grsail.com

dieta cukrzycowa 1800 kcal

1800 kalorii Dieta cukrzycowa Plan z obsługujących rozmiarach

1800 kalorii Dieta cukrzycowa Plan z obsługujących rozmiarach
Jedz zdrowe!

Jeśli masz cukrzycę i schudnąć, są szanse, lekarz zalecił 1800 kalorii cukrzycowej diety planu. Zdrowe jedzenie i utrzymanie odpowiednio zbilansowanej diety może być mylące, jeśli nie masz pewności, co porcja lub części żywności są dozwolone. Dobra dieta zatwierdzony przez American Diabetes Association sugeruje następujące porcje.

Sugerowane Żywność dla 1800 Dieta cukrzycowa Plan kalorii

Sugerowane Porcji
Pokarmy Służąc Rozmiary
Ziarna, fasola i warzywa w skrobię Sześć porcji
Warzywa Trzy na pięć porcji
Owoc Dwa do czterech Servings
Pamiętnik Dwa do trzy porcje
Białka Dwa do trzy porcje

Liczenie kalorii

Teraz, gdy wiesz, ile porcji z każdego rodzaju żywności może mieć dzień, co o porcji? Zachowaj te wskazówki pod uwagę:

 • Ziarna, fasola i warzywa zawierające skrobię ma 80 kalorii na porcję
 • Warzywa mają 25 kalorii
 • Owoce ma 60 kalorii na porcję
 • Białka i nabiał zawiera 200 kalorii na porcję

Utrzymanie go Zrównoważony

W swoim planie diety, należy pamiętać, aby zachować wyważone i pić aż do ośmiu filiżanek wody dziennie. Rozpoczęcie wykonywania rutynowych trzydziestu minut dziennie pieszo, wchodząc na miejscu lub łączenia siłownię i prosząc osobistego trenera, aby pomóc ćwiczenia ukierunkowane na utracie masy ciała i mięśni tonizująco. Sukces w diecie, wybierając potrawy lubisz. Jeśli nie lubisz jabłka, gruszki jeść. Jeśli czerwone mięso nie jest twój wybór dla białka, spróbować wieprzowiny lub ryby. Jedz trzy ćwierć kubek jogurtu zamiast pić jedną filiżankę mleka o niskiej zawartości tłuszczu. Wypełnij z surowych warzyw, takich jak marchew, zielona papryka, pieczarki, i celery.Learn jak czytać etykiety żywności, ponieważ jedzenie, które może być mało kalorii nie znaczy, że nie jest wysoka w skrobie, tłuszczów lub białek. Trzymaj się z produktów, które są niskie w węglowodany i tłuszcze trans, aby zapewnić poziom glukozy we krwi jest zrównoważona. Przede wszystkim staram się jeść trzy zdrowe posiłki dziennie, a co najmniej jeden przekąskę.

Porady dla sukcesu

Sukces w diecie cukrzycowej 1800 kalorii nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Oto kilka wskazówek, aby pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów odchudzania.

 • Przechowywać przekąskę z tobą, czy w domu, pracy lub zabawy. Filiżanka surowych warzyw, zwykły popcorn czy precle będzie Cię od jedzenia duży posiłek lub przekąskę.
 • Spróbuj przestrzeni twoje przekąski i posiłki dwie do trzech godzin od siebie. Nigdy go więcej niż cztery lub pięć godzin bez jedzenia. Jeśli to zrobisz, będziesz mieć ochotę jeść źle żywności.
 • Pomijanie posiłków lub przekąsek nigdy nie jest dobre. Pamiętaj, że zalecane środki spożywcze i ich porcje utrzymać poziom glukozy na torze. Pomijanie posiłków może spowodować, że poziom cukru we krwi spada.
 • Jedz różnorodne żywności, aby utrzymać się na tempie.
 • Wybierz słodycze i napoje, które mają sztuczne substancje słodzące zamiast cukru.
 • Pokarmy bogate w błonnik, takich jak chleby ziarna pszenicy lub zbóż z owsa lub otrębów. Żywności, które są bogate w błonnik, że poczujesz się pełna.
 • Ogranicz sól i używać zamiast soli lub nie soli przyprawy.
 • Przejdź przetworzonej żywności, takich jak hot dogi, wędlin, artykułów spożywczych lub szybka paczkowanych potraw mrożonych. Pamiętaj, że świeże najlepiej.

Próbka 1800 kalorii menu

 • Śniadanie - Jedna szklanka odtłuszczonego mleka, jedna filiżanka otręby zbożowe, jeden świeże owoce
 • Obiad - Dwie uncje mięsa lub ryby, dwie kromki chleba pszennego, dwie łyżeczki majonezu, jedna uncja chipsy ziemniaczane, jeden owoc
 • Kolacja - Trzy uncje białko jak drób, mięsa lub ryb, kubki dwie trzecie fasola, pół szklanki warzyw, dwie kromki chleba pszennego, jedna mała porcja Angel Food Cake, jeden owoc
 • Przekąski - Jeden duży owoc lub trzy krakersy graham z odtłuszczonym mlekiem jeden kubek lub pół pojemnika jogurtu

Dodać wybór Inteligentny spożywcze

Podejmowanie trafnych wyborów żywieniowych przez planowania tygodniowego menu przed wyjazdem zakupy spożywcze. Wymieszać i dopasować zalecanych pokarmów w odpowiednim rozmiarze porcji. Wybierz zdrowej różnych produktów spożywczych i skorzystaj z poniższej tabeli jako przykład dobrych wyborów żywieniowych.

Dozwolone przekąski i Porcji
Pokarmy Służąc Rozmiary
Całego pszenicy Chleby dwa plasterki
Rosół Zupy jeden kubek
Owsianka jeden kubek
Soda Krakersy 05:56 krakersy
Makaron i ryż jedna trzecia szklanki
Ziemniak jeden mały lub pół szklanki puree
Gotowane warzywa pół szklanki
Surowe warzywa jeden kubek
Sok pół szklanki
Owoce w puszkach pół szklanki
Świeże owoce jeden mały owoc lub jeden kubek
Chudego mleka jeden kubek
Jogurt naturalny trzy czwarte szklanki
Jaja, zwykły jedno małe jajko
Ryba jedna uncja
Drób jedna uncja
Mięso, mięso czerwone lub wieprzowiny jedna uncja
Sery jedna uncja

Szukajcie Pomoc

Zapytaj swojego lekarza, aby polecić dietetyka, aby pomóc zaprojektować dobry 1800 kalorii menu dieta cukrzycowa, lub odwiedzić lokalną społeczność lub starszy centrum, i zapytać, czy mają seminaria na cukrzycę planów diety. Wiele wspólnot również bezpłatne planowania żywienia w bibliotekach publicznych lub hospitals.Whether właśnie zdiagnozowano cukrzycę lub były diabetyków całe życie, utrzymanie zrównoważonej diety pomoże Ci schudnąć i utrzymać dobry stan zdrowia. Osiągnąć swój cel wagi przez jedzenie prawo, mieszania potraw, tak aby Twoje podniebienie nie znudzi, pije dużo wody, i ćwiczenia. Wreszcie, należy pamiętać, że o kawałek tortu lub ciasta wakacyjnym nie będzie cię skrzywdzić, dopóki nie przesadzaj.

Jak urozmaicić dietę cukrzycowa

Wysoki poziom cukru we krwi prowadzi do chorobowy zwany cukrzycą lub po prostu o nazwie "cukrzyca". Warunek ten jest przyczyną zarówno genetyki lub złym stylu życia. Osoby z cukrzycą musi być świadomy z ich diety. Nie mogą one mieć pokarmy, które mogą zwiększać stężenie cukru we krwi i zawartych tłuszczów nasyconych. Nie martw spowodować amerykańskiego Stowarzyszenia cukrzycowa pochodzić z diety cukrzycowej, które urozmaicić dietę. Dieta nie tylko uczynić swoje pokarmy pożywne, ale także pyszne. Poniższe wskazówki pomogą osobom z cukrzycą urozmaicić swoją dietę i pomoże obniżyć poziom cukru we krwi.

Porady jak urozmaicić dietę cukrzycową:

 • Skonsultuj się z lekarzem na temat diety. Lekarz może pomóc wiesz co żywności nie są zgodne z diety. Wszelkie zalecenia, że ​​lekarz daje wam muszą być brane pod uwagę. Ponieważ cukrzyca ma 2 rodzaje, ma różne zabiegi zalecane przed wykonaniem niepotrzebnych rzeczy, bo tak zawsze skonsultować się z lekarzem.
 • Dietetyk i dieta konsultant wie odpowiedniej diety dla Ciebie. Jeśli lekarz wie dobrą dietetykiem lub konsultanta diety, poproś o skierowanie. Osoby te są przeszkoleni profesjonaliści więc możesz mieć pewność o ich plan diety dla Ciebie. Zapytaj ich o doskonałej diety, który odpowiada Twoim potrzebom. Mogą dokonać nudne diety przyjemne, pożywne i ostrzejsze przyprawy.
 • Użyj World Wide Web szczegółowe informacje na temat swojej diety. Strona American Diabetes Association posiada sekcję o nazwie My Food Advisor diabetes.org, który zawiera propozycje na diecie. Strona zawiera narzędzie, które sprawdza kalorii i węglowodanów z żywności. Jeśli żywność nie nadaje się do diety, strona może dać sugestie lub wymiany dla danej żywności. Można również tworzyć receptury przy użyciu swoje ulubione składniki, które chcesz przy użyciu narzędzia o nazwie Planowanie posiłek i twórca receptury. Zawiera również przepisy użytkowników i można przesyłać własne recepty na ich polu receptury.
 • Spróbuj eksperymentować z wybranym składników. Pamiętaj, że używanie soli i cukru nie jest dobre w zależności od bieżącego stanu. Użyj innych składników lub przypraw, które mogą być substytutem soli i cukru, jak i świeżych ziół uśmiechnął przypraw. Dowiedz się, jak eksperymentować ze swoimi przypraw daje smakowitość do żywności, a nie przegapisz swoich powszechnie stosowanych przypraw.
 • Wiem alternatywę dla swoich słodkich zachcianek. Nawet osoby z cukrzycą mogą jeść swoje ulubione pokarmy zawierające cukier. Użyj strony internetowej przez American Diabetes Association uzyskać więcej informacji na temat substytutów słodzących i cukru. Czyniąc tak, nie martw się o swoje zdrowie, nawet jeśli jesz krówki i ciasta.
 • Dołącz warzyw i owoców w diecie. Warzywa i owoce są ważnym źródłem witamin i składników mineralnych dla organizmu. Wystarczy wybrać odpowiednie owoce i warzywa, które są proponowane przez dietetyka, ponieważ niektóre z nich są szkodliwe dla zdrowia. Wypróbować w wybranych owoców i warzyw w puszkach warzyw i wymienić z tych, świeże lub mrożone.

Celiakia Dieta cukrzycowa Pomoc

Celiakia Dieta cukrzycowa Pomoc


Jeśli Ty lub ktoś, kogo kochasz jest cukrzykiem, który został niedawno rozpoznaną celiakią, być może w poszukiwaniu jakiejś pomocy diety cukrzycowej celiakię.

O pomocy diety cukrzycowej trzewną

Diabetycy z celiakią są tak samo jak każdego innego w tym sensie, że wymagają one dobrze zrównoważona dieta, która zawiera odpowiednie proporcje węglowodanów, białek i tłuszczów. Diabetycy muszą zwrócić szczególną uwagę na ich poziom cukru we krwi, co wymaga, aby utrzymywali bliskie oko na ich spożycie węglowodanów. Co oddziela diabetyków z celiakią z innymi to, że mają genetyczną chorobę autoimmunologiczną, która wymaga, aby uniknąć ich pokarmów zawierających gluten.

Unikanie glutenu

Gluten jest białkiem, które występuje w pewnych ziarnach, takie jak pszenica, jęczmień, orkisz, i żyto. Istotne jest, że wszystkie osoby z celiakią, zarówno z cukrzycą i nie należy unikać glutenu. Gdy osoba z celiakią zużywa gluten, ich ciała uruchamia odpowiedź immunologiczną. Ta reakcja prowadzi do ich uszkodzenia przewodu pokarmowego. To uszkodzenie powoduje poważne problemy złego wchłaniania, który prowadzi do wielu dolegliwości. Przełączenie na diecie bezglutenowej mogą czuć się bardzo przytłaczająca, ale z praktyki i edukacji, stanie się częścią codziennej rutyny w czasie. Najlepszym sposobem, aby stać bezglutenowe jest wyeliminowanie wszystkich pokarmów zawierających glutenu z kuchnią, dzięki czemu nie są kuszeni, aby je jeść. Fundacja Celiakia oferuje up-to-date i wsparcie dla osób z celiakią.

Węglowodany

Zazwyczaj diabetycy powinni kontrolować ich spożycie węglowodanów w celu kontroli ich poziom cukru we krwi. Węglowodany liczenie jest bardzo popularna metoda używana do tego. Węglowodany liczenia polega na zliczaniu węglowodanów "wybory". Wybór węglowodanów jest mierzona jako żywność, która zawiera 15 g węglowodanów w porcji. Porcji zależy od wielkości poszczególnych posiłków.

Węglowodany to owoce, skrobie i chleb, mleczka i różne "śmieci" pokarmy, takie jak lody i chipsy. Wiele wyborów węglowodanów, takich jak chleb i makarony zawierają mąkę pszenną, co oznacza, że ​​będą one musiały być unikane przez chorych na cukrzycę z chorobą trzewną. Na szczęście są bezglutenowe podstawienia tych dostępnych produktów. Przykłady jednym węglowodanów wyboru to:

 • 1 kromka chleba bezglutenowego
 • 1/2 szklanki kukurydzy
 • 1/3 szklanki ugotowanego makaronu glutenu darmo
 • 1 małe jabłko
 • 1/4 szklanki suszonych owoców
 • 1 szklanka jagód
 • 1 szklanka mleka bez tłuszczu
 • 1 szklanka mleka sojowego
 • 2/3 szklanki jogurtu naturalnego

Inne grupy Żywność dla diabetyków

Warzywa

Każdy musi być zużywa się duże ilości warzyw każdego dnia. Warzywa oferują doskonałe źródło składników odżywczych, w tym białka i błonnika. Dla chorych na cukrzycę, warzywa są uważane za "darmo" żywność, która oznacza, że ​​można spożywać prawie tyle, ile chcesz. Jeśli jednak spożywać więcej niż trzy filiżanki surowych warzyw lub półtorej filiżanki gotowanych warzyw w jednym posiłku, to powinno być liczone jako jeden węglowodanów wyboru. Wyjątki od tej reguły są ziemniaki i kukurydza, które są uważane za skrobie dla diabetyków i muszą być liczone jako węglowodanów choices.The dobrych wiadomości dla osób zajmujących się celiakii jest to, że wszystkie świeże warzywa są bezglutenowe.

Mięso wędliny i Zastępcy

Mięso i substytuty mięsa tworzą inną grupę żywności dla diabetyków. Zespół medyczny pomoże Ci zdecydować, jak wiele porcji z tej grupy, której potrzebujesz. Większość mięsa i jego substytuty są bezglutenowe. Jednak ważne jest, aby odczytać oznakowań, gdyż składniki gluten są dodawane do wielu produktów spożywczych jako wypełniacze. Oznacza to, że wiele produktów, które mogą być naturalnie bezglutenowych rzeczywistości może zawierać gluten. Na przykład, wiele firm dodać glutenu w ramach glazury na mięs, takich jak klon lub miodem oszklone szynka. Wiele przetworów mięsnych, takich jak hot dogi i mięs obiadowych może również zawierać dodatek glutenu. Przykłady porcja z grupy zastępczego mięsa i obejmują:

 • 1 uncji mięsa lub ryby
 • 1/4 szklanki twarogu
 • Ser 1 uncja
 • 1 jajko
 • 2 łyżki masła orzechowego
 • 1 uncja tempeh
 • 1/2 filiżanki tofu

Tłuszcze

Grupa tłuszczu jest inna grupa jedzenie, które diabetycy muszą zwrócić szczególną uwagę. Od nadwaga jest czynnikiem ryzyka dla rozwoju cukrzycy podstawowej, a ponad 80% chorych na cukrzycę ma nadwagę, oglądania spożycie tłuszczu jest bardzo ważne, jeśli szukasz do kontroli cukrzycy. Tłuszcze, takie jak olej z oliwek, naturalnie wolne od glutenu. Jednak niektóre sosy do sałatek i majonez może glutenu dodaje się do nich. Przeczytaj wszystkie etykiety produktów, aby upewnić się, że żywność nie zawiera gluten.When można spotkać się z dyplomowanego dietetyka lub Certified Diabetes Educator, to prawdopodobnie zaleca się spożywać maksymalnie od trzech do pięciu porcji tłuszczu dziennie. Przykłady jednej porcji tłuszczu obejmują:

 • 2 łyżki awokado
 • 1 plaster boczku
 • 1 łyżeczka majonezu
 • 1 łyżka orzechów
 • 2 łyżki sos sałatkowy


Po dobrze zrównoważonej diety bezglutenowej cukrzycowej pewno może być wyzwaniem na początku. Jednak z praktyki i starannością będzie się łatwiej w czasie. Wszystkie chore na cukrzycę powinny pracować z Certified edukacji chorych na cukrzycę lub dyplomowanego dietetyka indywidualnej diety cukrzycowej trzewna pomoc. Te służby zdrowia będzie z wami, aby stworzyć plan posiłków, które będą spełniać swoje specyficzne potrzeby żywieniowe. Zarejestrowany Dietetyk może również pracować z wami, aby wyeliminować gluten z diety. Możesz znaleźć wykwalifikowanego dietetyka blisko ciebie, odwiedzając stronę internetową Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne.

Jak zrobić Dieta cukrzycowa plan

Cukrzyca dieta składa się z prostych, plan zdrowego odżywiania specjalnie przeznaczonych do pomocy kontrola produkcji bodyâ € ™ s cukru we krwi. Plany Cukrzyca diety dona € ™ t musi być skomplikowane. Oznacza to po prostu jedzenie asortyment żywności w kontrolowanych ilościach i jedzenia podczas regularnych posiłków.

Kluczem do udanej diety cukrzycowej jest konsekwencja. Ta dieta skupia się na zdrowych i pożywnych produktów żywnościowych, takich jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste. Ciało DIABETICA € ™ s mogą szybko reagować na nadmierne spożycie tłuszczu i kalorii, które może prowadzić do niepożądanego wzrostu cukru we krwi. I zamiast korzystać ograniczeń, diety, który zawiera potrawy beztłuszczowe i obniżone kalorii jest najlepszy plan odżywiania nie tylko dla diabetyków, ale dla wszystkich, jak również. Oto kilka sposobów, aby się cukrzycowej plan posiłków.

 1. Plan posiłków i skonfigurować rutynowe posiłku. Spożywania posiłków podczas regularnych posiłków pomaga kontroli cukrzycy spożycie węglowodanów. Odpowiednie ilości posiłkiem może również pomóc w regulacji poziomu cukru we krwi.
 2. Wybierz najzdrowszych pokarmów. Warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste są najzdrowsze pokarmy nadające się do cukrzyka. Upewnij się, że zawierają wszystkie z nich w każdym posiłku. Udane planów diety zawsze przestrzegać tej zasady, więc należy rozważyć dodanie tych rodzajów żywności do swojej diety.
 3. Poproś o pomoc dietetyka. Dietetycy może dać cenne informacje na temat sposobów, aby plan diety cukrzycowej i jak wybrać odpowiedni żywności dietetycznej. Mogą również ustawić i wyregulować zalecanej diety w zależności od DIABETICA € ™ s zdrowia, stylu życia i smaku.
 4. Zanotuj węglowodanów. Policz całkowite spożycie węglowodanów w każdym posiłku. Może to zapewnić, że poziom cukru we krwi jest nadal w bezpiecznych granicach po każdym posiłku. Będzie to pomagać w zapobieganiu potrzeby leczenia insuliną.
 5. Dodaj wybór do wyborów żywieniowych. Diabetycy nie muszą jeść sama zywnosc każdy posiłek. Obejmują różnorodne jedzenie do pomocy w realizacji swoich celów żywieniowych. Sprawdź niektóre recepty diety, aby dać Ci kilka pomysłów na temat posiłków, które można przygotować.
 6. Wybierz żywności, które są bogate w błonnik. Włókna, takie jak orzechy, całe pszenicy, roślin strączkowych, owoców i warzyw pomaga zmniejszyć ryzyko chorób serca i reguluje poziom cukru we krwi bodyâ € ™ s. Dodanie 25-30 gramów błonnika dziennie jest doskonałym dodatkiem do diety.
 7. Jedz świeże ryby. Ryby są dobrym źródłem białka i witamin. Niezależnie od jej zawartości odżywczej, dieta jest również bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3, które obniżają tłuszczów we krwi w organizmie.
 8. Ćwiczenia. Regularne ćwiczenia mogą spalić nadmiar cukru w ​​organizmie i regulować jego wysokość. Ćwiczenia i dieta w prawo może pomóc Ci łatwiej zarządzać cukrzycy.
 9. Żywność o niskiej zawartości cholesterolu wybrać. Dieta uboga w cholesterol może kontrolować lipidów i tłuszczów we krwi, które powodują wysoki poziom cukru we krwi. Można również zmniejszyć powikłań sercowo-naczyniowych o 20-50 procent. Wybór szczuplejsze kawałki mięsa i przy użyciu odtłuszczonego mleka zamiast całych produktów mlecznych może pomóc w osiągnięciu niskiego cholesterolu diety.

Chorych na cukrzycę, nie oznacza, że ​​trzeba jeść specjalne posiłki. To po prostu przekłada się na jedzenie w umiarkowanych ilościach, aby uniknąć komplikacji. Tworząc plan zdrowego odżywiania za pomocą zdrowej żywności, regularne uprawianie ćwiczeń i zatrudnia kontroli wagi może pomóc w kontroli cukrzycy.

Czy Alabama 3-dniowa dieta dla Ciebie?

Czy Alabama 3-dniowa dieta dla Ciebie?

Alabama 3-dniowa dieta jest atrakcyjne dla ludzi, którzy mają trudności, aby schudnąć i chcesz diety, która obiecuje szybkie, pozytywne wyniki. Ta wersja diety fad obiecuje szybką utratę wagi 10 funtów, jeżeli następuje dokładnie trzy dni. Eksperci zgadzają się jednak, że to nie jest zdrowe lub zrównoważony sposób, aby schudnąć.

Podstawy

Alabama 3-dniowa dieta o obniżonej kaloryczności diety przybliżony 800 do 1000 kalorii dziennie. Dieta jest surowe, a masz ograniczony wybór w to, co można jeść. Śledź diety przez trzy dni, a następnie przez kolejne cztery dni, jeść normalnej diety. Powtórz diety przez kolejne trzy dni i tak dalej, jeśli chcesz, aby stracić na wadze więcej.

Połączenie żywności i kolejność ich jedzeniu mówi się, że przyczyną "reakcję metaboliczną niepowtarzalny", który powoduje "rozkład chemiczny", który sprawia, spalić kalorie i stracić dziesięć funtów w ciągu trzech dni.

Zasady diety to:

 • Musisz wykonać plany posiłków dokładnie tak, jak opisane przez trzy dni; jeść nie więcej lub mniej.
 • Wolno jeść tylko pokarmy na planie; brak substytucji.
 • Możesz pić czarną kawę lub herbatę z słodzik.
 • Możesz dodać tylko sól i pieprz jako przyprawa.
 • Możesz użyć dowolnej metody gotować mięso i warzywa.

Nie ma wzmianki o wodę pitną, ale należy pić tyle, aby pobyt uwodniony. Nie ma również doradztwo ćwiczenia zawarte w planie.

Dieta pod innymi imionami

Pochodzenie Alabama 3-dniowa dieta jest tajemnicą, na to nie instytucja twierdzą. Mówi się, że pochodzi z 1980 roku na Uniwersytecie Alabama w Birmingham (UAB) Kardiologicznego jednostki, ale zaprzeczają własności. Wiele wersji Alabama 3 dni diety wszystkie mają podobny plan diety na trzy dni.

Kilka innych szanowanych instytucji mieli ich nazwiska dołączone do tego nieśmiertelnego diety, jak również. Następujące wersje utytułowane unosić się w Internecie, ale żaden z wymienionych instytucji mają żadnego związku z lub sankcji tej diety.

 • American Heart Association 3 dzień diety
 • Baptist Hospital 3 dzień diety
 • Dieta serca w Birmingham
 • Birmingham Anglia Kardiologia 3 dzień diety
 • Bubba na 3 dzień diety
 • D. Pericone na 3 dzień diety
 • Floryda 3 dzień diety
 • Hershey Medical Center 3 dzień diety
 • Szpital 3 dzień diety
 • Hot dog i lody diety
 • Kaiser 3 dzień diety
 • Mayo Clinic 3 dzień diety
 • Wojskowy Dieta
 • Ochner na 3 dzień diety
 • Oregon Zdrowie i Science University (OHSU) dieta
 • Święto Wojska Dieta 3
 • 3 Dzień Serca Dieta
 • 3 Dzień chemiczny Podział Dieta
 • 3 Dzień Serca Dieta
 • 3 Dzień Navy Dieta

Analiza Sejmu

Lekarzy nie sankcjonować Alabama 3-dniową dietę, ponieważ nie ma nauki kopii zapasowej obietnicę 10 funtów utraty wagi w ciągu trzech dni. Ponieważ będziesz jeść mniej kalorii niż normalnego spożycia można stracić kilka kilogramów w ciągu trzech dni na tej diecie, ale jest mało prawdopodobne, aby obiecane 10 funtów.

Załóżmy, że jesz 1000 kalorii dziennie mniej, niż jesteś teraz jeść. W ciągu trzech dni będziesz jadł 3000 kalorii mniej, co stanowi mniej niż funta utraty wagi (jeden funt jest 3500 kalorii).

Obawy medyczne

Jeśli nie schudnąć, co traci się głównie z wody i beztłuszczowej masy mięśniowej ponieważ organizm zaczyna wykorzystywać białko paliwa. Ponadto, z niskokalorycznej diety tempo metabolizmu w spoczynku spowalnia, jak twoje ciało stara się oszczędzać energię. To sprawia, że ​​trudniej, aby spalić tłuszcz i schudnąć.

Analiza diety rodzi kilka innych problemów związanych z korzystaniem z obniżonej kaloryczności diety 800 kalorii lub mniej, jeżeli następuje długotrwałe:

 • Długie korzystanie -term diet ograniczone kalorycznych są niebezpieczne i niezdrowe, chyba że pod nadzorem medycznym przez przeszkolonych pracowników służby zdrowia.
 • To nie jest zgodne z zasadami zdrowego odżywiania, który obejmuje jedzenie różnych produktów spożywczych na dobę i nie mniej niż 1200 kalorii dla kobiet i 1800 kcal dla mężczyzn.
 • Standardowe zalecenia odchudzania zdrowe jest stracić nie więcej niż 1:59 funtów tygodniowo, zamiast proponowanych dziesięciu funtów na tej diecie
 • Ludzie, którzy schudnąć na dietami niskokalorycznymi wydają się odzyskać wagę po zaprzestaniu diety.
 • Ze względu na ograniczenia w kalorii i różnorodność żywności, dieta jest uboga w białko, witaminy i minerały, takie jak witamina D, żelazo, wapń, zwłaszcza jeśli następnie przez ponad trzy dni.
 • Ta dieta może mieć niepożądane skutki dla serca, nerek, wątroby, pęcherzyka żółciowego i kości.
 • Zawiera niezdrowej żywności, takich jak hot dogi, które są bogate w tłuszcze, tłuszcze nasycone i cholesterol, co nie zdrowe serce.
 • Brak różnorodności żywności i ograniczonych kalorii sprawia, że ​​nudne diety i trudne do utrzymania.

Simple Plan Dieta

Jest prosta do tej diety, co czyni go atrakcyjnym dla niektórych ludzi, którzy nie chcą zajmować się pracą trudniejszej diety:

 • Choć trudne do utrzymania, w ciągu krótkiego trzech dni dieta jest prosta i ustawne.
 • Potrzeba ciężkiej pracy i domysły podczas projektowania własnych plan odchudzania.
 • Jest bardzo mało przygotowywania żywności udział.
 • Przekąski na planie są niedrogie.

Plan Trzy dni diety

3-dniowy plan posiłków diety Alabama jest proste i łatwe do naśladowania, jeśli można zatrzymać się na nim. Każdy posiłek zawiera źródło białek i źródła węglowodanów i tłuszczu.

Dzień pierwszy

Śniadanie Lunch Obiad

1/2 grejpfruta lub soku
1 kromka chleba tostowego
1 łyżka. masło orzechowe
Czarna kawa lub herbata


1/2 szklanki tuńczyka
1 plaster tosty
Czarna kawa lub herbata


2 kromki (3 uncje) dowolnego mięsa
1 szklanka string beans
1 szklanka marchewki i buraki
1 małe jabłko
1 kubek lodów waniliowych

Dzień drugi

Śniadanie Lunch Obiad

1 jajko na twardo
1 kromka chleba tostowego
1/2 banana
czarna kawa lub herbata

1 szklanka ser lub 1/2 szklanki tuńczyka

5 saltine krakersy


2 hot dogi
1 szklanka kapusty i brokułów
1/2 marchewki szklanka lub rzepa
1/2 banana
1 kubek lodów waniliowych

Dzień trzeci


Śniadanie


Lunch

Obiad

1 jajko na twardo
1 plaster tosty
Czarna kawa lub herbata


1 plasterek sera cheddar
5 saltine krakersy
1 małe jabłko
Czarna kawa lub herbata


1 szklanka tuńczyka
1 szklanka marchewki i buraki
1 szklanka fasolki szparagowej lub kalafior
1 szklanka kantalupa lub 1 małe jabłko
1 kubek lodów waniliowych

Zdrowe Odchudzanie

Alabama 3-dniowa dieta nie jest uważana przez lekarzy, aby być zdrowym i skutecznym sposobem, aby schudnąć. Można wystąpić poważne niedobory substancji odżywczych z ryzykiem dla zdrowia, szczególnie w przypadku tej diety dłużej niż trzy dni.

Porozmawiaj z lekarzem na temat zasad zdrowego żywienia i podstawy tworzenia diety i wykonywania planu, który jest bezpieczny i skuteczny.

Tworzenie własnych cukrzycowa Posiłki

Tworzenie własnych cukrzycowa Posiłki
Pieczywo orkiszowe pełnoziarnista i makaron

Osoby nauka najlepszy sposób zwalczania lub zapobiegania cukrzycy poprzez prawidłowe odżywianie może korzystać z następujących diety cukrzycowej próbkę, aż staną się wygodne tworzenie własnych menu i plany posiłków.

Jedzenie w kontrolowaniu cukrzycy

Jeśli zostały z rozpoznaną cukrzycą, lekarz może dostarczyć konkretnego, niskokalorycznej diety cukrzycowej próbki ograniczone do naśladowania. On lub ona może również zalecić, aby skonsultować się z zarejestrowanym dietetyka, cukrzyca pedagog, lub dietetykiem w celu opracowania optymalnego planu odżywiania.

Jeśli Twój lekarz nie dostarczy Ci określonego planu, lub jeśli po prostu zmienia sposób jeść, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju cukrzycy, możesz ułożyć swój plan, próbki jedzenia, aby poprowadzić Cię w przygotowaniu posiłku. Informacje na temat diety cukrzycowej jest powszechnie dostępne, więc nie jest to trudne do projektowania własnych cukrzycowej diety próbkę.

Właściwe diety cukrzycowej jest bogate w błonnik, o niskiej zawartości cukru, i kieruje się stworzyć swój wytyczne opracowane przez płytowe American Diabetes Association.

Tworzenie próbki Dieta cukrzycowa

Cukrzycę planów diety często zawierają trzy posiłki i dwie przekąski dziennie. Patrząc na obsługujących alokacji rekomendowanych przez diabetyków piramidy, można łatwo utworzyć przykładową dietę do naśladowania.

Ziarna i Skrobia

 • Zalecenie: 6- 11 porcji dziennie
 • Plan 2 - 3 porcje dla każdego posiłku, i pozwalają 1 porcję dla każdego przekąskę.
 • Uwaga: ziemniaki, groszek, kukurydza, dyni i innych warzyw bogatych w skrobię iść w tej kategorii, podobnie jak rośliny strączkowe.

Warzywa (dla skrobię)

 • Zalecenie: minimum 3-5 porcje każdego dnia
 • Jedzenia 2 lub więcej porcji warzyw, z co najmniej dwóch posiłków dziennie.
 • Uwaga: Jest to całkowicie dopuszczalne, aby jeść więcej niż 5 porcji warzyw nieskrobiowych codziennie na diecie cukrzycowej.

Owoc

 • Zalecenie: 2-4 porcji dziennie
 • Delektuj jedną lub dwie porcje owoców w dwóch codziennych posiłków lub przekąsek.
 • Uwaga: Owoce nie są "wolne jedzenie" na diecie cukrzycowej. Nie przekraczać zalecanych ilości.

Mleczarnia

Tworzenie własnych cukrzycowa Posiłki

 • Zalecenie: 2-3 porcji dziennie.
 • Pół porcji produktu mlecznego o zmniejszonej zawartości tłuszczu, takim jak mleko, jogurt i dwóch do trzech posiłków lub przekąsek dziennie.
 • Uwaga: To jest zawsze wskazane, aby wybrał niskiej zawartości tłuszczu i opcje mleczne beztłuszczowe.

Mięso lub substytutów mięsa

 • Zalecenie: 4 - 6 uncji dziennie, podzielone między posiłkami.
 • Spożywać do trzech uncji mięsa na dwa posiłki dziennie.
 • Uwaga: Pamiętaj, aby wybrać tylko leanest kawałki mięsa. Należy pamiętać, że spadki sera w tej kategorii przy planowaniu posiłków dla diety cukrzycowej.

Oleje, tłuszcze, słodycze

 • Zalecenie: Pij tylko w ograniczonych ilościach.
 • Zapisz oleje, tłuszcze i słodycze na specjalne okazje i zawsze korzystać z umiarem.
 • Uwaga: Przy wyborze olejów do gotowania, należy wybrać odmiany zdrowe dla serca i unikać dodawania tłuszczów trans do żywności.

Służąc Rozmiary

Oprócz koncentrując się na jak twój konsumpcja żywności jest rozdzielone między różne poziomy piramidy Diabetes Żywności, ważne jest również, aby przestrzegać zaleceń do serwowania rozmiary. Każda pozycja w następujących listach stanowi jedną porcję:

Ziarna zbóż i skrobi Porcji

 • 1 kromka chleba
 • ¼ bajgiel (1 uncja)
 • ½ Muffin English
 • 1/2 z chleba pita
 • jedna tortilla (6 cali)
 • ¾ szklanki suche płatki

Tworzenie własnych cukrzycowa Posiłki

 • ½ szklanki gotowanych zbóż
 • ½ szklanki skrobi warzyw (fasola, słodkie ziemniaki, ziemniaki, kukurydza, groszek)
 • 1 szklanka dyni (żołądź, Dynia, itp)
 • 1/3 szklanki gotowanego ryżu
 • 1/3 szklanki ugotowanego makaronu

Porcji roślinne

 • 1 szklanka każdym surowców roślinnych (nie skrobię)
 • 1/2 szklanki gotowanych warzyw z dowolnego (nie skrobię)

Porcji mleczne

 • 1 szklanka jogurtu
 • 1 szklanka beztłuszczowe, odtłuszczone, mleko o niskiej zawartości tłuszczu lub

Mięso i mięsne Porcji zastępcze

 • porcja trzy uncje chudego mięsa jest w przybliżeniu taki sam rozmiar jak talię kart do gry
 • 1 jajko
 • 1 łyżka masła orzechowego
 • 1/4 szklanki twarożku
 • 1/2 filiżanki tofu

Oleje, tłuszcze, słodycze

 • 1/2 szklanki lodów
 • 1 Cupcake
 • 2 małe ciasteczka

Zgodnie z Planem

Poprzez dostosowanie swoje nawyki żywieniowe, aby przestrzegać zasad Diabetic Żywności Pyramid, będziesz na drodze do poprawy zdrowia. Czy trzeba zmienić sposób jedzenia, aby utrzymać pod kontrolą rozpoznano cukrzycę, lub po prostu szukasz zdrowszego stylu do jedzenia, dietę cukrzycową może mieć pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

,

Wymiana cukrzycowa Rozmiary porcji żywności

Wymiana cukrzycowa Rozmiary porcji żywności


Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lekarz może chcieć, aby przejść na cukrzycowej wymiany diety. Celem tego typu diety jest kontrola zarówno swoją wagę i ilość cukru i cholesterolu we krwi. Dieta jest bardzo precyzyjny; dzieli żywności na sześć różnych grup i najprawdopodobniej wymagać jeść trzy posiłki i jeden do trzech przekąski dziennie. Dieta zmierza do zapewnienia, aby jeść odpowiednie ilości prawo żywności w celu kontroli cukrzycy.

Cukrzycę Kwoty walut Służąc

Chociaż dieta cukrzycowa wymaga dokładność wymiana nie jest zbyt trudne do zrozumienia. Określona ilość spożywanych powinniśmy jeść będzie zależeć od indywidualnych potrzeb. Twój lekarz lub dietetyk daje plan posiłków, który zawiera listę liczbę porcji można jeść z każdej z sześciu grup żywności.

Dieta staje się jego imiennik, bo masz prawo do wymiany jedzenia w grupie na każdy inny z tej samej grupy, tak długo, jak pozostać wiernym do określonych wielkości porcji. Na przykład, jedna kromka chleba mogą być wymieniane na trzech kwartałach filiżanki suchego zboża.

Po to kwoty żywności dla każdej grupy.

Pieczywo i Skrobia

 • Połowa trzy calowy obwarzanek
 • Kromka chleba
 • Pół filiżanki gotowanych zbóż
 • Pół szklanki kukurydzy lub jedno medium kolby kukurydzy
 • Sześć saltine krakersy lub trzy kwadratowe krakersy graham
 • Jeden mały (dwa cal kwadratowy) rolki obiad
 • Pół filiżanki gotowanych suszonej fasoli
 • Połowa angielskiej bułeczce
 • Pół filiżanki gotowanych zielony groszek
 • Połowa hamburgera czy hot dog bun
 • Pół filiżanki gotowanych fasola lima
 • Pół szklanki ugotowanego makaronu
 • Połowa kawałek sześć cali z chleba pita
 • Pół szklanki ziemniaki puree lub trzy cale pieczone ziemniaki
 • Jedna trzecia szklanki ugotowanego ryżu
 • Dwa ryżu placki
 • Jednym z sześciu cali runda tortilla
 • Pół szklanki gotowanego dyni

Owoc

 • Jeden nośnik jabłko
 • Jeden mały banan lub połowa banana dziewięć cali
 • 17 małych lub 12 dużych winogron (wszelkiego rodzaju)
 • Jednym z kiwi
 • Jedna filiżanka pokrojone w kostkę melon (kantalupa, spadzi lub inne)
 • Jeden mały pomarańczowy
 • Jeden nośnik brzoskwinia
 • Połowa z dużą gruszką
 • Pół szklanki ananasów w puszkach
 • Dwa małe śliwki
 • Śliwki suszone trzy
 • Dwie łyżki rodzynek (wszelkiego rodzaju)
 • Jeden i jedną czwartą szklanki całych truskawek
 • Jeden i czwartą szklanki pokrojone w kostkę arbuza

Warzywa

Możesz mieć jeden kubek z następujących warzywa podawane na surowo lub pół filiżanki gotowanych warzyw następujących:

 • Szparagi
 • Zielone ziarna lub wosk
 • Buraki
 • Brokuły
 • Kapusta
 • Marchew
 • Kalafior
 • Seler
 • Collard Greens
 • Ogórek
 • Bakłażan
 • Zielona fasola
 • Jarmuż
 • Mieszane warzywa (bez kukurydzy i grochu)
 • Grzyby
 • Gorczyca
 • Cebula (wszystkie rodzaje)
 • Strąki grochu
 • Papryka (wszystkie rodzaje)
 • Rzodkiewki
 • Sałat (sałata, sałata rzymska, szpinak)
 • Squash lato
 • Pomidory (świeże lub w puszkach)
 • Rzepa
 • Rzepa
 • Cukinii

Mleczarnia

 • Jedna szklanka odtłuszczonego, jeden procent lub dwa procent mleka
 • Jedna filiżanka beztłuszczowe gładkie lub jogurt bez cukru
 • Beztłuszczowe mleko suchy jedna trzecia szklanki
 • Jedna szklanka odtłuszczonego lub maślanki o niskiej zawartości tłuszczu

Mięso i Zastępcy

 • Jedną czwartą szklanki konserwy z tuńczyka lub łososia
 • Jedna uncja kurczaka bez skóry
 • Jedno duże jajko lub substytut czwartą szklanki jajka (nie więcej niż trzy w tygodniu)
 • Jedna uncja ryby (nie panierowane i smażone)
 • Jedna uncja chudej wołowiny lub wieprzowiny
 • Jedną czwartą szklanki twarogu o niskiej zawartości tłuszczu
 • Jedna kostka lub jeden cal jeden uncji niskotłuszczowy ser stałe
 • Pół filiżanki tofu
 • Jedna uncja indyka bez skóry

Tłuszcze

 • Jedna ósma średniej awokado
 • Jedna łyżka regularnego twarogiem
 • Jedna łyżka margaryny zwykłej
 • Jedna łyżka majonezu regularnego
 • Sześć migdałów lub nerkowca orzechy, orzeszki ziemne lub cztery dziesięć pecan połówki
 • Jedna łyżka oleju, takich jak szafran, rzepak, kukurydza lub oliwy
 • Dwie łyżki masła orzechowego
 • Jedna łyżka regularnych sos sałatkowy

Nie jeść listy

Oprócz zgodnie z wytycznymi wymiany To bardzo ważne, aby uniknąć następujące pokarmy:

 • Ciasto
 • Słodycze
 • Ciastka
 • Lukier
 • Batonów zbożowych
 • Lody
 • Galaretka i dżem
 • Wypieki
 • Ciasto
 • Regularne napoje gazowane i cola
 • Cukier pokryte zbóż
 • Słodkie bułki
 • Produkty zawierające:
  • Syrop kukurydziany
  • Glukoza
  • Fruktoza
  • Glukoza
  • Syrop kukurydziany o dużej zawartości fruktozy
  • Miód
  • Maltoza
  • Melasa
  • Sacharoza
  • Cukru (brązowy, kukurydza, lub proszek)
  • Syrop


Jeśli już powiedział, aby przejść na dietę wymiany może czuć się przytłoczony na początku. Jednak będzie się łatwiejszy w godzinach nadliczbowych, jak zapamiętać ilości żywności, masz prawo do jedzenia.

Cukrzycowa Lista Żywności

Cukrzycowa Lista Żywności
Pokarmy zbudować posiłek cukrzycowej

Będąc diabetyków, nie oznacza, że ​​musisz jeść nudne, zwykłe lub mdłe żywności. Istnieje wiele produktów spożywczych, które są bezpieczne do jedzenia, gdy dietę cukrzycową, żywności, które są również aromatyczne i idealny do każdego posiłku w ciągu dnia. Czytać tę listę online lub pobrać do druku i nosić w torebce, aby pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji każdym razem jeść. Jeśli potrzebujesz pomocy, pobieranie listy, sprawdź te pomocne wskazówki.

General Foods

Chociaż po menu cukrzycowej może na początku wydawać się skomplikowane, to staje się łatwiejsze z czasem. Jak Twoja wiedza i zrozumienie rośnie o mechanizmie cukrzycy w organizmie, jedzenie wybór będzie proste. Wybierz z któregokolwiek z tych produktów lub grup produktów żywnościowych:

Pełnoziarniste

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Otręby
 • Owies
 • Pszenica - w tym kiełków pszenicy
 • Bulgur
 • Brązowy ryż
 • Żyto
 • Quinoa

Fasola i rośliny strączkowe

 • Ciecierzyca
 • Fasola
 • Soczewica
 • Fasola
 • Soi
 • Black Eyed Peas
 • Fasola limeńska
 • Fasola Pinto

Warzywa

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Brokuły
 • Kalafior
 • Fasolka szparagowa
 • Szparagi
 • Brukselka
 • Awokado
 • Collards
 • Papryki
 • Rzodkiewki
 • Pomidory
 • Rzepa
 • Dynia
 • Koperek pikle

Owoce

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Jabłka
 • Banany
 • Gruszki
 • Truskawki
 • Jagody
 • Brzoskwinie
 • Śliwki
 • Pomarańcze
 • Mandarynki

Mleczarnia

 • Twaróg
 • Mleko o obniżonej zawartości tłuszczu
 • Jogurty o obniżonej zawartości tłuszczu
 • Sery o obniżonej zawartości tłuszczu
 • O obniżonej zawartości tłuszczu śmietaną
 • Cukru lody / mrożony jogurt

Mięsa i białka

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Pierś z kurczaka
 • Pierś z indyka
 • Lean cięcia wołowiny
 • Chudego mięsa wieprzowego
 • Boczek (wieprzowina lub indyka)
 • Kiełbasa (wieprzowina, wołowina i indyk)
 • Jajka

Ryby i skorupiaki

 • Dorsz
 • Flądra
 • Łosoś
 • Tuńczyk
 • Podeszwa
 • Krewetka
 • Homar
 • Małże

Połączenie Whole Foods

W przypadku warzyw i owoców, wszystkie odmiany nadają się do cukrzycowej wyżywienie. Pamiętaj, że wolniejsze trawienie owoców lub warzyw, tym lepiej. Zawierają odpowiednią ilość włókien, na przykład jedzenie skórka jabłka, a artykuł spożywczy łączą się z niewielkiej ilości białka i / lub tłuszczu. Jest o wiele więcej informacji na ten element układanki cukrzycowej w Podstawy cukrzyk Diet.

Przetworzonej żywności

Podczas całej żywności są zachęcani na plan zdrowego odżywiania, czy cukrzycę czy nie, czasem jest to wygodne i konieczne oparcie się na przetworzonych produktów spożywczych. Takie przedmioty są mrożone przystawek, przygotowane sałatki i zupy w puszkach. Następujące elementy są popularne pozycje:

Zupy

 • Minestrone
 • Jęczmień
 • Soczewica
 • Wegetariańska (z fasoli)
 • Kurczak warzyw
 • Bouillon

Przetwory Sałatki

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Sałatka z jaj
 • Sałatka z tuńczyka
 • Sałatka z kurczakiem
 • Bean salad
 • Sałatka jarzynowa rzucił

Cukierki / Desery

 • Cukru żelatyna
 • Twarde cukierki bez cukru
 • Czekolada bez cukru
 • Gumę bez cukru

Przyprawy

 • Bezcukrowe dżemy / galaretki
 • Majonez
 • Musztarda
 • Niskosłodzone sosy sałatkowe
 • Salsa
 • Wirówka
 • Margaryna
 • Masło
 • Ocet

Napoje

Cukrzycowa Lista Żywności

 • Woda mineralna
 • Club soda
 • Dietetyczne napoje bezalkoholowe (bez cukru)
 • Mieszanki napojów diety (bez cukru, ice tea, lemoniady, soki owocowe)
 • Kawa
 • Herbata

Przyprawy i zioła

Nie ma ograniczeń co do ilości lub rodzaju świeżych lub suszonych ziół, które można wykorzystać. W rzeczywistości są one korzystne alternatywy dla cukru, które mogą zostać utracone z receptury. Ekstrakty smakowe, czosnek, sos na gorąco, chrzan i sosem Worcestershire są odpowiednie przyprawy do wykorzystania, jak również. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, jest to dobry pomysł, aby ograniczyć spożycie soli.

Zamienniki cukru

Oprócz pakowane bez cukru przedmiotów wymienionych powyżej, tworzyć własne słodkie traktuje z wykorzystaniem następujących substancji słodzących:

 • Sukraloza (marka Splenda)
 • Aspartam (Równe marki)
 • Acesulfam K (Sweet Jedna marka)
 • Sacharyna (Sweet n Low marki)
 • Stewia (herb)

To jest najbardziej zdrowe używać tych substancji słodzących oszczędnie. Unikać aspartam ogóle jeśli masz fenyloketonurię, ponieważ zawiera fenyloalaniny.

Przejmij kontrolę nad swoim Sejmu

Należy zachować tę listę cukrzycę przyjaznych żywności w ręku, jak dopasować do swojej diety. Możesz być zaskoczony, jak wiele dobrych żywności są nadal przyjemny jak obejrzeć cukru we krwi oraz przyjmowanie pokarmu.

Ab Belt Contour

Ab Belt Contour


Czy zastanawiasz się, czy pas Contour ab naprawdę działa czy to tylko kolejny gadżet, który obiecuje wyników, tylko pozostawi rozczarowany?

Jakie obietnice Belt Contour Ab

Dziś znajdziesz wszystkie rodzaje ofert domagają się, aby pomóc Ci to smukły, mocny brzuch, a nawet pożądane, ale nieuchwytny sześciopak. Contour Corebelt systemu jest wśród nich. Jednak, gdy odwiedzają ich strony, można zauważyć, że do obrotu, które kiedyś obiecał "stopić tłuszcz" został zastąpiony zdroworozsądkowych, sprawdzonych metod odchudzania. Wraz z zastosowaniem taśmy konturu ab również zalecane:

 • Rozsądne odżywianie
 • Regularne ćwiczenia

Siedem Dzień odżywianie plan

7-dniowa odżywianie plan konturu Corebelt Systemu ma na celu nauczyć ludzi jeść odżywczo zrównoważonej diety, który pomaga w utracie wagi. Plan ten pozwala 1400 kalorii dla kobiet i 1800 kcal dla mężczyzn. Sześć małe posiłki spożywane są w ciągu dnia. Ideą tej koncepcji jest to, że jedzenie częściej przyspiesza metabolizm, ponieważ organizm uczy się często oczekują, że żywność i dlatego spala kalorie zamiast je gromadzić. W rezultacie, organizm wchłania mniej tłuszczu i cholesterolu.

Rola ćwiczeń

Kluczem do utraty wagi jest, aby spalić więcej kalorii niż wziąć w. Kalorie są paliwem, które daje energię ciała. Gdy przejadalismy, że dodatkowe paliwo jest przechowywany w postaci tłuszczu w wysokości 3500 kalorii na kilogram tłuszczu. Aby schudnąć, trzeba utworzyć musi stworzyć deficyt 3500 kalorii, aby stracić pół kilograma.

System Contour zaleca zwiększenie aktualnego poziomu aktywności. Innymi słowy, dla osoby, która prowadzi siedzący tryb życia, wstając z kanapy i spacery wokół bloku jest zwiększona aktywność. Ćwiczenia polecane przez Contour to:

 • Ćwiczenia aerobowe
 • Długi czas trwania ćwiczenia
 • Odporność szkolenia (dwa do trzech razy w tygodniu)

Rdzeń Siła

Marketing Contour wyjaśnia, że ich system jest zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwinąć silną rdzeń z wykorzystaniem stymulatora mięśni Contour M2, który jest urządzenie medyczne klasy II wyczyszczone na sprzedaż przez FDA. Jest to ważne, bo w 2002 roku, Federalna Komisja Handlu opłata w wysokości trzech popularnych urządzeń elektronicznych ab pas z fałszywe reklamy. Nie tylko dla obiecujących wyników bez wysiłku, ale również dla nie ostrzegając, że produkty mogą stanowić zagrożenie dla osób z rozrusznikami serca i kilka innych chorób.

Contour twierdzi, że ich stymulator mięśni M2 powoduje mięśnie do umowy i zrelaksować się sam, jak podczas ćwiczeń, ale "bardziej efektywnie." To powiedział, aby zwiększyć siłę rdzenia. Proponowane wykorzystanie pasa jest pięć razy w tygodniu przez 30-45 minut. W końcu, to regularna stymulacja jest to, co ma na celu zbudować silniejszą rdzeń.

Najlepszy Podejście

Jednym z powodów ludzie kupują pasy ab jest, bo mam nadzieję, dla wyników bez pracy, zysk bez bólu. Chcą technologii elektronicznej stymulator mięśni topnieć ich brzydki brzuch tłuszczu. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że regularne ćwiczenia zaleca konturu i rozsądnej diety.

Mając to na uwadze, zanim kupisz drogie ćwiczeń gadżet, możesz spróbować ćwiczenia i dietę przed wybulić pieniądze za pasem. Zobacz, jakie wyniki można uzyskać. Jeśli zdecydujesz, że nadal chcesz kupić podobny produkt pasa Contour ab, upewnij się, że jest to sprawdzony produkt. Nie tylko zaakceptować twierdzenia producenta lub spaść do eleganckiego modelu wykazując produkt.

 • Zapytaj, kto wprowadza do obrotu produkt. Czy jest certyfikowanym ekspertem ćwiczeń lub innych wykwalifikowana osoba lub grupa?
 • Sprawdź się, żeby zobaczyć, co użytkownicy produktu mają do powiedzenia. Często można znaleźć fora produktów związanych ją usłyszeć prosto od tych, którzy próbowali go.

Bottom Line

To idzie z powrotem do starego powiedzenia: "Jeśli to brzmi za dobrze, by mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest." Dotyczy to gadżety do ćwiczeń, które obiecują rezultaty bez wysiłku. FILM Products AB są często sztuczek. Podczas gdy oni wszelkiego rodzaju obietnic, jedyne co możesz liczyć na to, że chcą swoje pieniądze. Polują na pragnienie ludzi, aby być zdrowym, łatwy sposób. Niestety, coraz stonowanych żołądek nie dzieje się samo, a tłuszcz nie stopić się sama. Zamiast wydawać pieniądze na jeden z tych przyrządy, wiele osób będzie lepiej zainwestować w osobisty trener.

Przykładowy DASH potrawy dietetyczne

Przykładowy DASH potrawy dietetyczne

Przykładowe menu diety DASH są doskonałym sposobem, aby poczuć na diecie DASH. Jeśli zdiagnozowano nadciśnienie lub prehypertension, lub jeśli masz w rodzinie wysokiego ciśnienia krwi, to zawdzięczam to do siebie, aby sprawdzić niektóre przykładowe menu diety DASH i przekonaj się, jak proste dieta DASH następujące może być.

Dieta DASH i sól

DASH to skrót od podejścia dietetycznego przestałem nadciśnienie tętnicze. Stosując się do tej diety i zmniejszenie spożycia soli będzie można obniżyć wysokie ciśnienie krwi lub zapobiegania wysokie ciśnienie krwi w przyszłości.

Przykładowe menu diety DASH są tworzone z dwóch bezpiecznych poziomów spożycia soli. Pierwszy poziom to 2300 mg. Jest to najwyższy dopuszczalny poziom dziennego spożycia soli określone przez Narodowy Wysokie ciśnienie krwi Programu Edukacji.

1500 miligramów jest drugi poziom dziennego spożycia soli. Według Instytutu Medycyny kwota ta jest odpowiedni poziom spożycie. Zaleca się, że to być poziom jest jeden, że ludzie powinni starać się osiągnąć.

Będziesz obniżyć ciśnienie krwi poprzez zmniejszenie spożycia soli. Przeciętny człowiek w Stanach Zjednoczonych zużywa 4200 miligramów soli dziennie. Przeciętna kobieta zużywa 3300 miligramów dziennie. Tak więc jest dużo do zrobienia. Kiedy zmniejszyć spożycie sodu, a następnie z menu dieta DASH przykładowe, można zobaczyć wyniki w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Plan DASH Jedzenie

Plan jedzenia DASH nie mają nietypowe potrawy lub skomplikowane przepisy. Wystarczy jeść z dobrego odżywiania w umyśle. Dieta DASH ogranicza spożycie tłuszczów nasyconych i cholesterolu. Zaleca się również ograniczenie spożycie chude mięso do sześciu uncji dziennie.

Nie martw się jednak; Plan DASH jedzenie nie jest o ograniczeniu, co jesz. To więcej o zwiększenie zdrowej żywności w diecie. Nacisk kładzie się na pożywne, takich jak:

 • Owoce
 • Warzywa
 • Beztłuszczowe lub niskotłuszczowe produkty mleczne
 • Całe ziarna
 • Ryba
 • Drób
 • Orzechy

Ostrość jest również umieszczony na zwiększenie składników odżywczych, które wiadomo, że są korzystne dla osób z wysokim ciśnieniem krwi, takie jak:

 • Potas
 • Magnez
 • Wapń

Zalecanej porcji

Choć zalecane porcje dla każdej grupy żywności będą się różnić w zależności od kalorii, tutaj są średnie sugestie porcja:

Średnia Sugestie Doręczanie
Pokarmy Zalecanej porcji dziennej
Ziarna Sześć do ośmiu porcji
Warzywa Cztery do pięciu porcji
Owoce Cztery do pięciu porcji
Niskotłuszczowe produkty mleczne lub beztłuszczowe Dwa do trzech porcji
Chude mięso i drób Sześć lub mniej porcji
Orzechy, nasiona, rośliny strączkowe Cztery do pięciu porcji w tygodniu
Tłuszcze i oleje Dwa do trzech porcji
Słodycze lub dodane cukry Pięć lub mniej na tydzień

Jeden dzień DASH Menu

Upewnij się, że przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub ćwiczeń plan, skonsultować się z lekarzem.

Śniadanie

Oto przykład planu Śniadanie posiłku dla kogoś następnego diety DASH:

 • Jeden i pół filiżanki gotowanych płatków owsianych
 • Jeden średni banan
 • Pół szklanki rodzynek
 • Jedna czwarta szklanki V8 lub inne soki warzywne
 • Jedna filiżanka niskotłuszczowe lub odtłuszczone mleko
 • Jedna filiżanka kawy
 • Dwie łyżeczki cukru lub miodu

Rano przekąskowy

Oto przykład zdrowego porannej przekąski:

 • Pół szklanki migdałów
 • 16 winogron

Lunch

Oto plan posiłków przykład obiad dla kogoś następującym tej diety:

 • Turcja kanapkę z dwie uncje skrawane Turcja, cztery plastry pomidorów, liśćmi sałaty, dwa łyżka majonezu jednej, musztardą
 • Sześć marchewkami
 • Jedno małe jabłko
 • Oto przykład zdrowego popołudniowej przekąski:
 • Pół filiżanki niesolone precelki
 • Pół szklanki plasterki ogórka

Obiad

Oto plan próbka dieta DASH posiłek kolacja:

 • Trzy uncje gotowane piersi kurczaka
 • Dziesięć parze różyczki brokułów
 • Jedna łyżeczka masła lub margaryny
 • Pół szklanki ugotowanego ryżu lub quinoa
 • Jedna filiżanka niskotłuszczowe lub odtłuszczone mleko
 • Kostki pół szklanki melona na deser

Dieta DASH Eating Porady

Zacznij stopniowo poprzez śledzenie tego, co jesz na kilka dni, a następnie porównanie go do zalecanej dziennej porcji planu DASH jedzenia. Wtedy będziesz w stanie zobaczyć, gdzie można dokonywać zdrowych zmian. Wykonaj poniższe przykłady:

 • Dodaj dodatkową porcję owoców lub warzyw do jednego posiłku dziennie. Spróbuj miskę truskawek na śniadanie lub jabłko z lunch.
 • Wypij szklankę mleka o niskiej zawartości tłuszczu, aby zastąpić słodzony napój każdego dnia.
 • Czytaj etykiety sałatek lub innych przypraw, aby znaleźć te o najniższych nasyconych i tłuszczów trans.
 • Wybierz zdrowe przekąski takie jak owoce orzechów zamiast wiórów lub cukierki.

Więcej DASH Plany Online

 • McKinley Centrum Zdrowia ma doskonałe menu przykładowe dieta DASH, które są rozkładane przez kalorii. Jeśli chcesz schudnąć podczas zmniejszyć ciśnienie krwi, wybrać menu z niższych kalorii niż obecnie zużywają. Menu to 1500 kcal, 1800 kcal i 2000 kalorii dziennie. Dodaj plan ćwiczeń i jesteś na najlepszej drodze do lepszego zdrowia!
 • Mayo Clinic posiada trzy dni próbki menu zwojami, aby dać dobry początek z planu DASH jedzenia.

Te przykładowe menu diety DASH pomoże Ci zobaczyć, jak łatwo jest zawierać plan zdrowego odżywiania w swoim życiu. To nie ma znaczenia, jeśli starają się schudnąć, kontrolować nadciśnienie, lub zmniejszyć swoje szanse na uzyskanie wysokiego ciśnienia krwi. Plan DASH nie jest jedzenie tylko niektóre moda dieta, to jest proste, zdrowe odżywianie planu, które każdy może zrobić.

9 Diety należy unikać

Istnieje wiele diet, które obecnie nie mogą być kontemplacji. Można zauważyć, że nazwy niektórych dietach i wiem trochę o nich, ale nie wiesz, które z nich są bezpieczne i skuteczne, a które są całkowicie fałszywe?

Oczywiście, kiedy większość osób słysząc słowo "dieta" myślą o szybkie ustalenie czy coś tymczasowego. Naprawdę, dieta termin jest tylko to, co jesz. Niektóre diety są bardziej intensywne niż inne, a wiele z najbardziej ekstremalnych diet są wręcz niebezpieczne. Rzućmy okiem na najbardziej niezdrowej diety tam, że należy unikać.

9 Diety należy unikać

1. Dieta Zupa z kapusty

Na tej diecie, jesteś tylko wolno jeść warzywa, owoce i wiele kapuśniak. Podczas gdy owoce i warzywa są na pewno dobre dla ciebie (i wszyscy powinniśmy jeść więcej z nich), nie można dostać wszystkie składniki odżywcze, których organizm potrzebuje na produktach sam. Plus, czy naprawdę chcesz jeść kapuśniak cały dzień, na co dzień? Najprawdopodobniej będziesz zmęczeni kapuśniak i warzyw i zaczniesz pragnienie swoje stare przeboje, wracając do poprzednich nawyków żywieniowych.

2. Żywność dla dzieci Dieta

Chociaż to tylko żywności dieta puree (głównie warzywa i owoce) nie jest straszne, to nie jest przeznaczone dla osób dorosłych, a nie jest trwały. Nie dostaniesz do żucia lub korzystają różne tekstury żywności i można zapomnieć o historii kolację lub chodzić na imprezy z przyjaciółmi lub rodziną.

9 Większość Bogus Diety 3. Dieta HCG

Te pary niebezpiecznie-dieta niskokaloryczna (500 kcal / dzień) z ludzkimi strzałów hormonów choriogonadotropina, które nie są zatwierdzone przez FDA do utraty wagi.

4. Paleo Diet

To koncentruje się na jedzeniu, jak wiele osób wyobrazić jaskiniowców raz zjadł, z dużą ilością mięsa czerwonego i nie "po rolnictwa" żywności. Badania wykazały, że nie prowadzi do utraty wagi, nie jest dobre dla serca i jest trudne do zrozumienia. Jednak jedzenie naprawdę Paleo - głównie dzikie rośliny i chude źródła mięsa - może być strategia odchudzania zdrowe.

5. Dieta grejpfrutowy

To koncentruje się na fałszywej wierze, że grejpfrut ma jakimś cudem związek "spalanie tłuszczu". Każda utrata ciężaru na tej diecie jest spowodowane jego poziomu niskokalorycznej.

6. Czyszczenie i "Detox" Diety

Nie ma badań naukowych, aby wykonać kopię zapasową tych diet. Twoje ciało jest doskonale wyposażony, aby pozbyć się tzw toksyn i innych produktów ubocznych przemiany materii, ponieważ masz nerki i wątrobę.

7. Dieta Dukana

Plan ten pozwala na 100 konkretne pokarmy spożywane w czterech etapach. Problemem jest to, że nie ma dowodów, udowadniając, że działa i to bardzo restrykcyjne niepotrzebnymi, zasad zagadkowych.

8. Krew-Rodzaj potrawy

Możesz jeść tylko potrawy oparte na krwi. Nie ma absolutnie żadnych danych naukowych pokazujące zjadanie wzór jest skuteczna.

9. Bardzo-niskokalorycznej diety lub na czczo

Po wycięciu kalorii do bardzo niskiego poziomu, organizm czuje się jak to jest zagłodzony (technicznie, to jest) i twój metabolizm zwalnia, aby oszczędzać energię. Po powrocie do poprzedniego poziomu spożycia kalorii, twój metabolizm nie w pełni odzyskać, co powoduje przyrost masy ciała, ponieważ wtedy trzeba mniej kalorii konserwacji (jo-jo). Dodatkowo, w czasie postu lub diety o bardzo niskiej kaloryczności, tracisz dużo wody i mięśni oprócz tłuszczu, ale zyska powrotem głównie tłuszcz.

Bottom Line

Zdrowa dieta to taka, która zawiera wiele spożywanych powoli iz umiarem. Zdrowa dieta nie zabrania niektórych pokarmów, nawet te wysokokaloryczne pokarmy ludzie pragną. Nie jedzenie powinno być poza granice całkowicie, ale ważne jest, aby pamiętać, że są "zawsze" żywność ", czasem" żywności i "specjalne okazje" żywność, i wszystkie mogą być wliczone w plan zdrowego odżywiania.

Wszelkie diety, które całkowicie eliminują lub zakazywania pewnych pokarmów lub całych grup żywności łącznie z reguły nie są zdrowe (lub nawet bezpieczne) i nie są skuteczne w przypadku długotrwałej utraty wagi lub zdrowia. Ograniczenie żywności, szczególnie te, które są bardzo kuszące, aby rozpocząć, prowadzi ludzi do objadania spożycia tych produktów, później, ponieważ czują się pozbawieni.

9 Diety należy unikać

Jak szybko powinieneś schudnąć?

45 sposobów oszukiwać głód

Chociaż mówią, nie ma ucieczki od głodu, wiemy sporo skutecznych sposobów, aby go oszukać!

45 sposobów oszukiwać głód

1. Pij dużo

Żołądek można nabrać cieczą, że tłumi głód. Postaraj się wypić filiżankę zielonej herbaty, szklanka soku pomidorowego lub wody mineralnej z plasterkiem cytryny.

2. Jedz w milczeniu

Jeśli masz swój posiłek podczas słuchania muzyki lub oglądania telewizji, będziesz jeść więcej z powodu rozpraszania z procesu.

3. Weź gorącą kąpiel

To pomoże ci się zrelaksować i zmniejszyć apetyt i zwiększone pocenie się pozbyć nadmiaru płynu.

4. Czy sport

Kiedy czujesz, że przytłaczającą głodu, wykonać ćwiczenia. Małe ćwiczenie może odwracać uwagi od kompulsywnego chęci jedzenia i pomagają spalić kalorie.

45 sposobów oszukiwać głód

5. Zarządzanie kolorami

Niebieski z pewnością zmniejszyć apetyt, a żółty, pomarańczowy i czerwony obudzić go. Wskazówka: kupić zestaw obiad kobalt, niebieski obrus i niebieski strój na specjalne okazje.

To samo dotyczy obrusy i zasłony. Moreover- żadnych panele piękne owoce kosze na ścianach są dozwolone.

6. Zastosowanie aromaterapii

To może zmniejszyć apetyt. Kiedy pojawia się nieoczekiwanie, można zapach perfum, aromatyczny olej, zapalić się świeca zapach lub zapach skórki grejpfruta. Owoce i aromaty kwiatowe dają najlepszy efekt. Dzięki specjalnej lokalizacji zapachu i ośrodki głodu (blisko siebie), zapachy mogą tłumić głód na chwilę.

7. Odpręż się

Lekki deser (niskotłuszczowy jogurt, owoce, kawałek gorzkiej czekolady) po kolacji jest idealny do poprawy nastroju i walczyć apetyt, jeśli jeść od razu.

8. Posłuchaj siebie

Jeśli organizm sygnalizuje głodu - jeść. Jednakże, jeśli jesteś już pełny, a następnie zatrzymać. Daj się zwyczaj jedzenia, aby utrzymać firmę kogoś, lub w czasie lunchu, jeśli nie jesteś głodny.

9. Jedz bez dodatków

Jedz ostatni posiłek dnia bez dodawania ziół i przypraw. Mogą one wzmocnić apetyt i głód, nawet po posiłku.

10. Ciesz się jedzenie

Nie karz ciała z głodu lub bez smaku żywności. Niech grillowane mięsa i słodyczy pozostają w diecie, jeśli ich kochać.

Jednak mają one nie więcej niż raz w tygodniu i tylko w małych porcjach. Dowiedz się kilka nowych receptur sałatki z oliwą z oliwek i owoce morza cieszyć gotowania i jedzenia ich.

11. Spacer więcej

Badania naukowców wykazały, szkockich, że jeśli spacer na świeżym powietrzu przed posiłkiem, poczujesz się mniej głodni. To z powodu nasycenia tlenem. Jeśli nie masz możliwości poruszania się, można wziąć kilka głębokich oddechów i wydech. Ćwiczenia pomogą również: kucki, zginanie i rozciąganie.

12. Czy dobry sen

Gdy stara się schudnąć, trzeba będzie dobrze spać: iść do łóżka w czasie, jeść trochę przed snem (zakłóca sen, ponieważ trawienie jest bardzo aktywne po posiłkach!).

45 sposobów oszukiwać głód

13. kroków zliczania

To normalne, że do 10.000 kroków dziennie. Specjalne urządzenia, z których niektóre są wbudowane w telefony komórkowe lub zegarków, można je zmierzyć.

14. Spacer przed snem

Takie spacery są w stanie odwrócić się od głodnych myśli. Jednak należy pamiętać, że świeże powietrze może zaostrzy apetyt, więc idę spać zaraz po spacerze.

15. Zapach mięty pieprzowej, banan, jabłko

Te zapachy może zmniejszyć apetyt, a tym samym ilość żywności spożywane. Pomaga w walce z otyłością.

16. Szczotka do zębów

Po kolacji, natychmiast umyć zęby, aby zapobiec chęć do jedzenia ponownie przed snem - w końcu oczyszczeniu zębów!

17. Wizualizacja

Wyobraź sobie, tak wyraźnie, jak to możliwe, że jesteś atrakcyjna, urocza, szczupła i piękna. Czy ta piękna kobieta, iść i jeść przed snem? Spójrz na smukłych modeli w magazynach mody, hamuje apetyt zupełnie.

45 sposobów oszukiwać głód

18. Nie należy zjeść posiłek w ciemno

Profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego ułożone kolacje przy świecach z uczniami dwa tygodnie z rzędu, a okazało ludzie nie są w stanie kontrolować się w ciemności. Zwiększa wrażliwość receptorów "i absolutnie wszystko, w tym zwykłego chleba, wydaje się niezwykle apetycznie.

19. Nie wolno głodzić

Zachowaj wartości energetycznej diety powyżej 1200 i poniżej 1800 kcal. Obie skrajności są złe dla organizmu.

20. Jedz zgodnie z harmonogramem

Rozwijać zwyczaj jedzenia w terminie. W tym przypadku, poziom cukru we krwi ustabilizuje się, a ciało będzie domagać się jedzenia tylko w określonych godzinach.

21. Nie opuszczaj posiłków

Nie zatrzymuj się bez jedzenia przez ponad 4 godziny z rzędu. Wtedy nie będziesz mieć czasu, aby się głodny i nie przejadać.

22. pić przed posiłkami

Przed posiłkiem, wypić szklankę wody - można stłumić uczucie głodu i częściowo wypełnić żołądek.

23. Połóż lustro przed sobą na stole

Badania amerykańskie wskazują, że tych, którzy oglądają ich odbicie zjeść 22% mniej.

24. Nie zapomnij zieleni

Żuć gałązki pietruszki. Jego gorzki smak osłabia apetyt.

45 sposobów oszukiwać głód

25. Zacznij dzień z twarogu lub jogurtu

Najlepiej jest rozpocząć dzień jogurtu lub twarogu. Ludzie, którzy jedzą trzy porcje produktów mlecznych dziennie, tracą 60% więcej tłuszczu, niż tych, którzy po prostu wyciąć kalorii.

26. Postępuj zgodnie z reguły 20 minut

Reguła 20 minut idzie tak: jeśli udało się zjeść obiad w mniej niż 20 minut, mózg nie ma czasu, aby uzyskać informacje, które są pełne, i nadal wymagają jedzenie.

27. Jedz owoce

Jeśli chcesz coś słodkiego, uraczyć się ze świeżych owoców. Jeśli chcesz po prostu przekąskę, zjeść bochenek ziarna, lub znowu jakiś owoc: zawierają błonnik, aby zaspokoić głód na długi czas.

28. Przechowywać w lodówce pełne

Lodówka powinna zawsze zawierają zdrowe jedzenie! To pozwala uniknąć nieplanowanych wizyt w fast food i lodów / Hot dogi sprzedawcy.

29. Uważaj na gorących sosach

Ostre sosy i przyprawy, takie jak tabasco, chili, czosnkiem, pieprzem lub stymulują trawienie nie tylko, ale także zachęcać apetyt.

30. Nigdy nie przekąska w podróży

Nigdy przekąska w podróży, stoi przy kuchence lub lodówce, lub będziesz jeść więcej.

31. Jedz ziemniaki

W przeciwieństwie do popularnego przekonania i wiary wielu dietetyków, ziemniaki nie są najgorszym wrogiem szczupłości. Ze względu na wysoką zawartość skrobi, potrawy z ziemniaków dłużej zachować uczucie sytości i nie pozwól, spadek poziomu cukru we krwi.

45 sposobów oszukiwać głód

Oznacza to, że nie chcesz jeść, zwłaszcza słodycze, przez dłuższy czas. Jeść gotowane lub pieczone ziemniaki, bez dodatków. Wybierz te odmiany ziemniaków, które nie są gotowane miękkie.

32. Do masażu siebie

Głód może być tłumione przez samo-masażu: przez kilka minut, naciśnij opuszki palca środkowego na punkcie między nosem a górną wargą.

33. Czosnek

Najgorszym wrogiem apetytu jest czosnek. Funt trzy ząbki czosnku i zalać szklanką zimnej przegotowanej wody nad nim. W dzień, wlew jest gotowy. Weź 1 łyżkę przed snem.

34. Warzywa i mięso na obiad

Warzywa z kawałkiem gotowanego mięsa (nie później niż 2 godziny przed snem) są najlepsze na obiad. Aminokwasy zawarte w mięsie aktywacji hormonów spalanie tłuszczu podczas snu.

35. Czy 5 posiłków dziennie

Wymień trzy posiłki z pięciu posiłków dziennie. Gdy głodny, zjeść jabłko, jogurt lub kefir pić.

36. Jabłka z nasion

Nasiona zielonego jabłka zawierają dzienną stawkę jodu, a to hamuje chęć jedzenia.

37. Po posiłku, staram się nie marudzić przy stole

Śledź informacje Francuzek i zadać sobie pytanie, jesteś pełen tylko 20 minut po posiłku - w przeciwnym razie sygnał z żołądka nie będzie miał czasu, aby dotrzeć do mózgu.

45 sposobów oszukiwać głód

38. Oddychaj głęboko

Masz zapewne zauważyliście, że kiedy jesteś zdenerwowany, chcesz jeść. Częściej jesteśmy nerwowi, tym trudniej jest pozbyć się głodu. Można sobie z napięcia nerwowego, stosując techniki oddechowe. Wdech i wydech tak głęboko, jak to tylko możliwe. Tymczasem, policz do 5 i stopniowo rozluźnić barki i ramiona.

Następnie weź głęboki oddech, znów licząc do 5, i wstrzymaj oddech na 4 sekundy. Powtórzyć wykonywania przez 5 minut. Takie ćwiczenia powinny być wykonywane 2-3 razy dziennie lub gdy czujesz się jak jedzenie.

39. Mądrze przekąskowy

Jeśli prawidłowo przekąskę, można pozbyć się z głodu. Niektóre produkty mogą hamować organizmu greliny - hormonu, który sprawia, że ​​czujemy się głodni.

Dietetyk James Kenney radzi jeść kilka truskawek lub brokuły raz lub dwa razy dziennie. Tylko 40-50 kalorii, ale poczujesz większe uczucie sytości niż ze szkodliwego kanapkę.

40. Spadek na rośliny strączkowe

Każdy, kto zjada rośliny strączkowe 4-5 razy w tygodniu traci ok 1 kg więcej miesięcznie, niż ci, którzy po prostu z głodu! Sekret roślin strączkowych jest prosta: jest stosunkowo niskokaloryczne, zawierają dużo białka i są bardzo pożywne. Nie jeść dużo, ale będzie pełna długo.

41. Zapach wanilii

To jest rada dla tych, którzy mają apetyt na słodycze. Jeśli chcesz lody lub czekolady, wanilii Zapach zaspokoi to pragnienie bez rujnuje diety. Okazuje się, aby mieć wpływ na niektóre części mózgu i jest w stanie oszukać receptory. Weź wszystko - od żelu pod prysznic do świec zapachowych.

42. Dodaj objętość

Można oszukać głód i walka z nadwagą z większej ilości niskokalorycznej żywności. Ci, którzy pić co najmniej dwa mlecznych i pozostałych bitą koktajle dzień zużywają 12% mniej i nie czuć głodu.

Dlaczego? Sekret polega na tym, ubijając cieczy, zwiększamy objętość końcowego produktu, dodając pęcherzyków powietrza - co, oczywiście, nie mają wartości energetycznej.

43. Śniadanie jest połowa dziennej dawce

Osoba powinna mieć obfite śniadanie! Większość z nas opuścić lwią część ich codziennej diecie na wieczór, choć trzeba zrobić odwrotnie.

44. Mix różne smaki

Zaleca się spożywać żywności z różnych gustów dziennie - słodki, kwaśny, słony, gorzki, pikantny, kremowy. W połączeniu, zapewniają organizmowi składników odżywczych, zmniejszają niezdrowe poczucie głodu (czyli uzależnienie od fast foodów i przejedzenia), normalizuje apetyt i trawienie.

45. Pamiętaj o chińskiej mądrości

"Nie ma nic lepszego na szczupłe ciało niż spanie z pustym żołądkiem."

Miejsca Znajdź cukrzycę bez menu

Miejsca Znajdź cukrzycę bez menu


Wiele darmowych cukrzycę menu posiłków są dostępne online i za pośrednictwem poczty. Wiele z tych menu są proste w przygotowaniu, co sprawia, że ​​posiłek planuje wiatr.

Gdzie szukać cukrzycę bez menu

Możesz znaleźć wolne cukrzycę menu posiłków w wiele sposobów.

 • Udziału w wymianie receptury. Jeśli jesteś członkiem grupy wsparcia albo cukrzycowej w Twojej okolicy lub w trybie online, wymiana przepis jest świetny sposób, aby Vamp swoje posiłki. Użytkownicy wymieniają swoje ulubione przepisy z innymi, a wiele z tych przepisów są proste do wykonania. Jeśli nie są zaangażowane w wymianę receptury, dlaczego nie zacząć jeden?
 • Zapytaj świadczeniodawców opieki zdrowotnej. Gabinety lekarskie są notorycznie zdobywając liczne pamflety, próbek i innych publikacji. Lekarz może mieć małe książeczki z przepisów na smakowite, ale chyba zapytać o to, nigdy nie zobaczysz je. Zapytaj lekarza lub jego pracowników o wszelkich broszur receptury lub broszury mogą mieć dostępne dać bezpłatne.
 • Zamów bezpłatne publikacje pocztą. Często można zamówić elementy bezpłatne pocztą. Miejsca takie jak Moje Kupony oferuje czytelnikom wiele darmowych produktów, które po prostu zgłosić się do online i otrzymać pocztą. Często są to publikacje związane ze zdrowiem, takich jak mąka i cukrzycą menu receptur.
 • Szukaj w Internecie. Najprościej jest do wyszukiwania online za darmo na cukrzycę menu posiłków. Czasem wystarczy to, aby zarejestrować się w danym miejscu. Nie mogą być przepisy, które są dostępne do pobrania lub drukowanie, jak również.

Zasoby Internetu

Gdzie można znaleźć darmowe recepty i bezpłatne menu na cukrzycę dla osób z cukrzycą? Przeszukaliśmy internet i znalazłem kilka stron mogą okazać pomocne.

 • Dieta cukrzycowa Cukrzyca: Ta strona zawiera informacje na temat diet wyłączną cukrzycę, która zawiera przykładowe posiłki dla diabetyków, menu, listy wymiany żywności dla diabetyków oraz żywności cukrzycy przewodniki. Istnieją konkretne linki do typu 1 i typu 2 cukrzycy oraz informacji.
 • Magazyn dla smakoszy cukrzycowa: Ta strona oferuje różnorodne menu, w tym amerykańskich, południowej i latynoskich taryf.
 • American Diabetes Association: Jeśli jeszcze nie odwiedził tej strony, brakuje na bogactwo informacji. Sprawdź linki jak "Receptą na" i "Wirtualna Grocery" i upewnij się, kliknij na link "Książki & Mąka Planners".

Dodaj urozmaicić posiłki na cukrzycę

Nie wystarczy poprzestać na tych samych menu co tydzień. Oddziału i odkryć świat zdrowej żywności i receptur idealny dla Twoich potrzeb na cukrzycę!

Główne Przepisy Dish dla diabetyków

Główne Przepisy Dish dla diabetyków

Dietę cukrzycową może wydawać się skomplikowane na początku, ale jak można dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednie pokarmy, przygotowanie posiłku staje się łatwiejsze. Zrozumienie skład węglowodanów, białek i tłuszczów pozwala wybrać najlepsze potrawy dla wszystkich głównych Entrée receptur na cukrzycę. Co więcej, może być zaskoczony, jak wiele smaczne przepisy kulinarne można przygotować.

Kurczak i pierogi

Kurczak i pierogi jest jednym z wielkich żywności komfort. Ten popularny komfort jedzenie może być stosowany jako cukrzycowej zupy przepis, przekąska lub głównym daniem. Upewnij się, aby dodać warzywa z recepturą, aby dodać więcej żywienia i luzem do posiłku.

Składniki

 • 1 1/2 funta kawałki kurczaka
 • 1 1/2 szklanki wody
 • 1/3 szklanki selera, posiekane
 • 1/4 szklanki cebula
 • 1/4 łyżeczki soli
 • 1 szklanka mąki
 • 1 łyżeczka proszku do pieczenia
 • 1/2 łyżeczki soli
 • 1 łyżka skrócenie warzyw
 • 1/2 szklanki mleka odtłuszczonego

Wskazówki

 1. Usuń skórę z kawałków kurczaka.
 2. Umieść kawałki kurczaka w dużym rondlu. Dodaj wody, seler, cebulę i sól. Gotować na wolnym ogniu pod przykryciem 1 godziny lub do czasu mięso będzie miękkie.
 3. Choć gotowanie, przygotowanie pierogów łącząc mąkę, proszek do pieczenia i sól w misce. Wytnij w skróceniu. Dodaj mleko, aż ciasto będzie sztywna.
 4. Przygotowanie powierzchni lekko posypanej mąką i rolki ciasto na grubość około 1/8-calowy. Wyciąć ciasto na paski 1-calowych lub kwadraty.
 5. Wyjmij kurczaka z kości i powrócić kurczaka kurczaka magazynie. Przynieś kurczaka i akcji do wrzenia; dodaj kluski.
 6. Przykryć i gotować łagodnie 8 do 10 minut. Podawać natychmiast.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​6 porcji.

Cukrzycę wymiany na ¾ szklanki porcji: 2 Średnia tłuste mięso, 1 skrobi.

Wypchane Burgers

Wielki nowy skręcają na starym ulubionych, spróbuj farszu hamburgera z jednym z nadzieniem wymienionych poniżej. Ten przepis jest świetny, jeśli szukasz skrobię darmo posiłek. Jednak większość ludzi lubię używać kok hamburger. Wielka niskowęglowodanowa sposobem, aby cieszyć się kok jest kupić "light" bułki hamburger. Regularne bułeczki są warte dwa wymiana skrobi, ale lekkie bułeczki są tylko warto, a także zawierają więcej błonnika.

Składniki

 • 1 1/2 funta chude mielone wołowa
 • 2 łyżki wody lodowej
 • 1 łyżeczka świeżo mielony pieprz i sól do smaku

Pomysły na nadzieniem (1 łyżka każda)

 • Salsa
 • Parmezanem
 • Sos chili
 • Mięso mielone papryka jalapeno
 • Ser Bleu
 • Sos Teriyaki
 • Sos marinara
 • Mięso mielone smażone pieczarki
 • Sos hoisin
 • Szynka wędzona mielone
 • Czerwona papryka pieczona mielone
 • Feta

Wskazówki

 1. W misce wymieszać krzyżową ziemi z wody, pieprzu i soli; tworzą na 12 małych pasztecików.
 2. Umieścić 1 łyżkę żądanej nadzieniem w centrum każdego z sześciu pasztecików. Umieszczenie drugiej patty na wierzchu każdego z patty napełniania i uszczelniania krawędzi, aby zapewnić nadzienie w środku.
 3. Grill, piec lub smażyć z sprayu nonstick aż pasztecików są lekko rumiane.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​6 porcji

Cukrzycę wymiany jednej porcji: 4 Bardzo chude mięso, 1/2 tłuszczu

Anioł włosów makaron z sosem pomidorowym Owoce morza Cream

Główne Przepisy Dish dla diabetyków

Wielu diabetyków uciekać od makaronu z powodu wysokiej zawartości węglowodanów, ale nie ma powodu, pasta nie można się delektować w ramach zrównoważonej diety. Ten przepis zawiera przegrzebki, ale każdy chude mięso lub owoce morza mogą być wykorzystane.

Składniki

 • 2 łyżeczki oliwy z oliwek
 • 2 ząbki czosnku, mielone
 • 1 szklanka pomidorów, gotowane, nasionami, pokroić w drobną kostkę
 • 1 1/2 szklanki odparowuje odtłuszczone mleko
 • 1 łyżeczka majeranku
 • Świeżo mielony pieprz do smaku
 • 3/4 funta morskie przegrzebki
 • 4 1/4 filiżanki gotowanego makaronu włosów anioła

Wskazówki

 1. Rozgrzać olej na patelni na średnim ogniu.
 2. Dodać czosnek i smażyć przez 30 sekund. Dodać pomidora i smażyć przez 2 minuty.
 3. Dodaj odparowanego mleka i mieszać ciągle na średnim ogniu, aż zgęstnieje. Dodać majeranek i pieprz.
 4. Dodaj przegrzebki i gotować przez 2 minuty, aż przegrzebki włączyć nieprzezroczyste.
 5. Wlać przegrzebki z sosem nad angel włosy makaron i natychmiast podawaj.

Informacje dla dobra i Żywienia

Sprawia, że ​​6 porcji.

Wymiany na cukrzycę: 2 Skrobia, ½ mleka, ½ roślinne, ½ tłuszczu, 1 Bardzo chude mięso

Adaptacja: cukrzycowa posiłki w 30 minut lub mniej przez American Diabetes Association.

Zalecane wytyczne

Przygotowanie recepty na cukrzycę wymaga zrozumienia systemu wymiany cukrzycowa i zalecanych wytycznych, ale są też inne czynniki, które należy uwzględnić przy przygotowywaniu posiłków. Dodać zwyczaj wyboru niewybredny, całe ziarna ponad rafinowanych węglowodanów ziarna, makarony, mąki i zboża, tam gdzie to możliwe. Rozpuszczalny błonnik reguluje poziom cukru we krwi; w ten sposób, pokarmy bogate w błonnik, takich jak fasola i roślin strączkowych, są doskonałym wyborem żywności. Jedzenie umiarkowane ilości białka, o niskiej zawartości tłuszczu jest również częścią diety cukrzycowej. Wreszcie, po harmonogram dzienny posiłek pomoże regulować poziom cukru we krwi przez cały dzień.

Podstawy diety cukrzycowej

Podstawy diety cukrzycowej

Przy tak wielu dziwnych diet i porady, nie zawsze łatwo jest wymyślić plan odżywiania, które jest bezpieczne, zdrowe i skuteczne. Podstawowa dieta przeznaczona dla chorych na cukrzycę, lub z ryzykiem cukrzycy, jest zdrowy plan, który uczy dobrych nawyków żywieniowych możesz śledzić na całe życie. Ten łatwy planu trwa zgadywanie dowiedzieć się, co i ile jeść.

Podstawowe zasady diety

Lekarze z Joslin Diabetes Center (Joslin) polecam podstawową dietę cukrzycową dla cukrzycy typu 2, a także tych, którzy są narażeni na ryzyko. Na podstawie wieloletnich badań nad cukrzycą i żywienia, to nie jest dieta pozbawienia ponieważ istnieje długa lista zdrowej żywności można wybrać.

Dieta skupia się na:

Podstawy diety cukrzycowej

 • Nauczanie podstawowe zasady zdrowego odżywiania, które mają zastosowanie do wszystkich
 • Zarządzanie dziennych kalorii do spełnienia celów wagi i zdrowia
 • Zarządzanie makro-składników odżywczych, aby utrzymać poziom cukru we krwi i innych podstawowych funkcji

Co jesz

Podstawowa dieta cukrzycowa równoważy trzy ważne makro-składników odżywczych, aby zapewnić odpowiednie spożycie:

 • Węglowodany: podstawowym źródłem energii i poziom cukru we krwi
 • Białka: Need Odpowiednie spożycie i ćwiczenia dla utrzymania masy mięśniowej
 • Tłuszcze: Kontrolowane zarządzać wagę, poziom cholesterolu we krwi i innych zagrożeń chorobowych

Ile jeść

Ten podstawowy plan Joslin diety cukrzycowej dzieli całkowitego dziennego zapotrzebowania na kalorie między trzema grupami składników odżywczych w następujący sposób.

Grupa składników odżywczych Procent wszystkich kalorii Wybierać Unikać lub ograniczyć
Węglowodan
40%


Świeże owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe (fasola i groch) i odtłuszczone mleko

Wyrafinowane zboża i cukier, białe pieczywo ziemniaczana, makaron, ciastka, słodycze, słodzone napoje i alkohol
Białko 20-30%
Ryb, kurczaka lub indyka bez skóry, beztłuszczowe lub niskotłuszczowe produkty mleczne, tofu i rośliny strączkowe (fasola, groch)


Orzechy i nasiona (Chociaż zdrowe i białka-gęsty, są one ładowane z kalorii z tłuszczów i węglowodanów.)

Tłuszcz 30-35% Mono i wielonienasycone tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek, olej rzepakowy, arachidowy, słonecznikowy, sezamowy, olejów roślinnych i tłustych rybach, takich jak łosoś i śledź
Nasycone oleje, takie jak oleje palmowe i kokosowe i masło, margaryna, sosy sałatkowe i tłuszczów trans

Jeśli jesteś w programie obniżonej kaloryczności odchudzania, ten przydział procentowy zapewnia, że ​​masz wystarczająco dużo białka, aby utrzymać mięśnie zdrowe. Wybór wyższej procent białka w tej diecie cukrzycowej jest w oparciu o badania, które wskazują, że nawet niewielkie spadki procent węglowodanów z małymi wzrostu białka w diecie może prowadzić do bardziej skutecznej kontroli wagi.

Uwaga specjalna do diabetyków

Zauważ, że ten przykład plan nie został zaprojektowany specjalnie dla diabetyków typu 1 lub cukrzycą typu 2, która ma problemy z kontrolowaniem swojego cukru we krwi. Chociaż podstawowe zasady są takie same, ludzie, którzy mają te warunki muszą mieć ich dieta indywidualnie zaprojektowane do kontroli cukru we krwi. Jeśli masz cukrzycę, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat konkretnego planu żywienia. Ponadto, jeśli masz chorobę nerek, należy porozmawiać z lekarzem na temat ilości białka, który jest właśnie dla Ciebie.

Wybór kalorii

W celu stwierdzenia, rzeczywistej wysokości trzech składników odżywczych do jedzenia, należy najpierw wybrać ilość kalorii, które chcesz jeść dziennie. Jest to niezbędne, jeśli stara się kontrolować swoją wagę. Ile kalorii dziennie należy jeść jest na podstawie kilku czynników, w tym o:

 • Aktualna waga
 • Cele Waga
 • Wysokość
 • Poziom aktywności
 • Wiek

Możesz lub lekarz obliczyć BMI, miary czy aktualna masa jest proporcjonalna do wysokości. Jeśli BMI jest na nadwagę lub otyłość zakresie, można stworzyć zdrowe, niższe kalorii wyżywienie oparte na tej diecie.

Plan 1200 kalorii

Jeśli twoim celem jest, aby schudnąć, dieta oparta na przydzielanych Joslin Diabetes Center składników odżywczych może być zdrowe planu. Jeśli jesz mniej kalorii dziennie, może nie uzyskać wystarczającej ilości mikroskładników odżywczych, takich jak witaminy i minerały. Plan 1200 kalorii byłoby korzystne, na przykład, a 5 '2 "kobieta, która waży 150 kg z BMI 27,4, co jest w zakresie nadwagi (18.5-29.9), który jest umiarkowanie aktywny i chce schudnąć.

Aby uprościć plan, wybrać 40% węglowodanów, 30% białka i 30% tłuszczu. Poniższa tabela przekłada procentowe do kalorii i liczbę porcji dziennie dla każdego składnika odżywczego i przykład, jak podzielić je między posiłkami i przekąskami.

Kalorii dziennie G dziennie Porcja (g) Porcji dziennie Porcji posiłku Porcji na Przekąski
Węglowodan 480 120 15 8 2 (30 g), 2 (30 g),
Białko 360 90 7 13 4 (uncji; 28 gm) 1 (uncja; 7 g)
Tłuszcz 360 40 5 8 2 (10 g)
2

Możesz wybrać, aby podzielić się posiłkiem inaczej. Jesteś w kontroli, jak chcesz podzielić dodatków żywieniowych między posiłkami i przekąskami. Jednak, to najlepiej jeśli połączyć niektóre białka i węglowodanów w każdym posiłku.

Możesz lekarz uzna, że ​​potrzebujesz inny plan codziennie kalorii na podstawie wieku i innych czynników, takich jak poziom aktywności. Niezależnie od liczby kalorii dziennie do wyboru, po prostu upewnij się, aby podzielić składniki odżywcze, jak opisano obliczyć liczbę porcji dziennie dla każdej z nich. Jest niskokaloryczna dieta odchudzania; po osiągnąć swój cel wagi, można lekarz stworzyć inny plan kalorii, aby utrzymać swoją wagę.

Próbka Wybór żywności

Ta praktyczna próba dniu pełnym grup wybór produktów, które są liczone jako węglowodanów w jednej grupie. Obejmuje skrobię, pełnoziarniste, warzywa, skrobię i fasoli i grochu. Ten przykład daje wyobrażenie o tym, jak zachować dni gastronomicznej i menu w Twoim kalorii i składników odżywczych budżetu. Należy pamiętać, że porcja fasoli i grochu (rośliny strączkowe), a porcja mleka każdy liczy się jako jeden węglowodanów i jednego białka.

Food Group Porcji Węglowodan Białko Tłuszcz
Skrobie, pełnoziarniste, bogate w skrobię warzywa, rośliny strączkowe 4 60 g 0 g 0 g
Owoce 2 30 0 0
Beztłuszczowe mleko, inne pamiętnik 2 30 10 0
Warzywa nie-skrobiowe 3 15 0 0
Ryb, kurczaka, chude mięso, zamienniki białka 13 0 91 26
Tłuszcze 3 0 0 15
Sumy 120 91 41
Kalorii (1213 łącznie) 480 (120 x 4) 364 (91 x 4) 369 (41 x 9)

Należy pamiętać, że nie skrobię warzywa nie są wliczone w sumowaniu węglowodanów i kalorii.

Istnieje wiele wspaniałych przepisów na dania główne, zupy, sałatki i przekąski, które są zgodne z zasadami diety cukrzycowej. Istnieją także przepisy na ciasta i ciasteczka, ale należy ograniczyć je jako część zdrowej diety.

Pomocne wskazówki dotyczące zarządzania Dieta

Aby pomóc Ci zarządzać swoją dietę, nagrywać wszystko, co jeść, aby pomóc utrzymać się na torze. Istnieje również kilka ważnych faktów wiedzieć, które pomogą Ci dowiedzieć się, służąc rozmiarów i kalorii dla każdej grupy żywności.

Podstawy diety cukrzycowej

 • Skrobia (chleb, makaron, ziemniaki, itp), produkty pełnoziarniste, bogate w skrobię warzywa i owoce posiadają 15 gramów węglowodanów i 80 kalorii na porcję.
 • Rośliny strączkowe mają 15 gramów węglowodanów, 7 g białka i 80 kalorii na porcję.
 • Owoce ma 15 gramów węglowodanów i 60 kalorii na porcję.
 • Mleko jest liczona jako węglowodanów i białek. Odtłuszczone mleko ma 12 gramów węglowodanów, 10 g białka i 90 kalorii na porcję. Dla wygody można zaokrąglić węglowodanów do 15. Ta ułatwią jeśli chcesz używać węglowodanów liczenia lub węglowodanów wymiany zarządzać węglowodanów.
 • Każdy równoważne inne białko ma 7 g (1 uncja) białka w porcji. Istnieją również 2 g tłuszczu w porcji chudego białka.
 • Jedna porcja tłuszczu (1 łyżeczka lub 5 g oleju lub masła) ma około 40 kalorii.

Ważne jest, aby nauczyć się, jak czytać etykiety żywności dla wszystkich potraw mrożonych lub w puszkach towary, które kupujesz, ale zachować konserwy do minimum.

Ponadto upewnij się, pić dużo wody lub niesłodzone napoje przez cały dzień.

Osiągając swoje cele

Nie ma potrzeby, aby stres nad podjęciem decyzji, co i ile trzeba jeść, aby utrzymać odpowiednią wagę ciała i zmniejszyć ryzyko cukrzycy i innych chorób. Po tej podstawowej diety cukrzycowej może pomóc Ci osiągnąć swoje cele. Jeśli masz problemy z utraty wagi i utrzymanie go na innych diet, lub jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, to dieta jest łatwe plan, który opiera się na wyborze zdrowej żywności, a to uczy, jak zarządzać dzienny składniki odżywcze i kalorie na całe życie.

Skontaktować się z lekarzem

Dieta cukrzycowa może być zdrowy sposób jedzenia dla każdego. Przed dokonaniem istotnych zmian w diecie, to jest zawsze dobry pomysł, aby skontaktować się z pierwszego lekarza i badań, jak dużo informacji, jak to możliwe. Bądź na bieżąco i zdrowe.

Dieta 1800 kalorii menu

Dieta 1800 kalorii menu

1800 Menu kaloryczności diety oferuje szeroki wybór dań, które nie pozostawi uczucie pozbawione. W przeciwieństwie do bardzo niskiej kaloryczności diety planów, to kalorii Zakres bezpiecznie przeprowadzić na własną rękę, bez obawy o obniżenie metabolizmu lub innych problemów zdrowotnych. Spróbuj przykładowe plany menu, aby uzyskać smak, jak satysfakcjonujące Dieta 1800 kalorii może być.

Próbka 1800 kalorii Dieta Menu

Istnieje wiele miejsca na korektę w 1800 kalorii w diecie. Chociaż te stosujące dietę 1200 kalorii, dla porównania, trzeba być bardzo ostrożnym, aby trzymać się niższych wyborów kalorii żywności, mają więcej kalorii do pracy z liści można pokój poddać się leczeniu raz na jakiś czas. Pamiętaj, że średnia podaż kalorii w ciągu tygodnia lub miesiąca, który określa skład ciała, i że jeden posiłek nie złamać lub plan diety.

Poniżej przedstawiamy przykładowe menu dietetyczne do Państwa przez trzy dni warto posiłków i przekąsek. Użyj tych menu jako szablon do poczuć, jak wiele żywności należy spożywać i jakie rodzaje żywności są odpowiednie decyzje, aby dodać do 1800 kalorii dziennie.

Dzień 1

 • Śniadanie: Dwa jajka sadzone, dwa kawałki chleba tostowego z masłem, dwie łyżeczki jedna filiżanka jagód mieszanych. (469 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Plastry jabłko z 1/2 uncji ostrym serem cheddar lub jedna łyżka masła orzechowego (150 kalorii)
 • Obiad: Kanapka tuńczyk pomocą pieczywo pełnoziarniste, trzy uncje tuńczyka i łyżkę majonezu light; Puchar sok pomarańczowy i jeden Puchar marchew sztyfty (478 kcal)
 • Podwieczorek: Sześć pszenicy kwadratowych krakersy świateł w dwie łyżki hummus (160 kalorii)
 • Kolacja: Marynowane krewetki z grilla, jeden kubek brązowy ryż i brokuły na parze jeden kubek (533 kalorii)

Razem: 1790 kcal

Dzień 2

 • Śniadanie: płatki owsiane gotowane na jedną filiżankę z dwoma łyżkami lekkiego kremu i jedna łyżeczka brązowego cukru; dwie kiełbaski światła; jeden grejpfrutów z dwóch łyżeczek cukru białego. (400 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Sześć uncja wanilii 2,9 procent tłuszczu mleka lub jogurtu o smaku owoców. (160 kalorii)
 • Obiad: Śródziemnomorska Wrap (436 kalorii)
 • Podwieczorek: Jeden średni banan; jedna filiżanka niesłodzone mleko sojowe (160 kalorii)
 • Kolacja: Grillowany filet mignon; średnie pieczone ziemniaki z dwoma łyżkami lekkiego śmietaną; jedna szklanka gotowane na parze warzywa. (451 kalorii)
 • Deser: sycylijska ricotta sernik. (198 kalorii)

Razem: 1805 kcal

Dzień 3

 • Śniadanie: jedna filiżanka otręby zbożowe z jednego kubka niskotłuszczowego mleka; Jedna filiżanka mieszać kulki melona; jeden ser Puchar domek (444 kalorii)
 • Mid-rano z przekąskami: Jedna filiżanka warzyw koktajl z jednej strunie serem (150 kcal)
 • Obiad: Fast Food Hamburger z plasterkami jabłka (500 kalorii)
 • Podwieczorek: Dwie uncje teriyaki wołowiny dławiący z 1/2 filiżanki groch (150 kalorii)
 • Kolacja: Sałatka Cezar kurczaka wapna; jedna kromka chleb francuski (393 kalorii)
 • Deser: 1/2 szklanki lodów waniliowych (130 kalorii)

Razem: 1767 kcal

Trzyma się go

Zaplanuj 1800 kalorii menu diety w zależności od osobistych upodobań i celów żywieniowych, pamiętając najlepszy plan diety jest jednym można czuć się dobrze, a następnie w perspektywie długoterminowej. Jak widać, nie ma powodu, aby czuć się pozbawiony na tej diecie. Powinieneś być w stanie znaleźć wystarczająco dużo miejsca z tego budżetu kalorii, aby pomieścić kolacje się, specjalne okazje, a harmonogramy gorączkowy. 1800 kalorii w diecie doskonale pasuje do ogólnego zdrowego stylu życia, który obejmuje korzystających jedzenie z umiarem, coraz dużo odpoczynku, jak i ćwiczeń, i po prostu czuć się dobrze.

Cukrzyca: Dieta Porady dla diabetyków

Węglowodany i cukrzycy typu 2

W kontrolowanej diety na cukrzycę typu 2, zajmuję się sprawami żywności w odniesieniu do tej choroby w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Ja stanowczo stwierdzić, że odpowiednie odżywianie jest ważne dla wszystkich osób, zwłaszcza chorych na cukrzycę. Węglowodany (np węglowodany) są niezbędne dla zrównoważonej diety i z umiarem może pomóc w zwalczaniu choroby.

Nie jestem zaznajomiony ze szczegółami terapii dr Vernona lub jej kwalifikacji, choć jestem pewien, że jej intencje są uzasadnione. Myślę jednak, że należy wziąć pod uwagę:

 • Podczas gdy węglowodany są często składa się z cukrów (które muszą być ściśle kontrolowane), wiele węglowodanów nie są i umożliwiają powolne uwalnianie składników trawiennego glukozy we krwi, które pomagają nam uniknąć nadmiernego wybijanie (ostre szczyty i doliny) w naszych poziomu cukru we krwi. Węglowodany, które pomagają określane są przez mojego lekarza jako "długołańcuchowych" węglowodanów. Są one przetwarzane powoli układu trawiennego i są często w niektórych warzyw i przetworzonych produktów zbożowych umiarkowanie.
 • Wielu chorych na cukrzycę typu 2 często cierpią z powodu innych schorzeń. Ekstremalne diety, takie jak bardzo niskich węglowodanów lub wysokobiałkowych podejść, może wpływać na te diabetyków. Jako przykład, Ja podatne na skazy moczanowej, zaburzenia związane z nadmiarem kwasu moczowego we krwi. Wszelkie znaczne ograniczenie węglowodanami może powodować względny wzrost białka prowadząc do wyższego stężenia kwasu moczowego w surowicy i w końcu zawału dna.
 • Warzywa są zazwyczaj wysokiej zawartości węglowodanów w stosunku do tłuszczu i białek. Surowe ograniczenia węglowodanów może prowadzić do Dieter ograniczającego dobrej żywności, takich jak warzywa, i to jest złe.

Potrzeba do odchudzania często idzie ręka w rękę z cukrzycą typu 2. I kontrolowane mój cukrzycy za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. W ciągu sześciu miesięcy od diagnozy, byłem całkowicie wyłączyć leków przeciwcukrzycowych. W procesie, straciłem ponad 125 funtów. Zrobiłem to podczas jedzenia zrównoważonej diety, które zawarte umiarkowany poziom węglowodanów. Mój lekarz dał mi kilka prostych zasad:

 • Ograniczyć moje dzienne spożycie kalorii, około 1000 kalorii mniej niż mój organizm wykorzystuje. Można to sprawdzić, przechodząc do www.caloriecontrol.org znaleźć konkretnych liczb na temat podstawowej przemiany materii i spalonych kalorii dla wielu wspólnych działań.
 • Mamy również nagrać znaczną liczbę kalorii każdego dnia po prostu, aby nasze serce bije, nasze narządy funkcjonują, a nasz ciepło ciała na 98,6 stopni. To może być przybliżona przez zastanawianie około 12 kalorii na kilogram masy. Dla osoby, 150 funtów, czyli około 1800 dziennie. Dodać 600 kalorii i ćwiczenia codziennej aktywności i dostajesz 2400 kalorii w codziennym metabolizmie. Bardziej odpowiednie diety 1400 kalorii spożycia pokarmu dziennie spowoduje wyżej wymienionego 1000 kalorii różnicowym a tygodniowym utraty masy 2 funtów na tydzień Przy okazji, funt tłuszczu jest około 3500 kalorii. Dlatego, kiedy jeść 500 kalorii mniej dziennie, niż spalasz, można schudnąć w wysokości 1 funta tygodniowo. W 1000 na dzień, to jest 2 funtów za tydzień!
 • Lekarz zasugerował również, że dla mnie nie spożywać kalorii, niezależnie od kwoty, je podzielić na 50 procent węglowodanów (z czego połowa to "długi łańcuch"), 20 procent tłuszczów (ograniczenie nasyconych i nie pozwalają uwodorniony), a 30 procent białek. Powiększył białko o 5 do 10 procent, a obniżone węglowodany o taką samą kwotę jak mój poziom ćwiczeń (i budowy mięśni) wzrosły.

To jak to zrobiłem i udało się! Nigdy nie czułem się lepiej i wszystkich moich badań krwi wskazują, że mój ogólny stan zdrowia jest doskonały.

Korzyści z Bedtime Snack

Barbary A

Wprowadzenie
Diabetycy są powiedział oglądać to, co jedzą, utrzymać poziom cukru we krwi pod kontrolą i utrzymać zdrową wagę. Tak więc, wydaje się, że przekąski przed snem idzie przed wszystkimi tymi instrukcjami. Biorąc pod uwagę rodzaj cukrzycy i jak to wpływa na te zdiagnozowane, tuż przed snem przekąskę może rzeczywiście pomóc im.

Dlaczego Diabetycy Potrzebujesz bedtimes Przekąski
W zależności od wymagań cukrzycy cukrzycę bierze, albo wstrzykuje insulinę lub doustne leki, mógł doświadczyć nocnej kąpieli w jego poziomu cukru we krwi. Jeśli poziom idzie na tyle niska, może to być potencjalnie śmiertelne, tak małe, zdrowe przekąski nocy może zapobiec tego problemu

Doustne leki, które są zaangażowane w nocnej hipoglikemii obejmują glipizyd, gliburyd i glimepirydu. Jeśli pomija posiłki, ćwiczenia w nocy lub pije alkohol, jest on również na większe ryzyko wystąpienia objawów nocnych hipoglikemii.

Wybierz odpowiedni Przekąski
Chory na cukrzycę, który zajmuje się nocnej hipoglikemii należy wybrać około 1 grama białka i od 15 do 30 gramów zdrowych węglowodanów złożonych. Niskotłuszczowy ser, chude mleko, krakersy graham, cukru budyń lub niskotłuszczowy jogurt bez cukru są doskonałe możliwości.

Inne dobre dobranoc przekąski to 1/2 szklanki owoców w puszkach w lekkim syropie lub mały kawałek owocu. W połączeniu z około 1/2 filiżanki twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, co daje mu białka i węglowodanów, jego organizm potrzebuje, aby uniknąć epizod nocnych hipoglikemii.

Nocne Hipoglikemia
Nocna hipoglikemia rozwija się, gdy ilość cukru we krwi i ilość leku lub insuliny w organizmie diabetyków są w równowadze. On obudzić uczucie zły; może on mieć koszmar spowodowane przez jego stężenia cukru we krwi; moczenie nocne poty; zamieszanie, kiedy się obudzi lub ból głowy, a może on czuć się wyjątkowo zmęczeni rano. Jeśli nie omówić jego objawy ze swoim lekarzem, mógłby popaść w śpiączce, rozwijać drgawki lub umrzeć. Mimo, że wieczorne przekąski brzmi jak błahych zasiłku, może uratować życie cukrzyka.

Wybór przekąsek

Jeśli jesteś Snacker i diabetyków może być trudno oprzeć się szybkie pick-me-up który przechodzą w drodze do licznika wymeldowaniu lub że moim czaić się od własnych półek kuchennych.

Przeciętne gospodarstwo domowe ma frytki, krakersy, słodycze, soki, napoje gazowane i inne tłuszcze i produkty cukru ładunkiem wokół domu. Dla cukrzyka, ta żywność może oznaczać wahania cukru we krwi, objawy wysokiego i niskiego poziomu cukru we krwi i zwiększone ryzyko powikłań.

Tak, jak wybrać odpowiednie przekąsek? Jeśli zastosujemy się do wytycznych American Diabetes Association (ADA), można grupować przekąski według ich kategorii można: węglowodanów, tłuszczów i białek. Wiedząc, że zaleca się jeść 50% kalorii w postaci węglowodanów złożonych, zacznijmy tutaj.

Kilka dobrych węglowodanów przekąski obejmują:

* Świeże owoce - jabłka, kokos lub
świeże gruszki zrobić wielki przekąskę i
są niskie w węglowodany
* Vegies - zjeść wszystkie marchewki You
chcą, i wrzucić w jakiś świeżego szpinaku,
rzodkiewki, zielona fasola i sałatki, zbyt
* Pieczywo pełnego ziarna - zachować dla
sugeruje wielkość porcji i będziesz
w porządku
* 1 uncja kawałki sera o niskiej zawartości tłuszczu, lub
jogurt lub ser o niskiej zawartości tłuszczu,
ser ciąg jest wielki, zbyt

ADA sugeruje, 30% tłuszczów:

* Sera na ratunek, ponownie
* 1 uncji orzechów
* Oliwki są bardzo dobre, po prostu trzymać się
Wielkość porcji

Sugerują one również 20% białek:

* Chude plastry szynki lub indyka walcowane
się na szybki grab
* nakrętki białka, też, tak jak
ser i jogurt

Przechowywać gotowych porcji ulubionych przekąsek w lodówce, do łatwego chwytając w biegu. W ten sposób nie musisz myśleć o tym, ile podjąć, a to zmniejsza ryzyko przejedzenia.

Oczyść swoje szafki i rów wysokiej zawartości tłuszczu, żywność wysokiej kaloryczności śmieci, które mają tendencję do zapełniania półek wielu narodów.

Dodaj niskokaloryczne soki, wodę mineralną i gazowaną wodę do przekąsek półkach zachęcić nawodnienie podczas przekąskę.

Sześć Smalls Posiłki

Choć nie jest specyficzny "diety cukrzycowej," American Diabetes Association ma wskazówek, że polecam dla osób z cukrzycą.

Wytyczne te zawierają 50% węglowodanów, 30% tłuszczu i 20% białka. Dodatkowo, koncepcja 6 posiłkami małych został obsługiwane. Istnieje kilka powodów:

* Utrzymuje bardziej spójne cukru we krwi
Poziomy
* Zmniejsza chęć objadania
* Wspomaga nawilżenie
Zmniejsza uczucie głodu *,
zwłaszcza w tych, którzy są zmniejszając
spożycie kalorii lub promowania wagi
strata

1. Podczas jedzenia w regularnych odstępach 2-3
w ciągu dnia, stężenie cukru we krwi
nie ma czasu na wyrzucenie jednego
znaczny stopień. Ten wzór
jedzenie zmniejsza roller-coaster
Efekt taki dostrzec 3 posiłki dziennie.

2. Częste posiłki zmniejsza ryzyko, że
będzie binge, jak konsekwentnie mają
żywności na pokładzie, zapewniając uczucie
sytości.

3. Gdy większość ludzi jeść, pić również
napojów. Częstsze jedzenie będzie
wówczas również promować lepsze nawilżenie, po prostu
upewnij się, że są wody pitnej,
Sok z owoców o niskiej kaloryczności i innych nie-
caffeinate lub napoje alkoholowe, jak
to cię odwodnić.

4. Jeśli "diety" próbujesz stracić
waga, 6 małych posiłków zmniejsza
uczucia głodu. Nawet jeśli kalorii
lub ilość zmniejsza się, akt
jeść co 2-3 godziny zmniejsza głód
bóle i pomoże Ci być bardziej
sukces w wysiłki odchudzania.

Czy zdecydować się jeść trzy posiłki dziennie i przekąski przed snem, albo iść z 6 małych posiłków, każdego dnia, pamiętam te najważniejsze rzeczy:

* 50% węglowodanów, 30% tłuszczów, 20% białek
* Hydrat z bezalkoholowe i nie-
napoje gazowane w sumie
co najmniej 1 uncji każda 2,5 funta
od masy ciała
* Badania stężenia cukru w ​​regularnych odstępach czasu
* Utrzymać dziennika żywności
* Powiadomić lekarza do wielokrotnego wysokie
lub niskie wartości, tak aby można było pracować
razem, aby dostosować plan posiłków
i / lub leki.

Porozmawiaj z lekarzem, Nutritionist lub dyplomowanego dietetyka o planie posiłków; mogą dostarczyć więcej informacji na temat ryzyka i korzyści wynikających z planów posiłków i najlepszy sposób, aby pomóc w zarządzaniu swoją dietę i cukrem we krwi.

Rola białka w diecie cukrzycowej

Nie ma czegoś takiego jak diety cukrzycowej, jednak American Diabetes Association nie zaleca, że ​​masz 50% węglowodanów, 30% tłuszczu i 20% białka w codziennej diecie.

Rola białka obejmują:

* Aby pomóc ustabilizować poziom cukru we krwi
w ciągu dnia
* Dostarczenie aminokwasów do wykorzystania jako
paliwa mięśni szkieletowych
* Zapewniają uczucie sytości na posiłek
czasy

Białko jest wymagane, aby pomóc ciała odbudowy, a także zapewnia niezbędne składniki odżywcze, które nie występują w węglowodany i tłuszcze.

Białko pochodzi z wielu źródeł, w tym:

* mięso (także zawiera tłuszczu)
* sery (również zawiera tłuszczu)
* orzechy (także zawiera tłuszczu)
* Sojowego
* fasola i soczewica

Rodzaj białka wyboru jest mniej ważne niż upewniając się, że jesz niektórych, każdego dnia, by wspierać leczenie i odżywianie.

Porozmawiaj z lekarzem, Nutritionist lub dyplomowanego dietetyka Więcej informacji na temat białka i jak włączyć odpowiednich dostaw białka w diecie.

Równoważenie węglowodanów, tłuszczów i białek

Według American Diabetes Association, węglowodany powinny stanowić nie więcej niż 50% diety, a pozostałe 50% składa się z 20% białka i 30% tłuszczów. Wzór ten jest oparty na drodze korpus przetwarza różnych rodzajów paliw spożywczych.

Węglowodany nagrać najszybszy i to ziarna, rośliny strączkowe (groch i fasola) oraz warzywa. Te produkty mają tendencję, aby dać Ci szybszy odbiór mnie-up, który trwa przez krótki czas.

Białka dłużej przetworzyć i poziom energii trwa dłużej niż w przypadku węglowodanów choć mniejszy niż w tłuszczach. Białka zazwyczaj obejmują jaja i mięsne. To jest to, co prowadzi cię przez od posiłku do posiłku, w połączeniu z tłuszczami.

Tłuszcze są źródłem energii najdłużej działający i zapewnić stabilność linii bazowej dla cukru we krwi ponad ciągu 24 godzin.

Wszystkie te trzy rodzaje paliwa, w odpowiedniej równowagi, zapewnienie spójnych cukru we krwi w ciągu dnia, który promuje lepsze zdrowie i zmniejsza ryzyko powikłań.

Różne rodzaje węglowodanów

Węglowodany są w wielu różnych formach z potatos, warzyw i roślin strączkowych, do pieczywa, ryżu i makaronu.

Warzywa, chyba pakowane z sosami są zawarte w wielu opakowaniach, przed doświadczonych żywności są dobrym źródłem węglowodanów. Warzywa zawierają wodę i włókna, która promuje zdrowie jelit i nawilżenie, a oni wydają się być mało kalorii. Brakuje duże ilości cukrów prostych, nie dostaniesz szybki wzrost i następnie szybki spadek, jak to zrobić w przypadku innych rodzajów węglowodanów.

Ziemniaki, pieczywo, ryż i makarony są również węglowodany, jednak są one bogate w skrobie, rozbić szybko do cukrów prostych, a wydają się być wyższe w kalorie. Może to spowodować duże wahania poziomu cukru we krwi, co powoduje objawy wysokiego lub niskiego cukru we krwi. To nie znaczy, że te produkty są szkodliwe dla cukrzyka, jednak zrozumienie, jak organizm przetwarza te rodzaje węglowodanów jest ważne, aby uniknąć ich Bo objawy wahania cukru we krwi.

Wybór całe ziarna i ryż brązowy na biały chleb i ryż zmniejsza cukry proste i oferuje więcej błonnika i wyższą żywienia. Dodatkowe, wiele całe ziarna chleba zawierają orzechy lub nasiona - Członkowie rodziny tłuszczów - polegające na trwalsze stabilność cukru we krwi.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, gdy rozważa węglowodany, tłuszcz, wybrać niższą pełne ziarna, włókna i tekstury na cukry proste, przetworzone pieczywo i ryż, aby lepiej utrzymać cukrem we krwi, uzyskać większą wartość odżywczą i promować optymalną kontrolę cukru we krwi, bez skutków ubocznych cukru we krwi wahania.

Gotowanie z niskokalorycznych substancji słodzących

Z większym naciskiem na redukcję węglowodanów i kalorii w naszej diecie, słodziki niskokaloryczne są na czele. Jest to szczególnie przypadek dla osób chorych na cukrzycę.

Istnieje wiele zmniejszonej wartości kalorycznej lub o niskiej wartości kalorycznej środków słodzących dostępnych obecnie na rynku. Jeśli zdecydujesz się gotować z tych substancji słodzących, zachować te najważniejsze rzeczy na uwadze:

* Niektóre słodziki niskokaloryczne stracić
ich słodycz, gdy gotuje się w wysokiej
temperatury, albo przez dłuższy okres
czas
* Równoważność słodycz cukru
waha się od niskiej cal słodzących
* żywność wykonane z niskiej cal słodzących
nie brązowy jak te wykonane z cukru
* Low-cal słodziki najlepiej w
recepty, gdzie tylko świadczenia
słodki smak, a nie luzem lub
tekstura
* Wyniki mogą się różnić od środek słodzący
środek słodzący, aby sprawdzić
poszczególnych produktów przed tym
że w pieczeniu

Gdy zastępująca cukier, słodzik o niskiej CAL wymiany wygląda następująco:

Słodkie Jeden - cukier 12 pakiety = 1 szklanka
Równe -: 24 pakiety = 1 szklanka cukier
Splenda - 1 szklanka cukru, 1 szklanka =
Słodkie N Niski - 12 pakiety = 1 szklanka
cukier
Brązowy Słodkie N Niski - 4 TSP = 1 szklanka
brązowy cukier

Pamiętaj, że ta wymiana jest dla poziomu słodyczy, nie do zastąpienia luzem lub fakturę, które normalnie można uzyskać z cukrem.

Porozmawiaj ze swoim dietetykiem lub dyplomowanego dietetyka na temat korzystania słodziki niskokaloryczne do gotowania.

Przepisy dla chorych na cukrzycę

Oto przepis na pyszne grillowanym kurczakiem Kabob.
Składniki:
1 funta piersi z kurczaka / ud pokroić w 1 cm kawałki
4 zielone papryki, pokrojone w 1 cm klinów
1 cukinia pokroić w plasterki 1/2 cala
2 cebule pokrojone w kliny
12 grzyby (całe)
3 pomidory pokrojone na małe kliny

Marynata: 1/2 szklanki octu przyprawiona
3 łyżki oleju
1/2 ząbka czosnku, zmiażdżony
3 łyżeczki. liście oregano
2 łyżeczki. liście bazylii

marynować kurczaka w sosie kliny marynacie na jedną godzinę przed gotowaniem

Weź kurczaka i warzyw, a na zmianę ich na szaszłyki metalu. Grill ich na zadaszonym grillu nad średnich rozżarzonych węglach aż kurczak jest dobrze ugotowane (nie różowy), obracając kabobs jak gotować.
Piekarnik: grill w piekarniku w grillowaniu pan na 10 do 15 minut, aż kurczak jest ugotowane, obracając w połowie czasu pieczenia.

Doręczanie sugestie:
Możesz służyć to z 1/2 filiżanki gotowanego makaronu lub ryżu z boku.

Dwa same = 1 kabobs skrobia, 3 chude mięso, 3 wymiany warzywne; całkowita zawartość tłuszczu 5 g; węglowodany 32 g.

Rola Nutritionist

Dietetyk to osoba, która posiada wykształcenie i szkolenie na temat diety i żywienia, a kto może doradzić w zakresie zdrowego żywienia i tematów żywieniowych.

Dietetyk nie jest zarejestrowanym Dietetyk lub licencję jako lekarz opieki zdrowotnej. Mogą mieć dyplom w żywieniu, ale nie jest to konieczne, aby można się z dietetykiem.

Jeśli masz cukrzycę, pojawia się wiele pytań, w tym:

* Co mam jeść?
* Czego nie mogę jeść?
* Czy istnieje specjalna dieta Powinienem
naśladowania?
* Dlaczego muszę zjeść przekąskę przed snem?

Dietetyk może pomóc odpowiedzieć na te pytania, a także zapewnienie:

* Informacje o jedzenie prawidłowo
* Informacje żywieniowe dotyczące
Różne typy pokarmów
* propozycje odchudzania / pomysły
* Wsparcie podczas swojej diety wyzwań
* Coaching dla posiłku rozwiązywania problemów

Jeśli masz cukrzycę, nie musisz się bieżnika sama dieta i odżywianie wody. Porozmawiaj z lekarzem o skierowanie do dietetyka lub zarejestrowanego dietetyka, które pomogą Ci opracować odpowiednie plany posiłków, oraz rozwiązywaniu problemów i obaw potrzeb żywieniowych.

Niskokaloryczne słodziki

Najnowsze badania wykazały, że cukier może być zawarte w diecie cukrzycowej, jednak nie oznacza to, że należy zrezygnować z słodzików niskokalorycznych.

Cukier należy zorientowali do swojej liczby węglowodanów, jednakże niskokaloryczne substancje słodzące generalnie nie mają żadnych kalorii i węglowodanów. To sprawia, że ​​są bezpłatne żywności!

Niskokaloryczne substancje słodzące mają miejsce w diecie planu:

* One słodki smak żywności
* Nie liczy się jako węglowodanów
* Nie są tłuszczu
* Mogą być dodane do planu posiłków
Zamiast podstawioną
* Są zatwierdzone przez FDA
* Cukrzyca Associates amerykańskie
akceptuje te substancje słodzące jak bezpieczne i
częścią zdrowej diety

Istnieją różne rodzaje słodzików niskokalorycznych, ale cztery podstawowe typy:

1. Sacharyna - Sweet N Niski, Sugar Twin
2. Aspartam - NutraSweet, Equal
3. acesulfam potasu - Sweet Jeden, Sunett
4. sukraloza - Splenda

Te dodatki niskokaloryczne nie doda kalorii, tłuszczów i węglowodanów w diecie, można delektować się bez obawy o wpływ na Twoje cukru we krwi lub talii.

Ryzyko i korzyści z niskokalorycznych substancji słodzących

Istnieje wiele informacji tam o obniżonej cukru i kalorii lub niskokalorycznych substancji słodzących. To może być trudne, aby uzyskać informacje, które są potrzebne, aby dokonać najlepszych decyzji dotyczących planu diety.

Jeśli rozważasz dodanie zmniejszone lub niskokaloryczne substancje słodzące do swojej diety, może warto rozważyć następujące ryzyka i korzyści:

Zagrożenia:

1. Cukier-alkohole - jeden typ o obniżonej
kalorii słodzik - nie są ani cukry
ani alkoholi. Stosuje się je do słodzenia
bezcukrowe gumy i cukierki i może powodować
biegunka i inne rozstrój żołądka,
podnieść poziom cholesterolu i cukru we krwi.
2. NutraSweet w dużych ilościach może
faktycznie wzrost apetytu.
3. sacharyna, choć nie są szeroko stosowane
więcej, uważa się, że powoduje raka
u szczurów.
4. niskokaloryczne substancje słodzące nie mają odżywcza
wartość.
5. mogą wpływać na smak napojów
oraz produkty spożywcze, a niektóre mogą zostawić
posmak.

Korzyści:

1. Niskokaloryczne substancje słodzące, z
wyjątkiem alkoholi cukrowych, takich jak
mannitol i sorbitol, są "wolne środki spożywcze" -
dodają kalorii i węglowodanów do
żywności i napojów.
2. Wiele teraz mają podobny gust jak cukier.
3. Można gotować z niskokalorycznych substancji słodzących
wykonując specjalne recepty.
4. Nie zawierają tłuszcze, węglowodany i białka
5. Można je dodawać do swojej diety, a nie
być podstawiona
Akceptujemy 6. ADA je jako część
zdrowa dieta.

Podjęcie decyzji o tym, czy korzystać z obniżonej lub słodziki niskokaloryczne wymaga badań.

Porozmawiaj z lekarzem, dietetykiem lub dietetyka, o którym zmniejszona kalorii lub niskokaloryczny słodzik byłby odpowiedni dla Ciebie.

Węglowodany w owocach i warzywach

Różne produkty mają różne wartości węglowodanowe i ważne jest, aby mieć świadomość, z których owoce i warzywa są bogate w węglowodany, tak, że osoby chore na cukrzycę mogą skutecznie zrównoważyć ich diety.

Jeśli lubisz owoce, iść z surowych jabłek i gruszek, moreli i orzechów kokosowych, wszystkich rodzajów owoców, w tym porzeczek. Warzywa, które są niskie lub umiarkowane węglowodanów to zielony groszek, buraki, kalafior, brokuły, sałata i inne warzywa.

Owoce i warzywa, które są wyższe w węglowodany są winogrona, owoce cytrusowe (najwięcej, bo błon), owoce drzewa chlebowego, ananas, groszek, kukurydza i mamałyga.

Świeże, gotowane na parze, pieczone i surowe są generalnie lepsze niż inne metody przygotowania owoców i warzyw, jak ważne składniki odżywcze mogą zostać utracone z gotowania i ogrzewania niektóre pokarmy mogą zmienić nie tylko ich, ale także ich spójności liczbę węglowodanów.

Jak wszystkie rzeczy, umiar jest kluczem do zrównoważonej i zdrowej diety, dla osób z lub bez cukrzycy,

"Bez cukru" Dilemma

Może teraz reklamuje produkty są "bez cukru", "niska zawartość tłuszczu", "niskie węglowodany" i wiele innych. Czy coś jest bez cukru lub o niskiej zawartości tłuszczu sprawiają, że bezpieczne dla diabetyków do jedzenia? Właściwie, proste węglowodany proste węglowodany jest, jeśli chodzi o choroby, czasami jednak różnica jest w tym, jak organizm przetwarza gaźnik.

W pokarmów zawierających cukry proste, organizm przetwarza paliwo cukrową bardzo szybko, co spowoduje skok na poziom cukru we krwi. Często wtedy bumerang efekt nagłego spadku cukru we krwi, pozostawiając uczucie zawrotów głowy, mdłości i słabe.

W "cukru" żywności, często zamiennika cukru faktycznie inny naturalnie występujący "cukier" jak fruktozy lub laktozy. W pokarmów zawierających laktozę, maltozę, fruktozę lub miód, jedyną rzeczą, która sprawia, że ​​ich "bez cukru" jest brak cukru trzcinowego. Zawierają one kolejną naturalną formę cukru, można przewidzieć podobny wzrost i spadek cukru we krwi, choć ze względu na rosnącą złożoność cząsteczki, efekt jest zazwyczaj mniej dramatyczne.

Obecnie najbardziej popularną słodzącą - Aspartam - faktycznie na bazie cukru, ale cząsteczki zostały zmienione w celu usunięcia struktury cukrowej-zasadowej, który jest problemem w prostych cukrów, a te, które mają cukrzycy. Jednak, bez cukru, nie oznacza, że ​​można jeść wszystko, co chcesz.

Bądź mądry temat planu diety. Pobierz skierowanie do zarejestrowanej Dietitician lub dietetyka pomoże Ci podjąć "tłuszczu" z etykietami żywienia. Bycie inteligentnym o diecie pomoże ci lepiej kontrolować chorobę i zmniejszyć ryzyko powikłań

Niskosłodzone dżemy i galaretki

Ma szeroki zakres niskich cukru i bezcukrowe dżemy, galaretki, a zachowuje się na rynku. Wielu ludzi jak również może samodzielnie, ale diabetycy muszą być ostrożne ich spożycie węglowodanów i cukru. Jeśli jesteś w domu Canner i chcą spróbować swoich sił w niskiej cukru lub bezcukrowych receptur, oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

* Oprócz dodawania słodyczy, cukru
pomaga w tworzeniu żelu i
zmniejszeniu ryzyka zepsucia.
Obniżenie zawartości cukru może mieć wpływ
żelujący i zachowanie.
* Niskokaloryczne substancje słodzące mają różne
Stabilność po podgrzaniu, z pewną przegraną
niektóre z ich słodyczą z gotowania.
* galaretki i dżemy, które są wykonane bez
obróbka cieplna musi być
w lodówce, aby zapobiec psuciu.

Tworzenie własnych niskie zacięć cukru i galaretki może być świetną zabawą, a może masz więcej możliwości w swoich smaków jeśli mieszać i łączyć swoje ulubione owoce.

Skontaktuj się z firmą, która sprawia, że ​​słoikach dla receptur.

Woda i Cukrzyca

Czy widziałeś kiedyś przepis w której wzywa do "zmniejszania" coś o 50%? Co to oznacza gotuje wodę z jedzeniem, dopóki nie jest 1/2 objętości, że to jest obecnie. Proces ten koncentruje się na jedzenie.

Gdy organizm dostaje za mało wody, wszystko staje się koncentruje. Obejmuje cukru we krwi. Gdy pacjent jest odwodniony, mocz staje się ciemniejszy, zaparcia i stajesz swoje cukru we krwi idą w górę.

Najlepiej byłoby, gdyby każdy człowiek powinien pić 1 uncji wody każdego dnia, za każde 2,5 kg masy ciała. Jeśli nie osiągnąć ten cel, wszystko jest bardziej skoncentrowany w krwiobiegu - obejmuje to poziom cukru we krwi.

Kiedy widzisz wysoki poziom cukru we krwi, następnie traktować go poprzez zmianę dawki twojego leku. Jednak f wysokość cukru we krwi jest fałszywe, ponieważ nie ma wystarczającej ilości płynów na pokładzie, może być dając sobie niepotrzebnej dodatkowej insuliny.

Najlepszym sposobem, aby uniknąć odwodnienia i możliwe powikłania to:

1. napój 1 uncji wody na każdy 2,5
funtów masy ciała
Napoje 2. Unikaj że odwodnić, takie
jak kawa, napoje gazowane z kofeiną, słodkich
napoje alkoholowe i nic
3. jeśli ćwiczysz, dodać więcej wody do
zrekompensować pocenie i szybkie
oddech - tracisz wodę, gdy
oddychać szybko
4. jeśli robisz przymiary moczu, sprawdzić
Twój ciężar właściwy (stężenie
z moczu). Jeśli wartość jest wyższa
ponad 1,030 niż trzeba uzyskać więcej
wody na pokładzie.

Trzymaj się na Żywności Diary do śledzenia trendów na swoje cukru we krwi, a stan nawodnienia.

Porozmawiaj z lekarzem lub Dietetyk o więcej sposobów, aby zachować nawodniony.

Zmniejszonej kaloryczności i słodziki - Alkohole cukrowe

Cukier-alkohole w rzeczywistości nie zawiera alkoholu, i nie są prawdziwymi cukry. Są jednym typem dolnej słodzącego kalorii stosowanych w bezcukrowych słodyczy i gumy, desery, które przekształca się w obu tłuszczów i węglowodanów w wątrobie.

Duże ilości alkoholi cukrowych może przyczynić się do podwyższenia poziomu cholesterolu i wysokie stężenia cukru we krwi, szczególnie gdy stężenie cukru we krwi jest już poza kontrolą.

Niektóre przykłady alkoholi cukrowych są:

* Mannitol - ekstraktu wodorostów
* Sorbitol - wykonane z cukrów owocowych
* Ksylitol - ekstrakt z drewna brzozy

Istnieją pewne określone korzyści zdrowotne przy użyciu substytutów cukru, w tym: 1) zmniejszenie ryzyka dla ucha i zakażenia układu moczowego, 2) zmniejszył częstość występowania próchnicy zębów, oraz 3) nie upośledzenie czynności układu odpornościowego, co jest widoczne z wysokim poziomem konsumpcji cukru ,

Jednak przy użyciu cukru-alkohole stanowią również zagrożenie dla niektórych osób, w tym:

* Pogorszenie jelita Sundrome
* Biegunka
* Nudności
* Zwiększone ryzyko choroby
siatkówki oka (w szczególności fruktozy)
* podwyższone stężenie triglicerydów (złe
cholesterol)
* Skok cukru we krwi, jeśli krwi
glukozy jest już wysokie

Na cukrzycę, ryzyko choroby oczu to czynniki, które nie powinny być podejmowane pochopnie i obawy dotyczące skoki cukru we krwi i podwyższone stężenie triglicerydów może mieć mocne argumenty przeciwko zużyciem alkoholi cukrowych.

Czytaj etykiety odżywienie dziąseł i bezcukrowe cukierki dla typu słodzik bez cukru używanego i skonsultować się z lekarzem, dietetykiem, dietetyka lub innego pracownika służby zdrowia w celu uzyskania informacji na temat substytutu cukru, oraz ich wpływ na cukrzycy.

Utrzymywanie Węglowodany przyjazdu

Kiedy myślisz, węglowodanów, co przychodzi do głowy? Chleb, makaron lub ryż? Galaretki, miód lub cukier? Owoce i warzywa? Cóż, wszystko to są węglowodany!

Wszystkie te potrawy muszą być zorientowali do swojej cukrzycowej plan posiłków, w połączeniu z tłuszczów i białek, aby ustabilizować poziom cukru we krwi i zmniejsza ryzyko powikłań związanych z wysokiego lub niskiego poziomu cukru we krwi.

Kluczem do utrzymania stężenia glukozy we krwi na cel jest do równowagi węglowodanów w ciągu dnia. To dobra zasada, aby średnio od 45-60 gramów na każdym głównym posiłkiem, choć mogą się różnić w zależności od masy ciała i tego, czy starasz się schudnąć.

Porcje są kolejnym ważnym elementem zarządzania węglowodanów. Sprawdź zbiornik na zalecanej porcji, czyli jedno małe jabłko jest jedna porcja lub 1/2 szklanki jabłkowym lub 1 kromka chleba. Prowadzenie w ramach zalecanych porcji daje więcej miejsca do urozmaicenia codziennych wyborów węglowodanów, zachowując swoje numery w kolejce.

Bądź kreatywny i myśleć poza pole. Jeśli chcesz osłodzić swój przekąskę lub posiłek, sprawdź węglowodanów i zrobić "handel". Jeśli chcesz ciasteczka na lunch, spróbuj dodać kurczaka z zieloną sałatą, zamiast kanapki sałatka z kurczaka. Z tym, handlujesz część chleb dla plików cookie i nadal pobytu w terminie planie posiłków.

W diecie zalecanej American Diabetes Association, węglowodany powinny stanowić w przybliżeniu 50% dziennego spożycia. Ustawiając cel węglowodanów dla posiłki i przekąski, trzymając się sugerowanej rozmiaru obsługującej i kreatywność, twój może utrzymać w ryzach węglowodanów.

Cukier i inne substancje słodzące kalorii

Eksperci używane uwierzyć, że cukier może spowodować szybki wzrost cukru we krwi w cukrzycy. Badania pokazały jednak, że cukier ma w przybliżeniu ten sam wpływ na poziom glukozy we krwi, jak inne węglowodany, podnosząc poziom cukru we krwi w tym samym tempie.

Diabetycy muszą pracować cukru w ​​diecie, stosując je tak samo, jak każdą inną węglowodan. Pamiętaj, że większość słodycze i desery, które zawierają cukier nie zapewniają wartość odżywczą można znaleźć w zdrowszej żywności, a wiele z nich jest wyższa w tłuszczu i kalorii.

Choć substancje słodzące, takie jak miód, brązowy cukier i melasę może brzmieć zdrowsze, są cukry, zbyt, a także musi być zorientowali się w planie posiłków jak węglowodany.

Zaspokojenie swoje słodycze można osiągnąć zachowując w swoim planie posiłków. Spróbuj tego:

* Suszone lub świeże owoce
* Zmniejszać swój ulubiony słodki upominek
* Zmniejszyć tłuszczu i cukrów w swoim
ulubione przepisy
* Wybrać niższy kalorii, tłuszczu niższe
wersje swoich ulubionych słodyczy
* Korzystać z niską kalorii słodzik zamiast
cukru

Prowadzenie w ramach planie posiłków może być wyzwaniem, gdy masz na coś słodkiego, ale pamiętając, że wszystkie cukry dodać samo, może pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji dotyczących swoich słodkich smakołyków!

Indeks glikemiczny i Cukrzyca

Kiedy człowiek spożywa pokarm zawierający węglowodany, takie jak chleb lub warzyw, cukru we krwi wzrasta ich. Interesujące jest jednak, że nie wszystkie węglowodany zwiększenie stężenia cukru we krwi w tym samym tempie.

Jak wysokie stężenie cukru we krwi wzrasta trzy godziny po zjedzeniu węglowodanów jest znany jako "indeks glikemiczny".

Uzbrojeni w te informacje, można podejmować lepsze decyzje o ich rodzajów żywności - zwłaszcza węglowodanów - że jesz, aby uniknąć skoki cukru we krwi.

Do myślenia: prostsze węglowodany, szybszy skok, ponieważ organizm nie ma zużywać dużo czasu i energii, by złamać go.

Tak więc, jeśli biorąc pod uwagę wybór między jedzeniem pocałunek czekoladowe i owoc, owoc będzie trwał dłużej na przetwarzanie i dlatego powoduje mniejszy skok niż czekolada., A zatem będzie niższy indeks glikemiczny!

Alkohol i cukrzyca

Alkohol jest uważany węglowodan, i to bardzo łatwo rozkłada się do cukrów prostych. W związku z tym, może mieć zasadniczy wpływ na swoim cukru we krwi.

Podobnie jak można sprawdzić, czy jedzenie czekolady, cukru we krwi gwałtownie wzrasta, a następnie spada równie szybko, co może prowadzić do objawów hipoglikemii - niski poziom cukru we krwi - w tym zawroty głowy, osłabienie, pocenie się, nudności.

Alkohol działa również jako środek moczopędny, ciągnąc płynu z organizmu przyczynia się do odwodnienia. Wyniki odwodnienie w stężeniu cukru we krwi, co znacznie wpływa na skuteczność insuliny, wymagające korekt w swoich dawek insuliny.

Porozmawiaj z lekarzem na temat wpływu alkoholu na swojej cukrzycy, aby zmniejszyć ryzyko negatywnych efektów. W razie wątpliwości, zostaw to!

Węglowodanowe wybór na planie posiłek cukrzycowa

Według American Diabetes Association, nie ma czegoś takiego jak "diety cukrzycowej." Zamiast tego, promowanie zdrowej diety z połączeniem 50% węglowodanów i 20% białka i 30% tłuszczu.

Pod względem węglowodanów, jedna wymiana owoców jest równa jeden węglowodan, taki jak jeden mały jabłko lub pół szklanki soku pomarańczowego.

Skrobia jest jedna wymiana jednego węglowodanów, na przykład jedną kromkę chleba, pół filiżanki gotowanych zbóż, lub 1/2 średniej pieczone ziemniaki.

Vegetables are lower in carbohydrates, and 1/2 cup of most non-starchy vegetables will be about 5 grams of carbohydrate, so 1 1/2 cups of broccoli would equal one carbohydrate choice, for example.

Eight ounces of low fat milk or sugar free yogurt is also one carbohydrate choice.

Learning to use "exchanges" allows to you go into any dining setting and make good choices regarding your carbohydrate. Ask your physician for a referral to a Nutritionist or Registered Dietitian, or contact your local chapter of the American Diabetes Association for more information about food exchanges and your diabetic meal plan.

Keeping a Food Diary

For the diabetic person, diet is one of the primary tools used to control the disease, reduce adverse symptoms and promote health and well-being. The American Diabetes Association recommends a diet consisting of 50% carbohydrates, 30% fats and 20% proteins. This diet "blend" provides for stable metabolism and decreases the roller-coaster effect in your blood sugars.

How do you know if you are doing well with these dietary guidelines? By writing it down, of course!

It doesn't have to be complex - a small spiral notebook in your purse or pocket, and a pen, are all you need to start your diary. Put the date at the top of the page and jot down what you eat for meals, snacks and beverages. At the end of the day, look over your list and make little notes about how you felt after each meal or snack, what your mood was, and how you responded.

Many people find that when they are feeling blue or frustrated, they tend to eat more simple carbs - they provide a quick pick-me- up, but also a quicker drop in sugars, as well. This can leave you feeling even bluer or low on energy - making you want to get a quick boost, again.

In recognizing your own eating patterns, you can put a plan in place to cope with your blue moods and life frustrations, without sabotaging your diet and your health.

Then you can jot down your successes, too!

Why Should I See a Registered Dietitian?

A Registered Dietitian has a degree in Nutrition/Dietetics and clinical training, has passed a National Exam and is considered a diet and nutrition expert. They are professionally licensed in each state and have a professional association.

They can provide you with important information on your dietary needs, in terms of your diabetes, and can help you:

* learn about foods and their risks and
benefits on your diet plan
* design healthy menus that are tasty
and work within your diabetes plan
* understand how the body processes
food nutrients and the impact on body
systems
* map out a weight loss plan
* monitor your nutritional markers
(albumin, hemoglobin, A1C)
* make recommendations to your
physician for dietary changes, labs
or supplements

These professionals specialize in diet and nutrition and, like any other specialist, they have the most current knowledge in their specialty, and possess the tools necessary to help you manage your diet, lose weight and eat healthier.

Their knowledge aids you in reducing risks for complications related to diabetes, including:

* Wysoki poziom cholesterolu
* high blood pressure
* Otyłość
* stroke
* anemia
* ketoacidosis

A Registered Dietitian is an important part of your healthcare team, to better manage your diabetes and reduce the risk for serious complications.

Talk to your doctor or Diabetes Educator for a referral to a Registered Dietitian in your area.

Reading Nutrition Labels

The Nutrition Information provided on food labels can help you make good dietary choices, and avoid some nutritional pitfalls, that can impact your diabetic meal plan.

When looking at a nutrition label:

1. Make note of the calories - this value
includes carbohydrates, fats and
proteins. It isn't just about the
calories, but about the percentage of
calories that are fats, carbs and
proteins.
2. Look at the number of calories made
up of the fat portion of the product.
If the fat content is higher then 25% of
the total food value, you may want to
skip this food.
3. For the fat calories, look at saturated
and unsaturated fats. Unsaturated fats
are easier for the body to breakdown and
are, therefore, healthier.
4. Is the food product sugar-free or low-
calorie? Remember that many low-calorie
or sugar-free foods still have carbs.
Look for the carb content, and then for
the sugar content. Fruit may be
naturally sweet, but that sweetness
comes from a type of sugar, and that
counts in your carbs.
5. Pectin used to thicken foods is a carb,
and may add calories to your foods, such
as jams, jellies and fruit spreads.
Even low-sugar jams may contain pectin,
and therefore have carbs, though may
have less nutritive value.
6. Check out the fiber. Fiber is important
to combat constipation - a complication
of diabetes. Foods should contain at
least 3 grams of fiber per serving to
have an impact.
7. Sodium is also a concern, especially in
managing blood pressure. A low sodium
diet has 2000 mg of sodium. Shoot for
values between 2000 and 3000 mg to
reduce the impact on blood pressure and
fluid retention, unless your physician
directs otherwise.

Learning to get the most out of nutrition labels will help you get the most out of your foods.

Fad Diets and Diabetes

Every time you open a newspaper, there is another diet being touted as the best new breakthrough in losing weight.

Quick and easy schemes for losing weight may seem appealing, especially if the doctor has told you to drop pounds in order to better control your diabetes, and losing weight has not been easy for you, in the past. But what impact do these fad diets have on your body and your disease?

Some popular "new" or fad diets are:

* Atkins Diet
* Southbeach Diet
* Blood Type Diet
* Mediterranean Diet

In looking at each diet, there are both risk and benefits for the diabetic person that need to be considered, and discussed with your physician, before beginning the diet.

1. The Atkins Diet - this diet is based on the belief that our bodies do not manage carbs effectively, and we must retrain them. The diet is high protein and fat, and gradually adds carbs.

Risks: 1) High fat diets can increase cholesterol - a risk factor for developing diabetes and complications of diabetes,
2) High protein levels have been implicated in diabetes in young people, are difficult for the kidneys to process and can cause ketoacidosis - a serious complication of diabetes associated with the body using protein and fat for fuel, instead of carbs

Benefits: 1) rapid weight loss

2. Southbeach Diet - a three-phase plan that is also low-carb, high in proteins, but low in fats, in which you gradually add your carbs back in, using a list of "Foods to Enjoy" and "Foods to Avoid."

Risks: 1) Low carbs and high proteins can cause ketoacidosis - a serious complication of diabetes

Benefits: 1) Three meals + six snacks each day decreases cravings and roller-coaster blood sugars, 2) Uses Glycemic Index (the rate at which a food raises the blood sugar) to help make food choices - leans toward whole grains, fresh fruits and veggies.

3. The Blood Type Diet - touts that different blood types need different types of nutrients, and that eating the "wrong" food their their blood type would cause serious injury to the body.

Risks: 1) Not based on scientific fact, the information in the diet may frighten or mislead the readers, into unnecessarily limiting intake, 2) Limits foods for certain blood types, that have known health benefits, which may result in high cholesterol, ketoacidosis, anemia, and malnutrition.

Benefits: 1) None identified.

4) The Mediterranean Diet - based on intake of a wide variety of grains, fruits and vegetables, moderate protein, unsaturate fats and seafood.

Risks: 1) Suggests wine in moderation - causes blood sugar fluctuations and can contribute to mood swings.

Benefits: 1) Low in red meats and animal fats, touting fish and unsaturated fats can decrease cholesterol, 2) Balanced diet including all food types, to provide core nutrients, 3) High in essential fatty acids and antioxidants - touted as cancer preventatives

Each diet listed above has both risks and benefits, with some demonstrating greater potential risks for complications for persons with diabetes, due to the complex needs of your body.

Obtain information about the diet you are considering, and then meet with your physician, Nutritionist or Diabetes Educator to discuss the risks and benefits of the diet, and it's potential impact on you.

Dietary Fat and Diabetes

Everyone knows the word "cholesterol" and we also know that it is supposed to be "bad" for us, but not enough people know why.

For the non-diabetic person, cholesterol contributes to fatty plaques that can form inside the blood vessels. This causes narrowing of the blood vessels, resulting in poor circulation and high blood pressure. Also, parts of these plaques can break off and travel to the lungs, heart and brain, causing heart attack, stroke and pulmonary embolus. Any one of these can be fatal.

For the diabetic person, the risks increase further, since simply having the disease already contributes to circulatory problems, heart disease, kidney disease (impacts blood pressure) and increases your risk for stroke.

Many dietitians now recommend that dietary fat be 30% or less of the diet, with less than 10% of the diet as saturated fats. Saturated fats do not break down as easily within the body as unsaturaged fats, and are therefore mor apt to cause health problems.

Keeping your saturated fats low, your total fat intake not more than 30% of your diet and embracing a healthy lifestyle that includes proper diet, exercise, fluids and blood sugar monitoring, can help to decrease your risk of developing heart, kidney and neurologic disease.

Here's to your health!

Being a Diabetic Vegetarian

Yes, you can be diabetic and a vegetarian.

As with most vegetarian diets, ensuring complete sources of protein and adequate sources of fats are key to stabilization of blood sugars, since both are vital for the diabetic.

For vegetarians who eat eggs and cheese, getting adequate protein and fat can be less challenging than with more restrictive vegetarian diets. However, beans and rice, soy foods and beverages, nuts and nut-based products can provide the necessary protein and fat resources the body requires to sustain blood sugar levels and prevent hypoglycemia.

As with any diabetic diet, three primary meals combined with snacks (or six small meals) offers the most satisfactory results in terms of blood glucose management.

A nutritionist or registered dietitian can assist you in mapping out a diet plan for your diabetes that honors your dietary choices, and provides you with the important nutrients in the necessary quantities to support blood sugar stability and reduce the risk for diabetes-related complications.

Portion Control: Everything in Moderation

You have the heard the phrase, “everything in moderation.” This also holds true when you have diabetes.

Portion control is an important part of managing your blood sugars, stabilizing your metabolism and ensuring adequate nutrition.

How do you determine a portion? That depends on what you are eating. Na przykład:
* ice cream comes in a ½ cup portion
* most vegetables also come in ½ cup
servings
* cereals are generally ¾ cups to a
serving
* meat is 2-4 ounces, depending on the
meat or fish product
* one egg is a serving, as is 1 ounce
of cheese, 8 ounces of milk, and 4
ounces of fruit juice
* yogurt comes in an 8 ounce serving
* cottage cheese comes in ½ cup

If you are not used to eating according to the recommended serving sizes, the amount may seem small, at first.

Drink extra water at each meal, to provide a feeling of fullness, eat slower, take smaller bites and put your fork or spoon down between bites. These tips will help you feel more full, and make the portions seem more reasonable.

As always, talk to your Nutritionist or Dietitian to get more serving size information and suggestions for taking control of your portions and your diet.

Eating Out Without Blowing Your Diet

Eating out does not have to mean trouble for those with diabetes, but here a few guidelines to help you navigate the eating-out dilemma:

1) When eating out, ask for a nutrition
guide. Almost all restaurants and
fast food places have nutrition
guides, with the calories, fat
content, and carbohydrate amounts
for different foods to help you make
good food choices.
2) Choose traditional restaurants over
fast food, whenever possible. They
serve a wider selection of foods,
which can be prepared to order, with
lower fat and sugar content
3) Look for the low fat or "Heart
Healthy" menu choices, and then
choose the smaller of the available
portions, ie 6oz versus a 10oz
steak.
4) Avoid alcoholic beverages and the
dessert tray. Go for fruit juices,
water or milk, and simple desserts
such as ice cream or a fruit cup.

For additional tips on eating out with diabetes, contact your local chapter of the American Diabetes Association.

Eating out is an enjoyable experience, and having diabetes should not take the fun out of it. Bon Apetit!

System Wymiany cukrzycowa

System Wymiany cukrzycowa


Świetny sposób dla osób z cukrzycą, aby zarządzać swoją dietę i cukru we krwi jest za pomocą systemu wymiany cukrzycowej. To działa, ponieważ jest to łatwe. Nie ma kalorii węglowodanów i liczenia, a przede wszystkim, że środek spożywczy mogą być zawarte w diecie. To się nazywa system wymiany, ponieważ podobne środki spożywcze są zgrupowane razem. Wszystkie pokarmy w pewnej grupy będzie miał o tej samej ilości węglowodanów, białka, tłuszczu i kalorii. W obrębie każdej grupy porcja jednego żywności może być "wymieniane" na porcję czegoś innego. Pomaga to zapewnić różnorodność w diecie i pomocy w zarządzaniu cukru we krwi.

Obliczanie kalorii Uprawnień

System wymiany cukrzycowej jest wokół wyboru odpowiednich pokarmów i monitorowania odżywcze. Ponadto, chorzy na cukrzycę muszą być bardzo świadomi rodzaju żywności jedzą na co dzień. Aby dowiedzieć się, poziom kalorii i dowiedzieć się, ile porcji każdej grupy żywności, jakie można każdego dnia, które często określa się jako "codzienny posiłek wzór," trzeba kalkulatora, glukometr, jedzenie pamiętnik, i Krew dziennika cukru.

 • Oblicz swój wskaźnik masy ciała (BMI) - Aby to zrobić, po prostu zmienić swoją wagę (mierzony w funtach) przez 703. Następnie należy podzielić tę liczbę przez wzrost (w calach), a następnie podzielić swoją odpowiedź jeszcze raz przez wzrost , Przykład: 150 funtów x 703 = 105.450 / 68 cali = 1550/68 = 22 BMI
 • Określ swój stan BMI - Zazwyczaj BMI 18,5 do 24,9 jest uważane za normalne; BMI od 25 do 29,9 uważa się za nadwagę, a BMI powyżej 30 i jest uważany za otyłego.
 • Zasiłek kaloryczne - Jeśli jesteś w normalnym zakresie BMI, jesteś generalnie dozwolone między 1800 i 2000 kalorii dziennie. Jeśli jesteś w nadwagi zakresie BMI, to zazwyczaj są dopuszczone około 1600 kalorii dziennie, a jeśli jesteś w grupie otyłych zakresie, jesteś generalnie dozwolone między 1200 i 1400 kalorii dziennie.
 • Węglowodany - Po określeniu swoich uprawnień BMI i kaloryczne, musisz określić ilość węglowodanów w codziennej diecie. Aby to zrobić, należy pomnożyć przez 0,43 zasiłek kalorii, a następnie podzielić tę liczbę przez 4. To jest, jak wiele węglowodanów gramów można mieć każdego dnia. Na przykład: 1400 (kalorii) x 0,43 = 602/4 = 150 węglowodanów gramów.

Jak działa system wymiany cukrzycowa pracy?

Gdy znasz swoje dzienne spożycie węglowodanów, można teraz określić liczbę wymian węglowodanów są dopuszczone każdego dnia. Aby to zrobić, należy podzielić dzienną liczbę węglowodanów przez 15. Przykład 150 (g węglowodanów) / 15 = 10 wymian węglowodanów dziennie. Należy pamiętać jednak, że system wymiany ustala się na podstawie kilku obszarach, w tym następujące:

 • Wagi i wzrostu
 • Wiek
 • Poziom aktywności
 • Cele Waga

Ponieważ te czynniki są ważne, należy porozmawiać z lekarzem przed przystąpieniem do systemu wymiany. Jednak ważne jest również, aby pamiętać, że należy zaplanować swoje posiłki wokół liczby węglowodanów masz przydzielonych każdego dnia. Dzień powinny znaleźć równowagę między swoimi dozwolonych węglowodanów całym śniadanie, lunch, kolacja i przekąski.

Poznawanie Porcje

Gdy już wiesz, ile porcji z każdej grupy żywności mają na dzień, ważne jest, aby wiedzieć, co jest rozmiar służąc tak wiesz, ile jeść.

 • Pieczywo, płatki, makarony i - Jeden wybór skrobia jest jednym kromka chleba, pół Angielski muffin, ¾ szklanki niesłodzonego gotowe do spożycia płatki zbożowe, makaron lub 1/3 szklanki.
 • Skrobi warzywa - Niektóre warzywa, takie jak kukurydza, groch i ziemniaki są w grupie skrobi, a nie grupy warzyw, ze względu na wysoką zawartość cukru. Ich porcje są ½ szklanki kukurydzy lub grochu lub 3 uncji pieczone ziemniaków.
 • Dla skrobi warzywa - porcja nonstarchy warzyw jest 1/2 szklanki gotowanych lub 1 szklanka surowego.
 • Owoce - porcja owoców waha się, ale wspólne owoce są jabłka (4 uncji), banan (4 uncji) i pomarańczowy (6 1/2 uncji).
 • Sok owocowy - porcja soku owocowego 1/3 do filiżance w zależności od rodzaju owoców.
 • Mleko - porcja mleka jest zazwyczaj 1 szklanka mleka lub 6 uncji jogurt.
 • Mięso - Wybór mięso jest 1 uncja Jeśli masz 3 uncje porcja kurczaka na obiad, to jest 3 wymiana mięsne dnia.
 • Tłuszcze - porcja tłuszczu jest 1 łyżeczka oleju lub margaryny, 6 nakrętek, lub 1 łyżka śmietany sera.

Oprócz powyższych elementów, istnieje wiele bezpłatnych żywności do wyboru, w tym tłuszczu wolnych pozycji i przypraw.

Pomocne wskazówki

Te pomocnych wskazówek będzie utrzymać się na torze, jak kontrolować swoje dzienne spożycie żywności.

 • Najwyższe węglowodanów żywności są skrobie, owoce i mleko. To podniesie poziom cukru we krwi najszybszy i najwyższy.
 • Warzywa mają trochę węglowodanów, ale jeśli się głodny poza codziennej wymiany, wybrać mięso lub warzywa jako przekąskę. To daje najmniejszy wpływ na poziom cukru we krwi.
 • Spróbuj obejrzeć ilość tłuszczu można konsumować. Twój wzór może zawierać 3 lub 4 tłuszczu wymiany na ten dzień, ale te nie uwzględniają tłuszczu w mięsie i mleku wybrać.
 • Wybierz niskiej zawartości tłuszczu lub tłuszczu mleka i produktów za darmo lub bardzo chude chude mięso.
 • Staraj się jeść tę samą ilość jedzenia w tym samym czasie każdego dnia.
 • Ponadto, nie należy pominąć posiłki lub przekąski. Pomoże to utrzymać poziom cukru we krwi w ryzach.

Zostań Zdrowy

Chociaż może być w stanie określić swoje potrzeby żywieniowe na własną rękę, konieczne jest regularne wizyty u lekarza. On może pomóc zaplanować i utrzymać zdrową dietę, który jest zaprojektowany specjalnie dla potrzeb żywieniowych. Oprócz monitorowania spożycie węglowodanów, należy także uważnie śledzić na poziom cukru we krwi oraz poinformować lekarza o wszelkich nieprawidłowości lub ekstremalnych zmian. System wymiany cukrzycowej, jeśli wykonano prawidłowo, może pomóc żyć zdrowego stylu życia.

Czy Midnight Snack Ruin Your Diet?

Podczas głodówki w środku nocy, pierwszym impulsem może zjeść przekąskę o północy. Są gorsze rzeczy, które możesz zrobić w diecie niż zjeść przekąskę o północy, więc najlepiej, aby złapać trochę coś i usunąć głód. Biorąc wszystko pod uwagę, nie będą przekąski o północy zrujnować swoją dietę. Jednak bardziej niż jakikolwiek inny posiłek można konsumować w czasie godzin dziennie, trzeba być bardzo uważnym o wartości odżywczej żywności jeść późno w nocy.

Zrozum, dlaczego należy jeść niskokalorycznej Midnight Snack

Nawet jeśli twoje ciało nadal spalić kalorie podczas snu, nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych kalorii w późno w nocy, jeśli nie jadłem również w ciągu dnia. Wszystko, co można jeść w środku nocy, wykracza poza swoje codzienne potrzeby kaloryczne. Nadwyżka wyniesie przyrost masy ciała, jeśli staje się nawykiem. Jak deser lub leczenia chcesz pozwolić sobie, aby poddać się sporadycznie, przekąska o północy należy traktować z takim samym rodzajem ostrożnej postawy. Nie należy zdołał się nawet po zjedzeniu przekąski o północy, ale należy starać się oglądać kalorii następnego dnia.

Wiedzieć, jakiego rodzaju przekąski do jedzenia

Więc wiemy, przekąska o północy, nie jest szkodliwe dla diecie jeśli trzymać się zdrowe, ale zbyt często i łatwo chcą dać do późnej nocy apetyt na lody lub pozostałe chińskie jedzenie. Pamiętaj, że robisz wielki błąd, jeśli nie. Jeśli jesz około 1800 kalorii dziennie, a następnie oddają w misce 500 kalorii lodów lub kartonu lo mein, już przebita wszystkim z dobrej pracy.

Jeśli znajdziesz się głodny, złapał jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, pojedynczy wielkość porcji zwykły popcorn lub owoc. Inne opcje to szklanka chudego mleka, garść migdałów lub kilka kostek sera. O północy przekąski nie jest wolny wstęp, aby poddać się leczeniu wszelkiego rodzaju pragnienie. Przykleja się do tych samych zdrowej żywności w jesz w ciągu dnia. Jeśli znajdziesz się nieustannie będzie dla kalorii ładunkiem smakołyków, trzymać je z domu, dopóki masz siłę woli, aby powiedzieć nie.

Zmień swoje nawyki żywieniowe

O północy przekąski nie zrujnuje diety jeśli jego sporadyczne wystąpienia. Jeśli znajdziesz się głodny po prostu o każdej nocy w tygodniu, choć, trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe w ciągu dnia. Postaraj się, aby w strukturze jedzenia sześć małych posiłków w ciągu dnia. Upewnij się, że jesz odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczów. Krótko mówiąc, należy jesz dobrze zbilansowanej diety. Staraj się jeść więcej napełniania obiad lub kolację - albo jedno i drugie. Jeśli zaspokoić głód wieczorem, nie będziesz miał potrzebę spożywania przekąskę późno w nocy.

Nie stresuj się, jeśli znajdziesz się jeść przekąski o północy często. Zamiast iść na zdrowych opcji podczas wprowadzania zmian do swojej diety w ciągu dnia. Ostatecznie nowych wzorce jedzenia stanie się nawykiem, a nie znajdziesz się głodny w środku nocy.

Czy "Szybka dieta" naprawdę działa?

Czy nie byłoby wygodne, jeśli można jeść, co chcesz, niezależnie od kwoty, którą pożądanym i nadal udaje się schudnąć? Popularne nowa dieta szaleństwo biorąc Anglii szturmem może wkrótce zostać toruje sobie drogę w całym stawie. Ale jest haczyk: trzeba praktycznie głodować przez dwa dni w tygodniu.

Szczegóły Dieta

Odpowiednio-nazwany "Fast Diet" (określane również jako "5: 2 Diet" lub "Uczta i głód Diet") twierdzi, pomóc upuść funtów pozwalając jednocześnie rzeczy twarzy, bez winy, tak długo, jak zrobić tylko, że pięć dni w tygodniu, a następnie zmusić się do funkcjonowania na zaledwie 500-600 kalorii dla dwóch pozostałych dni. Ogólnie rzecz biorąc, na zwykły dzień postu, zwolennicy diety jeść dwa bardzo małe posiłki, zawierające po około 250-300 kcal, w zależności od płci (kobiety są dozwolone około 500 kalorii na dzień postu i ludzie się około 600 kalorii).

Czy "Szybka dieta" naprawdę działa?

To sugeruje, że można skupić się na coraz więcej produktów i białka roślinne oparte na szybkich dni, i że Ci zaplanować szybko dzień za nie kolejne. Zwolennicy diety twierdzą, że po kilku godzinach szybko, twoje ciało zaczyna zmieniać rodzaj paliwa spalamy, wyłączanie zdolność organizmu do przechowywania tłuszczu. Ludzie, którzy się tej diety twierdzą, że faktycznie pomaga im zmniejszyć ich apetyty.

Twórca diety, dr Michael Mosley, wierzy w diecie tak bardzo, że on napisał bestsellerową książkę o tym, zatytułowany po prostu "The Szybka dieta". Dr Mosley mówi, że po diecie pomógł mu stracić prawie 20 kilogramów, zmniejszyć jego tkanki tłuszczowej przez osiem procent i znacznie obniżyć swoje cholesterolu i cukru we krwi, poziom w dziewięciu tygodni. , Eksperci żywienia ostrzegają jednak, że korzyści te są tylko widział, czy ludzie jeść zdrowo w ciągu tych pięciu dni, nie na czczo. Jeśli zużywają zbyt wiele kalorii w czasie nie na czczo dni, średnia dzienna kalorii nie ruszy, a nie będzie wybrzuszenie.

Co to Say badania?

Wstępne badania sugerują, że przerywany czczo może pomóc w utracie wagi, zmniejsza ryzyko wystąpienia niektórych nowotworów, wydłuża żywotność, zmniejsza ryzyko rozwoju cukrzycy, zwiększają energię i pomagają funkcji mózgu lepiej. Jednak te wnioski zostały wyciągnięte z badań na zwierzętach (na szczurach), a nie z badań na ludziach. Eksperci w Wielkiej Brytanii, gdzie dieta jest modne, ostrzegają, istnieją duże luki w wiedzy naukowej. Naukowcy twierdzą, że zamierzamy rozpocząć badanie wpływu przerywany czczo u ludzi wkrótce.

Do tej pory nie było tylko kilka kontrolowanych badań przeprowadzonych na ludziach. Jedno z badań co drugi dzień (przerywany) fast diety sporządzonym na ludzi zostało przeprowadzone na University of Illinois, który stwierdził, że post był skorelowany z redukcji złego cholesterolu (LDL) i trójglicerydów oraz obniżenie ciśnienia tętniczego. Wyniki pokazały, że uczestnicy tego badania nie overindulge drastycznie na nie na czczo dni, zużywając tylko dodatkowe 10 proc. Brak badań długoterminowych (ponad rok), nie zostały jeszcze przeprowadzone.

Czy "Szybka dieta" naprawdę działa?

To nie tylko "Szybka dieta" które mogą nie działać ... wszystkie diety może nie działać. Dowiedz się, dlaczego!

To może być niebezpieczne diety?

Eksperci w dziedzinie żywienia i zdrowia obaw, że sporadyczne diety na czczo może prowadzić do niedoborów składników odżywczych (zwłaszcza witamin i minerałów) i możliwych wzorców żywieniowych nieuporządkowanym, zwłaszcza dla osób, które biorą diety do niebezpiecznych skrajności. Eksperci są zgodni, że ten rodzaj diety będzie zniechęcić ludzi o zdrowych relacji z jedzeniem i podejmowania tego rodzaju zmianami w stylu życia, które prowadzą do długotrwałej utraty wagi.

Dodatkowo, "Szybka dieta" twórca sam dr Mosley, emituje ostrzeżenie, aby uniknąć tej diety, jeśli jesteś w ciąży, poniżej 20 lat, mają niedowagę (BMI poniżej 18,5) lub w przeszłości na zaburzenia odżywiania. Inni eksperci zdrowia oferują dodatkowe ostrzeżenie omijać tej diecie jeśli miałeś niedobór żelaza lub wapnia, cukrzycę, lub przyjmowania niektórych lekarstw.

Bottom Line

Było tylko kilka badań przeprowadzonych na ludziach dotyczących tego czczo diety - wszystkie inne badania były wykonywane z wykorzystaniem zwierząt. Większość rzekomych korzyści zdrowotnych "Szybka dieta" są niepotwierdzone w przyrodzie, po prostu opiera się o osobistych doświadczeniach wyznawców, a nie z dźwiękiem, badań naukowych. Dopóki to dieta intensywnie badano u ludzi i stwierdzono, że promocja zdrowia bez żadnych negatywnych skutków, ekspertów w dziedzinie zdrowia nie można go polecić.

Ta kontrowersyjna dieta pobudza zachowania niekonsekwentny żywieniowych i skupia się wokół idei, że powinniśmy ignorować nasze własne wewnętrzne sygnały głodu. Dodatkowo, ten jedzenia wzór nie wygląda na taki, który może być utrzymywana długotrwale, szczególnie jeśli masz zamiar utrzymać rodzinę i przyjaciół wokół, które może okazać się trudne do zrobienia, jeśli jesteś crabby cały czas ze względu na bardzo małej ilości kalorii, trzeba trzymać się przez kilka dni. Nie wiem jak wy, ale raczej nie chciałbym czuć się całkowicie nieszczęśliwy dla dwóch pełnych dni wystarczy, aby schudnąć. Nie wydaje się, że jak diety chciałbym trzymać się do końca mojego życia.

Wreszcie - a może przede wszystkim - to dieta pozwala jeść niebezpiecznie wysokie ilości serca zatykanie tłuszczów nasyconych, jeśli święto na żywności, takich jak cheeseburgery, frytki, ciasta - co ty na to - z powodu ograniczeń poza technicznie nic go ,