grsail.com

czy pchły kocie gryzą ludzi

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?
Czy twój kot daje pchły?

Właścicieli zwierząt domowych, którzy zastanawiają się, "Czy kot pchły gryzą ludzi?" będzie rozczarowany, aby dowiedzieć się, że odpowiedź brzmi tak. Rzeczywiście, kocie pchły może gryźć ludzi. Co więcej, często robią, dlatego właściwe jest eksterminacja pcheł istotne krokiem w każdy właściciel zwierzaka walce z kocich pcheł.

Czy kot Pchły Ugryź ludzi?

Szanse są, większość ludzi pyta: "Czy kot Pchły Ugryź ludzi?" Zauważyłem kilka małych jasnych czerwone plamy uruchomione w górę iw dół ich rąk lub nóg. To wydaje się więcej niż przypadkowe, ponieważ ich kot został zarysowania sporo niedawno. Co więcej, nie ma wątpliwości co do tego, czy kotek ma pchły, bo widziałam malutkie zwierzątka uruchomione przez ich futro kota. Czy te same brzydkie pchły być odpowiedzialny za swoje dermatologicznego niebezpieczeństwie?

Wiele zwierzęta, które mają dostęp z zewnątrz nabędzie czas pchły do ​​czasu. Psy mogą się pcheł, jak i koty, ale co ciekawe, najczęściej pcheł znaleźć na psy faktycznie pcheł kota. Pchły psów są odpowiedzialni jedynie za około pięć procent przypadków staroci, więc to sprawia, że ​​kot pchły największym wrogiem obu właścicieli psów i kotów.

Ukąszenia pcheł kot może stać się bardzo uciążliwe dla ludzi, którzy mają alergie ugryzień owadów. W takich przypadkach, małe czerwone plamy spowodowane przez pchły nasilać się w duże czerwone kopce, które mogą nawet stać się zarazić. Jest rzeczą oczywistą, że trzeba coś zrobić, aby naprawić sytuację, ponieważ pchły są najczęściej powtarzającym się problemem.

Pozbyć pcheł

Istnieją różne podejścia do walki problem pcheł, ale właściciele zwierząt powinni być świadomi, że prawdziwy problem pcheł nie znajduje się na kota. Tylko są obecne na kota niewielki procent pchły, które atakują swoje ręce i nogi. Zamiast tego, dywan, dywany, meble, a nawet pościel oprócz trawników na zewnątrz są prawdziwymi winowajcami mieszczące te pchły. Jakby sama idea takiego nie pcheł zaludnionego tyle niepokojące, pchły kał również. Flea odchodów wygląda jak małe czarne kropki lub ziarenek piasku, a znajdziesz ten "brud" wszędzie, jeśli nie spotkać się z pchłami głową.

Będziesz pierwszy chcą traktować kota z leczenia pcheł, z jednoczesnym leczeniu swój dom i ogród. To może być nieco skomplikowane, bo nie tylko trzeba się martwić o żywych pcheł, będzie trzeba także czuwać nad jaj pcheł leżały na swoim zwierzakiem. Jaja te ukrywają się w dywany i pościel. Łatwe szybkie poprawki jest wezwać exterminator który może spryskać powierzchnię wewnętrzną i zewnętrzną, ale leczenie nie wystarczy. To trwa tydzień dla jaj do wylęgu, więc będziemy chcieli, aby zaplanować kilka kolejnych wizyt.

W swoim domu, będziemy chcieli, aby dokładnie odkurzyć i oczyścić swoje zasłony i pościel. Wszelkie miękkie ciepłe miejsce, które wydaje się być przychylnie nastawieni do pcheł powinny być podejrzany, a więc oczyścić. Jeśli jesteś naprawdę zrób-to-sam rodzaj osoby, CatsofAustralia.com opublikowała doskonały artykuł na temat właściwego dla pcheł eksterminacji właścicieli zwierząt domowych. Proces ten musi być wykonane z najwyższą starannością, ponieważ po zakończeniu niechlujnie, będzie koniec z powrotem do punktu wyjścia. Ważne jest również, aby pamiętać, że ukąszenia pcheł na temat użytkownika lub swojego zwierzaka nie są nieszkodliwe. Nadmierne ukąszenia mogą powodować anemię u zwierząt domowych, i nie zapomnij, że pchły często żywić własne pasożyty, a nawet może rozprzestrzeniać tasiemca!

Musisz ciężki odkurzacz obowiązek zająć resztę sierść i pcheł, że resulst od zachwaszczenia. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, Dyson zwierząt jest jednym z najlepszych na wdychanie wszystko z domowych włosy do trwałych cząstek stałych. Odkurzanie często z maszyną jakości w trakcie i pomiędzy eksterminacji chemicznych jest twoja druga linia obrony.

Jeśli nie jest to Twoja pierwsza bitwa o kocie pchły, można też rozważyć ograniczając kotka do wewnątrz pomieszczeń. Wielu hodowców kotów nie sprzedaje kociąt do domów, które promują bezpłatne roamingu zwierzęta, więc nie będzie osamotniony w swoich wysiłkach.

Przeciążenie chemiczna

Bądź przygotowany, czy bombardują domu samodzielnie lub wynajęcie exterminator do rozpylania dół zaatakowanych obszarów, do czynienia z dużą ilością środków chemicznych. Istnieją naturalne środki owadobójcze, ale trzeba przedyskutować z Exterminator, które opcje są skuteczne przeciwko pchłom. Niezależnie od tego, należy wietrzyć domu po zagładzie, aby ułatwić oczyszczenie swoje powietrza.

Ekspert Wywiad: Jak czyścić swój dom

Ekspert Wywiad: Jak czyścić swój dom


W tym ekspertów wywiadu: jak oczyścić swój dom, poznać Julie Edelman autor przypadkowego Gospodyni i przedsiębiorca w swoim rodzaju. Miłość wiedzieć czyszczącej Heather Długi usiadł z Julie, aby omówić czyszczenie obronną, jak utrzymać dom i pozostać przy zdrowych zmysłach, a także kilka wskazówek na temat działań ekologicznych.

Poznaj Julie Edelman Expert Wywiad: Jak czyścić swój dom Autor

Julie Edelman jest mama, przedsiębiorca i autor. Ona wie wszystko o czym zajęty i robi rzeczy, w biegu. Wie też, jak to jest patrzeć na domowych piętrzą się i uczucie chrzęst nie mieszka się do niektórych wewnętrznych oczekiwań.

Podczas korzystania z klauzuli: "czyszczenie obronną," co to znaczy dla Ciebie? Co stanie się, oznacza dla innych przypadkowych gospodyń domowych?

Jak powiedział Oscar Wilde, "Człowiek (i kobieta) powstał na coś lepszego niż przeszkadza brud", więc staram się robić proste rzeczy, aby zminimalizować swoje toksyczne stref (łazienka i kuchnia) z niosącym, pleśni i bakterii oraz stref nietoksycznych ( przestrzenie mieszkalne) brudu i kurzu bunny darmo.

Na przykład, jestem wielkim zwolennikiem używania produktów codziennego użytku, które już masz, takich jak ocet - który może zabić 90 procent bakterii i ponad 80 procent grzybów i pleśni. Dlatego trzymam sprayem z 3: 1 wody do mieszanki octu w moim prysznicem i pod moim kuchennym zlewie. Co do cudów przechowywania zakupionych, uwielbiam dezynfekcji chusteczki i używać ich jak tkanek oczyścić moje liczniki, przełączyć płyty, klamki i nic innego w zakres przesuwając.

Aby ograniczyć do minimum brud i wilgoć mam chłonne maty wewnątrz i na zewnątrz wszystkich entranceways; wosk moje meble przed kurzem w zatoce i używam dekoracyjne maniaków, takich jak świeże kwiaty, zdjęć i świec zapachowych, aby utrzymać uwagę od tych ślicznych króliczków nie tak pyłu, kiedy mam gości nad!

Co to oznacza dla mojego faceta, czy jest to koci przypadkowych gospodynie to robią tylko tyle czyszczenia i nie podkreślają nad robi kompletne czyszczenie podłogi do sufitu, które pomogą im utrzymać dom, zdrowie psychiczne i manicure!

Przejdź Green Cleaning

Więcej domów będą zielone i przy użyciu wszystkich naturalnych produktów do czyszczenia domu. Julie Edelman współpracuje z Go Green Expo i wspiera bardziej ekologicznego czyszczenia.

Pracujesz z Go Green Expo. Jakie rady możesz zaoferować żony, matki, córki, ojców i innych ludzi, którzy mają do czyszczenia na bycie bardziej ekologiczny środek czyszczący? Czy jest to łatwe przejście?

Kluczem tutaj jest moja ogólna filozofia na kontaktach z naszych domów i rodziną jest keep it real: Nie są zamierza przeznaczyć kwadraty toalety, jak mój ulubiony piosenkarka Sheryl Crow zasugerował, ponieważ stworzy więcej prania z naszych najmłodszych ani nie mają stać się królową Zielona noc. Ważne jest to, że robimy to płynnie i zmiksować go do naszego codziennego życia, aby pomóc uratować naszą planetę jeden wat, kroplówkę lub produktu papieru na raz.

Na przykład, jeśli już przy użyciu dobrych ole Thomasa Edisona żarówki czekać, dopóki nie stosować je wszystkie albo cios, a następnie zastąpienie ich żarówkami kompaktowymi; gdy nie masz przy użyciu lokówki odłącz go od jak ładowarki do telefonu komórkowego, iPod, BlackBerry, laptop oraz inne urządzenia w domu oni opróżniania energię, jeśli są podłączone do gniazdka. Chodzi o równowagę i nie podkreślając-jak czyszczenie wystarczy, aby utrzymać dom, rodzinę, zdrowie psychiczne i manicure samo jest bardziej przyjazny dla środowiska, zrobić to w taki sposób, że komplementy swój styl życia, po prostu staramy się być zielone: ​​dość!

Making czas dla siebie

W naszym wywiadzie ekspertów: jak oczyścić swój dom, Julie omawia patrząc po sobie. Dom dozorcy (moms i więcej) może podkreślić siebie i swoje rodziny na próbując dorównać wyidealizowanym obrazem.

Jak Moms mogą zarobić więcej "ja" czas w okolicach swoich prac domowych, prac domowych i sprawunki

Przez mieszanie domowych w naszych codziennych czynnościach: Na przykład, gdy jestem pod prysznicem trzymam tego rozpylacza z octu i wody w ramionach dotrzeć do tak można czyścić jak pysznić; Ciągle dezynfekcji chusteczki na mojej łazience i kuchni liczników, więc mogę wyczyścić klamki, liczniki, tablice przełączników i baterie, a ja jestem yakking na telefon z moją mamą lub BFF; i umieścić krem ​​do golenia na moich lusterkach jak jestem golenia nóg do czyszczenia i zachować je mgła darmo. A lista jest długa!

Dla mamy, która jest żonglerka pięcioro dzieci, karierę i gospodarstwa domowego, co jest pierwszą rzeczą, że musi w swoim arsenale, aby zachować jej zdrowy rozsądek w ryzach?

Brudne martini o 5:00, który sprawi, że jej dom wygląda dość czyste! Żartuje bok, ona i wszyscy musimy zdać sobie sprawę, że nie mamy na to wszystko zrobić. Nie jesteśmy cały Martę, ani nasze matki, ani naszego najlepszego przyjaciela i jak podchodzimy do tego, co z miłością nazywają te "porządki wwierconych" jest bardzo indywidualne. Poznać i uwierzyć, że to, czy potrawy są pozostawione w zlewie lub w łóżku zostawiła nieutwardzona pewnego dnia to jest w porządku. Robimy najlepsze, co możemy podano, kim jesteśmy. Nasz najlepszy jest wystarczająco dobry, tak długo jak nasze rodziny są zdrowe i możemy go znaleźć w sobie na uśmiech.

Każdy ma jakieś chore, że wolałabym nigdy, przenigdy nie robić, a nawet mogą się ociągać go do końca, co by to było udręką dla Ciebie?

Czyszczenie tron ​​rodziny tj toaletowy cleaning-kopalnia wygląda cel paint ball i czy mogę to chciałbym zostawić, ale jest numero uno toksyczne strefa w moim domu to nie jest rzeczywistość. Dlatego włożyłem modnych i funkcjonalnych polka dot różowy i rękawice, upuścić dwa tabletek musujących do miski do fizz i usunąć kupy i świst na warunkach rynkowych, a następnie jednym ruchem i wytrzeć moje ulubione jednorazowe muszli toaletowej pędzla!

Następny Up przypadkowego Gospodyni

Aby podzielić się bardziej proste i szybkie sposoby konserwacji naszych domach, zdrowie psychiczne i manicure! Co najważniejsze naprawdę chcą "rozłożyć" i oświecić rękawicę, rozrywki i utrzymać upoważniające gospodynie przez TV, radio, na linii i wnosząc nowe podejście do rozwiązywania tych pracach, które nudzą, który jest jednym z powodów, dla których tworzony modne i linia produktów funkcjonalnych, utrzymania domu, który będzie debiutujących na wiosnę, które są zarówno ja i ekologiczny. To czas, kiedy czułem się dobrze, nie winni, robi tyle, w porównaniu próbuje zrobić wszystko. Musimy zachować to realne i wziąć oddech, trochę czasu i uśmiech, jak radzimy sobie z naszym życiu na co nazywam Hysteria Lane-mamy tylko jedno życie i musimy żyć i zasługują na to na tyle dobrze!Miłość wiedzieć Czyszczenie pragnie podziękować Julie Edelmana za poświęcenie czasu, aby porozmawiać z nami i życzymy jej wielkie szczęście na jej podróży na i poza Hysteria Lane. Sprawdź jej stronę internetową po więcej informacji na temat tego, co jest obok Julie!

Rzut Koc elektryczny

Rzut Koc elektryczny


Przechowywać przytulny i ciepły w dowolnym miejscu w domu z elektryczną koc rzutów. Te mniejsze wersje koc elektryczny jest bardziej mobilny i bezpieczniejszy w użyciu niż wcześniejszych wersjach ogrzewanych elektrycznie koce.

Historia Koc elektryczny

Elektryczny koc został wynaleziony w 1912 roku przez amerykańskiego lekarza Sydney I. Russell. Koc został zaprojektowany pod-koc do ogrzewania łóżko z pod kołdrą. Na początku 1920 roku, koce elektryczne były wykorzystywane w sanatoriów zachować chorych na gruźlicę wygodne, ponieważ ich łóżka były często przenoszone na zewnątrz, aby mogli dostać świeże powietrze. Koce pomógł utrzymać je ciepłe i wygodne na chłodne dni. Wczesne koce elektryczne były określane jako "ocieplenie" lub "poduszki podgrzewane kołdry".

Pierwsze automatyczne koce elektryczne zostały wynalezione w 1936 roku oddzielna regulacja termostatu okazało koce i wyłączać, aby dostosować się do wahań temperatury pokojowej. Koc również wyłączyć, jeśli termostat wykryte hot spot. Termostat sterowany koce zostały ostatecznie zastąpione w połowie 1980 roku przez reostatów.

Jak Elektryczne Rzuć Kołdry Praca

Wewnątrz koc elektryczny lub rzut są podgrzewane cewki, które są właściwie izolowane przewody przyszyte do wewnętrznej tkaniny. Potencjometr jest wbudowana monitora, który wykrywa, że ​​ciepło generowane przez koc i ciepło ciała użytkownika. Urządzenie to zapewnia nawet ogrzewanie bez tworzenia gorących punktów. Elektryczne rzuca mają regulowaną kontrolę temperatury, który pozwala wybrać pomiędzy trzema lub więcej ustawień ciepła. Wiele z nich jest również wyposażony w trzy godziny automatycznego odcięcia.

Rozmiar Różnica między narzuty i pledy

Rzut koce są mniejsze, ponieważ są wykonane dla jednej osoby. Standardowy rozmiar dla rzut to 50 cali na 60 cali, w porównaniu do koc elektryczny podwójnej wielkości, która mierzy 62 cali 84 cali autorem. Podobnie jak w przypadku większych koce elektryczne, można użyć rzut elektryczny rozgrzać swoje łóżko, umieszczając go pod swoje narzuta lub kołdrę przed emeryturę na noc.

Zaletą jest to, że rzuca elektryczne są wystarczająco małe, aby korzystać w dowolnym miejscu w domu, że chcesz się przytulać się i utrzymać ciepło, takich jak kanapy, fotela czy nawet krzesło worek fasoli. Z stylów projektantów, takich jak paski zebry i grafik lamparta, ogrzewane rzut może również dodać dekoracyjny akcent do każdego rodzaju mebli.

Korzyści zdrowotne

Wielu ludzi korzysta z koców elektrycznych ze względów zdrowotnych, ponieważ koce elektryczne mogą być stosowane do bezpośredniego leczenia cieplnego, podobne do wkładki grzewczej. Po zastosowaniu ciepła do mięśni, zwiększa przepływ krwi w organizmie, rozluźnia mięśnie, co z kolei znacznie łagodzi ból i zwiększa zakres ruchu. To może korzystać ci, ból pleców, zapalenie stawów i fibromyalgia.

Ciepło generowane przez koce elektryczne może również pomóc alergikom. Bieganie grzejniki w domu, czy to centralne grzejniki ciepła lub kosmicznych, osusza powietrze. Gorące, suche powietrze może być drażniące dla systemu oddechowego i nasilać alergie spowodowane roztocza i sierść zwierząt domowych. Korzystanie z podgrzewaną rzut pozwala zachować swoje grzejniki odwrócił się i oddech w chłodniejsze powietrze.

Starsze koce elektryczne są niebezpieczne w użyciu, szczególnie dla osób z niepełnosprawnością, które utraciły wartość uczucie w każdym z ich końców. Te koce mogą łatwo spowodować oparzenia poprzez tworzenie hotspotów, że osoba nie może czuć. Od wprowadzenia reostat technologii, nowsze modele są bezpieczniejsze dla osób starszych i niepełnosprawnych w użyciu. Jednak wciąż należy zachować ostrożność podczas korzystania z tych koce na ludzi z zaburzeniami czucia i ruchu, ponieważ ich skóra może być bardzo delikatne i wrażliwe. Upewnij się, robić kontrole skóry często, aby uniknąć obrażeń.

Style

Te przytulne ocieplenie elektryczne rzuty są w wielu atrakcyjnych stylów i kolorów. Najbardziej popularnym materiałem do tego typu koc jest polar. Jest teraz jeszcze rzut elektryczna z rękawami, podobny do Snuggie. Można również znaleźć te koce z granicami satyny.

Niebo jest dość dużo limitu jeśli chodzi o kolory koce elektryczne. Nie są już one dostępne tylko w kolorze niebieskim lub białym. Możesz wybrać solidną kolorze koc lub wydruku, takie jak chusta lub leopard print. Niektóre z popularnych marek elektryczne rzuca to:

 • Promień słońca
 • Sealy
 • Perfect Fit
 • Warmspun
 • Microfleece
 • Uroda Rest
 • Biddeford

Gdzie kupić

Te ogrzewane koce rzut sprzedawane są niemal wszędzie można znaleźć pościel lub koce. Korzystanie koce elektryczne pomaga zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, ponieważ można włączyć termostat pieca w dół i wciąż zmarznąć pod rzutu. Następujące sprzedawców online mają dobry wybór elektrycznych rzuca:

 • Walmart
 • JC Penny
 • Nadmiar zapasów
 • Comfort House

Nie ma powodu, aby być zimno w domu, gdy kupisz przytulne, koc elektryczny rzut.

Pre-Workout Przekąski: Dobry czy zły pomysł?

Czy jesteś jednym z tych ludzi, którzy uważają, że pracuje się na pusty żołądek pomoże spalić tłuszcz? Pomyśl jeszcze raz! Przed treningiem przekąskami jest równie ważne, jak pracuje się! Pomyśl o tym: że jedna godzina spędzić pocenie się na siłowni, czując pieczenie i pompowanie tętno, wszystko stonować swoje mięśnie. Ale jeśli nie dbają wystarczająco o podsycaniu tych mięśni, czy naprawdę myślisz, że jesteś zobaczymy żadnego z oczekiwanych rezultatów? To jak próbuje uruchomić samochód, nie wystarczy fuel-- po prostu nie działa.

Co to jest mięśni?
Mięśnie są źródłem energii, które dyktuje nasz metabolizm. Im więcej masz mięśni, tym więcej tłuszczu kalorii spalanych co twoje ciało szczupłe i stonowanych. Jak wszyscy wiemy, białka są budulcem dla naszej beztłuszczowej masy mięśniowej. I stała podaż dobrej jakości białka w czasie pomaga budować nowe mięśnie. Ale jeśli chodzi o wypracowanie, potrzebujemy trochę natychmiastowe źródło energii, która pomoże nam wcisnąć do ostatniego przedstawiciela z dużą intensywnością i pomóc nam zachować i uzupełnić istniejące masy mięśniowej. To jest, gdy złożone węglowodany są w na zdjęciu, preferowanym źródłem energii dla procedur treningu siłowego.

Oto kilka dobrych przykładów:
Owoc - najlepsza przekąska dla sesji rano treningu.
1 jabłko, 1 mały banan, 1/2 c jagód itp 15-30 min przed treningiem.
Nie tylko zapewniają wystarczający źródłem natychmiastowej energii, ale również są bogatym źródłem witamin i minerałów (witamina-c, karoten, potas, itp), że uzupełnienia mięśni i Spike metabolizm.

Pełnoziarnistych produktach 1-11 / 2 godziny przed treningiem
Mąka owsiana, lub dobrej jakości zimne płatki z co najmniej 3 g błonnika (np: Kashi Golean, Post rozdrobnione pszenicy, Kashi serca do serca) z chudego mleka, lub chleb wysokiej włókna jak Ezechiela z łyżeczką masła lub lite naturalne masło orzechowe, dobre połączenie aminokwasów roślinnych na podstawie i błonnika poczuć radość, że aż do ostatniej rep.

1/2 c z niskotłuszczowy jogurt z łyżeczką miodu 1 / 2-1 godziny przed treningiem.
Miód utrzymuje pęd glukozy na kolce energii, a także jest dobrym źródłem przeciwutleniaczy mikro-mineralnych (chrom). Podczas laktoza jogurt trzyma pełne wystarczy przetrwać trening.

1/2 szklanki marchwi, selera lub kije brokuły, z TBS z hummus lub dip jogurt jak tzasiki. Te światła węglowodany są dobre połączenie umiarkowanej ilości włókien (2-3grams) i przeciwutleniacze.
100-150 kalorii lub muesli nakrętki bar z umiarkowaną ilością błonnika (2-3 g), jak bar Kashi, Luna, Pria, itp 1 / 2-1 godziny przed treningiem.

Pamiętaj, że paliwo mięśnie, a mięśnie będą spalić tłuszcz, głodować mięśni i wszystkich tracisz jest odcień ciała, a nie tłuszczu!

Mężczyźni nie znacie swoje ciała Własnych

Mężczyźni są tradycyjnie lepiej poinformowani o różnych urządzeń. Na przykład, mogą spędzać godziny ustalające coś pod maską samochodu, czując się dość pewny siebie wśród bogactwo szczegółów. Jednak mężczyźni rozumieją elementy samochodu znacznie lepsze niż ich anatomii. Badanie wykazało, że dla wielu ludzi, ich ciało jest tajemnicą.

Mężczyźni nie znacie swoje ciała Własnych

Człowiek wie, że jego samochód lepiej niż własne ciało

90% mężczyzn, co jest pod maską samochodu, ale nie więcej niż 40% są świadomi własnej fizjologii, jak stwierdził Federalnej post w odniesieniu do ekspertów z Wielkiej Brytanii. Badanie przeprowadzili zaangażowanych 1500 osób. Powodem badania był wzrost częstości występowania chorób przenoszonych drogą płciową, więc naukowcy postanowili sprawdzić, czy wystarczająco dużo ludzie są świadomi, jak utrzymać zdrowie seksualne.

Prowadzący badania dr Tom Brett, powiedział, że prawie wszyscy respondenci byli szczęśliwi, aby porozmawiać o szczegółach wewnętrznej samochodu, a oni łatwo znaleźć wskaźnik poziomu oleju lub kaloryfer w ciągu kilku sekund. Ale jak tylko lekarze zaczęli prosić właścicieli samochodów o własnym ciele, większość respondentów zaczerwienił się i coś zrozumiałego nie mógł powiedzieć.

Mężczyźni w Zdrowia Seksualnego

Brett opowiada o szokujących wyników badań. Trudno w to uwierzyć, ale niektórzy mieszkańcy sugerują, że wytrysku kanały może znajdować się w uszach. 20 mężczyzn rozpoznał objawy odwodnienia objawów chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak kiła i rzeżączka. Młodzi ludzie twierdził z przekonaniem, że seks z jednym partnerem, nie może prowadzić do chorób przenoszonych drogą płciową (choroby przenoszone drogą płciową), więc stosowanie środków ochronnych nie jest wymagane. Takie odpowiedzi zaszokował grupę badawczą.

Co powoduje zaburzenia erekcji - Men Odpowiedz

Lekarze nie mniejszy szok doświadczył po tym jak poznałem odpowiedzi respondentów na pytanie o przyczyny zaburzeń erekcji.
Odpowiedzi, w szczególności zawiera następujące elementy:

 • Problemy z erekcją są konsekwencją ciepła;
 • zdarzają się z powodu ESTOWANIE pikantne żywności;
 • problem jest spowodowany przez obcisłe dżinsy;
 • zaburzenia erekcji jest sprowokowana masturbacji.

Co powoduje impotencję?

Zaburzenia erekcji to problem tysięcy ludzi na całym świecie, ale lekarze lament, że wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z przyczyn zaburzeń erekcji. Ani obcisłe spodnie, ani zadowolenie z siebie to główne przyczyny problemów z seksem. Eksperci twierdzą, że przyczyny psychologiczne można winić za to: stres, napięcie, i brak pewności siebie. Ponadto, zaburzenia erekcji może wskazywać na konieczność leczenia serca.

Kiedy dowiedział się, że brytyjscy lekarze tylko 40% respondentów zna strukturę męskich narządów płciowych, postanowili opublikować prospekt dla mężczyzn do zrekompensowania braku tak potrzebnej wiedzy (swoją drogą, ta wiedza może być w naszym Encyklopedia).

Czy Smoczki Dobry lub zły

Czy Smoczki Dobry lub zły
Smoczek użycie jest kontrowersyjne.

Nowe matki uzyskać wszystkie rodzaje kolidujący i często znajdują się pyta: "Czy smoczki dobry czy zły?" Należy użyć smoczka z dzieckiem, czy nie?

Dlaczego ludzie Użyj smoczki

Kilka powodów, dla różne opinie wśród rodziców dotyczących używania smoczka jest fakt, że nie każde dziecko jest rodzicielstwo Przykładem tego samego i nie każdy jest identyczny. Na poziomie osobistym, matki, która ma dziecko, które śpi w nocy w ciągu pierwszego miesiąca najprawdopodobniej mają inne zdanie niż matka, która ma kolki niemowląt. Inni mogą używać smoczka, ponieważ ich matka jednego. Najważniejsze jest to, że ci, którzy używają smoczka zrobić, aby "uspokoić" ich dziecka lub małego dziecka.

Ten wgląd dotyka jedynie końcówkę emisji nad tym, czy nie używać smoczka. Oto kilka innych aspektów, które wzbogacić debatę:

Argumenty za Korzystanie smoczki

 • Smoczki i SIDS -Niektóre ludzie kupują smoczki, ponieważ wierzą, że za pomocą smoczka zmniejsza ryzyko zespołu nagłej śmierci niemowląt (SIDS). Jest to zwykle dlatego, że dzieci, które są podane smoczka przy zasypianiu nie śpią tak głęboko, jak dzieci, które nie korzystają z smoczka.
 • Lepsze niż ssanie kciuka -SOMe sonogramy pokazują dzieci ssania kciuka w łonie matki. Potrzeba ssą jest silniejszy w niektórych niemowląt niż inne. Jeszcze jeden powód, rodzice mogą wybrać stosowanie smoczka jest, aby zapobiec ssanie kciuka zwyczaj; jednak, że argument jest otwarty na więcej dyskusji.
 • Smoczki dla wcześniaków -Hospitals sugerują, że wcześniaki, które są podane smoczki wydają się lepiej rozwijać.
 • Smoczki są przeciwbólowe stres -Professionals również rozważyć smoczek być przedmiotem przejściowy. Jako takie są one uważane do pomocy dzieciom w czasie regulacji uwalniania stresu w nowych sytuacjach.

Argumenty przeciwko stosowaniu Smoczki

Są ludzie, którzy wskazują na problem "sutek zamieszania", kiedy dziecko opieki podano smoczka. Ten problem nie występuje w przypadku niektórych niemowląt karmionych piersią, które są podane butelek lub smoczki, ale to nie jest problem całej płyty dla wszystkich dzieci.

Czy Smoczki Dobry czy zły: Sprzeczne informacje

 • Smoczki i infekcje ucha -A badaniu przeprowadzonym przez Akademię Stomatologii Ogólnej sugerują, że stosowanie smoczków prowadzi do infekcji ucha, ponieważ "powoduje słuchowe rury stać wyjątkowo otwarte."
 • Smoczki może prowadzić do szelki -Podczas niektórzy rodzice używać smoczka zatrzymać ssaniu kciuka, badania zlokalizowane powyżej również pokazuje, że długotrwałe stosowanie smoczka może prowadzić do tych samych problemów, jak ssanie kciuka. Problemy te obejmują:

  • Niewłaściwe wzrost ustach
  • Nieprawidłowe ustawienie zębów
  • Zmiany w kształcie dachu ustach

Wszystko to prowadzi nas z powrotem do pytania: Czy smoczki dobry czy zły? Z sprzecznych informacji, to sprowadza się do kwestii wyboru ze strony rodziców. Niektórzy pediatrzy są przeciwko nim, a inni je polecam. Aby pomóc się zdecydować, oto kilka innych faktów do wzięcia pod uwagę:

 • Karmienie piersią jest najbardziej skutecznym sposobem, aby uspokoić i spokój niemowlęta.
 • Smoczki są skuteczne wyciszenie płaczące niemowlęta i małe dzieci.
 • Smoczki pomóc dzieci zasnąć i pobytu w sen.
 • Smoczki przyczyniają się do złej higieny, ponieważ są one ponownie wykorzystywane bez czyszczenia.

Najważniejsze jest to, że smoczek powinien być wykorzystane do zaspokojenia malucha potrzebę ssać. W porównaniu do ssania kciuka, jedna z korzyści jest to, że smoczek może być w końcu zabrano dziecko. Jednak, smoczek może trenować dziecko myśleć, że płacz jest niedopuszczalne zachowanie, które jest główną formą noworodka komunikacji. Jeśli zdecydujesz się używać smoczka, należy uważać, aby go nie nadużywać. Może to ograniczyć komunikację dziecka, gdy potrzeba należy się zająć.

Trzymaj Pacifier Wyczyść

Jeśli zdecydujesz się używać smoczka, ważne jest, aby utrzymać go w czystości. Dla niemowląt, smoczek care powinien zawierać codziennego czyszczenia we wrzącej wodzie lub może być oczyszczony przez prowadzenie ich przez zmywarkę do naczyń. Gdy dziecko jest sześciu miesięcy-stary, smoczek może być myte codziennie w ciepłej wodzie z mydłem i spłukać dobrze.

Jak umyć Koce

Zapytał: Jak czyścić rozmytych koce? Wiesz, koce, które są bardzo miękkie ... bez ich rujnuje? Mam ten niezwykle miękki koc, że będę mieć do mycia, ale martwię się o zrujnowanie jej miękkość.

Miękkie, puszyste koce są najlepsze rzeczy tulić się w zimny wieczór. Istnieje wiele różnych miękkich koców, a wszystkie dostępne są dość łatwe do czyszczenia. Proste kroki można podjąć, aby zachować swoje koce miękkie przez długi czas.

Jak czyścić Runa i mikrofibra Kołdry z polaru

Koce polarowe są w różnych poziomach jakości. Niższej jakości polar wola pigułki i szybko straci swoją miękkość w dotyku. Wyższe koce polarowe jakości, często oznaczone jako "Ultra Plush" nie będzie w ogóle pigułki i pozostają miękkie. Aby zachować swoje koce polarowe miękkie, należy przestrzegać następujących zasad prania.

Potrzebne będą:

 • Proszek do prania
 • Płyn do zmiękczania tkanin
 • Suszarka do bielizny lub Clothesline

Czyszczenie kroki:

 1. Wlać odpowiednią ilość detergentu do prania do pralki do obciążenia koc.
 2. Umieść koc w pralce.
 3. Umyć się na delikatnym cyklu przy użyciu zimnej wody.
 4. Podczas cyklu płukania, dodać odpowiednią ilość płynu do zmiękczania tkanin.
 5. Powieś koc i pozostawić do wyschnięcia. Zapobiegnie to pilling, które jest spowodowane z tkaniny tarcie przeciwko sobie w suszarce.

Jak czyścić wełniane koce

Potrzebne będą:

 • Łagodnego detergentu do prania, takie jak Woolite
 • Wieszak do suszenia

Czyszczenie kroki:

* Sprawdź tag opieki na wełniany koc przed czyszczeniem. Jeśli jest to oznaczone jako sucho tylko, to nie tylko to. Jeśli spróbujesz go umyć, może zmniejszyć lub utracić miękkość.

 1. Po pierwsze, upewnij się, że koc można prać w pralce.
 2. Umieścić ją w pralce z łagodnym detergentem.
 3. Umyć się na delikatnym cyklu z zimną wodą.
 4. Zatrzymanie wirowania po 1 minucie wirowania tak koc nie zostanie rozciągnięty kształt.
 5. Pozostawić do wyschnięcia przez wiszące na suszarce. Nigdy nie należy umieszczać koc wełniany w ogrzewanym suszarki, ponieważ będzie kurczyć.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • Twarda woda może prowadzić do szorstkich kocach. Dodaj zmiękczacza do wody, ile potrzeba, aby pomóc zachować swoje koce i ubrania, miękkie i wygodne.
 • Jeśli koc ma tendencję do "rzucić" w pralce, należy umieścić go w dużym poduszkę, a następnie umieścić go w myjni.
 • Należy unikać korzystania z arkuszy suszarka na miękkich koców. Te pozostawić powłokę, która może prowadzić powierzchni koca, aby czuć się szorstka.
 • Jeśli wydaje się, że powłoka na swoje koce, które czynią je szorstki, spróbuj użyć dodatkowy cykl płukania, aby zapewnić wszystkim detergentu jest usuwany.

Jak umyć Koc elektryczny

Zapytał: Jak czyścić elektrycznego koca? Straciłem kierunki dostarczonymi z kocem. Jestem pewien, że mogę użyć wałka pozostawiającej włókien, aby usunąć włosy psa, ale nie dbać o zapachu psa.

Koce elektryczne są wspaniałe do utrzymania ciepła w chłodne dni oraz zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Niektóre warować na pomysł postawienia żadnych "elektryczny" do pralki, ale w tym przypadku, jest to bezpieczne i powszechnie stosowane.

Pralka

Potrzebne będą:

 • Łagodny środek do prania
 • Pralka

Kroki, aby umyć Koc:

 1. Rozpocznij odłączając koc.
 2. Połóż go na powierzchni łóżka lub rozłóż na podłodze w celu wykrycia słabych obszarów i dziedzin uszkodzenia.
 3. Zbadaj obie strony wszelkich miejsc, które przewody są wywiercenie przez materiał lub materiał staje cienka i może oderwać.
 4. Jeśli nie ma śladów uszkodzeń, jesteś ustawiony do przodu. Jeżeli istnieją obszary o uszkodzeń, będzie konieczne, aby je naprawić przed czyszczeniem.
 5. Usuń pole sterowania i kabel z kocem. Będą one ulec uszkodzeniu i bezużyteczne, jeśli zanurzona w wodzie.
 6. Umieść koc w pralce razem z łagodnym detergentem. Jeśli koc nie zmieścić się w urządzeniu, należy rozważyć zastosowanie maszyny o dużej pojemności na Laundromat lub ręcznego mycia koc.
 7. Ustaw kontroli na delikatnym cyklu za pomocą zimnej wody.
 8. Następnie pozwolić do napełnienia wodą i mieszać kilka minut w celu wymieszania środka piorącego w wodzie.
 9. Jeśli koc jest zabrudzona, zatrzymać maszynę w tym miejscu i pozostawić do wchłonięcia przez kilka minut.
 10. Włącz urządzenie ponownie i uruchomić ją przez kilka minut.
 11. Często nie jest to konieczne, aby umyć koc dla całego cyklu prania i pobudzenie może być trudne na delikatnych przewodów i wewnętrznych elementów.
 12. Zatrzymać maszynę po kilku minutach prania i przekazania go do cyklu płukania.
 13. Pozwól cykle płukanie / wirowanie uruchomić normalnie.
 14. Po zakończeniu mycia koc, najlepiej jest pozostawić do wyschnięcia.
 15. Jeśli nie ma czasu lub miejsca, aby to zrobić, należy umieścić go w suszarce, dopóki nie jest wilgotne suche.
 16. Usuń go i położyć go w całej kanapie lub rozłóż na podłodze, aby umożliwić jej dokończyć suszenie.
 17. Gdy jest zupełnie sucha, wymienić moduł sterujący i podłączyć i odesłać go do łóżka do użytku.

Mycie rąk

Potrzebne będą:

 • Łagodny środek do prania
 • Wanna

Kroki, aby umyć Koc:

 1. Rozpocznij odłączając koc.
 2. Połóż go na powierzchni łóżka lub rozłóż na podłodze w celu wykrycia słabych obszarów i dziedzin uszkodzenia.
 3. Zbadaj obie strony wszelkich miejsc, które przewody są wywiercenie przez materiał lub materiał staje cienka i może oderwać.
 4. Jeśli nie ma śladów uszkodzeń, jesteś ustawiony do przodu. Jeżeli istnieją obszary o uszkodzeń, będzie konieczne, aby je naprawić przed czyszczeniem.
 5. Usuń pole sterowania i kabel z kocem. Będą one ulec uszkodzeniu i bezużyteczne, jeśli zanurzona w wodzie.
 6. Napełnij wannę zimną wodą i dodać niewielką ilość delikatnego prania.
 7. Gdy zbiornik jest napełniany, to koc w wodzie i przenieść ją tak, że jest całkowicie zanurzony.
 8. Pozostawić do wchłonięcia koc na kilka minut. Pozwalają dłużej, jeśli są bardzo zabrudzone koc.
 9. Następnie mieszać koc w wodzie rękoma, aby pomóc oczyścić i usunąć wszelkie zabrudzenia.
 10. Spuść wodę z mydłem i spłukać koc dobrze. Często pomocne jest, aby korzystać z prysznica do płukania.
 11. Spłucz co najmniej dwa razy, trzy, czy jest dużo mydła.
 12. Wycisnąć koc po każdym płukaniu w celu usunięcia nadmiaru wody i mydła. Unikać załamując koc może uszkodzić delikatne przewody i wewnętrzne funkcjonowanie kocem.
 13. Po zakończeniu płukania koc, wycisnąć tyle wody, ile zwykle.
 14. Powiesić do wyschnięcia koc. Wygodne miejsce, żeby go powiesić jest tuż nad prętem zasłona prysznicowa. Gdy jest on przeważnie suche, mogą one być przekazywane do bardziej dogodnym miejscu.
 15. Usuń go i położyć go w całej kanapie lub rozłóż na podłodze, aby umożliwić jej dokończyć suszenie.
 16. Gdy jest zupełnie sucha, wymienić moduł sterujący i podłączyć i odesłać go do łóżka do użytku.

Dodatkowe Porady i pomysły

 • O ile nie jest to wyraźnie stwierdzone, że koc należy czyścić chemicznie, unikać go, ponieważ przewody i wewnętrzne funkcjonowanie może zostać uszkodzone przez rozpuszczalniki.
 • Choć duża pojemność podkładki handlowe są doskonałe do mycia koce, nie wyschnie elektryczny koc w suszarkach handlowych. Poziomy ciepła są zbyt wysokie i mogą spowodować uszkodzenie przewodów.

Sześć sposobów, aby powiedzieć, czy facet jest przyciągać do Ciebie

Sześć sposobów, aby powiedzieć, czy facet jest przyciągać do Ciebie

Twój znajomy facet zaczął się dziwnie zachowywać wokół ciebie, a teraz szukasz jak sprawdzić, czy facet jest przyciągać do Ciebie. Choć najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy on lubi to więcej niż przyjacielem jest go zapytać, istnieją oznaki, które pomogą Ci zrozumieć to bez śmiało.

Jak sprawdzić, czy Guy przyciągać do Ciebie: krok po kroku

Poniższe kroki doprowadzą Cię w kierunku jak sprawdzić, czy facet jest przyciągać do Ciebie. Nie martw się, nie będziesz musiał nic robić zbyt oczywiste, aby dowiedzieć się, wszystko, co musisz zrobić, to uczyć się mu nieco bliżej, aby znaleźć odpowiedź.

Krok 1: Co on patrząc na

Czy zauważyliście, że został on patrzy na ciebie dużo częściej te dni? Jeśli zauważysz, że robi więcej kontakt wzrokowy z tobą lub patrzy na ciebie, jest zapewne przyciągać do Ciebie. On jest zachwycony pięknem i w Prawdopodobnie jest on cię całować fantazjowanie na temat.

Krok 2: nieco zbyt Dotykalscy

Poza tym patrząc na ciebie, on dotyka cię o wiele bardziej teraz? Może delikatnie dotknąć ramię, ramię lub rękę, jak mówisz. To dlatego, że dotyka Cię tymczasowo zwęża jego intensywne uczucia przyciągania.

Krok 3: Sprawdź swoją osobowość

Teraz, gdy zbadano, czy patrzy na Ciebie i jeśli dotyka cię bardziej, rozejrzyj się, że ma w interakcje z innymi ludźmi. Czy on patrzeć na innych ludzi, jak robi z tobą (zwłaszcza kobiet) i jest on na ogół pocieszające? To pomoże Ci określić, czy jest to po prostu cechę osobowości, czy to jest naprawdę, ponieważ jest on przyciągać do Ciebie.

Krok 4: Biorąc to krok dalej z Flirt

Pamiętaj, że nie będzie robić niczego zbyt oczywiste, ale ten krok pomoże Ci trochę większą wiedzę o swoich uczuciach. Następnym razem zobaczymy go w przelocie, po prostu uśmiechnąć się do niego. On najprawdopodobniej uśmiechu, ale zwrócić szczególną uwagę na to, co robi dalej. Jeśli patrzy w dół lub biegnie do ciebie, to są dwa sygnały, że cię lubi. Jeśli macha ręką i wraca do tego, co robi, to nie znaczy, że cię nie lubi, ale to nie znaczy, trzeba kopać głębiej.

Kolejny wierzchołek flirtu jest pójść do swojej szafy i wybrać ulubiony przedmiot w noszeniu. To musi być coś, co czujesz się komfortowo w coś, ale też wiesz, że znajdzie atrakcyjne na ciebie. Noś go następnym razem, można oczekiwać, aby zobaczyć ten facet (praca, szkoła, siłownia). Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić ze swoim seksowny strój na spacer jest przez niego i uśmiech. Obserwować, czy on nadal patrzą na ciebie, gdy odejdziesz. Jeśli nie, spróbuj z nim rozmawiać. Jeśli nie nawiązywać kontaktu wzrokowego lub ma Perma-uśmiech, można założyć, że jest znalezienie jesteś bardzo atrakcyjna. Jeśli on nie reaguje na sposób ubierania się, patrz krok 5.

Krok 5: Uważaj przyjdzie do Ciebie

Ostatnim krokiem, jeśli żadna z powyższych pomógł dowiedzieć się, czy jest on przyciąga do Ciebie to krok do tyłu i niech przyjdzie do Ciebie. Nie nazywaj go, nie chodzić do niego, nie należy inicjować rozmowę. Zauważ, jak wiele razy próbuje nawiązać kontakt ze sobą i jak on działa, kiedy wchodzi w interakcje z tobą. Nie być zimno, kiedy mówią, bo wtedy będzie zacząć myśleć, że nie lubię go a on da się na ciebie. Ten krok jest tak wiesz, że jest w drodze do Ciebie na własnych warunkach, ponieważ jest on przyciągać do Ciebie.

Co zrobić, jeśli On jest przyciągać do Ciebie

Jeśli uznać, że jest on przyciągać do Ciebie, to do ciebie, aby zdecydować, co chcesz robić. Jeśli nie przyciąga do niego, nie wydaje się zainteresowany w nim szukając go, kiedy trzeba coś. Jeśli jest on flirtuje, można delikatnie niech wie, że nie jesteś zainteresowany, nie flirtuje z powrotem. Jeśli przyciąga do niego, można albo poczekać, aż prosi się na pierwszej randce lub można go zapytać. ,

Czy Scorpio Men Chcesz być realizowane?

Czy Scorpio Men Chcesz być realizowane?


Czy Scorpio mężczyzn lubi być realizowane? Odpowiedź jest kwalifikowana tak. Skorpion mężczyźni lubią realizowane, kiedy to prawo ich gonić słońce znak.

Czy Scorpio Men Chcesz być realizowane?

Tylko dlatego, że człowiek skorpion cieszy kobiety prowadzą go, to nie znaczy, że on uznać każdą kobietę godną jego uczucia. Jeśli mówisz, "Ouch!" do tego komentarza, nie jesteś sam. Wiele znaków słońce znaleźć Scorpio pewności siebie i pickiness więcej niż odpychający, zwłaszcza, gdy chodzi o wybór partnera. Znaki powietrzne zobaczyć Skorpion jako arogancki i zbyt pewny siebie. Co do reakcji Skorpiona do takich opinii, po prostu nie obchodzi.

Zrozumienie Scorpio Men

Znak wodny może być najlepiej opisany jako woda wylewka często można zobaczyć na oceanach. Jest potężny, dynamiczny i pełen pasji. On wie, kim jest i czego chce. To dlatego, że jest tak wybredna, jeśli chodzi o partnera życiowego i szczerze mówiąc, nie wiele znaków zodiaku może spełnić jego kryteria.

Seks i namiętność

Skorpion jest namiętny, jak każdy znak ognia z potężnym obecny stale uruchomiony tuż pod powierzchnią, co może wydawać się nadal wody. Jego seksapilu jest niemal namacalna. Ten człowiek jest zwykle bardzo przystojny i ma atmosferę zaufania, które jest prawdopodobnie jego najseksowniejsza cecha. Kobiety są natychmiast przyciąga do tej kombinacji, ale niewielu może spełnić jego oczekiwania. Żąda kobietę z pożądliwym apetyt na seks, jedzenie, wino i życia w ogóle. Jego standardy życia są wysokie, a jego pragnienia są tak wyrafinowane, jak kuchni on dines na.

Więcej niż dobry wygląd

Jeśli uważasz, że Skorpion to wszystko wygląda i nie ma mózgu, nie miały czasu, aby go poznać. Jego zainteresowania są szerokie i zróżnicowane, jak Strzelca. On jest tak eklektyczny jak Bliźniąt i Wodnika, jeśli chodzi o studiowanie religii, kolekcjonowania sztuki i podejmowania przyjaciół. Jego fizyczna kondycja jest równa, że ​​z lekkoatletycznych Barana, a jego uznanie dla piękna rywalizują tylko Libra. Skorpion jest o doświadczaniu i godziwe życie do maksimum, a on cieszy się za pomocą zmysłów, aby uzyskać jak najwięcej z tych doświadczeń. To często może prowadzić do nadużywania; jest największą przeszkodą Skorpion twarze.

Głębokich wodach

Gdy Scorpio czuje coś, możesz być pewien, że to jest prawdziwe. Nie pozwól, zewnętrzny wygląd playboy oszukać. Zakochanie to poważna sprawa, a nie taki, który bierze lekko. On nie zobaczyć siebie jako playboy, tylko kogoś poszukującego swoją prawdziwą miłość. Czasami wymaga dokładnie poznanie kogoś. Skorpion rozumie, że każdy ma warstwy, które muszą być obrane się jak przysłowiowy cebula, aby dostać się do prawdziwego ja. On nie ma nic przeciwko spędzaniu czasu i energii, aby poznać kogoś tak długo, jak dana osoba okazuje się być prawdziwa.

Potężny Sting

To, czy jest to zamierzone, biada każdemu, kto przecina ten znak zodiaku. Po wzgardzona, Skorpion jest zręczny w jego odwetu. To jest wymierzona w szybkiej akcji lub jako słowny chłostą. Każda z nich będzie pokroić i kroić Cię do opanowania bitów, że będzie on szybko wypluć.

W pogoni za Skorpiona

Czy Scorpio mężczyzn lubi być realizowane? Absolutnie! Skorpion mężczyźni, jak większość ludzi, uwielbiam być podziwiane i pożądane. Ten człowiek naprawdę lubi realizowane przez jego potencjalnego partnera. Podniecenie pościgu nie będzie tak silna, jak można znaleźć w Baranie, urodzonego wojownika naturalnego i myśliwego, ale namiętny charakter Scorpio będzie podekscytowani pościgu. Potrzebne jest słowo ostrzeżenia; nie grają z sercem. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie tej grze, lepiej być przygotowanym, aby zobaczyć go aż do samego końca. Miłość nie jest gra do Skorpiona, nawet jeśli daje to wygląd. Bądź pewien, że chcesz, z kim goni przed wami bat tego pierwszego rzęs lub obdarzyć ten pierwszy uśmiech.

Cieszący gry

Chociaż odwrócenie ról jest trudne dla tego znaku słońca, jeśli Skorpion może dostać się do nastroju do zrealizowania, że ​​będzie szybko przejść do zabawy. Keep it światło tak długo, jak możesz. To nie będzie łatwe, ponieważ miłość, seks i emocje są zdominowane przez pasji Skorpiona. Chcesz zamieszać swoje pasje i przywołują swoje najgłębsze pragnienia, ale tylko najsilniejsze objawy mogą zawierać tę emocjonalną przepełnienie. Znaki Ziemi są dobrze wyposażone, aby przetrwać burzę od namiętny Skorpion zostały stworzone, aby być jednym z elementów w stanie formowania i kształtowania wody. Jednak czasami znaki ziem po prostu stać i pozwolić wodzie biec nad nimi i iść swoją drogą. Jest to ważny akt miłości, ponieważ ziemia nadaje równowagę tego znaku wodnego.

Wykonywanie meczu

Byk jest wielkim pasjonatem mecz dla Skorpiona, zwłaszcza jego miłość do pięknych przedmiotów artystycznych. Byk ma wyrafinowany palety i może być nawet dość osiągnąć wyśmienity kucharz, który zadowoli każdego człowieka Scorpio. Panna ma podstawową namiętny charakter, który będzie intrygi i zachęcić go Skorpion odkrywać wewnętrzne myśli o tym dziewiczym znak. Pomysł na nowo przeżywa wiele rzeczy jest bardzo intrygujący do niego. Koziorożec powinien realizować za pomocą jej Skorpion wrodzoną zdolność do zdominowania taktyki biernego agresywne. Skorpion będzie zachwycony, aby być domator tak długo, jak on może nadal cieszyć się jego drogich gusta. To może być punkt kompromisu dla coraz oszczędny i gospodarczo-minded Koziorożca.

Podobnie jak Zajmując odczuwalna

Pozostałe znaki wodne, Rak i Ryby nie są oczywiste typy pościg, ale jeśli kobieta Rak uważa ona odkryła swoją bratnią duszę, ona realizować Skorpion z nieustępliwości środka IRS chce zaległe podatki. Poważnie, Rak trudno jest zaakceptować bez odpowiedzi lub zrezygnować z ideału. Ryby będą delikatne w swoim dążeniu, by Scorpio zawsze uważa, że ​​to on robi gonić. Ryby kobiety są kuszące jak mitologicznej syreny, a Skorpion będzie chętny do odpowiedzi.

Tak, ten człowiek na pewno kocha pościg.

Jak obsługiwać zazdrosna Ludzie

Radzenie sobie z zazdrością może być czasem trudne. Jest to normalne uczucie, że każdy może się raz na jakiś czas. Jeśli masz do czynienia z zazdrością przyjaciela lub małżonka, trzeba wiedzieć, jak radzić sobie w sytuacji właściwie tak, że nie będzie rozwijać się w coś znacznie gorszego. To może być dość trudne do czynienia z kimś, kto jest zazdrosny, ale są pewne kroki, które można podjąć, aby problem znika. Oto kilka przydatnych wskazówek, które można wykonać.

 • Spróbuj zrozumieć osobę. To może być trudny krok. Musisz spróbować zrozumieć, dlaczego osoba jest zazdrosna. Istnieje wiele powodów do zazdrości. Jeśli masz wiele osiągnięć i są skuteczne w swoim życiu, że może być wiele osób, które są zazdrosne o Ciebie. Zrozum, że zazdrość rozwija, bo człowiek chce coś, co masz, i że obecnie nie ma w ich życiu. To sprawia, że ​​obróci się przeciwko tobie. Wiedzą, że ich zazdrość nie jest twoja wina.
 • Ignoruj ​​osoby. Ignorując osobę jest czasem najlepszym rozwiązaniem dla zazdrości. Jest to krok, który należy zrobić, zwłaszcza jeśli wiesz, że nie natrafienia na nikogo, a wiesz, że nie robi nic złego. W niektórych przypadkach, zda sobie sprawę, że on jest zazdrosny o nic i problem powinien zniknąć. Spędzić czas robi swoje własne działania i poprawy siebie, a nie martwić się o ludzi, którzy są zazdrośni o ciebie.
 • Skonfrontować osobę. Innym rozwiązaniem jest do konfrontacji z osobami bezpośrednio. Może się to skończyć tak czy inaczej. Niektórzy ludzie są na tyle uczciwi, by przyznać, że są zazdrośni i dlaczego są zazdrośni, gdy ich konfrontacji. Jednak są tacy, którzy zaprzeczają ich zazdrość. Poproś osobę, dlaczego on jest zazdrosny i spróbować rozwiązać problem w sposób spokojny.
 • Nie odwetu. Niektóre zazdrośni ludzie mają tendencję do powiedzenia złe rzeczy o tobie za twoimi plecami. Jeśli tak się stanie, to jest po prostu najlepiej niech będą. Nie myśl o wykreślenie zemsty, ponieważ będzie to tylko pogorszy sprawę. Nie zniżać się do ich poziomu. Wiedz, że jesteś lepszy od nich. Jeśli nie zwracać uwagę na rzeczy, które robi się zazdrosna osoba, problem może być rozwiązany.
 • Bądź dobry dla nich. Bądź dobry dla osoby, nawet jeśli on jest zazdrosny o ciebie. Nie ma lepszego sposobu na spłatę kogoś zazdrości niż bycie dobrym dla niego. To może drażnić osoby na początku, ale po pewnym czasie, może on sobie sprawę, że zazdrość nie dostaniesz go w dowolnym miejscu. Możesz nawet zyskać nowego przyjaciela w swoim wrogiem po chwili.

Oto kroki, które można podjąć, gdy masz do czynienia z osobą zazdrosną. Pamiętaj, że nie musisz tracić czasu na zastanawianiu się, jak inni ludzie myślą o tobie. Lepiej jest otaczać się pozytywnych postaw, a nie spędzać czas próbując rozwiązać problemy z osoby, która jest o ciebie zazdrosny.

Jak umyć kociaka

Pytanie: Jak mogę wyczyścić 8 tygodni stary kotek? Powiedziano mi, że nie mogę dać mu kąpiel. Jednak mogę wziąć szmatkę i zwilżyć go ciepłą wodą i wytrzeć go w dół. Ale ... to nie działa zbyt dobrze i robi złą robotę czyszczenia siebie. Jego tyłek śmierdzi naprawdę źle, a czasem dostaje kupy zatrzymany do jego ogona. Proszę o pomoc !!

Kocięta są dużo jak dzieci ludzkie w tym, że zależy od ich matek do czyszczenia i opiekować się nimi. Muszą się rozwijać i uczyć się, zanim będą mogły niezależnie oczyszczenie się prawidłowo. Zazwyczaj kot matka czyści swoje kocięta i uczy ich właściwą drogę do korzystania z kuwety, itp Utrzymanie kociak bardzo czysty jest ważne dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Pre-chemiczna Porady

 • Gdy kocięta zaskoczona, będą bać, co zaskoczyło ich przez długi czas. Na przykład, kotek może nie bać się wody, ale jeśli dźwięk bieżącą wodą zaskoczona kotka, to kojarzy się bać wodą. Porozmawiaj z kotek ciągle w trakcie procesu czyszczenia, aby pomóc jej zachować spokój i czuć się bezpiecznie.
 • Poruszaj się wolno podczas wprowadzania kociaka do nowych rzeczy, takich jak woda i kąpieli, więc ma szansę na zdobycie zaufanie.
 • Mydło i szampon nie jest konieczne w tym wieku, jeśli nie jesteś leczenia pcheł. Jeśli jest to przypadek, skonsultować się z lekarzem weterynarii, aby znaleźć mydło, które jest bezpieczne dla Twojego kotka.

Czyszczenie Kitten

Co będzie potrzebne:

 • Miękkiej szmatki
 • Ciepła woda
 • Miękkie ręczniki
 • Traktuje Kitten
 • Dużo miłości i cierpliwości

Sposób prania:

 1. Zwilż miękką ściereczkę w ciepłej wodzie. Należy używać tylko mydła, który jest specjalnie zaprojektowany dla kociąt, jeśli weterynarz zaleca go - zazwyczaj, czysta woda jest na tyle do sprzątania.
 2. Trzymaj kociak blisko was i delikatnie przetrzyj go z wilgotną ściereczką. Ilość wilgoci może się różnić w zależności od stopnia zabrudzenia kotek jest. Większość czasu, chcesz być dobra tkaniny i mokre, ale nie ociekające.
 3. Start w nieinwazyjny obszarze, takich jak plecy i delikatnie przetrzyj jak ty skoku futra. Śledź kierunek futra podczas czyszczenia.
 4. Przenieś się na nogach i wreszcie brzuch i twarz.
 5. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby oczyścić w tył twojego kociaka. Obszar ten jest często czyszczone przez kota matki, jak kocięta nie są w stanie go oczyścić skutecznie się.
 6. Jak jesteś czyszczenia, porozmawiać z kotek ciągle pomóc zachować spokój. Jeśli robi się niespokojny lub przestraszony, po prostu trzymać go blisko Ciebie (pomaga pokrywać się z ręcznikiem, lub będziesz zarówno być mokra w końcu), aby zapewnić komfort i pewność. Sprzątanie jest doskonała okazja, aby związać się z nowym kociakiem, jak pacjent jest rola "matki", a pomaga jej pozostać czyste.
 7. Kiedy kociak został całkowicie oczyszczony, owinąć ją delikatnie miękkim ręcznikiem. Staraj się, że zawinięte w ręcznik i osuszyć się nadmiar wody z jego futra (nie trzeć ręcznikiem, jak to może być bardzo drażniące dla kociąt). Powtórz kilka razy z suchych ręczników.
 8. Kiedy już zmył się nadmiaru wody, oferują kociaka uczta i przechowywać go w miejscu wolnym od projektu aż do całkowitego wyschnięcia i zrelaksowany. Koci są tak małe, że nie zachowują temperaturę ciała doskonale. Jest to doskonała okazja, aby trzymać kociak bliska i porozmawiać z nim, aby go uspokoić i pomóc mu nauczyć się ufać, jak zachować go ciepło, dopóki nie wyschnie.
 9. Jeśli dotarłeś żadnych rys w procesie, oczyścić je dokładnie mydłem i wodą, traktować je z antyseptyczne i opatrywać je. Sprawdź, żadnych rys lub ukąszenia często objawy zakażenia.

Dodatkowe wskazówki i porady

 • Kocięta wymagają jedynie pełnymi łazienkami, jeżeli są one szczególnie zabrudzone lub mają pchły.
 • Miejsce sprzątanie działa dobrze dla kociąt. Codzienne sprzątanie swoich pośladkach pomoże utrzymać kociaka szczęśliwsze, zdrowsze i zachować zapachy od hotelu.
 • To może być pomocne mieć przyjaciela pomóc podczas czyszczenia kociaka. Pozwoli to jeden z was skupić się na czyszczeniu, podczas gdy drugi pomaga zachować spokój kotek.
 • Uwodzenie jest kolejnym kluczowym czynnikiem w utrzymaniu kociak czyste. Aby wprowadzić kociaka na uwodzenie pędzla / procesu, korzystać z dwóch szczotek. Podczas szczotkowania i zaczyna gryzienie na szczotki, wystarczy umieścić go przed sobą, aby mógł powąchać i skorzystać z drugiej szczotki zachować szczotkowania. Kiedy gryzie w tym pędzlem, połóż go może go zbadać i odebrać pierwszą szczoteczkę do kontynuowania szczotkowanie. Daje kociak okazję zobaczyć szczotkę podczas stale utrzymywane. To w końcu dowiedzieć się, że szczotkowanie czuje się dobrze i pozwala na oczyszczenie go za darmo.

Ukąszenia i użądlenia

Ukąszenia i użądlenia

Definicja

Ludzie mogą być pokrzywdzony przez ukąszenia i użądlenia wielu gatunków owadów i zwierząt. Te od ukąszenia z psem sąsiada lub kota do ugryzienia od innych ludzi i pająków na użądlenia pszczół, os, z, węże i zwierząt morskich, takich jak meduzy i płaszczki.

Opis

Ssaki

PSY

Z ponad 60 milionów domowych psów w Stanach Zjednoczonych, plus tysiące bezdomnych psów, nie jest zaskakujące, że szacunkowa 4,7 mln Amerykanów roku ugryziony przez psa. Mimo, że większość urazów zgryz psa są niewielkie, około 400 tysięcy dzieci należy zasięgnąć pomocy lekarskiej dla psa gryźć każdego roku, według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Z tych rannych, około 386 tysięcy wymagają pilnego leczenia, oraz o matrycy kilkunastu z ich obrażenia. Jednak większość obrażeń odniesionych przez dzieci zgłaszających się na leczenie w izbach przyjęć mają niewielki stopień i spowodować leczenia i szybkiego zwolnienia ze szpitala.

Dzieci w wieku od 08:55 są najbardziej narażone na urazy przez ukąszenia psa. Mężczyźni częściej niż kobiety wymagają pilnego leczenia. Około dwie trzecie obrażeń dzieci w wieku czterech lat lub młodsze mają głowy i szyi.

Badania pokazują również, że większość ugryzień psów są od zwierząt lub innych psów znanych dziecku, które jest ugryziony. W rzeczywistości, więcej niż połowa ukąszenia widzianych przez oddziałach ratunkowych wystąpić w domu. Wiele ukąszeń wynikać z próby rozbicia walki między zwierzętami.

KOTY

Chociaż koty znajdują się w prawie jednej trzeciej amerykańskich gospodarstw domowych, kot gryzie są znacznie mniej powszechne niż ukąszenia psa. Według jednego z badań, koty co roku być może zadać 400.000 szkodliwych ukąszenia w Stanach Zjednoczonych. Uszkodzenia tkanek spowodowane ukąszeniami kotów zwykle ograniczona, ale wiąże się z wysokim ryzykiem zakażenia. Podczas gdy odsetek infekcji dla psów urazów brań jest 15 do 20 procent, odsetek infekcji dla kotów ukąszenia jest 30 do 40 procent. Ukąszenia Cat są również bardziej narażone na sprowokował. Typowy człowiek, który został ugryziony jest młoda dziewczyna gra z zwierzakiem.

LUDZIE

Bites od ssaków innych niż psy i koty są rzadkie, z jednym wyjątkiem-człowieka ukąszenia. Istnieje około 70.000 rocznie ukąszenia człowieka w Stanach Zjednoczonych. Jamie ustnej, ponieważ zawiera wiele potencjalnie szkodliwych mikroorganizmów, ludzkie ukąszenia bardziej zakaźny niż w większości innych ssaków.

Stawonogi

Stawonogi są ​​bezkręgowce należące do typu Arthropoda, z przegubowym-nogi, pozbawionymi kręgosłupa stworzenia świata. Arthropoda to owady, pajęczaki (pająki), skorupiaki i inne podgrupy. Istnieje ponad 700 tysięcy gatunków w ogóle. Lista stawonogów, które gryzą lub ludzi użądlenia jest obszerna i zawiera wszy, pluskwy, pchły, komary, meszek, mrówki, pchły, kleszcze, stonogi, skorpiony i inne gatunki. Pająki, mrówki, pszczoły, i osy są cztery rodzaje stawonogi, które najczęściej gryzą ludzi.

SPIDERS

W Stanach Zjednoczonych, tylko dwa rodzaje jadowitego pająka są naprawdę niebezpieczne: pająki Black Widow i brązowy samotnikiem (skrzypce lub skrzypce) pająki. Czarna wdowa, która znajduje się w każdym stanie, ale na Alasce, preferuje ciemne, suche miejsca, takie jak stodoły, garaże i oficyn, a także mieszka w skałach i dzienniki. Niepokojące jest czarna wdowa lub jego sieci może wywołać ukąszenie. Brązowe pająki recluse preferują również osłoniętych miejsc, w tym odzieży, i może ugryźć, jeśli zakłócony.

Mrówki, pszczoły i osy

Mrówki, pszczoły, żądło i osy będzie bronić ich gniazda lub gdy są zakłócone. Mrówki żądło ponad 9,3 miliona osób rocznie. Inne konto błonkoskrzydłych przez ponad 1 mln użądlenia rocznie. Gatunki popularne w Stanach Zjednoczonych to mrówki, pszczoły, ogień trzmiele, żółte kurtki, bald-faced szerszenie, brązowe szerszenie i osy papieru. W Africanized gatunki pszczół, zwane również "pszczoły zabójcy", jest od roku 2004 znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

Ponad 50 Amerykanów umiera każdego roku po ukąszony przez pszczołę lub osę. Prawie wszystkie z tych zgonów są wynikiem reakcji alergicznej na użądlenia i nie narażenia na samego jadu.

Węże

Istnieje 20 gatunków jadowitych węży w Stanach Zjednoczonych. Te węże znajdują się w każdym stanie, z wyjątkiem Maine, na Alasce i Hawajach. Każdego roku około 8000 Amerykanów otrzymać jadowite Snakebite, ale nie więcej niż około 15 umiera, głównie z grzechotnika ukąszenia.

W jadowite węże w Stanach Zjednoczonych są podzielone na dwie rodziny: na Crotalidae (żmije pit) i Elapidae. Żmije Pit, nazwane po małym boksie ciepła-sensing, która leży pomiędzy każdego oka i nozdrza, są odpowiedzialne za około 99 procent jadowitych ukąszeń poniesione przez Amerykanów. Grzechotniki, Copperheads i Cottonmouths (zwane również mokasyny wody) są żmije pit. Ta rodzina węży zapewnia jego jadu przez dwa długie kły na zawiasach w górnej szczęce. Niektóre żmije silny jad pit przewozu, które mogą zagrozić mózg i rdzeń kręgowy. Venom of innymi, takimi jak Copperhead jest mniej szkodliwe.

Rodzina Elapidae obejmuje dwa rodzaje węży koralowych rdzennej do południowych i zachodnich stanach. Ponieważ węże koralowe są stworzeniami, które wychodzą tylko w nocy, prawie nigdy nie gryzą ludzi; są odpowiedzialni za około 25 ukąszeń roku w Stanach Zjednoczonych. Coral węże mają także krótkie kły i małe usta, co zmniejsza ryzyko ukąszenia rzeczywiście zmusza jad do ciała ludzkiego. Jednak ich jad jest silnie trujący.

Zwierzęta morskie

Kilka odmian morskie zwierzę może ugryźć lub żądło. Meduzy i płaszczki są dwa rodzaje, które stwarzają zagrożenie dla ludzi, którzy mieszkają lub wakacje w nadmorskich społeczności.

Bites i użądlenia Przyczyny i objawy

Ssaki

PSY

Pies gryzie wyniki typowe w uszkodzenia, rozdarcie, przebicie lub zmiażdżyć obrażenia. Ukąszenia z dużych, silnych psów może nawet spowodować pęknięcia i niebezpieczne obrażenia wewnętrzne. Również psy przeszkolone do ataku może wielokrotnie gryźć podczas pojedynczego epizodu. Zainfekowane ukąszenia zazwyczaj powoduje ból, zapalenie tkanki łącznej i pusfilled absolutorium w miejscu rany w ciągu ośmiu do 24 godzin. Większość zakażeń są ograniczone do rany, ale wiele mikroorganizmów w ustach psów może powodować zakażenia ogólnoustrojowe i potencjalnie zagrażającymi życiu. Przykładami są bakteriemia i zapalenie opon mózgowych, zwłaszcza u dzieci z ciężką warunki zdrowotne, które zwiększają ich podatność na zakażenia. Wścieklizna jest rzadkie wśród psów w Stanach Zjednoczonych, które w większości zostały zaszczepione przeciwko tej chorobie. Tężec jest również rzadkie, ale mogą być przesyłane przez ugryzienie psa, jeśli ofiara nie jest zaszczepione.

KOTY

Pyski psów i kotów zawierają wiele tych samych drobnoustrojów. Kot i zadrapania są również ukąszenia zdolne do przenoszenia bakterii Bartonella henselae, co może prowadzić do choroby kociego pazura, nieprzyjemnym, ale zwykle nie zagrażające życiu choroby.

Ukąszenia Cat znajdują się głównie na ramionach i rękach. Ostre zęby kota zazwyczaj pozostawiają głębokie nakłucia ranę, która może dotrzeć mięśnie, ścięgna i kości, które są narażone na zakażenie ze względu na ich stosunkowo słabe ukrwienie. To dlatego kot gryzie są znacznie bardziej narażone na ukąszenia się zarazić od psów. Także ludzie są mniej skłonni do wyświetlenia kot gryzie jako niebezpieczny wystarczy wymagają natychmiastowej uwagi. Ryzyko, że zakażenie jest ustawiony się przez czas medycznego zasięgnięcia jest zatem większe.

LUDZIE

Humans ukąszenia wynikają z walk, aktywności seksualnej, leczenia medycznego i dentystycznego i drgawek. Ukąszenia mogą być również oznaką krzywdzenia dzieci. Dzieci często gryzie inne dzieci, ale te ugryzienia są rzadko ciężkie. Ukąszenia ludzkie są zdolne do transmitowania wielu chorób niebezpiecznych oraz zapalenia wątroby typu B, syfilis i gruźlica.

Ukąszenia człowieka można podzielić na dwie kategorie: occlusional ukąszenia i zaciśnięta pięść urazy-. Occlusional ukąszenia wynikają z rzeczywistego ukąszenia i stanowią mniejsze ryzyko infekcji. Szkoda zaciśnięta pięść się dzieje, gdy-pięść uderza w usta podczas walki i może prowadzić do zainfekowanej strony.

Stawonogi

SPIDERS

Co do zasady, dzieci rzadko patrz czarna wdowa gryźć je, ani nie czuć kęs, kiedy to się stanie. Pierwszy (i ewentualnie tylko) dowód, że dziecko został ugryziony może być łagodny obrzęk rannych obszarze i dwa czerwone znaki przebić. W bardzo krótkim czasie, jednakże niektóre ofiary zaczynają wystąpić ciężkie bóle mięśni i sztywność mięśni brzusznych. Inne możliwe objawy to nadmierne pocenie się, nudności, wymioty, bóle głowy i zawroty głowy, a także oddech, wzroku i problemów mowy.

Ugryźć Pustelnik brunatny może prowadzić do martwiczych arachnidism, w którym tkanki w obszarze do kilku centymetrów wokół ukąszenia staje martwicze (matryce), produkcji otwartą ranę, która może trwać miesiące lub lata, aby zniknąć. W większości przypadków jednak, kęs po prostu produkuje twarde, bolesne, swędzenie i przebarwienia obszar, który leczy bez leczenia w dwóch do trzech dni. Ukąszenie może również towarzyszyć gorączka, dreszcze, obrzęk (akumulacji nadmiaru płynu tkankowego), nudności i wymioty, zawroty głowy, bóle mięśni i stawów oraz wysypka.

Pszczoły, osy i mrówki

Znane objawy pszczoła, osa i mrówek użądlenia to ból, zaczerwienienie, obrzęk i swędzenie, w obszarze żądło. Wiele użądlenia mogą mieć dużo bardziej poważne konsekwencje, takie jak wstrząs anafilaktyczny, a zagrażających życiu reakcji alergicznej, która występuje u dzieci, u których występuje nadwrażliwość na jad.

Pożar ant żądło zazwyczaj powoduje ból bezpośrednio po nim zaczerwienienie, obrzęk okolicy, które ustępują w ciągu 45 minut. Blister lub zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie łatka następnie rozwija. Blister mogą pękać i się zarazić.

Węże

Jadowitych ukąszeń pit viper zwykle zaczynają puchnąć w ciągu dziesięciu minut, a czasami są bolesne. Inne objawy to pęcherze skóry i przebarwienia, osłabienie, pocenie się, nudności, omdlenia, zawroty głowy, siniaki i węzłów chłonnych przetargu. Ciężkie zatrucie może również prowadzić do mrowienie skóry głowy, palców i nóg, skurcze mięśni, podwyższona rytmu serca, przyspieszony oddech, duże spadki temperatury ciała i ciśnienia krwi, wymioty krwią, i śpiączki.

Wiele żmija pit i rafy snake bites (20%) nie otruć swoją ofiarę lub wprowadzić tylko niewielką ilość jadu w ciało ofiary. Rany, jednak wciąż może zostać zainfekowany przez szkodliwe mikroorganizmy, że węże prowadzą w ich ustach.

Coral snake bites są bolesne, ale może być trudno zobaczyć. Jeden do siedmiu godzin po ukąszeniu trzymany zacznie doświadczać skutków jadu, które obejmują mrowienie w miejscu rany, osłabieniem, nudnościami, wymiotami, nadmierne wydzielanie śliny, i nieracjonalne zachowanie. Główne nerwy ciała może stać się sparaliżowany od sześciu do 14 dni, co powoduje podwójne widzenie, trudności z połykaniem i mówieniem, niewydolność oddechową i inne problemy. Mogą być potrzebne, zanim normalne siła mięśni jest odzyskał sześć do ośmiu tygodni.

Zwierzęta morskie

JELLYFISH

Jellyfish jad jest dostarczany za pomocą kolców zwanych nematocysts, które znajdują się na macki stwora i wnikają w skórę ludzi, którzy pędzlem przeciwko nim. Natychmiast swędzące czerwone i bolesne zmiany, zazwyczaj w wyniku. Ból może być kontynuowane maksymalnie do 48 godzin. W ciężkich przypadkach może prowadzić do martwicy skóry, skurcze mięśni i skurcze, wymioty, nudności, biegunka, bóle głowy, nadmierne pocenie się, i inne objawy. W rzadkich przypadkach może wystąpić także układu sercowego (serce / płuca) awaria.

Płaszczki

Ogon kolce są mechanizmem dostawczym płaszczka jadu. Głębokich ran przebijające spowodować, że może powodować zakażenia, jeżeli elementy kręgosłupa osadzenia w ranie. Typowy scenariusz Stingray obejmuje szkodę osoby, która przypadkowo kroki na Stingray spoczynku i jest umocowany w kostkę przez jego ogona. Jad powoduje natychmiastowe Stingray, rozdzierający ból, który trwa kilka godzin. Czasami ofiara cierpi na ciężką reakcję, w tym wymioty, biegunka, krwawienie (krwotok), spadek ciśnienia krwi, zaburzenia rytmu serca (i zaburzony serca).

Diagnoza

Ssaki

PSY

Gromadzenie informacji na temat okoliczności ataku psa jest bardzo ważnym elementem leczenia. Lekarzy wiedzieć:

 • podczas wystąpienia ataku (Szanse na wzrost zakażeń dramatycznie jeśli rana jest pozostawione bez leczenia przez ponad osiem godzin.)
 • co doprowadziło do ataku (ataki nie sprowokowany są bardziej prawdopodobne, aby być związane z wścieklizną.)
 • ogólny stan zdrowia dziecka, w tym historii szczepień przeciw tężcowi i informacje o alergii na leki i wcześniej istniejących problemów zdrowotnych, które mogą zwiększać ryzyko zakażenia

Badanie fizykalne wymaga dokładnej kontroli rany, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości ich kości, stawów, więzadeł, mięśni, ścięgien, nerwów lub uszkodzenia naczyń krwionośnych spowodowane przez głębokich nakłuć lub poważne zakleszczenia. Poważne urazy rąk powinny być oceniane przez wyspecjalizowany chirurg. Przez większość czasu, to badania laboratoryjne identyfikacji mikroorganizmów w ranach kęsa są wykonywane, jeśli jest obecna infekcja. Promienie X i inne procedury diagnostyczne mogą być również konieczne.

KOTY

Procedury diagnostyczne stosowane do ugryzienia psów stosuje się również do kotów ukąszenia.

LUDZKIE

Badanie krwi osoby, która został ugryziony przez odporności na zapalenie wątroby typu B i innych chorób jest zawsze konieczne po ukąszeniu człowieka. Idealnie, biter powinny być badane, jak również na obecność choroby zakaźnej. Lekarz może doradzić, jeśli jest to konieczne, jeśli jest inny mały biter dziecko. Personel medyczny również szukać oznak molestowania dzieci w ocenie człowieka gryzie.

Stawonogi

SPIDERS

Ponieważ ukąszenia od pająków wdową i brązowe pająki wymagają innego traktowania, przechwytywania i identyfikacji Pająk pomaga ustalić rozpoznanie.

Węże

Rozpoznanie opiera się na badaniu fizykalnym ofiary, informacje o okolicznościach ukąszenia, i spojrzeć na samego węża (jeżeli może być bezpiecznie zabitych i przyniósł do identyfikacji). Badania krwi i moczu dostarczają ważnych danych na temat stanu ofiary. Pierś x promienie i elektrokardiografii (Procedura pomiaru aktywności serca) może być również konieczne.

Leczenie

Ssaki

PSY

Drobne ukąszenia psa może być traktowane w domu. Amerykańska Akademia Lekarzy Rodzinnych zaleca delikatnie przemywając ranę wodą z mydłem, a następnie zastosowanie ciśnienia do obszaru rannych czystym ręcznikiem, aby zatrzymać krwawienie. Następnym krokiem jest zastosowanie antybiotyku maści i sterylny opatrunek na ranę. Aby zmniejszyć obrzęk i odeprzeć zakażenia, lód powinny być stosowane, a obszar rannych prowadzonego podwyższony powyżej poziomu serca. Rany powinny być oczyszczone i pokryte maści dwa razy dziennie, aż uzdrawia.

Każde ugryzienie psa, który nie zatrzymać krwawienie po 15 minutach ciśnienie musi być postrzegany przez lekarza. Podobnie jest w przypadku ukąszeń, które są głęboko lub otwartą; na ukąszenia do głowy, rąk, i nóg; i ukąszenia, które mogą mieć połamanych kości, uszkodzone nerwy, albo spowodowane znaczną szkodę innego rodzaju. Ofiary brań musi uważać na infekcje. Gorączka jest objawem infekcji, podobnie jak zaczerwienienie, obrzęk, uczucie ciepła, zwiększona czułość i ropa z rany. Dzieci chore na cukrzycę czy raka, którzy nie mieli tężec strzał w ciągu pięciu lat lub którzy mają problemy zdrowotne, które mogą zwiększać podatność na zakażenia, powinny zwrócić się do lekarza bez względu na to, jak niewielkie wydaje zgryz.

Leczenie ukąszenia psa obejmuje przemywanie rany na przeciwinfekcyjnym rozwiązania. Usuwanie tkanki martwe i uszkodzone (w znieczuleniu lokalnym, regionalnym lub ogólnym) mogą być wymagane od rana były myte, a każde dziecko, którego strzały tężec nie są up-to-date powinien otrzymać zastrzyk dodatkowych. Niektóre rany są otwarte i mogą leczyć na własną rękę, podczas gdy inne wymagają szwów (szwy mogą być opóźnione o kilka dni, jeśli infekcja jest problemem). Wiele oddziałów ratunkowych przepisują antybiotyki dla wszystkich osób ugryzienia psa, ale niektóre Naukowcy sugerują, że antybiotyki są zwykle niepotrzebne i powinno być ograniczone do tych, których urazy lub inne problemy zdrowotne sprawiają im prawdopodobnych kandydatów do infekcji. Wizytę kontrolną po jednym lub dwóch dniach jest z reguły wymagane dla każdego, kto otrzymał leczenie zgryzu.

KOTY

Ze względu na duże ryzyko zakażenia, rodzice dzieci, którzy są ugryziony przez kota należy zawsze wezwać lekarza dziecka. Większość zadrapania kota nie wymagają profesjonalnej opieki medycznej, chyba że pojawi się zakażenie rany lub porysowana osoba ma osłabiony układ odpornościowy.

Opieka medyczna dla kotów ukąszenia następuje zazwyczaj procedur stosowanych przez ukąszenia psa. Eksperci doradzają jednak, że rany ugryźć kota należy zawsze otwarte, aby zapobiec zakażeniu. Osoby, które zostały pogryzione przez koty na ogół otrzymują antybiotyki jako środek zapobiegawczy.

LUDZIE

Ukąszenia człowieka zawsze powinny być zbadane przez lekarza. Takie ukąszenia są zwykle leczone antybiotykami, i otwarte z powodu wysokiego ryzyka zakażenia. Osoba, która została ugryziona może również wymagać szczepień przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B i innych chorób. Zwykle nie jest konieczne, jeżeli biter jest dzieckiem.

Stawonogi

SPIDERS

Nie ugryzienie pająka należy ignorować. Antidotum na ukąszenia wdowa ciężkich jest substancja zwana antivenin, która zawiera przeciwciała pobrane z surowicy krwi koni jadu pająka wstrzyknięto. Lekarze zachować ostrożność w stosowaniu antivenin jednak, ponieważ może wywołać wstrząs anafilaktyczny, potencjalnie śmiertelne (choć uleczalnego) reakcji alergicznej, a choroba posurowicza, odpowiedzi zapalnej, które mogą powodować ból stawów, gorączka, wysypka i inne nieprzyjemne, choć rzadko poważne konsekwencje.

Antivenin ukąszenia pająka dla brązowych również istnieje, ale nie jest łatwo dostępne w Stanach Zjednoczonych. Dapsonem lek, stosowany w leczeniu trądu, może czasem zatrzymać śmierć tkanki związane z brązowym Ukąszenie pająka. Obszary martwicze (obszary z martwej tkanki) może wymagać oczyszczenia (usuwanie martwych i uszkodzonych tkanek) i przeszczepów skóry. Leki przeciwbólowe, leki przeciwhistaminowe, antybiotyki, i strzały tężec są kilka innych zabiegów, które są czasami konieczne po ukąszeniu pająka z brązowym lub wdowa.

Pszczoły, osy i mrówki

Większość użądlenia mogą być leczone w domu. Stinger, że tkwi w skórze można zeskrobać z ostrzem, paznokieć, karta kredytowa, lub kawałek papieru (przy użyciu pęsety mogą popchnąć więcej jadu z worka jadu i do rany). Powierzchnia powinna być oczyszczona i pokryta lodem,. Kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwbólowe, leki przeciwhistaminowe doustne, i balsam calamine są dobre do leczenia drobnych dolegliwości. Wykorzystanie mięsa tenderizer na ranie nie ma żadnego wpływu.

Osoby, które piekły i wystąpić reakcje alergiczne lub które są zagrożone ze względu na ich historię choroby wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Znaki ostrzegawcze, które zwykle zaczynają Dziesięć minut po danej osoby jest ukąszony (choć może nie na kilka godzin) to nudności, omdlenia, bóle w klatce piersiowej, bóle brzucha, biegunka i trudności w połykaniu lub oddychaniu.

Węże

Chociaż większość węże nie są jadowite, każdy snakebite powinien natychmiast zostać zbadane w szpitalu. Podczas oczekiwania na przybycie pomocy w nagłych wypadkach, ofiara powinna myć rany wodą z mydłem, a następnie utrzymania powierzchni rannych wciąż i na poziomie niższym niż serce. Lody nigdy nie powinien być stosowany na rany nie powinny być wykonane do prób wyssać jad. Tworzenia nacięcia w miejscu rany jest niebezpieczne. Ważne jest, aby zachować spokój i czekać na pomocy medycznej w nagłych jeśli można dotrzeć szybko. W przeciwnym razie dziecko powinno przejść bezpośrednio do szpitala.

Gdy dziecko dotrze do szpitala, personel medyczny musi określić, czy zgryz była spowodowana przez jadowitego węża, a jeśli tak, to czy envenomation (jad jest wtryskiwany do ofiary) miejsce i ile venom osoba otrzymała. Pacjenci mogą rozwinąć niskie ciśnienie krwi, zaburzenia krzepnięcia krwi, lub silny ból, z których wszystkie wymagają agresywnego leczenia. Na szczęście, skutki niektórych ukąszenia żmii można przeciwdziałać antivenin. Drobne envenomations grzechotnik można skutecznie leczyć bez antivenin, jak można Copperhead i ukąszenia watermoccasin. Jednak koralowe envenomations wąż i bardziej niebezpieczne envenomations grzechotnik wymagają antivenin, czasem w dużych ilościach. Inne środki leczenia obejmują antybiotyki, aby zapobiec zakażeniu i zastrzyk przeciw tężcowi wspomagającej.

Zwierzęta morskie

JELLYFISH

Ocet i inne substancje kwasowe są stosowane w celu zobojętnienia nematocysts meduz jeszcze przylegające do skóry, które są następnie zeskro-. Środki znieczulające, przeciwhistaminowe maści, kremy i lotiony sterydowe stosowane do skóry są często korzystne. Pozostałe środki mogą być niezbędne w celu zwalczania wielu szkodliwych skutków ukąszenia meduzy, które, jeśli poważne, wymagające opieki medycznej.

Płaszczki

Stingray rany powinny być myte w wodzie morskiej, a następnie moczone w bardzo gorącej wodzie przez 30 do 90 minut, aby zneutralizować jad. Następnie należy zbadać rany przez lekarza, aby upewnić się, że żadne kawałki kręgosłupa pozostają.

Rokowanie

Ssaki

Pytaj leczenie i uznając, że nawet pozornie drobne ukąszenia mogą mieć poważne konsekwencje są kluczem do dobrego wyniku po ukąszeniu ssaków. Zainfekowane ukąszenia mogą być śmiertelne, jeśli pominąć. Operacja i pobyt w szpitalu może być potrzebne do poważnych ukąszeń.

Stawonogi

SPIDERS

Nawet bez leczenia, większość dzieci odzyskać od ukąszenia wdowa po czarnej dwóch do trzech dni. W przypadku brązowe ukąszenia pająków ryzyko śmierci jest większa w przypadku dzieci, chociaż rzadko.

Pszczoły, osy i mrówki

Ból i inne objawy użądlenia osy lub pszczoły zwykle ustępują po kilku godzinach. Dzieci, które są uczulone na takich użądlenia mogą jednak dotkliwego i czasami śmiertelne reakcje anafilaktyczne (zagrażające życiu reakcje alergiczne na ukąszenia i użądlenia).

Węże

Prawdopodobieństwo ukąszenia węża ofiary na przeżycie są doskonałe, jeśli otrzymuje pomocy medycznej w czasie. Niektóre ukąszenia można jednak prowadzić do amputacji, trwałe deformacje lub utratę funkcji w obszarze z urazem, chociaż występuje rzadko.

Zwierzęta morskie

Płaszczki

Stingray jad zabija swoje ludzkie ofiary w rzadkich przypadkach.

Zapobieganie

Ssaki

PSY

Ryzyko obrażeń ugryźć psa można zmniejszyć poprzez unikanie chorych lub bezpańskie psy, pobyt z dala od dogfights (dzieci mogą gryzą, gdy próbują rozdzielić zwierzęta), a nie zachowywać się w sposób, który może wywołać lub zdenerwowany psów, takich jak zmagają się z nich lub im przeszkadzali podczas ich snu, jedzenia, lub patrząc po swoich szczeniąt. Niemowlęta i małe dzieci nigdy nie powinny być sama z psem. Pit bulls, rottweilery i owczarki niemieckie (odpowiedzialne za prawie połowę wszystkich śmiertelnych ataków psów w Stanach Zjednoczonych w 2000 roku) są potencjalnie niebezpieczne zwierzęta w gospodarstwach domowych, w których dzieci mieszkają lub wizyty. Dla wszystkich ras psów, posłuszeństwo szkolenia oraz Sterylizacja lub sterylizacja zmniejszyć szanse na agresywne zachowanie.

KOTY

Zapobieganie polega dzieci ostrzegawcze z dala od dziwnych kotów i uniknąć szorstką gry i inne zachowania, które mogą rozwścieczania koty i spowodować ich ugryźć.

Stawonogi

SPIDERS

Zdroworozsądkowe środki ostrożności obejmują wstęg rozliczeń z garaży, budynków oraz z innych miejsc jadowitych pająków preferowane przez; uczenie dzieci, aby ich ręce z dala od miejsc, gdzie pająki mogą być czai; i, na kempingu lub na wakacjach, sprawdzanie odzież, buty i sypialną.

Pszczoły, osy i mrówki

Dzieci powinny unikać gniazd pszczół, os i mrówek. Podczas odtwarzania na zewnątrz w miejscu, gdzie znajdują się te owady, dzieci również powinny unikać jedzenie słodkie lub na sobie jasne ubrania, perfumy lub kosmetyki, które przyciągają pszczoły, osy i mrówki.

Ratunkowe zestawy medyczne zawierające własny podawania adrenaliny przeciwdziałać wstrząs anafilaktyczny są dostępne dla dzieci alergicznych i powinny być wykonywane przez nich w każdej chwili. Dzieci, które są podejrzane o alergicznymi powinny skonsultować alergologa na temat zdjęć, które można zmniejszyć reakcje na jad osy i pszczoły (jad immunoterapii). Venom immunoterapii u dzieci prowadzi do znacznie niższego ryzyka reakcji na użądlenia aż do lat dziesięciu do 20 po zaprzestaniu leczenia.

Węże

Węże nie powinny być trzymane jako zwierzęta domowe. Środki takie jak koszenie trawy, żywopłoty przycięte utrzymanie i usuwanie szczotka z podwórka zniechęca także węże z życia blisko ludzkich siedzib. Kleszcze powinien być używany do przemieszczania szczotki, tarcicę i drewno na opał, by nie narażać swoich rąk do węży, które mogą być leżące pod spodem. Dzieci powinny być zabezpieczone przed gra w zarośniętych, Działki i innych miejscach, w których węże mogą żyć. Skórzane buty i długie spodnie oferują pieszych i samochodów kempingowych pewną ochronę przed ukąszeniami. Zbliża węża, nawet martwe jeden, może być niebezpieczne, ponieważ jad węży niedawno zabitych może być nadal aktywne.

Zwierzęta morskie

JELLYFISH

Zapobieganie użądlenia meduzy obejmuje posłuszeństwo pisał znaki ostrzegawcze na plaży. Ponadto, macki meduzy mogą być przejrzyste i do 120 stóp (36,5 m) długości; w związku z tym, świetny należy zachować ostrożność, gdy w pobliżu meduza jest zauważony.

Płaszczki

Kopanie w piasku, podczas spaceru po płytkich obszarach, które mogą być zamieszkane przez płaszczki zakłóci wody, powodując zwierzę, aby przejść, zanim będzie można nadepnąć.

Obawy rodzicielska

Dzieci potrafią grać w miejscach, gdzie mogą być narażone na użądlenia i ukąszenia. Dzieci, które są wrażliwe na użądlenia i ukąszenia niektórych są na ryzyko ciężkich reakcji anafilaktycznej.

Najważniejsze pojęcia

 • Anafilaksja, także zwany wstrząs anafilaktyczny; ciężka reakcja alergiczna zwężenia dróg oddechowych charakteryzują obrzęk tkanek, i obniżonym ciśnieniem krwi.
 • Antybiotyki, środki lecznicze, które są przeznaczone do zabijania lub hamowania wzrostu bakterii, które powodują zakażenia.
 • Przeciwciało-białko przez specjalne ciała układu odpornościowego jako obrony przed obcym materiałem (bakterie, wirusy, itd.), Które dostaje się do organizmu. Jest on zaprojektowany by zaatakować i zneutralizować specyficzny antygen wywołujący odpowiedź immunologiczną.
 • Przeciwhistaminowy, lek stosowany w leczeniu chorób alergicznych, które blokuje działanie histaminy, substancji w organizmie, które powodują swędzenie, zmiany naczyniowe i wydzielanie śluzu, gdy uwalniane przez komórki.
 • Pajęczak, duża klasa stawonogów, które obejmuje pająki, skorpiony, roztocza i kleszcze.
 • Arachnidism-zatrucia w wyniku ukąszenia i użądlenia wystąpienia pająka.
 • Bakteriemia infekcja bakteryjna-krew.
 • Krew surowicy składnikiem krwi.
 • System-układ odpornościowy wyspecjalizowanych organów, węzłów chłonnych i komórek krwi w całym organizmie, które współpracują ze sobą w celu obrony organizmu przed obcymi najeźdźcami (bakterie, wirusy, grzyby, itp).
 • Zabójcze pszczoły-Hybrydy afrykańskich pszczół przypadkowo wprowadził na wolność w Ameryce Północnej i Południowej w 1956 roku i po raz pierwszy opisana w 1990 roku w Teksasie Najpierw były przywożone przez brazylijskich naukowców próbujących stworzyć nowy hybrydowy pszczoła poprawy produkcji miodu.
 • Węzły chłonne-Mały, zbiory kształcie fasoli tkanki znajduje się w całym układzie limfatycznym. Wytwarzają one komórki i białka, które zwalczają infekcje i filtra limfy. Węzły są czasami nazywane węzły chłonne.
 • Ropa-grube, żółtawy lub zielonkawy płyn składający się z pozostałości martwych białych krwinek, patogenów i rozkłada resztki komórkowe. Jest najczęściej związane z zakażeniem bakteryjnym.

Zobacz także Insect alergii żądło.

Zasoby

Książki

Holve, Steve. "Envenomations". W Cecil Textbook of Medicine, ed 21-cie. Edytowany przez Lee Goldmana i J. Claude Bennett. Filadelfia: WB Saunders, 2000, s 2174-78..

"Przegląd 2002 gospodarstw domowych Pet Survey". W USA Pet własności i Demografia Sourcebook. Schaumburg, IL: Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii, 2002.

. Nagami, Pamela Bitten: Prawdziwe historie medyczne z Bites i użądlenia Londynie. Św Marcina Press 2004.

. Royston Angela użądlenia i Bites Oxford, UK:. Heinemann Library, 2004.

Siverstein, Alvin, i wsp Bites i użądlenia Danbury, CT:.. Scholastic Library Publishing, 2002.

Czasopisma

Graudins, A., et al. "Red-back Pająk (Latrodectus hasselti) Antytoksyna zapobiega toksyczność jadów wdowa." Annals of Emergency Medicine 37 (2001): 154-60.

Jarvis, RM et al. "Pustelnik brunatny coś do powiek." Okulistyka 107 (2000): 1492/96.

Metrii, DW, i AA Hebert. ". Owady i pajęczaki użądlenia, ukąszenia, epidemie, i odstraszające" Pediatric Annals 29 (2000): 39-48.

Sams, HH "Dziewiętnaście udokumentowane przypadki Loxosceles reclusa envenomation." Journal of American Academy of Dermatology 44 (2001): 603-08.

Sams, HH, et al. "Necrotic arachnidism." Journal of American Academy of Dermatology 44 (2001): 561-73.

Organizacje

Amerykańska Akademia Medycyny Ratunkowej 611 East Wells Street, Milwaukee, WI 53202. stronie internetowej:. Http://www.aaem.org.

American Academy of Family Physicians. 11400 Tomahawk Creek Parkway, Leawood, KS 66211-2672. Witryna sieci Web: http://www.aafp.org.

. Amerykański Związek Medyczny N. State Street 515, Chicago, IL 60610. Strona internetowa: http://www.ama-assn.org.

Korzyści z Cats Claw

Korzyści z Cats Claw
Koci pazur, mogą korzystać osoby cierpiące na zapalenie stawów.

Korzyści z koci pazur to zmniejszenie stanu zapalnego związanego z zapaleniem stawów, jak również potencjalnych immunologicznych zwiększenie korzyści.

Korzyści koci pazur

Koci pazur (Uncaria tomentosa) to ziołowy pochodzi z ciernistej winorośli, która rośnie w całej dżungli w Ameryce Środkowej i Południowej. Wykorzystywane przez rdzennych mieszkańców w tych obszarach przez wieki, korzyści koci pazur obejmują zmniejszenie stanu zapalnego. Jako taka, jest często zalecane przez zielarzom w leczeniu zapalenia stawów i innych podobnych warunkach.

Przeciwzapalne

Środek przeciwzapalny jest dowolną substancją, która zmniejsza stan zapalny. Wiele chorób, w tym zapalenia stawów, zapalenia przyczyna bólu z. Poprzez zmniejszenie stanu zapalnego, bólu i uszkodzenia stawów może być zmniejszona. Według Narodowego Centrum Medycyny (NCCAM Complimentary), korzyści koci pazur zapalenia stawów mają ważność naukową.

Borelioza

Koci pazur badano w leczeniu boreliozy. Bakterie powodują boreliozę i kleszczy prowadzić boreliozy z hostami. Zainfekowane kleszcze gryzą ludzi i przenosić chorobę. Po przekazywane, borelioza może spowodować natychmiastowe objawy, ale bakterie mogą powodować gorączkę, wysypkę, bóle stawów i wiele innych objawów wyniszczające.

Sześciomiesięczne badania przeprowadzone przez grupę naturopatyczną lekarzy zbadane, jak odpowiedzieli na leczenie pacjentów z zaawansowaną chorobą z Lyme z koci pazur. W badaniu, grupa kontrolna otrzymywała typową antybiotykoterapii, podczas gdy grupa reszta otrzymał pazur kota. Na koniec badania, wyniki były znaczące. Pacjenci otrzymujący tradycyjne antybiotykoterapii wykazała niewielką poprawę. Wśród pacjentów otrzymujących pazur kota, 100 procent wykazało poprawę, ze 85 procent nie okazując śladu bakterii boreliozy po badania krwi.

Podczas jednego badania nie może udowodnić skuteczności jakiegokolwiek leku lub zioła, wyniki kopii zapasowej tradycyjne roszczenia koci pazur jako silny przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe zioła. Czynny w koci pazur wpływa na komórki układu odpornościowego i stymuluje aktywność. Więcej badań i testów do zrobienia, ale pojawiają się znaczne korzyści dla pacjentów z chorobą z Lyme.

Inne zastosowania

Zielarze i ścieżka zdrowia korzystania pazur kota w leczeniu wielu innych poważnych chorób, w tym HIV / AIDS, chronicznego zmęczenia, przewlekłych chorób zapalnych, takich jak drażliwego jelita i reumatoidalnego zapalenia stawów, a także astmy. Gruntowne badania nad wykorzystaniem koci pazur w leczeniu tych i innych chorób nie zostały jeszcze zrobione, ale wyniki są obiecujące.

Związek aktywny w Cat Claw

Naukowcy wskazali jeden główny składnik aktywny w koci pazur, że podpowiedzi swoich silnych właściwości systemu pobudzania układu odpornościowego. Koci pazur jest bogaty w pentacykliczne alkaloidów oksoindolowych (POA) i tetracyklicznych alkaloidów oksoindolowych, a także flawonoidy, garbniki i przeciwutleniacze.

W analizie laboratoryjnej, Cena do uzgodnienia na wyciąg z kory pazurów kota pobudzenia produkcji białych krwinek. Oni również wykazuje pewne zdolności w doświadczeniach laboratoryjnych do hamowania wzrostu i rozwoju nowotworu. To może prowadzić do leczenia raka z wykorzystaniem ekstraktów koci pazur.

Wyzwaniem dla naukowców jest to, że większość badaczy uważa, korzyści pazur tego kota nie są pochodzące z jednego z łatwością samodzielnie związku, ale z różnych związków zamkniętych w obrębie kory winorośli. Izolowanie tylko jeden czynnik, sprawdzając je i wyciągać wnioski mogą być niemożliwe. Sam herb może być potężny w swej całości, stanie naturalnym tylko.

Skutki uboczne i ostrzeżenia

Istnieje kilka działania niepożądane z wykorzystaniem pazur kota. Każdy z upośledzonym układem odpornościowym zaleca się stosowanie pazur kota pod nadzorem zielarz, lekarz lub inna naturopatyczną personelu medycznego. Nie wiadomo, czy koci pazur przechodzi przez łożysko i do mleka matki, dlatego nie podejmować pazur kota, jeśli jesteś w ciąży lub karmiące. Podobnie jak wszystkie zioła, suplementy i żywności pozycji, niektórzy ludzie mogą być wrażliwe lub uczulone na koci pazur. Jeśli pacjent przyjmuje pazur kota, zawsze przestrzegać zalecanych dawek przewidzianych na wytyczne w dodatku. Należy przerwać stosowanie leku pazur kota, jeśli masz objawy niepożądane, wysypka lub innych negatywnych reakcji i natychmiast zwrócić się do lekarza, jeśli reakcja nie wyjaśnić na własną rękę, lub jeśli masz kłopoty z oddychaniem.

Koci pazur wydaje się być mocny herb z wielu obiecujących efektów ubocznych. Podobnie jak wielu ziołowych zabiegi, badania nad jego właściwości jest skąpe, ale to, co tam jest wspiera badania tradycyjne wykorzystanie koci pazur jako systemu immunologicznego podwyższania zioła.

Mosquito Kontrola: Porady ukąszenia komara

Dlaczego Komary Ugryź

Dlaczego komary gryzą? Właściwie, to tylko kobiety, które gryzą i robią to z konieczności ratther niż przyjemności. Samice komarów szukają krwi, gdy przygotowują się do złożenia jaj, jak potrzebują pożywienia produkować zdrowe potomstwo. Komara normalnej diety soków roślinnych nie zawiera żadnego z białek kobiet potrzebuje w celu produkcji jaj jej. Za to, że potrzebuje skoncentrowanego źródła białka, które, niestety dla nas, jest we krwi.

Leczenia ukąszeń komarów

Zwykłe ugryzienie komara zabiegi obejmują:

• chłodne okłady
• leki przeciwhistaminowe
• związki anty-swędzenie
• leki przeciwzapalne

Dla chłodnym okładem, zastosować okład z lodu owinięte w ręcznik lub namoczyć ściereczkę w zimnej wodzie, a następnie naciśnij go na ukąszenia (pakowane mrożonki również działa dobrze). Zabiegi wymienione są dość tanie i dostępne w większości sklepów spożywczych, poręczności i narkotyków.

Należy zauważyć, że niektóre osoby mają tendencję do bardziej poważnych reakcji innych niż komary. Jeśli żadna z wyżej wymienionych zabiegów złagodzić dyskomfort spowodowany przez ugryzienie nie doceniać powagi sytuacji. Udać się do lekarza, aby ocenić problem.

Łagodzi ukąszenia Itch

Czy byłeś kiedyś w sytuacji, gdy dziecko cierpi na ukąszenia owadów irytujące i nie masz lekarstwo przechowywania zakupionych łatwo dostępne? Czy wiesz, że można zrobić lekarstwo siebie?

Najprostszym związek anty-swędzenie jest proste pasty, którą można łatwo wykonane ze składników, które są powszechnie spotykane w większości gospodarstw domowych. Pasta może być tylko przy użyciu sody oczyszczonej i wody. Aby, wlać trochę sody do małej miski i wymieszać z tylko tyle wody, aby lepkiej pasty. Następnie rozkłada się mieszaninę na podrażnioną zgryz (ów) w celu indukcji natychmiastową ulgę. Calamine lotion działa w podobny sposób (choć efekt trwa zwykle dłużej).

Zapalenie ukąszenia komara

Co można zrobić te brzydkie, swędzące ukąszenia ?! Istnieje wiele środków, aby pomóc złagodzić dokuczliwe komary. Przeciwzapalne są użyteczne środki na komary ugryźć. Ibuprofen (Motrin lub Advil) lub naproksen (Alieve) może zmniejszyć zaczerwienienie, ból, świąd, obrzęk i gorączka, jak również.

Krem do stosowania miejscowego steroidowe różnych zawartości mogą być również użyteczne. Sporadycznie reakcje na ukąszenia komara może być ciężkie wystarczająco, aby uzasadnić steroidy systemowe. Niektóre osoby są bardziej podatne na reakcje z ukąszeniami komarów niż inne.

Najczęściej leczenia ukąszenia komara jest Calamine Lotion. Ten kojący balsam może zapewnić zwolnienie z pieczenie lub swędzenie w ciągu kilku dni potrwa zgryz leczyć.

Leki naturalne Moskitiery

Badania sugerują, że niektóre naturalne środki przeciwzapalne są bardzo skuteczne środki zaradcze ukąszenie komara u niektórych osób: doustnie olej z wiesiołka (Lancet) i papaweryna (Journal of American Academy of Dermatology). Można znaleźć zarówno tych produktów w sklepie ze zdrową żywnością.

Kilka naturalnych środków i zapobiegawcze przeciwko komary są:
• Owady są przyciągane do zapachów, więc unikać skoncentrowanych perfum i silne spraye do włosów w lecie.
Ukąszenia i użądlenia • można schłodzić i uspokajała z wody, kostek lodu lub zimne napoje w puszkach
• Stosować repelenty organiczne, aby zapobiec przed ukąszeniem.

Komary Wolę Birds

Wiele osób zastanawia się, dlaczego komary gryzą, a bardziej na miejscu, dlaczego komary gryzą ludzi. Prawda jest jednak taka, że ​​ludzie nie są pierwszym wyborem dla większości komarów. W rzeczywistości, komary wolą gospodarze ptaków nad każdym innym przyjmującym. Komary gryzą ludzi, kiedy mają na to szansę, ale są one w stanie lepiej śledzić zapach zwierząt najczęściej występujących w ich środowisku. Tak więc, jeśli jesteś w okolicy z dużą ilością zwierząt, jesteś mniej prawdopodobne, aby być wyróżniony jako posiłek.

Komary i wilgotności

Jednym z powodów, dlaczego ukąszenia komarów są bardziej powszechne w wilgotnym klimacie, ponieważ jest to czujnik termiczny komara zaostrza, gdy wilgotność powietrza jest wysoka. W rzeczywistości może wzrosnąć nawet o trzy razy. Jeśli chcesz uniknąć komarów może chcesz uniknąć narażając się na miejsca zawilgocone.

Moskitiery Senses

Komary mają bardzo słaby wzrok. Ich związek oczy są w kulistym układzie i oczy są oddzielone martwego pola. Na 30 metrów mają trudności odróżniania ludzi od innych obiektów o podobnej wielkości i kształtu (pni drzew, dużych kontenerach, itp). Kiedy się w zasięgu 10 metrów, jednak wyczuwają ciepło ciała, w którym momencie można je zlokalizować swoją ofiarę.

Jak Komary Ugryź

Gdy samica komara wbija jej gębowe jak igły przez skórę jej ofiary, ona wstrzykuje jej śliny - tętni enzymów trawiennych i antykoagulantów. Po raz pierwszy człowiek zostaje ugryziony, nie ma reakcji. Z późniejszymi ukąszenia komara, jednak osoba staje się uczulony na obcych białek, a małe, swędzące, czerwone guzki mogą pojawić około 24 godzin później.

Jak ukąszenia komara wpływać na ludzi

Gdy komary gryzą ich wstrzyknięcie śliny zawierającej przeciwzakrzepowe (zapobiegające krzepnięciu krwi) do ich ofiary. W wyniku tego, układ odpornościowy organizmu odpowie powodując pieczenie, świąd i obrzęk.

Efekt ukąszenia komarów na osobę zależy od wrażliwości człowieka. W większości przypadków, swędzenie i obrzęk ustępuje w ciągu kilku godzin. W niektórych wysoce wrażliwych ludzi, jednak dyskomfort może trwać przez kilka dni.

* Drapania ukąszenia komarów mogą spowodować zakażenie, jeśli bakterie pod paznokciami są przekazywane do rany.

Zapalenie mózgu

Definicja zapalenie mózgu

Zapalenie mózgu jest zapalenie mózgu, zwykle spowodowane zakażeniem wirusowym lub bezpośredniej reakcji nadwrażliwości na wirus lub obcego białka. Zapalenie mózgu wywołane infekcją bakteryjną jest czasami nazywany cerebritis. Gdy oba mózgu i rdzenia kręgowego są zaangażowane, zaburzenie nazywa encephalomyelitis. Zapalenie mózgu pokrycia lub opon mózgowych, nazywa się zapalenie opon mózgowych.

Opis

Zapalenie mózgu jest zapalenie mózgu reakcji systemu odpornościowego organizmu na zakażenia lub inwazji. Podczas zapalenia tkanki mózgowe są nabrzmiałe. Połączenie infekcji i reakcji odpornościowej na niego mogą powodować bóle głowy i gorączkę, jak i bardziej poważne objawy w pewnych przypadkach.

Wirusy wywołujące zapalenie mózgu może być pierwotny epidemii lub sporadyczna. Wirus polio jest przyczyną epidemii. Stawonogi wirusowe zapalenie mózgu jest odpowiedzialny za większość epidemii wirusowego zapalenia mózgu. Wirusy żyć w zastępów zwierząt i komarów, które przenoszą choroby. Najczęstszą formą braku epidemii lub sporadycznych zapalenia mózgu jest spowodowane przez wirus herpes simplex typu 1 (HSV-1) i ma wysoki wskaźnik śmierci. Świnkę inny przykład sporadycznej przyczyny.

Demografia

Około 2000 przypadków zapalenia mózgu są zgłaszane do Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Atlancie, Georgia, każdego roku. Zapalenie mózgu może uderzyć każdego, w każdym wieku, chociaż niektóre rodzaje zapalenia mózgu są bardziej powszechne u dzieci. Inne rodzaje zapalenia mózgu może dotknąć każdego, ale może mieć wpływ na dzieci bardziej surowo.

Przyczyny zapalenia mózgu i objawy

Istnieje ponad tuzin wirusy, które mogą powodować zapalenie mózgu, rozmieszczone zarówno przez człowieka, do kontaktu z ludźmi lub przez ugryzienia zwierząt. Zapalenie mózgu może wystąpić z kilku wspólnych infekcje wirusowe dzieciństwa. Wirusy i choroby wirusowe, które mogą powodować zapalenie mózgu obejmują:

 • ospa wietrzna
 • odra
 • świnka
 • Wirus Epsteina-Barr (EBV)
 • Zakażenie wirusem cytomegalii
 • HIV
 • opryszczki
 • półpasiec (półpasiec)
 • opryszczka B
 • paraliż dziecięcy
 • wścieklizna
 • wirusy przenoszone przez komary (arbowirusy)

Podstawowym mózgu spowodowana jest bezpośrednim infekcją wirusem, podczas gdy wtórne mózgu spowodowana jest pozakaźne reakcji immunologicznej na infekcję wirusową w innych częściach ciała. Wtórne zapalenie mózgu może wystąpić z odry, ospy wietrznej, śwince, różyczce i EBV. We wtórnym zapaleniem mózgu, objawy zwykle zaczyna się pięć do dziesięciu dni po rozpoczęciu samej choroby i są związane z podziałem osłonki mielinowej pokrywającej włókna nerwowe.

W rzadkich przypadkach, zapalenie mózgu może nastąpić szczepienia przeciwko niektórych chorób wirusowych wymienionych powyżej. Choroba Creutzfeldta-Jakoba, bardzo rzadkie choroby mózgu wywołane przez cząstki zakaźnej zwanej prionowe, może również powodować zapalenie mózgu.

Komary rozprzestrzeniania wirusów odpowiedzialnych za zapalenie mózgu i rdzenia koni (wschodniej i zachodniej typów), St. Louis zapalenie mózgu, zapalenie mózgu i California japońskiego zapalenia mózgu. Borelioza, rozłożone przez kleszcze, może powodować zapalenie mózgu, jak można Kolorado gorączka kleszcza. Wścieklizna jest najczęściej rozprzestrzenia się przez ukąszenia zwierząt od psów, kotów, myszy, szopy, wiewiórki, i nietoperzy i może powodować zapalenie mózgu.

Końskiego zapalenia mózgu prowadzi przez komary, które zwykle nie gryzą ludzi, ale nie gryzą konie i ptaki. To jest czasami odebrał od tych zwierząt przez komary, które gryzą ludzi. Japońskie zapalenie mózgu i zapalenie mózgu St. Louis są również przenoszone przez komary. Ryzyko zarażenia się wirusem przenoszonym przez komary jest największym w średniej i późnym latem, kiedy komary są najbardziej aktywne w tych obszarach wiejskich, gdzie są znane wirusy te istnieć. Końskiego zapalenia mózgu wschodniej występuje we wschodniej i południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych; zachodniej i końskiego zapalenia mózgu występują w całej Kalifornii na zachodzie; i zapalenie mózgu St. Louis występuje w całym kraju. Japońskie zapalenie mózgu nie występuje w Stanach Zjednoczonych, ale stwierdzono, że w większości krajów Azji. Wirusy odpowiedzialne za te choroby są klasyfikowane jako arbowirus i choroby te są zbiorczo nazywane arbowirus zapalenie mózgu.

Herpes simplex zapalenie mózgu, najbardziej rozpowszechnioną formą zapalenia mózgu w sporadycznych krajach zachodnich, jest chorobą o znacznie wysokiej śmiertelności. Występuje u dzieci i dorosłych oraz wpływa na obie strony mózgu. Istnieje teoria, że ​​zakażenie mózgu spowodowane przez wirus ruchomej z lokalizacji obwodowej do mózgu za pomocą dwóch nerwów, węchowe i trójdzielnego (największy nerwów czaszki).

Herpes simplex zapalenie mózgu jest odpowiedzialna za 10 procent wszystkich przypadków zapalenia mózgu i jest główną przyczyną sporadycznych, śmiertelnego zapalenia mózgu. W nieleczonych osób, stopa śmierci jest 70 procent, podczas gdy śmiertelność wynosi od 15 do 20 procent osób, które były leczone acyklowir. Objawy opryszczki pospolitej mózgu są gorączka, szybko rozpadających się stan psychiczny, bóle głowy i zmiany w zachowaniu.

Objawy zapalenia mózgu z zakresu bardzo łagodny do bardzo ciężkiej i mogą obejmować:

 • ból głowy
 • gorączka
 • senność (senność, zmniejszona czujność, i zmęczenie)
 • złe samopoczucie
 • nudności i wymioty
 • zaburzenia widzenia
 • drżenie
 • zaburzenia świadomości (senność, splątanie, majaczenie, a utrata przytomności)
 • sztywna szyja
 • drgawki

Objawy mogą usprawnić, zmieniając się od łagodnego do ciężkiego w ciągu kilku dni lub nawet kilka godzin.

Kiedy wezwać lekarza

Lekarz powinien być nazywany, gdy ból głowy nie reaguje na leki, lub gdy osoba doświadcza gorączkę ponad 104 ° F (40,0 ° C), nudności i wymioty, zaburzenia widzenia, sztywność karku, czy drgawki.

Należy wezwać lekarza, gdy temperatura niemowlęcia wzrośnie powyżej 100 ° F (37,8 ° C) i nie może być sprowadzona w ciągu kilku minut. Niemowlęta, których temperatura przekracza 102 ° F (38,9 ° C) powinna być gąbka skąpane w zimnej wodzie, czekając na nadzwyczajnej przybycie pomocy.

Diagnoza

Rozpoznanie zapalenia mózgu obejmuje staranne przesłuchania w celu ustalenia ewentualnego narażenia na działanie źródeł wirusowych. Testy, które mogą pomóc potwierdzić rozpoznanie i wykluczyć inne schorzenia to:

 • badania krwi (w celu wykrycia przeciwciał wobec antygenów wirusowych i obcych białek)
 • Analiza płynu mózgowo-rdzeniowego lub rdzenia tap (w celu wykrycia antygenów wirusowych i uzyskania próbek w hodowli wirusa lub bakterii, które mogą być obecne w płynie mózgowo-rdzeniowym)
 • elektroencefalogramu (EEG)
 • CT i MRI

Biopsja mózgu (gromadzenie chirurgiczne małej próbki tkanki) mogą być zalecane w pewnych przypadkach, w których leczenie dotąd nieskuteczne i przyczyną zapalenia mózgu jest niejasna. Ostateczne rozpoznanie biopsji może zezwolić na szczególne traktowanie, które inaczej byłoby zbyt ryzykowne.

Leczenie

Wybór leczenia zapalenia mózgu w zależności od przyczyny. Bakteryjne zapalenie mózgu jest leczona antybiotykami. Wirusowe zapalenie mózgu leczy się zazwyczaj za pomocą leków przeciwwirusowych, w tym acyklowir, gancyklowir, foskarnet, rybawiryna i AZT. Wirusy, które odpowiadają na acyklowir to opryszczka zwykła, najczęstszej przyczyny sporadycznego (brak epidemii) zapalenie mózgu w Stanach Zjednoczonych.

Objawy zapalenia mózgu mogą być leczone za pomocą szeregu różnych leków. Kortykosteroidy, włączając prednizon i deksametazon, są często przepisywane zmniejszenia stanu zapalnego i obrzęku mózgu. Leki przeciwdrgawkowe, w tym fenytoina, są używane do kontroli napadów. Gorączka można zmniejszyć acetaminofen lub innych leków obniżających gorączkę.

Osoba z zapaleniem mózgu należy dokładnie monitorować, ponieważ objawy mogą się szybko zmieniać. Badania krwi mogą być regularnie wymaga śledzenia poziomu cieczy i soli we krwi.

Rokowanie

Objawy zapalenia mózgu może trwać kilka tygodni. Większość przypadków zapalenia mózgu są łagodne, a odzysk jest zwykle szybkie. Łagodne zapalenie mózgu zwykle nie pozostawia resztek problemy neurologiczne. Ogółem, około 10 procent osób z zapaleniem mózgu umiera z ich zakażeń lub powikłań, takich jak wtórne zakażenia. Niektóre postacie zapalenia mózgu mają bardziej ostre przedmioty, w tym opryszczki mózgu, w którym śmiertelność wynosi od 15 do 20 procent, przy leczeniu i od 70 do 80 procent na zewnątrz. Leczenie przeciwwirusowe jest nieskuteczne dla wschodniej końskiego zapalenia mózgu, a śmiertelność wynosi około 30 procent.

Trwałe następstwa neurologiczne może nastąpić ożywienie w niektórych przypadkach. Konsekwencje mogą obejmować zmiany osobowości, utrata pamięci, trudności językowe, drgawki i częściowy paraliż.

Zapobieganie

Ponieważ mózgu spowodowany zakażeniem, można zapobiegać przez unikanie zakażenia. Zminimalizowanie kontaktu z innymi, którzy mają żadnej z wyżej wymienionych chorób wirusowych może zmniejszyć swoich szans na zakażenia. Większość zakażeń są rozpowszechniane przez ręka w rękę i ręka-usta kontaktowego; częste mycie rąk może zmniejszyć prawdopodobieństwo zakażenia, jeżeli nie można uniknąć kontaktu.

Wirusy przenoszone przez komarów można uniknąć poprzez zapobieganie komary. Komary są najbardziej aktywne o świcie i zmierzchu i są najczęściej w wilgotnych obszarach o stojącej wody. Obejmujące skórę i stosując środki odstraszające komary na odsłoniętej skóry może zmniejszyć szanse na ugryzienia.

Szczepionki są dostępne przed niektórymi wirusami, w tym polio, herpes B, japońskiemu zapaleniu mózgu i zapalenie mózgu koni. Szczepionka przeciw wściekliźnie jest dostępny dla zwierząt; jest on również podawać pacjentom po ekspozycji. Szczepionka przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu jest zalecane dla osób podróżujących do Azji i pobyt w dotkniętych obszarach wiejskich w sezonie transmisji.

Najważniejsze pojęcia

 • Analiza mózgowo-ciecz laboratoryjna ważne w diagnostyce chorób ośrodkowego układu nerwowego, które analizuje próbkę płynu otaczającego mózg i rdzeń kręgowy. Płyn jest odprowadzany przez igłę w procedurze zwanej nakłucia lędźwiowego.
 • Tomografia komputerowa (CT), obrazowanie techniką -an w których przekroje Promienie rentgenowskie ciała są kompilowane stworzyć trójwymiarowy obraz struktur wewnętrznych organizmu; także tomografię osiową komputerowa nazwie.
 • Rekord elektroencefalogramu (EEG) -A z malutkimi impulsów elektrycznych wytwarzanych przez aktywność mózgu odebrane przez elektrod umieszczonych na skórze głowy. Poprzez pomiar charakterystyczne wzorce fal EEG może pomóc zdiagnozować pewne warunki mózgu.
 • Zapalenie ból, zaczerwienienie, obrzęk i ciepła, które rozwijają się w odpowiedzi na podrażnienie tkanki lub urazu. Zazwyczaj spowodowane jest odpowiedzią układu immunologicznego do kontaktu organizmu z substancji obcych, takich jak alergen lub patogenu.
 • Obrazowanie rezonansu magnetycznego (MRI) -an technika obrazowania, która wykorzystuje dużych cykliczne fale magnetyczne i radiowych do generowania sygnałów od atomów w ciele. Sygnały te są używane do konstruowania szczegółowych obrazów wewnętrznych struktur ciała i narządów, w tym w mózgu.
 • Vaccine, substancja przygotowana z osłabionym lub zabijanie mikroorganizmów, które po wstrzyknięciu, a także pomaga w organizmie w postaci przeciwciał, które będą zapobiegać zakażeniu naturalnych mikroorganizmów.
 • Wirusa mały czynnik zakaźny, składający się z rdzenia z materiału genetycznego (DNA lub RNA), otoczony powłoką białka. Wirus potrzebuje żywej komórki do reprodukcji.

Obawy żywieniowe

Odpowiednie odżywianie i płyny zwiększyć szanse na całkowite wyleczenie z mózgu.

Obawy rodzicielska

Rodzice powinni uważnie monitorować swoje niemowląt i małych dzieci objawy gorączki. Wszelkie gorączka przekracza 103 ° F (39,4 ° C) przez więcej niż kilka minut należy niezwłocznie leczyć. Wszelkie reklamacje sztywność karku, utrata przytomności, wymioty, niewyjaśnione lub aktywności napadów należy natychmiast podać do właściwej opieki medycznej.

Zasoby

Książki

Halstead, Scott A. "arbowirus Zapalenie mózgu w Ameryce Północnej." W Nelson Textbook of Pediatrics, wyd. 17 Edytowany Richard E. Behrmanem et al. Filadelfia: Saunders, 2003, str 1086-8..

Johnston, Michael V. "gąbczaste". W Nelson Textbook of Pediatrics, wyd. 17 Edytowany Richard E. Behrmanem et al. Filadelfia: Saunders, 2003, str 2023-8..

Nath, Avindra i Joseph R. Berger. "Ostre wirusowe zapalenie opon mózgowych i zapalenie mózgu." W Cecil Textbook of Medicine, ed 22-cie. Edytowany przez Lee Goldman, et al. Filadelfia: Saunders, 2003, str 2232-5..

Tyler, Kenneth L. "Wirusowe zapalenie opon mózgowych i zapalenie mózgu." W Zasadach Harrisona Chorób Wewnętrznych, wyd. 15 Edytowany przez Eugene Braunwald et al. New York: McGraw-Hill, 2001, pp 2471-80,.

Czasopisma

Arciniegas, DB, i CA Anderson. "Wirusowe zapalenie mózgu: neuropsychiatryczne i aspekty neurobehawioralne." Raporty bieżące Psychiatria 6, nie. 5 (2004): 372-9.

Cunha, BA "Diagnostyka różnicowa zapalenia mózgu Zachodniego Nilu." Aktualne Opinie w Chorób Zakaźnych 17, no. 5 (2004): 413-20.

Lyle, P., et al. "Ocena zapalenia mózgu w malucha: jaka część ujemną nie rozumiesz?" Aktualne poglądy w Pediatrics 16, no. 5 (2004): 567-70.

Morgan, R. "Zachodniego Nilu wirusowe zapalenie mózgu. Studium przypadku" Journal of Neuroscience Pielęgniarstwa 36, no. 4 (2004): 185-8.

Savas, L., et al. "Pełna odzyskać meningoencephalomyelitis spowodowane przez wirusa świnki." European Journal of Neurology 11, no. 9 (2004): 639-40.

Organizacje

American Academy of Neurology 1080 Montreal Avenue, St. Paul, MN 55116. stronie internetowej:. Http://www.aan.com.

American Academy of Pediatrics. 141 Northwest Point Blvd., Elk Grove Village, IL 60007-1098. Witryna sieci Web: http://www.aap.org/en-us/Pages/Default.aspx.

American College of awaryjnego lekarzy. PO Box 619911, Dallas 75261-9911. Witryna sieci Web: http://www.acep.org/.

Witryny sieci Web

"Arboviral zapaleniach mózgu." Centers for Disease Control and Prevention. Dostępny w Internecie na http://www.cdc.gov/ncidod/dvbid/arbor/ (dostęp 05 stycznia 2005).

"Zapalenie mózgu." Mayo Clinic. Dostępne online w http://www.mayoclinic.com/invoke.cfm?id=DS00226 (dostęp 05 stycznia 2005).

"Zapalenie mózgu." MedlinePlus. Dostępne online w http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/encephalitis.html (dostęp 05 stycznia 2005).

"Zapalenie mózgu." Światowa Organizacja Zdrowia. Dostępne online w http://www.who.int/topics/encephalitis/en/ (dostępny 05 styczeń 2005).

Zapalenie mózgu Źródło Informacji. Dostępne online w http://www.encephalitis.info/ (dostęp 05 stycznia 2005).

"NINDS Zapalenie mózgu, zapalenie opon mózgowych i informacje Page." Narodowy Instytut Chorób Neurologicznych i Udaru Mózgu. Dostępne online w http://www.ninds.nih.gov/health_and_medical/disorders/encmenin_doc.htm (dostępny 05 styczeń 2005).

Jak leczyć ugryzienie alergenu

Roztocza nie bardzo podoba gryzie ludzi. Ich ulubionym jest na przekąskę martwych zwierząt. Tak więc, jeśli się tak nieszczęśliwa, aby te wysypka-jak ukąszenia roztoczy, należy działać na tych, natychmiast. Pozostawienie ukąszenia nieleczona może spowodować poważniejsze zakażenia lub blizny.

Oto kroki, których należy przestrzegać podczas próby w leczeniu ukąszeń roztoczy:

 1. Wash. Roztocza są zwykle montowane na skórze ofiary, próbuje ugryźć go bardziej. Można skutecznie usunąć roztocza przez dokładne mycie obszaru dotkniętego z ciepłą i mydłem wody.
 2. Zastosuj. Nałożyć krem przeciwhistaminowe w celu złagodzenia świądu. Rozprowadzić antyseptyczne krem ​​także przeciwdziałać ewentualnemu zakażeniu. Przed umieścić coś na skórze, należy przetestować produkt w nie tak zauważalny części. Chcesz sprawdzić, jak Twoja skóra będzie reagować na tego kremu, zanim rozprzestrzenił się na ukąszenia roztoczy.
 3. Unikaj. Nigdy nie porysować ukąszenia roztoczy nie ważne jak swędzenie właściwą część. Będziesz tylko powodować infekcje i blizny. Jeśli nie możesz na to poradzić, nosić rękawice lub lepsze pokrycie ugryziony obszar czystą szmatką. To powinno uniemożliwić drapanie ukąszenia.
 4. Monitorować. Kontynuuj monitorowanie ukąszenia roztoczy. Uwaga pewne zmiany na ukąszenia. Czy ukąszenia zaczął złagodzić zaczerwienienie lub nie są jeszcze gorzej? Biorąc pod uwagę wszelkich zmian jest bardzo ważne, aby wiedzieć, czy lek działa, czy nie.

Ukąszenia powinno być już jasne, po tygodniu. Zastanów się iść do lekarza, czy nie gryzie tego czasu minął lub jeśli twój stan się pogorszył. Twój doc znać najlepszy sposób leczenia ukąszenia roztoczy.

Po leczeniu swoich ukąszeń roztoczy, jesteś gotowy do rozpoczęcia eliminacji roztoczy. Nie możesz upewnić się, że nigdy nie będziesz cierpieć ukąszenia roztoczy ponownie, chyba że całkowicie wyeliminowane winowajcę.

Roztocza zwykle żerują na szkodniki, zwłaszcza ptaków i szczurów. Jeśli masz tych szkodników, są być może źródłem roztoczy. Sprawdź swoje zwierzę, jeśli ma na swojej skórze roztocza. Natychmiast przynieść go do weterynarza. Weterynarz daje odpowiednie recepty i co zrobić, aby pomóc zwierzę pozbyć tych szkodników.

Podczas gdy zwierzę jest traktowanie jej zwalczania inwazji świerzbowca, lepiej zabezpieczyć się przed ewentualnymi ukąszenia roztoczy ponownie. Noś długie rękawy każdym razem, gdy będziesz w kontakcie ze swoim zwierzakiem. Możesz zachować swoje zwierzę się też powiedzieć, w izolowanym pomieszczeniu w Twoim domu.

Oprysku na zaatakowanej powierzchni pomoże w zwalczaniu roztoczy. Upewnij się, że będziesz korzystać pestycyd specjalnie do niszczenia roztoczy. Jeśli zwierzęta powodują roztocza nie twoje są, można również użyć kontroli ptaków lub kontroli gryzoni wraz z pestycydu.

Postaraj się zrobić wszystko, co możliwe, aby wyeliminować roztocza. Jeśli to się nie uda, należy rozważyć wywołanie profesjonalny zespół do zwalczania szkodników. Są ekspertami od likwidacji szkodników takich jak roztocza. To może być nieco kosztowne, ale przynajmniej masz pewność, że nie będzie musiał natychmiast znów cierpieć ukąszenia roztoczy.

Agresywny Biting Puppy

Agresywny Biting Puppy

Jak powstrzymać agresywną gryzienie szczeniaka od stania się spod kontroli? Dowiedz się tutaj.

Ograniczenie Agresywny gryzienie Puppy Zachowanie

Spójrzmy prawdzie w oczy. Nikt z nas nie marzy o agresywnym gryzienie szczeniaka, gdy myślimy o postawieniu nowego psów w naszych domach, ale raz na jakiś czas, to jest dokładnie to, co skończyć z. Choć zachowanie jest zdecydowanie nieprzyjemne, to nie musi stać się nawykiem na całe życie. Możesz przejąć kontrolę nad sytuacją i nauczyć psa, że ​​gryzienie jest nie do przyjęcia.

Po pierwsze, zbadajmy, jak się gryzących szczeniaki, a potem będziemy obejmować sposoby NIP agresji w zarodku.

Zagraj gryzienie odprowadzeń do Agresywne gryzie

Gryzienie jest naturalnym zachowaniem wśród psów. Psy nip sobą grać, aby sprawdzić swoje siły i pokazać, kto jest do siebie szefem. Gdy szczeniak opuszcza psów rodzinę, aby przyjść do nas, przynosi ten sam sposób myślenia i zachowuje się z nim.

Zawsze można dostrzec nowych właścicieli szczeniąt w tłumie. Są to ludzie z wszystkich maleńkich znaków przebić na swoich palców, dłoni i przedramion. Szczenięta naturalnie chcą przetestować wszystko z ich ust, a oni skończyć żucia na nas w tym procesie. Podczas gdy działalność jest nieszkodliwe w pierwszym, nawet grać gryzienie może szybko przerodzić się w coś bolesnego, gdy szczenię staje się bardziej wyraziste.

Agresywny gryzienie jest znacznie poważniejsza, niż gry gryzienie. Agresywny szczeniak zazwyczaj wyraża chęć gryzienia, obniżając głowę, podczas gdy growling i gapi na ciebie. Czy szczenię jest opieka zabawkę, ciastko lub ulubionego buta, stara się ustanowić kontrolę i dominację nad tobą.

To prowadzi nas do sedna sprawy. Czy Twój pies gryzie się w grze i tak naprawdę oznacza działalność, dlatego niezwykle ważne jest, aby zatrzymać działanie, zanim stanie się zakorzeniony nawyk. To wszystko sprowadza się do nauczania szczenię swoje właściwe miejsce w opakowaniu rodzinnym.

Nauczanie Szczenięta nie gryzie

Aby uczyć szczeniaka nie gryzie, najpierw musi zrozumieć, że ma granic. Nie musi być twarde zasady, że szczenię nie wolno owijać zęby wokół czyjejkolwiek strony, nawet jeśli jest to tylko podczas odtwarzania. Nie ma sensu w wysyłaniu mieszane wiadomość, że gryzienie jest w porządku, w pewnych okolicznościach, aw innych nie. Szczenięta po prostu nie są wystarczająco zaawansowany, aby dowiedzieć się różnicę, więc jest to dla nas, aby być spójne.

Upewnij się, że każdy w twoim domu rozumie, dlaczego jest to konieczne, i zgadza się z reguły od początku.

Wskazówka pierwsza: firma "NIE"

Firma "NIE" jest pierwszym krokiem w nauczaniu swojego psa, aby nie gryźć. Kiedy szczenię próbuje użyć zęby na ciebie, od razu owinąć rękę wokół jego pyska i powiedzieć "Nie" donośnym, stanowczym głosem. Twoja ręka nie powinna być na tyle, aby odciąć mu dopływ powietrza mocno, ale to musi być założony tak, aby pokazać, że masz kontrolę. Trzeba będzie powtórzyć tę korektę każdego czasu szczeniak próbuje użyć zęby na ciebie.

Wskazówka druga: Time Out

Gdy firma "NIE" nie wystarcza sama w sobie do rozliczenia szczeniaka dół, trzeba śledzić z upływem tego terminu. Oznacza to, ograniczając go do skrzyni lub bramkowania go w innym pokoju. To uczy go, że masz wszystko pod kontrolą, i że nie będą nagradzani więcej uwagi, kiedy gryzie.

Wskazówka trzecia: Unikać Orientacyjny Play i drażni

Porywająca gra holownika-o-wojny może być dużo zabawy, ale to jest dokładnie ten rodzaj gry, który będzie angażować się pierwotne instynkty bardziej agresywny szczeniąt. Trzyma zabawkę tuż poza jego zasięgiem, aby zachęcić go do sięgać do może też uczynić go na tyle sfrustrowany ugryźć.

Przechowywać czas odtwarzania w kontroli decydując się na grach, które nie wiążą się z walki o władzę.

Wskazówka czwarta: Bitter Jabłko

Bitter Apple jest produktem w sprayu, który zniechęca psy z gumy do czegokolwiek można rozpylać go. Można go używać na meble, dywany i twój nawet rąk. Gdy język szczenię pochodzi w kontakcie z smak będzie natychmiast pociągnąć usta away.The najlepszy sposób korzystania z tego produktu w trakcie szkolenia jest spray go na ręce, dać mu kilka sekund do wyschnięcia, a następnie mają na co dzień kontakt z Twojej pup , Nie ma potrzeby, aby zachęcić go do rzeczywistości gryzienia ciebie. Wystarczy pogłaskać go, i niech jego naturalne instynkty korzystać usta na ręce doprowadzić go do Bitter Apple. Od razu łączy nieprzyjemny smak objęcia rękę w jego ustach, i utrzymują spójność, nie zachęcając go do żucia lub gryzienia.

Możesz powtórzyć to szkolenie, ile potrzeba, a nawet połączyć je z firmy "NIE" i czas na zewnątrz w razie potrzeby.

Porada piąta: Nie Bicie

Jeżeli chcesz, aby Twój szczeniak kontrolować swoje zachowanie, trzeba także zachować kontrolę nad twoim. Choć chęć dać psu klapsa kiedy gryzie mogą poczuć się jak w naturalnym odruchu, unikać go za wszelką cenę. Bicie psa zostaną wykorzystane tylko do jego agresji i jego naturalny instynkt do ochrony samego siebie, będzie z kolei prowadzi do większej gryzienie.

Gdy zwierzę gryzie, uciekać się do dwóch pierwszych wskazówek oferowanych. Ten karze psa w akceptowalny sposób i usuwa ci od sytuacji na tyle długo, aby odzyskać spokój.

Wniosek

Jeśli chcesz zachować agresywną gryzienie szczeniaka od dorastania do zagrożenia w gospodarstwie domowym, granice muszą być ustawione, gdy jest młody. Tak jak w przypadku każdego ludzkiego dziecka, pewne prowadzenie i uczciwe dyscyplina są kluczem do formierskie dobre zachowanie.

,

Jak znaleźć przepisy na Halloween brutto

Jeśli chcesz ludzie rozmawiają o swojej imprezie Halloween długo po wydarzeniem jest przyjemne pamięci, upewnij się, że służą tablicy pyszne, ale bardzo brutto menu oferty.

Seat szkielet z kuchni jest kapelusz na czele tabeli w formie bufetu i informować swoich gości signage instruktażowe, że "szef" dostał naprawdę twórczy w tym roku, a nawet wykonane wkład niektórych z własnych części ciała, aby niektóre z przepisów prezentowanych na strona. Daj każdemu artykuł spożywczy etykietę opisową, która jest rażąco pamiętaj o tym, podkreślić jakiś odrażający o tej konkretnej oferty.

 • Wytnij miękkie tortille w kształcie długich palców lub użyć kości kształt cookie cutter i smażyć, następnie służyć z "Ant, Roach i Flea Dip", który łączy całe okruszki chleba pszenicy, czosnku, oliwy z oliwek, sok z cytryny, wody i pietruszki z orzechy włoskie, puree pastę, że pewien wygląda jak jest wypełniona kawałkami owadów. Powiązać z dipem wypchane "Roaches", w rzeczywistości pestki daty nadziewane dowolnej kombinacji masła orzechowego, posiekane orzechy i ser, z płoci plastikowej do dekoracji.
 • Przez cięcie hot dogi w cienkie paski, lekko zakręcony gotowania, aż i podrzucając z sosu do spaghetti, stworzyłeś doskonale brutto "cienkim Sandwich" napełniania dla hamburgerów i hot dog bułki.
 • Zamrożenie tacy czerwonych i zielonych nasion winogron, aż zamrożone, niż płaszcz z żelatyny żurawinowym glazury do zaoferowania jako "Eyeballs Deadman w." Kolejny dobry "Gniewny Eyeball" przepis brutto obejmuje małe kulki sera mozzarella pływające w sosie pomidorowym.
 • Dla "Świeże z turds toaleta," tworzą Ryż Krispy traktuje na cylindryczne kształty i płaszcz z mlecznej czekolady wysadzany kukurydzy cukierka.
 • Aby utworzyć "Ashes" Jadalne krematorium odpowiednio serwowane w dużych popielniczki ceramicznych, subtelnie łączą okruchy ciastka Oreo z cukrem pudrem i spadku papierosa cukierków lub dwóch dla autentyczności.
 • Jest to łatwe do wykonania jakiegokolwiek cios Ci służyć wyglądają brutto pływających jakieś robaki gummy na powierzchni lub umieszczenie pokryte czekoladowe espresso fasoli "pchłę" wewnątrz kubka ludzi przed wlać płyn. Jeszcze lepiej, korzystać z czystych próbki moczu w miejsce kubki kubki perforowanych.
 • Popychając swój ulubiony przepis ciasteczka cukru przez ricer, można stworzyć wrażenie mózgu i dzisiejszych "Ciasteczka mózgów" z cukrem szkliwionych krwistoczerwony cukierniczym gorąco z pieca.

Na ostateczny w odrażający desery firm, służą "Kitty Miot Cobbler," jabłko lub żurawiny szewc pokryte dużą ilością Kruszonka "piasku" polewa, umieszczony wewnątrz zupełnie nowy kotek miotu patelni, i podawane przez cięcie z zupełnie nowy kotek miotu scooper ,

Co zrobić, jeśli twój kot ma krwawe stolce

Co zrobić, jeśli twój kot ma krwawe stolce


Krwawe stolce i inne nieprawidłowości kału może być wskaźnikiem wielu kwestiach zdrowotnych. Dowiedz się, co powoduje, krwawe stolce, a także, gdy problem pojawia się na tyle poważne, aby uzasadnić wezwanie do weterynarza.

Przyczyny krwawe stolce

To nie jest zupełnie nietypowe dla kota przejść krwawy stolec raz na jakiś czas. Minor wytężając towarzyszy trochę krwawienia może po prostu oznaczać chwilowy przypadek zaparcia, która wyprostowała się. Jednakże, jeśli twój kot często ma krew w kale lub przechodzi niezwykłą ilość krwi, to może być wyznacznikiem czegoś poważniejszego.

Według Vet Info.com, krwawe stolce u kotów może wskazywać na szereg warunków, w tym:

 • Drobnych infekcji / inwazje pasożytów, takich jak, bakterie itd
 • Nietolerancja pokarmowa / alergie
 • Polipy (nienowotworowe)
 • Rak w niższych jelit
 • Spożycie warfaryny (gryzoni trucizny)
 • Uszkodzenia odbytu lub niższym jelita
 • Zaburzenia skrzepu
 • Problemy jelitowe / przeszkody / zaparcia

Kiedy do lekarza weterynarii,

Zadzwoń do lekarza weterynarii, tak szybko, jak to możliwe, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów:

 • Jasny czerwony krwi (więcej niż jeden raz lub więcej niż pyłek)
 • Problemy kału, takich jak znacznego parcia podczas próby kał
 • Znaczący wzrost liczby razy kot wypróżnia każdego dnia

Dodatkowe objawy uważać na

Czasami krwawe stolce są tylko jednym znakiem, że coś jest nie tak. Jeśli zwierzę ma żadnych towarzyszących objawów, takich jak te wymienione poniżej, że jest jeszcze więcej powodów, aby skontaktować się z weterynarzem.

 • Oddawanie moczu więcej niż zwykle
 • Wymioty
 • Biegunka
 • Utrata apetytu
 • Nagła utrata wagi
 • Picie więcej wody niż normalnie
 • Ekstremalne letarg

Diagnozowanie przyczyna krwawienia

Testy Powszechnie stosowany do diagnostyki

Według Vet Info.com, istnieje kilka badań lekarz weterynarii może podjąć decyzję, aby uruchomić:

 • Badanie odbytnicy
 • Morfologii krwi (CBC)
 • Profil chemicznych we krwi kota
 • Badanie ogólne moczu
 • Badanie materiału kałowego
 • Promienie rentgenowskie lub USG brzucha
 • Kolonoskopia

Pytania Twój weterynarz może poprosić

Twój lekarz weterynarii będzie musiała zebrać jak najwięcej informacji od Ciebie, jak to możliwe do osiągnięcia prawidłowej diagnozy. Typowe pytania mogą obejmować:

 • Czy twój kot zepsute jedzenie nie jadłem ani przyjmować, artykuły nieżywnościowe, takie jak kości?
 • Czy były niedawne zmiany w diecie swojego zwierzaka?
 • Czy Twój kot jadł ludzi jedzenie? Jeśli tak, to jakie?
 • Czy Twój kot doświadczyły traumy do odbytu, takich jak ukąszenia od innego zwierzęcia lub tępego urazu siły?
 • Czy zauważyliście, kota tarcie jej tył na dywany? Może to oznaczać, anal problemy ulicy.

Krwawymi lub Melena?

Stan krwi w kale kota może dać weterynarza lepszy pomysł, gdzie krwawienie pochodzi. Według Vet Info.com:

 • Krwawymi jest obecność jasnoczerwony krwi w stolcu. Jasnoczerwony krwi jest zazwyczaj oznaczenie krwawienia w niższych jelita i odbytnicy, chociaż rzeczywista krwawienie może być spowodowane przez wiele różnych problemów, takich jak pasożyty u młodych psów i kotów starszych w raku. Jednak nie zawsze tak jest, i tylko lekarz weterynarii może dokonać poprawnego rozpoznania przez prowadzących badania, takich jak te wymienione powyżej,
 • Smoliste stolce jest ciemne, smoliste jak odchody. Często jest to spowodowane przez przepuszczenie krwi starszych, co wskazuje problemu wyżej w jelitach, a nie w dolnym odcinku.

Możliwe zabiegi

W zależności od wyników badań, lekarz weterynarii może zalecić niektóre z następujących metod, aby pomóc złagodzić swój koci swoich krwawe stolce:

 • Żywność na receptę lub nowe diety, aby pomóc złagodzić obciążenie jelit
 • Terapia z płynem
 • Leki stosowane w leczeniu pasożytów wewnętrznych
 • Antybiotyki, jeśli twój kot ma infekcję bakteryjną
 • Leki, które mogą spowolnić ruch pokarmu przez jelita Twojego kota.

Pobierz próbkę do weterynarza

Zawsze, gdy zauważysz, twój kot ma krwawe stolce, należy zebrać fekalia do badania. Umieścić próbkę kału do plastikowej torebce i zgłosić się do lekarza weterynarii, tak szybko jak to możliwe. To prawdopodobnie pierwszy i najprostszy test, który można uruchomić z lekarzem weterynarii i powie to, czy jest zakażenie najczęstszych pasożytów. Większość warunki są łatwiejsze do leczenia na początku, więc szukają opieki weterynaryjnej dla kotów w każdej chwili wystąpić zmiany istotne dla zdrowia.