grsail.com

czym czyścić siding

Jak czyścić Siding winylowy

Jak czyścić Siding winylowy


Przy wyborze sposobu czyszczenia siding winylowy, masz dwie podstawowe opcje: praca fizyczna lub zatrudniając myjki ciśnieniowej. Obie metody będzie to zadanie, ale są rzeczy do rozważenia dla każdej z metod.

Jak czyścić Siding winylowy - Podstawy

Siding winylowy jest bardzo wytrzymały materiał i może trwać lat narażenia na elementy i nadal wygląda dobrze tylko z małym regularnej pielęgnacji.

Korzystanie z myjka wysokociśnieniowa

Przy podawaniu wybór metody czyszczenia, szybkie pick jest użycie pod ciśnieniem. Myjki ciśnieniowe podjąć większość pracy fizycznej z równania, ale takie podejście ma potencjał, aby stworzyć pewne problemy. Samo ciśnienie wody liczysz na usunięcie brudu z powierzchni Twojej bocznicy może dostać za winylu i stwarzają problemy z wilgocią, jak zgnilizny i pleśni.

Siding jest przeznaczony do Slough od wilgoci pochodzącej z podwyższonym kątem. Wysokociśnieniowy strumień wody skierowany pod kątem w górę można uzyskać pod winylu. Ponieważ nie jest to ukrywane, jeśli dostaniesz do mokrego drewna i izolacji, może nie zdaje sobie sprawy, dopóki nie drogiego problemu na rękach.

Jeśli nie electe używać myjki ciśnieniowej, mieć to na uwadze:

 • Zawsze należy używać ustawienia natrysku światło.
 • Kierują przepływ w ukośnie w dół.
 • Nie należy nanosić bezpośrednio na krawędzi bocznicy na rogach lub pomiędzy profilem i oblicówki wzdłuż drzwi i okien.
 • Usunąć luźne roślinność wokół obszaru, aby uniknąć rozpylania bocznicy krzewami lub drzewami.
 • Przykryć urządzeń zewnętrznych, takich jak światła lub elementy dekoracyjne, z tworzyw sztucznych.
 • Używaj łagodnego mydła, płynu do mycia naczyń lub jak do czyszczenia chemicznego przeznaczonego do bocznicy.
 • Unikaj używania wybielaczy. Jeśli masz pleśni, można użyć do czyszczenia tlenu, aby ją usunąć. Jeśli nie zdecydujesz się używać wybielaczy, nie używać większy niż 12:55 koncentracji wody do wybielania i nasycenia okoliczne kwietniki z wodą potem rozcieńczyć wybielaczy, które mogą zabić korzenie roślin i drzew.

Mycie Siding Ręcznie

Mycie ręczne siding winylowy jest pracochłonne, ale to najbezpieczniejszy sposób, aby zapewnić, że nie przypadkowo wody pod winylu. Jest to także dobry sposób, aby upewnić się dostać wszystko tak czyste, jak to możliwe. Dobrą wiadomością jest to, że siding nie wymaga dużo ciężkiego szorowanie pracy. Miękka szczotką lub gąbką powinno załatwić sprawę. Aby uzyskać elewację bez stosowania drabiny, zanim będziesz musiał, plan na inwestowaniu w szczotki, które zmieszczą się na długi gwintowany handle.Use łagodny płyn do mycia detergent, i upewnić się, do pracy w wystarczająco małej powierzchni, które można myć i płukania Bocznica dokładnie przed mydła ma szansę wyschnąć w miejscu. Aby płukania łatwiej używać węża i przywiązanie ciśnienia. Jak z użyciem myjki ciśnieniowej, zawsze kierować żadnych strumień wody w dół, nie w górę, i nie używać żadnych większą presję niż trzeba.

Jak czyścić siding winylowy - bezpiecznych praktyk

Podczas czyszczenia bocznicy, to dobra praktyka, aby nosić okulary i obuwie ochronne z bieżnikiem, który będzie przyczepność na drabinę lub ziemi. Jeśli pracujesz z wybielaczem, należy nosić rękawice też.

Ponieważ prawdopodobnie będziesz musiał użyć drabiny w ramach procesu, upewnij się, że go umieścić na równej powierzchni, że nie ślizgały się:

 • Obserwuj 12:56 regułą i kąt do drabiny jedną nogą od ściany na cztery stopy wysokości. (Jeśli używasz przedłużacza dwunastu stóp drabiny, podstawa powinna być umieszczona trzy stopy od ściany.)
 • Nie należy używać drabiny, gdy jest wietrznie lub burzy.
 • Nie należy używać drabiny aluminiowe w pobliżu linii energetycznych.
 • Nie należy używać drabiny, jeśli są chore lub są leki, które może powodować zawroty głowy i dezorientację.

Jak czyścić Siding

Jak czyścić Siding

Istnieją dwa powody do mycia na zewnątrz domu; Pierwszym jest, aby był on gotowy do malowania. Drugi jest tylko, aby wyglądać ładniej (choć jest to również dobry pomysł, aby usunąć powstawaniu pleśni na bieżąco).

Jeśli naprawdę chcesz zewnątrz domu, aby wyglądać czysto, bez względu na to, jaki rodzaj bocznicy masz - winylu, aluminium, drewno, cegła, beton, a nawet azbest gonty, przygotuj się, aby spędzić trochę czasu i dużego wysiłku. Najlepszym sposobem na większości rodzajów bocznica jest wziąć wiadro wody z mydłem, sztywną szczotką na końcu długiej tyczki, wytrzyj je i spłukać wężem.

Istnieje kilka wyjątków wiemy. Gonty drewniane nie muszą być myte. Oni nawet nie muszą być zamknięte, jeśli nie mieszkasz w miejscu, gdzie jest mnóstwo słońca i obfitości deszczu; tam, uszczelnienie spowolni proces bielenia. Drugi wyjątek to na bocznicy wiemy tylko, że jest jeszcze w brzydsze niż konkretnych azbestu gontem. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności, podobnie jak beton azbest gontem, okaże się powszechnie w stanie New Jersey: mówimy o tych arkuszy z cegły lub kamienia sztucznego bloku tłoczonych z tego samego składu rzeczy można znaleźć na większości dachy strome na Wschodzie ,

Ciśnienie mycia Siding

Następnego najlepszą metodą czyszczenia bocznicy jest mycie ciśnienia, znany również jako mycia mocy, w którym jest używany pompa wysokiego ciśnienia zapewnia wysoki strumień prędkości wody, która blastów brud z dala. Jest to dobry sposób, aby oczyścić dom z zewnątrz lub prep go na nowy lakier. Rozpylanie wody oraz, w niektórych przypadkach, detergentów lub innych rozwiązań robi bardzo dobrą robotę usuwania brudu, brud i resztki kredy-jak z pogarszającą farby z powierzchni bocznicy i wykończenia. To nie jest lepszą alternatywą do rąk szorowania, chyba, że ​​niezwykle istotne jest, aby uniknąć ciężkiej pracy.

Myjka ciśnieniowa jest w porządku dla większości materiałów okładzinowych, ale pełne ciśnienie nie powinno być używane w murze z obawy wybuchowych zaprawy spomiędzy cegieł. Należy także wziąć z tłoczonym pokładzie bocznica z obawy wstrzykiwania wody do wgnieceń w drewnie, zachęcając gnicie i wypaczenia. Należy także wziąć ze stiuku, które mogą być łatwo uszkodzone.

Jeśli w domu jest ogromny, nie chcesz, aby użyć metody, chyba że robisz projekt zadaniem na całe życie. Jeśli miejsce jest dwa piętra lub więcej, prawdopodobnie będzie chciał zatrudnić wykonawcę, a nie ryzyko przewracania z drabiny.

Czyszczenie pleśni z Siding

Myjki ciśnieniowe są w różnych rozmiarach, od około 1200 do 3000 funtów ciśnienia na cal kwadratowy. Silniejsze z nich, oczywiście, działa szybciej, ale powinny być one ograniczone do materiałów zapewne jak winyl, które mogą wytrzymać ciśnienie, a które nie mają łuszczenie się lakieru. Mniejszy nacisk jest bardziej odpowiedni do innych materiałów. Podkładki można wypożyczyć, i to jest wskazane, aby dostać jeden, który pozwala na mieszanie materiałów czyszczących z wodą.

Podkładki mocy nie usunie pleśni, więc trzeba będzie to zrobić ręcznie przed użyciem węża ciśnieniowego przez zmycie go ręcznie. Aby określić, czy to są czarne obszary pleśń lub brud, stosuje się niewielką ilość roztworu wybielacza (jedna część wybielacza na cztery części wody) do obszaru ze sprayem. Pleśni zniknie; brud nie będzie, ale powinien spaść szorowania. Jeśli masz już swój przenośny grill zbyt blisko domu, to może być sadzy. Powtarzające stosowania pieniący do czyszczenia łazienki z cegły, a następnie wielokrotnie płukania powinno się go z cegły, i myślimy, że będzie również dostać go od innych rodzajów bocznicy. Cokolwiek używasz i czy to brud, sadza lub pleśni, spłukać kiedy skończysz czyszczeniem.

Weź ostrożności noszenia ochrony oczu przy użyciu myjki ciśnieniowej i utrzymać strumień jasnego silników elektrycznych i linii przesyłowych. Ochrony roślin lub przenieść i materiałów kruchych wcześniej i sprzątać przeszkód.

Czyszczenie Stiuk

Nie można obsługiwać urządzenie z drabiny, a może nawet nie być w stanie korzystać z regulowaną rozszerzenie do mycia wysokich obszarów, jako że zajmuje sporo mięśni i koordynacji. Weź to pod uwagę, zanim wynająć maszynę. Dysza powinna być nie większa niż 36 centymetrów od celu. Możesz wolno pracować w bliżej, aż znajdziesz sweet spot, ale się nie bliżej niż pieszo lub można uszkodzić powierzchnię. Trzymaj go z dala od okien.

Praca z góry na dół, start z podsufitki, zwisy, rynny, rury spustowe i. Następnie stopniowo przemieszczać ją po bocznicy z boku na bok, kierując strumień w dół. Jeśli używasz rozwiązanie, śledzić z jasnego płukanie wodą przy użyciu węża ogrodowego, nie urządzenia wysokiego ciśnienia.

Stiuk należy czyścić raz w roku, a jego chropowata powierzchnia jest magnesem brud. Jest to szczególnie prawdziwe w jasnych kolorach, które pokazują, brud bardziej niż ciemniejsze kolory. Niższe ciśnienie zasilania do czyszczenia można stosować, ale korzystać z rozwagą. Dobrym rozwiązaniem czyszczenia jest trochę płynu do mycia naczyń, filiżankę sody i filiżankę boraksu zmieszany z dwoma galonami ciepłej wody.

Aby uniknąć uszkodzenia powierzchni stiuku, nie stosować skoncentrowanych strumieni wody; użyć ustawienia otwartego jet zalać stronę domu z kurtyną wody.

Podkładka zasilania niższe ciśnienie może być stosowany na cegły siding, że najlepsze wyniki można uzyskać przez pierwsze opryskiwanie piekarnik do czyszczenia na cegłach. Jeśli to nie uzyskać ciężki brud się, spróbuj użyć terpentyny, duchy mineralnych lub rozcieńczalnika, który może być również skuteczne w usuwaniu plamy farby. Lateksowe plamy farby zejdzie łatwiej niż farba na bazie oleju.

Jeśli masz pecha mieć cementu azbestowego gont bocznica, to tylko dlatego, że rzeczy nie wydaje się zużywają się; zatrzymali czyni go kilkadziesiąt lat temu. Jest to łatwe do czyszczenia, ale to jest tak kruche, że trzeba być ostrożnym - nawet sprzątaczka woda pod wysokim ciśnieniem może złamać gontem.

Jak usunąć plamy z Siding winylowy

Zapytał: Jak uzyskać oleju spożywczego off siding winylowy? Wyszedłem na pokładzie wylać trochę oleju roślinnego w śmieciach i upuścił dzbanek. Olej dostaje siding winylowy. Ja też spryskać bocznicy wokół drzwi z owadów sprayu zabójcy i wygląda na to, ita € ™ s próby plam.

Siding winylowy może pojawić bezobsługowe, ale jeśli jesteś dumnym posiadaczem domu z bocznicy, już dowiedziałem się, że to po prostu ISNA € ™ t tak. Siding winylowy wymaga pielęgnacji, aby zachować swój niepowtarzalny wygląd. To musi być odpowiednio oczyszczone i plamy usuwane, aby zapobiec jego spojrzenie brudne i obskurne. Oto kroki do czyszczenia bocznica w domu i usuwania plam, które mogą być opracowane w czasie.

Potrzebne będą:

 • Ciepła woda
 • Silne detergenty takie jak TSP substytut, czyszczenia bocznicy lub w największym porządku
 • Płuczka
 • Odkurzacze do usuwania plam
  • Trawa / Tłuszcz / Olej: Fantastik Murphy Oil Soap, Wskaźnik kierunku wiatru, Lizol
  • Rdza: Fantastik Murphy Oil Soap, Windex
  • Tar: Miękka Scrub
  • Dirt / Gleba: Fantastik Murphy Oil Soap, Lestoil
  • Pleśń: Pralnia wybielać
 • Wiadro
 • Rękawice gumowe
 • Okulary ochronne

Kroki, aby usunąć plamy:

 1. Przed przystąpieniem do usuwania plam, to najlepiej, aby oczyścić powierzchnię z ogólnego czyszczenia. Zabezpiecz się z rękawic gumowych i okularów.
 2. Wymieszać silny roztwór do czyszczenia bocznicy lub innych silnych detergentów i gorącej wody.
 3. Szorować powierzchnię szczotką do szorowania i rozwiązania.
 4. Po zakończeniu czyszczenia ogólnego, jesteś gotowy do walki plamę. Użyj odkurzacza wyznaczony dla danego barwnika, na którym pracujemy, aby usunąć. Wypróbuj kilka różnych środków czyszczących, aby dowiedzieć, który z nich działa najlepiej w szczególności plam dla bocznicy.
 5. Napełnić wiadro z ciepłą wodą i albo dodać do niego lub do czyszczenia ma to gotowi.
 6. Zwilżyć powierzchnię wodą i wytrzyj go za pomocą środka czyszczącego.
 7. Zacznij na dole plamę i swój sposób pracy do góry. Upewnij się, że obszary w ramach obszaru, w którym są czyszczące pozostają mokre. Uniknąć brudnej wody na suchym bocznicy, gdyż może to być trudniejsze do spłukania.
 8. Praca w małych sekcjach i płukać każdą sekcję, gdy zakończone. Pomoże to zapewnić, że każdy obszar jest oczyszczone i wypłukane zanim zaschnie.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Podczas korzystania z produktów czyszczących, zawsze czytać etykiety dokładnie i kształcić się na temat wszelkich niezbędnych środków ostrożności, jakie należy podjąć podczas korzystania z produktów.
 • Nigdy nie mieszaj wybielacza z produktów czyszczących, które zawierają amoniak. Mieszanina ta produkuje toksyczne opary.
 • Choć obraz wydaje się szybko naprawić, to nie jest zalecany do siding winylowy. Powierzchnia bocznicy winylu jest takie, że farba nie przylegają do niej i na zawsze.
 • Regularne sprzątanie są ważne dla utrzymania siding winylowy w dobrym stanie i trwały przez wiele lat. Do czyszczenia instrukcje, patrz nasz artykuł na temat Jak czyścić siding winylowy.

Style Siding winylowy

Style Siding winylowy

Siding winylowy stał się jednym z najbardziej popularnym wyborem dla elewacji zewnętrznych z domów w Stanach Zjednoczonych. W porównaniu z drewna, kamienia, cegły lub innego rodzaju wykończenia zewnętrznego, taniej jest kupić i zainstalować, łatwiejsze w utrzymaniu i trwałe. I wizualnie, to naśladuje wiele tradycyjnych stylów drewna siding z zadziwiającą dokładnością.

Tradycyjny Lap Siding

Style Siding winylowy

Podstawowe lap bocznicy

Zwany także bocznica clapboard, ten styl naśladuje siding winylowy nakładających desek mających na celu rzucić wodę jak stacza się na zewnątrz domu. Lap siding winylowy na ogół jest dostępny z teksturą drewna ziarna i jest dostępny w różnych kolorach, które naśladują albo naturalnego drewna lub malowane drewno.

Jeśli chodzi o lap bocznicy, tworząc różne estetyki jest kwestia szerokości bocznicy. Trzy do czterech cali jest standard, ale o wymiarach do ośmiu cali również są dostępne. Szerszy bocznicy daje poczucie luzem, przydatne w większych domach, i zmniejsza uczucie węższej zajęty bocznicy.

Praktycznie rzecz biorąc, większość okrążenia bocznica jest w panelach, które mogą wiązać się z dwóch lub trzech okrążeń w każdym kawałku dla szerokości do 24 cali łączna panelu. To jest po prostu technika ułatwić szybszą instalację i nie zmienia wyglądu zewnętrznego.

Lap siding winylowy dobrze wpisuje się w domach rancho, domki, gospodarstwa agroturystyczne i domki. Jest często używany w innych stylach, jak również, i służy jako domyślny 'mniej' styl stylu w budownictwie domu.

Holenderski Lap

Style Siding winylowy

Holenderski lap bocznicy

Istnieje kilka subtelne wariacje na temat stylu okrążenia, z których najczęstszym jest nazywany Holenderski okrążenie. Oznacza po prostu górna połowa każdej części bocznicy jest ścięty, tworząc prostokątny wygląd, który nadaje się do bardziej formalnych stylów architektonicznych, takich jak wiktoriańskiej, kolonialnym odrodzenia, lub American Foursquare.

Zroszony Lap

Takie podejście kontrastuje kanciastość holenderskiego kolanach z zakrzywionej powierzchni. Cała powierzchnia każdego fragmentu bocznicy jest zakrzywiona lekko do wewnątrz i na dole jest bardzo cienka zewnątrz wijąca "perełek" (jak kulki w wodzie). Ogólny efekt jest zapewnienie wysokiego stopnia definicji architektury na zewnątrz domu - idealne do domku lub domku, ale biednej nadające się do bardziej formalnych stylów lub architektury modernistycznej.

Kabina forum

Na tego typu lap bocznicy, każdy kawałek krzywe lekko na zewnątrz, naśladując wygląd chatce. Jest używany głównie w ustawieniach woodsy, gdzie wygląd kabiny jest w porządku, ale jest również włączony do domów ranczo i gospodarstwa rolne - jeśli kolory inne niż brązowy są wykorzystywane, to nie wygląda tak, kabin.

Opcje zakupu

 • Sklep z częściami Mobile Home sprzedaje podstawowy panel okrążenie w pakietach po 20 sztuk (200 stóp kwadratowych pokrycia) do 200 dolarów.
 • BuildDirect oferuje premię wersja holenderskiego kolanach bocznicy zaczynając od 1,59 dolarów / stóp kwadratowych.
 • Lowe posiada prosty styl paneli koralikami w wiązki po 15 sztuk (100 stóp kwadratowych pokrycia) do około 115 dolarów.
 • Zaloguj styl kabiny siding winylowy jest dostępny na FauxWoodBeams.com, zaczynając od 4,59 dolarów za stopę kwadratową.

Shakes i Półpasiec

Siding winylowy można by wyglądały jak tradycyjne drewniane gonty, że zamiast spędzać czas na gwoździu każdy indywidualny gontem, materiał jest zainstalowany w długich elementów poziomych, tak jak style okrążeń.

Style Siding winylowy

Siding winylowy drgania

Są dobrze pasują do różnych rustykalne, nieformalnych i historycznych stylów, takich jak kabiny kraju, gospodarstwa agroturystyczne, bungalowy, domki, domy Tudor. Często dachówek winylu i półpaśca są używane tylko część domu, w połączeniu z innymi rodzajami pokryć, takich jak kamień forniru.

Półpasiec w porównaniu Shakes

Termin gonty zakłada, że ​​każdy kawałek ma jednolity wygląd. Jeśli chodzi o drewno, oznacza to, że dachówki były wykonane z mechanicznym procesie, który zapewnia jednorodność. Panele Siding winylowy prostu naśladować ten wygląd poprzez tłoczenie wzór słojów drewna w ułożeniu na każdej płycie.

Drewniane trzęsie tradycyjnie podzielony przez strony, co oznacza, dokładny kształt i wielkość każdego elementu zmienia się nieznacznie, a to jest możliwe, aby znaleźć siding winylowy w tym stylu, jak również. Każdy panel będzie jednolita, ale wzorce wybity tworzy barwny wygląd inspirowany drewnianymi gontami.

Półpasiec zapiekanka

Style Siding winylowy

Bocznica stylu Muszelka

Jednym z popularnych wariacja na temat gontów wymaga zaokrąglenia dolnych rogach każdego gontem, znany jako pofałdowany lub ryb skali wzorca. To jest popularnym wyborem dla domu w stylu Cape Cod, okna soli i innych Nowej Anglii przybrzeżnych, chłodne tradycji budowlanych klimat.

Opcje zakupu

 • Rozwiązania zewnętrzne posiada 7-calowy szeroki faux drewna gont bocznica w 100 stóp kwadratowych wiązek dla około 275 dolarów każdy.
 • Nowoczesne Builders dostaw jest źródłem skalę ryby siding winylowy, oferując 50 stóp kwadratowych wiązek dla około 140 dolarów każdy.
 • HomeOver.com ma 50 stóp kwadratowych wiązek Shake stylu z siding winylowy na podstawie 150 dolarów.

Siding pionowy

Siding winylowy zwykle ma orientację poziomą, ale są wyjątki od tej reguły. Najbardziej podstawowy rodzaj pionowej bocznicy wygląda luźno jak cztery-calowy lap bocznicy obrócony o 90 stopni, z wyjątkiem kawałków rzeczywistości nie nakładają się na siebie, ale są połączone w środku o płytkim rowku. Jest to także określane jako beadboard półkę. To nie jest zwykle używany w ciągu całego domu, ale jako akcent do stropu lub pod okapem stromym dwuspadowym dachem.

Zarząd i Batten

Style Siding winylowy

Płyta winylowa i listwy bocznicy

Jeden rodzaj pionowo zorientowanej bocznicy, która jest powszechnie wykorzystywana w większości lub wszystkich zewnątrz domu jest styl, który naśladuje i listwy pokładzie, tradycyjne podejście do bocznicy drewna, gdzie od 10 do 12 cali szerokości deski są przybite w miejsce strony po kroku strona z cienką dwucalowej pas drewna przybity na szwach.

Zarząd i listwy siding winylowy jest w panele o układzie przemiennym wąskich i szerokich pasków formowanych w jeden zespół. Wygląd jest idealny dla francuskiego domu na wsi, dom lub domek.

Opcje zakupu

 • Lowes sprzedaje 100 stóp kwadratowych wiązek tektury i listwy bocznicy dla około 140 dolarów każdy.
 • Narzędzie Warsztaty oferują cztery osiem arkuszy stóp pionowej beadboard bocznicy za mniej niż 25 dolarów za sztukę.

Planowanie instalacji

Instalacja Siding winylowy nie jest typowo projekt DIY. Każdy producent stosuje specyficzny proces instalowania ich produktu, co oznacza, że ​​kontrahenci zazwyczaj szkolenie dla każdego typu siding ich zainstalowania. Nie jest to, że są bardzo specjalistycznych narzędzi zaangażowane, ale jest to proces, krok po kroku dla zwyczaju dopasowaną bocznicy wraz z wykończeniem wokół każdego okna, rogu i ściany, które wymaga dużo praktyki do osiągnięcia biegłości w. Jeżeli chcesz zainstalować własną rękę, to najlepiej trzymać się z podstawowym stylu okrążenia, ponieważ jest to najprostszy i najbardziej powszechne.

Kosztów, jakości i gwarancje

Pod względem kosztów, bardziej wyspecjalizowane style jak trzęsie i półpasiec są bardziej kosztowne, tylko dlatego, że są mniej powszechne. W przeciwnym razie, koszt jest niższy współczynnik stylu i powiązany z jakością wyrobu. Grubsze koszty siding więcej i trwa dłużej, na przykład. Niektóre Bocznica posiada również wbudowaną izolacją, co jest droższe z góry, ale przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania i chłodzenia domu w dłuższej perspektywie.

Jakość problem pojawia się, gdy rozważa inne plusy i minusy z siding winylowy. Czy przecieki siding, klamry, lub jest uszkodzony przez wiatr nie ma nic wspólnego ze stylem i wszystko, co z jakości linii produktów konkretnego producenta, a także od umiejętności wykonawcy, który je zawiera. Spójrz na gwarancji co najmniej 25 lat w produktach siding winylowy i spróbować szukać wykonawców z doświadczeniem instalowany określonego stylu bocznicy chcesz użyć.

Więcej Widoki Vinyl Opcje Siding


Style Siding winylowy

Tradycyjny bocznicy okrążenie


Style Siding winylowy

Tradycyjny clapboard lub okrążenie, siding


Style Siding winylowy

Zarząd i listwy bocznicy


Style Siding winylowy

Holenderski lap bocznicy

Łatwy zewnętrzny

Siding winylowy zrewolucjonizował budowę domu i remontowych przemysłu z jej przystępności i trwałości. W tym samym czasie, może być tak samo dobre lub lepsze niż tradycyjne materiały emuluje i może być stosowany w celu osiągnięcia żądanego dowolny styl architektoniczny.

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad
Amanda Cissner, crafter, i właściciel muffintops.

Dokonywanie rzemiosła wakacyjnych jest wspaniała twórcza wylot. Crafter Amanda Cissner, właściciel muffintops, mówi inny apel do rzemiosła, zwłaszcza na prezenty, jest poziom personalizacji, że idzie do każdego projektu. Wykorzystując czyimś hobby lub zainteresowania jest kluczem do stworzenia cennych prezenty ręcznie robione. Cissner specjalizuje się w fantazyjny tkanin i wzorów filcowe z oryginalnej osobowości i stylu.

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad

Co pierwsze przyciąga Cię do craftingu?

Nie jestem pewien. Moja mama zawsze robił dużo craftingu, gdy dorastałem, a jako dziecko, zrobiłam projektów dla 4-H. Potem, jak byłem starszy, myślałem rzemiosła był trochę kiepskie.

Ale pięć lat temu, myślałem, że to kolejny fajny. Fajnie, że się coś wyciągnąć od Twojej wyobraźni, a zobaczyć je do życia. Czasami nie idzie dokładnie zgodnie z planem, ale od czasu do czasu, proces idzie lepiej niż myślałem!

Teraz myślę, że to ekscytujące, aby przejść przez każdy etap twórczy, a to naprawdę inspirujące, aby zobaczyć, co robią inni.

Pracy z wielu różnych nośnikach, ale czułem się wydaje się być faworytem. Co ci się podoba w tej sprawie?

Nie jestem najlepszy w szyciu, i naprawdę lubię tego filcu nie wymaga, aby być tak precyzyjny, jak innych materiałów - na przykład, można go wyciąć, i to nie rozwikłać. To działa w wielu różnych formatach, a ja się wielką poziom szczegółowości. Plus odczuwalne jest stosunkowo tanie, nawet ręcznie barwionej rzeczy. Więc mogę spróbować różnych rodzajów na projekty, a jeśli coś nie wyjdzie rację, ja nie straciłem dużo.

Pierwsze kawałki filcu zrobiłem były dość podstawowe. Z biegiem czasu, to się więcej zabawy, aby dowiedzieć się, co filc zrobi. I zazwyczaj wyciągnąć trochę papieru wzór, wyciąć, a następnie przypiąć go do filcu i cięcia ponownie. Niektóre z ozdób choinkowych, które robię, bez wzoru, po prostu dlatego, że pracowałem z tego samego projektu na tak długo, staje się łatwiejsze każdym razem.

W przypadku niektórych projektów, mogę eksperymentować z mrugnięcia i bigowania, ponownie, by zobaczyć, co zrobi filc.

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad
Jednym z Cissner za ozdoby wypoczynkowych.

Jak można planować projekty, zwłaszcza, gdy starasz się rozwijać rzemiosła z wakacji?

Dla mnie, to sprowadza się do: "co mam czasu zrobić?" Na przykład, miałem kilku znajomych, którzy niedawno już mieli dzieci, a ja wcześniej zaplanowane z tych darów i okazało się dobrze. Ale, ja pracowałem na rzeczy dwa tygodnie przed świętami przed, też!

Czas jest naprawdę czynnikiem dla mnie. Istnieją pewne ozdoby, które robiłem tyle razy, że może ci się pukam dość szybko. W czasie wakacji, gdy mój mąż i ja talerz się pliki cookie dla kogoś, zrobię się jedną z moich małych ptaków, aby dodać jako wykończenie.

Z innych projektów, jeśli zrobię jeden, a ja jestem zadowolony z tego, że okazało się, zrobię kilka z nich, aby iść do przodu.

Jesteś osobą, która pozostaje przez całą noc pracować nad czymś, czy jesteś bardziej metodyczne?

Na pewno zatrzymam się całą noc pracy, głównie dlatego, że się tak podekscytowany projektem pracuję nad!

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad
Ozdoby kalendarz adwentowy Cissner za.

Masz adwentowe kalendarze zaczął robić. Dlaczego wybrałeś nie te, i to, co lubisz i nie lubią o tym projekcie?

Widziałem, że Restoration Hardware miał ładny kalendarz adwentowy, i przypomniał mi o drewnianej mama malowane, kiedy mój brat i siostra i ja byliśmy dziećmi. Jeśli jestem pamiętając poprawnie, mam więcej niż mój sprawiedliwy udział angel-wiszące, ponieważ chciałbym powiedzieć, że mój brat i moja siostra zrobiła to w zeszłym roku!

Więc pomyślałem Przywrócenie kalendarz adwentowy mieliśmy był fajny, i przypomniałem sobie, jak bardzo podobało mi się jak dziecko, ale nie chcą za to zapłacić! Dokonywanie jeden sam byłem dużo więcej zabawy i mniej kosztowne.

Wyruszyłem ozdoby pracowałem na tak daleko, pomyśl o tym, co chcę, każdy z nich wyglądał, kieszeni, to wszystko. Każda mała ozdoba robię, naprawdę myślę, że są do zabawy, ale myślę, że jedyne, co mi się nie podoba na temat projektu jest to, że wszystko jest nieco mniejszy niż myślałem!

Pomysły na dekorowanie i rzemiosło Prezenty

Jakie macie pomysły na kilka prostych rzemiosła wypoczynkowych, że ludzie mogą do dekoracji wypoczynkowego i prezentów?

Myślę, że ozdoby są naprawdę zabawne i bardzo proste. Zamiast się fantazyjne wełna filc, na przykład, wykorzystać arkusz rzemiosła odczuwalne. Możesz zrobić tak wiele rzeczy z nim, jak dodanie do niej paciorki ozdoby przędzy, płyt brokat, takie tam.

Ja również widziałem kilka naprawdę słodkie pomysły na ustawieniach filcu: pierścienie, podkładki, serwetki podstawki i bieżników.

I to jest tak wielka, aby coś, co można spersonalizować. Pomyśl o czyichś interesów, a tylko go stamtąd. Niedawno wprowadziła pewne ozdoby postać z kreskówki dla przyjaciela, który kocha filmowi anime Mój sąsiad Totoro. Była naprawdę zaskoczeni i zadowoleni, bo lubi te znaki tak bardzo. Możesz zrobić to rzemiosło prezenty jak łatwo.

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad
Ozdoby na podstawie postaci z filmu Mój sąsiad Totoro.

Jaki rodzaj ozdoby sądzisz?

Zacząłem robić niektóre tylko dla naszego drzewa genealogicznego, a oni nie są bardzo tradycyjne. Są bardzo osobiste - mamy małe rzeczy, które bawią nas dwóch i wykorzystać złom czułem tego.

Dla innych darów, staram się robić pewne tradycyjne rzeczy, ale to naprawdę zależy od ludzi i święta świętować i co one wymiany. I zwykle trzymać się kilku świeckich wzorów.

Twoja firma, muffintops, specjalizuje się w koszulki dla dzieci z uroczych wzorów filcowych. Jak to się zaczęło?

Kiedy wróciłem do craftingu, zrobiłem sobie t-shirt, a okazało się, że dobrze. Ale nie sądzę, zbyt wielu dorosłych chciałby żyrafę filcowy na koszulce. Tak, a ja zupełnie by się z moim "spryt", myślałem, że to zawsze będzie tylko coś zrobiłem dla siebie.

Wtedy niektórzy znajomi komentowali jak słodkie te koszulki będzie dla dzieci, a nawet umieszczone wnioski o konkretnych zwierząt. Za każdym razem zrobiłem nowy, ktoś inny powie "Zrób koszulkę dla mojego syna z kaczki na nim - chcielibyśmy, że" lub "Moja córka naprawdę kocha purpurowe i zające - można zrobić coś takiego?" Więc to mi myśleć, że być może nie było na rynku istnieje dla takich elementów.

Domki Rzemiosła: Amanda Cissner Wywiad
Jednym z Cissner za muffintops młodą koszulek.

Jakie inne produkty jesteś rozwijających się?

Jestem ekspansję na dorosłych koszulki, koce dla dzieci, torby na pieluchy i pościel może przedszkola. Mam wiele pomysłów!

Więcej Craft Pomysły

 • Bądź na bieżąco z innych projektów Cissner za pośrednictwem jej blogu.
 • Chcesz grać z filcu? Odwiedź filcu ludzi.
 • Uzyskaj więcej porad rzemiosła wakacje z Zakład Logiki Stosowanej Rzemiosła.
 • Spróbuj notatniku wakacje z pomysłów znalezionych w Zakład Logiki Stosowanej Scrapbooking.

~ Tracey L. Kelley

Taurus cech osobowości

Taurus cech osobowości


Byk, byk, jest doskonałym stabilizatorem zodiaku. Znak ten otrzymuje podwójną dawkę stabilności z jego stałym triplicity i jego domu w elemencie ziemi. Wytrwali i pragmatyczne, korzenie typowych Taurus jest prowadzony tak głęboko, że może on być również boleśnie nieprzejednany. Jednak lepiej i lojalnym przyjacielem będzie trudno znaleźć.

Taurus: Silny Byk

Urodził się między 20 kwietnia i 20 maja Taureanie może być bardzo uparty w swojej perspektywy o życiu. Znak ten jest silny fizycznie i psychicznie szybkie. On jest perfekcjonistą, gdy chodzi o rzeczy w życiu. Ma wspaniały smak w ubrania i prawie wszystko inne. On również ma pieniędzy na ich stać. On jest bardzo niecierpliwy i parsknąć i pieczęć, jeśli długo czekać. Taurus pozwoli Ci wiedzieć, w sposób nie budzący wątpliwości, jak czuje się o czymś, czy jesteś w błędzie lub nie masz wszystkich faktów. Jego dezaprobata również pochodzi z rzutu. Po Skończył żucia was, on będzie pluć Ci się z dbałości o bólu on zadane.

Kluczowe cechy osobowości

Bardzo dominujący

Łatwo zobaczyć, jak byk jest zawsze odpowiedzialny. Jeśli jakiś biedak myśli, że może po prostu wtrącanie się i przejąć, że znajdzie się na jego drodze do drzwi, zwykle udać w pierwszej kolejności. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wyzwanie na byka, bo wie, jak wtrącać głowy i wyjdzie zwycięzcą.

Bystry i uważny

Byk jest dużą wiedzę o swoim świecie i niezwykle elokwentny. Jego umysł jest jak gąbka, która wchłania dane i fakty, i zapisuje je w tej chwili może z nich korzystać, aby zaimponować Ambasadora dalekim maleńkim kraju, że nikt nie słyszał, z wyjątkiem, oczywiście, Taurus. Będzie nie tylko słyszał o zdalnej lokalizacji, ale będzie w stanie wyrecytować różne statystyki dotyczące kraju, polityce, gospodarce i najlepszych miejsc do jedzenia.

Siła i męskość

Byk jest symbolem siły i męskości. Byki rządzić stada samic i spłodzić nawet większy niż on chroni stada. Gdy zwraca byk, inne krowy odpowiedzieć. Jego ludzkim odpowiednikiem nie różni się zbytnio, jeśli chodzi o animistycznym cech. Taureanie są silne i męski, czy to mężczyzna czy kobieta. Połączenie tych cech z ich innymi cechami Taurus z ziemistym seksapilem i urodą, a to nic dziwnego, inne znaki zodiaku spaść całym sobą spotkać najnowszy znak na bloku.

Zmysłowa i Indulgent

Nowoczesne Taureanie by kwitła w szczytowym okresie Cesarstwa Rzymskiego, kiedy przyjemność zmysłów wykluczyć. Starożytni Rzymianie wiedzieli, jak wywołać przyjemność przez stymulowanie zmysłów poprzez smak, dotyk, wzrok, zapach i dźwięk. Być może te starożytni Rzymianie reinkarnacji jako nowoczesne Taureans w celu wykonywania tej przyjemności, zbierając wielkie dzieła sztuki, oddając w doskonałej kuchni i tworzenia domów, które są zdatne do królów w zakresie nowoczesnego luksusu. Muzyczny talent to jedna z cech, Taurus, która wyróżnia się, jeśli chodzi o art. Wiele osób urodzonych pod tym znakiem słońca są piosenkarze i korzystają regularnie rozciąganie struny głosowe. Niektórzy korzystają zawody muzyczne, podczas gdy inni są patronami sztuki.

Krytyczne oczu

Wraz z jego uznania dla sztuki, byk ma bardzo krytycznym okiem. Niestety, nie zawsze dowiedzieć się, jak powstrzymać się od wyrażania swoich opinii na temat jak należy robić rzeczy. Może to być coś tak prostego jak jak załadować zmywarkę do sposobu trzymania pędzla podczas stylizacji włosów. Staraj się nie brać tego do siebie. To jego natura, że ​​każdy akt jest formą sztuki i, podobnie jak jego koledzy ziemi znak Virgo, Taurus ma pomysł, że ustawa powinna być wykonywana w celu uczynienia go idealnym.

Byk w Miłości

Gdy masz Wenus, bogini miłości, jako rządzącą planetą, nie mają szans na uniknięcie nieunikniony - miłość. Taureanie są albo w dążeniu do miłości lub znaleźć miłość. Można uruchomić w sposób sporadyczny Taurus, który zaprzecza, jak ważna jest miłość do niego, ale to rzadko zdarza się znaleźć cyniczny miłość dziecko Wenus.

Byk zbliża romans w sposób surowy i ziemisty:

 • Zazdrośnie: Zazdrość może być poważnym problemem dla Byka. Czy mężczyzną, czy kobietą, Byk ocenia wszystko przez zasady "mam." Mogą to być romantyczne partnerów. Przygotuj z góry za to, pamiętając, że twój partner jest tylko człowiekiem, i musi być traktowane z szacunkiem i godnością.
 • Oczekiwanie: Niewielu w zodiaku grać "gra" czeka już lub lepiej niż Taurus. Niestety, jak wielu Taurus boleśnie dowiedziałem, to nie zawsze działa na ich korzyść. Walki z tym, biorąc kroki dziecka do działania. Zapytaj o ten numer telefonu, wysłać e-mail; po prostu coś zrobić!
 • Upór: Kiedy dostaniesz mężczyznę lub kobietę swoich marzeń, nie sabotować jej legendarnego upór. Nauczyć się sztuki kompromisu i zadawania pytań; będzie przejść długą drogę w kierunku utrzymania twój związek szczęśliwy!

Prywatne Edukacja i odpowiedzialność Sobie

Ten znak słońce jest uosobieniem powiedzenie, "nie cierpi głupców" i ma niemal królewski jakości o nim, kiedy odrzuca kogoś za nie bardzo zabawny, czy nie bardzo wykształcony. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest po prostu wielkim snobem, ale kiedy poznają Taurus możesz szybko zrozumieć Jego wyroki są oparte na jego głównego systemu przekonań. System ten stanowi, że jest to odpowiedzialność jednostki do kultywowania siebie i wstyd dla tej osoby, gdyby nie miała czasu, aby skorzystać ze wszystkich możliwości kształcenia. On nie wierzy w ofiarami okoliczności, bo wykorzystuje wszystkie sytuacje z jego najszerszym przewagi i nie może zrozumieć, dlaczego inni nie mogą zrobić to samo.

Wybitne Taureanie

Znani i udane Taureanie obejmują:

 • Pisarz Charlotte Bronte, urodzony 21 kwietnia 1816
 • Aktor Jack Nicholson, urodzony 22 kwietnia 1937
 • Carol Burnett komediant, urodzony 26 kwietnia 1933
 • Aktorka Annette Bening, urodzony 05 maja 1958
 • Aktorka Candice Bergen, urodzony 09 maja 1946

Jakość Companion

Jako znak ziemi, Byk jest uziemiony w logice i to, co widzi przed nim. On uzna za ideologię abstrakcyjne i ezoteryczne jako stratę czasu i bez znaczenia dla jego światopoglądu. Chce fakty i rzeczywistość w jego zakres, a nie wartości niematerialnych, które nie mogą pojąć. Jeśli jesteś na drugim końcu tej skali, znajdziesz się nieustannie próbuje się go patrzeć na życie przez inny teleskop. Najlepsza rada, można dać Taurus jest wziąć życie z przymrużeniem oka, a jeśli się kochają, staram się nie brać jego opinie osobiście. On naprawdę nie oznacza je za szkodliwe; to tylko jedna z wielu cech Byka i jego widzenia świata.

Jak czyścić Aluminum Siding

Jak czyścić Aluminum Siding

Aluminium bocznica jest wspaniała inwestycja, aby upiększyć swój dom. To wymaga dużego nakładu pracy, aby utrzymać je wygląda świetnie. Jak w każdej części domu, to muszą być czyszczone raz w roku, aby usunąć brud i zanieczyszczenia i zachować patrząc fantastyczne.

Czyszczenie wstępne kroki

Ponieważ będzie rozpylanie wody i czyszczenia całego domu, istnieje kilka rzeczy zrobić, aby chronić siebie i elementy wokół domu.

 • Zamknij wszystkie okna i drzwi.
 • Wyłącz zasilanie wszystkich urządzeń zewnętrznych, takich jak światła elektryczne, gniazdka, itp
 • Rośliny okrywowe, takich jak krzewy i kwiaty, aby zapobiec ich uszkodzeniu z detergentem.
 • Pokrycie wszelkich szkło trawione lub metalu, które mogą zostać uszkodzone przez czyszczących.
 • Usuń wszelkie inne artykuły, które mogą być w drodze, takie jak meble ogrodowe lub zabawek.
 • Sprawdź na bocznicy w poszukiwaniu oznak pleśni. Jeśli nie masz pewności, czy jest to forma, umieścić kroplę wybielacza na jej temat. Jeśli okaże biały, to formy; jeśli pozostaje ciemny, to brud.

Czyszczenie aluminium siding

Potrzebne będą:

 • Proszek do prania
 • Woda
 • Miękkie zjeżył szczotki i / lub
 • Miotła i stare ręczniki i / lub
 • Sponge mop
 • Duże łyżki (5 galonów wiadra najlepiej)
 • Rękawy
 • Myjka ciśnieniowa (opcjonalnie)

Proces czyszczenia:

 1. Będzie to najłatwiejszy do pracy wokół domu w sekcjach 3-5 stóp.
 2. Wypełnij duże wiadro z 4 litrów wody i wymieszać z ¼ filiżanki prania.
 3. Zbierz swoją narzędzie do czyszczenia, albo szczotki, mopa lub owinąć ręcznikiem wokół starego szefa miotłą i zabezpieczyć taśmą. Będziesz chciał coś z długim uchwytem.
 4. Rozpocznij za pomocą węża do rozpylania dala żadnego brudu i zanieczyszczeń. Jeśli podkładka ciśnieniowego, który może być stosowany w miejscu węża i prawdopodobnie zmniejszy ilość płuczkowej konieczne. Pamiętaj, aby użyć ustawienia niskiego ciśnienia, więc nie dent bocznicy.
 5. Zaczynając od góry, zanurzyć wybrane narzędzie czyszczące do wody z mydłem i rozpocząć szorowanie od brudu i zanieczyszczeń z bocznicy.
 6. Nadal pracuje się w dół do dolnej części sekcji.
 7. Użyj wąż do spłukać wodą z mydłem. Pamiętaj, aby usunąć wszystkie mydła, zanim wyschnie albo pozostawi ślad na bocznicy.
 8. Dalej, powtarzając kroki 4-7 dla każdej sekcji.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeżeli obawiasz się o wprowadzenie chemikaliów do ziemi, istnieje kilka ekologiczne detergenty dostępne do wyboru, jak również.
 • Trisodium Phosphate może być również stosowany w miejsce detergentu do prania.
 • Bleach może być stosowany do usuwania pleśni build-up obecny na wielu domów. Wymieszać łagodny roztwór 1 część wybielacza z 5 części wody i usunąć za pomocą szczotki do szorowania.
 • Jeśli przy użyciu drabiny do czyszczenia bocznicy w pobliżu górnej części domu, mają dodatkową osobę dostępne, aby pomóc. Próbując szorować mopem lub miotłą stojąc na drabinie może być bardzo niebezpieczne i powinny być wykonane z najwyższą ostrożnością.
 • Biały nagromadzenie nazywa kreda na bocznicy aluminium często pojawia się ze względu na warunki atmosferyczne. Jeżeli to nastąpiło na bocznicy, można go usunąć z myjnią bocznicy dostępne w większości w domu poprawy lub sprzętu sklepów i dużo tłuszczu łokcia.
 • Jeśli dom jest zbyt duży, aby zakończyć się, może chcesz mieć profesjonalną czyszczenia bocznicy.

Jak czyścić Żelazny plam Siding winylowy

Pytanie: Jak mogę usunąć zbudowany, żółte plamy żelaza off siding winylowy. Były one spowodowane przez zraszacz trawnika.

Herea € ™ sa bardzo proste rozwiązanie dla pozbycia się tych brzydkich plam żółto-pomarańczowy, że żelazo w nieoczyszczonej wody pozostawia na siding winylowy. Produkt ten działa w kontakcie i niesamowicie, jest powszechnie dostępny w sklepach dolara. Twój bocznicy będzie wyglądać Brand New, nie czas!

Potrzebne będą:

 • The Works
 • Tkanina szorowania pad
 • Woda

Kroki, aby usunąć plamę:

 1. Spray prac nad barwione obszarach.
 2. Poczekaj kilka chwil, ale nie pozwól, by suchy na bocznicy.
 3. Począwszy na dole i na swój sposób pracy do góry, użyj klawiszy tkaniny szorowania zetrzeć na pomarańczowo. Będziesz musiał wytrzeć z pewną siłą, ale będzie wymagane bardzo mało szorowanie. Podczas pracy, pomaga spray dodatkowego czyszczenia zachować mokrej powierzchni w obszarze youâ € ™ re pracujący w.
 4. Gdy youâ € ™ re zakończeniu dokładnie spłukać wodą.
 5. Pokryć wszelkie obszary mogą być pominięte w szybki natrysk i wytrzeć.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Jeśli zaczniesz na dole i na swój sposób pracy, youâ € ™ ll zmniejszyć ryzyko smug. Jednak do czasu zakończeniu czyszczenia smugi znikną, więc jeśli youâ € ™ d, a działa z góry na dół, że można.
 • Chroń żadnych kwiatów, krzewów lub innych roślin z pozostałości farb lub płukania. Nie dopuścić produkt do kontaktu z warzyw lub innych jadalnych elementów ogrodowych.
 • Należy unikać pracy w pełnym słońcu, kiedy to możliwe.

Jak zamienić Insulated Aluminum Siding z Siding winylowy

W końcu już dość aluminium bocznica w domu i postanowiła, że ​​winyl jest lepiej. Dobra decyzja! Problemem jest to, że z gospodarką i wszystkim, po prostu dona € ™ t mieć budżet na opłacenie wynajętego strony tak, wraz z decyzją o zastąpi Twój bocznicy aluminium jest nowy znaleziony determinacja, aby to zrobić samemu. Nie ma sprawy. Kroki są tutaj, aby wykonać zadanie.

 • Wybierz elegancką czas, aby to zrobić. Ponieważ jest to Twoja pierwsza próba, aby wykonać to zadanie w domu poprawy, to lepiej przygotować się do długiej zadania na przyszłość. Najemnik może to zrobić bez zerwania potu, ale arenâ € ™ ta pro na to jeszcze. Więc na początek, wybrać piękny dzień, aby to zrobić. Dzień pogody thatâ € ™ s łagodne i suche to idealny czas, aby wybrać się na ten temat.
 • Nosić odpowiednią odzież. Youâ € ™ ll pracować na zewnątrz tak, dona € ™ t zapomnij ubierać wygodnie z kapelusza i pasa z narzędziami, tak że dona € ™ t muszą się schylić, aby pobrać narzędzia z przybornika. Należy również pobyt uwodniony podczas pracy.
 • Przygotuj swoje narzędzia. Musisz chowany taśma pomiarowa, ołówek, papier, siding winylowy, gwoździe, młotek, pianę pazur, bar kruk i apteczkę w stanie gotowości na wypadek trafisz rękę z młotem. Cóż, ostatnie ISNA € ™ t tak daleko idące, ponieważ jest to Twoja pierwsza próba tego.
 • Pobierz tuż przy nim. Zmierzyć miejsca, w którym zostanie zainstalowany siding winylowy. Użyj taśmy mierniczej i chowany zanotować dokładny pomiar od początku do końca. Te dokładne pomiary są co można wziąć do sklepu komputerowego przy zakupie nowych bocznice winylowe. Należy pamiętać, że osoby załogi przechowywania sprzętu daje zalecenie na podstawie dokładnych pomiarów, które miały. Zostaniesz poinformowany, że bocznice winylowe nie ujednolicenie tych pomiarów. To jest prawda. Raczej, otrzymasz zestaw bocznic winylowych, które są mniejsze niż te pomiary, aby dać drogę do jej rozszerzenia z naturalnych elementów, takich jak ciepło, wiatr, zimno i deszcz. W rzeczywistości, później po zainstalowaniu tych nowych bocznice winylowe, a zobaczysz, że to musi przesuwać się od lewej do prawej, aby wiedzieć, że zrobili dobrą robotę. Innym rozwiązaniem byłoby, aby odłączyć jeden z bocznicy aluminium, które należy podjąć w celu przechowywania sprzętu do dopasowania siding winylowy.
 • Pobierz bocznicy aluminium ze ściany. Albo gdziekolwiek bocznicy aluminium umieszczony jest na przykład w pobliżu okna bay lub bocznymi drzwiami. Użyj łom i podważyć każdy z bocznicy aluminium ze ściany. Odłożyć na bok.
 • Weź paznokcie także wyłączyć. W chwili, każda bocznica aluminium jest od ściany, zobaczysz narażone paznokcie podszewka podstawy, na których zostały zabezpieczone bocznica aluminium. Użyj młotek pazur usunąć te paznokcie. Można ponownie wykorzystać te paznokcie później, kiedy nowe bocznice winylowe zjechał na miejscu.
 • Uzyskać pianki na powierzchni. W ten sposób zapewnić potrzebną barierę pomiędzy przestrzenią i bocznicy winylu. Pianka jest częścią całego pakietu dostarczonego z zakupu siding winylowy. Pianka ta jest długa, po prostu umieszczając go jak chcesz ramki. Zostaw go tam, na miejscu.
 • Przesuń winyl na miejsce. Kolejną częścią pakietu będzie pasem startowym. Ten pas będzie twoim przewodnikiem do początkowego siding winylowy. Przy czym ten pasek jest umieszczony w dolnej części tej przestrzeni. Trzymać go w miejscu, a następnie przesuń siding winylowy na tym miejscu. Swój sposób pracy tam. Użyj ruch ślizgowy pracy od lewej do prawej w miarę postępów.
 • Użyj tej samej partii gwoździe wbijać siding winylowy na miejsce. Nie będzie listwy dla każdego siding winylowy. Wybierz miejsce w centrum każdej płyty następnie młotkiem, paznokci każdy siding winylowy na miejsce. Gdy youâ € ™ re zrobić, sprawdzić, czy każdy siding winylowy slajdy lewej do prawej, jak wcześniej wspomniano. Wskazuje to na prawidłową instalację. Ponownie, jest to, aby uprawnienia do zmiany z powodu ciepła, zimna, deszczu i wiatru.
 • Gołymi rękami zawinąć brzegi do listwy. Umieść dłonie pod każdym siding winylowy i pociągnij krawędzie, a następnie naciśnij go ponownie owijając brzegi ponad listew. Przejdź z dołu do góry, aż wszystkie bocznice winylowe zostały zawinięte nad listwami.

Przetrzyj gotowy projekt czystą szmatką. Projekty realizowane!

Czy Twój maluch Nauka Bad Zachowania z telewizji?

Czy Twój maluch Nauka Bad Zachowania z telewizji?
Część III: The zachowania, które nigdy nie powinny być w programowaniu Maluch Telewizji

Witamy w części III niniejszej serii blogu na programowanie rozwoju emocjonalnego i telewizyjnego maluch dzieci. W części I, Sprawdziliśmy dlaczego zwracając uwagę na telewizory pokazy swoich dzieci, szczególnie w wieku malucha, ważne jest teraz bardziej niż kiedykolwiek. W części II, wyjaśniłem, dlaczego złe wiadomości mogą być wysyłane do malucha, ponieważ wiele programów telewizyjnych nastawione na małe dzieci nie mieszczą się w ramach sposób maluch uczy.

Jeśli program telewizyjny nie działa w sposób maluch uczy się, że program jest co najmniej nieskuteczne w pomaganiu maluch nauczyć. W najgorszym wypadku, jeśli pokaż zawiera zachowań nieproduktywnych, małe dzieci może skończyć kopiowania zachowań, nie zdając sobie sprawy, że ich nowe zachowania nie są społecznie konstruktywny, co może przełożyć się na niezdrowych później emocji takich jak użalanie się nad sobą i rozpaczy. Może się to zdarzyć, nawet jeśli to było intencją pisarzy uczyć małe dzieci, że dzieci nie powinny działać lub czujesz, że sposób, ponieważ wiadomość będzie brakowało.

Dlaczego Zachowania znaków należy uważnie obserwować w wystawach Toddler

Słyszałeś kiedyś powiedzenie: "Czyny mówią głośniej niż słowa"? Jest to szczególnie prawdziwe w świecie dla najmłodszych.

Pamiętaj, w części II, małych dzieci, ucząc się z prędkością światła, uczą się w krótkich segmentów. Maluchy naśladować i kopiować w celu uczenia się. Czasami mogą skopiować naprawdę dobrych zachowań, takich jak sprzątanie, gdy zobaczą Państwo czyste, albo liczenie. Zdarza się, że kopiowanie zachowań, które nie są tak dobre, jak wtedy, gdy skrótową swój palec i to słowo nigdy nie należy mówić z przodu trzylatka wymyka się.

Małe dzieci jeszcze nie wiedzą, czy zachowanie jest dobre lub złe. Ta umiejętność, do rozróżniania dobra i zła, konstruktywne i nie konstruktywna, a nie jest jeszcze w pełni rozwinięty, więc maluch po prostu może skopiować wszystko, co lub widzi w telewizji.

Pokazuje to, co powinien zawierać malucha

To jest powód, dlaczego maluch pokazuje, trzeba szczególną uwagę, gdy autorzy rozwijają fabułę. Pisarze i twórcy tych przedstawień należy pamiętać, że pokazuje za małe dzieci muszą zawierać najlepsze zachowań. Znaki powinny zawsze działają idealnie. Powinny one dobrze słuchać, być wyrozumiały, szczodrym, racjonalne, empatyczny, spółdzielni i etyczne. W ten sposób małe dzieci zawsze będą dostarczane z najlepszych i najbardziej idealnych zachowań skopiować i uczyć się.

Zachowania te Pokazy nigdy nie powinny zawierać berbecia

Dla malucha, odbicie realnego świata, zwłaszcza, jeśli chodzi o zachowanie człowieka, nie jest czymś, co należy podchodzić w tym na wpływy, młody wiek. Dlaczego warto wprowadzić malucha wszystkim innym jest złych zachowań, zwłaszcza, gdy jesteś zajęty, aby uczyć dzieci, co jest właściwym sposobem zachowywać?

Oczywiście, będą one napotkać trudne ludzi od czasu do czasu. Tak, jest to absolutnie prawdziwe, że są dzieci, które automatycznie myśleć negatywne wypowiedzi o sobie cały czas. Jednakże te zachowania muszą być co najmniej w programowaniu malucha.

Niektórzy mogą twierdzić, że nie musi być złe zachowania w programach dla dzieci, aby nauczyć dzieci, że te zachowania są złe. Zgadzam się, że złe zachowania należy podchodzić, ale materiał ten jest bardziej odpowiedni dla dzieci, które są starsze. Oni zaczynają się pomysł, że istnieje prawo, a nie tak, są bardziej świadomi swoich uczuć, i zaczynają rozumieć pojęcie empatii.

Mój mąż i ja mam kilka poważnych irytuje dotyczące złych zachowań w programów dla dzieci. Oto kilka przykładów zachowań programowania malucha nigdy nie powinny zawierać:

Zniewaga s i umieścić Downs

Obejmuje znaków odnoszących się do innych znaków w paskudny sposób. Należy zwrócić uwagę na ton znaki rozwiązania wzajemnie. Czy jest ciepły, przyjazny, i zrozumienia, czy jest to konfrontacyjny i nieprzyjazny?

Dąsać

Mam osobiste przykład ilustrujący mój punkt widzenia na ten jeden. Moja córka polubiła nowszej koncert na jednym z kanałów dziecięcych. Ta postać często siedział, skrzyżował ramiona i sulked kiedy nie był szczęśliwy. To nie było na długo przed nasza mała dziewczynka robi to samo. Kiedy wyeliminować ten show z jej oglądania, to zachowanie zatrzymany.

Nie wszystkie dzieci siedzieć i dąsać się, gdy sprawy nie idą drogę! Jeśli jednak oglądać programy, gdzie główny bohater robi to co najmniej raz epizod, są szanse, że na pewno zacznie.

Negatywne Self-Deklaracje

Nie wszystkie dzieci mają negatywne wypowiedzi do powiedzenia o sobie cały czas. Ponieważ negatywne myśli są silnie związane z depresją, dlaczego zachęcić do tego typu zachowań?

Mój mąż i ja nie pozwalają nasze dzieci do oglądania programów w których samorządy wypowiedzi negatywne są częstym zjawiskiem. Jak psychicznych placówek ochrony zdrowia, jesteśmy szczególnie świadomi, że takie zachowanie może powodować długo utrzymujące się problemy u dzieci. Negatywne monologi wewnętrzne są jednym z problemów pomagamy klientom depresji i lęku walki. Jeśli to zachowanie podstępnie trafia do ucha malucha, może stworzyć problemy, które on lub ona może mieć do walki przez długi czas.

Co mogą zrobić rodzice

W następnym poście, robię kilka wskazówek dla rodziców w wyborze emocjonalnie zdrowych programów telewizyjnych dla dzieci. Powinny być zawarte negatywnych zachowań w ogóle? Jeśli tak, jak powinny być uwzględnione w celu ochrony i poprawy zdrowia emocjonalny swoich dzieci?

Prosimy o komentarz na temat tych artykułów lub zadać pytanie. Odpowiadam. Dziękuję za przeczytanie.

Czy istnieje coś takiego jak Zdrowe Soda?

Kiedy myślisz o sody, prawdopodobnie również, że zwrot "zdrowe sody" jest czymś w oksymoron. Wszakże sodas zwykle traktowane jako gazowanych napojów, które zazwyczaj prowadzi do dylematów zdrowotnych, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2, jam i poziomów składników odżywczych, które nie są wystarczające. Jeśli ludzie chcą pić coś zdrowego, ale częściej sięgają po wodę - czy z kranu, filtrowane lub butelkowanej - lub jakieś fajne sok owocowy. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat, dwa z największych firm gazowany napój na planecie - Coca Cola oraz Pepsi - już rozpoczęła rodzajów napojów bezalkoholowych, które zostały do ​​obrotu, jak zdrowe. Te rodzaje napojów zawierają więcej witamin i minerałów niż byłoby inaczej.

Starania obu Coca Cola i Pepsi

Twórcy gazowany napój, Coca-Cola i Pepsi, był ofiarą wielu lat warto zarzutów i podejrzeń, że ich napoje przyczyniają się do problemów zdrowotnych, zwłaszcza dla dzieci. Niektóre badania nawet nawiązaniu połączenia między picia sody of Coca Cola i Pepsi i otyłości u dzieci. Aby zwalczyć ten bolesny postrzeganie ich marek, obie firmy mają w ostatnich latach pojawiły się z wyspecjalizowanych produktów.

Coca Cola pojawiła się Diet Coke Plus w 2007 roku, a pojawiły się Pepsi Pepsi Max i Diet Tava. Podczas Tava wstrzymała produkcję w 2009 roku z powodu niepopularności, Diet Coke Plus i Dieta Pepsi Max są jeszcze na rynku. Pierwsza jest wzmocniony minerałów i witamin oraz dodatek z tym wolne kalorii słodzik o nazwie acesulfam potasu, a drugi jest wolny od kalorii, węglowodanów,, cukru i podawać z żeń-szenia.

Krytyczne reakcji

Zwolennicy zdrowej żywności jest prawie natychmiastowe ich szyderstwa takich prób przez dużych producentów sody napojów na rynkowe podobno zdrowe napoje gazowane. Ich opinia jest taka, że ​​cały ten biznes passing off sody napoje tak zdrowe - bez względu na to, ile dodane witaminy i minerały mają - nadal nie będzie nigdzie w pobliżu tak zdrowe, jak się prawdziwe odżywianie i składników odżywczych z naturalnych produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa.

Specjalistów, takich jak dietetyków są również sceptyczny, a oni też są szybkie do odwołania tych planów zarówno Coca Cola i Pepsi jako nic więcej niż marketing. Bez względu na to, jak wiele z tych tak zwanych "zdrowych" napoje gazowane pić, nadal nie będzie nigdzie w pobliżu, co jest potrzebne, aby spełnić Twoje wymagania żywieniowe.

Naturalne napoje gazowane

Rodzaj sody, że jest uważany za bardziej uzasadnione niż tzw "zdrowych" napoje gazowane z dużych producentów jest koncepcja naturalnych napojów gazowanych. Marki takie jak Blue Sky, Santa Cruz Organics i Izze zawsze włączone cukru organiczne i soki owocowe w ich rzeczywistym odmian sody. Te rodzaje dokładniej zwanych "zdrowych" napoje gazowane są coraz bardziej popularne w ostatnich latach, a ich popularność jest tak, że nawet pod presją wielkich twórców gazowany napój na zbliżenie się do ich kierunku, w zakresie tego, co włożyli w swoich napojów.

Mrożone Przystawki: Czy są odżywcze Bohaterowie lub Zera?

Są jak małe restauracji posiłków w pudełku. W 1970 roku wiedzieliśmy je jako "obiadów telewizyjnych," Nice little pakietów z przystawki, które wyglądają jak domowej roboty dobroci gotowy w ciągu dwóch do pięciu minut. Ale czy to był kurczak parmezan lub porady Wołowina z warzywami ostrożnego stronie, a nawet pikantny Tofu Lasagne, to pewnie zastanawiał się - Czy te małe pudełka smaczne wygody zdrowe? I to te, wołając "światło!" bardzo pomocna do utraty wagi? Z nich przechodzi uprawnień do żywności, które być, można by pomyśleć, tak. Cóż, przeglądanie tych wskaźników w celu uzupełnienia własnego umysłu:

Mrożone Przystawki: Czy są odżywcze Bohaterowie lub Zera?

Przedsiębiorcy

 • Mrożone warzywa i owoce zachowują wiele oryginalnych składników odżywczych i są zdrowe drugie alternatywa dla świeżych produktów.
 • Wiele mrożone przystawki te dni są tym więcej możliwości dla tych, którzy oglądają bezmięsne cholesterolu i tłuszczów nasyconych. Możesz znaleźć Mushroom Ravioli, Veggie Lasagne, Tofu Pad Thai i wiele więcej.
 • Mrożone producenci entrée dodajesz więcej kreatywnych rodzajów warzyw niż te, tak więc nie są skazani tylko groch i marchew.
 • Istnieje wiele mrożonych przystawek teraz skierowane diecie, takich jak Lean Cuisine próbują zmniejszyć kalorii i tłuszczu.

Wady

 • Większość producentów wciąż dodając MSG lub MSG-jak wzmacniacze smaku, takie jak "autolizat wyciąg z drożdży" lub nawet "wzmacniacze smaku" lub "naturalnych przypraw," wśród wielu dodatków. Jeśli jedzenie sprawia, że ​​czujesz się jak "Hej, dlaczego moje domowe jedzenie nie smakuje tak dobrze?" to zwykle dlatego, że producent stosuje wzmacniacz smaku. Co jest nie tak z nimi? Wrażliwość spożywcze, takie jak migreny, zmęczenie, to tylko kilka sprawdzonych negatywnych skutków. Ponadto, substancje wzmacniające smak może chcesz zgrać do innej skrzynki, co może doprowadzić do (przynajmniej chcą) jeść więcej niż normalnie musiałby bez nich.
 • Jeśli próbujesz schudnąć, można zauważyć, że wiele z przystawek nadal korzystać z białego ryżu lub makaronu. Te skrobie zostały okrojona ich włókna. Ponieważ włókna, co pozwala zachować pełny, widać problem.
 • Mrożone dania główne są notorycznie wylewanie na sól. Spróbuj spojrzeć na przystawki, które są oznaczone niskiej zawartości sodu lub mają mniej niż 500 mg sodu.

Porady

 • Poszukaj mrożonych przystawek, które mają najmniejszą ilość składników, które nie są bezpośrednio żywności. Krótsza lista składników, tym lepiej dla Ciebie.
 • Spójrz na przystawki, które są niskie w tłuszczu, sodu i cukru, a bogate w białko. Prawdopodobnie chcieliby mniej niż 10 gramów tłuszczu, cukru, która jest mniejsza niż 5 gramów, przy czym więcej niż 10 gramów białka. Błonnik byłby kolejny plus, korzystnie więcej niż 5 gramów.
 • Są to producenci żywności, którzy próbują podnieść poprzeczkę z mrożonek, takich jak Amy Kitchen, Kashi i Trader Joe, na kilka przykładów. Amy używa składników organicznych i każdy składnik jest coś, co można określić. Trader Joe również przystawek z mniejszymi wzmacniaczy smaku i dodatków. Kashi na Amy i kuchnia są droższe niż w innych przystawek, ale niektórzy mogą czuć to jest warte.
 • Większość mrożone przystawki są notorycznie wysokiej zawartości sodu. Szukać posiłków, mniej niż 500 mg sodu (mniej lepsze).
 • Dopóki mrożone producenci kolacja może zaoferować więcej błonnika, wybrać danie niskokaloryczne i zabrać ze sobą świeże (RAW) owoców i warzyw, aby dać Ci dodatkowy błonnik i składniki odżywcze potrzebne do pobytu pełna, tak że nie będzie chwytając pączka lub chipy tylko chwilę później.

Przy tak zabieganym świecie, to oczywiste, że mrożone przystawki są tu zatrzymać. Ale to, co dobre jest to, czy posiłki są rani nasze zdrowie w jakikolwiek sposób? Płacenie dodatkowe kwoty dla mrożonych przystawek, które są rzeczywiście dobre dla Ciebie może być to, co jest potrzebne do tego, aby zmienić przemysł jako całość.

Czy Skinnygirl Napoje lepsze dla Ciebie, niż regularne Cocktails?

Czy w przejściu alkoholu w supermarkecie ostatnio? Cóż, jeśli masz już żadnych wątpliwości, widziałem marki Skinnygirl, która oferuje rozwiązania niższej kaloryczności do libacji. Ale są produkty Skinnygirl naprawdę lepiej dla ciebie niż alternatywa?

Czy Skinnygirl Napoje lepsze dla Ciebie, niż regularne Cocktails?

Czym dokładnie są Skinnygirl Napoje?

Gwiazdy i autor Bethenny Frankel stworzyła własną markę gotowych do spożycia koktajle, wina i wódek smakowych. Zaczęła się tworząc Skinnygirl Margarita jako opcja niższej kaloryczności dla pań, który chciał zjeść pyszne margarita bez wszystkich dodatkowych kalorii znaleźć w większości gotowych do spożycia margarity. Skinnygirl twierdzi, że z jej produktów można mieć "naturalnie słodzone, opcję niskokalorycznej." Sukces marki ma rakieta.

Jak można to porównać do regularnych Cocktails?

Ponieważ Skinnygirl oferuje szeroki wybór napojów alkoholowych, twierdząc, które pomogą Ci cieszyć opcję niskokalorycznej, porównajmy te produkty do innych typowych koktajli.

Wódka Skinnygirl (1,5 uncji): 75,6 kalorii i 0 g węglowodanów

Średnia wódki (1,5 uncji, 80 proof): 96 kalorii i 0 g węglowodanów

Gotowe do spożycia butelkowane koktajle oferowane są w tych smaków: słodki 'N Tart Grapefruit Margarita, Mojito, Biały Peach Margarita, Pina Colada, Sangria i White Cranberry Cosmo.

Koktajle Skinnygirl (1,5 uncji gotowy do spożycia mieszanki): 35,2 kalorii i 2 gramów węglowodanów

Średnia Margarita (1,5 uncji, nie ma lodu): 101,5 kalorii i 6,4 g węglowodanów

Średnia mojito (1,5 uncji, bez sody lub mięty dodane): 64 kalorii i 2,5 g węglowodanów

Średnia pina colada (1,5 uncji, nie wiśniowy lub ananasa stick): 82 kcal i 10,7 g węglowodanów

Średnia kosmopolityczne (1,5 uncji, skórka pomarańczowa) nie: 80 kalorii i 4,9 g węglowodanów

Skinnygirl Sangria (5 uncji, nie ma lodu): 132 kalorii i 22,5 g węglowodanów

Średnia Sangria (5 uncji, bez lodu): 99,2 i 13,4 gramów kalorie węglowodanów

Dodatkowo, marka Skinnygirl teraz sprzedaje wina, w tym ich Moscato, California Red Blend, California Białym wymieszanym California Rosé mieszanki.

Skinnygirl Wina (5 uncji): 100 kcal i 4,7 g węglowodanów

Średnia wina (5 uncji): 125-150 kalorii i 4-6 g węglowodanów

Co Serving Rozmiary?

Najtrudniejsze jest to, że koktajle, szczególnie Margarity, zazwyczaj nie są podawane w standardowej wielkości. Niektóre bary i restauracje mogą dać margaritę 3 uncji, podczas gdy inni służyć do mocniejszy 12 uncji margaritę (a te jumbo Margarity są znacznie większe). Dodatkowo Skinnygirl gotowe do spożycia kalorii i koktajle dają carb informacje dla 1,5-uncji obsługujących i normalnej porcji (znowu, to zależy od zakładu) wynosi około 3,5-4 uncji. Więc uważaj na wielkość porcji.

Sposoby ograniczenia kalorii w ulubiony koktajl

Można wyciąć kalorii z koktajli z kilku prostych wskazówek. Największym wskazówka jest oglądać swoje miksery. Najczęściej koktajle są mieszane z soków owocowych, syropów, regularnych sody lub śmietany - z których wszystkie dodają zbędnych kalorii. Po pierwsze, jeśli lubisz koktajle szampan, napoje gazowane diety trzymać lub naturalnie niekalorycznym Seltzer wody. Unikaj napojów słodkich syropów wykonane z tych wykonanych, aw szczególności z słodkie "n" (przykład syrop kwaśny: whisky sour albo amaretto sour). Jeśli Ci się nie podoba na duchu na skałach (najniższy w kalorie, ponieważ nie są dodawane słodkich miksery), poproś barmana na tylko odrobiną soku owocowego lub wycisnąć sok z cytryny lub limonki do swojej koktajl.

Jeden końcowy Wskazówka Przed Wskazówka Your Glass

Jeśli chodzi zarówno redukcję kalorii w napojach alkoholowych i pozostała bezpieczna, zawsze pamiętać, aby ćwiczyć umiar, jeśli chodzi o napoje alkoholowe. Należy pamiętać, że nie jest to zalecane, że kobiety trzymać się jednej porcji alkoholu dziennie. Jest to równoważne 1,5 uncji osiemdziesiąt dowód destylowanych, pięć uncji wina, 12 uncji piwa lub osiem uncji alkoholu słodu.

Czy Skinnygirl Napoje lepsze dla Ciebie, niż regularne Cocktails?

5 Skinny Alternatywy koktajlowe

Czy można coś zyskać, fanaberia diety?

Fad diety, takie jak grejpfrutowy Sejmu i płynną dietę, trwa już od dłuższego czasu. Ale jak te metody odchudzania często uzyskać tymczasowy popularność, inni zawsze pozostaną sceptyczni. Jeśli Twoim celem jest zniszczyć kilogramów i utrzymać je, może dieta moda cię tam? Odpowiedź jest zarówno tak i nie.

Czy można coś zyskać, fanaberia diety?

Czym właściwie jest dieta moda?

Fad diety są ekstremalne, krótkotrwałe diety, które koncentrują się na niektóre rodzaje metod na odchudzanie w szybkim czasie. Ci, którzy budowę filozofie diet często sprzedawać je w sposób, opierający się wszelkiego rodzaju dowodów naukowych.

Fad diety, jak przedstawiane przez media

Tylko z nazwy, to łatwo wywnioskować, czy fad diety są korzystne czy niekorzystne. Jednak to nie pomaga, że ​​tabloidy często używają gwiazd modne diety, jak treści dla funkcji edycyjnych, takich jak supermodelka Adriana słynnego użytku z Limy wszystko diecie płynnej kilka lat temu. Gdy tabloidy tak agresywnie narazić nas na rzeczy, że sławni ludzie robią, może się wydawać, że te działania są rzeczywiście uzasadnione.

Więc może fad diety naprawdę inspirują zdrowego trybu życia?

Niektórzy twierdzą, że fad diety inspirują zdrowego trybu życia, ale ważne jest, aby pamiętać, że jest to zwykle marketingu moda-diet, którzy mówią to. Choć może to być nieco prawdą, że fad diety promowanie ćwiczeń i diety, nie promować ten rodzaj ćwiczeń i diety, które mogą produkować długotrwałe rezultaty i promować samoakceptacji.

Aby lepiej zrozumieć, czy fad diety inspirują zdrowego trybu życia, musimy zadać sobie pytanie: co to dokładnie jest zdrowy tryb życia? Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zdrowy tryb życia jest "stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego samopoczucia". Jeśli zadajemy sobie pytanie, czy fad diety pomoże nam osiągnąć te trzy stany, może być trudno wymyślić prostą odpowiedź.

Fad diety: set-up na niepowodzenie?

Fad diety są jak trendy w modzie. Minutę kolor ubrania jest w bloku, a następnego dnia są one uważane za tandetny. Podobnie, fad diety są modne, a to oznacza, że ​​produkują tylko krótkoterminowe wyniki, które z kolei kompromisów postęp w długim okresie.

Tracąc tak wiele wagi w krótkim czasie - bez wystarczającej ilości witamin i składników odżywczych - jest psychicznie niebezpieczny sposób myślenia na temat odchudzania. Dzięki tej metodzie, to już nie chodzi o zdrowie, ale raczej o tym, jak wyglądają. A kiedy jesteśmy tak skupieni na tym, że zamiast, jak się czujemy, stajemy się bezsilni i poddać się siłom, które motywują nas do spojrzenia w określony sposób. Tracimy kontrolę własnych pragnień, motywacji i celów.

Czy można coś zyskać, fanaberia diety?

Co do cholery jest Wilkołak Dieta?

Czy beztłuszczowej Foods Pomoc w utracie wagi?

Lat temu, moda było jeść w diecie o niskiej zawartości tłuszczu, aby schudnąć. I wiele osób nadal pod wrażeniem, że jedzenie tak mało tłuszczu, jak to możliwe, jest kluczem do przelewając kg, więc kupić tyle produkty beztłuszczowe, jak mogą. Tłuszczowa zawiera więcej kalorii białka i węglowodanów, dlatego wysokiej zawartości tłuszczu zawierają większą ilość kalorii. Znajduje się dziewięć kalorii grama tłuszczu w porównaniu do czterech kalorii zarówno gram białka i węglowodanów gram. Dziś można znaleźć wersję bez tłuszczu w większości produktów spożywczych - nawet żywność można by pomyśleć, musi zawierać tłuszczu, jak ciasteczka, frytki i sos sałatkowy.

Ale czy tłuszczu jedzenie naprawdę można stracić na wadze?

Namiastka

Czy kiedykolwiek przeczytać listę składników na odwrocie beztłuszczowe żywności? W większości przypadków, tłuszcz został zastąpiony przez sodu, cukru i węglowodanów. Na przykład, pierwsze cztery składniki Krafta Fat Bezpłatne Ranczo Dressing są woda, syrop kukurydziany, ocet i syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Aby jedzenie beztłuszczowej utrzymania smaku, tłuszcz ma być zastąpione czymś innym, co pozwoli jej uzyskać podobny smak i konsystencję. W tym przypadku, tłuszcz został zastąpiony syropu kukurydzianego i syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, która jest cukrem. Pringles beztłuszczowe chips zawierać Olestra, który jest syntetyzowany substytut tłuszczu, które nie mogą być metabolizowane przez enzymy, jak i bakterii w żołądku, dzięki czemu nie mogą być wchłaniane albo trawione. W związku z tym, wszystkie produkty zawierające Olestra należy umieścić ostrzeżenie na etykiecie, która mówi, że może powodować skurcze Olestra brzucha i luźne stolce.

Czy beztłuszczowej Foods Pomoc w utracie wagi?

NABIAŁ

Beztłuszczowe produkty mleczne są wówczas, gdy wszystkie tłuszczu mlecznego usuwa się z mleka. Oni nie mają żadnych dodanych składników i są rzeczywiście lepiej dla ciebie niż pełnotłuste lub niskotłuszczowych produktów mlecznych, ponieważ zawierają mniej kalorii i tłuszczu. Choć może nie smakuje tak dobrze, produkty mleczne beztłuszczowe naprawdę może pomóc schudnąć.

Bardziej smak, jeść mniej

Nasze ciała rzeczywiście potrzebują pewnej ilości tłuszczu, aby czuć się zadowoleni. Podczas jedzenia żywności, które nie zawierają tłuszczu, organizm nie może czuć się zadowolony, co może spowodować, aby jeść więcej. Choć najlepiej w ogóle unikać przetworzonej żywności, jeśli masz zamiar jeść ich w ogóle to lepiej wybrać wersje pełnym tłuszczu i ograniczenie ilości, że można jeść. Dzięki temu będzie można uniknąć jedzenia dodatku cukru i środków chemicznych, które wchodzą w żywności beztłuszczowych.

IT'S kalorii

W celu uniknięcia przyrostu masy ciała lub utraty wagi, to łączne kalorii, które spożywamy, a nie tłuszczu, która ma znaczenie. Wyższe tłuszczu żywności zawierają więcej kalorii, ale jeśli chcesz schudnąć, należy spożywać dietę z dużą ilością owoców i warzyw, chude mięso / alternatyw mięsa, / niskotłuszczowych produktów mlecznych tłuszczu, i produkty pełnoziarniste. Większość z tych środków są z natury mniej tłuszczu. Jednak trzeba będzie zjeść trochę tłuszczu też. Najlepiej jeść zdrowe tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek, olej kokosowy, masło orzechowe i awokado. Ważne jest, aby oglądać wielkości porcji, kiedy jedzenie zdrowe tłuszcze, ponieważ w większości przypadków, porcja tłuszczu jest tylko jedna łyżeczka. Jeśli porcje są zbyt duże, może powodować zwiększenie masy ciała.

Czy Secret Udane Weight Loss być tak proste jak żucia więcej?

W rozpaczliwe próby, aby schudnąć, ludzie są gotowi spróbować czegokolwiek. Nowe fad diety są nieustannie pojawiały się, a przemysł dieta sprawia boatloads gotówki rocznie. Amerykanie wydają około 40 miliardów dolarów rocznie na programy i produktów odchudzających. Przy tak wielu ludzi próbuje upuść funtów, to łatwo zrozumieć, dlaczego ludzie są tak chętni do wypróbowania najnowszych modnych diet. Ale może kontrolować wagę być tak proste, jak i tanie (za darmo!), Jak żucie jedzenie więcej?

Więcej żucia, mniej kalorii

Nowe badania naukowców odkrył, że ludzie, którzy żuć pokarm więcej skończyło się w mniej kalorii. Badanie, które zostało opublikowane w sierpniowym numerze American Journal of Clinical Nutrition, przeprowadzono w Szkole Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej w Harbinie w Chinach. W badaniu wzięło udział 30 młodych mężczyzn - 16 i 14 otyłych chudego. Badanie to dwuczęściowy pierwszy spojrzał na otyli pacjenci czy żuć pokarm inaczej niż szczupłych z przeprowadzonych badań. Wszystkich uczestników studium, głodzone przez 12 godzin, po czym zużyte posiłek składający się z węglowodanów ciężkich chińskiego śniadania żywności. Otrzymały one identyczne porcje i zostali pouczeni, aby zapytać o więcej jedzenia, jakby chcieli go.

Potwierdzający ich teorię, naukowcy odkryli, że u otyłych uczestników spożywany pokarm szybciej i żuć jedzenie mniej. W drugiej części badania, wszyscy mężczyźni otrzymywali ten sam posiłek i polecił żuć to albo 15 lub 40 razy na ukąszenia. Obie grupy mężczyzn - otyłe tematy i chude tematy - spożywane 12 procent mniej kalorii, gdy żuć jedzenie 40 razy w porównaniu do kiedy żuć go zaledwie 15 razy. Mężczyźni, którzy przyjmowali trwało 40 gryzaki produkowane również mniej hormonu stymulującego głodowy greliny i wyprodukował więcej hormonu hamującego apetyt cholecystokininę.

Czy Secret Udane Weight Loss być tak proste jak żucia więcej?
Naukowcy w ramach badań stwierdzono, że "interwencje mające na celu poprawę aktywności żucia może stać się użytecznym narzędziem do walki z otyłością." W rzeczywistości, biorąc w 12 procent mniej kalorii dodaje się do 25-funt utrata masy ciała w ciągu zaledwie jednego roku. Jednak badanie to było małe i tylko zawarte mężczyźni. Konieczne są dalsze badania.

Wydają się zbyt proste?

Podczas gdy po prostu żucia jedzenie więcej może wydawać się proste, to może być trudniejsze niż myślisz. Naukowcy, którzy wcześniej badali zachowanie żucia teoretyzować, że ludzie z natury żuć na własny stałym tempie, coś naukowcy nazwany "unikalną odcisk palca żucia zachowania."

Jedzenie uważnie w szybkim tempie może być trudne, ale nie niemożliwe. Przede wszystkim skupić się na posiłku. Pozbądź rozrywek, takich jak hałas telewizora lub blasku ekranie komputera (poprzednie badania wykazały, kiedy ludzie jedli na ich biurka one spożywane więcej kalorii).

Po drugie, zwolnić. To zajmuje organizmowi około 20 minut na brzuchu, aby opowiedzieć swój mózg, że jesteś pełny. Porady dla spowolnienia to ustawienie widelec lub łyżka w między kęsami lub biorąc łyki wody po każdym kęsie. Jedz posiłki z przyjaciółmi lub rodziną i spędzić membersm czas rozmowy zamiast wdychania jedzenie jak to jest wyścig do mety. Naprawdę rozkoszować się jedzenie - cieszyć się powoli, a nie traktując go jak kolejny chore trzeba dotrzeć. Po tym wszystkim, jedzenie jest jednym z najprostszych przyjemności życia.

Czym karmić psa z biegunką

Czym karmić psa z biegunką


Czy zastanawiasz się, co karmić psa z biegunką. Jest to częste schorzenie psowatych, że ma wiele przyczyn. Poznanie różnych typów psów biegunka może wystąpić pomoże Ci zdecydować, jak najlepiej pomóc czworonożnego członka rodziny.

Co to jest biegunka?

Większość ludzi myśli, biegunka jest po prostu wodnisty katar lub stolca. Może to być forma biegunki, sam warunek jest ściśle zdefiniowana jako szybkiego przepływu materiałów przez jelita. Obejmuje to:

 • Zwiększona częstotliwość eliminacji
 • Luźne stolce
 • Zwiększona objętość stolców
 • Starając się wyeliminować

Gdy odpady są przedwcześnie usuwany z okrężnicy, nie ma wystarczająco dużo czasu na organie wyodrębnić nadmiaru płynu z nich, jak to normalnie, a to powoduje katar stolców.

Rodzaje i przyczyny

Istnieją dwa zasadnicze rodzaje biegunki dla psów. Jeżeli stan pojawia się nagle, że jest ostra. Jeśli stan trwa przez dłuższy okres czasu, na przykład kilku tygodni, jest nazywany przewlekły.

Ostra biegunka może być reakcją na coś, pies zjadł. Psy są wszystkożerne, co oznacza, że ​​nic jeść. Mają też tendencje środków wiążących, co oznacza, będą jeść rzeczy, które nie mogą być dla nich dobre. Psów przewód pokarmowy jest przystosowany do obsługi przedmiotów, które nie są dobre dla psa i pozbyć się ich szybko. Wynik jest biegunka.

Inne przyczyny ostrych i przewlekłej biegunki to:

 • Zmiana w żywności lub diety, szczególnie w starszych psów
 • Robaki, takie jak glisty czy włosogłówki
 • Alergie pokarmowe
 • Zakażenie bakteryjne
 • Zapalna choroba jelit
 • Zespół jelita drażliwego
 • Chorób przewlekłych, takich jak choroby nerek, choroby wątroby, choroby tarczycy
 • Trucizna

Kiedy Kontakt weterynarza

Od biegunka może być naturalną reakcją eliminacji psowatych, zwykle nie jest konieczne, aby zabrać psa do weterynarza na pierwszy znak katar stołków. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pies nie wykazuje innych dotyczących objawów. Jeśli biegunka trwa dłużej niż dzień lub dwa, zadzwoń do weterynarza jest dobry pomysł.

Jeśli zwierzę jest wyświetlanie inne objawy, możesz zadzwonić do weterynarza od razu. Takie objawy obejmują:

 • Gorączka
 • Senność, depresja i ogólne objawy nie czuje się dobrze
 • Ból
 • Wymioty
 • Blade dziąsła lub dziąsła, które są żółtawo zabarwione
 • Stolce, które są czarne lub smoliste teksturowane
 • Krew w stolcu
 • Przygnębiony apetyt
 • Odwodnienie
 • Nieostrożne lub matowa sierść

Istnieją również pewne sytuacje, które wymagają kontaktu z lekarzem weterynarii.

 • Pies może jadłem coś trującego.
 • Pies nie jest w pełni zaszczepione.
 • Pies jest szczeniakiem.

Czym karmić psa z biegunką

W przypadku ostrej biegunki, będziemy chcieli, aby powstrzymać się od karmienia psa przez pierwsze 24 godzin. To zmniejsza nacisk na system trawienia i pozwala czas na warunki do powrotu do normalności. Karmienie psa z biegunką wywoła dwukropek utrzymać zwolnienie przedwcześnie. Przechowywać dużo czystej wody dostępne. Po 24 godzinach w przypadku biegunki wydaje się ustało, paszy pies łagodny diety, takie jak:

 • Gotowane kurczaka lub hamburgera i ryż
 • Gotowane ziemniaki
 • Dynia dla dodatkowego włókna
 • Indyka mielone, pieczone jak bochen

Dodatkowo należy tylko karmić psa niewielką ilość z kilku pierwszych karmień, zazwyczaj połowy do jednej czwartej jego zwykle obsługujących rozbite przez kilka karmień w ciągu dnia. Jeśli biegunka nie powtarzają, można powoli zwiększać ilość paszy w jednym posiedzeniu, a następnie stopniowo przełączyć psa z powrotem do swojej normalnej diecie. Monitorowanie psa dla każdego nawrotu biegunki, i uniknąć podając swoje psie smakołyki i gryzaki w tym czasie. Skrawki Tabela nigdy nie są dobrym pomysłem i są szczególnie szkodliwe dla psa z rozstroju przewodu pokarmowego.

Dla przypadków przewlekłej biegunki, czy weterynarz pomoże opracować schemat żywienia dla swojego zwierzaka. Weterynarz może zalecić specjalne jedzenie receptę psa. On może również polecić suplementy, które pomogą zamienić składniki odżywcze pies traci, jak również żadnych leków, które mogą być wymagane.

Zapobieganie

Porozmawiaj z lekarzem weterynarii przed twój pies ma atak poleci leczeniu biegunki w domu. Podczas gdy większość psów ma atak biegunki w pewnym momencie, można zapobiec ciężkich przypadków:

 • Nie wolno karmić psa Resztki z obiadu lub pikantnych potraw.
 • Bądź na bieżąco z wszystkimi szczepieniami.
 • Nie dopuścić zwierzę jeść kości, kije i kamienie.
 • Regularne kontrole weterynarza dla robaków.
 • Karma dobrze zbilansowanej diety.
 • Regularnie ćwiczyć psa i utrzymać go w zdrowej wagi.


Wiedząc, co karmić psa z biegunką może być tak samo ważne jak wiedza, kiedy odmówić jedzenia, aby uniknąć zaostrzenia choroby. Biegunka nie jest chorobą, jest objawem rozstroju jelit. Dla większości psów, warunkiem jest to krótkotrwałe i może być skutecznie leczonych dietą o łagodnym smaku i delikatnym traktowaniu. Jeśli objawy utrzymują się, czy weterynarz może określić i leczyć przyczynę.

Jak się czymś więcej niż tylko przyjaciółmi

Jak się czymś więcej niż tylko przyjaciółmi


Czytnik zastanawiałem się, jak stać się czymś więcej niż tylko przyjaciółmi. Sprawdź, co nasz trener randki miał do powiedzenia.

Jak się czymś więcej niż tylko przyjaciółmi?

Pytanie czytelnika

Byłem z dziewczyną, przyjaciółmi przez około 5 lat. Bardzo się zaprzyjaźniliśmy, szybko i teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Mamy bardzo silną i bliską przyjaźń. Ostatnio jednak miałem myśli coraz więcej niż przyjaciółmi z nią. Czuję, że to prawda dla mnie dziewczyna i chciałbym kontynuować te uczucia, ale nie chcę, aby zniszczyć naszą przyjaźń. W jaki sposób należy podejść do tej sprawy - Autor: Jan

Ekspert Odpowiedz

Dear John,

Jestem wielkim fanem romantyczny związek, który rozwija się z głębokiej przyjaźni i twoje będzie wyjątkiem. Powiedział, że istnieje ryzyko, aby przejście od przyjaźni do ponad "Romantyczna para. Po pierwsze, twoja dziewczyna może nie chce przyjaźni zmienić. Ona może cię kocham jak przyjaciela, ale nie mają uczuć, które działają głębiej. Inny potencjalny problem z przeprawy przez to, że powinien romantyczna koniec związku, przyjaźń kończy się także dlatego, że ból utraty romans nie może wytrzymać powrót do jak rzeczy kiedyś między wami. Wreszcie, niektóre pary wspaniałe przyjaciół i kiepskie kochanków.

Na Flipside, istnieje wiele korzyści z przeniesieniem przyjaźń romantyczny związek. Jedną z zalet jest to, że oboje już wiedzą "dobre, złe i brzydkie" o sobie nawzajem. Ten poziom akceptacji i zaufania sprawia, że ​​podejmowanie ryzyka warto! Inną korzyścią z rozpoczęciem romans oparty na konieczności stałej przyjaźni jest to, że masz również solidne podstawy z których można budować. Więc skąd wiesz, czy nadszedł czas, aby przejść od przyjaźni do "pary"? Ideałem jest, że miałaby podjąć ryzyko i wspólnie z wami jej poziom zainteresowania w tym zakresie. Zakładam, że przez swoje pytanie, że to się jeszcze nie stało.

Miłość warte doświadczenia jest miłość warta ryzyka. Dla mnie oznacza to, biorąc skok wiary. Aby dowiedzieć się, czy twoja dziewczyna jest zainteresowana podjęciem przyjaźń na nowy poziom, który zamierzasz trzeba ją zapytać. Możesz zaplanować wycieczkę dla dwóch z was, które daje przewagę wskazując na to, jak dobrze zarówno dogadać i jak ważna jest ona w swoim życiu. Podróż nie daje dodatkową korzyść, powinien romans się na horyzoncie, stworzyć okazję przenieść przyjaźń do intymności.

Jeśli planujesz podróż jest trochę przytłaczające, sprawiają, że wycieczka. W pierwszej części dnia, kiedy dwóch z was może zrobić coś, zabawy i przygód i wieczorem może być kolacja, że ​​jest ładne i ciche. Podczas kolacji, można podsumować wydarzenia dnia i wskazują, jak dobrze was dwóch dogadać i ile masz wspólnego. Jak ona zgadza się swoimi punktów i obserwacji, można podjąć największe ryzyko i powiedzieć jej, jak bardzo cenisz ją w swoim życiu, jak zdali sobie sprawę, że dziewczyna jest w prawo, a chcesz realizować te uczucia. Jej odpowiedź powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć, aby ustalić, czy przyjaźń jest gotowy, aby przejść do następnego poziomu.

~~ Lori

Czy rozwiedzionych rodziców są Good Friends

Czy rozwiedzionych rodziców są Good Friends

Jeśli niedawno przeszedł rozwód i mieć dzieci, można się zastanawiać, rozwiedzeni rodzice mogą być dobrymi przyjaciółmi? Odpowiedź brzmi: tak, ale to z pewnością nie jest łatwy i robi trochę wysiłku z obu stron, aby to działało.

Czy rozwiedzionych rodziców są Good Friends: Making to działa dla Dzieci

Jesteś rozwiedziona małżonka, a teraz chcesz wiedzieć, jak można rozwiedzeni rodzice są dobrymi przyjaciółmi? Zostawiłeś współmałżonka powodu, prawdopodobnie dlatego, że nie mógł stać się z nim / nią dłużej. Teraz nie wiem, jak będzie kiedykolwiek w stanie zaprzyjaźnić ze współmałżonkiem, dzięki czemu można kontynuować rodziców dzieci. Oto kilka przydatnych wskazówek, które sprawiają, rodzicielstwa po rozwodzie znacznie łatwiejsze dla was obu:

 • Weź to powoli

Nie pchać się kwestią coraz dobrych przyjaciół. Nawiązywanie przyjaźni po romantycznych relacji wymaga czasu.

 • Niech przeszłość jest przeszłością

Nie przywołać dawne problemy, bo na pewno wywołują emocje, które uniemożliwiają staje przyjaciół.

 • Nie wkładać przycisków

Wiesz, co sprawia, że ​​twój małżonek zdenerwowany, więc staramy się jak najlepiej, aby nie wywołać żadnych przedmiotów, które zaczynają argument. Jeśli to oznacza, że ​​można mówić tylko powierzchownie o rzeczach, niech tak będzie.

 • Trzymaj rozmowy krótkie

Szanse są, jeśli mówić długo, jesteś zobowiązany porozmawiać o czymś, że będzie zdenerwowany siebie. Trzymaj rozmowy koncentrują się więc nie wędrować na terytorium argumentów.

 • Kompromis

Decyzje o wychowaniu dzieci przyjdzie i jedynym drodze do wspólnego rodzica wasze dzieci jest, aby nauczyć się kompromisu. Być może nie lubisz, co twój małżonek uważa za najlepsze dla swoich dzieci, ale trzeba nauczyć się odebrać swoje walki i niech pewne rzeczy przesunąć. Pamiętaj, jeśli nie zagraża dzieciom, być może trzeba powstrzymać czasem.

 • Jasno planów

Zawsze, gdy dzieci mają zamiar pójść gdzieś, upewnij się, że wszystkie informacje są jasne i zrozumiałe.

 • Słuchaj swojego ex

Twój były może mieć pewne problemy z dziećmi i trzeba odpowietrzyć do kogoś, kto rozumie. Współczuć i wspierać, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał sam.

 • Nie staraj się być samotnym rodzicem

Pozyskać pomoc swoim ex, w może być zaskoczony przez jego / jej odpowiedzi są bardziej niż szczęśliwi, aby pomóc.

 • Dołącz ex-małżonka

Jeśli ex chce być częścią życia swoich dzieci, nie wciskać mu / jej się. Otwartość i zapraszając uczyni cię, małżonka i dzieci czują się bardziej komfortowo i bardziej zadowoleni z nowej sytuacji.

 • Nie wprowadzają nowe relacje

Jeśli zaczniesz kimś, nie mów swoim ex. To nie jest właściwe i bez względu na to, czy współmałżonek jest nad tobą, może jeszcze wywołać pewne emocje.

 • Plan spotkań i bez dzieci

Niech dzieci widzą, że ich rodzice są jeszcze w stanie się wokół siebie i być szczęśliwym. Jeszcze lepiej, razem bez dzieci, dzięki czemu można podłączyć na innym poziomie.

 • Przechowywać uczucia w kontroli

Należy pamiętać, romantycznych uczuć, które mogą ponownie wywołać powodu interakcji cywilnych i polubownych masz. Jeśli są zobowiązane do być przyjaciółmi, upewnij się zachować to w ten sposób, co oznacza, żadnych stosunków seksualnych.

Puszczając Guilt

Poczucie winy może uniemożliwić bycie dobrymi przyjaciółmi ze swoim ex-małżonka. Odpuścić winy, należy pamiętać, że priorytetem jest twoje dzieci, co oznacza, że ​​zrobisz wszystko, by dać im stabilne życie rodzinne, nawet jeśli nie rozwód mama / tata nimi. Nie czuj się winny separacji. Większość czasu, to jest gorsze dla dzieci świadkami argumentów między rodzicami. Gdy rodzice nie podejmują kroki, aby zatrzymać argumentując takie jak w rozwód, dzieci uczą się, że argumentując w małżeństwie jest normalne i należy tolerować nie wiem co. Gdy stają się dorośli i wejść w ich własnych związkach, będą czuć się komfortowo, jeśli argumenty nie są normą, a nawet mogą zacząć spory odzyskać status quo. Pomyśl o swoim rozwodzie jako coś dobrego już pokazał swoje dzieci i wyjaśnić im, (jeśli są od wieku), dlaczego zdecydowałeś, że to rozwiązanie jest najlepsze. Nie będzie ich uczyć, że rozwód jest odpowiedź, że uczy ich, że małżeństwo nie ma być chaos, że byli świadkami.

Masz wiarę, a to się stanie

Jeśli ty i twój ex nie są całkiem na miejscu, będących dobrymi przyjaciółmi jeszcze, nie zniechęcaj się. Potrzeba czasu, aby wyleczyć się z rozwodem, a niektórzy ludzie trwać dłużej niż inni. Wystarczy mieć wiarę, że kiedyś ty i twój ex jest gotowy, aby przejść do przyjaźni, będziesz wiedzieć, i to może być łatwiejsze niż myślisz.

Czym jest chemioterapia?

Czym jest chemioterapia? Jak jest procedura przeprowadzona? Dlaczego pacjenci potrzebują i jak niebezpieczne to jest?

Czym jest chemioterapia?

Gdy Czy Chemioterapia ważne?

Chemioterapia jest leczeniem chorób nowotworowych "z trucizn i toksyn, które wytwarzają szkodliwy wpływ na komórki nowotworów złośliwych z relatywnie niższe negatywny wpływ na organizm.

Rodzaje chemioterapii

Toksyna jest nazywany środka chemoterapeutycznego. Farmakoterapia przeciwnowotworowym (chemioterapia) może być przedoperacyjna, pooperacyjne, zapobiegawcze i lecznicze - w odniesieniu do jednej lub innej manifestacji choroby.

Chemotherapist wybiera się metody oparte na różnych kryteriach i czynników, w tym morfologii postaci raka, rozprzestrzenianie choroby, wieku pacjenta, choroby współistniejące, i tak dalej.

Biorąc pod uwagę, że działanie leku ma w dzielących się w nieskończoność komórek chemioterapii jest cykliczny i powtarza się po określonej liczbie dni - w zależności od cyklu komórkowego.

Jak jest Chemioterapia Sporządzono?

Zwykle procedura jest wprowadzenie narkotyków lub spożyciu pigułki kropla po kropli.

Powszechnie wiadomo, że każdy lek, przy pozytywnym efektem terapeutycznym toksyczne mogą powodować niepożądane skutki uboczne. Silne działania niepożądane są zwykle powodem przerwaniu leczenia, ale nie chemioterapia - Leczenie przeciwnowotworowe jest zawsze związane z reakcji toksycznych.

Są one oczekiwane i nie powinno być powodem do przerwaniu leczenia. Chociaż niektóre reakcje zagrażających życiu, w niektórych przypadkach jest możliwe zmniejszenie dawki leku w następnym czasie. To nie oznacza, że ​​nieuchronnie musi wystąpić toksyczne reakcje.

Efekty uboczne chemioterapii

Leki cytotoksyczne zabić najbardziej aktywnych komórek - nie tylko tych z rakiem, ale także komórki błon śluzowych, krwi, szpiku kostnym i gonad.

Najczęściej z powodu chemioterapii pacjent cierpi na wypadanie włosów, nudności, wymioty, uszkodzenie błony śluzowej przewodu pokarmowego (zapalenie jamy ustnej i jest biegunka), a strata krwinek.

Jednak rosną włosy grube, często faliste i innego koloru, nie pozostawiając jedną rozczarowany. Brwi i rzęsy są w pełni sprawny po 2 tygodniach po chemioterapii.

Nudności i wymioty w trakcie chemioterapii nie są podobne do choroby lokomocyjnej. Lek działa na receptory czuciowe jelitowej. W odpowiedzi na to, komórki jelitowe wydzielają serotoninę - środek hormonalny, czasem nazywany "hormonem szczęścia": jej niedobór prowadzi do depresji, a jego nadmiar - do euforii.

Serotonin stymuluje zakończenia nerwowe oraz "lęk" jest przekazywane do mózgu. Ostatnim elementem aktywacji mechanizmu wymioty środek wymioty w głębokich struktur mózgu. Leki przeciwwymiotne, blokują receptory wrażliwe na serotoninę wydalane przez ciało. Ze względu na to, podniecenie nerwowe nie przychodzi do centrum wymiotów, a pacjent nie odczuwa dyskomfortu.