grsail.com

chdisk uruchomienie vista

Jak znaleźć Opcje odzyskiwania systemu dla systemu Windows Vista

Problemy z Microsoft Vista może to okna nie ładuje całkowicie, instalacja sprzętu i niezgodnej ze wspólnym rynkiem kierowcy wynikającego z systemem zamykania, bał niebieski ekran i restart systemu podczas użytkowania. Najlepszym narzędziem do czynienia z tych problemów lub błędów jest Środowisko odzyskiwania systemu Windows lub WinRE. To narzędzie jest dostępne tylko dla systemów operacyjnych Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 i Windows Server 2008 R2. Jeśli używasz systemu Windows XP, dostępne na płycie CD odzyskiwania systemu Windows XP są opcje odzyskiwania.

W przeciwieństwie do opcji odzyskiwania systemu Windows XP, WinRE oferuje szerszy zakres rozwiązań. Dostępne za pomocą WinRE jest kilka opcji odzyskiwania systemu. Opcje te obejmują Startup Repair, przywracania systemu, Windows Complete PC Restore, Diagnostic Tool Windows Memory i potężny Wiersz polecenia dla zaawansowanych użytkowników.

Uruchomienie kontroli naprawcze do błędów w plikach startowych. Skanuje pliki systemowe i kontroli dla błędów i brakujących plików, które mogą być przyczyną okna nie został załadowany poprawnie. Jeśli problem zostanie znaleziony, to naprawy uszkodzonych plików iw razie potrzeby wymienić je.

Przywracanie systemu jest używany podczas awarii systemu po instalacji jakiegoś sprzętu lub oprogramowania. Możesz wybrać punkt przywracania, gdy system będzie wrócić do. Dobrą rzeczą jest to, że tego narzędzia dokumenty i wiadomości e-mail nie pozostanie bez zmian po przywróceniu. Tylko pliki systemowe zostaną przywrócone, a nie dokumentów. Będzie to pomocne, jeśli tylko choć pierwotnie określony punkt przywracania. Jeśli nie ma zdefiniowany przez użytkownika punkt przywracania, punkt przywracania jest ustawiony w czasie instalacji systemu Windows.

Windows Complete PC Restore przywraca wszystko do punktu przywracania, gdy jej potrzebujesz. Powinniśmy zrobić kopie zapasową pliku za pomocą Windows Complete PC Restore po zainstalowaniu cały niezbędny sprzęt i oprogramowanie. To jest, aby upewnić się, że nie ma potrzeby, aby ponownie zainstalować wszystko po przywróceniu komputera. Dzięki temu będziesz kopii zapasowych całości danych na dysku twardym w jednym pliku. Upewnij się, że kopia zapasowa systemu jest zapisywany w bezpiecznym miejscu, aby uniknąć zakażenia i uszkodzenia danych w kopii zapasowej. To kopia zapasowa będzie służył przez długi czas. Za każdym razem, gdy komputer jest zainfekowany przez wirusa lub silny jest nieodwracalny błąd, korzystać z tego narzędzia, aby wrócić wszystko do tego, co było w momencie tworzenia kopii zapasowych jest wykonany. Wadą tego narzędzia jest to, że wszystkie pliki kopii zapasowej po pisemne zostaną utracone. Dobrą rzeczą jest to, że będzie można tylko od pięciu do piętnastu minut, aby dostać komputer uruchomiony ponownie, zamiast godzin pracy traconej w instalację Windows, Office, program antywirusowy, sterowniki i kilka innych programów, z których korzystasz.

Narzędzie diagnostyczne pamięci systemu Windows służy do sprawdzania, czy pamięci systemowej (RAM), jest w dobrym stanie. To sprawdza każdy adres pamięci i lokalizację w przypadku problemów odczytu i zapisu danych. Problemy z pamięcią spowodować powolny czas reakcji i systemu wywala więc jest dobrą rzeczą, aby sprawdzić pamięć RAM raz na jakiś czas w poszukiwaniu błędów.

Najmocniejszy z tych narzędzi jest oczywiście Wiersz polecenia. Zaawansowani użytkownicy są tylko te korzystające to jednak. Wiersz polecenia ma zestaw poleceń instruowania komputer, co robić. Instrukcje są konwertowane bezpośrednio przez system operacyjny do CPU. Nie ma żadnych innych procesów, które mogą wystąpić w dowolnym momencie przejąć dowództwo więc wirusy nie mogą wpływać na to, co robisz. To dlatego niektóre wirusy wyłączyć wiersz polecenia, tak aby programista nie może go użyć, aby zatrzymać infekcję.

Użytkownik może również dokonać dysku odzyskiwania. Płyta ta będzie przydatna, jeśli WinRE nie mogą być dostępne z dysku twardego.

Nawet jeśli WinRE jest przydatna w ogólnych zastosowań, niektóre produkuje jak Compaq i HP oferują różne narzędzia do odzyskiwania systemu z płyty CD produktu często oznaczone jako dysk do odtwarzania Compaq i HP dysk odzyskiwania odpowiednio. Poświęć trochę czasu, aby odwiedzić stronę swojej marki, aby dowiedzieć się o jego unikalnych narzędzi.

Jak uzyskać dostęp do VISTA bez hasła

Istnieją przypadki, że zapomnisz hasła Vista. To może być to, że właśnie wrócił z bardzo długie wakacje, a kiedy próbował zalogować się na komputerze, nie wydaje się zapamiętać hasło trzeba było. Nie martw się, ponieważ jest łatwy dostęp do systemu Windows Vista w takich przypadkach. Poniżej przedstawiono kroki, jak uzyskać dostęp do Vista bez hasła.

 1. Turn i uruchom komputer na. Wystarczy włączyć komputer jak wiadomo będzie, naciskając przycisk "Power" na wieży CPU lub laptopa.
 2. Dostać się do zaawansowanych opcji rozruchu systemu Windows Vista, aby uruchomić komputer w "trybie awaryjnym". Uruchamianie komputera w trybie awaryjnym pomoże Ci rozwiązać problemy, odinstalować sterowniki lub sprzęt, który jest przyczyną problemów i konfigurowania ustawień systemu Windows. Gdy komputer jest zrobione z rozruchu bagażnika, natychmiast naciśnij klawisz "F8" klawisz funkcyjny na klawiaturze, aby dostać się do "Zaawansowane opcje rozruchu". To okno daje listę opcji, które mówi "Tryb awaryjny", "Tryb awaryjny z obsługą sieci", "Tryb awaryjny z wierszem polecenia", "Enable Boot Logging", "Włącz wideo o niskiej rozdzielczości", "Ostatnia znana dobra konfiguracja" "Tryb przywracania usług katalogowych", "tryb debugowania", "Wyłącz automatyczne ponowne uruchomienie komputera w przypadku awarii systemu", "Wyłącz kierowcy Podpis wykonania", "" i "Uruchom system Windows normalnie". Użyj strzałek na klawiaturze, aby podświetlić "Tryb awaryjny" i naciśnij klawisz "Enter" na klawiaturze dla Vista do uruchamiania w trybie awaryjnym.
 3. Gdy komputer zakończył ładowanie systemu Windows Vista w trybie awaryjnym, otwórz menu Start. Odbywa się to poprzez wciśnięcie przycisku "Start" z myszką lub naciskając klawisz "Windows" na klawiaturze.
 4. Dostać się do Panelu sterowania z menu Start. Wystarczy spojrzeć na ikonę lub odnośnik do Panelu sterowania i kliknij dwukrotnie na nim. Jeśli przez przypadek ustawienia panelu sterowania, aby nie być wyświetlane w menu Start, po prostu uderzył w pole tekstowe na menu Start i wpisz polecenie "Panel sterowania" i naciśnij klawisz "Enter" na klawiaturze, aby otworzyć okno Panelu sterowania.
 5. Spójrz na link "Zmień hasło systemu Windows" w sekcji "Konta użytkowników" w Panelu sterowania i uderzy na niego. Opcje będzie wam dane w postaci listy. Wybierz opcję "Usuń hasło" i upewnij się potwierdzić wniosek i przedstawia zmiany.
 6. Ponowne uruchomienie systemu. Zamknij wszystkie okna można otwierać, a następnie nacisnąć przycisk "Start" i wybierz opcję "Wyłącz komputer". Możesz też po prostu nacisnąć klawisze "CTRL", "Alt" i "Usuń" jednocześnie na klawiaturze, aby otworzyć ekran powitalny systemu Vista. Stamtąd, po prostu naciśnij ikonę "Power", aby wyłączyć komputer.
 7. W przeciwieństwie do poprzedniego kroku, nie ma już potrzeby, aby nacisnąć klawisz F8. Po prostu pozwól komputer uruchamia się normalnie, bez naciskania jakichkolwiek klawiszy.

Teraz możesz zalogować się do systemu Windows Vista bez konieczności wprowadzania hasła administratora. Jeżeli w przypadku, gdy chcesz utworzyć hasło dla swojej zalogowaniu, ze względów bezpieczeństwa, należy wrócić do Panelu sterowania i do celu "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne" i utworzyć hasło Windows stamtąd.

Jak uruchomić narzędzie Chkdsk na Vista

Jeśli korzystasz z systemu Windows Vista, należy wiedzieć, że masz narzędzia w komputerze, który umożliwia szukanie błędów w dysku i automatycznie znajdzie sposoby ich rozwiązywania. Narzędzie to nazywa Chkdsk. Chkdsk jest jak narzędzie do rozwiązywania problemów. Jeśli masz problemy lub błędy w komputerze, to wszystko co musisz zrobić, to uruchomić program Chkdsk, a komputer zrobi to za Ciebie. Jeśli napotykają na problemy w komputerze, twój pierwszy ruch powinien być zawsze uruchomić program Chkdsk. Poniżej przedstawiamy kroki, jak uruchomić ten ważny narzędzia Windows Vista.

 • Włącz komputer. Zanim cokolwiek innego, należy upewnić się, że komputer jest włączony wraz z monitorem. Sprawdź, czy wszystko jest podłączone do odpowiednich gniazd i upewnić się, że wszystkie niezbędne połączenia działają prawidłowo.
 • Być administratorem. Komputer może mieć kilka profili użytkowników w nich. Aby uruchomić program Chkdsk, musisz być administratorem. Regularne profile użytkowników nie może uzyskać dostępu narzędzie chkdsk więc zalogować się jako administrator do komputera. Może trzeba będzie wpisać hasło dostępu do konta administratora, więc upewnij się, że masz to hasło, jak również.
 • Start z przycisku "Start". Poniższe kroki będzie dla użytkowników systemu Windows Vista. Po włączeniu komputera, poszukaj przycisku "Start", zazwyczaj w dolnej części ekranu. Kliknij na to i pojawi się menu podręczne. Wybierz opcję o nazwie "Wszystko Program" i kliknij na to. Gdy otworzyła kolejne okno, kliknij na "Akcesoria", a następnie wybrać opcję oznaczoną "Run". Pojawi się okno z polem tekstowym.
 • Wpisz polecenie w polu tekstowym. Polecenie to jest kod, który umożliwia komputerowi rozumiem, co chcesz to zrobić. Aby móc uruchomić narzędzie Chkdsk, trzeba wiedzieć, co dowodzić wpisać w polu tekstowym. Wpisz "cmd" i naciśnij przycisk "OK". Zostaniesz przeniesiony do okna z czarnym tle. Nazywa się okno DOS, i wpisać więcej poleceń tu na komputerze, aby zrozumieć, co chcesz to zrobić.
 • Wpisz kilka kodów w oknie DOS. Użyj kodu "chkdsk c: \" za narzędzie, aby rozpocząć. Jeśli chcesz sprawdzić inne dyski oprócz dysku C: \, a następnie wpisz literę dysku, który chcesz być skanowane, a nie. Możesz również wpisać "\ f" lub "r \" dowodzić komputer, aby naprawić błędy stwierdzone przez lub usunąć uszkodzone sektory wykryte przez narzędzie chkdsk.

Pamiętaj, że uruchomienie funkcji Chkdsk wymaga czasu, ponieważ komputer musi działać przez cały dysk twardy, sprawdzać każdy plik to widzi. Jeśli planujesz uruchomić narzędzie chkdsk, upewnij się, że nie masz nic, czego potrzebujesz, aby zrobić na komputerze, gdyż może to spowolnić działanie komputera, jak to działa na wszystkich plikach. Jeśli chcesz wpisać więcej poleceń, można je znaleźć na stronie internetowej firmy Microsoft.

Jak przywrócić Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych

Gdy pojawi się nowy komputer, można oczekiwać, że wszystko powinno działać sprawnie. Ale czasami nawet jeśli jest to nowy może jakoś działać dziwne lub wolno, zwłaszcza jeśli jest tak zwany "bloatware" preinstalowany przez producenta lub sprzedawcy. Gdy tak się stanie, możesz spróbować wszelkich możliwych środków, aby ustawić ją z powrotem do sposobów to było przy pierwszym zakupie.

To może być frustrujące, że gdy komputer nie zachowywać się poprawnie, ale masz jedną z opcji nadal. Możesz zabrać go z powrotem do ustawień fabrycznych. Można go przywrócić, jak było przed zakupem. To jednak będzie w ostateczności, jak to usunąć każdy plik zapisany i każdej aplikacji zainstalowanej. Zanim więc pomyśleć o przywróceniu Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych, upewnij się, że kopię zapasową wszystkich ważnych plików na dysku kopii zapasowej lub DVD przed przywrócić komputer do ustawień fabrycznych.

 • Co jest potrzebne. Upewnij się, aby przygotować wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przywracanie Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych. Przygotuj komputer Dell i przygotowanie do zapisu płyt CD, DVD, pendrive lub zewnętrzny dysk do przenoszenia ważnych danych z komputera mają być zatrzymywane.
 • Przeniesienie procesu. Od tracisz każdy kawałek informacji przechowywanych w komputerze, w tym zainstalowanych programów i plików po przywróceniu Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych, należy mieć kopię zapasową. Zazwyczaj można znaleźć wszystkie swoje dane w folderze "Moje dokumenty". Co do aplikacji, należy ponownie zainstalować, a następnie po przywróceniu komputera do ustawień fabrycznych, więc upewnij się, że masz instalować dyski i numery seryjne,
 • Urządzenia i sterowniki. Po procesów transferu, zapewniają, że każde urządzenie, a sterowniki są odłączone od procesora. Obejmuje to urządzenia takie jak kamery, karty pamięci i drukarki. Musisz zachować klawiaturę i mysz, chociaż, aby dokończyć proces przywracania swojego Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych.
 • Uruchom ponownie komputera. Gdy to zrobisz z przelewów i innych niezbędnych przygotowań, należy wyłączyć komputer prawidłowo i włącz go ponownie. Wystarczy ponownie uruchomić komputer, aby kontynuować proces.
 • Logo Dell wskazówka. Po ponownym uruchomieniu systemu w komputerze, pojawi się logo firmy Dell w procesie. Gdy jesteś w stanie zobaczyć logo Dell logo na ekranie komputera, upewnij się, że kilkakrotnie klawisz F8 kliknij. Zostaniesz zapytany czy wyświetlić listę opcji, ale upewnij się, aby wybrać wiadomość "Napraw komputer" na ekranie komputera, a następnie nacisnąć klawisz Enter.
 • Wybór Od opcje. Okno pop-up będzie monitowanie w wybierając z listy opcji. Opcja ta jest podana za układ klawiatury, który zapewni Ci rozwijanej listy. Wybierz "nas", a następnie kliknij przycisk "OK".
 • Konto użytkownika i hasło. Zostaniesz poproszony o wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła do swojego konta w systemie Windows Vista. Możesz wejść na żądanie, ale upewnić się, że konto ma funkcje administracyjne dla lepszego dostępu, jak wymaga proces. Wystarczy zostawić puste następnie kliknij przycisk "OK", jeśli nie masz nazwy użytkownika i hasła jeszcze ustawiony.
 • Ponownie Przywracanie komputera do ustawień fabrycznych. Wiele opcji pojawi się na ekranie komputera. W dolnej części znajdziesz "Program Dell Factory Image Restore" upewnij się, że jest to opcja, którą wybrać. Przy wyborze tej opcji, operacja zostanie wygenerowany, że zajmie około 45 minut, aby zakończyć. Po zakończeniu, zostanie wyświetlony monit o ponowne uruchomienie systemu komputerowego w celu zakończenia procesu.

To jest twoja ostatnia deska ratunku wśród wielu opcji można wybrać, zapewniają, że zostaną wyczerpane wszystkie inne możliwości podstawowych pierwsze. Powinno być niezdecydowani w procesie przywracania Dell Windows Vista do ustawień fabrycznych, możesz zdecydować się na ponowne uruchomienie lub wyłączenie komputera, gdy pojawi się na opcję "Dell Factory Image Restore." Będzie to zamknięcie systemu bez wykonywania procesu ,

Jak włączyć Vista Aero Theme

Windows Vista jest seria własnych systemów operacyjnych (OS) opracowana i wydana przez firmę Microsoft. Te systemy operacyjne są jednymi z najczęściej stosowanych platform dla komputerów stacjonarnych i laptopów dziś. Windows Vista jest bardzo zaawansowany w porównaniu do swojego poprzednika Windows XP. W nowych liniach OS, wiele zmian i modyfikacji, które zostały zastosowane mają na celu poprawę ogólnej wydajności platformy. Jedna z tych wielu zmian jest Windows Aero. Termin jest rzeczywiście akronimem dla Authentic, Energetic, Reflective i Open. Jest miłą dla oka interfejs użytkownika, który może się poszczycić żywych ikon i żywo miniatury, które sprawiają, że szybciej, lepiej zorganizowane i bardziej efektywne.

1. Zainstaluj Środowisko pulpitu.

Kliknij przycisk Start i wybierz polecenie Narzędzia administracyjne. Następnie wybierz Menedżer serwera. Gdy okno Server Manager pojawia się, wybierz Dodaj funkcje w opcji Podsumowanie funkcji. Spowoduje to uruchomienie kreatora dodać funkcje. Wreszcie, wybierz Środowisko pulpitu pod lista funkcji, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj.

2. Pobierz sterowniki karty graficznej.

Sterowniki Aero-zdolny karty graficznej w systemie Windows nie są zawarte w pakiecie Windows Server 2008, więc trzeba będzie nabyć je od licencjonowanego dostawca zewnętrzny lub producenta.

3. Dostęp Tematy usług.

Kliknij przycisk Start i wybierz polecenie Uruchom. Gdy pojawi się okno Uruchom, wpisz services.msc w polu tekstowym, a następnie kliknij przycisk OK. Pojawi wybiegiem zainstalowanych usług. Wybierz Tematy klikając prawym przyciskiem myszy na nim, a następnie kliknij przycisk Właściwości później. Zgodnie z listy typów startowe, wybierz Automatyczne a następnie kliknij przycisk Zastosuj. Następnie należy kliknąć przycisk Start, a następnie OK, po.

4. Włącz Aero jako schemat kolorów w systemie Windows.

Przejdź do pulpitu i kliknij prawym przyciskiem myszy na pustym miejscu. Pojawi się rozwijane menu, po którym trzeba będzie wybrać się na Personalizuj. Gdy w oknie dialogowym, które mówi Personalizacja wyskakuje, wybierz Kolor i wygląd okien. Zobaczysz wtedy listę kolorów. Wybierz Windows Aero, a następnie kliknij przycisk OK, aby wreszcie zastosować zmiany.

5. Opt dla skrótu.

Musisz prawym przyciskiem myszy w pustym obszarze pulpitu. Gdy pojawi się rozwijane menu, wybierz polecenie Nowy, a następnie skrót. Spowoduje to uruchomienie Kreatora tworzenia skrótu. Wprowadź Rundll32dwmApi # 102 w polu tekstowym, a następnie kliknij przycisk Dalej. Następnie przypisz nazwę dla skrótu, takie jak włączyć Aero. Na koniec kliknij przycisk Zakończ, aby zastosować funkcję skrótu.

Jeśli Aero nie jest ujęte w wykazie Schemat kolorów, to są szanse, masz błędne lub nieaktualne sterowniki karty graficznej. Jeśli tak jest, to trzeba będzie sprawdzić witrynę sieci Web lub producent sterowników graficznych "w celu aktualizacji jednego używasz.

Jak zmienić swoje menu startowego w systemie Windows Vista

Przy zakupie nowego komputera, są szanse, że to jest z różnych programów domyślnych i aplikacji. Niektóre z nich są przydatne, takie jak oprogramowanie antywirusowe i pakietów bezpieczeństwa. Niektóre z nich są uciążliwe, choć. W większości przypadków, te zajmują miejsce w pamięci, miejsca na dysku twardym, a co gorsza, to zająć sporo czasu. Są one często nazywane "bloatware", a czasem nawet "crapware", ponieważ są one zainstalowane domyślnie, ale może nie chcesz, aby uruchomić komputera.

Idealnie, Windows Vista i Windows 7 będzie miała o jeden i pół minuty do rozruchu od zimnego startu. Oznacza to, że w tym czasie, należy mieć pulpit roboczy, i można już uruchomić aplikacje, które chcesz. Jednak z bloatware, że pochodzi z nowych komputerów, niektóre trwać od dwóch do trzech minut, aby uruchomić. Niektórzy może nawet dłużej. Może to spowodować poważne straty wydajności, jeśli chcesz być w stanie pracować od razu po uderzeniu przycisk zasilania.

Możesz albo je odinstalować z Panelu sterowania, ale można też usunąć je z czym automatycznie uruchomiony. Na szczęście, zmieniając pozycje startowe w systemie Windows Vista jest prosta, z pomocą kilku wbudowanych aplikacji Windows.

 • Po pierwsze, można korzystać z aplikacji msconfig, aby zmienić pozycje startowe. Ta aplikacja jest rzeczywiście dołączony do systemu Windows XP roku, dzięki czemu można dostosować lub dostosować system, jak to konieczne.
 • Kliknij menu Start, a następnie "Uruchom ...", a następnie wpisać w "msconfig.exe", a następnie naciśnij klawisz enter. Alternatywnie, można nacisnąć klawisz Windows + R, aby otworzyć okno Uruchom.
 • Domyślnie, Kontrola konta użytkownika jest aktywny, więc Windows Vista poprosi o potwierdzenie, czy chcesz uruchomić MSConfig. Kliknij "Dalej", aby dać Vista zgody na uruchomić aplikację.
 • Kliknij zakładkę "Startup". Na ekranie pojawi się lista aplikacji, które działają z uruchomieniem domyślnie. Te z ptaszkami rozpocząć po otwarciu komputera. Usuń zaznaczenie aplikacji, które chcesz wyłączyć. Następnie kliknij przycisk OK lub Zastosuj. Możesz wyjść bez ponownego uruchamiania, jeśli nie musisz ponownie uruchomić teraz.
 • Dodatkowo można również szukać w menu startowym. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy menu Start, a następnie kliknij przycisk "Przeglądaj" lub "Przeglądaj wszystko." Przeglądaj "Programy w dół" a następnie "Uruchomienie". Szanse są, jeśli masz już usunięte elementy przy użyciu MSConfig, nie będą już być tutaj.
 • Jeśli chcesz, aby uruchomić aplikacje po uruchomieniu systemu Windows, można skopiować skróty do folderu Autostart.
 • Jeśli chcesz ponownie włączyć aplikacje z MSConfig, wystarczy zaznaczyć pole wyboru, więc będą uruchamiane przy starcie.

Gdy zmieniając startowe przedmioty, uważaj, aby nie usunąć istotne komponenty komputera. Na przykład oprogramowanie antywirusowe zazwyczaj włączane do pozycji startowych na MSConfig, o ile nie znajduje się na liście jako usługa. Wyłączenie go MSConfig będzie świadczyć swoje bezpieczeństwo słaby przy starcie. Jeśli nie jesteś pewien, spróbuj wyłączyć pozycje na karcie startowej msconfig jednym na raz, dzięki czemu można zobaczyć efekt przy niektórych programów, przed wyborem, aby dostosować uruchamiania.

Jak skonfigurować system Windows Vista automatycznie Defrag

Termin "oszukiwać" odnosi się do narzędzia oferowane przez Microsoft Windows znany jako Defragmentator dysków. Jest tam jako rozwiązanie problemu, który powstaje ze względu na sposób, w jaki dane są przechowywane na dysku twardym komputera. Gdy dysk twardy wciąż ma dużo miejsca, komputer po prostu przechowuje pliki dla nowo zainstalowanych aplikacji w sektorach kolejnych. Jako dysk twardy zostanie wypełnione, użytkownik normalnie usunąć nieużywane lub nieistotnych plików w celu zwolnienia miejsca na dysku. Te uwolnione obowiązuje już w kolejności są. Przestrzenie są rozrzucone po całym dysku. Podobnie jak podczas usuwania z miejsc książek na półce, pozostawić luk w każdym miejscu. Po zainstalowaniu nowego programu lub aplikacji, komputer jest zmuszony do rozprzestrzeniania się i zapisać plik na tych rozrzuconych luk. Jeśli uruchomienie tego konkretnego zastosowania, komputer zajmuje dużo czasu, aby go uruchomić, ponieważ ma się połączyć różne elementy dostając każdą część z tysięcy luk, że plik został zmniejszony do. Funkcja defragmentacji jest przenosić je się tak, że wszystko, co jest przechowywane w sekwencyjnego pierścienia w odpowiednich sektorów ponownie. Oczywiście, defragmentacja jest niezbędna w utrzymaniu swój komputer skutecznie. Jednak działa to ręcznie może być nieskuteczne, ponieważ ludzie zapominają okresowych zabiegów konserwacyjnych. Na szczęście, Windows Vista można ustawić komputer, aby automatycznie uruchomić defragmentator dysku automatycznie. Może nawet sprawić, że Twój komputer uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów w tym samym czasie. Oczywiście, że nie chcesz go oszukiwać podczas pracy nad ważnym projektem. Ten artykuł pomoże Ci ustawić swój system operacyjny, aby automatycznie uruchomić defragmentacji w czasie, który jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

 • Wybierz to, co czas i dzień chcesz uruchomić program. Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać dostęp do menu defragmentacji. Kliknij ikonę Start, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu głównego. Przewiń na "Wszystkie programy", "akcesoria", "Narzędzia systemowe", a następnie kliknąć na przycisk Defragmentator dysków. Można także uruchomić, klikając przycisk Start, a wpisując słowo "oszukiwać". Po osiągnięciu przez okno Defragmentator dysków, pojawi się przycisk "Modyfikuj Harmonogram" po prawej stronie ekranu. Ustaw częstotliwość, przechodząc do "jak często" pola. Wybierz co tydzień od wyborów rozwijanych. Zmień także dzień i godzinę. Upewnij się, że wybrany czas, kiedy nie będzie można korzystać z komputera. Jeden zakończeniu, kliknij przycisk "OK".
 • Wybierz dyski, które chcesz defragmentacji. W oknie Defragmentator dysków, kliknij na "Wybierz woluminy ..." przycisku. Wybierz dyski, które chcesz defragmentacji automatycznie, klikając na pole obok nazwy. Kliknij na przycisk "OK".

System operacyjny automatycznie defragmentacji komputer w dniu i czasie, który podasz. Podczas ustawiania zaplanowanego zadania, może to być wskazane, aby ustawić okresowe skanowanie wirusów i spyware. Czyniąc to, będziesz pomagając komputer działa sprawnie i szybko przez dłuższy czas.

Uruchamianie: Uruchomienie urazów Porady

Przesadzanie Kolano Tissue Pozwala Sportowcy Wróć do Sport

Oto kilka ciekawych informacji z amerykańskiego Orthopaedic Society for Sports Medicine. Dane przedstawione na dorocznym spotkaniu w 2010 roku wykazały, AOSSM że transplantacja nowej kości i chrząstki w kolanie pokrzywdzonego dozwolone wszystkie 25 dorosłych studiował wznowić minimum lekkiego joggingu średnio cztery lata po zabiegu.

Operacja kolana, zwany kostno allograft transplantacji, przeprowadza się, gdy kolana traci fragmentów kości i chrząstki wynikiem bezpośredniego urazu uderzenia. Objawy to ból i blokada kolana.

Osoby z chorobą kości wrodzona zwanych martwicy osteochondroitis może rozwijać podobne objawy, a mogą być również traktowane z przeszczepu tkanki kolana. Odzyskiwanie z chirurgii trwa 3 do 6 miesięcy.

To badanie jest pierwszym, które sugerują, że sam przeszczep wystarczy naprawić uszkodzenie kości i chrząstki kolana, i że sportowcy mogą być w stanie w pełni powrócić do swoich sportowych. Potrzebne są większe badania, ale myślę, że nie ma powodów do optymizmu.

Nieprawidłowa Ortezy mogą prowadzić do obrażeń

Ortezy może być najlepszym przyjacielem biegacza, ale gdy są zużyte lub nieprawidłowo zamontowane, mogą prowadzić do obrażeń ciała.

Co tydzień lub tak, dać ORTHOTICS się bliżej. Będą one wykazywać oznaki zużycia, ale wygląda na zbyt kraking z przodu, które mogłyby mieć wpływ, jak się czują, gdy wasze ziemie stóp. Sprawdź również do noszenia na pięcie. Kiedy ortezy nie wspiera stopy prawidłowo, nie są one wykonują swoją pracę i muszą zostać zastąpione lub odnowione.

Jeśli używasz mniej niż 50 mil na tydzień, prawdopodobnie można uzyskać około 2 lat przebieg od ortezy. Jeśli używasz więcej niż to, odwiedź podiatrę raz w roku, że twoje ortezy ocenie i naprawić w razie potrzeby.

Pomoc dzieciom uniknąć Kontuzje nadużywać

Ważne jest, aby zachęcić dzieci do uprawiania sportu, ale ważne jest też, aby rozpoznać niebezpieczeństwa przetrenowania powodu specjalizujący się w jednym sportu podczas gdy ciało jest w fazie rozwoju.

Nowa kampania usług publicznych sponsorowany przez kilka organizacji, w tym Amerykańskiej Akademii Ortopedycznej i Towarzystwa Ortopedycznego amerykańskiej Medycyny Sportowej, ma na celu ograniczenie rosnącej liczby urazów nadużywać w młodych althletes, aby mogli nadal cieszyć sport i fitness w dorosłym życiu, gdy ich dni na wysoką zespołu szkół ponad.

Sprawdź na stronie internetowej:

http://www.stopsportsinjuries.org/ strona zawiera zasoby dla sportowców, rodziców i trenerów. Nikt nie lubi być rannych, w tym młodych sportowców, a im więcej edukacji na temat zapobiegania urazom, że dostaje się tam, lepiej.

Lody z warzywami

Prawie każdy działa krzywda, większych lub mniejszych, będą czuć się lepiej, jeśli umieścić lód na powierzchni. Możesz kupić handlowych okłady z lodu, ale torebka mrożonego groszku jest najskuteczniejszym opakowanie lodów dostępne, ponieważ jest on zgodny z łatwością się do kształtu Twojej stopy, nogi, łokcia, lub każdej innej dziedzinie rannych. Możesz używać tego samego worka, aż wszystko się rozpada. Wystarczy upewnić się, aby oznaczyć groszek z markerem jakiegoś więc nikt kucharzy i zjada je przez pomyłkę!

Najbardziej skutecznym sposobem na lód uraz jest stosowanie lodu na obszarze poszkodowanej w 10-15 minutowych odstępach. Po 15-20 minutach, paczka lód zaczyna się rozgrzać i stracić swoją skuteczność, więc powrót do zamrażarki i lodu na miejsce ponownie za kilka godzin. Umieścić lód urazu jak najszybciej po aktywności, lub w dowolnym czasie dogodnym.

Masaż sportowy: warto

Nieważne, czy jesteś początkującym lub doświadczonym maratończyk, twoje ciało dostosowuje się do więcej stresu innego typu niż doświadczył wcześniej. Masaż sportowy nie jest niezbędne z medycznego, ale twoje mięśnie będą Ci wdzięczni, a może być zapobieganie urazom poprzez promowanie krążenie i zmniejszenie sztywności podczas treningu. Ponadto, masaż sportowy może być pomocne, gdy wracasz do jazdy po kontuzji. Wszelkie szkody powoduje blizny do tworzenia, co sprawia, obszar rannych mniej elastyczne. Masowanie tego obszaru zrywa niektóre blizny i wspomaga krążenie, który promuje gojenie.

Niektóre firmy ubezpieczeniowe obejmują masaż sportowy lub zwrotu, jeśli masz elastyczne konta wydatków, więc zbadać. Zapytaj biegacza towarzysza lub specjalistę medycyny sportowej polecam masaż terapeuta, kto miał doświadczenie z zawodników. Godzinny masaż waha się od 60- $ 80 $ w zależności od tego, gdzie mieszkasz.

Niektórzy terapeuci zrobi półgodzinne sesje, które koncentrują się tylko na nogach, ale polecam masaż całego ciała na dzień lub dwa przed maratonem. Górnej części ciała dostaje mocno po uruchomieniu, też, i dlaczego nie dać mięśnie każdą przewagę?

Ciepło jest On: Czy jesteś gotowy, aby uniknąć wyczerpanie ciepła?

Gdy wiosną zamienia się w lecie, biegacze mogą znaleźć się będzie z 50 stopni rano do 75 stopni rano bez większego ostrzeżenia. Jeśli tak się zdarzy, należy zwrócić uwagę na to, jak się czujesz podczas jazdy na tych pierwszych gorących rano.

Większość ludzi potrzebuje trochę czasu na aklimatyzację do cieplejszej pogody. Bądź mądry i nie naciskać na tempo i zacząć myśleć o tym, jak będziesz miał dostęp do wody na swoich długich szkoleń.

Bieganie w czasie upałów jest własne wyzwanie, ale można nadążyć z harmonogramem szkolenia, jeśli pobyt inteligentny i modyfikować w razie potrzeby. Jeśli zaczniesz zawroty głowy lub schłodzone, zatrzymać się i chodzić, i dostać się do jakiegoś cienia, jeśli to możliwe, i wyciąć trening krótki. Zawsze będzie lepszy dzień pogody!

Łatwość Mięśnie achy

Nie wszystkie uruchomione urazy są poważne. Oto kilka wskazówek, które zarządzają drobne bóle, które są częścią szkolenia dla maratonu:

 • Kiedy czujesz, szczególnie sztywny po ciężkim treningu, napełnić wannę ciepłą wodą i dodać 4/3 szklanki soli Epsom, który można kupić w większości sklepów spożywczych i aptekach. Moczyć przez 15 minut, a zauważysz różnicę następnego dnia.
 • Mięśnie ściera takich jak Biofreeze i żele arniki sprzedawane w sklepach ze zdrową żywnością może dostarczyć aktualne, doraźną pomocą drobnych bóle. Ale jeśli masz poważne, uporczywe bóle mięśni, zasięgnąć profesjonalnej porady.
 • Ice. Rzadko można pomylić oddanie lodu na ból miejscu.
 • Ciepło. Nie używaj poduszki na obszarze, który jest zaczerwienienie lub obrzęk, ale umieszczenie poduszki za plecami lub siedzi na podkładce ogrzewania w pracy może złagodzić niską plecy lub górną ścięgna udowego sztywność. Ale ograniczenie ogrzewania wykorzystanie pad do 15 minut kilka razy dziennie, aby uniknąć podrażnienia skóry.

Strassburg Sock: Czy to dla Ciebie?

Wiele zabiegów istnieje dla tego zmora biegaczy: zapalenie powięzi podeszwy. W powięzi podeszwy, zespół tkanki wzdłuż dolnej części stopy (rozcięgna podeszwowego) stanie zapalnym. Może to być spowodowane niewłaściwym obuwia (w tym zbyt wiele czasu boso), wzrost przebieg, ciężko pracujących, powierzchni lub wszystkie z powyższych.

Early morning ból jest częstym problemem przy rozpatrywaniu powięzi podeszwy ponieważ uszkodzonej tkanki zaczyna leczyć w stanie nierozciągniętym w ciągu dnia, a następnie zostaje ponownie rannych w nocy.

Teoria różnych typów szyn noc w PF jest to, że będą posiadać rozcięgna podeszwowego w wyciągniętej pozycji overnight, który został pokazany w celu odzyskania prędkości.

Urządzenie zwane Strassburg skarpetę wkładek knee paskiem rzędu tkaniny z gumką poniżej kolana do wierzchołka palucha. Utwór ten posiada duży palec u nogi w pozycji pociągnął w stronę kolana. Pozycja ta rozciąga rozcięgna podeszwowego.

Jeśli masz uporczywe zapalenie powięzi podeszwy, Strassburg Sock może warto spróbować. To jest tanie, nieinwazyjne i prawdopodobnie nie będzie twój ból kolana gorzej. I skuteczność Sock strassburskiego badano. W randomizowanym badaniu 160 pacjentów powięzi podeszwy, która nosiła w połowie skarpetkę odzyskany po średnio 19 dni, w porównaniu ze średnią z 59 dni w przypadku pacjentów z grupy kontrolnej, którzy nie noszą skarpety.

Zachować otwarty umysł, i korzystać z wyroku, ale pamiętaj, że jest to niezbędne, aby ustalić, co spowodowało swój zapalenie powięzi podeszwy, dzięki czemu można zachować jego powrocie po odzyskać.

Wygnaniu Blistry

Biegacze się pęcherze. To fakt. Bez względu na to, jak dobrze buty pasują, lub jakie skarpetki nosisz, czasami w ciągu swojego życia biegania, dostaniesz blister lub dwa.

Na szczęście, większość pęcherze odejść na własną rękę. Przykryj je plaster przed biegiem i nie powinny być zbyt niewygodne.

Ale dla upartych, bolesne pęcherze, można je opróżnić siebie. Przetrzyj powierzchnię za pomocą alkoholu. Przetrzyj szpilki z alkoholem. Masz kleenex gotowy. Poke pełną część blistrze i osuszyć się płynu, który wypływa na zewnątrz. Następnie umieścić plaster na miejscu.

Jeśli reguarly mają bolesne pęcherze, może być noszenie niewłaściwego rodzaju obuwia dla stopy. Zapytaj specjalistę w uruchomionym sklepie lub zobacz podiatrist, którzy regularnie traktuje biegaczy ocenić swoje nogi i pomoże pozbyć się pęcherze.

Zasada nr 1: Upewnij się, że bieganie buty pasują

Spośród wszystkich technik zapobiegania szkody dostępnych najprostszych - i jednym z najbardziej skutecznych - jest upewnienie się, że Twoje buty do biegania pasowały. Oto kilka wskazówek, które pomogą upewnić się, że buty do biegania pasuje:
• Podczas próby na buty, nosić skarpetki będziesz nosić podczas pracy.
• Nasze stopy puchną jak chodzić w ciągu dnia, więc spróbuj w sklepie w ciągu dnia lub wieczorem.
• pięty nie powinny być luźne, ale nie powinno tam być żadnych wymawiane "plamy ciśnienia" - zwłaszcza na ścięgna Achillesa.
• Powinieneś mieć o szerokości palca przestrzeni pomiędzy twoją najdłuższy palec iz przodu buta.
• Jeśli musisz zasznurować but tak mocno, że nie zauważalne ciśnienia na górnej części stopy, by pasował, but jest zbyt duży.

Użyj Podróżowanie jako pretekst do Krzyża Trenuj

Trudno jest zmienić swoje rutynowe jazdy, ale biegacze, którzy podróżują mogą mieć wyjątkową okazję, aby pomóc ich urazy, przebiegających wzdłuż.

Jeśli mają trudności z powodu kontuzji i kłopoty czyniąc sobie odpocząć, spróbuj użyć podróż służbową jako okazję do zrobienia jakiś krzyż szkolenia. Jeśli jesteś w hotelu z przyzwoitym siłowni, zrobić sobie obejść bieżnię i działa, i trochę stacjonarny Kolarstwo / basen działa zamiast. Idealnie, można dostać się na garb obrażeń i łatwość z powrotem uruchomiony po powrocie do domu.

Powięzi podeszwy: Spróbuj Taping

Rozlane zapalenie powięzi podeszwy występuje, gdy zespół z tkanki, która biegnie wzdłuż dolnej części stopy staje irriated. Ten zespół tkanek nazywa rozcięgna podeszwowego. Odpoczynek i lód są kroki pierwszej linii do leczenia, ale niektórzy biegacze również uzyskać ulgę w bólu z taping uszkodzoną nogę.

Oczywiście, trzeba dowiedzieć się, co spowodowało swój zapalenie powięzi podeszwy, aby go wyleczyć, ale jeśli chcesz spróbować taping, będąc uzdrowienie, na przykład tak:

-Start Biorąc długość taśmy sportowych od podstawy twojego dziecka palec w dół wokół dolnej zewnętrznej krawędzi pięty iz powrotem do miejsca startu.

-Następnie Dokonać innego pętlę, ale tym razem zacząć i zakończyć poniżej swój duży palec u nogi. Będziesz miał X-wzorzec całej dolnej części stopy.

Uwaga, upewnij się, że taśma jest w kontakcie z dolnej części stopy, nie rozciągnięty tak mocno, że jest zawieszony.

-Następny, Podjąć małe kawałki taśmy i umieścić je u dołu stopy, rozpoczynającego się w przedniej części pięty (to jest chyba gdzie boli najbardziej) i pracuje się łuk, gdzie piłka Rozpocznie stóp. Idealnie, poczujesz, że masz trochę więcej wsparcia dla ból stopy.

Ale jeśli problem nie ustąpi, zobacz podiatrist!

Toe biegacza

Znany również jako "czarny palca", to szkoda jest blister krwi pod paznokciem. Warunkiem jest niewygodne może być podatny na infekcję, a zazwyczaj prowadzi do ostatecznego utraty paznokcia.

Najczęstszą przyczyną toe biegacza jest ciasne buty, chociaż zagłuszania toe uruchomiony w dół może również spowodować ten sam problem. Twoja najlepsza strategia zapobiegania jest upewnić się, że buty do biegania pasuje.

Ścięgna Achillesa

Choć nie jest to technicznie ścięgna, to choroba jest jednym z legendarnych zmory biegaczy. Szkoda ścięgna Achillesa może pozostawać przez kilka tygodni lub miesięcy ... lub nawet dłużej.

Ścięgna Achillesa jest często związane z nagłym wzrostem szkolenia lub dodawania prędkości i szkolenia wzgórza do harmonogramu treningu. Ponad podwieszany obcasy i sztywna podeszwa są dwie kwestie projektowania butów z systemem, które mogą przyczynić się do zapalenia ścięgna Achillesa.

Jednak zaczyna problem ten wymaga natychmiastowej uwagi, jeśli nie chcesz miesięcy dyskomfortu. Cofać się na szkolenia, i uniknąć rozciągania na tym terenie nadmiernie. Jeśli już działa wzgórza lub wykonywania pracy prędkości, wyciąć je z powrotem w szczególności. Trzymaj się z dala od bardzo płaskie buty - jak japonki i trampki - i upewnij się, że buty do biegania pasowały. Pudru po prace mogą być również użyteczne.

Powięzi podeszwy

Podeszwowego powięzi jest spowodowane zapaleniem powięzi podeszwy - zespół tkanki łączącej pięty do przedniej części stopy. Może być także scharakteryzowany przez sztywność i ból wzdłuż ortopedyczna (dolna) powierzchnia stopy. Zazwyczaj ból i sztywność najgorsze na początku aktywności, a następnie opada nieco.

Stres na łuku stopy, ponad-szkolenia i mocno mięśnie łydek są najczęstsze przyczyny zapalenia powięzi podeszwy. Reszta, wisienką po treningu, delikatne rozciąganie mięśni łydki i przewartościowanie buty do biegania może pomóc rozwiązać problem. Jeśli łuk bieżących buty nie obsługuje w pełni swoje podbicia, spróbuj przełączyć się butów do biegania z większym wsparciem łuku.

Kolano biegacza

Knee biegaczy jest bolesnym stanem charakteryzującym się degradacji chrząstki za rzepki. Dwie główne przyczyny to overpronation i słabe mięśnie czworogłowe. Noszenie butów kontroli pronacji może kontrolować większość przypadków overpronation. Wzmocnienie quady może również pomóc w zapobieganiu tej przyczyny kolano biegacza.

Zmodyfikowane step-up to dobre ćwiczenie na wzmocnienie quadów. Użyj platformy, pudełko lub krok, który jest co najmniej 4 "powyżej poziomu podłogi. Stać na platformie z jednej stopy, podczas gdy druga noga zwisa z boku. Delikatnie opuść stronę wiszącego zginając nogi wsporcze - do palców niemal dotyka podłogi. Delikatnie wyprostuj nośną nogę. Powtórzyć dziesięć razy na każdej stronie, i gromadzą się na trzy grupy po dziesięć.

Skręcenia kostki

Skręconą kostkę jest najczęściej uraz stopy lub kostki. I skręcenie może być poważne. Bieganie sprawia, że ​​jesteś podatna na skręcenia kostki - a szczególnie biegania tak. Najważniejsze, aby pamiętać o skręconą kostkę jest to, że nie jest to "tylko" trochę skręcenie.

Skręconą kostkę jest wynikiem nadmiernie napięte, rozdarty więzadła. Łzy są poważne obrażenia i wymagają pomocy medycznej. Jeżeli istnieje znaczne obrzęki obecny, nie jesteś w stanie chodzić na stawu, lub jeśli nie jest ból powyżej kostki lub stopy, skontaktuj się z lekarzem.

Self-leczenie skręcenia stawu skokowego powinna zawierać natychmiastowego zaprzestania szkolenia i za pomocą "RICE" - Rest, Ice, Compression, Elevation - na 24 do 48 godzin. Pracuj delikatnie z powrotem do programu szkolenia, aby uniknąć pogłębienia szkody.

Shin Szyny

Shin szyn jest catch-all termin dla bólu wzdłuż przedniej części podudzia i rzeczywiście odnosi się do kilku najczęściej drobnych compalints. Najczęstszymi przyczynami shin korespondencyjne są uruchomione na twardych powierzchniach i działa na palcach, choć overpronation golenie może również powodować podziały.

Jeśli overpronation wydaje się być winowajcą, dobre buty kontroli pronacji może być Twój Najprostszym rozwiązaniem. We wszystkich przypadkach, cofać się na treningu i starać się trzymać miękkich powierzchniach, takich jak trawa. Over-the-counter przeciwzapalne mogą być pomocne, jeśli przyczyną jest zapalenie ścięgna.

Bądź ostrożny, choć; bardziej poważne urazy - jak złamań stresu - może mieć takie same objawy. Jeśli ból jest znaczny lub nie ustąpi, skontaktuj się z lekarzem.

Korzystanie RYŻ

Wiele drobnych urazów tkanek miękkich, takich jak mięśnie ciągnie i skręcenia - dobrze reaguje na schemacie leczenia znany jako "RICE" To akronim Pierwsze 24 "Rest, Ice, Compression, Elevation." - 48 godzin po wszelkie szkody są Najbardziej krytyczne i RICE może pomóc zmniejszyć zarówno nasilenie objawów i czas marginesie szkody biegacz.
• Rest. Weź wagę lub stres poza tym terenie, i nadać mu jakiś krawat, aby rozpocząć leczenie.
• Ice. Opakowanie lodu na obszarze zagrożonym może pomóc zredukować zarówno ból i obrzęk. Nie zostawiaj okład z lodu na miejscu przez więcej niż około ćwierć godziny na raz.
• Kompresja. Zawinąć w dotknięte części ACE bandaż - ale nie za mocno - aby pomóc utrzymać obrzęk w dół.
• Wysokość. Umieszczenie na oparzone poziomie wyższym niż serce pomaga zmniejszyć obrzęk.

Zasada nr 2: Kup Running Shoe Zaprojektowany dla Ciebie

Zrozumienie stóp pomoże Ci wybrać odpowiedni but. Bio-mechaniczne, wszyscy jesteśmy trochę inaczej, ale wszystkie należą do trzech głównych kategorii.
• Overpronators. Pronacji jest naturalna tendencja stóp toczyć wewnątrz, jak porusza się od pięty do palców. Overpronation występuje, gdy stopa rzuca zbyt daleko do wewnątrz. Zrób to kilka tysięcy razy, i urazów, takich jak shin korespondencyjne, złamania, zapalenia powięzi podeszwy i "kolano biegacza" może spowodować.
Overpronators mają zwykle niskie Supinatory ("upadłych") łuki i nosić podeszwy nadmiernie na wewnętrznych stronach. Buty pronacji-kontrolne mają na celu zapobieganie nadmiernemu czynnego rolkę stóp. Zwykle jest to realizowane za pomocą klina gęstszej materiału wyściełającego na wewnętrznej stronie (środkowej) wkładki.
• Supinators odwrotny problem overpronators: Ich stopy rzucić nieco na zewnątrz, co może prowadzić do urazów stawu skokowego.
Supinators mają zwykle wysokie, sztywne łuki, i nosić swoje podeszwy zbyt wzdłuż zewnętrznych krawędzi. Supinators i underpronators (których nogi nie toczą się na tyle do wewnątrz, ale również nie toczą się na zewnątrz) należy szukać "miękkimi" buty do biegania. Supinators może wymagać dodatkowego wsparcia arch - i niektórzy producenci obuwia to klinów dla dodatkowego wsparcia łuku z niektórych modeli butów.
• Neutralny. Większość biegaczy mają normalny łuk, a ich stopy pronates o 05:56 stopni. Uważa się to za normalne lub neutralne chód, i nie wymaga korekty. Te biegacze powinni generalnie unikać kontroli ruchu lub "stabilności" buty, i trzymać się z miękkim butem. Jednak na ogół nie potrzebują tyle amortyzację w supinators, chyba że są ciężkie.

Wyciągi mięśni

Ciągnięte mięśnie są najczęściej urazy sportowe i są spowodowane przez nagłe nadmierne naprężenia mięśni. Biegacze często wyciągnąć ścięgno i pachwiny mięśnie, ale łydki, mięśnie czworogłowe i inne są również przedmiotem ciągnie.

Nie próbuj "działa poprzez" pull mięśni. Może to spowodować pogorszenie szkody - i wydłużenie czasu będziesz pauzował. Zamiast tego, lód i odpoczynku mięśni luka. Tak szybko, jak można racjonalnie, delikatnie rozciągnąć mięśnie, aby pomóc promować elastyczność. Nie przesadzaj, choć. Stopniowo powracać do swojego programu treningowego.

Ciężkie ciągnie i łzy mięśni wymagają opieki lekarskiej.

Masz Toe Pain? Może być Sesamoiditis

Jestem obecnie buduje mój trening maraton ponownie po jakimś czasie niskiego rzędu kilometrów. Niestety, od tego czasu rozwinęła bolący guz, i miałem ból pod kulą mojej stopy, które jak podejrzewam jest sesamoiditis. Miałem problemy z tym wcześniej, a niektóre zaokrąglona w moich ortezy wystarczyły Ostatecznie, jak budować przebieg, moja stopa uzdrowiony i adapated, więc spodziewam się, że powtórzy, ale mam zamiar podiatry, aby upewnić Mam odpowiedni rodzaj obicia.

W małych kości trzeszczki kości w śródstopie, poniżej dużego palca. Jeśli rośnie przebieg, czyli pracy prędkości lub wzgórza pracę i masz ból tutaj, sesamoiditis może być przyczyną. Nie będzie żadnych widocznych śladów zaczerwienienie lub zasinienie, zazwyczaj, i lód może pomóc, ale ważne jest, aby zająć co biomechaniki są zaangażowane, więc nie wahaj się, aby zobaczyć podiatrist upewnić się, że to dobrze.

Troska o modzele

Wszyscy biegacze się modzele. Nie są one czym martwić, ale mogą być brzydkie

Kilka porad pielęgnacji Kalus:

-file Nogi: Kup jeden z tych plików stóp w aptece, lub uzyskać hodowcy jednego ze sklepu dostaw urody. Złożyć swoje odciski, gdy stopy są suche, może przed snem lub przed prysznicem.

-Użyj Bandaids ile potrzeba: Czasami kalus rozwija się w następstwie blistrze. Jeśli masz blister na nogę, aby go pokryta pomocy zespołu, aż pęka, a następnie aż zacznie wysychać. Jeśli w końcu tworzy kalus, patrz poprzednia wskazówka o zgłoszenia.

AAOS Aktualności: stawu kolanowego Wspólnej, Chroń Pozdrawiam

Czy wiesz, że 4,5 miliona Amerykanów mieli całkowitą stawu kolanowego? To prawda, jak wynika z danych przedstawionych na spotkaniu American Academy of Surgeons ortopedyczne 2012.

Oto informacja prasowa na stronie AAOS:

http://www6.aaos.org/news/pemr/releases/release.cfm?releasenum=1050

Technologia wymiany stawu kolanowego znacznie się poprawiła, ale biegacze powinni nadal uważać, aby chronić swoje kolana.

Aby pomóc utrzymać kolana zdrowe, spróbuj wzmacnianiu czworogłowego z regularnych ćwiczeń, które szczególnie ich docelowych.

Spróbuj łatwe ćwiczenia, które można jeszcze zrobić w pracy:

Siedzących Quad Skurcze

Usiądź na krześle i rozszerzyć nogi. Niech twoje pięty dotykają podłogi i trzymać kolana prosto.

-Tighten Zarówno mięśnie ud i przytrzymaj licząc do 10.

-Loosen Mięśnie ud i zrelaksować licząc do trzech.

-Czy 10 powtórzeń, aby zakończyć jeden zestaw.

Artroskopowej chirurgii Wydaje Udane Hip

Dane przedstawione w American Orthopaedic Society for Sports Medicine sugerują, że około 80 procent sportowców, którzy mieli chirurgii artroskopowej naprawy uderzenie w panewki mogli wrócić do swoich sportowych możliwości wyboru, w tym biegu, przy średniej 9 miesięcy po zabiegu.

To dobra wiadomość dla biegaczy, którzy notorycznie sfrustrowanych przez kontuzje i zwolnień. Dziewięć miesięcy brzmi jak długo, ale operacja stawu biodrowego jest wielka sprawa.

Udowo-panewki uderzeniowy, znany również jako FAI występuje u niektórych osób mających guz na udo, która utrzymuje przegub stawu biodrowego przed swobodnym przemieszczaniem. Lekarze są coraz bardziej świadomi tego problemu, który charakteryzuje się ból biodra i zredukowanej zakres ruchu. Nieleczone zapalenie stawów biodrowego może się rozwijać.

Oto cytat z dr Bryan Kelly, Szpitala Chirurgii Specjalnej w Nowym Jorku, Nowy Jork, który przedstawił analizę na posiedzeniu:

"Chociaż technicznie trudne, odpowiednio przeprowadzone wyniki artroskopii w mniejszym urazem tkanek miękkich, zmniejsza utratę krwi, skrócenie hospitalizacji i prawdopodobnego zapewnia szybszy powrót do pełnej sprawności," Dr Kelly.

Pomysł chirurgii mało inwazyjnej jest zachęcające. Jeśli odczuwasz ból stawu biodrowego, czy to ze względu na prowadzenie, zrobić swoją pracę domową i mówić do specjalistów na temat opcji chirurgicznych.

Psychologia bólu przewlekłego

To ma sens, jeśli myślisz o tym, ale badania opublikowane w Journal of Pain sugeruje, że pesymizm odzysku jest znaczącym predyktorem bólu przewlekłego. W tym badaniu naukowcy po dorosłych z traumatycznych, lecz nie zagrażających życiu obrażeń ortopedycznych. Okazało się, że pacjenci, którzy wierzyli, że nie odzyskać szybko były cztery razy częściej zgłaszały ból sześć miesięcy później.

Będąc rannych śmierdzi i jest ok być zły, gdy się krzywda. Ale można pomóc sobie przez wiarę w odzyskanie. Umieścić swoją energię w swojej terapii fizycznej, i wiem, że pracuje (lub inne sporty) będzie tam czeka na ciebie.

Wskazówka dla pobytu pozytywne - zaplanuj kolejną rasę. Bądź realistą. Jeśli masz złamaną nogę, nie zapisać się do 10K następny weekend. Ale spójrz na kilka miesięcy w dół drogi i zapisać się do wyścigu, który brzmi dobrze dla Ciebie, ponieważ Twój poziom szkolenia, czy to 5K lub maraton. Mając coś oczekujemy może pomóc utrzymać pozytywne i zobowiązała się do inteligentnego odzysku.

Więcej informacji na temat badania bólu, oto informacja prasowa:

http://www.newswise.com/articles/psychological-influences-predict-chronic-pain-following-orthopedic-injuries

Różnica w długości kończyn mogą spowodować bóle tyłu i Hip

Większość ludzi nie jest idealnie symetryczny, że ma jedną nogę, która jest nieco krótszy niż inne. Ale trening maraton będzie wprowadzenie do biomechanicznych wad.

Kiedy szkolenie dla mojego pierwszego maratonu i działa dłużej niż 12 dystansuje mile za po raz pierwszy, mam opracowany silny ból w moim lewym górnym biodra, po prostu poniżej pasa. Ledwo mogłem chodzić. Zadzwoniłam podiatrę, który polecił kręgarz lub ortopedy. Poszedłem z kręgarz, ale to, czego potrzebujesz to ktoś, kto może wziąć rentgenowskie i określić, czy masz różnica długości kończyn. Jeśli masz różnicę na cal kw (4-5 mm) lub więcej, wyciąg pięty w krótszym stóp rozwiąże problem, choć może trzeba nosić windą z tej samej wysokości w codziennych butów, a także swoje buty do biegania, aby uniknąć ponownego urazu.

Środki przeciwbólowe: moc trzech

Jeśli masz ostre uszkodzenie lub nagłe pogorszenie się przewlekłego problemu, i ibuprofen nie zarówno Ty, weź 3 Advil 3 razy dziennie przez 3 dni. Nie jestem lekarzem, ale mój podiatrist zalecany ten schemat do mnie na ostre zapalenie ścięgna, że ​​poniesione po maratonie, więc mam uzasadnione wsparcie medyczne dla tej końcówki, a także osobiste doświadczenie. Po trzech dniach, zapalenie było znacząco zredukowane. Po trzech dniach, spadek dawki do jednej lub dwóch Advil codziennie na inny dzień lub dwa, a następnie przerwać Advil; nie jest czymś z dziennego na dłuższy okres czasu. Jeśli uszkodzenie nie wydaje się poprawić po trzech dniach, patrz specjalistę medycyny sportowej.

Zapobieganie jest najlepszym lekarstwem dla maratonu Urazy Szkoleniowych

Idealnie, biegacze mogą budować swój przebieg i pociąg do maratonu bez urazów. W rzeczywistości, urazy stało, nawet najbardziej ostrożnych i dobrze uwarunkowanych biegaczy. Ale można zmniejszyć ryzyko kontuzji i zmniejszyć zagrożenie szkody z niektórych porad profilaktycznych:

 • Sprawdź swoje buty (i ortezy): Nie trenować w zużytych butów. Pamiętaj, aby wymienić swoje buty po 300-500 km, w zależności od tego, kiedy zauważy znaczne zużycie lub bólu stóp i nóg. Nawet jeśli uważasz, że Twoje buty wyglądać i czuć się świetnie, wycofać je w odległości 500 mil. Podczas próby na nową parę, można zauważyć różnicę. Wiele kolana, biodra i plecy problemy (jak również problemy ze stopami) są spowodowane złym ustawieniu stopy, które mogą wystąpić, gdy buty są zużyte lub dlatego trzeba ortezy.
 • Krzyż kolejowa: Zobacz sekcję poprzecznych porad szkoleniowych dla sposobów, aby utrzymać silne i zrównoważone mięśnie.
 • Reszta: Nie zapomnij czynnikiem w dzień odpoczynku w każdym tygodniu, więc mięśnie i stawy mogą odzyskać od swoich trudnych dni szkoleniowych.

Twój Uncja zapobiegania urazom

Jest to o wiele łatwiejsze, aby uniknąć obrażeń, niż jest, aby odzyskać od niego. Podczas gdy wszystkie urazy nie można zapobiec, są rzeczy, które możesz zrobić - poza upewniając się, że buty, które pasują do stóp i biomechaniki - aby uniknąć obrażeń.
• Rozgrzej się i ochłodzić. Nagłe naprężenia są bardziej prawdopodobne, aby spowodować obrażenia. Swój sposób pracy stopniowo w - i poza - treningów i wyścigów.
• Stretch. Napięte mięśnie są bardziej podatne na uszkodzenia niż elastycznych nich. Delikatnie rozciągnąć regularnie. Joga jest doskonałym sposobem, aby upewnić się, że twoje mięśnie są luźne i elastyczne.
• Bieg na pociąg. Większość sportowych - w tym prowadzenie - korzystania z określonych grup mięśni więcej niż inni. Aby pomóc utrzymać ciało w równowadze, rowerowe, pływanie, podnosić ciężary, lub uczestniczyć w innych dyscyplinach sportu regularnie.
• Poświęć czas wyłączony. Smugi bieganie są punkty dumy dla wielu biegaczy. Ale mogą również predysponować je do kontuzji. Jak każdy forsowny wysiłek, bieganie podkreśla swoje ciało. Zaplanuj dzień odpoczynku do planu treningowego, aby dać organizmowi szansę na odzyskanie.

Dla Running Kontuzje: Gdy przebiegać przez Nich

Możesz uruchomić szczepem, ale nie starają się działać na skręcenia. Skręconą kostkę będą opuchnięte i ciepły w dotyku, a to boli o wiele więcej niż szczepu. Jeśli masz obciążenia, można uruchomić, ale zmienić swój trening, aż czuje się lepiej. To może oznaczać, omijając pracy prędkości i przylegającą do krótkich, łatwych tras, lub handel planowany 17-mile weekendowy dłuższą metę dla przebiegu 13 mil, ale twój trening nie będzie cierpieć. Jak zawsze, słuchać swojego ciała, a jeśli ból utrzymuje się, odwiedzić specjalistę medycyny sportowej w celu rozwiązania problemu i wziąć dzień lub dwa się z systemem.

Podobnie, można uruchomić łagodnym głowy zimno, i znalazłem, że łatwe uruchomienie pomaga zmniejszyć tłok. Ale jeśli jesteś poważnie chory, zostań w domu. Dobrą zasadą: Jeśli jesteś chory od szyi w górę, prawdopodobnie można uruchomić, ale jeśli jesteś chory od następnego dół (choroby przewodu pokarmowego lub oddechowego) w domu i odzyskać, i zobaczyć się z lekarzem, jeśli to konieczne.

Powięzi podeszwy Pain: Zguba biegaczem

Podeszwowego powięzi jest jednym z najczęstszych urazów w prowadnicach. Jeśli czujesz ból w dolnej części stopy na przedniej krawędzi pięty, gdzie spotyka się z łuku, może masz zapalenie powięzi podeszwy. Powięź zespół tkanki, która przebiega wzdłuż dolnej części stopy. Ten zespół jest elastyczny i spłaszcza się i rozpręża się przy każdym kroku, jak uruchomić. Ale jeśli to jest przeciążone lub jeśli ociera się o coś (jak źle dopasowanych butów), może stać się stan zapalny. Rozlane zapalenie powięzi podeszwy jest spowodowane nierównomiernym rozkładem masy całej tej stopy, które mogą wyniknąć z źle dopasowane buty lub braku wsparcia łuku. Działa na powierzchniach betonowych na co dzień mogą pogorszyć rozcięgna podeszwowego, też.

Zaczynasz poprzez okład z lodu na ból miejscu na 10-15 minut w czasie, kilka razy dziennie, zwłaszcza po tym, jak został uruchomiony lub spaceru. Przejrzyj swoje buty z podiatry. Twoje buty bieganie może mieć zbyt dużą kontrolę ruchu i być może trzeba buty na większą elastyczność, lub odwrotnie. Rozlane zapalenie powięzi podeszwy zwykle ustępują w ciągu kilku tygodni, jeśli usunąć przyczynę. Niektórzy biegacze dowiedzieć, że leczenie USG łagodzi zapalenie powięzi podeszwy, ale ważne jest, aby znaleźć przyczynę problemu i rozwiązać go, aby uniknąć bólu przewlekłego.

Zastanów kortyzon do powięzi podeszwy

Kortyzon strzały mogą być pomocne dla różnych urazów, w tym prowadzenie powięzi podeszwy. Niektórzy biegacze, a niektórzy pracownicy służby zdrowia, przestrzegają przed tym, ze względu na ryzyko pad tłuszczu zanik. Ale dobre podiatrist może zrobić to strzał z minimalnym dyskomfortem, a to tylko może pomóc.

To wciąż ważne, aby utrzymać się oblodzenia i rozciąganie łydki, i noszenie wspierających, wygodne buty pomaga też. I odpoczynku (względnie, które dla niektórych biegaczy oznacza mniej wzgórza i mniej kilometrów) nie zaszkodzi.

Ale nie wyklucza, kortyzon ze strachu lub grozy opowieści, które można przeczytać w innym miejscu w Internecie. Tylko pamiętaj, aby zrobić zdjęcie od doświadczonego podiatry.

Odzyskaj Ostrożnie

Odzyskiwanie z systemem urazu jest o najcięższą rzeczą pobożną biegacz na każdym poziomie doświadczenia ma do czynienia. Zwłaszcza, gdy jesteś prawie wyleczony, może to być kuszące, aby naciskać na kopercie. Oczywiście, trzeba iść do przodu w ramach odzysku, ale spróbuj tak trudne, jak możesz wziąć go wolno. A czasem nie jest wpadka. Jeśli czuł całkiem nieźle na sob dłuższą metę i obudzić dodatkowe achy w niedzielę wziąć dodatkowy dzień wolny, lub przerwał swoje plany. I had a plantar fasciitis flare-up after a 13-mile run, and made myself stop with only 3 miles the next day because it felt pretty bad when I woke up, so I settled for a short run "just to get the blood flowing" although it would have been just as wise to take the day off.

When you're recovering, think slow and steady. It's hard, but you'll get there. And when you're back to your regular routine, you'll barely remember how annoyed you were at the interruption.

Plantar Fasciitis: Night Splint Savvy

If your podiatrist recommends a night splint for plantar fasciitis, give it a try. Based on my experience, I think it does help reduce the "first thing in the morning" pain. If you find that it rubs your foot (which is what happened to me), try wearing a sock instead of putting the splint over your bare foot.

That said, if you are coping with plantar fasciitis and wearing a night splint, don't stop stretching and icing the foot, and take Advil or an anti-inflammatory of choice to help with your recovery. Use all the tools you have!

Neuromas: Surgery Is The Best Treatment

Surgery is a last resort for most running injuries. But if you reach a point where conservative methods fail and you want to continue running, surgery may be necessary. In some cases, a simple surgery is the easiest and most effective treatment.

A neuroma is a common foot injury for which surgery provides the most effective long-term solution. A neuroma occurs when the bones of the foot move in a way that causes a nerve to shear off and start forming a piece of scar tissue. Over time, the piece of scar tissue will become larger, and eventually it becomes large enough to press on the nerve and cause pain. You may have a neuroma if you notice a tingling sensation every time you step, but there are no outward signs of redness or swelling.

The most common site for a neuroma is between the third and fourth toes, although it can occur anywhere in the foot. Non-runners develop neuromas, too. Some people can get sufficient relief by wearing wider shoes or by getting an occasional cortisone shot, but the most effective treatment, especially for runners, is a short, outpatient procedure in which the foot surgeon uses a pair of surgical scissors to cut out the neuroma.

If you have surgery for any kind of running injury, get a recommendation for a surgeon who has experience in dealing with athletes, and pay attention to the surgeon's instructions about post-operative care. You can cross train by walking, biking, or pool running after many types of surgery, but be sure to return to running gradually. If you have dissolvable stitches (which are used in neuroma surgery), avoid excessive stress (such as running) on the area until the stitches have dissolved, which takes about 6 weeks.

Basic First Aid Revisited

Most people know the maxim RICE: Rest, Ice, Compression, and Elevation. This basic first-aid principle applies to most running injuries.

From a runner's perspective, rest can mean no running, or it can mean a shorter run. Ice means putting ice on the sore spot, using an Ace bandage for compression and for holding the ice pack in place. Elevation may not be possible depending on the injury, but if you have a foot injury and you can spend 20 minutes lying down with your foot elevated above the level of your heart, you will promote circulation and help with healing. I would add an M to this acronym, for mobility. Once the swelling decreases, start some stretching exercises to increase the circulation to the injured area and cut down on the formation of scar tissue.

Battling Blisters

Blisters may be the most common of all running injuries, but they are among the easiest problems to treat and prevent with no long-term ill effects.

If you have a small blister that is not too painful, cover it with a bandage and go on with your day. The blister will probably rupture on its own. But if you have a larger blister that is painful, you may need to drain it. If it is very large (more than an inch) and severe, you may want to see your podiatrist, but you can take care of small blisters yourself with these steps:

 • Get some cotton balls, a safety pin, rubbing alcohol, and a band-aid.
 • Clean the blistered area with rubbing alcohol using individual alcohol wipes or an alcohol-soaked cotton ball.
 • Use another wipe or cotton ball to clean the pointy tip of the safety pin.
 • Gently poke the pin into the edge of the blister where you feel the most liquid underneath and push on the area gently to coax as much fluid out of the pinhole as possible. Blot the area with a tissue or cotton ball and put a band-aid over it.

I recommend leaving the band-aid on during your next run, and replacing it after you shower. This method works for small, uncomplicated blisters, but if the area is discolored, extremely painful, or large, see your podiatrist. Blisters are caused by friction and that friction can come from an ill-fitting shoe, a bunched up sock, or damp, sweaty feet in shoes that don't wick the moisture well enough on a hot day. If you have a chronic problem with blisters, check the fit of your shoe or sock. Your foot may be sliding too much in your shoe (see the lacing tip in the shoe section).

Praca z trenerem Uruchomienie Biznesu

Praca z trenerem Uruchomienie Biznesu
Rozważyć uzyskanie profesjonalnej porady dla nowego biznesu.

Jeśli Twoja firma jest mniej niż trzy lata, może warto rozważyć wynajęcie trener biznesu startowy, aby uzyskać nowe starania się, aby możliwie najlepszy start. Ten trener może zapewnić pomoc w szeregu sposobów.

Rola trenera Uruchomienie Biznesu

Trener biznesu pomaga firma uruchamiania się działa poprzez:

 • Dostarczenie właściciela pozytywną widzenia - że jest możliwe, aby osiągnąć sukces
 • Będąc źródłem wsparcia dla właściciela firmy, bez tego samego poziomu zaangażowania emocjonalnego jako znajomego lub członka rodziny
 • Praca z właścicielem, aby opracować i wykonać plan działania

Planowanie jest kluczem

Jeśli pamiętać, że większość małych firm składanym w pierwszym roku pracy, osoba, chcąc zrealizować swoje marzenia o udanym samozatrudnienia mogą odnieść korzyść ze ktoś dostępny, aby poprowadzić ich przez początkowej fazie zakładania firmy tylko.

Poznaj siebie

Trener biznesu zaczyna poprzez właściciel firmy ustalona, ​​gdzie jego lub jej atuty leżą. Nie jedna osoba może zrobić wszystko dobrze. ale każdy ma zdolności w niektórych obszarach. Kiedy te talenty zostały zidentyfikowane, nowy przedsiębiorca może skupić się na zadaniach, które uzupełniają swoje mocne strony i zrobić plan, aby zatrudnić ludzi z umiejętnościami na pokrycie się obszary, w których jest on lub ona brakuje umiejętności, wykształcenia, czy umiejętności.

Tworzenie Vision

Aby dowiedzieć się, co chcesz osiągnąć, trzeba mieć jasny obraz celu. Trener biznesu mogą pomóc określić, co chcesz dla Twojej firmy. Uzbrojony w tej wizji, można następnie opracować plan, aby twoja wizja rzeczywistości. Część planowania obejmie wyznaczaniu celów. To musi mieć ramy czasowe dołączone do nich i być mierzalne w konkretny sposób.

Make it Happen

Po wybraniu konkretnych celów dla firmy, to jest czas, aby sformułować plan ich realizacji. Po raz kolejny, trener biznesu startowy mogą pomóc określić, krok po kroku, jak złamać każdy cel na mniejsze zadania, które można wykonać w okresie czasu. Regularny kontakt z trenerem (w formie osobistych spotkań, rozmów telefonicznych lub e-mail) pomoże Ci utrzymać się na torze.

Człowiek jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby trzymać się robić to, co jest konieczne, aby osiągnąć cel, jeśli on lub ona nie powiedział o tym komuś innemu. Fakt, że informacje zostały wspólnie z inną osobą ma tendencję do większej odpowiedzialności indywidualnej.

Znalezienie trenera

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z trenerem biznesu startowym, jak można znaleźć? Oto kilka pomysłów:

 • Zapytaj innych właścicieli firm, czy pracowali z trenerem i czy mogą polecić kogoś
 • Prowadzić wyszukiwania w Internecie (typ "trener biznesu" do wyszukiwarki z nazwą swojego miasta, aby znaleźć kogoś w twojej okolicy.)
 • Lokalnej książce telefonicznej / Yellow Pages może mieć oferty dla trenerów biznesu

Innym rozwiązaniem jest kontakt Stowarzyszenie Trenerów Biznesu Worldwide z aby dowiedzieć się, gdy jeden z ich członków służy działalność w Twoim mieście lub miejscowości.

Jeśli wybierasz się do przedstawienia do znacznego wysiłku i środków finansowych, trzeba, aby dostać się do góry biznesowe i działa, chcesz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby to sukces. Część recepty na sukces obejmuje wynajęcie trener biznesu startowy.

Jak zrobić Vista Run bezbłędnie

Komputer może być kilka lat i najprawdopodobniej ma problemy z Vista. Nawet jeśli zakupione komputery zeszłym yearâ € ™ s może mieć kilka problemów z Vista, jak również. Aby pomóc Vista działać bez zarzutu, trzeba zrobić kilka zmian sprzętu i aplikacji zainstalowanych na komputerze.

1. Zmień swoją ComputerA € ™ s sprzętu.

Sprawdź, czy masz wystarczającą ilość pamięci RAM w komputerze, przez większość czasu aktualizacji RAM może przyspieszyć komputer działa na Vista. Można również sprawdzić typ pamięci za pomocą komputera i przełącznikiem do wyższego typu RAM, jeśli komputer jest nadal powolne po dodaniu większej ilości pamięci RAM. Upgrade karty graficznej, najlepiej taki, który ma własną pamięć może działać na. Większość kart graficznych dzielić wbudowanej pamięci, co zmniejsza ilość, które można wykorzystać do innych zastosowań. Przełączyć na wyższy typ procesora, aby Vista i aplikacje działają lepiej na komputerze. Sprawdź swoją płytę główną dla procesorów zgodnych, że można uaktualnić do. Sprawdź datę produkcji na każdym z urządzeń zainstalowanych w komputerze, bo nawet jeśli komputer jest stosunkowo nowy to może zawierać sprzęt, który wasnâ € ™ t produkowane do obsługi systemów operacyjnych, takich jak Vista.

2. Upgrade ComputerA sterowniki € ™ s.

Niektóre z problemów, które masz z Vista może być problem ze sterownikiem, który może być ustalony przez pobranie nowszej wersji. Przejdź na stronę Manufacturera € ™ s i szukać aktualnych wersji sterowników na komputerze. Możesz również wybrać sprzęt z Menedżera urządzeń i zaktualizować sterownik z okna Właściwości.

3. Defrag komputera.

Wszystkie czynności, które dzieje się na komputerze może powodować fragmentację, gdzie alokacja przestrzeń nie jest odpowiednio zarządzane. Aby mieć nieskazitelną system operacyjny trzeba oszukiwać komputera przynajmniej raz w miesiącu. Defragmentacji komputer będzie naprawić luki na dyskach twardych nieruchomości i umieścić pliki w kolejności, więc te pliki można uzyskać szybciej.

4. Zmniejszenie Uruchom programy.

Pierwsze kilka razy uruchomić niedawno zakupionego komputera youa zawiadomienie ll € ™, który ładuje Vista szybko po rozruchu. Po zainstalowaniu kilku programów i aplikacji do pobrania na komputerze zostaną naruszone czas ładowania i będzie się wydawać o wiele wolniej. To dlatego, że programy można zainstalować pochodzić z usług, które są uruchamiane w tym samym czasie system operacyjny rozpoczyna ładowanie. Większość z tych usług nie są konieczne, więc można po prostu wyłączyć je z uruchomieniem po uruchomieniu komputera. Będzie to umieścić z powrotem na miejsce Vista musi ładują się szybciej. Możesz przeglądać programy startowe poprzez Explorer oprogramowania w programie Windows Defender, to możesz zdecydować, które z nich wyłączyć.

Te zmiany dokonane na komputerze może pomóc Vista lepiej na komputerze.

Szybkie porady:

 • Regularnie sprawdzaj aktualizacje sterowników dla sprzętu w komputerze.

Jak nagrać kopie DVD w systemie Windows Vista

Planujesz zrobić kopię DVD z plików, konwersji DVD, użyj oprogramowania kopiowania DVD, konwersji DVD do mp4 lub w formacie DVD MPEG? Musisz ripper DVD za to. Nawet jeśli masz już Microsoft Windows Vista, robi to wszystko z DVD Ripper jest nadal możliwe. Rippers DVD są po prostu nagrywarki DVD, tylko z dodatkiem funkcji, takich jak zmiany formatów plików multimedialnych. Teraz, być może problem jest jak nagrać kopie DVD, jeśli masz Windows Vista. Faktycznie, jest to proces nie różni się od wcześniejszych wersji XP lub Windows. Oto co należy zrobić:

 1. Zainstaluj potrzebne ripper DVD. Większość komputerów z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows są sprzedawane z wolnej Ripper Nero DVD. Być może jest to jeden z najlepszych programów można znaleźć na rynku. Możesz także spróbować innego programu Nero. Istnieją nawet darmowy rippers DVD jako alternatywne. Wystarczy skopiować wybraną ripper DVD, pobierając ją. Ale przed tym, upewnij się, że program jest zgodny z systemem Windows Vista. Jest tam wzmianka o minimalnych wymaganiach systemowych. Należy przeczytać, że przed pobraniem jakiegokolwiek programu.
 2. Sprawdź, czy płyta CD ze sterownikami jest nagrywarka DVD również. Większość użytkowników komputerów, że jeżeli już program, który może odczytywać płyty DVD, a następnie mogą pisać DVD. Źle. Sprzęt powinien być w stanie spełnić wymagania programu. Jeśli nie, to spalanie nie będzie skuteczne. Teraz, jeśli nie masz DVD odczytu i zapisu dysku, masz wielu pisarzy zewnętrzna DVD do wyboru. Możesz poprosić znajomego, jeśli on lub ona ma tego rodzaju urządzeń.

  Jeśli masz wszystko, czego potrzebujesz, a następnie przejdź do kolejnego kroku.

 3. Otwórz aplikację ripper DVD. Stamtąd, będzie prowadzony przez cały proces. Jeśli używasz Nero, pierwsze okno, które pojawiają się zwykle będzie wybór różnych procesów, takich jak palenie plików, muzyki i filmów. Wybierz to, co zamierza zrobić, klikając opcję. Następnie pojawi się kolejne okno z prośbą o lokalizacji plików, które mają zostać skopiowane na płytę DVD. Dodaj wszystkie pliki, które chcesz skopiować na płytę DVD. Kliknij przycisk Dalej. Niektóre wersje Nero i opcje mogą wyświetlać więcej okien. Na przykład, jeśli spalanie filmów, może zapytać, czy chcesz utworzyć menu. Następnie kliknij przycisk obok lub podobny przycisk.
 4. Włóż DVD. Tacy kierowcy DVD otworzy. To sygnał, że możesz włożyć płytę DVD. Upewnij się, że DVD jest puste i wolne od zarysowań. W przypadku korzystania z płyty DVD z wielu wgniecenia, może zwiększyć ryzyko uszkodzenia sterownika. Aby upewnić się, można przetrzeć DVD pierwszym bawełnianą szmatką przed włożeniem jej do sterownika.
 5. Pisanie. Po włożeniu dysku DVD, można nacisnąć przycisk OK. A potem, proces pisania na komputerze z systemem Windows Vista uruchamia się. Tylko czekać na proces do końca. Taca otworzy się ponownie, jeśli proces pisania jest sukces.

Jest to łatwe do nagrywania kopii DVD na naszym komputerze z systemem Windows Vista, jak długo, jak masz prawo Ripper DVD i oczywiście napędu DVD. Tylko uważaj na temat praw autorskich, zwłaszcza jeśli nagrywania plików multimedialnych.

Jak ręcznie Oczyść folder Temp w systemie Windows Vista

Temp Folder zawiera pliki tymczasowe, które są tworzone przez różne programy na komputerze. Programy, które pracują z dużymi danych i brakuje pamięci może być przydzielona do wykonywania swojej funkcji, tworzone są pliki tymczasowe. Niektóre programy automatycznie usuwa pliki tymczasowe, że tworzą się zamknąć, ale niektóre zostawić je tam, aby wyczyścić. Pozostawienie pliki tymczasowe w folderze temp może gromadzić i zajmują dużo miejsca na dysku twardym. Można zauważyć, że swoją wolną przestrzeń kurczy się nawet jeśli havenâ € ™ t zainstalowane jakiekolwiek nowe programy lub zapisane dużych ilości danych. Dysk oczyścić narzędzia w systemie Windows Vista może usunąć pliki tymczasowe, ale czasami to nie robi € ™ t oczyścić to wszystko, więc jeśli pozostawione bez dozoru będzie gromadzić i zajmują miejsce na dysku. Ręczne czyszczenie folderu temp w Windows Vista będą zwolnienia miejsca.

1. Kliknij przycisk Start i wpisz% temp% w polu wyszukiwania.

Idź do przycisku Start na pasku zadań i kliknij go. W polu wyszukiwania wpisz polecenie% temp%, a następnie naciśnij klawisz enter. Ten wiersz polecenia powoduje wyświetlenie folderu tymczasowego Windows Vista udostępnia pliki tymczasowe.

2. Wybierz pliki do usunięcia.

Możesz wybrać, które pliki usunąć, wybierając, aby zaznaczyć plik, a następnie kliknij prawym przyciskiem i wybierz polecenie Usuń lub nacisnąć przycisk Delete na klawiaturze. Jeśli chcesz usunąć kilka plików, przytrzymaj klawisz CTRL podczas zaznaczania i podkreślania plików. Po zakończeniu wybierania, naciśnij klawisz Delete na klawiaturze lub użyj przycisku Organizuj znaleźć na pasku narzędzi w górnej części okna, a następnie wybierz opcję Usuń. Używanie wybrać wszystkie opcje plików może podnieść błąd, ponieważ niektóre pliki mogą nie pozwalają, aby je usunąć. Jeżeli tymczasowy plik jest używany przez uruchomionego programu, nie będzie można usunąć plik, aż program zaprzestały swojej działalności.

3. Zamknij wszystkie uruchomione programy.

Wyjdź i zamknij wszystkie uruchomione programy, a następnie wrócić do folderu tymczasowego i zobacz, czy będziesz mógł usunąć pozostałe pliki nieusuwalny.

4. Opróżnij kosz.

Usunięte pliki z folderu Temp iść prosto do kosza i nadal są zajmowania miejsca. Opróżnij kosz Usuwanie wszystkich plików na stałe.

Sprawdź Temp Folder często, aby upewnić się pliki tymczasowe nie kumulują. W przypadku zlekceważenia mogą zajmować dużo miejsca na dysku.

Szybkie porady:

 • Jeśli pojawią się komunikaty o błędach podczas usuwania, zamknij wszystkie programy, uruchom ponownie komputer, a następnie przejdź do folderu temp ponownie spróbować usunąć plik.

Jak kopii zapasowych plików w systemie Windows Vista

Windows Vista może zdobyć sporo oberwał za nie jest na tyle przekonujące, aby zasłużyć na upgrade z systemu Windows XP, ale to ma funkcje, które będą korzystać Ciebie jako użytkownika komputera, ale tylko wtedy, gdy komputer wbiegł kaput. W przeciwnym razie, Windows XP wystarczy.

Powiedział, że może to pomóc, aby dowiedzieć się, że system Windows Vista ma plus w tym, że ma przeprojektowany plik kopii zapasowych systemu, aby upewnić się nigdy nie będziesz musiał tracić wszystkich ważnych plików w przypadku awarii systemu.

Można tworzyć kopie zapasowe plików w systemie Windows Vista poprzez aktywację harmonogram na pasku zadań. Wykonaj następujące kroki, aby tego dokonać:

 • Kliknij na swój sposób do menu START.
 • Idź na zakupy do lokalizacji kopii zapasowej, klikając kopie zapasowe plików. Vista automatycznie przeszukać wszystkie urządzenia kopii zapasowej dostępne w komputerze i przedstawia listę, z której do wyboru. To może być w dowolnym miejscu z partycji dysku twojego komputera, dysków zewnętrznych, napędu CD, DVD i wszystkich lokalizacjach sieciowych. Jeśli zdecydujesz się wykonać to zadanie w lokalnych mediach, wszystko co musisz zrobić, to przejść przez liście rozwijanej. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca na wybranym miejscu, wszystko co musisz zrobić to teraz, aby przejść do następnej procedury, klikając na Dalej.
 • Wybierz WSZYSTKIE PROGRAMY.
 • Poszukaj AKCESORIA / Narzędzia systemowe. Kliknij je,
 • Wybierz Utwórz zadanie.
 • Z zestawu kart, kliknij kartę Ogólne.
 • Wpisz polecenie, które chcesz Vista do wykonania. Być bezpośrednie. Na przykład, tworzenia pełnej kopii zapasowej PC harmonogramem.
 • Możesz od razu zdecydować się na aktywację zadania poprzez kliknięcie na RUN decydując się na najwyższe przywileje zapewnić poprzez Vista. Jest to niezależne od tego, czy użytkownik jest zalogowany.
 • Po wykonaniu tej czynności, masz teraz, aby przejść na stronę oznaczone wyzwalaczy.
 • Raz na tej stronie, musisz kliknąć NOWOŚĆ opuścić komendę dla Vista przestrzegać w stosunku do czasu, dnia i częstotliwości plików do archiwizacji.
 • To jeszcze nie koniec. Tym razem, zostaniesz poproszony, aby przejść do strony działań, w których trzeba będzie kliknąć NOWOŚĆ ponownie.
 • Pojawi się PROGRAM / skrypt, który trzeba wypełnić, wpisując whadmin.
 • Aby upewnić się, że niezbędne korekty są automatycznie przyjmowane przez system przy użyciu odpowiedniego napędu, przejdź do DODAJ argumenty i wpisać serię poleceń w następujący sposób:
 • Start Backup -allcritical -backupTarget: D: -quiet
 • Można nawet zawierać dodatkowe ilości, które są poza komputerów dysk twardy np wielkości E i F, wpisując komendę w drzewie same zawierają argumenty:
 • Start Backup -allcritical -backupTarget: D: -include: E: F: -quiet
 • Aby upewnić się, że wszystkie polecenia poprawnie, można wyciąć i wkleić wszystkie znaki z tej strony. Jeśli zauważysz nawet jeden będzie się ryzyko zmiany systemu, który oczywiście skazuje całej procedury do awarii.
 • Zakończenie zadania, wykonując wszystkie monity zainicjowane przez Vista.
 • Wreszcie koniec sesji, klikając przycisk OK.

W ten sposób można wykonać kopię zapasową plików w systemie Windows Vista. Po każdej zmianie lub aktualizacji pliku, nie musisz już martwić się o utratę go tak długo, jak włączyć tę funkcję i śledzić harmonogram wpisanego w.

Jak to zrobić Screen Capture w Vista

Jak to zrobić Screen Capture w Vista

Przechwytywania ekranu jest konieczne w każdym miejscu pracy. Przechwytywanie ekranu, zrzut ekranu lub przechwytywania obrazu jest obraz ekranu PC desktop zrobione z dla wielu zastosowań. Używamy przechwytywania ekranu w następujących przypadkach:

 • Potrzebna jest zrzut ekranu podczas wysyłania e-mail do działu IT. Pozwoli to im się rozwiązać problem, stosując komunikat o błędzie na zrzucie ekranu, który został wysłany do nich.
 • Używamy również przechwytywania ekranu, gdy chcemy podzielić się procedury lub instrukcje. Jest to powszechnie wiadomo, że kiedy użyć wyszukiwarki, możemy zobaczyć zrzuty ekranu z procesu krok po kroku, aby ułatwić widzom śledzić.
 • Jest także używany podczas wysyłania wiadomości e-mail do rodziny i przyjaciół, więc możemy pokazać im, co dokładny kliknąć przycisk w internecie, gdy potrzebują pomocy.

Program do przechwytywania jest dostępny w każdym urządzeniu, w tym Android OS, iPhone OS, Mac OS X i Microsoft Windows (Windows 7, Windows XP Tablet PC Edition i Windows Vista). W systemie Windows Vista, jest narzędzie o nazwie Narzędzie Wycinanie, który pozwala użytkownikom na wykonanie zrzutów ekranu z okna, na obszarach wolnych formularzy i prostokątne obszary. Zrzuty ekranu lub nożyce mogą być interpretowane, e-mailem lub zapisać jako plik anHTML lub pliku obrazu. Narzędzie Wycinanie jest oprogramowanie do przechwytywania włączone w systemie Windows XP Tablet PC Edition, Windows Vista i Windows 7. Istnieje kilka screenshot darmowe programy, które można pobrać na komputer. Niektóre darmowy mają możliwość nagrywania ekranu. Jeśli korzystasz z systemu Windows Vista, tutaj jest przydatna przewodnik krok po kroku, jak to zrobić zrzut ekranu:

 1. Otwórz obudowę komputera. Kliknij symbol Windows Vista i wpisz "cięcie narzędzie" w polu wyszukiwania.
 2. Gdy pojawi się ikona Narzędzie Wycinanie, kliknij link Narzędzie Wycinanie, a następnie kliknij ikonę Opcje. Po kliknięciu na ikonę opcji, postawić znak wyboru na pasku narzędzi szybkiego wyświetlania obrazu, a następnie kliknij przycisk start w porządku. Zamknij cięcie narzędzie, klikając przycisk "X".
 3. Kliknij ikonę narzędzia Wycinanie do podjęcia zrzut ekranu.
 4. Kliknij lewym przyciskiem kliknąć myszką i przytrzymaj go. Następnie przeciągnąć pole w regionie ekranie, które chcieliby Państwo wziąć zrzut ekranu i puścić klawisz myszy. Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno z części obrazu pokazano.
 5. Aby zapisać zrzut ekranu obraz, kliknij ikonę pliku, a następnie kliknij polecenie Zapisz jako. To od Ciebie zależy, czy aby zapisać obraz ekranu strzał jako GIF lub JPEG. Po zapisaniu się zrzut ekranu obraz, można użyć pliku dla każdej funkcji, którą chcesz.

Robi zrzut ekranu w systemie Windows Vista jest szybka i łatwa. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcji krok po kroku, aby uchwycić doskonałe zrzuty ekranowe. Jeśli chcesz używać oprogramowania firm trzecich przechwytywania ekranu w komputerze stacjonarnym, możesz pobrać kilka programów za darmo. Tylko nie zapomnij, aby skanować oprogramowanie zanim pobierania czegokolwiek na komputerze.

Jak dostać się do systemu Windows Vista, jeśli nie pamiętasz hasła

Zapominając swoje hasło systemu Windows Vista jest coś, że nie wolno pozwolić, aby się z siebie. Jednak takie rzeczy dzieją się tego czy innego powodu. Dobrze, że pewne rzeczy można zrobić, aby uzyskać dostęp do systemu, nawet jeśli nie znasz hasła już. Stąd to nieszczęśliwe zdarzenie nie jest rzeczą, aby się martwić i obawiano. Tutaj, sprawdź te sposoby, w jaki można jeszcze dostać się do systemu Windows Vista, nawet jeśli zapomniałeś hasła:

Lek na zapamiętywanie hasła. Nie tylko nie tracić nadziei na temat tego, co można pamiętać hasło. Pomyśl o wszystko o tobie, że może być w stosunku do hasła, takie jak urodziny Vista, nazwy, ważne daty, ulubionych rzeczy, i tym podobne. Jeśli koncentrujesz się na tyle, prawdopodobnie pamiętam hasła. Jednakże, jeśli masz tylko zrezygnowała z pamięci, przejdź do innych czynności.

Użyj konta administratora, aby dostać się do systemu. To jest zawsze możliwe, aby zresetować hasło ComputerA € ™ s za pośrednictwem konta administratora komputera. Więc skontaktuj się z administratorem i niech zresetować hasło dla Ciebie. Jednak co, jeśli jesteś administratorem? Nie martw się, sprawdź kolejne kroki.

Skorzystaj z pomocy narzędzia do odzyskiwania hasła. Istnieje wiele programów na rynku tych dni, które pomogą Ci odzyskać hasło. Proces będzie tak proste jak pobranie programu i pozostawienie go znaleźć hasło dla Ciebie. Większość z tych programów można pobrać i używać za darmo.
Ponowna instalacja systemu Windows Vista. Innym sposobem, aby pomóc dostać się do systemu bez hasła jest ponownej instalacji systemu Windows. Jest to najprostszy, co można zrobić bez konieczności pamiętania, odzyskiwania lub resetowania hasła.

Użyj dysku resetowania hasła. Jeśli masz szczęście, że dokonałeś dysk resetowania wcześniej, nie są wiele kłopotów tutaj. Proces jest tak proste, jak kliknięcie linku na stronie logowania w "Zapomniałem hasła", a następnie wkładając dysk resetowania. Oto kroki, w jaki sposób można utworzyć dysk resetowania pomóc w przyszłości, jeśli nie masz jeszcze:

 • Otwórz Panel sterowania z komputera. Dostęp do panelu sterowania za pomocą przycisku Start lub poprzez ikonę Mój komputer na pulpicie.
 • Wybierz odpowiednie kategorie. Raz w Panelu sterowania, kliknij ikonę stwierdzające "Konta użytkowników i bezpieczeństwo rodzinne." Kiedy następny ekran jest wypełniony, wybierz Konta użytkowników.
 • Stwórz swój własny dysk resetowania. Pobierz CD, dyskietki lub dysku flash USB, aby zapisać program. Utwórz link "Utwórz dysk resetowania hasła." Kontynuacja procesu i wprowadź aktualne hasło, którego używasz. Po zakończeniu dysku, wyjmij dysk CD, dyskietki lub dysku flash i zachować go gdzieś, że jest bezpieczny. Ten dysk będzie przydatna każdym razem, gdy zapomnisz hasła.

Zapomnienie hasła dla systemu Windows Vista nie jest koniec twojego życia komputera. Z powyższych wskazówek, będzie to łatwe, aby dostać się do systemu, nawet jeśli twoja pamięć przechowuje na zawodzi.

Jak zostać umiejętnie Nawigacja Windows VISTA

Kupiłeś nowy notebook i jest zainstalowany w systemie Windows Vista. Możesz spróbować zrobić rzeczy, które możesz zrobić ze starym systemem Windows XP lub Windows 2000, ale są tak pomylić. Nie można dowiedzieć się, jak korzystać z Vista a teraz całkowicie stracił.

Cóż, każdy przeszedł tym samym trudnej drodze. Trzeba było również ten sam problem z powrotem ze starym systemem operacyjnym, pamiętasz? To tak samo jak zapoznanie się z systemem Windows Vista. Mając prób i błędów w procesie jest normalne. Spodziewaj się, że zapoznałem się do przemieszczania się w Windows Vista po pewnym czasie i trochę cierpliwości. Ale żeby ułatwić sobie życie i szybciej, te wskazówki mogą być bardzo pomocne:

 • Odwiedź Windows Vista samouczek strony. Tutaj można pobrać Windows Vista Accessibility Poradniki, co jest plik programu Microsoft Word. Możesz mieć zawsze pod ręką ten plik, nawet jeśli nie ma połączenia z Internetem. Alternatywnie, można również korzystać z różnych tutoriali Windows Vista z witryny. Materiały te są podzielone na:
 • Centrum ułatwień dostępu
 • Aby ułatwić komputer, aby sprawdzić
 • Dodać Klawiatura łatwiejszy w obsłudze
 • Dodać Mysz łatwiejszy w obsłudze
 • Korzystanie z komputera bez ekranu
 • Łatwiej skupić się na zadaniach
 • Użyj rozpoznawania mowy
 • Użyj tekstu lub wizualne zamiast dźwięków
 • Dodać do Internetu łatwiejszy w obsłudze
 • Korzystanie z komputera bez myszy lub klawiatury

Korzystanie z serwisu jest dobry początek, aby stać wykwalifikowanych w nawigacji system Windows Vista.

 • F1. Ten przycisk funkcyjny zawsze przydaje się w przypadku, gdy potrzebujesz pomocy. Co więcej jest to, że Microsoft Vista ma tę zdolność do wykrywania jakiego programu używasz, a po naciśnięciu klawisza F1, to pokaże się na tematy związane z tym programem.
 • Rozpocznij Ball. System Windows Vista ma to start-ball, który działa jak wyszukiwarka. Wystarczy wpisać słowo kluczowe w niego i wciśnij Enter. Następnie zostaną wyświetlone wszystkie tematy związane z nim. Na przykład, chcesz wiedzieć, jak do defragmentacji. Wystarczy wpisać w defragmentacji lub oszukiwać. Po wciśnięciu Enter, tematy związane z nim pojawi się i będzie po prostu trzeba wybrać wśród tematów.
 • Skorzystaj z pomocy. Znajomi lub osób w sieci może znać niektóre o systemie Windows Vista. Poproś, aby nauczyć się, jak zrobić kilka rzeczy z niej korzystających. Jeśli żaden z nich nie może pomóc, wystarczy wyszukać z forów i blogów poświęconych nauczaniu Windows Vista.
 • Praktyka. Kontynuuj w systemie Windows Vista. Więcej korzystasz, tym bardziej zapoznać się przechodząc go. Należy robić notatki problemów nie można dowiedzieć się, jak rozwiązać w Vista, jak również. Rób notatki również z tych problemów udało ci się rozwiązać i jak zrobiłeś je za pomocą Vista. Uwagi te są idealne dla przyszłych odniesień lub surfowania w Internecie więcej informacji.

Jest wiele rzeczy do odkrycia na temat systemu Windows Vista i uczenia się wszystko to w jednym tygodniu jest prawie niemożliwe. Używaj go codziennie i będziesz się do tego przyzwyczaić. A kiedy się do niego przyzwyczaić, będziesz umiejętnie przechodząc ten raz nieznanego systemu operacyjnego Windows.

Jak umiejętnie Nawigacja Windows VISTA

Wydaje się, że podobnie jak ludność coraz zawiesić Microsoft Windows, Microsoft musiał przejść i rzucać i klucz małpa w całym systemie wychodząc z VISTA programu. Wiele czynności wykonywane na komputerze są całkowicie odmienne w Vista i wymaga trochę wiedzy w coraz wokół różnych zadań. Poniższe kroki powinny pomóc umiejętnie przechodząc Windows Vista, lub przynajmniej pomoc z rzeczy, które nie znają już.

Pierwszą rzeczą do zrobienia, gdy uczą się, jak poruszać się Windows Vista lub dowolny program dla tej sprawy, byłoby wziąć program na jazdę próbną praktykę. Nie wiem, czy można, czy nie można coś zrobić, jeśli nie spróbować. Jeśli jesteś przyzwyczajony do bycia wokół komputerów, spróbuj zrobić kilka typowych zadań, które zazwyczaj robisz na co dzień, aby zobaczyć, czy można znaleźć swoją własną drogę. Gdy występuje problem, i nie może dowiedzieć się, co zrobić, po prostu naciśnij klawisz F1. F1 będzie śledzić to, co robisz i spróbuj adres i odpowiedzieć szczególnych problemów, jakie mogą wystąpić.

Jeśli F1 i znaleźć zadania, które są jeszcze w stanie wykonać lub nie możesz zrobić, to zapisać, dzięki czemu można wrócić do niego później, czy to sam program lub jeśli jest to szczególny problem w programie. Po odkryli zadania, które musisz nauczyć się, jak wykonać i napisałem co jedną w dół, trzeba zlokalizować na komputerze, tutoriale, które pokazują krok po kroku, co chcesz zrobić. Jest to jeden z pierwszych kroków w coraz wykwalifikowanych w nawigacji system Windows Vista; rozpoznawaniu problemów i uczenia się, jak wykonać nowe zadania. Strona Microsoftu ma kilka przydatnych tutoriali i jak prowadzi do pomocy przy wszystkich swoich potrzeb, jeśli chodzi o coraz wykwalifikowanych nawigator w systemie Windows Vista.

Po zakończeniu swoich tutoriale i przeczytaj swój sposób prowadzi do nauki nawigacji z systemem Windows Vista, należy ćwiczyć to, czego się nauczyłem. Praktyka czyni mistrza, a to jest prawdziwe dla nawet najmniejszych zadań. Poświęć trochę czasu na co dzień, i ćwiczyć nowe rzeczy, których się nauczyłeś, bo jeśli nie używasz go będzie je stracić, i nie chcesz, aby wrócić i musieli ponownie nauczyć się czegoś, co już masz wziąć na to czasu. To tylko strata.

Jeśli nadal znaleźć się problemy z nawigacją Windows Vista, skontaktuj się z bliskiego przyjaciela lub członka rodziny i zobaczyć, czy mogą pomóc pokazać, co robić. Z tych prostych krokach, jesteś zobowiązany do umiejętnie nawigacji z systemem Windows Vista.

Jak zmniejszyć zużycie pamięci w systemie Windows Vista

System Windows Vista został wydany w celu zastąpienia systemu operacyjnego Windows XP. Wiele się mówi o nowym systemie operacyjnym i większość użytkowników komputerów oczekiwany jego wydanie (dobrze, to znaczy, przed pojawieniem się Windows 7). Użytkownicy z entuzjazmem o jego szybkości, jego udoskonalony interfejs graficzny i zaawansowanych funkcji.

Jednak system Windows Vista wymaga ogromnej ilości pamięci. To wymaga 15GB tylko dla swoich plików instalacyjnych i karty graficznej, która jest zgodna z DirectX9.0c z 128 MB pamięci, więc będzie w stanie uruchomić swoją funkcję Aeroglass. Windows Vista potrzebuje minimum przynajmniej 1 GB wolnej pamięci w celu zapewnienia sprawności, 2GB dla lepszej wydajności i około 4GB więc komputer będzie nadal na poziomie z maksymalną wydajnością, nawet jeśli masz jakieś graficzne aplikacje pamięci-wyginanie zaangażowane w bieżące lub wielu graczy gry online.

Windows Vista jest wyposażony w rozbudowane narzędzia pracy, które pomagają dokonać wykorzystanie informatyki lepiej i szybciej. Jednym z tych, nazywa Superfetch. To narzędzie zostało zbudowane w systemie Windows od wersji systemu Windows 95 pod inną nazwą. Przed Windows Vista, funkcja została wywołana Prefetch. Jest to intuicyjne narzędzie, które monitoruje działania na komputerze i wstępnie załadować je rozszerzeń aplikacji używanych najczęściej do swojej Systema pamięć € ™ s tak, że czas ładowania z tych aplikacji jest szybsze.

W systemie Windows Vista funkcja ta, zwana Superfetch, działa w ten sam sposób i utrzymuje aplikacje, dane i zadania załadowane do pamięci podręcznej, która jest o 33 do 50% pamięci.

Kolejnym akcesorium, że pochodzi z systemu Windows Vista Aero. To jest jak stary funkcji wyświetlacza, który pozwala na dostosowanie wyglądu, rozrywki, wygaszacz ekranu i pulpitu opcji wyświetlania obrazu monitora. Z Aero można zmieniać kolory okien, aby granice okna przezroczyste, widoki zmiany zadań i wiele więcej. Domyślnie ta funkcja jest włączona w Vista Home Premium, Vista Business, Ultimate lub wersji Enterprise. To jest tylko graficznym poprawa i nie przyczynia się ani przyspieszyć rzeczywiste wykorzystanie obliczeniowej. To faktycznie zjada dużo pamięci, zbyt.

Poniżej kilka porad, aby zmaksymalizować wykorzystanie dostępnej pamięci w systemie Windows Vista.

Wyłącz Windows Vista Aero

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na otwartej przestrzeni w dowolnym miejscu na pulpicie i wybierz polecenie Personalizuj.
 2. Kliknij na oknie i Wygląd Kolor.
 3. W oknie Wygląd okien i kolor wybrać Windows Vista Basic, lub
 4. Możesz kliknąć na Otwórz właściwości wyglądu klasycznego, aby uzyskać więcej opcji.
 5. Kliknij przycisk Zastosuj i zamknij okno.

Wyłącz Superfetch

 1. Kliknij Windows. W oknie Uruchom, wpisz services.msc, a następnie naciśnij klawisz Enter.
 2. Poszukaj Superfetch w wykazie usług.
 3. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybrać Właściwości.
 4. W oknie Właściwości, zaznacz przycisk Wyłączone i kliknij przycisk OK, aby wyjść.

Te kroki uwolni wiele cennych zużycie pamięci fizycznej z systemu operacyjnego Windows Vista. Kilka innych rzeczy, które możesz zrobić jest usunięcie niechcianych programów, usuwanie tymczasowych plików i katalogów, działa skanowanie antywirusowe, opróżnianie kosza i defragmentacji dysków.

Vista: Wolontariusze w służbie Ameryki

Vista: Wolontariusze w służbie Ameryki

Wolontariusze w służbie Ameryki zyskać zarówno doświadczeń edukacyjnych i zawodowych, które będą cenne narzędzia do końca ich życia. Nie tylko służą do pomocy Amerykanów żyjących w ubóstwie, ale służą do kształtowania własnego życia, jak również.

O Wolontariusze w służbie Ameryki

Americorps jest organizacja krajowych i pracy społecznej. Nie tylko organizacja ma program VISTA, ma też zarówno państwowe i krajowe programy, które zaspokajają potrzeby w zakresie edukacji, ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa publicznego oraz przygotowania na wypadek katastrof i reagowania.

Wolontariusze w służbie Ameryki, znane także jako Vista, program serwisowy jest Americorps krajowych specjalnie zaprojektowane przez Opportunity gospodarcza ustawy Lyndona Johnsona z 1964 do walki z ubóstwem w wersji krajowej Korpusu Pokoju.

Celem Wolontariusze w służbie Ameryce jest walka z ubóstwem w społecznościach, w Stanach Zjednoczonych. Istnieje ponad 37 mln Amerykanów żyjących w biedzie. VISTA został stworzony, aby im pomóc. Jest możliwe, aby dokonać zmian w swojej społeczności i VISTA jest tego dowodem. Slogan Vista jest "Walka z ubóstwem z pasją." Mają reklam w telewizji i druku do generowania świadomości tego poważnego problemu.

VISTA użytkowników

Członkiem VISTA podpisuje się służyć w pełnym wymiarze godzin przez rok w różnych organizacji walki z ubóstwem, takich jak organizacje non-profit i agencji rządowych. Mogą one być zaangażowane w następujący sposób:

 • Praca w walce z analfabetyzmem
 • Poprawa usług zdrowotnych
 • Zwiększenie możliwości mieszkaniowych
 • Wzmocnienie grup społecznych
 • Tworzenie lub rozwój programów, aby doprowadzić ludzi z ubóstwa

Obecnie istnieje ponad 5000 Wolontariusze w służbie członków Ameryki służący w ponad 1000 projektów w Stanach Zjednoczonych. Po członkiem kończy pełną kadencję, są uprawnieni do otrzymania 1.200 dolarów lub nagrodę wykształcenia 4,725 dolarów, aby zapłacić za studia.

Podczas swojej kadencji, członkowie VISTA następujące korzyści w zamian za świadczenie swoich usług:

 • Orientacja i szkolenia
 • Stypendium miesięczna obliczona przy nie mniej niż 95% linii ubóstwa
 • Koszt rozliczenia w i transport
 • Świadczenia opieki nad dziećmi
 • Podstawowy plan opieki zdrowotnej

Członkowie VISTA zakończyć program z doświadczeń zdobytych w pracy zespołowej, przywództwa, odpowiedzialności i wielu innych umiejętności życiowych. Doświadczenia te będą prowadzone w nich do końca ich życia.

Wymagania państwa

Są to wymagania, aby być członkiem VISTA. Należą do nich:

 • Stany Zjednoczone obywatelem lub rezydentem cudzoziemca legalne w Stanach Zjednoczonych
 • Co najmniej 18 lat
 • Wykształcenie i co najmniej trzy lata doświadczenia w pracy jest korzystne
 • Inicjatywa, elastyczność, i organizacyjnych
 • Biegła znajomość języka hiszpańskiego lub innych, w zależności od lokalizacji
 • Zdolność do służby w pełnym wymiarze godzin przez okres jednego roku

Ponadto VISTA wymaga karnych kontroli Historia w tle. Ma to na celu zapewnienie, że osoby, które członkowie będą pracować z są chronione.

Jak się zaangażować

Aby wziąć udział, trzeba będzie ubiegać się o stanowisko VISTA i utwórz profil w ich systemie rekrutacji on-line. Następnie będą mogli szukać pozycji, które spełni twoje konkretne interesy i preferencje lokalizacji. Możliwe jest zastosowanie kilku pozycjach w tym samym zastosowaniu.

Aby uzyskać więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Americorp na 800-942-2677 lub na stronie oficjalnej VISTA WWW.

Jak pobierać nowe aktualizacje dla systemu Windows Vista

Może masz zainstalowane różne programy w systemie Windows Vista, uruchom komputer, takich jak Microsoft Office, Google Earth lub w jednym z tych programów, który informuje Cię o najnowszych filmach, dając Ci darmowe zwiastuny filmowe. Czy wiesz, że programy te działały prawidłowo, konieczne jest, aby zachować je na bieżąco? Aktualizacje Windows są ważne, aby utrzymać system komputerowy zabezpieczone i up-to-date. Niektóre z tych aktualizacji zawiera poprawki luk w zabezpieczeniach i błędów. Może także zawierać sterowniki, że komputer potrzebuje, aby prawidłowo współpracować z innymi urządzeniami. Dla użytkowników systemu Windows Vista, Windows Update service, który pobiera znajduje i instaluje niezbędne aktualizacje dla komputera, więc nie trzeba iść i szukać dla nich w różne strony. Aktualizacje te zazwyczaj są darmowe, więc nie musisz wyłożyć pieniędzy. Oto kilka kroków, w jaki sposób pobrać nowe aktualizacje dla systemu Windows Vista.

 1. Jak skonfigurować nowy komputer, Kreator instalacji zapyta Cię, czy chcesz, aby chronić system Windows automatycznie. Będziesz miał trzy opcje do tego. Możesz wybrać pierwszą opcję, która automatycznie pobrać wszystkie ważne i zalecane aktualizacje dla komputera "Użyj ustawień zalecane". To ustawienie zalecane przez Microsoft jest również. Drugą opcją jest "Zainstaluj tylko ważne aktualizacje." Spowoduje to pobranie tylko ważne aktualizacje, że komputer potrzebuje do poprawnej pracy. Trzecia opcja pozwoli opóźnić ustawienie która opcja chcesz dla automatycznych aktualizacji.
 2. Jeśli już wybraliśmy która automatycznej aktualizacji ustawienie, które chcesz, ale chcesz ją zmienić, można nacisnąć przycisk "Start" z ekranu głównego okna, następnie przejdź do "Wszystkie programy", a następnie kliknij przycisk "Windows Update". Okno Windows Update pojawi się i obecnie można wybrać ustawienie, które preferują bardziej. Te same opcje, jak określono w punkcie jednej widać na ekranie.
 3. Gdy komputer ma innego oprogramowania firmy Microsoft oprócz systemu Windows, można również skorzystać z witryny Microsoft Update, aby utrzymać te programy aktualizowane. Oprogramowanie zawiera Microsoft Office w programie Microsoft PowerPoint, Excel i Word. Programy te muszą także aktualizacji tak, że poprzednie błędy zostały rozwiązane, a nowe funkcje mogą być dodawane. Aby to włączyć, trzeba przejść do przycisku "Start", wybierz "Wszystkie programy", a następnie kliknij przycisk "Windows Update". Po wyświetleniu ekranu Windows Update, trzeba spojrzeć na przycisk "Get aktualizacje dla kilku produktów". Jeśli przycisk brakuje, to oznacza, że ​​już umożliwiła Microsoft Update. Dostępne są instrukcje, które trzeba wykonać, aby praca Microsoft Update w komputerze. Po włączeniu tej opcji, Windows Update skanuje komputer w poszukiwaniu aktualizacji dla systemu Windows, jak również różnych produktów Microsoft zainstalowanych w systemie komputerowym.

Dzięki usługi Windows Update Windows Vista, użytkownicy tacy jak ty, nie muszą martwić się podczas przeglądania różnych stron internetowych w poszukiwaniu aktualizacji, aby upewnić się, że komputer jest up-to-date i chronione. Po prostu przez to, będzie on automatycznie pobierać aktualizacje oprogramowania w Twoich potrzeb komputerowych. Można je instalować te aktualizacje w komputerze za pośrednictwem ekranu Windows Update.