grsail.com

chicago wieczor panienski

Art Institute of Chicago

Art Institute of Chicago
Poza Instytutu Sztuki w Chicago

Art Institute of Chicago, znajduje się w samym sercu Chicago, jest jednym z amerykańskich muzeów największe sztuki. Założona w 1879 roku, Instytut jest częścią muzeum i części szkoły, szkolenia niektóre z najwybitniejszych artystów 20. wieku. Kolekcja muzeum obejmuje 5000 roku i niemal wszystkie kontynenty. Instytut Sztuki jest szczególnie znany ze swoich dużych kolekcji impresjonistów i post-impresjonistów.

Historia

Art Institute of Chicago został stworzony w 1879 roku, powstaje z popiołów wielkiego pożaru w 1871 roku muzeum szybko przerósł swoje czwarte i przeniósł się do swojej obecnej lokalizacji na South Michigan Avenue w 1893 roku Instytutu Sztuki był szczęśliwy, że miał wiele hojnych dobroczyńców na przestrzeni lat. Są to dar 52 impresjonistów z pani Bertha Honore Palmer w 1924 roku, i dzieło "Niedzielne popołudnie na la Wielkiego Jatte" przez Seurat - który został przekazany do muzeum w ramach kolekcji Helen Birch Bartlett.

Dziś kolekcja Instytutu Sztuki w Chicago obejmuje obrazy, fotografie, rzeźby, rysunki, sztuki dekoracyjne i sztuki architektonicznej, obejmujących 5000 roku i dotyka wszystkich kontynentach. W 2006 roku Instytut Sztuki ogłosił projekt 350000000 ekspansji, być zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzany architekt Renzo Piano, a być ukończona w 2009 roku.

Kolekcja

Art Institute of Chicago słynie z wielkich impresjonistów i postimpresjonistyczne kolekcji, która obejmuje 30 płócien Moneta. Ponadto muzeum znajduje się wiele łatwo rozpoznawalne obrazy. Najważniejszym z nich jest Seurat w "Niedzielne popołudnie na La Grande Jatte". Inne ważne obrazy to "Ćmy" autorstwa Edwarda Hoppera i "American Gothic" przez Instytut Sztuki absolwentów Grant Wood. Muzeum również domy uratowała Chicago elementy architektoniczne, takie jak ponownie zmontowany piętrze Chicago Stock Exchange, zaprojektowany przez Louisa Sullivana w 1894 roku.

Szkoła

Szkoła Instytutu Sztuki jest akredytowana szkoła sztuk wizualnych i pokrewnych. Szkoła zajmuje pięć budynków w pobliżu muzeum, jak również kilka innych miejsc w aglomeracji chicagowskiej.

Wybitne studenci Instytutu Sztuki to Thomas Hart Benton, Walt Disney, Edward Gorey, projektant mody Halston, Georgia O'Keefe, Claes Oldenburg, a Grant Wood.

Wizyta w Art Institute of Chicago

Instytut Sztuki czynna jest codziennie w roku, z wyjątkiem Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Muzeum jest czynne od poniedziałku do środy od 10:30 do godzina siedemnasta, czwartek od 10:30 do godzina dwudziesta, piątek od 10:30 do godzina siedemnasta, a w soboty i niedziele w godzinach od 10 do 5pm.

Wstęp $ 12 dla dorosłych i 7 dolarów za dzieci, studentów i seniorów w wieku 65 i więcej lat. Dzieci do lat 12 i członkowie muzeum są zwolnione. Wstęp jest wolny dla wszystkich w czwartki od 5pm do godzina dwudziesta.

Udogodnienia w muzeum obejmują dwie restauracje: samoobsługowych Café oraz pełną obsługę restauracja w ogrodzie, która oferuje specjały i wina; Kontrola płaszcz; i rozległe sklep muzealny.

Liczba autobusów Chicago i podwyższone pociągi miejsce bezpośrednio przed wejściem do muzeum. Chociaż Instytut Sztuki nie ma własny parking, te jazdy może zwykle znaleźć parking w jednym z wielu parkingów w promieniu dwóch przecznic od muzeum.

Informacje kontaktowe

Chicago Art Institute
111 South Michigan Avenue
Chicago, IL 60603-6404
312 443-3600

Zwiedzanie Field Museum w Chicago

Zwiedzanie Field Museum w Chicago
Muzeum Historii Naturalnej w Chicago

Muzeum Historii Naturalnej w Chicago, położone wzdłuż Chicago Lake Shore Drive na brzegu jeziora Michigan, jest skarbnicą archeologiczne, okazy zoologiczne i botaniczne, i eksponatów dotyczących geologii i metody naukowej i odkrycia. Field Museum, otwarte w 1893 roku, jest jednym z najbardziej kompleksowych na świecie muzeów historii naturalnej.

Historia

Field Museum jest nazwany pierwszego fundatora muzeum, Chicago detalisty feldmarszałka. Założona do domu zgromadzonych artefaktów na wystawie w 1893 Wystawy Światowej, Muzeum szybko przerósł swoje pierwsze kwartały i przeniósł się na swoje obecne miejsce w 1921. Dzisiaj, muzeum, z przyległym Adler Planetarium i John G. Shedd Aquarium, jest jednym z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta.

Field Museum została przedstawiona w kilku filmach, w tym filmie 1997, "Relic" i filmu 1996 "Duch i Mrok".

Wystawy stałe

Stałych eksponatów tej dziedzinie Muzeum są podzielone na cztery główne sekcje: antropologii, zoologii, botaniki i geologii. Najpopularniejsze eksponatem jest "Sue", najstarszy i najbardziej kompletny szkielet Tyrannosaurus Rex wiadomo, że w istnieniu. Szkielet dinozaura (na zdjęciu po prawej) jest 42 "długości i 13" wysoki. Czaszki zbyt ciężki, aby być przyłączona do pozostałej części jej ramie jest umieszczone na górnym piętrze.

Inne ważne muzeum to jej duży zbiór wypychania; obszerna wystawa antropologii; Grainger Sala Gems, z dużym oknem i jade kolekcji Louis Comfort Tiffany; i "Underground Przygoda", który "kurczy" odwiedzających do wielkości grosza, aby mogły poznać świat z oczu owada.

Muzeum znajduje się także dużą bibliotekę badawczą, z ponad 250 tysięcy woluminów.

Zwiedzanie Field Museum w Chicago
Sue, największego na świecie Tyrannosaurus Rex

Eksponaty tymczasowe

Oprócz bogatej kolekcji stałej, Field Museum organizuje regularne harmonogram wystaw czasowych. Ostatnie pokazy obejmowały "Tutanchamon: Złoty wiek faraonów", "Śmieci do Treasure: Salvage z Wielkiej Chicago Fire" i "Owady: 105 Years of Zbieranie". Niektóre specjalne eksponatów nosić dodatkowej opłaty wstępu.

Zwiedzanie Field Museum

Field Museum jest centralnie położony, wzdłuż brzegu jeziora Michigan w Chicago Lake Shore Drive, i łatwo dostępny ze wszystkich części miasta. Muzeum jest otwarte codziennie, oczekują na Boże Narodzenie, w godzinach od 9 do 5pm, z ostatniego przyjęcia w 4pm.

Wstęp $ 12 dla dorosłych i $ 7 dla dzieci w wieku od jednego do czterech, studentów i seniorów. Mieszkańcy Chicago otrzyma $ 2 zniżki na wstęp dla dorosłych i 1 dolar zniżki na dziecko / studenta / wyższych przyjęć. Parking dostępny jest na kilka części i okolic muzeum na 15 dolarów. Udogodnienia w Field Museum to McDonalda i do Corner Bakery, a także fascynujący sklep z pamiątkami, zaopatrzony w zabawki, karty, prezenty, i książek.

Pobliskie atrakcje obejmują Soldiers Field, z Chicago Bears; Planetarium Adler; i John G. Shedd Aquarium.

Informacje kontaktowe

Muzeum Historii Naturalnej w Chicago
1400 South Lake Shore Drive
Chicago, IL 60605-2496
Telefon: 312-922-9410

Miejsca do Get Dzieci Testowane na ADHD w Chicago

Miejsca do Get Dzieci Testowane na ADHD w Chicago

Istnieje wiele miejsc, aby uzyskać dzieci testowane na ADHD w Chicago. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć miejsce, które zapewni najlepsze usługi dla Twojego dziecka i Ciebie.

Testowanie ADHD

Co trzeba wiedzieć o testowaniu ADHD? Testowanie na ADHD jest często kontrowersyjne. Są tacy, którzy uważają, że ADHD nie mogą być diagnozowane za pomocą prostego testu, a zamiast wielu spojrzenie na sposoby leczenia poszczególnych objawów. Leczenie nie zawsze oznacza narkotyki, i faktycznie, wiele rodzin znaleźli sukces w różnych technikach rodzicielskich.

Listy kontrolne i wagi są często używane, aby pomóc specjalistów, ponieważ dążą do diagnozowania tych, którzy wykazują objawy ADHD. Te listy kontrolne zazwyczaj obejmują zbieranie informacji o dziecku, od tych, którzy współpracują ze sobą na co dzień, takich jak rodziców, nauczycieli i innych dorosłych. Listy kontrolne i skale bierze się także pod uwagę różne ustawienia, takie jak dom, szkoła, kościół, i terenów rekreacyjnych, i jak dziecko reaguje w każdej z tych sytuacji. W wielu przypadkach, objawy muszą być wystawione w więcej niż jednym ustawieniu, jak w domu i szkole, zanim dziecko zostanie uznane za ewentualnie ADHD. Oceny zazwyczaj składają się z badań lekarskich, wywiadów i testów. Wagi, które są najczęściej wykorzystywane do diagnozowania ADHD, według Amerykańskiej Akademii Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, są następujące:

 • ADD-H: Kompleksowa Nauczyciel Rating Scale (acters.Prosimy)
 • Barkley Home Sytuacje Kwestionariusz (HSQ)
 • Sytuacje Barkley szkolne Kwestionariusz (SSQ))
 • Conners rodziców i nauczycieli Ocena Wagi (patrz poniżej)
 • Parent-Child Behavior Checklist zakończone
 • Nauczyciel Zgłoś Forma (TRF) z listy kontrolnej Zachowanie dzieci

Uzyskiwanie pomocy

Jak szukać miejsc, aby uzyskać dzieci testowane na ADHD w Chicago, należy pamiętać, że można także chcesz, aby Twoje dziecko być medycznie ocenie. Istnieje możliwość, że inne warunki są przyczyną dziecko wykazuje objawy ADHD. To może być neurologiczne lub psychiczne w przyrodzie, a doświadczony lekarz lub psycholog będzie w stanie odróżnić. Podczas poszukiwania renomowanego ośrodka badawczego, należy pamiętać o następujących rzeczach:

 • Placówka powinna posiadać opieką specjalistów, którzy biorą czas komunikowania się z Tobą i Twoim dzieckiem.
 • Profesjonaliści powinny koncentrować się na pomocy Tobie i Twojemu dziecku zrozumieć procedury podczas procesu testowania.
 • Zapytaj o rekomendacje od innych rodziców, doradców zawodowych szkoły i administratorów, terapeutów i lekarzy.
 • Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, aby dowiedzieć się, jakie badania, jeśli w ogóle, zostaną pokryte, a jeśli one preferowane instytucje badawcze, jak również.
 • Poszukaj profesjonalnej certyfikacji i stopni naukowych tych administrowanie badań.
 • Dyskutuj z wyprzedzeniem, jak kompleksowe badania będzie. Jak długo to potrwa? Gdy ty i twoje dziecko wyniki badań? Czy można być w pokoju z dzieckiem?
 • Dowiedz się, co każdy koszty badań. Zapytaj o podziale ceny, kody i opisy każdego testu, który ma być podany i opłaty.

Miejsca do Get Dzieci Testowane na ADHD w Chicago

Ważne jest, aby zrobić własne badania na temat każdego z miejsc wymienionych, zanim podejmiesz decyzję. Miejsca, aby dzieci testowane na ADHD w Chicago obejmują następujące:

 • Associates w Terapii i Dr David Hanson Assessment- jest psychologiem klinicznym, który ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieży i dorosłych oraz w diagnostyce ADHD i może być osiągnięte w (847) 295-6141.
 • Rozwiązania Centrum nauki kognitywne (CSLC) - Ośrodek ten zapewnia szereg usług dla dzieci i dorosłych, w tym ADD / ADHD i oceny mogą być osiągnięte w (773) 755-1775.
 • Nauka Diagnostyka-Ich zespół specjalistów obejmuje psycholog kliniczny, język patologa i niepełnosprawnością specjalistów. Obiekt może być osiągnięte w (312) 266-9412.
 • Twórczy Learning- Ten obiekt oferuje formalne i nieformalne oceny obecnego poziomu akademickiego dziecka i może być osiągnięte w (773) 472-1075.
 • Instytut czynników rozwojowych Institute for Family Development oferuje jeden z niewielu kompleksowych urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych dla ADHD i związanych z tym problemów i może być osiągnięte w (708) 403-3200.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat ADHD, upewnij się, i przeczytaj nasz wywiad z ekspertów ADHD dr Vicki Panaccione.

Mates Pokoju: Nowe Porady Chicago współlokatora

Znalezienie odpowiedniego współlokatora w Chicago

Potrzebujesz nowego współlokatora Chicago? Z populacją 8 milionów ludzi, Chicago oferuje szeroki i trudny wybór, gdy szukasz współlokatora. Jeśli są jasne, o rodzaju współlokatora, którego szukasz, możesz uprościć wyszukiwanie. Przed rozpoczęciem poszukiwania współlokatora w Chicago, upewnij się, że są jasne, na podstawach. Na przykład, czy chcesz mieszkać z palaczem lub niepalący, zwierząt lub bez zwierząt, mężczyzny lub kobiety, itp Ponadto, należy dowiedzieć się, czy potencjał współlokator jest wiarygodne. Większość usług lokalizator lokator zapewnienia kontroli w tle, dzięki czemu można dowiedzieć się, czy nowa współlokatorka ma jakieś szkielety w szafie, które chcesz uniknąć.

Rzeczy do zrobienia w Chicago

Chicago jest doskonałym miejscem dla Ciebie i Twoich współlokatorów, jeśli chcesz, aby dostać się i. W miesiącach letnich, praktycznie nie można uniknąć festiwal uliczny z jedzeniem, muzyką na żywo i sztuki. Jednym z najlepszych festiwali sztuki jest Wokół Coyote gdzie artyści otworzyć swoje studio dla publiczności w art ciężkich sąsiedztwie Bucktown Wicker Park i. Kolejny świetny czas na wycieczce współlokator jest wyjazd na Wrigley Field. Upewnij się, aby usiąść na trybunach, lub "tanich miejsc", jeśli chcesz uzyskać prawdziwe doświadczenie Chicago Cubs. Szczegółowa lista zdarzeń, prosimy odwiedzić: http://www.chicagotraveler.com/chicago-events-calendar.htm

Lubisz się bawić? Chicago lubi imprezy

Jeśli lubisz się bawić, Chicago jest miastem dla Ciebie i Twoich współlokatorów. Dzięki doskonałej systemu transportu publicznego i mnóstwo taksówek, nawet nie trzeba przypisać wyznaczony kierowca. Niektóre z lepszych dzielnic do zwiedzania obejmują; Lincoln Park, Bucktown i Wicker Park. Ponadto, upewnij się trafić kilka blues starego czasu i klubach jazzowych, że Chicago jest znana. Szczegółowa lista zdarzeń, muzyki i życia nocnego, proszę sprawdzić: http://www.chicagonightlife.com/

Okolice Chicago

Chicago jest wielkim miastem dzielnicach z szerokiego wyboru do wyboru. Jeśli ty i twoi współlokatorzy Chicago nie są zaznajomieni z różnych dzielnic, można zrobić kilka badań online. Niektóre z bardziej popularnych wyborów, takich jak Lincoln Park, Wrigleyville, Bucktown i Wicker Park. Zanim wybierzesz mieszkanie lub współlokatora sytuacji, należy spróbować odwiedzić okolicę w ciągu dnia i wieczorem. Poczuć dla kultury, sklepów i osób. Upewnij się, że pasuje do Twojego stylu życia dzielnicy i że każdy jest wygodne. Wiele usług współlokator lokalizator pozwalają przeprowadzić wyszukiwanie okolicy, więc wyszukiwanie może być zawężone po znalezieniu idealnego miasta.

Part Time Jobs: Chicago Oferty pracy Porady

Windy City Aktualizacje

Jednym z pierwszych przystanków w każdym czasie poszukiwania pracy w niepełnym należy czekać na swoich schodach - lokalnej gazecie. Z codziennych wydruków (lub ogłoszeń online), możesz być pewien, że jesteś w czołówce wszelkich możliwości w swojej dziedzinie - i lokalna gazeta jest zawsze jednym z pierwszych miejsc, że pracodawcy szukają pomocy rozmowy. Istnieje kilka wielkich gazety w Chicago, a na całym Illinois. Aby zobaczyć listę gazet w Krainie Lincolna, odwiedź http://www.50states.com/news/illinois.htm drugie miejsce, aby spojrzeć - w Internecie. Istnieją dziesiątki stron internetowych, gotowych do pomocy, i sprawiają, że łatwo można znaleźć swój kolejny wielki Chicago możliwość pracy!

Poważne Sieci

Praca w Ameryce Banku, obsługa Departamentu Pracy USA, jest doskonałym źródłem do znalezienia kolejnej pracy w Chicago, Illinois i wielkopolskie. Materiały szkoleniowe, przygotowanie CV i możliwości wyszukiwania pracy to tylko niektóre z rzeczy dostępnych dla Ciebie za pośrednictwem tej znakomitej, bezpłatnej usługi. Aby skontaktować się z zadań Banku Illinois i dowiedzieć się więcej o pracy w całym stanie, należy zadzwonić pod numer 1-877-US2JOBS lub odwiedź www.ajb.org/il.

Umieścić swoje pieniądze podatkowe do pracy dla Ciebie

Stan Illinois zgromadził na stronie internetowej, które pomogą Ci znaleźć nową pracę: http://www.illinois.gov/jobs/. Jest to pierwsze miejsce w Chicago i Illinois miejscami pracodawcy przychodzą znaleźć wykwalifikowanych osób poszukujących pracy i osób poszukujących pracy, gdzie przychodzą na znalezienie pracy w stanie Illinois. Strona zawiera także szybki dostęp do innych usług związanych z pracą i informacji, takich jak: ofert pracy z agencji państwowych, uczelni wyższych i samorządów lokalnych na całym Illinois; informacje na temat najbliższego Job Training Center Illinois; i dostęp do federalnych portali miejsc pracy. Ponadto znajdziesz Illinois Skills meczu - gdzie można szybko odpowiadają wymaganiom pracy i umiejętności do tysięcy ofert pracy w Illinois i okolicznych państw. Jest łatwy w użyciu i to za darmo!

Szukaj pracy w Krainie Lincolna

Znalezienie pracy w Chicago i całym stanie Illinois może być łatwe, z pomocą kilku zasobów lokalnych i krajowych. Po pierwsze, należy zbadać nowe miasto, sprawdzanie lokalnych gazet i czasopism niszowych, agencje zatrudnienia i targi pracy. Wszystkie te zasoby są dostępne, aby pomóc! Agencje zatrudnienia, w szczególności, chcą pracować, aby znaleźć nową pracę w Chicago, więc dlaczego nie pozwolić im? Znajdź taki, który specjalizuje się w tego rodzaju pracy, że chcesz zrobić i zobaczyć, czy nie mogą pomóc znaleźć nową wielką Chicago możliwość pracy!

Big pracy na Kampusie

W całym stanie Illinois, uczelnie szukają pracowników w pełnym i niepełnym czasie, aby pomóc im pracowników i wspierać ich działania - wszystkie są z niecierpliwością na Ciebie! Możesz znaleźć listę szkół z Chicago do Southern Illinois online w http://www.50states.com/college/illinois.htm, a stamtąd można łatwo uzyskać dostęp do "możliwości zatrudnienia" na swoich stronach internetowych. Poza tym, że instytucje szkolnictwa wyższego, uczelnie są świetne miejsca do znalezienia w niepełnym wymiarze czasu i miejsca pracy godzinowe. Sprawdzić jeden w swoim mieście i zobaczyć, jakie rodzaje Chicago i Illinois pracy mają dostępne. Może po prostu znaleźć taki, który chcesz dać A +.

Jak porównać Chicago Hotele

Chicago jest fantastycznym miejscem do odwiedzenia. Ale pokoje mogą być czasami nieco drogie. Oto kilka wskazówek, które pomogą porównać i zapisać przy rezerwacji twojego następny hotel w Chicago.

Krok 1

Surf do www.kayak.com. Jeśli masz dostęp do internetu, to najprostszy sposób, aby porównać hotele Chicago jest użycie narzędzia porównawcze Kayak.com. W pasku adresu przeglądarki wpisz w http://www.kayak.com/ lub kliknij na podany link. Wybierz 'opcji menu i wpisz â € ~Chicago "Â € ~Hotels w nazwie miasta. Wpisz swoje daty podróży, liczbę gości trzeba wstawić i liczby pokoi wymagają. Następnie kliknij na przycisku oferty € ~Find hoteli.

Krok 2

Zmień wyszukiwanie. Po kliknięciu na przycisk â € ~Find oferty hotelu ', zostaniesz przeniesiony na stronę z listą wszystkich hoteli, które spełniają kryteria wyszukiwania. Możesz sortować według popularności, ceny, nazwy i rankingu przez kliknięcie przycisku w € ~Sort przez "u góry kolumny. Ale prawdopodobnie okaże się, że są po prostu zbyt wiele hoteli w Chicago do porównania w tym momencie. Weź kilka sekund, aby zmienić kryteria wyszukiwania po lewej stronie strony. Pozwoli to skupić się na najlepszych hoteli dla Ciebie. Wybierz preferowany odległość od centrum miasta, lub kliknij na menu rozwijanego, aby wybrać preferowany odstępu od innych głównych Chicago zabytków. Można nawet włączyć specjalny adres jeśli twój nie pojawia się na liście.

Następnie przesuń cen strzałkę aby wskazać preferowany budżet hotelach w Chicago. Zauważ, że możesz także zmienić kryteria wyszukiwania, aby zawierać dowolną liczbę gwiazdek w rankingu hotelu, od 2 do 5. Wybierz swój ulubiony łańcuch hotelu, jeśli masz, kliknij udogodnienia chcesz mieć, a potem patrzeć, jak strona nieustannie odświeża się zawierać tylko hotele spełniające swoje wybrane kryteria. Jeśli uważasz, że jesteś w lewo z kilku opcji, które spełniają Twoje potrzeby, wrócić i zmodyfikować swoje wyszukiwanie ponownie, aby umożliwić większej liczby miejsc pojawiają. Czasami hotele są dostępne, które nie spełniają wszystkich swoich pragnień, ale nadal spełniają wszystkie Twoje potrzeby.

Krok 3

Porównaj hotele. Po wygenerowaniu sporego listę Korzystając z tej strony, należy rozpocząć porównanie opcji hotelowe masz dostępne w Chicago. Każdy hotel będzie wyświetlany w oddzielnym oknie, z ceną za podstawowy pokój wymienionych pogrubione po lewej stronie. Porównaj user każdego hotelu w Chicago, aby uzyskać dobry pomysł na to, co inni podróżujący pomyślał o zakwaterowanie. Opinie użytkowników są dostępne, aby pomóc Ci w tym. Na dole każdej skrzynki hotelu, można także zauważyć małe zielone ikony. Wynika z nich, którego udogodnienia są dostępne na lub w pobliżu hoteli jesteś porównujących. Nie będzie obraz pokazano w każdym hotelu, jak również, ale nie pozwól, obraz podjąć decyzję dla Ciebie. Porównaj ceny, wyposażenie, lokalizacja i użytkowników ratingi wszystkich hoteli w Chicago w liście w celu osiągnięcia najlepszej opcji hotelu Chicago za Ciebie.

Jak znaleźć Szkoły Beauty w Chicago

Podobnie jak wyboru dowolnego instytucji edukacyjnej, wybierając między jednym z wielu szkół kosmetycznych w Chicago powinno zawierać myśląc o tym, co najbardziej Ci odpowiada. Oprócz znając szczegółów na temat szkoły piękności chcesz zapisać się, większa liczba pytań powinna być o tobie. Czy na pewno chcesz, aby wziąć udział w kursie w kosmetologii? Które pola chcesz Specjalizujemy się w?

Wiedząc, co część kosmetologii chcesz iść do pomogą zawęzić wybór wśród wielu szkół kosmetycznych w Chicago. Jeśli chcesz się specjalizować w paznokcie i paznokcie, wybierz akademię piękności, który oferuje technologię paznokci w specjalnym programie. Ponadto, istnieje nisza szkoły do ​​paznokci, które oferują lekcje i specjalizują się w technologii paznokci. Istnieją również szkoły fryzjerskie w okolicy Chicago, takich jak Steven Papageorge Akademii Hair wzdłuż Clark Street.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, które programy chcesz się specjalizować w, większość szkół kosmetyczne oferują ogólne kursy kosmetologii, dzięki czemu można się czuć na wszystkich obszarach przed wyborem specjalizacji.

Zlokalizuj szkoły kosmetyczne w Chicago za pomocą mapy. Jeśli chcesz coś szybciej, są strony internetowe, które zlokalizować te zakłady do Ciebie w ciągu kilku sekund. Wejście zakład chcesz szukać, takich jak "szkoły kosmetologii" i obszaru, takie jak "Chicago". Następnie zostanie podana lista szkół kosmetycznych w okolicach Chicago, w zależności od konkretnego wyszukiwanie było.

Odwiedźcie szkoły kosmetyczne i poczuć dla środowiska. Czy chcesz życie miasta lub na obszarach wiejskich? To podstawowe udogodnienia dostępne w szkole czy są dodatkowe czynniki, które oferują większą wygodę i luksus dla studentów? Zapytać o szczegółach programu szkoły z dyrektorem szkoły i innych uczniów.

W trosce o jakości edukacji? Szukaj w Internecie dla uwag odnoszących się do określonych osób lub osobiście szkoły kosmetyczne zapytać obecnych uczniów szkół dotyczące ich doświadczeń. Można również udać się do szkolnych stron internetowych, poznać ich reputację i sprawdzić na programach "akredytacji. Sprawdź te roszczenia, jeśli chcesz. Jedna wskazówka jest to, że programy kosmetologia najwyższej klasy mogą być akredytowani przez organizację uznaną przez Departament Edukacji, takie jak Narodowy akredytacji Komisji Kosmetyki Sztuki i Nauki.

Sprawdź możliwości szkolenia poza Twojej okolicy. Kilka uczelnie urody w Chicago również kampusy w Teksasie, w stanie Illinois, w Nowym Jorku, na Florydzie. itd. Fakt ten zwiększa szansę poznania trendów i stylów w kosmetologii, fryzjerstwa i technologii paznokci różnych stanach Ameryki, a tym samym poszerzyć swoją wiedzę. Jedna ze szkół kosmetycznych z kampusów w różnych państwach jest Imperium Uroda Szkoły.

Sprawdź programu "styl życia" lub "miękkie umiejętności" kursy i określić, ile czasu poświęca się tych umiejętności nietechnicznych jednak równie istotne. Możesz być wielki kosmetolog kiedyś, ale twoja przyszłość może zawodzić, jeśli nie rozwinął umiejętności zarządzania pieniędzmi i umiejętności społeczne niezbędne do osiągnięcia sukcesu w świecie kosmetologii.

Istnieje wiele szkół kosmetycznych w Chicago. Niektóre z nich są małe zakłady specjalistyczne jeszcze czeka na nabywanie umiejętności, podczas gdy niektóre są ustalone akademie kosmetyczne kampusy całej Ameryce. Musisz mieć determinację i wolę, aby zlokalizować te szkoły z obrazem w umyśle, gdzie naprawdę chcesz iść w tej branży. Udanych łowów!

Chicago River Cruises

Chicago River Cruises


Chicago River Cruises daje unikalną perspektywę Windy City i jego legendarnego panoramę. Na rejsy edukacyjne i ekscytujące są główną atrakcją w "Miasto z szerokimi ramionami," zwłaszcza dla turystów, którzy chcą doświadczyć znanych miejsc w Chicago w niezapomnianym stylu.

Chicago River Cruise Opcje

Rzeka Chicago jest jednym z klejnotów koronnych Wietrznego Miasta. 156-kilometrowa droga wodna przepływa przez centrum miasta buforujących niektóre z najbardziej bogate architektonicznie obiektów w kraju. Pierwotnie odprowadzane do rzeki jeziora Michigan. Jednak, ze względu na obawy sanitarnych, władze miast odwróceniu przepływu rzecznego, a teraz kieruje od jeziora Michigan i wpada do basenu rzeki Missisipi.

Zmiana przepływu kierunkowego rzeki nie zrobił nic, aby zmniejszyć atrakcji gości do niego. Ludzie podróżują z całego świata do wypłynięcia na rzekę Chicago. Na szczęście istnieje kilka renomowanych firm, które oferują rejsy na słynnej rzeki, w tym:

Chicago Pierwsza Dama Cruise

Chicago Pierwsza Dama Cruise jest oficjalna linia Architecture Foundation w Chicago. Grupa prowadzi chwalony przez krytyków 90-minute wycieczki architektura rzekę od kwietnia do listopada. Voyages odejść od południowo-wschodnim rogu Michigan Avenue Bridge na Dolnym Wacker Drive i żagiel przeszłości słynnych cudów architektonicznych Chicago. Wszystkie rejsy są opowiadane przez certyfikowanych przewodników Chicago Architektura Fundacji. Kompetentny docenci akcji wnikliwe fakty dotyczące projektowania i historii ponad 50 najbardziej znanych zabytków miasta, w tym Tribune Tower i Willis Tower (dawniej znany jako Sears Tower). Pierwsza Dama Statki Chicago wyposażone kryty i na świeżym powietrzu pozwalającą Ci możliwość siedzi w klimatyzowanej komfort lub korzystających otwarty widok na pokładach plenerowych statku.

Chicago Line Cruises

Chicago Line Cruises oferuje dogłębne historycznych i architektonicznych rejsy na słynnej rzece miasta. Każdy z 90-minutowego żeglarstwo odbiega od ekskluzywnej stacji dokującej znajduje się zabytkowy Pier Północna / rzeki East Plaza. Rejs architektoniczny podróżuje na północ i na południe oddziałów rzeki Chicago, podczas historycznego rejsu obejmuje rzekę Chicago i części jeziora Michigan. Obie opcje żeglarstwa są opowiadane przez profesjonalnych przewodników i wszyscy pasażerowie są traktowani na bezpłatne kawę Starbucks, lemoniady i ciasteczka. Najważniejsze rejsu to niespotykane widoki:

 • Trump Tower
 • Jeanne Gang Aqua budynku
 • Merchandise Mart
 • Wrigley Building
 • River City
 • Marina City
 • Willis Tower

Ci, którzy chcą wziąć wieczorem wypłynął na rzekę Chicago powinna rozważyć rezerwacji miejsce na koktajl rejs. Oprócz swoich rejsów architektonicznych i historycznych, Chicago Line Cruises oferuje również rejs koktajl od maja do października. Ciesz się libacja jak pływają obok słynnych wieżowców Chicago czerwienić w polerowanych barwy wspaniały Midwest zachodzie słońca.

Wendella Łodzie

Wendella Łodzie jest instytucją Chicago. Firma oferuje rejsy publiczne na rzece Chicago od czterech pokoleń. Rodzinny biznes jest uznawany za jednego z najlepszych w mieście z najlepszych, wyposażony w najbardziej kompleksowe wycieczki rzekę opowiadane przez wysoko wykwalifikowanych przewodników. Rejsy oferowane są siedem dni w tygodniu od kwietnia do listopada. Przeprawy odbiegać od doku Wendella jest w północno-zachodnim rogu Michigan Avenue Bridge. Pasażerowie mogą wybierać z szerokiej gamy rejsy rzeką Chicago, w tym najbardziej popularne spółki:

 • Wycieczka architektoniczne
 • Wycieczka historyczna
 • W połączeniu jeziora i rzeki wycieczka
 • Chicago at Sunset wycieczkę

Innym bardzo zalecane Chicago rejs dla dorosłych jest Wendella za dwugodzinny rejs degustacja win architektonicznych. Oprócz poznawania dziedzictwa architektonicznego Windy City, pasażerowie są traktowane na różnych win Kafka Wine Company i są oferowane próbki pyszne dania kuchni włoskiej przez Buca di Beppo.

Porady River Cruise

Od rejsy po rzece Chicago są oferowane tylko sezonowo, mają tendencję do sprzedają się szybko. Aby zapewnić miejsce na podróż do wyboru, jest to dobry pomysł, aby kupić bilety z wyprzedzeniem. Możesz to zrobić, odwiedzając tych firm kabiny biletów na swoich doków lub zakupu miejsca w Internecie na stronach internetowych spółek. Wreszcie, należy pamiętać, aby znaleźć się w stacji dokującej na godzinę wydrukowanej na bilecie, a rejsy wypłynął punktualnie o wyznaczonej godzinie odlotu.

Jak znaleźć Personal Injury Adwokaci w Chicago

Uszkodzenia ciała jest zgodne z prawem termin szkody dla umysłu, ciała fizycznego i emocji. Istnieją różne formy szkód osobowych, a te obejmują wypadki w domu, wypadków przy pracy, wypadków i wypadków medycznych wakacji. Zaniedbania w dziedzinie medycyny nie tylko szerzy się w krajach trzeciego świata, ale w krajach rozwiniętych, jak również. Bardzo ważne jest, aby znać swoje prawa jako pacjenta. Jeśli masz doświadczenie błąd w sztuce lekarskiej lub jakiejkolwiek formy zaniedbania, ważne jest, aby adwokat szkody osobowe, które mogą zapewnić pomoc prawną. Można znaleźć wiele prawników szkody osobowe w każdym stanie w USA, ale jeśli mieszka w Chicago i patrząc na jedną to jesteś we właściwym miejscu. Oto kilka przydatnych wskazówek na temat gdzie znaleźć adwokatów Chicago obsługi przypadki obrażeń:

 1. Clifford Law Offices - siedziba Clifford kancelarii prawnych "jest w Chicago. Jest uważana za jedną z najlepszych firm prawniczych w mieście. Mają dwudziestu prawników obrażeń ciała, którzy są gotowi, aby zapewnić doskonałą obsługę klientów. Skupiają się na sprawach dotyczących odpowiedzialności auto, błąd w sztuce lekarskiej, odpowiedzialności za produkt i bezprawne śmierci.
 2. Kancelaria Lane i Lane, LLC - Są zobowiązała się do sukcesu dla każdego przypadku szkód osobowych. Możesz być bardzo pewne, że Kancelaria Lane i Lane, LLC, zrobi wszystko, aby obalić przeciwnika, bez względu na to, jak duży wpływ mają. Jeśli jesteś przygotowany, aby uzyskać sprawiedliwość na to zasługujesz, daj kancelarii Lane i Lane, LLC połączenie i będzie można bezpłatne konsultacje.
 3. Moc Rogers i Smith, PC - Moc Rogers i Smith ma najpotężniejsze prawników szkody osobowe w Chicago, Illinois. Wygrali jedne z największych osiedli w kraju, które zaangażowanych błąd w sztuce lekarskiej i bezprawne przypadków śmierci.
 4. Levin i Perconti adwokatów - Koncentrują się one na wszelkiego rodzaju uszkodzenia ciała, błąd w sztuce lekarskiej i bezprawne przypadków śmierci. Są one poświęcone obronie praw ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy są poszkodowani przez pobłażliwość innych ludzi.
 5. Budín Law Offices - Byli w branży od ponad 15 lat. W związku z tym, że mają duże doświadczenie w postępowaniu urazów i wypadków osobowych. Jeśli jesteś ofiarą obrażeń to nie wahaj się zadzwonić Budín Kancelaria. Dają ci bezpłatne konsultacje.
 6. Znajdź najlepsze Prawnicy - Znajdź najlepsze prawników szkody osobowe w Chicago, w stanie Illinois z pomocą znaleźć wspaniałe Lawyers. Zawsze możesz zadzwonić i poprosić ich prawników porady prawnej.
 7. Romanucci & Blandin, LLC - Czy Chicago kancelaria, która daje klientom na bazie bardzo udanej radę w bezprawnym śmierci i tragicznego wypadku. Do bezpłatnego przeglądu przypadku, nazywamy Romanucci & Blandin, infolinię LLC.
 8. Corboy Demetrio - Obsługują one postępowanie na samochody, samochód, kabiny, motocykli i innego rodzaju wypadkach samochodowych od lat.

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz doświadczył żadnych tragicznych obrażeń lub błąd w sztuce lekarskiej, skontaktuj się z adwokatów Chicago i niech walczą o swoje prawa.

Jak narysować Chicago Cubs Logo

Baseball jest jednym z amerykańskich ulubionych rozrywek. A gdzie jest baseball, są ulubione zespoły. Jeśli jesteś fanem najważniejszych lig, to z całą pewnością wiem, Blue Jays Chicago. Cubs są częścią Central Division Ligi Narodowej. Chociaż nie wygrali World Series, w 102 roku, są one zwykle nazywany "Lovable Losers", biorąc pod uwagę ich jeszcze wielu fanów.

Podstawowym jednolity kolor młode "jest niebieski. Są zazwyczaj albo w niebieskie paski na białym, szarym lub all-niebieski, ale ich czapki kulowe są zawsze niebieskie. Daje logo Cubs uderzający kontrast, bo to głównie w kolorze czerwonym.

Rysunek logo Chicago Cubs jest dość prosta. W istotę, to słowo "Cubs" w kolorze czerwonym wewnątrz niebieskie koło. Oto kilka szczegółów.

Co jest potrzebne:

 • Białe tło i biały papier
 • W kolorze niebieskim markerem
 • W kolorze czerwonym markerem
 • Kompas, do dokładnych kół

Jak to zrobić:

 • Kup sobie trochę miejsca na rysunku. Musisz pusty papier lub płótno, z białym tłem.
 • Narysować okrąg. Zrób to duży.
 • Narysuj kolejną koło w ramach podstawowej okręgu. Przestrzeń między dwoma okręgami powinna wynosić około an ósme cala. Powinno to stanowić zewnętrzny okrąg. Kolor powinien być niebieski.
 • Narysuj kolejną krąg wewnątrz okręgu zewnętrznego. Przestrzeń powinna być tylko przewodnikiem dla wewnętrznych obrazów.
 • Wewnątrz przestrzeni, narysować literę C. powinien być niemal półkole, podejmowania zewnętrzną krawędź centrum. Końce powinna wynosić około cala pomiędzy nimi.
 • Dodaj kapitaliki U, B i S wewnątrz dużego C
 • Litery C, U, B i S powinny być w kolorze czerwonym.
 • Dodaj "TM" logo prawo poniżej S.
 • Ostateczny obraz powinien wyglądać niebieskie koło z Cubs tekstu wewnątrz. C powinny być niemal kolisty kształt.

Szybkie porady:

 • Można używać zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych mediów, aby Państwa Chicago Cubs logo. Jeśli używasz tradycyjnych mediów, użyj czerwonego i niebieskiego atramentu i farby do zewnętrznego okręgu i liter Cubs. Użyj białej farby lub tworzywa akrylowego do przestrzeni pomiędzy.
 • Jeśli używasz nośnika cyfrowego, można użyć narzędzia Marquee koło lub koła narzędzie swoje oprogramowanie, aby uczynić bardziej idealny okrąg. W ten sposób można łatwo stworzyć logo, bez konieczności ręcznego narysować okrąg.
 • Jeśli używasz Photoshopa, zazwyczaj można nacisnąć klawisz Shift podczas korzystania z narzędzia zaznaczenia kształt okręgu lub do ograniczenia go do idealnego okręgu. W ten sposób, nie trzeba męczyć się z pomiaru jeśli kształt jest taki sam w pionie i poziomie.
 • Alternatywnie, można również wyciągnąć korek insygnia młode. Jest to w zasadzie to samo czerwone litery C, ale w niebieskim tle. Czerwone C graniczy cienką białą obwódką. To insygnia zazwyczaj występuje w graczy "czapki z daszkiem i lewej części klatki piersiowej mundurach.

Najlepsze Szkół w Chicago

Najlepsze Szkół w Chicago


Niektóre z najlepszych szkół średnich w Chicago dokonały go na wszelkiego rodzaju numer jeden list, w tym prestiżowym Top High Schools Newsweeka w Stanach Zjednoczonych. Szkoły te przyciągnąć studentów, którzy są zarówno wyniki w nauce, a także młodych osiągających w aktywności społecznej, nauk, sztuki i technologii.

Chicago Northside College przygotowawcze Szkoła

Chicago Northside College przygotowawcze Szkoła zakończeniu 14th z 1300 na liście Top Newsweeka amerykańskiego liceów 2008 w. Chicago Sun Times ocenił go jako numer jeden w roku 2008 na jego liście Top 50 szkół w Chicago, a rodzice i uczniowie konsekwentnie dać wysokie oceny na stronach w Internecie.

Northside jest magnes szkoły publiczne w Chicago i ma bardzo selektywny proces rekrutacji. Zbudowany w 1999 roku, szkoła zbudowała swoją reputację na wymagających Honors i zaawansowanych programów stazu zwłaszcza w matematyce i naukach. Doskonałości akademickiej jest porządek dnia dla Northside, a studenci przyniosły nagrody i trofea z powrotem do szkoły w wielu międzyszkolnych wyzwań. W roku szkolnym 2003-2004, studenci z Northside Wydział III zdobył mistrzostwo kraju Stany Zjednoczone akademicki Decathlon.

Northside oferuje programy gwiazd w sztukach plastycznych, angielskiego, muzyki, nauk społecznych i językach. Program szkoły językowe same oferuje siedem języków studiów - chiński, francuski, niemiecki, japoński, koreański, łacina i hiszpański - i wszystkie te badania ofertę za granicą opcji.

Szkoła posiada interaktywny program matematyki, starszy programu projektu, programu Prawa Konstytucyjnego i tworzy gazetę szkolną po klasie w szkole dziennikarstwa godzin.

W uczciwości, szkoła widział swoje czasy kontrowersji wokół jego proces aplikacji, a rodzice i uczniowie byli krytyczni wobec zmian administracyjnych.

Whitney Młoda szkoła magnes

Chicago Whitney Młoda szkoła magnes jest liceum, że Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama, ukończył w 1981 roku Numer cztery na liście Top 50 szkół w Chicago 2008 Chicago Sun Time jest.

Szkoła mottem Whitney Younga jest "Gdzie Academic Excellence jest standard". Ludność szkolny jest podzielony na 30% rasy kaukaskiej, 31% Afroamerykanów, 29% Latino, a 18% w Azji. Dąży do możliwości studentów zarówno naukowo i społecznie na stres przekonanie, różnorodności i współpracy.

Szkoła jest dla klas 9-12, i ma 61 Honors kursy, a także 23 kursy zaawansowane stazu. W 2008 roku, 100% (420 studentów) zostały przyjęte w szkołach czteroletnich. Studenci mogą również uzyskać dostęp do Programu Utalentowani Seniorzy na Uniwersytecie w Chicago, a programy technologiczne w DeVry Institute of Technology, a także innych programów kursów uczelni.

Szkoła posiada cztery lata, w tym programu redakcyjnej dwóch lat architektury i klas Honors Studio w rysunku, malarstwa, rzeźby i wideo. Oferuje również zajęcia w sceną tańca i ma swój własny teatr repertuarowy, Firma. W lekkiej atletyce, drużyna koszykówki szkoły, Delfiny, zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach państwa w 2009 r.

Walter Payton College przygotowawcze Szkoła

Chicago Walter Payton College przygotowawcze Szkoła jest numer 159 z ​​1300 szkół w Newsweeka Top US High Schools 2008 za. Jest to numer dwa na liście w Chicago Sun Time jest z 50 najlepszych szkół w Chicago.

O równo między kaukaskich, Afryka, latynoskiej i azjatyckich studentów, szkoła jest zaangażowana w inny różnorodności etnicznej, rasowej i kulturowej. Dewizą szkoły jest "My Rozwijaj Liderów", a klasy są wszystkie zaawansowane zajęcia pośrednictwa pracy i wyróżnienia.

Program Walter Payton jest silnie skoncentrowana w matematyce, naukach i języków obcych. Wszystkie ich kursy są interdyscyplinarne i projekt oparty, a studenci mają okazji poziomie uczelni zajęć w ramach partnerstwa z lokalnymi uczelniami. Mają rozpoznany podróży za granicą program, program on-line i ich uczniowie zdobyli liczne stypendia i nagrody, osiągnięcia w nauce.

Najlepsze licea w Chicago - Trzy końcowe

Dopełnieniem listy pierwszej piątce, w najlepszych szkół średnich w liście Chicago są następujące:

 • Lincoln Park High School (także na liście 2008 Top Newsweeka Liceum USA w)
 • Morgan Park High School
 • Jones College przygotowawcze


Wygląda na to, Chicago, w końcu ma więcej niż zimne powietrze wieje przez ulice Windy City. W niektórych z najlepszych szkół w kraju, wyniki w nauce jest wiejący wiatr zmian na przyszłość swoich studentów, miasta, i na świecie.

Jak uzyskać dostęp do Chicago Tribune Archiwum

Chicago Tribune jest jednym z głównych gazet tego kosmopolitycznego miasta. Jest doskonałym źródłem dla wielu ludzi, którzy chcą informacji. Wiele artykułów, które ukazały się w gazecie zostały nagrodzone i krajowym uznane, więc ma to sens, aby uzyskać dostęp do archiwum gazety.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do informacji drukowanej poprzednich wydaniach, oto jak można uzyskać dostęp do archiwów Chicago Tribune.

 • Mieć odpowiednie narzędzia. Możesz uzyskać dostęp do archiwów Chicago Tribune prawo w swoim własnym domu, tak długo, jak masz dostęp do internetu i masz komputer. Jeśli planujesz, aby pobrać duże ilości informacji, a następnie komputer powinien mieć wysoką pamięć i szybkość Internetu powinno być szybkie. Jeśli trzeba wykonać jakieś notatki, mają pióro i papier na tryb czuwania.
 • Przejdź do strony internetowej. Idź do strony gazety na chicagotribune.com. Możesz kliknąć na poszukiwaniu i wpisz żadnego konkretnego tematu, autora lub tytuł, którego szukasz. Strona internetowa umożliwia dostęp do pracy drukowanej już w dniu 1 stycznia 1985 roku Jednakże, jeśli szukasz zdjęć, fotografii lub innych ilustracji, to nie będą zawarte w archiwach jako strona prowadzi tylko faktyczną pracę tekstową. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszelkich drukowanych zdjęć, a następnie trzeba przejść, aby wpisać "opublikował zdjęcia".
 • Zadzwoń do firmy. Jeśli problem jest nie więcej niż dziewięćdziesiąt dni, możesz poprosić o kopię być wysłane do Ciebie. Zadzwoń Tribune na 312-222-3080, aby zwrócić na kwestie z powrotem z sklepie z pamiątkami.
 • Przejdź do bazy handlowej., Jeśli problem jest więcej niż trzy miesiące, można spróbować pobrać bazę handlową przeszłości artykuły, które chcesz zobaczyć. Istnieje zbytu, aby być w stanie zakupić przeszłości kopie tej gazecie. Możesz zadzwonić DataTimes na 1-800-642-2525 z prośbą o ostatnim numerze. Nexis jest kolejnym zasobem można spróbować. Mogą one być osiągnięte w 1-800-227-4908.
 • Idź do lokalnej biblioteki. Jeśli nie masz dostępu do komputera i chcesz robić rzeczy staroświecki sposób, przejdź do lokalnej biblioteki i sprawdzić, czy mają problemy w przeszłości mikrofilmy. Mikrofilm jest ułożone i zorganizowane podobnie do innych książek z biblioteki, więc trzeba sprawdzić w katalogu karty. Poprosić o pomoc bibliotekarza lub którykolwiek z wolontariuszy biblioteki, aby pomóc. Jeśli dostęp mikrofilm, dostaniesz zobaczyć kopię rzeczywistej stronie gazety, który chcesz przeczytać. Zapytaj się uczyć, jak manipulować maszynę, dzięki czemu można znaleźć to, czego szukasz.

Jakiekolwiek informacje można uzyskać dostęp, należy wnikliwie kredyt autorowi i wziąć pod uwagę daty artykułu w celu uniknięcia naruszenia praw autorskich. Jeśli używasz archiwa jako punkt odniesienia dla pracy naukowej lub projekcie, nie zapomnij, aby potwierdzić prawidłowe ludzi. Jeśli tylko dostęp do plików, aby lektura dotychczasowe prace, a następnie wziąć swój czas, dowiedzieć się, co możesz, i zrozumieć, że dobre informacje i dobrze napisana praca jest ponadczasowa.

Najlepsze restauracje w Chicago

Z autentycznych japońskich potraw do dekadenckiego kuchni francuskiej, najlepsze restauracje w Chicago oferuje jedne z najlepszych żywności w kraju. Najlepsze restauracje Windy City wyposażone są w żywności, które będą kusić niemal każdego podniebienia.

1. Północna Staw

2610 N. Cannon Dr, 60614 (773) 477-5845. Kolacje są środa Godziny do niedzieli, 17:30, aż końca. Brunch jest w niedzielę od 10:30 do 13:30 Rezerwacje można dokonać na stronie internetowej firmy. Dress code jest przypadkowy.

Północna Staw wyposażony lokalne jedzenie przygotowane świeże, a ustawienie natura inspirowane zarabia wysokie noty od Frommer. Kusi podniebienie z elementów menu, takich jak:

 • Grillowany łososia królewskiego z wędzonym purpurowy ziemniaków
 • Bourbon-cured piersi z kaczki z wiśniami i migdałami
 • Grillowana pierś z kurczaka z kluskami buraka czerwonego

2. Spiaggia

980 North Michigan Ave., 2. piętro, 60611 (312) 280-2750. Otwarta od niedzieli do czwartku w 18:00 i piątek i sobotę o 17:30 Rezerwacje można dokonać na stronie internetowej. Kurtki są wymagane dla mężczyzn.

Romantyczny, luksusowy i ekskluzywny, Spiaggia to jedna z najlepszych restauracji w Chicago na doskonałe dania kuchni włoskiej. Oferują one:

 • Zwijane ręcznie gnocchi
 • Pancetta owinięte kurze Gwinea
 • Wybór dań z makaronu z owocami morza, mięsa i warzywa
 • Ciasto cytrynowe z lawendą oliwy z oliwek

Rezerwacje są zalecane.

3. Alinea

1723 N. Halsted St., 60614 (312) 867-0110. Alinea jest otwarta jedynie w porze kolacji, od środy do niedzieli. Rezerwacje są wymagane, a książki restauracji się szybko, miesięcznym wyprzedzeniem. Dress code jest biznes na co dzień.

Alinea jest jednym z najczęściej odwiedzanych i znanych restauracji w mieście. Wynika to głównie ze względu na znakomity, nowatorskich nowoczesnym menu, które zawiera takie wyjątków jak:

 • "Wełniak Pig" z kalmary z pomarańczy i kopru
 • Wydrążone cerca dłoni wypełnione puree z sosem kawy
 • Krab z marakui
 • Liść Oyster z mignonettes

Wystrój jest równie piękny, przerywane ciemne mahoniowe meble i neutralnych odcieniach kolorystycznych.

4. TRU

676 N. St. Clair St., 60611 (312) 202-0001. Czynne od poniedziałku do czwartku na obiad 18:00 do 22:00, piątek 18:00 do 23:00 oraz w soboty 17:00 do 23:00 Rezerwacje są zachęcani. Dress code jest smart casual.

Timeout Chicago obejmuje to miejsce jako jeden z ich restauracji wyróżniających. Fine dining w TRU obejmuje zarówno elementy menu stałej cenie, jak również pełny kurs "degustacji wycieczki." Niektóre dania można spróbować to:

 • Zupa z kasztanów karmelizowaną
 • Truffled homara
 • Prime wołowiny ribeye
 • Jidori kurczaka i rozmarynem

Rozległy Jadalnia jest w stanie pomieścić wiele. Pomysłowo zaprojektowane, cechy wewnętrzne dzieła sztuki od pokroju Andy'ego Warhola i Gerhard Richter.

5. Mortona, Restauracja amerykańska

1050 North State St., 6060 (312) 266-4820. Godzin jadalnia są od poniedziałku do soboty od 17:30 - 23:00 i niedziela 17:00 - 22:00 Rezerwacje są zalecane i może być podawane na stronie internetowej. Sukienka jest wymagane Biznes.

Mortona, Restauracja amerykańska specjalizuje się we wszelkiego kawałków stek, ale również lżejsze posiłki, w tym różnych owoców morza i drobiu potraw. Desery są bogate i satysfakcjonujące. Elementy menu to:

 • Pepper-skorupą carpaccio z wołowiny
 • Pięć premier strip steak pieprzu
 • Krewetki Alexander
 • Gorąca czekolada ciasto

Można również zdecydować się na płycie grilla mieszane, a towarzyszyć danie główne z dań a la carte bocznych. Styl restauracji w Chicago daje solidne recenzje w jedzenie, atmosfera i obsługa.

6. Carnivale

702 W. Fulton Market St., 60661 (312) 850-5005. Proszę zadzwonić do dni i godzin pracy. Dress code jest luźna, i można dokonać rezerwacji on-line.

Carnivale jest modne, tętniące życiem restauracji, która oferuje rozrywkę na żywo i niedrogie menu. Kiedy w Carnivale, zjeść obiad na przedmioty takie jak:

 • Adobo Wieprzowina
 • Kurczak peruwiański styl
 • Specjalne dania szefa kuchni ryb dziennej
 • Grillowany stek z Angus spódnica sosie chimichurri

Żywności uzupełnia wystrój doskonale, jak Carnivale jest wypełniona jasnych, wyrazistych barwach, otwartych przestrzeni i ogólnego tętniącej życiem okolicy. Epicurious.com można znaleźć to miejsce, jako jednego z najlepszych hot spotów w Chicago.

7. MK Śródmieście

868 N. Franklin, 60610 (312) 482-9179. Czynne codziennie na kolację 17:30 Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej restauracji.

Ta elegancka, ekskluzywna restauracja otrzymuje entuzjastyczne recenzje dla elementów menu, takich jak:

 • Kminek pachnące zupa z marchwi
 • Pan piętnem sandacz
 • Cielęcina z jumbo szparagami Porterhouse
 • Pommes frite z oliwą truflową

Wystrój jest pełen skomplikowanych kafli i mnóstwo wdzięku łuki. Wszystko to zaś fortepian gra delikatnie w tle. Rezerwacje są zalecane, ponieważ jest strój biznesu.

8. Japonais

600 W. Chicago Ave., 60610 (312) 822-9600. Otwórz na lunch od poniedziałku do piątku 11:30 do 14:30 godziny Kolacja są następujące: poniedziałek - czwartek 17:00 - 11: pm, piątek - sobota 17:00 - 23:30 oraz w niedzielę 05:00 pm - 22:00 Rezerwacje są dostępne na stronie internetowej firmy. Dress code jest biznes na co dzień.

Japonais jest elegancka restauracja japońska z eleganckim wystrojem i atmosferą. Zagat stawia to miejsce, wśród pięciu największych restauracji w Chicago nadbrzeżnych. Ciesz się dania, takie jak:

 • Kobe
 • Miód oszklone Kaczka po pekińsku
 • Moo shu naleśniki
 • Sushi, sashimi i nigiri

9. Everest

440 S. LaSalle St. 40th Floor, 60605 (312) 663-8920. Otwarte od wtorku do czwartku w porze kolacji od 17:30 - 21:00, w piątek na kolację od 17:30 - 21:30 oraz w soboty w porze kolacji od 17:00 aż do 22:00 Rezerwacje są zachęcane i może dokonywane na stronie internetowej. Dress code jest biznes na co dzień.

Everest zdobył prestiżową AAA pięć diamenty dla restauracji co roku od 1996. Pozycje menu to najlepsze z kuchni francuskiej:

 • Orzech laskowy skorupą łyżwach skrzydło
 • Pralnia wieku stek Nowy Jork z ziemniaków gnocchi
 • Morskie przegrzebki z sałatką z kapusty i kminku

Wystrój na Everest jest eleganckie nowoczesne stoły i krzesła, luksusowego sprzętu i osprzętu, i piękne widoki. Dostępne na prywatne imprezy są w każdy dzień tygodnia, i nie jest też galeria sztuki na miejscu.

10. Avec

615 W. Randolph St., 60661 (312) 377-2002. Godziny są od niedzieli do czwartku 15:00 do północy, piątek i sobota 15:30 do 01:00 Rezerwacje można dokonać na stronie internetowej.

Avec serwuje najlepsze jedzenie w okolicy Chicago wg Food and Wine. Ponieważ restauracja jest rzeczywiście winiarnia, znajdziesz szeroki wybór win do posiłku. Wybierz z pysznych, w stylu śródziemnomorskim potraw, takich jak:

 • Krótkie żebro z papryką
 • Pan-pieczonej cielęciny grasica
 • Ośmiornica duszona w oliwie z oliwek

Zalecane jest smart casual dress.

Chicago Ghost Story

Chicago Ghost Story

Prawie każdy słyszał o słynnej chicagowskiej opowieści o duchach. Dwa z najbardziej znanych opowieści o duchach są 1871 Chicago Fire i Walentynki masakra. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych fascynujących opowieści, że intrygi łowców duchów do dziś.

Chicago Ghost Story: 1871 Chicago Fire

Czy pamiętasz, słysząc o krowy w stodole pana O'Leary, że kopnął nad latarnią, który rozpoczął się pożar Chicago? Czy krowa była bardzo odpowiedzialna, czy nie, pozostaje tajemnicą. Wiadomo jednak, że tuż przed słynnej już pożaru nie było deszczu przez co najmniej trzy tygodnie, jak donosi lokalnej gazecie, Tribune. To była pora sucha, a wiele budynków w Chicago były w złym stanie, wykonane z drewna lub cegły starego. Nie było mniej niż trzy cale deszczu w okresie od lipca do października tego roku. Wieczorem 08 października 1871 pożar w pobliżu domu O'Leary, w zachodniej części Chicago.

Ścieżka ognia

Przez 10:30, że wieczorem, lokalne strażacy oświadczył, że ogień był poza kontrolą. Oni nie mają wystarczająco dużo siły roboczej do walki z szybko rozprzestrzeniających ognia. Osoby postronne stwierdził, że wyglądało to jak "Red Rain" padał w całym mieście. O północy, cała zachodniej stronie Chicago została spalona. Ogień następnie wskoczył do rzeki i dalej galopować. To podróż do centrum miasta i otarł się wszystkich firm, zarówno dużych jak i małych, w tym Tribune, którego budowa była uważana za dowód ognia. Ogień nadal przez miasto, a we wczesnych godzinach porannych, że zniszczone Robót wody na Pine Street. Jedyną rzeczą, która przetrwała w tym obszarze była gotycka kamienna wieża wodna, która stoi do dziś.

W Chicago Fire Ghosts

Pożar ostatecznie zmniejszyło się 10 października i na lewo, w jego dewastacji, ponad 300 martwych i ponad 100 tysięcy ludzi bez domów. Oto niektóre z duchów, które miejscowi wciąż widzą dzisiaj:

 • Ojciec Damen - modlił się, że jego Kościół będzie oszczędzone, i to było. On wciąż wędruje wokół Świętego Kościoła Family na West Roosevelt Road.
 • Hang Man of the Water Tower - ten człowiek pracował niestrudzenie stara się pomóc strażakom w czasie pożaru. On odebrał sobie życie przez powieszenie się, a nie spalono żywcem przez ogień.

Walentynki masakra

W dniu 14 lutego 1909, siedmiu mężczyzn zginęło w wyniku waśni gangów. Spór między dwoma gangami było związane z działalnością przemytu. To był spór torze psa, w odwecie za próbę zabójstwa Jacka McGurn. Al Capone zdecydował się na uderzenie na Bugs Moran i jego banda w magazynie SMC przewóz na North Clark Street.

Jak to się stało

Dwóch członków gangu Al Capone, przebrany za policjantów, weszli do budynku po gang Moran wszedł. Powiedzieli mężczyzn wyrównać ścianę. Historycy uważają, że członkowie gangu nie oprzeć, ponieważ wierzyli, że to tylko policja stara się uzyskać dobrą prasę. Nagle dwóch innych mężczyzn przybył z pistoletów maszynowych i szybko zastrzelił mężczyzn, którzy w kolejce z 72 rund, a kolejne 2 rundy z dubeltówką. Sześć z siedmiu mężczyzn zginęło na miejscu. Ostatni człowiek zmarł, godziny później, i twierdził, że policja go zastrzelił. Pies o imieniu Highball przeżył masakrę, ukrywając się pod ciężarówkę piwa w magazynie i zaalarmował sąsiadów, potem z jego wycie. George Moran przeżył masakrę, albo dlatego, że było późno, i widział, co uwierzyli, przebywali policjanci i opuścił scenę.

Duchy Walentynki Massacre

Do tego dnia, dziwne zjawiska zdarzają się w tym teraz pustej parceli. Oryginalny budynek został zburzony lat temu. Ludzie zgłaszali słuchu pistoletem maszynowym lub Tommy dźwięki gun, widząc objawień gangster pojawiające i zarysy siedmiu ciał w śniegu. Mieszkańcy pobliskiej starszego obiektu budownictwa mieszkaniowego, a także niektóre z ich gości, zgłosiło widząc upiorne gangsterów z wejściem do pokoi na wszystkich godzin. Ludzie, którzy chodzą psy sprawozdaniem kierunkowym, że ich pies będzie próbował wkręcić piłkę do obszaru, z jego ogon schowany między nogami, albo zacznie jęczeć i wyć.

Gdy budynek został zburzony w 1967 roku, wiele osób nabyć cegły z budynku, w tym te, które wciąż wypełniona kul z masakry. Ludzie, którzy są właścicielami cegły mogą zdecydować, że tego nie zrobili. Niektóre osoby uratowane tych cegieł uważają, że cegły straszy, a inni uważają, że cegły przeklinać nikogo, kto jest właścicielem im pecha, choroby, a nawet śmierć.

Innym Chicago Ghost Story

Jeśli są Państwo zainteresowani w innej opowieści o duchach z Chicago, jest o wiele więcej można znaleźć w Internecie. Następujące strony mają o wiele więcej Chicago duchach historie podzielić się z chętnych czytelników:

 • Dziwne i Haunted Chicago

Szkoły jogi w Chicago

Szkoły jogi w Chicago

Dobre studio jogi powinien czuć się jak w drugim domu, miejsce, które chcesz ponownie i ponownie odwiedzić. Jeśli mieszkasz w Windy City lub planujesz wizytę wkrótce dowiedzieć się więcej o Chicago szkół jogi, aby utrzymać praktykę szlifowane i polerowane.

Ogólne Szkoły Jogi

Następujące szkoły jogi Chicago miejscami są popularne:

 • Moksza Joga szeroki wybór zajęć jogi we wszystkich dziedzinach, w tym Mysore i Tantra-użyj funkcji wyszukiwania. W centrum znajduje się również wydarzenia, takie jak występy muzyczne i zaproszonych gości, jak również rozległe warsztatów. Trzy lokalizacje w rejonie Chicago: 700 N. Carpenter, Chicago, IL 60622 (312) 942-9642 (obszar Riverwest), 3334 N. Clark, Chicago, IL 60657 (773) 975-9642 (obszar), a Lakeview 1 E. Oak St., Chicago, IL 60611 (312) 587-7492 (obszar Gold Coast).
 • Stan Joga Oprócz dostarczania różnorodnych zajęciach jogi doświadczeń dla studentów, Stan Joga oferuje prywatną instrukcje dla zainteresowanych w promowaniu swoich praktyk, a także szkolenia dla nauczycieli. Masaż, tai chi i terapia dźwięku są dostępne. 850 N. Lake Shore Dr, Suite 130, Chicago, IL 60611 (312) 953-1282
 • Joga Teraz Jeden z najbardziej wszechstronnych Chicago szkół jogi, organizacja ta oferuje wszystko, od jogi Ananda Ma Yin jogi. Dostępne są dwa miejsca: 5852 N. Broadway, Chicago, IL 60660 (773) 561-9642 (obszar Edgewater) i 742 N. LaSalle Chicago, IL 60610 (312) 280-9642 (obszar Gold Coast).
 • Yoga Center w Chicago Reżyseria Śuddha Weixler, wydziału w centrum Hatha joga, uczy się metody Iyengara bardziej techniczne, intensywny Ashtanga jogi i Yin jogi. 3047 N. Lincoln Ave., Jednostka 320 Chicago, IL 60657-4274 (773) 327-3650.
 • Bloom Joga Studio specjalizuje się w Hatha i Yin zajęcia dla początkujących w ramach zaawansowanych, prenatalnej jogi i "mama i dziecko" joga. Prowadzeni przez mąż i żona Zacha i Kerry Maiorca, to studio oferuje wygodny harmonogram miesięczny online. 4663 N. Rockwell, Chicago, IL 60625, (773) 463-joga.

Specjalistyczne Szkoły Jogi

Szukam czegoś bardziej konkretnego? Wypróbuj jedną z następujących czynności:

 • Bikram Yoga w Miasto Właściciel Michael Frayer i jego certyfikowanych instruktorów Bikram oferują elastyczne zajęcia w praktyce Bikram przez cały dzień, każdego dnia tygodnia. 219 W. Chicago Ave., 6. piętro, Chicago, IL 312-255-JOGA
 • Soham Joga Dla zainteresowanych szkół jogi zwiedzanie Chicago Kundalini jogi lub oferujących Qi-Gong, jest to miejsce. 922 N Damen Ave, Chicago, IL. 60602, (312) 409-1416 lub (312) 715-5139.
 • Joga grono specjalizuje się w metodzie Iyengara Hatha jogi i pomieścić dowolny poziom wiedzy z wielu opcji klasy. Reżyseria: Gabriel Halpern. 401 W. Ontario, Chicago, IL 60610 (312) 915-0750.

Aktualizacja informacji o Chicago Szkoły Jogi

Bardziej kompleksowe i stale aktualizowany wykaz zajęcia jogi można znaleźć na stronie Jogi Chicago. Ta strona ma również katalog nauczycieli, podział klasy i różne artykuły praktyków wszystkich poziomach będzie zainteresowany czytaniem.

Możesz także spróbować jogi Finder, aby szukać nauczyciela lub klasy w rejonie Chicago.

Jak znaleźć Tanie Chicago Limo Usługi

Jak znaleźć Tanie Chicago Limo Usługi

Czy udać się do ślubu lub po prostu niezapomniany bal? Dlaczego nie zrobić tego momentu dodatkowe szczególną jeżdżąc na dodatkowym specjalnym limuzynie? Ale ty lub twoja mama i tata nie mogą sobie pozwolić na zakup tego luksusowe limuzyny. Dla większości ludzi, którzy mogą tylko pomarzyć mając limuzynę, oto dobra wiadomość: można jeszcze, że doświadczenie limo z wynajmu samochodów.

Gdziekolwiek jesteś w Stanach Zjednoczonych, nawet w Chicago, zawsze można zależą od niektórych firm, aby dać wspaniałe usługi podczas cieszyć luksus królewska krwiodawstwa. W rzeczywistości, nie tylko wspólne limuzyny są tam, aby dostać się do wydarzenia marzeń. Nawet transfer Limo lub autobusem Karta jest gotowa do podjęcia cię wszędzie. Co bardziej zdumiewające jest to, że można nawet jeździć autobus limuzyny, autobusem lub czarter samochodów, płacąc niskie opłaty za wynajem.

Gdzie należy wynająć ten luksusowy środek transportu w Chicago? Do tego, można rozważyć następujące spółki. Oferują one nie tylko wynajem limuzyny, ale eleganckie usług, też.

 • Noc Star Limousine - Jej nazwa wskazuje na rodzaj oferowanych przez nich usług, dla gwiazdy. Za jedyne 45 dolarów, można doświadczyć będąc księciem księżniczka lub twój ślub, studniówkę, urodziny, rocznicę, powrót do domu, a nawet w spotkaniu biznesowym. Specjalizuje się w dając usług w zależności od okazji.
 • American Executive - różnice z tej firmy od dawna jest to, że specjalizuje się w tworzeniu wrażenia z ważnych ofert biznesowych. Jeśli chcesz się odprężyć ważną klienta po przybyciu na lotnisko, to firma powinna preferencji. Doświadczenie limo Twojego klienta sam może pomóc zamknąć interes na swoją korzyść.
 • Chicago Limo Usługi - Spółka ta nie może być najbardziej luksusowy, ale przynajmniej zapewniają negocjacjom oferty z jednym z najtańszych cenach. W prostych przypadkach, można wybrać tę firmę do ekscytującego doświadczenia Limo.
 • Stretch Limousine, Inc. - W przeciwieństwie do innych firm, które oferują nie tylko wypożyczalnie samochodów limuzyną. Można również korzystać z ich limuzyny, autobusy czarterowe transport oraz inne środki transportu. Mogą nawet zapewnić eleganckie usługi na każdą okazję lub celu. Jeśli nie, to dlaczego oni twierdzą, że są nr 1 w Chicago Limo usługi?
 • Moja Ziemia w Chicago Limo - Firma oferuje również różne pojazdy do wynajęcia, a nie tylko limuzyny. Oferują one również dbanie o swoich klientów, zapewniając ubezpieczenie, przyjaznych kierowców i luksusowe pojazdy wysokiej klasy.

Z tych opcji wynajmu limo, który mówi, trzeba wydać miliony dolarów na doświadczenie limuzyny? Wystarczy upewnić się, aby wybrać firmę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Na przykład, jeśli potrzebujesz samochodu do ślubu, a następnie wybrać firmę, która specjalizuje się w tym. Podobnie, firma specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązań biznesowych należy wybór dla ważnych spotkań biznesowych.

Również zapytaj niektórych zalecanych usług limo Chicago. Nie ma lepszego sposobu, aby sprawdzić reputację firmy, ale zapytać znajomych, krewnych lub ich byłych klientów. Szczęśliwy Wybór, i szczęśliwy limo doświadczenie!

Rzeźba Marilyn Monroe w Chicago

Windy City została naprawdę zaszczycił nowy punkt orientacyjny - gigantyczną podobiznę Marilyn Monroe!

Rzeźba Marilyn Monroe w Chicago

Statua, tworzenie artysta Seward Johnson, stoi 26 m wysokości i waży ponad 30.000 funtów. Został wykonany ze stali nierdzewnej i aluminium. Legendarna aktorka jest utrwalona jak przypomniała sobie w filmie 1955 Słomiany wdowiec - starając się zachować jej windswept zamiast sukni spódnicy.

Rzeźba dokuczanie jest wzniesiony na Michigan Avenue, górując nad metra ruszt Nowym Jorku. Pozostanie dekoracji plac aż do wiosny następnego roku.

Rzeźbiarz powiedział, że był urzeczony przez obraz i ponownie go jako próbę uchwycenia jego trwały wpływ na ludzi. Marilyn Monroe, dodaje Johnson, 80, jest symbolem wiecznie piękna w połączeniu z "drażni seksualności."

Pomimo tego oświadczenia pomnik nie powstał bardzo wygodne dla tych, którzy wierzą, że są postrzegane lub sfotografowany, gdy ciekawski upskirt jest wielki kawałek zabawy.

Jeanne Paquin

Jeanne Paquin (1869-1936) była pierwszą kobietą, aby zdobyć międzynarodową sławę w branży mody. Jej kariera trwała konstrukcja trzech dekad 1891/20.

Biografia Jeanne Paquin

Urodziła Jeanne Marie Charlotte Beckers w l'Ile Saint-Denis, na przedmieściach Paryża. Jako młoda dziewczyna była zatrudniona w sklepie miejscowego krawieckim, a następnie stał się krawcowa na wybitnego paryskiego firmę Maison Rouff. W lutym 1891 roku wyszła za mąż Izydor Rene Jacob dit Paquin (legalnie zmieniła się w 1899 roku) Paquin, były bankier i biznesmen. Na miesiąc przed ślubem założył Dom Paquin na 3, rue de la Paix, gdzie od dwóch lat poprzedzających był partnerem w biznesie couture pod nazwą Paquin LaLanne et Cie. Tworzenie nowego modelu biznesowego, z Madame jako projektantem i jej mąż jako administrator biznesowej, kilka zbudował biznes couture, którego zakres i na całym świecie wpływy były niezrównane stylistyczne w pierwszych latach XX wieku. Ich innowacyjne podejście do marketingu i młodzieńczej jeszcze wystawne projektowania estetyki przyciąga modnych kobiet na świecie, które były już gotowe do nowej mody obrazu pod koniec epoki wiktoriańskiej. Lista klientów zróżnicowane i prestiżowe zawarte znanych aktorek i kurtyzany, royals Europejską, żony amerykańskich potentatów biznesowych, takich jak Rockefeller, Astor, Vanderbilt, Ballantine i Wannamaker. Na jego wysokość dom zatrudniała ponad dwa tysiące pracowników, wyprzedzając nawet dom Worth. W 1907 roku zmarł nagle Izydor Paquin, pozostawiając Jeanne Paquin do głowy ich imperium mody sam. Jej przyrodni brat, Henri Joire, i jego żona, Suzanne, dołączył do niej jako partnerzy w 1911 roku przeszła na emeryturę w 1920 roku, a jedenaście lat później poślubił Jean-Baptiste Noulens, francuski dyplomata. Dom Paquin pozostały otwarte w ramach szeregu projektantów, aż połączyła się z Worth w 1954 Worth Paquin zamknięta w 1956 roku.

Innowacje Biznes

Bystry i pomysłowy w ich podejściu do prowadzenia działalności gospodarczej, z Paquins pochodzi praktyk, które później stały się standardowe procedury operacyjne w świecie mody. Większość zamiatanie była koncepcja ekspansji międzynarodowej poprzez otwarcie oddziałów zagranicznych. W 1896 roku dom otworzył oddział w pełnej skali w Londynie, pierwszy tego rodzaju, gdzie motywy z domu Paris zostały wyprodukowane w pracowni na lokalnym terenie. Oddział w Buenos Aires, a zakład w Nowym Jorku futra następnie w 1912 roku, a ostateczna oddział otwarty w Madrycie w 1914 roku.

Paquins wziął również odważnych inicjatyw w zakresie relacji z klientami i marketingu. Od samego początku, w przeciwieństwie do podejścia uboczu im współczesnych, Paquins opracowany osobistych relacji z klientami, które skierował swoje indywidualne osobowości i potrzeb planowania. Wykorzystanie od początku moc blasku i rozrywki promowania odzieży, wysłali piękne młode aktorki do opery i wyścigach ubrani w ich najnowszych modeli, kilka często sobie ten sam strój. Później pani wprowadziła wszystkie-białe finałach balet na jej pokazach mody, a w 1913 roku produkowane "parady" sukienki sukienka zaprojektowanych specjalnie dla tańczyć tango na popularnych "Tango Teas" odbyła się w poniedziałek po południu w pałacu w Londynie. W 1914 roku wysłała całą swoją kolekcję wiosenną na amerykańskiej trasy koncertowej, która obejmowała Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Pittsburgh i Chicago. Mody były modelowane przez własne manekiny Paquin, którzy zdumieni społeczeństwa poprzez noszenie fioletowe i różowe peruki na ulicy.

Prywatne zdjęcia oraz Podziękowania

Piękny, elegancki, inteligentny i charyzmatyczny, Paquin sama była najlepsza publicysta własnego stylu. Zawsze nosiła swoje własne projekty, a powszechnie podziwiane przez publiczność, była pierwszą kobietą, która stała się ikoną mody, ustanawiające precedens dla Gabrielle Chanel. Równie uznaniem dla jej umiejętności biznesowych, otrzymała wiele nagród i nominacji, wszystkie nowatorskich rozwiązań dla kobiety w jej czasie. W 1900 roku jej koleżanki couturiers wybrano ją do głowy ich pierwszy publiczny zbiorowy wyświetlacz couture w wielkiej paryskiej Wystawy Światowej. Odznaczona Orderem Belgii Leopolda II w 1910 i prestiżowy Legii Honorowej w dziedzinie handlu w 1913 roku i został wybrany na prezydenta de la Chambre syndicale couture, oficjalnej organizacji paryskich couturiers, w 1917 roku.

[Czasem] ... to jest materiał, który mnie inspiruje. Ale mam inspiracji wszędzie. Kiedy jestem w podróży lub spaceru na ulicy, kiedy widzę zachód słońca z pięknymi blendings koloru, często mam natchnienie, które pomaga mi się rozwijać nowe kombinacje. ... Nasza praca w pewnym sensie przypomina malarza.

Jeanne Paquin w wzory i Publicite 1913.

Odzież Projekty i Znak rozpoznawczy artystyczne

Dom zaoferował pełną gamę odzieży, które obejmowały modę na każdą okazję-chic tailleurs (garnitury) na dzień nosić; ekstrawaganckie odzieży, zwłaszcza okłady wieczór; i ubrania sportowe, które były sprzedawane w specjalnym dziale otworzył w 1912 roku w oddziale w Londynie. Opulent futra i futra przybraniem ubrania zawsze były specjalnością. Paquin ubrania były znane ze swojej wyobraźni design, doskonałą jakością wykonania i niezrównany kunszt. Genialny artysta i kolorysta, Paquin stworzył zapierające dech w piersiach efekty wizualne z koloru, światła, faktury i tonalnej niuansów, które wahały się od eteryczną luminescencji w Filmy, pastelowe sukienki modne 1900/10, do śmiałego żywiołowość w kreacji inspirowanych orientalnymi, że przestrzegane. Zachowane przykłady tych ubrań są jednymi z najpiękniejszych dzieł sztuki w tkaniny, jakie kiedykolwiek stworzono. Techniki Podpis do osiągnięcia tych efektów, szczególnie w starszych kawałków, zawarte warstwy, mieszania i zasłanianie filmy i materiały fakturowych z subtelnie różnych odcieniach; wzniecanie grę światła na powierzchni odzieży poprzez zestawianie listwy i lekkich tkanin o różnej odzwierciedlający cechy, często przedstawiając je z kontrastującymi rur, szenili; i budowania projektu motywy powierzchni gęste inkrustacji najmniejszych możliwych elementów dekoracyjnych, zwracając uwagę na wielkość minut gradacją i zmianę miejsca. Niekończące odmiany lśniące paillettes, koraliki, cekiny, oraz drobno pracował marszczenia i ruching box-plisowana wstążka wykończenia; wyściełane aplikacja; koraliki jedwabne zwojów; i nanosi były netto niektóre z ulubionych materiałów użytych do nasycić suknie z wyjątkowo Paquin jakości obrazu. Inne cechy były niekonwencjonalne kombinacje materiałów, takich jak szyfon z sukna w dostosowanych garnitur i pasków futra na filmy, pastelowe wieczorowej sukni. Zawsze szuka nowości i indywidualizm dla jej projektów, często włączone elementy Paquin z innych epok i kultur w jej współczesnych wzorów, jak w płaszczu 1912 operowej ukształtował z tkaniny pochodzącej z XVIII wieku i nanoszone jak rzymskiej todze. Jej kolorowy akcent podpis był genialny różowy, i była znana z użyciem dramatycznej czarno, zarówno jako akcent i jako elegancki kolor sam w sobie. Neoklasycyzm był ulubionym motywem projektu.

Podczas gdy jej artyzm w efektach wizualnych i kompozycji był niedoścignionym, Paquin również przeznaczone do funkcji i komfortu. Przez jej promocji tych zasad, była znaczącą siłą w ruchu moda kierunku nowoczesnym stylu, który miał trzymać w 1920 roku. Ona sama często sobie praktyczne, kostek, niebieski serge garnitur do pracy. 1905 roku była już agresywnie promowanie bardziej naturalny i mniej restrykcyjne linię imperium, że ustanowiony kontekst dla radykalnych wersjach Paul Poiret z dnia 1908 roku W latach 1912 i 1920 roku zaprojektowała ubrania dla aktywnej kobiety, takie jak suknia, że ​​kombinowane krawiectwo z draperiowanie, więc że może być noszona z odpowiednio dzień do wieczora, a wersja kuśtykać spódnica, które przechowywane wąską linię, ale pozwolił na swobodę ruchów wynalazku ukrytych plis.

Składki Paquin w obszarach biznesu, persona publicznej, sztuki i projektowania wyrobić jej miejsce w historii mody jako pierwszy wielki kobieta projektanta mody.

Zobacz także Fashion Designer; Paris Fashion; Ozdoby; Charles Worth.

Bibliografia

Buxbaum, Gerda, wyd Ikony Mody:.. XX w Monachium, Londynie i Nowym Jorku: Prestel Verlag, 1999.

McAlpin, WL "Mme. Paquin Zasłużony. Znani Krawcowa i jej metody." W wzory i PUBLICITE. Jeanne Paquin. Tom 336. Niepublikowane notatnik, 1913.

Reeder, Jan Glier. "Dom Paquin." Tekstylia i tekst 12 (1990): 10-18.

-. "Odniesienia historyczne i kulturalne w Odzież z Domu Paquin." Tekstylia i tekstowe 13 (1991): 15-22.

.. Sirop Dominique Paquin Paryż: Adam Biro, 1989.

. Steele, Valerie Kobiety Mody. Projektanci XX wieku Nowy Jork: Rizzoli Międzynarodowe, 1991.

Troy, Nancy J. Couture Kultura: A Study in Modern Art i Fashion Cambridge, Mass .: MIT Press, 2003 r..

Odzież fitness: Centrum Szkolenia Porady damska

Kobiety of Iron: Siła Narodowego i Stowarzyszenia klimatyzacja

W ciągu ostatnich dziesięciu lat, waga i inne formy treningu siłowego stały się ważną częścią programów ćwiczeń dla kobiet. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z wciąż rosnącym rynku wyżu demograficznego, trening siłowy jest uważany za najlepszy trening dla tej grupy wiekowej. Dla tych, którzy chcą specjalizować się w się w treningu siłowym, certyfikacja w Krajowym sile i kondycji Association (NSCA) jest droga. Jest to organizacja, która nauczy Cię wszystko, co musisz wiedzieć o maszynach trening siłowy, hantlami, sekwencji mięśni, wyborze plan treningowy fitness, itp Oprócz egzaminów, NSCA oferuje szereg internetowych podręczniki szkoleniowe fitness.

NASM: Athletic Advantage

Lubisz sport? Czy jesteś zainteresowany szkolenia inne kobiety do rozwijania swoich umiejętności sportowych szkolenie sportowe i zapobiegać poprzez wyspecjalizowane programy fitness? Chcesz być uważany za eksperta w sprawie najlepszego treningu dla danego sportu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, to NASM jest odpowiedni certyfikat dla Ciebie.

Należy pamiętać, że certyfikacja przez National Academy of Sports Medicine zdecydowanie nie jest dla każdego, kto chce pracować w centrum fitness typowy kobiet takich jak krzywe, gdzie procedury ćwiczeń są przewidywalne. W rzeczywistości, tego typu szkolenia jest przeciwieństwem tego, co NASM jest. Wysportowana kobieta musi być przygotowany na nieoczekiwane. Poprzez zapewnienie trenerów fitness z wiedzy i umiejętności potrzebnych do oceny postawy wyrównanie nierównowagi mięśni i wadliwe wzorce ruchowe, trener może to zachować jej sportowe klientów w wieczyste, "sportowe gotowy" państwa.

Istnieją trzy certyfikaty nasm. Certified Personal Trainer (CPT) jest najbardziej podstawowym. Poprawa wydajności specjalistyczne umiejętności sportowych koncentruje się na specyficznych i naprawcze Specjalista Ćwiczenia (CEC) jest doskonała dla każdego, kto interesuje się po odwyku przydatności.

ACSM Centrum Certyfikacji

Długi za Rolls Royce certyfikacji instruktora fitness, American College of Sports Medicine (ACSM) znany jest z wszechstronnej i szczegółowej egzaminu. To nie jest certyfikat dla instruktora początkujących lub dla każdego, kto jest nieśmiały o zapamiętywania skomplikowanych wzorów nauki ćwiczenia. Ogólnie, większość z certyfikatem Prowadzący Acsm pracować w środowisku szpitalnym lub skierowania medycznego.
Istnieją trzy rodzaje certyfikatów Acsm. Instruktor ACSM Zdrowie / Fitness przeznaczony jest dla instruktorów, którzy chcą pracować z klientami umiarkowanego ryzyka. W przeciwieństwie do tego, ACSM Specjalista Ćwiczenia muszą nauczyć się, jak wykonać test ćwiczeń w warunkach klinicznych. Personal Trainer ACSM Certyfikat jest przeznaczony do potencjalnych instruktorów, którzy chcą zrobić jeden na jednego szkolenia z osób zdrowych. Podczas gdy niektóre z egzaminów oferujemy warsztaty, w większości są egzaminy autonomicznych.

ACE Centrum Certyfikacji

Amerykańska Rada na ćwiczenia sponsoruje, co jest prawdopodobnie jednym z renomowanych certyfikatów fitness. Są one uważane za watchdogs przemysłu fitness. Jako takie, często sponsoruje szereg badań naukowych, uniwersyteckich. Na przykład, chcesz dowiedzieć się o najlepszych ćwiczeń tyłek? Sprawdź to badania:

http://www.acefitness.org/getfit/studies/GlutesStudy2006.pdf

Ponadto do jego grupy ćwiczeń i osobistych certyfikatów szkoleniowych, ACE oferuje Lifestyle i Zarządzania Waga certyfikacji, które łączą centrum fitness i odżywiania, a także ćwiczenia kliniczne certyfikat, który pozwala na pracę z populacjach specjalnych. Jednakże, należy uzyskać zarówno ćwiczenia grupowe lub certyfikat osobisty trener przed zastosowaniem się do tych programów. Oni również oferują ciekawą gamę kursów kształcenia, takich jak ćwiczenia przed i poporodowym, a także ćwiczenia i osteoporozy.

Chociaż ACE posiada szereg prowadnic badań, które są dostępne dla badanego preparatu, nie mają żadnych warsztaty wstępną. Początkujący instruktorów ćwiczeń, które nie mają praktycznego doświadczenia może chcesz wybrać inny organizacji za ich pierwszej certyfikacji.

CPR Certyfikacja

Jeszcze przed uzyskanie certyfikacji biznesowe, trzeba uzyskać certyfikat w CPR. W zależności od organizacji, Twój CPR będzie trwać albo jeden lub dwa lata. W ciągu ostatnich kilku lat, certyfikacja najbardziej CPR będzie również nauczyć się korzystać z automatycznych defibrylatorów zewnętrznych, które są również znane jako AED. Jeśli masz zamiar pracować w kobiecym centrum ćwiczeń, który oferuje opiekę nad dziećmi, to może również zostać poproszony, aby uzyskać certyfikat w resuscytacji niemowląt. Obie organizacje, które zapewniają certyfikat CPR są Amerykański Czerwony Krzyż i American Heart Association. Należy pamiętać, że teorie nie zmienia się w ciągu roku, więc Odnawianie certyfikatu ma ogromne znaczenie, jeśli chcą utrzymać zatrudnienie w branży fitness.

A więc chcesz zostać instruktorem fitness damska

Być może już zdecydujesz, że chcesz stać się dla kobiet trener fitness. A może masz zawsze żywił sekretne fantazje o byciu osobisty trener. Po tym wszystkim, to ten, który przyszedł, aby twoi przyjaciele, kiedy chcą wiedzieć, najlepszy trening dla "brzuch", czyli najlepszy trening dla tyłek.

Jeśli brzmi to jak ty, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to jest uzyskać certyfikat fitness. Chociaż istnieje wiele certyfikatów na rynku niektóre posiadają więcej statusu niż inne. W ten sam sposób, niektóre certyfikaty są bardziej odpowiednie do nauki konkretnych populacji. Jak więc wybrać, który z nich jest najlepszy. Oto kilka czynników do rozważenia;

 • Programy szkoleniowe: Czy organizacja oferuje program szkolenia wstępnego testu, lub po prostu nie mają badania w domu, a następnie podjąć egzamin pisemny.?
 • Koszt: Czy możesz sobie pozwolić na cenę programu?
 • Wygoda: Czy oni sprawdzić w pobliżu swojego domu?
 • Specjalizacje: Więc oni specjalizują się w rodzajach sprawności chcesz się uczyć?

Nie zapomnij Stretch

Stretching jest istotną częścią planu wykonywania jakichkolwiek kobiet. Mimo, że jury jest wciąż w roli rozciągania w zakresie zapobiegania urazom, delikatne rozciąganie sprawia, że ​​czujesz się lepiej, a wiele osób uważa, że ​​rozciąganie w każdej chwili: przed, w trakcie lub po treningu, a nawet, gdy jesteś w domu przed telewizorem, pomaga czują się silniejsze i bardziej zrelaksowany podczas ćwiczeń.

Niektóre zasady rozciągania:

 • Rozciąganie nie jest sportem wyczynowym. Skoncentruj się na rozluźnienie napiętych mięśni podczas rozciągania, i nie martw się, jeśli nie są tak elastyczne jak osoba obok Ciebie w zajęciach jogi.
 • Twój organizm jest inny każdego dnia. Kilka dni jesteś trochę sztywniejsza; być może z trudem treningu dzień przed, być może w podróży i spędzają dużo czasu siedząc w samolocie lub w samochodach.
 • Ogólnie rzecz biorąc, Twój elastyczność poprawi się regularne rozciąganie, ale skupić się na jak twoje ciało czuje się każdego dnia, a nie rozciągać się aż do bólu.
 • Oddychaj. To kuszące, aby wstrzymać oddech podczas rozciągania, ale trzeba zachować w oddychaniu, aby zwolnić napięcie w mięśniach. Oddech gładko i równomiernie trzymając odcinek.

Most do lepszego Butt

Na treningi czołowych, które pomogą dopasować do swoich seksownych dżinsach, upewnij się, że to ten ruch: The Bridge. Brzmi łatwo, ale to będzie działać te pośladków mięśnie.

Oto jak to zrobić:

 • Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, stopy płasko na podłodze i ramiona wzdłuż tułowia.
 • Engage abs i podnieś swoje biodra 4 do 6 centymetrów podłodze.
 • Prasa na podłodze z dłońmi jak unieś biodra kolejny calowy wyższe. Przytrzymaj przez trzy sekundy, a następnie opuść z powrotem do pierwszej pozycji od 4 do 6 cali nad podłogą.
 • Powtórz 3-sekundowy impuls 15 razy.

Teraz tutaj jest naprawdę trudne część: Powtórz ruch, ale rozszerzyć swoją prawą nogę w kierunku sufitu. Trzymaj nogi prosto, jak przecisnąć lewej mięsień pośladkowy, aby utrzymać poziom biodra. Przytrzymać przez 3 sekundy i powtórz 20-30 małych impulsów, następnie opuść nogę i powtórz na drugiej stronie.

Zwiedzanie może być kobiety Najlepszy trening

Dla wielu ludzi, największą barierą do fitness jest znalezienie aktywności, które można trzymać się i zrobić łatwo. Jeśli regularnie prowadzony, rower czy aerobik, nie może myśleć o chodzenie w treningu. Ale znowu myśleć. Regularne chodzenie do pracy iz pracy lub w porze lunchu, może przyczynić się do ogólnego poziomu sprawności w pozyskiwaniu i z dala od biurka, nawet przez 15 minut lub więcej, a nawet jeśli jest ulicą do Starbucks.

Pod względem wygody, chodzenie może być najlepszym treningiem jest. Jeśli jesteś nowy w sprawności, chodzenie jest sposób stopniowo wprowadzać organizm do działania. Jeżeli już jesteś aktywny, spacery w ciągu dnia pomaga odzyskanie od ciężkich treningów poprzez promowanie przepływ krwi i zmniejszenie skutków Opóżnione bolesność mięśni, dzięki czemu są mniej sztywne, kiedy jest czas na następne ciężkich ćwiczeniach.

I spróbuj to tyłek-tonowanie końcówkę jako bonus podczas spaceru: Trzymaj piętę tylnej stopy na ziemi tak długo, jak to możliwe, a po podniesieniu pięty, próbują toczyć wewnątrz całej stopy i zepchnąć z palcami. Jeśli można zarządzać tym, poczujesz mięśnie pośladków pracy bardziej z każdym krokiem. Oczywiście jest to trudne, jeśli jesteś w pracy i na sobie obcasy, ale spróbuj go, gdy idziesz, noszenia treningu i będziesz czuć spalania.

Joga Promuje Fitness Kobiet

Jeśli nigdy nie próbował jogi, znaleźć zajęcia dla początkujących i to sprawdzić. Możesz się podłączyć. Joga jest wielka część plan fitness jakichkolwiek kobiet, ponieważ jest to niewielki wpływ i nie wywierać nacisk na stawy. Również głębokie rozciąganie zrobić jogi pomaga zwalczać Opóżnione bolesność mięśni po ciężkich treningach. Joga może być szczególnie przydatne, gdy mają problemy ze stawami lub jeśli uraz lub próbuje wrócić do formy po ciąży.

Mówiąc o ciąży, jeśli jesteś w ciąży, prenatalne jogi pomaga utrzymać podstawowy poziom sprawności, nawet w trzecim trymestrze ciąży, a badania wykazały, że kobiety, którzy praktykują jogę i zrobić inne formy umiarkowanej aktywności fizycznej w czasie ciąży są bardziej komfortowe w czasie porodu ,

AFAA Centrum Certyfikacji

Aerobik i Fitness Association of America (AFAA) istnieje już od 1983. Ich certyfikaty zawiera zwykle jednodniowe warsztaty, co czyni je doskonałym dla nowych instruktorów. Oni również oferują wiele kursów internetowych, które są dostępne za pośrednictwem ich produktu TeleFitness. Wiele szkoleń i certyfikacji warsztatów AFAA to:

 • Personal Trainer
 • Grupa Instruktor fitness
 • Krok Instruktor
 • Kickboxing
 • Joga
 • Pilates

Entuzjastów fitness damskie mogą być zainteresowani ich warsztatów w sprawności i kondycji okołoporodowej kobiet w średnim wieku o.

Począwszy od małych z treningu

Jeśli nigdy nie wykonywane regularnie lub nie wykonywane w długim czasie, to jest bardzo ważne, aby rozpocząć swój plan treningowy zachowawczo. Aby uniknąć bólu i kontuzji, kobiety powinny robić mniej niż to, co myślą, że mogą one na co najmniej kilka pierwszych treningów. Kiedy po raz pierwszy zaczynają wykonywania rutynowych, to jest o wiele bardziej ważne, aby uniknąć obrażeń i zbudować solidne podstawy fitness. Zobacz lekarza lub trenera uzyskać więcej informacji na temat rozpoczęcia fitness rutynowych odpowiednie dla Twojego poziomu sprawności.

Wiedząc Kiedy Stretch

Jakkolwiek ważne jest dla rozciągania się dla utrzymania elastycznością, badania wykazują, że po odcinku jest również bardzo ważna. Zawsze należy rozgrzać przed rozciągnąć. Rozciąganie mięśni może zimny nie tylko przyczyną obrażeń ciała, to nie zrobi ci wiele dobrego. Aby rozgrzać, spróbuj żwawo, czyli kilka minut aktywności w niskiej intensywności przed rozciągnąć. Następnie można bezpiecznie kontynuować dalszej części treningu.

Różne typy jogi

Różne zajęcia jogi oferowanych w lokalnej siłowni może być bardzo mylące. Ashtanga joga, czasami nazywane moc joga, jest bardzo aktywna forma jogi. Power Yoga będzie budować siłę, elastyczność i wytrzymałość. Inną popularną formą jogi jest hatha jogi. Hatha joga skupia się mniej na działania bardziej na rozciąganie i wzmacnianie organizmu. Hatha joga jest dobre dla naprężeń ulgi i elastyczności. Bikram, która to seria 26 pozach wykonywanych w ogrzewanym pomieszczeniu i Iyengar, która skupia się na szeregu pozach lub asan, są także wspólne. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jakiego typu jest najlepsze dla ciebie jest, aby przejść do każdej klasy i wypróbować.

Łamanie treningi

W okresie od rodziny, przyjaciół i pracę, wiele kobiet na czasie. Podczas gdy konwencjonalne mądrości uważa, że ​​kobiety muszą pracować przez co najmniej 30 kolejnych minut przed rozpoczęciem jakichkolwiek korzyści z zyskują ćwiczeń, ostatnie badania wskazują, że nie musi tak być. W rzeczywistości, w jednym z badań wykazano, że działa się przez 10 minut, trzy razy dziennie jest lepiej do obniżania poziomu triglicerydów (tłuszczu we krwi) niż wykonanie przez 30 minut w prosty. Nawet jeśli można wykonywać tylko przez kilka minut, kilka razy w ciągu dnia, twoje ciało jest wciąż czerpią wiele korzyści, które można byłoby coraz gdybyś wykonywania w dłuższych odcinkach.

Próbować nowych rzeczy

Badania wskazują, że nuda jest jednym z najważniejszych powodów, dla których kobiety rzucili programy ćwiczeń. Krok go i spróbować czegoś nowego!

Próbować nowych programów ćwiczeń i różnych swoje rutynowych fitness nie tylko złagodzić niektóre z nudy związanej z długich godzin na siłowni, ale badania sugerują także, że to pomoże Ci utrzymać bardziej pasuje styl życia. Zapisz się do spacerów / prowadzenie klubów lub zobowiązać się do 10-tygodniowej sesji jogi.

Odległość Bieg

Nie ma potrzeby dla kobiet, aby uniknąć przebiegu, z obawy przed szkodliwym stawów i powoduje zapalenie stawów. Ostatnie badania pokazują, że bieganie odległość nie zwiększa kobiety ryzyko zachorowania na zapalenie stawów i w rzeczywistości, zdaje się oferować środki ochrony przed chorobą. Badania wykazują, że bieganie odległość może również stres i promowanie zdrowego stanu psychicznego umysłu. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji na temat biegu na odległość, sprawdzić lokalne siłownie sporting dobrych sklepów i książek telefonicznych informacji na temat szkolenia i lokalnych klubów biegania.

Alternatywne Sport

Wspinaczka, kajaki, rowery górskie są nie tylko dla nastolatków i college dzieci. Kobiety zostały uciekają do tych sportów w rekordowych liczbach w ostatnich latach. Te alternatywne sport to nie tylko świetne sposoby, aby uzyskać kształt i pobyt tam, ale także uczą się nowych umiejętności i dają możliwość korzystania z siły i sprawności byłeś w pracy na wypełnione zabawą, adrenaliną treningu ci. Wiele grup oferują lekcje i wycieczki specjalnie dostosowane dla kobiet. Sprawdź swoje lokalne Sklepy towarów sportowych i sal gimnastycznych aby uzyskać więcej informacji.

Ćwiczenia Poza Siłownia

Dzisiejsza kobieta pracy nieustannie walczy wymagania terminu rejestracji w domu, jak iw biurze. Uczestnictwo w lidze dorosłych kickball, koszykówki lub softball zapewnia świetny rynek zbytu dla stresu i motywacji za pobyt w kształcie. Dołączanie do ligi sportowej dorosłych dodaje kopa do treningu i pomoże utrzymać się podłączony do wspólnoty.

Korzyści zdrowotne jogi

Jeśli potrzebujesz kilka dobrych powodów, by w końcu przejść do tej klasy jogi byłeś, co oznacza szansę, badania wykazały, że nawet przypadkowy praktyka może zmniejszyć stres i wielu badań wykazały, że kobiety, które praktykują jogę ważą mniej niż ci, którzy tego nie robią. Ponadto praktyka jogi jest klinicznie powiązany z obniżenia poziomu cholesterolu.

Konferencje Centrum Szkolenia

Konferencje fitness są doskonałym sposobem, aby rozwijać swoje umiejętności i zachować swój certyfikat. Często odbywają się one w obszarach "przeznaczenia", więc można się świetnie bawić podczas szlifować swoje umiejętności. Największym Sponsorem konferencji jest Stowarzyszenie Tańca Międzynarodowego Exercise (IDEA) Posiadają dwie wydarzeń rocznie: ogromna międzynarodowa konferencja, która zazwyczaj odbywa się w Kalifornii, a osobista konferencyjne szkolenia, które często odbywają się gdzieś na Wschodzie. Konferencje te obejmują każdy aspekt treningu fitness można sobie wyobrazić.

Sara Miasto Workout jest inna organizacja, która organizuje konferencje fitness. Istnieje kilka rocznie, które odbywają się w Chicago, Dallas, Miami, Atlancie i Bostonie. Odwiedź scwfitness.com szczegóły.

Centrum Szkolenia Zasoby online

Należy wybrać, aby uzyskać certyfikat, trzeba będzie utrzymywać poświadczenia uczęszczając na wymaganą liczbę warsztatów fitness. Od podróży na te wydarzenia mogą być drogie, warto rozważyć uzyskanie niektórych z tych kredytów w Internecie. Na szczęście, istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Najlepiej jest Personal Training w sieci, lub PTontheNet.com. Ta strona wymaga albo miesięczne lub roczne opłaty, która jest na wagę złota. Co miesiąc będzie można czytać artykuły najnowocześniejsze napisanych przez najlepszych ekspertów w branży fitness sportowego. Jeśli jesteś osobistym trenerem, Personal Training w Sieci ma, spektakularny bibliotekę ćwiczeń, który pozwala na opracowanie programów, które można przesyłać pocztą elektroniczną do klientów. Dodatkowo, można wziąć krótkie quizy na stronie internetowej, która pozwoli Ci zarobić ciągłe kredytów edukacyjnych dla wielu organizacji certyfikujących.

Pilates

Pilates cieszy się nagły wzrost popularności wśród kobiet w ostatnich latach. Kobiety twierdzą, że ćwiczenia zostawić je odświeżone. Kobiety jak również fakt, że są modyfikacje dla kobiet w każdym siły i ciała typu. Pilates jest świetną alternatywą dla pracy z ciężarami w bardziej tradycyjnych ćwiczeń siły. Pilates jest bezpieczny dla

Writer: Miesiące Roku Porady

Boże Narodzenie - Co kupić dla niezwykłej osoby

Zawsze trzeba kupić pewne prezenty dla niektórych ludzi, że po prostu nie wiem, co można dostać! Pomóż! Jakie są dobre prezenty można było kupić za kaznodziei / głową kościoła lub innych członków Kościoła, współpracowników, Grands lub pra-fortepiany, które zwykle mają już wszystko, czego chcą lub mogą kupić wszystko, czego chcieli, Grands i pra-Grands którzy muszą wszystko i nadal nie wiem, co się, do nauczycieli nauczyciela szkoła tańca Twojego dziecka lub innych nauczycieli, szef, a inne trudno kupić dla osób na liście. Zaproponuj niezwykłe prezenty do zakupu lub czynią z tej okazji. Są pewne rzeczy, gustowne, a inni nie? Które są które? Czy jest jakiś jeden dobry-dla-wszystkich prezent można trzymać na tych nieoczekiwanych chwilach?

Zabawa w Dniu Pracy

Pierwszy czwartek w kwietniu został wyznaczony jako Międzynarodowy Dzień Pracy Fun At. Strona w www.playfair.com daje mnóstwo informacji na temat, jak zrobić w miejscu pracy funplace do pracy. Znajdziesz tu wiele pomysłów artykułów. Ile firm w Twojej okolicy wiedzieć o tej praktyce i uczestniczyć? Czy lokalne firmy promowania żadnych zabawnych pomysłów, aby zachęcić comradery pracownika?

Boże Narodzenie - Santa Biznesu

Ktoś w Twojej okolicy, który prowadzi Santa biznes. Złożenie pozwu. Najgorsze dzieciak jakiego kiedykolwiek spotkałem! Najlepsze strony on udział. Czy jest Pani Mikołajowa? Czy Santa człowiek? Jaka jest średnia cena za usługi Świętego Mikołaja i jakie są te usługi? Najzabawniejsze dzieci on spełniony. Najbardziej niezwykłe prezenty, że został poproszony o dostarczenie.

Narodowy Humor Miesiąc

Kwietnia został wyznaczony krajowy Humor miesiąc. Jak humor może złagodzić lub zmniejszyć stres? Zapisy w druku lub on-line do czasopism lub biuletynów. Humoru Czy to żart dnia zachować od lekarza? Osób wywiadzie dla swoich ulubionych dowcipów.

Projekty arbuz

To zaczyna być razem arbuz! Jak wyrzeźbić
Kosze arbuz, łodzie i inne projekty. Jak
zrobić kulki melona, ​​jak robisz swoje projekty.

Ślubne - Miejsca na pokład gości

Planowanie miejsca na pobyt dla gości, które pochodzą z miasta lub z kraju. Zamawiający pokoje, znalezienie odpowiedniego hotelu lub motelu, który płaci za to, co, jak długo pozostaną one? Dokonywanie rezerwacji w domach krewnych i przyjaciół ". Kto pozostanie gdzie? Co z tymi, którzy przynoszą niezamężnych partnerów? Nawet przy dzisiejszych standardach otwartych, niektóre nadal aprobuje niezamężnych partnerów przebywających razem. Jak uniknąć tego problemu. Czy można uzyskać zniżki, jeśli zarezerwować kilka pokoi? Co jeśli ktoś odwołuje w ostatniej chwili? Jakie są opcje? Jakie atrakcje są w Twojej okolicy, że goście mogą chcieć sprawdzić podczas wizyty? Dokonywanie trasę dla nich.

Ślub - miesiąc miodowy

Nie zapomnij o miesiąc miodowy - jak zaplanować, planu i spakować do szczęśliwej okazji. Należy użyć wynajem samochodu? Kto powinien wiedzieć, gdzie jesteś. Zbieranie wspomnienia miesiąc miodowy w nadchodzących latach. Kto płaci na miesiąc miodowy? Zaczniesz małżeństwa długu? Ile pieniędzy będzie potrzebne? Jak nie przepłacać.

Narodowy Cukrzyca Miesiąc

Skąd wiesz, że masz cukrzycę? Jakie są objawy? Jak to leczyć? Czy ich ograniczenia wiekowe? Najnowsze zabiegi. Jak można nauczyć się dawania siebie strzały? Jak Diety specjalne i specjalne środki spożywcze mogą pomóc diabetyków. Jakie pokarmy są najlepsze?

Karaoke Narodowy Tydzień

Czwarty tydzień w kwietniu jest karaoke Narodowy Tydzień. Jak karaoke pomoc z samooceną, pojawiając się przed tłumem, uwolnić się od stresu i zaufania? Gdzie można cieszyć karaoke w Twojej okolicy? Kto może uczestniczyć? Można przynieść własne utwory? Czy zgadza się? Co znajduje się średni koszt własny do karaoke? Czy jakieś lokalne śpiewaków karaoke przeszli do wyższych aspiracji?

Jak poznałem Mój Ktoś specjalne

Wywiad z dobrze wiadome w Twojej okolicy o tym, jak się poznali małżonka - jakie wskazówki mogą dać o zaloty i utrzymując, że ktoś wyjątkowy?

Ślub - jak mieć darmowy ślub

Jak mieć 5.000 dolarów + ślub za darmo. Jak dostać "sponsorów" w Twoim mieście, aby zapłacić za swój ślub poprzez dystrybucję ich nazwy (logo) oraz reklamę na swoich łask, ciasto, wypożyczalnia samochodów, broszury, kwiaty, itp dla gości.

Ślub - być własne koordynator

Czy potrzebujesz koordynatora ślubu? Nie! Po co płacić komuś w górę o 500 dolarów za coś można zorkiestrować siebie? Tylko upewnij się rozpocząć na początku w planach, a można to zrobić. Od planowania do kościoła, do łask i wynajem samochodów. To wszystko to kwestia listę i planowaniu.

Pierwsze tablice rejestracyjne wydania

25 kwietnia 1901 roku, Nowy Jork był pierwszym stanem, który wymaga tablice rejestracyjne na samochodach. Ile rodzajów tablic rejestracyjnych są dostępne w danym państwie i jak wiele dodatkowych one kosztują? Popularność spersonalizowanych tagów i ceny. Są ludzie, którzy bardziej trafne spersonalizowanych tagów być szczery, ponieważ ich tag można łatwo pamiętać?

Lojalność klientów

Kwietnia jest Międzynarodowym Miesiąc lojalnościowe. Jak można dostać klienci wracać znowu i znowu? Czy jest coś do zrobienia, jeśli klient jest niezadowolony? Czy sklepy troszczą jeśli jesteś zadowolony klient, czy nie? Czy są one zainteresowane w ogóle, że mogą stracić swoją działalność, czy czują istnieje wiele innych, które składają się na to? Inspirująca strona internetowa znajduje się na www.hyken.com

Międzynarodowy Drum Miesiąc

Jak zrobić własne bębny. Inne niż używane w zespole, są inne zastosowania dla bębnów? Jaka jest cena bębnów dzisiaj? Czy bierzesz lekcje perkusji - czy to się naturalnie? Czy są ludzie, którzy po prostu nie mogą grać na perkusji? Co bębny zrobione? Każdy, kto w Twoim mieście ma żadnych starych beczek lub zbiór? Czy jest ktoś w Twoim mieście, który posiada kolekcję podudzia? Czy wiele osób ich podudzia monogramem? Gładkie lub podudzia są przeznaczone? Jakie są najbardziej popularne perkusji w zespole szkolnym?

Pierwsza flaga

4 kwietnia 1818 roku Kongres zatwierdził pierwszy banderą USA. Kto w Twojej okolicy posiada najstarszą flagę? Jak można stwierdzić, czy jest to prawdziwe? Ile lat ma bandery? Kto jest właścicielem najstarszej flagę? Flaga może być czyszczony? Należy czyścić? Powinny być naprawione?

Pistolet Pakowanie

W dniu 5 marca 1836 roku Samuel Colt otrzymał patent na swój pistolet. Jaki rodzaj pistoletu (lub pistoletu) jest najbardziej popularny na utrzymanie w domu? Zamki są dostępne? Czy masz czas, aby odblokować go, jeśli jest to potrzebne? Jakie są prawa w Twojej okolicy? Ich wykonanie? Ile osób zostało zastrzelonych w Twojej okolicy w ubiegłym roku ... a ile było wypadków? Co to jest postawa twojego gminy na ten kontrowersyjny temat?

Civil War reenactments

Civil War reenactments obfitują w czerwcu. Zajrzyj za kulisy i dowiedzieć się, w jaki sposób takie rekonstrukcji są zebrane. Są kostiumy kupił lub wykonane? Antiques stosowane w imprezie. Od tego, jak daleko ma uczestnicy pochodzą i ile wydarzenia są uczestnicy? Czy to "kariera" w rodzaju dla niektórych? Najstarsze mienie wykorzystane. Jak nie pozwolić "up-to-date" pozycje w poślizg.

Pierwszy rowerów Wprowadzony

21 maja 1819 pierwszy rower został wprowadzony w Nowym Jorku. Czy to zdobyć uznanie i emocje Segway? Czy ludzie oczekują rower do "chwyci" lub odrzucić go jako chwilowa moda? Kto ma najstarszy rower w swoim kraju lub miasta? Gdy jest zbyt stary rower do regenerowane? Jak zmierzyć rower, aby dopasować dziecko lub dorosłego? Jak można stwierdzić, czy to "pasuje"? Akcesoria rowerowe i obowiązkowych przedmiotów. Czy istnieją przepisy rowerowe w swoim mieście lub kraju? Co oni i ich wykonanie? Dodać quiz ustaw rowerowych - jak wiele można uzyskać w porządku? Ile są absurdalne przepisy?

Ślub - stworzenie internetowego ślub

Jak budować swój ślub w Internecie - wszystko jest dostępne online (może nawet chcą to panny młodej lub pana młodego - za pośrednictwem serwisu randkowego). Czy ktoś był żonaty przez modem jeszcze? Może masz pierwszy tutaj! Możesz podać linki, aby znaleźć wszystko. Istnieją internetowych firm zamawiać zaproszenia z instrukcjami krok po kroku - i można zobaczyć wynik końcowy przed złożeniem zamówienia. Znalezienie przysługi, ciasta, suknie ślubne - to wszystko! Powinieneś znaleźć wiele adresów URL, aby wypełnić książeczkę - sprzedam książeczkę, nie tylko artykuł!

Profesjonalne Sekretarze Tydzień

Ostatnim pełnym tygodniu kwietnia jest Tydzień sekretarzy profesjonalny ". Środa w tym dniu jest Dzień sekretarzy profesjonalny ". Jakie są występy w Twojej okolicy robi dla swoich sekretarzy? Są wszelkie coraz dzień wolny? Kwiaty? Cukierek? Są wszelkie sekretarki spodziewałem się czegoś specjalnego z szefem?

Stres Awareness Month

Kwiecień jest Stres Awareness Month. Czym jest stres i jak możemy go kontrolować? Czy stres jest niebezpieczny? Jak wiele sposobów są tam sterowanie stres i co wydaje się najlepiej? Dlaczego stres nie wydaje się niepokoić niektórych ludzi?

Padaczka Awareness Month

Co zrobić, jeśli ktoś wokół ciebie ma napad padaczkowy? Skąd wiesz, że to, co to było? Czy lekarstwa w przyszłości? Jest jednym z padaczką rodzi, lub może przyjść później? Co ją powoduje? Czy istnieje grupa wsparcia w Twojej okolicy? Gdy to znaczy i jaką pomoc może zaoferować?

Pomysły na grilla

Grillowanie na lato! Zdobądź wspaniałe grilla
recepty od Pól grillowania w Twojej okolicy. Inne niż wołowiny, wieprzowiny i kurczaka, co jeszcze jest opiekany? Na jak-tos przygotowania do grilla. Co jest zaangażowany w posiadanie grilla Block Party i zaprosić sąsiadów? Kto płaci za to, co i jak jest ustawione?

Narodowy orzech Miesiąc

Kwiecień jest Narodowy orzech miesiąc. Broszury lub artykuł receptur orzech. Czy pekan odżywcza lub po prostu tuczu? Mogą być zamrożone? Jaki jest najlepszy sposób na zachowanie pekan? Może pomóc obniżyć poziom cholesterolu pekan? Jakie rodzaje rzemiosła może być wykonane z muszli orzech?

Ślub - suknia i akcesoria

Jak zrobić własny welon lub bukiety lub przedmioty osobiste strony w dół do następnych pokoleń. Jeśli nie zamierzasz oddać swój suknię ślubną, jakie są opcje? Został wynajęty? Czy to ręcznie dla Ciebie? Należy przekazać ją? Jaki jest najlepszy sposób, aby zachować go dla swojej córki? Jak się zachować białe. Przedmioty specjalistyczne można handmake - jak Podwiązki, zasłonę lub Corsages. Instrukcje i wzory, które są łatwe do zrobienia.

Zip It Up

W dniu 29 kwietnia 1913 roku została opatentowana przez zamek Gideon Sundback. Został pierwotnie używane do ubrań? Gdy były zamki stosowane do walizki, portfele i portmonetki? A teraz do plastikowych torebek! Jakie inne zastosowania można myśleć o użyciu zamek? Czy zamki błyskawiczne naprawy, czy też muszą być całkowicie zastąpione?

Kompozycje kwiatowe -

Czy dajesz kwiaty na Walentynki lub otrzymali je - jak można ustawić je na piękny wygląd? Czy są jakieś specjalne narzędzia potrzebne? Co można zrobić innego niż tylko plopping je w wazonie?

Ślub - Wybór miejsca na ślub

Niezwykłe miejsca na wesele - czy to w tradycyjnym kościele lub sądu sędzia pokoju - lub nietypowe skoki spadochronowe, kolejką górską lub skating - to nazwę. Co nie zostało zrobione, które mogą być włączone do ślubu? Zbiegło się z hobby lub ulubionej pasji. Kto w Twojej okolicy miał niezwykły ślub? Co skusić ich do tego wyboru? Jak ich goście reagują?

Alkohol Awareness Month

Kwiecień jest Alkohol Awareness Month. Co się robi w swojej społeczności, aby umieścić nadużywania alkoholu w centrum uwagi? Skąd wiesz, że jesteś alkoholikiem? Jak można się ktoś inny, aby przyznać, że są? Czy to prawda - po alkoholowym, zawsze alkoholikiem? Jak żyć z alkoholikiem? Można? Jakie są twoje wybory? Jak zdobyć siłę, by te wybory.

Po kwiaty -

Otrzymałeś świeże kwiaty na Walentynki - co można z nimi zrobić, aby zachować je na zawsze? Jakie są techniki "naciskając" kwiaty? Jakie inne sposoby są tam, aby je chronić?

Język Migowy

W dniu 15 kwietnia 1817 roku pierwsza szkoła dla niesłyszących USA otworzyły. Język migowy już wiemy ... i język migowy wszyscy powinniśmy nauczyć. Dlaczego ludzie powinni nauczyć się języka migowego? Jak język migowy może uratować życie, gdy jesteś w sytuacji, gdy nie można mówić (wypadek, pod wodą, choroby, poza zasięgiem słuchu ...). Poleć mi książki, kursy lokalnych lub witryn internetowych.

Ślub - fotografia

Jeśli film taśmy, mają fotosy, cyfrowy, Polaroid, czy to wszystko? Ile osób należy robić zdjęcia? Jaki jest koszt posiadania kamer posypane po pokoju dla gości do robienia zdjęć? Podobnie jak kosztowne może to dostać? Średnie ceny w swojej okolicy. Od ślubu jest jednorazowa sprawa (miejmy nadzieję), powinno być bezpieczne z profesjonalnym lub iść z przyjacielem lub studenckiej fotografa? Można zaoszczędzić pieniądze - czy będzie to kosztować więcej w dłuższej perspektywie? Standardowy stawia na wesela. Jak zachować te skarby w doskonałej formie. Jak obchodzić się (lub dodatkowo) gości, którzy chcą kopii.

Ślub - dla tych, którzy nie mogli przyjść

Jak zrobić specjalny biuletyn ślubu. Dołącz zdjęcia, BIOS panny młodej i pana młodego, małego drzewa genealogicznego, opowieści o wniosku i akceptacji, opowieści o pamiętnych momentów, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć. Dołącz szczerych strzałów i zabawne momenty. Jak zapisać ten email przez wiele lat - być może, laminowanie. Jakie są inne sposoby ich zachowania? Może to również zrobić wielki dziękuję uwagę.

Ślub - cennych wskazówek zdjęcia!

Jaki rodzaj fotografii chcesz? Pomyśl przed ujęć, które chcesz mieć. Jeśli używasz profesjonalny fotograf będzie miał kilka zdjęć już w głowie, ale jeśli używasz znajomego lub studenta, może trzeba wiedzieć kilka pomysłów na własną rękę. Nie zapomnij zdjęć swoich opiekunów i gości weselnych. W "tradycyjnych" zdjęcia panny młodej i pana młodego i wesele, bliska strzały rękami, podwójne zdjęcia obrazu, "wypad" do samochodu. Zdjęcia przed ślubem, jak młodej pary przygotowania do wielkiego wydarzenia - zdjęcia piekarza dzięki czemu ciasto, szczęśliwa para wybierając pierścienie, lub para co sprzyja dla gości.

Pies licencjonowania

08 marca 1894, pierwsze prawo państwa na licencji psów powstała w Nowym Jorku. Jakie są prawa w swoim kraju? Czy dużo spraw sądowych na ukąszenia psa dla zaświadczeń lub przypadków związanych z psów-? Jakie są prawa smycz w Twojej okolicy? Dlaczego nie ma prawa smycz dla kotów? Dlaczego niektórzy ludzie kota i przekształcić go luzem w stoczni uruchomić darmo w okolicy? Czy istnieją przypadki zaświadczeń na kota? Koty są wymagane, aby strzały wściekliźnie jak psy są? Jaki jest średni koszt wychować psa?

Ślub - ma dzieci dozwolone

Jak powiedzieć rodzicom ich dzieci nie mogą być obecni! Jeśli dziecko uczęszcza, jak można zachować je cicho podczas ceremonii? Jak słowo się nie obrażając nikogo. Zaproponuj sprytny wordage w zaproszeniach. Jak sprawić, by goście czuli się mile widziani, ale bez dzieci. Co zrobić, gdy dzieci przychodzą? Jak radzić sobie płacz dziecka! Co, jeśli dzieci się spod kontroli? Korzystanie taktu i dyplomacji, więc ślub nie jest zniszczony.

Ślub - lista gości

Jak zredukować listę gości - lub jak pompa się! Kogo zapytać, a kto by nie? Czy ludzie czują się "zawiedziony" lub "obrażony" jeśli nie zwróciła się do ślubu? Czy jakieś wyczucie stylu: "Muszę się im coś, ale ja nie chcę iść. Teraz muszę kupić coś do noszenia, że ​​to drogie, a ja nie mogę nosić go nigdzie indziej!" Plusy i minusy na wesele i jak to wpływa na listę gości. To może zrobić dobry sondaż.

Boże Narodzenie - Naprawdę Dobry Święty

Co stanowi naprawdę dobrą Mikołaja? Naprawdę dobry w Santa kostium? Czy jest to osobowość lub jego ho-ho-ho? Jak wielu sklepów w Twojej okolicy mają Mikołaja dla dzieci? Skąd wziął jego garnitur? Co to jest być Mikołaja? Wywiad doświadczonym Santa - będzie miał wiele historii do opowiedzenia! I pamiętaj, aby przeprowadzić wywiad początkujących Święty - będzie miał zupełnie inny pogląd na bycie Santa! Porady na temat bycia Mikołaja!

Pierwszy słownik

W dniu 14 kwietnia 1828 r Słownik Noah Webster została opublikowana. Jakie rodzaje słowników są obecnie dostępne? Niezwykłe słowniki. Słowniki dla określonych celów - na przykład, twórców układanki, pisarzy, terminologii medycznej i innych. Słowniki online, a także słowniki biblioteki i księgarni lub te znalezione na serwisach aukcyjnych mogą być wymienione. Można napisać słownik? Jak są kompilowane? Tworzenie słownika takich jak Snigglets - słownika gotowych słów. Jaki rodzaj słownika można skompilować i sprzedać?

Poeci w Twoim mieście

06 marca 1806, jest data urodzin Elizabeth Barrett Browning. Mimo, że jest znana, ile razy widzisz tomik poezji w pierwszej dziesiątce listy bestsellerów? Czy społeczeństwo poety lub klub w swojej okolicy? Czy są jakieś znanych poetów w Twojej okolicy? Jaka jest różnica między poezji, sonety i jingle? Czy jest ktoś w Twojej okolicy, który pisze kartki z życzeniami? Jak złożyć je do wydawców i jak dobrze to zapłacić?

Valentine Cukierki

Cukierek jest jedna rzecz, która od razu przychodzi na myśl na Walentynki. Utwórz kilka przepysznych cukierków przepisy na Valentine dawania.

Choroba Alzheimera Narodowy Miesiąc

Ile osób nie może powiedzieć, że prawidłowo? Co można zrobić, aby pomóc komuś, kto ma pacjenta Alzheimera w rodzinie. Jak wolontariatu w celu łagodzenia opiekunkę pacjenta za kilka godzin może być ogromna ulga. Incydenty podczas opieki nad pacjentem może się przerażające. Bolesne decyzja umieszczenie pacjenta w domu lub w szpitalu - faktów, które pomogą podjąć tę decyzję łatwiejsze. Jak chodzi o coś więcej, niż tylko niektóre utraty pamięci. Jak obsługiwać różne sytuacje z pacjentem, gdy on lub ona ma okres utraty pamięci. Szafy do etykietowania, notatki przypomnienia - sposoby, aby ułatwić.

Plac zabaw dla bezpieczeństwa

Dziewiętnaście państw ogłosili Krajowa Tygodnia Bezpieczeństwa Plac zabaw w ostatnim tygodniu kwietnia. Ile urazy są plac zabaw związanych w Twojej okolicy? Jak bezpieczne jest lokalnym wyposażenie placu zabaw? Jak stary jest twój sprzęt? Jaka jest procedura, aby otrzymać nowe wyposażenie placów zabaw? Ile masz parki, które zapewniają wyposażenie placów zabaw? Co sprawia, miasto lub kraj od pozwany przed urazami? Co z wyposażenia placów zabaw w domu?

Agrafki

W dniu 10 kwietnia 1849 roku zostały opatentowane agrafki Joseph Hunt. W jaki sposób różnią się one od dzisiaj? Ktoś w Twojej okolicy, który tworzy sztukę z agrafki. Sukienki, suknie, abażury i inne przedmioty wykonane wyłącznie z agrafki. Jakie proste rzemiosło dzieci mogą zrobić z agrafki? Czy agrafka zostać poprawione? Być może 101 (lub więcej) używa do agrafki? Jak "bezpieczne" są agrafki?

Utrzymanie kwiaty Fresh

Otrzymujesz (lub dają) piękne żywe kwiaty na Walentynki. Jak długo będą trwać? Co można zrobić, aby zachować je patrząc świeże i żywe? Wywiad różne kwiaciarnie porady i wskazówki na utrzymanie swoje kwiaty w ich najlepiej.

Prima Aprilis

Wspomnienia nauczyciela w swojej wspólnocie uczniów, którzy rozegrali figle w szkole. Nauczyciele, którzy grali figle na swoich studentach. Jak Prima Aprilis zacząć i jak stało się świętem narodowym? Czy magiczne sklepy i nowosci sklepy lub witryn tendencję zrobić więcej biznesu podczas tej porze roku? Jakie są najpopularniejsze?

Znalezienie kogoś wyjątkowego

Walentynki zbliża się - i nie masz kogoś wyjątkowego - czy chcesz inny kogoś wyjątkowego. Co można zrobić? Jak można spotkać kogoś nowego? Gdzie można mu sprostać? Co to są "bezpieczne" miejsca?

Niezwykłe Cukierki dla Walentynki

Dać wskazówki na temat tworzenia własnych czekoladzie wiśnie, własne cukierki na patyku, formowane cukierki w nietypowych kształtach - również dać czytelnikom kilka miejsc kupić niezwykłe pudełka cukierków do pakowania swoje słodycze dla prezentów.

Zapobieganie Animal Cruelty Miesiąc

Kwiecień jest Amerykańskie Towarzystwo Zapobiegania Przemocy wobec Zwierząt miesiąca i istnieje do promowania zasad humanitarnych, zapobiegania okrucieństwu i złagodzić strach, ból i cierpienie zwierząt. Czy są jakieś sprawy sądowe w Twojej okolicy, które odnoszą się do okrucieństwa wobec zwierząt? Jak sądy rządzić? Cite spraw w zakresie okrucieństwa wobec zwierząt i jak to zostało złagodzone. Co ludzie w danej społeczności może zrobić, aby osobiście zapobiec okrucieństwo wobec zwierząt? Nawet jeśli mówi się, jak to jest udowodnione? Ile dowodem jest potrzebne?

Anti-Nuda Miesiąc

Lipiec jest Anti-Nuda miesiąc - co powoduje nudę? Jak zachować się nudzić. Czy nuda oznaką czegoś bardziej skomplikowanego? Sposoby leczyć nudy. (Http://www.boringinstitute.com/)

Narodowy Miesiąc Trawnik i ogród

Kwiecień jest Narodowy Trawnik i ogród miesiąc. Co należy robić już teraz, aby zapewnić piękny ogród i trawnik przez cały rok? Jeśli zaczniesz cięcia trawy teraz, po prostu być zaczynając swoje prace na początku? Jak zrobić trawnik trawy to jest bardziej zielona po drugiej stronie. Porady dotyczące uruchamiania usługi pielęgnacja trawników. Co znajduje się średni koszt uzyskania trawnik kosić? Kiedy po raz ostatni widziała nastolatki koszenie trawników? Czy to zbyt niebezpieczne dla młodszych dzieci? Jak utrzymać trawnik w sprzęt super stanie.

Dzień Świętego Patryka

17 marca jest Dzień Świętego Patryka. Jak można zrobić kolację lub swoją żywność Partii Zielonych? Dlaczego ludzie służą zielone piwo? Czy są jakieś łatki koniczyny w Twojej okolicy ... i jakie są szanse na znalezienie 4 koniczynę? Czy istnieje w dowolnym miejscu w pobliżu można kupić 4 koniczynę? Czy można zrobić własny kamień Blarney? Co garnek złota? Czy istnieje sposób naukowy zrobić własną tęczę? Czy są jakieś uroczystości dzieje się w Twojej okolicy?

Gejów i Lesbijek Pride Parade

Czerwiec to miesiąc dla rocznego Pride gejów i lesbijek
Parada i Rajd w Chicago. Czy to jest obchodzone w Twojej okolicy? Jeśli tak, to kiedy i gdzie odbędzie się ono? O ile udział? Jak to jest odbierane przez mieszkańców?

Dzień Równej Płacy

05 kwiecień 1988, jest Narodowy Dzień Równości Wynagrodzeń. Czy jest równa płaca w Twojej okolicy? Jak pracy zalegał w równej płacy? Cite różne prace i ich siatki płac dla kobiet i mężczyzn. Czy są takie same? Jeśli nie, dowiedzieć się, dlaczego nie. Obejmują stanowiska menedżerskie, stanowiska rządowe, stanowiska poziom wejścia - każda pozycja jest uczciwa gra.

Child Abuse Prevention Narodowy Miesiąc

Kwiecień jest nadużycie Narodowy Dziecko Zapobieganie miesiąc - NEC Fundacja popiera kwietniu jako Narodowy Miesiąc Przeciwdziałania wykorzystywanie dzieci. NEC Fundacja daje roczną miesięcy zestaw zapobiegania krzywdzeniu dzieci, które obejmuje uświadamiających pomysłów na projekty, informacje public relations, materiały promocyjne i sugestie zaangażowania Wspólnoty. Więcej informacji, które dadzą Ci wiele pomysłów artykuł można znaleźć na www.preventchildabuse.com

Girl Scouts Założony

12 marca 1912, w Gruzji Girl Scouts została założona. Jakie są wasze lokalne oddziały robi świętować? Czy są jakieś chłopcy w swoich wojsk Girl Scout? Jakie rodzaje działań zrobić Your Girl Scouts nie dzisiaj? Jak się jednolite style zmienił się na przestrzeni lat? Jakie kwalifikacje, aby zostać Girl Scout lub przywódcą?

Cupid Thing

Tylko kim jest ten facet i Kupidyn jak on zacząć reprezentujący Walentynki? Dlaczego strzelać te małe strzałki?

Ślub - w sprawie budżetu

Jak mieć ślub na niski budżet - zaledwie kilka przyjaciół i rodziny. Dokonywanie jedzenie siebie, tworząc zaproszenia na komputerze, dekoracja salonu lub ogród, jak na skróty, ale mają wielkie niezapomniane wesele.

Ślub - jak mieć darmowy ślub

Jak mieć 5.000 dolarów + ślub za darmo. Jak dostać "sponsorów" w Twoim mieście, aby zapłacić za swój ślub poprzez dystrybucję ich nazwy (logo) oraz reklamę na swoich łask, ciasto, wypożyczalnia samochodów, broszury, kwiaty, itp dla gości.

Pierwsze amerykańskie Nickels

W dniu 16 maja 1866 roku pierwsze nickels US zostały wydane. Kto ma w swojej najstarszej nikiel miejscowości? Jakie są stare nickels warto? Należy powiesić na swojej bawole niklu? Co nickels naprawdę zrobione? Jak popularne są nickels do kolektorów? Jak mają zmienił się na przestrzeni lat? Czy są jakieś nowe wzory trafi na najbliższe lata? Czy są jakieś kolektory niklu w Twoim mieście?

Darmowe kliniki stomatologiczne

8 kwietnia 1795 roku, a pierwszym kliniki dentystycznej dla ubogich włączone w Nowym Jorku. Czy są jakieś darmowe kliniki w Twojej okolicy dla celów dentystycznych lub medycznych? Jakie są kwalifikacje? Jakie usługi zapewniają one? Czy są one całkowicie wolne lub są opłaty związane? Jak program płatności skonfigurować?

Boże Narodzenie - Kradzież sklepowa

Czy Boże Narodzenie najbardziej pracowity okres w roku dla kradzieży? Co należy urzędnicy obserwować? Jak się na bieżąco są deterants Shoplifting w Twoim mieście? Jakie są różne sposoby wykrywania? Kamery wewnątrz manequins, detektory wewnątrz szczelnie zamkniętego opakowania z walkie-talkie, czujniki kodów kreskowych, czujniki ubrania, sklepowych detektywów ... żeby wymienić tylko kilka.

Alexander Graham Bell Urodziny

03 marca 1847, to urodziny Alexander Graham Bell. Zmarł w dniu 2 sierpnia 1922 roku Bell wynalazł inne przedmioty, a także telefon. Czy Twoja firma lokalna telefonu świętuje w jakikolwiek sposób? Co na temat innych firm telefonicznych związanych? Jak można zrobić prosty telefon dla dzieci, aby nauczyć się podstaw tej nauki? Pamiętaj, dwie puszki i łańcuch? Jakie inne rzemiosło związane są z tym wynalazcy?

Konkursy arbuza plucie

Nasiona arbuza konkursy plucie w Twojej okolicy. Jakie nasiona są najlepsze dla plucie? (dużych, maleństwa, białe kwadraty, itp) Ile nasiona są dostępne w średniej wielkości arbuza? Jakie są zasady konkursu? Kto jest rekordzistą w Twoim mieście? Którzy dzierżą rekord Guinnessa? Zapis stanu? Jakie są wskazówki do plucia najdalej? Co oni mają na celu? Każdy z zawodników robić żadnych sztuczek nasion? Czy są jakieś ograniczenia wiekowe dla wprowadzania do konkursu? Który został najmłodszym zwycięzcą - najstarszy?

Porady Turcja

Zakup i przygotowanie indyka wakacje - bezpieczne sposoby odwilży ptaka, przepisy na gotowanie, używając resztki czegoś więcej niż kanapki. Gotuj dwa ptaki - jeden plasterki i jedną całość (do jedzenia później i dekoracji) z pokrojonymi jednej wokół niego. W ten sposób tabela będzie wyglądać pięknie Dziękczynienia, nawet po goście zacząć jeść. Gdy goście zaczynają jeść, nie zrujnuje "obraz" przepyszne indyka. Oczywiście, w końcu pokroić inny ptak, gdy plasterki jeden nie ma. Makijaż własne wskazówki Turcji lub kucharzy wywiad w Twoim mieście. Jak restauracji gotować tak wiele ptaków, dla takich wielkich tłumów?

Narodowy Miesiąc Świadomości Autyzmu

Kwiecień jest Narodowy Miesiąc Świadomości Autyzmu. Jaka jest wasza wspólnota robi promowanie tej świadomości? Wywiad rodzice dziecka autystycznego - w jaki sposób społeczeństwo reaguje, gdy są one? Czy wyjdą dużo z dzieckiem autystycznym? Są ciche lub wychodzące? Co należy szukać, jeśli podejrzewasz, dziecko może być autyzm? Jak wcześnie można powiedzieć? Dzieci starsze lub dorośli z autyzmem. Kto dba o nich? Czy to jest uleczalne lub leczyć?

Ślubne - prezenty dla gości weselnych

Pień prezenty dla druhen i groomsmen. Co się, ile wydać, jeśli dać im. Myślenie niektórych niezwykłych darów, które przyciągają na długo w pamięci Twojego ślubu. Jakie mogą być grawerowane, haftowane lub drukowane na całe życie?

Ślubne - prezenty

Pień prezenty dla nowej pary. Zapomnij tostery i miksery - co jest czymś innym i użyteczne? Białe słonie nadal masz od ślubu (i nie może pozbyć). Korzystanie z komputerów w rejestrach wesele - jak sklepy para dla swoich darów i jak goście mogą korzystać z komputera (w sklepach), aby znaleźć idealny prezent wiedzą potrzeb kilka. Zaproponuj niezwykłe, ale praktyczne prezenty. Prezenty każda panna młoda dostaje zbyt wiele Co zrobić z nadmiarem (tostery, kieliszki do wina lub mieszarki.) - Można go zwrócić?

Ślub - organizacja

Jak utrzymać wszystko zorganizowane - prowadzenia księgi z całego zrobić i listy kontrolne. Wysyłanie Dziękuję notatki nie zapominając nikogo. Tworzenie doskonałych rzeczy do powiedzenia - może ulubiony cytat lub oryginalne dziękuję mówiąc. Pamiętaj, aby podać kilka w przypadku ludzi, którzy są blisko porównać notatki - i tak będzie! Nie będziesz chciał je wszystkie, aby powiedzieć to samo. Daj próbkę dziękuję pisma.

Dzień Ojca prezenty

Czerwca organizuje Dzień Ojca. Rzemiosło i pomysły na prezenty
na Dzień Ojca. Niezwykłe prezenty i prezenty, które trwają wiecznie dla ojca. Rodzaje kuponów można zrobić na komputerze, aby dać ojcu. Pamiętając ojców już nie ma.

Nasion arbuza Sadzenie

Jak sadzić nasiona arbuza lub zachować je dla przyszłorocznego sadzenia. Jaka pora roku jest najlepsza sadzić nasiona? Jak długo trwa arbuza rosnąć? Jak wybrać się dojrzały arbuz - w jaki sposób walić to powiedzieć, czy jest to dojrzałe? Jaki dźwięk słuchasz za? Jaki kolor należy szukać? Jakieś specjalne oznaczenia? Która jest bardziej aromatyczne - bez pestek lub nasionami? Żółty lub czerwony? Co to jest właściwy sposób wyciąć arbuza?

Narodowy Poezja Miesiąc

Kwiecień jest Narodowy Poezja miesiąc. Jak napisać wiersz? Jaka jest różnica w poezji, rymuje, rapować, jingle i limeryki? Jak za pomocą rytmu jest ważne. Gdzie można znaleźć poezję lub słowniki rymuje w księgarniach lub on-line? Jak można tworzyć poezję być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Ślubne - dekoracja instrukcje

Dekoracje ślubne - Tworzenie własnych. Jak budować wieńce, papierowe kwiaty i wszystkie tradycyjne dekoracje. Łatwe instrukcje - może nawet ebook! Nie zapomnij miniaturowe opakowania cukierków, miniaturowych butelek owijarki, bańka coś się dzieje z dobrodziejstw, że potrzeby w zakresie drukowania. Spersonalizowane dziękuję zauważa, wraz z wizerunkiem młodej pary - aby Twoje instrukcje łatwe do naśladowania!

Patent Coffee Mill

6 kwietnia 1829 roku patent młynek do kawy przyznano J. Carrington. Co jest faworytem w swojej społeczności - natychmiastowe, liofilizowane, poderwał, szlifowanie swoich własnych ziaren kawy ... różne rodzaje kaw dostępne. Test smaku może być w porządku za pomocą różnych marek i kreacje. Jaki jest odsetek pijących kawę vs. nie pijących kawy w Twojej okolicy? Dla tych, którzy nie piją kawy, co jest ich rano napojów z wyboru? Czy ludzie skarżą się na dolegliwości, jeśli nie mają one swoją poranną kawę? Która kawa ma najmniej kofeiny? Najbardziej?

Matematyka Edukacja Miesiąc

Kwiecień jest Matematyka Edukacja miesiąc. Można zacząć z małą testu z matematyki z poziomu klasyfikacji. Lub testy w ruchu kładziony w lokalnych szkołach o różnym poziomie jakości. Czy można zdać egzamin? Co zrobić, jeśli nie można? Co można zrobić? Jak jest matematyka stosowana w życiu codziennym? Czy możesz się sklep spożywczy, nie robiąc matematyki? Gdzie indziej nie matematyka się przydać? Jaki poziom matematyki dzieci powinny wiedzieć o pewnych grup wiekowych? Co można zrobić w domu, aby zachęcać do uczenia się lepsze umiejętności matematycznych?

Boże Narodzenie - Make Your Own Etykietki na Prezenty

Wariacje i niezwykłe plakietki można wykonać samodzielnie albo na komputerze lub ręcznie. Podaj wzory lub pomysły - naklejki lub hangtags - stosując małe wypchane zwierzęta lub przedmioty, takie jak sanki lub płatki śniegu.

Czy brak Styro-pianki do zmian?

W dniu 1 listopada 1990 roku, Korporacja McDonald ogłosił zakończenie opakowania pianki swoich produktów. Czy inne firmy poszły? Minęło już 10 lat od tej poważnej zmiany w dużej firmie. Ma to do zmian w środowisku naturalnym? Czy ludzie zauważyli?

Pieczone Bean Miesiąc

Narodowy Pieczone Bean miesiąc - dobry czas na pieczone receptur fasoli! Przygotowanie ziarna o przepis - moczyć je w nocy lub po prostu gotować je - można ich używać na sucho do pieczenia? Fasolka jako danie główne. Jakie rodzaje fasoli najlepiej pieczone? Czy istnieją, że nie można upiec? Utwórz pieczone fasoli cookbook / broszury i sprzedać lub wykorzystać go do gratisów reklamy. (Http://www.gambino.com/beans/beans.htm)

Weź nasze córki do pracy dziennej

Czwarty czwartek kwietnia został wyznaczony Weź nasze córki do pracy dziennej. Czy są jakieś firmy w Twojej okolicy, który uznany i uczestniczenia w tym dniu? Co dziewczęta w pracy cały dzień? Are they put to work or just observe? Does visiting tend to make them want to carry on in their relative's work?

National Pet First Aid Awareness Month

April is National Pet First Aid Awareness Month. Would you know what to do if your parakeet injured his leg? What if your dog got stung by a bee? What if your cat got in a fight? What kinds of first aid can you administer and when do you need a doctor? What to pack in a pet first aid kit. Are there pet first aid courses available in your area? Can you give mouth-to-mouth to pets?

Christmas - Shoplifting attention

How are clerks trained to handle shoplifters? How many times have you heard a door beeper at a department store go off and no one so much as looked up? What happens after the alleged shoplifter has been apprehended? Is there ever a case where the store allows the perpetrator to go free? What would those circumstances be? What are the consequences for first-time shoplifters? What about repeat offenders?

June is the typewriter anniversary

June 23, 1868, is the anniversary of the first US typewriter patented by Luther Sholes. Does someone in your area collect typewriters? Are old typewriters worth any money now that computers have taken over? Who has the oldest typewriter in your area? Are typewriters still used in any offices in your
area? What are some average prices of old typewriters and what are they going for at thrift stores and garage sales? Are there some expensive ones you should be on the look out for? How much would it cost to mail one?

Women's Eye Health and Safety Month

April is Women's Eye Health and Safety Month. How does age, the sun and other factors affect women's eye health? How dark should your sunglasses be? Is it possible to have them too dark? Is it okay to read in dim lighting or is that a myth? How can we protect our sight? Does eating carrots really help? Is there anything we can do to naturally improve our eyesight? What causes us to see blurry?

Proposing on Valentine's Day

How many people in your area plan to propose on Valentine's Day? (You might want to run a classified for potential proposals.) Do engagement rings (or wedding rings) sales go up in February? What are some wacky proposal plans from potential grooms (or brides!)?

Wedding - the guestbook

Creating a great guestbook -- assigning someone to be in charge of getting all the signatures. Various books available. How to design your own guestbook. How big should it be. What should it include? Giving a favor (a wedding flower, perhaps) to each guest as they sign the book.

Wedding - more photography

What to do with all those pictures! Making special scrapbooks. How to save the favors, invitations, and special collector's memorabilia. Who gets copies of the pictures and how do you charge for them? (Or do you?) If so, how do you let people know what's available? What about the videos? Creating the finished video -- how to edit it into a spectacular memory. How much will these various things cost? How to protect your video for years to come. Can videos be "retouched"? How to protect your marriage license. Framing the photos and making a pleasing display.

Wedding - money traditions

Just what does the bride (or her parents) pay for? Traditionally, who pays for what -- and at what points can you trash tradition? How to lay out the limits of prices. What if "her" parents can't pay for a big wedding? Where can the money come from? Do the groom's parents put forth anything? How to budget a wedding. How to have a big wedding on a shoestring - the ties that bind!

Aviation History Month

November is Aviation History Month - Where can you take flying lessons? How much do they cost and how long does it take to learn to fly? Do you need a learner's permit? Do you get a special license? Do people look forward to getting their first plane like they're eager to get their first car? What is the age limit (if any)to learn to fly? In what kind of plane to you learn to fly? What are some advantages in learning to fly?

Wedding - the cake

How to save the top of the wedding cake -- correct procedures so it'll taste as good on that first anniversary. What's the best kind of cake to use? How should it be wrapped? How should it be thawed? How long can it be frozen? How much room should it take in the freezer? Should anything be removed before freezing? Will it show freezer burn? Can you save just a slice or piece of the cake?

Wedding -

Bridal showers/weddings on a budget. Where to buy your favors, decorations, etc., at the best prices. How to use auctions to supply your whole wedding. Retailers and URLs to supply you with the best bargains. How to make your own favors and decorations. Bargain places for craft supplies and patterns.

Valentine's Day Weddings

How many people are obtaining marriage licenses in order to wed on Valentine's Day? How many weddings have taken place on Valentine's Day in your area? Any advantages or disadvantages for this day?

Paper Currency

On March 10, 1862, the US issued its first paper currency. Do any local coin dealers have any of this first currency? Who has the oldest money for sale ... or not for sale? Can you still find money in change that might bring some extra value? Give some examples of old money people may have lying around around the house and what it might be worth. Are silver certificates worth more than a dollar? How many silver certificate denominations were there and what are their values now?

Bifocals Invented

On May 23, 1785, Benjamin Franklin invented the bifocal glasses. Did he use actual glass? What other items did Franklin invent? Are bifocals on their way out due to updated methods or surgeries? How have they changed over the years? Who is the youngest child in your area to wear bifocals. How does wearing glasses at school affect the student? How do the new campaigns of "are you lucky enough to wear glasses?" effect the younger generation? The various designs of contact lenses available and how many young people wear these designs for the fun of it with no prescription. Is this dangerous to the eyes?

US Mint Anniversary

April 2, 1792 earmarks the anniversary of the US Mint. Do any of your local coin collections, private or commercial, own any antiquated money? Who owns the oldest piece of currency?

Taurus The Bull

April 20-May 20 designates Taurus The Bull in the zodiac. What kind of personal traits are attributed to this sign? What if you were born on the cusp? If your child's projected birthdate is April 15, for instance, but he is not born until April 21, does this make a difference in his "real" sign? Do a general description of a Taurus child. What is a good sign for a Taurus child to mate? Do like signs get along well?

Sports Eye Safety Month

April is Sports Eye Safety Month. What sports already require eye safety protection and which ones do not? Where can this protection be obtained? What if you wear glasses? Can you still participate in all sports? Eye injuries that have occurred in sports in your area. First aid to the eye injury. Why do people suggest using a raw steak on a black eye? Is eye protection promoted in your area?

Watermelon recipes

Various recipes using watermelon, from slushes to salads. Should you use red watermelon or yellow watermelon for the recipes? The correct way to "clean" a watermelon of its seeds.

Christmas - Smells

It's not just the lights and the decorations that's a part of Christmas, but it's also the smells! What smells can you add to your house to make it seem more like Christmas -- and add to the memories? Where can you find these smells? Is there a store that sells cedar fragrance or could you just get some cedar branches and place them in strategic places? What about the smell of oranges or peppermints? How many and what kinds of smells are attributed to Christmas?

Take Your Pet To Work Week

June hosts "Take Your Pet To Work Week." Is this
celebrated in your area? What kinds of pets are taken to work? Does it disrupt the workplace? Is this a standard practice each year for the company? How do the customers react? Is this something other companies might begin?

Unusual boxes for Valentine's Day

Whether it's for candy, flowers or other gifts, you need a box for your treasures. Show your readers how to make fancy boxes to suit every occasion - how to score the boxes, how to size the boxes, what you need to keep the boxes together, tools you need to cut the boxes, and how to decorate the boxes.

Keep America Beautiful Month

What is your community doing to keep your neck of the woods beautiful? Are sections of roads kept clean by certain organizations or groups in your area? Who donates time to each section of roads? Are they doing it? Is it litter free? What are the laws in your state about litter and is it enforced? Is there a Litter Officer? What does s/he do? How many litter cases ever reach court level? What are the punishments or fines? Does anyone do jail time for littering? Are there some streets or sections in your area that really need cleaning? What can be done about it? Is the property owner responsible or is it a community problem?

Aluminum business

A patent was granted to CM Hall on April 2, 1889 for aluminum. How has aluminum changed our lives? Is it fading out or becoming more useful? How does it affect our health?

May is the month of Condensed Milk

On May 14, 1851, a patent was granted to Gail Borden for commercial condensed milk. Recipes that use condensed milk. Just what is "condensed" milk and what makes it special? Can you make your own condensed milk? What is the difference between regular milk, condensed milk, and sweetened condensed milk? How long will condensed milk keep? What are some uses for condensed milk? What other things have been invented by women?

Children with no Father in the house

How to console children that have no fathers to share
on Father's Day. How to talk to you child about the absence of the father in the household.

New Year's Eve - How To Hold A Party

How to plan for a New Year's Eve party - from decorations to food to invitations. What about fireworks? Games, activities, baby-sitters, inside or outside? Making your own decorations. How to decorate. How to protect the furniture. Cleaning up afterward!

Thanksgiving Cakes

Exceptional cakes for Thanksgiving. Simple directions for making Turkey cakes (use some 3-D imagination here), pilgrim cakes, the Mayflower cake - let your imagination go! If you have an idea, it can be made into a cake! And don't forget the cupcakes - an Easter egg pan can be made into a football. Pecans in their shells can become tiny footballs. A doll cake can become a Pilgrim girl. Are your local bakery shops preparing for Thanksgiving cakes? Show what your bakers are cooking up! Work on several original cake ideas now, take pictures, create recipes and put them all into an e-book for sale beginning this year and forever after - updating when necessary. You could even add cake decorating tips and suppliers or sell the supplies yourself.