grsail.com

dlaczego siwe włosy żółkną

Usuń żółty z siwe włosy

Usuń żółty z siwe włosy


W wyniku próby usunięcia żółty z siwymi włosami, wiele osób korzysta z produktów, które dodają niebieski lub fioletowy na włosach. Aby uniknąć stania "niebieski włosach staruszkę" (lub pan), należy stosować te produkty i ich domowe odpowiedniki rozważnie.

Dlaczego Siwe włosy żółkną?

Siwe włosy mogą mieć żółty odcień jako skutek przyczyn wewnętrznych lub zewnętrznych. Leków, żywności i zdrowia warunkach można włączyć włosy żółty od wewnątrz włosa. Produkty stosowane na włosy, takie jak szampony, odżywki, lakieru do włosów, pianki, żele mogą zostawić żółtawy osad na włosach.

Suszarka włącza szary lub biały z powodu utraty melaniny. Melanina zapewnia włosy i skórę z jego kolor lub pigmentacji. Żółknięcie od wewnątrz łodygi włosa lub na powierzchni włosów jest widoczne włosy stają się coraz bezbarwny.

Będziemy chcieli, aby ocenić przyczynę żółknięcia. Czy przyjmowanie leków, który jest znany, aby zmienić kolor włosów? Czy masz chorobę wątroby lub inny stan znany do skóry i oczu żółto? Jesz mnóstwo marchewki lub innych produktów, które są bogate w karoten, pomarańczowy związek, który może sprawić, skóra i włosy żółtawe? Czy jesteś palaczem, której włosy były pożółkłe od nikotyny? Czy wody używać do mycia włosy mają wysoką zawartość żelaza? Czy można pływać w basenie mocno chlorowanej? Po odpowiedzi na te pytania, warto spojrzeć na produkty, których używasz na włosy.

Jeśli to możliwe, będziemy chcieli, aby wyeliminować przyczynę żółknięcia. Jeśli nie jest to możliwe, z poniższych środków może być pomocne w usuwaniu żółtawy odcień na włosach.

Dlaczego niebieski lub fioletowy?

Produkty handlowe i niektóre środki do domu, dodać pigment niebieski lub fioletowy na zewnątrz włosa. Te środki działają na zasadzie znanej z artystami: uzupełniające się kolory mają tendencję do neutralizacji ich przeciwieństwa. Niebieski jest uzupełnieniem pomarańczowy i fioletowy jest uzupełnieniem żółty. Korzystanie z tych uzupełniających pigmentów na żółtawy lub orangish (mosiężny) szarym, srebrnym lub białym włosów neutralizuje niechciane kolory. Należy uważać jednak, aby nie przesadzić niebieski lub fioletowy.

Strona główna zadośćuczynienie usunąć żółty z siwe włosy

Istnieje wiele naturalnych środków do neutralizacji żółty odcień w siwych włosach. Oto kilka z nich:

 • Ocet - Zrób płukanie z niewielką ilością octu i wody (1 łyżka octu jabłkowego na 1 litr wody), aby usunąć żółty z włosów. Upewnij się, że dokładnie spłukać, aby usunąć wszystkie z octem. Po płukaniu octu, można odżywić włosy jak zwykle z odżywka, który nie powoduje żółte włosy.
 • Napar z Betony - Zrób "herbata" (wlew) fioletowych kwiatów z ciepłą Betony wody. Niech kwiaty strome w wodzie, do uzyskania pożądanego koloru. Bardziej skoncentrowane infuzji, tym silniejszy kolor fioletowy.
 • Napar z Hollyhocks - Zrób "herbata" (wlew) fioletowych kwiatów hollyhock z ciepłą wodą. Niech kwiaty strome w wodzie, do uzyskania pożądanego koloru. Bardziej skoncentrowane infuzji, tym silniejszy kolor fioletowy.

Produkty komercyjne

Kilka kolorowanki włosów produkty są przeznaczone do usuwania żółty z siwych włosów; niektóre z najczęściej są:

 • Shimmer Lights od Clairol - rozjaśnia białe i siwe włosy i neutralizuje żółty
 • AG Srebro Shampoo- usuwa brassiness i rozjaśnia siwe włosy
 • Claypac Kolor Szampon (fioletowy) - Dodaje fajne dźwięki i usuwa żółty z siwymi włosami, używane tylko dwa razy w tygodniu
 • Roux Fancifull Płukać - gama kolorów tymczasowych białym, srebrnym i szarym włosy
 • L'Oreal Profesjonalne Biały kolor fioletowy Przechowywanie Szampon - produkt jest zwykle używane przez specjalistów w celu usunięcia żółtego i mogą być łączone z innymi szamponów kolorów L'Oreal, w zależności od koloru włosów, do którego jest stosowana
 • Aveda Niebieski Malva Shampoo - barwnik kwiat Jeżówka (herb również wewnętrznie, aby wzmocnić układ odpornościowy), które rozjaśnia szare włosy i zmniejsza brassiness w włosów farbowanych

Wybierz Remedy

Po ustaleniu, dlaczego włosy ma żółty odcień, można wybrać środka do własnych potrzeb. Aby usunąć żółknięcia, nie ma potrzeby, aby przekształcić się w niebieskim lub fioletowym włosach starego człowieka. Niektóre produkty mogą przesadzać z pracy, gdy usunięcie żółty z szarym włosów, dzięki czemu włosy zmieniają kolor na niebieski lub fioletowy. Przy odrobinie eksperymentów można znaleźć odpowiedni produkt i odpowiednią ilość, aby zastosować się do wykupienia żółta bez uzyskania nowego, niechcianego odcienia.

Czy stres Przyczyna Siwe włosy

Czy stres Przyczyna Siwe włosy


Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie: "Czy stres powodują siwe włosy"? Jeśli jesteś jednym z milionów ludzi zastanawiają się o to samo.

Dlaczego włosów Okazuje Szary

Jak wiek, jeden z zauważalnych zmian, które występuje jest siwienie włosów. Dzieje się tak w wyniku starzenia i śmierci komórek melanocytów, które produkują melaninę substancji, które nadaje włosom To genetyczne naturalny kolor. Gdy większość melaniny w mieszkach włosowych jest stracone, włosy stają się szare. Gdy melanina nie jest już produkowane w ogóle włosów staje się biały.

Istnieją dwa podstawowe kolory pigmentu melaniny, feomelanina i eumelaniny. Kolor feomelanina jest żółta, czerwono-brązowy kolor i czarne eumelaniny jest do brązowego. A osoby kolor włosów zależy od mieszanki proporcji każdego pigmentu. Często okazuje się, że ludzie z blond włosy siwieć w starszym wieku niż te, o ciemnych włosach po prostu ze względu na fakt, że utrata pigmentu jest trudniejsze do wykrycia w głową pełną jasnym kolorze włosów.

Czy stres Przyczyna Szare Kolor włosów?

Przez wiele lat naukowcy i badacze badali związek między stresem i siwe włosy. Jednakże, istnieje wiele różnych poglądów co do roli, jaką odgrywa stres rzeczywiście w procesie siwiejące.

Genetyka

Wielu naukowców uważa, że ​​włosy szarzeje na podstawie genetyki człowieka. Podczas gdy większość ludzi zaczyna dostrzegać swoje pierwsze siwe włosy w wieku od trzydziestu do trzydziestu pięciu, są takie, które zaczynają siwieć, gdy są nastolatki i inne, które mają wszystkie ich naturalny kolor włosów wiele lat po ich pięćdziesiątych urodzin. Kiedy ludzie się szary przedwcześnie lub w późniejszym etapie w życiu, są zazwyczaj starsi członkowie rodziny, które doświadczyły tego samego.

Stres i Genetyka

Podczas gdy wielu naukowców uważa, siwe włosy jest ściśle z powodu genetyki, jest też duża liczba, że ​​wierzą, że przewlekły stres, wraz z genetyki, ma określony wpływ na proces siwiejące.

Naukowiec z Sinai Hospital w Baltimore, Tyler Cymet, badali wpływ przewlekłego stresu i zmiany, jaką miał na kolor włosów. Doszedł do wniosku, że długotrwałe przewlekły stres, albo fizyczne lub psychiczne, trwające dwa lub więcej lat spowodował ludzi do szarej wcześniej niż zwykle. Wczesne siwienie następuje w wyniku stresu, powodując przedwczesne starzenie się całego ciała człowieka, w tym włosy.

Tyler Cymet uważa również, że włosy całość ludzi zamienia szare około pięciu lat wcześniej, niż to miało miejsce w 1970 roku. On uważa, że ​​to wcześniej siwienie jest wynikiem:

 • Zwiększony stres
 • Szybszy tryb życia
 • Brak snu
 • Zła dieta

Stres i chroniczna wolnymi rodnikami

Profesor dermatologii na University Hospital Schleswig-Holstein w Niemczech, Ralf Paus uważa przyczyny siwienie może być połączenie genetyki i przewlekłym uszkodzeniem przez wolne rodniki. Wolne rodniki, które są cząsteczkami, które są komórki niestabilny, atak i uszkodzenie komórek melanocytów wpływających tym produkcję melaniny. Jedną z głównych przyczyn wolnych rodników jest stres.

Stres, Szary Włosy i Wschodniej Kultury

W odróżnieniu od zachodnich przekonań medycznych, kultury Wschodu wierzą przedwczesne siwych włosów pochodzi z braku równowagi w organizmie powodując chi energii, naturalne siły życiowej, która przepływa przez wszystko, aby stać się w stagnacji. W chińskiej medycynie tradycyjnej nierównowaga uważa się w nerkach i krwi. Ogólnie, leczenie obejmuje preparatów ziołowych, medytacji i różnych form redukcji stresu i zarządzania.

W medycynie ajurwedyjskiej indyjskiej, przedwczesne siwych włosów jest również uważa się za spowodowane przez brak równowagi w organizmie i jest traktowany z preparatów ziołowych i techniki zarządzania stresem.Chociaż większość naukowców zgadza się, nie ma korelacji między stresem i siwych włosów, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, "Czy stres powoduje siwe włosy?"

Jak wyrastają siwe włosy

Jak wyrastają siwe włosy


Kobiety, które mają kolorowe włosy od lat czasem dochodzą do punktu, gdzie oni raczej zaprzestania barwienie, ale zastanawiam się, jak rozwijać się siwe włosy podczas rysowania, jak mało uwagi do procesu, jak to możliwe. Istnieje wiele sposobów podejścia do rozważenia.

Dlaczego ludzie decydują się wyrastać szarym

Kobiety, kolor włosów na pokrycie szary często dochodzą do punktu, w którym siwe włosy na skroniach, z przodu głowy i wzdłuż części pojawiają się szybciej i są bardziej liczne niż kiedyś. Ciemniejszy kolor włosów; bardziej widoczne szaro. Są to produkty, które pomogą pokryć szary między barwników, lub możesz wybrać częściej kolor. Jednak wszystkie tego procesu może doprowadzić do suchych, łamliwych włosów.

Z tych powodów, niektóre kobiety decydują, że dodatkowe wydatki, nie mówiąc już o ilości czasu i wysiłku potrzeba, aby ukryć szary, nie są tego warte. Nie tylko to, ale oni widzą inne kobiety, które świetnie wyglądają na sobie swój naturalny kolor na szary, co może prowadzić do dużego kobiet pytanie, jak wyrastają siwe włosy i trzymać się poczuciem stylu w procesie.

Jak wyrastają siwe włosy

Kiedy myślisz o przejściu między farbowanie włosów i pozwalając włosy wyrastają z jego naturalnym kolorze szarym, jednym głównym problemem jest to, jak straszne to będzie wyglądać w trakcie procesu. Nikt nie chce tej linii definicji, która zwraca uwagę na nasze włosy, ale nie ma sposobu, aby całkowicie uniknąć rosnącego z procesu krótki golenia głowy i zaczyna od zera. Jednakże, jeśli nie jesteś gotowy do tak drastycznego kroku, oto kilka kroków, które pomogą dokonać przejścia trochę mniej dramatyczne:

Zmień na jaśniejszy odcień Pierwszy

Przed rozpoczęciem procesu wzrostu out, zmiana na blond lub jasnobrązowego cienia, więc nowej jasnej szarości, srebra lub białego wzrostu nie będą tak widoczne. Wybierając nowy odcień, należy wybrać kolor, który pasuje do odcienia skóry.

Cut Your Hair

Jak wyrastają siwe włosy

Część utrzymując włosy zdrowe wymaga coraz to przycięte regularnie, ale jeśli chodzi o wyrastające włosy, coraz fryzjera służy również celom odcięcie stary kolor. Może warto rozważyć krótszy fryzurę, przynajmniej tymczasowo, podczas gdy rośnie swoje włosy. Krótkie włosy pozwoli Ci wykonać zadanie uprawy włosy się raczej wcześniej niż później.

Kamuflaż Nowe wzrostu z Rinse

Nawet z jaśniejszym kolorem i krótsze włosy, jak rosną włosy szare nadal pokazują. To nie będzie tak widoczne, jak szary przeciwko ciemniejszy odcień, ale to nadal nie jest. Naturalne światło słoneczne lub jasne światło podkreśli szary jeszcze bardziej. Jeśli wolisz zakamuflować wzrost nowych trochę więcej, można tymczasowo ukryć za pomocą niestałego płukanie kolor włosów. To wypłukać ponad pięciu lub sześciu szamponów, więc będzie musiał się go ponownie, dopóki stary kolor jest odcięta i szary jest całkowicie uprawiane na zewnątrz, ale to nie pomaga złagodzić do nowego spojrzenia z twojej godności nienaruszonym.

Zaznacz Your Hair

Innym sposobem na łatwość w pozwalając swoje siwe włosy wyrastają jest podkreśliły włosy. Możesz zacząć z ciężkimi najważniejszych i stopniowo zmniejszać podkreśla, jak Twój siwe włosy przychodzi. Porozmawiaj z pielęgnacji włosów zawodowej i poprosić o radę co do najlepszej metody.

To wymaga cierpliwości

Bez względu na to, które podejście LEKU rośnie swoje siwe włosy, to zajmie cierpliwość. Podczas procesu na pewno się komentarze z rodziną i przyjaciółmi. Niektórzy pomyślą, że "To jest wielki!" podczas gdy inni mogą powiedzieć coś w rodzaju: "Jesteś za młoda na siwe włosy." Jak przejść przez miesiąc to ma rozwijać się, pamiętaj, że to twoje włosy. Nie pozwól presji kołysać się od tego, co naprawdę chcesz. Jeśli tak, być może trzeba będzie zacząć wszystko od nowa!

Wiele kobiet są bardzo zadowoleni z ich nowy wygląd po powrocie do swojego naturalnego koloru - nawet jeśli teraz jest naturalny kolor szary. Sól i pieprz, białe lub srebrne włosy mogą być dramatyczne zmiany, ale twój naturalny kolor jest odpowiedni dla Twojej skóry i często sprawia, że ​​wyglądasz młodziej, niż gdybyś farbować włosy.

Co powoduje Siwe włosy?

Co powoduje Siwe włosy?


Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co powoduje, że siwe włosy? Jeśli tak, czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedź na to proste pytanie ze złożoną odpowiedzią.

Komórki melanocytów i Siwe włosy

Jak wiek, twoje ciało przechodzi przez wiele zmian fizycznych, w tym siwienie twoich włosów. Włosy szarzeje, gdy komórki produkujące melaninę, komórki macierzyste melanocytów, zaczynają umierać. Jak mieszki włosowe otrzymują mniej melaniny, substancji odpowiedzialnej za naturalny kolor włosów, włosy traci swój naturalny kolor, z czasem coraz bardziej szare. Kiedy komórki produkujące melaninę melanocytów zatrzymać całkowicie włosów staje się biały.

Melanina Pigmenty

Mimo, że ludzie mają różne kolory i odcienie włosów, komórki melanocyty produkują melaninę w zaledwie dwóch kolorów podstawowych pigmentu:

 • Eumelanina - brązowym lub czarnym
 • Feomelanina - żółty do czerwono-brązowa

Mieszanka eumelaniny i feomelanina że twoje komórki melanocyty produkują określa swój naturalny kolor włosów genetycznej.

Ludzie z blond włosy często wydają się szare w późniejszym wieku niż te z ciemnymi włosami. Jednakże, nie jest to konieczne. To jest po prostu trudniej zobaczyć mieszków włosowych, które straciły swój kolor pigmentu w głowie pełen światła kolorowe włosy.

Co powoduje Siwe włosy? Genetyka

Wielu naukowców uważa, że ​​genetyka jest kluczowym czynnikiem, dyktując wiek, w którym czyjeś włosy szarzeje. Mimo, że wielu ludzi zaczyna dostrzegać swoje pierwsze siwe włosy w ich połowie lat trzydziestych, wiele osób po pięćdziesiątce, które nadal mają swój naturalny kolor włosów. Jednak na drugim biegunie są osoby, które zaczynają iść szary, gdy są nastolatki, niektóre obracając cały szary w swoich wczesnych lat dwudziestych. W większości przypadków osoby, które doświadczają bądź przedwczesne siwienie lub siwienie w starszym wieku mają członków rodziny, z podobnych doświadczeń.

Siwe włosy i chorobowe

Naukowcy ustalili, że istnieją pewne schorzenia, które mogą być czynnikiem przyczyniającym się do włosów pacjentów siwieją szybciej, a w młodszym wieku, niż by się pojawić, jeśli oni nie cierpią z powodu tych warunków. Takie stany medyczne obejmują:

 • Choroba wieńcowa
 • Niedoczynność tarczycy
 • Nadczynność tarczycy
 • Choroba Gravesa
 • Choroba Hashimoto
 • Celiakia
 • Choroba Crohna
 • Bielactwo
 • Robaki
 • Niedokrwistość
 • Niedobór witaminy B12 spowodowana diety
 • Niedobór witaminy B12 spowodowana zaburzeniami wchłaniania

Dodatkowe czynników mogących przyczyniać się do siwych włosów

Mimo, że większość naukowców i badaczy zgadza się w role, że komórki macierzyste melanocytów i genetyki odgrywają w procesie siwiejące, istnieją inne możliwe czynniki dotyczące tego procesu, gdzie naukowcy czasem nie zgadzać. Oto kilka z tych obszarów.

Stres

Wielu badaczy i naukowców przeprowadzenie badań poszukujących ostatecznego związek między stresem i siwe włosy. Z biegiem lat, wyniki tych badań doprowadziły do ​​wielu punktów widzenia, w tym:

 • Połączenie stresu i genetyki powoduje włosy się szary
 • Stres powoduje wolne rodniki, które niszczą komórki melanocyte macierzystych, co prowadzi do spadku produkcji melaniny
 • Genetyka sam powoduje siwienie wystąpić i stres nie jest czynnikiem

Palenie

Wielu naukowców zgadza się, że palenie powoduje włosy się szary w młodszym wieku niż to, czy dana osoba nie pali. Palenie powoduje naprężenia wszystkich komórkach organizmu, i przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Genotoksyczne stresu komórkowego

Według badania przeprowadzonego przez naukowców i opublikowane w czasopiśmie naukowym, komórki, genotoksyczne stres komórek otaczających wyniki cebulki włosowe na uszkodzenia DNA pęcherzyków. To uszkodzenie powoduje, że komórki macierzyste melanocytów mniej melaniny do produkcji. Różne przykłady różnych czynników powodujących uszkodzenia tego rodzaju stres obejmują:

 • Światło ultrafioletowe
 • Chemikalia
 • Promieniowanie jonizujące

Nadtlenek wodoru Konstruowanie w Ciele

Według badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii na Uniwersytecie w Bradford, badacze stwierdzili, że naturalne build-up nadtlenku wodoru w organizmie powoduje wytwarzanie melaniny spada. Mimo, że ludzkie ciało produkuje nadtlenek wodoru przez cały okres eksploatacji, ale również produkuje enzym zwany katalazy. Katalaza rozkłada nadtlenek wodoru w dół do tlenu i wody, które organizm jest w stanie uwolnić. Jednakże, z wiekiem maleje produkcja katalazy, powodując nadtlenku wodoru do gromadzenia.Chociaż większość naukowców zgadza się, że genetyka odgrywa kluczową rolę w procesie siwiejące, istnieje wiele innych czynników do rozważenia przy odpowiedzi na pytanie: "Co powoduje, siwe włosy?" Porozmawiaj ze swoim lekarzem w celu ustalenia, co niektóre z powodów, dla siwych włosów w danym profilu medycznym może być.

Należy Pluck Siwe włosy?

Każda kobieta zadaje sobie pytanie, czy nie zrywać siwe włosy, gdy nagle zauważa pierwsze siwe włosy na głowie. Wiele osób boi się to zrobić, ponieważ wierzą, że włosy nie odrastają.

Należy Pluck Siwe włosy?

Wyciąganie siwych włosów jest stosunkowo nieszkodliwy sposób pod względem gęstości włosów, według dermatologa dr Marty Toronto Gildon. Włosy odrosną, ale to nadal będzie szary. W istocie, ma chropowatą teksturę niż naturalnie pigmentowany włosów. Struktura ta nie zmienia się po wyciągając włosy.

Marc Anthony stylista włosów, który wytwarza własną linię produktów do pielęgnacji włosów, mówi, że po wyciągnięciu siwe włosy trzeba patrzeć na jego korzeni. Jeśli jest biały, możesz być spokojny. Jeśli korzeń jest czerwony, to najprawdopodobniej wyciągnął ją z ukrwienia. W tym przypadku jest mało prawdopodobne, że włosy odrastają ponownie. Jest również możliwe, że nowe włosy mogą stać się wrastanie, co może prowadzić do infekcji i bliznowacenia.

Jest popularnym mitem, że wyrywanie siwych włosów powoduje wiele więcej siwych włosów, aby pojawić się w jego miejsce. Marc Anthony mówi, że to się nie stanie. W przeciwnym razie, możemy zaobserwować podobny efekt po wyrywanie brwi. Jednak zazwyczaj nie polecam wyciągając siwe włosy do swoich klientów. Jest tak wiele sposobów, aby naprawić ten problem. Poza tym, kto powiedział, że siwe włosy to coś wstydliwego?

L'Oreal Patenty Tajne Potion przeciwko Siwe włosy

Wniosek o patent został złożony kilka lat temu. Nowy wynalazek obiecał niezawodnego zapobiegania siwiejące włosy. Teraz to się stało - L'Oreal zarejestrował patent, i musimy czekać na uwolnienie produktu nowy technologii.

L'Oreal Patenty Tajne Potion przeciwko Siwe włosy

L'Oreal nie wspomina o dokładną datę nowego produktu pojawi się na półkach sklepowych. Nadal nie jest jasne, jaki produkt będzie: BAD lub na włosy maskę.

Patent nr 8445004 B2 jest jego oficjalna nazwa naukowa brzmi dość skomplikowana: "Podawanie leków naśladujących dopachromu tautomerazy (TRP-2) Aktywność ochrony melanocytów mieszków włosowych." Ale w języku mówionym, to może brzmieć następująco: "sekret broń, która będzie zapobiegać siwe włosy. "

I, jak wcześniej informowaliśmy, mówimy o zapobieganiu siwych włosów. Jeśli pojawiły się już tylko barwienie zrobi.

Jak zapobiec Siwe włosy

Starzenie się jest naturalnym procesem w organizmie człowieka, a także siwiejące włosy. Niestety, nikt nie jest odporny na ten problem. Często pojawiają się pierwsze siwe włosy w młodym wieku. Jak można spowolnić proces i cieszyć się naturalny kolor włosów znacznie dłużej?

Jak zapobiec Siwe włosy

Co powoduje Szare Kolor włosów?

Zanim zaczniemy mówić o środkach, jakie należy podjąć, ważne jest ustalenie pochodzenia i przyczyny siwiejące włosy. Gdy nasze włosy zaczyna tracić swoje naturalne barwniki - komórki zwane melanocyty - inne pigmenty (głównie szaro-biały) stają się bardziej widoczne i ostatecznie wypełnić całą strukturę włosa. Zazwyczaj, siwienie jest związane z rozpoczęciem starzenia się, ale w rzeczywistości nie są inne powody: genetyka, ciężką stres, niedożywienie i inne problemy zdrowotne. Jednakże, jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek, można spowolnić proces naturalny.

Stop Smoking

Mówi wiele o szkodliwości palenia. To naprawdę jest szkodliwe dla zdrowia i jest katalizatorem dla raka. Palenia jest jedną z przyczyn, które powodują wczesne szarzenie włosów. Więc jeśli palisz, spróbuj zrezygnować z tego nawyk, tak szybko jak to możliwe. W ten sposób, będzie można uniknąć nie tylko niechciane siwe włosy, ale również zachować młodość skóry i zdrowia całego organizmu.

Unikaj alkoholu, kawy i Fast Food

W dzisiejszym świecie, są to najbardziej popularne produkty, które często miłość rozwija się w nawyk. Duże porcje alkoholu, kofeiny i niezdrowej żywności są największymi wrogami naszej skóry i włosów. Byłoby wspaniale, aby zrezygnować ze szkodliwych produktów całkowicie. Jednakże, jeśli jest to trudne, powinieneś przynajmniej spróbować zmniejszyć ich zużycie. Unikaj niezdrowej żywności i zastąpić je z naturalnych zdrowych produktów, bogatych w witaminy.

Zarządzanie stresem

Stres jest główną przyczyną siwych włosów. Długie okresy nerwowość, lęk i napięcie sprawiają, że włosy tracą swój pigment. Więc staram się pozbyć takich warunkach. Medytacja, głębokie oddychanie, joga, relaks, aromaterapia i inne działania łagodzące są bardzo skuteczne przed stresem.

Sen Enough

Bardzo ważne jest, aby wystarczająco snu (7-8 godzin dziennie). Jest to przydatne nie tylko dla stanu włosów, ale również do ciała i skóry. Więc odłożyć wszystkie niedokończone sprawy i mieć dobry sen w nocy.

Aktywny sposób na życie

W celu utrzymania pasuje, trzeba trenować intensywnie. Przyczynia się do poprawy krążenia krwi, zapewnienie odpowiedniego przepływu krwi, a tym samym poprawić stan skóry. W tym przypadku, można nawet zrobić bez salonów kosmetycznych. Pasywny styl życia jest trudna do utrzymania dopasowanie, nawet jeśli trzymać się odpowiedniej diety i powstrzymać się od złych nawyków. Jest to przydatne do zrobienia regularny masaż głowy z odpowiednimi olejami dla lepszego przepływu krwi do mieszków włosowych. Spędzaj więcej czasu na zewnątrz i ćwiczenia, a następnie włosy nie będą się szary tak szybko.

Jedz pokarmy bogate w białko

Białka są najważniejsze elementy dla normalnej produkcji melaniny, który utrzymuje normalne włosy i pigmentację skóry. Staraj się jeść jak najwięcej żywności bogatej w białko, jak to możliwe, unikać tłustych potraw. Indyk, kurczak, soja, kiełki pełnoziarniste, płatki - to wszystko są doskonałym źródłem białka zdrowe.

Weź witamin z grupy B

Ta grupa witamin pomoże zawiesić siwe włosy. Jedz pokarmy bogate w witaminy B2, B6, B12. Są to pieczywo pełnoziarniste, banany, płatki śniadaniowe, produkty mleczne, jaja, zielone warzywa liściaste, mięso, itp

Weź Cuprum, cynk i selen

Miedź jest bardzo ważnym elementem, który musi być obecny w codziennej diecie. Jedz więcej szpinak, rzepa, wątroba wołowa, nasiona słonecznika, orzechy nerkowca, migdały, soczewica, owoce morza i grzyby, a wkrótce zauważysz, niesamowite rezultaty.

Jeśli ciało brakuje jodu, włosy zaczyna siwieją dużo szybciej. Aby tego uniknąć, to ryby, szpinak, marchew i bananów do swojej diety.

Selen jest kolejnym ważnym elementem, którego brak powoduje przedwczesnemu starzeniu. Występuje w nasionach ryby, skorupiaki, pszenica, kukurydza, soja, orzechy włoskie i słonecznika.

Pij sok Indyjski agrest

Jeśli chcesz jeszcze bardziej imponujące wyniki, można kupić Amla - indyjski agrest. Uważa się świetnym pomocnikiem w pozbyciu się siwych włosów. Rub jej sok do skóry głowy na kilka tygodni. Połącz tę procedurę z lekkim masażem głowy. To pomoże przywrócić krążenie krwi, a twoje włosy będą się szary znacznie wolniej i staną się zdrowsze.

Po wszystkich powyższych zasad pomoże zapobiec siwe włosy i poprawić swoje zdrowie. Pamiętaj, że Twoje zdrowie zależy od Ciebie!

Zioła do Darken siwe włosy na Natural Color

Zioła do Darken siwe włosy na Natural Color


Chociaż istnieje wiele produktów ziołowych, które twierdzą, mogą przyciemnić włosy lub czasowo pokrycie siwych włosów, bez agresywnych środków chemicznych, jest wiele dyskusji co do ich skuteczności. Przed rozpoczęciem korzystania z tych produktów, należy zrobić swoją pracę domową. Ponadto, istnieje wiele naturalnych rzeczy można zrobić, aby walczyć siwe włosy w bezpieczny i skuteczny.

Herbal Produkt na Darken siwe włosy na Natural Color

Firmy pracują, aby znaleźć środki chemiczne i ziół, aby przyciemnić siwe włosy, zachowując naturalny wygląd, ale większość produktów na rynku, nadal produkują poplamione efekty, pokazując, że jest jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chodzi o naturalnym kolorze włosów. Następujące produkty twierdzą, że są w stanie pomóc ukryć swoje szarości bez agresywnych środków chemicznych.

On Shou Wu

Istnieje tradycyjna chińska medycyna nazywa produktu Shou Wu on. Jest to środek, który nie powinien być przepisywany siebie, tak jak tradycyjne chińskie leki lekarze wierzą, że mogą powodować niepożądane skutki uboczne, jeśli są wykorzystywane w niewłaściwy sposób lub przez niewłaściwą osobę. Sprawdź u lekarza medycyny chińskiej, aby sprawdzić, czy to ziołowy jest właśnie dla Ciebie.

Bringaraja i Amla

Istnieje ajurwedyjski ziołowy lek na szarym włosów nazywany bringaraja i innej nazwie Amla. Od medycynie ajurwedyjskiej jest oparta na równoważeniu energii leżącej wspierających swój typ ciała, konsultacja z lekarzem jest niezbędna przed podjęciem jakichkolwiek środków ajurwedyjskie.

Reminex

Jest naturalnym "lekarstwo" dla siwych włosów nazywany Reminex. Producent twierdzi, dodatek ten zawiera wszystkie przywrócenia naturalnego koloru włosów; Jednak nie ma badań potwierdzono bezpieczeństwa lub skuteczności tego roszczenia.

Sklep ziołowe farby do włosów i suplementy

Możesz sklep dla naturalnych rozwiązań dla pokrycia siwych włosów szybko i łatwo protekcjonalnie tych sklepów internetowych:

 • Mountain Rose Zioła: Jeśli szukasz certyfikowanych ekologicznych ziół i przypraw, Mountain Rose Zioła to niezawodne źródło, które jest certyfikowane przez Oregon niwa. Jako przykład ich oferty produktów, można kupić Amla, które niektórzy ludzie uważają, że mogą przyciemnić włosy.
 • Lass Naturals: Możesz skorzystać z liści henny i ziół, takich jak Amla, bhringray i neem w przypadku zakupu i korzystania Herbal Henna Powder. Oprócz tego, że zawiera zioła szybko i bezpiecznie pokrycie w szare, że preparat jest wolny od szkodliwych substancji, takich jak parabeny, laurylosiarczan sodu (SLS) lub ftalany.
 • LoveLula: Wybierz z szerokiej gamy kolorów i odcieni na pokrycie szare przeglądanie wybór swoich włosów naturalnych barwników Logona. Te produkty są certyfikowane przez BDIH i wolne od toksycznych składników, takich jak amonu, SLS lub nadtlenku.
 • Natury Elementy Inc .: Kup jeden miesięczny zapas He Shou Wu w dogodnej formie kapsułek. Sklep internetowy i bezpiecznie z głównych kart kredytowych, a także skorzystać z ich gwarancją 5-gwiazdkowym i niskich stawek przewozowych.

Utwardzanie Siwe włosy związane z Nutritional nierównowagą

Podczas siwienie jest naturalną częścią procesu starzenia, przedwczesne starzenie się może czasami być spowodowane niedoborem odżywczych. Poniżej znajdują się suplementy mogą być w stanie wykonać w razie przedwczesne siwienie jest spowodowana niedoborem odżywczych.

 • Siwych włosów może być rezultatem niedoboru witaminy B12. Suplementacja tej witaminy może zatrzymać lub odwrócić proces jeśli B12 niedobór.
 • Zaburzenia równowagi tarczycy może powodować siwe włosy. Suplementów wsparcia tarczycy takich jak Guggul może pomóc zrównoważyć tarczycy; Jednak najlepiej jest zasięgnąć porady endokrynologa, jeśli uważasz, że masz zaburzenia równowagi tarczycy.

W innych przypadkach, przedwczesne siwienie jest prawdopodobnie związane z dziedziczenia. Jeśli jeden z rodziców poszło szare przedwcześnie i doświadczasz to też jest duża szansa, że ​​dziedziczenie jest w grze i nie niedoborów żywieniowych.

Bottom Line

Nie ma magicznej kuli dla siwych włosów. Podczas gdy liczba producentów naturalnych suplementów, aby produkty, które twierdzą, aby przywrócić kolor włosów, nie ma badań, które zostały wykonane udowodnić swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Jeśli zdecydujesz się na spróbować którykolwiek z suplementów, upewnij się, że wykształceni pod uwagę korzyści i ryzyka takiej suplementacji. Zawsze należy porozmawiać z lekarzem przed siebie przepisaniem ziołowych suplementów.

Jak utrzymać z Growing siwe włosy

Melanocyty są komórki produkujące melaninę włosów daje włosom kolor. Kiedy melanocyty przestają produkować melaninę, to zaczyna uprawę siwych włosów. Siwe włosy nie tylko rosnąć, gdy youâ € ™ re starszy, choć ita € ™ s zazwyczaj w ten sposób. Nie jest przedwczesne siwienie włosów, w którym szare włosy rosną w głowie ludzi młodszych. Niektóre nastolatki doświadczają tego również.

Siwe włosy często wiąże się z coraz starsza thatâ € ™ s moich większości ludzi farbowania włosów, ponieważ dona € ™ t chce wyglądać stary, choć są tacy, którzy dona € ™ t umysł posiadający siwe włosy. Jeśli dona € ™ t chce przedwczesne siwienie włosów, istnieją różne rzeczy, które można zrobić, aby temu zapobiec. Są to witaminy, zioła i soki, które może podjąć, aby temu zapobiec.

Aby nie rośnie siwe włosy, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić:

 • Kwas pantotenowy, kwas pantotenowy jest substancja, która zapobiega przedwczesnej szarzenie włosów. Jest obecna w witaminę B-5. Weź tę witaminę, aby zapobiec przedwczesnemu siwienie włosów.
 • Warunki medyczne. Są schorzenia, które powodują, że włosy się szary szybko lub zbyt wcześnie, takich jak niedoczynność tarczycy, choroby Gravesa i choroby Hashimoto. Ita € ™ s najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli czujesz, że coś jest nie tak z przedwczesne siwienie włosów.
 • Witaminy i składniki mineralne. Oprócz witaminy B-5, inne witaminy z grupy B, takie jak biotyna są najlepsze dla Twoich włosów. Weź witaminy z grupy B, a także inne dodatki, aby upewnić się, że nie masz jodu, miedzi i niedobór żelaza, jak to wpływa na kolor włosów, a nawet spowodować jego upadek. Jedz pokarmy bogate w żelazo, takie jak wątroba, chude czerwone mięso, owoce morza, tofu i kurczaka, pokarmy bogate w jod i takich jak jajka, ser i nori. Miedź jest naturalnym składnikiem w produktach spożywczych, które można zwykle uzyskać z produktów bogatych w mineralnych, takich jak ziemniaki, fasola i groch.
 • Unikać mąkę i cukier. Mąka, cukier rafinowany może wzrost swojej siwych włosów szybko. Unikaj żywności z mąki i cukru rafinowanego, jak wiele, jak można uniknąć szybkiego wzrostu siwych włosów.
 • Zakaz palenia. Palenie może również przyczynić się do szybkiego siwienie twoich włosów. To dlatego, że dym zawiera substancje, które są szkodliwe dla włosów i skóry. Rzuć palenie i przeciwutleniacze, takie jak witaminy użyciu E.
 • Trawa pszeniczna sok. Sok z trawy pszenicy pomaga w przywróceniu kolor do siwych włosów. Wypij to, aby zapobiec siwe włosy.
 • Suplementy. Nie są suplementy, które zostały specjalnie wyprodukowane do zapobiegania przedwczesnemu rozwojowi szarej włosy jak Melancor. Melancor jest tablet wyprodukowany wywołać Melancor tak, że będzie produkować więcej melaniny i zapobiega szybki siwienie włosów. On Shou Wu lub znany również jako fo-ti jest chińskie zioło, które można spróbować przywrócić kolor włosów.
 • Unikaj stresu. Stres jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale również sprawia, że wygląda starzej. To także wpływa na produkcję melaniny, co spowoduje, że włosy szary przedwcześnie.

Każdy z nas będzie się starzeć i nie będziemy w stanie trwale zatrzymać nasze włosy przed rośnie szara, ponieważ jest to część życia. Jednak z kroków pod warunkiem, można zapobiec przedwczesnemu uprawę swojej siwe włosy i czuć się młodziej przez dłuższy czas.

Pozbyć siwe włosy: Jak kolor szary włosy

Dla wielu ludzi, siwe włosy jest faktem. Siwienie włosów może rozpocząć się już w młodym wieku; nawet niektóre nastolatki zauważyć kilka siwych włosów. Przez naszych trzydziestych lub czterdziestych, większość z nas będzie miał przynajmniej jakiś szary. Ponieważ ludzie często czują, że to sprawia, że ​​wygląda starzej, wiele zdecydować się na zastosowanie koloru włosów. Jeśli rozważa sposoby pozbyć się siwych włosów, istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Chociaż nie ma sposobu, aby go odwrócić, niektóre z tych technik farbowania włosów pomogą pokrycie. Sprawdź porady:

 1. Zapytaj plusy. Umów się na konsultację z renomowanego salonu mieć ocenę ogólnego stanu twoich włosów. Kolorowanki włosów produkty mogą być szkodliwe, więc chcesz mieć pewność, że Twoje włosy są tak zdrowe, jak to możliwe przed rozpoczęciem. Specjalista salon kolor jest najlepiej przygotowany do zapewnienia kolorów pomysły włosów i doradzić w sprawie metod maskowania szarej i stosuj kolor. Możesz wybrać się kolor stosowane profesjonalnie lub może wolisz do zakupu produktów przeznaczonych do użytku domowego. Jeśli zdecydujesz się go stosuje się, kontynuować czytanie następujące kroki.
 2. Pozbyć siwe włosy: Jak kolor szary włosy
  Wybierz odcień. To będzie mniej widoczne, że kolorowe włosy jeśli wybierzesz cień blisko do naturalnego koloru. Jednakże, może wolisz, aby eksperymentować z zupełnie nowy wygląd. Cokolwiek zdecydujesz, pamiętaj, że wynik będzie różnić się nieco od koloru na polu. Kolorowanki włosów produkty pracować z istniejącą koloru, więc nie będzie się różnić od osoby do osoby.
 3. Zobowiązać. Różne rodzaje produktów ostatnio przez różne ilości czasu. Niektóre myć w sześciu do ośmiu szampony, niektórych w około miesiąca, a niektóre metody są trwałe. Jeżeli jesteś użytkownikiem po raz pierwszy, może chcesz zacząć tymczasowego kolor, aby zobaczyć jak się czujesz o wyniku.
 4. Mieszają się. Jeśli masz tylko niewielką ilość siwych włosów, może warto rozważyć zastosowanie podświetlenia zamiast koloru całe głowy. Wprowadzając kilka odcieni do swojego naturalnego koloru, siwe włosy będą znacznie mniej widoczne.
 5. Zapoznaj się z instrukcjami. Bez względu na to, jaki rodzaj wzoru wybierzesz, pamiętaj, aby zapoznać się z wskazówek na opakowaniu przed rozpoczęciem pracy. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy wykonać je dokładnie.
 6. Zmaksymalizować efekt. Zastosuj kolor włosów do grayest obszarach głowy pierwsze, aby umożliwić wystarczająco dużo czasu mieszaninę do pracy. Zazwyczaj ludzie mają więcej siwych włosów na skroniach i ich korony niż oni w kierunku tyłu głowy.
 7. Czas jest wszystkim. Pozostawić roztwór koloru na włosach najdłużej dozwolonym przez instrukcje. Siwe włosy mogą być uparty, więc nie wypłukać, aż trzeba.
 8. Wyluzuj. Aby wydłużyć czas pomiędzy Ups, za rozjaśnienie włosów kilka odcieni, jeśli jesteś brunetką. Siwe włosy są mniej widoczne na blondynki niż na tych z ciemnymi zamków.

Wymagane narzędzia:

 • Koloryzacja
 • Stare ubrania i stare ręczniki
 • Regulator czasowy

Przestroga:

 • Nosić stare ubrania i korzystać stare ręczniki. Kolorowanki włosów produkty będą plamić tkaniny.
 • Zawsze należy wykonać testy skórne alergii 24-48 godzin przed nałożeniem koloru włosów.
 • Nigdy nie próbuj do koloru brwi ani rzęs. Do tego może spowodować utratę wzroku.

Szybkie porady:

 • Przygotować wszystko, że trzeba przed rozpoczęciem.
 • Wybierz żel kolor lub inny gęsty wzór do zminimalizowania kapania.

Jak Mieszanka siwe włosy z pasemkami

Jak Mieszanka siwe włosy z pasemkami

Istnieją różne rodzaje koloru włosów, które mogą być stosowane do włosów w zależności od stanu włosów. Powiedz to może być szary, ale tylko 50% całej sprawy jest pokryty szarym. Tymczasowym rozwiązaniem jest za pomocą pół-stałą mieszaninę. Istnieje wiele preparatów, które wymagają tylko łatwe, ale prostych instrukcji, które mogą być przygotowane w swoim własnym domu. Nie musisz iść do salonu i zapłacić mnóstwo pieniędzy. To jak prawo przebudową w swoim własnym domu. Najlepsze wyniki można osiągnąć, jednak z podjęciem decyzji właściwego koloru w połączeniu z naturalnym odcieniem. Nowy kolor blaknąć i myje się w czasie, i dlatego wyborze jednego przeniknąć twój prawdziwy kolor włosów jest bardzo istotne.

Oto niektóre farby do włosów, które można użyć:

 • Barwnik naturalny jest bardzo powszechne. Osoby, które są bardzo wrażliwe na farby do włosów na rynku danego produktu. Inni po prostu nie lubią używać jednego handlowego, więc idą z naturalnych.
 • Henna jest również szeroko stosowany przez wiele. Jest to jeden z głównych składników w kluczowych farbowanie siwych włosów i jest obecna w każdym wieku. Dużą zaletą jest to, że sprawia, grube włosy z zwyczajowego użycia. Wiele osób protekcjonalny ten produkt, ponieważ jest niedrogi.
 • Stałe barwnik używany do skrajnej zmiany koloru włosów, bo jeśli więcej siwych włosów Obecnie wymagane jest ten rodzaj barwnika. Robi to w zaciszu własnego domu jest rzeczywiście możliwe, ale eksperci doradzają, że trzeba skonsultować się z profesjonalnym stylistą włosów dla najlepszych rezultatów.

Jak to się mówi, że włosy to nasz "ukoronowaniem". To poprawia, jak jesteśmy postrzegani przez ludzi patrzy na nas. Nie chcesz, aby przejść wokół spaceru w okolicy lub w pracy patrząc jak ktoś z pozoru dostanie koloru wody we włosach. Ponowne zastosowanie barwnika jest koniecznością, jak tylko siwe włosy zaczyna rosnąć. Niektórzy nazywają go "re-touch". Chociaż, być może trzeba będzie zapłacić dodatkową kwotę ponownie wrócić do salonu, mimo, że nie będzie dużo.

Jest jeszcze inna technika ukrywania naturalny szary kolor włosów spowodowanego przez dojrzałym wieku - to się nazywa mieszanie siwych włosów. Odbywa się to poprzez postępującą stosowania barwnika i prędzej czy później mieszania swoje siwe włosy i tylko pozostawiając tylko niezauważone odcień szarości, który ma wyeliminować. Istnieje wiele wzorów można znaleźć na rynku. Działają one poprzez ustawienie się substancje, które powodują reakcję chemiczną. Ostatecznie, siwe włosy zniknie, a przynajmniej wrócić do jednostki naturalnego koloru włosów. Produkty tej miary zwykle zawierają substancje chemiczne, takie jak octanu ołowiu. Ten typ składnika kluczowego została zakazana w niektórych krajach takich jak Kanada i kilka krajów europejskich ze względu na możliwe działania rakotwórczego zawartości. W niektórych przypadkach niekorzystne reakcje są możliwe, gdy stosuje się w trwałej ondulacji.

Akceptacja starość oznacza posiadanie siwe włosy. Kilka ludzie są bardziej otwarci na to, że każdy przechodzi przez ten proces, jednak niektórzy ludzie przestali używać barwników, ponieważ ich treść chemiczne są szkodliwe i jeśli stosuje się w długim okresie czasu może być szkodliwe dla zdrowia.

Włosy: Farbowanie włosów Porady

Bezpieczne Farbowanie włosów w domu

Decydując się na podjęcie włosy kolorowania z salonu i do łazienki w domu może być duży krok. Aby uniknąć kolor włosów katastrofy wykonaj następujące kroki na farbowanie włosów w domu.

Najpierw musisz dowiedzieć się, jaki kolor twój stylista używa. Są szanse, że nie będzie chciał zrezygnować z formuły, więc możesz być podstępne tutaj. Zamiast pytać ją, co ona używa, co może budzić podejrzenia, o coś takiego: "Otrzymuję wiele komplementów na temat moich włosów i pytają jaki odcień jest. Jaki kolor byś powiedział, moje włosy są? "Lub coś w tym kierunku. Teraz słuchaj uważnie słów, które opisują ton i podstawę, tak będziesz wiedzieć, co do wykorzystania podczas barwienia włosów w domu.

Na przykład, jeśli twój stylista mówi, że złoty kolor, to wiesz, będziesz patrząc na produkt, który mówi coś lekkiego lub średniego złotego koloru. Słowa takie jak popiołu blondynka będzie oznaczać, będziesz szuka blondynka, który ma wydźwięk popiołu i nie ma czerwonych tonów w nim. Jeśli nie można uzyskać miarka z stylistka spróbować iść do apteki, która ma małe próbki kolorów (kawałki włosów farbowanych) z pól koloru. Dopasuj kolor włosów jak najbliżej do próbki i kupić odpowiedni kolor.

Gdy farbowanie włosów w domu zawsze używać dobrej jakości, produktów renomowanych. Henna nie jest dobrym rozwiązaniem. Choć wielu ludzi takich jak pomysł henny, ponieważ jego naturalnych właściwości, to jest produkt niestabilny, a wyniki nie mogą być zagwarantowane. Co gorsza, włosy, że ma w nim henna nie mogą być barwione na razie wyniki nie są ładne. Zamiast włosy muszą wyrastać lub chemicznie włókien, które mogą być bardzo szkodliwe.

Semi lub Demi-Kolory

Wiele razy chcesz mieszanka szarości lub po prostu nadać włosom trochę życia bez silnego trwałego koloru włosów jednak, gdy idziesz do sklepu, nie można znaleźć żadnego z pół lub semi-trwałe kolory, które lubisz. Oto dobra rada: znaleźć stałej kolor ci się, że jest w zestawie. Nadtlenek, że jest prawie zawsze 20volume (czyli siły wykorzystywane do trwałych kolorach).

Aby stworzyć długotrwały pół lub demi-kolor, można rozcieńczyć wodą destylowaną nadtlenek aby go 10volume. Oto jak: Instrukcja wywołać dwa uncji wywoływacza, który jest dostarczany do zmieszania z kolorem. Wylej jedną uncję dewelopera i wymieszać ją z uncji wody destylowanej (to będzie rozcieńczyć programiście 10volume, która złoży tylko kolor). W tej siły nie może podnieść wszelkie Twojego naturalnego koloru i daje dobrą długotrwały kolor.

Kolor włosów główna Zestawy vs Zawodowej Kolor włosów

Istnieje duża różnica pomiędzy zestawami kolorów włosów w porównaniu do profesjonalnego domu kolor włosów. Dostaniesz więcej możliwości z profesjonalnych kolorów włosów i większą różnorodność w siłę deweloperów. Zestawy kolorów domu włosy są skierowane bardziej na pokrycie szare i tylko 01:59 poziom oświetlenia. Jeśli jesteś brunetką, która chce być blondynką, na przykład, że będziemy wymagają zwykle około 5 poziomów oświetlenia. Chce porady w kwestii koloru włosów? Nie zawsze jest mądry, aby to zrobić samemu. Chyba, że ​​jesteś pół-pro sobie, to pewnie nie może zrobić, podkreślając zawodowych stylista może zastosować niskie światła, lub zastosować różne odcienie twórczo. Pieniądze można wpłacić profesjonalny stylista jest zapłata za jego czas, doświadczenie w stosowaniu, a wiedza o stylu. Zdobądź pieniądze warto. Jako zasada, jeśli używasz zestawu kolorów domu do włosów, kolor włosów nie więcej niż dwa cienie przeszłości, co aktualnie kolor.

Szybkie Kolor retuszu Sztuczka

* Oto szybki retusz kolorów sztuczka dla tych, którzy mogą być gotowy na retusz kolorów i posiadają ważne wydarzenie zbliża się, zanim będzie mógł otrzymać. Jeśli masz jasne włosy, zrobić suchy proszek twarzy, który jest zbliżony do koloru włosów i, z make up szczotki, zastosowanie tego prawa na terenie głównego w części. Dla tych z Was, którzy mają ciemne włosy, używać tuszu do rzęs i brwi trochę ołówek i stosować go bezpośrednio na części (to tymczasowo ukryć nowego wzrostu i zamaskować to więc kolor włosów nie pojawi się w potrzebie odcień).

Rewers Lukier

Czasami, po podświetlony włosy dotknął się kilka razy, to zaczyna wyglądać zbyt lekki. To może być problem. Nie bójcie się jednak, nie jest rozwiązanie: Rewers lukier.

W celu odwrócenia mróz włosy wyciągnąć włosy poprzez czapkę lukier i zastosować pół lub stały kolor, który jest zbliżony do naturalnego koloru. To rozbić zbyt jasne włosy i nadal pozwala na jego podświetlenie na ciemniejsze włosy i będzie Cię od konieczności posiadania całkowicie przyciemniane powrotem przed ponownym robi swoje podświetlanie.

Czerwony Kolor włosów

Czerwony kolor jest fantastyczny, a także włosy, które zanika jeden najszybciej. Czerwony jest odcień zabawy ale wymaga sporo utrzymanie. Jak można uniknąć szaleństwa nad zanika? Wybierz odcień z domieszką brązu, który przenika włosy lepiej.

Spróbuj użyć koloru-rozszerzenie szampon. Zanim zastosuje się zanurzyć na czerwono, jednak niech kolorysta ocenić swój odcień skóry, kolor oczu, kolor włosów i naturalne mieszanie się najlepszy odcień włosów dla Ciebie.

Utrzymanie Red Hair Red

To jest wspólne dla przyciemniane czerwone włosy znikną dość łatwo (zwykle z powodu stałych farby do włosów nie mają wiele kolorów pigmentu w nich). Chcesz poznać sekret o utrzymanie czerwone czerwone włosy? Jeśli chcesz zachować piękny kolor w między odcieniami, należy użyć czerwonej barwie szampon.

Aura sprawia czerwonej barwie szampon nazwie Marzanna głównej Szampon (takich firm jak Wella, Loreal, Clairol i innych również szampony, które są wykonane specjalnie do użytku na kolor włosów farbowanych).

* Te szampony są łagodne i nie usuwają kolor.

Kolor włosów i Perm

Oczywiście można uzyskać trwałą po kolor włosów. Dop sformułowane specjalnie dla koloru włosów farbowanych mogą uzupełnić swój kolor z pięknym ciałem, faktury i pełności.

Jako nowy kolor włosów wyrasta, wykorzystanie wybarwiający odżywki, które pomogą obszarów głównych mieszania. Zadbaj o swój kolor włosów i swojej trwałej ondulacji, używając delikatnego szamponu stworzony specjalnie dla włosów farbowanych. Szampon łagodnie: Szorstka szamponu może wysuszyć włosy lub pasek koloru. Wybierz intensywną odżywkę i regularnie go używać do przywracania istotną wilgoć i połysk do nowego koloru włosów.

* Jeśli uderzenie na plażę, traktują swoje włosy do urlopu-in odżywka, która zawiera filtry przeciwsłoneczne do ochrony przed koloru znikną.

Kolorowanki Szampony

Gdy światło włosy lub włosy, które zostało podkreślone zaczyna wyrastać, to często staje się bezczelny i nudny. Wiele razy nie chcesz ponownie kolor, czy, w przypadku naturalnie blond włosy, a może po prostu nie chcą się z chemikaliami na głowie.

Spróbuj kolorowania szampony z fioletowego zasad. Bardzo dobry jest Clairol w lśniące światła, a drugi jest po prostu Srebrny z Nexxus. Aura sprawia, jeden o nazwie "Blue Malva", który jest również dobre. Szampony działa na zasadzie, że niebieskie neutralizuje żółty, fioletowy i neutralizuje złota. Innymi słowy, jeśli twoje włosy są żółtawe lub mosiężny nich zneutralizuje to.

Bądź ostrożny, jeśli twoje włosy są suche i porowate, by go rozcieńczyć trochę pierwsza i nie używać go częściej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ może podać jakieś niebieskie poświaty. Szampony są dobrym sposobem, aby utrzymać jasne włosy patrząc ładne bez kolorów dotykowy w górę.

Podświetlanie

Gdy chce piękny zmianę koloru, podkreślając lub "lukier" może dać ładne wyniki. Czy wyciągnął przez nakładkę, wykonane z folii, lub malowane na skutki mogą od subtelnych do tak dramatyczne, jak chcesz i nie zmieniają ogólnej kolor.

* Ta technika jest doskonała do mieszania szary.

Wybielanie lub Podświetlanie bez Brassy

Chcesz wiedzieć o wybielania lub podświetlanie nie będąc bezczelny? Jednym z największych wydarzeń w podkreślając produktów ostatnio jest Clairol w BW Creme Ultra Drabbing rozjaśniania. Posiada bazę fioletowy, które neutralizują lub "szare" (jeśli będzie) wszelkie niechciane tony Brassy.

To creme bleach jest doskonała do głowy na wybielanie a także będą mogły być stosowane do podświetlania i frostings. Jest on dostępny w sklepach, które sprzedają do publicznej wiadomości lub możesz poprosić fryzjera, aby go używać.

High Color Wpływ

Ostatni termin kolor będzie "duży wpływ" i będzie wkrada się terminologią w salonach i czasopism. Oznacza to, że kolor włosów na bieżący sezon będzie jasne i odważne i mają bardziej oczywiste różnice kolorów na jednej głowie.

Obecnie miedziaki są "w" kolorze i są one często wyróżniony pogrubioną blondynki światła miedzi i złote kolory. Te kolory są łatwiejsze do osiągnięcia niż myślisz:

1. Użyj ciemniejszy kolor czerwony lub brązowy dla Twojej całej powierzchni kolor przy użyciu pół-stały kolor, który będzie stopniowo zanikać się.

2. Po kolorami jest wykonywane, szampon, suche i pociągnij włosy przez nakładkę lukier, stosując swoją jaśniejszą barwę po.

* Nie możesz mieć nawet do wybielania pierwsze, jeśli twoje włosy są jasnobrązowe lub jaśniejsze. Jednak pamiętaj, aby być odważnymi i wykorzystanie kolorów, które są żywe i oczywiście kontrastujące na nowy wygląd.

Utrzymanie siwe włosy z zażółcenie

KMS i Nexxus wspaniałymi szampony dla siwych włosów, aby zapobiec jego spojrzenie żółty i bezczelny. Sztuką jest, aby spienić się dwa razy; raz, aby oczyścić włosy, a drugi raz, pozostawić szampon we włosy przez około pięć minut. Produkt ten pozwala usunąć żółte tony. Następnie, przed wami stylu i wysuszyć włosy, stosuje się około trzech pokryw fulls fantazyjnych tymczasowego koloru w White Minx. To była ulubiona przez lata ze względu na jego zdolność do dostosowania się jasność siwych włosów. Pamiętaj, że wszystkie te produkty będą wyglądać fioletowy. Oni mają; jest to substancja chemiczna, która rozjaśnia włosy siwe. Kolejny świetny produkt jest VO-5 gładsza / odżywka dla siwych włosów. Używaj tylko kwoty ani grosza wielkości na suche włosy, aby Twoje siwe włosy jasne i łatwe do zarządzania. Jeśli palisz lub popływać w chlorowanych basenach, Twój siwe włosy będą tak naprawdę wyzwaniem, aby utrzymać jasne.

Walcz kolorów cieniowanych włosów

Wielu ludzi, którzy mówią, że kolorystyka włosów często zanika kolor przed nadszedł czas, aby to naprawić,. Nie wolno do tego dopuścić do Ciebie, walczyć blaknięcie koloru włosów!

Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie szamponu kolorów. Czerwoni znikną szczególnie szybko, więc należy używać szamponu dla rudych włosów. Browns ogół tracą żywotność przed dotknięciem się, dzięki czemu można używać szamponu do brązowe włosy.

Bardzo dobry kolor szampon, który jest rozsądne i można je znaleźć w wielu sklepach, które sprzedają do publicznej wiadomości jest Aura. Mają kolor szampon dla blondynki, brunetki i rude włosy. To jest tylko około 4 dolarów za 16 uncji butelki i jest bardzo dobry w utrzymaniu włosy w kolorze żywe i świeże spojrzenie pomiędzy kolorami.

Wybór odpowiedniego koloru,

Nienawidzę złamać go do ciebie, ale to, co widzisz nie zawsze jest to, co masz. Wybór odpowiedniego koloru włosów, patrząc na próbki może być trudne!

Przy wyborze koloru włosów, należy pamiętać, że próbki kolorów są wykonywane na bielonej, włosów syntetycznych. Na naturalnych, ludzkich włosów odcień zawsze pojawi się około jednej odcień ciemniejszy niż próbki koloru. Znajdź odcień, który Ci się podoba i używanie jednego odcień jaśniejszy, aby uzyskać naturalny wygląd.

Kolor naprawcze

Korygowanie niepożądanych dźwięków i kolorów we włosach jest podstawowym, jak koła kolorów samego. Czerwony neutralizuje zielone lub ashiness (i vice versa), niebieski neutralizuje żółty (i vice versa), fioletowy lub pomarańczowy (fioletowe neutralizuje i vice versa). Niektóre naprawcze roztwory barwiące są następujące:

• Jeżeli Twoje włosy są zbyt czerwone, kolor popiołu użyć, że ma zielone bazy.
• Zbyt pomarańczowy lub bezczelny? Używać fioletowego koloru w oparciu.

Kolor każdego przedsiębiorstwa mówi, co jej kolor bazowy jest, aby to ułatwić. Jeśli nie jesteś pewien, i robią własny kolor włosów, większość sklepów ze sprzętem urody przeszkolonych sprzedawców, którzy mogą pomóc, aby poprowadzić Cię przez proces wybór właściwego koloru.

Amoniak w kolorze włosów

Amoniak dostaje złą reputację. W małych stężeniach, amoniak nie jest toksyczny dla organizmu i jest konieczne dla niektórych kolorów na pokrycie szare lub rozjaśnić włosy.

Stały kolor włosów może otworzyć włosa amoniakiem bądź monoetanolamina (chemicznej z bezwonnego dymu). Przed uruchomieniem tego we włosach, poznać fakty:

• W dużych stężeniach, może być toksyczny

• Monoetanoloamina nie pokrywa szara lub rozjaśnić włosy, tak samo jak amoniak może

• Kolor Monoetanoloamina może być lepiej, jeśli twoje włosy zanika szybko i jest bardzo porowate lub uszkodzone, ale nadal zależy od marki

• Niektóre amoniaku kolory włosów może być bardzo klimatyzacji w zależności od innych składników w kolorze włosów, takich jak naturalne oleje

Rodzaje Kolor włosów

Zanim zastosuje się zanurzyć i farbować włosy Skandaliczne Cherry, warto trochę poeksperymentować z formą koloru włosów, która nie jest na stałe. Kolory włosów są w pięciu rodzajach:

• Farba barwiąca czasowo trwa od szampon dalej i jest osadzana na zewnętrznej części trzonu włosa

• Semi-czasowe kolor włosów trwa od 4-6 szamponów. Zwykle nie zawiera amoniaku i nie ma wywoływacza

• Demi-permanentny kolor włosów zazwyczaj zawierają niewiele lub nie amoniak i wykorzystuje niskie nadtlenek deweloper-kolor trwa około 6 tygodni i stopniowo zanika z powrotem do naturalnego odcienia

• Pół-stały kolor włosów zazwyczaj zawierają amoniaku i używa jakiś deweloper od 10 do 20 t.

• Stałe formuły kolor włosów zmienić naturalny kolor włosów i wymagają konserwacji do nowego wzrostu włosów po 4 do 6 tygodni-oznacza to dotykając się tych korzeni!

Kolor włosów dla Konserwatywnej Man

Zwłaszcza w dużej mocy sytuacjach biznesowych, prawdą jest, że pierwsze wrażenia ostatni. Dla każdego, kto chce wyglądać po prostu nieco młodszy, nie zmieniając jego ogólny kolor włosów, pół-stały kolor, który najbardziej odpowiada jego naturalny kolor włosów może dać głębię i definicję stylu, nie zmieniając jego wygląd drastycznie.

Dobry kolor włosów dla konserwatywnego człowieka można znaleźć w większości sklepów z narkotykami. Tylko dla kobiet i dla mężczyzn są Clairol dwa over-the-counter kolory polecam.

* Sztuką jest wybrać męską kolor włosów, który jest bardzo zbliżony do naturalnego koloru.

Stałe lub kolor zmywalny?

Stałe lub pół-stałe kolor? Mylić o różnicy?

Pół-trwałe kolory włosów nie wnikają głęboko do trzonu włosa i trwać tylko tylko o dwa do czterech tygodni (w zależności od tego, jak często jednym szampony) i może dać użytkownikowi możliwość zmiany kolorów i modyfikowania kolorów łatwo. Ponadto, jeśli niechciane dźwięki, takie jak dźwięki Brassy lub Ashy pojawiają, mogą dać dobry kolor naprawczych bez dalszego uszkodzenia włosów.

Stałe kolor jest dla tych ludzi, którzy są pewni koloru chcą i uświadomić sobie, że to musi być dotykane na odrost około czterech tygodni. Produkt ten przeprowadza się głęboko w włosa przez stosowanie wywoływacza i zazwyczaj nie będzie zanikać szybko.

Start Kolor włosów

Większość amerykańskich kobiet, które chcą na pokrycie szare, sportowi nowy wygląd lub po prostu rozjaśnić swój wygląd i kolor włosów w domu. Możesz uzyskać te same dobre wyniki, jak dzieje się w salonie przy użyciu startowej kolor włosów, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad:

1. stick blisko swojego naturalnego odcienia. Kolor jedyny dwa odcienie jaśniejszy lub ciemniejszy od naturalnego koloru włosów. Pobyt w swoim naturalnym zasięgu cienia minimalizuje możliwość pomyłek.

2. Jeśli masz swój zestaw serca na będącej blond, udaj się do salonu. Rozjaśnianie ciemnych włosów jest trudne. To trwa techniki ekspertów, aby uzyskać dobre wyniki.

3. Wykonaj test alergiczny, nawet jeśli już kolorowania lat. Alergia na kolor włosów chemikaliów może się rozwijać w każdym momencie. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi badań poprawka dla Twojego koloru produktu włosów za każdym razem pokolorować włosy. To zajmie trochę czasu, ale pozwoli Ci zaoszczędzić od kończąc swędząca wysypka lub spalone skóry głowy.

Mieszanie Szary

Ogólnie, gdy zauważymy, siwe włosy, reszta naszych włosów zaczyna się nudne i traci kolor pewne. Nie martw się, mieszania siwe włosy jest możliwe.

Bardzo dobra technika barwienia jest, że włosy przyciemniane powrotem do koloru tylko nieco lżejsze niż naturalne, a następnie mają miękkie pasemka włosów dodanej całej dać tekstury, a także sprawiają, że kolor bardziej naturalny wygląd.

Kolor włosów i pigment

Nie może w to uwierzyć, ale włosy to mieszanka 3 kolorach: podstawowe kolory czerwony, żółty i niebieski. Pomarańczowy, zielony i fioletowy są wtórne kolory i, te kolory się naprzeciwko siebie na kole kolorów zanegować nawzajem.

Jeśli twoje włosy są w kolorze pomarańczowym, niebieskim będzie to czarny / brązowy. Jeśli you włosy ma żółty odcień, fioletowy anuluje to. Najlepszą radą na kolor włosów jest ustalenie podstawowej włosom pigment (naturalny kolor włosa).

* Pamiętaj, że możesz wybrać to, co uważasz za swój idealny kolor z książki próbek, ale nie może okazać się, że kolor z powodu podstawowej pigmentu twoich włosów.

Przyciemniane Red Hair Fades Szybko

Często jest to prawda, że ​​przyciemniane czerwone włosy zanika szybko. W przeważającej części stałe kolory są aktywowane przez wywoływacz (takiego jak nadtlenek) w różnych mocnych i proces chemiczny jest taki, że kolor jest podniesiony nieco wcześniej odcień może przeniknąć. Nie zawsze jest na tyle pigmentu w tych odcieniach przeniknąć wystarczająco głęboko w wyznaczonym czasie.

Pigment jest to, co daje włosom kolor i trwałe kolory nie są formułowane jak najwięcej pigmentu jako pół-stałych kolorach, ze względu na działania przenikającego. Półtrwałe kolory więcej procesu barwienia, ponieważ nie są przeznaczone do penetracji głęboko. Ponadto, stan włosów odgrywa ważną rolę w zanikania odcieni.

Uruchom pasmo włosów między kciukiem i palcem wskazującym. Jeśli czujesz się małe guzki, czyli zewnętrzną warstwę lub naskórek jest podniesiony. Ta warstwa jest warstwą ochronną dla włosów i pomaga chronić wewnętrzne warstwy, a także zachować naturalne substancje chemiczne włosa wewnątrz włosa. Produkty, które są nazywane "płukania wykończeniowe" przeznaczone są do pracy w tej warstwie, a to pomoże utrzymać kolor nie blaknie tak szybko.

* Wella, Clairol, Aura, Aveda, Paul Mitchell, i kilka innych, aby szampony i odżywki, zwłaszcza dla koloru włosów farbowanych.

Kolorowanki Mustaches i Baki dla mężczyzn

Zarost na mężczyzn jest bardzo odporna na kolor i często chcemy pokrycie szare lub niechciane dźwięki w naszych brodami i oparzeń ubocznych. Istnieje bardzo dobre, tanie produkty na rynku, które robią świetną robotę.

Farbowanie wąsów i bokobrodów dla mężczyzn może być trudne, nie pozwól być. Istnieje wiele dobrych produktów dostępnych. Tylko dla mężczyzn i Clairol i bokobrodów Kolor wąsów dwa polecam. Mogę powiedzieć, że te produkty nie żądło skórę lub podrażniać oczy tak bardzo jak profesjonalnych produktów w salonie i dają bardzo dobre rezultaty.

Kolor włosów jak starsze

Jak starsze całe nasze ciała zmienia i jeden z najbardziej widoczne jest nasz kolor włosów. kolor włosów jak starsze zanika. Większość z nas nie chce wyglądać starszych i dlatego albo odcień własne włosy lub zlecić jego barwione na kolor mieliśmy wiele lat wcześniej, nie jest to mądra decyzja.

Jak zmienić nasze odcienie skóry, ciemniejszy lub jaśniejszy blond włosy może nas wyglądają ostrzej. Dobrze jest kolor na łagodniejszy kolor. Jeśli twoje włosy są ciemne, rozjaśnić to tylko cień lub tak na pokrycie szare. Jeśli twoje włosy są blond następnie zmiękczyć go do zapalniczki, ale mniej genialny cieniu będzie zminimalizować kontrast koloru włosów na skórze i stworzyć bardziej delikatny, mniej zauważalny kontrast.

Progressive Kolor włosów

Progresywne barwniki wpłacić więcej koloru za każdym razem ich używanie. Kolor buduje i buduje. Należy jednak pamiętać, że niektóre barwniki progresywne może on zawierać ołów i inne metale toksyczne i mogą stać się niebezpieczne, jeśli zamierzają perm lub zrelaksować kolorowe włosy.

Możesz grozi włosy topnieją, jeżeli dopuszczalna reaguje z metalami w swoim kolorze włosów. Aby być bezpiecznym, należy używać specjalnych dop przygotowane do włosów farbowanych. Najlepsza rada: Idź do salonu i mieć to zrobione profesjonalnie.

Kolor włosów: Henna

Henna jest pół-stałe, botaniczne produktu kolor włosów, który jest w odcieniach czerwieni. Niektóre firmy korzystają z metali, barwniki utleniające lub inne barwniki roślinne, takie jak indygo, marzanny korzenia, kurkuma, lub orzech zmienić odcień henny.

Wybierz odcień henny mądrze, ponieważ metale może być bardzo toksyczny. Henna zwykle występuje w postaci proszku miesza się z wodą, kawy lub czarnej herbaty. Jest stosowany na suche włosy w postaci pasty.

* W zależności od efektu pragnienie, czas realizacji wynosi od 15 minut do kilku godzin, w czapce i ciepłem, więc weź ze sobą książkę.

Najciekawsze obrazowe do twarzy Kręcone włosy

Dla tych kobiet, które mają naturalnie kręcone włosy lub permanentami, wiele korzyści mogą pochodzić z konieczności włosy wokół twarzy kolorowe tylko odcień lub dwa jaśniejsze niż reszta.

Twarzy podkreśla kadrowanie włosów dla kręconych włosów zmiękczyć cienie na twarzy i daje ciekawe efekty do tekstury stylu. Posiadanie tych świateł będzie można pociągnąć w dół pasma wokół twarzy i nie mieć niepożądane cienie rzucane na twarz.

Odcienie, Barwniki, semi-permanentny Płukania

Wiele osób jest mylone przez warunki stylistów używających produktów kolorowych, więc oto wskazówka: "barwnik" nie jest już używany. Jeden barwi ubrania, ale odcienie i barwniki to samo. Są trwałe kolory mieszane z deweloperem do wnikania włosy i pobytu.

Zazwyczaj, gdy nowy wzrost pojawi się ponownie, jeden raz odcienie włosów. Pół-stałe lub nowe jesienno-trwałe kolory są te, które albo nie mają dewelopera lub dewelopera, który jest bardzo niski w siłę i nie wnikają w łodygę włosa, jak głęboko. Te kolory zanikają stopniowo i są retuszowane raz kolor zanika na tyle pożądany efekt zostaną utracone.

Płukania są tylko tymczasowe i są rozpuszczalne w wodzie. Są one wykorzystywane do stonować niechciane odcienie w swoim naturalnym kolorze włosów i często zetrzeć z pędzlem lub pocieranie własnego głowę na poduszce w nocy podczas snu. Oni tylko płaszcz włosy lekko.

Kolor włosów nie Pokrycie Anymore

Często osoba korzystała z tego samego wzoru koloru włosów przez kilka lat bez żadnych problemów, a następnie zaczyna się nie wyglądają tak samo. Kolor włosów nie obejmuje więcej?

Jak nasze ciała zmienia więc nie nasze włosy i swoich zmiany koloru bazowego znacznie czasem. Zwłaszcza z szarym, należy użyć koloru włosów, który jest zalecany dla pokrycia na siwych włosach.

* Kolor L'Oreal dla szarego pokrycia jest Doskonałość i Clairol jest Szary Buster. W razie wątpliwości, należy zawsze skonsultować się z fryzjera.

Kolor nie Wcześniej odbędzie się wysokiego podnoszenia włosów farbowanych

Kolor nie wcześniej odbędzie się w wysokiej windy kolorowe włosy. Dlaczego mot? Istnieje kilka czynników, tutaj.

Głównym czynnikiem jest to, że tak wiele z barwnego pigmentu została usunięta przez odcienie wysokiej widłowych, że wypełniacz (lub produkt barwienie) muszą być stosowane przed barwienia. Kolejnym problemem jest to prawdopodobnie stan włosów. Jeśli włosy są w złym stanie, że jest słaby, a zewnętrzna warstwa naskórka lub otwarta jest tak, że nic nie może pozostać wewnątrz włosa, gdzie stały kolor musi przeniknąć i pobyt, ważne jest, aby zobaczyć specjalistę, kiedy to nastąpi.

Chemikalia w Kolor włosów

Wielu stylistów się chemicznie wrażliwe, ponieważ są one regularnie narażone na działanie substancji chemicznych i oparów. Ludzie, którzy kolor własny włosy mogą mieć ten sam problem. Niektórzy ludzie są bardziej wrażliwe niż inne, ale powtarzane narażenie na niektóre substancje chemiczne w kolorze włosów może powodować nudności, wysypka, swędzenie skóry głowy, wypadanie włosów, łuszczącą się skórę głowy i.

Wszystkie kolory włosów są różne i wpływać na ludzi inaczej. Niektóre kolory zawierają składników syntetycznych i toksyczne lub alergizujących składników w dużych ilościach. Czytaj etykiety i badań składniki, jeśli wydają się być wrażliwe.

* Poznanie rodzajów koloru włosów dostępne i ich składniki pomogą Ci uniknąć kolor włosów, który nie jest zdrowe dla Ciebie.

Wybór Bezpłatna Kolor

W ogóle, jak się starzejemy, nasz kolor skóry zmienia się także kolor naszych włosów. Nawet jeśli nie dostajesz jeszcze szare, nasze włosy zaczyna tracić trochę koloru. Aby wybrać kolor odcień, który staje, to najlepiej udać się lżejsze, jak się starzeć.

Wybór bezpłatne kolor nie jest trudne-go lżejszy (jest to bardziej zmiękczający do odcienia skóry i mniej kontrastowe). Nawet na białe włosy, bardzo atrakcyjny efekt stworzony przez barwienia włosom bardzo jasny blond. To daje efekt blond włosy, ale nie wygląda surowa lub nienaturalne.

Spróbuj na kolor

Wiele razy ktoś może chcieć zmienić kolory włosów, ale nie wiem, jak to będzie wyglądać. Tu jest bardzo dobra wskazówka, aby dowiedzieć się, co będzie dobrze wyglądać na ciebie: Idź do sklepu i spróbuj peruki peruki na na kolor Twoim zdaniem może chcesz spróbować.

Niektóre sklepy mają peruki wykonane specjalnie dla próby na które są sterylizowane, więc nie są one niezdrowe. Próbuje na peruki może dać dobry pomysł, jak będzie wyglądać.

Stan i kolorów w jednym kroku

Bardzo dobra klimatyzacja kolor włosów, który od wieków jest henna. Po raz pierwszy użyty w egipskich razy, to barwnik roślinny, który da włosy wspaniały połysk oraz kolor. Większość z nas uważa, henny, jak o nim czerwony wygląd jednak nie są to produkty henna na rynku w różnych kolorach. Jeden, który jest najbardziej znany jest Hennalucent. Oto wskazówka dla Ciebie:

Kup regularne henna i zamiast przy użyciu gorącej wody, która jest sugerowane, używać płynów, takich jak sok z winogron, czerwonym winie, lub silnego gotowanej kawy wymieszać produkt. Każdy z tych płynów, tak długo, jak to jest bardzo gorący, będzie nadawać barwę podstawową do henny i będzie mieć piękne zabarwienie i kondycjonowania przy końcu zalecanego czasu.

Sekretem jest, że produkty henna mają działanie barwienia, a także delikatnie płaszcze zewnętrzna warstwa sierści zachować naskórek płasko, a tym samym pozwalając włosy świecić (może uzależnić i kolor w jednym kroku).

* Pamiętaj, aby nie używać zbyt często. Zwykle około sześciu tygodni jest zalecane między kolorami.

Kolor Winda dla facetów

Chłopaki, czasami też chcę windy w naszym kolorze. Chcesz wiedzieć, wielki dźwig kolorów dla facetów? Oto dobra rada:

Nałóż jaśniejszy kolor włosów, który jest jeden lub dwa odcienie jaśniejsze niż własne w smugi po prostu do szczytu głowy. Albo, jeśli nie są wygodne z własnej pracy, mają stylista to zrobić. Takie spojrzenie pozwala umieścić kilka nieco jaśniejszy kolor na czubku głowy gdzie pokazuje i grzebień i wymieszać z resztą włosów. To trwa krótko i może być odnowione, kiedy czujesz potrzebę, aby go zaktualizować.

Bałagan Bezpłatne główna Farbowanie włosów

Jennifer G

Nikt nie może całkowicie uniknąć bałaganu barwienia włosów w domu, ale na szczęście można podjąć pewne działania, aby utrzymać barwnika we włosach i poza swoimi powierzchni w łazience.

Przed rozpoczęciem procesu farbowania włosów, to jest dobry pomysł, aby przygotować miejsce, w którym masz zamiar farbować włosy. Oznacza to, obejmujące wszystko, czego nie chcesz, aby dopasować nową fryzurę. Użyj starego arkusza lub szmatki malowanie upuść, aby chronić podłogę i zużyte ręczniki na pokrycie ewentualnych pobliżu urządzenia lub blaty. Nikt nie planuje rozlania lub splatter barwnika, ale niestety, wypadki się zdarzają. Przygotowuje także nieprzepuszczalną powierzchnię, na której można umieścić wszystkie swoje narzędzia (lepki rękawiczki, butelki barwnika i grzebienia). Stare czasopisma lub pudełko po butach pokrywa działa dobrze na tym.

Nie tylko nie chcemy, aby barwnik nie pobrudził swoje powierzchnie w łazience, chcemy także, aby utrzymać ją w skórę i ubrania. Stare długi rękaw T-shirt działa dobrze trzymać ręce wolne od plam. Aby zapobiec barwnik z plamienia czoło i kark, zastosować łagodny balsam do skóry wokół linii włosów przed umiera. Balsam sprawi, że trudniej trzymać się barwnika skóry i, w rezultacie, łatwiej umyć czyste po śmierci. Nie zapomnij zdjąć biżuterię przed rozpoczęciem umierają włosy. Nic nie psuje diament jak ciemną farbę do włosów.

Po nałożeniu barwnika i czeka sugerowanego czasu do barwnika, aby ustawić, trzeba wypłukać z włosów. Pamiętaj, aby to zrobić pod prysznicem i nie pod kranem zlewozmywaka. To zawierać splatter. Pod prysznicem, działa woda rozcieńczonego barwnika dostatecznie na tyle, że nie plami wanny. Jeśli zauważysz jednak, że jest poplamiony się na ścianach prysznica, należy wytrzeć plamy się, jak tylko je zauważysz. W przeciwnym razie będą one wyschnąć oraz poplamić ścian.

Jeśli po tym wszystkim przygotowania i opieki masz jeszcze udało się zepsuć swoją łazienkę z barwnikiem, bałagan zazwyczaj można czyścić octu. Jeśli ocet, jednak nie jest na tyle silny, magiczne gumki działa bardzo dobrze.

Naukowcy Reveal Dlaczego Włącz Szary

Zespół Europejskiej naukowiec odkrył, że siwienie jest spowodowany zaburzeń mechanizmu rozpadu nadtlenku wodoru w naszych mieszków włosowych. Powoduje to wysokie poziomy nadtlenku wodoru, co blokuje syntezę melaniny, pigment odpowiedzialna za kolor naturalny naszego włosów. Dowiedz się szczegółów procesie uzyskiwania siwe włosy.

Naukowcy Reveal Dlaczego Włącz Szary

Korzystanie Fouriera w podczerwieni i spektroskopii Ramana, naukowcy odkryli, że nadtlenek wodoru odkłada się w mieszkach włosowych. Normalnie, nadtlenek wodoru jest produkowane na terytorium mieszków włosowych w niewielkich ilościach i dzieli się szybko przez specjalny fermentacyjnym katalazy (peroksydazy).

Szare włosy występuje podczas zmiany związane z wiekiem, dziedziczny Nachylenie lub zaburzeń, w torebkach włosowych hamowaniu aktywności katalazy i innych enzymów, które odgrywają rolę w syntezie melaniny. W rezultacie, wytwarzanie kropli melaniny i włosów się bezbarwny.

Poza tym, naukowcy odkryli, w laboratorium, że nadtlenek wodoru szkodliwe działanie na enzymy, które pomagają syntezy melaniny może być naprawione przez kwas metioniny. Tak więc fakt, że włosy siwiejące wkrótce będzie odwracalne jest wielki.

Dlaczego włosów Włącz Szary?

Dlaczego włosów Włącz Szary?
Siwe włosy są objawem starzenia. Nasze włosy szarzeje, ponieważ komórki pigmentowe we włosach umrzeć. Co do zasady, idziemy szary stopniowo. Kolor włosów zmienia się z szarym, gdy jest jeszcze trochę pigmentu we włosach do srebrzystej bieli, gdy pigment znika całkowicie. Podkreśla w każdym wieku może powodować przedwczesne siwych włosów. To sugeruje, że nasz układ nerwowy odgrywa rolę w tworzeniu pigmentu.

Przedwczesny siwe włosy pokazuje trzeba wzmocnić ogólny stan zdrowia, zwłaszcza na układ nerwowy. W tym przypadku, witaminy B2, B6, B1 i PP może pomóc.

Niedobór witaminy B osłabia układ nerwowy i ogólny metabolizm, co wpływa na odżywienie włosów i tworzenia się pigmentu w swojej turze. Brakiem witaminy B2 powoduje zaburzenia w procesie tworzenia się pigmentu. Witamina PP jest niezbędna dla układu nerwowego, a także do prawidłowego metabolizmu skóry i włosów. Na koniec, kwas pantotenowy i para-aminobenzoesowy promować wzrost włosów i tworzeniu pigmentu włosów.

Dlatego, jeśli chcesz uniknąć przedwczesnej siwizny, dostać więcej z tych witamin i utrzymać stresu.

Włosy: Porady włosów

100% ludzkich włosów

Włosy używane w najwyższej jakości przedłużanie włosów i peruki pochodzi z wielu części świata. Kraje azjatyckie są głównym źródłem ludzkich włosów, ponieważ włosy są długie, proste, mocne, a nie manipulować chemikaliów.

Producenci jakości przedłużanie włosów podjąć prawdziwe włosy od osób z długimi włosami i przetwarza je w różnych fakturach, jakości i kolorów. Gotowy produkt jest gładka, miękka i ma jedwabistą konsystencję. Top jakość przedłużanie włosów są zawsze wykonane w 100% z ludzkich włosów.

Włosy: Dead or Alive?

Nawet zdrowe włosy są martwe. To może być grube i lśniące, ale nie zawiera żywą tkankę. Tiny kubek w kształcie doły znaleźć w całej skórze głowy, zwane mieszki włosowe, produkują włosy.

Włosy można walczyć o utrzymanie się z martwych komórek, które zostały przekształcone w cylindrach keratyny. Siłowniki te stanowią trzon włosa, która rośnie na około 1 cm na miesiąc.

Mimo, że nie żyje, włosy zawiera tłuszcze, pigment (melaniny), wody (co najmniej 10 procent włosów suchych) oraz śladowe ilości witamin i minerałów. Dobry pielęgnacji włosów niezbędne do utrzymania przy życiu jest martwy.

Porowatość włosów

Porowatość włosów jest zdolność do absorbowania włosów w postaci cieczy lub wilgoci. Ważne jest, gdy robi jakiejkolwiek obróbce chemicznej, że włosy nie jest zbyt porowata, ponieważ może chłonąć chemikalia zbyt szybko i uszkodzić włosy.

Jeśli włosy nie mają taką samą porowatość na całej głowie, niektóre obszary będą przetwarzać zbyt szybko. Prosty test na porowatość jest wziąć kosmyk włosów i niech unoszą się na wodzie przez dwie minuty. Jeśli płynie, zewnętrzna warstwa jest zdrowa. Gdy opadnie i zewnętrzna warstwa jest zbyt otwarta i substancji chemicznych do absorbowania zbyt szybko w tym przypadku nie przetwarza się żadnych związków chemicznych do momentu traktowano odpowiednich rekonstruktorów.

Długie Włosy nawilżający

Kochasz swoje długie włosy, ale zwalczanie suchości to ciągła walka. Problem: Po włosy rosną obok dekolt lub nie ma bezpośredniego kontaktu z głowy, oleje naturalne skóry głowy nie mogą być wykorzystane przez włosa. Nawilżające może pomóc.

Dobre nawilżające zawierają środki nawilżające, które nie tylko zastąpić utraconą wilgoć, ale przyciągają wilgoć i utrzymać go w korze włosa. Pomocnych tłuszczowe są wielkie nawilżające. Jeden z najlepszych, najbardziej opłacalny EFA jest olej z krokosza barwierskiego. Następnym razem, kiedy skończysz co Stir Fry, weź butelkę do łazienki i zimnica trochę na końcach włosów serio.

Zdrowe ciało, Zdrowe włosy

Wszystko, co idzie w organizmie znajduje się we włosach, gdy jest analizowany. Proces analizy włosy nazywane jest "nauka o włosach" i trichologists są dobrze wyszkolonych dostrzec cokolwiek withing mikroskopowej struktury wewnętrznej włosów (ASA można wykryć w ciągu 8 godzin od spożycia i chorób, takich jak anemia i raka można rozpoznać z powodu Efekty, które produkują w ramach wewnętrznej chemii włosa).

Włosy rosną około 1/2 cala miesięcznie w większości ludzi (niektóre bardziej, niektóre mniej) i włosy, które jest 1/2 cala z dala od skóry głowy może nadal otrzymywać składników odżywczych lub efekty szkodliwe od tego, co wkładamy w nasz organizm. Każdy włos ma własnego źródła krwi, nerwy i mięśnie.

Wszystko, co spożywamy przechodzi w wewnętrzną strukturę naszego włosa. Co do zasady, jeśli jemy dość zdrowego żywienia, dostać dużo snu i tyle wysiłku, i nie uszkodzić włosy z chemikaliami, nasze włosy będą zdrowe.

Drab Siwe włosy

Idąc szary nie jest przepustką do bezobsługową włosy. Czy masz długie włosy, czy krótkie włosy, leczenie pielęgnacji włosów i budżet produkt może wzrosnąć. Siwe włosy mogą być szorstka, sucha, gruba i kruche, że wymaga stałej konserwacji produktów specjalistycznych, aby zapobiec jego spojrzenie nudne i szare.

Aby zachować swoją miękkość i łatwość zarządzania i zapobiec tego bał żółknięcie, użyj nawilżające, wyjaśnienia szampony i odżywki wykonane specjalnie dla siwych włosów. Aby upewnić się, że szampony osiągnąć poziom jasności chcesz, wymieszać równe części szamponu z regularnych specjalnych szampon nawilżający i eksperymentu. Jeśli twoje włosy dostaje purpurowy odcień, przełączyć się wyjaśniającego i / lub nawilżające formuły szamponu, na przemian formuły najlepszych wyników. Stan włosów jest niezbędne do utrzymania srebrne włosy dobrze wyglądać.

Manewry Mane

Umyj włosy w ciepłej wodzie-szamponów formułuje się działać najlepiej z nim. Jeśli woda jest zbyt gorąca, może to sprawi, że suche i swędzące oskalpować. A, jeśli jest zbyt zimno, szampon nie może wypłukać całkowicie.

Aby utrzymać włosy w stanie najzdrowszy, nie zaleca się stosowania w ekstremalnych temperaturach (albo zbyt gorąco lub za zimno). Pamiętaj, że włosy są włókna tak jak bawełna lub wełna i skrajności może go uszkodzić. Bądź łagodny.

* Pamiętaj, że najważniejsze jest to prawdopodobnie dokładnie spłukać.

Siwe włosy

Istnieje coś takiego jak jak "będzie szary" i kochać go. Jeśli zdecydowałeś się uniknąć, lub zrezygnować lat farbowanie włosów, należy najpierw skonsultować się z stylista w celu omówienia konkretnych potrzeb Twoich włosów i nakreślić plan siwiejących wdziękiem.

Czy masz długie włosy, czy krótkie włosy, masz kilka opcji. Możesz stopniowo zmniejszać czas przetwarzania dla regularnego wzoru jednego procesu, co pozwala siwe włosy, aby stać się widoczne stopniowo. Możesz dodać lowlights błyszczyki do definicji i na połysk.

* Ważne jest, aby zaplanować regularne spotkania, aby upewnić się, że włosy wyglądają jego najlepszy na każdym kroku sposób na szaro.

Elastyczność włosów

Elastyczność jest zdolność do rozciągania na włosy, a następnie sprężysty odskok do swojego pierwotnego stanu. Elastyczność jest ważne podczas wykonywania zabiegów chemicznych, stylizacji, lub po prostu utrzymanie zdrowych włosów.

Jeśli włosy nie posiadają elastyczności, może rozciągać się do punktu, w którym może ona pęknięciu. Aby przetestować za elastyczność siebie, wziąć kosmyk włosów i delikatnie rozciągnąć. Jeśli wypływa z powrotem, to w porządku, jeśli przerwy, jednak nie próbuj żadnych aplikacji chemicznych.

Menopauza i przerzedzenie włosów

Mężczyźni nie są jedynymi z przerzedzenie włosów. Jak wiek kobiety, mieć dzieci, a następnie wsunąć do menopauzy, ich ciała przejść przez wiele zmian. Niestety, przerzedzenie włosów może być jednym z nich, a to nie jest takie rzadkie. Możesz walczyć (lub przynajmniej odwrócenia) przerzedzenie włosów przez:

• Zdrowe odżywianie
• Połknięcie dobre uzupełnienie multi-witaminy
• Pierwsze kogoś do masażu głowy, aby pobudzić krew do korzeni włosów i pomóc wzrost włosów
• Używanie produktów do włosów zaprojektowane, aby dodać objętości
• Chodzenie na tępych fryzury, które sprawiają, twoje włosy wyglądają grubsze

Jeśli widzisz siebie rzuca, staram się nie panikować. Pamiętaj, że wszyscy tracą między 50-100 pasm włosów dziennie.

Łupież

Rozgrzej trochę octu z jabłek i wlać go na włosy i owinąć ręcznikiem wokół głowy na godzinę. Następnie był włosy i powtórzyć ten proces dwa razy w tygodniu przez miesiąc. Nie więcej łupież!

Włosy Lowlights Odcienie

Włosy Lowlights Odcienie

Większość miłośników fryzurę zrozumieć wartość pasemkami włosów na głębię i fakturę na świetny wygląd, ale Lowlights włosy odcienie mogą być tak silne, jak bez rażących zmianę koloru, szczególnie w ciemniejszych kolorach włosów.

Wybór Shades włosów Lowlights

Największym decyzja, aby o Lowlights jest jaki odcień wybrać jak najlepiej poprawić swoją fryzurę. Podczas jaśniejsze odcienie podkreśla dodać do koloru włosów, Lowlights (zwane również twilights) zrobić dokładnie odwrotnie - im ciemniejsze odcienie i dodać dźwięki do bardziej subtelnych zmian koloru. Generalnie mniej krzykliwe niż pasemkami Lowlights wciąż zapewniają przesunięcia kolorów dla wszystkich kolorów włosów, a użyte prawidłowo, mogą być piękne dotykowy dodać do wielkiego stylu. Podstawowe zasady to:

 • Wybierz Lowlights odcieni, że nie mają więcej niż trzy odcienie ciemniejsze od koloru włosów. Głębsze tony będą bardziej zauważalne i nie tak łatwo będzie mieszać do włosów.
 • Wybierz kilka odcieni w podobnych odcieniach pracować na raz, aby dodać jeszcze więcej możliwości do koloru włosów.
 • Połącz lowlights z pasemkami na wygląd przejścia lub nawet większej głębi koloru.

Dopasowanie do odcienia skóry

Włosy Lowlights Odcienie

 • Targi skóry, fajne odcienie: Spójrz dla średnich i ciemnych odcieni czekolady. Cień czerwony brązowy będzie rozjaśnić jasną skórę, ale pominąć złote odcienie. Jeśli twoje włosy są bardzo blond, blond lub głęboki jasny brąz będzie działać dobrze.
 • Targi skóry, ciepłe odcienie: tony Cinnamon grać dobrze przeciwko ciepłych podtekstem w jasnej karnacji. Poszukaj głębokich brązowych odcieniach czerwono w środowisku do ciemnobrązowego. Jeśli twoje włosy są lekkie, spróbuj złoty, karmelowy brąz.
 • Średni skóry, fajne odcienie: Tak długo, jak nie są zbyt złote, można użyć jasnobrązowe z czarnymi Lowlights. Wystarczy pamiętać, aby zmieścić się w trzech odcieniach aktualnej cieniu za efekt najbardziej realistyczny.
 • Średni skóry, ciepłe odcienie: Jeśli masz ciepły wydźwięk, można cieszyć się soczyste złote brązy i najgłębsze rudawe brązy.
 • Ciemna skóra, chłodne odcienie: Jeśli masz ciemną skórę, nie musisz martwić się jak najwięcej o Lowlights jest zbyt ciemny dla cery, dlatego zachęcamy do eksperymentowania z niebiesko-fioletowy-lub-stonowanych odcieniach czerni, głębokimi tonami wiśni, i najciemniejsze chłodne brązy. Chociaż nie trzeba martwić się o zbyt ciemny odcień skóry, trzeba będzie utrzymać allover kolor włosów na uwadze też tak, że nie ma tam zbyt dużo kontrastu.
 • Ciemna skóra, ciepłe odcienie: Nie musisz się martwić o wyborze odcienia, który jest zbyt ciemny dla skóry, ale chcesz zachować jaśniejsze odcienie włosów na uwadze, aby kolory mieszają się ze sobą. Wybierz coś z głębokiej karmelu do najciemniejszego ciepłego brązu.

Praca z koloru włosów

W zależności od koloru włosów, rodzaje włosów Lowlights odcienie, które działają najlepiej dla Ciebie będzie się zmieniać.

 • Blond włosów: Wybierz głębsze blondynka lub jasnobrązowe barwy, takie jak karmel, brąz, toffi, miodu, lub beżowy. Unikaj jasnych kolorach, takich jak siano lub śmietany.
 • Brunette włosów: Zdecyduj się na bogatych tonów brązowe lub czerwone rodzin kolorystycznych, takich jak cynamon, czekolada, kasztanowe lub rdzy. Unikać jaśniejsze odcienie, które graniczą na blond tonów.
 • Czerwone Włosy: Pobyt w tych samych odcieniach czerwieni jako podstawowego koloru włosów lub wybrać złote brązowe lub brunetki tony, jeśli masz już ciemnoczerwone zamki. Unikać jaśniejsze odcienie blond.
 • Czarne Włosy: Zdecyduj się na bujnych ciemnych kolorach, z nutą koloru magenta, takie jak śliwki, czy brunetka. Unikaj jaśniejsze odcienie, które wyróżniają się drastycznie.
 • Siwe włosy: Dla optymalnego pokrycia szary, wybrać lowlights które są odcień lub dwa ciemniejszy od naturalnego koloru i wymieszania lowlights starannie.

Pobieranie i dbać o Lowlights

Umieszczenie

Lowlights można dodawać do schematu kolorów włosów w każdej chwili, ale większość ludzi zdecydować się na stosowanie lowlights podczas jesieni i zimy. Ponieważ mniej czasu poświęca się na zewnątrz w czasie chłodniejszych pór roku, włosy są naturalnie narażony na mniej światła słonecznego i naturalnych kolorach stopniowo ciemnieją. Dodawanie włosy Lowlights odcieni do stylu można ujarzmić letni wygląd sun kissed do bardziej odpowiedniego stylu spadek włosów.

Lowlights nie tylko muszą być używane sezonowo, jednak. Dodawanie lowlights do stylu może pomóc aktualizacji i odświeżyć wygląd bez drastycznej zmiany lub Lowlights może być stosowany w połączeniu z pasemkami na jeszcze więcej tekstur i zmienności. W ciężkich przypadkach, Lowlights może być stosowany w celu prawidłowego nadmiernie rozjaśnione włosy przez tonowanie go do bardziej naturalnego odcienia.

Podczas gdy najważniejsze są zazwyczaj umieszczone w widocznych miejscach - szkielet twarzy lub na czubku głowy, na przykład - Lowlights są zazwyczaj bardziej dyskretny. Umieszczenie lowlights na dolnych warstwach włosy i dalej od siebie pomaga zachować je patrząc bardziej naturalne. Głębsze kolory mogą znacznie zwiększyć koniuszki włosów.

Opieka

Tak jak w każdym leczeniu kolor włosów, Lowlights muszą być długie lata, aby pozostać żywe i świeże. Użyj koloru konserwujący szampon i odżywkę, aby przedłużyć żywotność koloru, i unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, które może rozjaśnić kolor. Lowlights może trzeba go ponownie, co dwa, trzy tygodnie na krótkie fryzury, które rozwijają się szybko, chociaż osoby z długimi włosami lub warstw może być w stanie iść tak długo, jak dwa lub trzy miesiące bez nowych zabiegów kolorystycznych. Jeśli Lowlights odcienie są bardzo zbliżone do koloru bazowego włosów, leczenie potrwa jeszcze dłużej.

Wybór Lowlights

Wybór włosy Lowlights odcienie, które odpowiednio pasują do Twoich włosów i skóry dźwięki można dodać głębi i subtelności do każdej fryzury, tworząc wspaniały wygląd z teksturą klasy i wyróżnieniem. Z nich korzystać o każdej porze roku, którą chcesz dodać odsetki od stylu.

Najciekawsze blond włosy

Najciekawsze blond włosy


Wiele osób zakłada, że ​​jasny blond kolor włosów jest wspaniały na własną rękę, ale wkrótce okaże się, że bez blondynka podkre włosów, nawet najładniejszy odcień wygląda płasko i nienaturalnie.

Dlaczego Blond włosy potrzebują Highlights

Blond włosy naturalnie reaguje na światło słoneczne i promieniowanie ultrafioletowe do tworzenia delikatnych odcieni kolorów, od odcieniach brązu do prawie białych kolorach. Ze względu na to, blond włosy, bez atrakcji zazwyczaj wyglądają sztucznie. Podkreśla włosy głębię i fakturę, a jeśli są prawidłowo wykonane, tworzyć wspaniały wygląd bez poświęcania ogólnej blond odcień.

Przygotowanie do Highlights

Naturalny blond włosy jest bardzo dobrze i może być delikatna. Osoby, które chcą, aby dodać podkreśla ich naturalny słoneczne zamków powinni dokładnie warunkują swoje włosy przed zabiegami chemicznymi, i zostawić w odżywki chronić nitki podczas przetwarzania.

Włosy, które zostały wcześniej kolorze blond może być trudniejsze, aby podświetlić. Większość farby do włosów nie może być zabarwiony w warstwach i muszą być usunięte przed pasemka mogą być dodawane. Ostre leczenie konieczne do osiągnięcia blond kolor mogą poważnie uszkodzić włosy i głębokie zalecane są zabiegi kondycjonujące włosy, aby utrzymać zdrowe przed podkreślając.

Wybór najlepszego Highlight Shade

Istnieją dziesiątki odcieni blond pasemkami włosów dostępnych. Kluczem do wyboru najlepszego odcień jest nie tylko zbieranie ładny kolor: musi koordynować z włosów, skóry i kolor oczu dla mieszanej, naturalny wygląd; idealnie, należy stosować więcej niż jeden odcień atrakcją. Osoby, które urodziły się z blond włosy, które zaciemnionym ponieważ wieku (co jest naturalne) może spojrzeć na starych fotografiach - ich wcześniejsze odcienie blond są wspaniałe możliwości wyboru na światłach. Osoby, które zostały przyjęte blond loki, jednak trzeba wziąć większą ostrożność w wyborze najlepszego koloru podświetlenia.

Najciekawsze blond włosy
Chłodne odcienie są najlepsze z popiołu podkreśla.

Dla koloru włosów

Naturalne pasemka są subtelne i gładka, bez drastycznych różnic kolorystycznych. Aby osiągnąć ten efekt poprzez podświetlanie, zdecydować się na odcień podświetlenia nie więcej niż jeden lub dwa odcienie jaśniejsze niż kolor bazowy włosów. Jeśli blond odcień jest już bardzo lekki, Lowlights - kolory akcent jeden lub dwa odcienie ciemniejsze niż kolor bazowy - może być bardziej odpowiednie.

Na kolor skóry

Ponieważ często podkreśla rama twarzy, kolor skóry jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze odcienia akcent. Niewłaściwy kolor podświetlenia może spowodować, że cera wydaje się być zbyt zaczerwieniona, zbyt blada, lub po prostu odbarwione.

Do ciepłych odcieni skóry ... Ciepłe odcienie skóry mają ślady brzoskwinia, różowy, lub złota, a opala skórę łatwo i równomiernie. Bogate kolory podświetlenia, takie jak słoma, światła złota, brązu, karmelu lub bardzo subtelne odcienie czerwieni dopełniacza ciepłej skóry.

Na chłodne odcienie skóry ... Osoby z chłodnymi odcieniami skóry są często blada i nie opalać łatwo. Ich skóra może mieć niebieskie lub szare podtekstów, które są najlepiej podświetlone i uspokoić popiołu, beżowy, ciemnoszary, pszenicy i innych subtelnych podkreśla.

Dla rumiane odcieni skóry ... Ruddy odcienie skóry mają zazwyczaj silne czerwone podtekstów i rumienić łatwo. Osoby z rumiane dźwięki powinny unikać czerwone pasemka, które oparte może akcentują swoją skórę, ale beż, złoto, brąz i miód odcienie są doskonałe możliwości.

Na kolor oczu

Jeśli wybrałeś swoje blond kolor podświetlenia włosy na podstawie koloru włosów i odcienia skóry, to prawdopodobnie już dopasować kolor oczu, jak również. W podwójnej kontroli, należy pamiętać, że osoby z bardzo jasnych oczu (niebieski lub zielony) mają zwykle chłodne odcienie skóry i powinna zdecydować się na jaśniejszych kolorach podświetleniem, natomiast osoby z ciemnymi oczami często może wybrać bogatsze odcienie.

Najciekawsze naturalne blond włosy

Oczywiście blondynka i brunetka włosy mogą mieć wspaniałe pasemka bez chemikaliów w ogóle. Te kolory włosów naturalnie rozjaśnić w słońcu, i spędzać czas na świeżym powietrzu to świetny sposób, aby osiągnąć doskonałe naturalne pasemka. Aby pomóc podświetlenie włosów naturalnie, zdecydować się na fryzury, takie jak warkocze, które będą wystawiać różne warstwy włosów na działanie promieni słonecznych. Jeśli oświetlenie ma powtarzających się ekspozycji, należy użyć odżywki bez spłukiwania, aby zachować wilgoć włosa.

Dbanie o Highlights

Troskliwą opieką, blond pasemka włosów może trwać tak długo, jak trzy miesiące bez retuszu, zwłaszcza jeśli nie są one drastycznie odmienny odcień niż kolor bazowy włosów. Aby utrzymać podkreśla patrząc wspaniałe ...

 • Użyj kolorów szampon do konserwacji
 • Uniknąć dodatkowych zabiegów kolorów
 • Trzymaj włosy nawilżona regularne klimatyzacji


Przy odpowiednim doborem koloru i podstawowej opieki, blond pasemka włosów może przekształcić dowolny odcień blond w oszałamiającym stylu tekstury i spryt.

Jak rozjaśnić ciemne włosy henną

Cios suszarki, lokówki i farby do włosów to tylko niektóre z popularnych rzeczy, które mogą zmieniać stan normalnie zdrowych włosów. Szkoda ciepła jest odpowiedzialna za rozdwajaniu natomiast przewlekłe cios umieranie jest najbardziej krytycznym bi-produktów nadmiernie przetworzonych, suche i kruche włosy. Niemniej jednak, istnieje kilka sposobów, aby trwale uszkodzić stan zdrowych włosów, istnieje kilka metod naturalnych, aby odwrócić uszkodzenia włosów, równocześnie dając bardziej organiczne podejście do uzyskania jaśniejszy kolor włosów.

Rozjaśnianie ciemnych włosów może być nieco problematyczne z powodu obróbki chemicznej. Jest to prawie niemożliwe do osiągnięcia w pobliżu blond wyników na bardzo ciemnych odcieni włosów, takich jak czerń i ciemne brązy z bogatymi barwników sklepie skrzynkowych. W celu uzyskania wyników bielenia blond, będzie to możliwe tylko przy użyciu zestawu bielenia, w którym włosy są pozbawione lub uniesionym z jego zewnętrzną warstwą koloru włosów. Henna, same można spodziewać; Jednak możliwe jest, aby rozjaśnić ciemne blond włosy do kilku odcieniach, jasnych brwiach i Czerwoni z henny.

Większość proszków henna można zakupić online lub w sklepach zielarskich. Najlepiej jest sprawdzić daty ważności, jak najlepiej wykorzystać najświeższe proszek henny dostępne - zwłaszcza, jeśli proszek nie chłodził podczas okresu trwałości. Oto jak farbować włosy henną.

 1. Po pierwsze, ważne jest, aby wiedzieć, że wszystkie henna w proszku, nie są takie same. Niektóre rodzaje henny są specjalnie opracowane do złożenia czerwony na włosy lub skórę, a inne są formułowane do złożenia jaśniejszych kolorów do trzonu włosa. Na przykład, większość podstawowe barwy czerwona henna będzie plama czerwono. Dodatkowo pochodzenie henną może mieć duże znaczenie w osiągalnym kolorze. Afrykański henna wpłacić ciepłe czerwone barwy podczas perski henna barwi się głębiej czerwony odcień. Indyjski henna zawiera zarówno czerwone i czerwono-brązowy odcienie. Niemniej jednak, kolory henny są równoważne do koloru włosów, która będzie próbowała osiągnąć. Na przykład, kolor żółty henna odcieniach blond włosy, brązowe henna kolor włosów brązowych odcieniach i do czerwonego henna pozostawia czerwone odcienie włosów.
 2. Następnie, po wybraniu odcień henny, a henna może być stosowany samodzielnie z wodą, można również wybrać, aby dodać inne dodatki poprawiające ogólny efekt, że henna będzie miał na włosach. Ocet jabłkowy pomoże henna penetrują uporczywe siwe włosy. Sok z cytryny działa jako środek zwiększenia zmniejszeniem o blond tonów. Czarna herbata doda porcelana złote brązy do głębszych brązowej henny. Red Zinger herbaty zwiększy czerwoną hennę podczas parzonej kawy będzie stonować czerwone odcienie. Ponadto można również wykorzystywać inne dodatki, takie jak jajka i oliwy z oliwek do henny, jeśli twoje włosy są suche lub zbyt mocno przetworzone. Jaja dodać białka do trzonu włosa, podczas gdy oliwa z oliwek dodaje i uszczelnienia w wilgoci, aby przywrócić suche i łamliwe włosy.
 3. Gdy masz hennę i dodatek, upewnij się, że oba są oddzielne. Ważne jest, aby wykonać test jako każdy rodzaj nici włosów jest inna. Około 4 do 6 uncji henna będzie całkowicie pokryć głową pełną włosów. Zmieszaj hennę z wrzącą wodą. Ilość wody, która potrwa do rozwiązania nie jest definitywna. Mikstura nie powinna być woda, ale powinna być kremowa konsystencję. Nie przejmuj się, jeśli mieszanka wydaje ziarniste, ponieważ jest to normalne dla mieszanin henny. Biorąc włosy z ciemności do światła trwa około czterdzieści pięć minut do jednej godziny w upale. Po ustaleniu, jak włosy zareagują na rozwiązanie henna, weź równe ilości henny i wody i wymieszać. Upewnij się, że wystarczająco dużo rozwiązanie do pełnego nasycenia włosów wymieszać. Jeśli zdecydują się na użycie innego środka w celu uzyskania dodatkowego mieszania rozjaśniania takie jak sok z cytryny lub octu jabłkowego, korzystać z dwóch części każdego rozwiązania. Henna poplamić ręce i ubranie. Należy stosować produkt na bazie ropy naftowej wokół linii włosów i uszy, aby zapobiec powstawaniu plam na skórze. Kiedy już mieszać hennę i swój dodatek, umieścić na włosy na 45 minut do 1 godziny z ciepła i 65 do 75 minut bez ciepła. Dodawanie ciepła pozwoli henny do przenikają głęboko włosa. Po zakończeniu wyznaczonego czasu, opłukać z włosów za pomocą ciepłego oleju mineralnego. Zastosować olej do około 30 minut, a następnie użyć szamponu oczyszczającego uwolnić cały olej i zanieczyszczenia z włosów. Modelowanie włosów, jak normalnie można zrobić. Henna może być stosowany co 4 do 6 tygodni.

Jak kolor szary włosy

Jak kolor szary włosy


Podczas gdy wiele osób go do salonu, że ich włosy kolorowe, robi to w domu to ekonomiczna alternatywa. Wiele osób obawia farbowanie siwych włosów w domu jest bałagan i trudne, jednak z prawem produktów i procesów można skutecznie pokrycie siwych włosów.

Farbowanie Siwe włosy

Farbowanie siwe włosy mogą być wyzwanie, ponieważ, gdy włosy rosną na szaro, często rozwija się z grubszej teksturę, która jest bardziej odporna na kolor. Jednak z prawem produktów i technik, starszych mężczyzn i kobiet z powodzeniem może obejmować szary.

Krok pierwszy: wybrać odpowiedni produkt

W wyborze produktu kolor włosów, musisz zdecydować, jak długo chcesz wyniki trwać. Istnieje kilka rodzajów produktów na rynku, w tym:

 • Tymczasowe kolorów obejmuje takie rzeczy jak płukanie, pianki, spraye i tusz do rzęs. Płaszcze nim wału włosy, ale nie przenika go, więc myje się szybko. Ten typ kolor jest najlepszy dla dotykowych wzlotów i musi być ponownie stosowane często, czasami nawet codziennie.
 • Kolor zmywalny potrwa około czterech do pięciu szamponów. Kolor zmywalny nie ma nadtlenek lub amoniaku, a to mieszanka szarości aż do około 50 procent. Kolor zmywalny może pogłębić ton, ale nie może rozjaśnić ciemne włosy.
 • Demi kolor tymczasowy korzysta z deweloperem, więc kolor wnika wał włosa i trwa aż 30 szamponów. Chociaż kolor złożenia przez to nie podnosić go, więc może tylko przyciemnić włosy, to nie może rozjaśnić go. Ten kolor będzie połączenie do 75 procent szarości.
 • Stałe wyciągów kolor, kolor i lokaty nowy kolor. Jest skuteczny do włosów, który jest całkowicie szary. Ponieważ używa wybielacza do podnoszenia kolor przed nałożeniem go na stałe kolor ma suchą i uszkodzenia włosów więcej niż inne produkty. Stały Kolor może blaknąć, ale pozostaje we włosach i wyrasta.
 • Najważniejsze stosować wybielaczy podnieść kolor, to kolor jest złożony w obszarach oświetlone. To może być skutecznym rozwiązaniem do mieszania małych ilości siwych włosów. Najważniejsze pozostają we włosach i rozwijać się.

Wybierając produkty, należy rozważyć następujące:

 • Uważnie przeczytać etykietę produktów oznakowanych dla siwych włosów, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju koloru włosów używasz.
 • Idź do sklepu z artykułami urody i zwrócić się do sprzedawcy o najlepszych opcji koloru włosów do rodzaju włosów oraz ilości siwych włosów masz.

Krok drugi: wybrać odpowiedni kolor

Wybór kolorów jest również ważnym krokiem w celu uzyskania pożądanych wyników.

 • Jeśli masz tylko trochę szary lub włosy zbliża się do stadium sól i pieprz, wybrać produkt, który obejmuje szarym kolorem, bardzo blisko do swojego naturalnego koloru włosów.
 • Ponieważ jest dokładne dopasowanie nieprawdopodobne, wyniki tych produktów będzie podstawą naturalnego koloru, z pasemkami w odcieniu barwnika wybrałeś.
 • Jeśli twoje włosy okazało większości lub w całości szary, możesz wybrać z większej gamy kolorów.
 • Jest to najbezpieczniejsza zostać z kolorów do własnego koloru i wybrać odcienie nieco lżejsze niż własny kolor.
 • Jeśli chcesz bardziej radykalne rezultaty, należy rozważyć konsultacji profesjonalnych włosów kolorysty.
 • Nic nie krzyczy "farbowania włosów" głośniej niż kolor wyraźnie ciemniejszy niż oryginalny kolor. Jak wiek, włosach i zaniku skóry. Ciemny kolor włosów tworzy kontrast z bladą skórę i sprawia, że ​​zmarszczki i skazy bardziej zauważalne.
 • Jak można nadal życia, będziemy chcieli, aby stopniowo rozjaśnić kolor włosów dalej.

Krok trzeci: Przeczytaj instrukcję

Przed farbowanie włosów, przeczytaj instrukcje dostarczone z urządzeniem, aby upewnić się zrozumieć proces. Postępuj zgodnie z instrukcjami dokładnie, aby zapewnić najlepsze rezultaty.

Krok czwarty: Przetestuj farbowania włosów

Co najmniej 48 godzin przed farbowanie włosów, przeprowadzić test alergii, aby zapewnić, że nie będzie reagować na farbę do włosów. Aby przeprowadzić test alergii:

 1. Zanurz wacika w niezmieszanym barwnika i przetrzyj małą łatkę za uchem.
 2. Pozostawić do wyschnięcia i ponownie dwa razy.
 3. Pozostawić obszar bez przemyciu przez 48 godzin.
 4. Jeśli masz jakąkolwiek reakcję, nie używać koloru włosów.

Można również przeprowadzić test kolorów nici, aby zobaczyć, jak kolory produktów Twoje włosy i jak długo pozostawić go w celu przeprowadzenia testu próbki koloru.:

 1. Klip małą część włosów z tyłu włosów pod górną warstwę włosów.
 2. Taśma lub związać włosy razem.
 3. Mieszać małe ilości barwników, wywoływacza.
 4. Posmaruj go na włosach.
 5. Ustawić włosy ręcznikiem papierowym, aby przetworzyć za zalecany okres czasu.
 6. Po wymaganym czasie, przetrzyj niewielką ilość barwnika włosów się, aby zobaczyć czy kolor został złożony.
 7. Opłukać i suche włosy, aby zapewnić kolor, co chcesz.

Krok piąty: Chroń swoje ubranie, skóra i Dom

Jak kolor szary włosy

Po ustaleniu, że nie jesteś uczulony na produkt, a można osiągnąć pożądane wyniki, chronić wszystko w swoim środowisku z właściwości barwienia farb do włosów.

 • Klip ręcznik wokół ramion, lub nosić koszulę nie zależy.
 • Podczas przenoszenia barwnika zakładać gumowe rękawice.
 • Użyj wazeliny na skórze dookoła linii włosów.
 • Odłóż ręczniki lub inne szmatek, które nie dbają o do ochrony zlew i blaty, jak stosować żelu.
 • Znajdź wygodne miejsce do odpoczynku podczas procesu farbowania włosów, w którym nie będzie kapać na powierzchni lub mebli plam.
 • Użyj czepek na pokrycie włosów gdy przetwarza.

Krok szósty: Kolor niemytych włosów

Allure zaleca mycie włosów noc przed barwieniem więc nie jest zbyt czyste lub zbyt brudna. Oleje w nieumyty włosy mogą chronić skórę głowy i włosy, skórę, ale zbyt brudne, które mogą przeszkadzać w kolorze.

Krok siódmy: Zostaw go w Long Enough

Bo siwe włosy mogą być trochę kolor odporne, Kolor włosów Go zaleca pozostawienie produktu w pełny czas zalecany w kierunkach. Podobnie, Allure zaleca obejmujące włosy plastikowym kapturkiem, które mogą pomóc kolor przeniknąć włosa lepiej.

Możesz sprawdzić, jak dobrze kolor włosów jest złożenie za pomocą ręcznika lub wacik, aby usunąć kolor z małym wałkiem włosów. Jeśli nie złoży, pozostawić na dłużej.

Krok ósmy: przemyć je

Gdy czas minie, umyć włosy. Aby uzyskać kolor włosów z włosami:

 1. Korzystanie z ciepłej wody i rękawiczkach, spłukać włosy, aż woda będzie czysta.
 2. Gdy woda będzie czysta, że ​​można bezpiecznie usunąć swoje rękawice.
 3. Szampon normalnie po wodzie będzie czysta. Rozważ używanie kolor konserwujący szampon.

Krok dziewiąty: Stan

Ponieważ niektóre farby do włosów może uszkodzić włosy, ważne jest, że stan włosów. Nałóż odżywkę po każdym szampon i głęboki stan raz lub dwa razy w tygodniu, aby zachować zdrowe.

Krok 10: Touch Up Roots

Jak kolor szary włosy

Nie ma potrzeby, aby pokolorować swoją głową pełną włosów za każdym razem masz wyrastają. Chyba, że ​​kolor jest wyblakły znacząco, można po prostu kolor korzenie. Aby kolor korzenie:

 1. Użyj tego samego produktu i kolor wybrałeś wcześniej.
 2. Wykonaj czynności opisane powyżej, ale zastosować kolor tylko u nasady wzdłuż górnej, po bokach iz tyłu głowy.
 3. Pamiętaj, aby podciąć korzenie, które rosną pod widocznej linii włosów, jak również.

Produkty Przygotowane na siwe włosy

Można robić zakupy w swojej aptece sąsiedztwa, sklep dostaw piękna, lub w sklepie, jak docelowe lub Walmart dla szerokiej gamy produktów do farbowania włosów. Pamiętaj, aby przeczytać uważnie etykiety, aby wiedzieć, czego oczekiwać od produktów, które kupują.

Wiele źródeł online specjalizuje się w produktach do pielęgnacji włosów, takich jak produkty do pielęgnacji włosów. Producenci produktów kolor włosów, takich jak L'Oreal i Clairol mają informacje na temat korzystania swoje produkty do koloru siwego włosa.

Włosów: Akcesoria Porady

Opaski: Modne akcesoria do włosów

Szukam szybki i łatwy w użyciu akcesoria do włosów, aby zwiększyć swoją fryzurę? Wypróbuj prosty pałąk dodać klasą po prostu o każdej fryzury. Jednym z najbardziej popularnych sposobów, aby nosić te akcesoria do włosów jest ubrana w górę włosów w kok lub innego updo i umieszczenie czarną opaskę na szczycie głowy. Jest to prosty dodatek do włosów, ale wygląda świetnie.

Użyj pałąk na długie, gęste włosy, aby natychmiast zatrzymać go z twarzy. Dla błysku glam spróbować akcesoria do włosów, takich jak zespół głowy pantery wydruku. Więc uważaj, aby nie kupić kruchego pałąk jeśli masz bardzo gęste włosy. Twoje włosy można umieścić dużo stresu na cienką opaską i może nie być w stanie powstrzymać te wszystkie włosy. Pamiętaj, aby uzyskać grubszą opaska na głowę, jeśli masz dużo włosów.

Pobierz włosów Friendly kolorów z Beauty Supply Store

Czy masz siwe włosy, którego szukasz na pokrycie? Czy nienawidzisz ostrych kolorów z nadtlenku i paskudny zapach do nich? Następnie spróbuj udać się do lokalnego sklepu zaopatrzenia piękno i wybrać się trochę Bigen Stały kolor proszek do włosów.

To bardzo proste w użyciu kolorów miesza się z wodą, bez trudnych amoniaku. To oferuje wielkie pokrycie siwizny włosów i pozostawia włosy jedwabiste i błyszczące. Ten kolor włosów z zaopatrzenia sklepu piękno zawiera również żadnych kolorów metalicznych, które mogą spowodować problemy w przyszłości, jeśli zdecydujesz się zabarwić na swój stary kolor z nowym kolorze niemetalicznych. Ten kolor jest w ośmiu wspaniałych odcieniach i pokryje szarości w zaledwie 20-30 minut.

Jedną z najgorszych rzeczy o zakupie zestawów kolorów włosów, które są w butelkach jest marnowana kolor włosów, który zostanie w tyle. Jeśli włosy są krótkie szanse nie wykorzystać całą butelkę, ale ponieważ musi być stosowane po zmieszaniu skończyć się wyrzucać kolor dobre włosów. Jeśli nienawidzę marnować pieniędzy i szukasz zaoszczędzić trochę gotówki, spróbuj użyć koloru proszku do włosów. Ponieważ te proszki wymieszać z wodą, aby je uaktywnić, można wybrać, jak bardzo kolor wymieszać i umieścić resztę proszku przeznaczonych na następny raz.

Glam Up Updo Z Rocznika Akcesoria do włosów

Wieczorem updo jest to świetny sposób, aby nosić włosy na szczególne wydarzenie. Aby wziąć to updo do następnego poziomu spróbuj dodać rocznika akcesoria do włosów na włosy na dotyk starego hollywoodzkiego splendoru.

Vintage akcesoria do włosów, takich jak grzebienie do włosów są łatwe w użyciu i szybko się każda fryzura wygląda oszałamiająco. Spróbuj dodać rocznika klejnotami włosów grzebień do francuskim stylu lub kok na dotyk przebłysk. Długie włosy mogą być noszone w luźne loki z jednej strony przetoczyła się przez eleganckim grzebień do włosów. Jest szybki i łatwy, a będzie wyglądać niesamowicie.

Na krótszych włosach glam go z dodatkiem klasycznych barrettes szpilek do włosów. Sweep grzywka na bok z klejnotami włosów pin za odrobiną brokatu lub umieścić wiele klejnotami szpilki do włosów na całym włosy na peek-a-boo efekt klejnotu.

Włosy Sticks: Sensual akcesoria do włosów

Kiedy myślimy o włosy kije wizerunek zmysłowej gejszy i jej wyszukane fryzury przyjść do głowy. Dziś te akcesoria do włosów w szerokiej gamie kolorów i stylów oraz pracy z dowolnym włosy wystarczająco długi, aby zmieścić się w koński ogon.

Spróbuj użyć włosy trzyma się stworzyć popularny niski kok leżenia (znany również jako kok). Wystarczy umieścić swoje włosy w kucyk leżącego na niskim neutralnym kolorze z miękkiej elastycznej. Weź ogon kucyka i przekręcić włosy aż zacznie się zwijać na siebie. Po tym odbywa się owinąć włosy w kole wokół podstawy ogona pony do momentu utworzenia pieczywa. Stosuj dwa kije do włosów, zarówno dokonywania wzór X we włosach, aby "szyć" kok razem w i obecnie mody. Wynik jest klasycznym patrząc fryzura wykonana fantastyczny z dodatkiem te wspaniałe akcesoria do włosów.

Online Beauty Supply Sklepy: Wielki Produkty do twoich drzwi

Tylko dlatego, że nie mieszkają w pobliżu cegły i zaprawy zaopatrzenia sklepu piękno ma powodu, by go nie najlepszy w produktach do pielęgnacji włosów. Dzięki niekończącej się potęgi handlowej w Internecie, można po prostu przejść do trybu online, przeglądanie produktów w zaciszu własnego domu i mają najlepsze produkty do włosów dostarczone w krótkim czasie. Wystarczy wpisać "podaż kosmetyczny w ulubionej wyszukiwarce i niech zakupy zacząć.

Zakup on-line z zaopatrzenia sklepu piękno oznacza również można skorzystać z wielu specjalnych danego Web Store ™ s i poufnych informacji. Zapoznaj się z "€ ™ s nowy œwhat sekcji €" aby dowiedzieć się, co ™ s gorąco w świecie pielęgnacji włosów i zaopatrzyć się w to, czego potrzebujesz (wouldn ™ t chcesz, aby zabrakło!). Często zdarza zaopatrzenia sklepu piękno w Internecie oferują bezpłatną wysyłkę, jeśli zamówienie przychodzi do pewnej wartości dolara, tak aby większość z Twoich zakupów on-line i uzyskać bezpłatna wysyłka do rozruchu.

Zapoznaj się także z zasad zwrotu spółki. Wiele razy zaopatrzenia sklepu piękno w Internecie będzie miała polityka nie ma powrotu kłopotów, które pozwala wrócić uszkodzone elementy lub wymiany niepotrzebnych elementów. Drogeriach może nie mieć tę politykę, więc jeśli nie jesteś pewien, jakie produkty trzeba dobrze Zwrot jest koniecznością.

Świetny kolor z Beauty Supply Store

Dla większości ludzi farbowanie włosów w domu zaczyna się od podróży do lokalnego departamentu lub aptece. Dla tych, którzy chcą kolor włosów krok wyżej, co znajdziesz na półce aptece spróbujcie kupić kolory z lokalnego zaopatrzenia sklepu piękno.

Większość sklepów ze sprzętem kosmetyczne wykona tylko wysoką jakość kolorów, a wiele z nich jest pochodzący z profesjonalnych preparatów stosowanych w gabinetach przez profesjonalistów. Wiele z tych kolorów można znaleźć w sklepie z artykułami urody pakowane są pełne z włosów przyjaznych środków kondycjonujących zostawić nowo kolorowe włosy, tak jak dobrym stanie, lub lepiej, niż przed jego kolorze.

Kolory znalezione w sklepie z artykułami piękności nie są trudniejsze niż te, wymieszać z drogerii, więc nie ma potrzeby, aby czuć się zastraszeni. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, a zawarte jesteś na dobrej drodze do wspaniałej włosy.

Stojąc naprzeciwko nawie kolorów włosów może wydawać się skomplikowane. Zakup koloru włosów z zaopatrzenia sklepu piękno, osobiście lub on-line, można zmniejszyć szanse na zbieranie niewłaściwych kolorów dzięki skali barw. Wiele razy firma będzie miała łatwo zrozumieć wykres, który powie Ci, czy możesz uzyskać pożądane wyniki danego koloru na włosach. Wystarczy spojrzeć na kolorem, a następnie sprawdzić, czy jest on zalecany do naturalnego koloru włosów. Jeśli jest to mecz, to jesteś na najlepszej drodze do was nowy wspaniały kolor.

Ubierz małą dziewczynkę za włosy z Hair Bow

To masz dziewczynkę prawdopodobnie kochać dodając słodkie akcesoria do włosów, aby jej włosy. Dodać włosy uroczy jak ona jest z dodatkiem ozdobnego włosów dziobu.

Nie są nieograniczone style do wyboru i będzie pasować do każdego stroju lub osobowości. Od polka-kropka różowa wstążka włosy kłania się Sailor inspirowane projekty Twoja mała dziewczynka z pewnością będzie na balu w tych adorable włosy łuk kreacje.

Dla starszych dziewcząt, którzy mogą cheerleaderek, dlaczego nie rozważyć spersonalizowanych łuki włosów stworzone dla jej cheerleaderek drużyny? Łuk włosy mogą być wykonane z ich kolory szkolnych i nazwa zespołu nawet napisane na wstążki wiszące.

Natychmiastowa New Hair Bow Peruki z włosów

Czy kiedykolwiek chcesz możesz zmienić całą fryzurę, nawet tylko na noc? Cóż, z dziobu włosy peruki można zrobić tylko, że w tym czasie będzie trzeba umieścić jeden na.

Wybierz z ludzkiej różnorodności syntetycznego lub w całości włosów peruki, peruki lub kucyka połowę ogona stylu. Są krótkie włosy na peruki łuk krótki i impertynencki stylu lub wybrać jedną z długich włosów w stylu peruk w różnych kolorach. Miłość wygląd długo rozjaśnione włosy? Peruki włosów Bow również ten styl natychmiast elegancki i wyróżnione włosy.

Dla tych, którzy są zastraszani przez peruki dlaczego nie zacząć od ogon kucyka Hair Bow.

Jeśli twoje włosy są wystarczająco długie, aby elegancki powrotem do nawet malutkiej koński ogon można użyć rozszerzenia kucyka ogon we włosach. Po prostu elegancki włosy do tyłu i zabezpieczyć go w tył głowy. Podłącz kucyk ogon Hair Bow do Ciebie i od razu masz długie, sexy włosy.