grsail.com

czy garnki wolfgang sa dobre

Jak wiedzieć, czy Montessori Edukacja jest dobre dla dzieci

Ilekroć przedszkola lub szkoły podstawowej reklamuje się jako wyposażone edukacji Montessori, to czasem przychodzi z konotacji, że szkoła jest przeznaczone dla bogatych i sławnych. Szkoły są znani ich dyscyplinarnego charakteru i ścisłym uwzględnieniem zdolności dzieci do uczenia się od siebie. Jako rodzice, jesteś zaniepokojony edukacji dziecka, i czy dany system jest dla niego najlepsze.

Aby wiedzieć, czy Metoda Montessori jest dobre dla dziecka, najpierw należy wprowadzić do pojęć w tej metodzie nauczania. Szkoły Montessori zwykle zezwalają wnioskodawcom siedzieć w swoich klasach, aby obserwować, jak to jest w ich pracy z dnia na dzień.

 • Podczas gdy w szkole z innymi dziećmi, obserwować, czy lubi kostki przypominające zabawki, półki i kosze. Przestrzegać również jeśli jest znudzony i nie szuka książek i obrazów. Montessori edukacja zazwyczaj pociąga za sobą bardziej aktywne metody uczenia się, a nie opierając się wyłącznie na książki i materiały do ​​czytania.
 • Jeśli Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym, zobaczyć, czy twój może on rozpoznawać litery, lub czy może on już przeczytać w młodym wieku. System Montessori zwykle uczy dziecko do czytania na tak młody, jak cztery lata.
 • Sprawdź, czy Twoje dziecko zachowuje samodyscypliny. Szkoły Montessori dać dzieciom swobodę dokonywania własnych wyborów, a tym samym rozwoju poszczycić się swoimi osiągnięciami. Obejmuje to skupić się na samodyscyplinie, a nie zewnętrznych źródeł dyscypliny.
 • Sprawdź, czy Twoje dziecko jest zaniepokojony szczęścia rodzeństwem. W szkołach Montessori, uczą się być taktowny z innymi dziećmi, wracając materiały lub zabawki do ich pierwotnego miejsca po użyciu.
 • Sprawdź, czy Twoje dziecko może cieszyć się, gdy sam z zabawkami lub działań. W szkołach Montessori, dzieci uczą się niezależności. Są one również uczy szacunku dla innych ludzi, nie przerywając lub pomaganie zbyt wiele, gdy ten jest zajęty robieniem czegoś.

Metoda Montessori uważa, że ​​jeśli dziecko lubi to, co robi, on jest szczęśliwy i będą się uczyć zadanie lepiej niż jeśli nie wyrażają zadowolenie.

 • Sprawdź, czy Twoje dziecko lubi sprzątanie domu i zajmowanie się. Montessori nauczania pozwala dzieciom doświadczyć rzeczywistego życia startowej. Uczą się prace domowe w młodym wieku.

Szkoły Montessori zostały uznane jako system z innego podejścia do uczenia się, w porównaniu do tradycyjnych szkół. System Montessori uważa, że ​​dzieci mają zdolności wrodzone, a nauczyciele są tylko przewodnicy, którzy mogą pomóc zwiększyć te zdolności. Dlatego szkoła traktuje dzieci jak dorosłych, dając im obowiązków i pozwalając niezależności w klasie. Metoda ta jest najbardziej przydatna do dzieci, które są do osób poszukujących i uwaga tych, którzy wolą, aby nie pozostać w jednym miejscu, podczas gdy w klasie.

Aby ustalić, czy ta metoda jest odpowiednia dla edukacji dziecka, będzie zależeć od jego osobowości. Są dzieci, które nie chcą dotykać materiałów czyszczących, myśląc, że są brudne rzeczy. Są dzieci, które tylko lubię grać, ale lekceważą innych przedmiotów, takich jak czytania i matematyki. I wciąż nie są dzieci, które nie podzielić się z kolegami z klasy materiały lub zabawki, które używają ich do działań zabaw lub w szkole.

Dla rodziców, tymczasem system Montessori jest właściwe, jeśli są praktyczne rodziny, która lubi pracę wykonaną samodzielnie w domu. Jeśli jest to przypadek, to w szkole Montessori sprzyjałaby miłości do wykonywania tych zadań w ramach uczenia się.

Czy 100 paczek kalorii dobre dla zdrowia?

Przekąski sprzedawane w opakowaniach po 100 paczek kalorii były krzykiem mody dla dbających kalorii jedzących. Po tym wszystkim, że jeden z tych pakietów sięgnąć trwa zgadywanie ile kalorii swój odpust będzie łamać się, co sprawia, że ​​oglądanie tego, co jesz dużo wygodniejsze. Niemniej jednak korzyści płynące z wyboru kupić sprzedawane w tych opakowaniach przekąski nie może być tak wycięte i suszone.

Wygodne paczek nie zmieniają Nutritional Content

Mając 100 paczek kalorii ulubionej przekąski to łatwy sposób, aby pokazać, co porcja można jeść do połknięcia tylko 100 kalorii, paczki zmienić nic o zawartości odżywczej przekąski. Na jedną, Twój przekąska może być nadal pełna dodanych odpust bez jakichkolwiek korzyści witamin, minerałów, błonnika, białka i innych takich korzyści żywieniowe. Owoc lub warzywo może mieć 100 kalorii lub mniej i mają dodatkową zaletę, że daje odpowiednie odżywianie.

Twoja przekąska może wciąż być zbyt dużo cukru, tłuszczu, węglowodanów i sodu, a także, nawet jeśli jesz tylko 100 kalorii. Upewnij się, aby zwracać szczególną uwagę na obsługujących rozmiarach i wartości odżywczej wykresu tak, aby nie jeść niezdrowych przekąsek zbyt konsekwentnie po prostu dlatego, że są dostępne w 100 porcji kalorii.

Mała porcja Rozmiar mogą nie sytości

Wadą 100 paczek kalorii jest to, że wielkość porcji jest zwykle bardzo małe. Chociaż może to okazać się korzystne, jeśli pokazuje, jak wiele innych kalorii musi być jedzenie, jeśli zjeść zwykłą kwotę przekąskę, ale również sprawia, overindulging zbyt kusząca. Jeśli nie czujesz się zadowolony po jedzeniu warto poświęcić 100 kalorii ", można dotrzeć do innego opakowania, a następnie innym opakowaniu. W ten sposób można pokonać cel zakupu przekąskę w polu opakowań. Jeśli masz zamiar kupić przekąski w 100 opakowaniach kalorii, upewnij się, że jesteś zobowiązana do jedzenia nie więcej niż jeden pakiet na raz.

Kiedy paczek może być dobry pomysł

Tak długo, jak trzymać się swojej obietnicy jeść nie więcej niż jeden pakiet naraz, przekąski, które są dostępne w opakowaniach po 100 kalorii, może okazać się korzystne. Chociaż nie są zwykle zdrowsze przekąski tam, takie jak owoce, warzywa, jogurty, niektóre z tych przekąsek opakowań są bogate w substancje odżywcze. Na przykład, jeśli masz paczkę krakersów pszenicy, może być uzyskanie dobrej ilości błonnika lub może łykać jakieś białko, jedząc wartości 100 kalorii "orzechów. Niektóre przekąski są również odżywczo wzbogacone witaminami i minerałami lub są wykonane z zdrowsze alternatywy, takie jak pełnoziarniste i soi.

Jeśli masz zamiar tak pobłażać, 100 opakowań kalorii są najlepszym sposobem, ponieważ jeśli jeść tylko jeden pakiet, nie będziesz przesadza o wyrozumiałość. Należy jednak pamiętać, że wiele z tych przekąsek mają niewiele do wartości odżywczych i może być nadal wysokie w innych negatywnych treści, więc nie rób tych przekąskę pakuje spójną część swojej diety, chyba że mają inne dodatkowe korzyści.

Czy Wheat Germ Dobre dla Ciebie

Czy Wheat Germ Dobre dla Ciebie


Czy kiełki pszenicy dobre dla Ciebie? Odpowiedź brzmi: "Tak." Pomimo niewielkich rozmiarów, z kiełków pszenicy jest motorem napędowym odżywiania. Jako podstawowe naturalne-spożywczego, zapewnia niezawodną serię składników odżywczych, w tym białka, witamin z grupy B oraz minerałów takich jak magnez, cynk i żelazo.

Co jest z kiełków pszenicy?

Kiełki pszenicy nie jest w ogóle kiełków. Jej nazwa to skrót od "kiełkować". W ramach reprodukcyjnego nasion pszenicy, w "zarodek" pomaga produkcji pszenicy trawy.

Stanowiąc zaledwie 2 1/2 procent kiełkujących nasion masy całkowitej, z kiełków pszenicy jest zwodniczy w jego wielkości. Kto by się domyślać, że w jej malutkiej obudowie chcesz znaleźć grono witamin i minerałów? Zaledwie dwie łyżki opakowania punch odżywczych.

Z kiełków pszenicy zawiera:

 • Kwas foliowy (kwas foliowy)
 • Żelazko
 • Magnez
 • Niacyna
 • Fosfor
 • Potas
 • Tiamina
 • Witamina E
 • Cynk

Dobry Germ

Czy wiesz, że z kiełków pszenicy zawiera więcej żelaza, potasu i względną niż większość każda inna żywność? Co więcej, jest również dobrym źródłem białka, błonnika i kwasów tłuszczowych i alcohols.Protein mądry, z kiełków pszenicy jest prawie 30% białka, co czyni go jednym z najlepszych źródeł wokół. Dla każdego, dietę, która jest uboga w tłuszcze nasycone, myśleć o kiełków pszenicy jako uzupełnienie dziennego spożycia.

Dla wegetarian, zwłaszcza, "zarodek" sprawia, że ​​dobry dodatek do gotowania, jak jego smaku orzechowym albo uzupełnień lub całkowicie znika, gdy łączy się z innymi smakami, takimi jak słony, słodki, ostry, lub pikantny. Po dodaniu, wszystkie jej składniki odżywcze pozostają, zwłaszcza witaminy B12, żelaza i cynku.

Czy Wheat Germ Dobre dla Ciebie?

Odcinkowych każdym sklepie ze zdrową żywnością, z kiełków pszenicy jest o żywieniu. Oprócz tego, że wysoka zawartość witamin, minerałów i białka, z kiełków pszenicy działa również jako przeciwutleniacz, środek wspomagający pokarmowego, lek stres i booster energii.

Zastanów się:

 • Jego phytonutrient L-egothioneine posiada właściwości antyoksydacyjne, nie zniszczone przez gotowanie.
 • Olej z kiełków pszenicy lub oktakosanol, mówi się, poprawić sprawność fizyczną, niższy poziom cholesterolu we krwi i stanowią główne źródło witaminy E (chroniąc organizm przed uszkodzeniami przez wolne rodniki). Kwasów tłuszczowych, zawiera kwas linolowy, kwas palmitynowy (omega-3, -6 i) i kwas oleinowy.
 • Z kiełków pszenicy jest dobrym źródłem kwasu foliowego, który dla kobiet, może pomóc w zapobieganiu osteoporozie i dla tych z wieku rozrodczym, wady cewy nerwowej u dzieci.

Korzyści z kiełków pszenicy

Jeśli ktokolwiek zapyta: "Czy kiełki pszenicy dobre dla ciebie?" można odpowiedzieć "Oczywiście." Rzeczywiście, pożywne serce pszenicy naprawdę wydaje się nie mieć wad. Biorąc pod uwagę jego wysokie stężenie składników odżywczych, to nic dziwnego, dlaczego tak jest z kiełków pszenicy ceniona ze swoich właściwości. Ten powiedział, badania nadal nad zakresu uprawnień z kiełków pszenicy są.

Niektóre z korzyści zdrowotnych kiełków pszenicy zawiera:

 • Układu krążenia: poprzez obniżenie poziomu cholesterolu, kiełków pszenicy zapewnia ochronę serca.
 • Cukrzyca: kiełków pszenicy jest silnym źródłem błonnika, który przynosi korzyści trawienie, ale również dowodzi, korzystne dla chorych na cukrzycę, ponieważ włókna nie podnosi poziomu glukozy.
 • Kiełki pszenicy wzmacnia układ odpornościowy
 • Równoważy metabolizm i poprawia wykorzystanie tlenu w organizmie.
 • Age-Defying: kiełków pszenicy poprawia skórę i pomaga w naprawie tkanek.
 • To pomaga zwiększyć wytrzymałość i przechowywanie energii mięśni.
 • Utrata wagi: Jest to także dobry dodatek do diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych.

Gotowanie z kiełków pszenicy

Łatwo jest jeść więcej kiełki pszenicy. Dostępne w różnych formach, w tym surowe, tosty i oleju z kiełków pszenicy może być tak wszechstronny, jak wymaga Twój przepis. Na przykład, często używane do pieczenia, można wymienić pół szklanki mąki z pół szklanki kiełków pszenicy, a nikt nie zauważy różnicy. Mimo, że ich ciała będzie.

Kiełki pszenicy można stosować w babeczki, pieczywo, ciastka, i naleśniki. Biorąc pod uwagę jego orzechowy smak, przepisy kulinarne, które używają nakrętki są szczególnie dobry mecz. Jeszcze kiełków pszenicy może być stosowany jako olej kuchenny też, jak również jako olej do sałatek i smakowego makaronu. Innym sposobem, aby cieszyć kiełków pszenicy jest posypać go do jogurtu zbożowych. To dobry niskotłuszczowe stand-in do muesli.

Jak legion z kiełków pszenicy jest fanów rośnie z dnia na dzień, nowe sposoby wykorzystania go nadal na odkrycie. Być może jeden będzie dla Ciebie najlepszy.

Wypróbuj poniższe zasoby dla innych wspaniałych receptur kiełków pszenicy:

 • Cooks.com
 • Epicurious
 • Recipezaar.com

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie


Czy wiesz jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Mimo, że nie zawsze jest sprawiedliwe, wielu ludzi będzie was sądził na podstawie tych pierwszych kilku minut, czasem sekund, z tobą. Na szczęście istnieje kilka prostych porad, które można wykonać, aby rozpocząć swój dzień od prawej.

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie: Wygląd

Twój wygląd jest jednym z pierwszych rzeczy, jakie zauważą datą o tobie. Co należy nosić w zależności od sezonu, lokalizacji datą i co czujesz się najbardziej komfortowo w. Zacznij od wyboru ubrań pogody-właściwe. Możesz wyglądać świetnie w koszulce bez rękawów, ale będziesz zbyt zimno na sobie, że w czasie zimy. Następnie dowiedzieć się, z wyprzedzeniem, gdzie będzie na bieżąco. Nie chcesz, aby nadmiernie strój na co dzień wieczorem, ani nie chcesz, aby pod-sukni bardziej formalnej daty. Wreszcie, nosić coś, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Będziesz na tyle zdenerwowany na bieżąco; nie dodać do stresu z wyboru biedne ubrania.

Wygląd Poza Apparel

Jak wyglądasz, zależy od właściwej higieny, jak również. Upewnij się, że włosy wyglądają Groomed. Zastanów się do fryzjera, jeśli nie mieli jeden w czasie. Nie zmieniaj fryzury, jednak. Kobiety mogą nosić makijażu, ale nie umieścić na zbyt wiele. To samo odnosi się do perfum i wody kolońskiej.

Rozmowa z datą

Po odzieży i higieny, następną rzeczą, data zauważy się o ciebie jest twój głos. Obejmuje wyborów słów, tempo mowy i ton głosu. Dla wielu osób jest to najtrudniejsza część pierwszej randce.

Jeśli kiedykolwiek wywiad pracy, korzystać z niektórych z tych samych technik na pierwszej randce. Bądź czujny, wykazują entuzjazm do datą i aktywności dzielisz, być pozytywne i przygotowana z kilkoma pytaniami. W dobrym terminie rozmowy będzie płynąć naturalnie, ale może być konieczne, aby uzyskać rozmowę z niektórych zaplanowanej wcześniej pytania lub komentarze. To znacznie lepiej planować, niż siedzieć w milczeniu.

Język ciała jest ważne także

Komunikacja niewerbalna może czasami być tak samo ważne jak swojej komunikacji werbalnej. Utrzymać dobrą postawę i zrobić dużo kontaktu z oczami. Monitorować, co zrobić z rękami. Jeśli trzymasz je skrzyżowanymi na swoim ciele; mam wrażenie, że są zamknięte do drugiej osoby. Podczas subtelne, może mieć datę myśli nie cieszą się.

Pierwsze wrażenia online

Ponieważ coraz więcej osób spotkać w Internecie, ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie również tam. Nigdy nie sprawiają, że do tej pierwszej daty, jeśli nie wygrać mu się w Internecie pierwszy.

Twój profil randkowy jest pierwszym miejscem, aby rozpocząć. Upewnij się, że masz dobre zdjęcia pisał i trochę czasu, aby napisać niezwykle profil. Podczas komunikacji, starają się być zgodne z szybkością komunikacji. Jeśli zacznie się szybko komunikować się tam iz powrotem, a potem nagle stop, inna osoba może uważasz, że stracił zainteresowanie.

Przed wysłaniem wiadomości e-mail, sprawdzić go pod kątem błędów gramatycznych i ortograficznych. To nie musi być tak doskonałe, jak swoich wypracowań po angielsku, ale to nie powinno być błędów jeździł, albo. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę odpowiedzieć na wszelkie pytania osób ma dla Ciebie. Nie muszą być nowe długości. Pkt lub dwa zwykle wystarczy. Również pomyśleć o kwestii dla potencjalnego terminu udzielenia odpowiedzi. Zadając pytanie, można również przekazać odpowiedzialność za komunikację w tę iz powrotem.

Be Yourself

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, czasem wydaje się, że trzeba zamaskować kim naprawdę są; ale to nie jest prawda. Przede wszystkim trzeba być sobą. To, co robisz jest przedstawienie najlepszą wersję siebie.

Czy Jogurt dobry dla Ciebie?

Czy Jogurt dobry dla Ciebie?

Czy jogurt dla ciebie dobre? Wydaje się, że odpowiedź brzmi: tak.

Co to jest jogurt?

Jogurt jest gruba, custardy produkt mleczny wykonany z naturalnych bakterii fermentacji mleka. Aby jogurt, aktywne kultury bakterii dodawane są do mleka lub śmietany. Istnieje kilka różnych bakterii stosowane do hodowli jogurt: Lactobacillus acidophilus, Streptococcus i Lactobacillus thermophilis są powszechne wybory bulgaricus.

Komercyjnie przygotowany jogurt jest dostępne praktycznie w dowolnym miejscu sklep dla artykułów spożywczych. Możesz także zrobić jogurt w domu. Inną popularną formą jogurt jest mrożone jogurty, które można znaleźć w sklepach spożywczych oraz w większości miejsc, które sprzedają lody.

Czy Jogurt dobry dla Ciebie?

Bakteriami paciorkowca jak jako główny składnik, można się zastanawiać, jest jogurt dobre dla Ciebie naprawdę? Bakterie te są uważane za korzystne bakterie, które pomagają utrzymać dobrą równowagę zdrowej flory jelitowej. Niektóre bakterie są niezbędne w organizmie człowieka, aby utrzymać drożdże w zatoce. W rzeczywistości, jogurt zalecane po przebiegu antybiotyki w celu uzupełnienia zdrowych bakterii została zabita przez antybiotyki. Po zrobieniu antybiotyk o szerokim spektrum, często lek nie tylko zabił bakterie wywołujące zakażenia, ale także dobroczynne bakterie organizm potrzebuje, aby funkcjonować i zrównoważyć drożdże. Jogurt może być bardzo pomocne w uzupełnieniu tej bakterii.

Jednym z warunków, które można usłyszeć na topie w kręgach zdrowia w tych dniach jest "probiotyki". Po prostu, probiotyki to żywe organizmy, które pomagają korzyści dla zdrowia. Probiotyki mają pozytywny wpływ na trawienie, zdrowia jelit i układu odpornościowego. Jogurt zawierający "żywe i aktywne kultury" są probiotyk w przyrodzie. Do świadczeń pro-biotycznych należy sprawdzić etykietę z napisem "żyć i aktywnych kultur."

Inne korzyści zdrowotne Jogurt

Jak widać, to na pewno sprawia, że ​​punkty w miarę probiotyki, ale co z profilu odżywczej jogurtu. Czy istnieją inne korzyści zdrowotne, jak również? Odpowiedź na to pytanie jest bez zastrzeżeń tak.

 • Jogurt daje zdrową dawkę białka. Sześć uncji porcja ma około dziewięć gramów białka.
 • Jogurt nadaje całości świadczeń zdrowotnych innych produktów mlecznych, w tym są bogate w wapń, potas, magnez, witaminy D i witaminy B-2 i B-12.

Jogurt Dzień

O niskiej zawartości tłuszczu, cukru jogurt - lub zwykły niskotłuszczowe jogurty, że dodasz owoc - może być zdrowe, niskokaloryczne dodatek do codziennej diety. Szukasz powodu, aby dodać ten zdrowej żywności do swojej diety? Jak o tych korzyści z jogurtu dzień:

 • To może zapobiec osteoporozie. Niezbędne do zapobiegania osteoporozie jest D spożycie wapnia i witaminy. Te dwa składniki odżywcze współpracować i pomóc w określeniu masy kostnej. Jogurt z dodatkiem witaminy D może pomóc zachować mocne kości i zdrowe. Czytaj etykiety, aby określić, które jogurty mieć to istotny składnik dodawany.
 • Może to być pomocne w utrzymaniu zdrowego ciśnienia krwi. Istnieje związek przyczynowy pomiędzy regularne spożycie niskiej zawartości tłuszczu mlecznego i zdrowego ciśnienia krwi. Jogurt to produkt mleczny o niskiej zawartości tłuszczu.
 • To może pomóc w warunkach jelitach, w tym nietolerancji laktozy, zaparcia, biegunka i zespół jelita (IBS) zapalnych. Wynika to w dużej mierze zdrowych stężenia bakterii probiotycznych.
 • To może pomóc w zapobieganiu drożdże. Ponownie, głównym powodem jest to, że bakterie w jogurcie promuje zdrową równowagę flory.
 • To może pomóc kontrolować apetyt. Istnieją dowody na to, że niskotłuszczowe produkty mleczne - w szczególności jogurt - spożywane jako przekąska może pomóc kontrolować poziom głodu. Może to być spowodowane na poziomie białka w jogurcie. Białko jest sycące i spala się stosunkowo powoli, więc na niskie spożycie kalorii, może to pomoże Ci zatrzymać się już pełny.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie Jogurt

Wybierz jogurt o niskiej zawartości tłuszczu z cukrem minimalnej. Jeśli chcesz, aby uniknąć cukru całkowicie, wybierz zwykły jogurt o niskiej zawartości tłuszczu i dodać własne owoce. Zapewnia to nie tylko korzyści zdrowotne jogurtu, ale profil odżywcze i antyoksydanty owocu. Aby móc w pełni skorzystać z jogurtem, należy spojrzeć na słowa "żywe i aktywne kultur" na etykiecie. Jeśli nie są one tam znaleźć jogurt, który nie ma tych składników. Jeśli jesteś uczulony na produkty mleczne, nie należy jogurt, jak również.

Okazuje się, że jogurt jest bardzo zdrowej żywności, zwłaszcza jeśli tych zaleceń. Jeśli szukasz pyszne przekąski, które będą nadawać maksymalne korzyści dla zdrowia, to nie może się nie udać z jogurtem.

Czy Odnowiony Electronics dobry czy zły?

Czy Odnowiony Electronics dobry czy zły?


Idąc z wszystkich najnowszych smartfonów, tabletów, aparatów, laptopów i telewizorów może być bardzo kosztowne przedsięwzięcie, a to może nie być najlepszym sposobem, aby wydać swoje pieniądze. Jednym ze sposobów, aby rozciągnąć, że dolar i wyodrębnić większą wartość jest rozważyć zakup odnowione elektroniki zamiast. Oni nie są już nowe, ale produkty, które zostały oficjalnie odnowione lub regenerowane można znaleźć w stanie jak nowy za ułamek ceny.

Zalety kupowania Odnowiony

Główną zaletą kupowania odnowione elektroniki zamiast marek nowych, jak opisane przez PC Advisor w kontekście zakupu laptopa, jest to, że można "dostać lepszą specyfikację w tej samej cenie." Biorąc pod uwagę ten sam budżet, będzie można uzyskać produkt, który ma wyższe wymagania i bardziej niezawodne funkcje, jeśli produkt jest odnowione, w porównaniu do nowej ceny. Zamiast procesora Core i5 w tym laptopie, może być w stanie uzyskać Core i7 w tej samej cenie. Odwrotnie, można uzyskać ten sam rodzaj produktu za mniejsze pieniądze. Odnowiony modelu może być 15-30% tańsze niż gdy był nowy.

Lepiej niż używany

Odnowiony jest lepsze niż używane. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując używane produkty na stronach takich jak eBay i Craigslist, ale nie ma żadnych zapewnień, jeśli chodzi o niezawodność i warunków pracy produktu, gdy idziesz z tymi kanałami. Gwarancja może lub nie może przenieść się do Ciebie jako nowego właściciela.

Z drugiej strony, fabrycznie odnowiony elektroniki zazwyczaj pochodzą z gwarancją producenta. Jak opisuje Lifehacker, tym różni się od innych firm odnowionych produktów, więc warto się uważnie. Jeśli producent zaświadcza produkt, oznacza to, że został on "dokładnie przetestowane i doprowadzony do pierwotnych norm", pracujący w stanie jak nowy.

Dokładne testowanie

Odnowiony może być nawet lepiej niż nowe. Większość ludzi zakładać, że nowy produkt w nowym oknie odbędzie się na najwyższym możliwym poziomie, ale to nie zawsze może być w przypadku. Certyfikowane odnowione produkty firmy Apple są podobno "przetestowane trzy razy bardziej intensywnie niż nowej płyty z linii montażowej". To jest według TECHNOLOGIAPowiadom, który mówi, że są "zapewne się coś lepszego niż nowy produkt." Ponieważ te produkty są testowane bardziej energicznie, są mniej prawdopodobne, aby zawierały wszelkie usterki i inne problemy niż ich nowymi odpowiednikami.

Zielony Wybór

Zakup odnowionych produktów jest dobre dla środowiska, ponieważ odpady elektroniczne jest zmniejszona. Nowy Klient może umieścić produkt w użyciu, zamiast pozycję pełni funkcjonalny wysłana na składowisko.

Dół strony do wyremontowanego Produktów

Jako PC Mag zwraca uwagę, warto unikać produktów odnowione, jeśli chcesz być "widziane z najnowszych i najlepszych." To dlatego, że produkty, które są sprzedawane w postaci odnowiony niekoniecznie są nowe i jako takie, mogą nie najnowsze modele dostępne na rynku. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o szybkich cyklach produktów dla elektroniki, które aktualizowane tak często.

Oznacza to również, że można mieć mniej możliwości dostosowywania i personalizacji, jak nie można skonfigurować odnowiony produkt, aby pasowały do ​​specyfikacji w ten sam sposób może być w stanie zrobić z nowym komputerem lub podobnego produktu.

Skrócony Gwarancja

To może mieć problemy. Nawet jeśli produkt jest fabrycznie regenerowane, to może zostały zwrócone do naprawy gwarancyjnej. Jeśli jedno już poszło nie tak z produktem, to całkiem możliwe, że inne wady lub wynikną problemy w pewnym momencie w najbliższej przyszłości. Jest to dodatek do wszelkich kosmetycznych uszkodzeń, które odnowiony produkt może już masz.

Krótszy lub mniej odporne gwarancja może oznaczać, że podczas gdy są objęte początkowo gdyby coś się nie udać z zakupu, możesz nie mieć ten sam poziom pokrycia, jak chcesz, jeśli kupił go nowy.

NABYWCA SPRZECIWIAJĄCY

Elektronika może stwarzać pewne problemy unikatowe. Rick Broida z CNET mówi, że nigdy nie należy kupować odnowiony twarde dyski, drukarki lub telewizora. Dyski twarde mogą mieć problemy techniczne i nie jest to w ogóle możliwe, aby przywrócić dysk do stanu fabrycznie nowy. Drukarki mogą mieć podobne problemy jak tusz lub toner już przełączane wewnętrznych drukarki. Broida mówi, że może być telewizory Refurbished "przerażające", w warunkach, które nie otrzymują "sami kochający traktowaniu laptopy, tabletki, itp."

Gdzie kupić Refurbished Electronics

Wielu sprzedawców i producentów sprzedają produkty odnowione, w tym poniżej.

Apple Store

Większość produktów wymienionych w części dotyczącej internetowym Apple Store Oferty specjalne pochodzi z rabatem od 15% do 30% od pełnej ceny detalicznej. Są to z reguły od poprzedniego pokolenia lub starszych, ale Apple gwarantuje jego jakość, stwierdzając, że każdy element "przechodzi rygorystyczny proces renowacji, aby upewnić się, że nawet w trudnych standardów jakości firmy Apple." Oni również są z pełnym 1-letnią gwarancją i kwalifikują się do planów ochrony AppleCare.

Best Buy

Best Buy nie tylko odnowiony listy produktów, które sprzedaje się, ale również odnowiony elektroniki sprzedawane przez sprzedawców rynku. Te uruchomić niemal pełną gamę kategorii produktów na miejscu, w tym komputerów, smartfonów, aparatów, urządzeń i elektroniki samochodowej.

Państwa strona Pomoc odnowione produkty są zwroty od klientów, które następnie zostały przywrócone stanie jak nowy przez oryginalnego producenta, firmy innej firmy lub w domu centrum napraw Best Buy. Tylko produkty przypisane kosmetyczne gatunek A są sprzedawane i stosuje standardowe zasady reklamacji.

Dell Outlet

Dodatkowo do wyboru biegłych odnowionych komputerach Dell Outlet sprzedaje również komputery i inne produkty, które są nowe lub wylocie "zarysowania i dent." Outlet nowe produkty są zazwyczaj anulowania zamówienia lub zwroty, które nigdy nie zostały otwarte, a zarysowania i dent produkty będą miały uszkodzenia bardziej kosmetyczny niż te, które zostały przywrócone do oryginalnych specyfikacji fabrycznych, ale nie powinny być poddawane pod względem wydajności lub funkcjonalności. Produkty wyposażone w bezpłatny 3-5 dni żeglugi.

Newegg

Odnowione produkty sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego Newegg obejmują tabletki, systemy głośników, urządzenia Bluetooth, słuchawki i wiele innych. Choć znaczne oszczędności można zjeść, najbardziej odnowione produkty pochodzą tylko z 90-dniową ograniczoną gwarancją i nie mogą zostać zwrócone do refundacji. Mogą być przeznaczone do zastąpienia w pierwszych 30 dniach. Ta zasada może zmieniać się od produktu.

Tiger bezpośrednie

Tiger bezpośrednie oferuje wybór ponad 100 odnowionych laptopów od takich producentów jak Acer, Alienware, Asus, Lenovo i HP. Niektóre elementy są produkty "off-najmu", co oznacza, że ​​zostały one wynajęte i używane przez klienta, a następnie następnie wrócił do środka leasingu po dwóch do trzech lat. Produkt jest następnie kontrolowane naprawione, oczyszczone i pakowane na sprzedaż.

Pierwsze Najkorzystniejsze

Nie ma twardy i szybki odpowiedź, czy odnowione produkty są dobrą ofertę lub nie, jak zazwyczaj, które należy rozważyć w każdym przypadku indywidualnie. Powiedział, że najlepiej jest trzymać się z fabrycznych lub producenta regenerowanych produktów, które pochodzą z rozsądnym gwarancją. Jest to świetny sposób, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, a jednocześnie uzyskanie wysokiej jakości produktu.

Oliwa z oliwek jest dobra dla włosów

Oliwa z oliwek jest dobra dla włosów
Odżywiają włosy naturalnie z oliwą z oliwek.

Jeśli masz suche włosy można się zastanawiać, jest oliwa dobry olej do włosów? W rzeczywistości, oliwa z oliwek ma wiele zastosowań, choć większość z nich jest czysto kulinarne. Obchodzony wśród światowej klasy kucharzy i greckich bogiń, oliwa z oliwek jest również dawna reklamowany w branży kosmetycznej dla ultra właściwości nawilżających i uzupełnianie. Oliwa z oliwek jest bogata w naturalne tłuszcze, co czyni go idealnym do pielęgnacji suchej i popękanej skóry ekologicznej. Ponadto do jego zdolności, aby pomóc obniżyć poziom cholesterolu, promować zdrowie serca i dodać jędrność skóry, oliwa z oliwek jest naturalnie odprężyć i odżywczy zabieg do włosów.

Oliwa z oliwek jest dobra dla włosów i inne środki do domu

Po szampony i podgrzewane narzędzia do stylizacji zaczynają zbierać swoje żniwo na włosy, piękne zamki można szybko włączyć obdarty i suche. Zniszczone włosy muszą być odbudowane od wewnętrznej włosa, więc utwardzania zniszczone włosy ma czas i mnóstwo odprężyć.

Popularne zabiegi ropy i świetny sposób, aby zablokować dodatkiem wilgoci, zwiększa połysk, korpus i odrzuceń. Podczas gdy wielu recepty olejki do włosów można kupić i pracował w Masque włosów, naturalne produkty do pielęgnacji włosów i składniki leczenia włosy z małymi dodatkami, zachowując proces naprawy czysta i prosta. Oliwa z oliwek jest naturalnym składnikiem idealny dla włosów suchych i gorących zabiegów ropy. Jeśli twoje włosy krzyczy na trochę TLC, wzbudzać ciepłe Masque poniższe instrukcje, i usiąść i czerpać korzyści.

 1. W misce mikrofalowej ogrzewania o ćwierć filiżanki oliwy z oliwek na jedną minutę. Należy uważać, aby olej obsługi, może być gorąco!
 2. Delikatnie wlać oliwę z oliwek na włosy, podczas gdy w wannę lub prysznic.
 3. Olej działa od skóry głowy aż po końce i przeczesać z szerokim grzebieniem.
 4. Pin włosy się na czubku głowy i owinąć w ręcznik frotte lub czepek.
 5. Zrelaksuj się i pozwól oliwa moczyć przez maksymalnie trzydzieści minut.
 6. Po pozostawieniu czas leczenia do penetracji, spłukać włosy starannie.
 7. Zastosuj dwie aplikacje szampon i dobrze wetrzeć w włosy.
 8. Postępuj zgodnie z lekką odżywkę do rozczesywania i połysk.

Oliwa z oliwek dla Ends

Nie trzeba się wykosztować na drogie serum wykończeniowych dostać lśniące włosy powoduje, czego pragniesz. Zamiast kupować kilka połysk, wygładzania lub zabiegi przeciw elektryzowaniu się włosów, zainwestować kilka dolarów do butelki oliwy z oliwek i używać oleju uniwersalnego jako wykończenie połysk, a także maski richening. Mała kupa z oleju pracował w dłoni was ręce i wygładza się suchych końcówek włosów będzie przebranie flyaways i pomóc błyszczą oskórek warstwę.

Oliwa z oliwek jest dobra dla włosów
Pobierz lśniące olejem!

Masaż skóry głowy oliwy

Innym sposobem na włączenie bogatych korzyści z oliwy z oliwek do włosów jest poprzez masaż skóry głowy. Masaż głowy nie tylko pobudza wzrost korzeni, promowanie aktywności i zwiększonej obiegu, ale również pomaga rozprowadzać naturalne oleje skóry głowy przez wał włosów, zwiększając zawartość wilgoci. Pomoc skórę głowy na zewnątrz i pracować oliwę na dłoniach i nasycić włosy, jak się zrelaksować. Mała dawka oleju będzie miał znaczący wpływ na zdrowie i połysk włosów.

Rodzaje korzystać

Istnieją trzy rodzaj oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia,:, i extra virgin czysta. Typy te są oparte na pierwszym, drugim, trzecim i prasie końcową oliwek do wydalania oleju. Pierwsze naciśnięcie jest oliwa z oliwek, i zazwyczaj jest najsmaczniejsze i najbardziej kosztowne. Do zabiegów włosów, czysta oliwa z oliwek rade. Podczas przechowywania oliwy z oliwek, przechowywać je w oryginalnym opakowaniu (konserwy oliwa z oliwek jest najlepszy) i zużyć w ciągu sześciu miesięcy. Olej przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu, takich jak szafka w łazience lub spiżarni.Dla używa wielu włosów, oliwa z oliwek i tłuszcze bardzo relaksujące znaleziono w prosty butelki są kojące nawilżający alternatywa dla laboratorium stworzone odżywki. Podczas gdy oliwa zawsze panował w szafki kuchenne, dla włosów i urody rytuałów, oliwa z oliwek jest prawdopodobnie najlepiej zachowany sekret piękna. Czy oliwa z oliwek dobre dla włosów? Pewnie!

Jak uzyskać dobrą cenę z dealerów samochodowych

Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie chciał zapłacić więcej niż rzeczywistej wartości niezależnie od ich zakupu, a gdy mówimy o bardzo dużych inwestycji, takich jak samochód, wiedząc, jak uzyskać dobrą cenę za to cenną rzeczą jest wiedzieć , Więc jak udało się kupić samochód w bardzo atrakcyjnej cenie?

Czy Twoje domowe. Gdy idziesz do salonu samochodowego, musisz być przygotowany z takich informacji, co do marki, modelu i marki samochodu, który chcesz i ile jest zazwyczaj wyceniane. Korzystaj z Internetu, który ma bogate informacje na temat tych zagadnień.

Rozejrzeć się za najlepszą ofertę. Przed wyjazdem z domu, można zdecydować, aby wywołać różne dealerów samochodowych wokół Twojej okolicy, dzięki czemu można odbyć szkolenie w zakresie cen i modelu samochodu, który chcesz. Możesz być zaskoczony, jak wiele różnica cen jest dokładnie w tym samym samochodzie między jednym a drugim dealerskiej. Gdy masz na krótkiej liście sklepów auto, które chcesz przyjrzeć się, a potem po prostu je odwiedzić i porozmawiać z handlowcem temat specyfiki.

Wiem, trochę psychologii sprzedaży. Jest to praktycznie wymóg przetrwania w dzisiejszych czasach. Zawsze należy mieć się na baczności, a może odświeżyć werbalnych i niewerbalnych taktyki, które mogą pomóc Ci to, co chcesz. Oto kilka wskazówek:

 • Nie pokazuj nadmiernej gorliwości widząc samochód, który chcesz. Można pokazać zbyt wiele radości nad samochodem, nagle sprzedawca ma karty wygranej. Wie, że nie ma zbyt wiele do wysiłku na sprzedaży, i że praktycznie wygrał cię do zakupu. Utrzymać wpływ nawet jeśli widziałem samochód swoich marzeń, i rozpocząć omawianie warunków i dokumenty pojazdu (czyli, wiek, przebieg i naprawy, zwłaszcza jeśli kupujesz kiedyś), a cena w inteligentny sposób. Z tym, to mają większą szansę na podjęcie domu swój wymarzony samochód i więcej pieniędzy, zbyt.
 • Dyskusja na rozmowę. Oznacza to po prostu wiedząc wystarczającą żargon samochodów. Daje to sprzedawca percepcji, że jesteś w wiedzieć, że masz duże doświadczenie i kontakty w branży samochodowej i że prawdopodobnie można kupić ten sam samochód są oferując po niższej cenie w innym miejscu. Jest to w zasadzie jak włączenie sygnału ostrzegawczego, który sprawia, że ​​sprzedawca myśleć: "Hej, ona jest jedną z nas. Ona wie, czy jestem oferując dobrą cenę, czy nie." Tak, to wszystko tylko za pomocą prawidłowej terminologii. Z tym rodzajem pozytywnego postrzegania pracy dla Ciebie, sprzedawca ma tendencję do bardziej starań, aby przekonać do zakupu w ich sklepie, co skutkuje zwykle nich oferuje do sprzedaży po niższej cenie.
 • Nie mów o cenach wprost. Jeśli sprzedawca prosi od razu o tym, co budżet jest, nie odpowiadam mu w tym momencie. Jednym z powodów jest to, że po nawiązaniu zakres cen, można uzyskać tendencja do utknąć tam i uzyskać niższą szansę pozyskania jeszcze lepszą ofertę. Jest to szczególnie szkodliwe, jeśli nie zbadali dzieje stopy dla modelu jesteś przygląda i właśnie cytowany, powiedzmy, budżet masz ustalone od ręki.

Lepszym sposobem jest zwrócić się do sprzedawcy, jak bardzo są one prośbą o samochodzie. Porównaj to z tym, co znaleźli się samochodu typowy cenę oraz z budżetu. Wiedzieć, że większość sprzedawców samochodów zwiększyć rzeczywistą wartość samochodu o około 3 $ 4000 dolarów dolarów za ich popełnienie. Z tych czynników na uwadze, wiem, że zazwyczaj można targować się na około 1-2 $ tysięcy dolarów off samochodu ceny wywoławczej, pozostawiając sprzedawcę wciąż z niewielką prowizję.

Jeśli kupujesz używane, także wziąć pod uwagę stan samochodu. Jeśli masz przyjaciela, który wiedzę na temat technicznych aspektów samochodu, a następnie być może przynieść ją ze sobą, żeby mogła zbadać, czy samochód może nadal trwać jeszcze kilka dobrych lat lub jeśli chcesz po prostu koniec wydatków mennicę na remonty , Wtedy można mówić o cenie.

Wystarczy pamiętać, że zakup samochodu pociąga za sobą przygotowanie i wytrwałości ze strony użytkownika. Zapraszam na zakupy!

9 Fałszywe Weight Loss Foods

Często słyszymy, że trzeba jeść to czy tamto jedzenie, aby schudnąć, ale czy to prawda? Znajdziesz tu 9 żywności, błędnie uważane jako pomocnicy podczas odchudzania. Wiele z nich zawiera za dużo cukru lub innych niepotrzebnych rzeczy.

9 Fałszywe Weight Loss Foods

1. Jaja

Dietetycy twierdzą, że jaja są pełne omega-3 kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom cholesterolu. Omega-3, kwasy tłuszczowe to substancja chemiczna, która jest zaangażowana w tworzeniu osłonek mielinowych nerwów, które pomagają przesuwać impulsów nerwowych wzdłuż naszych nerwów. Ponadto, te kwasy tłuszczowe wzmocnienia ścian naczyń i zapobiegania tworzeniu się płytek miażdżycowych. Jednakże badania wykazały, że kwasy tłuszczowe omega-3, znajdujące się w jajach nie mają pozytywnego wpływu na organizm. Okazuje się, że jeden ma tylko czytać skład produktu, aby zobaczyć. Tylko trzy rodzaje kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe są bardzo przydatne: EPA; DMA; ALA. A te najbardziej niezbędne dla organizmu to Omega-3 kwasy tłuszczowe w czerwonym ryby.

2. Czerwony buraków

To warzywa korzeniowe zawiera witaminę C, kwas foliowy, błonnik, przeciwutleniacze, które w walce z rakiem. Jednakże, buraków zawiera wiele szczawianu i sól kwasu szczawiowego. Nadmierne spożycie może prowadzić do buraków kamienia nerek choroby. Poza tym, buraki, zwłaszcza gotowanych te charakteryzują się wysokim indeksie glikemicznym, co oznacza, że ​​prowadzą do zwiększonego apetytu.

3. Jogurt owocowy

Jogurt bez tłuszczu, nie oznacza, że ​​jest to przydatne. Na opakowaniu jest napisane, że jogurt zawiera cukier, syrop kukurydziany lub sztucznych substancji słodzących. To samo jest z niskiej zawartości tłuszczu mrożonego jogurtu, który może zawierać 20 uncji cukier lub 1/2 garnki.

Dobrą alternatywą jest wziąć zwykły jogurt i dodaj plasterki owoców.

4. Chleb

Możesz wierzyć popularnego mitu: im więcej ziaren masz, bardziej przydatne chleba nie będzie. Jednakże, użyteczność produktu nie zależy od podstawy części zbóż chleba. Liczy się to, jak ziarno jest naziemnej przed podjęciem bochenek. Najbardziej użyteczne chleb z mąki pszennej i mąki pszennej.

5. Marchew

Ten roślinny zawiera wiele włókien i beta-karoten, może więc być stosowany w leczeniu zaparcia i poprawę widzenia. Jednakże, marchew zawierają dużo cukru. Świeży produkt zawiera tylko 30 kalorii na 100 gramów, ale po ugotowaniu, włókno marchewka rozpada się na cukry proste. Są one bardzo łatwe do trawienia, przez żołądek bezpośrednio do krwi i z krwi przechodzi do obszarów problemowych. Więc jeść marchewki, zwłaszcza gdy są one przygotowane, nie pomoże w utracie wagi.

Sok 6. Owoce

Nawet 100% sok z owoców zawiera cukier i fruktozę. Wiadomo, że nadmierne ilości fruktozy prowadzić do otyłości i zwiększonym poziomem cholesterolu.
Dobrą alternatywą jest przygotowanie soków owocowych samodzielnie lub po prostu jeść owoce.

7. Mrożonki

Nie ma nic złego w mrożonych warzyw lub owoców. Jednak większość mrożonki są błędnie uważane za "lekkie" i "użyteczny". To jest rzeczywiście przetworzonej żywności, która zawiera dużo cukru.

Dobrą alternatywą jest gotować dla "nadchodzącego dnia" rano lub wieczorem.

8. Szybko Sałatki Żywność

Nie stracisz na wadze z powodu cukru zawartego w liściach sałaty i grzankami wykonane z białej mąki.
Czasami lepiej zamówić podwójne cheeseburgera niż sałatki z kurczaka.

Alternatywą jest zrobić własne sałatki.

9. Zboża śniadanie

Ziarna są znane są zdrowe i pożywne, są one zalecane do utraty wagi. Jednak przeczytać pakiet swoich płatków śniadaniowych: zawierają dużo cukru i soli, i wszystkie witaminy i minerały w produkcie mają pochodzenie chemiczną.

W rzeczywistości, jedzenie, które naprawdę pomaga schudnąć powinny przyspieszyć metabolizm.

Bald Cypress Bonsai

Bald Cypress Bonsai
Miniaturowy las

Bald Cypress bonsai jest doskonałym wyborem dla tych, nowy w sztuce bonsai. Można kupić startowe drzew lub, jeśli masz trochę doświadczenia, za pomocą małego drzewa pozyskanego z natury. Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewny satysfakcjonującej hobby, który połączy cię do natury w sposób, nigdy nie wyobrażałem.

Wybór Bald Cypress

Gdy już zdecydujesz się wyhodować bonsai Bald Cypress, musisz zdecydować, jak ją osiągnąć. Czy chcesz zacząć od początku z siewu zebranych z natury? Czy raczej zacząć drzewa rozrusznika, który jest już na dobrej drodze do stania się piękne dzieło sztuki? Oto kilka informacji, które mogą pomóc Ci podjąć decyzję.

Drzewo z Natury

Jeśli planujesz naprawdę zacząć od podstaw, można wybrać drzewo czujesz się najlepiej kształtować w dzieło sztuki. Bald Cypress znajduje się obficie w południowej części Stanów Zjednoczonych, więc umieszczenie jednego w środowisku naturalnym może być dość proste. Jeśli mieszkasz w obszarze, który nie jest typowe dla tego drzewa rosną, lub jeśli po prostu nie można znaleźć dobre próbki, można również sprawdzić lokalne szkółki i centra ogrodnicze, aby znaleźć młodych drzewa, który spełni Twoje potrzeby.

Spójrz na drzewo z stożkowym bagażniku. Wysoki, młody drzewo jest w porządku tak długo, jak masz jakieś pojęcie o jak zacząć proces cięcia. Najlepiej, należy kupić lub zbiorów drzewa późną zimą lub wczesną jesienią, tak to będzie w stanie uśpienia, kiedy wykonać pierwszy bagażnika kotlet.

Pierwszy Cut

Przy podejmowaniu decyzji, gdzie do cięcia drzewa, należy użyć formuły wysokością będzie sześć razy większa od szerokości podstawy. Może się wydawać, że usuwasz wszystkie wzrostu drzewa, ale nie obawiać. Drzewo Cypress będzie pączek się energicznie, choć może to potrwać dłużej niż inne drzewa. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, a zobaczysz, że warto wait.You będzie musiała wyciąć korzenie kranu i wykończenia reszty korzeni w tym czasie. Po dokonaniu cięć, zasadzić drzewo z powrotem w jego oryginalnym puli. Wymagać to będzie około dwóch lat starannej pielęgnacji i przycinania zanim może przejść do puli bonsai.

Drzewa Starter

Możesz zaoszczędzić trochę czasu, jeśli zakup startera drzew. Będzie to również wyeliminowanie lęku związanego z dokonywania tych pierwszych cięć, jeśli masz małe doświadczenie z bonsai. Drzewa starterowe można zakupić pojedynczo lub w grupach.

Grupa może być wykorzystywane do tworzenia miniaturowego krajobrazu. Sadzić je przypominać Podstawka Bald Cypress sposób występujące w przyrodzie: okrągły stojak, który pojawia się jak kopiec z wyższych drzew w centrum i mniejszych drzew wokół zewnątrz.

Jedno miejsce do zakupu tych przystawek jest Bonsai-Mart. Chociaż jesteś tam spojrzeć na resztę ekwipunku dostaw bonsai.

Pielęgnacja Bald Cypress Bonsai

Woda

Bald Cypress bonsai woli być w mokrych, bagnistym gruncie. Możesz podać ten trzymając garnek wypełniony niemal do obręczy garnka jest z wodą. Użyj podlewania może symulować deszcz i wodę z nad drzewem, tak robi się mokry wraz z ziemi się znajduje. W czasie gorących letnich miesięcy może się okazać, że trzeba ją podlewać nawet dwa razy dziennie.

Światło i nawozów

Ten rodzaj drzewa preferuje pełne słońce i, jak większość bonsai, robi najlepiej, gdy jest trzymane na zewnątrz. To jest drzewo po wszystkim, nawet jeśli jest w miniaturze. To może tolerować bycia w domu, ale na zewnątrz to naprawdę rozwijać.

Spodziewać się nawozić co tydzień swoją bonsai drzewa na wiosnę. Pod koniec lata przez jesienią trzeba będzie zmniejszyć nawożenie się co dwa tygodnie. Ponieważ zbliża się zima nie będzie trzeba nawóz, jak drzewo idzie w uśpieniu aż do następnej wiosny. Użyj zrównoważony (10.10.10) nawóz, aby zapewnić odpowiednie składniki odżywcze.

Dowiedz się więcej

Sztuki bonsai jest bardzo skomplikowane i niemożliwe, aby uczyć się w jednym krótkim artykule. Jeśli chcesz realizować swoje hobby, to jest bardzo satysfakcjonujące, ale wymaga cierpliwości, jak drzewa podjąć lat wzrośnie do ostatecznej postaci i potrzebują stałej opieki.

Książki o bonsai są koniecznością, aby odnieść sukces. Oto kilka na początek:

 • Począwszy Bonsai daje wszelkie podstawy, aby zacząć w tym hobby.
 • Kompletna Księga Bonsai to kolejny fantastyczny zasobów.
 • Bonsai Podstawy to doskonały przewodnik krok po kroku do tej formy wzbogacenia sztuki.

Kraj Kuchnia Design

Kraj Kuchnia Design

Kuchnia jest jednym z najbardziej stosowanych pokoju w domu. Od gotowania do zbierania, wiele osób spędza większość czasu w domu, w kuchni. Stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę w kuchni, dodając trochę stylu country. Czy chcesz pełną kraju kuchnię, lub po prostu chcesz dodać jakieś dodatki w stylu country, ten uroczy i domowa projektu będzie można czuć się jak w domu.

Co to jest Country Style Projektowanie?

Konstrukcja Kraj jest rzeczywiście catch-all termin dla wielu stylach, od francuskiego projektu do kraju English Country projektu do Ameryki Country stylu projektowania (czasami nazywane Amerykańska stylu rustykalnym lub w stylu rustykalnym). Podczas gdy te style różnią się znacznie, jeśli spojrzeć na gotowym produkcie, fundamenty tych stylów i pomysłów za nimi są takie same. W stylu country jest o włączenie naturalnych elementów i historię lokalizacji do projektu. Kraj stylu jest również o komfort znaleźć w znajome. Może to być podstawowe i bez fanaberii, ale na pewno dużo zabawy. Jeśli istnieje jeden styl, gdzie miłośnicy knick knack może pójść na całość, to jest projekt kraju, co czyni go idealnym do kuchni.

Projektowanie Country Kitchen

Istnieje wiele sposobów, można włączyć do swojego kraju projektowania kuchni. Czy grasz się elementy architektoniczne w swoim domu, zreorganizować swoje bieżące szaf i liczniki lub po prostu wyposażyć istniejące miejsca, Kraj konstrukcja jest wyjątkowo wszechstronny i wyrozumiały w kuchni.

Zagraj Up Architektura

Sprawdź cech architektonicznych pokoju. Jeśli mieszkasz w starym domu, może masz jakieś obszary, można grać, jak szorstkie belek ciosanych w suficie lub kamiennym kominkiem / komina. W stylu country jest o rustykalnym, nieco "staromodny" wygląd, więc jeśli masz jakieś z epoki, w swoim pokoju, sprawiają, że centralnym punktem. Może to oznaczać, garnki i patelnie wiszące nad kominkiem z cegły lub kamienia, barwienie belki drewniane celu dostosowania ich do lepszego kontrastuje z kolorem sufitu lub odnawiania stare dębowe podłogi, aby wydobyć ich charakter.

Dodaj jakiś kraj Kolor

Kraj Kuchnia Design

Granatowy i rdza są popularne kolory w projekcie kraju, ale mogą być przytłaczające, jeśli używane z ciężką ręką, szczególnie w małym obszarze. Jednym ze sposobów, aby doprowadzić te kolory do projektu jest z nich korzystać, gdy znaków za pomocą wzornika swoje mury. Możesz zrobić połowy szablon po ścianie po pokoju, czy szablonu wokół górnej części ściany. Inne sposoby wprowadzają w barwach narodowych to:

 • Korzystanie zasłony, pokrowce krzesła poślizg i poduszki z czerwonym lub granatowym nadrukiem - to dobrze wymieszać tkanin i wydruki oraz
 • Płytka ściany lub boazerią
 • Dodanie kilku dzieła sztuki na ścianach, wazony i inne akcesoria, które zawierają małe wyskakuje koloru w całym pomieszczeniu
 • Zainstaluj backsplash płytek, który używa płytki akcent w marynarce lub czerwony na białym tle kremu lub
 • Malować ściany akcent na drugim końcu pokoju, zachowując pozostałe ściany neutralny krem

Jaśniejsze kolory są często tło stylu rustykalnym, jak również. Oprócz ciemniejszych kolorach, upewnij się, że to dużo:

 • Biały
 • Krem
 • Jasnożółty
 • Różowy
 • Jasnoniebieskie

Dodaj Niektóre garnki i patelnie

Kraj Kuchnia Design

Poszukaj miedzi dnie patelni, oddanych skillets żelaza i miedziane lub mosiężne naczynia zakłopotany i wyświetlać je. Trzymaj naczynia w słoiku na ladzie i powiesić na patelnie z zawieszonym szafie. Rodzinne ręcznie me-down garnki i patelnie są idealne, lub jeśli nie masz tych, szukać nowych, które wyglądają jak mogłyby być babci.

Break Up the Walls

Atrakcyjny wygląd w kuchniach kraju jest zastosowanie płyty kulek lub boazerią na dolnej części ściany w kontrastującym kolorze malowane tapety lub wyżej. Jeśli zarząd koralik nie jest dla ciebie, za rozbijanie ściany z ozdobną lub na szynie krzesło. Weź również pod stojak płytki na jednej ścianie, aby pokazać jakieś ulubione kawałki.

Zagraj w górę wzorców

Osoby z Kraj tematyce kuchni nie boją się korzystać z wzorców. Zasłony, obrusy i wykładziny, pledy krzesło używać kwieciste wzory, kropki i zwierząt gospodarskich na kolor i odsetek. Jeśli używane są kolory inne niż bluesa czy biali, znajdziesz je w wzorów tekstylnych lub tapety.

Niepokoju lub malować Szafy

Daj szafki kuchenne makeover, aby pasowały do ​​reszty konstrukcji ich kraju przez malowanie. Wybierz kolor światła, takich jak śmietana, białym, jasnoniebieskim lub szare i cierpienia krawędzie lekko dać im used look poprzez ich szlifowanie. Wymień kółka, aby dopasować za pomocą porcelany, ręcznie malowane lub antyczne pokręteł i ciągnie.

Jeśli nie chcesz, aby zobowiązać się do malowania wszystkich szafek w pokoju, rozważenie tylko wyspę i pozostawiając resztę szafek w ich tonu naturalnego drewna. Kontrast zabytkowej wyspie może przynieść ciepło i głębokości do pokoju, bez nadmiernego przestrzeń.

Stworzyć miejsce, aby zebrać

Kraj Kuchnia Design

Konstrukcja Kraj kuchnia jest wszystko na temat tworzenia, rodzinną, przyjazną atmosferę, a najlepiej, kuchnia kraj powinien mieć powierzchnię jeść-w. Ciemny drewniany stół z wysokimi drewnianymi krzesłami wspieranych z siedzeniami z wikliny jest doskonały; dodać poduszki do siedzenia na wydrukach, aby dodać nieco koloru.

Wyspa zwieńczona bloku rzeźnika wygląda świetnie w centrum lub w pokoju, a także może oferować dodatkowe siedzenia. Podnieś stolce, które mogą być malowane w kolorach, aby dopasować akcenty w pokoju i najlepszych foteli z wzorzystych poduszek.

Stonować swój licznik

Blat dostaje dużo użytku w kuchni, a także wiele spojrzeń. Niektóre liczniki, które działają również w projektowaniu Kraj kuchnia w stylu to:

 • Wapień
 • Szlifowane granit
 • Szlifowane kwarcowy
 • Francuski Wapień
 • Płytki ceramiczne

Z wyłączeniem na płytki wyglądają na powierzchni matowych licznika, które absorbują, a nie odbijają światło. Pozwala Licznik komponują się do kuchni, bez obezwładniającego go.

Accessorize

Ostatecznym kraj kuchnia będzie przepełnione uroczych dodatków przynieść pokój razem. Nie ma sztywnych zasad tutaj; poszukaj akcesoriów, które znaczą coś dla Ciebie i Twojej rodziny. Stare książki kucharskie wyświetlać rodzinie i stare zdjęcia rodzinne. Grzebień antykwariaty i pchle targi w poszukiwaniu kolonialnych sztuk uzupełni wystrój. Twoja kuchnia będzie nadal się rozwijać, i że tylko dodać uroku.

Gdzie znaleźć przedmioty Kraj Tematyczne AGD

Kraj Kuchnia Design

Jeśli szukasz do dekoracji kuchni z niektórych pomysłów w tym artykule, należy spróbować jednego z tych sprzedawców internetowych.

 • Kije i Szwy oferuje duży wybór ozdób kraju kuchennych. Nie znajdziesz tu meble, ale jeśli szukasz małych przedmiotów, aby zakończyć wygląd, to dobre miejsce, aby rozpocząć.
 • Alicji Dom i Domek oferuje wybór pościel, przedmioty dekoracyjne, ręczniki i akcesoria.
 • Spróbuj HensTooth.com ciekawej selekcji elementów w kuchni.
 • Poprzez Country Door oferuje duży wybór sztuk mebli i wystrój o rustykalny kuchni.
 • Pług i serce ma szeroki wybór mebli, oświetlenia i szafki do kuchni kraju.

Find Your Country Style

Istnieją regionalne różnice w amerykańskim stylu country, oczywiście, więc twój kraj projektowanie kuchni w Mississippi może być zupełnie inna, niż swojego znajomego kraju kuchni w Maine. To jest naturalne, biorąc pod uwagę różne historie i środowiska tych obszarów; to jest piękno rustykalnym kuchni. Przynieś kawałki własnego dziedzictwa, aby Twoja kuchnia prawdziwym wyrazem Ciebie.

Ruchu w sieci Web: Porady Reklamy internetowe

Upewnij się, że adres URL jest dokładna i pracuje.

To może wydawać się oczywiste, ale adres URL wyświetlany w reklamie musi dokładnie odzwierciedlać adres URL witryny internetowej. Jeśli rzeczywisty link docelowego jest zbyt długi dla reklamy, użyj krótszego łącza - takich jak strony głównej - to pasuje w limicie znaków URL. Oprócz tego, że dokładne, adres URL musi zawierać rozszerzenie domeny, i musi być w dobrym stanie technicznym - dokładnie sprawdzić za błędy ortograficzne i inne literówki, aby zapewnić prace linku! Ponadto, nie może prowadzić do adresu e-mail lub pliku - musi to być strona internetowa działa. I nie zapomnij, aby korzystać z adresów URL śledzenia w kampaniach. Musisz śledzić skuteczność kampanii marketingu internetowego lub może skończyć się rzucając dobre pieniądze po źle.

Nie twórz i umieścić reklamy, jeśli witryna jest w trakcie budowy.

Google AdWords, jeden z największych silników PPC, wyeliminuje swoje ogłoszenie, jeśli strona docelowa jest w budowie. Sprawdzi, czy strona docelowa zawiera treści dotyczące reklamy, więc strona docelowa reklamy musi być kompletny. Jeśli witryna jest w trakcie budowy lub w trakcie prac konserwacyjnych, można "zatrzymać" kampanię. Wprowadzanie ruchu internetowego na swojej stronie przed jego pełna nie jest dobry plan i tak. Kto chce kupić od firmy, która wygląda niechlujne i nieprofesjonalne? Poświęć trochę czasu, aby zaplanować swój projekt i kampanie więc używać budżetu reklamowego online, tak skutecznie, jak to możliwe!

Nie kierować użytkownika do strony z okien pop-up.

Google AdWords nie zezwala linków do stron docelowych, które generują wyskakujące okienka, gdy użytkownicy wejścia lub wyjścia z tej strony docelowej. Pop-upy to wszystkie okna, które otwiera się w dodatku do pierwotnego okna - niezależnie od treści. Podczas gdy ten będzie spełniać standardy GoogleAds, pozwoli także zwiększyć swoje szanse na generowanie ruchu w sieci ekologicznej, ponieważ roboty obniży dynamicznych stron takich jak pop-up. Konkluzja: keep it simple!

Upewnij się, że witryna ma pracy Powrót przycisk.

Google AdWords wymaga, że ​​strona internetowa umożliwia użytkownikom, aby powrócić do strony z wynikami wyszukiwania Google i sieci reklamowej za pomocą jednego kliknięcia przycisku Wstecz przeglądarki. Dwukrotnie sprawdzić, że funkcja ta jest operacyjne w różnych przeglądarkach. Upewnij się, że korzystasz z narzędzi analizy witryny do śledzenia tego rodzaju działalności. Jeśli użytkownik kliknie do Google, oznacza to, że nie znaleźliśmy to, co potrzebne lub nie lubią swoją stronę. Ta informacja jest bardzo cenna w opracowywaniu strategii strony internetowej.

Jak korzystać z dziećmi Praise

Jak korzystać z dziećmi Praise
Praise mogą być wykorzystywane do wzmocnienia dobre zachowanie. Jeśli rodzice mają konsekwencje dla niepożądanych zachowań dzieci, muszą to być zrównoważone z uwielbienia, które pokażą im, co mają robić, a nie.

Zidentyfikuj chwalebne wydarzenia

Pomyśl o dobrych zachowań, które chcesz wpoić swoim dzieciom. Niektóre przykłady są następujące:

 • Czy są one rodzajem z rodzeństwem? Czy mówią coś miłego lub słodkie? Nie trafiają do siebie? Czy robią to przez cały dzień bez walki?
 • Czy oni pomóc w domu bez pytania kilka razy?
 • Czy ich praca domowa bez pytania?
 • Czy oni słuchają, kiedy powiedział, że to przed snem?
 • Czy oni coś osiągnąć, jak od razu Jako, poprawić ich klasy punkt, lub wygrać trofeum?
 • Czy robią coś specjalnego lub miło dla kogoś innego?
 • Czy oni oferują przeprosin bez pytania?

Kiedy Jest Odpowiedni do Praise dzieci

Pochwała jest coś rodzic może skorzystać w celu wzmocnienia dobrego zachowania lub dowolny czas rodzice chcą, aby ich dzieci czują się dobrze. Overpraising dzieci nie jest coś, co się dzieje. Tylko czas może nie chcesz używać pochwały jest, gdy dzieci coś wiedzą, że nie należy robić.

Komplementy Atrybuty dziecięce

Dzieci czują się dobrze z dużą ilością pochwał. Niektórzy uważają, że to możliwe "przechwalać" dzieci, ale są one opisując "nieskuteczne" chwaląc.

Jeśli masz ochotę opowiadać swoim dzieciom, że są piękne, nie ma nic złego. Jeśli chcesz pochwalić atrybuty dzieci mają, pomaga budować poczucie własnej wartości.

Komplementy działania i zachowania

Czy wasze dzieci pozyskania funduszy dla chorych na raka? Czy oni ćwiczyć w działalności bardzo twardej i osiągnąć to, co chcieli? Czy oni pocieszyć ich płacz rodzeństwo?

Te działania i zachowania są godne uwagi. Wskazują, że dzieci poczyniły postępy w czymś, co chcesz osiągnąć, czy postępują w ich dojrzałości.

Ogólne Pochwała jest lepszy niż żaden

Niektórzy uważają, że aby chwalić się skuteczne, powinno się to pisze się do dzieci. Chociaż mówienie dziecku, dlaczego chwaląc ich jest dobra, to nie jest konieczne przez cały czas. Chodzi o to, że są chwalić swoje dziecko, i to jest lepsze niż żadne pochwały w ogóle.

Nie chwaląc dziecko może opuścić swoje uczucia dziecka, jak cię nie ma miłe jest.

Czy miałeś jakieś dobre doświadczenia z chwaląc swoje dzieci? Dzięki za czytanie!

Używane samochody: Zakup używanego samochodu od właściciela Porady

Trzy miejsca warte uwagi przed zakupem używanego samochodu od właściciela

Nie ma substytutu dla badań przy zakupie używanego samochodu od właściciela. Oto wskazówki na trzy rzeczy trzeba zrobić.

Zawęzić wybór i badań ich Lestrade
Po wykonaniu badania i zawęził pole możliwych zakupów, zadzwoń sprzedawców i poprosić o VIN lub numer identyfikacyjny pojazdu. Możesz użyć numeru VIN, aby dowiedzieć się wiele o samochodzie, zanim zdecydujesz się na jazdę próbną. Prawdopodobnie będzie zaoszczędzić wiele kłopotów poprzez wyeliminowanie samochodów, które nie nadają się na podstawie ich historii.

Kopać głębiej
Pobierz Biuletynie Służby techniczne (TSB) dla samochodów bierzesz pod uwagę. Jeśli nie można uzyskać TSB, spróbuj dowiedzieć się o wszelkich wycofania lub problemów mechanicznych dzwoniąc dealerskiej lokalnego do miejsca, w którym samochód został po raz pierwszy zarejestrowany.

Sprawdź Ostatnie serwis i konserwacja
Zadaj prywatnego sprzedawcy o dowolnej ostatniej pracy lub naprawy na samochodzie. Można nawet śledzić z mechanikiem, który ukończył pracę. Nawet jeśli zdecydujesz niezależnego mechanika należy zapytać:

 • Jakość pracy, który w ruchu na samochód.
 • Jakość części wykorzystywanych w naprawach.
 • Czego można się spodziewać w zakresie naprawy lub konserwacji w ciągu najbliższych sześciu do 12 miesięcy.
 • Mechanika opinia o jak dobrze samochód został pod opieką.
 • Co jest potrzebne, aby samochód do jak najlepszej kondycji?
 • Ile to będzie kosztować?

Unikać scammed przy zakupie używanego samochodu od właściciela

Większość prywatnych sprzedawców są powyżej pokładzie. Niektóre nie są. Oto kilka porad na co zwrócić uwagę, aby uniknąć oszukany.

Imię Confusion

Praktyka zakupu samochodów używanych, a następnie ich odsprzedaży nazywa curbstoning. To nie jest legalne.

 • Przy zakupie używanego samochodu od właściciela, nazwę od tytułu powinna być zgodna z nazwą osoby stojącej przed tobą.
 • Zanim wyjdziesz, aby zobaczyć samochód, zapytać, czy osoba, z którą rozmawiasz jest zatytułowany właściciel.

Anonymous Lokalizacja

 • Jeśli sprzedający chce się spotkać w obcym miejscu, uważaj. Chociaż może to być tylko środek ostrożności od sprzedawcy, że nie chcesz zaprosić kilka nieznajomych do domu, może to również oznaczać, masz do czynienia z nieuczciwym osoby, które nie powinny być prowadzącego tę sprzedaż.

Zadaj pytania

 • Prywatne używane sprzedawców samochodów powinni być zaznajomieni z pojazdu na sprzedaż. Jeśli sprzedawca nie może odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące pojazdu i jego historii, które mogą być czerwona flaga.
 • Niektóre pytania mogą zadać to:
  • Jak długo trzeba było samochód (to powinno być zgodne z tym, co jest drukowane na tytuł)
  • Dlaczego sprzedaży samochodu?
  • Co naprawy zostały wykonane? Czy masz rekordy?
  • Jaki jest obecny stan licznika? Jaki był przebieg przy zakupie samochodu?

Jak Negocjuj Podczas Prywatnego używany samochód sprzedaży

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy zakupie używanego samochodu od właściciela. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć najlepszą ofertę.

Nie bój się negocjować.

 • Zanim zadzwonisz o auto na sprzedaż przez właściciela, trzeba mieć jakieś pojęcie o wartości rynkowej samochodu. Możesz uzyskać te informacje od NADA używany samochód lub prowadnice za pomocą cenowe wartości Kelley Blue Book. Możesz również szukać w lokalnej gazecie, aby zobaczyć, jak bardzo podobne samochody sprzedawane są w Twojej okolicy.
 • Wiedząc, ile jest wart samochód może dać miejsce do prowadzenia negocjacji z. Informacja ta może również poinformować, jeśli są oferowane za godziwą cenę.
 • Kupujący prawdopodobnie dodane trochę dopełnienie do ceny w oczekiwaniu na negocjacje.
 • Bądź przygotowany, aby zaoferować uzasadnienie, na podstawie swoich badań, w cenie oferujesz.

Jeśli Cena wyjściowa jest powyżej wartości rynkowej, zapytać, dlaczego.

 • Jeśli prywatny właściciel dokonał istotnych ulepszeń, uzasadniających ceny wywoławczej powyżej niebieskiej wartości księgowej, poprosić o dokumentację (nie zapomnij zajrzeć do dat).

Jeśli nie można zgodzić się na cenie, która Ci odpowiada - jest gotów odejść.

Weź jazdy próbnej przed zakupem używanego samochodu od właściciela

Nawet jeśli sprzedawca jest jedynym właścicielem i on / ona tylko kiedykolwiek prowadził samochód do kościoła raz w tygodniu, trzeba jeszcze wziąć na jazdę próbną. Oto kilka porad na co zwrócić uwagę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pewnie chcemy, aby nasz samochód wygląda świetnie, ale to ważne, aby dotrzeć żyje.

 • Gdy pojawi się w samochodzie, upewnij się, że wszystko może być regulowana tak, że jest wygodnie w zasięgu lub widoku (na lusterka).
 • Jak siedzenia czujesz? Będzie wygodne nawet na długie przejażdżki?
 • Jeśli rodzina będzie tam wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, aby usiąść wygodnie? Czy wszystkie pasy bezpieczeństwa, aby pracować? Jak łatwo czy trudno będzie załadować dzieci lub zwierzęta i obecnie?
 • Poszukaj zamki bezpieczeństwa dziecko, w razie potrzeby
 • Czy wszystkie sygnały i światła w stanie gotowości do pracy?
 • Czy miernik gazu działa?

Bezpieczeństwo na drodze

 • Czy samochód zapewniają dobrą widoczność?
 • Jak dobrze, że hamulce działają?
 • Pamiętaj, aby sprawdzić wycieraczki i odmrażacz.

Liczy Komfort

 • Sprawdź, aby upewnić się, klimatyzację i ogrzewanie postojowe działają.
 • Należy upewnić się okna toczyć gładko w górę iw dół.
 • Upewnij się, że wszystkie zamki działają również.
 • Zapytaj o zapasowe klucze, też. To może być dość niewygodne być zablokowane.

Zakup używanego samochodu od właściciela

Kupno używanego samochodu od właściciela jest ogólnie uważany za najtańszy rozwiązaniem dla wsiada do samochodu. Jeśli kupujesz używany samochód od prywatnej osoby, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci się do silnego początku.

Badania pierwsze
Przed rozpoczęciem kontaktując właścicieli samochodów:

 • Czy jakieś badania na temat rodzaju samochodu, którego szukasz. Oprócz czytania magazynów samochodowych i stron internetowych, możesz również porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną, aby uzyskać ich opinie.
 • Znać kwotę pieniędzy można wygodnie sobie pozwolić.

Zawęzić wybór
Po zawężeniu wyborów do kilku samochodów dowiedzieć się o:

 • Niezawodność pojazdu
 • Roczne koszty utrzymania
 • Przebieg za galon
 • Wszelkie przeszłości przypomina lub problemy techniczne (powinieneś być w stanie znaleźć te informacje w biuletynie serwisowym każdego samochodu bierzesz pod uwagę).

Kontakt z prywatnych Używane Sprzedawcy samochodów
Należy zadać konkretne pytania na temat samochodu, zanim pójdziesz do przodu. Przykłady obejmują:

 • Kto był głównym czynnikiem? (Młodsi kierowcy są na ogół trudniejsze od samochodów niż starsze sterowniki)
 • Jaki był samochód używany przez większość? (Długie podróże odległość, w tę iz powrotem do pracy, itd.)
 • Czy zapisy serwisowe do wglądu?
 • Czy tytuł jasno iw kasie?

Zakup używanego samochodu od właściciela: Czego nie robić

Auto na sprzedaż przez właściciela często jest bardzo dużo. Możesz zwiększyć swoje szanse na wielki używanych zakupu samochodu przez poniższych wskazówek.

Nie kupuj bez historii Vehicle Report

 • Bez względu na to, co mówi sprzedawca, to do Ciebie, aby zrobić kilka badań. Historia pojazdu raport powie, jeżeli:
  • Samochód został zalany - nawet jeśli to wygląda i jeździ doskonale teraz, może być w przypadku niektórych bardzo mocny rachunki za naprawę później.
  • Samochód został w poważnym wypadku - znów można być po prostu kupując duży ból głowy.

Nie kupuj bez Samochodu kontrolowane przez wykwalifikowanego mechanika

 • Prywatne używane sprzedawców samochodów zazwyczaj oferują samochód jak jest. Po sprzedaży, wszelkie problemy, które mogą pojawić się zwykle wszystkie twoje. Niech mechanik znaleźliśmy żadnych problemów przed zakupem, aby można było jak najbardziej świadomej decyzji.

Nie pozwól, aby Twoje serce art Your Head

 • Stare powiedzenie, pośpiech sprawia, że ​​odpadów stosuje się do sprzedaży samochodów używanych, też. Nie musisz kupować wóz minutę go zobaczyć. Poświęć chwilę, aby myśleć, czy to jest naprawdę najlepszy wybór. Jakie są wady tej decyzji? Jak poczujesz się o tej decyzji rok od teraz?

Minusem Zakup używanego samochodu od właściciela

Zakup samochodu używanego od właściciela jest zazwyczaj uważany oferują zaletę niższej ceny. Ale co z wadami? Zapoznaj się kilka porad na domiar złego prywatnych ofert samochodów używanych.

Właściciele prywatnych zazwyczaj nie mogą udzielamy gwarancji.

 • Gdy kupujesz używany samochód od prywatnej osoby są mniej narażone na wszelkiego rodzaju gwarancji, jeśli gwarancja producenta wygasła.

Właściciele prywatnych nie może inwestować w naprawie lub Kontrola pojazdu.

 • Większość sprzedaży prywatne używany samochód obejmują zmotywowany, sumienny osób, które czynią wszelkie starania, aby przygotować samochód do sprzedaży. Niestety, istnieje kilka prywatnych sprzedawców, które udają zamiast przygotować.

Dla Twojego bezpieczeństwa ...

 • Masz mechanik sprawdzić samochód przed zakupem. Mechanik powinien szczegółowo jakieś problemy w piśmie. Jeśli nadal zamierzają kupić samochód, należy omówić te elementy naprawcze z właścicielem i zdecydować, jaki mają one wpływ na cenę przed zakupem.

Właściciele prywatnych Masz Wybór Limited.

 • Zwłaszcza, jeśli są na czasie może to być trudne do podróży do kilku indywidualnych właścicieli, a nie sprzedawcy, gdzie można spojrzeć na kilka samochodów na raz.

Różnica między Macadamia Nut Oil, oliwy z oliwek i oleju roślinnego

W ostatnich latach pojawiło się szereg nowych rodzajów oleju dodaje się do obrotu - w tym olej z orzechów macadamia, między innymi. Więc co to jest olej z orzechów macadamia? Czy to naprawdę jest dobre dla naszego zdrowia? Ten artykuł zawiera krótkie tło na oleju z orzechów macadamia i porównuje je z niektórych tradycyjnych olejów spożywczych. To może zmienić sposób gotować!

Macadamia Nut Oil

Olej z orzechów makadamia jest, jak sama nazwa może sugerować, z orzechów macadamia. Ten olej składa się głównie z omega-3 kwasów tłuszczowych, które badań stwierdzono, że są skuteczne w leczeniu i profilaktyce wielu różnych rodzajów warunków, włącznie z chorobą sercowo-naczyniowych, udaru, a nawet choroby Alzheimera. Chociaż olej z orzechów macadamia jest macierzystym do Australii i został tylko raz znaleźć w organicznych lub specjalistycznych sklepach, to można teraz znaleźć na niemal wszystkich rynkach lokalnych. Jeśli staje się popularnym dodatkiem do sosów sałatkowych i może być również stosowany do smażenia z powodu wysokiej tolerancji cieplnej.

Oliwa z oliwek

Jak olej z orzechów macadamia, oliwa z oliwek zawiera kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe i inne tłuszcze nienasycone, co czyni go jednym z najzdrowszych olejów na rynku. Oliwa z oliwek, od lat w połączeniu z octem balsamicznym zrobić prosty vinaigrette lub służył jako sos do maczania chleba. Ale, w przeciwieństwie do oleju roślinnego lub kukurydziany, oliwa z oliwek nie wejdzie do królestwa smażenia lub pieczenia z powodu obaw, że podgrzewanie oliwy mogłyby uszkodzić jego chemię i zmniejszyć korzyści zdrowotne związane. Ale ostatnio badania wykazały, że oliwa z oliwek nie pogarsza się integralność po wystawieniu na działanie wysokich ogrzewanie i, o ile olej utrzymuje się poniżej wartości progowej temperatury, które powodują olej do palenia. Nie będzie on miał takie same korzyści jak przy spożywane w temperaturze pokojowej. Zapraszamy do korzystania z oliwy z oliwek zamiast oleju roślinnego w wypiekach zdrowsze ciasta, ciasteczka, i torty!

Olej roślinny

Olej roślinny staje się nie-nie wśród obywateli świadomych zdrowia ze względu na jego dużą ilość tłuszczów nasyconych. Nasycone kwasy tłuszczowe mogą być także w mięsnego i mlecznego i jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, udaru, wysoki poziom cholesterolu i innych niebezpiecznych warunkach. Olej roślinny jest najczęściej stosowany do wytwarzania wyrobów cukierniczych, która jest jedną z przyczyn, wypieki są często opisywane jako żywność należy unikać przez osoby, które troszczą się o zdrowie. Jak opisano powyżej, oliwa z oliwek sprawia, że ​​jest doskonałą alternatywą dla oleju roślinnego, przygotowując wypieki. Inną dobrą alternatywą dla warzyw jest sos jabłkowy. Odpowiedni rodzaj sosu jabłkowego może być bardzo zdrowe dla Ciebie, ponieważ zawiera duże ilości błonnika, mało tłuszczu i prawie bez diety sodu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy poszukać odmian, które zawierają mało dodatku cukru i są niskokaloryczne. Albo jeszcze lepiej, aby sos jabłkowy siebie!

Odżywianie za Jamba Juice Smoothies

W Jamba Juice koktajle stają się coraz bardziej popularne, ważne jest, aby zrozumieć, czy nie są one dobre dla zdrowia. Pamiętaj, aby oceniać zawartość błonnika, wapnia, białka, witamin i minerałów, a te koktajle, zanim wybierze je dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zawartości włókien

Jednym z najważniejszych elementów Jamba Juice koktajli jest owoce zawarte w produkcie. Podczas gdy owoce mają kilka istotnych korzyści, jeden z ich głównych składników jest błonnik. Włókno zostało uznane za istotne dla wielu powodów. Wysokie zużycie włókien może prowadzić do uczucia sytości, co pomaga zapobiegać podjadania między posiłkami i eliminując nadmierne spożycie kalorii. Ponadto błonnik może zapobiegać wielu przewlekłych stanach zdrowia, w tym chorób układu krążenia, udar, a nawet choroby Alzheimera.

Zawartość wapnia

Jamba Juice koktajle zazwyczaj zawierają mleko w celu stworzenia kremową, gładką drinka. Mleko ma wiele istotnych korzyści. Jednym z najważniejszych obraca się wokół swojej wysokiej zawartości wapnia w mleku. Wapń jest uznawane za niezbędne, aby utrzymać zęby i mocne kości i zdrowe. Badania wykazały, że osoby, które spożywają duże ilości wapnia w młodym wieku rozwijać silniejsze kości w ich wieku, przyczyniając się tym samym do eliminacji upadki, złamania kości i złamaniom. Wapń jest ważne w utrzymaniu zdrowia serca. Bez odpowiedniego spożycia wapnia, twoje serce będzie miał bardzo trudny czas utrzymując regularne bicie serca.

Zawartość białka

Mleko znaleźć w Jamba Juice koktajli jest również bogaty w białko. Białko pomaga utrzymać silne i stonowanych mięśni. Badania wykazały, że osoby z dużą masą mięśniową mają wyższy metabolizm niż ci z mniej mięśni. Dlatego też, w tym odpowiednią ilość białka w diecie, nie tylko pomaga, aby Twoje mięśnie wyglądają wykończenia i stonowanych, ale może również rzeczywiście pomóc w zapobieganiu przyrost masy ciała. Białko pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę, zdrowe i lśniące. Ważne jest, aby pamiętać, że w niektórych przypadkach można poprosić o miarka proszku białka, które należy uwzględnić w smoothie.

Zawartość witamin i minerałów

Owoce znajdujące się w soku Jamba koktajli są bogate w wielu witamin i soli mineralnych. W celu zapewnienia, że ​​otrzymujesz wszystkie witaminy i minerały, które trzeba, spróbuj wybrać wiele różnych owoców przy każdym zakupie smoothie. To nie tylko zapewni Państwu o różnych smakach, ale także gwarantuje, że spełniają swoje potrzeby żywieniowe.

Pokarmy mrożone potrawy są naprawdę zdrowe?

Mrożone żywności diety: znamy nazwiska-zdrowy wybór, Lean Cuisine, tych inteligentnych, Kashi, Weight Watchers i wiele innych. Czy te produkty naprawdę dobre dla nas? Odpowiedź jest prosta: może być tak długo, jak wiesz, czego szukać. Oto krótkie spojrzenie na prawdziwej historii za mrożonych pokarmów dietetycznych.

Zaletą dieta jedzenie mrożone

Jedzenie mrożone diety pokarmy nie pozwalają schudnąć. Powód jest prosty. Te mrożone posiłki są często sprzedawane w dokładnych wielkości porcje. Dokonując jedzenie w domu, trudno jest ocenić, wielkości porcji, dzięki czemu łatwo do przejadania się. Mrożone żywności diety są części, które są w sam raz. Jeśli nic innego, jedzenia tych posiłków może pomóc nauczyć się odpowiedniej części rozmiarze należy jeść z posiłku.

Wady dieta jedzenie mrożone

Mrożone żywności diety nie są tak pożywne jak posiłki przygotowywać się ze względu na ich często wysokich konserwantów i zawartości sodu. Wiele mrożone posiłki zawierają od 700 to1800 mg sodu. Dzięki codziennej zalecany maksymalnie 2300 mg sodu, trudno pozostać pod maksimum! Jest to tym bardziej ważne dla wysokiego ryzyka zjadaczy-takich jak osoby z wysokim ciśnieniem krwi.

Wiele mrożone posiłki diety są mniej niż 300 kalorii. Bez żadnych innych kalorii je uzupełnić, 3 mrożone posiłki dziennie nie zapewni wystarczającej ilości kalorii dla większości ludzi. Niebezpieczeństwo undereating istnieje. Undereating powoduje metabolizm organizmu zwolnić, przez co trudniej schudnąć. Jest to także niekorzystne dla osób z aktywnego stylu życia.

Wreszcie, wiele mrożone posiłki nie zapewniają wystarczającej ilości owoców i warzyw, aby spełnić Twoje codzienne potrzeby żywieniowe. Jedzenie po prostu zamrożone diety posiłki bez dodatkowych owoców i warzyw może prowadzić do niedoboru witaminy.

Oto kilka porad, gdy zbieranie swoje mrożonki diety, które pomogą Ci zdrowszą dietę:

Mrożone owoce i warzywa

Przy zakupie mrożonych warzyw, unikać tych, z każdego rodzaju sosem serowym. Posiłki te są bogate w kalorie i tłuszcz nasycony. Po drugie, należy unikać mrożone owoce pakowane w syropie. Zasada jest taka: sprawdź składniki. Jedyne składniki, które powinny być wymienione w owocach i warzywach kupujesz są owoce lub warzywa sami.

Kurczaka lub indyka hamburgery

Zawsze należy postępować zgodnie ze wskazówkami podczas przygotowywania tego rodzaju żywności mrożonej. Niektóre z nich wyposażone są podgotowane, a inne są surowe.

Veggie Burgers

Zawsze upewnij się, że soja jest pierwszy lub drugi składnik.

Mrożone dania

Mrożone dania są w dwóch rodzajach: lekkie posiłki z mniej niż 300 kalorii i 8 g tłuszczu i regularnych posiłków z 360 do 400 kalorii i do 25 g tłuszczu. Jeśli to możliwe, należy przejść do lekkich posiłków. Również znaleźć posiłki z dużą ilością warzyw. Nie tylko te posiłki mają mniej kalorii, mają też większe ilości witamin i błonnika.

Gdy jedzenie mrożone posiłek, służyć z sałatką lub stronie owoców lub warzyw-może nawet rolki pełnoziarniste. Nie tylko będziesz bardziej pełna po posiłku i mniej podatne na przekąski, ale także lepiej być w stanie dotrzeć do wszystkich wymagań żywieniowych.

Przy zakupie mrożone posiłek, szukać następujących numerów:

 • 250 do 300 kalorii
 • Mniej niż 4 g tłuszczu
 • Mniej niż 800 mg sodu
 • Co najmniej 1 szklanka warzyw
 • ½ do 1 szklanki brązowego ryżu lub makaronu całego pszenicy
 • ¾ szklanki fasoli lub chudego mięsa, ryby lub kurczaka

Ważne, aby zabrać to, że mrożone żywności diety nie są zdrowe na własną rękę. Nadal ważne jest, aby zwracać uwagę na etykiety odżywczych i zaplanować swoje posiłki odpowiednio. Mogą one być ważnym elementem diety, tak długo, jak zwrócić uwagę i upewnić się, że są zdrowe jedzenie.

RV: Parki RV / Porady Campgrounds

Oszczędzaj z Passport America Campgrounds

Camping w Passport America Campgrounds oszczędza RV'ers 50% z kempingów. Mają ponad 1000 plus mają do wyboru kempingów w całej Ameryce. Możesz sprawdzić swoje kempingów online w www.passportamerica.com

Znalezienie dobrego Campground

Są to publikacje, które oceniają kempingów, takich jak Trailer Życie i Woodalls że niektórzy używają do kierowania RV'ers je wzdłuż ich podróży. Jednak niektórzy obozowicze znaleźć to, co jest najlepsze w parku oceniono książka nie jest dla nich. Na przykład mała ma & pa operacja może uzyskać niską ocenę w książce, ale być 10 do RV'er powodu obsługi, czystości i woodsy kraju atmosfery. Po styczniu 2005 wymeldowania MyRVparks.com, darmowy poradnik online, które również campingu wylicza wiele rozrywek i wydarzeń specjalnych w parkach RV w całej Ameryce. PassportAmerica.com również listę wszystkich swoich parków zbyt online ze szczegółowymi informacjami.

Idź Camping Amerykę

Idź kempingowy Ameryka ma bardzo pouczające i przydatne strony internetowej, aby odwiedzić podczas planowania podróży RV Camping. Wiele parków RV / Campgrounds do wyboru z trasy podróży i innych cennych informacji. To Narodowy pole kempingowe Stowarzyszenie Campgrounds-

Latanie J Truck Stops

Latający samochód J zatrzymuje się w USA pozwoli RVers zaparkować na noc. Upewnij się, aby sprawdzić się w żadnych ograniczeń, i oczywiście upewnij się, aby kupić coś i podziękować. Jednak ze względów bezpieczeństwa i więcej spokoju Polecam znalezienie campingu pierwszy i jedyny tam w ostateczności, jeśli nie można znaleźć żadnych obóz naukowy. Większość Parki RV są przyjaźni i dbają tak nawet wtedy, gdy są one pełne większość będzie znaleźć miejsce dla Ciebie, aby conajmniej Boondock na noc.

Zaoszczędzić pieniądze z Legitymacje

Jednym ze sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze podczas RVing jest skorzystać z przejazdów. Kilka agencji sprzedaży rocznie przechodzi dobre dla wielu atrakcji. Park Narodowy oferuje usługi dla osób powyżej jednego 65, jeden dla osób niepełnosprawnych i jeden dla wszystkich innych. Są dobre na lata warte przyjęć. Sprawdź również ci lokalnych atrakcji, aby sprawdzić, czy ich przebiegi są dobre w innym miejscu. Tu, w stanie Oregon, podanie OMSI Science Center jest dobry muzeów i atrakcji w całym kraju.

Co zrobić, gdy jest już późno i RV Park jest pełen?

Jeśli można pociągnąć do parku jest pełna i nie ma innej RV Park w pobliżu to zawsze możesz zwrócić się do parku, czy można jeszcze się z drogi i suchym obozu w swoich campingów park.Most będzie znaleźć miejsce, aby zatrzymać noc, nawet jeśli jest to "suche Camping", które pomogą Ci z drogi na noc w bezpiecznym środowisku. Jeśli wszystko inne zawiedzie - proponuję jechać lub dzwoniąc na lokalny posterunek policji, aby dowiedzieć się, "gdzie", aby przejść. Nie polecam parkingi ze względu na bezpieczeństwo, oraz niektóre stany nie zezwalają na to.

Zapisywanie Pojemność zbiornika odpadów

Jeśli nie można dostać rezerwacji w ostatniej chwili, być może trzeba Boondock gdzieś. Jednym z wielkich wyzwań jest samowystarczalny jest ochrona zasobów, a jeden z tych zasobów jest pojemność zbiornika na odpady. W zależności od rozmiaru platformy, można znaleźć szary zbiornik wody nadzienie po zaledwie kilku dniach stosowania, podczas gdy czarny zbiornik wody potrwa kilka innych. Jednym z rozwiązań jest użycie tej dodatkowej pojemności zbiornika wody czarno. Zamiast pomyje dumpingu dół szary drenażu, spróbuj dumpingu go w toalecie.

Camping w Wal-Mart

Mimo, że Wal-Marts pozwala na obóz darmo przez noc w ich parking, Baring żadnych przepisów lokalnych, oczywiście. Wszyscy pytają się, że nie "tabor", co oznacza, urlopu markizy zwinięte i leżaki z dala. Też chciałbym was poinformować kierownika i utrzymać wszystko czyste.
Ze względów bezpieczeństwa nie polecam tego w ogóle chyba w ostateczności bez żadnego innego bezpiecznego miejsca na pobyt na noc. Dodatkowo w niektórych stanach nie jest dozwolone.

Rezerwacje

Kiedy planujesz na wycieczkę w RV upewnij się, aby zadzwonić z wyprzedzeniem rezerwacje campingu. Większość parków w popularnych obszarów i podczas ich "w" sezonie (na przykład południowej Florydzie w zimie) wypełnić sposób z góry, zwłaszcza w święta również. Jednak niektóre RV'ers nie dokonać rezerwacji i nie mają żadnych problemów ze znalezieniem miejsca na pobyt. Niektórzy mówią, że pociągnięcie do parku późno, że był pełen, że czasami w powodu anulowanych.

Bezpłatne Lista Campgrounds Internecie

Idź kempingowy Ameryka oferuje wspaniałe miejsce do odwiedzenia znaleźć RV Parks / Campgrounds na pobyt. Ich strona internetowa jest www.GocampingAmerica.com Mają także podróż routing - szczegółowe mapy i wskazówki. Szukasz wielkim campingu i planuje Trip- Gorąco polecam tę stronę. Oczywiście, można również odwiedzić inne zbyt które są www.passportamerica.com i www.CampUSA.com & myRVparks.com- Ciesz

Znalezienie dobrej lokalizacji

Jeśli Boondocking, jednym z większych wyzwań jest znalezienie dobrego miejsca na pobyt. Oto kilka pomysłów do wykorzystania, gdy szukasz:

1. Zatrzymaj się na lokalnym posterunku policji i zapytać, czy jest jakieś miejsce w mieście.
2. Sprawdź lokalnej Izby Handlowej.
3. Jeśli należysz do grupy, takie jak Elks Lodge lub VFW, sprawdzić swoje sale konferencyjne.
4. Poszukaj innych RV zaparkowane na nocleg.

Puppy: Dlaczego warto kupić Puppy online? Porady

Zadaj pytania przy zakupie szczeniaka online

To jest tak łatwo zakochać się w obrazie szczeniaka, wpłacić kaucję i czekać na nowy szczeniak przyjeżdżać. Jednak tylko dlatego, że jest łatwo kupić szczeniaka Internecie ma powodu, aby być mniej ostrożnym dokonaniem zakupu niż byłoby gdybyś kupując lokalnie. Zadawaj pytania i kiedy masz odpowiedzi na wszystkie z nich, zadawać więcej pytań. Nie chcesz, aby stwierdzić, że kupiłeś niezdrowe szczeniaka, ponieważ nie zrobić badania przed zakochał.

 • Zawsze pytaj o problemach genetycznych w hodowli. Jeśli chcesz mieć pewność, że rodzice nie mają jeden z tych problemów, zapytać, czy były pokazywane i mają przechodzących wyniki.
 • Dowiedz się, czy szczeniaki są coraz dobre odżywianie. Hodowca powinien użyciu dobrej jakości żywności, które nie są wymienione mąkę kukurydzianą jako pierwszy składnik. Idealnie, żywność nie powinna zawierać żadnych posiłek i kurczaka powinny być pierwszy składnik żywności o smaku kurczaka. Złe odżywianie w rozwijających się szczeniąt mogą tworzyć trwałe problemy.
 • Zapytaj o szczepieniach i kontroli weterynaryjnych. Twój pies powinien mieć czyste świadectwo zdrowia od weterynarza i powinny być aktualne na strzały.
 • Nie zapomnij socjalizacji. To nie jest dużo zabawy, aby spędzić pierwsze cztery lub pięć tygodni nowego życia twojego szczeniaka po prostu stara się przekonać go aby go podnieść i dać mu przytulić. Zapytaj, jak często szczenięta są rozgrywane i gdzie zostały one podniesione.

Recenzje szczenięta online

Rozmawiałeś do kilku lokalnych hodowców, rozmawiał z hodowców internetowych przez e-mail i poprosić o referencje od obu, ale wciąż jesteś niezdecydowany podjęciem ostatecznej decyzji. Gdyby było coś jeszcze można zrobić, aby czuć się bardziej bezpieczne o zakupie szczenięta na sprzedaż w Internecie. Faktycznie, nie jest to wspaniała cecha, która umożliwia na puppyfind.com ludzie dowiedzieć się o doświadczenia innych osób miał z hodowcą, który korzysta z tej witryny reklamować szczeniąt.

Podczas podciągnąć listę szczeniaka, można zauważyć, że są gwiazdy obok nazwy sprzedającego i link do recenzji, które zostały wydane przez poprzednich kupujących. Każdy hodowca może mieć do pięciu gwiazdek. Są one obliczane przez ich ocen podanych przez każdego kupującego, który pisze recenzję z jego doświadczenia z hodowcą i swojego nowego szczeniaka. Jeśli zauważysz, hodowca ma mniej niż pięć gwiazdek, sprawdź opinie, jak niektórzy ludzie są zadowoleni z ich pies, ale dał hodowcy mniej niż pięć ocen gwiazdkowe.

Jeśli klikniesz na link do recenzji, możesz przeczytać aktualne opinie. W nich można dowiedzieć się, jak pomocne hodowca był w trakcie całego procesu, jak szczeniak przybył i czy nabywca był zadowolony z jakości i zdrowia swojego nowego przyjaciela.

Korzyści z zakupów Puppy Online

Chcesz rasy psa, który jest dość rzadkie. Byłaś podekscytowana znaleźć hodowcę lokalnie, ale szybko okazało się podniecenie, gdy hodowca rozczarowania Oferowane można umieścić na liście oczekujących na śmieci, które będą urodzonego około dwóch lat od teraz. Szybkie wyszukiwanie w puppyfind.com ujawnił puppy gotowy do pracy już tylko kilka godzin jazdy. Podczas jazdy na lotnisko odebrać szczeniaka kilka dni później, okazuje się, że masz do czynienia z jedną z korzyści zakupu szczeniaka w Internecie. Istnieje kilka innych dobrych rzeczy o zakupie szczeniąt on-line:

 • Ludzie, którzy sklep online dla szczeniąt rzeczywiście wydają się być bardziej ostrożny w trakcie całego procesu, niż ludzi, którzy robią zakupy na miejscu. Pewnie można sprawdzić referencje dla hodowcy online, ale nawet nie myśli, aby zrobić jak przytuliła lokalnego szczeniaka w ramionach. Trzeba też zapewne trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o tle szczeniaka.
 • Transakcje online są rzeczywiście bardziej bezpieczne niż lokalnych sprzedaży, ponieważ większość ludzi mają tendencję do używania gotówki, aby zapłacić za szczeniaka za pośrednictwem lokalnego hodowcy i korzystania z karty kredytowej lub konta depozytowego zapłacić za sprzedaż w Internecie.

Sklep Praktycznie dla prawdziwych Szczenięta

Ty stara się znaleźć szczenięta w gazecie lokalnej i są wręcz sfrustrowany. Po tygodniach poszukiwań w końcu znalazłem hodowcy w classifieds, tylko do całego miotu sprzedawane zanim dojdziesz do hodowli, aby zapoznać się z nimi. Jak można znaleźć szczeniaka swoich marzeń, jeśli nie można znaleźć żadnych szczeniąt w ogóle? Odpowiedź jest tak blisko, jak komputer.

Możesz sklep dla szczeniąt w Twojej on-line za pomocą witryny, takie jak puppyfind.com i ograniczenie wyniki wyszukiwania do lokalnych szczeniąt. Opcje takie jak poszukiwanie psów przez pewien charakterystyczny lub wielkości ułatwiają zawęzić wyborów, jeśli nie jesteś pewien, co hodować chcesz uzyskać.

Oczywiście, jeśli absolutnie nie chcą sklep dla szczeniąt w Internecie, można zachować rzucając się na chłopca papieru przed dostaje niedzielne wydanie z jego papierowej torbie, ale należy pamiętać, że znalezienie szczeniaka online i kupowania go w Internecie są dwie różne rzeczy. Znalezienie lokalnych szczenięta w Internecie oznacza, że ​​można go obejrzeć szczeniąt w osobę i będzie w stanie wywiązać się z rodzicami. Oczywiście, należy jeszcze sprawdzić referencje, tak samo, jak z hodowcą, który nie jest lokalna.

Be Safe, jak kupić szczeniaka Online

W idealnym świecie, nie byłoby oszuści i wszyscy hodowcy byłoby uczciwe i etyczne. Niestety, świat nie jest idealny, co oznacza, musisz być bezpieczny, jak kupić szczeniaka w Internecie. Istnieje kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby mieć pewność, że są coraz szczeniaka płacisz.

 • Kiedy wybrać się szczeniaka, poprosić hodowcę zrobić krótki film szczeniaka interakcji z jej rodzeństwa i rodziców. Jeśli hodowca nie ma kamery wideo, zapytać, czy on lub ona może użyć aparatu cyfrowego, aby film. Wiele nowszych aparatów oferują tę opcję. Jeśli nie, poprosić o kilka zdjęć całej rodziny.
 • Niektórzy polecają prosząc, aby hodowca to specyficzny obiekt w dowolnych zdjęć, aby upewnić się, że zostały podjęte niedawno i hodowca ma miot szczeniaków gotowy do pracy.
 • Poproś weterynarza hodowcy faksem kopię świadectwa zdrowia bezpośrednio do Ciebie tak szybko jak to szczeniak dostaje jej formalności wypełnione. Świadectwo zdrowia będzie zawierać informacje na temat rasy szczeniaka i barwienia, a także zagwarantowanie, że szczeniak miał szczepionek.

Przyczyny Hodowcy Sprzedaj Dogs Online

Chcesz szczeniaka, ale na pewno nie będzie sprzedawać etyczne hodowca psów w Internecie. Po tym wszystkim, powinni mieć mnóstwo lokalnych sprzedaży, prawda? Faktycznie, sporo hodowcy sprzedają szczenięta Internecie etyczne i mają jakieś wielkie powody takiej decyzji. O dziwo, coraz więcej pieniędzy, zwykle nie jest jednym z nich. Sprzedaży online oznacza więcej pieniędzy i czasu niż sprzedaż lokalnie od hodowca musi wypełnić sporo zadań do wysyłki szczeniąt.

 • Sprzedaż online oznacza, hodowca może dotrzeć do klientów na całym świecie. Jest to szczególnie ważne, jeśli on lub ona mieszka w obszarze depresji gospodarczo i obawia się, że wiele lokalnych nabywców szczeniąt nie będzie w stanie dać szczeniaka opiekę, na jaką zasługuje. Po tym wszystkim, wymyślanie kilkaset dolarów na zakup jeden raz to dopiero początek. Hodowca chce mieć pewność, szczeniak dostaje wszystkie szczepienia i pcheł, kleszczy i preventatives Nicień.
 • Hodowca, który mieszka samotnie może być nerwowy o konieczności obcy przyszedł do jego domu, aby spojrzeć na szczenięta ze względów bezpieczeństwa. Nie będąc w stanie wysłać szczeniąt, to hodowca nie może mieć szczeniaki w ogóle. Jeśli on lub ona umieścić lat w hodowli psów wykazujących i to naprawdę byłoby stratą dla świata psów.

Dywersyfikacji Bloodlines Gdy kupisz Szczenięta Online

Wydaje się, że każdy pies ulubionej rasy w Twojej okolicy może być wstecz do jednego lokalnego hodowcy. Masz bardzo ładny piesek, a on jest naprawdę zapowiada się wspaniały przykład rasy. Zdecydowałeś się rozpocząć wyświetlanie go i są zainteresowani w żeńskiej szczeniaka, aby rozpocząć własną hodowlę. Jednakże, jesteś całkiem pewien, należy Ci się nowy krew do linii. Gdzie można znaleźć niepowiązanych miot szczeniąt? Jednym ze sposobów, aby znaleźć inny linii krwi jest kupić szczenięta Internecie.

 • Ponieważ będziesz stara się stworzyć swój własny pieska dynastii, będziemy chcieli, aby być szczególnie ostrożnym, jak szukać dla szczeniąt. Znajdź miejsce jak puppyfind.com, który pomaga hodowcy zawierać informacje na temat mistrzostw oraz ogierów środowisk mistrza prawo na niejawnych aukcji dla każdego szczeniaka.
 • Jeśli chcesz pokazać nowego szczeniaka, też wyglądają dla szczeniąt, które mają pokazać potencjał. Takich informacji jest tak proste, jak patrząc na listę ofert. Na puppyfind.com, pokaż jakości szczeniak będzie oznaczone jako mające pokazać potencjalne prawo w reklamie.
 • Po znalezieniu szczeniaka chcesz, napisz do hodowcy i zapytać, czy szczeniak ma taki sam linii krwi jako lokalnych psów. Jeśli odpowiedź brzmi nie, jesteś na najlepszej drodze do spełnienia swoich marzeń.

Dlaczego warto kupić Puppy Online

Wspomniałeś, że planują kupić szczeniaka online i twoi przyjaciele i rodzina są absolutnie przerażona. Myślą, że zostaniesz oszukany i twierdzą, że wszyscy hodowcy, którzy reklamują w Internecie są oszuści. Teraz trzeba ich przekonać, że istnieje wiele dobrych powodów, aby sklep internetowy dla szczeniąt.

 • Dobrym powodem jest to, że nie może być absolutnie żadnego blisko ciebie szczenięta. Na przykład, jeśli mieszkasz w Nome na Alasce, Pomorzanie są prawdopodobnie w bardzo niewielkim zakresie.
 • Czasami lokalne hodowcy są dość przerażające. Jeśli jesteś otoczony przez puppy mills, przechodząc online może być twoja jedyna szansa na znalezienie specjalnego, odpowiedzialnego hodowcy pokazują jakości szczeniąt.
 • Jeśli kupisz szczeniaka, który nie jest lokalna i decydują się wyruszyć miejscu hodowcy, wyłowić szczeniaka i lecieć z nim do domu, można w końcu wycisnąć w tym wakacjach byłeś chce podjąć, gdy jesteś poza stanu.
 • Uzbrojony w zdrowy rozsądek i rachunek powierniczy, można robić zakupy dla szczeniaka bez utraty koszuli. Rachunek depozytowy trzyma swoje pieniądze do momentu otrzymania szczeniaka i zaloguj się na ofertę, co oznacza, oszuści nie może uciec z pieniędzmi.

Rodzic: Organizowanie Porady

Mit czerwca Cleaver czy Martha Stewart

Dobra, wystarczy umieścić Hollywood Reporter się artykuł na temat Anti-mama. Pisarz, mówił o tym, jak ewolucja mama zmieniła się od Donna Reed i czerwcu Cleaver dni, aby to, co widzimy teraz.

Już nie kobiety z próżnią i czysty dom podczas noszenia wysokich obcasów i perły, i zrobić to wszystko z uśmiechem. Teraz, wiele matek tv są neurotyczne, histeryczne, niezorganizowany, lub zbyt zorganizowana (myślę Bree van de Camp), ale są one błędne. Genialnie, realistycznie błędna. Freak out, że śruba się, że spadnie na ich twarzach, a są one groźne obrońcy rodziny, a jednocześnie jest błędna.

Dzięki Bogu, bo nie jestem wielkim fanem noszenie obcasów chyba wychodzę i jak perły, znów są na specjalne okazje. Teraz jak znalazł rodziny, mogłem wziąć na całej talibów i będę kopać swoje zbiorowe tyłki gdyby próbowali skrzywdzić moje dzieci, ale nie chciał o tym słyszeć czerwca Cleaver powiedzieć. Miała upiec ciasto, a ich oferta prasować swoje szaty. Oczywiście, wątpię, aktorka będzie zrobić.

Chodzi o to, mamusie i tatusiowie) (są wadliwe i to jest w porządku. W rzeczywistości, to jest normalne.

Więc co, że nie można posprzątać dom, zrobić zakupy spożywcze, czyste, klapki, i odstawić pranie, zrobić pieczeń z warzywami, że każdy będzie zadowolony jeść i biegać dzieci do szkoły i wszystko zrobić przed południem to wszystko z uśmiechem i świeżo wyprasowane ubrania.

Hej, Nie mam dużo, że muszę żelazko, dżinsy i t-shirty to mój zwykły styl i większość posiłków z warzywami, nawet te, które chcieliby, zaczynają się ", ale chciałem cukierki na obiad."

A jednak, my jako rodzice, znaleźć się na myśli, że nie robią wystarczająco dużo, wystarczy, tyle warte, gdy jesteśmy wszyscy próbują najcięższą pracę we wszechświecie - w ostatecznym szkolenia na stanowisku pracy - podnoszenie naszych dzieci ,

Więc następnym razem, myślisz, że powinien być jak czerwca Cleaver, a nawet Martha Stewart - pamiętaj: czerwiec Cleaver jest fikcyjne postaci i wszystko pełniła został przygotowany przez kogoś innego. A Marta? Cóż, nie sądzę, że ma dużo czasu na prace domowe, tak ironiczne, jak mówi, w jaki sposób utrzymać je, prawda?

Zasadniczo, doceniam to co robisz codzienne - miłości i opieki dla swoich dzieci. Po tym, reszta jest powierzchowna.

Marker permanentny bagażu

Aby zapisać znaczniki swoje dzieci, tak aby nigdy nie są czapki utraty wypełnienia płytką plastikowy pojemnik z gipsu. Następnie umieścić zaślepki markera do góry nogami w mokrym tynku. Gdy tynk jest suchy, to znaczników w swoich nowych, stałych domów. Teraz korki nie znikną, a znaczniki są zawsze gotowe do użycia.

Plaża materiałowa

Podczas pakowania dzieci wzdłuż plaży, weź wzdłuż wagonu. Możesz prowadzić swój chłodniej, krzesła, zabawki, parasol, ręczniki, itp w nim, i jeszcze jedną rękę wolną, żeby trzymać się swojego dziecka.

Lost and Found

Aby zapewnić bezpieczny powrót ulubionym wypchanych zwierząt, zwierzę tag można imię i nazwisko oraz numer telefonu na nim, i dołączone z małym psem lub kotem kołnierz.

Zacznij Powolne

Jeśli Twoja wymarzona praca będzie pracować z domu, zarabiać pieniądze i zostać w domu z dziećmi, najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest zabranie go wolno. Najlepszym rozwiązaniem może być stworzenie niezależnego biznesu już teraz, ale pracować dla kogoś innego w domu. Nie zakończyć dzień pracy lub wrzucać pieniądze na at-home przedsięwzięcia impulsywnie. Może skończyć się utratą pieniędzy i coraz bardziej w tyle.

Ochraniacze samochodów

Aby pomóc utrzymać miejsca w samochodzie wygląda jak nowy, spróbuj to wskazówka. Obrusy winylowe z flaneli podkładzie wspaniałe nieprzemakalne ochraniacze foteli. Wystarczy umieścić obrus flanelową stroną do góry, i masz przytulny pokrywę, która jest wygodne do siedzenia.

Nie Więcej drippy Popsicles

Aby zapobiec zimne i lepkie ręce, kiedy dziecko zjada jej następny popsicle, użyj małej pojemnik jogurtu lub margaryny pokrywę i wyciąć nacięcie w środku. Przesuń pokrywę do góry nogami na lizaki i będzie zbierać wszelkie soki i smalcem obrębie obręczy wieczka.

Stress-Free Waiting

Aby zapewnić dzieciom rozrywkę w poczekalni u lekarza, robię listę dziesięciu prostych elementów (takich jak piłki, lub czerwonym samochodem) i gramy zamiatacz ulic polować. Dzieci szukać w książkach lub czasopismach dla zdjęć każdego elementu. Jak pokazują mi je, sprawdzić je z listy. Najpierw znaleźć wszystkie przedmioty wygrywa.

Czyszczenie Wyposażenie łazienek zabawki

Aby wyczyścić ci zabawki do kąpieli dziecka i zapobiec pleśni budować, umieścić je w torbie do prania netto. Napełnić do połowy wodą i wanna dodać trochę wybielacza. Umieścić zabawki w torbie, i niech siedzą na około godzinę. Przepłukać worek zabawek wodą. Kiedy skończysz, możesz mieć zarówno czyste zabawki i czystą wannę.

Pracach domowych

Aby zorganizować z dnia na dzień zadań i trzymać je z coraz zbyt przytłaczające, uchylenie konkretnych działań dla każdego dnia tygodnia. Np) jeden dzień do prania, jeden dla sprzątaniu, jeden na zakupy, itp Będziesz poczucie kontroli i mniej winni za nie do końca pewnych zadań.

Art Wyświetlacz

Braid sobą wiele neonów kolorowych sznurowadeł lub przędzy, bezpieczne końce i ciąg całej rogu pokoju. Dołącz do ścian za pomocą haków. Korzystanie z podstawowych clothespins drewniane, clip swoje dziecięce dzieła sztuki. Masz natychmiastowy i zabawny sposób pokazywania sztuki.

Przechowywać Puzzle Those Razem

Aby uniknąć utraty kawałki układanki, które spadają z pudełek puzzli, umieścić każdego układanki w swoim plastikowej torbie. Cut obrazu poza pole górze i to, że w torbie, więc będziesz wiedzieć, które jest logiczna, która. Worki są łatwiejsze dla dzieci do obsługi i nie złamie się jak pudełka zrobić.

Nie Więcej Kapie!

Aby zapobiec Lody kapie podczas korzystania szyszki cukru, rzeczy miniaturowy marshmallow w dolnej części stożka. Prawoślazu pochłoną kroplówek, a dzieci będą zachwycone jeść go na końcu.

Żegnajcie Plamy - Witam Artwork

Kiedy moje dzieci T-shirty zabarwia się niemożliwe do usunięcia plamy, a nie wyrzucać ubrania z dala I pozwól dzieciom malować je farbami tkaniny. Lubią sobie swoje kreacje i mieć wielki czas ich wytwarzania.

Nie więcej brakujące skarpetki!

Użyj pierścienie z dzbanki mleka jak posiadacze skarpet, aby utrzymać pary razem na pranie.

Przechowywać bałagan Under Control

Aby uporządkować bałagan apteczki, pieluchy-wytrzeć pojemników może być wygaszacz życia. Kategoryzować rzeczy, (takich jak pierwszej pomocy, make-up, przeciwbólowe, etc.) i umieścić je we własnych opakowaniach. Zaoszczędzisz czas, nie trzeba szukać tego, co trzeba, i nic nie zgubisz się za butelki lub słoika.

Trzymaj na wierzchu

Organizowanie i pamiętam wydarzenia swojej rodziny, aby wszystkie rodziny działań, spotkań, urodzin i imprez szkolnych na jednym kalendarzu. Kolor oznaczenia kodowe dla każdego dziecka z innym kolorowe pióra lub markera (niebieski, czerwony dla Jimmy'ego dla Suzie, itp). Transfer z najważniejszych ubiegłorocznych kalendarza dat, takich jak urodziny i rocznice.

Szybciej Oczyszczanie

Aby ułatwić czyszczenie zabawki, używamy dużych plastikowych pojemników wzdłuż ściany i wyznaczyć każdy dla konkretnego typu zabawki: samochody, lalki, klocki, itd. Każda noc, dzieci załadować z zakupów z zabawkami i umieścić je w odpowiednie pojemniki. Jest szybki, zabawy i uczy umiejętności sortowania.

Zapobieganie Stain

Aby zapobiec ubrania swoich dzieci z coraz barwione i zachować to wygląda jak nowy, można traktować tkaninę Scotchguard. Można kupić puszkę w większości domów towarowych. Wystarczy spryskać ubranie przed myciem raz pierwszy, pozostawić do wyschnięcia, i wyprać jak zwykle. W przyszłości będziesz zaskoczony tym, co można po prostu zetrzeć ubrania swoich dzieci.

Nowy Zakup Papierkowa robota

Aby utrzymać broszury instruktażowe i wpływy z nowych zakupów zorganizowanych, spróbuj umieścić je w jasnych płyt z tworzyw sztucznych dla spoiw trójpierścieniowych. Możesz mieć jedno spoiwo do pozycji dziecka, po jednym dla elektroniki itp, lub użyć dużej spoiwo i kartę sekcjach. Możesz łatwo przeglądać, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, i to o wiele łatwiejsze niż przekopywania się przez stosy papieru.

Co mam zrobić?

Planując w domu biznesu, rozbić poprzednich zadań na części, aby ocenić swoje umiejętności. Masz komputer lub doświadczenie organizacyjne? Możesz mieć na ochotnika lub wziąć udział w zajęciach, aby doskonalić swoje umiejętności. Pole informacyjne technologia jest szczególnie podatnym na w-domu, pracy. Na coś low-tech, takie jak pieczenie ciast weselnych, spróbować swoich sił jako kulinarną hobbystów pierwszy - i za zajęcia formalne w college'u lub szkolenia innych zawodowych kucharzy.

Nuda Koszyk

Aby utrzymać swoje dziecko ciągle ożywiać podczas sprawunków, spróbuj kosz nuda. Wypełnij go z ulubionych książek twojego dziecka, kredki, puzzle, zabawki, przekąski itp Po dotarciu na miejsce, dziecko następnie wybiera aktywność chciałby wziąć wewnątrz i używać. W ten sposób zawsze nowy "nuda buster" dostępne.

Materiały do ​​obuwia Koniec kłopotów

Aby położyć kres stale wiązania butów twojego małego dziecka, spróbuj sznurowanie butów z ćwierć cala zamiast sznurowadeł elastycznego. Twoje dziecko będzie w stanie po prostu wyciągnąć na buty bez wiązania i uwolnienia przez rozciąganie elastyczne i sprężyste mogą być związane w stałym dziobem. Zwiększy również niezależność dziecka i sprawiają, że pęd za drzwi go trochę gładsza.

Sypialnia Wieszak

Recykling starego wieszak na ręczniki, dołączając ją do footboard łóżku dziecka. Jest to przydatne miejsce dla dzieci powiesić ubrania, zwłaszcza, jeśli są one zbyt małe, aby osiągnąć swój pręt szafy.

Dojazd do szkoły na czas

Aby pomóc dziecku skupić się rano i kończą przygotowania do szkoły, spróbuj za pomocą zegara. Oddzielić obowiązki dziecka na kategorie - np) sos, jedzenie, mycie zębów, itp - i określić odpowiednią ilość czasu na wykonanie każdego zadania. Ustaw timer raz zaczyna każde zadanie i zrobić grę pokonując stoper. Jeśli ona bije zegar cały tydzień, oferują nagrodę w piątek.

Fast Food, Mniej Fuss

Twoje dzieci cieszyć jedzenie w restauracji fast food, mimo to trudno się pogodzić z dzieci, pieniądze, tacę i napojów, aby ulokować przy stole. Rozwiązanie: uzyskać posiłków na zmotoryzowanych, a następnie wejść do środka, aby jeść. Twoje jedzenie będzie wygodnie w workach, a dzieci nadal może biegać w grze struktury.

Przedszkole dekoracje

Zamień zwykłe gałki komoda z małych bloków drewniane alfabetu lub drewniane zwierząt zabawek. Wystarczy zdjąć pokrętła i kleju na nowej szuflady-ciągnie klejem epoksydowym. (W przypadku osobistego kontaktu, określają inicjały dziecka z bloków.)

Last minute Booster Seat

Jeśli utkniesz bez fotelika dziecka w czasie posiłku, można zrobić szybki i łatwy fotelika poprzez umieszczenie kilku katalogów lub stare książki telefoniczne w poszewce. Owiń koniec poszewka wokół stosu, aby trzymać je razem. Teraz masz natychmiastowy fotelika, tylko być ostrożnym z poszewka zsunięciem się z krzesła.

Przekaż garderoba

Młode dziewczyny często mają problemy z informacją przodu z tyłu ich majtki. Aby im pomóc, można użyć tkaniny lub markera narysować projekt lub początkowe z przodu. Ona będzie dowiedzieć się, że obraz idzie z przodu i sprawiają, że ubiera się dużo łatwiejsze dla was obu.

Organizacja Szkoła Pieniądze

Jeśli dzieci zamiar kupić obiad lub nawet tylko mleko w szkole, organizowanie koperty z odpowiednią ilością pieniędzy dla każdego dziecka za każdy dzień w tygodniu. Zrób to w sobotę, aby uniknąć kodowania ciągu tygodnia do odpowiedniej ilości zmian. Alternatywnie, można wypełnić koperty i umieścić je w torbie książki każdej nocy, szczególnie jeśli Twoje dziecko może stracić kopertę ściskał w swoich małych rączkach.

Fast Food Cutter

Na szybki i łatwy sposób, aby pociąć Twojego dziecka jedzenie, spróbuj za pomocą noża do pizzy. To działa na cokolwiek - naleśniki, mięso, kanapki - i to znacznie szybciej niż nożem.

Zapisz się pierwsze

Zanim jeszcze rozważyć rozpoczęcie działalności domu, zacząć oszczędzać pieniądze - nawet jeśli jest to tylko bardzo niewielką ilość każdego miesiąca. Startupy mają dochody, niepewny. Poduszka czary różnicę między sukcesem a porażką.

Beat Rush na śniadanie

Zanim Twoje dziecko idzie do łóżka w nocy, mają mu powiedzieć, że chce jeść na śniadanie następnego dnia. Pomóż mu wydostać się niezbędne materiały, jak miska, łyżka, itd, i go ustawić swoje miejsce przy stole. Będzie to położyć kres porannych decyzji śniadanie, a co najważniejsze, wszystko będzie czekał, gdy się obudzisz.

Barbie przeciążeniem

Dla tych dzieci z wielu Barbie, niedrogie organizator buta (takiej, która wisi w szafie) działa idealnie. Lalki zmieścić się w kieszeni, i są łatwo dostępne, ale z drogi.

Łatwiejsze opatrunku

Aby pomóc maluchów z samodzielnego ubierania, bez ograniczania ich niezależności, spróbuj konieczności ubrania wstępnie złożone w opakowaniach pasujące stroje, które są także odpowiednie warunki pogodowe. Na przykład, rozkładana bieliznę wewnątrz koszuli, i złożyć je zarówno do spodni. Wtedy dziecko po prostu chwyta paczkę ubrań z jego / jej wyboru, a wiesz, że będzie pasować.

Zabawki do kąpieli zorganizowane

Zabawki do kąpieli przechowywać te organizowane przez umieszczenie ich w plastikowym koszu rowerów. Możesz wsunąć zaczepy na krawędzi wanny, a woda po prostu spuścić z kosza w wannie.

Cofanie Węzły

Aby cofnąć węzłów w sznurowadła Twojego dziecka, zapisz swoje paznokcie i czas za pomocą szydełko zamiast.

Formy szkolnego

Raz w roku przybrać formę szkolnego, aby kilkanaście egzemplarzy, i rzucać je w folderze. Jeśli dzieci zapominają o swoich form uprawnień, będziesz je mieć, ale są również doskonałym przekazać osobom lub organizacjom, które nigdy nie proszą o postaci, takich jak trenerów piłki nożnej, zajęcia plastyczne społeczności dzieje na wycieczki, i tak dalej. Będziesz czuć się bardziej komfortowo wiedząc, informacje medyczne na dziecko jest natychmiast dostępne w razie potrzeby.

Przestań papier toaletowy zadzieraj

Aby zatrzymać młodych dzieci z gry z papieru toaletowego i rozwijając całą rolkę, jest prosta, darmowa alternatywa dla komercyjnych produktów sprzedawanych. Wystarczy umieścić gumką wokół rolki. Twoje dziecko może obracać rolkę, aż zawartość swojego serca, a wszyscy dorośli musisz zrobić, to przesunąć zespół bok trochę papieru.

Śledzić art

Aby śledzić cennych artykułów z czasopism, zachować notebook spirali i gluestick w dogodnym miejscu. Gdy zobaczysz artykuł, który chcesz zachować, clip go i przykleić go w książce. Jeżeli chcesz ponownie przeczytać artykuł, to będzie na wyciągnięcie ręki. Jest to o wiele łatwiejsze niż poszukiwania przez stosy starych magazynów.

Zakupy bez Fuss

Aby pomóc dzieciom, które mają problemy pozostały pacjenta podczas wyjazdów na zakupy, spróbuj biorąc wraz dziecka koszyka, jeśli sklep nie oferuje jeden. Pozwól dziecku wcisnąć go do ołtarza, i upewnij się, aby wypełnić go z jego ulubionych przedmiotów. Należy to zrobić zakupy bardziej przyjemne dla was obu.

Sortowanie prania

Aby pomóc nauczyć dzieci sortowania umiejętności i zachować pranie pod kontrolą, spróbuj trzy utrudnia lub pojemników. Wraz z dziećmi, wyciąć zdjęcia lub pojemników etykiet - jeden dla białych, po jednym dla ciemnych, jeden dla jasnych ubrań. (Może to być również pojemniki oznaczone kolorami) Każdej nocy, brudne ubrania są wysyłane do właściwego pojemnika.

Nie Więcej mieszane Sippy kubki!

Ja często znaleźć na zabaw i różne wycieczki, gdzie wiele dzieci, które nie są często kilka Sippy kubki, które wyglądają dokładnie tak samo. Ponieważ małe dzieci nie są w stanie odczytać ich nazwę, postanowiłem umieścić własne zdjęcie na swoim kubku go zidentyfikować. W ten sposób wiedzą, że mają własny kubek na pierwszy rzut oka, i zatrzymuje się inne dzieci z picia z kielicha ich też.

Gry Organizator

Oto pomysł na przechowywanie wszystkich tych małych kawałków gry i zasady, które zawsze zgubić. Prostu przykleić małą ponownie zamykanej torby z tworzywa sztucznego zamrażarki na wewnętrznej stronie pokrywy skrzynki. To będzie zapewnić bezpieczne przechowywanie.

Zostaw 'em na wyciągnięcie ręki

Przechowywać duży pojemnik Rubbermaid przy drzwiach. Kiedy dzieci przychodzą z zewnątrz, mają je umieścić swoje buty bezpośrednio do niego. Zawsze wie, gdzie buty są, a podłogi będzie czystsze też.

Strój kąpielowy Zachowanie

Aby zachować swoje stroje kąpielowe miękka i elastyczna, umyć je szamponem włosy po użyciu. Dobrze spłukać i powiesić do wyschnięcia. Szampon je oczyścić, ale nie wysuszy je nadmiernie. To znacznie przedłużyć żywotność kostiumie kąpielowym.

Prysznic

Jako mama małych dzieci, może być bardzo trudno znaleźć czas, aby wziąć prysznic. Jedną rzeczą jest, aby spróbować kupić jasne zasłony prysznicowe, i wziąć ze sobą dzieci (i kilka zabawek) do łazienki z ciebie. (Upewnij się, że dziecko dowodem pierwszy!) Możesz zobaczyć, co dzieci robią, a oni lubią, wiedząc, że jesteś blisko.

Przechowywać pakiety lunchowe Chłodny

Kompaktowego okład z lodu, zamrozić wodę w pustych kanistrów 35 mm filmowych. Są szczelne, i są świetne na utrzymanie swoich dzieci "obiady chłodnicy i zdrowsze.

Włosów Kosz

Aby utrzymać suszarka szarpie i śmieci z kieszeniami na swój sposób, należy użyć magnesu dołączyć plastikową torbę na stronie suszarki. W ten sposób masz poręczny worek na śmieci, kiedy robisz pranie.

Pierwszy dzień szkoły Groggies

Aby uniknąć zepsuty, wycieńczony dzieci na pierwszy dzień szkoły, przejść przed snem powrotem stopniowo. Tydzień przed rozpoczęciem szkoły, przejść przed snem każdej nocy nieco wcześniej, dopóki nie przeniósł go z powrotem do czasów, które chcesz dzieci się w łóżku w nocy szkoły. Nauczyciele wszędzie będzie dziękuję!

Planowanie posiłków

Organizować planowanie posiłków i zakupy spożywcze, skorzystać z dodatkowego kalendarza zapisać swoje posiłki na nadchodzący tydzień. Wybierz noc planować swoje posiłki na tydzień, i pisać listy zakupów w tym samym czasie. Pozwoli to zaoszczędzić czas w tygodniu, ponieważ już wiesz "Co dziś na obiad?". Będzie to również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba będzie dokonać zakupów last-minute, które mogą spowodować impuls zakupu i zakupu drogich produktów gotowych. Ponadto, jeśli masz problemy z podjęciem decyzji, co zrobić, wystarczy spojrzeć na kalendarz pomysłów. Może chcesz umieścić gwiazdkę obok posiłków, które były prawdziwym hitem.

Harmonogramy malucha

Przez Landra Lynn J

Jednym z najlepszych sposobów, aby podnoszenie malucha trochę łatwiejsze dla rodziców jest za pośrednictwem systemu regularnego harmonogramu. System ten może być werbalna rutynowe lub coś zapisane na karcie, ale muszą być stosowane na co dzień dla najlepszego efektu.

Tworzenie harmonogramu maluch zwykle skupia się wokół posiłków i drzemki razy. Inne momenty w latach mogą dotyczyć pracy na uczenie się i / lub czytania, oglądania ulubionego filmu, idąc na wycieczkę, gra z ulubioną zabawkę, bawiąc się na podwórku, itp

Najważniejszą rzeczą o utrzymanie malucha na plan jest, aby upewnić się co chwila w ciągu dnia jest wypełnienie z pewnego rodzaju działalności. Zostawiając maluchy do własnych urządzeń często prowadzi do sfrustrowanych rodziców i wielki bałagan!

Poprzez umieszczenie wraz z harmonogramem, który jest stały dla dziecka, można łatwo wyeliminować wiele frustracji z domu.

Rano Rutynowa

Poranki mogą być koszmary.

"Mamo! Gdzie są moje buty?"

"Tato? Gdzie mój plecak?"

"Nie mogę znaleźć pracę domową!"

"Mam papier z trzech stron należytej rana, możesz mi pomóc?"

Lista nie ma końca, a wiele sposobów, za późno, rano może chcesz po prostu uczy się w domu. Ale to nie robi "mają być w ten sposób.

Mając dobry czas nocy i rano rutyny może pomóc podjąć stres z tym wszystkim.

Po pierwsze, mają jeden obszar, w którym wszystkie elementy szkolne plecaki, GO - sprzęt sportowy, instrumenty / siłownia odzież, zadania domowe, itp, co jest standardem dla dziecka do podjęcia do szkoły, mają centrailized położenie tego ma być, zanim dziecko idzie do łóżka.

Po drugie, przejść przez menu na lunch na początku miesiąca i dowiedzieć się, w które dni są take lunch i które kupić. Powiesić na lodówce, więc nie wiadomo, kiedy te czasy i to nie dziwi przy 630A. Ponadto, nie ma nic złego z resztek grzewczych i wysyłania tych na posiłki. Masz za dużo spaghetti z poprzedniej nocy? Wyślij porcję nim w termosie wraz z kawałkiem owocu, garść marchwi paluszków i butelkę wody i gotowe. Nie ma przepisu, który mówi, co obiad musi być unikalny. Użyj tego, co już wykonane i zaoszczędzić czas, pieniądze i zdrowie psychiczne.

Po trzecie, jak tylko dzieci do domu, dowiedzieć się, jakie zadania domowe mają. Zrób to przed każdym TV lub (zabawa) czasem komputera. Wiem, że dzieci potrzebują czasu, aby rozpakować po będąc w szkole przez cały dzień i dając je czas i przekąskę po szkole jest świetna. Problem kiedy usiąść i zacząć oglądając telewizję lub grając na komputerze, to sprawia, że ​​trudno jest wyciągnąć je z dala od tych zabawnych działań. Dlaczego warto dać sobie powód do sprzeczki? Wykorzystać czas w dół (timera), aby porozmawiać z dzieckiem o ich dzień, przejść przez ich pracy domowej, i po prostu spędzić trochę czasu razem.

Po czwarte, masz kalendarz w centralnej lokalizacji i umieścić na nim każde zdarzenie. To obejmuje, gdy projekty są należne, weekely testy ortograficzne, biblioteka książki dziennie, quizy, itp To znacznie zniechęca tych, w ostatniej chwili "Mam projektu dziesięć stron z powodu rano". Jeśli jest to w kalendarzu, każdy wie, projekty te są wymagalne i mogą sobie nawzajem pomagać. Ponadto, jeśli jest dużo dzieje się jeden tydzień, to pomaga komu planuje posiłki wiedzieć, czy to musi być odpowiednia usiąść posiłek tygodniu lub przejdź proste kanapki i zupy na posiłki.

Po piąte, chociaż śniadanie może być najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, może to być najtrudniejsze. Czy mają taki sam posiłek każdego ranka lub dajesz wiele? Zależy od tego, jaki czas jest w godzinach porannych. To gdzie planowanie przydaje. Dla tych z Was, którzy chcą odmiany, zaplanować menu na niedzielę. Wtedy nie ma zgadywania. Ponadto, nie ma niezbitych szybki przepis, który mówi tylko śniadanie jedzenie na śniadanie. Ciepły miskę gulaszu może zrobić jeden szczęśliwy brzuch rano. Ponownie, resztki z poprzedniej nocy może być bardzo proste śniadanie. Pamiętaj, aby podać mieszankę pokarmu tak chudego białka, węglowodany, a owoce i wegetariańska może pomóc dziecko ma wielkie rano.

Po tych pięciu kroków może pomóc rano znacznie bardziej szczęśliwy.