grsail.com

czym usunąć barwnik spożywczy

Jak usunąć barwnik spożywczy ze skóry

Pytanie: Jak mogę usunąć czerwony i zielony barwnik spożywczy z twarzy i rąk moich dzieci?

Dziecko objęte w barwienia żywności jest jednym z tych nie-tak-rzadkich przerażających chwilach rodzicielstwa. Barwnik spożywczy jest jak atrament i wymaga nieco cierpliwości, aby usunąć, a to jest coś, rodzice i dzieci mogą być z po kilku niewielkich momentach szorowanie. Na szczęście, istnieje lepszy sposób na usunięcie barwnika spożywczego z dziećmi niż czyszczenie, i to o wiele szybciej niż typowy plan B, który ma pozwolić mu po prostu mijać. Oto, co trzeba zrobić.

Potrzebne będą:

 • Biały ocet
 • Soda oczyszczona
 • Wody (najlepiej bieżącej wody)
 • Washcloth lub ręczniki papierowe

Kroki, aby usunąć barwnik spożywczy:

 1. Pierwszym krokiem jest do płukania lub wytrzeć tak dużo barwienia żywności, jak to możliwe. Jeśli masz starą myjkę, użyj go. Jeśli nie, to zdecydować się na papierowy ręcznik, aby uniknąć przenoszenia plamę do myjki.
 2. Następnie moczyć czystą ściereczką (lub ręcznik papierowy) z białym octem.
 3. Delikatnie przetrzeć szmatką nad barwione obszarach skóry.
 4. Wypłukać ściereczkę często wodą lub wymienić papierowy ręcznik, gdy staje się poplamione.
 5. Jeśli plamy są uparci, aby ciasto z sody oczyszczonej i wody. Spłucz ocet ze skóry przed nałożeniem pasty.
 6. Natrzeć pastą sody oczyszczonej w skórę delikatnie. Płukanie i przeplatają się z octu rub.
 7. Gdy plama znika lub cierpliwość wyczerpała się, wytrzeć lub zmyć skórę czystą. Powtórz ten proces po przerwie, w razie potrzeby.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Należy uważać, aby nie dostać sody oczyszczonej lub octu bezpośrednio do ust dziecka. To nie może być szkodliwe, ale nie będzie sprzyjać współpracy albo.
 • W przypadku szczególnie uporczywych plam i / lub dzieci, można mieszać niewielki trochę octu i sody oczyszczonej. Będzie to fizz i "wybuchnąć". "Cool" czynnik może utrzymać dzieci zaangażowane wystarczająco długo, aby usunąć więcej plam.
 • Nie trzeć lub peeling tak mocno, że można uszkodzić skórę. Barwnik spożywczy plama jest łatwiej żyć niż irytujące, bolesnej wysypki.

Jak usunąć barwnik spożywczy od ścian i Hardwood Floors

Pytanie: Jak mogę usunąć barwnik spożywczy z białych ścian i podłogi z drewna? Dzieci!

Barwnik spożywczy jest stałym barwnika i może być bardzo trudne do usunięcia, ale gdy youâ € ™ re pracy z twardych powierzchni takich jak ściany i podłogi z drewna kursy są na Twoją korzyść, że youâ € ™ ll być w stanie go oczyścić. Chociaż istnieje wiele odplamiacze handlowa dostępna, to proste rozwiązanie do domu może być jednym z najlepszych.

Potrzebne będą:

 • Woda utleniona
 • Czyste białe ręczniki
 • Miękka szczotka lub szczoteczka
 • Czyste sprayem (opcjonalnie)

Kroki, aby usunąć barwnik spożywczy:

 1. Przed rozpoczęciem testu nadtlenku w ukrytym miejscu na każdej powierzchni obszaru trzeba czyścić. Ponieważ nadtlenek jest naturalnym środkiem wybielającym, ita € ™ s szczególnie ważne, aby nie pominąć ten krok na kolorowych powierzchniach.
 2. Zastosuj nadtlenku do barwienia. Można rozpylać bezpośrednio na podłożu lub ręcznik do wycierania go.
 3. Pozwól, aby usiąść na kilka minut, aby dać jej czas do pracy. Być szczególnie staranny podczas tej czynności podczas czyszczenia podłogi z drewna, jak wilgoć w lewo na nich może zostawić po sobie ślad. Jeśli dona € ™ t mieć dobry (uszkodzone) pieczęć na podłodze, używać na własne ryzyko. (Patrz wskazówki i porady dla pomocnych wskazówek.)
 4. Do teksturowanych powierzchni ścian, należy użyć szczotki do pracy w szczelinach nadtlenku. Dla innych powierzchni, wytrzeć plamę z czystym białym ręcznikiem. Jak tylko zobaczysz przeniesienie kolorów, przejść do czystej powierzchni podpaski.
 5. Spłucz wycierając czystą szmatką zwilżoną czystą wodą. Łagodnego mydła lub detergenty mogą być również dodawane w celu oczyszczenia powierzchni.
 6. Całkowitego wyschnięcia.
 7. Powtórzyć w razie potrzeby aż kolor został zniesiony.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli drewnianej podłogi nie robi € ™ t mieć dobre uszczelnienie, może się okazać, że konieczne jest piasek podłogi lekko drobnym papierem gradacji aż barwnik spożywczy nie ma. Stamtąd, po prostu ponownie zastosować bejcę do drewna i zakończyć się chronić podłogę.
 • Aby uniknąć pozostawienia śladów wody na podłogi z drewna, po prostu mokry ręcznik z nadtlenkiem i szorować podłogi z nim. Obrócić powierzchnię styku podpaski często, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się plamę. Osuszyć podłogę dokładnie po zakończeniu.
 • Przy określaniu, jak długo zostawić nadtlenek ustawić na plamę, zaważyć na ostrożności. Możesz go usunąć początku i ponownie znacznie łatwiejsze niż można naprawić usuwanie koloru z pozostawiając na powierzchni zbyt długo.

Jak usunąć Wilton barwnika spożywczego z Carpet

Zapytał: Jak usunąć barwnik spożywczy z wykładziny? Miałem kilka Wilton za barwnika spożywczego na tort weselny. Jar zjechał do stołu i się bałagan na dywanie. Barwnik był bordowy i oczywiście mój dywan musiał być beżowy. POMOCY! Próbowałem czyszczenia dywanów i czyszczenia punktowego i teraz jest różowy.

Barwniki żywnościowe są rodzajem barwnika, a zatem może trwale kolorów tkanin i odzieży. Niestety, czerwony jest jednym z największych winowajców i najbardziej trudne do usunięcia. Na szczęście, z jasnym dywanie, może masz więcej możliwości, ponieważ nie będzie musiał martwić się jak najwięcej o przebarwienia wykładziny. Zgodnie z wytycznymi Wilton do usuwania, jeśli kolorystyka zawiera Red 3, należy przede wszystkim w podziale z kwasem, a następnie oczyścić. Jak zawsze, prędzej zostanie oczyszczony, tym łatwiej będzie usunąć. Wykonaj następujące kroki, aby pozbyć się plam.

Potrzebne będą:

 • Sok z cytryny lub octu
 • Czyszczenia dywanów lub handlowe czystsze miejsce
 • Boraks
 • Wet spotter (łączenie następujące w natrysku / squeeze butelki)
  • 1 część białego danie detergentu
  • 1 część gliceryny
  • 8 części wody
 • Miękkich szmatek lub gąbek
 • Zimna woda
 • Stare szczoteczki do zębów
 • Próżnia

Jak usunąć plamę:

Kroki te wykorzystują wiele metod, które mogą być używane do rozwiązania barwienia żywności plamy. Po usunięciu plam, przejdź do kroku 14.

 1. Zacznij od zasłaniając plamę z soku z cytryny lub octu. Kwas w tych produktach pomoże rozkładać czerwony barwnik spożywczy na plamy, tak że może on zostać usunięty.
 2. To bardzo ważne, aby osuszyć w całym tym procesie nie ocierają się. Twoim celem jest "windy" plamę, nie pocierać go do włókien. Idąc od zewnątrz bejcy kierunku środka zachowa plamę rozpylania.
 3. Osuszyć czystą szmatką, aby usunąć jak najwięcej plam jak to możliwe. Jak jesteś zasłaniając można zauważyć barwnika przenoszącego na tkaninę. Przełącz na czystym kawałku tkaniny regularnie, aby powstrzymać się od ponownego ubiegania barwnik do obszaru.
 4. Spryskać powierzchnię letnią wodą i nadal osuszyć usunąć.
 5. Pozwól obszar do całkowitego wyschnięcia.
 6. Oczyścić teren z czyszczenia handlowej zaprojektowany dla konkretnego rodzaju dywanu.
 7. Jeśli plama nadal występuje, zwilżyć plamę mokrej spotter.
 8. Nakładać niewielką ilością octu w górnej części mokrego spotter.
 9. Osuszyć czystą szmatką zwilżoną mokrej spotter.
 10. Nadal zwilżyć spotter i octu i osuszyć ściereczką, aż z wilgotną plamę zostanie usunięty.
 11. Jeśli plama nie zniknie, pokrycie plamę boraksu.
 12. Użyj starej szczoteczki do zębów, aby delikatnie pracować boraksu do plam.
 13. Osuszyć czystą ściereczką. W razie potrzeby powtórzyć czystą szmatką za każdym razem, aż na szmatce pojawi nie więcej plam.
 14. Po usunięciu plam przemyć powierzchnię całkowicie zasłaniając czystą wodą. Jeśli roztwory czyszczące pozostają na dywan, mogą powodować dodatkowe zużywanie się i / lub pozostałości może prowadzić do gromadzenia się brudu szybciej.
 15. Umożliwiają obszar do wyschnięcia, a następnie pod próżnią przez obszar włókna, w celu przywrócenia do normalnego tekstury.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Należy unikać stosowania alkoholu na dywany, jak będzie się pogarszać klejów, które posiadają dywan razem.
 • Jeśli dywan jest jasny kolor, może być możliwe do bielenia zabrudzeń dalej. Zawsze należy przetestować niewielką część pierwsza, aby sprawdzić niepożądanych efektów przebarwień.

Jak być Prywatne spożywczy Shopper

Posiadanie prywatnego shopper spożywczy nie jest luksusem, lecz koniecznością, gdy jeden jest zbyt zajęty, aby wykonać to podstawowe zadanie, czy jest fizycznie niedostępne to zrobić dla siebie. Podobnie jak z wieloma głowami rodziny, na przykład, o Personal Shopper spożywczy oferuje wygodę. On może zapewnić Personal Shopper spożywczy z listy żywności i innych artykułów potrzebnych, a następnie wrócić do pracy lub spędzić więcej czasu z rodziną, a jednocześnie jest pewność, że lodówka i spiżarnia będzie dobrze zaopatrzony w świeże i pożywne , W związku z tym, coraz prywatnego shopper spożywczy pozwala zarobić dodatkowe pieniądze, z czymś, co nie jest bardzo trudne do zrobienia.

Oto, co musisz zrobić, aby kopać swoje usługi handlowe osobiste spożywczy:

 1. Znajdź swoich klientów. Wymień się w chcą reklam w gazetach, na tablicach ogłoszeń lub społeczności internetowych, takich jak craiglist.org. Spędzić kilka godzin w tygodniu rozdajemy materiały informacyjne, które mówi, że oferują tę usługę. Sprawdź po okolicy i zapytać zajętych rodziców, jeśli potrzebują pomocy z ich zakupy. Pobierz skierowania z przyjaciół rodziny, którzy mogą być w potrzebie personal shopper. Obijać się w sklepie spożywczym i być na tyle odwagi, by zapytać ludzi.
 2. Kiedy masz już bazę klientów, aby korzystała, spotkać się z nimi i wypracować harmonogram. Spotkanie z nimi pomogą ukształtować lepsze relacje. Należy również omówić z nimi swoje stawki, szczegóły płatności i jak często jest to praca oczekuje od Ciebie. Nie zapomnij, aby wymieniać dane z klientami, jak numery telefonów, e-maili i innych istotnych informacji.
 3. Jeśli są jakieś inne szczególne instrukcje, byłoby również najlepszy czas na wprowadzenie go na posiedzeniu. Czy chcą Państwo zakupów w danym sklepie? Czy też będzie musiał odłożyć jedzenie w ich spiżarni siebie? Otrzymasz listę, lub masz zamiar mieć odręczne?
 4. Pobierz zorganizowane i prowadź danych klienta dla wszystkich szczegółów i instrukcje zostały zebrane. Dodatkowo, należy również zachować dobre wyniki w zakresie zakupów, których dokonałeś, dla celów rachunkowych. W razie potrzeby, masz plik można łatwo odnieść się do.
 5. Zainwestuj w dużych kontenerach, które posiadają swoje przedmioty clientsâ € ™ podczas porodu, jak to będzie przydatna, gdy masz do obsługi więcej niż jednej rodziny na raz.
 6. Raz na jakiś czas zaoferować swoim klientom zniżki i innych bonusów dla ich dalszego patronatem serwisu. To pomoże poprawić swoje relacje z nimi na lepsze.

Gdy robisz usługi tak dla innych ludzi, a także być przygotowane na innych dodatkowych miejsc pracy mogą być z prośbą od Ciebie. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pomagając starszych. Mogą spróbować poprosić, aby zmienić swoje żarówek i uruchomić inne sprawunki. Incydenty te są właściwie nieuniknione, ale upewnij się, aby porozmawiać o tym z klientami, jak również.

Ostatecznie, nic nie jest bardziej opłacalne, niż jest w stanie pomóc komuś w bardzo prostych, ale znaczących sposobów, takich jak ten.

Sztuczne barwniki spożywcze: Czy są bezpieczne?

Tęczy jaskrawe kolory, które wydają się świecić od większości naszych dostaw żywności dziś może mieć Zastanawiasz się o bezpieczeństwo takich jasnych kolorach zwykle nie występuje w naturze. Żywności, takich jak słodycze, zbóż dzieciaków, owocowych napojów, przekąsek, żywności i wielu innych są ładowane z sztucznych barwników. W rzeczywistości prawie wszystkie obróbce żywności zawiera sztuczne barwniki żywnościowe często większa niż jeden. Ale czy wszystkie te żywe kolory złe dla naszego zdrowia? Być może słyszeliście niedawny szum o decyzji FDA ponownie zbadać bezpieczeństwo powszechnie stosowanych sztucznych barwników spożywczych. Rzućmy okiem na najnowsze informacje.

Sztuczne barwniki spożywcze: Czy są bezpieczne?

Członkowie Komitetu Doradczego Żywności FDA obejmują naukowców żywności, toksykologów, epidemiologów i Zdrowia Środowiskowego specialists.These medycznych i środowiskowych ekspertów spotkała się pod koniec kwietnia 2011 roku, aby spojrzeć na wszystkich dostępnych badań i danych na temat barwników spożywczych i zachowań u dzieci. Słuchałem także do przemysłu i konsumentów adwokatów w tej sprawie. Żywność Komitet Doradczy FDA ostatecznie zdecydował, że nie ma jednoznacznych dowodów, że sztuczne barwniki spożywcze powodować nadpobudliwość lub jakichkolwiek problemów behawioralnych u dzieci. Można je jednak zdecydować, że potrzeba więcej badań na ten temat jest uzasadnione. Ich wniosek, że wszystkie obecne badania nie wynika, że ​​przyczyną nadaktywności dodatków kolorystycznych w populacji ogólnej. Jednak FDA podało "W pewnych wrażliwych dzieci z deficytem uwagi / nadpobudliwością i innych problemów zachowań Jednak dane wskazują, że jego stan może ulec pogorszeniu w ekspozycji na ilości substancji w produktach spożywczych, w tym, ale nie ograniczając się do syntetyczne barwniki. "

Panel również decyzję (w wąskim głosowania) do głosowania przeciwko zalecając więcej informacji odnośnie sztucznych barwników spożywczych dodaje się do etykietowania żywności, w postaci ostrzeżenia o ryzyku nadpobudliwość u dzieci.

Na stronie internetowej FDA twierdzi, że pomysł, że barwniki i dodatki powodują nadpobudliwość dzieciństwa nie udowodniono w badaniach. Państwa strona internetowa, "Wyniki badań na ten temat albo były niejednoznaczne, niespójne lub trudne do interpretacji ze względu na braki w projekcie badania."

Jednym ze sposobów, aby myśleć o tej sprawie jest to, że większość produktów, które zawierają sztuczne barwniki żywnościowe są mocno przetworzone i nie bardzo składniki odżywcze (wiele składników odżywczych, ale mało kalorii). Z drugiej strony, nieprzetworzone, żywność składniki odżywcze, takie jak całe owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, chude mięso i ryby, orzechy, nasiona, olejów roślinnych, jaj, serów i naturalnych / unflavored produktów mlecznych są niesłodzone naturalnie wolny od sztucznej żywności barwniki. Dla ogólnego stanu zdrowia, taka żywność stanowią większość tego, co jesz. Zbyt często pokarmy, które zawierają sztuczne barwniki żywnościowe są przepełniony dodatku cukru i tłuszczu, tak więc te przetworzonej żywności powinny być wybierane rzadziej, bo są mniej zdrowe.

Podsumowując: sporadyczne uczta, nawet jeden ze sztucznym barwnikiem spożywczym, jest bezpieczny tak długo, jak są czasochłonne ogólnej zdrowej diety przez większość czasu. Więc te świąteczne, kolorowe żelki nie są trujące, ale nie polecam, aby jeść je codziennie. Jak w przypadku wszystkich produktów spożywczych, umiar pozostaje kluczowym.

Zakupy online spożywczy

Zakupy online spożywczy


Z mleka i jaj do egzotycznych owoców i wina, zakupy online spożywczy jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych konsumentów. Może nienawidzisz zatłoczonych przejść i fluorescencyjne oświetlenie lokalnym sklepie spożywczym, albo są sfrustrowani wyprzedanych przedmiotów lub trudno znaleźć przysmaki. Być może Twój napięty harmonogram i wciąż rosnące czasy dojazdów utrzymać się od sklepu spożywczego. A może inne czynniki, takie jak niepełnosprawność lub jednego gospodarstwa domowego dominującej, sprawiają, że trudno jest znaleźć czas na zakupy do sklepów spożywczych. Na szczęście, masz opcje internetowe - zarówno Twój spożywczy sąsiedztwa i internetowych sklepów spożywczych są dostępne do podjęcia stresu i komplikacji z zakupami - za symboliczną opłatą, oczywiście.

Biorąc zakupy do następnego poziomu

Masz zakupy do ubrania, prenumeraty czasopism i towarów konsumpcyjnych online, więc dlaczego nie wziąć go do następnego poziomu z internetowym zakupy spożywcze?

 • Wiele sąsiedzkie artykuły spożywcze zaczynają oferować opcję online. Na przykład, w niektórych sklepach Kroger, takich jak króla Soopers, Safeway i innych lokalnych sklepach mają możliwości robienia zakupów online w niektórych obszarach.
 • Nawet lepiej, małe sklepy specjalistyczne, takie jak delikatesów, sklepów winiarskich i piekarnie oferują coraz więcej internetowych opcje i może dać możliwość zamówienia dostawy w Internecie zakupy dla Ciebie.
 • Proste wyszukiwanie Google dla nazw lokalnych sklepach przyniesie swoje strony internetowe i opcji internetowych, jeśli dotyczy.
 • Należy pamiętać, że nie wszystkie obszary mają dostęp do zakupów on-line - niektóre sklepy wciąż testowania swoich programów online, lub nie rozgałęzione na World Wide Web.
 • Bądź przygotowany, aby być w stanie wybrać poszczególne elementy, takie jak ripest jabłek i pomarańczy bez wizyty sklepu fizycznej lokalizacji.
 • Niektóre marki mogą mieć ograniczoną dostępność w Internecie, a wiele sklepów posiada wymaganej minimalnej ilości zakupu dla zamówień online.
 • Inne opcje obejmują usługi handlowe spożywczy całkowicie online, takich jak Netgrocer, który dostarcza zakupy przez Fedex. Usługa ta pozwala na zapamiętanie zamówienia archiwalne lub złożyć zlecenie stałe na niektóre towary i jest dostępny wszędzie gdzie statki FedEx.
 • Jeśli wolisz, aby ktoś inny gotowanie, warto rozważyć przygotowanie posiłku i usługi online, zakupy takie jak DineWise, który zapewnia gotowe do gotowania przystawki i boki dla zapracowanych rodzin pracujących.
 • Istnieją tysiące specjalistycznych sklepów w sieci - prosta wyszukiwarka internetowa ujawni wszystko, od rosyjskich specjałów do Texan gorący sos, gotowe do zamówienia na następne Potluck lub spotkania rodzinnego.

Pomimo tych ostrzeżeń, korzyści z wygodnym, oszczędność czasu zakupami w Internecie często przewyższają ograniczenia tych usług.

Co trzeba wiedzieć

Przed zobowiązać się do zakupów w Internecie, należy zapoznać się z firmy i jej polityki. Jeśli to możliwe, wybierz sklep znasz i zaufanie. Obecność sąsiedztwo sklepu pozwala mieć spokój i porozmawiać z kierownikiem osobiście, jeśli to możliwe. Jednak sklepów internetowych zawsze powinny mieć linię skarga lub bezpłatny numer alarmowy w przypadku mix-up lub zmiany zamówienia. Tylko dlatego, że jesteś złożeniem zamówienia online nie oznacza, że ​​powinieneś iść na kompromis świeżości, jakości i dokładności przy zamawianiu zakupy internetowe. Wiem skargi i powrotu polisa Twój zbywcy i nie bój się go używać. Upewnij się, aby chronić dane osobowe podczas zakupów on-line - dane karty kredytowej może być zagrożone, jeżeli Twój sklep internetowy nie zapewnia szyfrowania, takie jak Socket Layer (SSL) techniki bezpiecznej. Zapisz zaplanowanych dostaw w kalendarzu, aby upewnić się, że jedzenie jest świeże i dostarczone na czas.

Przyszłość Online Grocery Shopping

Trendy wydają się prowadzić do lokalnych firm oferujących usługi dostawy, które można zamówić w trybie online, słuchają z powrotem do "starych dobrych czasów" z mleczarza i człowieka spożywczym. Dopóki wirtualna rzeczywistość pozwala konsumentom wybrać się każdy owoców i warzyw oraz określić wielkość i jakość, jest mało prawdopodobne, że zakupy online spożywczy będzie numerem jeden do niczego, ale suchych zszywek. Ale zakupy online ma wielki potencjał dla konsumentów, zabierając jedną chore w klimacie wysokich cen gazu i zwiększenie godzin pracy. Spróbuj - może się okazać, że zakupy dla zakupami on-line zwalnia się od uciążliwego posyłki i zwalnia trochę cennego czasu spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

Safeway Sklep spożywczy Zatrudnienie

Safeway Sklep spożywczy Zatrudnienie


Jeśli myślisz o Safeway sklep spożywczy zatrudnienia, będzie miło wiedzieć, że firma jest stabilna i oferuje wiele rodzajów ofert pracy.

O Safewaya

Założona na początku 1900, Safeway stała się firma z listy Fortune 500 ponad 1700 sklepów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Safeway jest również właścicielem i operatorem sklepów spożywczych z różnymi nazwami, w tym Vons w Kalifornii i Nevadzie, Carrs w Alasce i Randalls w Teksasie. Inne nazwy są Dominick na, Tom Thumb, Genuardi na i pawilonów.

Oferty pracy

Safeway sklep spożywczy zatrudnienia obejmuje znacznie więcej niż tylko miejsca pracy, które są widoczne w sklepie, jak warcaby i urzędników uprzejmości. Istnieją dziesiątki pracowników, pracujących w różnych działach i za kulisami, w sklepach, jak również mnóstwo opcji w zakresie zarządzania, dystrybucji i pozycji korporacyjnych.

Sklepy

Istnieją trzy poziomy zarządzania w sklepach detalicznych. Kierownicy działów, kierowników sklepów asystent i kierowników sklepów. Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w zakresie zarządzania, w szczególności w warunkach spożywczy lub detalicznych, stosuje się do jednego z nich. Jeśli nie masz doświadczenia w zarządzaniu, istnieje wiele możliwości zatrudnienia, a należy pamiętać, że Safeway zachęca i wspiera promocji od wewnątrz. Jeśli zaczniesz się jako urzędnik deli, można pracować na swój sposób do kierownika delikatesów oraz w szeregi zarządzania.

Oto przykład z pozycji dostępnych w sklepach detalicznych Safeway. Nie wszystkie lokalizacje mają wszystkie działy wspierać wszystkie pozycje.

 • Piekarz
 • Ciasto dekorator
 • Dzięki uprzejmości urzędnik
 • Deli urzędnik
 • Floral urzędnik
 • Host / Demonstrator
 • Kuter
 • Mięso otoki
 • Apteka urzędnik
 • Produkują urzędnikiem
 • Owoce morza urzędnik
 • Wino Steward

Zbiorowy

Siedziba osób prawnych za Safewaya znajduje się w Pleasanton w Kalifornii, ale podział opiera biura w kilku krajach i są dostępne w wielu miastach pozycje korporacyjne. Po prostu naśladują niektóre z działów firmy, które zatrudniają pracowników.

 • Księgowość
 • Pomoc Administracja
 • Komunikacja
 • Udogodnienia
 • Strona główna Działania dostawy
 • Zasoby ludzkie
 • Technologia informacyjna
 • Prawny
 • Marketing
 • Zarządzanie ryzykiem
 • Supply Chain

Centra dystrybucyjne oraz Zakłady produkcyjne

Safeway działa 17 centrów dystrybucji na terenie całego kraju oraz kilka zakładów produkcyjnych dla swoich produktów pod markami. Praca obejmuje urzędników zapasów, mechaników utrzymania, części urzędników, dyspozytorów i roślin i magazynowych nadzoru.

Apteka

Z ponad 1400 aptek, Safeway oferuje pełną gamę możliwości zatrudnienia dla techników farmacji, farmaceutów i kierowników aptek. Ponadto, Safeway prowadzi program stażu apteka dla studentów farmacji obecnie włączonych szkolnych.

Korzyści

Safeway oferuje wiele korzyści, choć korzyści dla pracowników sklepów detalicznych różni się od pracowników sklepu niedetalicznych. Wielu pracowników sklepie są członkami związków, w zależności od stanu magazynu znajduje się, a otrzymasz wiele z nich korzyści z ich związku. Możesz zapytać o stan związkowej i korzyści podczas ubiegania się o pracę. Dla pracowników sklepów niedetalicznych Poniższa lista jest próbka z korzyści Safeway sklep spożywczy zatrudnienia obecnie oferowanego w 2009 roku Nie ma gwarancji, że będzie oferowane z tych świadczeń i należy skontaktować się z działem firmy kadrowej, jeśli jesteś wynajął dla pełnych korzyści szczegółów pakietu.

 • Plany medyczne
 • Wizja stomatologiczne i plany
 • Recepta zasięg narkotyków
 • Elastyczne konta wydatków
 • Ubezpieczenie rentowe
 • Ubezpieczenie na życie
 • Szkolenie zawodowe
 • Płatny czas wolny
 • 401 (k) Plan
 • Safeway Plan zakupu akcji
 • Firma plan emerytalny
 • Członkostwo w unii kredytowych

Safeway Sklep spożywczy Zastosowanie Zatrudnienie

Safeway nie korzysta agencje zatrudnienia do zatrudniania pracowników, obsługi wszystkich aplikacji z własnej działu kadr. Jeśli szukasz sklepu zatrudnienia, większość sklepów ma kiosków, gdzie można elektronicznie złożyć wniosek. Jest to także dobry pomysł, aby poprosić o kierownika sklepu, aby przedstawić się i zapytać, czy potrzebują dodatkowych informacji od Ciebie do pracy.

Pozycje Store i wszystkie inne pozycje mogą być stosowane do online, a w rzeczywistości, Safeway zachęca tej metody. Od strony kariery na stronie internetowej Safeway możesz kliknąć na obszarze zatrudnienia, który Cię interesuje. Zostaniesz przeniesiony na stronę z przyciskiem, który mówi "Złóż wniosek". Kliknij przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby znaleźć i ubiegać się o pracę w pobliżu wskazanej lokalizacji. Zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się przed złożeniem wniosku, więc jeśli nie możesz wypełnić całą aplikację na raz, będziesz mógł zalogować się ponownie w późniejszym czasie, aby zakończyć.

Porady zatrudnienia

Po zakończeniu aplikacji sklepu Safeway, warto poświęcić trochę czasu na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej. Należy ćwiczyć odpowiedzi na trudne pytania, które mogą wejść i Należy również odświeżyć wskazówki wywiadów. Z pełnego i dokładnego podania o pracę, a niektóre umiejętności przesłuchań, może również znaleźć się na drodze do kariery długoterminowej z Safeway.

 • Wpisany przez Maria Christensen

Jak zrobić worek wielokrotnego użytku spożywczy

Po jednej lub kilku zastosowań, torby plastikowe się odrzucony, a skończyć w kosza albo w brzuchach niewinnych zwierząt. Istnieje rosnąca świadomość negatywnego wpływu współczesnego życia na środowisko i ostatecznie, w populacji ludzkiej. Ludzie są teraz szukają środków w celu zmniejszenia ilości odpadów i być bardziej przyjazne dla środowiska. Jednym ze sposobów, można śledzić ten trend jest, aby dowiedzieć się, jak zrobić worek wielokrotnego użytku spożywczego z materiałów, które już masz w swoim własnym domu. Oto kilka przydatnych wskazówek, jak się do tego zabrać:

 1. Do tego projektu, potrzebne będą następujące materiały: wytrzymały kawałek materiału można użyć jako worek spożywczym jak stary stary koc, poszewki na poduszkę, koszule, spodnie szeroko nogami i kurtki jeansowe, czy stare ręczniki. Ponadto, konieczne będzie także maszynę do szycia, linijki i miara, nożyczki i nici, szpilki i dużą brązową papierową torbę spożywczy z bazy.
 2. Dodać szablon dla ciała worka spożywczego przy użyciu worka papieru spożywczy. Można użyć duży wybór z płaską podstawą, która pozwala worek stanąć. Odwrotnie, można również zdecydować się na korzystanie z mniejszych. Wielkość zależy od tego jak duże chcesz, aby Twoje wielokrotnego użytku torby z jedzeniem być. Wyciąć boku worka papierowego otwarte, wtedy do bazy. Kawałek szablon powinien mieć sześć stron. Oznacz boki można wyciąć. Będziesz szyć rzeczywistego worek wzdłuż tych stronach później. Ustaw kawałek szablonu bok na chwilę.
 3. Dodać ramiączka torbie przez pomiar dwa paski 2,25 od 34 cali bezpośrednio na tkaninę.
 4. Pokroić szmatki następujący kawałek szablonu. Wytnij kawałki na ramiączkach. Nie martw się, jeśli tkanina nie jest wystarczająco duży dla szablonu. Możesz po prostu uszyć inny kawałek materiału na nią, dzięki czemu można uzyskać odpowiedni rozmiar.
 5. Aby upewnić się, że krawędzie worek wonâ € ™ t frędzlami, szyć hemlines dotyczące frędzlami części tkaniny.
 6. Aby ciało plecach, po prostu uszyć razem brzegi tkaniny na maszynie do szycia. Sew wzdłuż boków wcześniej wycięte, gdy robili szablon papierowa torba.
 7. Sew ramiączka torbie. Weź jeden kawałek, po prawej stronie tkaniny tyłem i złożyć tkaninę wzdłuż. Zabezpieczyć krotnie całego kawałka z pinami tak wonâ to € ™ t krok po uruchomieniu go na maszynie do szycia później. Zrób to samo z drugiej części. Regulacja długości pasów w zależności od wielkości torebki dokonałeś.
 8. Szycia wzdłuż długości 34 cali na brzegach taśm. Usuń kołki po szyciu. Sew jeden dwa cale boczne zamknięte. Włącz pasek na lewą stronę, za pomocą ołówka lub długopisu aby włączyć szmatki prawą stroną na zewnątrz. Sew blisko otwarcia. Zrób to samo z drugim paskiem.
 9. Wyciągnąć małe kwadraty na końcach taśm. Szycia pasy bezpieczeństwa na zewnętrznej części torebki, po kwadraty narysowanej na każdym końcu.

Crafting worek wielokrotnego użytku spożywczego jest dość prosta. Jeśli nie wiesz, jak szyć przy użyciu maszyny do szycia, można użyć starej poszewki i ręcznie paski na szyje.

Jak obniżyć koszty, na rachunku spożywczy

Zakupy spożywcze jest istotną częścią życia. Trzeba jeść i kupować swoje codzienne potrzeby gospodarstwa domowego, aby przetrwać. Jednak czasami można być impulsywny, gdy kupisz artykuły spożywcze. Skończy się kupowanie niepotrzebnych rzeczy, a także z najbardziej nieodpowiednich towarów. Cięcie kosztów na rachunku spożywczym wymaga inteligentnego wyboru i jest pewien, że są w stanie trzymać się w granicach budżetu.

Zrób listę i trzymać się go. Przed wyruszeniem do sklepu, zrobić listę potrzebnych przedmiotów. Organizowanie tego na części, tak aby wonâ jesteś € ™ czasu t odpadów skoki z sekcji do sekcji, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. W ten sposób są w stanie skoncentrować się na zakup rzeczy, które trzeba, a nie będzie się po sklepie. Jeśli jeździmy zakupy spożywcze regularnie, to może nawet wiedzieć odpowiadajace ceny dla elementów będzie kupujących.

Trzymać się listy zakupów. Być na tyle zdyscyplinowany, by nie kupować inne rzeczy pod wpływem impulsu, chyba ita € ™ s absolutnie niezbędne, że zapomniałeś do listy dół.

Kup luzem. Stanie się na przesyłek masowych. Większe opakowanie zwykle sprzedają każdy element tańsze i będzie można zapisać w dłuższej perspektywie. Na przykład, zamiast kupować pakiet cztery rolki bibułki, kupić pakiet 12-rolkowy. To może pomóc zaoszczędzić na dwa sposoby. Po pierwsze, z 12-pack wonâ jesteś € ™ t wrócić do sklepu, aby kupić nowy pakiet, gdy zabraknie bibuły w ciągu kilku dni. Po drugie, koszt-elementu będzie niższa. To nawet lepiej, gdy element jest na sprzedaż. Kupując większe opakowania pozwoli Ci jeszcze tyle nawet po zakończeniu sprzedaży.

Sprzedam markę w domu. Niektóre artykuły spożywcze prowadzić własną markę w domu wszystko, od kawy, do prania, do produktów spożywczych. Będzie to zwykle tańsze niż bardziej uznanych marek.

Użyj kupony lub zapisać na zniżki członkowskich. Niektóre sklepy spożywcze mają programy lojalnościowe, które dają zniżki dla członków. Zapisz się na członkostwo i zapisać. Możesz najmniej bezpieczne kilka procent od każdego rachunku kasy, gdy jesteś członkiem. W niektórych przypadkach, możesz wymienić punkty w zamian za zakupy lub jako ekwiwalent pieniężny.

Można również zbierać kupony z gazety, z ulotek promocyjnych lub załączony do opakowania produktu. Małe oszczędności masz z każdego z tych elementów można dodać.

Kup rzadziej, aby zaoszczędzić na kosztach podróży. Spróbuj rzadziej odwiedzić sklep spożywczy. Sprzedam wszystko, co można za jednym zamachem. W ten sposób można zaoszczędzić na kosztach paliwa.

Poszukaj lekko uszkodzonych towarów. Niektóre sklepy spożywcze, które sprzedają towary i narzędzia suche domowe mogło lekko uszkodzony towar lub demo przedmioty, które mogą być wycenione znacznie niżej niż pozycji. Może się okazać, że są tylko towary lekko uszkodzone, a może przejść od regularnej rzeczy.

Będąc oszczędny to sprytne posunięcie, niezależnie od stanu gospodarki. Zaoszczędzić kilka dolarów za każdym razem robić zakupy w sklepach spożywczych. Oszczędności te w końcu dodać.

Sklep spożywczy Torty weselne

Sklep spożywczy Torty weselne
Sklep spożywczy ciasta są piękne, zbyt.

Budżet-doświadczonych panien i kawalerów wybiera sklep spożywczy weselne ciasta ich odbioru deser.

Supermarket Ciasta: Growing Ślub Trend

Chociaż obecny szał projektant ciasta weselne nie wykazuje oznak spowolnienia, sklep spożywczy weselnych tortów szybko stają się przystępne cenowo i pyszne alternatywą. Supermarkety w całym kraju mają piekarnie, które oferują różne wzory Wedding Cake oprócz swoich standardowych opcji ciasto. Sklepy, które oferują ciasta weselne obejmują:

 • Safeway
 • Publix
 • Hy-Vee
 • Albertson na
 • Costco
 • Wal-Mart

Ceny i motywy z każdym sklepie spożywczym zmieniać, podobnie jak poziom dekorator. Po rozmowie z piekarni supermarketów, upewnij się, że można zobaczyć projekty wykonane przez osobę, która rzeczywiście będzie dekoracja tort. Niektóre sklepy spożywcze nie robią kremówki projekty i zamiast jedynie cookies buttercream weselne. Inni mają książkę opcji projektowych, które mogą lub nie mogą być dostosowane do ślubu. Wybory ciasto każdy sklep jest zróżnicowana, więc sprawdź, różnice przed podjęciem decyzji.

Sklep spożywczy Rozważania Wedding Cake

Podczas ciasta sklepu ślubne są świetnym rozwiązaniem dla niektórych par, nie każdy chce ciastko z lokalnym supermarkecie. Przed zarezerwowaniem piekarza i dekorator zważyć zalety w stosunku do wad tort sklep spożywczy.

Zalety Sklep spożywczy Cakes

Wiele rodzin wykorzystują sklepy spożywcze na torty urodzinowe i inne specjalne ciast okolicznościowych. Weź ślub ciasto zamówienie do sklepu i dostać te potencjalne korzyści:

Sklep spożywczy Torty weselne
Pojedyncze Tier Sklep spożywczy Ciasta

 • Koszt: cena za porcję sklepie spożywczym tort weselny jest zwykle znacznie mniej niż projektant ciasta. Pamiętaj, aby dowiedzieć się, co jest w rozmiarze służąc Aby dokładnych porównań ślubu cenie ciasto, jak te od sklepu spożywczego może być mniejsza.
 • Zauważ: Wiele piekarni supermarket kilka dekoratorów na rękę, z dłuższych godzin niż ciasto piekarni. Pozwala to pary do rezerwacji ich ciastka znacznie bliżej ślubu, z mniejszym powiadomienia. Sklepy spożywcze mogą wymagać wszędzie od powiadomienia 05:59 tygodni, podczas gdy ciasto piekarnie, konieczne może być zarezerwowane na kilka miesięcy z góry.
 • Smak: Niektóre panien i kawalerów dorastał jedzenia sklep spożywczy ciasta. Dlatego naturalne jest, będą chcieli jeść jej ulubione ciasto na ich ślubie, też.

Większość sklepów spożywczych pozwalają pary przyjść do degustacji ciasta i skonsultować przed ślubem. W ten sposób można wybrać smak i nadzienie do ślubu i przedyskutować projekt bezpośrednio z dekoratora.

Wady Sklep spożywczy Cakes

Choć sklep spożywczy ciasta oferują szereg zalet ciasta z poszczególnych piekarni, istnieją również pewne wady, które należy uwzględnić. Pomyśl o tym:

 • Projekt: Chociaż sklep spożywczy dekoratorzy mają pewne umiejętności, może nie uzyskać niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju tort weselny byś z indywidualnego ciasto piekarni. Nie może być kilka technik pracownicy piekarni sklepu nie zna lub w stanie stworzyć.
 • Smaki: Opcje dla Wedding Cake smaków, wypełnień i frostings są zwykle ograniczone w sklepie spożywczym. Składniki mogą nie być tak wysokiej jakości jak te stosowane na ciasto dla smakoszy piekarni, albo.
 • Dostawa: Chociaż wiele piekarni supermarketów mają dostarczyć, nie wszystkie z nich oferują tę opcję. Jeśli twój nie robi, trzeba będzie zorganizować dla odbioru i dostawy tortu siebie i ewentualnie stos, too.

Są to tylko niektóre z wad przy wyborze ciasto sklepu. Ze względu na różne opcje w każdym sklepie spożywczym, zalety i wady mogą się różnić, dlatego ważne jest, aby sprawdzić ciasto piekarnia ślubu polityki każdego sklepu.

Sklep spożywczy Zastosowania twórcze tort

Pary, którzy wolą korzystać z indywidualnego ciasto piekarnia może jeszcze skorzystać z sklep spożywczy weselnych tortów. Jednym ze sposobów jest zakup blachy ciasta ślub od sklepu uzupełnić wielopoziomowy tort. Proste granicy podobna do tej stosowanej przy głównej ciasto jest wszystko, co jest potrzebne na ciasto blachy.

Sklep spożywczy Torty weselne
Sprzedam ciasta z blachy od sklepu spożywczego.

Innym sposobem, aby kreatywnie wykorzystywać sklep spożywczy ciasta jest zakup pojedynczych ciasta lub pojedyncze ciastka szczebla umieścić na każdym stole. Indywidualne ciasta może być zapakowane w za ślub, podczas gdy większe placki jeden poziom, mogą być umieszczone na półmisek z dekoracjami wokół niego i służą dwa zadania, jak centerpieces.

Użyj sklep spożywczy babeczki w ramach idei ciastko ślubu w wystawie na ślub. Większość babeczki pochodzą matowe w popularnych smakach takich jak wanilia, czekolada i truskawki. Zakup małe ozdoby na górze, takich jak serca i kwiaty, i wyświetlić babeczki jak tort weselny.

Jeśli uzupełnienie ciasto projektant z sklepami ciasto, pamiętaj, aby sprawdzić umowę tort weselny. Niektóre dekoratorzy mają klauzule, które uniemożliwiają pary z konieczności poza ciasta, które nie są z ich piekarni.Pary, którzy lubią ciasta z lokalnych sklepów spożywczych powinny rozważyć korzystanie z lokalnym supermarkecie za tort weselny. Dodać kilka sklepów spożywczych do listy cytatem dostawcy ślub przy wyborze tort weselny.

Spożywczy Karta podarunkowa

Spożywczy Karta podarunkowa

Karty podarunkowe spożywczy może być świetne sposoby, aby dostarczyć kogoś z podróży do sklepu, nie dając gotówki odbiorcy. Karty te są również popularne wybory dla firm, które chcą aby zachęcić pracowników do pracy dobrze.

Karty przedpłacone do bakalii

Karty podarunkowe spożywczy są karty przedpłacone, które mogą być używane do dokonywania zakupów bez względu na sklep spożywczy wystawia kartę. Zwykle nie ma ograniczeń co do tego, co można kupić z kartą. Innymi słowy, karta może być wykorzystane na zakup czasopism lub świec tuż obok mleka i jaj. Dopóki towar jest oferowany przez sklep, dar karty powinny być akceptowane jako środek do dokonania zakupu. Jeśli są jakieś ograniczenia dotyczące zakupów, takich jak alkohol, papierosy i benzynę, ograniczenia te zostaną wymienione na odwrocie karty.

Ilość pieniędzy do dyspozycji posiadacza karty jest równa pierwszej wpłaty dokonanej przez nabywcę, po odliczeniu wszystkich opłat.

Dostępne spożywczy Karty podarunkowe

Większość dużych sieci sklepów spożywczych oferuje przedpłacone karty podarunkowe. Karty można kupić w sklepach lub online za pomocą oficjalnej stronie internetowej sklepu spożywczego w. W niektórych przypadkach, można kupić sklep spożywczy kart upominkowych z innych kupców, takich jak księgarniach czy internetowych serwisach aukcyjnych. Sprawdź dostępność kart prezent dla Twojego ulubionego sklepu po rozmowie z przedstawicielem sklepu lub odwiedzając stronę internetową sklepu.

Oto lista niektórych z kart upominkowych spożywczych dostępnych w popularnych sklepach:

Główne Sklepy spożywcze

 • Kroger: Ten duży łańcuch sklep spożywczy, piekarnia, która obejmuje Fred Meyer i żywności dla Mniej oprócz kilku sklepów, oferuje kartę prepaid spożywczy sklep, który jest dostępny w nominałach rozpoczynających się od 10 $ aż do góry do 250 dolarów. Karty są doładowywalne.
 • Safeway: Ten łańcuch sklep spożywczy oferuje karty upominkowe o nominałach począwszy od 5 dolarów do 500 dolarów. Karta może być używana we wszystkich miejscach Safeway tym Vons, pawilonów i Pak'n Zapisz Foods. Niektóre karty zakupione bezpośrednio przez Safeway kwalifikują się do programów nagrody.
 • Albertsons: Ten sklep spożywczy oferuje szeroki wachlarz opcji dla kart upominkowych, w tym karty, który jest zaprojektowany, aby dać do studentów przez rodziców, którzy przeładować karty okresowo. Karty upominkowe dla Albertsons są dostępne w sklepach.
 • Winn-Dixie: Te karty upominkowe dostępne są w różnych nominałach, począwszy od 10 $, aż do $ 100. Istnieją również karty upominkowe specjalnie ładowane z równowagi zakupu szynki i indyków. Karty można kupić w sklepach, wywołując Winn-Dixie bezpośrednio lub poprzez pobranie formularza zamówienia i przesłanie formularza w celu biura regionalnego.

Wiele innych sklepów spożywczych oferuje przedpłacone karty podarunkowe. Sprawdź w swoim ulubionym sklepie spożywczym, aby dowiedzieć się o dostępność.

Sklepy naturalnej żywności

 • Whole Foods Market: Karty te są doładowywalne w sklepach, ale nie w Internecie. Karty można kupić w nominałach już od 20 dolarów do 500 dolarów. Whole Foods Market akceptuje również karty upominkowe Wild Oats w sklepie za zakupy.
 • Trader Joe: To naturalne sklep spożywczy nie sprzedaje kart upominkowych online, ale są one dostępne w sklepach.

Sklepy spożywcze w połączeniu z Retail Store

 • Walmart Super Center: Te sklepy akceptują karty Walmart pamiątkami płatności. Karty można kupić w Internecie lub w sklepie, i podobnie jak sklepy SuperTarget, są dostępne w formie elektronicznej.

Kup zdyskontowanych kart spożywczy

Istnieją strony internetowe on-line oferuje użytkownikom możliwość zamiany kart upominkowych lub sprzedawać je po promocyjnych cenach. Jest to dobre miejsce, aby rozpocząć wyszukiwanie dla kart upominkowych spożywczy. Zapoznaj się z następujących miejsc dla najlepszych kart przedpłaconych spożywczych:

 • SwapAGift
 • Karta podarunkowa Rescue
 • Promocji miasta

Zawsze należy zapoznać się z warunkami przedpłaconych kart podarunkowych przed zakupem lub korzystać z karty.

Gra spożywczy

Gra spożywczy


Teri Gault, twórca gry spożywczy ma interes pracowników w zakresie oszczędzania pieniędzy w sklepie spożywczym. Na jej początku sklepie i-zapisać doświadczenia, pani Gault mówi: "W wieku dwunastu lat, byłem często spoczywa obowiązek zakupami z zaledwie 10 USD lub 20 dolarów. Nie pamiętam uczucie naciskał, ale raczej wyzwanie, aby to działało! " Ten wczesny obsesja nie przepłacania uczynił ją jedną z gwiazd rockowych skrajnej ruchu kupony.

Jak to się zaczęło

Jak w większości innowacyjnych pomysłów, Gra spożywczy zaczął z konieczności. Gault miał drastycznie zredukowany budżet żywności i musiał wyżywić swoją rodzinę w 35 dolarów walcowanych monet o wartości co tydzień. Ona podsumowuje swoją historię, mówiąc: "W latach 90-tych, byłem matka dwójki dzieci, pracuje na pół etatu jako profesjonalna piosenkarka i nagrywania muzyki. Działalności rozrywkowej zwalniał dla mnie, aż w końcu mój mąż stracił pracę w filmie biznesu. Ani jeden z nas może dostać pracę w celu uzupełnienia tego utraconego dochodu. Ostatecznie, my uciekamy się do sprzedaży wszystkiego co nie przybita do zapłaty nasz czynsz i umieścić żywności na stole. "

To konieczność ekonomiczna doprowadziła ją, aby spróbować znaleźć sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze. Wkrótce dowiedziałem się nowych sztuczek, takich jak cykle sprzedaży śledzenia. Miała talent do odkrywania wspaniałych okazji spożywczych i zaczął dzielić wskazówek na zakupy z przyjaciółmi.

Gault szybko zorientował się, że inni doceniają tego typu informacji. W 2000 roku rozpoczął grę na stronie internetowej początkowo dostępne spożywczy, do abonentów w południowej Kalifornii. Dziś firma ma 28 pracowników i jest skuteczne, krajowe firmy. Mąż pracuje także Gault w pełnym wymiarze czasu - dla The Game spożywczy.

Jak gra działa sklep spożywczy

Gra spożywczy trwa zgadywanie z cykli sprzedaży i pomaga kupującym używać kupony do maksymalizacji oszczędności. Firma nie wszystkie badania, kompiluje go do ogromnej bazy danych, i publikuje wyniki na listę znanej jako "Lista Teri."

Lista próbki.

 1. Firma łączy w sobie dokładną analizę poszczególnych cykli sprzedaży sklepów spożywczych "z regionalnych i krajowych wydaniach kuponowych z obu sklepów i producentów.
 2. Abonent podpisuje się na liście do swojego lokalnego sklepu spożywczego, który zawiera szczegółowy opis zarówno w reklamie, a co ważniejsze, nie reklamowane sprzedaży oraz odpowiednie kupony na pozycji sprzedaży.
 3. Widzowie następnie sklepie na podstawie sugestii lista znajduje.

Gra spożywczy wzywa członków "graczy" i działanie za pomocą prawego kupon "gra na kupon". Kolorami wskaźniki na listy subskrybentów doradzania kiedy najlepiej grać coupon.Membership do strony kosztuje 10 dolarów co osiem tygodni na liście jednego sklepu na tydzień. Wiele list kosztować dodatkowe 5 dolarów każdy. Więc na minimum, płacisz 65 dolarów rocznie za usługę.

Funkcja porównania w 2010 roku zakupy witryny rozpoczęła - pierwsza tego rodzaju na świecie. Już nie musisz tracić czasu na kopanie, za pomocą dokumentów, aby znaleźć najlepszą ofertę i zastanawiam się, co słabo rozreklamowane oszczędności brakuje. Gra spożywczy oferuje obecnie kompleksowe matrycę sprzedaży w określonym promieniu kod pocztowy.

Gault powiedział: "Z kosztów żywności, osiągając rekordowy poziom, ludzie są cherry-picking i nawet nie zdaje sobie sprawy. Chętni poszukiwacze głębokie zniżki na wszystko, od pasty do zębów z tofu hit kilka supermarketów, a nawet aptekach co tydzień. Od sukcesu wymaga starannego planowania, strategii i mnóstwo czasu, nawet nigdy nie opowiadał wybiórczego. Ale wzrost cen artykułów spożywczych, postanowiłem stworzyć oprogramowanie, aby cherry-picking szybkie i opłacalne. "

Zalety i wady

Ekstremalne kupony ma swoje wady. Jednak, gdy jesteś świadomy wad związanych z wysiłku, można to zrobić lepiej w ich łagodzenia. Pozwoli to zaoszczędzić jeszcze więcej.

Zalety

 • Niższy rachunek spożywczy. Z dedykacją dla procesu, większość abonentów do gry spożywczy twierdzą zaoszczędzić jedną trzecią do połowy ich poprzedniego miesięcznego rachunku spożywczym. Zmienia się to, oczywiście, z budżetu, zamówień i częstotliwości zakupów. Ale z staranne planowanie, większość Raport redukcję miesięczny koszt spożywczy dla czteroosobowej rodziny za 100 dolarów lub więcej.
 • Podobnie myślących społeczność. Członkowie dzielą się poradami i strategie oszczędzania przez tablicy wiadomości na stronie internetowej. Wymieniają się również w Internecie kuponów drukowanych i wskazówki, gdzie znaleźć najlepsze kupon kody.
 • Pomysły Dodatkowe oszczędności. Witryna oferuje wiele strategii oszczędnościowych dla artykułów spożywczych i innych sklepów, w tym zakupów wakacje.
 • Zachętą dla skierowań. Widzowie zarobić nawet 12 dodatkowych lista tygodni, jeżeli odnoszą się one z trzech płatnych członków.

Wady

 • Nie ma listy dla wszystkich sklepach spożywczych. Na przykład, z pięciu największych sieci spożywczych w miejscu tego autora, tylko jedna lista spożywczy był dostępny wraz z jednym podstawowym łańcuchu aptece. Czasami jest tylko jeden sklep na stanie. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, może to mieć wpływ na powodzenie programu do swoich potrzeb.
 • Kupony nie są dostępne dla wszystkich. Producenci rzadko oferują kupony na temat najważniejszych produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa. Większość kupony z gazet są w pozycji "wewnątrz obwodu" sklepu: przetwarzanych naw żywności. Więc strzeżcie się za pomocą kuponów dla pozycji, które nie są konieczne lub zdrowiu.
 • Zapisać tylko na tym, co faktycznie korzysta. Umorzenia kupony lub gromadzenie zapasów produktów ty i twoja rodzina nie będzie używać nie jest oszczędność pieniędzy. Trzeba starannie zaplanować zakupy dla najlepszego zwrotu.
 • Niektóre produkty są tańsze gdzie indziej. Znaczniki na pozycji nie-spożywczych, takich jak szampon, karmy dla zwierząt domowych, przyborów szkolnych i innych kosztów ubocznych mogą być znaczne w sklepie spożywczym. Zrobić trochę badań, aby ustalić, czy pierwsze zakupy z kuponami tych produktów jest warte w sklepie spożywczym, a nie innym punkcie sprzedaży detalicznej.
 • Czas to pieniądz. Większość doświadczonych kupujących już wiem, że na to potrzeba czasu, aby przejrzeć listę, planować posiłki, znaleźć kupony, sprzedaży konspektu, i umieścić ją całą do działania. Jeśli zdecydujesz się zapłacić składkę członkowską do gry spożywczy, pamiętaj, że jesteś wydatków czas i pieniądze, aby tę pracę.

Pierwsze kroki

Gra spożywczy oferuje cztery tygodnie proces za jednego dolara. Podczas procesu, można spróbować, jak wiele list z dostępnych w sklepach, jak chcesz, aby zobaczyć, co najlepsze dla Twoich potrzeb.

Czy warto $ 1 spróbować? Absolutnie. Jeśli już, gry spożywczy daje lepsze wykształcenie w zakresie przechowywania i cykle sprzedaży, jak można największe korzyści z nich.

Porady ekspertów Zakupy z gry spożywczy

Porady ekspertów Zakupy z gry spożywczy
Teri Gault

Nikt nie chce płacić więcej za artykuły spożywcze, niż trzeba. Oszczędność pieniędzy w sklepie spożywczym jest umiejętnością, jednak i nie taki, który przychodzi naturalnie dla większości ludzi. Teri Gault jest wygaszacz urodzonym. Jej strona internetowa, gry spożywczy, jest wiodącym na stronie internetowej Internet jest o tym, jak płacić mniej przy zakupie żywności. Pani Gault usiadł z Zakład Logiki Stosowanej, aby podzielić się z jej tajemnic.

Korzystne oferty i Promocje w Bad

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jakie są pewne rzeczy, które wyglądają jak lepsze oferty niż w rzeczywistości?

Teri Gault (TG): Ludzie myślą, że gigantyczne pakiety są tańsze. Nie zawsze. Gdzie są trzy rozmiary, średniej wielkości jest często lepsze rozwiązanie na koszt jednostki. Ale, dodać kupon i matematyki często sprzyja najmniejszy pakiet. Użyj kalkulatora, aby zwycięski ruch! Marek Store są kolejnym pozornie drogie sposób na zakupy. W regularnych marek sklepowych ceny są zwykle prawie taka sama jak nazwa marki na sprzedaż. Ale marka w sprzedaży z kuponem zwykle bije sklep marki!

Należy unikać cena tagów z numerami atrakcyjne. Proste ceny terminowe, takie jak $ 2, $ 5, itd. Są rzadko stosowane, ponieważ niektóre numery są po prostu bardziej atrakcyjne. Na przykład, 3/5 dolarów jest atrakcyjna. Nawet widziałem awokado drugi dzień na 3 / $ 5, a moja natychmiastowa reakcja była taka, że ​​czuje się dobrze o zakupie kilku. Ale to jest 1,67 dolarów każda!

Sprzedaż zaślepkami są najczęściej dobra sprzedaż. Jednak koniec korytarza (nasadką) jest premia przestrzeni marketingu. Czasami, sprzedaż nie jest tak dobry jak inne marki na sprzedaż w przejściu.

Błędy handlowe

LTK: Co jest największym błędem, że ludzie robią, kiedy robiąc zakupy?

TG: Istnieje wiele z nich!

 • Sporządzenie listy zakupów i kupuje tylko to, czego potrzebujesz w każdym tygodniu. Kiedy zrobić listę zakupów, co trzeba, na to, że około 80% tego, co jest na tej liście nie będzie na sprzedaż. Tak więc, jeśli sklep z tygodnia na tydzień, kupując tylko to, co trzeba będzie zapłacić pełną cenę za większość waszych artykułów spożywczych na całą wieczność. Większość wszystko, co trzeba i jak powinno się w sprzedaży, co 12 tygodnie. A ponieważ można zaopatrzyć się na wszystko z wyjątkiem mleka i produkcji, pomyśl o zakupie rzeczy przed ich potrzebują, więc nie muszą płacić pełną cenę później.
 • Dokonywanie plan posiłków to kolejny duży błąd. Czy kiedykolwiek podjęte przepis do sklepu i wszystko na sprzedaż? Nigdy! Dlatego dokonując plan posiłków nie działa. Jeśli robisz to, co ci powiedziałem do tej pory, zaczniesz mieć własny sklep w domu. Mam około 10 kolacją co noc w moim sklepie. Spójrz w lodówka, zamrażarka, i spiżarni, i zadać sobie każdego dnia: "Co mogę zrobić z tym, co zostało zakupie?" Możliwości są nieograniczone, można zaoszczędzić pieniądze i nie trzeba planować!
 • Wielu ludzi wyciąć kilka kuponów i iść do sklepu, tylko dowiedzieć się, że jest tańszy kupić inny element bez kuponu. To wszystko na temat czasu i transakcji układania. Sprzedaż + Producent kupon + sklep kupon + dodaj nagrody = duże oszczędności! To się nazywa układania oferty, a większość sklepów pozwala jakieś układania, zwłaszcza w sprzedaży. Posiadamy na kupony producenta z gazety niedziela i odkupić gdy rzecz idzie na sprzedaż. Ponieważ większość kupony są dobre dla 9-12 tygodni, w końcu w okresie realizacji kuponu, poz prawdopodobnie trafią do sprzedaży jeszcze więcej oszczędności. Sprawdź okólnik do kuponu sklepu, które mogą być ułożone wraz z kuponem producenta w większości supermarketów. Czwarta umowa jest nagrodą rejestr. Wielu producentów oferuje zachęty do zakupu ich produktów i satysfakcję w rejestrze. Na przykład, jeden producent może zaoferować 5 dolarów z powrotem w rejestrze, jeśli kupisz dowolną kombinację 10 z nich przedmioty, które są zwykle również na sprzedaż. Nie wszyscy muszą być te same elementy. W rzeczywistości, niektóre z tych 10 pozycji może być w przejściu makaronu, nawy zbóż, a przypadku mleka.
 • Prowadzenie plik kupon, zmęczony tym, i rzucić. Zamiast cięcia i składania 150 kupony tygodniu, po prostu wyciąć 20-30 z nich będzie korzystać. Gra spożywczy mówi, co tydzień kupon ukazał się w gazecie. Przechowywać wkładki nienaruszone, po prostu wyciąć te, musisz według daty.

Oszczędność pieniędzy i czasu

LTK: Jaki jest najprostszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w sklepie spożywczym dla kogoś bez dużo czasu?

TG: Nie wyciąć i złożyć kupony. Trzymaj wkładki niedziela papieru nienaruszona, oraz oznaczyć datę z dużym znacznik na początku każdej wkładki. Za pomocą stron internetowych, takich jak The Game spożywczy darmo kupon trackera i wpisz słowo kluczowe, jak "jogurt". Tracker daje listę jogurt kupony z dnia przyszli w niedzielnej gazecie. Będzie również powiedzieć, gdzie można znaleźć kupony dla "jogurt", czy cokolwiek innego, aby drukować w trybie online. Teraz, zamiast cięcia i składania około 150 kuponów na tydzień, można wyciąć 20-30, tylko te, które będą używane.

Porady ekspertów Zakupy z gry spożywczy

Najlepszy czas na zakupy są w dni powszednie i późne wieczory. W dni powszednie w godzinach pracy, ale nie w czasie lunchu godzinach szczytu. Ale najlepszy czas jest późno w nocy, kiedy dzieci są w łóżku, a prawie nikt nie jest w magazynie. Znajdziesz osób obsady półki, gotowych pomóc znaleźć rzeczy i prawie żadnych innych kupujących.

Dodać swoją listę zakupów, aby sklepu. Większość supermarketów mieć przewodnika sklep, który daje alejce od nawy mapie ekwipunku. Odwiedź licznik obsługi klienta i poprosić o wydruku z układu lub mapie sklepu. Jeśli ich nie masz, trochę czasu zainwestowanego w celu zapoznania się z magazynu będą czerpać ogromne korzyści z oszczędności czasu w nadchodzących latach. Zanotuj numer każdego korytarza i kategorie zamieszczone na korytarzach. Następnie na domowym komputerze, utworzyć dokument naw numerów Twojego Sklepu i wszystkie kategorie w każdej z tych przejść. Dodać swoją listę zakupów na tym szablonie pliku, umieszczając swoje potrzeby w ramach odpowiednich przejściach. Teraz, druk i wziąć się do sklepu i chodzić po każdym przejściu w kolejności na liście!

Kupony mecz do sprzedaży, aby zapisać najbardziej. W domu, z filiżanką kawy, podciągnąć sprzedaży reklam internetowych, w supermarkecie, a znaleźć kupony iść z tych samych sprzedaży. Teraz umieścić swoje kupony, które masz zamiar używać w celu Twojego sklepu. Teraz idziesz przez sklep z kuponami w ręku w sklepie kolejności. Proste! Albo jeszcze lepiej, z członkostwa w grze spożywczy, można wyciągnąć listę reklamowanych i niezapowiedzianych sprzedaży już w porządku twojego sklepu, a już dopasowane z kuponami i ułożone z najlepszymi ofertami dostępnymi.

Zorganizować na sprawdzeniu, aby zaoszczędzić czas w domu. W kasie, I miejsce wszystko na taśmie według kategorii, jak położę rzeczy się w domu. Wszystko w tych kategoriach, na przykład: garaż, zamrażarka, lodówka, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka dla dzieci, mistrz łazienka, itp pytam urzędnik uprzejmości spróbować worka wszystko według moich kategoriach jak najwięcej. Gdy jesteś w domu, odkładając artykuły spożywcze będzie dwa razy szybciej. Będziesz złapać torbę, że idzie do pomieszczenia gospodarczego i odłożyć mydło do prania i czyszczenia okien, torbę na zewnątrz zamrażarką, itp

Szybsze kiedy sklep

Nie musisz wydawać fortuny, aby dobrze zjeść. Przez następujące porady Teri Gault, możesz zacząć oszczędzać pieniądze, a jednocześnie jeść żywności, które kochasz. Zacznij od porad kilka, które wydają się łatwe do Ciebie, a następnie zintegrować inne porady, jak wydaje się właściwe.

Jak obniżyć Bill spożywczy

Nawet bez recesji, głównym kosztem dla rodziny jest to artykuły spożywcze. Trzeba tylko pewną ilość dyscypliny zaoszczędzić pewną kwotę co miesiąc, jeśli chcesz obniżyć swoje rachunki spożywczy. Poprzez obniżenie wydatków na artykuły spożywcze, może skończyć się jeść więcej zdrowych posiłków i mieć pieniądze do stracenia.

Oto kilka prostych wskazówek i pomysłów można spróbować:

 1. Zdecyduj się na tygodniowy lub miesięczny budżet do pracy z
 2. Przygotuj menu na tydzień wcześniej w tym obiad, kolację oraz przekąski. Obejmują więcej owoców i warzyw, sezon i zmniejszyć jedzenia mięsa
 3. Przechowywać listę elementów zabraknie przyklejone do lodówki i dodać do listy można wnieść, gdy idziesz do sklepu spożywczego.
 4. Zachowaj cennik przedmiotów powszechnie używają wiedzieć, kiedy jest okazja.
 5. Przejrzyj regularnych okólników sklepowych na okazje
 6. Zwróć uwagę na reklamowanych przedmiotów na sprzedaż iw jakich sklepach
 7. Przechowywać kupony na markowe rzeczy, producentów i sklepów
 8. Sprawdź strony internetowe dla kuponów drukowanych i dni dla podwójnych kuponów
 9. Dowiedz się cykle sklep spożywczy sprzedaży.
 10. Dokonać inwentaryzacji rzeczy w spiżarni, szafki i lodówkę, by sprawdzić swoje zapasy.
 11. Podzielić listę elementów, które trzeba kupić od sklepu i zaplanować wycieczki, w tym lokalnym rynku.
 12. Plan wizyt najlepszych ofert w wielu sklepach.
 13. Sklep sam, aby uniknąć dodatkowych zakupów.
 14. Upewnij się, że masz ze sobą listę, kiedy wychodzisz do sklepu.
 15. Nie idź do sklepu głodny.
 16. Trzymaj się liście rzeczy kupić, chyba że istnieją wielkie promocje, które mają wartość zakupu luzem, aby zaopatrzyć się. Sprawdź ceny jednostkowej.
 17. Jeśli są jakieś przedmioty, takie jak hamburger, mięso, lub kurczaka na sprzedaż spróbuj zmienić menu do korzystania z tych elementów.
 18. Staraj się unikać wędrówki w przejściach sklepowych wyjątkiem sprawdzić przedmioty sprzedaży.
 19. Sprzedam sklep marki, które są tej samej jakości i używać jako imię gatunku.
 20. Sprawdzić etykiety dla "skurczu" w treści za opakowanie.
 21. Wykorzystaj swoje kupony kupony i upewnić się, że skanowane są błyskawiczne w kasie.
 22. Uważaj na błędy cen ewidencyjnych kiedy sprawdzić.
 23. Nie kupuj produktów nie spożywczych można kupić taniej w innych sklepach
 24. Dołącz i korzystać z programów i nagrody magazynu powinowactwa
 25. Nie zapomnij wypełnić i wysłać rabaty przewidziane.

Poza rzeczywistym sklepów spożywczych, oto kilka prostych wskazówek, można zaobserwować w domu:

 1. Użyj zamrażarkę klatki piersiowej dla przesyłek masowych można zaopatrzyć się, gdy w sprzedaży.
 2. Potrawy gotować w dużych partiach i oddzielna, w pojemnikach, aby zatrzymać.
 3. Kosz na nowe dania resztki zamrozić na później lub posiłków.
 4. Spróbuj szacowania ilości spożywanych pokarmów za posiłek unikać przejadania się.
 5. Gotuj z wykorzystaniem surowce i tańszych alternatyw z tym samym smaku.
 6. Unikaj jedzenia i gotowania z przetworzonych lub mrożonej żywności, a przygotowane przystawki.
 7. Sadzenie warzyw lub ogród ziołowy w ogródku lub w doniczkach.
 8. Pij dużo wody i soków świeżych i mniej kosztownych napojów.

Cenisz swój czas na zakupy do sklepów spożywczych. Nie ma potrzeby, aby długo porównujących ceny, wagi i przedmioty sprzedaży w nadziei, aby zaoszczędzić kilka groszy niższe rachunki spożywczy. Dodatkowy czas zmarnowany nie mogą być warte oszczędności.

Jak ubiegać się o Safeway Sklep spożywczy Zatrudnienia

Sklep spożywczy safeway rośnie i stabilna firma, która oferuje wiele miejsc pracy w różnych jej działach. Praca wymaga wysokich umiejętności Safeway na obsługę klienta, kontaktu z żywnością i przygotowywania żywności. Na poziomie zarządzania, oczekuje się, że wnioskodawcy mają wcześniejsze doświadczenie kierownicze w otoczeniu spożywczym. Co jest dobre na temat Safeway jest to, że hojnie wspiera swoich ludzi, dając pracownikom zasługuje i pracowitym szansę na rozwoju kariery.

Jeśli chcesz się założyć, pracę w sklepie spożywczym Safeway, tutaj są rzeczy, które trzeba zrobić.

 • Zidentyfikować rodzaj pracy, który chcesz. Liczne oferty pracy są dostępne w różnych działach Safeway w różnych stanach. Jeśli chcesz być w zespole sprzedaży detalicznej, można zastosować jako urzędnik sprawdzający, uprzejmości, deli urzędnik, piekarz, mięso, mięso nóż owijki, produkują urzędnik, owoce morza urzędnik, i tak dalej. Jeśli chcesz być na korporacyjnym, za pracę w działach firmy Safeway, które obejmują zasoby ludzkie, rachunkowość, komunikacji, wsparcia administracyjnego, technologii informatycznych i marketingowych. Rozważając pracę, upewnij się, aby uwzględniały wykształcenia i doświadczenia zawodowego.
 • Ocenić swoje umiejętności. Zadaj sobie pytanie: "Jak wykwalifikowanych mam być piekarzem?" "Czy będzie skuteczna asystent IT?" "Czy naprawdę jestem na wyzwanie w pracy?" To jest zawsze skuteczna mieć samoocenę, bo jeśli wiesz, co jesteś w stanie zrobić, można łatwo zidentyfikować zadania, które jest dla Ciebie najlepszy. Jest to również pomocne w ocenie swoją gotowość do pracy. Pamiętaj, aby nie starać się o pracę, że uważasz, że nie może w pełni zakładać. Jeśli nie masz wystarczająco dużo doświadczenia dla niego, lepiej trochę doświadczenia pierwszy mieć realistyczne oczekiwania.
 • Wiedzieć, gdzie chcesz pracować. Safeway jest w wielu różnych miejscach, i można w rzeczywistości wybrać, gdzie chcesz być przypisany. Stanowiskach są oczywiście względem położenia. Więc jeśli są kierowane na stanowisko nie jest dostępny w jednej branży, może chcesz spróbować zastosowanie w innym miejscu.
 • Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej. Po wypełnieniu wniosku online, mieszczący się w głowie, że masz zamiar zostać wezwany na rozmowę. Dlatego przygotowania. Pokazuje możliwe pytania, które mogą być rzucony na ciebie. Następnie, zdaniem najlepszych odpowiedzi. Spokojnie, choć. Nie wchodzą na chęć dokonania najbardziej imponujące odpowiedzi, które często kończą się brzmiące powierzchowne. Zamiast iść za szczerość i prostotę. Pozwól wywiad, aby zobaczyć swoje prawdziwe cechy, umiejętności i wartości jako potencjalnego pracownika.
 • Bądź cierpliwy. Kluczem w dowolnej aplikacji o pracę jest cierpliwość. Cierpliwość musi być widoczne w wypełniając formularz online, w oczekiwaniu na rozmowę, w oczekiwaniu na oferty, a być może wszystkich etapach aplikacji o pracę.

Wreszcie, przygotowanie do pracy. Nawet, jak stosować, upewnij się, że są w pełni wyposażone do pracy. Jeśli znasz osoby pracującej dla Safeway, zapytać go, jak to jest być w towarzystwie, w jaki sposób można się przygotować i czego można się spodziewać. To jest rzeczywiście najlepiej rozmawiać z osobą, która przyjmuje na stanowisko, które są kierowane. W ten sposób można uzyskać podgląd tego, co wasze rzeczywiste obowiązki będzie, jeśli masz pracę.

Oszczędny Koszyk spożywczy

Oszczędny Koszyk spożywczy


Szukasz sposobów na ograniczenie Twojego domowego budżetu? Jeśli tak, podjąć dobrą twarde spojrzenie na tygodniowych nawyków zakupy. Rozmawialiśmy z Jeanette Pavini, ekspert z oszczędności i Coupons.com rzeczniczka radę, jak rodziny mogą zaoszczędzić pieniądze na artykuły spożywcze.

Planować

Najprostszym sposobem, aby obniżyć rachunki spożywczy jest po prostu zarezerwować trochę czasu w każdym tygodniu na planowanie posiłków. "Pomijając 30 do 45 minut w tygodniu, aby zaplanować menu na całym reklam sklepowych clip kupony można zaoszczędzić setki (nawet tysięcy) dolarów rocznie," mówi Pavini. Start z następujących czynności:

 • Spójrz na swojej spiżarni, aby określić, jakie przedmioty masz już.
 • Odwiedź zakupy i kupony witryn internetowych, aby znaleźć rabaty i promocje, a odebrać kopie reklam lokalnych sklepów spożywczych, aby zobaczyć, jakie przedmioty będą w sprzedaży.
 • Stwórz plan posiłków i listę zakupów przy użyciu tych informacji; spróbuj robi wyszukiwanie składnika w Wszystkie przepisy, jeśli masz problemy wymyślanie pomysłów.
 • Zaplanuj posiłki około sezonowych owoców i warzyw, a ich koszt będzie niższy, gdy są w sezonie.
 • Dowiedz się, jak zamrozić, może i zachować świeże produkty, więc rodzina może cieszyć się przez cały rok, unikając płacenia wyższych cen za to w okresie poza sezonem.

Utwórz cenę książki

Jeśli jesteś jak większość ludzi, to jest trudne do zapamiętania, ile normalnie zapłacić za bochenek chleba, kartonie jaj lub galon mleka. Książka cena może być odpowiedź.

"Książka cena wymienia średnie ceny przedmiotów, które zazwyczaj sklepy dla konsumentów", mówi Pavini. Książek Cena mogą również zakupy porównania bardziej wydajne. "To sprawia, że ​​jest łatwy do oceny, czy cena sprzedaży jest w rzeczywistości wiele za dobra, żeby się i dowiedzieć się, które oferują sklepy rutynowo najlepsze oferty."

Jak zrobić Cena książki

Pavini mówi pierwszy krok do tworzenia książki Cena jest coraz spoiwo trzy dzwonka. "Divide spoiwo na kategorie, alfabetycznie lub według nawy (produktu, mleczarni, piekarni i mrożonek), w zależności od tego systemu sprawia, że ​​więcej sensu do Ciebie," wyjaśnia. "W każdej kategorii rozpocząć wystawiania przedmiotów często kupić jak kasze, lody, lub masła orzechowego."

Następnie rozpocząć śledzenie historii zakupów. Pavini sugeruje, wymieniając te rzeczy dla każdej pozycji:

 • Data zakupu
 • Sklep, w którym dokonano zakupu
 • Marka
 • Wielkość opakowania
 • Ostateczna cena sprzedaży
 • Cena jednostkowa ($ / uncję)

Możesz użyć sklepowe paragony, reklamy sklepowe, lub cen internetowej Sklepu wypełnić swojej książki cen, a jak zauważa Pavini, wkrótce zobaczyć kilka ciekawych wyników. "Jak zacząć wypełnić go, zaczniesz widzieć wzory pojawiają. Jeden sklep może mieć najlepszą cenę zboża, a inny może wycenić masło niższe", mówi.

Jak można nadal korzystać z książki cen, będziesz się lepiej poinformowani shopper, i będzie w stanie zidentyfikować dobre oferty szybciej. "Teraz, gdy widzisz reklamę, która mówi" Bogo TRUSKAWKI! "Można ocenić, czy to naprawdę dobry interes czy truskawki zostały oznakowane i oznaczone Bogo [kupić jeden dostać jeden wolny], aby dać iluzję coraz dobry sprawa ", mówi Pavini.

Użyj kupony

Pavini mówi użyciem przechowywać reklamy i kupony, gdy menu planowania pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej na cotygodniowych artykułów spożywczych. "Będziesz zdobyć oszczędności złoto, gdy element jest na sprzedaż i masz kupon na nim, dlatego ważne jest, aby zawsze wejść do sklepu z planem."

Kupony można naprawdę wziąć kawałek z rachunku spożywczym przy odrobinie planowania i organizowania. Start z wkładkami w swojej niedzielnej gazecie, a następnie sprawdzić następujące witryny do bezpłatnych kuponów drukowanych spożywczych:

 • SmartSource
 • Coupons.com
 • Fajne Oszczędności

Gdy szukasz kuponów na następne zakupy, pamiętaj, że jesteś tylko zaoszczędzić pieniądze, jeśli kupisz przedmioty rodzina rzeczywiście jeść. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy tylko dlatego, że cena jest odpowiednia. Aby naprawdę zaoszczędzić na artykuły spożywcze, łączyć kupony w sklepie ze sprzedaży.

"Większość sklepów spożywczych pozwoli na korzystanie z kuponów z elementami sprzedaży, a jeśli sklep nie jest, to jest to łatwo znaleźć sklep, który będzie" Pavini mówi. "Połączenie kupony z elementami sprzedaży jest jednym z najlepszych sposobów na Slash rachunek spożywczy."

Aplikacje mobilne kupon

Czy nosisz smartfon ze sobą wszędzie, w tym do sklepu spożywczego? Jeśli tak, kuponowe aplikacje są doskonałym sposobem, aby zebrać i zorganizować kupony od "wycinek" je w formie elektronicznej, bez konieczności wycinania kuponów papierowych. "Niektóre sklepy pozwala nawet clip niektóre kupony bezpośrednio do przechowywania karty lojalnościowej," mówi Pavini. "Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swoją kartę w Coupons.com i będziesz w stanie clip kupony bezpośrednio do karty z komputera lub urządzenia mobilnego."

Aplikacje takie jak paszportowy dla iPhone pozwala konsumentom na zastąpienie papieru do zazwyczaj prowadzone w portfele, takich jak karty lojalnościowe i kupony papierowe z pliku na swoim iPhone zamiast. Możesz albo załadować kupony elektroniczne z innych stron, lub użyć innej aplikacji, jak SnipSnap (dostępne dla Androida i iPhone), aby zrobić zdjęcie z kuponem papieru i załadować je do książeczki oszczędnościowej. Kupony są następnie skanowane z konta paszportowego i stosowane do rachunku w kasie spożywczym.

Jeśli nie korzystasz z iPhone, istnieje wiele innych aplikacji mobilnych kuponów spożywczy, aby spróbować w tym:

 • GroceryiQ - Własnością Coupons.com, ta aplikacja organizuje kupony i listę zakupów w jednym miejscu
 • Pinezki - reklamowany jako najlepszy app spożywczym przez Washington Post i Consumer Reports
 • GrocerySmarts Kupon Shopper - Utwory tygodniowe promocje i kupony z Wal-Mart, Target, Walgreens, CVS i RiteAid
 • Kupony App - Zawiera opcję w czasie rzeczywistym nowe kupony przyjechać na koncie codziennie

Wyjazd Przechowuj Marki

Jeśli jeszcze tego nie próbował sklep marki spożywcze, teraz może być czas, aby rozpocząć. Marek Store oferuje wiele zszywki, takich jak mąka, cukier, mleko, makaron i warzyw w puszkach.

"Marek Store są często niższe niż oznaczone w dół innych marek, ale są zazwyczaj oferowane żadne kupony dla nich," ostrzega Pavini. Ona również wskazuje, że aby uzyskać dobrą ofertę, to naprawdę trzeba znać swoje ceny. "Dodatkowo, oni [store marki] są prawie zawsze zaznaczone na sprzedaż, aby dać poczucie, że jesteś coraz jeszcze lepszą ofertę. To miejsce, gdzie książka cena będzie przydatna. Korzystając książkę cen, kupony i sklepy z okrągły sklep, jest możliwe, aby uzyskać jeszcze niższe ceny na produktach markowych ulubionych ".

Get Online

Internet jest doskonałym miejscem, aby znaleźć środki mające na celu pomoc kupujących obniżyć koszty spożywczych. Oprócz serwisów kuponowych, sprawdź miejsc dla ulotek online jak również głównych stronach internetowych sklepów spożywczych, które mogą mieć prawo kupony do pobrania na ich stronach. "Niektóre sklepy pozwala nawet clip niektóre kupony bezpośrednio do przechowywania karty lojalnościowej," mówi Pavini.

Trzymaj oszczędzania pieniędzy korespondencji w Internecie zorganizowane tak można znaleźć to, czego potrzebujesz łatwo, kiedy jest czas na zakupy. Pavini proponuje utworzenie oddzielnego konta e-mail na kupony online, e-maili i biuletynów sprzedaży, z Twoich ulubionych sprzedawców.

"Wielu z nas nie chcą zapisać się do tych wiadomości e-mail, ponieważ nie chcemy ich zaśmiecania naszej pracy i osobiste e-maile", ona przyznaje, "ale w rzeczywistości jest to, czy jest to sklep sklep w, to jest to jeden z najlepsze sposoby na pobyt w pętli na najlepsze oferty. "

Kup luzem

Rozważ zakup przedmiotów twoja rodzina zawsze używa luzem, kiedy można znaleźć kupon lub sprzedaży, które dadzą Ci najlepszą możliwą cenę. Przechowywanie produktów, takich jak płatki śniadaniowe lub extra masło orzechowe jest prosty sposób, nawet najbardziej ruchliwych rodziny, aby zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli nie masz wystarczająco dużo dodatkowej przestrzeni w kuchni do przechowywania zakupów hurtowych, należy rozważyć wyznaczenie nieużywany szafę w innym pokoju dla tych elementów. Trzymać się niepsujących pozycje lub mniejszych ilości elementów o krótszym okresie trwałości, w przeciwnym razie może znaleźć się w rzeczywistości marnowanie pieniędzy, jeśli masz wyrzucić zepsute jedzenie.

Fasola i jarskie poniedziałki

Kolejny szybki sposób slash rachunek spożywczy jest zmniejszenie kosztów mięsa. Jeśli całkowicie wegetariański styl życia to nie wchodzi w rachubę, należy rozważyć przygotowując jeden lub dwa posiłki bezmięsne tygodniowo. Sprawiają, że zabawa ciesząc nowe przepisy na bezmięsne poniedziałki. Grillowane kanapki ser i zupę pomidorowy, ser, wymieszać enchiladas narybku lub brokułami i serem frittatas zrobić doskonałe niedrogie wyborów kolacje dla zapracowanych rodzin. Włączenie fasoli i roślin strączkowych do głównych posiłków dla zdrowego i taniego białka alternatywa.

Jeśli po prostu nie może znieść idei nie jedzenia mięsa, obniżyć koszty żywności przy użyciu mniej mięsa w swoim zapiekanek i dań patelni. Na przykład za pomocą ¾ funta mięsa w naczyniu żaroodpornym, że zazwyczaj wzywa do jednego funta, i rozciągnąć przepis z dodatkowymi warzywami, sosem lub przystawka.

Trzymać się planu Oszczędny Grocery Shopping

Kiedy udać się do sklepu spożywczego, nie ulec pokusie zakupów impulsowych. Mieć plan, listę, a twoje kupony gotowe, i trzymać się ich. Nie lękajcie się postawić na swoim, jeśli pracownicy przechowują pytanie kupony. "Bądź asertywny w sklepach urzędników", mówi Pavini. "Poznaj politykę kuponu sklepie i jeśli nie są skłonni do korzystania z kuponu, zawsze możesz poprosić o rozmowę z kierownikiem."

Technologia zmienia się szybko, i nie każdy zna wszystkich aplikacji mobilnych dostępnych dla oszczędzania pieniędzy na artykuły spożywcze, Pavini mówi, zwłaszcza z usług. "To może być referenta raz pierwszy w historii widząc tego typu kuponu, więc uzbroić się w cierpliwość, ale utrzymująca się z nimi!"

Jak usunąć Barwniki z gotowego Wood

Zapytany: Wyszedłem trochę żelu okno trzyma na mojej drewna kredensu i opuszczeniu plamy. Jak można je usunąć? Chiny obudowa jest w kolorze blond drewna.

Barwniki mogą pojawiać się na drewno z różnych miejscach. Najczęściej wydaje się, że transfery z barwnikiem serpentyny, konfetti i farbowania włosów. Bez względu na przyczynę barwnika proces usuwania pozostaje taka sama. Zawsze należy zachować ostrożność i regularnie obserwować linię mety na kawałku drewna, aby upewnić się, że nie jest umycie się wraz z barwnikiem. Unikaj wszelkich agresywnych lub żrących środków czyszczących, ponieważ mogą one spowodować więcej szkód podczas usuwania plam. Wykonaj następujące kroki, aby podnieść barwnik bez uszkodzenia drewna lub wykończenie.

Potrzebne będą:

 • Octu lub soku z cytryny
 • Soda oczyszczona
 • Pan Czysty Magia Eraser
 • Miękkich szmatek lub gąbki
 • Sprayem (opcjonalnie)
 • Rękawice gumowe (opcjonalnie)

Kroki, aby usunąć Dye Stain:

 1. Zacznij od kontroli plamę, aby określić, jak głęboko to idzie. Jeśli jest to najczęściej tylko na powierzchni, będzie dużo łatwiej usunąć niż plam, który wchłonął się w drewnie.
 2. Jeśli plama wyschnie i to tylko na powierzchni, należy najpierw spróbować szorowanie ją z Mr. Clean Magiczna gumka.
 3. Jeśli to nie usunąć plamy, czy też wykracza poza powierzchnię, to zajmie trochę więcej czasu i kolanko smarem, aby się go pozbyć.
 4. Rozpocznij mieszając sodę z octu lub soku z cytryny, aby ciasto. Powinna być co najmniej tak gruba jak pasty do zębów.
 5. Rozprowadzić pastę na zaplamione miejsce i delikatnie pocierać gąbką lub palcami.
 6. Spray obszar zwykłą wodą lub octu na dodatkowy impuls do czyszczenia.
 7. Przetrzyj powierzchnię miękką szmatką.
 8. Może to potrwać kilka aplikacji, aby usunąć plamę całkowicie.
 9. Gdy plama jest całkowicie zniknęły, wytrzeć na obszarze z czystą szmatką zwilżoną czystą wodą, aby spłukać pozostałości z produktów czyszczących stosowanych.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Ciemne wykończenie w drewnie wymaga więcej ostrożność, ponieważ mogą one stać się jaśniejsze tylko do barwione obszar bardziej wyróżniać. Zawsze należy sprawdzić, mały ukryty obszar na wszystkich kawałków przed przejściem na zaplamione miejsce.
 • Niektóre plamy barwnikowe można łatwo podnieść z środek odstraszający owady lub natryskiem na krem ​​do opalania. Wystarczy spryskać produkt na plamę i wytrzeć czystą szmatką.
 • Klocki SOS (z cytryny korzystnym) mogą być również użyte. Klocki te mogą być bardzo ścierny więc należy zachować ostrożność, aby przetrzeć lekko, wykończenie w drewnie nie został uszkodzony.
 • Inny sposób usuwania plam barwnika jest alkoholem. Zwilżyć wacik lub bawełniany wacik i delikatnie pocierać go po okolicy. To działa najlepiej na lekkie plamy, choć może znacznie zmniejszyć cięższych plam.

Jak czyścić spożywcze Barwniki z tworzyw sztucznych

Zapytał: "Jak wyczyścić plastikowy cylinder wieży piwa, które jest barwione w kolorze napoju?"

Barwnik spożywczy używany w celu uzyskania kolorów jedzenia i napojów, jasne szybko przywiera do powierzchni z tworzyw sztucznych. Plastik jest porowata i kolorystyka zostaje uwięziona w porach co trudno jest usunąć. Te plamy powinny być traktowane jak najszybciej najprostsze usunięcia. Poniżej omówiono różne techniki, które mogą być stosowane do usuwania plam barwiące od części z tworzywa sztucznego.

Metoda Ocet

Potrzebne będą:

 • Woda
 • Biały ocet destylowany
 • Łagodne mydło
 • Duża miska lub wiadro

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zacznij od wyboru pojemnik, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić element do czyszczenia. W przypadku większych kawałków, użyj wiadro. Mniejsze kawałki mogą być umieszczone wewnątrz miski.
 2. Napełnij miskę lub wiadro z roztworem jednej części wody i jednej części octu.
 3. Umieść kawałek w wiadrze i pozostawić do wchłonięcia na kilka minut do ciemniejszych plam lub na noc dla ciemniejszych plam.
 4. Usuń z roztworu i czysty, z łagodnym mydłem i ciepłą wodą.
 5. Całkowitego wyschnięcia.
 6. Jeśli jakakolwiek część plamy pozostaje, powtórz powyższą procedurę, lub spróbuj jednego z poniższych metod.

Alkohol i Metoda Bleach

Potrzebne będą:

 • Alkohol otarcia
 • Wybielacz
 • Miękkich szmatek
 • Duża miska
 • Rękawice gumowe (opcjonalnie)
 • Łagodne mydło
 • Woda

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Umieść barwiony kawałek wewnątrz dużej misce. Będzie on służył do połowu żadnych płynów, które spływa z niej, jak starasz się alkohol i wybielaczy.
 2. Wlać alkohol tarcie na zaplamione miejsce i wetrzeć delikatnie rękoma lub miękką szmatką. Może to być pomocne, aby zakładać gumowe rękawice do ochrony rąk przed ostrych środków czyszczących.
 3. Niech alkoholu tarcie ustawiony na kartce na minutę lub dwie.
 4. Następnie wlać trochę wybielacza nad zaplamione miejsce i rozłożył go wokół dłonią lub miękką szmatką.
 5. Pozwól, aby ustawić na minutę lub dwie.
 6. Dokładnie spłukać czystą wodą.
 7. Umyj jak zwykle z łagodnym detergentem i ciepłą wodą.
 8. Wyschnąć przed użyciem.

Tablet Metoda proteza

Potrzebne będą:

 • Duża miska lub wiadro
 • Tabletki do czyszczenia protez dentystycznych
 • Łagodne mydło
 • Woda

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Zacznij od umieszczenia go barwiony w dużej misce.
 2. Napełnij miskę z ciepłą wodą, tak cały kawałek plastiku jest objęty. Albo, jeśli plastik jest danie, można po prostu napełnić go wodą tak, że woda pokrywa całą powierzchnię poplamione.
 3. Dodaj zakładkę jednym protezy dla mniejszych pojemników lub lekkie plamy i dwóch tabletek do większych pojemników lub ciemniejsze plamy.
 4. Pozostawić do wchłonięcia kawałek w roztworze przez noc.
 5. Następnego dnia, dokładnie spłukać.
 6. Przemyć za pomocą łagodnego ciepłej wodzie kilka razy mydłem oraz w celu zapewnienia, że ​​wszystkie czyszczącym został całkowicie usunięty.

Lemon i Sunshine Metoda

Potrzebne będą:

 • Cytryny lub soku z cytryny
 • Sunny Day

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Wytnij cytrynę na pół i natrzeć sokiem na zaplamione miejsce na plastiku.
 2. Położony w bezpośrednim świetle słonecznym.
 3. Sok z cytryny i działają jako naturalne światło słoneczne środek wybielający, który usunie plamę.
 4. Gdy plama znika, umyć normalnie.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Jeśli plama jest trwałe, można je moczone w roztworze bielącym i wody (pół na pół) przez noc. Dokładnie następnego dnia przed użyciem umyć.
 • Upewnić się, że wszystkie środki czyszczące są dokładnie usunąć z tworzywa sztucznego przed użyciem. Uruchamiając element chociaż zmywarce lub przemywanie kilkakrotnie może być konieczne.
 • Są również dostępne do czyszczenia tworzyw sztucznych, takich jak Cascade Plastic Booster.

Cookies: Porady na wakacje Cookies

Tematyczne Zajączek Dom Cookie Czy Hop'n Dobre dla dzieci i dorosłych

Jeśli twoja rodzina planuje tradycyjne wielkanocne obiad, to dlaczego nie stworzyć kilka smakołyki zabawy dla dzieci, aby dodać do świętowania i zabawy. Zajączek kształcie cookie cutter jest niezbędne do tworzenia ciasteczek w kształcie królika przeznaczonych do tego przepisu. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni.

Składniki dla Bunny Easter Cookies są marchwi:

Składniki Cookie

1 szklanki cukru

1 kostki masła

1 jajko

3 szklanki mąki

½ szklanki drobno rozdrobnione marchewki

2 łyżeczki śmietany kamienia nazębnego

1 łyżeczka sody

1 łyżeczka wanilii-

¼ łyżeczki soli

Lukier Składniki:

Cukru 2 szklanki Cukierników

¼ szklanki masła

1 łyżeczka wanilii-

Mleko 2 do 3 łyżki

* Płyn barwnik spożywczy, jeśli preferowane

Dokonując ciasta ciasteczko użyciu elektrycznego miksera i dużej misce połączyć cukier, masło i jajka, pokonując na średnich obrotach, aż kremowy. Powoli zredukować prędkość miksera na niskie i zaczynają dodać inne składniki, jeden składnik naraz. Kontynuować mieszanie, aż wszystkie składniki są dobrze wymieszano.

Roll ciasto na lekko posypanej mąką roboczej, do około 1/8 cala grubości, wyciąć z bunny kształcie cookie cutter. Umieszczać pliki cookie na blasze wyłożonej papierem do pieczenia.

Piec przez 10-13 minut lub do centrum sprężyn cookies powrotem przy dotknięciu lekko.

Wyjąć z piekarnika i odstawić do ostygnięcia, a jednocześnie na blasze. Po minucie lub dwóch, usuń pliki cookie z blachy do pieczenia i umieścić na kratce chłodzenia cookies.

W małej misce wymieszać cukier z cukiernicy, masło i wanilię. Z zastosowaniem miksera, miesza się z małą prędkością, dodanie mleka stopniowo aż polewy ma odpowiedniej konsystencji. Możesz dodać barwnika spożywczego w tym czasie, jeśli zdecydujesz.

Po ochłodzeniu cookies całkowicie, udekorować lukrem i innych posypki lub cukierki, jeśli zdecydujemy.

Miękkie Cookies Dziękczynienia dyni również zaplanować wakacje Traktuj

To Święto Dziękczynienia, włóż nowy zachwyt na ciasteczka wakacje talerzu swojej rodziny - Soft Pumpkin Cookie. Ta urocza klejnotem jest urlop rodzinny przepis cookie, które tylko czekają na odkrycie.

Przed rozpoczęciem upiec ten przepis, Rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Zbierz wszystkich składników i dostaw cookies pieczenia razem w kuchni do pieczenia cookies aktywność znacznie lepiej zorganizowane. Jest to najlepiej od razu przygotować blachy do pieczenia ciasteczek wyłożyć papierem do pieczenia, papier ten non-stick jest wspaniały dla pieczenia ciasteczek, gdyż pochodzą bezpośrednio od papieru.

Po zebraniu wszystkich narzędzi cookies pieczenia, które będą potrzebne, będziemy chcieli, aby zebrać listę składników, które zawiera:

½ szklanki mąki

½ szklanki mąki pełnoziarnistej

½ łyżeczki cynamonu

¼ łyżeczki soli

¼ łyżeczki proszku do pieczenia

¼ łyżeczki ziela angielskiego

¼ szklanki cukru zapakowane jasnobrązowa

3 łyżki miodu

¼ szklanki oleju roślinnego

1 duże białko jaja

1 szklanka opakowanie stałym puszkach puree z dyni

½ cu suszone Żurawina słodzone lub ciemne rodzynki niezaziarniony

1/3 szklanki orzechów włoskich, posiekanych (opcjonalnie)

Pierwszym krokiem w miękkiej dyni Dziękczynienia Cookies za pomocą średniej misce przesiać mąkę, cynamon, proszek do pieczenia, sól, ziele angielskie razem. Upewnij się, że składniki są dobrze mieszane. Ustaw tę miskę na bok.

Korzystanie z dużą miskę pokonać biały brązowy cukier, miód, olej i jajka razem z mikserem. Wymieszać puree z dyni. Gdy mieszanina jest również połączona, zaczynają powoli dodaje się mieszaninę mąki, przy jego bardzo powoli. Gdy cała kombinacja jest ledwo zwilżoną, złóż w suszone żurawiny, orzechy włoskie ręcznie za pomocą drewnianej łyżki.

Korzystanie z małego ciasteczka miarka, spadek 1 łyżeczkę ciasta na pergamin pokryte blasze. Staraj się, aby co najmniej 1 cal pomiędzy każdym cookie.

Piec, aż wykałaczka włożona w centrum cookies wychodzi czysta. Cookies potrzebne do ostygnięcia na blasze ciasteczka na kilka minut, po czym przeniósł się do drutu chłodzenia stojaku całkowicie ostygnąć.

Zbiorów jabłek zrobić wielki Dziękczynienia ciasteczka Deser

Te szybkie i łatwe Bary szarlotki są łatwe do wykonania, jak w tradycyjnej szarlotki i smak tak samo dobry, jedyną różnicą jest to, że są one przedstawione w tradycyjnym "bar ciasteczko" sposób, o wiele łatwiej podróżować i cieszyć się.

Aby ten pyszny przepis potrzebne są następujące składniki:

Dla Lukier:

4 szklanki mąki

1 łyżeczka soli

1 łyżeczka proszku do pieczenia

1 szklanka skrócenie

4 żółtka

2 łyżki soku z cytryny

8 do 10 łyżek zimnej wody

Na nadzienie:

7 szklanki drobno posiekane obrane jabłka

2 szklanki cukru

¼ szklanki mąki

2 łyżeczki mielonego cynamonu

Dash mielony gałka muszkatołowa

Dla Glaze

1 szklanki cukier konfekcjonowany

1 łyżka mleka

1 łyżka soku z cytryny

Dokonując ciasto, wymieszać mąkę, sól i proszek do pieczenia w dużej misce. Cut skrócenie do mieszaniny aż zacznie przypominać okruchy Oczywiście rozmiar małych grochu. Ustaw to na bok.

W mniejszej misce ubij żółtka, sok z cytryny i wodę; stopniowo dodawać tę mieszaninę do suchej mieszaniny, które po prostu uchylenie. Korzystanie z widelcem, wrzucić do łączenia tej mieszaniny stopniowo, aż ciasto tworzy piłkę. Podzielić ciasto na pół i schłodzić przez trzydzieści minut.

Gdy ciasto schłodzone, rozwałkować jedną część ciasta pomiędzy dwoma kawałkami papieru woskowego lub pergaminie, aby zapobiec sklejaniu. Będziemy chcieli, aby 17-calowy x 12 calowy prostokąt. Gdy ciasto jest w odpowiedniej formie, przenieść go w 15-calowy ungreased X 10 X 1 calowy calowy pieczenia, naciskając ciasto na patelni i się na boki, przycinanie ciasto na wierzchu, nawet z brzegu.

W innej dużej misce, połączyć z plasterkami jabłka, cukier, mąkę, gałkę muszkatołową i cynamonem. Dobrze wymieszać, a następnie wlać do pieczenia, na wierzchu ciasta. Gdy wszystkie mieszaniny jabłek jest wewnątrz naczynia do pieczenia, rozwałkować ciasto i pozostałe miejsca na wierzchu nadzienia, tak jak podczas dokonywania szarlotkę. Przycinanie krawędzi; szczotka ciasto z mlekiem i posypać lekko cukrem. Uszczelniają krawędzie, ściskając pomiędzy górną i dolną warstwę ciasta razem. Cięcia małe otwory w górnej części ciasta.

Piec przez 45-50 minut. Lukier powinien być złoty kolor. Ostygnie na kratce. Po schłodzeniu, mżawka glazury w całym cieście przed cięciem w barach.

Pumpkin Sernik Cookie Bary Czy Treat Popularny Święto Dziękczynienia

Tej jesieni przepis jest faworytem na giełdach cookies wakacyjnych potlucks rodzinnych. Z pięknym nutą imbiru w skorupie i kandyzowanych pekan na górze, jest to jeden plik cookie na wakacje, że nie trwa długo na talerzu.

Rozgrzej piekarnik do 325 stopni.

Składniki receptury są:

2 szklanki zgnieciony wiatrak ciasteczka

½ szklanki roztopionego masła

4 paczki z twarogiem zmiękczonej (8 uncji każda)

1-1 / 4 szklanki cukru

1 szklanka puszkach dyni

¼ szklanki bitej śmietany ciężkich

3 łyżki mąki

½ łyżeczki mielonej gałki muszkatołowej każdy, imbir, cynamon i goździki

¼ łyżeczki soli

¼ łyżeczki ekstraktu z wanilii

4 jajka

2 żółtka

Posypka do przepisu wymaga:

½ szklanki cukru

1 szklanka połówki pecan

2 szklanki bitej śmietany ciężkich

½ szklanki cukru cukierniczego

¼ łyżeczki ekstraktu z wanilii

Crush cookies i połączyć z masłem w średniej wielkości misce. Korzystanie nieprzywierającej sprayu, nasmarować naczyniu do pieczenia 13 x 9 cala. Naciśnij cookie i mieszaniny masła do naczynia do pieczenia. Piec przez 8-10 minut, aby upewnić się, że mieszanka jest ustawiona. Schłodź na kratce.

W dużej misce ubić cukier i serek, aż będzie gładkie. Dodaj dyni, śmietanę, mąkę, przyprawy, sól i wanilię, mieszając, aż dobrze się połączą. Dodaj jajka i żółtka do mieszaniny, kontynuować mieszanie aż się połączą. Wlać mieszaninę nad skorupy, która została przygotowana wcześniej.

Piec przez 35-40 minut, to na 325 stopni. Wyjmij z piekarnika, gdy w centrum jest prawie ustawiony. Ochłodzenia przez jedną godzinę, a następnie przenieść do lodówki do całkowitego chłodzenia.

W dużej patelni non-stick, posyp cukrem. Cukru ciepła na średnim ogniu, aż cukier się rozpuści, nie mieszać. Gdy rozpuści, wymieszać z pekan. Delikatnie mieszając, powoli usunąć pekan z patelni i transfer do kawałka natłuszczonej folii lub pergaminie. Cool. Gdy pekan są chłodzone, złamać na kawałki.

Korzystanie z mikserem, beat śmietany w małej misce, aż po prostu zacznie gęstnieć. Dodaj cukier cukierniczych i wanilię i nadal mieszać, aż sztywny szczyty formy. Rozłożone tę mieszaninę na szczyt chłodzonej sernik góry z cukrem pekan i pocięto na paski.

Halloween Święto jest niekompletna bez szkieletu na Deser

Te kochane małe szkielety są doskonałym przykładem zabawy stole dekoracji, która jest jadalne, też. Tworzenie plików cookie kosz wypełniony te wakacje ciasteczka czekoladowe szkieletowych i będzie hit z każdego małego goblina w obecności, nie ukrywa tego.

Składniki tego przepisu są:

Masła 1-cup, zmiękczona

1 szklanki cukru

½ szklanki brązowego cukru zapakowane

1 jajko

Ekstraktu z wanilii 1 łyżeczka-

2 -3/4 szklanki mąki

½ szklanki sody oczyszczonej

1-1 / 2 szklanki cukru cukierniczego

2 łyżki mleka

Będziesz potrzebował dwóch mieszania misy do tego przepisu, jeden duży i jeden mały. Ponadto, należy wałek do ciasta, ciasteczka z piernika w kształcie chłopca frez i toczenia ściereczki do toczenia ciasto.

Rozgrzej piekarnik do 375 stopni.

Korzystanie z wałek do ciasta, lekko mąki swoją powierzchnię roboczą i zacznie toczyć ciasto, około grubości 1/8 cala. Korzystanie z pierniki chłopiec Cookie Cutter cięcia ciasta i miejsce na pergaminie pokryte blasze.

Piecz ciasteczka przez 7-8 minut, co pozwala im ostygnąć przez jedną minutę przed usunięciem ich z blachy do pieczenia. Jeśli jesteś bardziej komfortowe, przesuń cookies i papier pergaminowy na szafie chłodniczej do całkowitego ostygnięcia. Po ostygnięciu ciasteczka, usunąć z pergaminem.

Gdy ciasteczka są całkowicie chłodzone, to jest czas, aby szkielety oblodzenia na każdej cookie. Aby to zrobić, musisz małej misce, Cukiernie cukier i mleko. Wymieszać dwa, aż będzie gładkie, a następnie wlać do plastikowej torbie. Wytnij mały rogu jest bardzo Dno torby; Rura szkielet wisienką na górnej powierzchni każdej cookie. Pozostawić do wyschnięcia przed przystąpieniem do układania lub sklepu.

Tabela Halloween Candy Corn Cookies Dekoracje Halloween

Te urocze ciasteczka cukierki kukurydziane zrobić doskonały akcent dla każdego Halloween cookies talerzu. To proste Halloween ciasta, ciasteczka mogą być wykonane z wyprzedzeniem i pociąć, gdy jesteś gotowy do stron, aby rozpocząć.

Lista składniki zawiera:

1 -1/2 szklanki miękkiego masła

1-1 / 2 szklanki cukru

½ łyżeczki ekstraktu z wanilii

3 szklanki mąki pszennej

1 łyżeczka sody

½ łyżeczki soli

Żółty i pomarańczowy barwnik spożywczy pasty

W dużej misce połączyć masło i cukier, kremowanie dwa składniki razem, aż dobrze się połączą. Powoli pokonać w wanilii.

W mniejszej misce wymieszać mąkę, sodę i sól razem aż dobrze się połączą. Raz miesza, łączy się powoli do mieszaniny ciekłej.

Gdy dwie mieszaniny połączono, podzielono ciasto na połowie; barwienia jedna część żółty. Z pozostałą połowę podzielić na dwie części, z których jedna trzecia i dwie trzecie pozostałego ciasta. Odcień większą część pomarańczowy i zostawić mniejszą część naturalny kolor ciasta.

Ostrożnie kształtować każdą porcję ciasta na dwie kłody 8-calowych. Spłaszczyć górę i przesunąć w bokach pod niewielkim kątem. Zaczniesz budowy kukurydzy zdjęcie cukierków z tych kawałków, więc skupić się na obrazie, który próbujesz stworzyć. Ustaw pień pomarańczowy na górze żółty i białe logi na górze pomarańczowy. Gdy wszystkie rejestry są zmontowane, upewnij się, że krawędzie są skośne i góry jest zaokrąglona. Owinąć szczelnie w folię i włożyć do lodówki na co najmniej cztery godziny.

Kiedy nadszedł czas, aby upiec, rozgrzej piekarnik do 350 stopni. Wyjąć ciasto z lodówki, ciasteczka i pokrój w ¼ cala grube plastry. Umieść te plastry około 2 cm od siebie na blasze do pieczenia wyłożonej pergaminem.

Gotować przez 10-12 minut, aż ciasteczka są ustawione. Usuń ciasteczka z piekarnika i pozostawić do ostygnięcia na kilka chwil na blasze. Ostrożnie przenieść się do drutu chłodzenia stojaku nadal chłodzenia. Ten przepis sprawia, że ​​około 5-kilkanaście cookies.

Adorable Halloween Ghosts są szybkie i łatwe do wykonania dla zbiorów Stron

Jeśli szukasz zabawy cookies Halloween dokonania na święta, te szybkie ciasteczka straszy duch są pyszne przekąski, korzystają dzieci i dorosłych. Przed rozpoczęciem należy ułożyć długie arkusze papieru, wosku leżeć cukierki powlekane ciasteczka po raz zostały one usunięte z podwójnej kotła.

Składniki ten prosty przepis cookie Halloween obejmuje:

1 funt białą powłoką cukierków, pokroić na kawałki.

1 opakowanie, rozmiar jeden funt z Nutter masło orzechowe ciasteczka z masłem marki

1 worek mini półsłodkie chocolate chips

Musisz podwójne brojlerów lub miskę ze stali nierdzewnej nad garnku wypełnionym wodą. Woda powinna być wolnym ogniu, gdy dodasz białą powłokę cukierki do miski. Nie zagotowania wody, ponieważ może przelewać do powłoki cukierków i utratę jakości cukierka. Miesza się powłokę cukrową w topi się zapobiec poparzeniom.

Zanurzyć cały plik cookie do powłoki cukierków, a następnie delikatnie usunąć z cukierków, pozwalając na jego nadmiar z powrotem do miski. Ustaw na papierze wosk ostygnie.

Gdy objęte wszystkie pliki cookie z powłoką cukierków, użyć szczotki ciasta dodać powłoki na wszelkich gołych miejsc na każdy z plików cookie.

Podczas gdy ciasteczka są jeszcze ciepłe, to dwa z mini chipy półsłodkie czekolady na każdym pliku cookie dla oczu. Ten przepis przyniesie około trzy tuziny ciasteczek.

Jak zrobić Gel IcePack

Ok, więc mama skorzystać, aby dotrzeć do mrożonego groszku, ale nowsze pokolenie ma łatwiejszy sposób niż jutrzejszy obiad rozmrażania ...

Metoda standardowa:

1 szklanka alkoholem
2 szklanki wody
Ciecz barwnik spożywczy w razie potrzeby
Ziploc Zamrażarka Bag (1 rozmiar kwarta)

Wlać płynów w worku zamrażarki (jeśli dodać barwnik spożywczy youÂ'll wiedzieć, na pierwszy rzut oka, że ​​ITA swój worek z lodem, a nie coś do konsumpcji) usuwania powietrza i torbę uszczelnienia. Umieść uszczelniającą stronę w dół do innego worka Ziploc zamrażarki torbę, usunąć powietrze i szczelnie tę torbę. Miejsce w zamrażarce i użytkowania (i ponownego wykorzystania), gdy potrzebne (miły i puszysty!).

(Ponieważ alkohol nie zamarza, torba pozostaje jak żel, który może być dopasowana do powierzchni zakrzywionej.)

Sposób nr 2

Detergenty w płynie do naczyń
Ziploc Zamrażarka Bag

Kobiece płynny detergent danie w torbie Ziploc aż do torby to około 3/4 całości, pieczęć i zamrozić.
Sposób nr 3

2 szklanki wody
1/3 szklanki wódki (80 dowód) (ponownie, ponieważ nie zamrażać)
Barwnik spożywczy (dowolny kolor chcesz)
Ziploc Zamrażarka Bag

Wlać płynów, w Ziploc zamrażarki worka, dodać barwnika spożywczego (youÂ'll wiedzieć, na pierwszy rzut oka, że ​​ITA swój worek z lodem, a nie coś do konsumpcji) i zamrozić. Sprawia, że ​​miło typu żel lodzie.

** Pamiętaj **
Zawsze należy mieć jakiś ręcznik między skórą i lodu opakowanie !!

Wskazówki: Przy podejmowaniu bryły lodu z zamrażarki do wykorzystania, zawinąć w ręcznik pierwszy przed zastosowaniem się do ciała. Jeśli okłady z lodu zamrażać zbyt trudne i arenÂ't grząski, po prostu pozwolić, by stopić lód w torbie a następnie dodać więcej alkoholu.

-