w dół.

I wreszcie, namoczyć ręcznik w silnym wlewie tymianku i użyć jako kompres przez szyję i plecy, aby uspokoić napięte mięśnie i obolałe.

Uwaga: W przypadku wystąpienia nagłych lub niewyjaśnione bóle głowy, jeśli twoja wizja jest zakłócony, lub jeśli ból utrzymuje się dłużej niż dwa dni, należy skonsultować się z lekarza.

Ziołowe Leczenia Kac Vegas

Nie dokładnie dolegliwość, ale raczej z własnej winy szkody, większość z nas cierpi z powodu kaca w jednym czasie lub innej. Bóle głowy, podrażnienie żołądka i ospałość są spowodowane ogólnym odwodnienia w połączeniu z toksycznych produktów ubocznych wpływa kilku alkoholu w naszej wątrobie i nerkach.

A także łagodzi objawy kaca, napary ziołowe mogą pomóc wątrobę i nerki w usuwaniu toksyn. Napary z lawendy i tymianku z miodem ukoi ból głowy i mdłości żołądek uspokoić i filiżankę herbaty miętowej nie tylko łagodzenia nudności, ale także walki z odwodnienia.

Ziołowa Apteczka: Kaszel Mieszanina

Proste i bardzo smaczny syrop na kaszel, aby mieć pod ręką to zioło miód. Jest to standardowa miód z posiekanym tymiankiem, mierznicy lub bzu dodaje do niego. Ma przyjemny smak, więc dzieci mogą być łatwo przekonać do jej podjęcia. Jest to szczególnie kojące w suchym tickly kaszlu, lecz mieszaninę miodu może również być używane do słodzenia ziołowe.

Opróżnij mały słoik miodu (ok 125g) w podwójnej kotła lub miski stojącej nad garnkiem z gotującą się wodę i ciepło, aż może być mieszana łatwo. Można podgrzać miód bezpośrednio na płycie, ale zatrzymać ciepło jak najniżej i zachować mieszając, aby uniknąć spalania miód!

Dodaj 2-3 łyżeczki drobno posiekanej świeżej tymianku i / lub mierznicy do płynnego miodu i dobrze wymieszać, aby rozpowszechniać. Jeśli suszonych jagód bzu czarnego dostępne, drobno posiekać łyżeczkę jagód i dodać do miodu. Poczekaj na miód ostygnie trochę, a potem wrócić do swojego słoika i pozostawić do całkowitego ostygnięcia. Przechowywać w lodówce i używać w razie potrzeby.

Uwaga: dostępny w sprzedaży miód tymiankowy nie ma liści tymianku dodanych do niego. Został on wyprodukowany z tymianku kwiat i ma wspaniały smak Herby i aromat. Może być używany jako podstawa dla ziela miodu według metody opisanej powyżej.

Ziołowe Leczenia Burns

Większość oparzenia domowe wystąpić w kuchni: panhandles, drzwi piekarnika, gorące jedzenie lub gorącej cieczy są zwykle sprawcy. Drobne oparzenia mogą być traktowane w domu przy użyciu łatwo zioła z chłodzeniem i właściwości uspokajające.

Jeśli rosną fabrykę aloesu na kuchennym parapecie, leczenie pierwszej pomocy na oparzenia jest zawsze gotowy. Wybierz urlopu, pokroić je i zastosować jasne żel, który wypływającego bezpośrednio do wypalenia. Przechowywać nadmiar żelu w małym słoiku w lodówce i ponownego zastosowania, gdy są potrzebne.

Alternatywnie, można użyć zimnej rumianku jako kojący kompres lodowej. Jeśli oparzenie jest bardzo mała, można również stosować olejek lawendowy lub zimny napar z lawendy na uszkodzoną skórę.

Uwaga: wszystkie głębokie i duże oparzenia MUSI być postrzegane przez lekarza od razu.

Ziołowe Leczenia Siniaki

Wszyscy odebrać dziwny siniak tu i tam, ale zamiast biec do najbliższej apteki, użyć plastra zioło jako zaimprowizowany apteczka.

Jurek najczęściej stosowany w leczeniu siniaków jest arniki, które i uśmierzające ból ma właściwości przeciwzapalne. Jest zawsze na zewnątrz, to znaczy nakłada się bezpośrednio na posiniaczone skóry i gotowe maści są powszechnie dostępne. Jeśli suszone zioła Arnica dostępne, strome jedną łyżeczkę suszonych ziół w jednej szklanki wrzącej wody, aż fajne. Użyj jako kompres na świeże siniaki.

Środek mojej babci tarcie świeży posiekany rozmaryn na starym, zielonkawym lub żółtawym siniak nie jest tak dziwne, jak to zawsze wydawało mi. Rosemary stwierdzono, aby poprawić krążenie krwi, a tym samym może pomóc znikają siniaki.

Ziołowe Leczenia zimne dłonie i stopy

Ludzie, którzy cierpią z powodu częstych zimnych rąk i stóp często mają słabe krążenie, czyli zmniejszyć przepływ krwi do kończyn. Każde zioło, które poprawia krążenie krwi i wzmacnia naczynia włosowate może zmniejszyć ten problem.

Tradycyjny sposób ogrzać zimne dłonie i stopy jest kąpiel musztarda. Do tego trzeba wymieszać 1 łyżka świeżo mieloną ziarno gorczycy z 2-3 litrów ciepłej wody. Alternatywnie, można dodać olejek z czarnego pieprzu lub po prostu świeżo zmielony czarny pieprz do miski z ciepłą wodą. Zarówno musztardy, pieprz stymulować przepływ krwi do kończyn.

Aby poprawić krążenie tchnąć suszone róży do herbaty ziołowej lub dodać cynamon, goździki i imbir do ogrzania sok jabłkowy lub sok z cytryny i wodę.

4-1-1 na Save the Date Karty Versus Zaproszenia

4-1-1 na Save the Date Karty Versus Zaproszenia
Niektóre panny młode wysłać zapisać datę karty. Niektóre panny młode nie. Jeśli nie wysyłać zapisać datę, można poczuć się jak Pete i powtarzania, gdy przychodzi czas, aby wysłać zaproszenia. Czy czujesz, że jesteś wysyłanie tej samej informacji na nowo?

Możesz być Powtarzanie Yourself

Odpowiedź jest krótka, że ​​może rzeczywiście być wysyłanie tej samej informacji w zaproszeniu, że zawarte w zapisać datę. A, to jest OK. Może to boli na sekundę, więc przygotuj się ...

Nie wszyscy Dotrzymałeś zapisać kartę data!

Informacje o zwrotnicy

Kto, co, kiedy i nawet tam, gdzie jest informacja, że ​​prawdopodobnie krzyżuje od zapisać datę na zaproszenie samego. To naprawdę zależy od tego, jak wiele informacji trzeba było, kiedy początkowo wysyłane zapisać datę zewnątrz. Jeśli miał tylko datę i ogólną lokalizację (takich jak Boston, Massachusetts) to tak naprawdę nie jest dużo, aby powtórzyć w zaproszeniu.

Teraz możesz dać im cały enchilada.

Dodatkowe informacje

Zaproszenia zazwyczaj zawierają więcej informacji niż zapisać datę. Oprócz kto, co, kiedy i gdzie na zaproszenie, można to także wkładki.

Niektóre wkładki do rozważenia:

 • Miejsce odbioru
 • Mapy / wskazówki
 • Informacje o hotelu
 • Ślub Adres strony internetowej
 • Atrakcje turystyczne i miejsca, aby zobaczyć podczas wizyty w mieście (można również zapisać to na stronie ślubnej)

To dobrze Powtórz

Tak, myślę o informacji wysyłanych z uratować daty. To prawdopodobnie nie było kompletne informacje, ale po prostu heads się, że ślub się dzieje. Jeśli to coś więcej, to całkowicie dopuszczalne, aby powtórzyć informacje na zaproszenie, ponieważ dobrze, niektórzy ludzie nie mają już zapisać datę, a inni po prostu chcą wszystkich 4-1-1 w jednym miejscu.

No pain no gain: Nie prawda!

Wielu ludzi wierzy w "bez pracy nie ma kołaczy" teorii, jeśli chodzi o ich treningi. Wierząc, że ból oznacza postęp, nadal pracować intensywnie, mimo bólu i dyskomfortu.

Są inni, którzy mówią, że kontynuowanie wykonywania rutynowych w celu zaostrzenia ciało, nie może być mądrą rzeczą. Czy to prawda? Nie ma bólu, nie ma zysku? W stosunku do treningu fitness, zwrot ten pierwszy powstał w 1980 roku. Od tego czasu ludzie przyjęli pogląd, że w celu uzyskania jakichkolwiek korzyści z ich programu ćwiczeń fitness, to musi boleć, a może nawet boli źle. Jest to najdalej od prawdy. W rzeczywistości, jeśli wystąpi ból po wykonywania rutynowych i nadal wykonywać, mimo bólu, może być traumatyczne, stawów i mięśni, co może prowadzić do powstania szkody.

Niektórzy trenerzy i trenerzy polecam pracować dwa razy ciężej, jeśli jesteś nie czuję żadnego bólu rano po intensywnym treningu. Takie nierozsądne treningi ćwiczenia mogą być niebezpieczne dla mięśni i stawów. Tego rodzaju porady może odpowiadać za wzrost sportu i ćwiczeń związanych z urazami w tych dniach.

Ból: Sygnał ostrzegawczy organizmu. Ból jest często System sygnał ostrzegawczy organizmu, a nie jako miernik do pomiaru sukcesu treningu. Ból jest wskazówką, że coś jest nie tak i że organizm potrzebuje uwagi, gdzie boli. To jest przyczyna bólu fizycznego. Pomyśl o tym. Jeśli nie ma bólu, nigdy nie wiesz, że jest coś nie tak z naszym ciele, a to może mieć katastrofalne skutki. Każdy, kto chce poważnie przestrzegać schematu ćwiczeń należy pamiętać, że ból nie jest to konieczne dla skutecznego treningu. Nie ulega wątpliwości, nie może być początkowy dyskomfort podczas wykonywania rutynowych rozpoczęciem. Ale ten dyskomfort powinien stopniowo ustępują, jak mięśnie i stawy stają się silniejsze i są w stanie wytrzymać intensywność treningu.

Dobra zasada do naśladowania jest: czy to boli, nie kontynuować sprawowanie! Nawet lekki ból, uczucie lub obrzęk stawu jest wskazanie, że wspólne potrzeby odpoczynku. Jeśli ból nie ustępuje, może warto skonsultować się z lekarzem. Wielu ekspertów fitness uważają, że ćwiczenia powinny być zabawa, że ​​lubisz i nie rygorystyczny trening. Należy zakwestionować swoje mięśnie i stawy do większej wytrzymałości i elastyczności, a jednocześnie być na tyle wygodne, tak że nie ma bólu.

Co można zrobić, aby pomóc bóle stawów: Przede wszystkim, jeśli wystąpi ból należy rozważyć rozmowy z lekarzem o tym. Zawsze stosuj się do zaleceń lekarza, a następnie, wraz z odpoczynku rannego stawu, może chcesz spróbować wspólny dodatek z ukierunkowanych składników odżywczych do poprawy zdrowia! Glukozamina, Hyal stawów, MSM, Interhealth kolagen typu II wraz z ziół takich jak boswellin i białym kory wierzby zostały dobrze zbadane i znane są w celu wsparcia wspólnych zdrowia długo term.While leki przeciwbólowe po prostu tępy ból, wspólne uzupełnienie zdrowia, które są dobrze sformułowane, jak GoFlex, może przyczynić się do wzmocnienia chrząstki i nasmarować przegub. To również pochodzi z miejscowego kremu zawierającego składnik administracji zatwierdzony Żywności i Leków, który pomaga przynieść ulgę w bólu szybko działające.

Zadbaj o bólu właściwą drogę. Baw się jak korzystać i łączyć swój codzienny trening w przypadku dziennego spożycia wspólnych suplementów. Podczas treningu ciała, takie suplementy pomagają odżywczo wsparcia wspólnej zdrowia od wewnątrz.

Zwiększ Wellness Z Gaiam Saldo Ball Chair

Zwiększ Wellness Z Gaiam Saldo Ball Chair


Gaiam Saldo Ball Chair

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie poziomu aktywności pracownika w ramach ogólnego programu odnowy biologicznej pracy Twojej firmy, warto rozważyć umożliwienie pracownikom, którzy spędzają dużo czasu przy biurkach w użyciu Krzesła Saldo Ball do części każdego dnia roboczego. Mimo, że nie byłoby naprawdę dobry pomysł, aby wymagać niekonwencjonalny opcję wypoczynkową, pozwalając na to - a nawet zapewniając krzesła dla pracowników, którzy są zainteresowani - może być świetnym sposobem, aby pomóc pracownikom pasuje trochę więcej aktywności w ich dzień pracy.

Recenzja: Gaiam Saldo Ball Chair

Gaiam przysłał mi jeden z ich przewodniczącymi Saldo Ball, aby spróbować dla siebie, i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem tego. Myślałem o uzyskanie jeden do wykorzystania w moim biurze na chwilę, ale martwi się o tym, jak to może być stabilna. Czytałem niektóre z negatywnej prasy na temat korzystania z piłka ćwiczenia zamiast krzesła i był zaniepokojony, że mogę znaleźć równowagę Ball Chair się problematyczne. Nic nie może być dalsze od prawdy. Ponieważ piłka ćwiczenia odbywa się bezpiecznie w podstawy krzesła, przy użyciu balansu Ball Chair jest zupełnie inne doświadczenie niż próby użycia solową ćwiczeń piłkę jak krzesło. Dla mnie, Saldo Ball Chair jest bardzo stabilny i zapewnia komfortową opcję wypoczynkową dla zadań, takich jak pisanie na klawiaturze, siedząc przy biurku lub prowadzeniu rozmowy telefonicznej.

Nie tylko stabilne i wygodne krzesło, uwielbiam to, że w zasadzie zmusza mnie siedzieć prosto. Przez mojego przyjęcia (i każdego, kto zna mnie będzie to kopie zapasowe), mam okropne postawę. Zawsze miałem skłonność do załamania na dowolny czas siedzę przy biurku - ja wiem lepiej, ale nie ważne jak dobre intencje moje są, zawsze kończy się w wstrzymały się pozycji. Przynajmniej tak było do czasu zacząłem używać mojego nowego krzesła Gaiam Saldo Ball. Jest coś na kształt tyłu, w połączeniu z naturalnym rdzenia skurcz, który występuje, gdy siedzisz na krześle, aby utrzymać równowagę, która utrzymuje mnie w pozycji pionowej, pomimo moich naturalnych skłonności.

Saldo Ball Chair wydaje się również, aby zmniejszyć ilość ból w dole pleców doświadczam, kiedy siedzi na wiele godzin na raz. W mojej regularnej krzesło biurowe, moja dolna część pleców często zaczynają boleć po pięciu lub więcej godzin ciągłej posiedzeniem. Użyłem to krzesło dla kilku sesji pisania maraton, i był mile zaskoczony, że nie doświadczyliśmy tego bólu. Myślę, że to dlatego, że "daje" w spotkaniu, a nie siedzi na statycznej powierzchni przez tak długi czas. Jedynym problemem jest to, że ból pleców zawsze było moje przypomnienie, że nadszedł czas, aby wstać i poruszać się, więc muszę być bardziej uważny zegara teraz, że mam krzesło, które nie powoduje mi ból co kilka godzin ,

Inne opinie

My wciąż sceptyczny mąż (który ma dyplom z biologii i ukończony poziom absolwent zajęć w dziedzinie fizjologii ćwiczeń) usiadł na krześle, i od razu powiedział: "z całą pewnością mogę zobaczyć, jak to poprawić podstawową siłę" po zaledwie kilku minut. Tak więc, jeśli zastanawiasz się, czy tylko ja ", że" krzesło ma wpływ, ponieważ spodziewam lub chcesz go, że nie jest to przypadek. Nie jestem jedyną osobą, która ma dobre zdanie o krzesło albo. Recenzja na blogu SPARKPEOPLE napisany przez kogoś, kto wykorzystał jeden z tych krzeseł na kilka lat jest dość pozytywne, jak przegląd na geekMOM.

Praktyczne Opcja Workplace Wellness

Jeśli pracownicy spędzają dużo czasu przy biurku każdego dnia, może to być na swoją korzyść - a ich! - Znaleźć sposób na włączenie nieco więcej aktywności - i komfort - w ich codziennej rutyny. W mojej opinii, Gaiam Balance Ball Chair jest jednym ze sposobów, aby to zrobić, dla pracowników, którzy są zainteresowani. Cena jest prawo - o tym samym (lub mniej) jako niedrogich krzeseł biurowych. Można zamówić z Amazon na około 80 dolarów. Jestem "sprzedane" na temat korzyści z tego krzesła. Nie jestem pozbycie moim krześle biurowym, i planujemy, aby przełączać pomiędzy dwoma krzesłami. Szanse są, niektóre z pracowników prawdopodobnie docenić o tej samej opcji. Czy jest lepszy sposób, aby pokazać wszystko-się zobowiązanie do dobrego samopoczucia w miejscu pracy?

Jak Przeciwwaga zyskać Leki przeciwdepresyjne

Badania pokazują, że aż 25% osób przyjmujących leki przeciwdepresyjne, przyrost masy ciała, co najmniej dziesięć funtów, podczas gdy na leki. Oto kilka sposobów, aby zwalczać wzrost masy od leków przeciwdepresyjnych.

Jak Leki przeciwdepresyjne Umieść Waga na

Lekarze havenâ € ™ t do muru konkretny powód, dlaczego leki przeciwdepresyjne mogą powodować przyrost masy ciała. Wielu ekspertów podejrzewam leki mają wpływ na metabolizm, spowalnia proces, który pozwala nagrać żywności w energię, zanim stanie się tłuszczu. Inni wskazują przyczyn psychiatrycznych, powołując się, że wzrost dobrobytu często prowadzi do zwiększenia apetytu. Niektórzy pacjenci schudnąć lub utrzymać niższą wagę ze względu na depresję, a leki przeciwdepresyjne usunąć tę blokadę psychiczną przed solidną jedzenia. Albo, jak samo życie staje się bardziej przyjemne, więc nie jedzenie.

Włączanie lub zmniejszanie Leki

Istnieje opcji do rozważenia, jeśli chcesz uniknąć antydepresyjne wywołał przyrost masy ciała. Jednym z nich jest rozważyć leki przełączania. Najbardziej powszechnie przepisane leki, zwane selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny lub leki z grupy SSRI, są również niektóre z tych najbardziej związanych ze zwiększeniem masy ciała. Są dostępne leki przeciwdepresyjne, które nie są ściśle powiązane z przyrostu masy ciała, ale nie są one powszechnie przepisywany.

Wśród kilku leków są przyjazne wagi recepty zwane Nefazodon, wenlafaksyny, duloksetyny i bupropion. Effexor, Serzone i Wellbutrin są bardziej znane nazwiska, które mają mniejszą częstość występowania zwiększenia masy ciała, choć wielu, którzy je podejmują wciąż twierdzą, umieścić na funtów. Nie wszystkie leki przeciwdepresyjne działają dla wszystkich ludzi, a jest szansa, więcej narkotyków postać w obsłudze nie dostarczy Ci pomocy psychiatrycznej.

Jeśli chodzi o przyrost masy ciała, zapytać lekarza, czy inna klasa leków przeciwdepresyjnych może pracować dla Ciebie. Inną opcją jest, aby omówić możliwość zmniejszenia leku do minimalnej dawki skutecznej. Osłabienie dawki może również zmniejszyć skutki uboczne, w tym zwiększenie masy ciała.

Antidote Leki

Są leki, które mogą być przewidziane dla osób biorących leki przeciwdepresyjne medycznie przeciwdziałać skłonności nadwagi. Te leki często mają antidotum poważne skutki uboczne, i nie ma wiele kontrowersji co do ich rzeczywistej skuteczności. Pole z tych leków jest szybko poruszających się. Lekarz będzie w stanie powiedzieć, najnowsze informacje i zagadnienia bezpieczeństwa okolicznych przyrost wagi antidotum leków. Nie należy korzystać z tradycyjnych over-the-counter pigułki diety walczyć wzrost masy od antydepresyjne bez konsultacji z lekarzem. Wiele pigułki odchudzające mogą mieć niebezpieczne interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi śmiertelnych recepty.

Dieta i ćwiczenia

Jest co najmniej skomplikowane i może przede niepopularne rozwiązaniem do zwalczania przyrost masy ciała związany z lekami. Jest to również jedno z najbardziej efektywne. Bez względu na przyczynę przyrost wagi, podstawowe formuły utraty ciężaru. Zużywać więcej kalorii niż konsumować. Nawet najmniejsza ilość ćwiczeń, tak proste, jak spacer do skrzynki pocztowej, może mieć pozytywny wpływ. Ćwiczenie to nie tylko przydatne do zwalczania przyrost masy ciała, ale również okazały się mieć działanie antydepresyjne własnych.

Chociaż korzyści z przyjmowania właściwej przeciwdepresyjne mogą być znacznie większe niż na szkodę przyrost masy ciała, nadmiar tłuszczu nigdy nie jest rozwiązaniem zdrowe. Rozważyć podniesienie poziomu aktywności fizycznej przed poszukiwanie interwencji medycznej. Ćwiczenie jest nadal najbezpieczniejszym, najtańszym sposobem wszczęcia utrata masy ciała, bez względu na okoliczność.

Jak poprawić równowagę w 5 MIN

Jak poprawić równowagę w pięć minut

Jako specjalista ćwiczeń medycznych; Pracuję z wieloma ludźmi, którzy przychodzą do mnie z urazami. Złamane kości, skręcone lub skręconą kostek, zwichnięcia, złamania nosy, łokcie i kolana, ranne boli plecami i problemy biodrowych. Często te urazy są spowodowane upadkiem z powodu słabej równowadze. Zadziwiające jest to, że większość ludzi, że mają dobrą równowagę. W rzeczywistości, nie ma, i kilku szybkich ocen możemy to udowodnić.

Słaby bilans jest powszechne u ludzi, którzy nie są związane z regularnej aktywności fizycznej. Zaskakująco, widzę też słabą równowagę w zapalonych biegaczy, trenerów siłowych, artystów, turystów marszałkowskich, rowerzystów ... prawie każdy mi ocenić.

A także zmniejszenie ryzyka kontuzji, dobry balans wzmacnia i stabilizuje stawy, i tworzy bardziej wydajny ruch ciała. To pozwala na niezakłócone ogólnej codziennego funkcjonowania i zwiększenie wyników sportowych.

Ocena saldo w 3 prostych krokach
(Stoisko obok muru, kiedy robisz te oceny w przypadku trzeba coś stabilnego, aby oprzeć się na)

1. Unieś jedną nogę
Jak długo może pozostać zrównoważony, bez narażania swoje stopy w dół, albo trzyma na ścianie o wsparcie? Czy twoja kostka chwiać wokół partii? Czy to uczucie niestabilna?

2. Bilans na drugiej nodze
Jak było? Wiele osób uważa, że ​​mogą one równowagę na jednej nodze lepiej niż inne.

3. Bilans na jednej nodze z zamkniętymi oczami
Jak tak, że praca dla Ciebie? Trochę trudniej założę.
Jeśli były w stanie zrównoważyć przez trzydzieści sekund nie słabnąć, to jesteś całkiem nieźle. Jeśli nie, masz coś do zrobienia.

Czy zamykając oczy sprawiają, że trudniej jest zachować równowagę? Założę się, że tak. Dlaczego? Ponieważ większość ludzi błędnie używają swoich oczu, aby utrzymać równowagę. Tak szybko, jak oczy są wyjęte z równania często traci równowagę, i wtedy wypadków. Spójrzmy prawdzie w oczy, gdy idziesz do domu torby z zakupami, a awaryjnie na coś na podjeździe, nie masz czasu, aby skoncentrować wzrok na horyzoncie, by odzyskać równowagę. Nie, to się skończy, a ty jesteś płaskie na twarzy.

Jak poprawić równowagę
Trenuję ludzi, aby doskonalić swoje wewnętrzne autopilota równowagi, więc kiedy ciało czuje najmniejszego poczucia niestabilności, to może automatycznie samo prawo. Jest to bezpieczniejsze, bardziej funkcjonalny i bardzo wydajny.

Etap 1
Praktyka po prostu równowagę stojąc na jednej nodze tak długo, jak możesz. Podczas wyważania, poruszać głową z boku na bok, w górę iw dół. Nigdy nie pozwól oczy skupić się na konkretnym miejscu przez więcej niż jedną sekundę. To zmusi Cię do równowagi w organizmie, a nie oczami. Twoim celem jest, aby móc pozostać stabilne w ciągu jednej minuty.

Etap 2
Po osiągnięciu celu, jakim Stage 1, można przejść do tego kolejnego etapu. Trzymaj piłkę w swoich rękach, i równowagi na jednej nodze. Podczas wyważania, wrzucić piłkę o ścianę, i złapać go. Playing catch z siebie wymusza swój umysł, aby skoncentrować się na łapanie piłki, pozostawiając swoje ciało, aby skupić się na równowadze. To naprawdę doskonali swoje autopilota równowagi. To jeszcze bardziej grywalna połów z kolegą, który jest również równoważenia.

Etap 3
Po osiągnięciu celu, jakim etapie 2, można przejść do tego kolejnego etapu. Zacznij od balansowanie na jednej nodze. Hop w powietrze i wylądował na przeciwległym nogi. Gdy są stabilne, hop w powietrzu ponownie, i ziemia, na drugiej nodze. Twoim celem jest, aby być w stanie skakać z jednej nogi na drugą przez trzy do pięciu minut, bez niepewne. Opanowaniu tego? Następnie znaleźć przyjaciela, i grać połów ze sobą, skacze po pokoju. Bądź przygotowany do śmiechu, dużo!

Będziesz zaskoczony, jak wiele saldo poprawia ćwicząc tylko pięć minut dziennie. Baw się z tego, a zauważysz, jak szybko widać poprawę.

© 2008 Synergenix Centrum Astrid Whiting, autor, publicysta, specjalista medyczny Ćwiczenia, CPT.

Trzy to za mało

Myślę, że z powrotem, gdy Vince Lombardi został trenerem Green Bay Packers wiele lat temu. Uniósł w piłkę nożną w szatni, w pierwszym dniu i powiedział: "Panowie, to się nazywa piłka nożna." A potem przystąpił do iteracji podstawowych i elementarnych zasad gry. Prawdę mówiąc, gracze już wiedział, co uczył, ale musieli być przypomniał. Piłka nożna jest o co bardzo prostych sztuk i spójnego metraż w kółko, aby zdobyć pierwsze upadki, i ostatecznie, pożądane przyziemienia. Pozwól mi być swoją Vince "masy krytycznej" Lombardi na kilka chwil i przypomni wam podstawowe znaczenie dla wzrostu mięśni.

Kiedy wyjdzie, trzeba dać mięśniom powód do wzrostu.

Gdy rozglądam się wokół siłowni i przeczytać wiele dzienniki ćwiczeń, obawiam się, że słowa wielkiego Lee Haney zostały wykorzystane jako pretekst do sesji mediore podnoszenia. Jego filozofia była "stymulować mięśnie, nie wolno ich niszczyć." Tak więc, z obawy przed ponad szkolenia zabezpieczone w plecy naszych umysłów, idziesz na siłownię i robić swoje śliczne małe 3 serie 10, a następnie uruchomić wątku na EB.N zastanawiać, dlaczego nie rosną. Czy naprawdę sądzisz, że twoje 3 zestawy 10 wystarczy, aby Twoje mięśnie rosną? Czytałem sesji, że Steve Michalik używane mieć, i czuję, że należy ponownie podnieść sztangę do góry! Czytaj na sesji, że Arnold, Franco, Big Louie, Ed Corney, a te z Golden Age stosowanych mieć. Oglądaj Big Ronnie Coleman trening!

Twój trening powinien być szorstka! To ma boleć jak diabli! To ma pan pozostawiając krótkim siłowni oddechu, chory na żołądek, całe twoje ciało wstrząsając, a twoje ramiona o zgrać koszulę z swole! Teraz dammnit !, Jest po prostu zbyt wiele tłuste, przystojny, mocno koszulę na sobie, wyrywanie brwi, balsam sobie ładnych chłopców, którzy są w siłowni pozowanie obraz! Nas głowy mięśni nie można robić tego samego rodzaju wiotkich ćwiczeń nadgarstka robią!

Nienawidzę słowa "nad szkolenia." Tak, wierzę w to. W rzeczywistości, dzisiaj musiałem rzucić EZ curl bar w dół, bo były szokujące moje bicepsy tyle w ubiegłym tygodniu, że jestem rzeczywiście słabszy dziś ....... znak na szkolenia. Ale większa Chodzi o to, że to mówił o, a bał się zbyt wiele na tablicach i to zdobyć pewne elementy podnoszące w funk zaledwie przechodzi ruchy o mniej niż gwiazd treningu.

Następnym razem, kiedy iść na siłownię, chcę Ci przygotować się do atakiem bólu, który masz zamiar świadomie narażać się poprzez aby rzeczywiście osiągnąć wzrost mięśni pragnienie.

Nadszedł czas, aby zabrać swoją grę na wyższy poziom. Nie, 3 nie wystarczy. Kiedy nie można wyciągnąć ręce z przodu klatki piersiowej z powodu bólu, to wystarczy. Gdy biceps wyciągają przedramiona i nie można chodzić z rękami w dół prosto do twojej stronie, to wystarczy. Przy górnej wewnątrz triceps naciska się ze swoimi łata z swole, a to boli jak diabli, aby zrelaksować się i połóż ręce za głowę, że to wystarczy. Po rozwałkować prasy nogi i nie może wstać z podłogi przez 15 minut, to wystarczy. Gdy robisz rzuca piesze i zwinąć, to wystarczy.

Jakie? Chcesz wygląd i siłę mięśni bez rzeczywistego doświadczenia?

3 nie wystarczy.

Witamina: Serce Porady zdrowotne

Likopen, Suplement Zdrowia Serca

Likopen jest przeciwutleniaczem wiele właściwości leczniczych. Jest to również pigment, który nadaje pomidory, arbuzy i różowe grejpfruty ich żywe kolory. Przeciwutleniacze ochrony organizmu na różne sposoby, i zapewnienie zdrowia serca, pozostając w tkance tłuszczowej i zwalczania wolnych rodników w całym ciele. Badania wskazują, że osoby z więcej likopenu w ich tkanki tłuszczowej cierpi mniej ataków serca niż ci, którzy nie mają likopen w ich tkanki tłuszczowej.

Likopen nie jest produkowany przez organizm, więc trzeba się go z diety, lub suplement zdrowia serca. Pomidory i przetwory pomidorowe są jednym z najlepszych źródeł likopenu i zaskakująco, przetwory z pomidorów, takie jak sos do spaghetti i soku pomidorowego, zawierają więcej likopenu niż świeże pomidory.

Wystarczy tylko wziąć kilka miligramów likopenu dziennie, aby uzyskać korzyści suplementów zdrowia serca. Zapytaj swojego lekarza o dawki, który jest właśnie dla Ciebie.

Kwasy tłuszczowe

W naszym ciele, są "dobre" tłuszcze i "złe" tłuszcze. Złe tłuszcze zawierają tłuszczów trans i tłuszczów, które zawierają cholesterolu, podczas gdy dobre tłuszcze zawierają omega 3 olej z ryb, i oleje, takie jak olej z oliwek, które zarówno pomagają dodać do dobrych tłuszczów, cholesterolu HDL, które pomagają sterowania i inne problemy w organizmie. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe muszą być uzyskane dzięki naszej diecie, ponieważ nasz organizm nie potrafi ich wytworzyć, a są one niezbędne dla dobrego zdrowia.

Te kwasy tłuszczowe pomagają utrzymać układu krążenia, układu odpornościowego, rozrodcze i system nerwowy, a dzieci potrzebują ich wzrost silny i zdrowy, też. Niestety, nasze nowoczesne amerykański dieta często niedostateczne w omega-3, oleje, oleje dla zdrowia, które zawierają większość podstawowych kwasów tłuszczowych, a wada tych niezbędnych kwasów tłuszczowych, może prowadzić do wielu stanów i chorób serca.

Aby uzyskać więcej kwasów tłuszczowych w diecie, jeść więcej ryb, takich jak łosoś, tuńczyk, makrela, lub wziąć olej lniany jako dodatek. Weź około jednej łyżki stołowej dziennie i utrzymać olej lniany w lodówce między dawkami.

Olej z ryb: Omega-3 niezbędne kwasy tłuszczowe dla zdrowego serca i układu immunologicznego

Bez względu na to, jaki rodzaj diety przestrzegać, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie tłuszcz jest zły. W rzeczywistości niektóre tłuszcze, a mianowicie kwasy tłuszczowe, takie jak omega-3 z oleju rybnego, albo oleju lnianego, są istotne dla zdrowia. Ale ciało nie wytwarza tych dobrych tłuszczów we własnym zakresie. Możesz uzyskać niezbędne kwasy tłuszczowe z żywności-łosoś jest dość wysoka w nich. Ale jeśli starają się schudnąć i oglądać spożycie tłuszczów, lub jeśli nie możesz lub nie jeść ryby, istotne suplementów kwasów tłuszczowych, takich jak kapsułki oleju z ryb, może zapewnić podobne korzyści.

W szczególności, omega-3 jest niezbędny kwas tłuszczowy, który pomaga zachować zdrowe serce poprzez obniżenie stężenia triglicerydów, które są formą chemiczną większości tłuszczów w żywności oraz w organizmie. Jeśli stężenie trójglicerydów są zbyt wysokie, może być zwiększając ryzyko chorób serca, zwłaszcza jeśli mają rodziny historii choroby serca.

Ale ryby i olej z ryb są jednymi z najwyższych i najbardziej dogodnych źródeł kwasów omega-3. Wiarygodne dowody naukowe wskazują, że olej z ryb suplementy z kwasami tłuszczowymi omega-3 EPA i DHA tzw może obniżyć poziom triglicerydów i są uważane za bezpieczne dla większości ludzi. Podobnie, suplementów oleju rybnego może pomóc utrzymać poziom cholesterolu LDL (niezdrowe rodzaju) niski i poziom cholesterolu HDL (zdrowe rodzaju) wysoki.

Suplementów oleju rybnego w wielu formach, w tym tabele, ciekłego oleju i kapsułek, w stężeniach od 30% do nawet 70%. Zalecane dawki dla EPA i DHA są około 1000 mg na dobę, więc wybierz skoncentrowany suplement, jeśli wolisz, aby wziąć mniej pigułki.

Enzym Suplement CoQ10 może zmniejszyć ryzyko chorób serca

Koenzym Q10, powszechnie znany jako CoQ10 jest związek cząsteczkowej, który występuje naturalnie w organizmie. CoQ10 odgrywa rolę w funkcji komórek zdrowych i stanowi istotny iskry w produkcji energii. Niższe niż średnie poziomy odnotowano u pacjentów z chorobami przewlekłymi, w tym chorób serca, cukrzycy, raka i choroby Parkinsona. Ponadto niski poziom koenzymu Q10 odnotowano w ludzi, którzy biorą leki obniżające cholesterol (statyny).

Niektóre badania sugerują, że biorąc CoQ10 jako dodatek podniesie poziom CoQ10 ponownie. Koenzym Q10 może mieć pewne właściwości zapobiegawczych, jak dobrze dawka 30 mg może wspierać ogólny stan zdrowia, a 60 miligramów może zmniejszyć ryzyko chorób serca, jeśli masz w rodzinie. Jeśli masz choroby serca, producenci produktów, takich jak Lindberg CoQ10 sugerują dawki 100 mg lub wyższej, aby zwiększyć CoQ10 i zapobiec chorobie z coraz gorzej. Osoby z ujęcia Parkinsona, tak samo, jak 1200 mg dziennie.

Koenzym Q10 został przebadany i stosowany w leczeniu lub strategii prewencyjnej u pacjentów z szeregu warunków zdrowotnych, takich jak wysokie ciśnienie krwi, choroby Alzheimera i uszkodzenia serca z powodu chemioterapii. Spośród nich, wysokie ciśnienie krwi ma dobre naukowych dowodów na poparcie jej wykorzystania. Ponieważ statyny mogą obniżyć poziom CoQ10 swoich i spowodować zastoinową niewydolnością serca, dodając CoQ10 do Twojego programu odżywiania może być dobry pomysł, jeśli przyjmuje statyny.

Dobry choroby serca Witamina

Wielu badaczy uważają, witamina D przedstawiono skrajne obiecujące w leczeniu i zapobieganiu chorób serca. To choroby serca witaminy przekształca przed słońcem w naszym ciele, a wielu ludzi, zwłaszcza w miarę starzenia się, cierpią z powodu niedoboru witaminy D. lekarzy, że to w dużym stopniu przyczynia się do chorób serca.

Niedobór witaminy D może prowadzić do nadciśnienia, wysoki poziom cholesterolu i innych czynników, które mogą prowadzić do choroby serca. Witamina ta jest łatwo dostępna i suplementy sięgającymi 5000 mgs są dostępne bez recepty i online. Wielu ekspertów uważa obecnie, że dawki 3000 do 5000 mg na dobę nie są nadmierne, zwłaszcza w jesieni, zimy i wiosny, i że zalecane dawki 400 do 500 mg dziennie, są po prostu nieadekwatne do naszych potrzeb zdrowotnych i wellness.

Ta choroba serca witaminy nie są łatwo dostępne w większości produktów spożywczych, więc suplementów jest najlepszym sposobem, aby zapewnić zdrowie i choroby serca oraz samopoczucie.

Czosnek i Zdrowia Serca

Słyszeliście, że dziecko aspiryny dziennie może utrzymać kardiologa dala. Bummer dla niej, dla niej dobre. Jednak, tak jak wielu ludzi, może nie być w stanie tolerować aspirynę - choć jako młoda mama, trzeba go!

Natura ma odpowiedź: Czosnek. Nie chodzi tylko o chleb więcej. Ale jednocześnie może być skłonny do podjęcia czosnek do odwrócenia Twój mężulek się, kiedy jest irytujące ty nienawidzisz zapach, że płyn do płukania ust nigdy nie wydaje się wyeliminować. Możesz nie być w stanie pozbyć się tego z suplementów czosnku, ponieważ bezwonne kapsułki mogą zabrać część mocy. Spróbuj suplementów dojelitowe.

Dodatek czosnku jest łatwe na brzuchu, i lepiej, jeśli ty lub twoja mama bierze leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna. Czosnek obniża także ciśnienie krwi, sprzyja zdrowiu jelita grubego, i eliminuje złego cholesterolu i trójglicerydów.

Więc nie oddychać na swoje dzieci, dopóki nie zemdleć (na drugim jakby ...) Weź 400 do 600 mg czosnku dziennie. Weź go z jedzeniem, i należy zachować ostrożność przed połączeniem go z aspiryną i nadciśnienia tętniczego, leki.

Nadaj kardiolog czosnku też. Można zrobić dla niej nie biorąc ten dodatkowy urlop we Włoszech.

Zapobiegania Chorób Serca

Choroba serca jest zabójcą numer jeden w Ameryce, zwłaszcza kobiet. Będziemy pominąć rachunkowości podejrzanych (otyłość, stres, brak aktywności, izolacja) i idź prosto do rozwiązań dla zdrowia serca. Tak, witaminy mogą pomóc uniknąć ataku serca. Krótka lista tych podejrzanych:

 • Kwas foliowy
 • Witamina E
 • Koenzym Q-10
 • Niacyna
 • Witamina B-6 i B-12
 • Czosnek Czosnek Suplementy
 • L-karnityna
 • Omega 3 i tran
 • Magnez
 • Owies pokarmowy Błonnik Suplement

Złap jak najwięcej z tych podejrzanych, jak można przed uciec. Sprawa zamknięta - i nawet nie trzeba oglądać "Prawo i porządek".

Nie Heartache z witaminą C i E

Twoje serce ma bić przez celownik, ale jest dwóch facetów trzeba spełnić, które mogą pomóc pokonać stres: witamina C i E. Badania pokazują, że witamina C i E kombi jest skuteczne zdrowia serca koktajl - i nie będzie zostawić samotny i przygnębiony, jak napoju miałeś ze swoim ex! C i E sotfgels z dodatkiem ziół, takich jak róży będzie boleć serce dowód, jak koenzym Q10 i-suplement czosnkowym. Innym sposobem, aby utrzymać swoje serce bezpieczne i szczęśliwe: Wyjazd z Heartbreak Hotel i nie pozwól miłość stres wpływa na Ciebie. Weź witamin i czytać on nie tylko, że się Ciebie lub INSTRUKCJA cowgirl do miłości. Mówiąc "Yeehaw" raz na jakiś czas pomoże też.

Odpowiednią dawkę witaminy E

Jeśli jogging na ulicach miasta, aby zwiększyć swoje zdrowie serca, zrobić dwie rzeczy: 1) prowadzi gaz pieprzowy i zajmują karate. 2) Weź 400 jm witaminy E. Witamina E Chociaż skuteczność dla zdrowia serca jest bagatelizować, dodatek chroni serce i płuca (i nie zapomnieć o koenzym Q10)-. To chroni przed zanieczyszczeniami i wolnymi rodnikami będziesz wdychać na jogging. Mówiąc o oddechu, wziąć dodatek czosnku i zjeść pół kilo czosnku. Każdy, kto próbuje zadzierać z was zastanowi się dwa razy! Teraz pop witaminę E Softgel i pobiegać z iPodem!

Serce zadośćuczynienie zdrowia, jakiego nie znacie

Kiedy mówimy o "medycynie niekonwencjonalnej zdrowie serca," umysł przywołuje wizje loży potu i kryształów. Numer jeden, nie staram się być "weekend Native American". To nie działa, a Indianie mają cukrzycę szerzący tak. Numer dwa, jesteśmy lubiący kryształów, ale sugerują, pierwszy dla zdrowia serca odżywiania. Niektóre niekonwencjonalne dodatki odkryliśmy:

 • Kapsułki Karczoch, na ludzi, którzy nienawidzą jeść karczochy (są pyszne, przy okazji)
 • Ekstrakt z zielonej herbaty
 • Ardżuna, nazwane ajurwedyjskie zioło sanskryckiego bohatera Bhagavad-gicie - hej, był jednym z pięciu braci, który ożenił się z księżniczką, a on walczył armię!
 • Ginkgo biloba - to nie tylko dla umysłu!
 • Izoflawony sojowe (choć badania są podzielone jak skuteczne jest)
 • Wyciąg z pestek winogron - to na tej samej zasadzie, jak czerwone wino na co dzień!
 • Suplementy Ginger - idealne dla żołądka też.
 • Kora wierzby białej (w porządku, teraz pakujesz potu złożyć terytorium)
 • Papryka Cayenne lub
 • Żeń-szeń
 • Algi morskiej
 • Guma guggul - to kolejny Indian zioła, jak w punktach, a nie pióra

Kwasy tłuszczowe pomagają swoje serce też. Jakie? Czy nie zawsze mówił, że dla zdrowia serca należy trzymać z dala od tłuszczu? Przynieś nam witaminę E! Fat? To herezja! Wzywamy koenzym Q10-! Tłuszcze nasycone mogą być szkodliwe dla serca, ale omega 3 w oleju z ryb (pamiętaj DHA i EPA), pozwalają Ci pływanie rzeki Ganges (pływanie jest również doskonały dla ticker) znaleźć dziąseł guggul. Gdziekolwiek spojrzeć, suplementy prowadzić do egzotycznych środków serca, ale są rzeczywiście dostępne w Twoim sklepie spożywczym lub online. I nie zapomnij, czosnek - jest powód nie widać wampiry przyjmowanie witamin. Plus, dodatek czosnku jest lepsze dla twojego oddechu. Jeśli nadal chcesz używać kryształów, będzie naszym gościem.

Koenzym Q10 i witaminy-E

Koenzym Q10-. Kilka lat temu, że nigdy nie słyszałem o tym - jak iPody, SARS i ptasiej grypy. Tylko iPody pomogą swoje serce jak koenzym Q10-ponieważ shuffle Cię przeniesienie. Teraz jednak chcesz mieć dużo witaminy E, która już wiadomo o (niejasno) całe życie. Czy można połączyć go z koenzymem Q10-dla dawki podwójnej Whammy zdrowia serca i siły układu odpornościowego? Magazyn Life Extension zgłoszone w 2004 roku, że kombi koenzymu Q10 i witaminy-E zmniejszyć stan zapalny. Zapalenie prowadzi do choroby serca, cukrzycy i chorób autoimmunologicznych, jak również raka. Koenzym Q-10 jest wysoce absorpcyjne, które są kapsułek witaminy E. Więc nie martw się o SARS i ptasiej grypy. Wystarczy zabrać koenzym-Q1O i suplementów witaminy E z boku czosnku. Niektóre suplementy zdrowotne serca nawet połączyć koenzymu Q10 i witamina-E. Pobierz muzykę do iPoda i zdrowia serca.

Koenzym Q10

Koenzym Q10 idzie pod wieloma nazwami, w tym Co Q10, Q10, ubichinon i witaminy P. Ten związek znaleźć w praktycznie każdej komórki w organizmie, a to może mieć wpływ na wiele schorzeń, w tym chorób serca.

Badania wskazują, że wielu ludzi, którzy cierpią z powodu niewydolności serca mają niższy poziom koenzymu Q10, i nie przeprowadzono wiele badań, które wskazują na wyższy poziom CoQ10 może prowadzić do poprawy jakości życia i funkcji serca w wielu pacjentów z chorobą serca. Wielu badaczy uważa, że ​​CoQ10 pomaga z objawów związanych z sercem, takich jak duszność, i pomaga serce pompować silniejsza. Roszczenia te nie zostały potwierdzone przez badania.

Standardowa dawka koenzymu Q10 zmienia. Często od 30 do 90 mg dziennie, ale można ją jeszcze większa. Jak w przypadku wszystkich leków i suplementów, należy skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem biorąc CoQ10.

Kwasy tłuszczowe Źródła

Możesz uzyskać istotne źródła kwasów tłuszczowych w diecie bardzo łatwo. Większość ludzi wie, że ryby, takie jak łosoś, tuńczyk, sardynki, makrela zawierają Omega i 3 olejów, które są częścią zasadniczej grupy kwasów tłuszczowych. Orzechy, takich jak siemię lniane, hempseeds, orzechy włoskie, nasiona dyni, orzechów brazylijskich i sezamu zawierają również niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, tak jak oleje lniany, konopny, rzepaku, soi i kiełków pszenicy.

Inne ważne kwasy tłuszczowe źródła to zielone warzywa, takie jak szpinak, jarmuż, gorczyca, i Collard zieleni, ale zawierają mniej istotnych kwasów tłuszczowych niż inne źródła. Jeśli zdecydujesz się korzystać z suplementów, takich jak olej lniany na zasadzie kwasów tłuszczowych, upewnij się, że korzystać z wszystkich naturalnych, olej na zimno procesu. Można zastąpić olej canola dla oleju lnianego, a także, o ile to jest naturalne i przetwarza się na zimno.

Siatkówka: Plyometric Porady treningowe

Śmierć marca

Bez względu na to, co plyometric treningu używasz, są trenerzy, którzy polecają użyciu "marszu śmierci" na końcu. Oto, co to za sobą pociąga.

Po przejściu przez regularnego treningu, znaleźć coś trzeba skakać na dotyk; Tablica działa dobrze. (W przypadku krótszych graczy, trenerów może trzeba oddać trochę taśmy w dół, tylko na tyle niskie, że gracz musi osiągnąć wysokie, gdy skaczą w dotyku.)

Chodzi o to, aby stać się poniżej docelowego, zebrać z dwoma nogami, podobnych do ruchu blokującego, a następnie skok w górę i dotknij cel. Jak najszybciej wylądować, zebrać ponownie i powtórzyć proces. Następnie powtarzać proces do momentu przegapić swój cel 3 razy z rzędu.

To wyczerpujące, ale może to na pewno się opłaca w dłuższej perspektywie, z większym zasięgiem skoku i lepszej wytrzymałości. (Nie nazywamy tego marszu śmierci za nic!)

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ponad Szyszki przykanalików

Korzystanie z szyszek, gracz może pracować na skokach bocznej, po prostu stojąc obok stożka i skoki iz powrotem na niego, wybuchając z powrotem tak szybko, jak stopy dotykają ziemi po obu stronach. Czy 01:00, odpocząć 01:15, powtarzać, aż 3 zestawy są kompletne.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wybielające Chmiel

Nawet jeśli nie masz "oficjalne" pola plyometric, można jeszcze zrobić, chmielu, używając trybuny.

1 Połóż ręce za głowę lub na biodrach.

2 Wykonaj skok 2-metrową na pierwszym etapie trybunach.

3 Powtarzaj, aż zrobiłeś 10, upewniając się, że czas na podłodze jest tak krótki, jak to możliwe między skokami.

4-odczekać co najmniej jedną minutę przed powtórzeniem. Czy zestaw 3.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, na wielu Box Jump

Donald Chu pole opisuje to wiele rutynowych w swojej książce, "Skoki Do Plymetrics."

1 Konfiguracja rzędu kartonów (3 lub 4) wszystkie tę samą wysokość.

2 Stań w pozycji przysiadu, ręce za głową i na biodrach.

3 Przejdź do pierwszego pola, natychmiast skacze z powrotem w dół.

4 skok na drugim polu, powtarzając aż do końca linii. Następnie włącz i powrócić do pozycji wyjściowej.

Powtórz kilka razy, dzięki czemu odpoczynek pomiędzy seriami.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Bunny Chmiel

Oto kolejny ćwiczenia dla plyometric rutyny: Akrobacje rowerowe.

Zacznij od stóp o rozstawione na szerokość ramion. Squat i doprowadzić obie ręce z powrotem do pełnej armswing. Jak wprowadzą swoje ramiona do przodu, skok tak daleko jak możesz. Po wylądowaniu, natychmiast powtórzyć cały ruch. Po poszedł do jednego końca sali gimnastycznej i tyłu, reszta na minutę lub tak, a następnie powtórzyć.

Praca obie nogi w połączeniu może pomóc, zwłaszcza, jeśli główną funkcją w zespole jest blokowanie. Ale nigdy nie boli, aby być w stanie skakać wyżej, bez względu na to jakiej pozycji grasz.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Trzy Plyometric Skoki Ćwiczenia

Oto trzy ćwiczenia skoków wykorzystujemy w ramach naszej ogólnej routime plyometric na początku sezonu, aby poprawić skok osiągnie:

30-metrowe chmiel jednej nogi. Zacznij od linii końcowej, a następnie przy użyciu tylko lewą nogę, hop do linii środkowej. Potem wychodzą z powrotem do linii końcowej. Powtarzam, tym razem tylko przeskoku na prawej nogawce.
(5 powtórzeń).

Granice 30-metrowe. Tym razem związany najpierw jednak lewą stopę, potem w prawo, na przemian, do linii środkowej, a następnie wychodzą z powrotem. (5 powtórzeń).

Podejście 30-metrowy skacze. Dodać podejście dwustopniowe, w tym dużym skoku, pełną armswing, jakby wybijanie. Idź do linii środkowej, sprint z powrotem. (5 powtórzeń).

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Landing Prawidłowo

Zdaniem Donalda Chu, lądowania jest równie ważne jak startu. Zawsze zejść na piłki stóp. Następnie dla najkrócej przypadków, pozwalają cała noga do kontaktu z podłożem przed dokonaniem następnej wiosny w powietrzu. Czas spędzony na ziemi powinien być jak najkrótszy.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Dwa-Foot kostkę Chmiel

Oto jak to zrobić kostki hop dwóch stóp:

1-Stań z nogami ramię szerokość od siebie, swoje ciało w górę i w dół.

2 Używanie tylko kostek, hop ciągle w miejscu.

3-Extend kostek do maksymalnego zakresu z każdego skoku.

4-dalej przez jedną minutę, odpoczynek 01:15, a następnie przejść ponownie. Wykonaj 3 serie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Miedza

Innym plyometric ćwiczenia, który izoluje każdą nogę, nazywa ograniczające.

Zacznij wiążąc przodu tylko z jedną nogą, ale ziemi na drugiej. Zaraz po wylądowaniu, związany jak najdalej jak można się drugą nogą. Jest podobny do przeskakiwania, ale jesteś wprowadzenie maksymalnego wysiłku w każdy związany ... nazywają to "przeskakiwanie mocy," jeśli musisz.

To jest wielki exercse zrobić kilka razy w tygodniu.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Zabawa i konkurencyjne Plyometric Wiertła

Oto wiertła, które łączy w sobie Plyometrics i konkurencji, i jest zabawa, jak również. Podzielić graczy na kilka grup 4-5, z jednej piłki na grupy.

Mają pierwszy gracz chwyt piłkę między nogami, a na sygnał, zaczynają skakać do przeciwległego końca sali gimnastycznej. Jeżeli gracz upuści piłkę, muszą powrócić do miejsca, w którym przegrali, i zacząć od nowa stamtąd.

Ten gracz podaje piłkę do następnego gracza w linii, styl przekaźnika i wiertła trwa. Pierwszy zespół, aby przejść przez wszystkich jej członków zwycięstw.

To świetny plyometric trening, a gracze cieszyć się nim.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Rogu do rogu Jumps

Ponieważ szybkie mobilność jest tak ważna, jak wysokie skoki do udanej gry w siatkówkę, oto ćwiczenia do pracy zarówno w tym samym czasie:

Mają wszyscy gracze wybrać grupę linii na podłodze (nasza siłownia ma 100s linii, więc znalezienie ich nie jest trudne), które pozwoli im wybrać kąt, gdzie dwie linie zbiegają. (Dokonywanie "L".)

Od tego momentu, każdy gracz będzie skok prosto, używając obu nóg, tak daleko, jak się da. Potem, nie zatrzymując się, że od razu przeskoczyć do ich prawa, ponownie używając obu nóg, tak daleko, jak się da.

Natychmiast po wylądowaniu, skakać do tyłu tak daleko, jak się da. Wreszcie, skaczą do ich lewej stronie, co powinno doprowadzić do ich dokładnie z powrotem do punktu wyjścia.

Robimy to na dwa sposoby: mamy gracze zrobić pewną liczbę skoków, czy mamy czasu na ich, co również sprawia, że ​​pewność, że otrzymasz korzyści aerobowe, jak również.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Korzystanie wybielania do ćwiczeń Plymetric

Skrzynki Plymetric są niezaprzeczalnie pomocne w poprawie swojej skok, ale koszt komercyjnie wykonanych skrzynek mogą być wygórowane.

Ale są sposoby, aby uzyskać korzyści, nie wydając wszystkie ograniczone fundusze twojego programu. Najbardziej najłatwiej jest użyć czegoś znaleźć w prawie wszystkich sal gimnastycznych ... trybunach.

Wybielające fotele są prawie idealne dla pól Wysokość plyometric, choć są one ograniczone w rodzaju skoki, które możesz zrobić. (To nie są idealne, ale są za darmo.)

Używamy ławek do liczby ćwiczeń plymetric, zwłaszcza na początku sezonu.
Upewnij się, że trybuny są bezpieczne przed rozpoczęciem. Urazy mogą wystąpić, gdy trybuny przemieszczał się podczas gracze skaczą.

1 Uruchom stojąc przed wybielacz i właśnie przyspieszenie na siedzenie z jedną nogą, przynosząc drugi w górę, a następnie cofając się. Alternatywne nogi i zrobić 10 powtórzeń.

2- Następnie wskocz na wybielacz z obu nóg, a następnie wskoczyć z powrotem na dół. Czas spędzony na ziemi i na wybielacz powinny być bardzo małe. Ten wybuch aktywności mięśni jest ważna w zwiększeniu skoku. Czy 10 powtórzeń, aby rozpocząć, a zwiększy się gracze poprawić.

3 Stań przed wybielacz i skakać na siedzenie przy użyciu tylko jednej nogi. Alternatywny, zrobić 10 powtórzeń.

Te proste ćwiczenia plyometric może przejść długą drogę w kierunku wzmocnienia i zwiększenia zawodników nogi skoki, i na pewno nie można dyskutować z kosztów!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Ćwiczenia skakanka

Oto dwie procedury skakanka używamy jako część naszych plyometric ćwiczeń:

Tydzień pierwszy: Używanie 2 nogi, skok 25 razy, odpocząć 1 minutę, a następnie skoczyć 50. (Dwa powtórzeń).

Tydzień Dwa Osiem: Korzystanie z tylko jedną nogę, aby 25 skoków, pracuje do 50 w miarę upływu sezonu. (Dwa powtórzeń na każdą nogę.)

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stożek Jumps

Małe szyszki pomarańczowy, podobne do tych dużych widać na budowach autostrad, można uzyskać stosunkowo tanio w sklepach wiele sportowych, i mogą być łatwo pracował w swoją rutynę plyometric.

1-Jak zawsze zacząć szerokości stopy barków.

2-Gięcie na kolanach, przeskoczyć stożka. Następnie skręcić szybko i wrócić. Powtórz 01:00, odpocząć 01:15, powtórzyć za 3 zestawy.

3 Można również skonfigurować wiersz szyszek, i skakać każdy, kolei i wrócić kiedy już dotarł do końca.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Skocz Hops Linowe

Proste skakanka może być zatrudniony na szkolenie plyometric, jak również.

1-Czy gracze mają liny około 18 "nad ziemią. Inny gracz następnie przeskakuje liny z 2 metrów, zamieniając się natychmiast i skaczących z powrotem.

2 Powtórz ćwiczenie na 01:00, odpocząć 01:15, powtarzać dwa razy.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Sprinty

Donald Chu zaleca uruchomienie sprinty zamiast okrążeń w połączeniu z rutynowych plyometric. Po tym wszystkim, siatkówka nie wymaga długiego przebiegu, i jesteś dotyczy przede wszystkim szybkość i umiejętność skoków.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Stojąc Jump i zasięg

Stojąc skok i zasięg:

1-Start z nogami ramię szerokość od siebie, ciało prosto w górę iw dół.

2-Squat lekko, eksplodować w górę, osiągając w kierunku celu lub obiektu.

3-Take żadnych kroków przed skokiem ponownie.

4 Powtórz dla 1:00, reszta 01:15, znowu. Wykonaj 3 serie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, 90-drugie Box Jump

Według Donalda Chu plajometryczny specjalistycznej, integralną częścią szkolenia obejmuje pole skacze, jak 90-sekund skrzynki skoku. Zaleca on "wysoki pudełko, 20", 12 szerokości, 30 "głębokie.

1-Stań z boku pudełka, stopy rozstawione na szerokość ramion.

2-skok na polu, a następnie szybko skoczyć pole po drugiej stronie.

3-powtórzyć proces w przeciwnym kierunku.

4-Begin w 30 sekund, a swój sposób pracy do 60 i wreszcie 90, jak czujesz się bardziej komfortowo.

5-Rest 15 sekund dłużej niż skoczył, robi zestawy 3.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Rim Skokach

Oto co mówi na temat Donalda Chu plyometric skoków, który powinien być podstawą twojej siatkówka skoki regimine: zawsze skakać tak wysoko, jak to tylko możliwe. To dając maksymalny wysiłek za każdym razem, że zaczniesz widzieć poprawę w swoim pionie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Times Workout

Donald Chu zaleca utrzymywanie Plyometric trening do około 20-30 minut na początku. Zacznij od rozgrzewki, w tym lekki jogging, stretching, duże wahania ramion oraz z boku na bok ruchów na 10-15 minut, a następnie przejść do plyometric rutyny. Następnie dać czas na ostygnięcie.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Rutynowa

Zdaniem Donalda Chu, to najlepiej, aby zrobić swoje plyometric treningi w poniedziałek, środę i piątek, aby mięśnie szansę odzyskać. Jeśli nie, to może faktycznie zburzyć mięśni, zamiast budować je. I nie martw się o nie coraz ćwiczenia pozostałe dni. Po rozpoczęciem sezonu, większość gier liceum są rozgrywane we wtorek, czwartek i sobotę, tak!

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu Sugestie, odmierzanie czasu

Jeden z najbardziej płodnych pisarzy na Plyometrics Donald Chu. Napisał kilka bardzo dobre książki na ten temat, i polecam je sprawdzić.

Jego sugestie na temat harmonogramu ćwiczeń: umożliwiają samo czasu, czyli nieco więcej od każdego zestawu plyometric. Na przykład, jeśli robisz ćwiczenia dla jednej minuty, pozwalają 01:15 do odpoczynku. Plyometrics są dynamiczne i wymagające, więc dać organizmowi szansę na odzyskanie między seriami.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - wiodącym na świecie dostawcą siatkówki

Chu, Głębokość Jumps

Kiedy po raz pierwszy ogłasza je do nowej grupy dzieci, oni zawsze pytają: "Śmierć skacze?" Nie, szukamy głębokości, a nie do końca życia.

1 Korzystanie z "wysoką pole 12, mają na zawodnika, palce blisko krawędzi, podobnie jak wysokiej nurek przygotowuje się do zrobienia back flip.

2-Have Gracz po prostu ustąpić, lądując miękko na obu nogach.

3-Po graczem lądowania będzie eksplodować szybko z powrotem do pudełka, używając obu nóg.

4 Powtórz dla określonej liczby skoków i odpocząć przed powtórzeniem.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, na wykorzystaniu stacji

Donald Chu, płodnym pisarzem na szkolenia plyometric, zaleca stosowanie kilku różnych stacji do rutyny. Czy okno skacze, liny, pomija, chmielu, skacze, i wszelkie inne ćwiczenia już włączone do regimine, więc upewnij się, że wszystkie ważne mięśnie poćwiczyć.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, W% Zwiększenia

Zdaniem Donalda Chu, cielęta są źródłem zdolności skoków zawodników. Jeśli wzmocnienie łydek, skok w sposób naturalny wzrost. Więc jeśli wzmocni twoje łydki 30%, zobaczysz poprawę o 30% w swoim skoku ręki! Nie matematyka ... to będzie znaczący.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, Na Wag

Donald Chu, płodnym pisarzem plyometric Nie zaleca stosowanie wszelkich ciężarów w rutynowych, przynajmniej przez kilka pierwszych 8 tygodni. Zobaczysz istotną różnicę bez nich.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Chu, na badaniach

Zdaniem Donalda Chu, ważne jest, aby sprawdzić się na początku programu. Jak inaczej będziesz wiedzieć, czy robisz postępy? To ekscytujące i motywujące znaleźć już zwiększył swój skok zasięg, i daje więcej pewności siebie, wiedząc, gra jest "podniesiony" poprzez ciężką pracę.

Dostarczone przez www.spikenashbar.com - są światowymi wiodącym dostawcą siatkówki

Wybielające Sprinty

Dobrym sposobem, aby poprawić szybkość i zdolność skakania jest wykorzystanie trybunach do biegania. Można to zrobić za pomocą małego zestawu lub w dużych seriach.

Początkujących - może chcesz zacząć od małego zestawu i uruchomić się i zrobić 3 razy.

Pośrednia - musi spróbować wypełnić duży zestaw około 15-20 trybunach 3 razy.

Doświadczony - gracze muszą wykonać duży zestaw trybunach około 20+ trybunach, pomijając wszelkie inne kroki.

Każdy poziom powinien mieć 30 sekund przerwy i ukończyć co najmniej 3 zestawy.