grsail.com

czym wyczyścić białe krzesła ogrodowe

Jak dbać o Meble ogrodowe

Przebywanie na świeżym powietrzu jest jedną z rzeczy, większość rodzin, jak robi w czasie słonecznej pogody. To może być więcej zabawy i rozrywki, jeśli nie jest miłe miejsce do biesiadowania w użyciu. Meble ogrodowe są drogie, ale na pewno to przyniesie komfort i szczęście rodziny. Suszarka na pranie jest oferowana w różnych materiałów, takich jak aluminium, materiału, żywicy, stali, drewna i wikliny kutego żelaza. Niektóre przykłady są meble ogrodowe meble ogrodowe, nowoczesne meble i meble ogrodowe. Meble ogrodowe to jedno, że nie chcesz zastąpić, ponieważ nakład jest dość drogie. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji, będziesz mógł czerpać przyjemność z meble ogrodowe na kilka lat. Każdy rodzaj zewnątrz materiału mebli potrzebuje szczególnej opieki i konserwacji. Oto kilka przydatnych wskazówek, jak dbać o meble ogrodowe:

 1. Jeśli nie korzystasz z zewnątrz meble, na przykład swoje zestawy patio, owinąć je za pomocą odkryte pokrowce.
 2. Nie pozwól, aby na pranie zalane w wodzie się przez długi okres czasu.
 3. Jeśli używasz drewniane meble ogrodowe, można zachować swój wygląd i jakość przez czyszczenia wodą z mydłem. W sezonie zimowym, nie zapomnij koronki swoje meble ogrodowe wewnątrz garażu.
 4. Oczyścić z wikliny meble ogrodowe z bieżącą wodą. Jeśli jest zbyt dużo zanieczyszczeń, oczyścić go z mydła, gąbki i wody. Delikatnie usunąć brud i zastosowania specjalnego rodzaju wosku, aby wyglądać nowe i polerowane. Nie zapomnij wziąć klocki Przed czyszczeniem z wikliny meble ogrodowe. Gdy nie jest używany, przechowywać klocki wewnątrz domu, a następnie pokrycie obudowy przez cały sezon zimowy.
 5. Tkaniny meble ogrodowe, jak krzesła tkaniny muszą być lekko oczyszczone za pomocą pralki. Białe krzesła tkaniny należy prać z nadtlenkiem, aby usunąć brud i plamy. Przed rozpoczęciem sezonu zimowego, utrzymać meble tkaniny wewnątrz.
 6. Aluminium i kutego żelaza rodzaje mebli ogrodowych należy czyścić wodą z mydłem. Nowoczesna aluminium i kute meble ogrodowe są odporne na korozji. Jeśli nie jesteś pewien, czy aluminium lub kute meble ogrodowe jest odporna na korozję, można użyć specjalnego wosku, aby utrzymać je z coraz utlenione.
 7. Żywica meble ogrodowe jest najłatwiejsze do utrzymania. Wystarczy spryskać je wodą, aby usunąć brud.

Meble ogrodowe sprawia, że ​​klejenie rodzina bardziej zabawne i interesujące. Czekając na swoją grill z grilla, można usiąść i zrelaksować się w ogrodzie lub patio meble ogrodowe. Meble ogrodowe są drogie i zastąpienie go nowym, jeśli kiedykolwiek to dostaje uszkodzony nie jest możliwe w tych dniach. Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji, można cieszyć się meble ogrodowe na kilka lat. Możesz również zadać kilka specjalistów, aby pomóc oczyścić meble ogrodowe. Jeśli masz plany zakupu meble ogrodowe dla Twojego ogrodu lub patio w sklepach meblowych, musisz wiedzieć, jakiego rodzaju materiał jest najlepszy dla Twoich potrzeb. Znajdź czas, aby spojrzeć w sklepach, które oferują wyprzedaże.

Antique Krzesła Rocking

Antique Krzesła Rocking


Antyczne fotele bujane są pięknym dodatkiem do weranda lub gabinet. Choć zwykle rocka wiktoriańskie najłatwiej znaleźć można także natknąć starszych, rockers Colonial zwłaszcza jeśli przejeżdżających przez Nowej Anglii. Przy tak wielu stylów i epok, do wyboru można znaleźć idealne krzesło do domu.

Rodzaje Krzesła antyczne biegunach

Pierwsze fotele bujane były pierwotnie krzesła stacjonarne, które miały do ​​nich dodane rocka. Dopiero na początku 1800 roku zrobił krzesła zbudowane z rocka stało się powszechne. Ponadto, fotele bujane były szczególnie popularne w Stanach Zjednoczonych.

Antique Krzesła Rocking

Gięte bujane

Gięte Rocking Krzesła

Jeden styl antyczne bujanym fotelu został wyprodukowany przez braci Thonet Producenci w Wiedniu w Austrii w połowie 1800 roku. Wygięły miękkiego drewna bukowego, tworząc swoje meble. Thonet rocka są cenne, a ich projekty są powszechnie kopiowane, zarówno w antyki i współczesne krzesła.

Wiklinowe fotele bujane

Antique Krzesła Rocking

Choinka ikona rocker dąb szypułkowy Windsor

Można spotkać terminu włókien syntetycznych, gdy patrząc na antyczne krzesła wiklinowe biegunach. Około wojny światowej, maszyny skręcone papier tworząc te sztuczne stroiki z wikliny.

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na wzory wplecione wikliny rocking krzesła. Na przykład, w kształcie gwiazdy lub wzory w kształcie serca, a także dane, takie jak łodzie, uczynić je bardziej pożądane.

Windsor Rocking Krzesła

Krzesla są często związane z kraju i na zewnątrz. Na przykład, wspólna lokalizacja dla wahacza jest ganku.

W 1700 roku, krzesła Windsor były w powszechnym użyciu w wiejskich częściach Anglii i znany jako krzesła ogrodowe. Mają wrzeciona spływały po plecach i podłokietniki, a jeśli mają rocka, ich nogi są wyposażone w nich. W Ameryce krzesło Windsor styl stał się jednym z najważniejszych stylów krzesło XVIII wieku. Windsor wahacz był częścią wielu domach poprzez początku lat 1900.

Platforma Rockers

Antique Krzesła Rocking

Platforma rocker

Platformy są krzesła rockers, które mają miejsca, że ​​skały, podczas gdy podstawa pozostaje nieruchoma. Zostały one rozwiązać kilka problemów, w tym regularne rocker godz pełzającego po podłodze jak to było wstrząsnęły. Miał sprężyny, które pozwoliły ruch.

Podobny do wahacza platformy jest rocker szybowiec, opatentowany w 1888 roku.

Szycie Rockers

Antique Krzesła Rocking

Szycie wahacz

Rockers szycia były małe krzesla bez ramion, albo z bardzo niskich broni. Niektóre były tapicerowane i inne były po prostu drewna. Zostały one wykorzystane przez panią domu do cerowania prace oraz karmienia niemowląt. Brak broni dał pasażerów większą swobodę ruchów niż inne style bujane krzesło. Były one powszechne częścią kompletnego zestawu wiktoriańskiej sypialni.

Gungstol Rocker

Antique Krzesła Rocking

Gungstol bujane

Gungstol wahacz był niezwykły, że miał trzy nogi na każdej stronie. Pozwoliło to mieszkaniec rock energicznie bez obawy o przewróceniem. Po raz pierwszy została wykonana w Szwecji w połowie 1700 roku i produkowany od ponad dwustu lat. Te unikalne krzesła nie są łatwe do znalezienia, ale można korzystać z tych obrazów rocka Gungstol.

Meble tapicerowane Rockers

Antique Krzesła Rocking

Tapicerowany fotel

Meble tapicerowane rocka były popularne w epoce wiktoriańskiej. Były one na ogół uważane za "towarzyskie" i krzesła obite luksusowych materiałów. Mogą mieć skomplikowanych rzeźb lub ozdoby, jak również. Nazywane są również rockers Lincoln, ponieważ prezydent Abraham Lincoln siedział w jednej nocy został zamordowany w teatrze Forda.

Eames Era Rockers

Antique Krzesła Rocking

Eames Era bujane

Eames Era nie jest meble antyczne inbt on tradycyjnym znaczeniu, ponieważ większość z tych krzeseł nie więcej niż 70 lat. Te krzesła na biegunach były wykonane z tworzyw sztucznych wylewanych i zwykle miał chromowane nogi i drewniane rocka.

Misja Style Rockers

Antique Krzesła Rocking

Misja wahacz

Zazwyczaj miał rockers Misson tapicerowane siedzenia i mocne plecy i ramiona. Były one proste, ale eleganckie, wykonane bez rzeźbienia lub dekoracji. Często można zobaczyć rocker Mission z skórzaną tapicerką. To jest bardzo męski styl krzesła i jest fantastyczny w stylu domu, sztuki i rzemiosła.

Gdzie kupić Antique Rockers

Większość sklepów z antykami i antykwariaty aukcje będą miały kilka krzesła bujane. Możesz być sumienny w poszukiwaniu i sprawdź często, aby znaleźć to, czego szukasz. Korzyści ze znalezieniem jednego lokalnie na to, że można zaoszczędzić pieniądze na wysyłce, jak również jest w stanie fizycznie zbadać krzesło za wady.

Jeśli nie możesz znaleźć na miejscu, nie wszystko jest stracone. Internet pełen jest zabytkowych krzesla w różnych stylów, epok i przedziałach cenowych.

eBay

Możesz znaleźć coś na eBay, w tym antqiue krzesla. Pamiętaj, że wielu sprzedających w serwisie eBay nie są ekspertami. Istnieje ryzyko zakupu czegoś, co jest błędnie zidentyfikowane, wyceniony zbyt wysoka, lub w złym stanie. Zawsze należy być ostrożnym, przeczytaj opinie o sprzedającym, i poprosić wiele pytań.

Ruby Lane

Ruby Lane jest online zabytkowe centrum, które prowadzi liczne przedmioty. Różnorodność jest podobny do eBay, ale sprzedający wydają się być z antykami, a nie tylko ludzie sprzedają coś, co może lub nie może być antyczne. Mimo to, z dowolnego miejsca w Internecie, dokładnie przeczytać wszystko.

Go Antyki

Go Antyki jest na stronie aukcji antyków i kolekcje. Jest własnością Worthpoint co daje aukcji nieco większą wiarygodność niż eBay. Mimo to, niech kupujący się strzeże.

Pan Beasley na

Antqiues pana Beasley mieści się w Riverside w Kalifornii i jest używana przez wielu dużych studiach filmowych dla zabytkowych zbiorów.

Antique Rockers mają być używane

Antyczne fotele bujane zwykle nie należy traktować tak, jakby były delikatne. Podobnie jak wszystkie zabytkowe meble, powinny być trzymane z dala od słońca i źródeł ciepła. Wilgotność może powodować problemy. Tarcie w oleju z cytryny regularnie pomoże utrzymać wilgotne drewno i krzesła w dobrym stanie.

Ciesz się antyczne rocker, jak tak wielu pokoleń przed masz.

Jak czyścić i Odświeża krześle z wikliny

Meble z wikliny jest jasne i przestronne. Tkane materiały sprawiają, że wygląd mebli kruche jeszcze materiały naturalne są silne, wytrzymałe i może trwać kilka lat z należytą starannością.

Istnieją różne rodzaje materiałów stosowanych do mebli z wikliny - bambusa, trzciny, wikliny i wierzby. Ze względu na charakter materiałów i jak meble skonstruowane, krzesło z wikliny ma tendencję do gromadzenia więcej pyłu niż inne meble. Jednak regularne czyszczenie będzie utrzymać wiklinowy fotel w dobrym stanie i wolne od pyłu build up. Dzięki ciągłej eksploatacji, wikliny pokaże również zużycie i niektóre części mogą zginać i crack farby. Kiedy tak się dzieje, nie ma potrzeby, aby wyrzucić wiklinowy fotel. Możesz dać mu trochę dokładne czyszczenie i świeże warstwy farby i będzie ponownie gotowy dać relaksujący komfort przez wiele lat. Herea € ™ s jak.

 1. Do codziennej pielęgnacji, wystarczy odkurzyć i próżni. Za pomocą pędzelka, aby usunąć brud i dostać się do zakamarków. Wytrzeć wycieki z wilgotną gąbką z mydłem.
 2. Bezpośrednie światło słoneczne, rosa i deszcz będzie uszkodzić meble z wikliny. Meble wiklinowe nie jest do użytku na zewnątrz, choć wilgotności pomaga utrzymać wikliny giętki i elastyczny. Zbyt dużo suchych może wikliny kruche. Przetrzyj cały meble z wilgotną gąbką od czasu do czasu przywrócenia jej naturalną elastyczność.
 3. Raz w roku, gdy jest słonecznie i jasne i nie jest to dobry wiatr, dać wiklina krzesło dobre czyszczenie. Możesz skorzystać z czasu renowacyjnych lub przemalować swój wiklinowy fotel. Weź wikliny zewnątrz i odkurzyć go przed użyciem sztywny pędzel, szczoteczkę do zębów, a nailbrush lub szczotki warzyw i zaostrzony kołek, by dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i podważyć się crusted brud. Zanurz pędzel w ciepłej wodzie z mydłem i dać wikliny szorowania. Spłucz krzesło z wikliny przy użyciu węża ogrodowego. Pochyl krzesło tak, bieżącej wody nie przenikają i odpocząć w drewnianej ramie. W miarę możliwości unikać zwilżania wszystkie drewniane części. Nie używaj zbyt dużej ilości wody. Zetrzeć nadmiar wody suchą szmatką lub ręcznikiem papierowym.
 4. Umieść krześle z wikliny w cieniu, gdzie powietrze swobodnie krąży. Choć jeszcze wilgotne, wyprostuj splot wiklinowy tak, że będzie suchy, bez nienaturalnych przerw. Pozostawić do wyschnięcia na dwudziestu czterech do czterdziestu osiem godzin. Nigdy nie należy używać krześle z wikliny, gdy jest jeszcze wilgotna, ponieważ można rozciągnąć materiał i zachowa ten kształt, gdy wyschnie. Upewnij się, aby sprawdzić, że jest całkowicie sucha przed ponownym użyciem krzesła.
 5. Zdejmować tyle peelingu i popękanej farby, jak można za pomocą ciekłego striptizerkę i pozostawienie go moczyć przez jakiś czas, aby zrobić farbę tyle miękkie, aby przesunąć twardą szczotką. To będzie bardzo trudne do usunięcia wszystkich starych farb. Wiklina jest porowata i pochłoną pigmentów. Jest to bardzo trudne do osiągnięcia wszystkich poza zakresem od splotu, aby móc usunąć wszystkie farby.
 6. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia wikliny. To może potrwać kolejne 24 do 48 godzin, zanim będzie można go pomalować. Możesz użyć podkładu sprayu, aby wyrównać wikliny, które mogą mieć opracowane niektóre nicki i pęknięcia. Spray farby w świetle, nawet płaszcze, aby uniknąć gromadzenia się kałuże farby w niektórych obszarach.

W dobrych warunkach pogodowych, to zajmie Ci około tygodnia, aby całkowicie wyczyścić i pomalować krzesło z wikliny. Może to zająć dużo czasu, aby przywrócić wiklinowy fotel do dawnej świetności, ale wynik będzie warto.

Jak znaleźć materiały, dzięki drewniane krzesła

Dokonywanie drewniane krzesła jest wielkim hobby. To jest dobre dla początkujących, jak i doświadczonych stolarzy. Jeśli chcesz zbudować swój własny drewniane krzesło, istnieje kilka podstawowych na pokrycie. Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić, to znaleźć materiały, które będą używane do krzesła. Może materiałem podstawowym znaczeniu jest drewno.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć materiały, aby drewniane krzesła:

 1. Decyduje o rodzaju krzesła chcesz zbudować. Jakie krzesło chcesz budować? Istnieje wiele rodzajów do wyboru. Stołki barowe są specjalnie zaprojektowane dla liczników. Komfort nie jest priorytetem stołki barowe. Leżaki są bardzo wygodne i są rzeczywiście bardzo łatwe do wykonania. Zwykle mają drewnianą ramkę, a zastosowano tkaninę jako oparcie. Inne przykłady to Adirondack krzesła, krzesła ogrodowe, zakrzywione do tyłu krzesła i fotele bujane. Wszystkie one wymagają różnych rodzajów drewna. Rodzaj drewna będzie również zależeć od tego, gdzie planujesz umieścić krzesło. Krzesła do użytku na zewnątrz muszą być bardziej wytrzymałe, więc można używać drewna musi być odporne na warunki atmosferyczne. Wnętrza krzesła, jednak może sobie pozwolić na trochę bardziej delikatna, ponieważ nie przechodzą na zewnątrz warunków atmosferycznych.
 2. Pamiętaj, że zwykle, wygląd krzesła zależy od drewna, które wybrałeś. Tradycyjne krzesła są zazwyczaj wykonane z drewna czerwonego cedru zachodniego. Ten rodzaj drewna jest używany przez dłuższy czas z powodu. To wokół drewna, zarówno przystojny i bardzo silny. Naturalne środki konserwujące obecne w Żywotnik uczynić go bardziej odporne na uszkodzenia i rozpad. To nie jest bardzo gęsty, co sprawia, że ​​bardzo łatwo wyciąć. Nawet początkujący nie będzie miał żadnych problemów do obróbki tego rodzaju drewna. Jeśli chodzi o wygląd, to wydaje się bardzo klasycznie i bogaty. Daje domową atmosferę do każdego rodzaju mebli. Jednakże, jeśli chcesz bardziej nowoczesny i współczesny w fotelu, sekwoja jest najlepszym wyborem. To może stać się również do Żywotnik pod względem trwałości.
 3. Decyzję w sprawie budżetu. Liściaste jest zazwyczaj droższe niż miękkiego drewna i nie jest bardzo wskazane dla początkujących, jak to może być bardzo ciężko pracować. Być może tracić swoje pieniądze na drogie drewna bez uzyskiwania doskonałych wyników. Przykłady liściastego dąb, buk to, klon, wiśnia, ostrokrzew, bukszpan i mahoń. Początkujący może rozważyć współpracę z drewna iglastego, ponieważ są one mniej kosztowne i łatwiejsze w użyciu. Dona € ™ t daj się nabrać na jego nazwę. Drewno iglaste niekoniecznie jest bardziej miękki niż twardego drewna. W istocie, niektóre rodzaje drewna twardego są bardziej miękkie niż iglastego. Spróbuj użyć odmian drewna miękkiego jak to sosna, cis lub daglezji. Są one szeroko używane do produkcji mebli.

Po podjęciu decyzji, wszystko co musisz zrobić, to udać się do lokalnego tartaku. Mają świetne promocje na wielu typach lasu, a są szanse, theyâ € ™ ll być skłonni dać zniżkę. Znalezienie materiałów, aby Twoje drewniane krzesła nie jest trudne. Wystarczy postępować zgodnie z tymi wskazówkami i youâ € ™ ll być budowanie w żadnym momencie.

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna
Użyj pola do wyświetlania przysług atrakcyjnie.

Szeroka gama skrzynek za ślub make tworzenia piękna prezentacja ślubu sprzyja łatwe. Od klasycznych polach kwadratowych przysługę zawiłą miniaturowych skrzynek karetki Cinderella ozdóbki, można znaleźć pole przysługę, który pasuje do ślubu i swój styl, doskonale. Zapraszam do przyczynić swoje pomysły - czy to unikalny box pomysł przysługę, tanie pudełka za, lub więcej, w komentarzach na dole strony - chcielibyśmy usłyszeć twój, co masz do powiedzenia!

Klasyczne Skrzynki Favor

Kwadraty są jednym z najbardziej podstawowe style klasyczne na ślub przysług. Wszechstronność i czyste linie kwadrat sprzyjają sprawiły, że faworytem. Jest również jednym z najłatwiejszych stylów ozdobić lub dekoracji - z prostego organzy łuk, masz bardzo elegancką prezentację na Twoją korzyść.

Skrzynka przysługę czekolady ballotin jest inny styl klasyczny. To głębokie prostokątne pudełko kartonowe zamyka na światło czekoladek je zachować bezpieczne i piękne. Można kupić je w dużych, średnich lub małych rozmiarach. Jeden z najbardziej popularnych na wesela jest pole trufli ballotin które zazwyczaj mieści dwie trufle.

Kolory i materiały

Biały i kości słoniowej są popularne, ale można znaleźć praktycznie każdy kolor, który chcesz, który uzupełnia się z kolorystyką ślubu. Wiele kolekcje wyposażone pastele, ale można też znaleźć głębokie i jasne barwy, a także jasne, przezroczyste pudełka kolorów, złota i srebra.

Skrzynki mogą sprzyjać zaprojektowane z wielu różnych materiałów. Najbardziej popularne i najczęściej najmniej kosztowne, jest lekki lub ciężki karton kartony. Można również znaleźć pola przysługę swoim ślub przysług wykonane z ciężkiej tektury, akryl, winyl - zazwyczaj zabezpieczonych z chromowanymi ramkami, lekkiego tworzywa sztucznego, metalu, papieru, jedwabiu naturalnego pokryte tektury, porcelany, drewna i bambusa.

Style Pudełka Ślub rzecz

Skrzynki za ślub zazwyczaj dzielą się na dwie kategorie - pudełka, pudła blokujące jeden kawałek, które wymagają trochę montaż i konfekcjonowanych dwuczęściowy pola. Odchylenie od tego jest wstępnie zmontowane jeden kawałek na zatrzaski pojemniki obudowy. Popularne kształty to kwadratowe, prostokątne, okrągłe, w kształcie piramidy serca, w kształcie namiotu, sześciokątny, torebkę, lub pola stylu bagaż, skrzynie, pudełka stożkowych z oknami i smoking i weselnych w kształcie pudełka.

Możesz wybrać matowy lub błyszczący wygląd lub akrylowe kryształu. Tłoczone style są popularne, a metalową lub spróbuj czegoś siatki można znaleźć zwykły unique.You kolorowe pudełka korzyść, jak i te z projektów, począwszy od prostych do skomplikowanych. Ozdoby na polach obejmują:

 • Organza wstążka / lub jedwabne kokardy
 • Rafia
 • Kwiaty z jedwabiu lub papieru
 • Motyle motyl z papieru lub projekty
 • Połączone dwa złote pierścienie
 • Kiery
 • Gołębie
 • Perły Rzemiosło, cekiny lub kryształy
 • Pudełka z jedwabiu
 • Frędzle
 • Naklejki monogramy lub Monogrammed

Wedding Favor Box Gallery

Kolorowe pudełka ślubu sprzyjać wypełnione słodkie wypieki i zawinięte w koordynującego wstążką są gwarantowane sposób dodać uderzenie koloru do weselne nakrycie stołu. Sprawdź zawarte galerię zdjęć dla niektórych pomysłów na integrację ten kolorowy przysługę w swoim własnym weselu.


Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor ślubna

Skrzynki Favor specjalne na swój ślub

 • Włoski pudełka faworyzują są dwuczęściowe kwadratowe pojemniki w różnych kolorach z charakterystycznym bielizny wygląd. Są one zwykle przykryte i owinięte w jednym lub dwóch wstążek. Ateńskich sprzyjać są eleganckie pudełka dwa pudełka kawałek złota ozdobiona złotem organza wstążki. Innym ciekawym wyborem są marokańskie pudła za ślub jest wykonany z kartonu blokującego. Te bogate patrząc posiadacze są inspirowane z pięknych tkanin marokańskich.
 • Popularny trend na ślub przysług jest za pomocą stylów skrzynki imitujące na wynos lub na wynos chińskich pól. Są lekkie pojemniki kartonowe lub plastikowe uchwyty z drutu dostępne w kolorze białym, kości słoniowej, jasny, i wielu innych kolorach. Zaletą jest to, że te pola, które wyglądają świetnie i jest wytrzymały, a także - bardziej delikatne urządzenia może nie być w stanie utrzymać niektóre rodzaje łask. Ich prosta konstrukcja przypomina tagu i każdego wnętrza można dodać do uchwytu lub pudełko się.
 • Ciasta pudełka Miniatura ślubne są również popularne. Są to zabawne, ale elegancki, i można zamówić w kolorze białym, kości słoniowej lub kolor uzupełniający do ślubu. Pudełka faworyzują Białe krzesło są urocze i może pełnić posiadaczy miejsce karty, jak również.
 • Pamiętaj, że twój ślub pudełka faworyzują niekoniecznie muszą być czymś tradycyjnym. Możesz użyć mini ogród, mini wiadra wiadra do szampana lub martini okulary, kowbojskie kapelusze, małe łodzie gniazd ptaków, muszli - praktycznie wszystko co właściwie trzyma swoje łaski i owocuje prezentację chcesz dla danej temat ślubu lub stylu może być dostosowany do Twojego potrzebuje.

Cennik i gdzie kupić

Średnia cena za ślub pudełku wynosi od trzydziestu centów do pięciu dolarów za sztukę. Niektórzy sprzedawcy za ślub dostarczy łask, takich jak breloczki czy otwieracze do butelek w kartonie. Możesz kupić papierowe pudełka korzyść poprzez sklepach towarów, sklepów rzemieślniczych, niektórych sklepach, związane ślubnych detalistów, firm, sklepów i wielu kupców ślubne online, takich jak poniżej. Wiele z nich również dostarczać pudełka karty ślubu i wiele innych rzeczy na ślub i wesele.

 • Ślubne Restauracje
 • Ślub Ulubione
 • Amerykańska Bridal
 • Opowiada Keepsake
 • Wrap With Us

Trawnik: Małe Porady Yards

Wskazówki projektowe dla niewielkiej stoczni

Projektując mały dziedziniec, pod uwagę nie tylko obszar, który otwiera się na ogród, ale także wszelkie opinie od innych podłóg i okien. Istnieją pewne wizualne sztuczki można używać w małej przestrzeni w ogrodzie, aby pomóc przeciwstawić granice ogrodu i zrobić mały sad wydaje się większy. Powinno się rozważyć zacierając granice między ogrodzie i domu. Stosowania roślin do zacierania ścian i ogrodzeń, które gwarantuje, że oko nie gwałtownie kończy się na granicach Ogrodu.

Przyciąga uwagę w małym podwórku

Jedną z zalet jest to, że małość zachęca skupić się na jakości, a nie ilości. Wystarczy kilka starannie dobrane i dobrze umieszczone rośliny lub ozdoby można zmienić w inny sposób łagodny działkę do sugestywny raju. Aby przyciągnąć uwagę i trzymać widza od podejmowania w całym ogrodzie, na pierwszy rzut oka, za pomocą:
Krzesło ogrodowe wierzby umieszczone dużym garnku z tulipanów
Fontanna na ścianie, która pozwoli zaoszczędzić więcej miejsca, niż wolnostojące jeden.
Ozdobne wylewka wody wystające ze ściany i płynące na powierzchni żwirowej poniżej. Użyj swojej wyobraźni!

Drzewa i krzewy - nie pasują one podwórko?

Chociaż drzew i krzewów możliwości są ograniczone przez swojego miejsca, nie panikuj! Karłowate odmiany i wolniejsze drzew rosnących, takich jak japońskie klony (Acer japonicum) mogą i powinny być stosowane do punktów kontaktowych. Kwitnienie drzew są często skuteczne w małych ogrodach i przestrzeni. Mogą one być stosowane same lub jako część granicy krzewów. Wiele może nawet być uprawiane w pojemnikach przeznaczonych do użytku na utwardzonych obszarach. Ponieważ są małe, kwitnące drzewa może dać wcześnie rano lub późnym dni cienia, gdy kąt Słońca jest niska. Ciąć mniejsze drzewa, dzięki czemu można umieścić krzesła pod spodem.

Priorytet potrzeb z małym podwórku

Mając do czynienia z bardzo małym podwórku, ważne jest, aby określić swoje potrzeby i pragnienia. Zadaj sobie kilka pytań ...
Planujesz zabawne nie? Chociaż można ustawić siedzenia na tarasie, utworzenie tabeli i krzesła w zacisznym zakątku ogrodu wyciągnie gości w przestrzeni i pomaga stworzyć głębię kluczową w mniejszej przestrzeni.
Czy jesteś zainteresowany dabbling z kwiatów lub warzyw lub jest niskiej konserwacji, cały zielony krajobraz bardziej do swoich potrzeb?

Rozważmy układ sadzenia

W małej przestrzeni, należy rozważyć swój plan sadzenia starannie, aby umożliwić wystarczająco dużo miejsca na rośliny prawidłowo rozwijać i pokazać się w pełni na korzyść. Można też, aby ograniczyć kolorów, aby zapewnić bardziej jednolite spojrzenie.

Budowanie podniesione łóżka.

Jeśli przestrzeń jest na wagę złota w stoczni, wycisnąć w kilku podniesione łóżka. Podniesione łóżka można dodać wysokość i zainteresowanie płaskiej ogrodzie i są praktyczne dla ogrodnictwa w, jak również (łatwiej chwastów i utrzymać i ogrzać się szybciej na wiosnę). Możesz łatwo kontrolować jakość gleby i drenaż przez napełnianie mieszanką sadzenia wyboru. Można je sadzić z bylin lub jednoroczne, które przełożyć się na boki, a nawet warzyw.

Użyj sezonowe kolory

Dodaj żarówek i bylin w stoczni w kolorze sezonowej. Jeśli stoczni jest bardzo mała, to tylko jedna lub dwie odmiany kwiatów dla każdego sezonu i tylko kilka kolorów. Dla zwiększenia zainteresowania można rozważyć zmianę kwiaty i kolory z sezonu na sezon.

Korzystanie z elementów pionowych

Dodaj elementy pionowe do ogrodu przy użyciu różnych poziomów ... nasypów, kroki, lub taras. Zmiany w poziomach dodać wymiar i wydłużyć drogę przez ogród, który sprawi, że przestrzeń czuć większe. Zmiany poziomu również odwrócić wzrok od granic z ogrodu i dodać element zaskoczenia, jak poruszać się po ogrodzie.

Korzystanie winorośli w małym podwórku

Pnącza oferują nieskończone możliwości, aby zapewnić stoczni z odsetkami pionowej ... i można zaoszczędzić cenne miejsce na ziemi przez rosnące rośliny w pionie! Użyj jednorocznych i wieloletnich wspinaczy lub krzewów przekształcić Stark cegły lub betonu przestrzeń pod zasłoną koloru lub liści. Zachęcanie rośliny pnącego dorosnąć i ponad altany i łuki, aby stworzyć fajny, zielony sufit lub dramatyczny baldachim kwiaty, które nie wymagają dodatkowego miejsca na ziemi. Dzięki zastosowaniu roślin liściastych, które zapewni powitalny filtrowany cień latem i niech ocieplenie słońce świecić przez zimą.

Maksymalizacja miejsca w bardzo małych stoczni

Jeśli jesteś zainteresowany "puttering" w ogrodzie, szukać sposobów, aby zmaksymalizować przestrzeń masz w celu uzyskania więcej miejsca do ogrodu! Dla bardzo małych stoczni, rozważyć pozbycie trawniku (jeśli nie ma miejsca na kosiarki!) I za pomocą kostki ustalić różne pokoje na ogród (powierzchnie) lub tylko jeden pokój !. Można nawet uprawiać rośliny pomiędzy otworów o kostkę brukową lub cegieł.

Iluzja przestrzeni

Aby stoczni wydają się większe, budowy łagodnie zagiętą ścieżki. Przez kręty ścieżki można uczynić je "znikają" na skraju ogrodu (być może w fałszywym bramy w ogrodzeniu) sugerują, że więcej kłamstw poza.

Pomysły na więcej

Jeśli czujesz, że nie masz "rosnące" przestrzeni, a następnie utworzyć niektóre - na ścianach i napowietrznych, w pojemnikach i skrzynek balkonowych, między układarki i podniesione łóżka. Skrzynek balkonowych może być mini-ogrody i zapewnia widok od wewnątrz i na zewnątrz okna. Wymieszać w kilku zakładach słodko pachnące i cieszyć się zapachem unoszącym również. Kupić lub zbudować pole wysokiej jakości, które będą trwać i upewnić się, że jest bardzo dobrze zabezpieczona, bo skrzynie kompletne z wilgotnej gleby i roślin są bardzo ciężkie.

Porady dla bardzo małych stoczni

Jeśli masz bardzo małe podwórko, można rozważyć hardscaping większość stoczni (przy użyciu układarki, cegły lub kamienie), może z niewielką część trawnika jako rodzaj dywanu. Należy rozważyć utworzenie poziomów do nasadzeń, podobnych do lasu, z baldachimem, understory i okrywowa. Daje warstwy oka patrzeć i eliminuje płaskość krajobrazu.

Korzystanie z punktów kontaktowych

Ulubionej rzeźby ogrodowe lub inne sztuki prezentowane mogą być w małym podwórku. Woda w postaci małej fontanna, staw, a nawet płytkie miski
wypełnione roślin wodnych może dać małej przestrzeni elegancki intymności. Pomyśl o swoim podwórku jako przedłużenie domu i zastanowić zdobienia to uzupełni wnętrze (z wodoszczelną meble, oczywiście!).

Wybór krzewów

Wybierając krzewy do małego ogrodu, unikać zbyt wiele różnych odmian krzewów i kolorach kwiatów. W przypadku wybrania kilku z uzupełniających kolorów, faktur i rozmiarach, twój projekt będzie mieć jedność i być miłą dla oka.

Szybkie ekrany

Na małym ogrodzie, ściany, ogrodzenia, może mieć większą wartość niż "sadzenia" ekranów, ponieważ wymagają one niewiele miejsca zabaw i osiągnąć cel szybciej. Aby uzyskać ten sam efekt z roślin, trzeba by zrezygnować z co najmniej 4 do 6 metrów powierzchni i poczekać trzy do pięciu lat.

Alternatywa dla trawnika

Jeśli masz małe podwórko, groundcovers się doskonałą alternatywą do trawnika ... zwłaszcza jeśli rośnie i cięcia mały skrawek trawnika w małym miejskim podwórku jest utrapieniem dla Ciebie. Jest to dobry wybór, jeśli nie ma dostępu ruch pieszy, które będą szkodzić okrywowa.

Porady podczas sadzenia w małym podwórku

Choć może chcesz sadzić wszystko na raz, powinieneś użyć do zdefiniowania planu najpierw jako mały ogród może być szybko ogarnia przypadkowy sadzenia. Staraj się, aby rzeczy proste i uniknąć galimatias ... powtórzyć elementów ogrodowych. Przykładem może być, zamiast sadzenia szeroki asortyment roślin, używać wielokrotnie kilka rodzajów w różnych miejscach ogrodu. Polegać tylko dwóch lub trzech, które najlepiej wyrażają nastrój W ogrodzie na. Wybierz jeden lub dwa rodzaje, mówią Nawierzchnie, chodniki, a korzystać z tych samych materiałów w całym ogrodzie stworzyć wizualne, jak i fizycznej, połączenie.

Lustra mogą zrobić małe podwórko wydają się większe

Jeśli masz mały ogród, zainstalować lustro na ścianie. Takie lustro może odzwierciedlać intrygujący widok i sprawiać wrażenie, że jest dwa razy stoczni rozmiar!

Dekoracje ślubne prysznic

Dekoracje ślubne prysznic


Znalezienie ślubne dekoracje prysznic jest prosta. Jeśli zdecydują się na temacie, zdobienie praktycznie planuje się. Poniżej kilka pomysłów na dekorowanie bridal prysznicem.

Temat dla nowożeńców

Jeśli panna młoda będzie na specjalny temat dla swojego ślubu, Twój wykończeniowe powinny przychodzi łatwo. W przeciwnym razie istnieje kilka pomysłów można spróbować.

Jeśli panna młoda nie jest o temat na jej ślub, prawdopodobnie chcesz iść z tradycyjnych ślubnych dekoracji prysznicowych. Pozwól wypełnione helem balony białe i srebrne, aby dryfować w kierunku sufitu. Jeśli będziesz dekoracji w kolorach wesele, rozumiem w tych kolorach balony również. Balony z perłowym połyskiem dodają elegancji.

Zasłona stoły i krzesła w pościel i narzuty barwione wybrane kolory panny młodej. Jeśli kolorowe pościel nie są dostępne, pokrycie koronki. Możesz znaleźć jardów satyny, jedwabiu i koronek w lokalnym sklepie tkaniny. (Zapytaj o obniżonych pozostałości, aby zaoszczędzić pieniądze). Jeśli będziesz używać białe obrusy, serwetki akcent z kolorowymi i zastawy stołowej. Miejsce dopasowanie sprzyja na każdym talerzu.

Jeśli balony nie są wystarczające, nie krępuj się zasłona tkaniny na ścianach jak chorągiewkami lub wdrożenia Papier naleśnikowy serpentyny. Wystarczy pamiętać, istnieje coś takiego jak zbyt wiele.

Plaża Theme

Jeśli panna młoda będzie o ślub plaży, będziemy chcieli użyć plaży ślubne dekoracje prysznic. Planujesz wesele prysznica na plaży jest łatwe. Dekoracje z muszli morskich i tropikalnych kwiatów. Użyj kolory oceanu dla swoich balonów i akcenty i rozdawać LEI do wszystkich gości, tak oni mieszają się.

Księżniczka Theme

Odpręż panny młodej jak księżniczkę ona jest! Udekoruj powierzchnię prysznicową z mnóstwem luksusowych poduszkami i tkanin. Oferta jej diadem i doprowadzić ją do krzesła pokryte z satyny lub aksamitu.

Dekoracje ślubne prysznic Inne

Niektóre inne dekoracje ślubne prysznic do rozważenia:

 • Duży biały krzesło okrytą koronką lub satyny dla panny młodej, aby siedzieć w, podczas gdy ona otwiera jej prezenty.
 • Parasol lub parasolka do powieszenia na suficie lub umieścić elegancko w kącie.
 • Którzy chcą dobrze dla małych prezentów.
 • Świece pomóc ustawić nastroju.
 • Crepe dzwony papieru ślubu.
 • Świeże kwiaty w wazonach. Dekoracyjne
 • Prezenty opakowane pudełka Mini nawleczone razem tworząc girlandę.

Gdzie kupić

Jeśli chodzi o prysznic dekoracje, jesteś ograniczony tylko przez wyobraźnię. Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj dekoracji w użyciu, przeglądać korytarzy wygląd online dla idei. Twój lokalny stroną emporium, sklep rzemiosła i zniżki mart na pewno mają mnóstwo ozdób. Możesz też sprawdzić niektóre z tych sprzedawców online:

 • 4Showers.com oferuje mnóstwo pomysłów na dekoracje, wyroby z papieru i przysług.
 • SimplyWeddingStuff.com posiada również szeroki asortyment dekoracji ślubnych prysznic, gry, przysług i innych akcesoriów.
 • BeauCoup.com przychodzi kolejny raz. Oprócz dostarczania wszystko, co potrzebne do ślubu, można także znaleźć najlepsze dekoracje prysznicowych i przysług. Użyj kod kuponu TENOFF zaoszczędzić 10% z całego zamówienia i bezpłatną wysyłkę przy zamówieniach powyżej 150 dolarów.
 • Jak sama nazwa wskazuje, BridalShower.com oferuje szeroki wybór ozdób ślubnych prysznic i przysług.
 • PartyWedding.comalso ma ładny wybór elementów dekoracyjnych.

Więcej dla przyszłej panny młodej Artykuły

 • Dla przyszłej panny młodej
 • Gra dla nowożeńców prysznic
 • Tort dla nowożeńców prysznic
 • Pomysły prysznic Bridal
 • Dla przyszłej panny Prezent

Ozdoby na wesele Garden

Ozdoby na wesele Garden
Niech natura wykonać zdobienia w ogrodzie.

Ozdoby na ogrodzie ślub może być zarówno proste i eleganckie, i istnieje wiele sposobów, aby dostosować ustawienie odkryty na piękny ślub bez względu na sezon. Przy odrobinie planowania i opieki, ogród ślubu może być romantyczny i niezapomniany okazji.

Planowanie Naturalnych Dekoracje

Planując ślub na świeżym powietrzu, można w pełni wykorzystać naturalne wystroju z niewielkim wysiłku lub koszty, jeśli planujesz wydarzenie starannie. Na przykład, jeśli chcesz wiosna w ogrodzie ślub, zdecydować, który wiosną kwiaty wolisz i zaplanować ślub w miejscowym ogrodzie, który oferuje te kwiaty. Chociaż dokładna wygląd niektórych kwiatów może być trudne do przewidzenia, doświadczony ogrodnik może pomóc wybrać datę ślubu, które pokrywają się z naturalnymi ozdobami wolisz.

Jeśli planujesz ślub podwórku AT w osobistym ogród, masz jeszcze większą elastyczność z naturalnych dekoracji. Możesz wybrać idealne roczne kwiaty uzupełniające kolory weselne i pielęgnować je uważnie najlepszego efektu. Pary z zielonym kciukiem może nawet chce do tworzenia wyspecjalizowanych grządek, które wykorzystują różne kształty, rozmiary i kolory kwiatów do tworzenia serca, inicjały lub innych obrazów ślubu. Warstwowych kwiat łóżko, starannie zaplanowane i przycinana, może nawet przypominać żywy tort weselny.

Aby w pełni naturalnego zewnątrz ustawienie na ogród wesele, należy:

Ozdoby na wesele Garden
Dodaj kolor do przejścia.

 • Oczyszczenie wszystkich dróg tak, że są one łatwe do chodzenia, a nie w pobliżu rośliny lub inne sukienki szkopuł strój weselny.
 • Koszenie i przycinanie żadnych trawiaste obszary, jeden lub dwa dni przed ślubem dla uprawianych zgrabny wygląd.
 • Ciąć i wykończenia wszystkie kwiaty i krzewy w tydzień przed ślubem, z szybkie wykończenia dzień wcześniej, aby upewnić się, że wyglądają najlepiej.
 • Ustaw żadnych harmonogramów nawadniania, tak, że nie ma kałuż, kapie, lub obszary rozmoczony podczas ślubu.
 • Dyskretnie umieścić pułapki owadów, jeśli to konieczne w celu minimalizacji tych nieproszonych gości.

Ogród tematy ślubne

Podczas piękno ogrodu jest idealnym subtelne temat, pary zainteresowane tematem koordynującego z nieco więcej stylu kilka opcji. Motyw motyla ślub jest popularne wiosną i latem wybór, podobnie jak ważka i Kolibry tematy. Dla bardziej egzotyczny romans, rozważyć bajki temat, lub wybrać jedną istotną rodzaj kwiatu lub rośliny z ogrodu i użyć go w celu promowania skoordynowanego naturalny motyw. Pary zainteresowane rustykalnym ślub może wybrać praktyczne motywy przy użyciu narzędzia ogrodnicze, terakotowych, garnki i słoikach.

Proste dekoracje na wesele Garden

Istnieje wiele prostych dekoracje ślubne, które sprawiają, ogród ślub wyróżniać. Popularne dekoracje to:

 • Szukaj wszystkich kompozycji kwiatowych, w tym bukiet ślubny, druhny kwiatów i uzgodnień stołowych do kwitnie w ogrodzie, aby połączyć otoczenie z akcentami ślubnych.
 • Użyj stroiki ogród tematyce, takich jak wazony jar, pojedynczych wazony macierzystych, terakoty garnki, miniaturowych kąpieli ptaków, ptaków domów lub Konewka wazony.

Ozdoby na wesele Garden
Udekoruj ogrodzenia balustrady.

 • Wybierz prosty tort weselny z świeżych kwiatów w celu koordynacji z ogrodu i nie przytłoczyć temat.
 • Dodaj kolorowe płatki róż na przejściu dla odrobiną koloru, lub posypać płatki na stoły do ​​prostych dekoracji.
 • Dodaj miękkiej, romantyczne oświetlenie, spinając białe światła na krzewów i drzew lub wiszące latarnie świec z pobliskich zakładów. Tiki są rozwiązaniem dla bardziej dorywczo imprezy.
 • Dodaj wiele łuki nad nawą stworzyć charakterystyczny miejsca ślubu. Kwiatowe, bluszcz, tiulu, winorośl, a hiszpański mech łuki są wszystkie piękne ozdoby ogrodzie ślub.
 • Udekoruj wszystkie punkty kontaktowe na ogród, w tym ławki, altany i łuki, dopasowane do ślubu.
 • Za wynajem fontanny, donice kwiatowe lub wiele piłek wpatrując się dodać więcej wyrafinowania ustawienia.
 • Ustaw ołtarz ceremonia na pięknej t widzenia podczas ślubu i wszelkich sesji zdjęciowych.
 • Wybierz odpowiednie przysługi ślubnych takich jak ogród nasion lub sadzonek, kwiatów pachnących świec, kiełkujących ziół, mini topiaries lub innych akcesoriów ogrodowych.
 • Użyj Birdseed wrzucić z okazji, aby zachęcić gości i ułatwiają naturalne oczyszczanie.

Sezonowe Porady ogrodnicze Dekoracja ślubna

Sezon ślubu wpłynie również swoje pomysły dekoracji ogrodu.

 • Wiosna: Stosować białe krzesła i obrusy na ceremonii i przyjęcia, akcentowane z delikatnych, pastelowych kolorach i delikatnych tkanin. Tulipany, stokrotki i jaskry są ulubione kwiaty wiosny. Pamiętaj, aby mieć plan kryty jeśli nieprzewidywalne wiosenna pogoda zakłóca planów ślubnych.
 • Lato: Użyj wikliny lub białe krzesła i odważniejsze kolory akcent blask sezonu. Świeże owoce, owoce cytrusowe, róże i inne żywe akcenty są idealne na lato. Podaj namioty lub inne odcień utrzymać komfortowe w letnie upały.
 • Jesień: Użyj ciemne lasy i bogatsze kolory, aby podkreślić piękno zmieniającej się sezonu. Więcej rustykalne akcenty działa dobrze na wesela upadku, w tym dynie i kolorowych liści. Wieczory może być chłodno, więc być przygotowani na niższych temperaturach.


Ozdoby na ogrodzie ślub może być wspaniałe, ale uważaj, aby nie przesadzić swoje dodatki do pięknem przyrody. Elegancki temat, który dobrze łączy się z otoczeniem będzie zarówno piękny i łatwy do koordynowania, co dzień ślubu fantasy ogród elegancji.

Jak Fashion Faux Farby Vintage Metal

Podczas gdy niektóre twórcze właściciele mebli zwracają meble w antyki lub odcieni i myjni, aby dodać znak do ich mebli, może być jednym z tych, którzy chcą, aby ich meble wyglądają jak mają właśnie przybył z magazynu.

Powiedzmy, że babcia dała Ci swój ulubiony ogród krzesło. To może być stary i brzydki, ale nie chcesz, aby ulubione krzesło ogrodowe babci iść do sklepu śmieci. Jest jeszcze nadzieja dla tego mebla. Tylko nadal czytać dalej, a dowiesz się, w jaki sposób możesz włączyć babci stary kawałek w ulubionym fotelu do czytania córki.

 • Potrzebny jest kawałek miękkiej, czystej szmatki, gazeta, taśmy maskującej, malowania rozpylaczem podkładu, farby w sprayu do metalu i ciekłego TSP.
 • Ponieważ będziesz używać malowanie natryskowe i innych substancji chemicznych, idealne miejsce do tego projektu jest na zewnątrz, gdzie jest dobrze wentylowane. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby zrobić to na zewnątrz, upewnij się, że masz na sobie ubranie ochronne, jak do okularków całkowicie uniemożliwić wdychania dymu pochodzących od farb i chemikaliów.
 • Krzesło całkowicie oczyścić za pomocą cieczy TSP zastosowano miękką, czystą szmatką. Po całkowicie oczyszczone z krzesła, pozostawić do całkowitego wyschnięcia.
 • Jeśli pracujesz w domu, umieścić gazetę na powierzchni, który Twoim zdaniem może być przypadkowo spryskane farbą. Więcej obszar, który obejmuje, tym lepiej. Jeśli pracujesz na zewnątrz, spróbuj wybrać miejsce, gdzie będzie dobrze mieć malowanie natryskowe na ziemi. Unikać robi to na części trawy, które służą jako ozdoby.
 • Jeśli używasz więcej niż dwa odcienie farb, należy użyć taśmę maskującą, aby obejmuje te obszary nie chcesz mieć farbą. Upewnij się, aby uniknąć luki pomiędzy taśmami. Szczeliny pomiędzy taśmami pozwoli farby do wypełnienia części obszaru, w którym nie ma tego koloru.
 • Teraz można rozpocząć malowanie krzesło z podkładu. Umieścić fotelik na gazety i rozpocząć rozpylanie. Spray tylko cienką warstwę podkładu. Upewnij się, że posiadasz spray około dwóch do trzech metrów z dala od mebli, aby uniknąć zbytniego farby na.

  W ten sposób uniknie kapanie plamy. Należy zastosować o 09:55 powłok. Upewnij się, że niech farba całkowicie wyschnie przed nałożeniem kolejnej powłoki.
 • Gdy warstwa gruntująca jest zakończona, można teraz rozpocząć rozpylanie farby. Jako ze starterem, farba metalu na meble w dobrej odległości, aby uniknąć smalcem. Upewnij się, niech pierwsza powłoka wyschnie całkowicie przed nałożeniem drugiej warstwy. Możesz przechowywać na zastosowanie więcej powłokę aż osiągnął pożądany wygląd.

Cała ta procedura jest nie tylko krzesła ogrodowe babci. Możesz też spróbować zrobić to do innych metali rocznika w domu, które chcesz włączyć do czegoś szuka nowego.

Możesz również podać swoje krzesła tarasowe, ławki metalowe, stoliki w coś nowego, wykonując tę ​​samą procedurę.

Montowane na ścianie dekoracyjne Regały wina

Montowane na ścianie dekoracyjne Regały wina

Stojak na wino jest praktyczny przedmiot potrzebny do prawidłowego przechowywania wina, trzymając korek w stałym kontakcie z winem, tak, że korek nie wysychają i stają się pleśń. Ale daleko od utylitarnych stojaków drewnianych używanych przez winiarzy i właścicieli rozległych piwnic, stojaki na wino w przystojny kutego żelaza lub drewna można dodać do stylu i wystroju kuchni, jadalni lub rozrywki pokoju. Nie ma znaczenia, jeśli kochasz opływowy nowoczesny styl, lub romans Old World francuskim Kraju lub toskańskim stylu, jest stojak na wino, które zwiększą swój wystrój.

Regały naścienna wina mają miejsca bonusowy funkcji oszczędzania, ponieważ nie zabiera cennego miejsca na licznik. A należy pamiętać, że mogą być one zamontowane na pionowych powierzchni, takich jak koniec górnej komory albo wąskiej ścianie pomiędzy kuchni i jadalną, co większość "martwą przestrzeń".

Oto dwa pomysły w stylu, w jaki sposób poprawić swój wystrój i utworzenia centralnego punktu, z szaf ściennych wina.

Krok 1

Punkt Kontaktowy w głównym pasku. Jeśli masz pokój multimedialny wraz z barem dla rozrywki, to dlaczego nie wziąć od zwykłych znaków wystrój piwa i plakatach samochodów wyścigowych, na nowy poziom elegancji i wyrafinowania? Utworzenia centralnego punktu na dużej ścianie z trzech szaf wiszących wina. Przestrzeń je w trójkątnym mody z szafy środkowej jest największa, a dwóch innych równolegle ze sobą i z boku. Umów inny kawałek sztuki na ścianie pod najwyższym szafie wina. Do Toskanii dotyku, wybrać piękny obraz lub oprawione druk Toskanii lub trattoria w malowniczej placu. Można też decoupage etykiety z ulubionych roczników na pokładzie pianki następnie zamontować kolaż w wyrafinowany ramy. Winnice często wykonują duże plakaty specjalnych lub rocznie wydanych roczników. Te mogą być elegancko oprawione, jak również. Dodaj wiszące lampy wiszące, które uzupełniają swój styl do podświetlenia ekranu.

Krok 2

French Country Jadalnia. Klasyczne francuskie wzorce toile i elegancki kutego żelaza ścianie zamontowany stojak wino pracy w harmonii jest przetransportowanie jadalnia do wspaniałej francuskiej wsi. Zacznij od ścian w kojącym cieniu bladym niebie niebieskim lub ciepłym żółtym, z drewna przyciąć akcentowane w maślanym kremem. Utworzenia centralnego punktu powyżej serwerze z czarnym kutego żelaza ścianie zamontowany wina stojaku. Obok niego, zorganizować zgrupowanie talerze i półmiski powiesić na ścianie z płyty w poszczególnych wieszaki francuskich krajów tematów takich jak słoneczniki i koguty. Carry motyw na czarno kutego żelaza żyrandol z wyposażonych w żarówki w poszczególnych odcieniach czerni i bieli kontroli. Dodaj czarne i białe krzesło toile poduszki, aby ten pokój elegancko wyjątkowa. Umów białą ceramikę na czarnym Hutch, srebro antyczne zestaw herbaty i tacy na serwerze, i miskę owoców na stole do wykończenia.

Ten artykuł został napisany przez autorów na Walldecorandhomeaccents.com - sklep on-line, w tym m.in. ściany sztuki sztukę abstrakcyjną rzeźbę metalowe ściany, ściany i wazony metalowej ściany.

Jak czyścić Biały Plastikowe krzesło

Jak czyścić Biały Plastikowe krzesło


Gdy wiesz, jak do czyszczenia białych leżaki plastikowe prawidłowo, połysk meble ogrodowe będą rywalizować z letniego słońca. Nikt nie chce, aby zaprosić gości na do salonu na brudne krzesła. Dlatego ważne jest, aby znaleźć właściwą technikę czyszczenia w celu zapewnienia, że ​​użytkownicy mogą siedzieć całkiem na dziewiczych plastikowe krzesła.

Instrukcja czyszczenia

Białe plastikowe leżaki są cenowo opcja na meble ogrodowe. Jednak, ponieważ są one stosunkowo tanie, nie chcą wydać zbyt dużo pieniędzy, utrzymując je w doskonałym stanie. Na szczęście istnieje wiele tanich i prostych sposobów na czyste białe plastikowe leżaki.

Wybielacz

Użyj tego przepisu, aby przywrócić białe plastikowe krzesła do ich pierwotnego blasku.

Materiały

 • 1/4 szklanki wybielacza
 • Wiadro
 • Ciepła woda
 • Rękawice gumowe
 • Szczotka do szorowania

Instrukcje

 1. Połącz 1/4-filiżankę regularnego wybielacza w dużym wiadrze z gorącą wodą.
 2. Przesuń na parę rękawiczek gumowych, a następnie zanurzyć pędzel zarośla w roztworze czyszczącym gorącej.
 3. Szorować krzesła z rozwiązaniem upewniając się, zetrzyj ptasie odchody, które mogą być rozliczane w szwach fotela.
 4. Pozwól rozwiązanie siedzieć na krzesłach na kilka minut, następnie spłukać je czystą wodą z węża ogrodowego.
 5. Osusz krzesła ściereczką lub umieścić je na słońcu do wyschnięcia.

Ocet

Czy jesteś głęboko mycia białe plastikowe leżaki lub po prostu chcesz urozmaicić swój wygląd przed wprowadzeniem ich do końca sezonu, zwykły ocet może pomóc.

Materiały

 • 1/4 szklanki octu
 • Wiadro
 • Ciepła woda
 • Miękkie włosie szczotki peeling

Instrukcje

 1. Użyj węża dokładnie zwilżyć krzesła.
 2. Wlać 1/4-filiżankę octu w wiadrze z gorącą wodą.
 3. Użyj miękkiej szczotki z włosia zarośla, aby usunąć suszone na jedzenie, lepki sody przed brudem, kurzem i brudem.
 4. Spłucz krzesła ze słodką wodą i pozostawić do wyschnięcia na zewnątrz.

Mydło do mycia naczyń

Użyj tej metody dla dodatkowych trudnych plam. Przed użyciem tej metody, upewnij się, mydło do mycia naczyń nie zawiera amoniaku. Mieszanie amoniaku z wybielaczem może spowodować chlor gazowy być produkowane i uwalniane. Chlor jest szkodliwy w przypadku wdychania.

Materiały

 • 3/4 szklanki wybielacza
 • 2 łyżki płynu do mycia naczyń mydło
 • 1 galon ciepłej wody
 • Rękawice gumowe
 • Gąbka

Instrukcje

 1. Połącz 3/4 filiżanki standardowy wybielacza i 2 łyżki płynu do mycia mydła z galon ciepłej wody.
 2. Umieść na niektórych gumowe rękawice i umyć krzesła gąbką nasączoną środkiem do czyszczenia gorącą ciecz.
 3. Praca na jednym krześle w czasie i spłukać czystą wodą, każdy przed przystąpieniem do następnego. To nie jest dobry pomysł, aby roztwór wybielacza usiąść na plastikowych krzesłach zbyt długo, ponieważ długotrwałe narażenie może powodować przebarwienia.

Proszek do prania

Detergenty w płynie do prania może być również świetnym wojownikiem na brudne plamy krzesła.

Materiały

 • 1 łyżka Płynny detergent do prania
 • 1 galon ciepłej wody
 • Miękka szczotka do szorowania lub gąbki

Instrukcje

Jak czyścić Biały Plastikowe krzesło

 1. Połącz jedną łyżkę płynnego detergentu do prania z galon ciepłej wody.
 2. Zastosuj roztwór czyszczący do brudnych plastikowych krzeseł i szorować wszystkie obszary dotknięte zarośla miękką szczotką lub gąbką.
 3. Pozwól rozwiązanie siedzieć na krzesłach na około 15 minut przed lakierowaniem je z wężem i suszenie ich z czystym ręcznikiem.

Pan Czysty Magia Eraser

To nie nazywa się "magia" za nic. Pan Czysty Magia Gumka może pozbyć prawie każdej pozycji paskudne plamy i wycieki. Przystępne narzędzie do czyszczenia działa cuda na plastikowe leżaki bez względu na ich rozmiar lub kolor.

Materiały

 • Woda
 • Pan Czysty Magia Eraser

Instrukcje

 1. Spray brudne krzesła z wodą z węża ogrodowego.
 2. Magic Eraser zwilżyć wodą, a następnie szorować krzesło z mocnymi, kolistymi ruchami. Magic Eraser unosi brud, brud, martwe owady, ptaki kupy i formy z tworzyw sztucznych krzesła z trochę pracy.
 3. Zakończ poprzez płukanie krzesła czystą wodą i pozwalając im wyschnąć na słońcu.

Porady chemiczna

Kiedykolwiek używać wybielacza do czyszczenia plastikowych leżaków ważne jest, aby na miejscu sprawdzić rozwiązanie przed dezynfekcji. Bleach może poplamić kolorowe leżaki. Może również spowodować żółknięcie na białym leżaki plastikowe, jeśli nie jest używany przez ponad 10 minut. Nigdy nie stosować wybielaczy na białym prostym leżaki plastikowe. Ponadto, podczas czyszczenia z wybielaczem, chroń ręce w rękawicach i nosić stare ubrania w przypadku rozlania produktu.

Pamiętaj, że plastikowe leżaki nie są najwyższej jakości meble ogrodowe na rynku. Należy pamiętać, że szorowanie plastikową powierzchnię zbyt mocno może zagrozić integralności krześle. Jesteś lepiej wyłączyć za pomocą delikatnych uderzeń podczas szorowania.

Martha Stewart Meble ogrodowe

Martha Stewart Meble ogrodowe

Czy wolisz romantyczny styl przypominający starego południowego uroku, nowoczesny wygląd z eleganckim, proste czyste linie lub tradycyjnej konstrukcji wykonanej z drewna eukaliptusowego przyjazne ziemi, Martha Stewart meble ogrodowe ma wygląd chcesz w przystępnych cenach.

Ponadczasowy wygląd do ostatniego

Podczas dekoracji pokład lub patio obszar Martha Stewart meble ogrodowe, tworzenia przestrzeni, w której rodzina i przyjaciele będą odpocząć i cieszyć się wspaniałą, ciepłą pogodę w stylu i komfortu. Z jej piękne ponadczasowych kolekcji klasycznych zewnętrznych wykończeń, Martha Stewart ułatwia właścicieli domów, aby znaleźć idealne utwory na ich powierzchni.

Martha Stewart na zewnątrz meble wykonane do ostatniego, ponieważ jest odporna na uszkodzenia z elementów z sezonu na sezon i zachowuje swoją dekoracyjną piękno. Niektóre z popularnych funkcji różnych elementów mebli w linii Martha Stewart to patio:

 • Rust odlewy aluminiowe ramy darmo
 • Ramy aluminiowe z wodoodpornych wykończenie malowanej proszkowo
 • Ramy stalowe o dużej wytrzymałości
 • Materiały odporne na warunki atmosferyczne
 • Wszystkie tkaniny pogoda procy
 • Żywica handwoven splot na stalowych ramach, które są odporne na rdzę
 • Handwoven kaszmiru wikliny
 • Wszystkie tkaniny odporne na pogody stalowych i aluminiowych
 • , Zrównoważony zbierane certyfikat FSC drewna eukaliptusa

Martha Stewart Patio Meble w Home Depot

Home Depot niesie Kolekcje Patio przez Martha Stewart Living, dzięki czemu można łatwo doprowadzić komfort życia wewnątrz na zewnątrz. Kolekcje tarasowe wykonane są z ręcznie robione meble, które łączy przystępne ceny, projektant styl i jakość rzemiosła.

Kolekcja Belle Isle

Tradycyjny styl Stary Świat kolekcji Belle Isle dysponuje naturalną tkane żywicy, piękne tkaniny, pomarańczowy brzoskwiniowy siedzenia i ponadgabarytowych szklany blat wędzona. Utwory z tej kolekcji to pięć-częściowy zestaw, jadalnia, szezlong krzesło i otomana zestaw, sofa trzy siedzenia i parasol na rynku. Dostępne jest sześć-częściowy zestaw wypoczynkowy, który zawiera dwa fotele, dwa tafty, miejsce miłości dwa siedzenia i stolik do kawy.

Cardona Kolekcja

Kolekcja oferuje Cardona świeże spojrzenie z ultra wysokimi tylnych foteli procy w neutralnej tkaniną pogody. Kolekcja zawiera siedem-częściowy zestaw z jadalnia tabeli płytek ceramicznych góry, pięć-częściowy zestaw z ceramiczną płytki górze tabeli, trzy-częściowy zestaw bistro, podwójnym szybowca, a płytki górnej tabeli akcent jadalnia i dziewięć stóp Prostokątny parasol.

Kolekcja Clover Plaża

Cechy Kolekcja Clover Plaża oddanych powrotem krzesła i stół obsada top, blakną i pleśni odporne poduszki olefiny i wieku metalowe wykończenie. Kolekcja zawiera pięć-częściowy zestaw jadalny i parasol na rynku.

Copano Bay Collection

Copano Bay Kolekcja składa się z pięciu sztuk czatu zestawu wyposażonego w stół i cztery ogień pit amortyzacja fotele.

Kolekcja Lily Bay

Lily Bay Collection ma wygląd i styl starej południowej uroku m.in. delikatnie zakrzywione ramiona i grube pluszowe poduchy. Kolekcja obejmuje sześć-częściowy zestaw dorywczo wypoczynkową, stolik i leżak.

Mallorca Kolekcja

Mallorca Collection oferuje konstrukcje stalowe z pięknym czarnym wykończeniem herbaty, opieczętowane blatem, krzesła obrotowe i blaknięcie i tkaniny odporne na pleśń. Utwory z tej kolekcji znajduje się siedem-częściowy zestaw, a jadalnia trzyczęściowy zestaw kawiarnia, podwójne szybowiec, szezlong, stolik i parasol na rynku.

Miramar Kolekcja

Miramar Kolekcja ma wygląd i funkcje w wieku brązu Overstuffed poduszki. Ten tradycyjny stylu Kolekcja zawiera siedem-częściowy zestaw jadalny, pięć-częściowy zestaw, w jadalni-częściowy zestaw czterech głębokości siedzenia, fotele, szezlong, stolik i dwa style parasole rynku.

Kolekcja Moreno Valley

Moreno Valley Kolekcja zawiera trzyczęściowy rogu poprzecznego tkaniny w kolorze czekoladowym żywicy.

Pacifica Collection

Pacifica Kolekcja składa się z czterech sztuk czatu zestaw featuring złoty matowe wykończenie na stalowych ram i stół szkło najwyższej kawy. Fragmenty obejmują loveseat, dwa krzesła i stolik.

Kolekcja Palamos

Palamos Kolekcja oferuje fantazją otwartych przewinęły plecach metalowe krzesło w szczotkowanym wykończeniem rodzynki. Kolekcja zawiera siedem-częściowy zestaw jadalny, sześć-częściowy zestaw, czat szybowiec, podwójną bryczką, stacjonarne rocka, stolik i parasol dzwonu.

Kolekcja Palm Cove

Palm Cove Kolekcja znajduje się piękny, ręcznie tkany splot żywicy i składa się z sześciu-częściowy zestaw do siedzenia, która obejmuje trzy siedziska kanapy, dwa krzesła, dwa tafty i stolik do kawy.

Playa Grande Kolekcja

Playa Grande Collection oferuje modułową kolekcję ręcznie tkanych przędzy poli-etylenu. Kolekcja zawiera wysoki powrotem cztery kolorze espresso kawałek poprzecznym m.in. krzesło narożnik, dwa końce długie sofa i stolik z góry szkła i szezlong.

Kolekcja Plum Island

Plum Island kolekcja daje Ci materiały przyjazne ziemi w pięknym stylu. Wykonane z certyfikatem FSC, zrównoważony zebranego eukaliptusa, kolekcja jest absolutnie piękne. Zawarte w kolekcji są siedem-częściowy zestaw jadalnia, sześć-częściowy zestaw czat, trzyczęściowy bar zestaw, dwukrotnie leżak, podwójne szybowiec, fotel i tułowia przechowywania.

Pomeroy Kolekcja

Kolekcja zawiera Pomeroy pięć sztuk kulinarne zestaw i kwadratowy parasol. Z białymi ramkami i nadmorskiej niebieskiej tkaniny, kolekcja przyniesie brzegu morza na swoim podwórku.

Tate Collection

Tate Collection składa się ze stołu i dwóch górnym łupków rocka i jest idealnym miejscem do siedzenia w małej przestrzeni.

Wellington Kolekcja

Wellington Kolekcja to klasyczny, nowoczesny wygląd z krzesłami w stylu procy i szkła czele tabel. Kolekcja zawiera siedem-częściowy zestaw z dwoma posiłek rocka obrotowe, cztery krzesła i stół prostokątny, pięć-częściowy zestaw z czterech rocka procy obrotowych restauracji i prostokątnym stole, podwójnym szybowca, tabeli akcent i parasol na rynku.Z szerokiego wyboru Martha Stewart stylów i wzorów dostępnych mebli patio, jest na pewno taki, który będzie pasował do Twojego stylu i daje lat relaks w słońcu, jak cieszyć się piękny miejsca na zewnątrz.

Meble ogrodowe Patio Skarby

Meble ogrodowe Patio Skarby


Lowe jest jednym z sklepów poprawy wiodącym domu zjednoczonego państwa i, w dodatku do swojej niezwykłej gamy materiałów budowlanych, sprzętu ogrodniczego, opcje wyposażenia wnętrz, farby, hydraulika, przechowywania i narzędzi, firma oferuje również wspaniały odkryty linię o nazwie Ogród Skarby patio Meble.

Istnieje ponad 250 sztuk w ogrodzie Skarby kolekcji, która szczyci się wszystko, od zewnątrz do czasz meble, fontanny, zestawów naprawczych, karmniki i termometry. Ceny są rozsądne, a jakość jest doskonała.

Ta popularna kolekcja oferuje prawie każdy rodzaj stylu dla każdego rodzaju wystroju i smaku - od bardzo tradycyjnych do nowoczesnych.

Meble ogrodowe Patio Skarby Najciekawsze

Oto najważniejsze z kolekcji.

Beżowy Stal Gazebo

Na 120 cali przez 120 cali to altanka jest must-have dla każdego z podwórka i zamiłowaniem do rozrywki. Trwałym rogu konstrukcji stalowych i siatki półki, jest idealnym miejscem na zewnątrz w formie bufetu, stacja dla DJ rodziny lub jako alternatywne miejsca do ucieczki słońce lub deszcz altana.

Steel Fire Pit

Jeśli noce dostać fajne, lub jeśli chcesz korzystać z miejsca na zewnątrz do upadku, to stal ogień pit jest must-have. Projekt jest nieco rustykalne, z ręcznie określić łupków górze i polerowany brąz w proszku jest wspaniałe wykończenie.

Patio Krzesło portowe jadalna

Przy minimalnych kosztach jest maksymalny styl i komfort. Wytrzymała rama stalowa, chronić przed promieniowaniem UV chusta tkaniny i roczna gwarancja na obu ramy i tkaniny dokonać tego standardowego odkryty krzesła stołowe bynajmniej typowe. Stosowalne i łatwo wyczyścić, naprawdę nie można pomylić z tym przedsiębiorstwu 30 dolarów classic.

Meble ogrodowe Patio Skarby

Jedenaście-calowy Plac Trawa morska na sadzonki

Każdy ganek lub taras potrzebuje sprawiedliwego podziału roślin stworzyć bujną środowiska odkryty. Ogród Treasures zaroślami Sadzarka wystarczy podstawowa do pracy z niemal każdego wystroju. Budowa wikliny gwarantuje, że będzie wystarczająco wytrzymały, aby trwać przez wiele sezonów, a wnętrze wkładka zapewnia, że ​​naturalne materiały są chronione przed wilgocią roślin.

Oak Leaf Dwa Poziom Fontanna

Jeśli zawsze marzyłeś o fontanny w ogródku, sprawdź to 26,4-calowy wersji na mocy 300 dolarów. Fontanna żywicy ma łatwą konfigurację wtyczki z pompy i przewodów zawarty. Lowe zapewnia również roczna gwarancja na wypadek gdyby coś fontanny w idzie na opak z pompą.

Dziesięć stóp Plac Pergola z baldachimem

Dodaj trochę stylu do Azji przestrzeni patio z tym spory kwadratowy pergolą. Stalowa rama ciężka, lakierowana proszkowo wykończenie odporne na rdzę i chronić przed promieniowaniem UV chusta tkaniny wszystkich, ale gwarantuje, że ten kawałek będzie podstawą zewnątrz pomieszczeń w nadchodzących latach. Jest to idealne miejsce dla ochrony obszaru swoim podwórku od niepogody i sprawi, że w przyszłym patio stroną bardziej komfortowe dla gości, którzy chcą zatrzymać się na słońcu.

Ławka w West Loop Place

Miejsce w tajemniczy ogród lub miejsce do siedzenia wśród kwiatów, ławki ogrodowe zapewnić miejsce do wytchnienia i refleksji na zewnątrz pomieszczeń. Ta wersja z meblami ogrodowymi Garden Skarby kolekcji oferuje ramki malowane proszkowo aluminium, syntetyczny tylne siedzenia i panele ze stali nierdzewnej i sprzętu. Szczegóły projektu są proste i wspaniałe, z klasycznymi elementami secesyjnymi na rękach i nogach.

Hamak podwójny pikowane

Co by leniwe letnie dni bez klasycznym hamaku na rękę do leniuchowania i poczytać książkę lub zasnąć w popołudniowym cieniu? Osiemdziesiąt dwa cm długości i 55-cali szerokości uczynić ten hamak idealne miejsce na sobotni czas drzemki. A jeśli rozmiar nie wystarczy, aby nakłonić cię do posiadania jednego z nich, należy rozważyć dołączonego typu king-size poduszkę i roczną gwarancję na wady. Upały w lecie jeszcze lepszy.

Gdzie kupić

Sprawdź lokalny sklep Home Improvement Lowe lub w trybie online, aby Lowes.com Ogród znaleźć Skarby kolekcji.

Jak wyczyścić łańcuch Stary Fan Pull

Zapytał: Jak czyścić stary łańcuch fanem ściągania? Mam kilka wentylatory o bardzo długich łańcuchów pociągowych. Łańcuchy te, na przestrzeni lat, które nadszarpnięta. Wyglądają tak brudne. Czy istnieje prosty sposób, aby je wyczyścić? Może w czymś moczyć je?

Możesz oczyścić i usunąć niszczą od łańcuchów Wentylator sufitowy szybko i łatwo z tego rozwiązania. Nawet nie trzeba mieć łańcuchy na dół!

Potrzebne będą:

 • Drabina i wytrzymały do ​​karmienia (do osiągnięcia łańcuchy)
 • Tarn X
 • Czyste szmaty
 • Woda

Kroki do czyszczenia Chains:

 1. Ustaw krzesło lub drabinę, dzięki czemu można dotrzeć do łańcucha.
 2. Moczyć czystą szmatkę z Tarn X.
 3. Uruchom mokrą ścierką w górę iw dół łańcucha, aż będzie czysta. Włącz szmatki okresowo wyjątkowo brudnych sieci w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń.
 4. Wykończenie z szybkie "płukanie", wycierając łańcuchy z drugim szmatką zwilżoną wodą.
 5. Pozostawić do wyschnięcia łańcuchy lub sucha czystą, suchą szmatką.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeżeli łańcuchy nie są czyste, wiele można niedrogo wymienić. Wymiana łańcucha ciągnie sprzedawane są w większości sprzętu i domu poprawy sklepów.

Sprzątanie Meble ogrodowe Pleśń

Sprzątanie Meble ogrodowe Pleśń


Czyszczenie mebli ogrodowych pleśni jest jeden aspekt utrzymania, które przedłuża żywotność mebli. Jak masz czyste pleśni z mebli zależy od materiału, z którego jest wykonana.

Regularne czyszczenie Meble ogrodowe

Pleśń jest rzeczywiście roślina najlepiej rośnie w gorącym, wilgotnym letniej pogody; jest to forma formy. Kwitnie w wilgotnych i ciepłych warunkach, które są słabo oświetlonych lub gdy powietrze nie dobrze krążyć. Wraz z odbarwieniu tkaniny, pleśń wydziela zapach stęchlizny, a jeśli nie jest leczona może spowodować odbarwienie tkaniny, a nawet może spowodować ich gnicie.

Aby zapobiec tego typu uszkodzenia, zaleca się comiesięczne czyszczenie i konserwacja.

Sprzątanie Meble ogrodowe Pleśń

Większość mebli pochodzi z zewnątrz instrukcje czyszczenia, ale jeśli straciłeś te instrukcje lub meble został zakupiony z drugiej ręki, to następujące rozwiązania czyszczące mogą przyczynić się do przywrócenia i utrzymania meble ogrodowe.

Czyszczenie pleśni z tkaniny Canvas i Poduszki

Najczęściej produkt stosowany do zabijania grzybów i pleśni jest wybielacz. Może być stosowany na płótnie i innych tkanin, ale ryzykujesz szansę powodując przebarwienia materiału i jeśli roztwór jest zbyt silny, może to nawet spowodować płótno i inne tkaniny pogarszać. Aby roztwór wybielacza odpowiednie do czyszczenia mebli plenerowych pleśni tkanin, rozcieńczyć ½ szklanki wybielacza na galon wody i stosować go z sprayem. Test odporności wybarwień na odcinku materiału, który jest najmniej zauważalny przed spryskać całą poduszkę. Po zastosowaniu, szorować mieszaniny wybielacza do tkanin z Pędzel zarośla i spłukać czystą wodą.

Jeśli wolisz czyszczenia mebli ogrodowych pleśń z płótna o mniej surowym podejściem, poniższa metoda może być tylko to, czego szukasz:

 • Szczotka zabrudzoną tkaninę i próżni
 • Wymieszać roztwór wykonany z ½ filiżanki lizolem w galon ciepłej wody
 • Umyć płótno z mieszaniną Lysol
 • Płukania z następującą mieszaniną:
  • 1 szklanka soku z cytryny
  • Soli 1 szklanka
  • 1 galon ciepłej wody

  Niech Twoje meble płótno suchy w słońcu.

  Akryl odkryty Poduszki

  Jeśli poduszki wykonane są z akrylu lub winylu, wymieszać następujące składniki do czyszczenia pleśni z meblami ogrodowymi:

 • 1 szklanki wybielacza
 • 2 szklanki detergentu
 • 1 galon wody

Nanieść roztwór wybielacza z sprayem po powierzchni poduszki. Niech to ustawić na 30 minut, a następnie wycierając powierzchnię czystą szmatką. Spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Meble ogrodowe z wikliny

Wiklinowy prezentuje nieco większe wyzwanie, ponieważ pleśni mogą rosnąć w splocie. Sposobem czyszczenia pleśni z wikliny meble ogrodowe jest z węża lub myjki ciśnieniowej ustawiony na niskim poziomie. Przed rozpoczęciem korzystania z węża lub myjki ciśnieniowej, przetrzeć meble gąbką nasączoną roztworem łagodnego mydła i zimnej wody. Aby zapobiec ponownemu wystąpieniu problemu stosować pasty wosk po meble są suche.

Drewniane Meble ogrodowe

Pleśń nawet rośnie na drewnianych mebli ogrodowych w gorącym, wilgotnym klimacie. Możesz użyć łagodnego roztworu wybielacza do usunięcia pleśni, ale jeśli chcesz uniknąć tego ociąganie zapach wybielacza następujące rozwiązania wykonane z octem może również usunąć pleśń:

 • Zastosuj nierozcieńczony ocet destylowany ze sprayem bezpośrednio do pleśni i wytrzeć czystą szmatką.

Dłużej uporczywych plam mączniaka mieszania następujące składniki i stosuje się gąbką:

 • 1 szklanka amoniaku
 • 1/2 szklanki octu
 • 1/4 szklanki sody oczyszczonej
 • 1 galon ciepłej wody

Meble siatki z tworzywa sztucznego

Sprzątanie Meble ogrodowe Pleśń

Meble plastikowe mesh może być trochę czasochłonne czyszczenie również ze względu na sposób mesh zachodzi. Aby zabić pleśni i siatki plastycznym odwanianie biesiadowania użyć następującego rozwiązania:

 • 2 szklanki białego octu
 • 2 łyżki płynu do mycia naczyń
 • 1 galon ciepłej wody

Zastosuj miękką szczotką do szorowania do pracy w rowki. Spłukać czystą wodą i wysuszyć meble w słońcu.

Czyszczenie pleśni z metalowych ramek

Aby wyczyścić pleśń z różnego rodzaju metalowych klatek, takich jak aluminium, kutego żelaza lub stali, stosuje się mieszaninę wody i delikatnego mydła.

Zmniejsz Powtarzalne Mildew

Aby uniknąć problemów z pleśnią na meble ogrodowe, regularnie czyścić i mieć pewność, meble jest suchy, zanim je przechowywać.

Meble ogrodowe z PCV

Meble ogrodowe z PCV

Jeśli chcesz, meble ogrodowe, które są trwałe, lekkie i nie rdzewieje, PCV meble ogrodowe może być idealnym wyborem dla Ciebie. Dostępne w klasycznych linii i nowoczesnego stylu, meble PVC wykonany jest trwać wiele lat.

Co to jest PVC Meble?

PVC, zwany również polichlorek winylu, jest bardzo trwały rodzaju surowców wtórnych, które są specjalnej obróbce, gdy jest stosowany do wytwarzania mebli. Gdy jest ona traktowana nazywa meble rur PVC klasy. Jest bardzo trwały i wykonane, aby wytrzymać najostrzejszą pogodę i klimat.

Ramy mebli wykonane są z PCW kawałki rury PVC klasy mebli, które są cięte na wymiar i połączone razem z różnymi typami łączników rur PVC.

Meble rury PCV dodał stopnia:

 • Inhibitory światło ultrafioletowe, aby zapobiec przebarwienia, zanika lub pękanie
 • Modyfikatory udarności, które zwiększają ogólną wytrzymałość rury i zmniejszyć szanse na odpryski przy uderzeniu

Korzyści z PVC Patio Meble

Oprócz jego wyjątkową trwałością, PCV meble ogrodowe wykonane z gatunku mebli PVC ma wiele zalet. Meble z PVC:

 • Nie rdzewieje
 • Nie koroduje
 • Nie będzie łuszczyć lub chipem
 • Nie znikną lub odbarwienie nawet w klimatach, które są bardzo gorące
 • Nie jest uszkodzony przez wodę
 • Jest lekki
 • Jest łatwa do czyszczenia
 • Czy niskie koszty utrzymania
 • Jest tani
 • Ma naturalny wysoki połysk
 • Na całe życie

Wady

Te wady meble ogrodowe wykonane z rur PVC obejmują:

 • Ograniczony wybór stylów mebli
 • Ograniczony wybór kolorów
 • Troska o chemikaliach w polichlorku winylu
 • Nie sprawdzenia, aby upewnić się meble wykonane są z rury PVC klasy meble, a nie inny tani rura z tworzywa sztucznego

Style i Rodzaje PVC meblowych

Istnieje wiele różnych rodzajów meble ogrodowe kawałki, w kilku wyborów stylu, wykonane z rur PVC. Nie każdy mebel jest oferowany w każdym stylu lub każdej firmy.

Meble Sztuk

 • Zestawy stół i krzesła
 • Jadalnia krzesło
 • Klub krzesło
 • Transatlantycki
 • Otomana
 • Szezlong
 • Pojedyncze szybowiec
 • Dwuosobowy szybowiec
 • Sofa trzy siedzenia
 • Loveseat
 • Bar
 • Stół Bar
 • Bar chair
 • Stołek barowy
 • Balkon krzesło
 • Stoliki
 • Stoły do ​​jadalni
 • Wózki Tea
 • Krzesło Beach

Style

 • Ramy Classic Style dla poduszek
 • Nowoczesne ramy stylu do poduszki
 • Proca
 • Pasek
 • Rama H

Gdzie znaleźć PVC Patio Meble Online

Internet daje wiele stron internetowych, które oferują meble tarasowe wykonane z rur PVC. Poniżej mała próbka z tych sklepów internetowych.

Meble ogrodowe rury dzieła

Rura dzieła Patio Meble oferuje szeroki wybór mebli ogrodowych w nowoczesnym, klasycznym, pasek i stylów procy. Oprócz ram PVC, firma również:

 • Zapewnia bezpłatne poduszki zamienne do życia
 • Oferuje wybór ponad 400 stylowych wyboru tkaniny na świeżym powietrzu na poduszki i zawiesia
 • Oferty paski winylowych w 50 kolorach
 • Oferuje wybór rur PVC w kolorze białym lub kości
 • American się rury PVC klasy meble

Patio PCV

Patio PVC wykonuje meble ogrodowe dla patio, pokładów i baseny w klasycznym, nowoczesnym, procy i klasycznych stylów ramy H. Wszystkie rury PCV stosowanego w Patio PVC klasy meble i jest wykonany w Stanach Zjednoczonych.

Rur Creations

Rura Creations oferuje wyjątkową linię mebli PVC, że projektujemy. Kawałki są ręcznie zdobione meble PCW o jakości i są dostępne w regularnej, Grande i Grande XL rozmiarach. Grande i Grande XL kawałki są bardzo szerokie i bardzo duże, aby pomieścić duże i wysokie osoby o wadze ponad 250 kilogramów. Projektowanie na zamówienie meble wykonane na rur Creations jest zaokrąglona i zakrzywione, a nie prostych liniach większości mebli PVC.

Dla majsterkowiczów Buffs

Jeżeli jesteś miłośnikiem DIY, możesz cieszyć próbuje swoich sił w meblarstwa PVC. Poniższe zasoby pomogą Ci zaplanować swój projekt:

 • PCV Warsztaty zapewnia plany i instrukcje meble ogrodowe PVC za symboliczną opłatą.
 • Patia iść prowadzi pełną linię rur PVC klasy mebli, armatury, części i akcesoria
 • Jak zrobić rur PVC Meble: Do wewnątrz i na zewnątrz przez Steve i Edward Baldwin jest dostępny od Amazon.

Słowo ostrzeżenia

Czy kupujesz PVC patio meble online lub w sklepie cegły i zaprawy, należy zawsze upewnić się, że kawałki kupujesz wykonane są z gatunku mebli rury PCV. Po wybraniu stylu i kawałki, które chcesz, będziesz cieszyć się świeżym powietrzu meble przez lata zabawy z przyjaciółmi i rodziną.

Renowacja Żywica Meble ogrodowe

Renowacja Żywica Meble ogrodowe


Renowacja mebli patio Żywica jest stosunkowo bezbolesny proces, który będzie strzegł waszych odkryte fragmenty patrząc świeże przez kilka sezonów. Chociaż w ciągu ostatnich meble żywicznych zostały uznane tani i słaby, dziś istnieją znakomite możliwości na rynku, które są zarówno piękne i trwałe.

Wiele meble żywiczne wykonane są z mocnego polimeru, który jest chroniony UV i na tyle ciężkie, by wytrzymać rygory niepogody. Niektórzy producenci użyciu materiału przyjaznego dla środowiska nazwie EnviroWood, który jest wykonany z syntetycznego recyklingu butelek z tworzywa sztucznego.

Materiały te są bardzo trwałe, nie pęka, jak drewniane meble zewnętrzne, zachowa swój kolor w słońcu, i nie rdzewieje. Jednak, jak wszystkie meble zewnętrzne będą potrzebować trochę opieki i konserwacji, aby ich kolor i połysk. Kurz i brud i inne elementy w powietrzu rozpocznie reakcję chemiczną z żywicy i twoje meble wyglądają obskurny i wyblakły.

Czyszczenie Żywica Meble ogrodowe

Podstawowa opieka dla meblami ogrodowymi żywicy wymaga jedynie podstawowej mydła i ciepłej kąpieli wodnej co jakiś czas. Weź wiadro wody i mydła do mycia naczyń, dać kawałki dobrą kąpiel, a następnie spłukać czystą ciepłą wodą.

Alternatywnie można też po prostu dać swoje kawałki dobre wąż w dół, gdy jesteś podlewania trawnika. Jeśli meble ma plamy lub zaczyna wykazywać oznaki zużycia, należy wypróbować następujące metody:

 • Przedłużyć żywotność nowych mebli z żywicy przez pocieranie automatycznego wklejania wosk, który będzie na bieżąco kurz i brud z przywiązanie do żywicy. Wosk zapewnia dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV, tak jak filtr przeciwsłoneczny
 • Wycieki muszą być czyszczone tak szybko, jak to możliwe, że nie mają czasu, by zatopić się w trwale poplamić meble
 • Jako alternatywa dla wody i mydła, można również użyć pasty z sody oczyszczonej i wody, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać
 • Do trudnych plam stosować mieszaninę wody, wybielacz i zmywania mydła. Niech siedzą co najmniej 10 minut i spłukać
 • Ślady zarysowań może być zabrany z pasty wody i Ajax mycia, pocierać na spłukać

Renowacja Żywica Meble ogrodowe

Aby naprawdę dać meble patio żywicy nowy wykończenie i połysk, trzeba trochę więcej tłuszczu łokcia, trochę pomarańczowy olej i trochę auto Detailer.

 1. Umyć każdy kawałek w dół z wodą, aby spłukać kurz i brud
 2. Miękką szmatką czyścić meble z pomarańczowego oleju. Nie używaj żadnych ściernych czy będzie to porysować wykończenie
 3. Niech wasze kawałki całkowitego wyschnięcia, a następnie użyć sprayu auto Detailer do mgły swoje meble. Odstawić na kilka minut, a następnie przetrzeć miękką szmatką.

Korzystanie pomarańczowy olej i auto Detailer w żywicy odnawiania mebli patio może naprawdę je błyszczą.

Zasoby Meble Patio żywiczne

Istnieją setki różnych rodzajów mebli z żywicy do wyboru, a dziś trzeba także grono stylów do wyboru. Oto kilka środków na zakupy, aby znaleźć najlepsze kawałki na zewnątrz pomieszczeń.

Renowacja Żywica Meble ogrodowe

Cel

Docelowa ma kilka doskonałych kawałków w doskonałych cenach. Zapoznaj się z przewodniczącego, z Roma Roma krzesło na biegunach, lub poli-Wood Adirondack Chair Collection o klasycznym wyglądzie. Kettler Stół jest Kettalux piękny nowoczesny element, który pójdzie z niemal każdym stylu.

Żywica Sklep z meblami

Żywica Meble Sklep prowadzi niesamowity wachlarz elementów zewnętrznych, począwszy od wikliny żywicy do bardziej współczesnych stylów. Odpoczynek na basenie w jednym z foteli na kółkach do łatwego poruszania się, lub wybrać jeden z ich zestawów meblowych, które zawierają wszystko z dużym przekroju ustawienia foteli na prostym stołem i krzesłami.

Meble ogrodowe Plus

Meble ogrodowe Plus oferuje ekologiczne meble z żywicy poli. Wszystkie ich części używać sprzętu ze stali nierdzewnej i są na tyle lekkie, aby się poruszać, ale wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać wiatr i paskudną pogodę. Wybierz z huśtawkami żywicznych, szybowców, krzesła i stoły, a następnie wybrać z czterech ziem tonalnych odcieniach piasku, szałwia - zielony, biały lub czarny.

Męska Biały Silk Piżama

Męska Biały Silk Piżama


Jak każdy miłośnik 1930 filmów romantycznych wie, białe jedwabne piżamy męskie, noszone z ufnością, są bardzo sexy. Czy są one coś kobieta kupuje dla jej mężczyzna nosić, czy mężczyzna kupuje zadowolić kobietę, zawsze są eleganckie, klasyczne i wygodne.

Historia męska białego jedwabiu piżamie

Ludzie Zachodu używane do spania w luźne koszule, koszulki na ogół jako nosili bielizny w ciągu dnia. Kolonizacja Azji Południowej w wieku 18 i 19 przyniósł piżamę do użytku, gdyż były one oparte na kurtki i spodni kombinacji noszone przez mężczyzn w tych krajach. Białego jedwabiu, oddychająca, fajne tkaniny, była idealna dla nocna w gorącym, wilgotnym klimacie, do którego przeciętny Brytyjczyk nie był przyzwyczajony. Biały było praktyczne, a także dlatego, że nie wymaga barwienia, więc, że czyjaś nocna była tańsza. Nieodłączną komfort i elegancja z jedwabiu został szybko zauważony i był okazją dla mężczyzn do korzystania z materiału, który był zazwyczaj używany tylko do ich wyposażenia.

Zakup męska Biały Silk Piżama

Mimo, że jest to idealne do oceny jakości jedwabiu przez wygląd i dotyk, piżamy są czymś, co można łatwo kupić online, ponieważ nie są one wyposażone. Kilka stron oferuje Jakości mężczyzna białe jedwabne piżamy, więc rozejrzeć.

 • Amazonka
  • Oferta Intimo piżamy z bezpłatną wysyłką, jest to doskonałe źródło. Piżamy Intimo są wykonane w 100% z grubej jedwabiu, które można prać w pralce na zimno. Klasyczny krój przypomina glamour lat 1940. Dodaj dyskretne rur, wycięcie kołnierz przycisk na panelu z przodu i dwie kieszenie, a także spodnie sznureczek i tkaniny pokryte elastyczny pasek z ukrytą guziki i jesteś naprawdę gotowy na zbliżenie. Rozmiary od małych do XXL oraz klienci zachwalają je jako wygodne i dobrze wykonane.
 • Iris Jedwab
  • Strona w całości poświęcona wyrobów z jedwabiu, Iris jedwabie oferuje luksusowe jedwabne piżamy męskie w różnych jednolitych kolorach, w tym klasycznej bieli. Najwięcej jest okno wyciąć z rękawa o pełnej długości, karbowane kołnierz, kieszeń na piersi, guziki i prostej koszulki. Spodnie posiadają zamknięcie w pasie i sznureczek elastyczną. Tkanina: 100% jedwab i rozmiary można prać w zakresie od małych do XXL. Iris jedwabie oferuje również pasujące bokserki, spodnie, majtki i salony szaty.
 • KushTush Organics
  • Biały z jedwabnej piżamie w KushTush jest więcej białawe, które nazywają miki, ale nadal są eleganckie piżamy w jedwabiu charmeuse i organicznych jest zawsze lepiej, jeśli są dostępne. Piżam muszą być prany ręcznie i suszyć.
 • Wintersilks
  • Nazwa jest gwarancją materiału i Wintersilks poczyniła jakości produkty męskie i damskie jedwabiu przez wiele lat. Choć nie mają klasyczny biały, oferują one / żółty zwany "łupki" off-biały, który jest w miękkiej i wystawne 100% jedwabiu charmeuse które można prać w pralce. Górne przyciski i posiada kieszeń w klatce piersiowej, spodnie mają elastyczny pas i latać przód.

  Azjatyckich inspirowane męska Biały Silk Piżama

  Jeśli nie możesz znaleźć coś, co działa dla Ciebie i mieszkasz w mieście z sklepów z Azji i Południowej Azji klientów, należy zajrzeć. Klasyczny strój chiński czy indyjski w dobrej jedwabiu będzie działać także piżamy i daje egzotyczny charakter.

  Vintage Piżama

  Dla człowieka, który lubi autentyczny wygląd retro, nawiedzają rocznika sklepy. Przedmioty takie jak piżama często przeżywają w ciągu dziesięcioleci, jeśli są wykonane z wysokiej jakości tkaniny, ponieważ nie były aktywnie wykorzystywane. Jedyną wadą w tym przypadku jest to, że będziesz musiał wysuszyć oczyścić je do utrzymania ich integralności.

  Można też szukać rocznika sklepy, jak i online, dla starych wzorów piżamy. Jedwabne piżamy są stosunkowo łatwe do szycia, bo jest tylko minimalna krawiectwo i w ten sposób można mieć pewność, że otrzymujesz dokładnie materiał i wygląd chcesz.

Ankieta: bezpieczne list e-mail / biały wymienia Porady

Co to jest czarna lista?

Twoja lista email czarny jest adresy, które nie życzą sobie, aby kiedykolwiek odbierania poczty z. Adresy na swojej czarnej liście będą automatycznie usunięte, gdy otrzymane lub przechowywane w kosza dla was recenzję przed usunięciem. Wiadomości te mogą zawierać reklamy lub nowe promocje od firm, jak i osób lub stron, które nie chcą się komunikować. Możesz nawet dodać do czarnej listy, że przyjaciel, który tylko e-maile przekazane żarty, obrazy i łańcuszków. Użyj czarnej listy, aby utrzymać Skrzynka spamem.

Jak skonfigurować listę bezpiecznych lub Biała lista

Adresy e-mail dodanych do swojej książki adresowej są automatycznie uznawane za bezpieczne i wiadomości od nich trafi bezpośrednio do skrzynki odbiorczej, aby nie być nawet uznane za spam. Dlatego też dodać adresy do tego wykazu, które są bezpieczne przyjaciele, rodzina i strony internetowe, których elektronicznej chcesz otrzymywać. Wpisz tylko adresy, które znasz i chcesz otrzymywać wiadomości z. Na przykład, należy dodać adresy e-mail biuletynów internetowych po zalogowaniu się do nich tak, że nie pójdzie do folderu śmieci.
To bezpieczne lista nazywa się biała lista, tak jak nazwy dodane do czarnej listy są te, które chcą, aby zostały zablokowane. Użyj białej listy, aby utrzymać swój e-mail w skrzynce odbiorczej przed spamem.

Jak zgłosić spam

Jeśli nie otrzymywać niechcianych wiadomości w skrzynce odbiorczej możesz to zgłosić do dostawcy usług internetowych jako spam bardzo łatwo. W skrzynce odbiorczej, wybierz wiadomość i kliknij na przycisk, który mówi Spam lub Zgłoś spam. To ostrzega się z operatorem, aby nie dostarcza wiadomości z tego adresu w przyszłości, ponieważ to od spamera. W ten sam sposób można zgłosić wiadomości w folderze Śmieci jako nie spam wybierając komunikat i kliknąć przycisk Nie Spam. Według specyfikacji, będzie to albo przenieść go do skrzynki odbiorczej lub zostawić ją w spokoju. Jeśli Twój dostawca poczty e-mail nie posiada te proste przyciski, to może pomocne ich e-mail, aby dowiedzieć się swoją politykę na zgłoszenie spamu.

Jak ocenić, czy wiadomość jest spamem

Większość wiadomości otrzymane przez e-mail może być zidentyfikowany jako spam nawet bez ich otwierania. Niektóre znane rodzaje spamu obejmują te dotyczące kredytów hipotecznych, kredytów, pracy z pracy do domu, ankiety jednego zapytania, strony partnerskie, zgód kredytowych, bezpłatny towarów i roszczeń z nagrodami. Jedno spojrzenie na temacie powie, że nie żądać tych informacji.
Dodatkowo, jeśli nie znasz nadawcy, to bezpieczniej jest usunąć wiadomość jako spam, niż otworzyć go w obawie przed wirusami i programami szpiegującymi. Niektóre z anonimowych nadawców spamu może mieć nawet bełkot w temacie, który przewróci cię nie, aby go otworzyć.

Jak Konfigurowanie poczty e-mail Spam Filter

Każdy dostawca poczty e-mail powinien mieć podobne opcje do wyboru w zakresie tworzenia filtrów antyspamowych. Powinny one stanowić osłonę przed spamem, który będzie automatycznie usunąć wiadomości lub oddzielić je do Junk Mail lub folderze Spam. Należy również mieć możliwość, aby zaznaczyć to, co jest i nie jest spamem po oddziela się i możliwość blokowania obrazów. Można również zablokować adresy, których nie chcesz otrzymywać wiadomości z. Z wszystkich tych opcji powinno być w stanie odpowiednio zatrzymać spam z wejściem do skrzynki odbiorczej.

Dlaczego Prośby Wiadomości mieszają się ze spamem w folderze wiadomości-śmieci?

Dostawcy internetu starają się chronić swoje konto e-mail z coraz zasypani spamem. W związku z tym, że postępują zgodnie z protokołem w celu ustalenia, czy wiadomość wysłana do Ciebie może być spamem. Jeśli uważają, że jest ona oparta na temacie i adres nadawcy, automatycznie odroczyć wiadomość do folderu Wiadomości-śmieci, jeśli masz swój e-mail skonfigurowane do segregowania wiadomości-śmieci. Czasami może to obejmować wiadomości, które trzeba było przeznaczone do odbioru. Dlatego ważne jest, aby sprawdzić folder wiadomości-śmieci na co dzień, aby upewnić się, że wiadomości, które zamierzał odbierać nie przypadkowo się tam umieszczone. Jeśli tak, po prostu trzeba je przenieść do skrzynki odbiorczej.

Anti-Spam Przepisy prawne w pracy, aby chronić

Prawo Kongresu anty spam, ustawy CAN-SPAM, ciężko pracuje, aby zabezpieczyć się przed niechcianymi masowych e-maili. Od 1 stycznia 2004 roku, prawo anty-spam wymagane krajowe "nie spamuj" listy, który powoduje marketingu zawierać łącza opt-out w wiadomości e-mail tak, że nie otrzymają dalszej komunikacji, jeśli zdecydujemy. To również sprawia, nielegalne wysyłanie fałszywych e-maili i nieoznakowanym elektroniczną pornograficznych. Ci, złapany łamanie zasad może zmierzyć się dotkliwych kar. Ustawa ta w połączeniu z większą technologii i antyspamowe postęp od dostawców usług internetowych jest czyszczenie skrzynki i otworzyło drogę do chcieli tylko pocztą.

Czym jest spam?

Spam jest metoda niektórzy marketerzy używać do wysyłania swoich reklam do tak wielu ludzi, jak to możliwe, w tym samym czasie za pośrednictwem grup dyskusyjnych lub osobistej poczty e-mail. Wysyłają swoje wiadomości do ludzi, którzy nie proszą, aby je otrzymać, dlatego komunikaty te zostały nazwane "wiadomości-śmieci." Dzięki dużej liczby odbiorców, sprzedawca ma nadzieję, że niektórzy będą otwierać pocztę i zdecydować się na zakup produktu lub Usługa ich sprzedaży. Niestety, produkty i usługi są w większości nielegalnych, oszustwa lub pornograficznych. Na szczęście jednak, są programy poczty e-mail, który automatycznie sortować te wiadomości spam ze zwykłego e-mail.

Dark Chocolate vs czekolada mleczna vs. białej czekolady

Z szerokiej gamy dostępnych czekolady, mlecznej czekolady, tym ciemnej czekolady i białej czekolady, jak można powiedzieć, co jest najlepsze dla Twojego zdrowia i Twojej słodycze? Czytaj dalej, aby porównać fakty:

Korzyści odżywcze czekolady

Czekolada, jak czerwone wino, został zidentyfikowany jako źródło wysokiej jakości bioflawonoidów. Chociaż lekarze i naukowcy nadal studiować ogólnych skutków tych mikroelementów roślinnych, wydają się mieć zdolność do utrzymania układu krążenia, zapewni duże korzyści przeciwutleniające, a nawet pomóc w zapobieganiu raka. Ponadto czekolada zawiera wiele innych istotnych witamin i minerałów, a nawet w przypadku tłuszczów w czekoladzie wydają się mieć neutralny lub nawet korzystny wpływ na poziom cholesterolu we krwi. Może to również pomóc złagodzić syndrom chronicznego zmęczenia, pomaga w kontroli ciśnienia krwi, regulują reakcję krzepnięcia w krwiobiegu. Czekolada zawiera także substancje chemiczne, które mogą pomóc złagodzić stres.

Najlepsze odżywcze pochodzą z niewielkich ilości czekolady, jednak. Ponadto, pewne sposoby, w których przetwarzane czekolady może znacznie zmniejszyć jego wartości odżywczej. To tam wiele różnych rodzajów czekolady wchodzą w grę, znacznie wpływając na wartości odżywcze to mogą osiągnąć.

Różne rodzaje czekolady

Czekolada może być przetwarzana w wielu sposobów, a sposób, w jaki jest on przetwarzany ma istotny wpływ na jej wartość odżywczą. Na ogół, końcowy produkt bliżej czekolada do pierwotnego ziarna kakaowe, wyższe korzyści odżywczej będzie. Ziaren kakao, po czym ma największą wartość odżywczą. Jednak nieleczona ziarna kakaowego jest bardzo gorzki, a nie jak przetworzonego czekolady jesteś przyzwyczajony do spożywania. Więc kakao jest traktowany, aby je bardziej znośnym. Sposób, w jaki jest traktowany ma duży wpływ na to, jak pożywne.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją trzy rodzaje czekolady, które są przetwarzane w czekolad: gorzkiej czekolady, czekolady mlecznej i białej czekolady. Kakao w proszku jest również popularny i może mieć wysoki profil odżywczy, jeśli przygotowana bez śmietany, mleka o dużej zawartości tłuszczu lub dużych ilości cukru. Różnice między różnymi rodzajami czekolad, choć jest głębokie.

Biała czekolada jest najmniej pożywne z trzech. Nie zawierające kakao, czekolada biała wytwarza się z masła kakaowego, z której ciała stałe kakao zostały usunięte. Masło kakaowe w połączeniu z mlekiem i cukrem do utworzenia białej czekolady. Ponieważ większość bioflawanoidów ze czekolady pochodzą z miazgi kakaowej, biała czekolada ma bardzo niską wartość odżywczą.

Biała czekolada zawiera substancje stałe kakao, ale jego ogólny profil odżywczy ulega zmniejszeniu przez dodanie mleka i zazwyczaj dość dużych ilości cukru. Z więcej tłuszczu dodana przez stałych mleka lub nawet śmietaną, a także z dodatkowych kalorii z cukru lub innych substancji słodzących, profil odżywczy mleko czekoladowe jest wyższa niż biała czekolada, ale wciąż nie jest bardzo wysoka.

Dla najlepszych korzyści odżywczej z czekolady, zwracamy się do ciemności lub półsłodkie czekolady. Wyższy procent kakao w barze - wielu się tak wysokie, jak 70% lub więcej - tym więcej korzyści odżywczej otrzymasz. Lekarze, którzy polecają czekolady dla swoich antyoksydantów i bioflawonoidów polecam plac ciemnym lub półsłodkie czekolady kilka razy w tygodniu na optymalnych korzyści.