grsail.com

dlaczego kot wymiotuje

Dlaczego mój kot wymiotuje?

Dlaczego mój kot wymiotuje?


Kiedy widzisz swoją normalnie zdrowy kot wymiotuje, jest powodem do niepokoju. Kot może rzucić się na wielu powodów, z których niektóre są do przewidzenia i innych, które mogą wymagać podróż do weterynarza. Kluczem do poznania, jak dbać o zwierzę, które właśnie wyrzucane jest, aby zrozumieć, co jest normalne, a co nie.

Przyczyny Koty Rzucanie się

Jeśli twój kot został włosowych wymiotowała i trawę, nie ma powodu do niepokoju. Kot jedzą trawę, aby pomóc mu rzucić się włosy, które zebrały się w brzuchu z uwodzeniem, ponieważ nie jest łatwo przyswajalne. Jest to zazwyczaj łatwo dostrzec tego rodzaju wymiocin, ponieważ zielona trawa kot zjadł jest widoczny.

Oto niektóre z innych powodów, kot może zwymiotować, a to będzie wymagało pomocy medycznej:

 • Pasożyty jelitowe
 • Zapalna choroba jelit
 • Ostre zapalenie macicy - zakażenie macicy
 • Zapalenie otrzewnej
 • Przewlekła niewydolność nerek
 • Niedoczynność tarczycy
 • Spożycie trujących roślin lub innych substancji
 • Panleukopenii
 • Choroby wątroby i nerek

Rodzaje Wymioty

Jeśli obserwuje się kot rzuca się i nie jest hairballs lub trawy, nie może być bardziej poważny powód. Dostępne są następujące typy wymioty scenariusze, które są powszechne w kotów.

 • Stała wymioty: kot będzie wymiotować niemal nieustannie, a ciecz jest klarowna i pianką. Może to być spowodowane przyjmowaniem trawy wyeliminować kule włosowe, ponieważ trawa może podrażniać błonę śluzową żołądka. Kot może już wrzucony trawę wcześniej, ale jego żołądek jest wciąż irytuje. Inną przyczyną może być zepsute jedzenie od jedzenia. Jeśli wymioty nie przestaje w ciągu 24 godzin, a nie towarzyszy biegunka, szukać opieki medycznej dla zwierzęcia.
 • Sporadyczne wymioty: kot wymiotuje raz na jakiś czas w ciągu kilku dni lub tygodni. To nie jest zawsze związane z jedzeniem (koty, które przejadania wkrótce po może wymiotować ich jadłem). Kot, który wymiotuje sporadycznie może się apatyczny i zmęczony, zaniedbania pielęgnacyjne i tracą zainteresowanie jedzeniem. Może to być oznaką pasożytów jelitowych, chorobami wątroby lub nerek, ostre zapalenia macicy lub ciężkich kłębków sierści. Wszystkie te scenariusze wymagają wizyty lekarza weterynarii dla prawidłowej diagnozy.
 • Krwawe wymioty: Jednym z najbardziej przerażających miejsc dla właściciela kota jest pojawienie się krwi w wymiocinach zwierzęcia. Jeśli wymioty przypomina fusy, wziąć zwierzę natychmiast do weterynarza, ponieważ może on ponieśli obrażenia wewnętrzne.
 • Wymioty kał: zwierzę wymiotuje kałem najczęściej ma poważne obrażenia wewnętrzne lub ma zakaźnego zapalenia otrzewnej kotów. Zwierzę może mieć również utrudnienia w jego przewodzie pokarmowym.
 • Wymioty robaki: zwierzę wymiotuje robaki ma pasożytów wewnętrznych. Jest to często obserwuje się u kociąt. Nadanie kociaka dawkę dla dorosłych kotów Wormer powoduje bardzo silny ból u zwierzęcia. Jeśli nie masz pewności co do prawidłowego dawkowania dla kociaka, zabrać go do weterynarza na właściwą opieką.

Opieki nad Wymioty Cat

Jeśli masz chorego zwierzęcia, które mogą potrzebować opieki ekspertów, utrzymać go ogranicza się do jednego pokoju, tak aby można go obserwować. Jeśli masz dużą klatkę, która ma mnóstwo miejsca na polu łóżku i ściółki, może to być najlepsze miejsce, aby utrzymać kota temporarily.A zwierząt, które zostały wymioty często może się odwodnić szybko. Jest to szczególnie prawdziwe kociąt i starszych kotów. Wizyty lekarza weterynarii może być wymagane wcześniej niż 24 godziny, jeśli zwierzę stało się bezwładne i apatyczne. Zwierząt, w tym stanie będzie wymagać płynów dożylnych, tak szybko, jak to możliwe, aby pomóc mu przetrwać.

Zwierzęta, które są często wymioty powinien ich jedzenie wstrzymana do czasu wymioty ustępują. Jeśli zwierzę ma uporczywe wymioty, nawet po jego jedzenie zostało wstrzymane na 12-24 godzin, powinien być zabrany do weterynarza na badania.Jeśli kiedykolwiek wątpliwości co do stanu swojego zwierzęcia, skorzystać z pomocy lekarskiej. Zawsze lepiej jest, aby zaważyć na ostrożności, niż czekać, aż stan osiągnęło etap alarmowy. Szybki telefon do weterynarza może być wszystko, co potrzeba, aby uratować życie swojego zwierzaka.

,

Dlaczego kot mruczy?

Dlaczego kot mruczy?


Koty pewnością mruczeć jako formy komunikacji. Jednak nie może być więcej, aby ten biznes mruczenie niż na pierwszy rzut oka. Istnieją pewne dowody, że mruczenie może także przyspieszać gojenie.

Mrucząc do komunikacji Uczucia

Jeśli mieszkasz z kotem, jesteś zobowiązany do jej mruczenie słyszałem w różnych okresach. Koty mruczą w różnych sytuacjach.

 • Mruczenie występuje czasem, gdy kot jest pogłaskał. Większość ludzi interpretuje to jako znak zadowolenia, zwłaszcza jeśli kot wydaje się zrelaksowany.
 • Koty czasami mruczeć, gdy ocierają nogami. Zazwyczaj jest to znak, że chcą oni uwagę, może być pogłaskał, a może dlatego, że chcą być karmione.
 • Królowa czasem mruczy a ona karmi swoje kocięta. Ona może to zrobić, ponieważ czuje się bezpieczne, posiadające wszystkie jej kociąt bezpiecznych wokół niej, ale trudno powiedzieć na pewno. Ona może również mruczenie, aby dać komfort kocięta, a także nauczyć ich, jak zrobić własne pomruk, podobny do sposobu dziecko uczy się rozmawiać z rodzicami.

Mruczenie nie zawsze Znak Contentment

Podobnie jak ludzie, koty mogą wykorzystać swoje wokalizy, aby wyrazić swoje emocje. Miękkie i stabilne mruczenie może oznaczać kot czuje się spokojny, ale tempo i wielkość mruczenie może wskazywać bardzo różne uczucia.

Jeśli mruczenie kota staje się znacznie głośniej i zaczyna wyścig, może to być znak, że zwierzę czuje się poruszony. Na przykład, może się zdarzyć, gdy opony są pogłaskał kota z i chce, aby zostawić ją w spokoju teraz. Czasami cofa się jej ostrzeżenie, próbując ugryźć. To nie znaczy, że jest błędne, ona po prostu komunikacji z używasz jej własny, niepowtarzalny język kota.

Połączenie między mruczenie i Cat Zdrowia

Dlaczego kot mruczy?

Według Leslie A. Lyons, adiunkt w Szkole Medycyny Weterynaryjnej w UC Davis, istnieją pewne dowody, że mruczenie wpływa na zdrowie kota.

W artykule opublikowanym w Scientific American, profesor Lyons, że spójne częstotliwości mruczenie kota waha się między 25 a 150 Hz oraz, że dźwięk w tym zakresie częstotliwości mogą promować gęstość kości, a także uzdrowienia. Ona również teorię, że mruczenie może stymulować kości i mięśnie bez kota zużywać dużo energii.

Teoria gojenia może być wspierany przez badania cytowanego przez University of Alaska, Fairbanks. Badanie zostało przeprowadzone przez dr Wayne Whitney i dr Cheryl Mehlhaff w Centrum Medycznym Zwierząt w Manhattan, Nowy Jork. Spośród 115 kotów doprowadzone do centrum z urazami, które wynikały z przeciętnie pięciodniowym historia upadku na chodnik, 104 przetrwał i odzyskano. Odpowiada to 90-procentowy odsetek przeżycia, który jest dość cenniejsze biorąc pod uwagę okoliczności. Może mruczenie ma wspomagania gojenia.

Potrzebne są dalsze badania

Nikt nie rozumie, jak koty zupełnie mruczeć, więc nic dziwnego, że ludzie wciąż pytanie, dlaczego oni mruczeć. Naukowcy uważają, że koty na ogół stworzyć pomruk przy użyciu ich krtani i przepony do produkcji, które stały grzechotkę jak oddychać i na zewnątrz. Być może jest jakaś korzyść uzdrowienie tej vocalizing, choć może to być tak proste, jak za pomocą tych wibracji uwolnić się od stresu. Jednakże, po prostu obserwując to, co się kota do kiedy mruczy pomoże Ci zrozumieć, co ona próbuje ci powiedzieć. W końcu niektóre odpowiedzi mogą pozostać trochę tajemnicy. Po tym wszystkim, koty nigdy nie chciał ujawnić wszystkie swoje tajemnice.

Kot wymiotuje Worms

Kot wymiotuje Worms


Jeśli twój kot rzuca się robaki, to jest prawie pewne, że ma glisty. Wyzwaniem jest, aby traktować ją przed swoimi innymi zwierzętami, a być może nawet z rodziną, zostają zaatakowane.

Jak Koty Pobierz glisty

Nicienie są wspólne pasożyty, które mogą zakażać ludzi, psów, a także koty. Jaja nicieni i larwy znajdują się w następujących miejscach:

 • Kitty śmieci
 • Kał
 • Wymiociny
 • Brud
 • Mleko matki kota

Według Mar Vista Animal Medical Center, zwierzę może stać się roi się w jeden z następujących sposobów:

 • Kocięta mogą zarazić glisty przez pielęgniarstwa z zarażonej matki.
 • Robak komórek jajowych może być spożywana, gdy kot używa porażonych żwirek dla kotów, a następnie czyści jej Łapy podczas uwodzenia.
 • Jedzenie gryzonie, które mają glisty jest inny sposób nabycia zakażenia.
 • Gryzienie i spożyciu pchły może również prowadzić do przypadku glisty.

Znaki Infestation

Nicienie są zazwyczaj od trzech do pięciu centymetrów długości i żyją w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Są one bardzo często pasożyty, które mogą być identyfikowane przez białego do, organów nitkowatych w kolorze kremowym. Oprócz rzucając się na glisty, możesz być również stosunkowo że Twój zwierzak ma je jakby wyświetla następujące znaki.

 • Wzrost apetytu
 • Powolny zachowanie
 • Brak wiary w pielęgnacji
 • Biegunka

Leczenie kota

Leczenia kota na glisty jest tak proste, jak dając jej pigułkę. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dokładnie i upewnij się, że Twój zwierzak dostaje wszystkie jej leki.

Leki Używane

Według Mar Vista Animal Medical Center, leki stosowane w celu wyeliminowania glisty u kotów to:

 • DRONTAL
 • Panacur
 • Rewolucja
 • HeartGuard Plus

Dawkowanie kota

Dając kotu tabletkę może być trudne, ale nie niemożliwe. Gdy dajesz swoje pigułki kota, spróbuj wykonać następujące czynności:

 1. Trzymaj kota zdecydowanie, ale delikatnie na kolanach.
 2. Delikatnie odchyl głowę do tyłu i otworzyć jej szczękę palcem wskazującym.
 3. Umieść tabletkę już na jej języku, jak możesz.
 4. Trzymając jej usta zamknięte, pozwoli jej powrócić głowę do wygodnej pozycji.
 5. Ostrożnie skok w dół jej gardło, dopóki nie połknie.

Twój lekarz weterynarii będzie prawdopodobnie daje instrukcje do czynienia z innymi zwierzętami w domu i prawdopodobnie będzie chciał dać im kłębią leków, jak również. Możesz zostać poproszony, aby utrzymać kota, i jej kotek śmieci, oddzielone od innych kotów na raz.

Zapobieganie podobne zarażenia pasożytnicze

Aby uniknąć dalszych zarażenia wziąć pod uwagę następujące wskazówki:

 • Należy regularnie czyścić śmieci.
 • Trzymaj nowe koty oddzielone od reszty swoich kotów, aż można je sprawdzić robaków.
 • Nie dopuszczać swoje zwierzęta polować.
 • Trzymać pchły kontrolowane.
 • Czy twoje zwierzęta badane regularnie.
 • Należy ściśle do zaleceń lekarza weterynarii.

Poprosić o pomoc weterynarza i lekarz

Jeśli zauważysz podobne do spaghetti nici w wymiocinach kota, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem weterynarii. Jeśli masz również dzieci, to jest dobry pomysł, aby ich pediatra sprawdzić je pod kątem oznak glisty, jak również. Chociaż jest to rzadkie te robaki mają być przekazywane do dzieci, może się zdarzyć. Nicienie mogą powodować poważne działania niepożądane u ludzi.

Kot Zdrowie: Wymioty

Kot Zdrowie: Wymioty
Zdrowe koty wymiotować sporadycznie

W pewnym momencie w życiu każdego kota dozorcy, przyjdzie czas, gdy staną w obliczu wspólnego problemu kota wrzosowisk, wymioty. Dowiedz się, kiedy należy zgłosić się do weterynarza.

Dlaczego koty Vomit

Istnieje wiele powodów, że kot wymiotuje. Może to być oznaką poważnego stanu zdrowia, lub wymioty mogą być spowodowane przez coś bardzo niewielkie. To jest wspólne dla zdrowego kota wymiotować sporadycznie. Może to być spowodowane przez coś tak prostego jak jedzenie, nie zgadzając się z kotem, przejadanie się, jedzenie zbyt szybko lub biegać i grać zbyt szybko po zjedzeniu.

Akt wymioty, znany jako wywołanie wymiotów lub wymiotuje, ma odruch mięśni brzucha i ośrodkowego układu nerwowego. Bodziec, taki jak niestrawnego przedmiotu lub zapalenia żołądka wywołuje odruch. Okazjonalne walka rzucać się jest się czym martwić; jednak trzeba uważać kota, aby upewnić się, że nie jest objawem czegoś poważniejszego.

Kot Zdrowie: wymioty lub Zwracanie

Znając różnicę między kotów wymioty i zarzucania jest ważne, czy twój kot jest chory. Wymioty są odruchem udziałem żołądka. Niedomykalność jest na ogół związane z problemami przełyku.

Gdy kot jest o wymiotować, to na ogół wydaje się obaw i zatacza rzucić się na zawartość jego żołądka. Są to zazwyczaj dużo skurczów brzucha, ruchów i wysiłku zaangażowanych w wymioty. Kiedy kot wymiotuje, to zwykle po prostu opuszcza głowę i wyrzuca jedzenie z niewielkim wysiłkiem. Od przełyku jest długi, wąski rury, wydalony niestrawione jedzenie często przypomina kiełbaskę.

Przyczyny Cat Wymioty

Istnieją dwie klasyfikacje przyczyn na wymioty kotów: podstawowe, które są przyczynami żołądka i wtórnego, które są przyczynami niż żołądka. Wymioty są również klasyfikowane jako ostry lub przewlekły.

Dziesiątki powodów, warunków i chorób, które powodują wymioty występują u kotów. Oto kilka z bardziej pospolitych.

Żołądka Przyczyny

 • Połknięcie dużej ilości włosów, gdy uwodzenie powodując kule włosowe
 • Alergie pokarmowe
 • Zapalenie błony śluzowej żołądka wywołane z jedzenia żywności lub śmieci, że nie zgadza się z kotem
 • Ciało obce tkwi w górnym odcinku jelita lub żołądka
 • Infekcja bakteryjna w przewodzie pokarmowym
 • Jelitowe wypadanie, znany jako wgłobienia jelit
 • Pasożyty jelitowe
 • Przewlekłe zapalenie jelita grubego
 • Rozworu przełykowego lub przepukliny przeponowej

Dla żołądka Przyczyny

 • Jedzenie zbyt szybko lub przejadanie
 • Ćwiczenia zbyt szybko po zjedzeniu
 • Choroba lokomocyjna
 • Toksyny w tym przeciw zamarzaniu, ołowiu, insektycydy, kwiaty, rośliny i wiele innych substancji chemicznych i toksycznych elementów
 • Choroby ucha środkowego
 • Ciężkie zaparcia
 • Niewydolność nerek lub wątroby
 • Zapalenie trzustki
 • Zakażenie macicy znany jako pyometra
 • Niedrożność pęcherza lub pęknięcia
 • Kwasicy ketonowej
 • Koci wirus panleukopenii
 • Podwyższone tarczycy lub nadczynność tarczycy
 • Dirofilariozie
 • Wrzody żołądka
 • Rak żołądka lub jelit górną
 • Rozszerzone lub skręcone żołądka

W przypadku skorzystania przez lekarza weterynarii

Jeśli twój kot zwymiotował, a gra i bez oznak fizycznego dyskomfortu, to najprawdopodobniej nic się martwić. Wystarczy mieć oko na kota, aby upewnić się, że nie ma żadnych innych objawów ewentualnej choroby. Jeżeli którykolwiek z następujących objawów lub objawy są zauważane, należy wziąć kota do weterynarza natychmiast:

 • Kot rzuca się w sposób ciągły lub wymiotuje kilka razy w okresie czasu ośmiu godzin.
 • Uważaj na krwi w wymiocinach. Świeża krew będzie czerwony i krwi, który został strawiony wygląda jak kawa mielona.
 • Poszukaj wszelkich obiektów lub robakami w wymiocinach.
 • Spróbuj ustalić, czy kot jest działającą niezwykłe w jakikolwiek sposób lub wydaje się przygnębiony lub letargu.
 • Jeśli wiesz, że kot jest w pobliżu materiałów trujących, takich jak przeciw zamarzaniu, trujących roślin i środków owadobójczych, zobaczyć się z lekarzem weterynarii od razu.
 • Oglądać także dla któregokolwiek z następujących objawów:
  • Biegunka
  • Zaparcie
  • Utrata masy ciała
  • Odwodnienie

Wniosek

Jeśli chodzi o cat zdrowia, wymioty mogą być całkowicie normalne zdarzenie od czasu do czasu. Jednak, jako odpowiedzialnego kot dozorcy, trzeba mieć świadomość, że wymioty mogą być oznaką poważnej choroby w kota. Umówić się z lekarza weterynarii kota, jeśli czujesz, wymioty nie jest odosobniony przypadek.

Zagrożenia środowiskowe dla kotów

Zagrożenia środowiskowe dla kotów


Nasz rezydent ekspertem kot, Wendy Nan Rees, oferuje porady na temat kotów i wrażliwość na czynniki środowiskowe.

Rozpoznawanie zagrożeń środowiskowych dla kotów

Nie możesz sobie z tego sprawy, ale wiele elementów wspólnego gospodarstwa domowego stanowią zagrożenie dla kotów toksyczne. Zacznijmy od czegoś bardzo Basic- wody. Każdy wie, nasza woda jest oczyszczana z chlorem do zabicia bakterii. Władze mówią nam, stężenie chloru jest nieszkodliwy dla nas i naszych dzieci. Ale co z naszymi zwierzętami, zwłaszcza kotów, które są dziesięć funtów i mocy? Są one jedną dziesiątą wielkość przeciętnego dziecka lub jednej czwartej wielkości przedszkolaka. Czy ktoś potwierdził, że stężenie chloru jest bezpieczny dla naszych pociech?

Rozwiązanie wody

Ponieważ małe zwierzęta, zwłaszcza koty, mogą być wrażliwe na chemikalia, polecam tylko dając im filtrowana lub butelkowana woda źródlana. Polecam wodę źródlaną, bo nasze zwierzęta nadal potrzebujemy minerałów i pierwiastków śladowych, że woda destylowana wyjmuje. Chlor jest szczególnie szkodliwe dla obu zwierząt domowych i osób, które mają problemy z tarczycą, jak również każdego z gruczołów nierównowagi. Chlor może nasilać alergie, suche płaszcze, nawracające infekcje i chronicznie biednych układ odpornościowy.

Jeśli nie można zapewnić wodę mineralną, alternatywnym rozwiązaniem jest pozwolić resztę wody z kranu w otwartym pojemniku przez 24 godziny aby chloru naturalnie rozpraszają.

Związki zaburzające gospodarkę hormonalną

Istnieją inne szkodliwe substancje chemiczne, takie jak chlor w naszym środowisku. Dr Michael W. Fox. DVM wskazała, co nazywa związki zakłócające gospodarkę hormonalną (EDCs) w naszym środowisku. EDC można znaleźć nie tylko w zanieczyszczeń przemysłowych, nawozów sztucznych i nieoczyszczonych ścieków, ale także we wspólnych produktów gospodarstwa domowego, takich jak tworzywa sztuczne, odzież, materiały podłogowe i wykładziny puszek konserwowych. Dr Fox uważa te EDC zrobić drogę do pożywienia i wody naszych zwierząt, a następnie zakłócić całe systemy endokrynologiczne i odpornościowy zwierzęcia. Z układu odpornościowego zaatakowanego, nasze zwierzęta są podatne na alergie, przewlekłe choroby skóry i nawracające infekcje uszu i dróg moczowych. EDCs może być również związany z chorobami układu pokarmowego, takich jak:

 • Przewlekłe zapalenie jelita grubego
 • Biegunka
 • Zapalna choroba jelit
 • Zaburzenia metaboliczne i hormonalne
 • Otyłość
 • Niedoczynność tarczycy
 • Nadczynność tarczycy
 • Zaburzenia wydzielania wewnętrznego trzustki i nadnerczy

Można uniknąć tych zaburzające gospodarkę hormonalną związki, podejmując następujące środki ostrożności:

 • Upewnij się, że wszystkie pestycydy, chwastobójcze, nawozy, środki do czyszczenia gospodarstwa domowego, pasty, spray na owady i wszystko, co z chemikaliami w nim jest bezpiecznie zamknięty. To nie jest wystarczająco dobry, aby przechowywać te butelki na dolnej półce w garażu lub piwnicy. To miejsce, gdzie zwierzęta będą wyglądać dociekliwi pierwszy.
 • Zmień dania jedzenie cały Twojego kota i miski wody do szkła, ceramiki lub stali nierdzewnej. Nawet wody siedzi w butelce z poliwęglanu lub miski może wypłukiwać się EDC nazwie bisfenol do wody pupila.
 • Bądź ostrożny, gdy zwierzę doskonale utrzymanych spacery, weedless trawie. Dla małych zwierząt domowych, zwierząt domowych i czystej krwi zwierząt z zainfekowanym systemem odpornościowym, pozostałości chemicznych, że wybrać się na łapach i nogach z nawozów sztucznych, pestycydów i chwastobójcze może być wystarczający, aby spowodować reakcję. Widziałem kwestie, w których kot albo rozwija się reakcja, gdy liże łapy po spacerze lub rozwija się wysypka na brzuchu od leżącego na trawie.

Więcej Niebezpieczeństwa AGD

Są też zwykłe składniki gospodarstwa domowego, które trzeba uważać. Z odrodzenia aromaterapii i naszej obsesji wyeliminowania zapachów w naszym domu, musisz być ostrożny odnośnie zastosowania olejków eterycznych i tych eliminacjach samoprzylepnych na elektryczny zapachowych. Kij na zapach eliminatory i elektryczne zawierają zwykle zapachy chemiczne, które mogłyby się gromadzić ECDs nie naturalne olejki eteryczne.

Nawet naturalne olejki eteryczne są szkodliwe dla niektórych zwierząt. Tylko dlatego, że są naturalne, nie znaczy, że są one bezpieczne dla wszystkich zwierząt. Podam wam przykład. Wszyscy widzieliśmy, spraye i płynne środki odstraszające, aby zapobiec kotów drapie meble. Zwykle mają pomarańczowy lub cytrynowy zapach. To dlatego, że olejki cytrusowe są toksyczne dla kotów, a oni instynktownie unikać ich zapach. Koty, jako czystych mięsożerców, nie mają enzymu do przetwarzania owoców cytrusowych cząsteczki oleju. Cząsteczki oleju cytrusowych będzie zatem gromadzić się w wątrobie kota i nie wyjść z ciała. Tak, dyfuzji i korzystania cytrusowych olejków eterycznych wokół domu i na naszym organizmie może spowodować ewentualne tworzenie się u kotów do punktu toksyczności. Problemem jest to, że to nagromadzenie jest tak stopniowe, że weterynarze nie podłączać go do długotrwałej ekspozycji na działanie olejów cytrusowych i należy traktować ją jako zatrucia wątroby nieznanego pochodzenia.

Inne niebezpieczne przekąski

Wierzcie lub nie, wiele żywności, ludzie jedzą codziennie mogą być toksyczne dla naszych zwierząt. Jednym z najnowszych produktów spożywczych odkrytych być toksyczny dla kotów i psów jest ksylitol, słodzik powszechnie używany w gumy i cukierki. Możesz też kupić je jako "cukier brzozowy" w sklepach ze zdrową żywnością, do stosowania w pieczeniu. Poison Control Center zwierząt ASPCA (www.aspca.org) ostrzega, że ​​ksylitol może powodować nagły spadek poziomu cukru we krwi i ewentualnych drgawek u psów, które przypadkowo zużywają go. To trwa mniej niż 30 minut na reakcję na develop.Onions może spowodować niedokrwistość hemolityczna u zwierząt, ponieważ powodują one nowe czerwone krwinki być zdeformowane i bezużytecznym ciele. Objawy mogą obejmować gorączkę, wymioty, osłabienie i upadek. Istnieje cebuli i cebula w proszku w wielu różnych przetworzonych produktów, takich jak żywność dla niemowląt, ketchup, zupy i hot dogi, żeby wymienić tylko kilka. Uważaj na karmienie regularne hot dogi, kiełbaski, a nawet mięso na obiad do zwierząt.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe Są twoi przyjaciele" WNR

Poprzednia Porady

 • Dlaczego kot Purr
 • Sunshine i Koty
 • Ukrywanie Miejsca dla kotów
 • Borelioza i Koty
 • Leczenie ran Cat

Dlaczego koty Ugryź?

Dlaczego koty Ugryź?

Nie zawsze łatwo jest wskazać, dlaczego koty gryzą, ponieważ istnieje numeous powodów, dlaczego kot może uderzyć się w osoby, kolega zwierzakiem, lub wyrobu odzieży lub mebli. Naprawdę musisz wrócić i zastanowić się, co się dzieje tuż przed gdy wystąpił zgryz. Niektóre koty są bardziej podatne na tego nawyku niż inni, więc głównym problemem powinien się skupić na częstość i nasilenie gryzienie.

Powody, dla których koty Bite

Koty w swoim dzikim, formy niemieszkalnych musi polować na ich przetrwanie. Ten rodzaj polowania może wahać się od używania szczęki i ostre zęby dla głównego ataku, czy jedynie szarpiąc ryby z wody. Zdziczałe koty i wielkie koty na wolności spędzają dużo ich życiu w trybie ataku. Nadnerczy dojrzałej lwa są znacznie większe niż te, z krokodyla ze względu na intensywne czujności i gotowości osobowości kotów, chociaż oba gatunki są wrodzone myśliwi. Ten nerwowy, gotowe do ataku dzikich kotów charakter jest przedstawienie swoich krajowych kuzynów. Nawet wewnętrzne koty wyświetla dość przerażające dopasowanie sycząc, warcząc i gryzienie, gdy czują się zagrożone.

Jakie typy zachowań zagrozić wspólnej kotka krajowego? Nieznane pensjonat z zamiłowaniem do kotów pieszczoty zawsze jest głównym celem. Chociaż wiele koty lubią być głaskana, większość tych zwierząt wolą być głaskana przez kogoś zaufać, a to może zająć trochę czasu na dostosowanie się do kota nieznajomych. Niestety, niektórzy ludzie, którzy wchodzą gospodarstwa domowego i kasowe kota są tak pewni swojej natury, że nie godnych zaufania ich przyznania, że ​​kot okresu dostosowawczego. Wszelkie pozornie przyjazne próby skoku to urocze kotów spotka się z wrogością i, co najgorsze, gryzienie.

Co ciekawe, koty rzeczywiście gryźć ich ukochanych właścicieli, nawet po bardzo satysfakcjonujące sesji pieszczoty. Działanie to może być całkowitym zaskoczeniem dla nieświadomą właściciela, od kotek wydawało purringly zadowolony tylko kilka minut temu. W tym przypadku, kot komunikuje, że sesja pieszczoty jest skończona. Większość kotów nie chcą zaszkodzić ich właścicieli, ale gryzienie jest jedynie sygnał: "dosyć".

Strach i niecierpliwość to kluczowe motywacje stojące za wiele odcinków kot gryzienie, ale nie wszystkie negatywne emocje gryzienia wskazuje. Istnieją sytuacje, w których gryzienie jest stosowany jako dobrą formę komunikacji. Niestety, wiele osób nie potrafi rozpoznać prawdziwe intencje swoje zwierzęta.

Grać Biting

Psy gryzą również jako formę sztuki. Kocięta uwielbiają gryźć ludzi, rodzeństwa i prawie wszystko, co może być wykorzystany dla "grać ofiarę". Jeśli kiedykolwiek posiadał mały kotek, prawdopodobnie jesteś pewny, jak kocięta mogą odgrywać-zaatakować ręce, a nawet nogi. Kociak nie wie, że jej ostre pazury i zęby mogą być bardzo bolesne broni. Zamiast tego, że wierzy, że Twoje próby strzegą ręce lub nogi są po prostu ofiarami części gry.

Wiele zachowań kotek, takie jak połowów w misce wody i dywanów ugniatania, w dorosłym życiu. Kota zabaw gryzienie jest również prawdopodobne, przypomina jego młodości.

Radzenie sobie z lękowych podatne zwierzęta

Niektóre koty są szczególnie podatne na lęk, i mimo, że kochają swoich panów drogo, coś z alarmem do odkurzacza może wywołać tryb ataku. To może być prawdziwym wyzwaniem dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ kot gryzie może zawierać więcej niż drobne szczypie do rąk lub ciała. Niektóre ugryzienia kota mogą być bardzo dotkliwe. Niestety, w tych przypadkach, kot jest opierając się na swoich wrodzonych instynktów i takiego zachowania może być trudny do powstrzymania. Koty nie mogą rozumować o tym samym charakterze ludzi, więc jeśli masz kotów, które jest bardzo niespokojny, to jest łatwiejsze rozwiązanie, aby kontrolować aspekty stresogennych jego środowisku, niż zmienić zachowanie kota.

Jeśli te gryzące pasuje nasilają i spowodować poważne obrażenia ciała, to jest czas, aby zadzwonić do lekarza weterynarii. Niektóre skrajne napady agresji może być objawem choroby lub neurologicznej choroby bazowego. Wszelkie oraz wszystkie niepokojące zachowania wystawione przez dom zwierzakiem zawsze są warte dyskusji z weterynarza kota.

Kot: Kot Dowcipy Porady

Niektóre Ulubione Dowcipy o kotach

Dan D

Niektóre Ulubione Dowcipy Cat:

1. Ile kotów można umieścić w pustym polu? : Tylko jeden. Po tym, okno ISNA € ™ t pusty.

2. Co ulubionym przycisk kota na pilocie? A: Łapy

3. Jak nazywa stos kociąt? : Meowtain!

4. Jeśli światła działa na energię elektryczną, a samochody jeżdżą na gazie, co działa na koty? : Ich łapy.

5. Co zrobić, kiedy przekraczają słonia z kotem? : Duży futrzany stwór mruczy podczas gdy siedzi na kolanach i kabaczki Ciebie.

6. Dlaczego sędzia odrzucić całą jury składające się z kotami? : Ponieważ każdy z nich był winny purrjury.

7. Dlaczego kot iść do szkoły medycznej? : Aby stać się apteczka

8. Dlaczego głupi dzieciak spróbować karmić grosze do kota? : Ponieważ jego matka powiedziała mu, aby umieścić pieniądze w kasie.

9. Jaka jest różnica między kotem a przecinek? : Jednym ma pazury na końcu łap i inne przerwa na końcu jego klauzuli!

10. Co zrobić, jeśli przekraczają kotka i harido małej dziewczynki? : Braidy-Kot!

Dziwne Zachowanie kota

Dziwne Zachowanie kota
Kot tańczy po domu może być gra na umiejętności wykorzystywanych przy koty polują zdobycz.

Koty! Kochamy naszego kota, bo jest ostro niezależne, czasem czuły, często wokal i od czasu do czasu zapewnia komiczny. Goście akcji dziwaczne zachowanie swoich kocich przyjaciół.

Odwiedzający Pytania o dziwne zachowanie Cat

Kradnie Skarpety Cat

Mój kot ma trzy lata i jest dość nowy do rodziny. Ona kiedyś kota hodowla, ale wkrótce po sterylizacji przychodzą do nas. Ona jest wspaniałym kotem, a my ją kocham, ale czy jest jakiś powód, dla którego ona ciągle kradną nasze skarpetki? Znaleźliśmy nasze skarpetki w kilku miejscach ukrycia jej, a całkiem niedawno, pod naszą choinką. Czy ona myśli, że te skarpetki może być jej dzieci, bo nie udało mi się utrzymać jej dzieci? ~~ Maya

Ekspert Odpowiedz

Hi Maya,

Jeden z moich kotów kochał buty. Od czasu, gdy był kotek, ona rzeczy nos w dół do buta i utrzymywać. Jeśli próbował uzyskać od niej buty, ona warczeć. To było zabawne, ale irytujące czasami. Uważam, że powodem, jak nasze koty buty, skarpety i inne części garderoby jest, ponieważ przenoszą nasz zapach. Jest bardzo prawdopodobne, że widzi, jak jej dzieci i ukrywając skarpetki czuje, że jest ochrona jej dzieci.

Ona brzmi jak wspaniały towarzysz. Ciesz swoje dziwactwa i być może jej kupić skarpetki na Boże Narodzenie.

~~ Lori

Dlaczego kot stajennych Siebie

Mój dwunastu-letni mężczyzna Tabby liże mu pierś każdej chwili anyone pets go na dolnych częściach ciała. On zawsze robił to, kiedy podrapał się w tył, ale wydaje się, że w ostatnim czasie robi to o wiele więcej. Jak tylko zacznę pieszczoty, zaczyna lizać. Jak tylko stop, tak robi. Czy możesz wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje i dlaczego robi to o wiele bardziej teraz?

~~ Deann

Ekspert Odpowiedz

Cześć, Deann,

Mam Siamese, że stajennych się ilekroć ją pogłaskać, czy ona jest przy mnie. Zawsze myślałem, że to oznaka jej zawartości samopoczucia i szczęśliwy, bo mruczy w tym samym czasie, a czasami lizać mnie.

Czy wiesz, że koty spędzają jedną trzecią swojego czasu czuwania uwodzenia? Większość kotów są w stanie dotrzeć do niemal każdą część ciała oraz oczyścić. To rzeczywiście utrzymuje twój kot zdrowy. Ich języki kolczasty wyciągnąć luźne włosy i kilka pasożytów, takich jak pchły. Również skóra szorstki masaże język kota i zachęca wzrost nowych włosów i dystrybucji olejów skóry. Grooming może schłodzić go w czasie upałów, ponieważ śliny chłodzącego skórę kota. Koty są naprawdę niesamowite stwory!

Stylista jest również sposób, w jaki koty złagodzić stres, więc być może Twój kot czuje się nieco podatne kiedy on pogłaskał na jego dolnej połowie? Na jego zaawansowanym wieku, może on po prostu czuć się trochę bardziej wrażliwe i może to stanowić wzrost jego automatycznej reakcji.

Ogólnie rzecz biorąc, nie sądzę, że to jest coś być zaniepokojony. Jest prawdopodobne, że po prostu lubi swoją uwagę, a dwa z was związana ściśle z biegiem lat. Jednakże, jeśli wystąpią jakiekolwiek inne objawy lub zachowań, które dotyczą ciebie, wspominając je do weterynarza po prostu się na bezpiecznej stronie. Brzmi jak słodki kot.

~~ Lori

Kitten Próba Nurse kocur

Mam dwa samce kotów. Jednym z nich jest siedem lat. Niedawno odkryto bezpańskich kotek, które nie zostały całkowicie odstawiane od piersi. Kupiłem zastąpienie mleka, ale teraz weterynarz mówi, że nie trzeba go już. Jednak stara się pielęgnować od mojego starszego kota cały dzień, szczególnie przed snem. Można usłyszeć go ssania, ale nie sądzę, że jest coraz niczego. Co mógł dostać? Dlaczego on to robi, a powinienem próbować go powstrzymać? Starszy kot zwykle nie denerwować, ale w zależności czasami dostaje zirytowany z kotka.

~~ Chloe

Ekspert Odpowiedz

Cześć, Chloe,

Koty otrzymują wiele komfortu z pielęgniarstwa ich matka. To sprawia, że ​​czują się kochane i akceptowane. To brzmi jak kociak wybrał swoją starszą, kocur, aby zastąpić to poczucie bezpieczeństwa. Tak długo, jak starszy kot nie próbuje zaszkodzić kociaka, nie jestem pewien, należy interweniować. Jest prawdopodobne, że będzie on zachowanie wyrasta jak on dostaje starszy i ma mniejsze zapotrzebowanie na komfort opieki zapewnia.

Jednakże, jeśli starszy kot pokazuje skrajne podrażnienie lub boisz za bezpieczeństwo kociaka, chciałbym rozdzielić dwie i umieścić je w różnych pomieszczeniach domu, kiedy nie ma w pobliżu, aby monitorować sytuację.

Dzięki za pytanie!

~~ Lori

Kot ucieka z miotu

Dlaczego mój kotek biegać po mieszkaniu jak szalony po korzysta on z kuwety? ~~ Eric i Niblet Wonder Kitty

Ekspert Odpowiedz

Cześć, Eric. To jest pytanie, zabawne i rzeczywiście ma wyjaśnienie, wierzcie lub nie. Po pierwsze, o ile nie korzysta z kuwety więcej niż normalny lub wyjąc z bólu, to prawdopodobnie nie jest coś być zbyt zaniepokojony. Jeśli nie zauważysz, że będzie kuwecie więcej niż normalnie, chciałbym zabrać go do weterynarza, aby wykluczyć zakażenie układu moczowego (ZUM) lub kamieni nerkowych. Mężczyzna koty są podatne na obu, dlatego zawsze najlepiej dostać się zmiany w zachowaniu kuwety sprawdzone przez fachowca. Można też dostać kota na specjalnej żywności, które pomogą uniknąć tych zakażeń.

Jeśli on jest tylko działając szalony, co wszyscy wiemy, koty to w czasach, to odnosi się z powrotem do dzikich zachowań, które są widoczne na wolności wśród wielkich kotów. Mimo, że jesteśmy przyzwyczajeni do naszych udomowionych kotów obejmujących ich kału odchody, są różne rzeczy na wolności. W naturze koty kał, aby zaznaczyć swoje terytorium. Oznakowania te są używane jako znak dominacji w koloniach dzikich kotów. Tak więc, na wolności, koty obejmie swoje odchody, aby zapobiec inne zwierzęta są przyciągane i ewentualnie atakując dzikiego kota. Kiedy twój kot dom korzysta z kuwety, a następnie biegnie jak się po domu, jest on po prostu stara się uciec z kału opadanie i żadnych zwierząt, które mogą zaatakować go ze względu na zapach. To wraca do dzikich zachowań kota.

Dzięki za pytanie!

~~ Lori

Kot Taniec

Cześć,

Nasz kot na pewno wyświetla niektóre dziwne zachowanie. Jedną z rzeczy, ona robi to dostaje jej na tylnych łapach, a przednie spieszyć się naszą halę na boki. Gdy ona to robi, ona sprawia, że ​​rodzaj skrzekliwy dźwięk. Znajdziemy to zabawne, ale chcielibyśmy wiedzieć, co to znaczy. Ona naprawdę tylko robi to w tej jednej sali. Potem, kiedy widzi, śmialiśmy, ona zatrzymuje się i ucieka, jakby była zakłopotana. Jeśli możesz dać mi żadnego pojęcia, co tam robi, że będzie bardzo mile widziane. Chciałbym być może również jak wykorzystać to jako "sztuczkę".

Dziękujemy,

~~ Joy

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Radość,

Wygląda na to, że próbuje się jakieś nowe ruchy taneczne. Możesz spróbować grać kilka Beyonce Peas Black Eyed i lub zobaczyć, jak to jest. Poważnie, choć nie jest wytłumaczeniem dla jej szalone zachowanie.

Istnieje wiele podobieństw między kotów na wolności i naszych odmian krajowych, jeśli chodzi o polowanie instynkty i studiując wielkich kotów, możemy dowiedzieć się o naszych towarzyszach kotów. Wielkie koty w naturalnym środowisku, takie jak lwy, zwykle polują w grupach, ale udomowione koty są zazwyczaj samotne myśliwych. Jednak samotne lub grupa myśliwy, wszystkie koty mają jedną wspólną cechę, a jest to sposób zbliżają się do polowania. Animal Planet nazwał to podejście "i-łodygi pazur". Jest to zazwyczaj podczas Pounce, że kot będzie wznieść się na jego tylne nogi.

Prawie wszystkie koty wydają się "grać" z ich ofiar, ale w rzeczywistości jest to technika używają, aby upewnić się ofiarą jest oszołomiony i gotowy do ataku.

Wszystko, co powiedział, to brzmi jak twój kot bierze ten kawałek do skrajności, która zamienia się w wesołym rodzaju tańca. Jest więcej niż prawdopodobne, po prostu grać. Być może światło odbija się różnie w tej sali jest jakiś inny czynnik, który wprowadza ją w żartobliwy nastrój. Następnym razem, ona to robi, chwyć aparat i złapać trochę materiału na jednym z zabawnych pokazów wideo.

~~ Lori

Wybór Holistic Suplementy dla kotów

Wybór Holistic Suplementy dla kotów


Nasz rezydent ekspertem kot, Wendy Nan Rees, oferuje porady na temat kotów i holistycznych suplementów.

Wybór Holistic Suplementy dla kotów

Niedawno miałem Russell Louie optymalnych wyborów na mojej audycji radiowej, i rozmawialiśmy o tym, jak wybrać dobre suplementy holistyczne dla kotów. Zamiast mówić o konkretnych produktów, skupiliśmy się na ogólnej koncepcji holistics. Byłem tak poruszony tym, co Russell Louie miał powiedzieć, że czułem, że nie może pozwolić moi czytelnicy w Zakład Logiki Stosowanej przegap żadnego z tym bardzo ważne i ciekawe informacje.

Identyfikacja Prawdziwe Holistic Suplementy Cat

"Holistyczne" oznacza w leczeniu całego organizmu, a nie tylko konkretnego objawu lub choroby. Na przykład, wiele osób podejmuje glukozaminy, siarczan chondroityny lub suplementy MSM dla stawów. Jednak nie miałaby ten sam dodatek do problemów trawiennych. Jeden prawdopodobnie zajmie suplement enzymów trawiennych, prawda? Tak, te poszczególne suplementy są po prostu leczeniu objawów, a nie całe ciało. Moim zdaniem, to nie jest holistyczne

Istnieje wiele suplementów dla kotów obecnie na rynku, które obiecują, aby złagodzić swędzenie alergie skórne, niepokoje i inne objawy złego stanu zdrowia. Niestety, większość produktów promowanych jako "holistyczne" nie są naprawdę holistyczny. Tylko dlatego, że dodatek jest wykonany z "wszystkich naturalnych składników", nie oznacza to będzie działać na ciele kota w sposób całościowy. Według Louie "Wiele produktów są wykonane z zastrzeżonym sposobem ekstrakcji, które po prostu wyjmuje składniki czynne. Chociaż powoduje bardzo silny dodatek terapeutycznego, która daje natychmiastowe wyniki ogólny wpływ na organizm może być stłumienia objawów, a ponadto niezbilansowania ciała ".

Tak, to jak można powiedzieć prawdziwie holistyczne dodatek kot z jednym, że nie jest to? Według Russell Louie "Trzeba porównać to, co dodatek twierdzi, że może zrobić z rzeczywistymi wynikami. Widziałem wiele tak zwanych produktów holistycznych przychodzą i odchodzą. Oni po prostu nie wytrzymał próbę czasu i rygorystycznej kontroli. Tak więc, jeśli suplement wydaje się do pracy, na podstawie mojego całościowego doświadczenia mogę zrobić następny krok i ocenić, że opiera się na nauce. Mam geofizyczne tytuł inżyniera, a moja żona ma stopień biologii. Czytamy wszystkie materiały marketingowe producenta i badań i porównać to do naszej bazy wiedzy, aby sprawdzić, czy produkt jest naprawdę holistyczną ".

Proces oceny

Według Louie "Przede wszystkim, jest to konieczne, aby uzyskać odżywiania z całej żywności i całych produktów spożywczych zgodnie z przeznaczeniem przyrody. I patrzą na produkt, który ma składniki rodzimych diety kota. Czuję, że dając egzotycznych ziół z amazońskiej dżungli lub wyciąg z owoców tropikalnych na ustalenie objaw jest po prostu przy użyciu naturalnego produktu w alopatyczny sposób. Choć może to być konieczne, w krótkim okresie, jedna wciąż leczenia objawów i wprowadziła możliwość wystąpienia efektów ubocznych i dalszego braku równowagi w organizmie od substancji obcych zwierząt, które zwykle nie dostać się na dziko ".

Louie dalej radzi: "Jeśli dodatek kot jest naprawdę cały produkt spożywczy, szukam innych korzyści uzyskanych w całym ciele po użyciu dodatku na okres czasu, inne niż eliminacji konkretnych objawów. Na przykład, jeśli całość kota ciało jest naprawdę wpływ, są skóry kota i płaszcz wygląda lepiej? Czy zwierzęta mają więcej energii i elastyczność, a nie jego emocje zostały uspokoił? Cały produkt spożywczy powinien pomóc wszystkie trzy warunki i nie muszą być usunięte przez trzy oddzielne suplementów " ,

Dowiedz się więcej

Po prostu nie ma wystarczająco dużo czasu, w końcu dwie minuty, aby w pełni pokryć korzyści z holistycznych suplementów dla naszych kotów, ale można uzyskać dostęp Russell Louie jest 55 + lat holistycznej mądrości odwiedzając jego stronę internetową OptimumChoices.com.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe Są twoi przyjaciele" WNR

Poprzednia Porady

 • Dlaczego kot Purr
 • Ukrywanie Miejsca dla kotów
 • Borelioza i Koty

Osoby w podeszłym wieku Zachowanie kota

Osoby w podeszłym wieku Zachowanie kota


Jeśli chodzi o zachowanie swojej starszej kota, te pytania od innych gości może dostarczyć wskazówek oraz wskazówek, jak poradzić sobie z sytuacją. Wiele obaw, że właściciele kotów mają nie są niczym więcej niż częścią normalnego procesu starzenia. Poniższe pytania rozwiązywania wspólnych problemów właściciele mają z zachowania swoich starszych kota.

Pytanie - behawioralne Zmiany Senior kotów

Mam kryty męskiej kota, który jest prawie 20 lat. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, jego zachowanie znacznie się zmienił. Jego apetyt przychodzi i odchodzi, a on zwykle tylko je, gdy jedzenie jest dużo wody. Nawet wtedy, że nie może jeść wszystko, na jedzenie. Kilka razy wydawało się, że zaparcia, aż w końcu eksplodował na jednym z łóżek w domu.

W ciągu ostatnich kilku tygodni, że nie poszedł do łazienki, w jego kuwecie. Zostawia odchody całym domu i oddaje mocz tylko w dowolnym miejscu, z preferencji w stosunku do tworzyw sztucznych, torby, książki i gazety, które zostały pozostawione na podłodze.

On ma teraz problemy z chodzeniem. On nie może wspiąć się na łóżka i stoły już, a on spadł nawet na dół po schodach. On również stracił na wadze i jest Boney i kruche.

Wszelkie pomysły na to, co może być nie tak, lub sugestie na temat tego, co zrobić z jego nawyki łazienka?

Dzięki ~~ Alew

Typowe Starszy Zachowanie

Witam Alew,

Przykro mi to słyszeć twój kot jest o tyle problemów. To zawsze jest trudne, aby zobaczyć starą walkę przyjaciela.

Zachowanie twojego psa jest typowe dla wielu starszych kotów. Choć nie jestem weterynarzem, a zatem nie zakwalifikował się do diagnozowania stanu zdrowia Twojego kota, wierzę, że ma coś wewnętrznego dzieje. Jeśli nie zaprowadziły go na ostatnim sprawdzanie, polecam planowania teraz. Nie tylko lekarz weterynarii szukać przyczyny jego zaparcia i utrata masy ciała, będzie również w stanie rady można o najlepszych możliwości opieki, jak on nadal życia.

Sugestie Problemy Box śmieci

Co do kwestii, kuwety, mam kilka propozycji.

 • Wspomniał Pan, twój kot staje się nieruchoma a nawet wziąć spadnij w dół schodów. Myślę, że należy zacząć, aby ograniczyć jego zakres roamingu w domu. Może to oznaczać, utrzymując go w jednym pomieszczeniu, lub ograniczenie jego dostęp przez stawiania bram dzieci.
 • Dodać obszar wygodne dla niego w tym jego łóżko, ulubione zabawki i kuwety nie. Możesz nawet utrzymać jego jedzenie miski tam też, więc ma wszystko, czego potrzebuje.
 • Jeśli twój kot przeżywa starość, może być w stanie przypomnieć sobie, gdzie jego pole było, a to może zaostrzyły dom zabrudzenia. Myślę, że ograniczając się nim trochę z okna w pobliżu może pomóc sytuacji.

Spędzać czas z Cat

Na wszelkie sposoby, wciąż przynieść kota do swoich ulubionych dziedzinach, aby spędzić czas z tobą, kiedy można go nadzorować. To daje czas razem, i złagodzić resztę problemów aktualnie odbywających się w całym domu.

Najlepsze życzenia ~~ Kelly

Pytanie - Kot obrażenia i Zdezorientowany

Mam 17-letniego tortoiseshell długowłose. Ona nagle zaczął potykając się i działając tak, jakby ona nie wie, jak manewrować proste obiekty jak chodzenie na kołdrę lub depcząc po mojej nogi na łóżku, aby osiągnąć jej danie wody. W nocy, ona również zaczęła płakać dla mnie, to nawet kiedy ona jest na łóżku tuż obok mnie. Ona również zazwyczaj nie chcą skoczyć z łóżka już, zwłaszcza w nocy, więc staliśmy się tych schodach zwierząt, i że wydaje się pomóc niektórym. Zastanawiałem się, czy może masz jakieś pomysły co to może oznaczać. Ona dostaje bardzo podkreślić, chodzić do weterynarza, więc chcę tylko zrobić to w ostateczności. Dziękuję bardzo! ~~ Julie

Wizja i Inne przyczyny Disorientation

Osoby w podeszłym wieku Zachowanie kota

Cześć, Julie,

W tym wieku, to zachowanie może być spowodowane przez wiele rzeczy. Jedną rzeczą, która przychodzi do głowy jest to, że mogą być pewne problemy z jej pola widzenia. Starsze zwierzęta często się zaćmy. Zobaczysz, słabe obejmujących ponad oko zwierzę z zaćmą. Chociaż istnieją pewne operacje, które można zrobić, prawdopodobnie nie polecam go w jej wieku. Trauma operacji i znieczulenia może zrobić więcej szkody niż pożytku.

Istnieje niewielka możliwość mogłaby mieć zapalenie ucha, cukrzyca lub inne koci problem zdrowia, która powodując jej zagubienia. Weterynarz będzie mógł rządzić te rzeczy i powiedzieć, co może się dziać z kotem. To może być po prostu oznaką starzenia. Czynności domowe mogą stać się stałym elementem Twojego gospodarstwa domowego, jak twój kot przenosi się do ostatnich lat życia.

Zobacz weterynarza

Mamy nadzieję, że leki mogą złagodzić niektóre z problemów i Twojej miłości i cierpliwości pomoże złagodzić resztę. Mimo, że to powoduje jej stres, naprawdę czuję, że należy iść dalej i zabrać ją do weterynarza na badanie. Umieścić ją w skrzyni kotek chronić ją od śrub od siebie, a także chronić się podczas jazdy, szczególnie jeśli ona rośnie poruszony.

~~ Lori

Pytanie - Osoby w podeszłym wieku kot jest chory

My cat nie się przez dłuższy czas i miał wiele problemów jednocześnie. On jest prawie 17, więc wiem, że on jest bardziej podatne na zachorowania. Zaczęło się od tego, że nie jadł i był jest bardzo cicho (co jest bardzo z charakterem). Miał badanie krwi i okazało się, że miał gdzieś infekcję, więc dostał antybiotyki.

Nawet po leki, wciąż nie jeść i staje się coraz bardzo cienka. Weterynarz dał mu więcej antybiotyków i sterydów zastrzyk. Krótko po tym, jego tylne nogi zaczęli zachowywać się, weterynarz uważa, że ​​jest z powodu zakrzepu krwi, który jest przyczyną go tracić czucie w nich.

Dzień po kolejną wizytę do weterynarza (który teraz nie wie, dlaczego jest nadal w toku, aby schudnąć), miał rozstrój żołądka. Teraz siedzi w tym samym miejscu, nie mruczy, kiedy skoku go, a on ledwo śpi tylko je i pije małe ilości, kiedy zgłosić się do niego. Miał problemy z nerkami w przeszłości.

Wiem, że jest wiele do podjęcia w, ale czy macie jakieś pomysły? Dziękujemy.

~~ Tammy

Ciało Zamykanie

Witam Tammy,

Czy weterynarza sprawdzić jego funkcji nerek? Czy on za pomocą kuwety normalnie? Nienawidzę tego mówić, ale z 17-letniego kota, możliwe jest, że jego ciało zaczyna się wyłączyć. Widziałem to się zdarzyć z kilku moich kotów w przeszłości, ponieważ z wiekiem. Wiem, że prawdopodobnie nie jest to coś, co chcesz usłyszeć, bo brzmi jak on był wspaniałym towarzyszem na długie lata, ale może warto przeczytać artykuł, jak wiedzieć Chory kot Might Be Dying. Póki są koty, które żyją na 20, a nawet starsze, większość nie. Spośród sześciu kotów, które miałem, które przeszły na tylko jeden mieszkał do 20. Pozostałe pięć przekazywanej między 15 a 18.

Pielęgnowanie Podczas Twojej strony

Wciąż możesz mieć kilka dobrych lat wyjechał z nim, ale może być także przygotować się, że weterynarz zrobił wszystko można zrobić bez powodowania kota więcej stresu i niepokoju w jego ostatnich miesiącach lub latach życia.

Chciałbym utrzymać rękę karmienie go tak długo, jak będzie to zabrać, i upewnij się, że go karmić najwyższą jakość kotów można sobie pozwolić. Posmaruj mu kilka razy w tygodniu też, jak on może nie czujesz się na uwodzenie siebie. Mam zamiar trzymać kota w moich myślach i mam nadzieję, że nie lepiej i odbija się. Ponadto, w dalszym ciągu, aby zobaczyć weterynarza, a jeśli nie jesteś zadowolony z opcji leczenia, nie wahaj się, aby uzyskać drugą opinię.

Wysyłanie uściski i dobrze chce na swój sposób,

~~ Lori

Pytanie - Starszy kot nie chce jeść

Mój kot jest wykastrowany mężczyzna 15 lat. Miałem go od urodzenia. On jest bardzo chuda. On je w małych porcjach w ciągu dnia. Pije wodę. On przychodzi do mnie czasem chciał jeść, ale nie. On kuca niskie do podłogi. I nie wydaje się, aby go zdobyć żadnej wagi. On jest na bieżąco o wszystkich swoich zdjęć i został niedawno odrobaczone. Co można zrobić, aby pomóc mu zysk ważyć? Dlaczego on jest taki chudy? Co może być nie tak z nim? Martwię się o niego, gdy jest tylko jeden w lewo w tym miocie ręcznie podniesione kotów. Dziękujemy za poświęcony czas i odpowiedzi.

~~ Judy

Dlaczego kot nie chce jeść

Szanowny Judy,

Brzmi jak ten kot jest wyjątkowy dla Ciebie. Trudno oglądać nasz wiek dzieci w ten sposób. Istnieje wiele rzeczy, które mogą być przyczyną jego utraty wagi.

 • Gnijące zęby
 • Problemy z nerkami
 • Wrażliwość na żywność

Diagnozowanie Przyczyny bólu Bazowym

Ponieważ jest on również przyczajony niskie do podłogi, to brzmi tak, jakby może on mieć jakiś ból. Ponownie, może to być wiele rzeczy. To może być coś tak prostego jak zapalenie stawów lub coś bardziej poważnego. Ze względu na jego wiek i troskę nad nim, polecam zabrać go do weterynarza, a otrzymasz pełną diagnozę. Weterynarz może być w stanie przepisać niektóre leki, które pomogą zwiększyć apetyt Twojego kota lub zaproponować specjalną żywność, aby pomóc mu przytyć.

~~ Lori

Pytanie - Zmiany w Habits starszy kot w

Przez 14 lat, mój kot jest wewnątrz / na zewnątrz kota. Około trzech tygodni temu, że przestał przychodzić wewnątrz, z wyjątkiem jedzenia. Jakie mogą być przyczyny tego, i co mogę zrobić? ~~ Junta

Myśląc o tym, dlaczego Twój kot ma Changed

Witam Junta,

Nie jestem pewien, co mogło spowodować zmianę zachowania kota, ale czasami zdarza się, gdy zwierzęta osiągnięcia wyższego przedziału wiekowego. Niektóre pytania zadać:

 • Czy były jakieś istotne zmiany w Twoim domu w ciągu ostatnich trzech tygodni? Nowy dywan, nowy dodatek do rodziny, nowe zwierzątko? Czasami duża zmiana może starsze zwierzę czuje się nieswojo.
 • Jak jest obecny zdrowia Twojego kota? Czy zauważyłeś jakieś zmiany? Jeśli tak, to może również powodować zmiany zachowań, takich jak ten, którego obecnie doświadczamy.

Propozycje rozwiązania kwestii

Istnieje kilka sposobów, w celu rozwiązania problemu.

 • Po pierwsze, wziąć ją do weterynarza na badanie bazowym. To pomoże Ci zrozumieć jej aktualnego stanu zdrowia, a także ostrzegać, jeśli pojawią się jakieś zmiany.
 • Jeśli chcesz, żeby zatrzymać się w bardziej, spróbuj jej środowisko wewnętrzne szczególnie zachęcająco. Daj jej piękny świeży kuwety i być może kilka nowych zabawek kocimiętki. Może również korzystać wygodne łóżko lub drapak naśladować niektóre z aktywności Lubi zewnątrz. Prawdopodobnie będziesz musiał stopniowo budować ilość czasu spędza w pomieszczeniach, żeby nie protestować zbyt wiele.

Dzięki za pytanie ~~ Kelly

Normalnego procesu starzenia

Można zauważyć, że zachowanie twojego starzejącego kota nie zmieniło od kiedy był w pełni sił. Mieć pewność, wiedząc, że podobnie jak ludzie, koty mogą spowolnić i zmiany w zachowaniu, ponieważ z wiekiem.

Mycie Kot Pościel

Mycie Kot Pościel


Czy kiedykolwiek próbował umyć pościel kot tylko mieć to wyjdzie pachnący gorzej? Nasz rezydent ekspertem kot, Wendy Nan Rees, oferuje porady, jak czyścić pościel twojego kotów w.

Mogę powiedzieć z pierwszej ręki, że wiedza czasem mycia pościel naszych milusińskich może pogorszyć sytuację! I ogólnie umyć wszystkie pościel moich milusińskich dwa razy w miesiącu. Jeśli jeden z nich ulegnie wypadkowi, to oczywiście będę prać pościel od razu. Jeśli chodzi o dbanie o kota pościel i zabawki, zawsze chcesz umyć rzeczy w nietoksycznym produktu do prania. Chcesz mieć pewność, że sprzątanie domu z produktów nietoksycznych, jak również.

Znajdź źródła problemu

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, jeśli masz silny zapach moczu kota w domu jest znaleźć źródło zapachu. Czasem nie jest to tak proste, jak się wydaje, chyba że wiesz, że to kot dzieje się dzieje. Jeśli kot jest oznakowanie i nie możesz znaleźć miejsce, możesz iść do sklepu zoologicznego i albo kupić lub wypożyczyć czarne światło. Tak, powiedziałem, czarne światło. Znaleźli dla nich inne zastosowanie oprócz podejmowania zdjęcia świecić w ciemności. Czarne światło reaguje z moczem, a pokaże Ci wszędzie zwierzę jest oznakowane. Będzie działać na starych plamy moczu też. Gdy znajdziesz wszystkie lokalizacje, ciężka praca próbuje moczu zapach z zaczyna w domu.

Oglądaj Those Cleaners

Będziesz zaskoczony, jak wiele produktów czyszczących, które używamy na co dzień są bardzo toksyczne dla naszych kotów. Wiele powszechnie stosowanych środków czyszczących na rynku zawierają składniki, takie jak: Kreozot naftolem i smoły drzewnej, nie wspominając fenolu i jego pochodnych. Jeśli kot spożywa żadnego z tych produktów, albo poprzez lizanie podłogi lub nawet nogi po tym jak przeszedł przez coś, mógł skończyć zatrucia.

Wielu ludzi w błędnym wrażeniem, że czyszczenie plam moczu z amoniakiem będzie rozwiązać problem. To nie może być dalsze od prawdy. Kot jest amoniak moczu na bazie i przy użyciu amoniaku na amoniak tylko wzmocnić ideę kota, że ​​może ponownie zaznaczyć obszar, który próbujesz oczyścić. Nie jestem pewien, dlaczego kot uryny tak dużo silniejszy niż pies moczu, ale może to ma coś wspólnego z faktem, że koty nie wydaje się pić tyle wody, ile psów. Tak, mocz kota nie dostać, jak rozcieńczone w moczu psa robi.

Melaleuca Spółka tworzy kilka produktów czyszczących, które są przyjazne nie tylko ziemia, ale również przyjazne stworzenia. MelaPower® jest detergent do czyszczenia ubrania, pościel i wszystko, co jest prać w pralce. Chodzi w świeży zapach i bezzapachowa wersji. One również czystsze nazwie Sol-U-Mel® które mówią działa na bardzo uporczywe plamy. Mój przyjaciel i asystent Ruthie zaproponował te produkty, bo korzysta z nich cały czas i kocha MelaPower® ponieważ butelka 96 uncji idzie tak długą drogę.

EcoQuest Międzynarodowy sprawia Cleaner eko-H ™ gospodarstwa domowego. Jest wykonana z naturalnych i ekologicznych składników i nie jest detergentem, rozpuszczalnika naftowego lub na bazie cytrusów. To jest nietoksyczne, non-zasadową, nie dymiącego 100% biodegradacji. Ruthie używa go do czyszczenia podłogi, a ona używa go na jej kuwety, jak również. Ten produkt może oczyścić tylko o powierzchni można sobie wyobrazić, a Ruthie przysięga na niego.

Produkt wykonany specjalnie do czyszczenia moczu i stolca jest Cud Natury, i to było na rynku od wielu lat. Ma w nim enzymy i rozbija moczu i stolca. Każdy produkt z enzymów w nim zazwyczaj działa dobrze, ze względu na sposób, w jaki współdziała z moczu i kału plam. Te środki czyszczące także pomóc przełamać zapachy, ponieważ enzymy faktycznie żywią się bakterie, które powoduje zapach.

Naturalne Rozwiązania

Istnieją również pewne wspólne elementy, które prawdopodobnie mają już w swoim domu, które można używać do czyszczenia. Sok z cytryny i ocet są dwa stare gotowości chemicznych, które działają bardzo dobrze. Jednak kwasy znaleźć w tych płynów może faktycznie tkaniny wybielaczy, więc są one najlepiej zarezerwowane dla nieporowatych powierzchni.

Niezależnie od tego, czystsze użyjesz, kluczem do sukcesu jest do czyszczenia powierzchnię dokładnie spłukać. Płukanie więcej niż raz usuwa wszelkie pozostałości produktów do czyszczenia można użyć. Pozwoli to zachować kota od chodzenia w czymś, co może być szkodliwe lub uczynienia mu się niedobrze.

Kolejna wskazówka sprzątanie: jeśli mycie coś w pralce, upewnij się, że nie przeciążać podkładkę bo to utrudnia cyrkulacji wody przez odzież. Dodanie sody w praniu pomaga wyeliminować nieprzyjemny zapach moczu na pościel, itp

Mam nadzieję, że to nigdy nie nastąpi, ale jeśli tak, to teraz może być przygotowany do czegokolwiek.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe Są twoi przyjaciele" WNR

Poprzednia Porady

 • Dziękczynienie resztki Cat Treats
 • Rozpylany przez Skunk
 • Katastrofa gotowości
 • Przycinanie Nails kota
 • Niebezpieczeństwa Halloween dla Felines

Jak leczyć odwodniony Kot

Jak leczyć odwodniony Kot

Podobnie jak ludzie, koty mogą się odwodnić. Koty się odwodnić poprzez wymioty i chorób, brak dostępnej wody lub ekstremalnych letnich upałów. W wielu przypadkach, odwodnienie może być spowodowane bazowego emisji, jak problemów nerek lub cukrzycy. Dla kotów, odwodnienie wymaga natychmiastowej pomocy, a czasem nawet wizyta weterynarza. Oto, jak traktować odwodniony kota:

 1. Sprawdzić poziom nawilżenia Twojego kota. Jeśli uważasz, że Twój kot może być odwodniona, delikatnie przycisnąć trochę skóry w pobliżu szyi kota. Jeśli nie wrócić do swojej naturalnej pozycji szybko, twój kot jest bardzo odwodniona i należy skontaktować się z weterynarzem. Inne objawy ciężkiego odwodnienia to suchość w ustach i lepkie, suche (nie śliska i mokra), dziąsła, zapadnięte oczy, lub kota, który wydaje się wyczerpany, aby przenieść. Jeśli wystąpi którykolwiek z tych objawów ekstremalnych, wziąć kota do weterynarza natychmiast.
 2. Dostarczanie wody. Jeśli uważasz, że twój kot jest odwodniony, ale nie wydaje się na tyle ciężka, wymaga natychmiastowej pomocy weterynaryjnej, niezwłocznie dostarczyć wodę, ale nie pozwól, twój kot pije zbyt dużo, lub może zakłócić jego żołądek. Zamiast dać trochę wody w misce wody regularnie kota co 15 minut.
 3. Daj elektrolity kota. Susze koty potrzebują nie tylko wody, ale także elektrolity. Możesz podać kotu napój bogaty w elektrolity, takie jak unflavored Pedialyte, aby przywrócić jego elektrolity. Daj małe ilości Pedialyte przez zakraplacza w trakcie trwania około godzinę. Jeśli nie masz dostępu do Pedialyte, Gatorade może również pracować. Gdy kot pije na własną rękę, wymieszać Pedialyte lub Gatorade z wodą w kota picia misce.
 4. Oferta kawałki lodu. Jeśli twój kot wymiotuje wodne, kawałki lodu lizać może rozpocząć proces nawadniania powoli, aby pomóc kotu utrzymać wodę w dół. Upewnij się, że oferują małe chipy, a nie kostki lodu, które mogą stać się przyczyną zadławienia.
 5. Oferta żywności dla dzieci i konserwy. Żywność w puszkach zawierają więcej wilgoci niż suchych, i może zwiększyć poziom nawodnienia Twojego kota powoli. RSS konserwy mięso kotów lub żywności dla niemowląt (bez cebuli lub czosnku).
 6. Wziąć kota do weterynarza. Jeśli twój kot nie wykazuje oznaki poprawy po leczeniu domu szybko, lub wykazuje oznaki poważnego odwodnienia, wziąć kota do weterynarza. Odwodnienie u kotów jest poważny i niebezpieczny stan. Weterynarz może traktować odwodniony kota poprzez dostarczanie płynów podskórne lub dożylne przynieść poziom nawodnienia Twojego kota szybko i bezpiecznie.

Niskie lub łagodne poziom odwodnienia mogą być traktowane w domu, ale ciężkie przypadki wymagają natychmiastowego leczenia weterynaryjnego. Nie próbuj leczyć odwodniony kota w domu, jeśli podejrzewasz, że poważne odwodnienie lub podstawowej choroby lub problemy ze zdrowiem. Jeśli masz do czynienia z małych kociąt, które są odwodnione z powodu wymiotów lub biegunki, zabrać je do weterynarza natychmiast. Zawsze upewnij się, że twój kot ma dużo czystej, chłodnej wody i fajne miejsce do siedzenia podczas gorących letnich miesięcy, aby zapobiec odwodnieniu.

Siberian Cat Rescue

Siberian Cat Rescue


Kot syberyjski istnieją organizacje ratownicze pomóc miejsce kotów syberyjskich w miłości domów.

Co to jest Cat Rescue?

Istnieje kot ratuje dla prawie każdej rasy kota w istnieniu. Większość z nich działają w tej samej podstawowej sposób zlokalizować i umieścić koty, które straciły swoje domy dla jednej lub innego powodu. Ratownicza jest zwykle organizacją non-profit i utrzymuje 501 (c) (3) status z Internal Revenue Service. Oznacza to, że wszelkie darowizny, które się do organizacji ratownictwa odpisać od podatku.

Ogólnie ratowania kota będzie:

 • Wyjmij kota ze schroniska
 • Wyjmij kota z toksycznym domu
 • Umieść kota w tymczasowym domu
 • Próba znalezienia stałego, kochającego domu dla zwierząt
 • Pomoc w relokacji kotów, które potrzebują nowych domów

Ponadto ratownicza może wykonać jedną lub wszystkie z następujących czynności:

 • Pomoc w wykastrować programów / neutra
 • Kliniki szczepień
 • Pomoc edukować ludzi na temat danej rasy (w tym przypadku kot syberyjski)
 • Zebrać pieniądze na różne programy

Podjęcie Kot syberyjski

Przy zakupie dobra, rasowy kot syberyjski może kosztować ponad $ 1,500.00, uzyskanie jednego z ratunek będzie znacznie mniejsza. Siberian akcja ratunkowa będzie zwykle za mniej niż 200,00 dolarów za przyjęciem. Koszt ten obejmuje niektóre z następujących kosztów:

 • Jedzenie
 • Spay, sterylizacja, a pomoc medyczna
 • Papierkowa robota
 • Koszty organizacji ratownictwa

Opłaty pobierane nie zaczynają pokrywać wszystkie koszty z tym związane. Mają one jednak pomóc w pokryciu ich, jak również zapewnienie, że nowy właściciel jest poważnie o opiekę nad kotem on przyjęcia. Można również oczekiwać, aby przejść przez proces badań przesiewowych, aby upewnić się, że uratowany kot syberyjski jest prawo domowych dla Ciebie. Możesz także porozmawiać z personelem ratunkowym o wskazówki do adopcji kota przejście łatwiejsze.

Czego możesz oczekiwać od Rescue

Po adoptować kota ze schroniska lub ratunek można oczekiwać:

 • Świadectwo zdrowia
 • Zwierzę będzie obecny na szczepionkach
 • Wszelkie informacje tło lub historia od konkretnego kota, który może mieć ratowniczych
 • Testy FeLV

Ponadto ratownicza może działać jako system wsparcia, który pomaga znaleźć lekarza weterynarii, rozwiązywać ewentualne problemy z zachowaniem i pomoc z informacji rasy, które mogą pragnienie.

Problemy z zachowaniem

Uratował kota każdej rasy pochodzi z unikalnym zestawem problemów, w zależności od, dlaczego kot był na ratunek. Te zaburzenia zachowania można zazwyczaj rozwiązać, ale będą one miały cierpliwości i poświęcenia. Jeśli Siberian był nadużywany, na przykład, że może nigdy nie wykazują wszystkich obsługi, które jest powszechne w tej rasie. Zanim zdecydujesz się na przyjęcie kota syberyjskiego ze schroniska, należy wziąć pod uwagę takie rzeczy. Przynosząc żadnych zwierząt w domu jest się przez całe życie zaangażowanie. Upewnij się, że jesteś świadomy i gotowy do potencjalnych problemów.

Jeśli twój kot ma wykazywać problemy behawioralne, trzeba mieć to dokładnie sprawdzane przez lekarza weterynarii w celu zapewnienia, że ​​problemy nie wynikają z problemów zdrowotnych. Lekarz weterynarii może również być w stanie zaoferować sugestie dotyczące zmian zachowania.

Znalezienie kot syberyjski ratuje

Od Syberii są nieco rzadkością w Stanach Zjednoczonych, może się okazać, że trudno jest się skontaktować z syberyjskiej obiektu ratunkowej na miejscu. Nawet w Internecie, ratuje kota syberyjskiego może być ograniczone. Nie zapomnij, że wszystkie rasy i ratuje schrony mogą mieć Sybiraków jakiś więc bądź cierpliwy.

Oto kilka ratuje, które mogą być w stanie pomóc:

 • Cat Rescue Rasowy
 • Rescue Me
 • Pet Finder


Podjęcie kot ze schroniska jest hojny sposobem zdobywania kochającego zwierzaka. Bez ratunkowych i bez schronisk niszczących te zwierzęta zostaną poddane eutanazji lub w lewo, aby radzić sobie sami na ulicach. To jest bardziej czasochłonne, aby znaleźć tylko prawo zwierząt do przyjęcia, ale czas jest wspaniała inwestycja w przyszłości swoje i swojego zwierzaka.

Porady Cat Cat: Zachowania

Jak zatrzymać złe zachowanie Cat wodą

Większość kotów nie lubią wody, i to właśnie dlatego przy użyciu wody trenować kot działa. Oczywiście, nie można używać wody do pociągu kota do zrobienia rzeczy, jak usiąść lub się przewrócić, ale można użyć butelkę wody, aby zniechęcić ich do wyświetlania niechcianych zachowań. Na przykład, mają tendencję do korzystania meble, jak drapanie posty mają tendencję, aby przejść do miejsc, które nie należą, takich jak stoły kuchenne i blaty. Są to doskonałe przykłady, kiedy należy spryskać kota wodą.

Aby skorzystać z tej metody, po prostu zachowa czyste butelki wody wypełnione czystą wodą. Zawsze, gdy opiekunowie wyświetlacze niepożądane działanie sprayu, które go z kilkoma tryska wodą. Twój pies powinien natychmiast przestać robić negatywne rzeczy. Po kilku godzinach lub wielokrotnie jest rozpylany małego kotka powinna nauczyć się kojarzyć to zachowanie z czymś nieprzyjemnym i nie zrobić.

Z drugiej strony, niektórzy eksperci ostrzegają, że za pomocą tej metody mogą przynieść odwrotny skutek i zamiast nauczyć kota skojarzyć butelki tryskać dowcip swoją obecność, ponieważ nie można rozpylać, gdy nie ma w pobliżu. Tak więc, zamiast zatrzymać się na dziwne zachowanie w ogóle, albo po prostu kot może uniknąć robi to w obecności lub uniknąć cię całkowicie. Ci sami eksperci twierdzą, spróbować czegoś innego, aby zachowanie nieprzyjemne, takie jak umieszczenie folii na obszarach mebli kot lubi podstaw.

Bez względu na technikę wybierzesz, pamiętaj, aby zawsze nagrodzić kitty wyświetlania dobre zachowanie. Daj mu wiele pochwał i uwagi, gdy robi coś takiego wykorzystania pan Littler zamiast podłogi lub użyj drapak zamiast kanapie. Jak dzieci, zwierzęta uwielbiają otrzymywać pochwały i uwagi.

Jak kot pokazać uczucia?

Pomimo niedomówienia, koty nie są okazywać uczuć, kiedy ocierają ciebie z tyłu głowy i reszty ciała. To tylko kot instynkt oznaczyć Cię z ich zapachem; są one rzeczywiście twierdząc cię jako ich terytorium.

Tylko raz kot jest naprawdę okazywanie uczuć jest, kiedy uderzyć cię w przedniej części głowy, znany jako bonks głowy, zachowanie kot zwany także "flagowych". On może pocierać wzdłuż podbródka i nosa, angażowanie się w zachowania Bunting, który rozpoczął jako kotka, kiedy, że on pocierać wokół głowy matki stara się pielęgniarki. Niektóre koty się tak ponieść że nawet ślinić.

Następnym razem kot skacze na łóżko i wydaje się wtrącać w twarz z czubka głowy, nie denerwuj się, uświadomić sobie komplement kochający swoją kotek po prostu zapłacił.

Goofiness Kotów

Koty mogą być dość dziwne stworzenia, ale nie jest to metoda do szaleństwa. Przede wszystkim, koty spać przez większość dnia (czasem blisko do 20 godzin), tak, na kilka godzin, że są one na jawie mają dużo nadmiaru energii do spalania. To dlatego, gdy jesteś w głębokim śnie o 3:00, twój kot może nagle zdecydować, że musi uruchomić okrążeń wokół domu na mecz 10, zatrzymać się nagle i udawać, że nic się nie stało, a następnie zrobić to samo jeszcze raz, ale tym razem w lewo. Dlatego również koty prowadzenia szeregu zachowań nieparzystych w czasie dnia. Innym powodem akt tego kota "dziwne" jest to, że praktykowanie ich drapieżnych umiejętności. Działalność, która może wyglądać bardzo dziwne dla Ciebie (jak skakanie z podłogi do 4ft wysoką balustradą, zatrzymując się ani grosza, a potem siedział na chwilę przed skokiem z powrotem w dół) może równie dobrze być twój kot gładzenia to polowanie i umiejętności przetrwania ( jest to również, dlaczego oni zrobią tor przeszkód z różnych części domu i uruchomienia go kilka razy z rzędu, zanim osiadł na miły kot drzemka). Dlaczego koty czasem zagnieść, (gdy spojrzeć na to, że pracujesz w miejscu, jeśli są one de-odzyskanych lub gdy naciąg na dywan, koc lub brzuch, jeśli mają pazury) to jest ślad, gdy byli kocięta i nadal opieki. W celu uzyskania więcej mleka od matki kot kociaki będą zagnieść obszar wokół jej smoczek podczas ich karmienia. Pomaga przepływ mleka do smoczka i umożliwia im spożywać więcej. Po koty dorastają czasami jeszcze zrobić to tylko jako działalność komfortu, może to przypomina im mama.

Pudła kartonowe

Puste kartony są idealne dla kotki. Możesz dołączyć niektóre z ich zabawek z nim, używać ich jako zabawek skrzynek Kitty, wyciąć drzwi w nich na Hideout, lub umieścić wiele pól razem i zbudować BIG Kitty Condo.

Smutny Cry

Kot szuka towarzystwa i uwagi, kiedy ona daje serię krótkich okrzyków żałobnych ... takie, które rozdzierają na swoich strunach serca. Jest to jeden z bardziej oczywistych okrzykami dla ludzi, aby zrozumieć.
Innym powodem może być Twój kot miauczy to dlatego, że nie jest wystarczająco pobudzony. Upewnij się, że angażując się w codziennych interaktywnych sesji.
Żyć z kotem na chwilę, a dojdziesz do zrozumienia konkretnych znaczeń różnych miauczy swojego zwierzaka, które szerzej zwykle oznacza: "Hej, chcę coś."

Utrzymanie Kitty przy kuchni Counter

We wszystkich moich lat z kotami, tylko koty, które uznawane licznik topy za "nieciekawe" zatrzymam się z nimi. Jeśli reagować, gdy kot skacze na ladzie, nauczą się, aby to zrobić, aby zwrócić uwagę. Najlepiej aby uświadomił sobie nie ma nic się nie chcą widzieć. Kiedy przygotowujesz jedzenie, albo gotowania w kuchni, umożliwiają nowe kot zobaczyć, co robisz. Albo to krzesło w pobliżu, więc ich oczy są na poziomie licznik górę, lub po prostu podnieść kota, by zobaczyć, że nic nie interesuje. Jeśli gotujesz coś dla siebie, rzucać małe smakołyki lub traktuje kotek na krześle dla nich. To nauczy ich do pozostania na krześle, aby dostać to, czego chcą, i będzie na bieżąco je spod stóp.
Jednak nie są to koty, które są dobrowolne i muszą być przeszkoleni, aby nie skakać na liczniki. Dla tych kotów, można użyć jednego z tych ozdób świątecznych aktywowane ruchem, które czynią hałas i poruszać się. Mieliśmy Lantern Jack O, które skakać wokół i jęczeć i jęczeć z migającymi oczami. To by zaskoczyć Kitty się nie chce tam jechać. Twoim celem jest, aby powiązać skoki na ladzie z czymś nieprzyjemnym, więc dodać technikę sprayem do tego.
NIE krzyczeć na kotka lub zbić NIEGO; które spowoduje tylko innych poważniejszych problemów z zachowaniem.
Podczas szkolenia kota, trzeba pamiętać, że są one bardzo ciekawy. Przez krótki intensyfikacji tej ciekawości, można łatwo wyszkolić psa, aby zatrzymać się liczniki.

Declawed Kot pogryzł, zachowuje się agresywnie

Niestety, często zachowują się koty declawed agresywnie. Jest możliwe, że czują się bezbronne i uciekać się do gryzienia jako środek komunikacji. Według lekarza weterynarii David Hammetta, "A declawed kota często
ucieka się do gryzienia w konfrontacji z nawet niewielkimi zagrożeniami. Gryzienie
staje się nadmiernej rekompensaty za niepewność nie mając pazury. "

Może lub nie może być w stanie szkolić kota gryźć mniej. Po pierwsze, musi czuć się tak komfortowo jak to tylko możliwe - ona gryzie, bo czuje się zagrożony. Po drugie, można przedstawić coś, co sprawia, że ​​jej niewygodne TYLKO kiedy niegrzeczne. W tym momencie, że ona próbuje gryźć, użyć rozpylacza do mgły ją (nie rozpylać bezpośrednio w jej oczach). Alternatywnie, można wstrząsnąć puszkę z kilkoma monetami w nim lub dokonać innego zaskakującego hałasu. Po trzecie, jeśli jest ona gryzie, gdy współdziała z Tobą, i to jest przyjemne dla niej (takie jak pieszczoty lub odtwarzania), należy natychmiast przerwać interakcji z nią. Taktyka ta wymaga dużo cierpliwości i nigdy nie może całkowicie zatrzymać gryzienie zachowanie.

Dla przyszłych kotów, należy rozważyć alternatywy dla declawing. Istnieje wiele drapanie postów dostępne i łatwiej jest szkolić kota do korzystania z jednego, niż nauczyć kota nie gryzie. Można również wyciąć pazury lub zastosować "Soft Paws" lub inny pazur obejmującą ile potrzeba, aby chronić swoje meble.

Ogranicz Twoja reakcja

Koty mają wyraźną motywację do wszystkiego, co robią; kiedy zrozumieć "dlaczego" działań Twojego kota, można dostosować reakcję.
Gdy nowa Kitty podskakuje gdzieś, że nie ma być, nie krzycz na nią. Delikatnie ją odebrać i umieścić ją na ziemię. Jeśli ona nadal wskoczyć na nie-nie powierzchni, szukać przyczyny, dlaczego to robi, a następnie wyeliminować przyczynę.
Nie krzycz na nią, że jest krytyczna. Wystarczy umieścić ją na podłodze każdym razem, gdy skacze się na nie, nie obszaru. Jeśli reaguje głośnym / oczywisty sposób do Kitty, kiedy podskakuje na liczniki, ona nauczyć się to zrobić, aby zwrócić uwagę.

Kitty Bites Me Podczas głaszcze swojego

Niektórzy właściciele kotów są zaznajomieni z tym kotem zachowania problemu: jesteś pieszczoty Kitty, ona wydaje się podoba, bo jest mruczenie i nagle, Chomp! Jej zęby są składane w ciele swojej strony.

Ogólny konsensus w sprawie tego problemu jest to, że kot staje się stymulowane podczas pieszczoty, i nie dość rysunek się, jak powiedzieć, aby zatrzymać. Najlepszym rozwiązaniem jest NOT PANIC. Powoli cofnąć rękę, a następnie odejść od kota. Jeśli kot jest na kolanach, wyciągnąć ręce z dala i pozwolić mu się wycofać, albo wstać i pozwolić koci skok do podłogi.

Dowiedz się, jak rozpoznawać sygnały, które poprzedzają gryzących: szalenie wylać ogon, uszy wyluzowany, ich uczniowie rozszerzeniu, lub ich ciało napinanie. Gdy któryś z nich zauważył, przestań dotykać zwierzęcia i pozwolić mu odejść na własną rękę.

Podczas szkolenia nowego zwierzaka, start z krótkotrwałego pieszczoty następnie powoli zwiększać czas. Zawsze powrotem się powoli, gdy kot wykazuje oznaki frustracji.

Wtedy istnieje kilka kotów, które wolą inne metody interakcji człowieka oprócz pieszczoty; dla tych zwierząt spróbować grać z nimi coraz pieszczoty ich mniej.

Zabawki myszy

Najlepsze tanie zabawki Kitty (inne niż te domowej roboty) są myszy króliczego futra. Mam jeszcze spotkać kota, który nie tylko miłość mysz króliczego futra.
Wzdłuż tych linii, można dać kotu kawałek opalonej, przetwarzane ukryj zwierząt / futra do zabawy. Podkreślam, że powinien on być przetwarzane w celu uniknięcia infekcji bakteryjnej z "surowego" skóry.
Odkażone ptaków / pawie pióra są również ulubionym.

Kitty popędzić na Elbow i Stóp

Bez wyraźnego powodu, Twój Kitty podchodzi do ciebie ci szczypie. Oczywiście, że reaguje z głośne "OW!
To jest moje doświadczenie, że Kitty próbuje zwrócić na siebie uwagę, kiedy to robi, a ponieważ dają taką oczywistą reakcję, ona zrobi to jeszcze raz i jeszcze raz.
Aby zatrzymać ten, krótki krok, że "nip", wybierając ją i dając jej uczucie, gdy widzisz niej zbliża. Za każdym razem gdy ją zobaczyć, pozdrawiam ją i porozmawiaj z nią. Wykorzystać każdą okazję, aby przekonać kota, że ​​ma swoją uwagę, albo z wokalnym powitania lub fizycznej miłości lub gry z zabawki.

Utrzymanie Kitty zabawkami zabawy

Koty są podobne do ludzi, że będą one tracą zainteresowanie zabawkami po chwili.
Jednym ze sposobów na utrzymanie zabawki Kitty zabawne i ekscytujące jest podnieść tych, stracił zainteresowanie i odłożyłem je na kilka tygodni. Następnie handlu z zabawki w szafie dla tych, jakie posiada w swoim polu zabawka co drugi miesiąc lub tak. Pamiętaj, aby mieć duże produkcje z kotka można wyciągnąć zabawki z szafy, pokaż je do niego, i bawić się z nim. To sprawi, że czuł się wyjątkowo i dostarczy Ci wiele śmiechu, kiedy na nowo odkrywa swoje "utracone" ulubione zabawki.
To działa również z małymi dziećmi.

Kontrolujący Paws Kitty

Uczyć kitty, gdzie można i nie można umieścić jej łapy, delikatnie wziąć ją za łapy i usunąć go z nie-nie powierzchni. Następnie umieścić łapę, w którym chcesz, żeby była. Na przykład, gdy moje koty położyć swoje łapy na stole podczas posiłku, delikatnie obejmuje łapę w mojej dłoni i umieścić go z powrotem na ich miejsce mat w swoim fotelu. (Patrz Utrzymywanie Kitty przy tablicy). Koty naturalnie nie lubią ich łapy, które odbędzie się, tak, to jest łagodnym środkiem ich nauczania. Bądź wytrwały i konsekwentny, a oni dowiedzieć się, co chcesz.
Będzie to działać z drapania mebli, również.

Dlaczego mój kotek natrzeć na nogach?

Koty mają gruczoły zapachowe w tylnej części głowy, podstawa ogona (gdzie łączy się z korpusem), oraz w klocki o ich przednie. Kiedy ocierają Ciebie, lub cokolwiek innego, są one umieszczenie ich zapach na ciebie. Są oznakowanie cię jako ich terytorium. Podobnie jest w przypadku, gdy są zarysować "swoje przednie.

Koty znaleźć swoje zabawki ...

Uwielbiamy spędzać ten dolara lub dwa, aby przynieść nową zabawkę domu dla kotka. Kolory i kształty, po prostu zadzwoń na naszą nazwę i popytu bierzemy je do domu. Jednak większość kotki mają swoje własne pomysły, co stanowi wielkie zabawki. Niektóre zabawki moje koty które znalazły się na własną rękę to:
folia aluminiowa zwinięte w kłębek, duża papieru powłoki orzech, pierścień z tworzywa sztucznego mleka z dzbanka galon, sześć cali z tworzywa sztucznego zroszony świąteczny wianek, indywidualny kawałek plastiku / sztuczne choinki, styropian kulowe, orzeszki opakowania, worki papierowe spożywcze, plastikowa bransoletka koralik dzieci oraz (wszystkich rzeczy) w świetle gwiazd, mięty pieprzowej w To owijki.

Love Songs

Koty wyrażają swoje uczucia, gdy korzystają z połączeń, które brzmi jak wysokim dwuspadowym meow zmieszanego z ich mruczenie. Queens używać go nazwać ich młodych; mężczyźni używać go, gdy zbliża się do kobiet w ogniu; i zmienione koty będą używać go nazwać swoim panom, gdy kot jest samotny.
Dla ludzi, czubkiem języka, aby "rzucić swój R" w połączeniu z "wysokim, niskim, wysokim" wokalizacji z jakości śpiewać piosenki.

Neurotycznie Czyste Cat

Koty są bardzo czyste zwierzęta. Zdrowy kot oczyszczenie tak często, jak to możliwe w ciągu dnia, bez względu na to, jak czyste jego salon jest. Powodem tego jest częścią ich natury drapieżnych koty oczyszczenia się w celu usunięcia zapachu na siebie tak, że nie można ich zapach prey miarę zbliżania. Jest to niezbędne do polowania i najczystsze koty dokonać najlepszych myśliwych (zakładając, że rzeczywiście wiedzą, jak polują też). Tak, twój kot jest chyba po prostu staramy się pozostać czyste na off szansa niektóre łupem błąka się i postanawia go łodyga (lub częściej z instynktu). Co chcesz, aby zwrócić uwagę na to, czy twój kot zaczyna lizać się tak bardzo, że zaczyna tracić sierść w miejscach na ciele. Sugeruje to neurotyczne zachowania lub alergię lub choroby skóry, a jeśli twój kot jest lizanie w tym zakresie, to należy zgłosić się do lekarza weterynarii, tak szybko, jak to możliwe, ponieważ może to być objawem poważniejszej choroby.

Daj Kitty własną specjalny fotel

Nowy Kitty chce siedzieć na kanapie, ale nie chcesz jej. Nie krzyczeć i krzyczeć na nią, koty są łatwo obraził, i nigdy nie zapomnieć urazy. Zamiast stworzyć swój własny specjalny fotel lub narożnik sofa. Aby to zrobić, należy umieścić poduszkę w dół, w którym chcesz ją do snu, a następnie umieścić rozmyty koc na poduszkę, lub jeden z brudnych koszul, czy cokolwiek to lubi spać na. Może to być na krześle, na parapecie, otwór cubby w półce książki, okoń na szczycie centrum rozrywki, itp Następnie delikatnie umieścić ją w nowym "łóżko", dając jej miłość i pozytywne wzmocnienie być w "ją "spot. Ilekroć wskakuje na meble nie chcesz, żeby być na, delikatnie ją odebrać i umieścić ją w specjalnym miejscu. Pamiętaj, aby umyć koc tak często, jak to zrobić własne prześcieradła. Jeśli pozwolisz swoje zwierzęta mają swój własny szczególne miejsce, można nauczyć je, aby uniknąć inne bardziej cenne meble.

Motywacja jest kluczem do zachowania

Koty nie są tak skomplikowane, jak ludzi. Koty zawsze mają specyficzną motywację wszystko robią, a większość czasu, że motywacja jest oparta na instynkcie przetrwania. Kiedy zrozumiesz, ich motywacji, możesz zmienić swoje zachowanie.
Podczas szkolenia kota, próbują naśladować naturalne zachowania lub spróbuj współpracować i uzupełniać kota natrual instynkt wykonać określone zadanie. To zawsze było bardziej udane dla mnie trenować moje koty, aby robić to, co w naturalny sposób zrobić, ale w sposób, który można kontrolować. Jeśli chcą skakać; Daję im konkretne miejsce, gdzie można skakać i wspinać się. Kiedy chcą spać, dam im własne "gniazdo". Jeśli chcą być blisko nas, w czasie tv, dam im własne krzesło i koc. Subtelnie catering naturalnych zachowań moich kotów, można kontrolować ich bez wielu działań naprawczych.

Płacenia podatku Cat jako wyzwalacz relaksacyjny

Relaks Odpowiedź można porównać do zapachu żywności i głodny, lub słysząc hałas w nocy, i uczucie strachu. Są przeszkoleni odpowiedzi, które dzieją się automatycznie. Psycho-Cybernetyki wykorzystuje tę automatyczną odpowiedź trenować swoje ciało, aby zrelaksować się przy danym spust.

Badania pokazują, w jaki sposób interakcji ze zwierzętami może zmniejszyć ciśnienie krwi i spowalniają tętno. Dyskutowaliśmy również płacenia podatku Cat: poświęcenie czasu z pracowitego dnia spędzić jeden na jeden raz z Twojego kotka. Zaproponowaliśmy tym razem zaraz po wejściu do domu po poszedł cały dzień w pracy.

Jeśli płacisz podatku codziennie Kot, w krótkim czasie, ciało i umysł będą uczyć się na relaks w miejscu Twojego kota. Wygrywaliśmy `t trzeba zmusić relaks, bo kot, w swojej podświadomości, będzie powiązany z resztą. Spędzać czas ze swoim kotem stanie się bodźcem do relaksu Response.

Po, że będzie lepiej, aby przejść na głębsze relaksu i innych technik zarządzania stresem będzie miał więcej sukcesów.

Dla kota lub kociaka, pieszczoty zmniejsza jego stres jest sam przez cały dzień, potwierdza jego znaczenie dla Ciebie i tworzy pragnienie-do-proszę-ty w ramach kitty. To przekierowanie umysł i ciało z dala od stresu pracy i zmniejszyć stres Twojej Kitty brakujących cię cały dzień.

Survival Instinct, aby pracować dla Ciebie

Motywacja kota dla większości jego zachowań i działań opiera się na własnym przetrwaniu i gatunku przetrwanie. Catering do tego instynkt stworzy bardziej harmonijne relacje z Ciebie i Twojego kota.
Zabawki powinny być zaprojektowane tak, aby zaspokoić zapotrzebowanie na polowanie i zabijanie jedzenie. Środowisko kota powinna mieć miejsca, biegać, skakać, wspinać się i ukryć. Kitty powinna mieć bezpieczne miejsce na drzemkę.
Zabawa z kotem będzie naśladować współprace dumę w polowania i zabijania. Spędzanie czasu w ciszy z kotem będzie naśladować czuły wiązania na koniec ciężkiego dnia. "Udostępnianie" żywność (tj karmienia ich w tym samym czasie każdego dnia) będą naśladować ucztę na koniec polowania.
Zrozum, że jesteś częścią Twojego kota dumy / den / rodziny, a bardziej naśladować zachowania kotów, kot będzie bardziej więź z Tobą, i bardzo się starają, aby cię zadowolić.

Zapobieganie Midnight eskapady w Bed

Jesteś w środku nocy spać, kiedy Kitty decyduje, że chce jakieś uwagi: miłość, gry, zarysowania lub dowolną liczbę innych rzeczy. Walka z tempatation chusta go po pokoju; Koty są zwierzętami nocnymi, a on nie może zrozumieć, że trzeba spać w nocy.
Można szkolić się pogłaskać kota sen, mój mąż i ja have- w sposób mówienia, lub możesz spróbować tego:
Kiedy twój kot zakłóca sen, chwycić go i wyciągnij go pod kołdrę. Zostaw głowę na świeżym powietrzu, ale trzymaj go mocno pod kołdrą. Przytrzymaj go przez co najmniej 30 sekund na minutę, aż wierci i płacze. Następnie powoli zwolni blokadę masz na niego, więc on może "uciec". Pamiętaj, aby wyrwać po nim jak próbujesz uchwycić go ponownie.
Po około tygodniu to on powinien nauczyć, że zakłócając sen zakończy się w jego "chwytania".
Tylko zrobić to z zachowań przed snem, że nie lubią lub chcą. Jeśli twój kotek śpi w nogach po cichu, czy zwija się przy tobie drzemać, nie kojarzy tego dobrego zachowania się środka naprawczej zatrzymując go.

Modyfikowanie żucia Zachowanie

Często mówiono, że gdy mój kot żuje na przewody elektryczne, należy pocierać Bitter Apple lub tabasco na drutach, by go zatrzymać. Szybko odkrył, że lubi te zabiegi. W ostateczności (a także do pomocy "naprawiać" uszkodzone przewody), owinąłem przewody w czarnej taśmy izolacyjnej; ku mojemu zdziwieniu, mój kot szybko zatrzymał dziwne zachowanie. Dlaczego? Cóż, wydaje się, że on nie lubi smaku taśmą lub klejem, jak czuł się w jego ustach. Możesz dostać czarną taśmę izolacyjną w dowolnym miejscu (niektóre sklepy nawet nosić różne kolory), a `s tanie. Don `t trzeba zawinąć każdy centymetr swojego przewodów; pozostawiając niewiele miejsca między tajemnicy daje ten sam wynik.

Królik Futro Myszy

Tylko kot, jakiego znam, który nie lubi mysz króliczego futra, to postać z kreskówki, Garfield.
Moje koty grał z ich myszy tak długo, dostaną rozgotowane i futra by oddzielić się od drewnianej formie pod spodem. O rany! Mały skrawek futra było jeszcze więcej zabawy sam!
Wszystkich wskazówek zabawki mogę zaoferować, to jedno jest guarunteed! Rabbit Fur Mysz jest obowiązkowa dla każdego kotka.

Pomruki i okrzyki

Kot daje połączenie w obronie, gdy są warczeć "; cichy, niski rozbił, ton głęboko w gardle. Oni mogą lub nie mogą zawierać "grzechotanie", dudnienie jakości do growl.
Kot "krzyk", o wysokim tonie, szalone połączenia, jest zwykle używany, gdy walczy, albo krzyk intensywnego bólu.
Są to dźwięki przypominające płacz dziecka lub dzieci, krzycząc i gra.

Kiedy nie używać środków naprawczych

Nigdy nie należy używać środków naprawczych, jeśli nie faktycznie złapać Kitty w akcie nieodpowiednie zachowanie. Korzystanie z działań naprawczych po fakcie nie zatrzyma dziwne zachowanie, ponieważ Kitty nie kojarzy środek poprawczy z niechcianym problemem zachowania. Kitty będzie po prostu mylić i zestresowany, czy poprawione po fakcie, i właśnie powodować dalsze problemy z zachowaniem kota.

4 Porady o kotach szarpiąc Meble

Jennifer R. P

Czy frustracji z kotem do drapania mebli czy dywanów? Oto kilka faktów i "jak" wskazówki, które mogą pomóc:

1. szarpiąc ma dwojaki cel dla kota. To tylko kot instynkt do pracy swoje pazury i zaznaczyć swoje terytorium. Gdy kot pazury coś ich zapach pozostaje na tym obiekcie, więc będą wracać i pazur go ponownie.

2. Jeśli kupisz dywan lub sizal pokryte drapak lub drapak, natrzeć z kocimiętki i Kitty może stwierdzić, że jest lepiej niż dywanu lub mebli.

3. Możesz przycinać paznokcie kota, które zmniejszają obrażenia mogą spowodować, bez konieczności ich declaw. Specjalne nożyce kot pazur są dostępne w lokalnym sklepie z artykułami dla zwierząt. Podczas przycinania, nie cięte zbyt blisko różowego części pazurów, albo może poważnie zranić kota.

4. Za każdym razem złapać kota drapania coś, czego nie powinien, spray je z butelką wody powinieneś już mieć pod ręką (używać regularnie wodę z kranu). Sposób ten stosowany konsekwentnie powinna minimalizować liczbę one kłowego i pomagają wyeliminować niepożądaną zachowanie.

Gdy Kitty miauczy miauczy miauczy

Więcej o kocich odgłosów - Niektóre koty artykułować bardziej niż inne (np syjamskich), ale robią to, aby zwrócić uwagę. To może być ładny, ale również może stać się problemem, zwłaszcza jeśli występują w nocy lub wcześnie rano, kiedy wszyscy starają się spać.

Miauczenie może być znak, że kot jest dyskomfort lub ma problem medyczny. Koty meow jako formy komunikacji, jak również. Jednak większość kotów meow tylko dlatego, że są znudzeni i chcesz trochę ludzkie interakcje. Rozwiązaniem jest zapewnienie kotu zabawny środowiska kocich zabawek z większą liczbą i ewentualnie innego kota do zabawy.

Ostatnia wskazówka: To nie jest mądre, aby zwrócić uwagę na ciągły płacz, jak to będzie tylko zachęcić kota do kontynuowania i stworzy trwającą problemu zachowanie kota. Po tym wszystkim, wszystkim czego chce to uwagi.

Zabawne z ptasich karmników i kąpieli ptaków

Wnętrza kotki uwielbiają siedzieć w oknie i obserwować stwory zewnątrz.
Prosty sposób na rozrywkę swój kryty kotek jest umieścić ptaka podajnika odkryty w pobliżu ulubionego okna Kitty. Kąpiel ptaków to kolejny dobry pomysł.
Nie należy umieszczać ich zbyt blisko okna lub ptaki nie przyjdzie, gdy zauważysz, że kot cały czas. Jednak najlepszą rozrywkę oglądania kotka ptaki wycofać enmasse kiedy go zobaczyć, więc podajnik nie może być zbyt daleko od okna albo. To może potrwać kilka prób, aby znaleźć odpowiedni dystans.
W ten sposób można karmić odkryte pierzastych przyjaciół, i zabawić kryte futrzastych przyjaciół w tym samym czasie.
PS. Ptaki są naturalne zjadacze błędów, więc przyciągają ptaki do stoczni pomoże kontrolować szkodliwych owadów, również.

Utrudnione lub bolesne krzyki

Wskazania, że ​​kot jest chory lub rani to:
Szkliste oczy, spojrzenie lub nieostry
Pracował meow, że wygląda na to, że bierze dużo energii do produkcji.
Crying lub wycia podłączony do jakiegoś ruchu fizycznego, takich jak eliminacja odpadów, lub bóle porodowe.

Recyklingu starych zabawek na nowe!

Wpadliśmy z tych pomysłów, bo chcieliśmy do recyklingu naszego kota stare zabawki.
Nasze cztery koty mają kosz zabawek, ale to, co kochają najlepiej jest biec po sznurku z myszką sizal załączeniu. Prosty węzeł na końcu ciągu załatwia sprawę, też.
Innym sposobem recyklingu starych zabawek było mocowanie żuć, nieatrakcyjne zabawki na elastycznych metalowych prętów - idealne dla packą.
Ostatni, ale nie najmniej, zawsze można zbudować twój kot dom wykonane z tekturowym pudełku. Włącz go, wyciąć w drzwiach i voila.

Zatrzymaj gryzienie

Jestem zwolennikiem rozumienia zachowań, zanim próbuję go zmienić. Jeśli kociak jest gryzienie, zrozumieć, dlaczego za pierwszym, zanim spróbujesz ją zatrzymać. Jeśli jest to tylko czas zabawy, ja nie staram się go poprawić, o ile nie trwa dłużej niż trzy tygodnie. Po tym, gdy kotek gryzie, delikatnie chwycić ich dolnej szczęki tak, że są "powstrzymując". Nie puszczaj aż kotek zaczyna panikować. To jeden ze sposobów, aby delikatnie niech wiedzą, jesteś szefem i gryzienie nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Wskaźniki laserowe i latarki

Jeden z moich ulubionych zabawek kocich jest wskaźnik laserowy, albo mała, wąska wiązka latarka. Będą ścigać punkt lasera aż sapać.
Latarka jest dobre subsitute, ale bardzo skupiona wiązka wskaźnik laserowy zapewnia o wiele bardziej interesujące cel dla kota. Ale nie jestem pewien, aby skierować światło lasera bezpośrednio na oczy kota, co może być szkodliwe dla oczu.

Gospodarstwa kotów

Gdy nowy starszy kot jest przyzwyczajony do Ciebie, możesz rozpocząć proces trzymając go. Pierwszy siedzieć w podłodze z nim i delikatnie wyciągnij go na kolanach. Nie należy z nim walczyć! Jeśli on stara się uciec, niech idzie. Spróbuj to kilka razy dziennie. W końcu się nauczy, że nie starają się "wychwytywania" niego. Następnym krokiem jest trzymać kota, więc jest pod kontrolą. W tym celu: z jednej strony posiadają plecach nogi, a następnie przytrzymaj jego przednie nogi z drugiej strony. Gdy masz go zabezpieczyć w ramiona, powoli puścić łapami i pozwolić mu "stoją" na rękach. Pozwoli to twój kot poczucie kontroli, gdy trzymasz go. Z praktyki, można pozwolić mu stanąć na jednym przedramieniu, a pieszczoty go z drugiej strony.

Jak podnieść kota

Podejście kota powoli, a nie złapać go. Najlepiej, niech to podejście jest. Rozpocznij swój kontakt z łagodnym głaskanie, a następnie, gdy kot jest używany na dotyk, to odebrać.
1. Przytrzymaj kota z jednej strony pod jego klatki piersiowej i inne w jej hindquaters. Odstawić mostka w ręku.
2. Podnieś kota delikatnie, rysunek ją w kierunku klatki piersiowej. Pełnego wsparcia swoich hindquaters.

Uwaga Guru: To jest dobry początek do posiadania kota do przenoszenia kota. W końcu, należy umieścić przednie nogi kota w jednej ręce i nogi tylne w drugiej, i pozwolić kotu "stoją" w Twoich rękach.

Spróbuj Rocks w twoich roślin!

Aby utrzymać Kitty od kopania w swoich roślin domowych, zakupu niedrogich kamieni rzecznych lub zbierać kamienie i przykryj atrakcyjne brud w górze donicy. Skały nie zaszkodzi zakładu i pozwoli wodę i nawozie aż do ziemi.
Guru Uwaga: Proponuję użyć kamienie / skały nie mniejsze od piłki golfowej lub Kitty może mieć tyle samo zabawy kopanie się małe kamienie jak on roślinę.

Kitty Cat Toy Box i Rozrywka

Dzieci mają pole, aby ich zabawki się, twój kot lub kotka powinna mieć miejsce dla swoich zabawek kota też. To pomaga śledzić ich zabawek kota i sprawdzić na zagrożenia bezpieczeństwa i stanowi kolejną zabawne gry dla swojego zwierzaka.

Od czasu do czasu, raz na dobę może prowadzić cię do szału, należy zebrać zabawki Kitty w jednym miejscu. Pomaga to schludny wygląd domu, ale także dać Kitty coś: przeciągnij innego kota zabawki z pudełka.

Poprzez zbieranie zabawek kota do góry, można je sprawdzić na zagrożenia bezpieczeństwa, takie jak luźne ciągi Kitty może przypadkowo połknąć.

Każdy rodzaj pojemnika zrobi dla "pudełko z zabawkami. Przy wyborze "zabawka" dla pola kociaków, za co płytkie, więc łatwiej jest kociaka do ciągnięcia rzeczy. Dla dorosłego kota, rozmiar okna nie jest tak ważne, i nie zdziw się, jeśli twój kot odgrywa wewnątrz pudełka z zabawkami tyle, ile zabawek w polu, tak jak dzieci. Możesz myśleć o tym, jak "pudełko z zabawkami dla kotów rozrywki".

Inne sposoby na zorganizowanie Kot

Większość kotów miłości, która odbędzie się, i jest więcej niż jeden sposób, aby pokazać swój koci uczucia.
Gdy trzyma kotka, kołysać go i wspierać to całe ciało.
Możesz mieć kocie łapy w zgięciu ramienia.
Możesz umieścić przednie nogi kota na ramieniu, a wspierać go w zad z rąk.

Ćwierkają dźwięki z Kitty

Przy niezmienionej kobiet, "ćwierkanie" typ kota wokalizacji jest sygnałem, że jest w ciepło (owulacja i gotowy do kolegi.) Oni mogą także wycie żałośnie, jeśli są one odizolowane od mężczyzn.

Inną możliwą przyczyną kota szybkiego stuknięcia na jego zębach, to jeśli jest podekscytowany perspektywą kill - Słyszałem ten trzask, gdy mój kot ma oczy na ptaka, który wędrował w pobliżu okna.

Gdzie umieścić drapak

Aby trenować kotka używać drapak, spróbuj umieścić go tuż przed meble on najbardziej zadrapania. Rub stanowisko w dół z kocimiętki. Po Kitty jest za pomocą Opublikuj zamiast Meble, można powoli przenieść go do jego stałej lokalizacji.

Wiele kotów cieszyć zarysowania i sięgania po drzemce i po jadłem. Ponieważ drapanie jest także emocjonalne wylot, wiele kotów będzie chciał użyć post, kiedy ich właściciel wraca do domu i niecierpliwie czekają, jak obiad.

Ulubione kryjówek

Czasem kotki ukryje pokonać stresującej sytuacji, a czasem kończy się ukrywa, bo miejsca były śledczy ale zamknięte. Niektóre ulubione kryjówki obejmują:
Otwarte szuflady komody, szafy, na wyższych półkach i w ciemnych zakamarkach, niższe dolne szafki kuchenne, pod pokład głowy łóżkami wodnymi, pod łóżko i inne meble, na szczycie wysokiego meble, zmywarka, suszarka; nawet dowiedzieliśmy jednego kota, który udało się znaleźć drogę pod spodem wbudowanej zmywarki i utknął.

Kocimiętka Place Sitting

Nie podoba mi się "bałagan" firmy liści kocimiętka? Spróbuj kupując małe miejsce-mat-size dywan i tylko posypać liśćmi kocimiętki na dywanie. Twój kot będzie cieszyć się jego kocimiętka w stylu iw końcu kojarzy "czas zabawy" z dywanu (która notabene powinny zostać podjęte po godzinie gry i odłożyć do następnego razu.)
Jeśli wyrzucisz dywan z kocimiętki w środku, dywan zacznie pachnieć kocimiętki i twój kot będzie cieszyć dywan bez bałaganu luźnych kartek.

Naturalne zabawki

Koty mają naturalną ciekawość roślin i żywych. Some of the natural toys my cats have loved include: green corn shuck/husks, raw green beans, the outer leaves of a head of lettuce, the stalks and leaves of cauliflower and broccli. Yes, they would play with them, and even eat them.
If you don't buy organic produce, be sure to wash the greens to remove any possible pesticides before giving them to your cat.

Walki psów

Multiple Cat households are familiar with occasional, or unfortunately, frequent fights between their pets. Most of the time, I don't take too serious of action when these happen. Cats are territorial and an occasional spat is expected. However, when the behavior becomes the norm, you can take steps to correct this. The following is a list of things that I do, along with some ideas from Friskies Cat food:
Identify the aggressor and the victim, then separate them when not supervised. Give the agressor corrective measures, while giving the victim rewards. Corrective measures could include: confining the aggressor in a less attractive space, place a collar and bell on him, squirts with a water sprayer during aggression. Rewards could include: allowing the victim to roam freely while the aggressor is confined, both edible and affection type rewards.
To help lessen the defensive posturing, take steps to make the cats smell similar to each other. Rub talcum powder on each cat or spritz cologne on your hands and when it is dry pet both cats (don't put the cologne directly on the cat-their noses are much more sensitive than humans); use the same grooming tools on both cats to transfer their scents to one another.
Gradually increase the time of supervised interaction using corrective measures for aggression, and rewards for good behavior.

Catnip Toys

Many of the cat toys sold at pet stores are categorized by those that have catnip in them and those that do not. The ones that have the catnip in them frequently are more expensive than those that do not.
Try buying a bag of catnip leaves and non-catnip kitty toys, place them in a resealable bag with the catnip and then store them there for a week. You can use the bag of catnip over and over again to give that wonderful scent to any toy you choose without the higher prices you would have paid for a similar toy with the catnip smell.

Catch Him in the Act When Marking

You've cleaned his previous markings, and the markings of other cats. You've applied a citrus scented solution to further deter your kitty's marking behavior.
Now you need to use Corrective Measures when you see him marking something. A water pistol, a loud noise, or a firm 'NO' when you actually see him marking something is a last resort to stopping this behavior. You must eliminate the 'trigger' to his marking, or it will do no good to correct him.
Never use Corrective Measures, if you don't actually catch him in the act of marking. This will not stop the unwanted behavior, because he doesn't associate the Corrective Measure with the unwanted behavior.
You will find those more tips on Corrective Measures in Answers for Common Problems: General Training and Correcting a Bad Kitty.

Citrus Rinds as Protectors in Soil

Bury citrus rinds in the soil of your house plants to keep cats from digging. Orange, grapefruit, lemon, lime rinds are all unpopular with felines.
You can do this for your outdoor garden as well to prevent the neighborhood cats from treating your garden as the litter box.
Be aware that the rinds will break down into the soil (composting) so you will need to replace them from time to time.

Stop the Outdoor Cats from Marking

To stop outdoor cats from marking your belongings, you must first clean them with more than plain soap and water. You will need to use an enzymatic cleaner or one of the formulas from Litter Box Blues:Odor Removers.
Next treat the area with a citrus scented solution. Cats don't like the smell of lemons, limes, oranges, grapefruits or tangerines. You can use a potpourri oil, fruit rinds/peels, or even citrus scented cleaners.
This citrus scented solution must be re-applied after rain, and/or the scent disipates.

More tips on holding a cat

Most cats enjoy being held, but only on their own terms.
Usually, a cat does not like being held for more than a short time.
Stroking a cat while you hold it, will reassure it. Once it starts to struggle, carefully put it down and lovingly scratch it or pet it as it leaves. This will demonstrate to the animal that you are in control, but that you appreciate the cat's 'claustrophobia.'
If you hold a cat against its will, it will bite and/or scratch anything to secure its freedom.

Scratch Pads, instead of Posts

Some cats prefer to scratch/claw a textured surface that is on the ground.
Try purchasing a 'fire log' with the bark intact, and place it near one of Kitty's favorite scratching places. The log must be stablized, so that it won't move when Kitty scratches it. You could put it up against the wall, or even mount it to a board.

Control over Curiosity

Cats are curious. If you eliminate the curiosity, you can control their reactions. Take your new pet around the house showing them the tops of armoires, entertainment stands and appliances. Make sure you let them smell everything really well. Once the curiosity is elminated, they won't jump on these places. If they do jump up on a counter, there is something that has grabbed their interest. Eliminate the source of their interest, and they won't jump up there anymore.

A Sticky Solution to Shredded Sofa

If your cat insists on clawing your favorite chair or couch, put double sided tape in the area she prefers. The cats don't like this and they will not return. Have a scratching post nearby made of wood or corrugated cardboard sprinkled with catnip.

Facts of Marking/Spraying

Cats mark their territory by 'spraying' their urine on objects: car tires, bushes, lawn furniture, house doors, gates, rocks, electrical poles... etc. In some cases, they will use their solid waste as a territorial marker, also.
Cats will continue to mark their territory, as long as they can smell their own urine or any other cat's urine on an object. It is the same with the solid waste odors, also.
The feline sense of smell is much more sensitive than humans, so simple soap and water will not remove the micororganisms of urine/feces that the cats can smell. To remove that odor you must use an enzymatic cleaner or one of the other formulas found in Litter Box Blues: Odor Removers.

Time Out for Kitty

To stop Kitty`s bad behaviour in the house, start by picking Kitty up and confining him for 15 minutes. This could be in the bathroom, a closet, or even outside. When Kitty returns, if the bad behaviour continues, confine Kitty in his Time Out place 30 minutes.
It is the consistency and duration that will change Kitty`s heart in doing bad things while in the house.
Follow this with Postive Reinforcement for Good Behaviors such as treats, kind words and affection.

Carpet Couch Pads

One of our readers suggested a unique scratching pad idea: have couch arm covers made of carpet that extend to the floor and cover your kitty's favorite scratching spot. Rub this down with catnip, and once Kitty is accustomed to using this piece of carpet, you can move it to a scratching post.

Another way to Stop the Biting

You have determined that your cat/kitten is just playing when he bites you, now what can you do to stop this unwanted behavior.
One method is to allow the kitten to bite your finger, then gently, but firmly, press down on his tongue. This is very effective in teaching your kitten that you will 'bite back', so he shouldn't bite you at all.

Feather Toys

The best toys for cats are usually the homemade variety. Lots of feathers usually do the trick. But remember to NOT pick up feathers from the outdoors. Craft stores as well as pet supply stores carry sanitized feathers. They are safe for your cat as long as you remember to not let your cat eat them.

More tips on biting

Some older cats will feel the need to test you. They will bite, and even attack your hand to see how well you trust them. DON'T PANIC! If the cat is not drawing blood, they may be testing you. Try to leave your hand in place until the cat withdraws, then slowly pull your hand back. If a cat's ears are laid back, they hiss or growl, then the cat is angry or afraid and you should slowly back away. Jerking your hand back will seem like an attack to the cat.

Kitty is acting weird..

If your cat has been fixed, she will not be able to reproduce, and should not be going into heat. When a female is spayed, they remove all the reproductive organs, uterus, everything...

Maybe there's been some sort of change in your home that's causing some stress for your cat? It doesn't take much change to upset a cat's routine. You might want to give your kitty a little more attention to assure her that she is loved.

If you still think she's in heat, you may want to talk to your vet about it.

Moth balls outdoors to deter digging

An old trick of detering outdoor cats from digging or marking in your garden is to sprinkle moth balls throughout the garden.
GURU NOTE: This is not recommended for organic gardeners, or people with a allergies or asthma, or a hyper sensitivity to moth balls.

Hide and Seek

Kitty lost his favorite toy, and you bought/found him a new one.
Instead of just giving it to him, try putting it in a sack/bag and put all of it in the floor. Let Kitty dig through the bag and find the toy on his own.
You can do this with his current toys also. If you use a plastic bag, cut several holes in it first so that kitty will not suffocate, and then be sure to put it away when kitty is done playing.

Cats will learn from each other

A circumstance where the student taught the master...
I rescued a stray female ready to have kittens. After all the kittens were in good homes, we kept the runt. Since we raised him indoors with lots of human interaction, he loves to be held, loves to play with water, and has no fear of humans. Consequentially, his mother will watch him and she's learning. She is becoming more affectionate; she's investigating water, and she does not run and hide everytime the door bell rings. She would have learned all these things naturally, but it would have taken years instead of months.

Add Compost to outdoor litter box

If the neighborhood cats are using your gardens as a litter box, you don't necessarily need to worry about your plants if it is solid waste. Just add some vegetable kitchen scraps to the 'litter box' area and compost it all into the soil. The composting prevents the strays in my neighborhood from using that area again.
If the area smells of urine, then you will need to flush it with water frequently to dilute the ammonia in the urine.
You will find more tips on preventing the Urine problem in Answers to Common Problems: Spraying/marking Territory.

Citrus Scented Products in Gardens

Cats don't like the smell of citrus fruit, so it is an excellent deterrent for gardens and plants.
Citrus scented potpourri or cleaners can be another means of keeping cats out of your outdoor garden or indoor plants.
Just apply the citrus scented solution to something in the garden; such as a large rock, or around the foundation of your house for flower beds or the pots for indoor plants.
Be aware that you will need to re-apply this occasionaly since the scent will wash off with water.

Cover soil in plant pot to deter digging

To stop your cat from digging in your house plants, you can cut a strip of 'chicken wire' to fit around the top of the pot, up to the base of the plant. Use duct tape or florists tape to attach the wire to the outside of the pot.
You can also cover the top of your pots with aluminum foil just up to the base of the plant to help deter Kitty from digging in the pot. Guru Note: this may not work for all cats. Some cats enjoy playing with aluminum foil.

Hissing

When a cat hisses, its whole face and head pull back from its mouth: the whiskers, ears, everything pulls back away from the mouth.
Hissing is one of the first warning calls of a cat to tell their 'opponent' to back off.
When a cat hisses at you, slowly move away from the cat-do not turn your back to it.

Marking, UI, and Urinating

The difference between a cat spraying or marking and eliminating fluid waste is based on the position of the body.

To spray or mark their territory, cats back up to the object, and remain standing to release the urine. They are also known to wiggle their tale while doing this.

Cats will squat very low to urinate, and they will then scratch and cover it up.

Cats with Urinary Infection will try to squat to urinate, but then will rise up as the urine leaves the body, since it is causing physical pain and discomfort.

Cats do not stand up to urinate, even with UI. If a cat is standing up while releasing urine, that is a marking behavior.

Cat Biting

You may think that it is cute when you play with your cat and it is "killing its prey", which is just part of it's cat instincts, but those cat bites can become very serious.

It's best to train your cat to confine his biting to more appropriate times such playing with toys, and not human hands. Although you understand your cats behavior, human visitors to your home may not. You can avoid a nasty situation by training your cat to not bite humans.

Keeping Kitty off the Table at Mealtime

Your Kitty wants to be a part of the family, and mealtime is especially attractive: everyone is together, the smell of food, and everything is not quite out of Kitty's reach.
Instead of locking my cats out during mealtime, I pulled a couple of chairs out from the table,& put paper place mats on them. As we eat, we give small pieces of each dish to the cat on their paper place mat. This allows the cat to see what is going on at the table, allows them to smell the food you are eating, and eliminates all curiosity about mealtime. Most of the time, they will lose interest and go back to their napping.

Dlaczego kot mruczy?

Amy H

While many people assume that cats purr when they feel pleasure, cats actually use purring to display a wide range of emotions. Cats aren't the only felines that express their feelings by purring, bobcats and mountain lions purr as well. Interestingly, cats that roar, such as lions, cannot purr, and cats that purr cannot roar. So, what is all the purring about?

 • Contentment. Cats use purring to let us know when they are feeling good. They may purr because they are happy to see you or when you pet them.
 • Nervous. Cats also purr when they feel anxious or frightened. They don't purr as a sign of aggression, rather a sign of appeasement.
 • Hunger. As a cat owner, you are probably familiar with the slightly insistent purr of your cat when it is ready to eat. This purr is different than a cat's normal purr, and the level of urgency is used to encourage the owner to feed the cat.

Purring is a cat's most efficient way of communicating. In addition to the reasons listed above, cats also purr when they are ill, in pain or near death. Kittens are able to purr soon after birth, and continue to purr for a variety of reasons for the remainder of their life.

Why Does My Cat Lick Me?

By J. Lang W

Cats are often considered mysterious creatures whose behavior is difficult to understand. However, if you understand cat communication, you begin to see that their actions are completely in compliance with how they experience the world.

Many people wonder why their cat licks them. This is a natural part of their behavior and can convey a number of different messages. Licking is a part of cats' grooming and bonding behavior. Licking helps to remove dirt and debris from the surface of the coat.

Cats will often lick each other, especially around those hard-to-reach areas that they have difficulty cleaning themselves. This action helps to bond individual cats into their family group and also distributes their scent to the group so they can tell each other from unfamiliar cats.

Being licked by your cat means that he or she feels you are a part of the family and that you must be cared for and scented just like other family members. This is high praise indeed in the world of cat communication.

Licking is also sometimes a way for the cat to calm itself. You may want to discourage your cat from excessive licking by spraying a bit of lemon water on your skin to provide a bad taste. You can also distract your cat by giving him a cat treat or providing some playtime to divert the animal's attention.

Feline Zapalenie trzustki

Feline Zapalenie trzustki


Kociego zapalenia trzustki zapalenie trzustki. To może być ostre lub pojawić się nagle, lub może być przewlekły, przez całe życie walka.

Co to jest trzustka?

Trzustki jest organem, który znajduje się za częścią żołądka i jelita cienkiego. To pomaga w metabolizmie cukru przez produkować insulinę i produkuje enzymy, które pomagają trawieniu składniki odżywcze. Gdy nie jest problemem, który ma wpływ na trzustkę, że nie działa prawidłowo, może doprowadzić do ostrego zapalenia trzustki. Jeśli problem jest w toku lub zdarza się kilka razy, może powodować przewlekłe zapalenie trzustki.

Gdy przychodzi na zapalenie trzustki kotów nagle, może to doprowadzić do stanu zagrożenia życia. Bardzo ważne jest, by natychmiast skontaktować się z lekarzem weterynarii lub wziąć kota do kliniki w awaryjnej, jeśli podejrzewasz, że może ona mieć kotów zapalenie trzustki.

Objawy zapalenia trzustki kotów

Zapalenie trzustki może nie pokazać się łatwo u kotów. Niektóre objawy są następujące:

 • Dyskomfort lub ból brzucha
 • Szeroki zakażenia ciała
 • Zmniejszenie apetytu
 • Odwodnienie
 • Gorączka
 • Arytmia serca
 • Zwiększona częstość akcji serca
 • Żółtaczka
 • Letarg
 • Utrata apetytu
 • Uszkodzenia narządów
 • Wymioty
 • Utrata masy ciała

Co powoduje zapalenie trzustki u kotów?

Istnieje wiele rzeczy, które mogą powodować kota do rozwoju zapalenia trzustki.

 • Uraz brzucha
 • Chirurgia
 • Szok
 • Szkoda
 • Niektóre choroby
 • Toksyny środowiskowe i środki owadobójcze
 • Genetyka
 • Hipokalcemia
 • Leki
 • Poprzedni Zapalenie trzustki
 • Niektóre Zakażenia
 • Niektóre rodzaje pasożytami takimi jak przywry wątroby

Leczenie

Najczęstszym problemem u kotów z ostrym zapaleniem trzustki jest odwodnienie i zaburzenia równowagi w jej elektrolitów. To będzie oceniane i rozpatrywane natychmiast w klinice. Twój kot będzie prawdopodobnie nadać IV elektrolitów bogatych płynów. To ją stabilizować i uczynić ją poczuć się lepiej prawie immediately.The następnym krokiem będzie kontrolować ból, że zwierzę może być przeżywa. Przeciwbólowych będzie podawany drogą iniekcji lub IV. Leki mogą dokonać kot podpity, ale jest to zupełnie normalne.

Jeśli twój kot wymiotuje, będzie mieć leków w celu kontroli, że dobrze. Wymioty spowoduje zwierzę nadal odwodnienie, a to ostatecznie może prowadzić do większej liczby powikłań. Twój lekarz weterynarii będzie prawdopodobnie trzymać kota z dala od jedzenia przez okres 24 godzin, aby umożliwić jej żołądek do rozliczenia. Potem możesz zostać powiadomiony karmić łagodny, o niskiej zawartości tłuszczu diety. Jeśli twój kot nie chce jeść, może ona mieć karmienia rury, dopóki nie może jeść prawidłowo ponownie. Wreszcie powody ataku kociego zapalenia trzustki zostanie zbadana. Jeśli to była reakcja na leki, lekarz weterynarii będzie chciał zmienić lek na coś innego. Twój pies będzie prawdopodobnie przez jakiś czas monitorowane, aby zapobiec atakom w przyszłości.

Prognoza dla trzustki u kotów

Jeśli atak kociego zapalenia trzustki był łagodny, rokowania dla pełnego, nieskomplikowany odzyskiwania jest bardzo dobre w większości przypadków. Jeśli kot leżący u chorób takich jak cukrzyca kotów to nie może być pewne komplikacje.

Jednym z niebezpieczeństw ostrego zapalenia trzustki jest to, że może on przekształcić się w przewlekłe zapalenie trzustki. Może to prowadzić do cukrzycy lub niewydolności trzustki. Niewydolnością trzustki, jedzenie nie jest trawiony, a ciało nie jest w stanie przyswoić składniki odżywcze. Jeśli jest to przypadek, utrata masy ciała będzie kontynuowany. To może być sterowany za pomocą leków, które zastępuje się enzymy trawienne zwykle produkowane przez trzustkę.Podczas kotów może być przerażające, zapalenie trzustki to nie znaczy, że zwierzę nie odzyska. Zapalenie trzustki można przezwyciężyć, jeśli utknął szybko i właściwie leczone, a twój kot może mieć wiele lat zdrowego w przed nią.

Sardynka Bochenek Receptura

Sardynka Bochenek Receptura
Większość kotów uwielbiam ryby!

Nasz rezydent ekspertem kot, Wendy Nan Rees, oferuje porady na temat co pyszne przepis twój koci przyjaciel kocha.

Sardynka Bochenek Receptura

Jestem bardzo często zadawane pytania gotowania, kiedy ludzie mają obawy. Ostatnio, kobieta napisała do mnie i wspomniał, że słyszała, że ​​koty mogą się uzależnić tuńczykiem i gdybym słyszał o tym? Miałem, i postanowił zapewnić Państwu niektóre z powodów, których nie chcesz karmić koty za dużo tuńczyka w przypadku napotkasz tego samego problemu. Termin dla kota uzależnionych tuńczykiem jest: "tuńczyk ćpuna", a to może być bardzo poważny problem dla kota. Koty, które uzależniają się od ryb tuńczyka odwrócę wszystkie inne oferty żywności. Nie tylko, że mogą one również stać się agresywne i nerwowe.

Zrównoważona dieta dla Kitty

Chociaż koty kochają wszystkie rzeczy ryb, nie jest wskazane, aby karmić tylko ryby, ponieważ kotek nie będzie zrównoważonej diety z menu, które jest wyłącznie składa się z ryb. Koty mogą nawet rozwijać problemów zdrowotnych i niedobory substancji odżywczych z diety tylko karmienie ryb. Surowe lub gotowane ryby pod zawiera enzym zwany thiaminase, że może rzeczywiście zniszczyć tiaminy w systemie kota. Może to prowadzić do niedoboru tiaminy, które z kolei mogą powodować problemy neurologiczne.

Nie tylko to, ale karmienie dietę składającą się z ryb wyłącznie tuńczyka może doprowadzić do poważnego niedoboru witaminy E. Może to doprowadzić do problemów zdrowotnych znany jako "steatitis". Stan ten znany jest również jako "tłuszcze" choroby i może być bardzo bolesne. To powoduje tłuszczu w ciele kota do utwardzenia. Tuńczyk jest również bogata w sole mineralne, które mogą prowadzić do powstawania kamieni w pęcherzu moczowym w czasie. Chociaż nie należy karmić ryby w regularnej diety dla Twojego kota, ten wspaniały przepis nie zawiera tuńczyka jeszcze nie pozbawia ich pragnienia kotów dla ryb, a oni go kochają.

O Receptura

Mogę zagwarantować, że koty będą zachwyceni tym tygodniu ofertę, która jest nie tylko dobry smak dla wybrednych kotów przyjaciółmi, to jest bardzo zdrowe dla nich. Ten przepis stanowi, Omega 3 i Omega 6 olej z ryb, wapń z mleka, białka z jaj, witaminy A i aminokwasu Tauryny z marchwi i świeżego oddechu z pietruszki. Sos pomidorowy z sardynek dostarcza likopen, który jest dobre dla serca.

Wendy Sardynka Bochenek

Składniki

 • 1 15 uncji puszka sardynek w sosie pomidorowym, z płynu z puszki
 • 1/2 szklanki mleka
 • 3 szklanki bułka tarta
 • ¼ szklanki masła
 • 3 żółtka, pobity
 • 2 łyżki julienne marchew
 • 1 łyżeczka mielonego czosnku
 • 1 łyżka mielonego pietruszki
 • 3 białka jaj, sztywno pobity

Wskazówki

 • Rozgrzej piekarnik do 350 stopni.
 • Odcedzić i łuszczy oprócz mięsa sardynek i zapisać płynu z puszki.
 • Podgrzać mleko.
 • Dodaj okruszki chleba i masła z mleka. Odstawić na kilka minut.
 • Dodaj sardynek cieczy i ciepła.
 • Dodaj żółtka, marchew, czosnek, pietruszkę i sardynki. Dobrze wymieszać.

Wchodzisz w białka jaj, i wlać mieszaninę do dobrze wysmarowanej naczyniu do pieczenia lub bochenek patelni. Piec 45 do 50 minut. Po wyjęciu z piekarnika pan, niech reszta na 10 minut przed włączeniem się na tacy lub talerzu. Niech ostygnie krojenia i serwowania.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe;. Oni znajomym" ~ WNR

Poprzednia Porady

 • Niebezpieczeństwa Feline Otyłością
 • Wybór Holistic Suplementy dla kotów
 • Dlaczego kot Purr

Niebezpieczeństwa Feline Otyłością

Niebezpieczeństwa Feline Otyłością


Wendy Nan Rees, oferuje porady na temat kotów tłuszczu.

Niebezpieczeństwa Feline Otyłością

Czy mieszkasz z "Fat Cat"?

Mój asystent i przyjaciel, Ruthie, niedawno wymienione widząc bardzo gruby kot na żywo z Regis & Kelly, i zapytał, czy ja kiedykolwiek zrobić kolumnę na kocią otyłości. Ponieważ nie miałem, myślałem, że to może być dobry temat do rozwiązania w tym tygodniu. Ruthie, jak wiadomo, mieszka na farmie w południowej Minnesocie z kilku kotów. Ona nie ma wyzwanie niektórzy z was może dlatego, że jej koty dostać dużo ćwiczeń działa od wewnątrz i na zewnątrz. Wspomniała, że ​​spędzają większość czasu na zewnątrz w miesiącach letnich.

Kot widziała nazwie "Powder", choć jej pseudonim to "Księżniczka Chunk". Jej właściciel został niedawno zamknięty na, ze względu na gospodarkę i najwyraźniej niech kot przejść na ulicach Voorhees, New Jersey. Zwierzę zostało znalezione i przewieziony do miejscowego schroniska dla zwierząt. Chociaż żal mi właściciela, wydaje mi się, że kot wziął kilka lat, aby dostać się do swojej obecnej wagi 44 funtów, co przy okazji jest tylko dwa funty nieśmiałych z Księgi Rekordów Guinnessa rekord z 46 funtów i 15 uncji , To kot mieszkał w Australii, a zmarł w 1980 roku.

Feline Otyłość na Rise

Niestety dla naszych kotów, występowanie otyłości kotów w Stanach Zjednoczonych jest wspinaczka w zastraszającym tempie. Szacuje się, że aż 40 procent kotów w Stanach Zjednoczonych, obecnie uważa się za otyłych. Otyłość jest definiowana jako wadze 20 procent w stosunku kota idealnej masy ciała, ale wiele koty są dziś dobrze ponad 20 proc.

Czy Twój kot Czoła Niebezpieczeństwa Feline otyłości?

Skąd wiesz, czy twój kot jest otyły? Można powiedzieć, czy twój kot jest otyły, jeśli nie możesz czuć żebra Twojego kota, jeśli nie ma definicji jej talii, a jeśli nie ma Plastyka brzucha. Otyłych należy wziąć kota do weterynarza na badania fizykalnego i zostały badania krwi i moczu uruchomić, aby upewnić się, że nie ma problemów hormonów tarczycy czy coś nie tak z jego funkcji fizycznych lub metabolicznymi.

Istnieje wiele niebezpieczeństw związanych z otyłością. Cukrzyca jest główną troską i jest diagnozowany w szpitalach weterynaryjnych prawie codziennie, ale inni obejmują zapalenie stawów i chorobę zwaną wątroby lipidoza. Otyłość może powodować ból i prowadzić do śmierci kota nieleczona.

Przyczyna problemu

Jak nasze koty się tak nadwagą w pierwszej kolejności? Jednym z powodów jest jedzenie karmimy nasze koty dziś. Firmy, karmy dla zwierząt domowych, aby wszystkie te produkty nastawione na przyciągnięcie właściciela, kształtów i kolorów i pięknych torebek, które ich zdaniem będą tego chcieli. Problemem jest to, że patrzymy na to, co jest w torbie, a niekoniecznie na składniki worek zawiera.

Koty zostały wykonane przetwarzać białko i wiele żywności kotów obecnie na rynku zawierają ziarna suchy z węglowodanów. Koty nie są w stanie trawić węglowodany, ponieważ nie ma w ich enzymu amylazy śliny, która trawi węglowodany. Natura nie zamierza się im spożywanie dużych ilości węglowodanów. Ze względu na powyższe, ciało kota zamienia węglowodanów w tłuszcz, i zostanie zapisane w systemie.

Choć może cię brutto, mysz jest idealna forma białka dla kota, jeśli twój kot były polowania na własnej żywności. Mysz zawiera tylko około 7:57 procent węglowodanów. Myszy zawierają około dwudziestu procent białka, dziewięć procent tłuszczu i dużo wody. Jedna mysz byłaby idealnym posiłkiem dla średniej wielkości kota.

Rozwiązania do kotów z Otyłością

Jeśli twój kot nie posiada żadnej z wyżej wymienionych problemów zdrowotnych komplikować sprawy, co możesz zrobić, aby pomóc mu zdjąć ciężar? Przede wszystkim położyć Fluffy dietę; jednak trzeba zmniejszyć jego ciężar stopniowo od ekstremalnych dieta może być również szkodliwe dla jego zdrowia.

Wielu właścicieli zwierząt domowych użyć "wolny wybór" metoda karmienia swoich pupili. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, "wolny wybór" oznacza wypełnienie naczynia z jedzeniem i pozwalając zwierzę jeść w wolnym czasie. Natura nie miała zamiaru na to albo. Ponieważ zwierzęta w naturalnym środowisku nie są "pod warunkiem" z ich jedzenie, muszą polować na to, aby utrzymać swoje ciało. Oni ćwiczenia, ponieważ polują ich jedzenie. Tak oto "Fluffy", wewnętrzną kota, który nie może wykonywać i zjada, gdy chce, bo jest podawany "kotek" fast-food (jak nazywa go Ruthie), wolny wybór. Nic dziwnego, że ma nadwagę.

Po Fluffy został do weterynarza i stwierdzono nadwagę, jak można rozwiązać ten problem?

 1. Otrzymuj wysokobiałkowej kotów z poziomem białka pomiędzy 35 a 45 procent (suchej masy na bazie). Upewnij się, że nie ma wiele ziaren kukurydzy lub (czyli pszenica, że ​​tworzenie węglowodanów). Upewnij się, że ma rozsądny poziom tłuszczu; Twój lekarz weterynarii może pomóc Ci to ustalić.
 2. RSS kilka mniejszych posiłków dziennie, a nie wolny wybór.
 3. Zrzuć traktuje kot w koszu na śmieci; mają dużo węglowodanów również.
 4. Pobierz kilka kocie zabawki.
 5. Wysiąść kanapie i grać z Fluffy. To daje zarówno ćwiczenia i może przyczynić się, że waga się Fluffy.

Uwierz mi, to pomoże Fluffy pozostają zdrowe i pomagają utrzymać go ze sobą na dłuższy, bardziej satysfakcjonujące życie dla was obu.

"Pamiętaj, że zwierzęta w swoim życiu to nie tylko zwierzęta domowe;. Oni znajomym" ~ WNR

Poprzednia Porady

 • Wybór Holistic Suplementy dla kotów
 • Dlaczego kot Purr
 • Ukrywanie Miejsca dla kotów

Przyczyny agresji Cat

Przyczyny agresji Cat

Chociaż agresywne kot może początkowo wydawać się przerażające, nie jako agresywnego psa, z czterech zestawów pazurami i usta pełne zębów, agresja u kotów nie jest czymś, co należy lekceważyć. Aby pomóc agresywny kot się bardziej spokojny, ważne jest, aby dowiedzieć się, dlaczego kot jest odgrywanie. Istnieje kilka przyczyn agresji kotów, które mogą być skierowane zarówno do innych kotów i ludzi.

Normalny Cat

Aby zrozumieć, dlaczego kot staje się agresywny, może pomóc zrozumieć prawidłowej struktury społecznej dla kotów. Po raz pierwszy kocięta urodziły się, że dobrze się dogadać z ich rodzeństwa, uczenie właściwych zachowań zabaw. Według Zwierząt Humane Society, kocięta pozostanie z ich matkami aż sześć do dwunastu miesięcy życia. Czasami kilka grup kotek i kociąt będzie mieszkać w dużej grupie społecznej.

Starsze kocury podróży przez większego terytorium i będzie ścigać inne samce się w terminie ich wymagalności. Tak długo, jak zasoby są obfite, żeńskie grupy mogą pozostać dość przyjaźnie. Należy zachować tę strukturę społeczną na uwadze, a niektóre z powodów, dla kotów rozwijają agresję nabierze sensu.

Ból i Medical Problems

Nawet zwykle potulne zwierzę może reagować z agresywnym zachowaniem, jeśli jest w bólu. Jeśli twój kot zaczyna pokazywać agresję, Cat Zachowanie Associates zaleca, że ​​masz koci przyjaciel oceniane przez lekarza weterynarii. To może pomóc w identyfikacji przyczyn medycznych, że zwierzę może być pokazujące zmiany w zachowaniu.

Wszelkie bolesny stan może powodować agresję, w tym zapalenia stawów, zapalenie trzustki, zaburzenia czynności nerek, problemów z kręgosłupem, choroby zębów, lub wypadku lub urazu. Są też choroby, które mogą powodować agresję, takie jak wścieklizna lub drgawki. Lekarz weterynarii może powiedzieć, czy są to obawy o swojego zwierzaka.

Rodzaje agresji Cat

Różne rodzaje agresji kota można podzielić na dwie główne kategorie: Kot agresji między agresji w stosunku do ludzi i. Mogą one zachodzić w pewnych przyczyn agresji, ale leczenie może być różna w zależności od przyczyny agresji.

Agresja Między kotów

Nawet jeśli istnieją koty społecznych, wiele z nich jest samotnikami. Tendencja ta może prowadzić do stresu i walki przy wprowadzaniu nowego kota do domu. Inter-cat agresja może wystąpić również u kotów, które mieszkają ze sobą przez jakiś czas. Uważa się, że koty, które są lepiej uspołecznione jak kocięta i miały większe szanse, aby dowiedzieć się odpowiednią grę z miotu są bardziej prawdopodobne, aby cieszyć się towarzystwem innych kotów. Według ASPCA, zwierzęta, które miały mniej kontaktu z innymi kotami są bardziej narażone na słabe umiejętności społeczne, które je prowadzą do źle zareagować na sytuację wielu kotów.

Szczególne rodzaje agresji między kota to:

 • Agresja terytorialna
 • Inter-męskiej agresji
 • Agresja u matki
 • Obawiając lub agresja obronna
 • Przekierowano agresja

Agresja w stosunku do ludzi

Rany zadane przez agresywnego kota może być poważnym problemem. Centers for Disease Control zgłosić, że ugryzienia lub porysowana przez kota może przesyłać organizm Bartonella henselae który powoduje chorobę kociego pazura. Rany zgryz Cat są również podatne na zakażenia, najczęściej z bakterii Pasteurella multocida. Według VCA Animal Szpitale, to zakażenie może rozprzestrzeniać się w organizmie, co prowadzi do bardziej poważnych infekcji, takich jak zapalenie tkanki łącznej lub posocznicy.

Szczególne rodzaje agresji wobec ludzi, obejmują:

 • Zagraj agresji
 • Pieszczoty agresja
 • Przekierowano agresja
 • Obawiając lub agresja obronna
 • Agresja u matki

Inter-Mężczyzna i Agresja terytorialna

Ten rodzaj agresji występuje, ponieważ w otoczeniu przyrody kocury będą walczyć o terytorium i kolegów. Jeśli włożysz więcej niż jeden dojrzały mężczyzna cat (szczególnie tych, którzy nie są sterylizację) razem, mogą czuć potrzebę konkurowania na terytorium lub w określonym kotka.

Nawet wykastrowane mężczyźni lub kotki mogą się terytorialnej. Najlepszym sposobem leczenia tego problemu jest, aby upewnić się, że wszystkie zwierzęta są wykastrowane, najlepiej w wieku, zanim zostaną one dojrzałość płciową. Aby uniknąć tego typu agresji, Humane Society zaleca, aby wprowadzić wszystkie nowe koty wolno. Czasami, agresja terytorialna może być skierowane w stosunku do ludzi.

Agresja u matki

Ten rodzaj agresji jest prosta i występuje, gdy kotka jest ochrona jej kocięta. Matka może reagować na postrzegane zagrożenie od osoby czy innego zwierzęcia. Według ASPCA, należy unikać przenoszenia nowonarodzonych kociąt w pierwszych dniach życia, jeśli kotka nie wykazuje żadnych oznak agresji.

Obawiając lub Defensywny Agresja

W każdej sytuacji, powoduje lęk na kota, to możliwe jest wytworzenie agresywne zachowanie. Kot może czaić strach lub spróbować zrobić sama wydają się mniejsze. Uszy mogą być przypięte powrotem płaskim i futra ogona i ponownie może stanąć na końcu. Ten kot może warczeć i syczeć, jeśli podejdzie i będzie trzymać ogon zawinięty wokół jego ciała. Niektóre straszne koty mocz, kał, lub wyrazić swoje gruczołów odbytu. ASPCA sugeruje, że najlepszą odpowiedzią na tego typu agresji jest pozostawienie kota w spokoju, dopóki nie relaksuje i nie jest już straszne.

Przekierowano Agresja

Ta forma zachowań agresywnych może być trudne do zrozumienia. Jest również nazywany wysiedlonych agresji. Według Cat Hospital w Chicago, to niezwykłe zachowanie się dzieje, gdy kot reaguje na bodźce spęczającego, ale reaguje z nagłym i nieprzewidywalnym agresji wobec niezwiązanego ofiary. Spust jest często widok innego (na zewnątrz) kota, ale może być również hałas, nietypowy zapach, lub cokolwiek innego, co denerwuje kota.

Ataki z przekierowanego agresji może być bardziej gwałtowny i niebezpieczny, niż w przypadku innych form agresji, i może nadal daleko poza czasem bodźca podżeganie. Często koty muszą być oddzielone, a następnie powoli ponownie. Każda forma kary lub zaskakującego bodźca może zwiększyć strach agresywnego kota i niepokój i może zachowanie gorsze. Szkolenie Nagroda i kontrolowane przywrócenie kota do innych zwierząt domowych mogą być potrzebne w cięższych przypadkach.

Pieszczoty Agresja

Kiedy kot demonstruje pieszczoty agresji, kot może nagle podrapać lub bite, gdy dotknął, nawet po zdawał się cieszyć, że Bezzwłocznie wcześniej. Humane Society informuje, że przyczyny tego zjawiska nie są dobrze poznane. Uważa się, że niektóre koty mogą osiągnąć limit tolerancji dla ich dotknięciu, lub że niektóre mogą mieć wrażliwe miejsca.

Jeśli twój kot reaguje w ten sposób, to może pomóc szukać subtelnych sygnałów, które mogłyby wskazywać, że kot ma już dość. Mogą one obejmować biczowanie ogona, niepokój, strzepując z uszu, ruch jej ujścia w kierunku dłoni lub warczenie, syczenie lub krótki meow. Najlepsze leczenie tej formy agresji jest zatrzymanie głaszcze kota raz zobaczyć któryś z powyższych objawów. Każda kara lub przerażające zdarzenie może pogorszyć tolerancję kota o pieszczoty.

Zagraj Agresja

Zagraj agresja jest powszechne u kociąt i młodych kotów. Dzieje się tak, gdy kot staje się zbyt entuzjastycznie o jego grze i łodygi lub skakać na osoby w domu.

Zgodnie z Humane Society, ten typ agresji powinny być zarządzane za pomocą zabawek, które utrzymują kota w pewnej odległości od ciała, takie jak typ wędkę zabawki z piór lub rozmytych zabawki na końcu łańcucha. Jeśli kotek nie rzucić się na lub bite rękę lub kostkę, a następnie ostry lub zaskakujące hałasu należy odwieść zachowanie. Nie wolno uderzać ani krzyczeć na kota, bo to może zwierzę boi.

Czasami kotek nie będą zniechęcały do ​​zbyt szorstki gry. Gdy tak się stanie, czas odtwarzania jest ponad i kotek powinny być ignorowane, aż się uspokoi. W niektórych przypadkach agresji, dodając odtwarzania innego młodego kota domowego może pomóc poprzez dostarczanie towarzysza do zabawy.

Specjalne rodzaje agresji

Drapieżne agresja jest normalne zachowanie u kotów i wynika z ich instynktów myśliwskich. Ta forma agresji ma jakiś zachodząc zabaw agresji, gdy jest skierowany w stronę ludzi. Według Centrum Zdrowia kotów Cornell, umieszczając kołnierz z dzwonkiem na kota może pomóc ostrzec ludzi, gdy mogą one być kierowane. Kiedy twój kot wykazuje to zachowanie wobec małych zwierząt, jak myszoskoczków, myszy, chomiki, lub ptaki, zwierzęta te powinny być trzymane poza zasięgiem kota.

Kiedy kot wykazuje agresji ani podżeganie przyczyną można znaleźć, jest to tzw idiopatyczne agresji. Nie mogą być w żaden sposób traktują to chyba można zidentyfikować przyczynę zachowań. Konsultacje z behawiorysta weterynarii może być w stanie pomóc, gdy inne możliwości zostały wyczerpane.

Pomyśl jak kot

Pracując przez te możliwych wyjaśnień kotów agresji, można spróbować, aby dowiedzieć się, dlaczego Twój kot jest odgrywanie. Z jakiegoś czasu i cierpliwości, większość z tych problemów mogą być traktowane i można zminimalizować jakiekolwiek ryzyko dla swojej rodziny lub innych zwierząt.

Odpowiedzi ekspertów na pytania najczęściej zadawane Cat

Odpowiedzi ekspertów na pytania najczęściej zadawane Cat


Wcześniejsze eksperci kot odpowiedziałeś niektóre często zadawane pytania dotyczące zachowań kotów i zdrowie. Oceń te pytania, aby sprawdzić, czy ich odpowiedzi może pomóc w bieżących sprawach kotów!

Przeszłość Zapytaj ekspertów Cat pytania

Dlaczego kot Kichanie

Szanowny Lori,

Mój kot Cicero jest krótkowłosa, krajowego tygrys kot, kolor pomarańczowy. Jego zęby są w dobrym stanie, a on nie wydaje się być ospały lub utraty wagi, a on jest czujny i zabawy, nawet na 14 lat. Jednak kiedyś na zewnątrz kota, zanim przyjęła go i zauważyłem, że w ciągu ostatniego roku lub dwóch wydaje się uzyskać Sneezy etapami.

Czasami będzie kichać cztery razy z rzędu. On wydzielina z obu oczach, że skorupy do brązowego koloru. Od czasu do czasu, mała ilość (mały kroplówka) klarownej cieczy jest obecny na końcu nosa. Jego oddech i mruczenie, gdy zrelaksowany, czasami trochę zatłoczone / pracował brzmiące, choć nie pojawia się w żadnym dyskomfortem. Mimo tego, że nie wydaje się być trudne, gdy tylko przełykaniem leżącej (nie jedzenia i picia czegokolwiek). Zauważyłem, że kicha bardziej, kiedy jest bardzo spokojny i leżąc na brzuchu lub na boku, z głową schowany pod ramiona, lub całkowicie zrelaksowany; udać się pod kątem i skierowane na sufit. On kicha, kiedy wstaje z tych pozycji. Czy możesz mi pomóc zrozumieć to, co może się dziać? Z góry dziękuję.

~~ Susan

Ekspert Odpowiedz

Witam Susan,

Istnieje kilka rzeczy, które mogą być dzieje się z Cycerona. Ponieważ kiedyś zewnątrz kota, to jest możliwe, że skurczył się wirusa grypy kota w pewnym momencie. Ta choroba może spowodować wiele zakażeń dróg oddechowych i wydaje się wpływać na bardzo młodych i bardzo starych kotów najbardziej.

Inną możliwością jest to, że Cyceron rozwinął alergie. Koty mogą mieć alergię, tak jak ludzie. Możesz rozejrzeć się po otoczeniu, a także zobaczyć, co mogło zmienić, zwracając szczególną uwagę, kiedy przechodzi przez fazy kichanie.

Moja rada to iść do przodu i zabrać go do weterynarza i go testowane na obecność wirusa. Jeśli on ma wirusa, będzie potrzebował jakieś lekarstwa. Jeśli nie, to przynajmniej będziesz miał wykluczyć, że na zewnątrz i może zacząć starać się wyeliminować inne przyczyny.

Mam nadzieję, że to pomaga!

~~ Lori

Kot z alergii

Jeden z moich kotów, Scheherezade, zaczęło mieć objawy astmy, jak w zeszłym roku. Ona sapie i kaszel (bez kichanie) przez około 30 sekund, 3-4 razy dziennie, zwłaszcza po prostopadłym jej pal w domu. Weterynarz powiedział, że nie ma nietypowe dźwięki w płucach i gorączki, ale ma chrapliwy dźwięk w gardle. Antybiotyki pomóc, dopóki nie było od nich przez około dwa dni, potem sapanie rozpoczyna się ponownie. Była prześwietlenie i nie znaleziono; że negatywny wynik testu na nicienia. Teraz dostaje steryd strzał raz w miesiącu, a to wydaje się bardzo pomóc, ale ona jest tylko trzy lata, i mam nadzieję, że nie będzie musiał mieć ten strzał co miesiąc do końca życia. Ja kot ratuje, ale trzymam wszystkie uratowane koty oddzielić od moich "opiekunów". Przenieśliśmy się do innego domu tuż przed rozpoczęciem tego świszczący oddech; jeśli pomyśleć o tym, moja nastoletnia córka zachorowała na zapalenie płuc tuż po przeprowadzce. Czy to może być środowisko? Muszę wspomnieć, że robię płacy minimalnej i nie może sobie pozwolić na kosztowne badania ... Dziękuję bardzo.

~~ Karen

Ekspert Odpowiedz

Cześć Karen,

To brzmi jak twój kot pewnie ma kilka alergie. Koty mogą mieć takie same jak alergie u ludzi. Formy wydaje się być wielkim sprawcą infekcji typu układu oddechowego. Fakt, że twoja córka zaczęli chorować, a także wskazuje również w tym kierunku. Ponadto, steroidowe strzały są stosowane w alergii i nie wskazują na poprawę w niektórych kotów. Mimo, że koty mają znacznie łagodniejszą reakcję na skutki uboczne sterydów niż my, zgadzam się, że utrzymanie jej na tych strzałów do końca życia jest czymś, co należy zaniepokojony.

Możesz sprawdzić, czy nie ma widocznych formy. Pojawi się on czarny i może być tam z powodu nieszczelności dachu lub w łazience. Często kryje się za boazerią lub tapety. Jeśli je znajdziesz, traktować go z wybielaczem. Idealnie, eksperci przyjdzie i usunąć pleśń, ale to nie może być w swoim budżecie. Bleach zabija formy, jeśli nie ma pleśni wewnątrz murów.

Ponadto, jeśli można wymienić lub usunąć wykładziny i farby, które mogą pomóc, jak również. Regularnie zmieniaj filtr pieca. Zmniejszy to niektóre z alergenów i jest dość tani. Mam nadzieję, że to pomoże i twój kot czuje się lepiej wkrótce.

~~ Lori

Czy Koty zmysł Ciąża

Moja żona jest w ciąży, a nasz kot wydaje się działać dziwne wokół niej. Czasami kot jest trochę agresywny. Czy koty wyczuwają, gdy ciążę osoby? ~~ Jerry

Ekspert Odpowiedz

Cześć Jerry,

Nie ma naukowych dowodów, że koty wyczuwają ciąży, ale wielu trenerów zwierząt i lekarzy weterynarii zgłosić to zjawisko. Prawdopodobne, zwierzę wyczuwa zmianę nastrojów w swojej żony i reaguje na które bardziej niż cokolwiek innego. Te nastroje i emocje mogą nawet nie być zauważalne dla ciebie, ale zwierzęta są często bardzo wrażliwe na nich.

Chociaż mam swoje uwagi, prosimy upewnić się, że są zmiany miot kotów dla żony w czasie ciąży, aby uniknąć jej kontrahenta toksoplazmozy.

Wypadanie włosów na skórze i Scabs

Mój kot ostatnio zaczął tracić włosy na plecach, przez podstawy ogona. Zauważyłem również parszywy poprawki, które mogłyby być spowodowane przez jej toczenia się, bo jest w ciepło. Czy jest coś co mogę dla niej zrobić? ~~ Erica

Ekspert Odpowiedz

Witam Erica,

Wypadanie włosów może być spowodowane przez wiele rzeczy, począwszy od naprężenia choroby. Te strupy dotyczą mnie nieco. Czy to możliwe, że wzrosła pchłę lub pasożyta? Gdyby była mój kot, to pewnie iść do przodu i zabrać ją do lekarza weterynarii, aby ten analizowane. Jeśli można wziąć w próbce jej odchody, a także, weterynarz będzie mógł sprawdzić, robakami jednocześnie. Możesz mieć ją wysterylizowana, a tam, jeśli nie planujesz jej rasy.

Ponadto, chciałbym spojrzeć na tego, czy jest ona jedzenia i picia normalnie. Jeśli tak, to nie jest tak wiele sytuacji awaryjnej, ale powinna jeszcze zobaczyć weterynarza.

Powodzenia!

~~ Lori

Seksualne zachowanie kotów

Mam dziewięć-miesięcznego kociaka. On jest wykastrowany, ale ostatnio zaczął targać się na mnie. Takie zachowanie zaczęło, z niebieskim, około miesiąc temu. Teraz, kiedy jest ugniatanie na moim ramieniu, wydaje się, że on cieszy coraz .. O co chodzi z nim? Czy to jest normalne? Mój mąż i uważam, że to raczej niepokojące. ~~ Cassie

Ekspert Odpowiedz

Witam Cassie,

Właściwie jest to powszechny problem z kocurów. Miałem wielu właścicieli powiedz mi ich koty to zrobić, nawet po sterylizacji. Jest to prawdopodobnie bardziej niż dominującego zachowania seksualnego. On stara się pokazać, że jest twoim szefem. Oczywiście, takie zachowanie jest nie do przyjęcia. Jak żenujące byłoby mieć gości przyszedł i twój kot zaczynają targać ramię odwiedzającego.

Musisz trenować go do tego nie robić. To będzie wymagać, aby być bardzo twarde z nim (pamiętaj, że on myśli, że jest szefem teraz), i bardzo spójna. Oto kilka wskazówek, które powinny Ci pomóc:

 • Ugniatania jest normalne. To jest coś, co zrobić, aby kocięta matek. Oznacza to, że czuje się bezpieczne z tobą. I nie karcić go do wyrabiania łapami.
 • Oglądaj swoich uczniów. Jeśli zaczynają się rozszerzać, jest prawdopodobne, szykując się do garb ci. Natychmiast umieścić go na podłodze, gdy widzisz ten sygnał i ignorować go.
 • Jeśli jego mruczenie wzrost ugniatania i zatrzymaj go głaskać. Jeśli wciąż rośnie podekscytowany, umieścić go na podłodze.
 • Jeśli garby i tak, pewnie mu powiedzieć, no i umieścić go na podłodze.

Ponieważ on jest jeszcze młody, powinien być dość łatwe do pociągu. On może również przerastać ten problem na własną rękę. Jeśli nie, lub jeśli sytuacja się pogarsza, zabrać go do weterynarza i mają swoje badanie poziomu hormonów, aby być po bezpiecznej stronie.

Mam nadzieję, że to pomaga!

~~ Lori

Opłakuje Cat

Nasz kot miauczy stale. Jeśli on jest na zewnątrz i chce się, że przychodzi na kilka minut i chce ponownie i na odwrót. Pierwotnie miał dwa koty, ale zniknął kilka miesięcy temu. Czy to pomoże dostać inny kot zachować mu towarzystwa? ~~ Karin

Ekspert Odpowiedz

Cześć Karin,

To brzmi jak twój kot pewnie martwi się drugiego kota. Posiadałam kilka kotów z tym Inside / Outside problemu na przestrzeni lat. Kiedy byłam młoda dziewczyna, jeden kot siedział pod moim oknem sypialni i wyć aż pozwolę go do środka. Gdyby nie meow, gdy właścicielem innego kota, potem drugi kot może pomóc. Jednakże, należy również wziąć pod uwagę stres, że dodanie nowego kota domowego przyniesie. Wiele kotów ma trudności z przystosowaniem się do nowego zwierzęcia w gospodarstwie domowym. Istnieją konkretne kroki należy podjąć, gdy wprowadzenie nowego zwierzęcia. Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, proszę wrócić tutaj i daj nam znać, dzięki czemu możemy oferować dodatkowe porady.

Możesz również spróbować utrzymanie go w pomieszczeniu pełnym wymiarze czasu. I nie pozwalają już moje koty wyjść na zewnątrz. Istnieje wiele zagrożeń zaangażowane w pozwalając kotów na zewnątrz. Na przykład:

 • Roaming psy, które mogą atakować kota
 • Coyotes (są często zbyt miasta)
 • Inne koty i ich choroby
 • Walki Cat, gdzie kot może dostać rannych
 • Samochody
 • Trucizny sąsiedzi przypadkowo zgasić
 • Rośliny, które są trujące

Są to tylko niektóre z niebezpieczeństw tam. Naprawdę zachęcam do rozważenia utrzymywanie go w środku i na zewnątrz nie pozwalając go jako możliwe rozwiązanie problemu. On może prowadzić cię do szaleństwa na chwilę, miauczy do wyjścia, ale ostatecznie będzie żył bezpieczniejszego i potencjalnie dłuższą żywotność.

~~ Lori

Czy kot Zatruta

Moje dwie-letni kot przyszedł dzisiaj i położył się i był słaby. Wyglądał, jakby wymiotował, jak było trochę na głowie. Zwykle naps cały dzień, po czym całą noc. Dziś w nocy, miał pół godziny drgawek i pianą na ustach (po napadów kilka), a następnie zmarł. Nie było czasu, aby zabrać go do weterynarza, gdy zaczął konwulsjach. Czy mógł być otruty? To było tak szybkie i nagłe. Albo będzie to Tempera? Miał swoje strzały. Pomóż! Mamy kolejnego kota - co powinniśmy zrobić dla niego?

~~ Maureen

Ekspert Odpowiedz

Witam Maureen,

Przykro mi to słyszeć. Jak straszne dla Ciebie i kota. Objawy na Distemper zwykle pojawiają się powoli, w czasie i są nieco inne niż to, co opisywania. Plus, że były szczepione i nie był kotek lub starszych kotów. To pozwala mi wierzyć, że nie było w tym przypadku, tempera, chociaż tylko sekcja zwłok wykaże pewne. To brzmi trochę jak jakiś rodzaj zatrucia, z powodu drgawek. Czy to możliwe, że dostał się do środka przeciw zamarzaniu lub trucizny myszy? Często jest to niezamierzone ze strony sąsiada. Nie zdają sobie sprawy kot będzie dostać się do środka przeciw zamarzaniu, który wyciekł na ziemię. Albo, jeśli zgasić truciznę, a kot zjada mysz, kot może być zatrute.

Prawdopodobnie iść dalej i wziąć drugą kota do weterynarza i go sprawdził się, po prostu się na bezpiecznej stronie. On może sprawdzić się w porządku, ale to daje pewien spokój, że trzeba teraz. Prosimy sprawdzić i dać mi znać, jeśli drugi kot jest w porządku.

Wysyłanie niektórym Cyber-Przytulania drogę.

~~ Lori

Więcej Zapytaj ekspertów Cat Pytania i odpowiedzi

Kot Zdrowie i Problemów Zdrowotnych

 • Seksualne zachowanie kotów
 • Problemy skórne

Koty Informacje ogólne

 • Rasy kotów odmawia
 • Wyczuwając Instrukcja stres

Pielęgnacja kota

 • Przedsiębiorcy dla miłośników kotów
 • Osoby w podeszłym wieku Zachowanie kota

,

Jak radzić sobie z agresywnym Cat

Podczas gdy niektóre koty są nieśmiałe, zarówno z ludźmi i innymi zwierzętami, inni są zbyt agresywne. Agresywny kot może być terytorialna, atakując żadnego innego kota w domu. Agresywne koty mogą również zadawać obrażenia od ich właścicieli, ponieważ odgrywają one zbyt szorstki. Oto, jak radzić sobie z agresywnym kotem:

 1. Zbadać sytuację. Dlaczego kot działających agresywnie? Spróbuj zlokalizować jego wyzwala. Agresywny kot może być terytorialna, strach, podkreślił, lub zbyt podekscytowany. Poprzez ustalenie, dlaczego Twój kot jest agresywny można obejść tych wyzwalaczy. Dowiedz się progi Twojego kota; niektóre z nich mogą stać się agresywne tylko wtedy, gdy sytuacja przechodzi przez pewien punkt. Na przykład, wiele kotów zbyt agresywny po długim sesji odtwarzania.
 2. Wyjmij kota z sytuacji. Jeśli twój kot zachowuje się zbyt agresywnie wobec człowieka lub innego zwierzęcia, oddzielić od siebie tak, że nikt nie ucierpi. Daje to także Twój kot szansę ostygnąć przed rozpoczęciem futro latania. Niech twój kot podejście nowych ludzi i zwierząt na własnych warunkach, a nie zmuszać ich razem.
 3. Towarzysko kota. Koty muszą być uspołecznione od czasu są one młode kocięta, żeby wiedzieć, jak zachowywać się odpowiednio wokół ludzi w każdym wieku, kotów, psów i innych zwierząt. Starszy kot, tym dłuższy proces ten potrwa, ale to nie znaczy, że starszy kot, który jest agresywny, nie może nauczyć się dobrze dogadują się z ludźmi i zwierzętami. Wystawiania kota na tego typu sytuacje mogą nauczyć ich odpowiednie, nieagresywne odpowiedzi.
 4. Pomóż kotu odpocząć. W niektórych sytuacjach, po prostu pozwalając twój kot ukryć się w ich "bezpiecznej strefy" może zatrzymać ich agresję. Koty, które są straszne tak naprawdę chcą, aby sytuacja odejść. Jeśli są w stanie ukryć się na jakiś czas, prawdopodobnie o wiele mniej agresywne później.
 5. Pozwól odpowiednich rynków zbytu dla agresji. Niektóre koty mogą stać się agresywne w nieodpowiednim czasie, ponieważ po prostu nie mają żadnego innego czasu, aby pozwolić ich naturalne instynkty drapieżne wchodzą w grę. Koty uwielbiają polować i rzucić się na zabawkach. Trzymaj palce i ręce z gry, albo nauczą się, że agresja w stosunku do ludzi jest dopuszczalne. Nie dopuścić gryzienie podczas gry, nawet gdy kociak jest młody. Jeśli tak cię ugryźć, krzyczeć głośno "Ouch", nawet jeśli to nie boli.
 6. Zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Jeśli nie wydają swoje wysiłki, aby zmniejszyć agresję Twojego kota do pracy, odwiedzić lekarza weterynarii w celu uzyskania porady. Możliwe jest, że istnieje problem medyczny wpływu nastrój Twojego kota i temperament. Podobnie jak ludzie, koty mogą stać się złym humorze, gdy z bólu. Niektórzy lekarze weterynarii może zalecić Sterylizacja lub sterylizacja kota, który może uczynić je mniej agresywne.

Aby poradzić sobie z agresywnym kotem, trzeba być wytrwałym egzekwowanie właściwych działań. Dowiedzieć się, co sprawia, że ​​Twój kot agresywny, a następnie starać się unikać takich sytuacji, jeśli to możliwe. Następnie uczą kotu odpowiednie zachowania.