grsail.com

chubby teen

Strony dla Czarownic Teen

Strony dla Czarownic Teen


Nastolatki, którzy uważają się za czarownice lub chcesz dowiedzieć się więcej o Wicca może być patrząc na miejscu nastoletnich czarownic o informacje, społeczności i innych, którzy podzielają to zainteresowanie. Internet umożliwił ludzie na całym świecie, aby znaleźć innych z podobnych interesów, w tym różnych religii. Nastoletni chłopcy i dziewczęta, którzy praktykują Wicca zobaczyć go tak dużo religii jako nastolatków, którzy są chrześcijanami. Podłączanie innych nastolatków, którzy rozumieją tę religię może pozwoli im poczuć się bardziej komfortowo, zwłaszcza, jeśli nie mają one wiele interakcji z innymi czarownicami w prawdziwym życiu.

Znalezienie strony dla Czarownic Teen

Nieważne, czy jesteś nastolatkiem, który praktykował czary całe życie, albo poszukujesz informacji o tym, znalezienie innych, którzy praktykują to może być pouczające. Możesz nauczyć się czarów, jak świętować różne wydarzenia na Wicca kalendarzu znaleźć grupę w Twojej okolicy i więcej. Sprawdź stronę dla nastoletnich czarownic, takich jak te wymienione poniżej, aby dowiedzieć się więcej o Wicca i czary:

 • PurpleRaven jest doskonałym miejscem dla początkujących czarownic. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, można dowiedzieć się o różnych rytuałów, czarów i jak Magia działa.
 • TeenWitch: niezwykle pouczające i obszerny teren, to nie tylko dla nastolatków. Każdy, niezależnie od wieku, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wicca, czary jest mile widziany. Istnieją jednak obszary, które tematy i nastolatki mogą znaleźć szczególnego zainteresowania, takie jak:
  • Radzenie sobie z rodzicami
  • Dezaprobatę rodziców
  • Brak pieniędzy

  Dowiesz się także o różnych ziół, amulety, świec magii, wspólnych pozdrowienia, Sabatów i wiele więcej.

 • Porozumienie stronie Bogini ma specjalną stronę dla młodych czarownic, które przedstawia w zarysie wprowadzenie do czary dla następnego pokolenia czarownic.

Przed udziałem w forum, upewnij się, że się czuć na miejscu. Nie chcesz, aby złe wrażenie, nie znając zasady. Podobnie jak wiele innych grup internetowych, doświadczeni członkowie są często pomocne dla początkujących, kiedy nowi członkowie wyrażają autentyczne zainteresowanie i szacunek dla grupy.

Radzenie sobie z rodzicami

Jest jedna rzecz, dla nastolatków, których rodzice popierają Wicca (mogą one być Wiccanami samych), ale może to być bardzo trudne dla nastolatek, który nie ma dorosłych wsparcia. Podobnie jak goth nastolatków, czarownice mogą być źle zrozumiane. Niektórzy rodzice mogą być wręcz wrogie i wierzyć, że czary jest zbliżona do kulcie szatana. Dla tych nastolatków, o bezpieczne schronienie, aby omówić i dowiedzieć się o Wicca jest ważne, ale należy pamiętać, że w domu, jako nieletni często przychodzi z brakiem wolności w niektórych obszarach.

Może znaleźć się konieczności korzystania z biblioteki publicznej, aby zalogować się na witrynie czary, jeśli nie można to zrobić w domu. Idealnie, będziesz w stanie połączyć się z innymi czarownicami nastolatków w Twojej okolicy, aby uzyskać niezbędne wsparcie i społeczności, czego potrzebujesz.

Online kontra Real Life

Interakcja z młodych czarownic na stronach nastolatków może być satysfakcjonujące i spełnić swoje potrzeby na podobnych poglądach społeczności, ale może to być również satysfakcjonujące, aby poznać innych nastoletnich czarownic w Twojej okolicy. Może znasz kogoś, kto jest w szkole, Wicca, który można uczyć się od. Mające miejsce na spotkanie czarownic, w Internecie oraz w prawdziwym życiu, jest to dobry sposób, aby otoczyć się innymi praktykami, którzy rozumieją, rzemiosła jak ty.

Porady dla rodziców Podnoszenie Teens

Porady dla rodziców Podnoszenie Teens


Nikt nie powiedział rodzicielstwa nastolatków było łatwe. W rzeczywistości, rodzice nastolatków zasięgnąć porady na temat dość często, tworząc potrzebę pomocnych książek i wymiany informacji w Internecie. Miliony rodziców na całym świecie dzielić swoje frustracje, dezorientację, zwątpienie, i samotność. Pamiętaj, to jest zdrowe dla nastolatków, aby dochodzić swoich opinie i stać się jego własnej osoby. Przypomnijmy też, jak to było, aby być nastolatkiem i jakie problemy można czynienia we własnej rodzinie.

Podłączanie całym Generation Gap

Nie ma jednego punktu w życiu dziecka, gdzie decyduje się na odrębne interesy lub oddzielną tożsamość z rodzicami. Przeciwnie, to oddzielenie zachodzi stopniowo, jak dziecko uczy się wolą swoje własne rodzaje żywności i rozrywki oraz do łączenia z rówieśnikami. W ciągu kilkunastu lat, dziecko odkrywa swoje interesy, język, lubi i nie lubi się rozwijać unikalną osobowość, zazwyczaj z grupą samych osób w wieku. Ludzie w tym wieku wymaga niezależności, ale także wskazówki i wsparcie. To często sprawia, że ​​zadanie trudne.

Znajdowanie tematów rozmów

Ty i Twoja dorastające dziecko podłączyć poprzez znalezienie podobieństw różnic. Choć może czasem poczuć się jak jesteś z różnych planet, a nie w tym samym gospodarstwie domowym, można prawdopodobnie znaleźć jakieś wspólne interesy. Może na ogół mają różne gusta w muzyce, ale obaj doceniają The Beatles. Ważne jest, aby mówić o ogólnych zagadnień do zbadania preferencji nawzajem i znaleźć trochę masy. Spróbuj omawiając niektóre z następujących czynności:

 • Muzyka
 • Sport
 • Literatura
 • Telewizja
 • Filmy
 • Hobby
 • Działania
 • Odzież

Mówiąc o ważnych rzeczach

Jeśli zachować ciągłość w komunikacji poprzez omawianie spraw ogólnych, jest bardziej prawdopodobne, nastolatek przyjdzie do ciebie z poważnych problemów, które występują w trakcie rozwoju. Pozytywne zachowanie komunikacji wszczęte, kiedy on był młodszy umożliwia teen mówić z tobą w razie potrzeby. Chyba czujesz bezpieczeństwo Twojego dziecka jest zagrożone, spróbuj po prostu słuchać, jak mówi. Będziesz zaskoczony, co można znaleźć.

Wykazać swoją kulturę i wartości

Ważne jest, że młodzież wie, gdzie stoisz na ważnych, decydujących. Uświadom sobie, nastolatek może widzieć rzeczy inaczej mimo, lub z powodu, jego lub jej wychowania i wpływów zewnętrznych. Podczas gdy główne problemy zawsze musi być omawiane w każdym rodzaju wychowania relacji, uświadomić sobie, mogą stać się obszary konfliktów między wami. To jest zdrowe dla dzieci do rozwijania własnych poglądów i przekonań, o ile robi to bezpiecznie. Czasami najlepiej jest po prostu dostarczyć pozytywnych przykładów, a nie zmusza do uczestnictwa nastolatków niektórych czynności lub po pozytywnych wzorców.

Możesz wzmocnić swoje wartości, wykonując czynności, jak następuje:

 • Głosowanie
 • Weź udział (lub powstrzymać się od prowadzącego) religijnych
 • Zarządzaj małżeństwo / związek
 • Zrównoważenia budżetu pieniędzy i książeczkę czekową
 • Ustaw i pracy w kierunku osiągnięcia celów
 • Skutecznie zarządzać czasem
 • Równowaga między życiem zawodowym z rodziny / życia społecznego

Dzięki temu niektóre z tych działań w oczach swojej młodzieży, podać przykłady, żeby rozważyć w rozwoju jego osobowości. Ta metoda wychowania młodzieży jest pasywny i nie powinny powodować napięcie w relacji rodzic-dziecko.

Pokaż zatwierdzenia i zaufanie

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, zaangażowanych w rodzicielstwa nastolatków uczy się im ufać i zatwierdza ich nowo odkrytą niezależność. Ważne jest, aby w razie potrzeby oferujemy zaufania i niech wiedzą, że zgadzasz się na wniosek, ponieważ masz do nich zaufanie.

Wiesz, że jesteś dumny ze swojego dziecka, ale pośród swojego aktywnego życia ma swoje młodzieży wiedzieć? Nastolatek prawdopodobnie opracowany wspaniałych talentów i umiejętności w części dlatego, że zachęca go. Być może to samo dziecko, które produkowane bazgroły powiesić na lodówce produkuje obecnie zaangażowanie sztuki w powieści graficznych. To ważne, aby potwierdzić te rozwijania talentów i zainteresowań, jak zapewniają dziecku poczucie własnej realizacji. Wyrażanie swojego dziecka, co lubisz o niej będzie pozwalają nastolatek czuć się bardziej pewni siebie i rozwijać swoje talenty.

Przywileje, obowiązki i ograniczenia

Wraz z zaufania i akceptacji pochodzą przywileje i obowiązki związane z pełnoletności. Nastolatek potrzebuje także realistyczny sens tego, co to znaczy być dorosłym w społeczeństwie. Wyjaśnij, że jazdy, na przykład, jest przywilejem, a za to, ma się obowiązek utrzymania ubezpieczenia samochodu oraz płatności.

Czasami trzeba również ustawić limity. Choć warto nagradzać pozytywne zachowania, nigdy nie pozwól się wepchnięta do absurdalnych żądań zgadzając się. Przyjmuje się przedłużyć godziny policyjnej na jedną noc z powodu niedawnej dobrego zachowania, ale to nie znaczy, że jest stałe rozszerzenie.

Big Zagadnienia Parenting Nastolatki

Większe problemy będą istnieć zawsze, niezależnie od tego, czy młody dorosły musi skonfrontować je podczas tych niewygodnych lat później. Wiedzieć, gdzie stoisz w tych kwestiach i zawiadomić, że są otwarte na ich omówienie:

 • Seks, relacje i antykoncepcja
 • Edukacja
 • Narkotyki i alkohol
 • Przyjaciele, klik i rówieśników
 • Bezpieczeństwo online i offline
 • Inne kwestie społeczne

Znać Niebezpieczeństwo znaki

Oprócz rozwoju własnej tożsamości, młodzież twarz dużo presji. Ich ciała są również zmiany, a ich hormony mogą powodować wahania nastroju. Wszystko to jest całkowicie typowy dla rozwoju. Jednak ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z wszelkich głębszych kwestii wpływających nastolatek. Być świadomi objawów następujących ciężkich warunkach:

 • Depresja
 • Nadużywają alkoholu lub narkotyków
 • Przestępczość
 • Problemy zdrowotne / zaburzenia odżywiania

Zwykle te większe problemy mają objawy, które mogą być poprawione. Mimo to, niektórzy młodzi ludzie mogą wymagać dodatkowej pomocy, pomimo swojej orientacji. Zabiegania o pomoc medyczną i zawodową w tych przypadkach.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat rodziców nastolatków, spójrz na tych książek i stron internetowych:

 • Rodzicielstwo nastolatków z Love & Logic Foster Cline i Jim Fay
 • Przestań Negocjacje z nastolatek: Strategie Rodzicielstwo Twój zły, manipulacyjne, nastrojowy, lub depresji AdolescentJanet Sasson Edgette Janet Sasson Edgette
 • Skupić Młodzieży Usługi
 • AdoptionIssues.org - Dla rodziców przyjętych dzieci
 • Nastolatki Dziś
 • Rodzicielstwo trudnej młodzieży

Płynnego przejścia w dorosłość

Rodzicielstwo nastolatków nie zawsze jest łatwe, i nie zawsze będzie doskonały. Mimo to, od kształcenia się i pracy na wspieranie jasną i otwartą komunikację z nastolatków, możesz pomóc jej przejście z wdziękiem w dorosłość.

Teen Boys

Teen Boys
Teen Boy

Dorastanie nie jest łatwe dla ludzi młodych, nastoletnich chłopców, jak i dziewcząt. Teen lat to czas wielkich zmian fizycznych i emocjonalnych, jak chłopcy rosną do młodych mężczyzn.

Teen Boys i Dojrzewanie

Zmiany fizyczne

Zmiany fizyczne, które pochodzą z okresu dojrzewania w nastoletnich chłopców zaczyna się gdzieś w wieku 9 i 16. Zmiany te pojawiają się stopniowo i obejmuje:

 • Wzrost włosów

Młodzi mężczyźni rosną włosy na ich twarzy, rąk, i nóg. Nastolatki chłopcy również rozwijać pachami i włosy łonowe. Wzrost włosów trwa i rozprzestrzenił się na inne części ciała (brzuch, pośladki) przez naście lat.

 • Zmiany głos

Zwiększony poziom testosteronu prowadzi do zmian strun głosowych Nastolatek chłopca. Struny głosowe stają się dłuższe i grubsze, co prowadzi do zmiany głosu młodego człowieka. "Cracking" nie jest niczym niezwykłym w trakcie tego procesu, mimo że jest żenujące.

 • Skóra tłusta

W okresie dojrzewania, gruczoły łojowe skóry stają się bardziej aktywne. Prowadzi to do rozwoju trądziku. Kłopoty z wyprysków skórnych może w dorosłym życiu.

 • Wzrost Spurt

Obaj chłopcy i dziewczęta doświadczyć spektakularny wzrost w okresie dojrzewania. Testosteron jest odpowiedzialny za ciało nastolatka chłopca biorąc na bardziej kanciaste i mięśni kształtu. Dalszy wpływ testosteronu jest wydłużenie kości rąk i nóg.

 • Zmiany w narządach płciowych

Zarówno penis i moszna wzrost wielkości w okresie dojrzewania.

Zmiany emocjonalne

Obaj chłopcy i dziewczynki nastolatki przechodzą emocjonalnych zmian w okresie dojrzewania. Idą przez proces oddzielenia od rodziców i stają się coraz bardziej niezależne. W tym czasie, opinie przyjaciół bardziej istotne.

Teen Boys
Mężczyzna Dojrzewanie Pokaz slajdów

Chłopcy, jak i dziewczynki chcą być akceptowane i lubiany przez rówieśników. Mogą oni również czują się skrępowani w czasach, ponieważ wszystkich zmian, które dzieje się w ich ciałach. Nikt nie jest "w sam raz"; zamiast tego, są one zbyt wysokie, za krótkie, za gruba, za chuda, itp Pamiętaj, że każdy dojrzewa w swoim własnym tempie i że w końcu wszyscy dogania.

Jako nastolatek chłopcy dojrzewają, zaczynają podejmować decyzje za siebie. Mogą sobie na ryzykowne zachowania, takie jak spożywanie alkoholu, zażyciu narkotyków, aktywności seksualnej, lub szybkiej jazdy. Część dorastania jest wyzwanie przekonania własnego rodziców jako sposób twierdząc niezależność.

Porady dla rodziców

 • Nadaj Teen Boy możliwość wyrażenia się bez przerwy.
 • Zadaj pytania otwarte, aby zachęcić go do dzielenia się informacjami.
 • Spróbuj postawić się na jego miejscu i zrozumieć jego punkt widzenia.
 • Pomóż teen boy zobaczyć alternatywne kiedy próbują dokonać wyboru.
 • Pozwól mu na własne decyzje i zrozumieć konsekwencje swoich działań.

Nastolatki chłopcy przechodzą szereg zmian w okresie dojrzewania, jak nastolatki zrobić. Rodzice muszą zachować ciągłość w komunikacji, aby zapewnić pomoc i wsparcie dla swoich synów, jak dokonać przejścia od dzieciństwa do dorosłości.

Clinique Chubby stick Cień Odcień Eyes

Chubby stick do ust, który już pokazał się na korzyść, teraz daje radość i karmelowych odcieni dla oczu. Clinique daje jasny upadek z nowym Chubby Memory Stick Cienia Odcień dla Eyes.

Clinique Chubby stick Cień Odcień Eyes

Jesienią pojawią się 8 wygodnych jasne kremowe ołówki, które zawsze są łatwe do noszenia i używania w podróży!

Cienie jedwabisty wchodzą gładko i równo, nie kruszą się i zatykają się w fałdach powiek w ciągu dnia. Ta lekka formuła z kojącym witaminy E doskonale rozprowadza się na skórze, dając swoim oczom odporny cień przezroczyste.

Produkt będzie w sprzedaży od września 2013.

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Teen Vogue portal opublikował kilka zdjęć z Emmy Watsonâ € ™ s zdjęciowej i mały wywiad z aktorką jako podgląd do ich edycji sierpnia. Emmaâ € ™ s magiczne stroje przypominają o Alicji w Krainie Czarów.

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Młoda aktorka mówiła o filmowanie w nowym Harry Potter, mówiąc, że nigdy nie czułem się tak zmęczony, że dosłownie przed, jak przychodzi do zestawu w piżamę i buty Ugg.

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Ona również skomentował jej preferencji mody mówiąc, że to jej szczęście Chanel marki jak czuje pewni podczas noszenia. Ona również zauważyć, że lubi balet mieszkania.

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Zdjęciowa Emma Watson dla Teen Vogue

Łóżka dla Teen Boys

Łóżka dla Teen Boys

Wyszukiwanie łóżku Teen chłopców? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Niech pomoc Logiki Stosowanej Interior Design znajduje się łóżko, że ty i twój nastolatek chłopiec może zarówno uzgodnienia, i jeden, który sprawi, że przejście od dziecka do młodych dorosłych łatwo. Teraz, w miarę coraz teen boy z łóżka idzie, dobrze, że jesteś na własną rękę.

Zakup łóżek dla nastoletnich chłopców

Znalezienie dobrej jakości łóżko, które będą trwać przez jego nastolatków pozostałych latach w domu, który również przemawia do jego poczucie stylu może wydawać się trudne. Spodziewać się od kilku sto dolarów na proste platformy łóżka do kilku tysięcy do łóżka przechowywania lub łóżka w stylu loft. Jeśli twój nastoletni chłopiec jest przerasta jego aktualny łóżko podwójne, spojrzeć na upgrade do pełnej lub królowej wielkości; większość łóżka skierowane dla nastolatków są w tych większych rozmiarach. Istnieje wiele sklepów, które oferują dostępne tylko to, co trzeba w tym:

 • PBTeen
 • Platforma Beds.com
 • Futon Planet

Rodzaje Łóżka dla Teen Boys

Bez względu na to, co twój nastolatek jest przestrzeń, styl i potrzeby, istnieje kilka rodzajów łóżek do wyboru, które mogą pracować dla Ciebie.

Łóżka piętrowe i Loft Łóżka

Łóżka piętrowe i łóżka na poddaszu wspaniałe wybory nastoletnich chłopców do łóżka. Są solidne, praktyczne i dostępne są w szerokiej gamie kolorów i materiałów, dzięki czemu mogą one być stała w pokoju, który może zmieniać style kilka razy jako nastolatek chłopiec rośnie. Łóżka piętrowe oferują czwarte spania dla kiedy przyjaciele pobyt w ciągu, a łóżka na poddaszu zwiększyć przestrzeń pamięci i miejsca na podłodze, trzymając łóżko z podłogi. Na przestrzeni kwestionowane pokoi, jeden z tych typów łóżku sensu - schować biurko pod łóżko lub wyniesione podwoi się dwóch chłopców w koi. Spodziewaj ceny piętrowymi łóżkami i poddasza, aby rozpocząć około 600 dolarów na prostym modelu; bardziej złożone projekty mogą kosztować ponad 3000 dolarów.

Futons

Futons są doskonałym wyborem dla mniejszych sypialni. Nastolatek chłopak może futon z łóżka w nocy, a następnie przekształcić go w kanapie w ciągu dnia, więc ma on część wypoczynkową w swoim pokoju. Futons w szerokiej gamie materiałów, kolorów i stylu i są funkcjonalne, ale wybredny - w sam raz na łóżko dla chłopca nastolatków. Dla rodziców, cena jest odpowiednia. Futons są w szerokim zakresie cen zaprojektowane, aby pasowały tylko o budżecie. Gdy nadszedł czas na twój nastolatek chłopiec opuścić dom, Futony pasuje dobrze w akademikach i pierwszych mieszkań. Ramki futon zaczynają się 200 dolarów, podczas gdy materac zaczyna się około 100 dolarów. W zależności od konstrukcji ramy i grubości materaca, można znaleźć kilka drogich modeli w połączeniu 1000 dolarów, ale w większości należą do 500 dolarów - 600 dolarów zasięgu.

Platforma łóżka

Jeśli styl nastolatek jest elegancki i nowoczesny, rozważyć uzyskanie łóżko platformy. Platforma łóżka nie używać skrzyniowe, więc siedzą bliżej ziemi. Znajdź je z prostych lub ozdobnych ramek i w szerokim zakresie cen na każdą kieszeń z ceny zaczynają się od 200 dolarów i większości stylów na 500 dolarów.

Przechowywanie łóżka

Czy twój nastolatek chłopiec kolektora lub molem książkowym? Rozważyć inwestowanie w łóżku stylu przechowywania dać mu więcej miejsca, aby wyświetlić jego książek lub kolekcji. Łóżka bagażu mają wbudowane urządzenia pamięci lub regały na czele z łóżka, jak również kilka szuflad lub przechowywanie pod nią. Jeżeli szafa jest mocno w pokoju lub nastolatek prostu cieszy rzucając swoje rzeczy w stosach, łóżko przechowywania może pomóc wyprostować rzeczy się nieco. Łóżka przechowywania wydają się być o wiele droższe niż w innych modelach ze względu na wbudowany szafki. Spodziewać się, że cenę wywoławczą w wysokości co najmniej 800 dolarów; w większości są w cenie około 2000 dolarów.

Inne Pomysły

Chociaż istnieje wiele stylów ramek zaprojektowane łóżko z nastolatek na uwadze, sposób uatrakcyjnić nastoletnich chłopców do łóżka, nie może być tak wiele o ramy łóżka, gdyż jest to temat pokryć łóżko. Niech Twoje teen boy wyrazić się przez podniesienie się jego pościel. Niektóre popularne kolory pokoi teen chłopców są:

 • Marynarka wojenna
 • Czerwony
 • Oliwkowy
 • Złoto
 • Brązowy / Tan

Inną opcją dla nastoletnich chłopców pościel dla jest, aby wybrać narzutę, który reprezentuje hobby lub zainteresowania, albo że pomaga stworzyć tapetę w sypialni. Pomysły obejmują:

 • Kamuflaż
 • Drużyny sportowe / Tematy Sport
 • Polowanie Motif
 • Surfing Motif
 • Nautical Motif

Te wybory tematyczne pościel oczywiście grozi wypadnięciem z łask nastolatek w krótkim czasie, z ich szybko zmieniających smaków. Te wybory to nie jest prawdopodobne, aby przejście w dorosłość dobrze. Jeśli jest to problemem, ale nastolatek chce włączyć niektóre z tych elementów do ich pokoju, za zwykły pościel z kawałkami akcentów, które posiadają swój motyw wyboru. Na przykład, poduszki, które posiadają swoje ulubione zespoły sportowe można łatwo usunąć, gdy zdecydują, że chcą więcej "wyrosła" poszukaj swojego pokoju.

Więcej zasobów

Więcej pomysłów przynieść wygląd pomieszczeń Teen chłopców razem, sprawdź te inne wielkie zasoby Logiki Stosowanej Projektowanie wnętrz:

 • Dekorowanie Chłopcy Pokoje
 • Wspólne Tematy na Teenage Sypialnie

Pokój Grow

Pamiętaj, że nastolatek będzie wychodzenia z domu, w ciągu zaledwie kilku lat. Zastanów się, co będzie działo się z łóżka, kiedy to nastąpi przed dokonaniem zakupu. Weźmie go ze sobą lub będzie pozostawione do wykorzystania dla gości? W każdym przypadku, należy mieć na uwadze, że o dobrej jakości łóżko z większego rozmiaru materaca dostanie więcej używać w dół drogi, niż w mniejszym lub gorszej jakości wybór będzie.

Jak grać Chubby Bunny

Chubby Bunny pozostaje jednym z bardziej obrzydliwych, śmieszne i zabawne gry można sobie wyobrazić. Wszystko gra wymaga to worek dużych marshmallows, kilku przyjaciół, worków na śmieci, duże usta i żołądka żelaza.

Celem gry jest, aby zobaczyć, jak wiele dużych marshmallows gracz może pasować do jego ust i nadal być w stanie dźwiękiem - i dość wyraźnie - ". Chubby Bunny" mówią Gracz, który zacina największą ilość marshmallows w usta, a może jeszcze powiedzieć "Chubby Bunny" wygrywa. Istnieją, oczywiście, kilka zasad i ograniczeń.

Gry:

Możesz grać Chubby Bunny z zaledwie dwóch graczy, ale można włączyć jak najwięcej graczy, jak chcesz. Gra może być podjęta w poszczególnych kolejkach, lub możesz mieć każdy gracz nadal, aż nie stanie się przed przejściem do następnego - to zależy od Ciebie.

Po każdym włożeniu prawoślazu, gracz musi powiedzieć "Chubby Bunny". Gdy usta gracza jest tak wypełniony marshmallows, że nie może recytować "Chubby Bunny" dźwiękiem, albo on wyrzuca jeden lub więcej marshmallows z jego ust, jego tura się kończy, a wynik jest rejestrowane.

Gracz, który z powodzeniem wprowadza największą liczbę marshmallows w usta i mówi: "Chubby Bunny" wygrywa.

Aby było to ciekawe, gracze mogą zdecydować o przyznaniu nagrody zwycięzcy. Gracze mogą również wyznaczyć nagrodę miny na ostatnim miejscu zawodnika. Ten głupek nagrodą jest często nieco głupie i żenujące.

Powinien on zostać dokonany przed gry, którzy będą oceniać postępowanie. Dobrym rozwiązaniem jest wyznaczyć jedną lub więcej bezstronne sędziów. W każdym razie, podstawowe zasady gry są luźne, ale powinny być mocno uzgodnione przez wszystkie strony przed rozpoczęciem. Chubby Bunny, choć zabawa i puszyste, może okazać poważnym konkurencyjnych graczy.

Zabrania się:

Kategorycznie zabrania się jeść i próbować jeść żadnej z marshmallows w Chubby Bunny. Jeśli gracz jest postrzegana żucia, jest on automatycznie zdyskwalifikowane. Gracze muszą powstrzymać się od połykania marshmallows całość. Gracz może jednak manipulowanie pianek już w ustach, z jednym lub więcej palcami.

Jest powinny być podejmowane z wyprzedzeniem, czy gracz może zbudować basen śliny w ustach i skroplenia marshmallows. Ta zaawansowana technika może wygrać mecz, ale może również prowadzić do kłótni.

Wyniki:

 • Dobry wynik to ponad 20 marshmallows.
 • Przeciętny wynik wynosi 10 do 13 marshmallows.
 • Bardzo słaby wynik to 7 lub mniej marshmallows.

Helping Teen Girl Znajdź Jej pierwszy biustonosz

Helping Teen Girl Znajdź Jej pierwszy biustonosz


Nastolatek dziewczyny Pierwszy biustonosz nie tylko ciuch. Jest to również długo oczekiwany symbol jej zbliżającym dojrzałości, osiągając nowy etap w swoim życiu, a także jej rozwój fizyczny. Wszystkie nastolatki mogą być wrażliwe na temat ich wizerunku ciała i wyborze pierwszy biustonosz jest ważnym krokiem w budowaniu zdrowego obrazu siebie i zaufanie do młodej kobiety.

Zakup Pierwsza Bra

To może być trudne, aby wiedzieć, kiedy kupić dziewczęcy pierwszy biustonosz. Większość dziewczyn zacznie nosić staniki w wieku pomiędzy 11 i 13, nawet jeżeli nie zaczęła się rozwijać. Młodych nastolatek może chcesz kupić swój pierwszy biustonosz w czasie z jej przyjaciół i rówieśników, szczególnie jeśli jest ona zaangażowana w zajęciach wychowania fizycznego i zajęć sportowych i ma świadomość, że inne dziewczyny mają na sobie biustonosze.

Choć nie ma jednego czasu, że jest najlepszy, niektóre sytuacje mogą dobrze nadają się do biustonosz zakupy.

 • Piersi zaczynają się rozwijać.
 • Dziewczyna wyraża lub wyświetla znaki samoświadomości o jej piersi.
 • Teen dziewczyna narzeka na dyskomfort piersi.
 • Bardziej potrzebne jest wsparcie dla działalności sportowej.
 • Prosi, aby przejść biustonosz zakupy.
 • Zdajesz sobie sprawę, że większość jej przyjaciół noszą biustonosze, więc zapytać ją, czy jest gotowy.

Opcje startowe Biustonosz Style

Począwszy biustonosze są nazywane wiele rzeczy, w tym szkoleń, biustonosze biustonosze startowych i bralets. Nawet jeśli zmiany w jej ciele są minimalne, nastolatek dziewczyny pierwszy biustonosz nadal symbolizuje fakt, że jest ona rośnie i daje jej pewność, że będzie ona rozwijać się z atrakcyjną kobietą. Biustonosze startowe powinny być odpowiednich do wieku i być zaprojektowany w celu zapewnienia wsparcia dla dziewczynki rozwijających się piersi. Wiele stylów dobrze dla dziewczyny pierwszy biustonosz.

Crop Top

Uprawy góry biustonosze, zwany także biustonosze bezszwowe biustonosze lub sweter, zapewnić minimalne wsparcie, ale oferta jest ważna przez pączkowanie piersi. Pracują dobrze dla dziewczyn, które dopiero zaczynają się rozwijać, jak również dla tych, którzy nie zaczęli jeszcze rozwija, ale którzy chcą nosić biustonosz.

Te biustonosze są zazwyczaj dostarczane bez miseczkach, ponieważ nie mają kubki. Zamiast tego są zwymiarowane w zależności od rozmiaru taśmy. Mają trochę spandex i zazwyczaj są w oddychającej mieszanki tkanin, takich jak bawełna-lycra.

 • Hanes oferuje biustonosz bawełna pull-nad w ramach 10 dolarów. Rodzice dają mu wysokie oceny dla pierwszego dziecka biustonosz, komfort i łatwość użytkowania powołując się. Występuje w rozmiarach małych poprzez bardzo duży, z wielkości odpowiadającej band rozmiarach od 30 do 36 powrotem.
 • Luki w swetry biustonosz dwukrotnie pokryte, więc zapewnia dodatkową zasięg i trochę wsparcia. Dobór waha się od dodatkowych małych bardzo duże (w oparciu o rozmiarach od 32 do zespołu 40), i to jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Koszty biustonosz około 25 dolarów, i recenzenci, jak to dla jego wygody i komfortu.
 • Owoce z spaghetti pasek krótkim biustonosz krośnie, wykonany z lycry-elastanu. Biustonosz kosztuje około 20 dolarów za trzy-pack i oferuje gamę rozmiarów w oparciu o pomiar pasma od 32 do 40. Recenzenci oceniają biustonosz bardzo, a zwłaszcza jak paskami Zbiornik stylu.

Bralet

Bralets (lub bralettes) są podobne do przyciąć górną biustonosze, choć mają one tendencję do zaoferowania nieco więcej kształtowaniu z rzutkami i ruching w obszarze kubka. Te biustonosze zawierają spandex, który zapewnia pewne wsparcie dla rozwoju piersi. Style różne pracować pod różnymi dekolty. Niektóre pochodzą z odpinaną wyściółką, jak również.

 • Hanes wycięciem bralet pochodzi ze zdejmowaną wyściółką. Dobór jest od małych do bardzo duży na podstawie wielkości zespołu (30 do 36) bez związanego wielkości filiżanki. Recenzenci jak kształtowanie biustonosz zapewnia, jak również jego komfort. Koszt to około 15 dolarów za pakiet dwóch.
 • Steve Madden sprawia odwracalny bralette dla dwóch różnych stylów w jednym biustonoszu. Dobór Band to od 32 do 36, a biustonosze dopasowanie wielkości filiżanki przez C koszt jest pod 25 dolarów.
 • Xhiliration Juniorzy Idealne Koronka Bralette jest przystępne koronkowy styl Target to świetnie dla nastolatków, którzy chcą bardziej tradycyjnym stylu biustonosz. Dobór jest tylko pasma wielkości i waha się od bardzo małych do bardzo duże. Recenzenci dać bralette bardzo wysokie oceny za komfort i styl. Koszt jest pod 15 dolarów.

T-Shirt Bra

T-shirt biustonosze oferuje dobre wsparcie, choć zazwyczaj są bezprzewodowe. Apartamenty urządzone są specjalnie tak, aby nie pokazać się w bawełniane koszulki, co czyni je doskonałym wyborem dla dziewczyn, które potrzebują wsparcia, ale są niewygodne z osób jest w stanie zobaczyć ich biustonosz kontur. Rozmiary dla t-shirt bras jest tradycyjny - za pomocą wielkości zespołu i kubki.

 • Jockey czyni dla dziewcząt koszulkami biustonosz, który przychodzi w kilku różnych kolorach i wzorach. Dobór waha się od 32 do 36 A. Recenzenci takich jak dopasowanie, komfort i wygląd tego biustonosz, który kosztuje około 15 dolarów.
 • Maidenform koszulka biustonosz ma skromny pasuje i jest w małych rozmiarach, co czyni go idealnym dla nastolatków. Recenzenci, takie jak tolerancja, wyglądu i komfortu. Koszt waha się od $ 17 do 35 $.

Biustonosz sportowy

Biustonosze sportowe zapewniają zdecydowane poparcie dla młodszych zawodników z szerokimi ramiączkami i wiele elastanu. One również wyposażone przenikaniu wilgoci zazwyczaj, która ściąga pot z dala od ciała i może zapobiec dyskomfort i przetarciem podczas aktywności fizycznej. Te biustonosze są idealne dla aktywnych dziewczyn.

 • Hanes ma płynną aktywną biustonosz dla nastolatków, który kosztuje około 9 dolarów. To biustonosz bluzy z szerokich ramiączkach, i jest wykonany z odprowadzającą wilgoć nylonu i elastanu. Biustonosz kosztuje mniej niż 10 dolarów. Dobór biegnie od małych do bardzo dużych (od 30 do 36 Rozmiar zespół) bez wielkości filiżanki.
 • Bez szwu biustonosz Maidenform sportowe w dwóch przychodzi zabawy wydruków. Ma wspomagające racer pleców, który zapewnia dodatkowe wsparcie i rozmiaru jest mała przez duże zespoły, które pasują od 30 do 36). Koszt to około $ 12.
 • Mistrz czyni podstawowy sportowy biustonosz, który przychodzi w rozmiarach od bardzo małych do bardzo bardzo duży (na rozmiar klatki piersiowej od 33 do 47,5 cali). Biustonosz jest płynne i ma sprzyjającego racer powrotem. Recenzenci naprawdę lubią komfort i zakres kolorów biustonosz w. Koszt to około 17 dolarów.

Fiszbiny

Oferujemy biustonosze fiszbinami trochę dodatkowego wsparcia, ponieważ mają przebieg drutu pod spodem kubka. Dziewczyny z nieco większym biustem mogą docenić wsparcie oferowane w tych staników.

 • Wyściełane fiszbin biustonosz Hanes dziewcząt pasuje A-cup dziewczyny, ale oferuje wspomagające fiszbiny. Puchar jest lekko usztywniony, i to jest w wielu kolorach. Recenzenci oceń go wysoko w stylu, ale należy pamiętać, że biustonosz działa trochę duża. Dobór opiera się na doborze zespołu i trwa od 32 do 36.
 • Nastolatek fiszbin biustonosz Maidenform zawiera t-tył dla dodatkowego wsparcia. Dobór jest na kubki, i waha się w rozmiarze od 30 do zespołu 36. Biustonosz posiada również przednie zamknięcie, dzięki czemu jest łatwiejszy w użyciu dla dziewcząt dopiero uczą się zapiąć biustonosze. Koszt to 12 dolarów.
 • Jayme biustonosz z BP Undercover jest zarówno biustonosz koszulka i fiszbin biustonosz, wspaniałą obsługę i co niewidoczne pod koszulek. Ma skromne stylistykę i jest w wielu kolorach i wzorach. Rozmiary taśmowe zaczynają się od 30, a rozmiary filiżanek zaczynają się A. koszt to około 30 dolarów.

Rozważania wyboru

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru, ważne jest, aby upewnić się, że ubranie pasuje właściwie i zapewnia odpowiedni poziom wsparcia. Należy również ładne, modne kawałek, który młoda dama chętnie noszą.

Fit

Ponieważ tkanki biustonosz może być czuły i delikatny podczas wzrostu, właściwego rozmiaru ma kluczowe znaczenie dla dziewczyny pierwszy biustonosz. Jest to doskonała okazja, aby nauczyć się młoda kobieta, jak wybrać właściwy rozmiar tak, że nie spędzić resztę swojego życia wierząc, że biustonosze muszą być restrykcyjne, niewygodne ubrania.

Aby znaleźć biustonosz odpowiednio dopasowany:

 • Możesz wykonać pomiary sobie i używać kalkulatora rozmiar biustonosza do określenia odpowiedniego rozmiaru.
 • Możesz skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy bielizna wyjaśnić klejący się do dziewczyny i niech uczestniczą w doświadczeniu wyboru biustonosz.

Większość butików z bielizną dokładnie szkolić swoich pracowników na temat właściwego doboru biustonosza i są szczęśliwi, aby pomóc młodzieży w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru. To samo jest prawdą dla wielu domach towarowych. Główne centra handlowe, które oferują usługi montażowe obejmują Nordstrom, Macy, Sears i Kohla. Można również zadzwonić do lokalnego oddziału i bielizna sklepy, gdzie chcesz w sklepie, aby zobaczyć, czy oferują tej usługi, jak również.

Wsparcie

W zależności od wielkości piersi i rozwoju, kwota wsparcia w biustonosz może być mniej istotne niż dla dorosłych, ponieważ pierwszy biustonosz jest bardziej prawdopodobne, aby wspierać psychicznie niż fizycznie ją. Niemniej jednak, niektóre dziewczęta są na tyle duże, aby wymagać rozmiarach dla dorosłych, a wielu rodziców wybrać wielkości, które są nieco luźne, więc mogą być regulowane jako dziewczyna dojrzewa.

Moda

Istnieje wiele stylów biustonosz dostępnych dla siebie, więc nastolatek pierwszy biustonosz nie musi być zwykły biały, nijaki odzieży.

 • Bo to jest doniosłe zakup, dziewczyny często wolą atrakcyjne kolory, trochę koronki lub inne charakterystyczne cechy, które pokrywają się z ich indywidualności.
 • Seksowne staniki i egzotyczne ubrania nie są zwykle odpowiednie dla nastolatka, ale zabawa, flirty style są zawsze popularne.
 • Style są dostępne w fiszbinami mniejszych rozmiarach i mogą czasami być bardziej komfortowe niż w innych stylach.
 • Biustonosz sportowy jest dobra inwestycja, ponieważ będzie ona niewątpliwie udział w zajęciach gimnastycznych i innych działań, w których dodatkowe wsparcie jest mile widziane.

Zakupy Razem

Początkowy wyjazd na zakupy na pierwszy biustonosz może być obchodzony jako specjalne okazje, zwłaszcza między matką i córką. Jest to okazja, aby podzielić się tajemnicy kobiecości raz-w-życiu, a wiele kobiet korzysta z tej okazji, aby omówić inne kobiece problemy, takie jak miesiączka, randki, higieny osobistej oraz płeć, a także kwestie związane z bardziej prozaiczne i biustonosze bielizna. Jednak niektóre nastoletnie dziewczyny wolą sklep samodzielnie, opierając się na opinii doświadczonych sprzedawców w tym pierwszym zakupie dorosłych. Jeśli tak jest, to rodzice powinni ustawić jasne wytyczne co do rodzaju odzieży ich córka może wybrać, ale powinny one pozwolić jej na ten krok rosnącym się w jakikolwiek sposób, że jest najbardziej wygodne.

Jak pomóc Teen z Aspergera Marki i przechowywać Znajomi

Nazwany na cześć Hansa Aspergera, austriackiego pediatry, który po raz pierwszy o nazwie uwagę świata do pewnego niepełnosprawności dzieci w 1944 roku na ich brak niewerbalnych umiejętności komunikacyjne i brak możliwości uzyskania wraz z rówieśnikami, Zespół Aspergera jest rodzaj autyzmu zwykle rozpowszechnione wśród preteens i nastolatki. Jeśli dziecko wykazuje postawę bycia samotnikiem, jest często świadomy siebie, niezdarny i odmawia spotkania się z innymi młodzieży w jego wieku, on może mieć to zaburzenie. Ekscentryczne zachowanie nastolatka z zespołem Aspergera mogą rodzic czują się sfrustrowani czasem, jak każdy rodzic naturalnie chce swoje dziecko do rozwijania umiejętności socjalizacji.

Możesz pomóc teen z Aspergera z tych sugestii:

 1. Zrozum, że Zespół Aspergera to zaburzenie, które występuje do dziecka, które jest obecnie w trakcie procesu wzrostu w aspektach fizycznych, emocjonalnych i psychologicznych. Nastolatki są głównie ci, którzy są zadane z tym zaburzeniem, jak zmagają się uczyć umiejętności społecznych.
 2. Sobie sprawę, że osoba, która ma zespół Aspergera nie jest upośledzonych umysłowo. Wręcz przeciwnie, są one obdarzone głównie intelektualnie, tylko, że napotykają trudności w zrozumieniu pojęcia stosunków społecznych. Nie mają wielu przyjaciół i często postrzegany jako anty-społeczne, jak odmówić mieszają się z kolegami i przyjaciółmi.
 3. Być otwarci na to, że nastolatka z zespołem Aspergera mogą nie mieć wielu przyjaciół, ale może dogadać się z kilku. W jakiś sposób jest z licznymi przyjaciółmi przytłacza nastolatka z zespołem Aspergera, ponieważ brakuje mu możliwość obcowania z różnymi osobami.
 4. Monitoruje wyniki dziecka w szkole. Dowiedz się jego skłonności i zachęcić go do udziału w zajęciach, które go interesują. Jeśli on jest dobry w matematyce, aby go dołączyć Math Club. Jeśli on jest dobry w grze w szachy, zaciągnąć go z klubu szachowego. Może mu odmówić, ale w pierwszym, co jest ważne, aby go przesunąć, ale niekoniecznie go zmusić. Jeśli to nie działa, lub jeśli nie jest gotowy, aby do takich stowarzyszeń, zostaw go w spokoju w czasie i czekać na lepszą szansę.
 5. Rozmawiać z nim, gdy wróci do domu ze szkoły. Podczas gdy on relaksuje, służą mu przekąski i poprosić go o lekcje, nauczycieli i kolegów. Przetestuj go, czy zna nazwiska jego kolegów. Jeśli nie uda mu się ich nazwisk, wytłumaczyć mu, że powinien je znać, bo to jest, jak to jest w szkole - koledzy powinni poznać się nawzajem.
 6. Porozmawiaj z jego nauczycieli na temat jego stanu. Poproś, aby to go w różnych zajęć w klasie i powiązać go z kumplami w sposób projekty klasy.
 7. Wiem, kolegów z klasy. Idź na swój sposób, i dowiedzieć się, kto jego koledzy są. Spróbuj wzbudzić jego zainteresowanie, mówiąc o swoich anegdot kolegów. Czy ta regularnie do czasu, że ciekawość dziecka ujawniająca.

Zespół Aspergera w nastolatka nie jest tak źle, jak się wydaje. To ma lekarstwa i środki zaradcze. Dziecko może doskonalić i rozwijać swoje umiejętności społecznych w czasie. Po prostu trzeba być cierpliwym i delikatny z nim. Jeśli jednak uważasz, że stan dziecka wymaga profesjonalnej pomocy, przejdź i zasięgnąć rady psychologa dzieci.

Randki i Teen Sex

Randki i Teen Sex


Podczas gdy rodzice mogą lubią myśleć ich nastolatki nie są aktywne seksualnie, statystyki pokazują, że często nie jest w przypadku prawie połowy wszystkich nastolatków jest aktywnych seksualnie. Seks jest czymś obie nastolatki i rodzice muszą być przygotowani do czynienia.

Statystyki aktywności seksualnej nastolatków

Centers for Disease Control regularnie bada młodzieży na temat ich zachowań seksualnych. 2011 zachowania seksualne Badanie wykazało następujące:

 • Ponad 47 procent nastolatków badanych było zaangażowanych w stosunku seksualnego w pewnym momencie w ich życiu.
 • Jedna trzecia badanych nie nastolatki zaangażowany w stosunku seksualnego w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
 • Ponad 15 procent nastolatków zaangażował się w stosunku seksualnego z więcej niż czterech partnerów.
 • Prawie 40 procent w czasie ich ostatniej aktywności seksualnej nie używa prezerwatyw.
 • Ponad trzy czwarte badanych nastolatków nie korzystać z niektórych form hormonalnej antykoncepcji (pigułki, Depo Provera) w celu zapobiegania ciąży podczas ostatniego pożycia seksualnego.
 • Młodzi ludzie w wieku od 15 do 24 lat stanowią około połowy 19 milionów nowych przypadków chorób przenoszonych drogą płciową zgłaszanych co roku.
 • W 2009 roku ponad 40.000 nastolatki w wieku od 15 do 19 urodziła.

Randki i Seks

Podczas gdy abstynencja jest optymalny sposób, aby uniknąć problemów, takich jak ciąża, choroby przenoszone drogą płciową i emocjonalnych problemów, które pochodzą z seksu. Szalejące hormony, presja rówieśników i pragnienie dorosnąć często utrudniają młodym ludziom, aby zobaczyć randki seks nastolatków i dwóch oddzielnych tematach.

Randki

Randki ma być czas, aby poznać się nawzajem, a prawdopodobnie już doświadczył pociąg fizyczny. Dating jest czas, aby dowiedzieć się o osoby, wewnątrz, w celu omówienia sympatie i antypatie, cele i aspiracje. Chodzi o to, patrząc sobie w oczy i trzymając się za ręce.

Seks

Seks jest o biologicznej reakcji, wzywający do działania na impuls; ale działając pod wpływem impulsu może mieć pewne niesmaczny wyników, zwłaszcza, jeśli nie znasz osoby, jesteś bardzo dobrze, lub nie podejmują odpowiednie środki ostrożności. Seks może być wydarzeniem życie zmiany; a ponieważ pierwszy raz zdarza się tylko raz, dobrze jest poświęcić trochę czasu, aby upewnić się, że doświadczenie jest to, czego naprawdę chcą.

Rozważmy niektóre z tych problemów przed podjęciem działania impulsów seksualnych:

 • Zapobieganie ciąży
 • Skutki prawne seks z kimś w wieku przyzwolenia prawnego
 • Zapobieganie STD
 • Dojrzałość emocjonalna
 • Trwałość związku
 • Zaufanie
 • Moralność osobiste i rodzinne
 • Reputacja

Pamiętaj również, że żadna forma kontroli urodzeń, inne niż abstynencji, pochodzi z gwarancją 100 procent przed ciążą. Jeśli ty lub twoja dziewczyna zachodzi w ciążę, czy jesteś gotowy do czynienia z konsekwencjami?

Aktywność seksualna Defined

Wielu nastolatków stosować się do przekonania, że ​​tylko prawda jest stosunek seksualny seks. W rzeczywistości, nastolatki mogą angażować się w wielu rodzajach aktywności seksualnej, w tym:

 • Seks oralny
 • Masturbacja i wzajemna masturbacja
 • Seks analny
 • Frottage ("suche Humping")
 • Zmysłowy masaż
 • Sexting lub telefon seks

Ryzykowne zachowania seksualne

Niektóre zachowania seksualne są w wyższych zagrożenia fizyczne, psychiczne i emocjonalne niż inne. Zachowania ryzykowne może zwiększyć stawki negatywnych efektów, takich jak HIV, choroby przenoszone drogą płciową lub niechcianą ciążą. Międzynarodowe Stowarzyszenie strażaków identyfikuje kilka ryzykownych zachowań seksualnych.

 • Seks (dopochwowe lub odbytu) bez prezerwatywy
 • Zmiana partnerzy często
 • Sex z więcej niż jednego partnera
 • Zastosowanie sterowania niezgodne urodzenia
 • Korzystanie z nierzetelnych rodzajów kontroli urodzeń

Minimalizacja ryzyka

AIDS.gov wymienia kilka zachowań, które mogą zmniejszyć ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową i AIDS. Zachowania te mogą zmniejszyć ryzyko niepożądanej ciąży:

 • Wstrzymać się
 • Weź udział w monogamii
 • Jeśli jesteś aktywna seksualnie, wykonywania regularnych STD i testów w kierunku HIV.
 • Porozmawiaj ze swoim partnerem na temat jego statusu HIV i STD przed seks.
 • Gdy angażują się w pochwy, odbytu lub seksu oralnego zawsze używać prezerwatyw.
 • Dowiedz się, jak prawidłowo używać prezerwatyw.

Czynniki wpływające Nastolatek seksualne decyzyjnych

Wiele czynników może mieć wpływ na wybór nastolatka do angażowania się w zachowania seksualne. Krajowe Stowarzyszenie Pracowników Socjalnych (NASW) określa wiele czynników, które mogą mieć wpływ na nastolatków.

Rówieśnicy

Podczas teen lat, koledzy odgrywają dużą rolę w procesie podejmowania decyzji.

 • 2005 badania z American Psychological Association wykazały, że efekty rówieśników na podejmowaniu decyzji były silniejsze w okresie dojrzewania niż dorośli.
 • Raport z Fundacji Kaiser 2003 wykazały, że około jedna trzecia chłopców i jedna czwarta dziewcząt czuje presji rówieśników do aktywności seksualnej.
 • NASW zauważyć, że około 63 procent nastolatków były najczęściej poszukują informacji seksualne z rówieśnikami.

Rodzice

Rodzice mogą również mieć silny wpływ na postawy nastolatka o seksie.

 • Raport 2000 w Journal of Adolescent Badania wykazały, że komunikację rodziców na temat seksu i poród sterowania opartego na moderowanym zachowania norm rówieśniczych. Innymi słowy, rodzice dyskusji seksu i antykoncepcji z dziećmi zminimalizowanych presji, że nastolatki czują do angażowania się w seks.
 • NASW zauważyć, że około 43 procent nastolatków chcą mogą uzyskać więcej informacji seksualnych od swoich rodziców. Około 32 procent nastolatków cytowane rodziców jako główne źródło informacji seksualnej.
 • Bill Albert National Campaign o zapobieganiu ciąży nastolatek zauważa, że ​​badania pokazują, bliskie relacje rodzic-dziecko wpływać seksualne podejmowania decyzji, zmniejszając ryzyko wczesnej seks nastolatków i ciąży.

Multimedia

Dzieci są zalewani obrazów seksualnych w mediach od bardzo młodego wieku. Multimedialne portrety płci i seksualności, może mieć znaczący wpływ na podejmowanie decyzji seksualnego młodzieży.

 • 2003 Artykuł w pediatrii Zdrowia Dziecka zauważył nastolatki są w szczególnie trudnej wieku, ponieważ są one rozwijanie postaw seksualnych i wartości. Dlatego media bombardowanie obrazów seksualnych może silny wpływ procesu decyzyjnego danego nastolatka.
 • 1991 badania przeprowadzone przez University of North Carolina zasugerował, że oglądanie telewizji z seksualnym zawartości ołowiu do aktywności seksualnej nastolatków.
 • Badanie 2006, również wykonane przez Uniwersytet w Północnej Karolinie wykazały, że nastolatki z wyższej ekspozycji do mediów (telewizji, filmów i muzyki), byli bardziej skłonni do wczesnych zachowań seksualnych niż te z mniejszym narażeniem.
 • NASW zauważa, że ​​56 procent programów telewizyjnych zawiera treści pornograficznych. O 25 procent nastolatków, którzy korzystają z Internetu zostały wystawione w sposób niezamierzony do treści seksualnej.
 • Rand Zdrowia stwierdzi treści seksualnej w telewizji zwiększa aktywność seksualną w nastolatków.
 • 2009 Badania opublikowane przez American Academy of Pediatrics powiązane treści pornograficznych w telewizji do nastoletnich ciąż.

Inne czynniki wpływające Teens

Wiele innych czynników może mieć wpływ na decyzje, dzięki którym o seksie nastolatków, jak również. Niektóre z tych czynników są w zakresie kontroli rodziców i młodzieży, podczas gdy inne nie.

Użycie alkoholu i narkotyków

Alkohol i narkotyki mogą mieć silny, w-chwili wpływa na dokonywanie powodu obniżonych zahamowań decyzji.

 • Planned Parenthood zauważa, że ​​alkohol i narkotyki obniża zahamowań zużycie, co ma znaczący wpływ na decyzje nastolatków sprawiają o seks. Alkohol i narkotyki zwiększa również ryzyko wykorzystywania seksualnego, nieplanowanych ciąż i chorób przenoszonych drogą płciową,.
 • 2013 Badanie Instytutu Burnet wykazały, że liczba nastolatków żałuję seks po wypiciu.
 • 2004 z USA Today związane nastolatek seks, picie alkoholu i marihuany.

Sexting

Sexting jest bardzo wspólnej działalności wśród nastolatków i młodych dorosłych.

 • 2012 Badanie opublikowane w Archives of Pediatric i Adolescent Medicine wykazały, że około 25 procent nastolatków przyznaje się do angażowania się w sexting. To samo badanie związane także sexting do wzrostu zachowań seksualnych wśród młodzieży.
 • 2013 badania z Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Virginia Commonwealth wykazały silną korelację pomiędzy nastolatek sexting i innych zachowań seksualnych wysokiego ryzyka.

Wiek Partners

2002 Badanie Instytutu Guttmachera okazało się, że nastolatki z starszego partnera byli bardziej skłonni do wczesnej aktywności seksualnej niż dziewcząt z partnerami, którzy byli w tym samym wieku, jak oni. W tym badaniu, różnica wieku z największym ryzykiem sześć lat lub więcej. Jednak nawet trzyletni różnica wieku pomiędzy partnerami wzrosła wczesną aktywność seksualną.

Inne czynniki

Narodowa Kampania zapobiegania ciąży nastolatek zauważa wiele innych czynników, które mogą przyczynić się do seksualnego nastolatków podejmowania decyzji, w tym:

 • Status społeczno-ekonomiczny
 • Struktura rodziny
 • Motywacja, aby uniknąć ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową, takich jak przyszłe plany i cele
 • Przynależność wyznaniowa

Tylko programy abstynencji

Wielu rodziców i nauczycieli uważa, że ​​najlepszym sposobem, aby zapobiec nastolatek seks i konsekwencje, które mogą powstać w wyniku aktywności seksualnej jest oferowanie szkoły lub religijne, tylko do programu abstynencji. Programy te uczyć studentów o powstrzymywanie się od współżycia seksualnego do czasu małżeństwa jako jedyny sposób, aby zapobiec niechcianej ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową (STD). Oni jednak nie dostarczają informacji o metodach antykoncepcyjnych i zapobiegania STD dla nastolatków, którzy zdecydowali się stać aktywne seksualnie tak. Finansowanie Federalna jest dostępny dla szkół prowadzących kształcenie tylko abstynencji jako alternatywę do kompleksowego wychowania seksualnego i reprodukcyjnego.

Dlaczego warto uczyć Tylko abstynencji?

Niektórzy rodzice, przywódcy religijni i nauczyciele czują się tylko programy abstynencji są o wiele lepsze metody wychowania seksualnego, które uczą o antykoncepcji i odpowiedzialności seksualnej. Zgodnie z Heritage Foundation, tylko programy abstynencji są ważne z następujących powodów:

 • Seks przed ślubem może mieć koszty emocjonalne i fizyczne, które nastolatki psychicznie i emocjonalnie w stanie sprostać. Niektóre z tych konsekwencji należą ciąż wśród nastolatek, jeden macierzyństwo, zwiększoną ubóstwa i zmniejszenie stabilności małżeńskiej.
 • Edukacja seksualna koncentruje się na kontroli urodzeń i nauczania o aktywności seksualnej zachęca nastolatków do seksu przed ślubem.
 • Abstynencja jest jedynym sposobem, aby zapobiec ciąży i chorób przenoszonych drogą płciową 100 procent.
 • Nastolatki aktywni seksualnie mają wyższe stawki samobójstwom i depresji.

Czy tylko na abstynencji Programy działa?

Skuteczność programów abstynencji tylko jest przedmiotem gorących dyskusji. Często trudno jest uporządkować fakty. Socjologowie badali sprawę dogłębnie, i wiele organizacji zdrowia młodzieży ważył się na ten temat.

 • Badanie w Journal of Adolescent Health 2008 stwierdziła, że ​​młodzież otrzymujących kompleksową edukację seksualną miały niższe ryzyko chorób przenoszonych drogą płciową oraz ciąży niż odbieranie abstynencji-tylko wykształcenie.
 • Towarzystwo Adolescent Medicine zajmuje stanowisko, że tylko abstynencja jest błędna zarówno edukacji i etycznie naukowo.
 • 2006 artykuł w Journal of Adolescent Health w Journal of Adolescent Health bada amerykański polityk i programów odnoszących się do abstynencji tylko edukacji. Autorzy konkludują, tylko programy abstynencji może być szkodliwe, ponieważ korzystają one dezinformacji i zatajenie ważnych informacji na temat zdrowia, aby osiągnąć swoje cele.
 • 2010 badania w Journal of American Medical Association of Pediatrics do wniosku, że tylko edukacja abstynencji mogą odgrywać ważną rolę w zapobieganiu lub opóźnianie nastolatek seks.
 • Papier w Journal of Sex badań zauważyć, że kompleksowe programy edukacji seksualnej nie zwiększają stawki nastolatków aktywności seksualnej, a oni zwiększyć używania środków antykoncepcyjnych.
 • A dane Ameryki 2011 Research Foundation University of Georgia artykuł badania pokazują tylko abstynencja edukacji nie wyklucza ciąż wśród nastolatek i może rzeczywiście przyczynić się do wyższych stawek.
 • Zwolennicy Młodzieży przytacza wyniki kilku badań, które pokazują, kompleksowy program edukacji seksualnej ze składnikiem abstynencji zapewnić najlepsze rezultaty za opóźnienie czynności seksualnych u młodzieży.

Porady dla młodzieży

Seks jest załadowany temat dla nastolatków. Twój umysł może powiedzieć jedno, podczas gdy ciało sugeruje coś innego. Podejmowanie decyzji, kiedy seks jest bardzo osobisty wybór. Jak będziesz wiedzieć, kiedy jesteś gotowy? Co w związku seks oznacza? To tylko kilka z wielu pytań, być może pytanie, jak można rozważyć wprowadzenie stosunki seksualne.

Znajdź kogoś do rozmowy

Znajdź osoby dorosłej (takich jak rodzic lub krewny), którym można zaufać, i angażować się w otwartą i szczerą rozmowę o seksie. Choć może czuć wstyd zadawać pytania i otwarcie dyskutować seks, dorosłych może pomóc sortowania uczuć i myśli, jesteś o.

Kształcić się

Seks może mieć niezamierzone konsekwencje, takie jak ciąża, HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Im więcej wiesz na temat bezpiecznego seksu, tym lepiej będzie. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się o zapobieganiu ciąży, HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową przed angażują się w seks.

Porozmawiaj ze swoim partnerem

Zanim zdecydujesz się na aktywności seksualnej, upewnij się, że masz partnera, któremu ufasz. Omówić ważne tematy, takie jak przekonania o seksie i antykoncepcji, zanim aktywności seksualnej.

Nie bój się mówić NIE

Łatwo jest namówić do robienia czegoś, czego nie chcesz zrobić. To jest zawsze w porządku, aby powiedzieć nie, jeśli są niewygodne z jakiegokolwiek powodu. Partner, który naprawdę dba o to zrozumiesz i nie będzie wcisnąć się do niczego, czego nie chcesz zrobić. Podobnie, jeśli twój partner mówi, nie, przyjąć go bez pchania dalej. Pchanie partnera do aktywności seksualnej, że on lub ona jest niewygodne z jest moralnie złe, a w niektórych przypadkach jest to nielegalne.

Myśl za siebie

Nawet jeśli wydaje się wszyscy to robią, to nie oznacza, że ​​musisz, jeśli nie chcesz. Nie ma znaczenia, co można zobaczyć w telewizji czy co twoi przyjaciele mówią, że robią. Liczy się przestrzegać własnych wartości.

Narkotyki i alkohol z obrazu

Narkotyki i alkohol wpływa na osąd. Gdy pijesz czy narkotyków, są mniej prawdopodobne, aby dobrze przemyślane decyzje. Unikaj alkoholu i narkotyków. Jeśli ktoś jest osłabiona przez narkotyków lub alkoholu, poczekać, aż on lub ona jest trzeźwy przed dopuszczeniem ich do podejmowania decyzji seksualnych.

Take Your Time

Masz resztę życia do aktywności seksualnej. Poświęć trochę czasu, aby poznać dobrego partnera i przemyśleć potencjalne konsekwencje przed aktywności seksualnej.

Należy jasno swoje Motywacje

Dlaczego chcesz mieć seks teraz? Czy jesteś w miłości? Czy to dlatego, że wszyscy to robią? Czy twój partner cię nacisku? Czy czujesz, że tracisz swojego partnera, jeśli nie seks z niego? Przed podjęciem decyzji o aktywności seksualnej, pomyśl o tym, dlaczego jesteś podejmowaniu tej decyzji, więc możesz być pewien, że jest w sam raz dla Ciebie.

Poznaj Przepisy prawne

Wiek przyzwolenia zależy od stanu, więc ważne jest, aby dowiedzieć się, czy można legalnie aktywności seksualnej. Podobnie, różne kraje mają różne przepisy dotyczące różnic wieku między partnerami. Musisz wiedzieć, to przed seks.

Porady dla rodziców

Podczas rozmowy z nastolatkiem o seksie może czuć się nieswojo, rodzice nie mają wpływu na decyzje swoich dzieci. Możesz pomóc nastolatek rozwijać zdrowe podejście i podejmować mądre decyzje o seksie. Narodowa Kampania zapobiegania nieplanowanej ciąży i nastoletni zaleca następujące:

 • Jasno komunikować swoje wartości seksualnych.
 • Rozpocznij rozmowę z dziećmi o seksie, gdy są młode. Można komunikować się w sposób odpowiedni do wieku.
 • Monitorować swoje dzieci oraz wykorzystanie mediów nastolatka. Omów treści pornograficznych w mediach z nich.
 • Pomóc dzieciom ustawić przyszłych celów edukacyjnych i zawodowych oraz komunikować jak wcześnie aktywność seksualna wpłynie na te cele.
 • Staraj się nie dopuścić do córki na bieżąco partnera, który jest więcej niż trzy lata starszy od niej.
 • Zniechęcić konieczności stałego chłopaka / dziewczynę i częste randki.
 • Zachęcanie daty grupowych.
 • Weź aktywny udział w życiu dziecka. Poznaj swoich przyjaciół i daty, a także monitorowania ich działalności.

Podobnie, rodzice mogą również rozważyć następujące:

 • Zapoznaj się z programem nauczania w szkole edukacji seksualnej swojego nastolatka.
 • Nie należy polegać na szkole jako jedyne źródło edukacji seksualnej dziecka.
 • Nie należy polegać na innych, aby uczyć nastolatki twój system wartości seksualnej.
 • Masz politykę otwartych drzwi. Niech nastolatek znam tam omówić pytania seksualne z niego otwarcie i szczerze, i zachęcić ich do zadawać pytania. Spróbuj zarezerwować wyrok, gdy udzielanie odpowiedzi, więc nastolatek będzie nadal czuć się komfortowo z tobą rozmawiać o seksie.
 • Utrzymywać bliskie relacje z dziećmi.
 • Poinformuj nastolatków na temat psychicznych, emocjonalnych i fizycznych skutków seks bez zabezpieczenia.
 • Porozmawiaj z obu chłopców i dziewcząt o napaść na tle seksualnym. Naucz chłopców, że nie ma środków, nie, i uczyć dziewczyny jak jasno komunikować.

To Twoja przyszłość

Seks jest zdrowy i naturalny element życia. Podobnie jak w przypadku randki i dorosłych seks, teen seks może czasem przyjść po cenie, która ma wpływ na resztę życia. Zanim wejdziesz do relacji seksualnych, trochę czasu, aby kształcić się na temat skutków, odpowiedniej ochrony, a tym, co rzeczywiście stanowi zdrowe relacje.

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Najnowsze trendy w bikini nastolatków są zawsze świeże, nowoczesne kawałki i ciekawych elementów. Wiedzieć, co jest popularne, gdzie na zakupy, i jak wybrać najbardziej pochlebne trendy wyglądać wspaniale, gdy zaczyna się sezon bikini.

Kawałki i Styl

Istnieje kilka konkretnych cięć i stylów, które są nastolatków bikini niezwykle modne i mają pewne odwołania się do młodych kobiet publiczności. Oto niektóre z najbardziej popularnych rodzajów bikini, aby szukać:

Szorty

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Wielu nastolatków zbierając się na modzie dla chłopca szorty i topy bikini powiązanie ich z parą nisko zawieszonymi, szorty hipster. Są to rodzaj dna bikini, które najlepiej nadają się do dziewczyn z płaskimi smukłych udach i żołądków, co czyni je idealnym wyborem dla nastolatków. Dodają również funky, nowoczesny wygląd do strojów kąpielowych, i są łatwe i wygodne w noszeniu.

Bandeau Tops

Na górnej połowy ciała, wszystko jest, i słodkie Bandeaus są wieloletnie ulubionych. Te modne topy bikini są idealne dla nastolatek, które sportowiec lub sport mały biust, ponieważ nie oferują wiele w drodze wsparcia i są zasadniczo blaty rur. Mogą one jednak, odporne na lekkie zajęcia na plaży, a także brzydkie pasy nie będzie wchodzić w drogę.

Doły niskim wzrostem

Jeśli jest jedna nastolatka bikini trend, który całkowicie zdominował ostatnie kilka lat, to na dole niskiej zabudowie. Niezależnie, czy jest pełna bikini skrócie, bikini-cut, hipster lub podkreślona więzi bocznych, które nisko zawieszona wygląd jest wspólny czynnik. Część z tego powodu, że ten styl dna jest tak popularny, ponieważ to nie jest jako ograniczenie, a to sprawia, że ​​spojrzenie tułowia dłużej.

Tankini

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Idealny dla nastoletnich dziewcząt, które są nieco bardziej umiarkowane, jeśli chodzi o wykazujące wyłączyć ich ciało, jest modne tankini. Ten styl jest zasadniczo górze zbiornika i dolnej bikini lub chłopiec krótki, że można nosić w wodzie, podobnie jak innych stylów stroje kąpielowe. Niektóre Tankini mają nawet wbudowane Miseczki biustonosza do zaoferowania wsparcia tradycyjnym bikini.

Halter Top / Top Triangle

Oba ręku i trójkątne bikini topy są jednymi z najbardziej klasycznych i popularnych modne bikini nastolatek, a ich rządy nie wykazuje żadnych oznak spowolnienia. Kantary blaty zapewnienia większego wsparcia dla biustu i są najlepsze dla tych, których piersi są duże lub czy będą angażować się w przypadku wielu działań. Wierzchołki trójkąta oferują niewielkie wsparcie, ale preferowane, ponieważ, jak światła są do noszenia i są łatwo niewykrywalne podczas noszenia pod ubraniem.

Sparowane

Jedna rzecz, że nastolatkowie miłość ma być indywidualne, zwłaszcza, jeśli chodzi o to, co noszą i stroje kąpielowe nie jest inaczej. Łatwy sposób mogą to zrobić, aby powiązać szczyty bikini i dna, które są całkowicie różne od siebie. Wymieszać i dopasować kolory, style i tkaniny, jak widać na niektórych z najlepszych centrów handlowych i sieci handlowych.

Elementów

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Istnieją specjalne elementy konstrukcyjne, które umiejscawiają się na scenie nastolatek bikini. Większość z nich jest dziewczęcy i delikatny, a odzwierciedla style widoczne na stylach bikini starszych kobiet. Weź się spojrzenie na tych gorących szczegółów:

Falbany

Falbany są uosobieniem bikini nastolatków. Są one równie zalotne, kobiece i pochlebne do różnych figur. Najczęstszym miejscem falbany do umieszczenia na nastolatków bikini jest powierzchnia tylna. Jest to idealne miejsce, ponieważ pozwala reszta garnitur być proste, a zawierający wszystkie lampy i spryt w plecy. Szerokość plisami różnić, ale należy pamiętać, że szersze falbany dodać masę i są najlepiej przystosowane dla osób z mniejszych dna.

Metalicznych

Istnieje wiele sposobów, aby błyszczeć w słońcu, że olejek do opalania i na sobie jasne kolory. Nastolatki lubią być w centrum uwagi w stylu bikini, które zawierają szczegóły metalowych. Czy wybór jest strój kąpielowy w All metalowej lub na druku, który oferuje go jeden w subtelnych dawkach, wynik jest modne i zabawne. Kolory takie jak złoto, srebro, miedź, cyna, to tylko niektóre z bardziej popularnych kolorach metalicznych nastolatek bikini wyposażeniowych.

Sprzęt komputerowy

Nie tylko bikini sprzętowe zapewniają substancję do stroju kąpielowym, ale także dodać miły trochę blasku średniego kolorze. Pierścienie metalowe, zamki, pasy i klamry są jednymi z bardziej popularnych elementów sprzętowych, które zdobią modne style bikini. Najlepsze jest to, że działa jako własnej biżuterii rodzaju, więc można świecić nawet gdy w wodzie.

Frędzle

Najnowsze trendy w Bikini Teen

Jednym z najnowszych trendów w nastolatek bikini jest korzystanie z frędzlami. Może być umieszczony na górze, na dole, z tyłu lub kombinacji wszystkich. Fringe jest zazwyczaj krótkie długości, tak długo style zakłóci jeśli się w wodzie. Należy pamiętać, że grzywka może dokonać rzeczy wyglądają większe, zwłaszcza, gdy ma na sobie bikini, więc jeśli masz duży biust lub dolny, unikać noszenia swoją grzywkę w tych obszarach.

Pochlebne Bikini Trendy na rysunkach Teen

Od nastolatki są bardziej wrażliwi na ich wygląd, to jest dobry pomysł, aby myśleć o stylu bikini, który będzie najbardziej pochlebne do jej kształtu przed wyruszeniem na zakupy. Wybór właściwych modnych szczyty i dna może pomóc nastolatek wyglądać najlepiej; ale nie wszystkie kierunki pracy dla wszystkich typów nadwozia.

Niniejsza instrukcja pomoże wiesz, co kupić dla:

 • Krótkie nogi: Poszukaj wysokiej cięcia bikini dna, które wydłużają nogi. Jednak, falbany i frędzle pomyli oko i wziąć uwagę od swoich krótkich nogach i na szczegóły bikini. Staraj się unikać wybierając coś wyciąć zbyt długo w nogę. Szorty Boy są obecnie bardzo modne, ale mogą one nogi wyglądają krótszy i najlepiej nadają się dla wysokich dziewczyn.
 • Mały biust: Idź do stylu biustonosz bikini blaty, blaty opaska lub style trójkąta, które pomogą stworzyć jakiś dekolt. Istnieje wiele stylów wyściełane dostępne, jeśli chcesz zwiększyć rozmiar miseczki jeszcze bardziej.
 • Duży brzuch: tankini jest idealnym miejscem, aby ukryć, że trochę coś więcej w połowie. Ten styl pozwala objąć styl bikini (dna) z narażeniem prześwietlenia część ciała nie może być wygodne.
 • Długie nadwozie: dna płytowy były dla dziewcząt, które mają długą tułów i długie nogi. Od dna spaść tak nisko na biodrach tworzy iluzję większej długości. Dna w niskiej zabudowie są również dobre, jeśli chcesz pokazać mocno parę abs.

Top Marki

Jak w każdym popularnym rodzaju odzieży, są marki, które specjalizują się w nastoletnich bikini. Niektóre z tych marek są bardziej znane od innych, ale także modne bikini że nastolatki kochają.

 • Billabong: Jednym z najbardziej popularnych marek w stroje kąpielowe kraju z spójny magazynie nowych wzorów. Kup online lub w różnych sklepów surfingowych.
 • Bikini Lab: Śliczne style sprzedawane w sklepach Dillard
 • Full Tilt: Znany bikini, kombinezony, bluzy, szorty i zbiorników, skate-te bikini inspirowane są sprzedawane w Tilly użytkownika, jak również innych masowych, takich jak Amazon.com detalistów.
 • Roxy: Dziewczęcej, stylowe bikini towarzyszy akcesoria i buty. Znajdź je na Roxy sklepach i punktach, PacSun i Macy.
 • Hurley: Oprócz bikini, oferują również surfowanie odzieży, takich jak szorty pokładzie. Kup online lub wybrać sklepy surfowania.
 • Zgadnij: Popularne marki, które są dostępne w wielu sklepach, a także wolnostojące lokalizacje.

Gdzie Sklep Trendy Bikini Teen

Nastolatki lubią świeże, nowoczesne style. Spróbuj detalistów na wielki wybór:

 • Stop: strona zakupy online i katalog, który specjalizuje się w modzie dla nastolatków, zwłaszcza stroje kąpielowe.
 • Forever 21: masowo popularne sprzedawca oferuje modne style bikini, które są bardzo przystępne dla budżetu nastolatków.
 • Wet Seal: Sklepy są dostępne w wielu centrach handlowych w całym kraju, a ich stroje kąpielowe jest aktualizowana przez cały sezon.
 • Old Navy: Idealne dla dziewcząt, które są trudniejsze w montażu, ponieważ mają one duży wybór plus size i bikini topy, które mają dużo wsparcia dla osób z dużymi popiersia.
 • Cel: W uzupełnieniu do stylowych i niedrogich bikini, mają też szeroki wybór tuszowania więc można zakończyć swój wygląd.
 • Macy: Wybór tutaj jest tak szeroki, może okazać się być nieco przytłaczające. Dostać się tam, gdy nowe style są najpierw położyć na podłodze, aby upewnić się uzyskać odpowiedni rozmiar.

Zabawa w słońcu

Kiedy już zdecydujesz się na swoim ulubionym trendem nastolatek bikini, kluczowe jest, aby upewnić się, że masz pożądany wygląd. Weź pod uwagę swoje ciało przed zakupem, ponieważ nie chcemy żadnych wpadek jak w wyniku źle dopasowany garnitur. Reszta jest o zabawę w słońcu i wygląda świetnie przy tym tak.

Jak wpływa Teens Muzyka Rock

Jak wpływa Teens Muzyka Rock

Zaniepokojeni rodzice chcą wiedzieć, jak muzyka rockowa ma wpływ na nastolatków. Czy to naprawdę jest tak źle, jak to sprawia, że ​​prasa się być? Są dzieci, które dorastają słuchania rockowej muzyki Marilyn Manson bardziej prawdopodobne, aby stać się morderców, gwałcicieli i innych brutalnych przestępców? Czy to jest, gdy muzyka rockowa jest połączona z brutalnych gier wideo, które możemy uzyskać takie tragedie, jak te z Columbine High School? Oczywiście, jest to, jak naciśnięcie na problemy społeczne, jak zawsze i jest warte naszego czasu, myśli i aktywne rozmowy.

Jak wpływa Teens Muzyka Rock

Z punktu widzenia młodzieży, muzyka rockowa (lub jakiejkolwiek formy muzyki w tym zakresie, w szczególności muzyki rap) jest po prostu sposobem na rozrywkę, jak oglądanie telewizji lub grania w gry wideo. W tym samym czasie, to oni mówią, że niektóre artyści "mówić" do nich i ich nastoletniego niepokoju. Jestem pewien, że można pamiętać, że twoje dni były radosne liceum, choć razy niepokojące. Istnieje szalejące hormony, konkurujących kliki, i wszelkiego rodzaju polityki szkolnych. Niektóre dzieci dążyć do sukcesu akademickiego, ale większość czuje jeden z dwóch sposobów: albo przesady zyskuje popularność i starają się "dopasować się" w drodze na sentymenty anty-zakładowych niektórych ich rówieśników.

Gdzie rock pasuje do tego obrazu? Chodzi o wypowiedzi. Piosenki o miłości można mówić o letnim romansie, ale tak może niektóre utwory rockowe. W tym samym czasie, muzyka rockowa może również mówić o wielu innych tematów, niektóre nie tak przyjemne. Muzyka jest w centrum kultury młodzieżowej, na lepsze lub na gorsze. Osoby, które korzystają z danego gatunku muzyki ciążyć ku sobie.

Różne rodzaje rocka

Zanim zagłębimy się w dyskusji na temat wpływu muzyki rockowej na nasze dzieci, ważne jest, aby pamiętać, że istnieje kilka podgatunków. Nie mogą się wzajemnie wykluczać, per se, ale każdy z nich ma szczególne cechy, które muszą być odnotowane w każdej dyskusji jego wszechobecność, wpływy i wypowiedzi.

Brytyjski rockowy odnosi się do takich zespołów jak The Beatles i The Rolling Stones. Ten rodzaj muzyki było popularne lat temu, ale w tym czasie, rodzice byli tak dezaprobaty. Rolling Stones - Micka Jaggera w szczególności - były jawnie seksualne z niektórych ich ruchy taneczne. Patrząc wstecz dzisiaj, większość rodziców zgodzi się, że nie ma nic złego w słuchając Stonesów.

Gdzie zaczyna się robić trochę bardziej zbuntowana kiedy wejdziesz do królestwa klasycznego rocka. To pod-gatunek muzyki rockowej - który jest głośny i mocny - byłoby to takie zespoły jak AC / DC. Biorąc ją dalej, dojdziesz do heavy metalu, z takimi zespołami jak Metallica. Ubrania tutaj może drastycznie wpłynąć na poczucie mody nastolatków.

Punk rock jest czasem za mało anty-zakład. Pod-gatunek punk będzie "emo", lub "emocjonalne rocka", nierozłącznie grup jak Fall Out Boy i My Chemical Romance. Emo artyści są bardziej przygnębiające i jawna z ich negatywnymi emocjami. Niektórzy twierdzą, że muzyka emo prowadzi do większej liczby samobójstw, choć nie zostało to potwierdzone żadnymi badaniami naukowymi. To nie powinno być mylone z muzyki goth, choć są pewne podobieństwa.

Podobny do "podziemia" uczucie będzie rock grunge, co, ale jego start w Seattle w stanie Waszyngton. Grunge artyści mają reputację do nielegalnych narkotyków, a to jest ciężka troska o rodziców. Po tym wszystkim, wpływy młodzieży są znane naśladować swoich idoli. Najbardziej znanym przypadkiem jest oczywiste narkotyków napędzany samobójstwo śmierć Kurta Cobaina z Nirvany.

Muzyka Rock intensyfikuje emocje

Badania wykazały, że niektóre rodzaje muzyki rockowej może zintensyfikować emocje. Oznacza to, że młodzież i młodzieży, którzy są predysponowani do negatywnych, przemocy lub depresyjnych myśli są bardziej prawdopodobne, że te uczucia (i działać na nich). Z tego samego porozumienia, dzieci, które są naturalnie szczęśliwy i wesoły są mniej prawdopodobne, aby mieć negatywne teksty piosenek w niektóre piosenki wpływa ich w żaden sposób. Dla nich to po prostu rozrywka. Mówiąc z własnego doświadczenia, ja słuchałem dużo piosenek, które mówili o "piekłem", wykonywania aktów przemocy, a po mizoginiczną postaw, ale nigdy nie działał na nich.

Gdzie leży problem jest z dziećmi z ukrytym lub podstawowym znaczeniu nieufności lub gniewu. Profesor Peter Christenson, autor to nie tylko rock and rollem, powiedział, że w jednym z badań, okazało się, że "heavy metal wielbicielem poinformował, że kochał muzykę, bo to umieścić go w" dobrego nastroju ", przez którą rozumie się nastrój sprzyja rozbijając skrzynki pocztowe z cegły ... Inny powiedział grający hardcore metalu umieścić go w nastroju do 'go pokonać bzdura z kimś ".

Na podstawie tych raportów, wydaje się, że muzyka rockowa spowodowane te myśli i pragnienia; jednak wydaje się bardziej uzasadnione, że muzyka jest katalizatorem, zapłon ochotę - choć prawdopodobnie nie dobrze uformowane w czasie - że leżał uśpiony. Dowody wskazują, że ciężki rock "jest bardziej prawdopodobne, aby pobudzać słuchaczy niż do wyłączenia lub mellow je."

Kontrowersje z Chrześcijańskiego Kościoła

Wiele oddani chrześcijanie mają obawy tekstów znalezionych w niektórych piosenek rockowych. Marilyn Manson jest chyba jednym z najlepszych przykładów, ale nie jest on sam w swoich uczuciach. Na przykład, Megadeth raz śpiewał, że są one "adwokatem diabła. Sprzedawca, jeśli będzie. Przyjdź do mnie w moich piekielnych głębokościach. Mam swoją duszę." W innym utworze, Metallica zachęca słuchaczy do "zrób tak jak mówię ... skok w ogniu." Nawet niezwykle popularny Bon Jovi ma słowa o diabelskich podtekstem:.. "Kiedy byłem jeszcze chłopcem, Diabeł wziął moją rękę Wziął mnie z mojego domu Zrobił mi człowieka Idę w dół, w dół, w dół, w dół. w dół ... na HOMEBOUND pociągiem. " W wywiad z Smash Hits magazyn, Bon Jovi powiedział, że bym "zabić matkę dla rock and rolla. Chciałbym sprzedać swoją duszę."

Teksty takie jak te są niepokojące dla rodziców i wzbudziły zamieszanie wśród chrześcijańskiej prawicy.

W końcu ...

Czy muzyka rockowa wpływa nastolatków? Oczywiście, że tak, jak każda inna forma popularnej rozrywki może mieć wpływ na opinię publiczną. To do rodziców i opiekunów, choć, kształcić nasze dzieci i młodzież, przypominając im, że muzyka jest wciąż "tylko muzyka". Tylko wtedy możemy zapewnić, że będą one wyrosnąć na modelu obywatele.

Czy teen pokazuje rzeczywistość ciąż nastoletniego obniżające?

Czy teen pokazuje rzeczywistość ciąż nastoletniego obniżające?

Chociaż mogłoby się wydawać logiczne, że popularność nastolatek reality show powodują gwałtowny wzrost ciąż nastolatek, naprzeciwko naprawdę może być prawda. Nastolatek reality show, takich jak "Nastoletnie matki" i "16 i ciąży" dokumentów twardej rzeczywistości i walk stojących młodych matek. Zaskakujące, nowe badania przeprowadzone przez Phillipa B. Levine z Wellesley College i Melissa Schettini Kearney Uniwersytetu Maryland wykazały, że te rzeczywistości pokazuje rzeczywiście przyczynić się do spadku kursu rozrodczym nastolatków USA.

Badanie ogólne

To rzeczywiście bardzo proste, aby zobaczyć, jak reality show może odwrotnie opiniotwórczej nastolatka, aby uniknąć zajścia w ciążę. Pokazy ("16 i ciąży", "Nastoletnie matki", "Nastoletnie matki 2" i "Nastoletnie matki 3") przedstawiają nastolatki kłótnie ze swoimi chłopakami, przybiera na wadze, i pozostawiono z kręgów partyjnych.

Ocena danych

Aby ocenić rzeczywisty wpływ tych reality show, naukowcy przyjrzeli się danymi z ocen Nielson, Twitter, Google i krajowych Vital Statistics. Okazało się, że bezpośrednio po epizody antenie, wyszukiwanie w Internecie i tweets o aborcji i urodzenia kontroli wzrosła.

Po obliczenia były kompletne, stwierdzono, że nie było 5,7 proc spadek liczby urodzeń nastolatków lub jedna trzecia spadek od czerwca 2009 do grudnia 2010 roku badania empiryczne wykazały również, że tendencja spadkowa w ciąż nastolatek została nadana zmniejszenie ciąży, a nie wzrost częstości aborcji.

Różne interpretacje

Massachusetts Study

Massachusetts Sojusz na nastoletnich matek wyjaśnia, że ​​wnioski złożone przez badania bagatelizowane złożonych problemów nastolatek ciąży. To również poszedł na powiedzieć, że badanie bagatelizowane organizacje, które pomagają zapewnić edukację, zasoby i możliwości, aby pomóc młodzieży dokonywania właściwych wyborów. Chociaż w tym szczególnym organizacja może obejrzało studium jako błędna, inni nie zgodził.

Północno Badacz Ustne

Northwestern University profesor Diane Schanzenbach związane powiedział Los Angeles Times "Ogólnie myślę, że badanie jest bardzo rygorystycznie zrobić." Ona poszła na powiedzieć, "I myślę, że to będzie wywierać wpływ w tej dziedzinie."

Trendy Ciąża nastolatek

Choć krytycy nastolatek reality show może sugerować, że pokazy promować i glamorize ciąż wśród nastolatek, zwolennicy twierdzą, że może pokazuje na wyświetlaczu zniechęcić ciąż wśród nastolatek. W rzeczywistości, obydwie grupy mogą być prawo, w zależności od demograficznych są oceniane. Choć ostatnie badania przeprowadzone przez Levine i Schettini Kearney sugeruje ogólną tendencję spadkową w ciąży nastolatek, nie może być Uptick trendu teen ciąży w niektórych grup, takich jak nastolatek z chorobą psychiczną.

Według badań przeprowadzonych przez naukowców z Instytutu Nauk Klinicznych Wielosegmentowy (ICES) oraz College Hospital Kobiet, dziewczyny z chorobą psychiczną są trzy razy bardziej narażone na nastoletnich rodziców, niż tych, którzy nie mają poważne choroby psychiczne. Powodem tego trendu wzrostowego może być fakt, programy zapobiegania ciąży nie były w przeszłości koncentrowała się na kwestiach zdrowia psychicznego.

Przyszłe Obawy

Chociaż tendencje spadkowe w ciąży nastolatek w wyniku reality show jest obiecujący, ciąż nastolatek prądu są nadal bardzo niepokojąca. Nastoletnie matki mogą stanąć w obliczu większych obciążeń emocjonalnych, społecznych i edukacji finansowej, niż tych, którzy nie są w ciąży. Według Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, tylko około 50 procent nastoletnich matek uzyskać dyplomy szkół średnich w wieku lat 22.

Jest to w porównaniu do około 90 procent kobiet, które nie rodziły, podczas swoich młodzieńczych lat. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób dokonał ciąż wśród nastolatek jeden z ich najlepszych sześciu priorytetów, więc o pomoc ciąży nastolatek reality show, priorytet ten może mieć duże szanse stać się "do wygrania bitwy."

Łóżka dla Teen dziewcząt

Łóżka dla Teen dziewcząt

Jak Twoja nastoletnia córka jest coraz starsza, ona może być gotowy, aby przenieść się z jej dzieciństwa łóżka na więcej wersji dla dorosłych. Czy ona po prostu przerosły jej podwójne łóżko i jest w potrzebie modernizacji, lub po prostu potrzebuje nowego łóżka, aby zakończyć swój nowy projekt sypialni, istnieje wiele opcji dostępnych w łóżka dla nastolatek.

Miejsca Sklep łóżkami

Czy masz konkretny styl lub budżetu na uwadze, istnieje wiele miejsc na zakupy do łóżka skierowane do nastolatków. Należy pamiętać, jak robić zakupy, że twoja córka będzie rosło i przemieszczania się w ciągu zaledwie kilku lat. Zastanów się, czy to łóżko będzie się poruszać z nią lub przebywających za dla gości, gdy ona idzie i dokonaj wyboru odpowiednio.

 • PBTeen
 • Meble do sypialni Krajobrazy
 • Pokoje Go
 • Skromnych progach
 • Platformbeds.com
 • Amerykańska Rattan

Style Łóżka dla Teen dziewcząt

Bez względu na styl pomieszczenia lub twojego nastolatki smaku, istnieje wiele stylów łóżku, które są odpowiednie.

Łóżka z baldachimem

Łóżka dla Teen dziewcząt

Jeśli twój nastolatek jest romantykiem i ma zamiłowanie do dramatycznego, który zaprezentował się w swoim pokoju, za łóżko w stylu baldachim. Daszki są w szerokiej gamie kolorów, od białego do dramatycznych odcieniach fioletu i zieleni. Mogą być lekkie i gazowy, z tylko jakiś wędkarstwa tkaniny z powrotem w kierunku zagłówka lub mogą być bardziej zakrywające z panelu rozciągając nad łóżkiem i dołączone do czterech stanowisk. Canopy łóżka nie są tanie - spodziewać się od 1.000 dolarów do 1.500 dolarów za dobrej jakości łóżka - ale mogą trwać latami.

Wikliny i ratanu

Na domek domów stylu oraz tradycyjny wystrój pokoju dziewczynki, rozważyć wikliny lub rattanu łóżko. Wiklinowy mogą być malowane na dowolny kolor do koordynacji z resztą wystroju i sprawia, wspaniały zestaw mebli do sypialni w połączeniu z próżności, komoda i fotel. Wiklinowe łóżko ceny zaczynają około 600 dolarów.

Łóżka piętrowe i Loft

Jeśli nastolatek często bawi i ma pokój, który jest mało miejsca, piętrowe i loft łóżka są to świetny pomysł. Łóżka piętrowe tam dwukrotnie powierzchnię spania w pokoju, nie biorąc więcej miejsca na stopy.

Loft łóżek daje możliwość do domu, meble, takie jak biurko lub komodę pod łóżkiem i mogą pochodzić z dodatkowej pamięci masowej, jak również. Pozwala teen, aby większość z małej przestrzeni, a jednocześnie jest w stanie mieć większe łóżko. Loft łóżka piętrowe i są w różnych rozmiarach i cenach od około 500 dolarów, a dzieje się stamtąd.

Przechowywanie łóżka

Jeśli Twoja córka jest czytnik, kolektor lub koń ubrania, rozważyć inwestowanie w łóżku pamięci. Łóżka mają wbudowane magazynowe regały, szafki i przechowalnię, która otacza głowę łóżka i idzie pod nim. To może od razu pomóc declutter pokój z małym szafie lub jeden bez wiele miejsca. Spodziewać się z około 400 dolarów za proste, w modelu złoża do około 2000 dolarów na bardziej wbudowanego modułu.

Platforma łóżka

Jeśli twój nastolatek jest do eleganckich i współczesnych wygląda nowoczesne meble, rozważyć zakup jej łóżko platformy. Wbudowany nisko nad ziemią, bez sprężyny polu, łóżka platformy są nowoczesne i są w szerokiej gamie stylów i materiałów. Platforma łóżka mogą kosztować mniej, z dobrej jakości łóżek począwszy około 300 dolarów.

Zakup Bed

Łóżka dla Teen dziewcząt

Po osiedlili się na stylu, weź pod uwagę rozmiar łóżka, jak to pasuje do reszty wystroju pomieszczenia i ile zastosowanie będzie się. Wielu nastolatków zaczynają przerastać pojedyncze size, a jeśli materac był używany przez 10 lub więcej lat, nadszedł czas, aby go zastąpić. Zastanów się w górę do pełnego lub łóżkiem typu queen size, czy pokój może obsługiwać przestrzeń i niech twój nastolatek rozciągnąć komfortu.

Get Her Wejście

Pamiętaj, aby wiązać nastolatek w procesie selekcji łóżko. Choć może chcesz zawęzić wybór według wielkości lub budżetu, niech mają coś do powiedzenia w tym stylu. Przecież ona może chcesz wziąć łóżko z nią, kiedy oddala się na studia w ciągu zaledwie kilku lat.

Multimedia obraz ciała wpływa na Teen

Multimedia obraz ciała wpływa na Teen

Media efekt ma na obraz ciała dla nastolatków jest niezmierzona. Każdego roku tysiące nastolatków używać diety i ćwiczeń fizycznych w celu dostosowania się do obrazu, który został utworzony przez media. Dla wielu nastolatków, stając model jest ostatecznym celem. Wielbiony piękna może stać się ważniejsze niż stypendium lub bycie wiernym sobie.

Nastolatki i Konsumpcja mediów

Według Center for New American Dream o dzieci i młodzież narażone są na ponad 25.000 ogłoszeń w ciągu roku, a firmy wydają ponad 17000000000 dolarów rocznie na marketing do dzieci i młodzieży. Oprócz ogólnej ekspozycji z reklam, że Narodowy Eating Disorders Association, w artykule pt, multimedia, obraz ciała i zaburzeń odżywiania, mówi, że co najmniej 60 procent Kaukaski środkowy przedszkolnym regularnie czytać co najmniej jeden magazyn o modzie. Ponieważ dzieci i młodzieży są narażone na niektóre wielu reklam i czasopism, organizacje skupiające się na nastolatki uważają, że musi być efekt.

Jakie media Promuje

Media Obraz ciała i zaburzenia jedzenia papieru przez Narodowy Eating Disorders Association mówi, że ponad 70 procent artykułów o utracie wagi w czasopismach dla nastolatków twierdziła atrakcyjności jako powód konieczności, aby schudnąć. Stowarzyszenie zauważa również, że co najmniej jeden na czterech reklam wysyła wiadomość o atrakcyjności.

Raport na temat wpływu mediów przez British Medical Association (BMA) odkryli, że nie było żadnych badań, które mogą zweryfikować efekt, że media na nastolatków, media nie pomaga kanał sposób nastolatka myślenia. W wyniku swoich badań, BMA zażądał, że media i reklamodawcy zaczynają przedstawiając realistyczne obrazy kobiet, aby zapobiec zaburzeń odżywiania i innych skutków dla nastolatków.

Wpływ na Suki

W dyskusji na temat mediów i zaburzeń odżywiania, Narodowe Centrum Zaburzeń Jedzenia twierdzi "mediów nie sprawiają, że kobiety czują potrzebę, by być cieńsze per se, ale media mogą pomóc im w uczucie większe niż już czują się ". Jeżeli kobiety czują się większe niż są, są one bardziej prawdopodobne, aby chcą schudnąć lub rozwój zaburzenia jedzenia. Sama dyskusja argumentuje, że oprócz dając kobiety powód lub pragnienie, aby być mniejsze, mediów ma inne skutki dla kobiet:

 • Ogłoszenia przekonać kobiety, że złe nawyki żywieniowe są w porządku.
 • Dziewczyny czują się tak, jakby nie ma co wszyscy inni.
 • Mediów sprawia, że ​​dziewczyny, że te z idealnych obrazów ciała mają doskonałe życie.

Wpływ na Mężczyźni

Media nie wpływa kobiet samotnie. Według Centrum na media i Zdrowia Dziecka, chłopcy mogą również zmierzyć niższe poczucie własnej wartości, jeśli czują, ich ciała nie mierzą się z ideą perfekcji prezentowanych przez media. Centrum wyjaśnia, że ​​zgodnie z mediami, mężczyźni powinni posiadać następujące cechy:

 • Abs sześciopak
 • Acne-darmo twarze
 • Wysokość Tall
 • Stonowanych ramiona

Kiedy chłopcy nie mają tych cech, to szukać sposobów, aby je, takie jak wykonywanie zbyt wiele, sterydy lub diety.

Pomaganie Teens

Według książki Beauty Myth Naomi Wolf w celu zwalczania negatywnych skutków mediów na obraz ciała, szkoły, rodzice i czasopisma mogą pomóc młodzieży zobaczyć, że ideały widzą w telewizji i czasopism są nierealne.

Dominująca Ponadto zasób z Search Instytutu, zapewnia rodzicom porady, jak pomóc młodzieży poprawy zdjęć swoich ciała. Propozycje obejmują:

 • Chwaląc nastolatków
 • Ograniczenie czasu twojego nastolatka na komputerze i oglądanie telewizji
 • Zachęcanie zdrowe nawyki żywieniowe
 • Otwarcie linii komunikacji z dziećmi

Poprawa obrazu ciała

Dziś stała parada pięknych ludzi w telewizji i druku sprzyja negatywnego wizerunku ciała dla nastolatków. Chyba nastolatki wyglądać tych aktorów i aktorek ich podziwiam, uważają, że po prostu nie są do standardów życia społeczeństwa. Co mogą zrobić rodzice? Rodzice mogą pomóc w ich nastolatków zwalczać negatywne wizerunki ciała, uznając, że gwiazdy nie są standardem, według którego należy zmierzyć się nastolatków. Fad diety są niezdrowe i prawidłowe odżywianie jest ważniejsze niż utrata masy ciała. Jeśli rodzice zachęcają i przyjmuję nastolatków na drodze wyglądają teraz, to może przejść długą drogę w tworzeniu pozytywnego obrazu siebie, które będą trwać przez całe życie.

,

Jak rozszyfrować teen sex Slang

Nastolatki nie tylko zmienić fizycznie. Musisz umieścić dodatkową uwagę do ich zmiany społecznej. Ścisłą kontrolę i świadomość ich zachowania i działania są istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju.

Nastolatki mogą zaprezentować się inaczej. Ubierają się w sposób, który jest czasem niewytłumaczalne. Ponadto, mogą one być tajemniczy. Mogą to zrobić, wykorzystując sposoby komunikacji, które są unikalne dla swojej grupy. Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc w rozszyfrowaniu slang używany przez nastolatka, zwłaszcza, jeśli chodzi o seks.

1. Obserwować, jak swoje rozmowy dzieci. Na przybycie dojrzewania swojego dziecka będą narażone na różnych obszarach, które nie mają kontroli. Nawet jeśli masz pewność, że youâ € ™ re dziecko uczęszcza do szkoły codziennie nie można nadzorować wszystkie swoje działania i ludzi zdecyduje się być. Należy przyzwyczaić się do obserwacji, czy są zmiany w sposobie twoje dziecko rozmów. W ten sposób będziesz mieć pomysł co do stopnia wpływu rówieśników ma na nim zwłaszcza w sposób poinformował i współdziała, gdy jesteś w okolicy.

2. Wyciągnij rękę. Jeśli masz ochotę coś thereâ € ™ s złego z okazji dziecko jest działającą bardziej o tym, jak mówi przez telefon lub czat w czasie swojej obecności to musisz działać szybko. Dobry rodzic i dziecko rozmowa jest gładka sposobem uniknięcia konfliktu z układania. Powiedz dziecku, że nie powinien być używany tajne kody, że nie można zrozumieć. To może być trudne na początku, ale metoda musi wytrwać dla dobra dziecka.

3. Wpisz swój świat. Jeśli twoje wysiłki w komunikacji z dzieckiem nie stanowią coś dobrego to ita € ™ s czas, aby zapoznać się ze wspólnym żargonu nastolatków, zwłaszcza związane z czynności seksualnych.

 • Uważaj, jak seks oralny nie jest uważany za rzeczywistego seksu w niektórych standardów nastolatków. Jeśli usłyszysz szepty dzieci lub wspomnieć â € ~outercourseâ € ™ przejmuj się i szukać najlepszego możliwego środka.
 • Twoje dziecko nie jest głodny, kiedy wyrywa â € ~tossing Salada € ™ a to oznacza seksu analnego.
 • Bądź zmęczony swoją childâ € ™ s zamiarem przejścia do â € ~rainbow partyâ € ™. Stało się często przedsięwzięciem dla obecnego pokolenia młodzieży. Każda dziewczyna ma swój wyznaczony obecny kolor szminki. Â € ~rainbow WYNIKa € ™ jest tworzona przez każdego girlâ € ™ s wysiłku, aby umieścić jej usta wokół penisa chłopców w partii.
 • Nie wolno dopuścić cenne dziewczynka zostać stworzony w â € ~dirtyâ € ™. To tylko oznacza, że ​​zawarł choroby przenoszone drogą płciową.
 • â € ~High fiveâ € ™ nie jest porywający termin dla nastolatek sex slangu. Oznacza to, że osoba, oznaczone jest nosicielem wirusa HIV.
 • Obecnie â € ~Hooveringâ € ™ jest używany przez nastolatków, aby rozwiązać problem stworzony przez płeć niebezpieczny. To ich odpowiedź na uniknięcie odpowiedzialności niechcianej ciąży. Tak, odkurzanie jest jak obecna partia nastolatków nazywa aborcję.

4. Uważaj na niewłaściwych skrótów. Nastolatki wykorzystują niezwykłe skróty w tekście i porozmawiać. Oto niektóre z moszczu-wie.

 • NIFOC: nago przed komputerem
 • LHOS: Leta € ™ s seks w Internecie
 • IWSN: Chcę seksu teraz

Istnieją strony internetowe i oprogramowanie monitorujące, które może złagodzić swoje zadanie, aby zrozumieć swoje Teena € ™ s żargon. Użyj je dobrze chronić dziecko, zarówno od oportunistów i siebie.

Teen Bedroom Zegar Radia

Teen Bedroom Zegar Radia


Nastolatek radio z budzikiem sypialni są idealne dla 13 do 19 lat w swoim domu. Nie tylko może obudzić nastolatka do swojej ulubionej muzyki, ale gdy zegar nie jest wykorzystywany jako alarm, służy podwójnemu celowi działa jak radio, aby posłuchać dzisiejszej górę muzyki.

Rodzaje Radia nastolatków Sypialnia Clock

Istnieje wiele opcji dla nastolatków zegary do sypialni, które również wyposażone są w radio. Będziemy chcieli, aby upewnić się znaleźć taki, który będzie miłość nastolatek. Oto kilka pomysłów:

Tradycyjny radiobudzik

Radio z budzikiem są od wielu lat. Wypróbowanych i prawdziwe konstrukcja pokrętła na boku, który wybiera kanały i prosty przycisk, który ustawia alarm działa tak samo dobrze, jak to miało miejsce dziś 20 lat temu. Z wielu rocznika patrzy w stylu, radiobudzik, który przypomina coś z lat 80. może być dokładnie to, co twój nastolatek będzie miłość.

iPod Dock Clock

Jeśli już wokół wielu nastolatków, prawdopodobnie jesteś świadom, że prawie wszystkie nosić iPoda lub innego odtwarzacza MP3. Muzyka wydaje się być integralną częścią dnia nastolatka. Czy jest lepszy sposób, aby umożliwić jej słuchać jej muzyki i za jej iPod w tym samym czasie, niż zegar dok combo? Te stacje dokujące mogą być proste lub złożone. Niektórzy po prostu naładować iPoda i pozwalają nastolatek słuchać muzyki przez głośniki, a inne oferują funkcję zegara, alarmu i możliwość odtwarzania radia AM i FM. Prawdopodobnie nie jest to dobry pomysł dla nastolatek słuchać muzyki podczas snu, czy alarm jest mało prawdopodobne, aby go obudzić. Zamiast zachęcić nastolatka do włącz muzykę się przed snem, aby mógł czerpać korzyści z jego budzik radio / odtwarzacz MP3.

Unikalne Zegar Radia

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowy? Oto niezwykłe zegary, które są wielkie dzieła rozmowy, ale także funkcjonalne alarmy i radia. Jeśli chodzi o unikatowy nastolatek, znalezienie rozwiązania zegar który jest niezwykłe może być tylko to, czego potrzebuje.

 • Pamięć alarmu Ball i radio: płaska z tym radiem zegar działa jak przycisk stacji. Wstępnie Program do dziewiątej rano i dziewięciu stacji FM. Małe namagnesowane Piłka osiądzie i wybrać stację. Rzuć piłkę do nowego miejsca i zmiany stacji. Działa na baterie lub energii elektrycznej.
 • Projekcja budzik Radio: Ten zegar projektów czas cyfrowo na ścianie lub suficie. Zegar odgrywa również AM i FM radio. Wyposażony jest w przycisk drzemki dziewięć minut. Wybierz obudzić albo radia lub brzęczyka. Oferuje również funkcję uśpienia, dzięki czemu można słuchać muzyki przed zaśnięciem, ale nie zostawiaj go na całą noc.
 • Online Radiobudzik: Dzisiejsza młodzież jest zdecydowanie technologia zrozumiały. Wykorzystując darmowe radio z budzikiem online, może być idealnym rozwiązaniem dla Twojej internetowej bystry nastolatek. Zegar jest bardzo prosta, co pozwala na ustawienie czasu budzenia i wybrać gatunek muzyki. Wybierz z gatunków takich jak rock alternatywny, lat 80, kraju czy rap.

Dlaczego zakupy Alarm Clock Radio dla nastolatków

Prawie wszystkie nastolatki lubią spać w. Być może jest to dodatkowy stres w szkole, zbyt wiele zajęć, aktywne życie społeczne lub po prostu wiele zmian organizm dorastającego idzie przez, ale wielu nastolatków mają ciężki czas budzi się, nawet z alarmem Zegar. Nastolatek radio z budzikiem sypialnia może być miłą odmianą od blaring syreny tradycyjnego budzika dzwon. Tak długo, jak nastolatek nie zawiera piosenki w jej śnie i zachować prawo na spanie, jest to doskonałe rozwiązanie do problemu wiekowej.

Fakty na temat zakazów Teen

Fakty na temat zakazów Teen

Przed podjęciem decyzji, co jest dla nastolatek i swojej społeczności, spojrzeć na fakty na temat zakazów nastolatków. To jest często tematem dyskusji wśród nastolatków i ich rodziców. Wiele osób obsługują nakładające godzinę policyjną dla nastolatków, wierząc, że doprowadzi to do zmniejszenia przestępczości nieletnich i wiktymizacji. Inni uważają, że jest to naruszenie praw obywatelskich nastolatków nałożyć godziny policyjnej.

Pierwszeństwo prawna

Wiele spraw sądowych zostały podjęte w kwestii zakazów nastolatków z różnym wynikiem.

Bykofsky v. Borough of Middletown

W 1975 roku, pierwszy przypadek podjęcia problemu młodocianych spraw sądowych, Bykofsky v. Borough of Middletown, pojawił się przed sądem. Rodzice twierdzili, że godzina policyjna w Middletown, Pensylwania naruszone pierwsze i XIV praw poprawka. Sąd zdecydował, że zachowanie bezpieczeństwa nastolatków przeważają naruszenie wolności.

Qutb v. Strauss

Qutb v. Strauss oznaczone jedną z pierwszych spraw sądowych do czynienia z kwestią nieletnich zakazów. W 1991 roku, kilka rodzice poprosił o tymczasowy zakaz zbliżania się wobec nieletnich policyjnej rozporządzenia w Dallas, która nie pozwalała młodzieży poniżej 18 roku życia, aby być w miejscach publicznych od 11 pm do 6 rano po mieście dokonał kilku zmian w specyfice Rozporządzenie, sąd podtrzymał go.

Hodgkina v. Peterson

W 1999 roku, trzech nastolatków zostało aresztowanych za naruszenie godziny policyjnej w Indianapolis. Jeden z rodziców nastolatka złożyła pozew, twierdząc, że godzina policyjna naruszone pierwsze prawa nowelizacji nieletnich. W nieziarniczego v. Peterson, sąd zniósł godziny policyjnej i ustawić ograniczenia dla wszystkich ustaw godziny policyjnej, które będą wprowadzone w stanie Indiana.

Ramos w. Miasto Vernon

W 2003 roku, ACLU chwalił korty do obracania nieletnich godziny policyjnej rozporządzenie w Vernon, w stanie Connecticut. Rozporządzenie zakazane młodzieży poniżej 18 lat z wychodzeniem po 11 wieczorem w nocy szkoły, północ w weekendy, w celu ograniczenia przestępczości w mieście. Powodowie w przypadku Ramos v. Miasto Vernon argumentowały, że rozporządzenie narusza pierwszy, czwarty i czternasty prawa nowelizacji nieletnich.

Badania dotyczące zakazów

Miasto Burmistrzowie Fundacja

Według miasta burmistrzów Fundacji, w 2009 roku ponad 500 miastach USA miał godzinę policyjną w miejscu, ale niewiele wiadomo o skuteczności zakazów. Fundacja nie nakreślić cechy jednego skutecznego programu policyjnej w Minneapolis, Minnesota, co w połączeniu z mentoringu karnych konsekwencji, dla dorosłych wzorców i silniejsze linie komunikacji między wszystkimi zaangażowanymi stronami.

Amerykańska Akademia Nauk Politycznych i Społecznych

Skuteczność Nieletnich godzinę policyjną w Zapobiegania Przestępczości, badaniu zakończone Kenneth Adams Amerykańskiej Akademii Nauk Politycznych i Społecznych, pokazał, że jest więcej do skutecznej walki z przestępczością nieletnich, niż tylko zatrzymanie dzieci i rafinowania i ich rodziców. Zaangażowanie społeczne jest kluczem do rozwiązania tego problemu. Badanie twierdził, że godzina policyjna będzie działać tylko jako narzędzie do identyfikacji problemu; prawa i ścigania nie są tylko rozwiązania.

Zachodnia Kryminologia recenzję

Analiza curfew wykonywaniu i przestępczości nieletnich w Kalifornii, 1999 badania, które pojawiły się w zachodniej Kryminologii Review, podsumowuje: "Na podstawie aktualnych danych, strategii zwalczania przestępczości założonej wyłącznie interwencji organów ścigania ma niewielki wpływ, co sugeruje, że rozwiązania są bardziej złożone i wielopłaszczyznowe. " Jednak, burmistrzowie badani w ramach badania twierdził, że zakazów nie ograniczania przestępczości w ich citities, nawet wtedy, gdy badania nie obsługuje.

Konferencja Burmistrzów USA

US Konferencja Burmistrzów ankietowanych w 347 miastach burmistrzowie z zakazów i okazało się, że 88 procent z miast stwierdzili, że godzina policyjna przedstawili swoje ulice bezpieczniejsze dla mieszkańców. Podczas gdy tylko 72 z 347 miast miał dzienne godzinę policyjną, 100 procent z tych miast wykazały spadek wagary i przestępstw w ciągu dnia. Problemy związane z gang spadł również w miastach zakazów; 83 procent cytowane spadek aktywności gangów.

Materiały O zakazów nastolatków

Istnieje ogromna ilość informacji w Internecie w sprawie emisji nastoletnich ustaw godziny policyjnej. Możesz chcieć badania obu stron kwestii przed głosowaniem nad ustawą policyjnej lub przed argumentują swoje stanowisko na kolejnym posiedzeniu rady miasta.

 • Młodzież Popularyzacja oferuje działalność na godziny policyjnej dla nauczycieli i rodziców, aby użyć do otwarcia dyskusji z młodzieżą.
 • Krajowe Stowarzyszenie Praw Młodzieży posiada zbiór studiów na nastoletnich zakazów na pobranie i recenzji.
 • Debaty Juggle.com i iDebate dotyczące zakazów wyposażone fakty i opinie z różnych autorów.
 • Książka Czy Nastolatek zakazów skuteczne? przez Roman Espejo stanowi przegląd kwestii.

Formowanie opinię w sprawie zakazów

Ponieważ badania zakazów jest w dużej mierze niejednoznaczny, należy utworzyć własną opinię na temat zakazów. Formowanie tej opinii będzie obejmować ważenie, czy bezpieczeństwo i niższe wskaźniki przestępczości, że zwolennicy zakazów promować przewyższają naruszenia praw konstytucyjnych, że ci, wobec zakazów starają się bronić.

Gay Teens

Gay Teens


Dla gejów nastolatków, wspólne młodzieży problemy montażu i poszukiwaniu miłości może przybierać zupełnie nowego znaczenia.

Częste problemy dla nastoletnich homoseksualistów

Coming Out

Wychodząc, lub otwarcie deklaruje jesteś gejem, do rodziny i przyjaciół może być poważna decyzja dla każdego, ale może to być szczególnie trudne dla nastolatków. Może to być kuszące, aby nic nie mówić i udawać, że "normalne", prosząc dziewczynę na bal lub działając zainteresowani gdy znajomi mówią o gorących facetów. Jednak jest to niezdrowe nieustannie ukrywają swoje prawdziwe ja od wszystkich wokół. To jest niebezpieczne dla zdrowia psychicznego, a to może również objawiać się jako choroby fizyczne, takie jak bóle głowy.

Społeczeństwo

W ciągu ostatnich kilku lat, społeczeństwo staje się coraz bardziej otwarte na homoseksualizm, co wiele osób, aby czuć się bardziej komfortowo o coming out. Jednak, mimo zwiększonej obecności mediów gejowskich postaci, wydarzeń dumy i kampanii dla zwiększonych praw obywatelskich, nastolatki nadal spotykają się z uprzedzeniami i skrajnej wrogości. Na każdym uniwersytecie zatwierdzającego krajowych korzyści partnerskich, nie stan głosowania zdefiniować małżeństwo jako związek między mężczyzną i kobietą. Nastolatki mogą mieć nadzieję, że w każdym pozytywny krok, a nawet wziąć udział w walce o samych więcej praw.

Członkowie rodziny

Członkowie rodziny mogą mieć problem z homoseksualizmem z moralnego i religijnego punktu widzenia. Może to być szczególnie trudne do zmiany takie głęboko odczuwalne przekonań. Niektórzy rodzice zobaczyć ich dziecko przyjeżdża w kategoriach tego, co oni myślą, że straciliśmy. Matka może narzekać na potencjalną utratę wnuków lub ojciec mogą żałować, że nie jest w stanie chodzić córkę do ołtarza na jej ślub. Jednak po pierwszych reakcjach rozczarowania lub porażenia prądem, większość członków rodziny zaakceptować swoje gejów dzieci, rodzeństwo, lub kuzynów z otwartymi ramionami.

Przyjaciele

Nastolatki mogą czuć się nieswojo wokół znajomego, który niedawno przyznał się do bycia gejem. Mogą się martwić, że ich przyjaciel będzie przyciągać do nich, lub jeśli są one szczególnie niebezpieczne, mogą martwić się, że inni będą myśleć, że jesteś gejem, też. Jednak prawdziwi przyjaciele pozostanie po twojej stronie. Bądź otwarty na dyskusję, a nie obronną o uczciwych pytań.

Obraźliwy język

To może być zbyt powszechny dla młodzieży, aby powiedzieć: "To jest gejem", gdy coś się nie podoba. Nastolatki chłopcy, starając się utrzymać wizerunek macho, może zadzwonić do przyjaciela geja, jeśli robi coś postrzegane jako kobiece. Słowo gej nie powinien być stosowany jako obrazę lub jako synonim głupi. Nie bój się powiedzieć coś, gdy świadkami kogoś używając słowa w ten sposób. Jeśli język obraźliwe jest używany w sposób zastraszania wobec Ciebie, zgłoś ją do urzędników szkolnych.

Przydatne zasoby

Następujące zasoby mogą pomóc nastoletnich homoseksualistów znaleźć wsparcie i zachętę. Mogą one również pomóc przyjaciele i członkowie rodziny lepsze zrozumienie homoseksualnych nastolatków w ich życiu.

 • Fikcja gościnnie znaki gejów może pomóc młodzieży pogodzić się z własną seksualnością lub po prostu zapewnić przyjemny odczytu gościnnie znaki mogą one dotyczą i zagadnień ważnych dla nich. Kilka popularne wybory to Annie on My Mind przez Nancy Garden, Boy Meets Boy David Levithan i Rainbow Alex Sanchez Chłopaki.
 • Rodzice, Rodziny i Przyjaciół gejów i lesbijek jest sieć wsparcia, które jest również zaangażowany w działania na rzecz praw gejów, edukacji seksualnej i związanych z nimi kwestii.
 • Fajne strony Dla Queer młodzieży jest osobista strona wypełniona odpowiednimi linkami. Strona jest zorganizowana wokół wspólnych pytania jak "Czy mogę wyjść?" i "Jak mam to zrobić?" i rozwija się z problematyką tożsamości do praktycznych spraw życia jako gej nastolatka. Jest nawet notatki przeznaczone dla rodziców, którzy przybyli po drugiej stronie w liście ich dziecka zakładek i ostatnio odwiedzonych witryn.
 • Zwolennicy Młodzieży, grupa koncentruje się na kwestiach seksualności nastolatków również użyteczną stronę linki. Lista obejmuje organizacje wspierające, zasoby online, numery alarmowe, książki i filmy.
 • Adwokat, wiadomością witryna LGBT koncentruje zawiera listę linków do młodzieży, a publikacja jako całość może pomóc nastoletnich homoseksualistów pozostać w kontakcie z większych problemów społecznych i LGBT LGBT.
 • Coraz więcej szkół stworzyły sojusze gejów-proste. Te organizacje studenckie służą jako sieć wsparcia dla gejów studentów, a jednocześnie otwarcie dialogu między gejów i prostych nastolatków. Grupy te mogą po prostu służyć cel społeczny lub mogą pracować w celu podniesienia świadomości na temat kwestii gejów, takich jak Pride Week obchodząc.

Porady ekspertów dla Teen Bedroom Projektowanie

Porady ekspertów dla Teen Bedroom Projektowanie


Równoważenie modnych wzorów, że nastolatki chcą w ich sypialni z co działa dla mamy i taty może wydawać się niemożliwe. Jednakże, istnieje kilka sposobów, aby znaleźć wspólny grunt i aby wszyscy byli szczęśliwi.

Kimberly M. Stone, właściciel firmy projektowania wnętrz Adore wystroju i autor FabJob Przewodnik Zostań wyjadacz domu lub Redesigner, hojnie oferowane podzielić się z jej porad dla projektu nastolatek sypialnia z czytelników Zakład Logiki Stosowanej Wnętrz.

Projektowanie dla funkcji

Co najważniejsze, pokój musi być funkcjonalne, aby była ona użyteczna. Nastolatki potrzebują miejsce do pracy, wygodne miejsce do odpoczynku w nocy, i mnóstwo opcji składowania. "Zainwestuj w niektórych mebli, który ma wyczucie dla dorosłych, więc, że nastolatek nie wyrośnie dekoracja pokoju za kilka lat", powiedziała. "To może być nawet meble coś biorą się z nimi później na studia lub ich pierwszego mieszkania."

Myśląc o pamięci, spróbuj obejmują zarówno otwarte, jak i zamknięte schowki w pokoju Twojego nastolatka. Jednostka regał, przechowywania pod łóżkiem, szelfowe, a pojemniki lub kosze to dobre rozwiązanie dla zawierający najbardziej nastoletnie rzeczy.

Tworzenie przestrzeni z osobowością

Porady ekspertów dla Teen Bedroom Projektowanie

Nastoletni Sypialnia Aranżacje

Schematy kolorów wydają się być jednym z najbardziej popularnych punktów spornych między nastolatków i ich rodziców. Nastolatki często chcesz malować ich pokoje jasne i wyraziste kolory, podczas gdy ich rodzice wolą bardziej stonowane palety. Pani mówi Stone najlepszym sposobem na to jest do kompromisu. "Jeśli nastolatek ma określonego koloru na uwadze, powiedzmy, gorący różowy, rozważyć pozostawienie ścian neutralny i używać gorący różowy w łóżku i okien zabiegów," powiedziała. "W ten sposób, nastolatek dostaje kolor kocha, ale może być łatwo zmieniona później."

Akcesoria są również dobre miejsce, aby dodać kolor i osobowość do pokoju. "Jeśli zdecydujesz się zachować ogólny ściany i podłogi neutralne, dodać trochę pop w mniejszych sposobów, jak kapryśny oprawy światła lub lampy," powiedziała. "Albo, spróbuj tym funky dywan wykonany z imitacji futra lub Flokati w jasnym kolorze. Włóż modne przedmioty, które będą łatwo zmienić później, ale pomoże pokazać osobowość twojego nastolatka."

Plakaty i pamiątki

Kiedy byłeś nastolatkiem, prawdopodobnie urządzony pokój z ulubionych plakatów śpiewaków i gwiazdy filmowe i kilka zdjęć znajomych ze szkoły. Jeśli są plakaty nastolatek chce powiesić, edytować grupowania się do kilku, które ona naprawdę kocha, a następnie umieścić je w tanich ramkach plakatowych. "To wygląda o wiele lepiej niż pokój otynkowany z plakatów i wcisnąć szpilki," Pani powiedział Stone. "Ponadto, dodać ramce corkboard lub tablicy magnetycznej, która ograniczy pokazy zdjęć na jednym obszarze."

Kompromis jest kluczem

Nastolatki zaczynają rozwijać własne poczucie stylu, co oznacza, że ​​mogą mieć zdecydowane poglądy, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Jednakże, jeśli jesteś skłonny do kompromisu, masz pewność, aby znaleźć rozwiązanie, które zarówno z was może być zadowolony.