grsail.com

dzwonki z chichotem

Dzwonki świąteczne

Dzwonki świąteczne
Wybór Boże Narodzenie darmowe dzwonki z Funny Dzwonek Apps

Wesołych świąt konarów holly i uczcić ducha sezonu z niektórych świąteczne dzwonki świąteczne na telefon komórkowy. To stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek, aby załadować własne dzwonki MP3 na szerokiej gamy telefonów komórkowych, w tym możliwość pobrania dzwonki wakacyjnych tematyce pośrednictwem wygodnych zastosowań smartfonów. Niech te pierścień dzwony kuligi i zapraszamy Frosty Snowman do miasta.

Google Android wakacyjne Dzwonek Aplikacje

Sklep Google Play posiada kilka aplikacji, które zapewniają darmowe dzwonki wakacyjnych. Pojawia się jak płyt dźwiękowych, gdzie specjalne piosenki świąteczne i dźwięki są ograniczone do słuchania w samych aplikacji, ale funkcjonalność wykracza poza to. Gdy znajdziesz utwór, kolędę lub inny plik audio wakacje w jednej z tych aplikacji, które chcesz użyć jako dzwonek w smartfonie Google Android, po prostu długie naciśnięcie tego utworu i listy opcji pojawi się. Będziesz miał możliwość zapisywania pliku dźwiękowego lokalnie lub zastosować je bezpośrednio jako dzwonek.

Dzwonki świąteczne

Niektóre z popularnych dźwięków i dzwonków dostępnych za pośrednictwem świąteczne dzwonki.

 • Wybór: Znajdziesz dzwonki na The First Noel, Blue Christmas, Raduj się świecie, O choinki, a nawet Jingle Bell Punjabi.
 • Wymagania: Ta aplikacja działa z Android 1.1 i wyżej.
 • Recenzje: Użytkownicy dają ogólne 3.5 / 5 ocena, ale niektórzy skarżą się na coraz spam / reklamy pop-up po pobraniu aplikacji.

Dom Dzwonki od Śmieszne Dzwonek Apps

Darmowe Boże Narodzenie Dzwonki pozwala słuchać wielu różnych dzwonków przed wyborem, który Yuletide chcesz pobrać.

 • Wybór: Oferta obejmuje 12 Days of Christmas, Auld Lang Syne, Deck the Halls oraz First Noel.
 • Wymagania: aplikacja działa z Android 1.6 i wyżej.
 • Recenzje: Użytkownicy dają ogólne 4.4 / 5 ocena, ale niektórzy użytkownicy szkoda że nie było więcej piosenek oferowane.

Dzwonki świąteczne

Dzwonki świąteczne z JRJ Unlimited,

Dom Dzwonki z JRJ Unlimited,

Ta aplikacja świąteczne dzwonki wykłada swoje dostępne dzwonki w kształcie choinki, a to zachęca do długiego prasy w celu ratowania którykolwiek z wymienionych utworów.

 • Wybór: Znajdziesz dzwonki na życzymy Wesołych Świąt, Realms of Glory, usłyszałem dzwony i Jingle Bells.
 • Wymagania: aplikacja działa z Android 2.1 i wyżej.
 • Recenzje: Użytkownicy dać mu ocenę 4,3 / 5 i wydawał się bardzo zadowolony.

Boże Narodzenie Jingle dzwonki dla iPhone

Biorąc pod uwagę ogromny rozmiar iPhone App Store, to nie jest niczym zaskakującym, że dzwonki niestandardowych wakacji można również pobrać za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji dla Apple iPhone.

Darmowa wersja

Boże Narodzenie Darmowe dzwonki MobGenis pobrania za darmo za pośrednictwem iTunes App Store i zapewnia dostęp do części dostępnej biblioteki i piosenek z kolekcji.

 • Dzwonki świąteczne

  Boże Narodzenie Muzyka Dzwonki przez MobGen

  Wybór: Oferowane tutaj to Jingle Bells, Deck the Halls, Cicha noc, a 12 Days of Christmas.

 • Wymagania: Ta aplikacja działa z systemem iOS 4.3 lub nowszym.
 • Recenzje: opinie na wolnym wybiegu wersji od biednych do świetny i klientów na niskim końcu spektrum zdawała się chcieć więcej możliwości z wersji darmowej.

Płatny wersja

Aby uzyskać pełny dostęp do pełnej biblioteki, należy zakupić płatną wersję aplikacji do 0,99 dolarów. Wiele klasyczne utwory są oferowane, ale bardziej współczesnego ujęcia, aplikacja oferuje również wersje zremiksowane w stylu hip-hop i elektronicznych.

 • Wybór: Oferta obejmuje dzwonki na wyjeździe w żłobie, We Three Kings, Oh Holy Night, oraz wiele więcej.
 • Wymagania: Taka sama jak wersji darmowej.
 • Recenzje: Wasze opinie są bardzo korzystne dla wersji płatnej i komentarze to, że aplikacja jest przydatna i ma ładne brzmienie.

Zedge Darmowe Boże Narodzenie Dzwonki

Na dzień pisania tego artykułu w jesieni 2013 r Zedge.net prawie 2000 dzwonki oferty, które są związane z Bożym Narodzeniem i świątecznym w jakiś sposób. Wszystkie dzwonki mogą być przeglądane za pomocą kliknięcia na samej stronie, a każdy dzwonek jest pokazany z odpowiednimi tagami i aktualnej liczby do liczby pobrań. Oznacza to, że wyniki wyszukiwania mogą być organizowane według popularności, znaczenie, nowości i ocen

 • Wybór: Wybierz z dzwonków, takich jak Mr. Grinch, Jingle Bell Rock, Boże Narodzenie Gangnam, Hogwart Boże Narodzenie, Santa Baby, i więcej.
 • Pobieranie: Gdy znajdziesz utwór, który chcesz, kliknij aby pobrać plik. Jest opcja na każdej stronie pobierania wprowadzić typ telefonu trzeba więc masz plik, który jest kompatybilny z urządzeniem.

Jinglebell Junction

Dzwonki świąteczne

Boże Narodzenie Dzwonki MP3 z Jinglebell Junction

W świąteczne dzwonki MP3 mieszczą się na jednej stronie na Jinglebell Junction, więc gdy wybór nie jest ogromna, jest wysokiej jakości. Utwory można przeglądać klikając na odpowiedni link. Zakres dzwonki wypoczynkowych wyposażone popularnych wokalistów, przeszłe i obecne, dając bardziej współczesne ujęcie do klasycznych kolęd i piosenek, które są dopasowanymi do sezonu.

 • Wybór: Dzwonki to święto przez Andy Williams, Boga Rest Ye Wesołych Panowie, Ladies przez Barenaked Jemioła i Holly przez Franka Sinatry, Believe Josh Groban, Baby jest zimno na zewnątrz przez Leona Redbone i Zooey Deschanel i więcej.
 • Pobieranie: Aby zapisać plik, kliknij prawym przyciskiem myszy na link, a następnie wybierz opcję "Zapisz element docelowy jako" do nazwy pliku i zapisać go w wybranym miejscu na dysku komputera.

Stwórz własny Seasons Greetings

Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego wyboru łatwo dostępnych dzwonków w Internecie, to jest rzeczywiście dość łatwo zrobić własną sezonu wakacyjnego dzwonek przez uzyskanie pełnej plik MP3 z dowolnego utworu, który chcesz użyć, a następnie przycinanie go za pomocą darmowego dźwięku oprogramowanie do edycji. Jeden z najpotężniejszych bezpłatnych narzędzi jest Audacity. Niezależnie od tego, jak chcesz się dostać do świątecznego ducha, dzwonki religijne, świeckie i komediowych, jest specjalny dzwonek dla Ciebie.

Bruce Springsteen Dzwonki

Bruce Springsteen Dzwonki

Czy jesteś gotowy na rock z niesamowitych dzwonki Bruce'a Springsteena? Wiem, że jestem, bo "Boss" prawdziwie amerykańska legenda.

Kto jest Bruce Springsteen?

Urodził się Joseph Springsteen Bruce Federick w dniu 23 września 1949 roku Bruce Springsteen jest chyba jednym z najbardziej znanych amerykańskich śpiewaków, kompozytorów i gitarzystów naszych czasów. Większość osób zapewne wie, Bruce Springsteen, jako część E Street Band, ale "Boss" jest łatwo wyrobił sobie we własnym prawo.

Bardzo zdobione, to gwiazda Heartland rocka zdobył 15 nagród Grammy i jednego Oscara, który zdobył ponad międzynarodową publiczność. Jego dyskografia sięga 1973 wraz z wydaniem Pozdrowienia z Asbury Park, NJ i wspina się obecnie z jego najnowszej ofercie, Magic, album wydany w 2007 roku Niektóre utwory Bruce Springsteen może słyszeliście to Streets of Philadelphia, Tańcząc w Ciemne i Urodził się w USA.

Bruce Springsteen Dzwonki

Dzwonki telefonów komórkowych są doskonałym sposobem, aby spersonalizować swój telefon komórkowy i naprawdę sprawiają, że własne. Kosmetyczne zmiany, takie jak zamiana telefonów komórkowych i przypadki umieszczania wdzięki telefonów komórkowych są zabawne i wszystko, ale nic nie mówi więcej, niż kiedy osobowości telefon zadzwoni, belting na interpretację telefonu komórkowego swojego ulubionego utworu. A wszyscy wiemy, że ludzie będą się gdy słyszą swoje fajne dzwonki Bruce Springsteen.

Więc, gdzie można dostać te niestandardowe Bruce Springsteen dzwonki? Oto trzy świetne miejsca na początek.

 • Funtonia posiada ogromną bibliotekę dzwonki MP3, obejmujące wszelkiego rodzaju gatunków i artystów. Bruce Springsteen jest jednym z nich i Funtonia daje możliwość podglądu dzwonki przed ich zakupem ci. Kolekcja Bruce Springsteen jest dość obszerna, rozciąga się od "04 lipca, Asbury Park" do "Sad Eyes". W sumie, można znaleźć około 200 Bruce Springsteen dzwonki tutaj.
 • MTV może być wielka sieć telewizyjna, ale ich strona jest również doskonałym źródłem dzwonki do telefonów komórkowych. Można wyszukiwać według artysty, dzięki czemu można przywołać całą stronę niczego niż dzwonki Bruce Springsteen. Mają różne części tego samego utworu. Istnieją cztery dzwonki pochodzące z "Born to Run". Więcej informacji na temat pobierania dzwonki z MTV, przeczytaj ich online FAQ.
 • Bruce'a Springsteena MySpace Strona ma obecnie punkt promocyjny dla nowego albumu Magii i pod tym, znajdziesz tekst, który brzmi "dzwonki Bruce Springsteen są obecnie dostępne." Kliknij na operatora komórkowego, aby bezpośrednio pobrać dzwonki. Są obecnie obsługuje AT & T, Verizon i Sprint.

Nakręć własny Springsteen dzwonki

Nieważne, czy jesteś na polowanie na dzwonki świąteczne bądź dzwonków Starsplash, nigdy nie będzie osiągnąć ten sam poziom różnorodności i personalizacji, jak podczas tworzyć własne dzwonki.

Istnieje wiele sposobów, że można iść na temat tworzenia własnych dzwonków. Jeśli masz ulubionego Compact Disc (CD), możliwe jest korzystanie z programów, takich jak Windows Media Player, aby "zgrać" ścieżek audio z płyty CD. Jakie wyniki albo będzie WMA lub plik MP3, a następnie można użyć darmowego oprogramowania jak Audacity, aby przyciąć fragment utworu, który chcesz użyć jako dzwonka. Jest to doskonały sposób na tworzenie własnych dzwonków Bruce Springsteen.

Dalsze instrukcje na temat jak uzyskać ten plik MP3 na kompatybilnym telefonem komórkowym, przeczytaj poradnik jak wgrać muzykę na telefon komórkowy. Należy pamiętać, że nie wszystkie telefony są w stanie posiadania dzwonki, więc skontaktować się z dostawcą usług bezprzewodowych, aby uzyskać więcej informacji.

Elvis Presley darmowe dzwonki

Elvis Presley darmowe dzwonki


Jednym z najlepszych sposobów, aby pamiętać Króla rock n 'roll jest do pobrania darmowe dzwonki Elvis Presley.

Popularność Elvis Presley darmowe dzwonki

Szybkie wyszukiwanie w Google Trends dla "Elvis" zapewnia fascynujący wgląd w trwałej popularności tej ikony muzyki. Najczęściej powraca wyszukiwania "Elvis" przewyższą dla Sting, Elton John, Mariah Carey, Michael Jackson i The Beatles. Podczas wyszukiwania do innych ikon muzycznych skok i zanurzyć się w czasie, szuka Elvisa są stałe i silne, i to od wielu lat. Elvis Information Network prowadzi bibliotekę setek programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych, które dysponuje temat Elvisa Presleya. Oczywiste jest, że król jest jednym z najbardziej popularnych ikon muzycznych wszech czasów.

Dlaczego Pobierz Elvis Presley dzwonki bezpłatny?

iLike jest usługa uprawnienia paska bocznego na iTunes i Windows Media Player, który sugeruje, nową muzykę i zapewnia sieć melomanów polecam muzykę na iLike sieci społecznej. Na iLike, Elvis Presley utrzymuje silną bazę ponad 346 tysięcy fanów fanów. Nawet po śmierci, król konkuruje z innymi muzycznymi legendami, którzy wciąż żyją.

Przegląd najpopularniejsze pobieranie piosenek na iLike oferuje również listę jedne z najlepszych Elvisa Presleya telefon dzwonek możliwości.

 1. Hound Dog - W tym byłym chłopakiem, który po prostu nie przestać nazywać
 2. Więzienny rock - Doskonałe rozwiązanie, jeśli twój wujek, ex-skazańca, zaczyna nazywając
 3. Suspicious Minds - Użyj tej dzwonek dla swojej żony, po prostu upewnij się, że nie znajdzie się
 4. Heartbreak Hotel - Użyj tej dzwonek dla byłego chłopaka, który powinien był zostać w
 5. Love Me Tender - klasyczny muzyczny hołd dla jednego jesteś zakochana

Pobieranie Elvis Dzwonki

Znajdowanie i pobieranie darmowe dzwonki Elvis Presley może być dużo zabawy. Ze względu na popularność dzwonków Elvisa, stwierdzającej piosenkę Elvisa na telefon jest bardzo proste.

Jak pobrać dzwonek

Gdy znajdziesz dzwonek chcesz, musisz mieć dzwonek przesyłane do telefonu. To dlatego, że pobieranie dzwonek nie jest to samo, jak pobieranie muzyki z komputera. Dzwonek ma określony format, który działa na telefonie, więc gospodarz pliku musi wysłać plik do telefonu dzwoniąc swój numer telefonu komórkowego. Proces pobierania dzwonka jest następujący.

 1. Po znalezieniu dzwonek chcesz, kliknij przycisk "Pobierz".
 2. Zarejestruj się za pomocą loginu i hasła, jeśli trzeba.
 3. Zazwyczaj należy podać adres e-mail, a następnie wybierz komórkowej firmę nośnej.
 4. Strona internetowa będzie wysłać dzwonek na numer telefonu komórkowego.

Gdzie Pobierz Dzwonki

Użytkowników Telefon komórkowy pobierasz dzwonki więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzwonki zwykle kosztują od 1,50 dolarów do 3,00 dolarów, ale większość ludzi lubi często zmieniać dzwonki. Jeśli masz zamiar pobrać darmowe dzwonki Elvis Presley, za pobraniem kilka z nich, dzięki czemu można korzystać z wielu dzwonki na różne callers.The Elvis Presley dzwonki dostępne online są albo MP3 i polifoniczne dźwięki. Następujące strony internetowe oferują jedne z najbardziej popularnych piosenek Elvisa dostępna jako dzwonki.

AZ Dzwonki - Ta witryna oferuje ponad 80 hitów jak All Shook Up, Always On My Mind, American Trilogy i Blue Bożego Narodzenia.

MTV - Telewizja Muzyka (MTV) dowodzi, że to pobyt na szczycie technologii poprzez zapewnienie dzwonki do fanów MTV. Strona dzwonek MTV Elvis zapewnia odwiedzającym internetowych o możliwość pobrania ponad 30 dzwonków Elvisa.

Mob.org - Ta witryna ma kilka dzwonków można pobrać w formacie mp3, jak My Love, kochanie; Blue Suede Shoes, Can not Help Falling in Love, i bardziej

Funtonia - Funtonia jest jednym z bardziej zorganizowanych miejsc dzwonek. Dzwonki Elvis stanowią tylko 1 cent, praktycznie wolne zważywszy, że pieniądze na pewno idzie do utrzymania strony internetowej. To świetna strona dzwonek oferuje "Do not Be Cruel", "Love Me Tender", oraz "Viva Las Vegas".

Kilka słów końcowe

Dzwonki może być przechodząc moda, jak Rubix Cube lub Hula Hoop. Jednak jedno jest pewne jest to, że niektóre ikony muzyczne w całej historii są legendy, które wykraczają poza przelotnym modom. Pobierając dzwonki wyposażone w swoje ulubione piosenki Elvisa, jesteś w stanie pozostać w zgodzie z technologią komunikacyjną, która reprezentuje przyszłość, trzymając się mocno największej muzyki przeszłości.

,

Ściągnij za darmo Nokia Dzwonki

Ściągnij za darmo Nokia Dzwonki


Jeśli chcesz nowy dzwonek w telefonie, spróbuj znaleźć darmo do pobrania dzwonki Nokia. Nie ma powodu, aby spędzić pakiet na nowym dźwiękiem dla swojej komórce. Wiele z tych miejsc będzie wymagać, aby pobrać dzwonki do komputera, a następnie przesłać je do telefonu, jednak zamiast wysyłania ich bezpośrednio do telefonu.

Znalezienie darmowe dzwonki Nokia pobraniaRozwiń

Na szczęście, jest to dość łatwe do znalezienia darmo do pobrania dzwonki Nokia w Internecie. Możesz dostać dzwonki z ulubionych gatunku muzyki, dźwięki zwierząt, śmiechu i nie tylko. Wybierz piosenkę i ustawić ją na wszystkich połączeniach lub wybierz taki, który przypomina o specjalnej kogoś i ustawić go tak, aby ich liczba w książce adresowej.

Komórka 9

W komórce 9, można znaleźć dzwonki Nokia od numeru modelu. Najpierw musisz znaleźć swój telefon na obszernej listy Nokie na miejscu. Istnieje duża szansa, że ​​będziesz miał szeroki wybór (stron) dzwonki do wyboru, jak melodie Bollywood dla telefonu Nokia 8800 lub motyw muzyki do 6121. Na komórce 9, można znaleźć WAV, MIDI i MP3.

Dzwonki Pobierz

Dzwonki Pobierz pozwala na wyszukiwanie dla nowych dzwonków w więcej niż jeden sposób. Możesz przeglądać według kategorii, popularności, telefonów komórkowych lub usługodawców. Telefony komórkowe Nokia są na liście, dzwonki dla modeli od 1100 i do góry. Dzwonek kategorie to Disney, Christian, zabawny, kraj, zwierząt, Classic, Theme Song i więcej. Co znajduje się popularna okresowo zmieniać, ale zawsze warto rzucić okiem na listę, aby zobaczyć, co Twoi znajomi pobierania.

Dzwonki 4 All

Dzwonki 4 Wszystko ma polytones, monotones i dzwonki MP3 do pobrania. Są one wyposażone niektóre z najgorętszych piosenek takich jak Katy Perry "I Kissed a Girl" i Rihanna "Shut Up and Drive". Można również znaleźć dzwonki jak temat Harry'ego Pottera, "Sweet Home Alabama" ABBY "i Dancing Queen". Odwiedź dział MP3 na liście najlepszych pliki do pobrania. Pamiętaj, że kliknięcie w link MP3 zabierze Cię do oddzielnego miejsca, Funtonia, a wybór nie może być wolny. Można posłuchać jednego z utworów przed czasem w ramach każdej kategorii, aby wiedzieć, czy utwór jest coś, że będziesz zainteresowany przed wysuwając wysiłku, aby pobrać ją i przenieść go do telefonu. Istnieje nawet możliwość mieszania własnego tonu za niewielką opłatą.

Komórka na Darmowe

MobileOnFree.com ma darmowe dzwonki wraz z tapet i motywów, które pasują do Twojej osobowości. Możesz wybrać z Classic, Gry komputerowe, Kraj, Hip Hop, Jazz, Pop, Rock, i więcej za dzwonek wyboru. Niektóre z obrazów na stronie mogą nie być odpowiednie dla tych 18 i mocy.

Final Thoughts

Dodawanie dzwonek do telefonu Nokia jest doskonałym sposobem, aby zaktualizować swój telefon, nawet jeśli nie kwalifikują się do uaktualnienia w tej chwili. Możesz też odróżnić, kto dzwoni, zanim kiedykolwiek spojrzał na telefonie. Najlepsza część? Można je dostać bez pomijania ani grosza. Zbierz jak najwięcej darmo do pobrania dzwonki Nokia, jak chcesz i czekamy do następnego połączenia.

Pobierz Sidekick darmowe dzwonki

Pobierz Sidekick darmowe dzwonki

Mimo, że wielu ludzi są coraz podekscytowany Google Android lub nowego BlackBerry, kilka innych jest wciąż tak samo zainteresowany jak zawsze do pobrania darmowe dzwonki Sidekick. Linia Sidekick urządzeń jest powszechnie uznawany za "hop" alternatywnego smartphone-jak podręcznych dla bardziej młodzieńczy demograficznych.

Dzwonki do T-Mobile Sidekick komórkowe

Zdecydowana większość urządzeń Sidekick dostępnych w Stanach Zjednoczonych są wynikiem trójstronnego partnerstwa pomiędzy Sharp, T-Mobile i Microsoft. To dlatego, że firma Sharp produkuje dużo sprzętu dla handheldów Sidekick, T-Mobile jest tylko jeden w Stanach Zjednoczonych do sprzedaży urządzeń, a system operacyjny pochodzi z niebezpieczeństwa, które obecnie należy do firmy Microsoft. Jest co najmniej jeden Sidekick, który jest wykonany przez firmę Motorola, jednak.

Problem z T-Mobile USA

Mimo wyraźnie ukierunkowanych nastolatków i młodszych użytkowników, interesujące jest to, że większość telefonów z linii T-Mobile Sidekick nie obsługuje dzwonki innych firm. To nie dlatego, że telefony nie mają możliwości sprzętu; to dlatego, że T-Mobile zablokował możliwość korzystania z treści osób trzecich, takich jak dzwonki i tapety. To jest ten sam scenariusz, który użytkownicy mogą napotkać dzwonki Projektowanie Stron i niektórych urządzeń Verizon.

Jeśli jesteś właścicielem T-Mobile Sidekick 3, na przykład, tylko miejsce, gdzie można pobrać darmowe dzwonki Sidekick jest z oficjalnej T-Mobile Sidekick dla katalogu. Wszelkie inne strony internetowe lub źródła dzwonki nie będzie działać z Sidekick 3. To jest dla Stanów Zjednoczonych. Inni przewoźnicy na całym świecie mogą się różnić.

Jednym zbawieniem

Jeden z głównych wyjątkiem jest Sidekick LX 2009. To jest tylko Sidekick dostępne T-Mobile USA, który jest w stanie za pomocą dzwonków innych firm, więc będzie działać podobnie jak inne smartfony i telefony komórkowe w tym zakresie.

Gdzie Pobierz Sidekick darmowe dzwonki

Sidekick LX od 2009 może pracować jak większość innych telefonów, które są w stanie używać dzwonków innych firm, powinieneś być w stanie korzystać z pobranych dzwonków z różnych źródeł na temat tej konkretnej podręcznych. Mimo to, możesz napotkać pewne problemy z kompatybilnością z dniem okazji.

Mając to na uwadze, czasem najlepiej jest trzymać się z źródeł, które tworzą specjalnie dla T-Mobile Sidekick. Podczas gdy istnieje wiele stron internetowych, które zaspokajają BlackBerry lub iPhone Apple, nie są aż tak wiele dla Sidekick.

Być może jeden z najlepszych źródło dzwonki Sidekick jest odpowiednio nazwany skringers.com. Innymi słowy, ta strona może być znany jako dzwonków SK (jak w dzwonków Sidekick). Z tej strony można zobaczyć niektóre z najnowszych aktualizacji na stronie.

Patrząc w prawym bocznym, można zobaczyć, gdzie można pobrać darmowe dzwonki Sidekick z wielu różnych kategorii i gatunków. Dzwonki na skringers.com to hip hop, country, efekty dźwiękowe, cytaty filmowe zwierzę, gry wideo, a nawet osobiste prośby. Wszystkie dzwonki można obejrzeć na miejscu, zanim zostaną pobrane.

Jak Ringers Transferu

Większość użytkowników może być skłonny do stosowania metody kabel do transmisji danych, aby pobrać darmowe dzwonki Sidekick urządzeń do swoich wybranych, ale jest łatwiejszy sposób, aby przesłać pliki do urządzenia Sidekick.

Pojedynczy najprostszy sposób, zwłaszcza dla Sidekick LX 2009 roku, jest wysłanie pliku MP3 dzwonek za pośrednictwem poczty e-mail. Gdy otrzymasz wiadomość e-mail w telefonie, zostanie wyświetlony dodatkowy przycisk obok załącznika, który pozwala, aby dodać dzwonek. Te dzwonki można następnie znaleźć w kategorii "z importu" na urządzeniu.

Alternatywnie, możesz wysłać plik dzwonka do telefonu znajomego i je wysłać go z powrotem do Ciebie jako wiadomość MMS. To jest, jeśli nie masz odpowiedniego planu danych na Twoim Sidekick, ale są skonfigurowane tak, aby akceptować wiadomości MMS.

Final Fantasy 7 Dzwonki

Final Fantasy 7 Dzwonki


Jest powód, dlaczego Final Fantasy 7 dzwonki są tak popularne. Widzisz, gdy Hironobu Sakaguchi, prezes Placu Ltd, stworzył pierwszy Final Fantasy gry, to była ostatnia próba rowu cudem wygrać sukces dla swojej firmy. Cóż, gra cieszy przytłaczającą popularność i tak mają wszystkie te, które następuje. Nic dziwnego, że ludzie kochają przynależne dzwonki!

Popularność Final Fantasy 7 Dzwonki

Sakaguchi wydała pierwszy Final Fantasy w roku 1987. Było to gra fabularna przeciwieństwie do innych w tym czasie. Według dzisiejszych standardów, gra była niczym wyjątkowym, jednak biorąc pod uwagę istniejącą technologię gier w czasie, miał wizualizacje najnowocześniejsze, imponujące efekty dźwiękowe i doskonałą ścieżkę dźwiękową. Gra szybko stała się jedną z najbardziej popularnych gier RPG tamtych czasów.

Jak gra zebrał grono graczy, Plac Ltd nadal zwolnić sequele. Popularność serii rozprzestrzeniania się i do roku 2000, osiągnął status legendy. Najnowsza gra Final Fantasy w serii zawiera bardzo popularne świat gier online i wspaniałe ścieżki dźwiękowej. Wiele popularności Final Fantasy 7 dzwonków wynika z faktu, że fani tej gry jest tak duża. Ci gracze są ciągle szuka produktów, takich jak dzwonki do gier wideo, które dodają do ich zdolności do zanurzyć się w świecie Final Fantasy 7.

Pobieranie dzwonków

Lokalizowanie i przesyłania Final Fantasy 7 dzwonków jest bardzo proste, ponieważ istnieje tak wiele stron internetowych, które je oferują. Poniżej znajdziesz listę najlepszych źródeł z największą różnych wyborów.

Jak pobrać dzwonek

Gdy znajdziesz dzwonek chcesz, metoda, aby pobrać dzwonek ma mieć miejsce dzwonek wysłać plik bezpośrednio do telefonu z rozmowy telefonicznej.

 1. Po znalezieniu dzwonek chcesz, kliknij przycisk "Pobierz" lub "Wyślij do telefonu."
 2. Zarejestruj się za pomocą loginu i hasła, jeśli to konieczne.
 3. Wybierz wersję komórkową firmę przewoźnika i numer telefonu.
 4. Strona internetowa będzie wysłać dzwonek do telefonu komórkowego.

Gdzie Pobierz Dzwonki

Gdy pobieranie dzwonków stał się modny, każdy gatunek, który mógłby je mieć rozpoczęła prace dzwonki. Wśród nich ścieżek dźwiękowych filmów i gier, a także klipy z popularnych przebojów. Z biegiem czasu, można znaleźć na stronach internetowych fanów dzwonek dla programów telewizyjnych, serwisów społecznościowych, które obejmują zagadnienia brzegowe i inne miejsca, które nie byłoby oczekiwać, aby je znaleźć. Strony internetowe, gdzie można oczekiwać, aby je znaleźć, na przykład miejsc gier, eksplodował z tysięcy dostępnych kolorach i tysiące stron internetowych, które je oferują. Tak jest w przypadku Final Fantasy 7 dzwonków.

Koszt tych dzwonków zwykle od swobodnie pomiędzy $ 1 i $ 3. To sprawia, że ​​przystępne kupić kilka z nich i używać różnych kodeków do różnych rozmówców, posiada zdolność do większości telefonów. Pozwala to zapewnić znaczącą dzwonek, który odnosi się do konkretnego znajomego lub członka rodziny, tak, że będziesz wiedzieć, kto dzwoni, nawet nie patrząc na telefon.

Ostateczne dzwonki Fantasy są dostępne na stronach poniżej albo jak MP3 lub polifonicznych dźwięków. Następujące strony internetowe oferują najbardziej wszechstronne archiwów dostępnych dzwonków poświęconych tej niszy.

Strony internetowe Top Five Final Fantasy 7 Dzwonki

 • Final Fantasy netto - Ta witryna oferuje niesamowitą archiwum dzwonki ze wszystkich wersji gry. Strona główna wymienia około 70 linków do innych stron, które oferują setki ton. Zakres oferty od najwcześniejszych wersjach FF od 1987 aż do ostatnich stron gra muzykę z 2005 i później, w tym Final Fantasy 7.
 • RingoPhone - Ringophone.com, zawsze doskonałym źródłem muzyki telefon, oferuje 5 pełnych stron dla tej gry, w sumie 100 tematów. Większość z nich to polifoniczne dźwięki, ale można znaleźć kilka "music" pliki w całej witrynie.
 • FunTonia - Ta strona internetowa oferuje tylko 10 Final Fantasy 7 dzwonków, jednak to, co sprawia, że to wyjątkowa jest, że są to dzwonki MP3. Oznacza to, że przejrzystość muzyki będzie dużo bliżej do pierwotnej wersji. Przykłady dostępne tutaj to "If I Were Karp", "Pooka Sings" i "Arctic Circle" ".
 • Final Fantasy Extreme - Ta strona jest bardzo dobrze zaprojektowany, wyposażony w większość tego samego obrazowania samej gry. Ta witryna oferuje dziesiątce rankingu dzwonki, z łatwym linki do każdego z przewoźników telefon. Dźwięki oferowane tutaj to "One Winged Angel", "X-2 opening" i "One Winged Angel".
 • FF Kompozytor Dzwonki - Ta prosta strona internetowa zapewnia wyposażony kody do gry kompozytora Nokia dzwonki z wszystkimi wersjami serii Final całą drogę aż do Kingdom Hearts Fantasy. Jeśli masz Nokia z kompozytorem, ta strona jest ogromny. Dźwięki o to "Balamb Garden", "FF XIX Bitwa Theme", lub "Wyspa Przeznaczenia" z Kingdom Hearts.

Kilka słów końcowe

Final Fantasy 7 prawdopodobnie pozostanie jednym z najbardziej popularnych rolę grając w gry wideo, jakie kiedykolwiek stworzono. Ewolucja tej grze doprowadziła go z piksele obrazu z 1980 roku na całym świecie uczucie gier online w 2008 roku świat gier jest prawdopodobne, aby kolejne wersje tej popularnej serii gier wideo. Jest to również tak samo prawdopodobne, że jeszcze bardziej '' Final Fantasy ;; dzwonki zostanie wydany jako każda nowa gra wychodzi.

Nakręć własny Nokia Dzwonki

Nakręć własny Nokia Dzwonki

Zamiast spędzać dużej ilości pieniędzy kupuje wiele różnych dzwonków, może być o wiele bardziej wygodne i opłacalne zrobić własne dzwonki Nokia zamiast. To może wydawać się trudne zadanie dla niewtajemniczonych, ale tworzenie własnych dzwonków jest rzeczywiście dużo łatwiejsze niż myślisz.

Co jest potrzebne

Zanim będzie można tworzyć własne dzwonki Nokia, musisz upewnić się, że masz odpowiednie zapasy na dłoni. To się nieco różnić w oparciu o telefon komórkowy Nokia dokładnie, że masz i jego poszczególnych funkcji, ale to powinno działać z większością telefonów Nokia nowoczesnych działających na niektórych wersji systemu operacyjnego Symbian.

Na przykład, smartfon Nokia E71 jest zasilany przez Symbian S60 3rd Edition i służy jako punkt odniesienia dla tego przewodnika. Szczegółowe instrukcje mogą nieznacznie różnić się dla różnych telefonów, ale ogólna idea będzie tak samo.

Po pierwsze, musisz sam telefon. Idealnie, to jest telefon z możliwością rozbudowy gniazda karty pamięci, ponieważ jest to najprostszy sposób, aby przenieść dzwonek do telefonu z komputera.

Po drugie, trzeba kartę pamięci ww. Większość telefonów Nokia współczesne wejdzie w gniazdo kart pamięci microSD. Oprócz karty pamięci, będzie trzeba także pisarz / czytnika kart w komputerze.

Po trzecie, trzeba plik audio source. Może to być ulubiona piosenka MP3 z kolekcji, przy założeniu, że jest wolne od DRM, lub dowolny inny plik audio w formacie WAV lub MP3.

Po czwarte, trzeba dźwięku oprogramowanie wysyłki. Jeden z najlepszych pakietów oprogramowania do tworzenia dzwonków nazywa Audacity i jest dostępny do pobrania za darmo przez SourceForge.net. Jest to wieloplatformowy edytor dźwięku, dostępne w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X i Linux / Unix.

Jak zrobić własną Nokia Dzwonki

Czy chcesz, aby niektóre świąteczne dzwonki na święta lub chcesz skorzystać z ulubionego gatunku muzycznego, to jest bardzo łatwe do wykonania własne dzwonki Nokia. Proces jest w dużej mierze identyczna co dzwonki na Samsunga lub dowolnej liczby innych nowoczesnych telefonów. Dokładne czynności, jak wspomniano, może się nieznacznie zmieniać, ale całościowy proces jest znacznie same.

Aby dzwonki do telefonu komórkowego Nokia, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Audacity (lub inny edytor audio)
 2. Otwórz plik MP3 źródłowego w programie
 3. Użyj kursora myszy, aby zaznaczyć fragment toru chcesz użyć jako dzwonek (20- do 30-sekundowy klip jest zwykle idealny na dzwonek)
 4. Wybierz "Eksportuj jako MP3 Wybór" w menu "Plik" (być może trzeba pobrać dodatkowe "kodeka Lame MP3" za to do pracy)
 5. Wybierz, gdzie chcesz zapisać plik wynikowy w formacie MP3

I to jest to! Większość telefonów Nokia współczesne są w stanie za pomocą plików MP3 jako dzwonki, więc można zrobić jak najwięcej darmowe dzwonki, jak chcesz. Jedno zastrzeżenie jest to, że niektórzy przewoźnicy mogą "blok" ta funkcja w telefonie, więc jeśli napotkasz problemy, zapytaj bezprzewodowego nośnika, jeśli jest to przypadek. Wszystkie odblokowany i niemarkowe telefony Nokia powinny działać bez żadnych problemów.

Zapisywanie dzwonki do telefonu

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić własne dzwonki Nokia, będziemy chcieli, aby zapisać te pliki dzwonek MP3 na sam telefon. Jedna z opcji jest użycie dzwonki prosto z karty pamięci i jest to najwygodniejszy sposób, aby to zrobić. Alternatywnie, można przejść do aplikacji Menedżer plików w telefonie, aby skopiować plik MP3 z karty pamięci do pamięci wewnętrznej telefonu.

Proces zapisywania dzwonki do telefonu jest w dużej mierze takie same, jak oszczędności w darmowe gry, tapety i inne podobne typy treści.

 1. Włóż kartę pamięci z telefonu komórkowego do czytnika kart w komputerze
 2. Skopiuj nowy dzwonek MP3 na kartę pamięci w wybranym folderze
 3. Zainstaluj kartę pamięci z powrotem do telefonu
 4. Wejdź w "Ustawienia" lub "Kontakty" menu w telefonie i wybrać nowy dzwonek

I gotowe! Zapraszamy na nowe niestandardowe dzwonki.

Bezpłatne Kompozytor Dzwonki

Bezpłatne Kompozytor Dzwonki

Choć można oczywiście użyć dzwonki, które są zapisane w pamięci telefonu komórkowego, jest o wiele więcej zabawy, aby rozwinąć niektóre darmowe dzwonki kompozytor. Te nowe dzwonki nie zapłacisz ani grosza, ale mogą przynieść wiele dodatkowych radości użytkowników telefonów komórkowych na całym świecie.

Oprócz dostępnego w handlu Dzwonki

Istnieją dwie duże założenia, że ​​wielu użytkowników sprawiają, o swoich telefonów komórkowych. Niektórzy zakładają, że tylko dzwonki do telefonów komórkowych można użyć, są te, które pochodzą z telefonu komórkowego po wyjęciu z pudełka. To nie prawda. Inni ludzie zakładają, że tylko w ten sposób można uzyskać więcej dzwonków do telefonu jest za pośrednictwem usług premium wypłacane, często przez przewoźnika bezprzewodowej.

W tej ostatniej opcji, nie jest niezwykłego spędzić w dowolnym miejscu od 99 centów do $ 5 dolarów na jeden dzwonek. To nie może się wydawać dużo pieniędzy, ale dodatkowe koszty w dużym stopniu zbędne dla większości telefonów. Darmowe dzwonki kompozytor może uwolnić się od tych drogich kajdany.

Gdzie znaleźć darmowe Composer Dzwonki

Oprócz wielu witryn internetowych, które wydają się oferować szeroki wachlarz bezpłatnych możliwości, niektóre telefony wyposażone są w specjalną zintegrowanego oprogramowania do nowych dzwonków. Zwany "Kompozytor" na wielu telefonach, co pozwala na ręczną metodę tworzenia nowych dzwonków.

Jeśli masz Nokia i nie pochodzi z preinstalowanym Composer, można pobrać tę aplikację na SourceForge za darmo.

Ogólnie rzecz biorąc, łatwiej jest znaleźć i zamiast używać darmo do pobrania dzwonki. Wiele stron internetowych i bezpłatnych usług oferuje szereg opcji, w tym wszystkim, od Bruce'a Springsteena na dzwonki świąteczne. Niektóre wyśle ​​wiadomość tekstową z linkiem do pobrania; niektóre będzie Ci pobrać dzwonki na komputer, pozyskiwaniu przesłać plik do telefonu siebie.

Przed uczestnictwo w niektórych z tych pozornie bezpłatnych usług, należy dokładnie zapoznać się z warunkami służby. Mogą one pochodzić z ukrytych opłat lub mogą sprzedawać informacje osobom trzecim. Nikt nie lubi spamu.

Podobnie jak arkusz Czytanie Muzyka

To zależy od dokładnego słuchawki, ale możesz zrobić własne dzwonki Nokia przy użyciu aplikacji Composer. Ta aplikacja jest zwykle znaleźć w Media lub innego podobnego folderu w telefonie Nokia.

Stamtąd można wejście indywidualne notatki na wykonywanie darmowych dzwonków polifonicznych. To może wydawać się bardzo trudne zadanie, zwłaszcza dla osób, które nie są muzycznie nachylonych, więc dlatego strony internetowe takie jak Nigel Coldwell może być bardzo pomocne. Nigel ma ogromną listę dzwonków kompozytorów z każdym z poszczególnych nut. Wejście je w telefonie i czerpać korzyści.

Dla niewtajemniczonych, poszczególne nuty kompozytora Nokia może wyglądać jak bełkot. Pokazany zostanie ciągów znaków takich jak 32f2, 16g2, 8c2 i 8 # A1. Mylić? Nie jesteś sam. To zajmie czasu. Nie zapomnij, aby zmienić tempo w Composer też, ponieważ może to znacznie zmienić ogólne wrażenie dzwonek.

Zbyt mały twórczej ekspresji

Uczucie szczególnie odważny? Przy odrobinie wprawy i trochę cierpliwości, jest całkiem możliwe, aby korzystać z funkcji zintegrowanego Kompozytor Nokia uwarzyć własne dzwonki polifoniczne.

Lista oferowanych przez Nigela Coldwell jest dość obszerne, aby upewnić się, ale to nie jest wyczerpująca. Jeśli są jakieś nowsze utwory, a nawet zapomniane klasyczne piosenki, które lubisz odtworzone w telefonie, wykorzystując funkcję kompozytora może być świetny sposób na wprowadzenie go jako dzwonek.

Nie bój się eksperymentować. Kto wie? Nokia telefon od swojego wyboru może wkrótce przeobrazić w cyfrowy Mozart czy Beethoven!

Starsplash Dzwonki

Starsplash Dzwonki

Czy wiesz, że możesz spersonalizować swój telefon komórkowy z niektórych dzwonki Starsplash? Tańcz do tego rytmu każdym razem? Funky odebraniu połączenia!

Kto jest Starsplash?

Duet, który skupia się na tym gatunku Euro Trance muzyki, Starsplash wdarł się na scenę jako własnej jednostki w 2001 roku, kiedy ukazał się ich pierwszy singiel, wspaniałe dni, które zapoczątkowano w październiku, coraz przedsięwziąć darmo w lutym 2002 roku, a ich Pierwszy album Here We Go Again! marzec 2002.

Dwaj członkowie grupy są Charly Franky Tunes Lownoise. Przed współpracuje z Franky, Chaly był produkcją muzyki na własną wytwórnię, wybrzeże Music. Zaangażowany w branży od 1992 roku, Charly cieszyły raczej wielki sukces z Mental Theo, tworząc odpowiednio nazwany Charly Mental Theo & Lownoise. Przed jego relacji z Charly Lownoise Franky Tunes poszedł pod pseudonimem Topmodelz. Kiedyś ten przydomek jego produkcji muzyki i to tylko wtedy, gdy założył Starsplash z Charly, że Topmodelz stał Franky.

Niektóre z najbardziej popularnych Starsplash uderza na przestrzeni lat to tęczy na niebie, podróżach w czasie, żywy i zimny jak lód. Tak, ich muzyka jest dość ostro zakręcone.

Darmowe zasoby Dzwonek

Istnieje wiele sposobów, że można dokonać telefon komórkowy własne, w pełni wyjątkowa i różni się od wszystkich innych, w bloku. Istnieje wiele bezpłatne pliki do pobrania BlackBerry Pearl cieszyć, jak również darmowe Nokia motywy i pliki do pobrania T-Mobile Dash. Możesz spróbować się tapety, gry i wiele więcej.

Wszystkie powiedział, że pierwszą rzeczą, że większość ludzi nie zauważy o telefon komórkowy jest dzwonek, który masz. Nie utknąć z domyślnym Nokia dzwonek lub dzwonek Witaj Moto, że pochodzi z telefonów komórkowych Motorola. Zamiast tego, rozwinąć skrzydła i ciesz się coś specjalnego, jak Starsplash.

Szeroki zakres wolnych zasobów dzwonek telefonu komórkowego są dostępne dla Ciebie w sieci. Są to miejsca, takie jak Zedge.net i TagTag.com. Możesz też zrobić własne dzwonki MP3 za pomocą podstawowe narzędzie muzyki jak Audacity.

To jest za pośrednictwem wyspecjalizowanych narzędzi, takich jak to, że można dostać najwięcej z telefonem muzycznym. Sprawdź nasz poradnik jak wgrać muzykę do telefonu komórkowego po więcej szczegółów. Proces przesyłania muzyki jest tak samo jak przesyłanie dzwonków. Wystarczy przyciąć swoje ulubione piosenki i tworzyć unikalne Starsplash dzwonki.

Pobierz Starsplash Dzwonki

Jeśli nie jesteś gotów przejść przez czasami mylące etapów tworzyć własne dzwonki MP3 Starsplash, wydaje się, że kilka dostępne zasoby, które mają gotowe dzwonki. Bo nie jest tak Starsplash nurtu grupa muzyczna, jak inni, może to być trudniejsze, jednak.

Po zeskanowaniu naszą drogę przez World Wide Web, udało nam się znaleźć co najmniej jedno miejsce, gdzie można pobrać dzwonki Starsplash. Nie możemy ręczyć za jego legitymizacji i należy również zauważyć, że te dzwonki nie są wolne. Musisz zarejestrować się na stronie i zapłacić odpowiednie opłaty.

Witryna sieci Web jest Funtonia.com, to samo miejsce, gdzie można wiele innych dzwonki MP3 przez artystów takich jak Sade, Sex Pistols i Kudłaty.

Spooky Dzwonki

Spooky Dzwonki


Wiele osób lubi dziwne wrażenie, że straszne dzwonki sprawiają, kiedy ich dzwoni telefon w miejscach publicznych.

Spooky Dzwonki: Dodać Zakręcony Impression

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać zauważony w tłumie, gdy telefon zaczyna dzwonić, to zainstalować upiorny dźwięk dzwonka. Obserwować reakcję można dostać, gdy jesteś w swojej klasie uczelni, a telefon zacznie emitujących maniakalny śmiech. Pobierz kilka uśmiechów z ludzi, gdy telefon rozpocznie odtwarzanie mash Monster w środku supermarketu. Te straszne dzwonki są bardzo popularne, i nie są już tylko na Halloween.

Dzwonki O Bezpłatne

Istnieją strony internetowe, w całym Internecie, że świadczenia w ramach wielu kategorii, dzwonki, ale nie wszystkie zapewniają przerażające dźwięki do pobrania. Możesz znaleźć najlepsze strony internetowe wymienione poniżej oferują darmowe pobieranie tych kolorach. Dodatkowo dowiesz się te strony internetowe, które oferują również wypłacane tony.

MSN Emocje Dzwonki

MSN Emocje to serwis społecznościowy stworzony dla użytkowników MSN Messenger. MSN używa do strony internetowej, aby zapewnić użytkownikom programu MSN Messenger z treści mogą wykorzystać, aby dostosować swoje profile MSN emotikony, obrazy, ikony i dzwonki. Tych narzędzi MSN zapewnia bezpłatne. Sekcja dzwonki witryny wyposażony tysiące unikalnych dzwonki MP3 do pobrania.

MSN Emocje oferuje następujące dzwonki straszne w kategorii "Halloween":

 • Chainsaw
 • Zło śmiech
 • Wampir
 • Monster mash
 • Straszny
 • Krzyk
 • Upiorny
 • Spooky Scary Szkielety

Nie może znaleźć dzwonek? Tworzenie to sam

Czy kiedykolwiek chciałeś konkretnego upiorny dźwięk lub piosenkę, ale nie są dostępne żadne dzwonki wszędzie? MobileReelz jest darmowe narzędzie online, które będzie konwertować pliki MP3 do dzwonka. Wszystko czego potrzebujesz to MP3, który zawiera co najmniej 30 sekund lub dźwięku upiorny muzyki, który chcesz.

Strona MobileReelz opisuje trzy proste kroki, używane do tworzenia swój własny dzwonek z tej MP3.

 1. Dodaj muzykę lub dźwięk MP3 na stronie Mobilereelz
 2. Umieść "start" i "End" aby clip rozdział, który chcesz przekształcić w dzwonek
 3. Tytuł to, wybrać format (QCP, MP3, M4A), a Mobilereelz wysyła dzwonek do telefonu komórkowego

Mobilereelz jest najszybszy i najprostszy sposób, aby uzyskać bezpłatną upiorny dźwięk dzwonka telefonu.

Płatny Spooky Dzwonki

Jeśli jesteś w stanie zapłacić trochę dla dzwonków, istnieje cały przemysł dzwonek do Państwa dyspozycji. Opcje dla Ciebie, aby wybrać dzwonki chcesz są obfite. US Cellular jest jednym z przykładów, ale sprawdź stronę internetową twojej własnej komórkową usługodawcy opcji.

US Cellular Dzwonki

US Cellular zapewnia jedną z największych kolekcji dzwonków dla swoich klientów niż jakikolwiek inny dostawca komórkowej. Kategoria Halloween sam posiada 88 dzwonków. Te dzwonki są oparte na muzycznych i popularne przeboje, które pasują do tematu. Wielu z nich są fantastyczne pozycje i stworzyć jedne z najlepszych dostępnych wszędzie straszne dźwięki.

US Cellular dźwięki dostępne dla klientów:

 • Czarnoksiężnik z krainy Oz: Ding Dong! Witch is Dead
 • Załoga cios: Pogromcy duchów
 • Warren Zevon: Werewolves of London
 • Załoga cios: Psycho Theme
 • Three Days Grace: Scared
 • Efekty dźwiękowe: Kobieta krzyki, skrzypienia drzwi, a

Korzystanie Straszny Dzwonki cały rok

Istnieje wiele powodów, aby wolą przerażające dźwięki Gdy dzwoni telefon, w tym ogólnego korzystania z wszystkich rzeczy straszne i obserwować reakcję ludzi wokół ciebie. Dodatkowo, niektórzy ludzie prowadzą badania i karierę w oparciu wokół rzeczy, które wiele osób uważa przerażające - jak przedsiębiorcy pogrzebowego, a parapsychologa lub koronera. Mając takie straszne dzwonki to świetny sposób, aby wyśmiać koncepcji powszechnej znajomości tych karier. Niezależnie od powodu, trochę czasu, aby pobrać dokładny dźwięk, który tak, że telefon będzie grać przerażające dźwięki, za każdym razem dzwoni.

Pobierz darmowe dzwonki do iPhone

Pobierz darmowe dzwonki do iPhone

Apple z pewnością stworzył całkiem popularne słuchawki, ale może chcesz, aby dowiedzieć się, jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone. Standardowa tablica dzwonków jest doskonale użyteczne, ale personalizacja może mieć zabawę na zupełnie nowy poziom.

Jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone

Podobnie jak iPhone 3GS jest ogromna poprawa w stosunku do oryginalnego iPhone, to nie dziwi, że wiele się zmieniło, jeśli chodzi o komórki dzwonki telefonów dla tego produktu, jak również. Duża część sukcesu iPhone ma pochodzić z powodu nowych, ciekawych funkcji, ale te zmiany wpłynęły jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone, jak również.

W rezultacie, niektóre poradniki i samouczki można znaleźć w Internecie może być już nieaktualny. Co więcej, niektóre usługi, które mogły być w stanie zaoferować darmowe dzwonki iPhone w przeszłości musiały dostosować swoje dostarczanie treści do wykonania aktualizacji oprogramowania iPhone'a i innych zmian.

Istnieją dwa podstawowe sposoby, aby zdobyć nowych dzwonków dla iPhone'a, ale istnieją pewne podstawowe wstępne informacje, że trzeba najpierw wiedzieć.

IPhone Ringtone Format pliku

Podczas gdy wielu innych telefonów muzycznych i smartfony używać MIDI, WAV, pliki MP3, jak i ich formatów dzwonek, Apple iPhone jest zupełnie inny w swoim podejściu. Zamiast korzystać z pliku MP3 jako dzwonek, iPhone musi najpierw przekonwertować to na inny format, tak jak to, co iTunes zrobi utwory MP3, zanim można go przenieść do iPoda lub iPhone'a.

IPhone format dzwonek nazywa .m4r i to jest niewielkie zmiany formatu .m4a. Jest to rozszerzenie pliku, ale może być także zapoznanie się z formatem jako miano AAC. Są to te same rodzaje plików muzycznych, że iPod i iPhone używają, gdy jesteś w funkcji odtwarzacza muzyki odpowiednich urządzeń.

Dzwonki w Internecie

Aby pobrać darmowe dzwonki do iPhone z Internetu, można przyjąć jedną z dwóch głównych ścieżek. Pierwszym z nich jest do poruszania się usługi takie jak App Store na iPhone sam. Możliwe jest również, aby korzystać z przeglądarki Safari iPhone do poszukiwania nowych dzwonków w Internecie.

Alternatywnie, można znaleźć różne źródła online za pośrednictwem komputera w domu, aby pobrać dzwonki. Należy pamiętać, że nie wszystkie strony internetowe są całkowicie bezpieczne, więc stąpać ostrożnie i upewnić się, że masz odpowiednie rozwiązania programowe bezpieczeństwa w celu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami, spyware i innymi niebezpieczeństwami.

Przyzwoity zbiór przyjaznych iPhone darmowe dzwonki można znaleźć na MacMost.com. Ta strona internetowa zawiera cztery kategorie dzwonki dostępne do pobrania: Tiny Tunes, Las Vegas, głośno i wyraźnie, a budzenie. W ramach każdej z tych kategorii, jesteś w stanie przeglądać pojedynczych plików oraz podgląd dzwonki bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Po pobraniu dzwonek z Internetu, można przejść do iTunes i obejmują pobrany plik w folderze M4R dzwonki. Synchronizacja z podłączonego iPhone.

Nakręć własny niestandardowy Ringers w iTunes

Choć możliwe jest, aby korzystać z płatnego oprogramowania, takich jak iPhone RingToneMaker (11,95 dolarów), aby dzwonki, możliwe jest wykorzystanie istniejących [[Apple iPhone Software Updates | oprogramowanie iPhone], aby zrobić to za darmo. Zamiast pobierać darmowe dzwonki do iPhone, można tworzyć własne przy użyciu programu iTunes. Działa to z MP3, ACC i plików AIFF, które są wolne od DRM.

 1. Otwórz program iTunes 8
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na piosenki, które chcesz użyć jako dzwonek
 3. Wybierz opcję Pobierz informacje, wybierz kartę Opcje
 4. Wprowadź rozpoczęcia i zakończenia, kliknij OK
 5. Upewnij się, że "Import Settings" jest ustawiony na "AAC" lub "Firma Apple Lossless"
 6. Wybierz Zaawansowane z głównego paska menu
 7. Wybierz opcję "Utwórz AAC Wersja" lub "Tworzenie Apple Lossless Wersja"
 8. Wróć do oryginalnego utworu i odznacz rozpoczęcia i zakończenia
 9. Przeciągnij duplikat (krótszy czas) plik na pulpicie
 10. Usuwanie duplikatów plików w iTunes
 11. Zmiana nazwy rozszerzenia .m4a do .m4r na pulpicie pliku
 12. Przeciągnij nowy plik .m4r do iTunes "Biblioteka"
 13. Synchronizacja iPhone'a

To może brzmieć jak skomplikowany proces, ale po to je kilka razy, że nie będziesz mieć kłopotów co dziesiątki lub nawet setki nowych iPhone dzwonki za darmo!

Darmowe dzwonki dla telefonów Motoroli

Darmowe dzwonki dla telefonów Motoroli


Darmowe dzwonki do telefonów komórkowych marki Motorola pozwalają pokazać swoją osobowość bez otwierania usta, tak długo, jak ktoś dzwoni, gdy jesteś w publiczności. Wybierz jeden domyślny dźwięk telefonu lub przypisać różne dzwonki do osób w książce telefonicznej. Można również uzyskać dźwięki sygnalizujące teksty, wiadomości poczty głosowej i więcej.

Dzwonki O Bezpłatne

Istnieją darmowe dzwonki. Czasem trzeba ograć obok reklam, które zwabić cię z najgorętszych nowych utworów tam, a następnie poprosi, aby zapisać się na subskrypcję płatną. Można jednak uzyskać te same rodzaje dzwonków, nie płacąc ani grosza, dopóki zwrócić szczególną uwagę na miejsca kliknięcia, określić, czy pozostał na oryginalnym dzwonki miejscu z tym kliknięcia (reklamy są trudne i dobrze zamaskowane czasem!), A można skontaktować się z dostawcą usług telefonii komórkowej o dołączonych do pobierania opłat za rzeczy z internetu do telefonu i odbierania wiadomości tekstowych.

Znajdź darmowe dzwonki do telefonów Motoroli

Niektóre strony internetowe, które oferują darmowe dzwonki mieć je podzielić ze względu na rodzaj telefonu, a inni je podzielić przez dostawców usług telefonu komórkowego, dla których są one przeznaczone. To sprawia, że ​​odnalezienie darmowe dzwonki do telefonów komórkowych marki Motorola stosunkowo prostych po znalezieniu kilka miejsc wolnych w dobrej wierze, a nie tych, które zostały ukryte opłaty. Pamiętaj, aby upewnić się, że nie będą ponosić żadnych opłat od operatora telefonii komórkowej, jeśli otrzymać darmowy dzwonek za pośrednictwem Internetu lub przez SMS. Niektóre serwisy umożliwiają wysyłanie dzwonków bezpośrednio z ich strony do telefonu, podczas gdy inne wymagają, aby pobrać je do swojego komputera, a następnie przesłać je do telefonu za pomocą kabla. Oto kilka miejsc do szukania swoich wyrazistych lub śmiać-godnych nowych dzwonków:

 • Pan Tony ma dzwonki do Motoroli. Wybierz z utworów takich jak Beyonce "If I Were a Boy", Miley Cyrus '"7 Things", R. Kelly "Zapłon" Jennifer Lopez "Jenny from the Block" i wiele innych. Jeśli okaże się, że jeden z dzwonków chcesz nie jest dostępny w Twoim kraju, możesz kliknąć, aby utworzyć dzwonek w telefonie za darmo. Wystarczy wybrać model telefonu, który masz i wydrukować instrukcje.
 • GSM Arena ma ponad 350 tony w swojej bazie danych, zaprojektowanych z telefonów komórkowych Motorola w umyśle. Wybierz jedną z melodii z takimi artystami jak Abba, Celine Dion, Deep Purple, Eagles, Elton John, Garbage, Marilyn Manson, Rage Against the Machine, Stevie Wonder, U2, Village People, i więcej. Znajdziesz tu także filmowe i telewizyjne przedstawiają piosenki. To jest strona kompozytor, ale to nic nie kosztuje.
 • Zedge.net ma dzwonki można użyć, ale mieć świadomość, gdzie każde kliknięcie przeniesie Cię. Czasami może znaleźć się poza serwisem Zedge w domenie reklamodawcy gdzie poprosi, aby zapisać się i uiścić opłatę. Pamiętaj, aby wybrać Mobile Web PC bezpośredni Pobierz lub Pobierz bezpośrednio pod miniaturką zamiast duży zielony sztandar z napisem "Pobierz Dzwonek" (jest to reklama).
 • Oringz.com pozwala wykorzystać w pełni oryginalnych darmowe dzwonki do telefonów komórkowych marki Motorola. Możesz wybierać spośród różnych rodzajów dzwonków, takich jak normy, obudź się, zabawne, zwierząt, alarmy wiadomości, efekty dźwiękowe i wiele więcej.

Słowo końcowe

Znalezienie darmowe dzwonki do telefonów komórkowych marki Motorola jest łatwe. Zawężając go do idealnego dla ciebie może być wyzwaniem, po prostu dlatego, że istnieje tak wiele opcji tam. Zawsze pamiętaj, aby sprawdzić swój telefon komórkowy plan, aby upewnić się, że po ograć potencjalnych opłat z witryn pobierania komórek dzwonek telefonu, nie będzie skończyć z opłat na rachunku ze względu na sposób, który otrzymałeś dzwonki (Internet lub wiadomości tekstowej ). Odstawić trochę czasu, aby przejrzeć pozycje Motorola tam tak, że można znaleźć tylko jedną lub te-sprzedaż do wynajęcia w nadziei, aby dodać do swojego repertuaru dzwonek.

Jak uzyskać gier wideo dzwonki

Jeśli nie ma w grę wideo, które naprawdę lubisz i chciałbyś mieć piosenkę lub inny utwór z tej gry gry na swój telefon komórkowy, to można łatwo zrobić! Wystarczy wykonać następujące proste kroki, a będziesz na drodze do posiadania własnej gry wideo dzwonek na swój telefon komórkowy w żadnym momencie.

 1. Po pierwsze, wybrać utwór, który chcesz mieć jako nowy film gra tematyce dzwonka.
 2. Sprawdź u operatora telefonii komórkowej, albo na stronie internetowej lub przez telefon, aby upewnić się, że dzwonek gra wideo wybraniu jest dostępny.
 3. Jak w przypadku wielu dostawców telefonów komórkowych, nie będziesz często znaleźć więcej niż jeden dźwięk dzwonka z tej samej piosenki. Pamiętaj, aby słuchać ich wszystkich, aby wybrać ten, który najbardziej lubisz.
 4. Po wybraniu gry wideo dzwonek lubisz najbardziej, naciśnij przycisk Pobierz. W większości przypadków, wiadomość tekstowa zostanie wysłana do telefonu, potwierdzający, że chcesz kupić żądany dźwięk dzwonka, gier. Wybierz "Tak", jeśli jesteś pewien, że to jest dzwonek, który chcesz. Pamiętaj, aby mieć gotowe karty kredytowej, jeśli szukasz na dzwonki od usługodawcy internetowego, ponieważ nie zawsze rachunek bezpośrednio do telefonu komórkowego; wielu z nich zażądać, aby zapłacić z góry.
 5. Gdy nadeszła wiadomość SMS za pośrednictwem telefonu, otwórz go i postępuj zgodnie ze wskazówkami, że firma telefon komórkowy zapewnia zainstalować nowy dzwonek.
 6. Gdy dzwonek gier pomyślnie zainstalowana na telefonie komórkowym, przejdź do ustawień w telefonie i wybrać ustawienia dźwięku. Podgląd dzwonek gier wideo i upewnij się, że nie było problemu z pobraniem.
 7. Jeśli jesteś zadowolony z brzmienia nowego dzwonka do gier, a następnie wybrać "dzwonka" ustawienie i ustawić utwór jako dzwonek nowego.

Z wielu firm telefonii komórkowej, masz również możliwość ustawienia różnych dzwonków do gry na różnych osób. Jeśli wolisz, aby nowy dzwonek do gier grać tylko dla wybranych osób, a następnie przejść do swoich kontaktów i wybrać osobę po imieniu. Jeśli firma komórka daje możliwość, wybierz przycisk "przypisać dzwonek" i wybrać piosenkę, którą chcesz usłyszeć, gdy dana osoba dzwoni.

Darmowe Dzwonki Video Game

Darmowe Dzwonki Video Game

Nieważne, czy jesteś fanem klasycznych tytułów jak Super Mario Bros czy jesteś bardziej skłonny grać więcej współczesnych hitów jak Grand Theft Auto IV, może czuć się skłonni, aby pokazać swoje zdrętwiałe kciuk w postaci darmowe dzwonki do gier wideo. Jak w większości innych form mediów cyfrowych, będziemy chcieli, aby dokładnie sprawdzić o legalność pobierania treści autorskich.

Dwa rodzaje Dzwonki Video Game

Jeśli chodzi o komórki dzwonki telefonów, mogą w dużej mierze być podzielone na dwa główne rodzaje. Pliki muzyczne MIDI są znane również jako dzwonki polifoniczne. Są to rodzaje dzwonków do gier wideo, gdzie są używane żadne rzeczywiste instrumenty; zamiast tego, to jest po prostu szereg uwag, opracowana przez komputer. Wiele klasycznych gier wideo skorzystać z tego rodzaju muzyki. Jeśli uważasz, że powrót do klasycznej ścieżki dźwiękowej z gry jak Tetris, te piosenki były oparte na MIDI.

Inny rodzaj dzwonka są dzwonki MP3. Są to bardziej jak "zwykłej muzyki" i będzie utwory, które chcesz znaleźć w popularnych gier wideo, takich Guitar Hero. Zanim pójdziesz na zakupy darmowe dzwonki do gier wideo, sprawdź, jaki rodzaj dzwonka może obsługiwać telefon komórkowy. Nie wszystkie telefony mogą zrobić dzwonki MP3, ale w większości są w stanie zaakceptować dzwonki polifoniczne.

Pamiętaj, aby sprawdzić, jak dodać dzwonki, aby dowiedzieć się więcej na temat pobierania i przesyłania dzwonków do telefonu komórkowego.

VGMusic.com

W przeszukiwaniu Internetu, jednym z najlepszych miejsc, aby znaleźć darmowe dzwonki gry wideo jest VGMusic.com. Z własnej oceny, ta strona jest domem dla ponad 25.000 unikalnych plików muzycznych, gier wideo, z czego prawie wszystkie mogą być stosowane w formie dzwonków do gier wideo.

VGMusic nie jest dedykowany do zapewnienia dzwonki do telefonów komórkowych. Zamiast wszystkich plików umieszczonych na tej stronie są tylko pliki MIDI. Jak wspomniano wcześniej, są to jak dzwonki polifoniczne i trzeba by zajrzeć do szczegółowych instrukcji od konkretnego telefonu komórkowego, aby dowiedzieć się, jak przesłać te pliki MIDI do telefonu komórkowego. Być może trzeba znaleźć tutorial jak ustawić te MIDI pliki muzyczne jako dzwonki w telefonie.

Konstrukcja VGMusic nie jest tak zaawansowane, jak niektóre z miejsc, gdzie można znaleźć dzwonki Bruce Springsteen lub dzwonki świąteczne, ale to jest tak samo skuteczny.

Położony przy lewym panelu to seria linki do poszczególnych gier wideo, zorganizowane przez producenta. W sekcji Nintendo, znajdziesz pliki dla NES, SNES, Virtual Boy, GameCube, Nintendo Wii i inne. Inne systemy biorące VGMusic.com to Sega Genesis, Sony PlayStation 2, Xbox 360, SNK Neo-Geo, CD-i, Commodore 64, i wiele więcej. Kolekcja jest naprawdę imponująca.

Przejdź przez tych listach znaleźć dzwonek gier wideo, który chcesz pobrać. Jeśli kliknij lewym przyciskiem myszy, plik zostanie otwarty, aby wyświetlić podgląd. Po kliknięciu prawym przyciskiem, możesz wybrać "Zapisz element docelowy jako" i zapisz plik na swoim komputerze. Stamtąd, to do Ciebie, aby przesłać plik do telefonu komórkowego.

Na więcej miejsca, aby znaleźć darmowe dzwonki, koniecznie przeczytaj nasz darmowy dzwonek telefonu komórkowego zasobów instrukcji.

Dodać własne dzwonki

Dla prawdziwie unikalnych dzwoni telefon, możesz zrobić własne dzwonki gry darmowe film.

Aby to zrobić z pliku MP3, będziemy chcieli, aby pobrać oprogramowanie do edycji plików MP3. Audacity jest prosty, darmowy, wieloplatformowy edytor dźwięku. Pełna dokumentacja jest dostępna od Sourceforge.net jak używać Audacity.

W najprostszej formie, będzie otworzyć wybrany plik muzyczny MP3 w Audacity, podświetlić punkt, który chcesz zapisać jako dzwonek (około 20-30 sekund), a następnie wybrać opcję "zapisz sekcję jak MP3". Stamtąd można wgrać przesyłany plik do telefonu.

Ringback Dzwonki

Ringback Dzwonki

Telefon komórkowy personalizacja osiągnęła zupełnie nowy poziom z rosnącej popularności darmowe dzwonki ringback. Teraz masz jeszcze jeden sposób, aby twoje personalizacja pochodzą świecące przez tą techniką dostosowywania telefonu innnovation telefonu.

Czym dokładnie jest Ringback?

Choć jego nazwa może prowadzić uważasz, że ringback tylko kolejny wariant dzwonek telefonu komórkowego, to faktycznie wyraźnie inna sprawa.

Normalnie, gdy dzwonisz tylko o liczby, usłyszysz dźwięk dzwonka standardowego, aż osoba na drugim końcu podnosi słuchawkę. Jeśli spojrzeć na darmowe dzwonki ringback, połączenia przychodzące do telefonu komórkowego nie powodują tego standardowego dźwięku dzwonka. Zamiast tego, ludzie, którzy cię nazywają będzie zamiast usłyszeć równowartość niestandardowy dzwonek, chyba przez telefon. W ten sposób, zarówno ludzie wokół i osoby dzwoniącej może uzyskać poczucie swojej unikalnej osobowości i preferencji muzycznych.

Wystarczy dzwonki, dzwonień zwrotnych są w ogromnej różnorodności stylów. Możesz nawet wybrać, aby zmienić oddzwaniania dzwonki na telefon komórkowy w zależności od sezonu. Kiedy dzieci idą trick lub leczenia, można dostać upiorny muzyki. Gdy Święty przygotowuje się do jego rund, a dom jest urządzony z jemioły, można użyć jako dzwonki świąteczne dzwonki swoje bezpłatne ringback zamiast.

Nie należy mylić darmowe dzwonki oddzwaniania z numerami ringback. Były używane są do zastąpienia standardowego dzwonka, że ​​ludzie słyszą, kiedy dzwoni. Numer ringback, z drugiej strony, jest numer telefonu, że technicy mogą korzystać, aby sprawdzić, czy nowa linia działa poprawnie. Gdy technika nazywa numer oddzwaniania, wiszące na krótko (miga linię), a następnie zawiesza się całkowicie, telefon będzie ring, wskazując linię pracuje.

Spersonalizowane Gusta muzyczne

Wiesz, jak są dosłownie nieograniczone MP3 i dzwonki polifoniczne tam do personalizacji przyjemności? Prawie to samo można powiedzieć o ringback dzwonki. Jeśli czujesz się trochę rozbrykany, można traktować swoich rozmówców do czegoś od Elvisa Presleya. Nastolatki i innych fanów Disney mogą użyć coś z High School Musical. Więcej w kontakcie z Mario, Sonic i Street Fighter? Pamiętaj, aby sprawdzić kilka tematyce gier wideo oddzwaniania.

Czy masz ulubioną piosenkę lub gatunku muzyki? Jest duża szansa, że ​​nie ma ringback tone, które odpowiada Twoim gustom.

Typowa cena za Usługę oddzwaniania

Tak jak można się spodziewać z miesięcznych planów głosowych, opłaty danych, i innych opłat, każdy przewoźnik komórka ma nieco inny cennik, jeśli chodzi o oddzwaniania usług. Powiedział, że najbardziej należą do tego samego zakresu, jeśli nie pobierania opłat, które są niemal identyczne.

Jeśli chodzi o Verizon Wireless, jest 99-miesięczna subskrypcja usługi procent do korzystania z ich usług oddzwaniania. Jest to dodatek do opłaty rocznej za każdy dzwonek oddzwaniania, którego używasz 1,99 dolarów. Na przykład, jeśli chcesz, aby przełączać się pomiędzy trzema lub czterema oddzwaniania w ciągu roku, każdy z nich będzie kosztować 1,99 dolarów każda, plus 99 centów chcesz płacić co miesiąc abonamentu.

Podobnie, Alltel pobiera miesięczną opłatę w wysokości 99 centów, ale zawiera jeden bezpłatne wywołania w. Dodatkowe dzwonień zwrotnych kosztować nawet do 1,99 dolarów każda, a wydaje się, że opłata ta nie jest w stosunku rocznym, ale jednak długo chcesz użyć tego wywołania w. W każdym przypadku, chciałbym znów być dobry pomysł, aby to potwierdzić u przedstawiciela Alltel przed zarejestrowaniem się.

Czy są jakieś Ringback Dzwonki?

Niestety, podczas gdy wolne zasoby telefonów komórkowych są stosunkowo obfite dźwięk dzwonka, samego nie można powiedzieć o wolnych ringback dzwonki. To dlatego, że nie jest w rzeczywistości ringback przechowywane na twoim telefonie i nie faktycznie nic ściągać. Usługa jest w pełni prowadzone ringback od końca operatora sieci komórkowej, więc pobierać opłaty za tę usługę po prostu tak samo, jak poczta głosowa, ID dzwoniącego, wiadomości tekstowych oraz innych usług.

Możesz być w stanie znaleźć jakieś wolne oddzwaniania dzwonki w ramach promocji z jednego z tych przewoźników, ale normą jest, że oni pobierają miesięczną opłatę.

Darmowe Dzwonki na TracFones

Darmowe Dzwonki na TracFones


Nie musisz mieć umowę, aby uzyskać dzwonki; Jednak może to być prawie niemożliwe, aby znaleźć darmowe dzwonki na TracFones online! Możesz dostać dzwonki polifoniczne lub na regularne Projektowanie Stron, z niemal każdego gatunku chcesz, ale najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić kilka dolarów za to.

Trudności Znalezienie darmowe dzwonki do TracFones

Od ograniczeń Tracfone do podrażnienia lub zamieszania, które mogłoby wyniknąć przy próbie pobrania tony z innych stron, są pewne konkretne przeszkody do pobrania dzwonki do TracFones. Chyba pobrać bezpośrednio z TracFone.com, że jest.

Ograniczenia

Przede wszystkim, przeglądarka Projektowanie Stron jest bardzo ograniczona narzędzia. Możesz przejść do strony internetowej Projektowanie Stron dzwonki i pobrać stamtąd z łatwością. Spróbuj przejść do innej witryny i dostać darmowe dzwonki na TracFones i można uruchomić w nawigacji kłopoty.

Problemy Pobierz

W przypadku niektórych telefonów można podłączyć kablem USB nawet do komputera i przenieść utwór do listy dzwonków. TracFones nie pozwalają na przesyłanie danych do telefonu z kabli USB, niestety. W niektórych przypadkach może się okazać, darmowy dzwonek dla TracFones online i nie jest przesyłane do telefonu za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Będzie opłata za tekst i każdy czas antenowy trzeba, aby pobrać plik. A czasami pliku nie powiedzie się. Pliki mp3 są bardziej narażone na nie niż midi / plików polifonicznych.

Jak pobrać dzwonki

Projektowanie Stron www jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć, jeśli chcesz wiedzieć, jak pobrać dzwonki dla konkretnego modelu telefonu. Oto przegląd jednak, że może pomóc uzyskać ogólne pojęcie, jeśli chodzi o pobieranie dzwonków na swoim telefonie:

 • Za pomocą przeglądarki, aby znaleźć dzwonek, który chcesz pobrać
 • Wybierz "Wybierz"
 • Pobierz
 • Być może trzeba będzie wybrać "Zapisz", aby dokonać wyboru pobrania do telefonu po sprawdzeniu, że ty chcesz konkretny dzwonek
 • Wybierz "Ustaw jako dźwięk dzwonka" i wybierz "OK" jeśli podano opcję tutaj.
 • Power-cykl komórkowy
 • Jeśli musisz wrócić później i ustawić nową muzykę jako dzwonek (a nie przed włączeniem cyklu telefonu), poszukaj folderach ustawieniach audio lub dzwonek, który sugerują, iż pomieszczenia są pliki, takie jak "My Stuff. "

Wydaje się, że najlepszym miejscem do dzwonków dla TracFones jest sama strona Projektowanie Stron. Nie, nie są za darmo, ale można zaoszczędzić sobie kłopotów z coraz opłata za czas antenowy i tekstów, a jeśli pobieranie nie zadziała za pierwszym razem, będzie to łatwiejsze do rozwiązania. Będziesz mieć również krok po kroku szczegóły dotyczące sposobu pobierania dzwonków do typu telefonu z witryny, więc nie jest mniej miejsca na błędy.

Makijaż dla opłat

Można niemal break even i skutecznie uzyskać twoje dzwonki uwolnić jeśli szukasz specjalnych promocji Projektowanie Stron. Szukaj sposobów, aby uzyskać więcej minut na swoje pieniądze. Oszczędność pieniędzy przez innych specjalności Projektowanie Stron może sprawi, że poczujesz się lepiej o konieczności płacenia za swoje dzwonki. Następnym razem dodać czas antenowy do Tracfone, przebiec w internecie, aby zobaczyć, czy są jakieś specjalne oferty, które pozwalają na bonusowych minut przy zakupie określonej ilości czasu na telefonie.

Bądź ostrożny, gdy Pobieranie

Jeśli zdecydujesz się kontynuować poszukiwania darmowe dzwonki, które działają dobrze z TracFones, robić z ostrożnością. Niektóre witryny zwabić cię z obietnicą darmowe dzwonki na TracFones, gdy nie jest w rzeczywistości opłaty za udział. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem, zanim zdecydujesz się pobrać dzwonek wyboru.

Final Thoughts

Możesz umieścić pobrania darmowe dzwonki na bok na razie, jeśli masz Projektowanie Stron. Jednak to nie znaczy, że nie można zapisywać pieniądze gdzie indziej w ramach innych promocji w celu uzupełnienia kosztów.

Verizon Całkowicie Darmowe Dzwonki

Verizon Całkowicie Darmowe Dzwonki


Całkowicie darmowe dzwonki Verizon dostępne do pobrania. Co naprawdę trzeba spojrzeć na na miejscu jest dla których komórka telefony mają dzwonki. Jeśli są one zgodne z line-up Verizon, jest duża szansa, że ​​pracują dla Ciebie. Oczywiście, niektóre witryny są tworzone przez dostawcę usług telefonii komórkowej też, aby ułatwić zlokalizowanie dzwonki, które będą pracować dla Ciebie. Ponadto, niektóre treści mogą być zablokowane w niektórych witrynach przez Verizon, więc to pomaga znaleźć punkt wyznaczony "Dzwonki" Verizon. Kolejny krok (a może jeden chcesz zrobić pierwszy) jest sprawdzenie, czy nie ma żadnych ukrytych opłat związanych z witryną.

Znalezienie Verizon Całkowicie darmowe dzwonki

Łatwo jest znaleźć dzwonki przeznaczonych dla klientów Verizon. Znaleźć w następujących witrynach:

 • Telefonów komórkowych 24: Tutaj znajdziesz wszystko od "Rude Boy" Rihanny na utwór Megadeth "Wyspa Diabła." Istnieje ponad 80.000 całkowicie darmowe dzwonki Verizon przesiać przez, więc upewnij się, że trochę czasu na rękach, jeśli szukasz po prostu przeglądać. Masz możliwość wyboru folder (rodzaj muzyki), sortowanie wg popularności lub alfabetu, lub wyszukiwania kategorię. Będziesz także być w stanie łatwo zidentyfikować, która przesłała dzwonek, więc jeśli znajdziesz kogoś, którego styl pasuje własną rękę, można przewinąć do momentu zobaczyć swoje nazwisko. Po odkryć dzwonek one przesłane, można kliknąć, że za link do wszystkich utworów oni przesłane. Możesz pobrać utwory do komputera, a następnie przesłać je do telefonu, lub możesz wysłać je do telefonu komórkowego poprzez WAP. Istnieje również system rankingowy użytkownika, dzięki czemu można zobaczyć, co inni myślą o konkretnym dzwonek przed popełnieniem i podziel się swoją opinią raz zdecydujesz się pobrać jeden.
 • Myxer: Na Myxer, zespół ciężko pracował z Verizon w celu zaoferowania tych klientów możliwość wysyłania swoich dzwonków bezpośrednio ze strony na swoim telefonie. Część zawartości może być ograniczone do użytkowników Verizon, ale nie zapominaj, że możesz iść i tworzyć własne dzwonki, też. Upewnij się, że wiesz dokładnie, co dostajesz, kiedy go pobrać. Podczas gdy większość treści na stronie jest wolne, pewne koszty treści pomiędzy 0,49 dolarów i 2,99 dolarów za sztukę. Można uzyskać z witryny dzwonki do telefonu na trzy sposoby: Wyślij je do telefonu, dostać prosto z telefonu, i pobrać do komputera, a następnie przesłać je do telefonu. Jeśli nie masz wiadomości tekstowych lub możliwości internetu w telefonie, można pominąć opłaty od Verizon pobierając tony do komputera.
 • Cellware: Ta strona wymaga członkostwa, zanim będzie można pobrać wszystko, ale podpisanie jest bezpłatne. Jednak, być bardzo ostrożnym, czego ściągnąć. Niektóre kliknięć można dostać się do innych miejsc, które proszą Cię do zapisania się do usługi abonamentowej. Inni nigdy cię od miejsca Cellware i pozwala na pobranie tam. Chociaż istnieje kilka całkowicie darmowe dzwonki Verizon tu stąpać ostrożnie, ponieważ łatwo jest przypadkowo kliknij wiadomości reklamodawcy, a nie treści z Cellware.
 • Phonezoo: Jeśli jesteś w nastroju do czegoś niekonwencjonalnego, ta strona Prawdopodobnie ma to, czego szukasz. Wybierz z dzwonków, takich jak Super Mario Brothers Original, Baby Laugh, White nerdy, filmowych tematów, To Peanut Butter Jelly Time i więcej.

Słowo końcowe

Całkowicie darmowe dzwonki Verizon są rzeczywistością, podobnie jak dzwonki do konkretnych marek i modeli telefonów są. Są one dostępne do pobrania na wiele sposobów, więc nawet jeśli nie ma planu SMS lub Internet, może uda Ci się uzyskać z witryny dzwonki do telefonu komórkowego, bez ponoszenia żadnych ukrytych (lub nie tak ukryte) opłaty od usługodawca telefon komórkowy lub strona, którą przeglądasz.

Darmowe dzwonki do telefonów Kyocera

Darmowe dzwonki do telefonów Kyocera


Personalizacja nie powinien kosztować rękę i nogę, więc znalezienie darmowe dzwonki do telefonów Kyocera-i wszelkich telefonów, naprawdę, to jeden prosty sposób na telefon powiedzieć coś o tym, kim jesteś, co lubisz, a nawet to, co 'ponownie przechodzi w dowolnym danym czasie.

Co może być konieczne

Zanim zaczniesz się na dążeniu do darmowe dzwonki, być może trzeba zdobyć trochę informacji od usługodawcy lub jakiś sprzęt od akcesoriów do telefonów komórkowych sklepie. Według strony Kyocera Wireless dzwonki, może być konieczne, aby uzyskać następujące darmowe dzwonki na Kyoceras:

 • Komputer
 • Internet
 • Kabel do transmisji danych do telefonu Kyocera
 • Over-the-air możliwości (to zależy od operatora, więc skontaktować się z nich) lub oprogramowanie do synchronizacji pulpitu

Można również pobrać darmowe dzwonki do telefonów Kyocera z witryny Kyocera też. Wystarczy wybrać modelu telefonu z listy rozwijanej, a następnie wybierz utwór. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, jak dostać się dzwonek z komputera do telefonu, należy kliknąć w Podręczniku instalacji Kyocera Ringera po wybierz model telefonu.

Pobierz darmowe dzwonki do telefonów Kyocera

 • Myxer.com może wyglądać na pierwszy zastraszenia, ale niektóre z nich dzwonki są bezpłatne. Możesz uzyskać ich kilof dnia lub przejść badanie na własną rękę. Zobacz, co jest popularne obecnie lub przeglądać swój ulubiony gatunek. Jeśli szukasz czegoś konkretnego, można również szukać w prawo od strony głównej.
 • Darmowe Komórka Zabawa: W nazwie typu, że powinien to być jeden z pierwszych przystanków, gdy szukasz wolnego dzwonek! Są tam o instrukcje jak pobrać dźwięki do telefonu lub komputera, a dopiero potem telefon. Jeśli szukasz nowego dzwonka, ale nie wiesz co wybrać, sprawdzić swoje listy najnowszych pobrania, najlepszych pliki do pobrania użytkownika, a najwyżej ocenione darmowe dzwonki na Kyoceras.
 • Mobango.com pozwala wybrać telefon pierwszy, więc nie znaleźć dzwonek kochasz, a następnie okaże się, że to nie będzie działać do Kyocera. Możesz pobrać dzwonki bezpośrednio do telefonu lub komputera. Ponadto, można również zobaczyć kto jeszcze lubi dzwonek bierzesz pod uwagę i zapisz się do swojego konta, aby uzyskać aktualizacje na ich wysyłania plików, ich znajomych, ich ulubionych i więcej. Jeśli czujesz się jak rozgałęzienia się poza dzwonki, to nie ma problemu; zdjęcia, filmy, gry i inne są na miejscu też.

Okazja, ale nie za darmo

Czasem możesz mieć na uwadze, że utwór, który chcesz pobrać, ale po prostu nie można go nigdzie znaleźć za darmo. W tych przypadkach, możesz zwrócić się do tanich, ale nie za darmo, witrynach.

 • Ringophone.com pozwala pobrać wszystkie chcesz, za określoną opłatą. Możesz zapłacić przez sześć miesięcy lub dwunastu miesięcy, w jednym czasie, a następnie go crazy pobieranie będzie wszystko, czego chcesz. Jeśli jesteś typem, który lubi pobrać coś innego, prawie codziennie, to jest świetne podejście do Ciebie. Można również uzyskać tapety; znajdują się one z jednorazową opłatą.
 • Scrup.com i Zabawa dla ofercie Dzwonki i więcej za 9,99 dolarów miesięcznie.

Słowo końcowe

Znalezienie darmowe dzwonki do telefonów Kyocera jest całkowicie wykonalne. Tylko upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt pierwszej, jak kabel do transferu dzwonek z komputera do telefonu. Chcesz pobrać je bezpośrednio do telefonu? Skontaktuj się z dostawcą usług telefonii komórkowej, aby dowiedzieć się, czy telefon jest w stanie to zrobić, a jeśli tak, to jak to będzie kosztować. Pamiętaj, aby przeczytać wszystkie drobnym drukiem, kiedy próbujesz pobrać darmowe dzwonki. Niektóre strony wyświetli je jako wolne, ale nie może być ukrytych opłat lub możesz zostać przeniesiony do witryny, która oferuje Ci dzwonki do 9,99 dolarów miesięcznie.

Dzwonki dla Samsung

Dzwonki dla Samsung

Niech twoja osobowość pochodzą świecące przez niemal niekończącej się dzwonki do dostawy telefonu komórkowego Samsung. Nie chcesz czuć się ograniczony do dzwonków, które zostały zainstalowane na telefonie komórkowym, prawda? Śmiało, wyrazić siebie.

Skąd pobrać dzwonki na telefon komórkowy Samsung

Realistycznie, znalezienie dzwonki do telefonu komórkowego Samsung nie różni się od znalezienia dzwonki do praktycznie każdej innej marki telefonu. Jeśli zdarzyło się znaleźć na stronie internetowej, że szybko stanie się Twoim ulubionym źródłem dzwonki do telefonu komórkowego Motorola czy Nokia, możesz może korzystać z tego samego miejsca, aby dostać się w ręce niektórych zabójców Samsung dzwonków, jak również.

Wśród jednych z najlepszych miejsc do znalezienia unikatowe pierścienie telefonów komórkowych, czy to dla Samsunga lub jakakolwiek inna marka, to:

 • Zedge.net: strona zasobów wypłacone, że zawiera również ogromną galerię dzwonków utworzonych przez użytkownika. Jesteś ograniczony do 30 pobrań w ciągu dnia, które powinny być więcej niż wystarczające dla nawet najbardziej entuzjastycznie entuzjastów.
 • Dzwonek Mania: Ta strona zawiera różne dzwonki polifoniczne, z których wszystkie powinny być dostępne za darmo. Jeśli szukasz dzwonki MP3, trzeba będzie szukać gdzie indziej, choć.
 • Twój obecny operator komórkowy: Ogólnie, większość operatorów komórkowych są w stanie sprzedać nowe i wyjątkowe dzwonki, które można przesłać bezpośrednio do telefonu komórkowego. Odnosi się to do każdego z Telus Mobility do T-Mobile. Wystarczy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem aby uzyskać więcej informacji.

Jak przekazać nowe Ringers

Istnieje kilka różnych metod, których można użyć, aby te dzwonki na Samsung się do telefonu. Każda słuchawka może być nieco inny, więc najlepiej jest zapoznać się z instrukcją obsługi dołączonej do telefonu. Powiedział, że można również przeczytać poradnik jak dodać dzwonki i tapety na kilka pomysłów.

Generalnie, najprostszy sposób na przesyłanie dzwonków dla Samsung jest do korzystania z gniazda karty pamięci. Zapewnienie, że karta pamięci jest poprawnie sformatowana w telefonie, można następnie włóż telefon do czytnika kart w komputerze. Będzie on widoczny jako dysk zewnętrzny, a nie w przeciwieństwie do pamięci flash USB, a następnie możesz po prostu przeciągnąć i upuścić pliki dzwonków. Dzwonki zazwyczaj będzie jednym z trzech formatów: MP3, WAV lub MIDI.

Stamtąd można włożyć kartę pamięci do telefonu i ustawić nowe pliki jako dzwonek. Należy pamiętać, że niektórzy operatorzy sieci komórkowych mogą wyłączyć niektóre funkcje w telefonie, więc może nie być w stanie wykorzystać wszystkie dzwonki MP3.

Popularne dzwonki do telefonów komórkowych

Oczywiście, wybór właściwych rigntones do telefonu komórkowego Samsung będzie zależeć w dużej mierze od osobowości i preferencji. Aby dać wyobrażenie o tym, co jest możliwe, oto kilka artykułów dzwonek do rozważenia. Każdy z przewodników będzie zawierać linki do gdzie można znaleźć te rodzaje dzwonków.

 • Bruce Springsteen: Wszystkie fanatycy skalne w publiczność może mieć pewność, że Boss aprobuje Ciebie zagłuszania do swoich utworów za każdym razem ktoś dzwoni.
 • Boże Narodzenie: Uczucie świąteczna? Jak śnieg przychodzi i Santa czyni jego rund, może chcesz, aby świętować z dzwonki na sezon. Nie ma nic Cię powstrzymuje od korzystania z tych świątecznych dzwonków cały rok "okrągłego albo!
 • Gry wideo: Nieważne, czy jesteś fanem starej szkoły Mario albo jesteś bardziej w najnowszej grze Metal Gear Solid, można niech świat wie, za pośrednictwem asortyment gier wideo inspirowane dzwonki na twój telefon Samsung Tetris, nikogo.?

Jak dostosować swój telefon z mp3 dzwonki

Jak dostosować swój telefon z mp3 dzwonki

Dzwonki MP3 w dużej mierze stało się normą, jeśli chodzi o większość telefonów komórkowych nowoczesnych, ale to nie znaczy, że są ograniczone wyłącznie do dzwonków, które przychodzą fabrycznie zainstalowane na urządzeniu. Można łatwo wyrazić siebie z niestandardowego dzwonka zamiast.

Dostosowane Dzwonki

Gdy dzwonki MP3 pierwszy hit na scenie tylko wybierz liczba słuchawek były z nimi zgodne. Jako wsparcie dla tych wzrosła dzwonki, tak i na rynku dla firm, które sprzedawane dzwonki. Wielu w branży muzycznej zwiastunem dzwonki jako sposób poprawy Powiększający sprzedaży.

Podczas gdy te usługi i sklepy internetowe z pewnością jeszcze istnieje, jest zwiększenie ruchu w kierunku własnych dzwonków, że konsumenci mogą tworzyć się. Te dzwonki mogą być fragmenty rzeczywistych piosenek, efekty dźwiękowe, fragmenty z programów telewizyjnych lub filmów, lub po prostu o każdy inny dźwięk można sobie wyobrazić. Ludzie korzystają z Santa dzwonki na Boże Narodzenie, straszne te na Halloween i popularne piosenki przez cały rok. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz dostęp do pamięci wewnętrznej telefonu komórkowego lub smartfonu, jest duża szansa, że ​​urządzenie obsługuje dzwonki MP3. Skontaktuj się z producentem lub przewoźnika wyboru, aby potwierdzić.

Jednak dokładna metoda na uzyskanie dzwonki w telefonie będą różne w zależności od platformy. Dwa z najbardziej popularnych rodzajów telefonów dzisiaj są urządzenia Apple iPhone i Google Android, jak te od HTC i Samsung.

Niestandardowe Dzwonki MP3 dla smartfonów z systemem Android

Realistycznie, można użyć dowolnego z plików MP3 w istniejącej bibliotece muzyki jako dzwonek na Android smartphone, ale może lepiej byłoby stworzyć 30 sekund krótszy fragment, a nie, zwłaszcza jeśli planujemy o wiele dzwonki zapisane w telefonie ,

 1. Znajdź i pobierz plik MP3 źródłowy, który chcesz użyć. Jeśli masz już piosenkę w umyśle i masz go na swoim komputerze, jesteś gotowy do następnego kroku.
 2. Wytnij plik MP3 w dół do segmentu 30 sekund, który chcesz użyć jako dzwonek.
  1. Jeśli używasz komputera Mac, komputer powinien już fabrycznie zainstalowany z GarageBand. Jest to jeden z najprostszych sposobów na Ustrzel swój plik MP3.
  2. Jeśli używasz komputera z systemem Windows, popularny darmowy program nazywa Audacity. Otwórz wybrany plik MP3 w tym programie, podświetlić punkt, który chcesz, a następnie przejść do menu Plik i wybierz polecenie "Eksportuj jako MP3 Wybór".
 3. Podłącz telefon Android do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB. Wybierz pamięci masowej USB, jeśli wyskakuje okienko z prośbą, co chcesz zrobić. Alternatywnie, można stosować inne metody jak wysyłanie pliku do siebie za pośrednictwem poczty e-mail lub za pomocą technologii Bluetooth.
 4. Poruszać się w pamięci telefonu i ten sam sposób, jak zewnętrzny dysk twardy. Utwórz folder "Dzwonki" jeśli jeszcze nie istnieje.
 5. Skopiuj wyeksportowany plik MP3 dzwonek do tego folderu.
 6. Wysunięcie telefonu z komputerem.
 7. Otwórz menu Ustawienia w telefonie Android.
 8. Wybierz "Dźwięk".
 9. Wybierz opcję "Device" i dzwonek znaleźć plik dzwonka zapisany.

iPhone Dzwonki

Podobnie jak Google Android, najprostszy sposób, aby utworzyć własny dzwonek dla iPhone na Mac jest użycie GarageBand. Różnica polega na tym, że nie jest to opcja dostępna w GarageBand stworzyć fragment dzwonka i wysłać go bezpośrednio do iTunes. Po to jest tam, można zsynchronizować iPhone do iTunes i nowy dzwonek powinien być dostępny na liście dzwonków w telefonie. Proces jest trochę bardziej zaangażowani, jeśli masz komputer z Windows, ponieważ iPhone nie technicznie używać MP3. Akceptuje formacie M4A / M4R zamiast, który jest zastrzeżony dla rozszerzenie Apple iPhone dzwonki.

 1. Możliwe jest tworzenie tworzyć własne dzwonki bezpośrednio z poziomu iTunes. Po pierwsze, znaleźć plik muzyczny w bibliotece iTunes, które chciałbyś ciach do pliku dzwonek.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na utworze i wybierz "Get Info".
 3. W wywołanym oknie pop-up, przejdź na zakładkę Opcje.
 4. Ustawić czas rozpoczęcia i czas zakończenia, pamiętając, że dzwonek nie może dłużej niż 40 sekund będzie. Do wyboru obok czasu rozpoczęcia i czas powinny być zaznaczone. Kliknij przycisk OK.
 5. Powrót w głównym oknie programu iTunes, wybierz Zaawansowane na pasku menu, zapewniając, że wybrany plik jest nadal podświetlony.
 6. Kliknij Utwórz wersję AAC.
 7. Pojawi się skrócona wersja w bibliotece iTunes pod pliku źródłowego. Przeciągnij i upuść nowy plik na pulpicie.
 8. Wróć do oryginalnego pliku i odznacz Czas rozpoczęcia i czas tickboxes w zakładce Opcje.
 9. Zmień nazwę rozszerzenia na nowego pliku dzwonek, który powinien być teraz na pulpicie, z .m4a do .m4r.
 10. Jeśli nie można zrobić kroku nr 9, przejdź do Panelu sterowania w komputerze, wybierz Wygląd i personalizacja, a następnie wybierz Opcje folderów. W zakładce "Widok", odznacz pole wyboru, aby "Ukryj rozszerzenia znanych typów plików."
 11. Powrót w iTunes, usuń wersję niestandardową pliku dzwonek z biblioteki iTunes.
 12. Przeciągnij i upuść nowy plik .m4r z pulpitu do "Biblioteka" podtytuły w lewym panelu programu iTunes.
 13. Nowy dzwonek powinna się pojawić w dzwonki podtytuły biblioteki iTunes.
 14. Podłącz iPhone'a do komputera i synchronizacji z iTunes, zapewniając, że dzwonki są ustawione do synchronizacji. Następnie wyjąć z telefonu iPhone.
 15. Na iPhone, przejdź do menu Ustawienia, a następnie dźwięki, potem dzwonki. Stamtąd będzie można zobaczyć nowe dzwonki MP3 z listy dostępnych dźwięków.

Rzeczy, o których warto pamiętać

Dzwonki MP3 może być doskonałą alternatywą do tego blaszany wersji Taniec Fairy Sugar Plum, że z telefonem. Najlepiej jednak, aby zachować kilka rzeczy na uwadze, gdy robi zakupy dzwonka.

Kontrowersja

Ponieważ przemysł muzyczny związał swój wóz do gwiazdy dzwonek, ceny za dzwonki poszedł w górę iw górę, i za to, że przemysł jest teraz przeżywa luz. To jest możliwe, aby znaleźć niedrogie dzwonki mp3 tam. Po patrząc na ceny, należy pamiętać, że płacisz za około 20 sekund klipu muzyki i że prawdopodobnie nie powinien kosztować więcej niż całego utworu pobranego z innej strony. Dlatego często lepiej jest użyć jednej z powyższych metod, aby tworzyć własne dzwonki mp3 zamiast.

Shady Postacie

Jeśli coś wydaje się tak często w reklamy pop-up, jak dzwonki zrobić, to jest sprawiedliwe zakład, że są ludzie, tam modląc się na naiwności innych. To jest problem - możesz zapisać się na wolnym dzwonek i nagle masz abonament na całe życie do usługi, która jest rozliczeniowy 20 dolarów miesięcznie, przesyłam Ci zapory niechcianych wiadomości tekstowych i do których nie masz pojęcia, jak się wypisać , Zanim zarejestrujesz się za jakąkolwiek usługę, nawet próbnego, upewnij się, że jest centrum obsługi klienta, procedura wypisz się, że nie będzie sprzedawał swój numer do marketerów, i że nie ma żadnych ukrytych opłat. I oczywiście, zanim dasz swój numer karty kredytowej, upewnij się, że witryna jest bezpieczna, a ludzie legit. Jest to kolejny powód, dla tworzenia własnych dzwonków jest bezpieczniejsze i ogólnie bardziej pożądane.

Cyfrowy sposób na Spersonalizuj swój telefon

Istnieje wiele sposobów, aby dostosować swój telefon komórkowy, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu. Możesz używać telefonu komórkowego zabawa przypadek, na przykład, ale o niestandardowych dzwonki MP3 jest chyba jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że telefon jest inny od pozostałych. Jeśli używasz unikalny i niezwykły utwór jako dzwonek, zawsze wiesz, natychmiast, gdy jest to telefon, że się dzwoni.