grsail.com

certyfikat komputera

Jak uzyskać certyfikat komputera

Internet to 40 lat, w tym okresie czasu jest to przyniosło do świata komunikacji w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Pracownicy nie muszą już mieć biuro do pracy z; mogą pracować z domu lub w samochodach, pociągach, samolotach, lub tam, gdzie mogą one być w tym czasie. Wszystko to odbywa się na swoich komputerach. Biorąc kurs, aby uzyskać certyfikat komputera jest konieczne, jeśli chcesz być w basenie wysoko pożądanych pracowników.

Nauka umiejętności i zdobywanie wiedzy o tym, jak korzystać z komputera do najkorzystniejszy jest koniecznością w todayâ € ™ s siły roboczej. Komputery są niemal w każdym rodzaju działalności zawodowej lub gospodarczej można myśleć. Kiedy jesteś poza domem, ilu komputerach można zobaczyć w różnych miejscach, które odwiedzasz.

Uzyskanie certyfikatu komputera jest po prostu kwestia wyboru właściwej szkoły, która oferuje tego typu zajęć. Wiele szkół oferuje obecnie ten program w Internecie. Mogą nawet mieć dotacji lub pożyczek szkolne dostępne dla trakcie certyfikacji.

Top ranking certyfikacji dla komputerów jest certyfikat CCIE. Jeśli masz to w CV, twoje roczne zarobki będą o 93.000 dolarów. Jest to jeden z najtrudniejszych, aby uzyskać certyfikaty, ale jest na pewno taki, który ma zwiększyć swoją karierę. Istnieją inne certyfikaty, jak również i jesteś zobowiązany do znaleźć taki, który spełnia swoje umiejętności i potrzeb obecnej pracy.

Nigdy nie wiesz, co twoje talenty są aż wychodzić z własnej strefy komfortu i przetestować samemu. Wykonuje pracę tylko chcesz i jesteś zainteresowany, czyni całą koncepcję pracy zachwycający. Nie musisz się pracy od wypłaty do wypłaty, kiedy można stosować siebie i stać się profesjonalistą w społeczności technologii. Możesz przejść do computertrainingschools.com na listę szkół.

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu certyfikatu komputera, należy wykonać kilka kroków.

 1. Przejdź do trybu online znaleźć renomowanego szkoły, która ma zajęcia dla certyfikacji komputerowego w odpowiednim miejscu
 2. Ubiegać się o przyjęcie w certyfikacji wyboru
 3. Ubiegać się o pomoc finansową w razie potrzeby
 4. Postawił sobie za cel, aby ukończyć klasę
 5. Mieć miejsce można studiować to jest cicho
 6. Mają obsługę komputera i Internetu dostępnego w użyciu
 7. Ustawieniu godziny, których używasz do nauki
 8. Ustanowić procedurę dla rodziny, pracy i nauki
 9. Absolwent i iść do pracy

Nagroda będzie zadowolenie w bieżącej karierze i lepiej płatną pracę w przyszłości.

Jak znaleźć szkolenie komputerowe Bezpłatne

Technologia komputerowa jest coraz bardziej zaawansowane, jak dzień przechodzi przez: New oprogramowania lub sprzętu są tworzone, aby ułatwić życie ludziom wykonywać nasze codzienne zadania. Ten postęp jest bardzo korzystne dla wszystkich, ale może się mylące dla niektórych ludzi do naśladowania, szczególnie tych, którzy naprawdę nie mają czasu na naukę podstaw komputerowych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do większości dorosłych, ponieważ po zakończeniu w szkole, tak naprawdę nie mają czasu, aby rzeczywiście usiąść i uczyć się na temat, w przeciwieństwie do studentów tych dni, które zostały przeszkolone przez szkoły do ​​nauki komputerowe niezbędne. Wszyscy musimy zmierzyć się z rzeczywistością, że wszyscy mamy do rozwiązania i dowiedzieć się wszystkiego, co można o komputerach, ponieważ z pewnością będzie częścią naszego codziennego życia, czy to jest do komunikacji i pracy, więc należy kontynuować, aby dowiedzieć się wszystkiego, co mogli, o komputery. Można temu zaradzić, szukając szkoleń komputerowych lub podstawowych ćwiczeń komputerowych w Internecie.

Kursy online są wygodne dla osoby, pracy, ale może też być zmaksymalizowane przez studenta, który jest zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat komputerów. Te lekcje online są łatwe i interaktywne, aby ułatwić studentów do nauki. Możesz również dowiedzieć się w swoim własnym tempie, co jest na pewno plus, jeśli nie masz elastyczny harmonogram na rękę. Jeśli chodzi o kursy to dotyczy, można wybrać poziom trudności, który chcesz wyzwanie, takich jak kurs dla początkujących, kurs lub pośrednim zaawansowanego kursu.

Należy pamiętać, że istnieje wiele rzeczy można dowiedzieć się o komputerach i powinieneś być w stanie sprowadzić na konkretny temat, który chcesz nauczyć. Oto lista stron internetowych, gdzie można znaleźć darmowe tutoriale komputerowych:

 1. Learn2type.com
  Twoja szybkość pisania i dokładność jest bardzo ważne w byciu skutecznym pracownikiem. Niniejsza strona internetowa zapewnia wpisując tutoriale, oferuje testy prędkości ocenić szybkość i dokładność, a jeśli pragniesz, może dać świadectwo pisania.
 2. Customguide.com
  Niniejsza strona internetowa zawiera bezpłatne odwołania szkolenia, które można pobrać i przeczytać w swoim własnym tempie.
 3. Teacherclick.com
  Ta witryna internetowa zawiera samouczki przeznaczonych do instruktorów w użyciu, ale może być wykorzystane przez każdego, kto pragnie, aby go używać.
 4. Windowsnetworking.com
  Ta witryna internetowa zawiera samouczki na nic wspólnego z sieci Windows, bardzo pomocny miejscu, gdy próbujesz zlikwidować wszystkich komputerach w domu.
 5. Homenethelp.com
  Niniejsza strona internetowa jest bardzo popularne dla użytkowników, ponieważ zapewnia tutoriale i techniki rozwiązywania problemów dla początkujących, średnio, jak i zaawansowanych użytkowników.

Wspomniane strony internetowe to tylko niektóre z tych wielu stron internetowych, które zapewniają tutoriale komputerowych, gdzie się uczysz umiejętności nie płacąc nic. Jedną z rzeczy, może warto rozważyć, gdy próbuje się kursy online jest, jeśli dają certyfikat komputera do tyłu swoje CV przy ubieganiu się o pracę.

Jak naprawić błędy certyfikatów na komputerze

Jeśli chodzi o certyfikaty na komputerze, normalnie, nie powinno być żadnych problemów. Jednak nie zawsze będzie mała szansa, że ​​może się pojawić błąd podczas pracy na świadectwie. Istnieje kilka sposobów, że komputer będzie do czynienia z certyfikatów. Jednym ze sposobów jest w przypadku przeglądania Internetu i można natknąć się na miejscu, które wymaga pewnego świadectwa i inne, jeśli są za pomocą kreatora certyfikatów przez serwer WWW.

Artykuł ten zajmuje się, jak rozwiązać błędy certyfikatów otrzymane podczas korzystania z każdej sieci Internet lub kreatora certyfikatów. Oba procesy są łatwe, a jeśli wykonaj czynności opisanych poniżej, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Do poprawki do pracy jednak trzeba być podłączony do Internetu.

 • Co zrobić, aby naprawić kreatora certyfikatu "błędy X500." Jeśli używasz kreatora certyfikatów, a następnie można natknąć się na tym błędzie. Gdy tak się stanie, małe okno, mówiąc "Pole tekstowe zawiera nieprawidłowe znaki X500. Szanse są, wykorzystywane pewien charakter X500 (jak, ''), w polu o nazwie "Organizacja. Jeśli tak, to nie ma sposobu, aby to naprawić na własną rękę, ale można go naprawić, pobierając hot-fix. Witryna Microsoft udostępnia do pobrania rozwiązanie tego konkretnego problemu, więc masz szczęście. Wystarczy go pobrać ze strony internetowej, należy go zainstalować poprzez umieszczenie pliku w katalogu systemowym, i spróbuj ponownie.

  Wszystko powinno teraz być ustalona i działa prawidłowo. Istnieją inne, znacznie mniejsze błędy, ale ten artykuł nie będzie zagłębić się, że, choć większość z nich nie może być ustalony przez ponowne uruchomienie komputera. Istnieją pewne fora poświęcone tych problemów, tak więc zawsze lepiej zrobić trochę badań.
 • Co zrobić z błędami certyfikatów pochodzących z Internetu. Można natknąć się na stronie internetowej, które Twoja przeglądarka nie posiada certyfikat, zakazu cię do wejścia na stronę internetową i pokazując na ekranie błędu. Istnieje kilka witryn, które wymagają szczególnych certyfikaty, można znaleźć te certyfikaty za pośrednictwem badań przez Internet. Jednak większość stron internetowych można uzyskać poprzez pobranie certyfikatu z witryny. Można to zrobić wybierając opcję "Certyfikat błąd", który jest obok paska adresu przeglądarki, a następnie klikając na "Wyświetl certyfikaty. Wtedy daje możliwość zainstalowania certyfikatu tej witryny, co jest dość łatwe, tak długo, jak właściwie postępować zgodnie z instrukcjami.

  Po jego zainstalowaniu, to nie powinno się już występuje ten błąd. Jeśli nadal się dzieje, a następnie spróbuj ponownie proces instalacji, ponieważ nie mogły prawidłowo zainstalowane, a może uruchomić ponownie komputer, aby upewnić się, że buty poprawnie. Jeśli nadal nie działa, to są szanse, po prostu nie można pobrać i zainstalować certyfikat dla tej strony, to może się zdarzyć.

Błędy certyfikatów są normalne i nie należy się martwić, gdy po ich otrzymaniu, wykonaj powyższe kroki, a jeśli nie to i udało się rozwiązać ten błąd certyfikatu, to gratulacje.

Jaki rodzaj Techników Szkolenia Czy potrzebujesz komputera?

Jaki rodzaj Techników Szkolenia Czy potrzebujesz komputera?

Ważne jest, aby rozwijać umiejętności stałe w instalacji sprzętu i oprogramowania, rozwiązywania problemów i naprawy, aby z powodzeniem stać się technik komputerowych. Choć nie ma szczególnych wymagań edukacyjnych do wejścia do tego zawodu, pracodawcy często wolą (a czasem wymagają) certyfikaty zgodne ze standardami branżowymi i / lub edukacji formalnej. Jeśli rozważają wprowadzenie tego pola, działa w kierunku profesjonalnej certyfikacji będzie służył dobrze, a zapisując się praktyczne szkolenie programu jest to świetny sposób, aby uzyskać umiejętności potrzebne do przygotowania się do egzaminów certyfikacyjnych i miejscu pracy.

Edukacja

Nie ma specyficzne wymagania stopnia do pracy jako technik komputerowych, ale niektórzy pracodawcy nie decydują się zatrudniać wyłącznie osoby, które ukończył college. Według Outlook Handbook (Pracowniczych) w OOH United States Bureau of Labor Statistics (BLS), "specjalistyczne wsparcie użytkownik komputera praca wymaga pewnej wiedzy komputerowej, ale niekoniecznie postsecondary stopnia."

OOH zwraca uwagę, że niektórzy pracodawcy z wymagań stopnia poszukują pracowników, którzy posiadają tytuł licencjata, podczas gdy inni akceptują stopni stowarzyszonej.

Associate studiów

Obsługiwane uczelnie państwowe i prywatne uczelnie społeczności zawodowe oferują często kojarzy studia w pomocy komputera lub sieci komputerowej. Zobacz Community-College.org zlokalizować szkół w swojej okolicy, dzięki czemu można zbadać, aby określić, które z nich są programy, które spełniają Twoje potrzeby. CareerColleges.com będzie można szukać prywatnych szkół oferujących programy wsparcia komputerowych w poszczególnych obszarach geograficznych.

Przykłady obejmują:

 • Remington College oferuje program Administracja sieci komputerowych na swoich uczelniach w Ohio, Luizjana, Tennessee, Alabama i Floryda.
 • ITT Technical Institute oferuje stowarzyszonych w studia systemów komputerowych sieci Komputery, sieci i Administracji w kampusach w całych Stanach Zjednoczonych
 • Oakland Community College w Kalifornii oferuje kojarzy studiów w Komputerowych Systemów Informacyjnych. Studenci mogą zdecydować się specjalizować w pomocy komputera, odpowiednim rozwiązaniem dla tych, którzy chcą być techników komputerowych.

Studia licencjackie Programy

Możesz znaleźć studia licencjackie, które zapewniają odpowiednie tło do pracy jako technik komputerowych w państwowych i prywatnych, obsługiwane szkół wyższych i uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych. Odwiedź CollegeResourceNetwork.com na liście 40 najlepszych uczelniach amerykańskich dla programów informatyki lub technologii informacyjnej. Niektóre uczelnie zawodowe mają również studia licencjackie.

Przykłady obejmują:

 • University of Florida oferuje tytuł licencjata w dziedzinie informatyki, jak również jedynkę na systemy informatyczne i zarządzania operacyjnego.
 • New Jersey Institute of ofert programowych na poziomie licencjata technologii obejmują stopień Informatyki i dyplom w Komputery i Biznesu.
 • ITT Technical Institute ma studiów licencjata w dziedzinie Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych, która jest dostępna w Internecie lub w środowisku kampusie.

Rozwój umiejętności

Czy istnieje wymóg stopień lub nie, konkretne umiejętności związane z obsługą komputera są wymagane dla większości zadań. Te umiejętności można zdobyć poprzez zajęcia, samokształcenie, szkolenia w miejscu pracy, wolontariatu i innych sposobów. Jeśli zdecydujesz się uczestniczyć w kolegium, może warto rozważyć staż, gdy jesteś w szkole, aby dalej rozwijać swoje umiejętności.

Certyfikacja

Ze względu na praktycznego charakteru pracy, pracodawcy często wymagają technika komputerowa certyfikaty dla ich konkretnych technologii informatycznych (IT) pracowników, opierając się na danych uwierzytelniających standardowych jako sposób zapewnienia, że ​​pracownicy posiadają niezbędne umiejętności. Z tego powodu, profesjonalna certyfikacja jest obowiązkowa dla osób, które chcą na tym polu, nawet tych, którzy mają stopień. Możesz przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych poprzez samokształcenie lub klas obozie prep certyfikacji (lub ich kombinacji).

Główne wejścia na poziomie Certyfikaty

 • Certyfikacja +: CompTIA A + certyfikacji jest "punktem wyjścia do kariery w IT." Uważa certyfikacji entry-level dla techników komputerowych, więc jest prawdopodobne, pierwsza poświadczeń będzie chciał zarobić. Musisz zdać dwa egzaminy zarobić ten certyfikat, jeden koncentrując się na sprzętowych i programowych podstaw, a drugi koncentruje się na systemach operacyjnych.
 • Microsoft Technology Associate (MTA): certyfikat MTA "jest zalecany punkt wyjścia do certyfikacji i zadaniem przygotowania." Certyfikatu jest dostępny w trzech utworów, z techników komputerowych zazwyczaj po utwór infrastruktury IT. Ten utwór zawiera cztery egzaminy na temat podstaw różnych obszarach: systemy operacyjne, administracyjne serwera, sieci i zabezpieczeń. Pozostałe utwory są specyficzne dla bazy danych i rozwojowej pracy.

Zaawansowane Certyfikaty

Po rozpoczęciu kariery, możesz także zdobyć specjalne certyfikaty zaawansowanych lub jako sposób na przygotowanie do awansu i na bieżąco z szybko zmieniających się pól IT.

 • CompTIA oferuje szereg zaawansowanych mandatów odpowiednich dla techników komputerowych, takich jak Network +, Security + i więcej.
 • Zaawansowane opcje firmy Microsoft to Microsoft Certified Systems Administrator (MSCA) oraz Microsoft Certified Systems Engineer (MSCE).

Dodatkowe opcje

Istnieje wiele innych certyfikaty dostępne, które warto rozważyć dodanie - lub, że pracodawca może wymagać - kiedy już zdobył swoje CompTIA oraz Microsoft poświadczeń. Niektóre z nich są specyficzne dla dostawcy, jak poświadczeń określonych Cisco, Linux i innych markowych produktów informatycznych lub platform.

Inni skupiają się na branży, takich jak opieka zdrowotna, technologie informacyjne lub funkcji, takich jak wsparcie help desk. Zobacz ComputerTrainingSchools.com aby zorientować się, niektóre z innych opcji.

Badania Pracodawcy

Istnieje wiele sposobów, aby przygotować się do kariery w dziedzinie komputerów. Aby zorientować się, która opcja jest dla Ciebie najlepszy, spędzić trochę czasu nad możliwości pracy z firm, w których najbardziej chciałbyś pracować. Dowiedzieć się, jakie wymagania edukacyjne i umiejętności tych organizacji może pomóc w podjęciu świadomej decyzji o najlepiej dojechać.

Jak uzyskać certyfikat CCNA

Cisco ma przez długi czas był jednym z liderów oprogramowania w sieci, i nadal odgrywa tę rolę w dzisiejszym wieku komputera. Jak wiele firm różnej wielkości instalacji i wdrożenia sieci, które korzystają z tego oprogramowania, zwiększyło znaczenie wykwalifikowanych specjalistów do zainstalowania i utrzymania tych systemów tworzenia możliwości zatrudnienia w tej dziedzinie. Z podstawową znajomością komputerów i innych certyfikatów, takich jak A + Certification i certyfikacji + netto, Cisco Certified Network Associate (CCNA) jest bilet posiłek do bardziej satysfakcjonującej kariery zawodowej. W prawdzie, bez względu na warunki ekonomiczne, staje się coraz bardziej popularne, aby uzyskać certyfikat CCNA.

Każdy, kto przechodzi badania, aby uzyskać certyfikat CCNA toruje drogę do lepszej przyszłości dla siebie. Nawet wtedy, gdy wiele firm mogą być niechętne wynajęcie administratorem niestabilnych czasach w czasie, nie ma szans, aby zaakceptować zadania z tych przedsiębiorstw na podstawie umowy. Choć nie ma jeszcze żadnych wymogów prawnych dla tych certyfikatów, przemysłem akceptowane certyfikaty dostarczają dowód umiejętności i wiedzy w zakresie pewnego rodzaju systemu lub sieci. Certyfikacja ta sieć jest ważne dla tych, którzy szukają pracy albo na pełnym lub kontraktowych. Niemniej jednak, zdobywając ten certyfikat nie wymaga studiowania i zdaniu egzaminu CCNA.

Chociaż określenie, niektóre szkolny i długie studia są niezbędne do uzyskania certyfikatu CCNA, nagrody wkrótce cieszył. Szukaj szkół zawodowych, które specjalizują się w określonych dziedzinach, jak pomagać ludziom ze szkolenia komputerowego. Istnieje wiele szkół, które oferują elastyczne harmonogramy klasy, aby dopasować plany pracy osób zatrudnionych obecnie w ciągu dnia. Instytucje te mogą również zapewnić sesji szkoleniowych i grupy badawcze z innymi, którzy szukają certyfikacji CCNA wraz z innymi szkolenia komputerowe.

Wiele książek są dostępne, wraz z praktycznych testów i badań internetowych przewodników. Filmy szkoleniowe i inne zasoby, aby studiować na egzaminie są również dostępne online. Aukcje internetowe są w innym miejscu, aby sprawdzić, materiałów szkoleniowych komputer za ułamek kosztów detalicznej. Nauka tego materiału może być dodatkowo wzmocniony przez stworzenie karty flash, arkusze notatki i badania przewodników, dostosowane do indywidualnego stylu czyjegoś nauki. Po egzamin CCNA i zyskały inne certyfikaty, istnieje szansa, aby uczyć tych klas do innych, którzy chcieliby uzyskać certyfikat CCNA. Zajęcia dydaktyczne jest podwójnie korzystne, ponieważ pomoże ci być na bieżąco z najnowszymi zmianami w sieci Cisco, a także pomaga dalsze zrozumienie tematu.

Jak znaleźć Szkoły Szkolenia dla Naprawa komputerów

Komputery są szeroko stosowane w tych dniach. Nie tylko komputery znajdujące się w miejscu pracy, ale w przeciętnych amerykańskich domów, jak również, tak że maszyny te są obecnie uważane za regularne urządzenia gospodarstwa domowego. Stanowi to wciąż rosnące zapotrzebowanie na kompetentnych techników naprawy komputera.

Trzeba przejść przez cykl szkoleń naprawy komputera, aby stać się właściwy Technik naprawy komputera. Szkolenia naprawy komputera zwykle trwa dwa lata. Większość ludzi, którzy pomyślnie ukończą te serie kursów naprawy komputera najprawdopodobniej wolą przechodzi stażach rozwijać swoje umiejętności. Shadowing lub pomocy certyfikowanego i bardzo doświadczonego technika naprawy komputera nie tylko korzyści technika newbie, ale także wymusić swoją bazę wiedzy i wzbogacić swoje kompetencje w zakresie naprawy komputera.

Istnieje wiele opcji, jeśli chcesz znaleźć szkół szkoleniowych dla naprawy komputera. Po pierwsze, musisz zdecydować, czy chcesz, aby fizycznie uczestniczyć w zajęciach lub przejdź do opcji badania od domu. Jeśli zdecydujesz się na pierwszą opcję, to trzeba będzie szukać community college, szkoły zawodowe lub ośrodek szkolenia zawodowego i wokół swojej okolicy. Upewnij się, że idziesz do tych instytucji, które są akredytowane przez rząd i naprawdę zatrudnić dyplomowanych instruktorów.

Teraz druga opcja, która jest kształcenie na odległość, zapewni większą elastyczność w harmonogramie, a także fakt, że nie trzeba już uczęszczać na zajęcia osobiście. Nie tylko ta opcja pozwala zaoszczędzić czas, ale pieniądze na koszty benzyny, jak również. Istnieją jednak wady do nauki naprawy komputera w Internecie. Oczywiste jest to, że nie będzie w stanie zobaczyć rzeczywiste techniki naprawy komputera i demonstracje. Po zakończeniu kursu naprawy komputera, możesz wybrać, aby uzyskać certyfikat później. Nie tylko to zdefiniować naprawy komputera specjalność, ale znacznie zwiększyć swoje szanse na lądowanie dobrze płatną pracę.

Przejrzyj Internecie, aby znaleźć wyczerpującą listę szkół naprawy komputera w danym stanie. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz studiować specjalne kursy naprawy komputera w Internecie. Upewnij się, że wyciągnął wszystkie Państwa pytania, takie jak koszty płatności i opcji. Inną alternatywą byłoby odwiedzić lokalne szkoły wyższe i szkół zawodowych. W ten sposób można natychmiast uzyskać odpowiedzi na pytania takie jak opłaty za studia i wymagań. Należy pamiętać, że niektóre szkoły wyższe będą wymagały uczniów przywieźć własną zestaw narzędziowy wraz z niezbędnymi narzędziami do handlu.

Zagrożenia Top Komputer bezpieczeństwa dla małych firm

Zagrożenia Top Komputer bezpieczeństwa dla małych firm

Bezpieczeństwo informatyczne jest ważnym problemem dla małych firm - naruszenia wystąpić z niepokojącą regularnością w firmach każdej wielkości. Choć największą uwagę mediów jest skierowane do sytuacji, które występują w dużych firmach, gdzie miliony ludzi może mieć wpływ, jak na przykład w przypadku naruszenia w Target i sklepach Michaela, właścicieli małych firm i menedżerowie nie powinni dać się zwieść fałszywym przekonaniem, że bezpieczeństwo komputera kwestie nie mogą ich wpływ.

Trzy Najważniejsze zagrożenia

Bill Carey, Wiceprezes Marketingu i Rozwoju Biznesu w Siber Systems Inc. stwierdza: "Opłaca się być świadomi zagrożeń cybernetycznych i szukać sposobów, aby chronić firmę. Jednym z pierwszych kroków jest zrozumieniem rodzaje zagrożeń firma może spotkać. " On mówi: "Trzy najlepsze zagrożenia bezpieczeństwa małe firmy będą musiały stawić czoła w 2014 roku obejmują cloud computing, haseł i Bring Your Own Device (BYOD) / Luki urządzenie przenośne." Zaleca on, "Zagrożenia te powinny być uwzględnione w polityce firmy."

1. Cloud Computing

Według Carey, "Mniejsze firmy są coraz bardziej nabiera cloud computing, które mogą pomóc im skalowanie szybko i zaoszczędzić na kosztach infrastruktury." Wskazuje on, "cloud computing nie jest z natury niebezpieczne - w rzeczywistości, niektórzy eksperci twierdzą, że większość małych firm stają się bardziej bezpieczne, kiedy migrują operacji w chmurze, ponieważ chmury sprzedawców mają motywację i obowiązek korzystania dźwiękowe praktyk bezpieczeństwa Jednak, jak. wszelkie tektoniczna zmiana w technologii krajobraz, przejście do chmury otwiera nowe luki. "

Względy bezpieczeństwa

Przemawiając w panelu na konferencji 2014 RSA, specjaliści od bezpieczeństwa na wysokim szczeblu z Google i Microsoft zgodził się, że usługi w chmurze są bezpieczne dla biznesu w użyciu. Według artykułu na Microsoft.com, "cloud computing może być bardziej bezpieczne niż tradycyjne infrastruktury informatycznej", z dostawców budynku "wiele poziomów bezpieczeństwa i nadmiarowości w centrach przetwarzania danych."

Jednak badania przeprowadzone na Johns Hopkins University wykazały, że istnieje pewien stopień podatności nawet Chmura sprzedawców, że tout się jako zera dostawców wiedzy, twierdząc, że przechowywanie ich danych w zaszyfrowanej sposób niż nie może być postrzegana przez swoich pracowników lub kogokolwiek don 't chcesz go zobaczyć. Choć naukowcy nie znaleźli dowodów rzeczywistego kompromisu, oni zidentyfikować możliwości, że "poufność danych może być naruszone." Ich badania wykazały, że istnieje potencjał dostawcą do patrz przechowywane informacje, gdy jest udostępniane odbiorcom, którzy postrzegają go przez chmury, w przeciwieństwie do rzeczywistości pobierania.

Sprawdź Security Provider

Zagrożenia Top Komputer bezpieczeństwa dla małych firm

Bill Carey, Siber Systems

Carey przypomina, "Ważne jest, aby upewnić się, że jest godnym zaufania partnerem chmury i aplikacje są bezpieczne." Carey mówi: "Istnieje wiele raportów i certyfikatów dostępnych, że klienci mogą korzystać z chmury w celu sprawdzenia zgodności z bezpieczeństwem najlepszych praktyk, w tym standardów branżowych, takich jak karty płatniczej standard bezpieczeństwa danych branży Zgłoś (PCI DSS), w ROC ISO / IEC 27001 lub Raport SSAE 16 SOC2. "

Magazyn zachęca tych, Inc. zakupy chmurze dostawcy z prośbą o dokumentacji wyjaśniającej, jak każdy dostawca rozważasz będzie chronić krytyczne informacje biznesowe, jak również danych o klientach. Według artykułu na theguardian.com które zachwala korzyści z cloud computing dla małych firm, jakość cloud producenci będą "wyjaśnić swoje metody zabezpieczeń" dla klientów, powołując się na Office 365 Centrum zaufania jako przykład.

Podejmować mądre decyzje

Krajowa Federacja Niezależnych Przedsiębiorców (NFIB) namawia przedsiębiorstwa do "wybrać usługi z ustalonymi reputacji," Lista firm jak Salesforce i Amazon EC2 jako przykłady ustalonych dostawców. Takie postępowanie zmniejsza szansę, że dostawca chmury może niespodziewanie zbankrutować, pozostawiając cię wiszące bez dostępu do krytycznych informacji biznesowych. Polecam również tworzenie kopii zapasowych danych, albo za pośrednictwem osoby trzeciej lub usługi - jeśli używasz tylko przechowalnią jedna chmura - zapłacić usługodawcy "Wysyłam ciebie dysk twardy lub DVD z danymi" okresowo.

2. Hasła

Carey ostrzega "Hasła pozostają pierwszą linią obrony przed atakami hakerów, a oni prawdopodobnie nadal ulubionym sposobem, aby uzyskać dostęp do danych firmy w przyszłości." wskazuje on, "Słabe hasła zawierające słów ze słownika i wszystkie małe litery mogą być włamał się w zaledwie kilka minut. Aby przeciwdziałać zagrożeniu, właściciele małych firm powinni rozważyć szkolenia pracowników do tworzenia silnych haseł i zachęcić ich do często zmieniać hasła."

Najlepsze praktyki dla haseł

Artykuł na Microsoft Business odradza samozadowolenia z haseł, twierdząc, że "Hakerzy są przebiegli kilka i cofnie się przed niczym, aby dostać się do sieci i plików." Wysiłki zmierzające do pękania hakerów haseł używać wszystkiego od brutalnej siły (próbuje wszystkich możliwych kombinacji cyfr, liter i znaków specjalnych) do inżynierii społecznej (próbuje nakłonić użytkownika do ujawnienia hasła) na ataki słownikowe (stosując niestandardowe słowniki, które łączą się z liczb i słów znaki specjalne).

Według Carey, najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa hasło to:

 • "Jest to generalnie dobra praktyka, aby utworzyć nowe hasło co 30 dni."
 • "Najlepiej jest używać haseł, które zawierają zarówno górne i małych liter oraz cyfr i symboli."
 • "Ludzie nigdy nie należy używać słowa, które pojawia się w słowniku jako hasło."
 • "Błędem jest użycie danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, dziecko lub imię zwierzaka, nazwa ulubionej drużyny sportowej lub numeru telefonu. Te informacje są łatwo dostępne w Internecie, więc hakerzy mogą wykorzystać do infiltracji kont osobistych i popełnienia oszustwa"

Rozwiązanie oparte na technologii

Zagrożenia Top Komputer bezpieczeństwa dla małych firm

RoboForm

Carey mówi: "Ludzie wiedzą, powinny one tworzyć silne hasła, które są trudne włamać, a najbardziej są świadomi powinni stosować różne hasła dla każdej witryny, które odwiedzają, ale wyzwaniem jest pamiętanie wszystkie hasła, które wymaga, więc zbyt wiele zignorować te najlepsze praktyki ". Narzędzia technologiczne, takie jak rozwiązanie RoboForm Password Manager Siber Systems, może pomóc przeciwdziałać tej tendencji.

Carey wyjaśnia, "Z RoboForm, trzeba tylko pamiętać jedno hasło, po odbiór hasła głównego, można uzyskać dostęp do wszystkich odwiedzanych witryn RoboForm będzie generować bezpieczne, unikalne hasła dla każdej witryny i pozwalają często zmieniać ich do dodania. bezpieczeństwo, wszystko bez potrzeby, aby je zapamiętać. RoboForm zapewnia także bezpieczny dostęp do haseł, gdziekolwiek jesteś, na każdym urządzeniu. "

Nie musisz wydawać fortuny, aby uzyskać dobre narzędzie do zarządzania hasłami. Jako przykład, Carey zwraca uwagę, że "licencje RoboForm 7 Enterprise Workstation zaczynają się od 39,95 dolarów dla firm z dziewięciu lub mniej pracowników." Wyjaśnia, "cena spada dla firm, które posiadają licencję na 10 lub więcej pracowników, z większych grup płacących mniej indywidualnych licencji."

3. BYOD / Luki urządzenia mobilne

Carey twierdzi, "" przynieść własne urządzenie "(BYOD) trendu i proliferacja smartfonów i tabletów może wydajność pracowników, ale urządzenia te mogą również zagrozić bezpieczeństwu firmy." Wyjaśnia: "To dlatego, że z BYOD, pracownicy są odpowiedzialni za utrzymanie oprogramowanie na bieżąco i za pomocą skutecznych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Jeśli pracownicy korzystają osobowych smartfony i tablety dostępu do systemów firmy, ważne jest, aby upewnić się, że robią to w bezpieczny sposób. "

BYOD jest tu zatrzymać

Według Carey "BYOD jest dokonanym faktem na wiele sposobów - są firmy, które nadal są oporni, ale większość z nich jest kłaniając się nieuniknione, a nawet obejmując go, ponieważ nie są korzyści dla firmy, takie jak zwiększenie dostępności personelu analityk branży. Gartner zwraca BYOD najbardziej radykalną zmianę w informatyce przedsiębiorstw od PC został wprowadzony.

Carey wyjaśnia "firmy podejście BYOD w różny sposób. Wiele umożliwiają pracownikom użyciu dowolnego typu urządzenia chcą." Inne wymagają pracowników do wyboru z zatwierdzonej listy urządzeń.

Względy bezpieczeństwa

Carey określa, "Firmy muszą wymagać pracowników do korzystania z dobrego aplikacji zabezpieczeń i regularnie aktualizować. W przeciwnym razie są one niepotrzebnie pozostawiając cenne dane biznesowe narażone na ataki hakerów." Jak ZDNet.com zaznacza, bez odpowiedniej aplikacji bezpieczeństwa, aplikacje mobilne, które pracownicy pobrać do użytku osobistego może "pozwolić nieuregulowanych dostęp stron trzecich do innych poufnych informacji przechowywanych, korporacyjnym na swoich urządzeniach." TrendMicro jest przykładem aplikacji bezpieczeństwa zaprojektowane z BYOD w pamięci.

Choć aplikacja bezpieczeństwo jest ważne, to nie jest tylko związane z czynnikiem BYOD bezpieczeństwa. Veracode podkreśla znaczenie wymagających pracowników do "utrzymania systemu operacyjnego, oprogramowania, oprogramowania i aplikacji up-to-date". Veracode również zaleca podpisanie się "usługi lokalizatora urządzenia" dla wszystkich urządzeń BYOD. Ten rodzaj usług może umożliwić urządzenie do śledzenia w przypadku zagubienia lub kradzieży, a także do wycierania go zdalnie.

Wymaganie pracowników do rejestracji swoich urządzeń mobilnych jest również ważnym środkiem bezpieczeństwa, zgodnie z TechRepublic. Szczegóły są zalecane przy użyciu to "typ urządzenia, nośnik (jeśli dotyczy), adres MAC i użytkownika." Pozwoli to na lepsze zidentyfikowanie użytkowników, którzy nie są zgodne z polityką i BYOD spółki "Dom Obrażanie użytkowników z korzystania z sieci."

Dobre praktyki

Ze względu na możliwość konieczności przetrzeć urządzenie BYOD, jest to niezbędne do zachowania kopii zapasowych danych urządzenia - zarówno osobiste jak i okołobiznesowych. Pracownicy powinni wiedzieć dokładnie, co firma jest tworzenie kopii zapasowych, aby mogli podejmować świadome decyzje o ich danych osobowych.

Według Carey, trzy dodatkowe kluczowe najlepszych praktyk w zakresie BYOD są:

 • "Upewnij się, że pracownicy korzystają z silnego hasła na dowolnych urządzeniach osobistych będą korzystać dostęp do systemów firmy lub danych."
 • "Daj pracownikom szkoleń i obsługi technicznej niezbędnych do obsługi swoich urządzeń bezpiecznie."
 • "Put formalnej polityki BYOD w miejscu i mają pracownicy podpisać potwierdzenie trzymać ich do odpowiedzialności."

Dodatkowe zagrożenia

Podczas Carey czuje to są trzy największe zagrożenia dla bezpieczeństwa komputera małe przedsiębiorstwa stoją od 2014 roku, nie są oczywiście jedynymi - bardziej prawdopodobne, aby wejść krajobraz bezpieczeństwa cybernetycznego w przyszłości.

Carey przypomina użytkownikom komputerów i technologii mobilnych, aby być ostrożnym, jeśli chodzi o pobieranie. Doradza, "Do pobrania app, aplikacja antywirusowa i złośliwego oprogramowania jest dobre pierwszą linię obrony, ale także inteligentny, aby zdawać sobie sprawę z tego, co masz pobierania i od jakiej strony." Carey ostrzega: "Bądź szczególnie ostrożny o pobieraniu plików wykonywalnych (te z przyrostków, takich jak .exe, .bat, .pif, itp) i upewnij się, że tylko pobierać aplikacje z zaufanych źródeł."

Jak pracować w Naprawa komputerów

Jak pracować w Naprawa komputerów

Techników napraw i konserwacji Komputer istnieje duże zapotrzebowanie dzisiaj. Szybki wzrost sprzedaży nowych komputerów zapewnia tylko, że zapotrzebowanie to wzrośnie.

Pierwsze zadanie w naprawy komputera będzie wymagać od pracownika, aby być Comp TIA + certyfikat. Badanie jest kompleksowa i wymaga dogłębnej znajomości architektury komputerowej, instalacji, sieci, działania prewencyjne, bezpieczeństwa i rozwiązywania problemów.

Będziesz musiał wiedzieć, sprzętu komputerowego i systemów operacyjnych. Obejmie to wiedząc, jak budować, naprawy i modernizacji komputerów, stacji roboczych i niektóre serwery. Profilaktyka w zakresie technicznej obsługi zapewni wiedzę potrzebną do utrzymania i rozwiązywania problemów z jednostek systemu, sprzętu sieciowego i urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i skanery. Obok szkoleń sprzętu, musisz nauczyć się o bezpieczeństwo systemu i sposobu ochrony sieci przed atakiem.

Inną rzeczą, technikiem komputerowym muszą wiedzieć, jak zainstalować, konserwacji i naprawy sieci komputerowych. Będzie to współpracę z elementami łączącymi każdej stacji roboczej w sieci. Huby, routery, przełączniki i mosty sieciowe wszystkie muszą być prawidłowo zainstalowane i konserwowane. Połączenia Ethernet, karty sieciowe i systemy operacyjne wszystkie muszą być prawidłowo skonfigurowany i zainstalowany. Utrzymanie sieci często jest pełnym wymiarze czasu pracy dla technika informatyka.

Jak zostać certyfikowanym

Najlepszym sposobem, aby stać się + certyfikat technik komputerowych jest uczęszczać na zajęcia w lokalnym college'u lub technologii centrum. Nie dostaniesz szkolenie niezbędne, dyplom Associates lub Tech certyfikat, a także zdać egzamin certyfikacji TIA +.

Praca w konserwacji i naprawy komputera

Tech IT mogą pracować w różnych warunkach. Pomyśl o Geek Squad, ci faceci są jeden rodzaj to technika. Technicy IT są często stosowane w przemyśle, jak w domu specjalistów odpowiedzialnych za obsługę techniczną, naprawy i modernizacji instalacje sieci komputerowej obu firm. Zadania te są bardzo pożądane, jak ustawienia przemysłowe stają się coraz bardziej skomputeryzowane.

Techników komputerowe również pracować jako przedstawiciele help desk pomagają rozwiązać sieci komputerowej i problemy z łącznością. Innym możliwym zadaniem naprawy komputera jest stać się przedsiębiorcą oferując swoją wiedzę do firm i osób prywatnych. Wiele firm będzie płacić miesięczne opłaty ustalający do utrzymania specjalistów IT na wezwanie 24 godziny na dobę.

Uzyskanie stopnia w technologii IT lub świadectwa w technologii IT i zdanie egzaminu jest A + otwarte drzwi, aby twój satysfakcjonującej pracy jako technik komputerowych. Jako pracownika lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zapotrzebowanie na techników naprawy komputera pozostanie wysoka.

Jak uzyskać dyplom certyfikat online

Z Internetu stale się rozwija, nawet edukacja może być przeprowadzony z użyciem komputera. Jest to już możliwe, aby zakończyć kurs bez kiedykolwiek stepping stopę na uniwersytecie. Wszystko co musisz zrobić, to zapisać się na jeden z wielu stron internetowych, które oferują kształcenie na odległość z wykorzystaniem Internetu. Uzyskanie certyfikatu internetowego stopni w renomowanych e-szkole jest tak samo dobra jak w college'u lub na uniwersytecie. Jeśli wziąć pod uwagę koszty i wygodę potrzebny, aby go osiągnąć, może być nawet lepszy niż drukowanej dyplomu otrzymasz od zwykłej szkoły.

Ponieważ nie jest to rodzaj szkolnego jesteś przyzwyczajony do, można by pomyśleć, że ZAPISU jest dość skomplikowany. Tak naprawdę nie ma zbyt dużej różnicy w regularnej edukacji formalnej, z wyjątkiem, że formy, które zamierzasz wypełnić wszystkie są na ekranie komputera, a nie na papierze i tuszu. Wszystko, począwszy od rejestracji aż do ukończenia studiów, jest zautomatyzowany. W związku z tym, że jest szybkie, łatwe i pozbawione biurokracji można często zobaczyć w dużych uniwersytetach. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące jak się szybko stopni jakości szkół internetowych.

 1. Użyj dobrej wyszukiwarki i znaleźć szkół, które oferują kursy on-line. Mogą to być kursy krótkie lub formalnych. Ważną rzeczą jest to, że szkoła wyboru powinna mieć szeroką gamę kursów i że każdy stopień oferowana jest akredytowany przez stowarzyszenia akademickie i władze oświatowe rządu.
 2. Wiedząc to, co strona może dostarczyć Państwu listę szkół, które mogą zapewnić Certyfikat jest dość zaletą. To zmniejsza czas wyszukiwania i wszystko co musisz zrobić, to przeglądanie jej stron, które mogą informujące o kursach, które oferuje. Przy poszukiwaniu zwężone do jednego stronie internetowej, można łatwo kliknąć na linki, które mogą łączyć się bezpośrednio do szkół, zawarte w liście.
 3. Z ogólnych wyszukiwarek lub z danej witryny internetowej należącej do e-szkoły, można przeglądać online stopni przez pacjentów. Można po prostu wybrać jedną z dziedzin zainteresowania stronie. To może być sztuka i humanistyka, zdrowia i opieki, lub biznesowych. Jeśli chcesz świadectwo nauki, to możesz kliknąć ani stopni naukowych i technicznych lub nauk społecznych stopni.
 4. Możesz również przeglądać według poziomu studiów. Jeśli uważasz, że nie musisz mieć stopień cztery lub pięć lat istnieją krótkie kursy, które mogą dać świadectwo dla łatwego stopnia, że ​​jesteś absolwentem.

Są to tylko niektóre z możliwych sposobów można wykonać, aby uzyskać certyfikat stopni przez Internet. Jednak znalezienie jakiej szkoły zapisać się jest jak wiedząc, co drabinka do podjęcia kierunku certyfikatu. Co jest ważniejsze jest wysiłku, aby się wspina się po drabinie i coraz wyróżnienie na to zasługujesz, kiedy wreszcie skończyć.

Szyi i komputer; Nie szczęśliwa para

Jak na ironię, jak czytasz ten felieton, jestem przyczyniając się do stanu, który jest tematem tej kolumnie. W uczciwości jednak czas można spędzić na tej stronie mogą blednie w porównaniu do ogólnej ilości czasu spędzasz przed komputerem lub w bardzo podobnej sytuacji.

W zależności od źródła, średnia nastolatków i dorosłych spędzają w czasie od 60 minut do kilku godzin dziennie wolnego czasu na komputerze. Pamiętaj, to nie obejmuje czasu pracy na komputerze, który do siedzącego trybu pracy typu biurowego może dodać kilka godzin dziennie. Tkwić w tej pozycji przez wiele godzin jest źródłem bólu przewlekłego i pogorszyły biomechaniki dla wielu ludzi. Ta pozycja szyi do przodu i zaokrąglone ramiona niedawno nazwano "kark Komputer".

W rzeczywistości, ta pozycja jest tradycyjnie znany jako zespół Górnego i Krzyża został po raz pierwszy opisany przez Valdimir Janda z Czech, pionier medycyny rehabilitacyjnej. W zasadzie to, co zespół górnej krzyż opisuje to osłabienie równoległobocznych (połowy pleców) i głęboki dekolt zginaczy (przód szyi) mięśnie wraz z zaostrzeniem górnych dźwigacza łopatki, pułapek (ramionach) i piersiowego (klatki piersiowej). Mięśnie te, gdy połączone, tworzą ukośną krzyż, stąd nazwa górną piłkę. I tak, jest niższa zespół krzyż, jak również, ale to na inny czas.

Skutek tych słabości i szczelność jest zmienić swoją postawę. Ramiona zaokrąglić do przodu i jest po szyi i głowy przechylając do przodu, jak również. Twój połowie powrotem zwiększa kyphotic postawę i staje się bardzo sztywny. Objawy tego rodzaju pozycji obejmują:

 • Cervicogenic / migrena ból głowy
 • Ból szyi i nieruchomość
 • Rotatorów (ramię) ból
 • Zespół Thoracic Outlet
 • Mid ból pleców

W celu leczenia tego zespołu, wiele rzeczy musi się zdarzyć, z których nie najmniej stara się spędzać mniej czasu przed komputerem. Jeśli to nie może być zmieniony, a następnie przegląd stacji roboczej powinny być zakończone do was w najlepszej możliwej pozycji (wskazówek znaleźć tutaj.). Chiropraktyka leczenia mogą być bardzo skuteczne w nie tylko łagodzi objawy tej choroby, ale także do zmiany w swoim rdzeniu mobilności, aby poprawić swoją postawę. Kręgarz będzie traktować wspólne ograniczenia i ucisk tkanek miękkich. Ćwiczenia wzmocnić słabe mięśnie i rozciąga się do wydłużenia dokręcone te powinny być również przewidziane. Realizacja ćwiczeń microbreak w pracy, aby rozwikłać się to również świetny pomysł. Przykładem Relief posturalnych Brugger ćwiczeń znajduje się tutaj.

"Szyja komputer" jest postępującą, przewlekłą chorobą, która zakrada się na ludzi i może być już dość zaawansowany zanim jakiekolwiek zauważalne objawy przyjechać. Na początku jest łatwo naprawić, ale jeśli pozostanie nietknięty przez kilka miesięcy, a nawet lat, może spowodować trwałe zaburzenia postawy.

Dzięki i zdrowe dzień!

Dr Nimchuk jest kręgarz ćwiczeń w KLO Chiropractic Centre w Kelowna. Jest też całe ciało Aktywny Release dostawcą Techniques® i Certified Physiologist® Ćwiczenia. Traktuje aktywnych pacjentów od 2 miesięcy do 90 lat.
www.klochiropractic.ca

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Kanion jest najnowsze limitowanej akcesoriów komputerowych ma wyglądać bardzo jaskrawe, splash koloru na biurku i pokoju, zwłaszcza wtedy, gdy komputer jest skromnie klasyczne. Jeśli chcesz trochę graffiti wokół, można je znaleźć odparcia!

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Wzrok gadżet Kolekcja obejmuje dwa modele słuchawek, Alley oop DJ Style i kolejowy Bat Pilot Look (hej, nazwy są zgodne, nie?), Że Kickflip (torby dla mniejszych 13,3 cala) i większe (16-calowe), laptopy, Noseslide Rękawy dla najbardziej popularnych notebooków wielkości, mysz optyczna o nazwie Tailslide (historia prawie Ted Williams, że!) i kamery internetowe Truckhook 1.3MP.

W Kickflip torby kurierskie, oferowane w cenie od 49,99 dolarów, będzie na bieżąco notebooka bezpieczne w wyściełanej komorze dodatkowo chronione przez klapki zamykającej. Są one również wyposażone w pęku kluczy.

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Do 19,99 dolarów Noseslide rękawy, aby utrzymać swoje laptopy bezpyłowe i zarysowań pochodzą z kieszeni na zamek błyskawiczny oraz bezpłatny pęku kluczy.

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Tailslide Myszy optyczne, Super dzieje za 19,99 dolarów (cena wywoławcza), mają również bezpłatny pęk kluczy. Przewodowy, są one wyposażone w trzy przyciski i kółko przewijania z śledzeniem optycznym oraz interfejs USB 2.0.

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

USB 2.0 do podłączenia Truckhook-kamery internetowe z wbudowanych mikrofonów (34,99 dolarów) wsparcie śledzenia twarzy z niezbędnym oprogramowaniem zainstalowanym. Mogą bawić się w interaktywnej grze ... rozgwiazdy o tak, pęk kluczy jest tam.

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Słuchawki posiadają wzmocnienie basów i wysoką moc. Cena wywoławcza wynosi 39,99 dolarów, bez względu na to, czy będzie wolisz Alley oop słuchawki DJ Styl lub kolejowy Bat pilotażowe Look nich. Znajdziesz pęk kluczy załączony ... ponownie.

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Canyon Graffiti Akcesoria komputerowe zrobić komputer Wyróżnij się

Nowa limitowana edycja kanionu, śmiały i kolorowe, ma na celu zwrócenie uwagi! I to jest o miłości, również 5% sprzedaży będzie różnych projektów pomocowych dziecko.

Komórka Script - Telefon, który Overreaches Palm komputer

Trzeba będzie pomyśleć dość trudno nazwać przydatnych funkcji, których nie znajdzie się w tym nowego telefonu komórkowego, skrypt Mobile. Dostęp do Internetu, biuro przetwarzanie dokumentów, multimediów gry, gry wszystko opakowane ładnie ci nieść wszędzie w kieszeni. Ładowanie do przodu, starając się zapewnić jeszcze wyższy poziom wygody, projektanci wykonany telefon, który jest duży wielkości jednego, oferując dwa ekrany dotykowe, mniejsze jeden z przodu i jeden, że większa jest rysowany od środka, co sprawia, Telefon przypominać komputer dłoni. Lepsza wersja jednego, w rzeczywistości, niosąc przekonanie bardziej wizualny, że większość jego telefonów towarzyszy. Pokrywa materiału nano zbiera światło słoneczne do zasilania telefonu.

Komórka Script - Telefon, który Overreaches Palm komputer

Komórka Script - Telefon, który Overreaches Palm komputer

Komórka Script - Telefon, który Overreaches Palm komputer

Komórka Script - Telefon, który Overreaches Palm komputer

Cherry i Apple na szyi i komputera

Te dni pamięci USB formowane jak jedzenie są dość powszechne rzeczy podając swoje biurko do pracy do obejrzenia w porze lunchu, ale to nie znaczy, że moda zmarł. Wręcz przeciwnie, Brando oferuje dwa inne słodkie wzory wykonane w kolorowych kryształów - jabłko i wiśnie.

Cherry i Apple na szyi i komputera

Te przenośne przechowywania owoców takich jak urządzenia USB Jewel - Cherry Naszyjnik Flash Drive USB Jewel i Flash Drive Naszyjnik firmy Apple - może z powodzeniem zdobić swoją klatkę piersiową aż trzeba je przesłać pliki do komputera.

Cherry i Apple na szyi i komputera

W 8GB napędy naszyjnik USB, które są zaprojektowane, aby wyglądać wiśni posiadają złącze USB 2.0 i są kompatybilne z każdym systemem operacyjnym. Pomiar 43 x 35x 14 mm na 34 gramów są wycenione 33 dolarów.

Możesz mieć napęd jabłkowy lampy błyskowej albo zielony lub różowy (żółty nie jest dostępna dla jakiegoś powodu). To będzie po prostu kreska większe i prawie dwa razy cięższy jeszcze droższe.

Cherry i Apple na szyi i komputera

Właściwa postawa i Spine Zdrowie dla użytkowników komputerów

Właściwa postawa i Spine Zdrowie dla użytkowników komputerów
To bardzo ważne dla zdrowia, aby utrzymać właściwą postawę, kiedy jesteś przed komputerem. Nieprawidłowa postawa przyczynia się do zespołu kręgosłupa i wiele innych problemów, które wielu użytkowników komputerów PC mają. Powtarzające się ruchy jednostajne sami są czynnikiem ryzyka, ale jeśli twoje mięśnie są w stanie maksymalnego obciążenia, nie zastanawiam się, jeśli w ciągu kilku miesięcy można ujawnić szereg problemów z kręgosłupem.

Komputery Postawa

Przede wszystkim, w celu zachowania właściwej postawy przed komputerem, wyregulować fotel prawidłowo. Oparcie krzesła powinno podpierać dolny tył, ale w tym samym czasie, to nie powinno być przymocowane do pozwala łatwo przenieść. Podczas pracy z komputerem najlepsza postawa ciała jest gdy pleców i karku, aby linię prostą, stopy spoczywały płasko na podłodze i nogi, aby kąt prosty z kolan. Aby poprawić postawę kręgosłupa można umieścić poduszkę pod biodra. Zagłówek pomoże zwolnić napięcie w mięśniach szyi.

Głowy i Szyi

Przytrzymaj głowę wyprostowany z lekkim nachyleniu do przodu. Monitor i pracy dokumenty powinny być ułożone tak, że nie należy stale przekręcić głowę.

Ramiona i ręce

Gdy piszesz, upewnij się, że Twoje ramiona są rozluźnione, a łokcie zgięte pod kątem prostym. Jeśli krzesło posiada broń, nie powinny wesprzeć łokcie zbyt mocno i sprawi, że unieś ramiona zbyt wysoka. Podczas korzystania z myszy jest to bardzo ważne, że nadgarstek, łokieć i przedramię leżą na stole. W tej pozycji mięśnie obręczy barkowej są twoim w minimalnym wysiłku. Poza tym, taka postawa chroni przed ewentualnymi problemami ramion. Nie powinno być wystarczająco dużo miejsca na swoje ramiona.

Postawa nóg

Siedząc nieruchomo przez dłuższy czas zaburza krążenie krwi w nogach. Dlatego postawa noga jest również bardzo ważne. Idealnie krzesło lub fotel powinien mieć miękkie siedzenia, kolana powinny być zgięte pod kątem prostym, a stopy powinny być płasko na podłodze. Jeśli dzieci korzystania z komputera, należy umieścić mały stołek pod stół.

Zmniejszyć zmęczenie oczu

Gdy z przodu komputera, monitor w odległości długości twojego ramienia. Regulacja jasności i kontrastu monitora, aby Twoja praca wygodne. Unikać wszelkich źródeł światła produkujących odblaski. Nie zapomnij, aby regularnie ćwiczenia oczu, aby zminimalizować zmęczenie oczu i zachować zdrowe oczy.

Dodać jakieś ćwiczenia fizyczne

W celu uniknięcia problemów z kręgosłupem w przyszłości, nie pozwól sobie siedzieć przed komputerze przez wiele godzin. Znajdź czas, aby wstać od czasu do czasu i zrobić kilka prostych ćwiczeń: gięcia, w kucki - rozciągnąć mięśnie. Pobudza krążenie krwi, co jest zakłócony, gdy siedzisz za długo w tej samej pozycji. Zrób to co leasingu jeden minut co dwie godziny, to wystarczy i bardzo zdrowe.

Znaczenie umiejętności obsługi komputera w poszukiwaniu pracy

Znaczenie umiejętności obsługi komputera w poszukiwaniu pracy


W dzisiejszej sytuacji gospodarczej, nie doceniają znaczenia umiejętności obsługi komputera w poszukiwaniu pracy. Nawet jeśli nie planujesz pracować w tradycyjnym biurze, podstawowe umiejętności obsługi komputera nadal będzie ogromny atut.

Co to jest Computer Literacy?

Typowo, pojęcie "obsługi komputera" służy do opisu w stanie zrozumieć, jak efektywnie wykorzystać komputer. Na poziomie praktycznym, umiejętność obsługi komputera często obejmuje zdolność do wykonywania następujących zadań:

 • Otwieranie, zapisywanie, drukowanie i plików
 • Czytanie i wysyłanie wiadomości e-mail, w tym tych z załącznikami
 • Korzystanie z Internetu w celu znalezienia informacji
 • Formatowanie prostych dokumentów za pomocą programu Microsoft Word lub innego edytora tekstu
 • Tworzenie tabel i baz danych za pomocą oprogramowania, takich jak Microsoft Word lub Microsoft Access
 • Edycja zdjęć cyfrowych
 • Budowanie podstawowe stron WWW

W niektórych branżach, termin "obsługa komputera" może być używany do opisania biegłości w szczególnych rodzajach oprogramowania związanych z obowiązków danego stanowiska.

Zrozumienie wagi Computer Literacy w poszukiwaniu pracy

Znaczenie umiejętności korzystania z komputera w poszukiwaniu pracy jest nie do przecenienia. Na przykład:

 • Istnieją tysiące różnych stron internetowych dostępnych do udzielania informacji na tematy takie jak: pisanie CV i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Jeśli jesteś zainteresowany zmianą kariery, można korzystać z Internetu w celu podjęcia próby oceny kariery i badań, jak Twoje obecne umiejętności mogą przełożyć do nowej branży.
 • Badania wynagrodzeń może pomóc wiedzieć, ile pieniędzy ktoś z umiejętności i doświadczenia można się spodziewać w nowej pozycji.
 • Ponieważ wiele firm tabor otwarte pozycje na swoich stronach internetowych lub za pośrednictwem internetowych baz danych, takich jak Monster.com, ktoś z silnymi umiejętności komputerowych jest w stanie lepiej dostęp do ofert, które pasują do ich kwalifikacji i cele zawodowe.
 • Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzki, Internet jest często najlepszym dostępnym źródłem poszukiwania informacji na temat pracy i mieszkań we wspólnocie wyboru.
 • Korzystanie z komputera do ubiegania się o pracę jest wygodne. Wysyłanie CV i listów motywacyjnych, poprzez e-mail zajmuje tylko kilka minut i zapewnia natychmiastową dostawę. Będziesz także zaoszczędzić pieniądze na kosztach wysyłki!

Computer Literacy w miejscu pracy

Nawet jeśli uda Ci się znaleźć wymarzoną pracę, bez ścisłego trzymania się podstawowych aspektów umiejętności obsługi komputera, umiejętności technologiczne są coraz bardziej cenione przez pracodawców. W rzeczywistości, jeden Najnowsze badania umieszczone tuż poniżej umiejętności obsługi komputera i umiejętności komunikacyjnych zdolności analitycznego na "liście życzeń" pracodawcy dla nowych pracowników. Nawet miejsca pracy, które kiedyś nie umiejętności komputerowych wymaganych w ogóle, takie jak ciężarówki jazdy lub usług gastronomicznych, obecnie powszechnie wiąże się z wykorzystaniem komputera do komunikowania się z innymi pracownikami, składania sprawozdań z postępów z opiekunem, lub złożyć TimeCard informacji do przetwarzania płac.

Doskonalenie umiejętności komputerowe

Ponieważ technologia stale się rozwija, utrzymując swoje umiejętności obsługi komputera na bieżąco powinny być traktowane jako podróż przez całe życie.

Istnieje wiele książek dostępnych świadczących instrukcji na różne tematy związane z komputerami. Na przykład:

 • Przewodnik dla początkujących do Absolute Podstawy Informatyki Michael Miller
 • Naucz wzrokową komputery przez Pawła McFedries
 • Lifehacker: 88 Sztuczki Tech do Turbocharge Gina Trapani Dzień

Jeśli jesteś w potrzebie bardziej szczegółowe szkolenie komputerowe, skontaktuj się z lokalnym community college. Większość szkół krótkie kontynuowania zajęć wychowania dostępne dla osób dorosłych, które są zainteresowane w rozwijaniu ich umiejętności obsługi komputera. Zajęcia są zwykle bardzo przystępne, a często przechowywane na noce i weekendy, aby lepiej dostosować napiętych harmonogramów.

Dodatkowe informacje

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat rozwijania swoich umiejętności komputerowych i znaczenie umiejętności obsługi komputera w poszukiwaniu pracy, Zakład Logiki Stosowanej Oferty pracy zaleca się w następujących przydatnych zasobów:

 • Czego Pracodawcy naprawdę chcesz? Najważniejsze umiejętności i wartości Pracodawcy Szukajcie od poszukujących pracy
 • Pracownicy z Umiejętności Komputerowych są Demand
 • 6231 powodów, aby uaktualnić swoje umiejętności komputerowe

Ochrona oczu od ekranu komputera

Wielu ludzi na całym świecie ma problemy ze wzrokiem. Nie jest zaskakujące, że lekarze winni nowoczesne technologie. Odpoczynek od komputera, możemy oglądać telewizję lub pójść do kina; jeśli nie prowadzić samochodu lub korzystania z transportu publicznego, czytamy książki.

Ochrona oczu od ekranu komputera

PC jest przyczyną problemów z oczami

Okuliści uznały komputera osobistego jako głównego wroga oczami: problemy ze wzrokiem spowodowane przez komputer mają specjalną nazwę - Zespół komputer oczu (CES). Jej objawy są niestety znane każdemu spędzają więcej niż 5 godzin dziennie przed monitorem: suchość oczu, pieczenie, zaczerwienione powieki i ból głowy.

Dlaczego Ekran komputera Affect zdrowia oczu Ponad Reading?

Nasze oczu są rozmieszczone w taki sposób, że anatomicznie trzeba zmienić kąt widzenia, patrz na przemian z długim i krótkim odcinku. Ci, którzy spędzają 10 godzin przed monitorem nie mają takiej możliwości, a ich oczy męczą się, patrząc na jednym punkcie. Jest jeszcze inny problem, który polega na rzadkie mruganie, patrząc na monitor. Oślizgłe oczy potrzebują stałej moisturing, inaczej się suche. Co prowadzi nas do jest znane uczucie "piasku w oczach", ostry ból i zmęczenie. Niekorzystne środowisko, dym papierosowy, kurz uliczny i gazu zanieczyszczonego powietrza także zwiększyć suchość oczu. Czekając na ratunek w biurze nie ma sensu: klimatyzowane powietrze jest bardzo suche.

Ponadto, jakość obrazu na monitorze różni się od normy, nawet jeśli jest to najlepszy ekran. Po pierwsze, składa się z pikseli, które stale miga (mimo, że jest nie do odróżnienia dla oka). Po drugie, obraz i tekst są oświetlone w taki sposób, że prowadzi do dodatkowego obciążenia oczu. Trzeci promieniowania luminoforów z monitora nie odpowiada maksymalnej czułości widmowej oka.

Jak zmniejszyć stres oczu Korzystanie komputer?

 1. Głównym porada udzielona przez okulistów jest do wyłączania monitora, co godzinę, a masz 10 minut odpoczynku. W rzeczywistości, to jest trudna rzecz do zrobienia, więc można zacząć od pewnych ćwiczeń fitness dla oczu. Spójrz przez okno i znaleźć punkt w maksymalnej odległości zdalnego - wieżę lub pokładzie reklamy na dachu - wtedy po kolei patrząc na szkle i powrotem na odległym miejscu. Nie obracać uczniów oczy: po prostu trzeba zmienić odległość i skupić.
 2. Do wygodnej pracy, wybrać dobry monitor i siedzieć w odległości nie mniejszej niż 60 cm. Byłoby idealnie, jeśli monitor były nieco powyżej poziomu oczu. Obraz na ekranie składa się z zestawu kropek migotliwy, które zmuszają nas do szczepu oczy. Monitor LCD piksele są stale świeci, a obraz i tekst są wyświetlane bez zniekształceń, w związku z tym, zmęczenie oczu jest znacznie mniejsza. Ważne jest, aby zapewnić prawidłowe oświetlenie. Naturalne światło powinno padać z lewej strony.
 3. Okulary do komputera może w pełni zasłaniać promienie UV i zatrzymać szkodliwe krótkofalówka światło. Ponadto zwiększają ostrość i kontrast, usunąć odblaski i łagodzi zmęczenie.
 4. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zwiększają one suchość oczu tak jak leki. W razie potrzeby należy użyć kropli początkujących oczu. Ich konsystencja przypomina prawdziwe łzy (taki rodzaj leku nazywa się "sztuczne łzy") i jest skutecznym sposobem, aby zmniejszyć zmęczenie i pieczenie oczu. Aby usunąć zaczerwienienia i łagodzi zmęczenie, należy szukać jakiegoś leku zawierającego kwas hialuronowy.
 5. Witaminy należące do grupy A, B2, E, C i wapnia są bardzo dobre dla oczu. Oprócz tego znanego produktu dla poprawy wzroku, jak marchew, można wzbogacić dietę w twarogu, ryb, jagód i innych owoców. Okuliści polecam picia kompleks witaminowo-mineralny jesienią i zimą.

Ciekawe informacje na temat Eyes

 • Aby poprawić wzrok, indyjskich joginów wykorzystywane patrzeć na słońce i księżyc. Promienie słońca ożywić wzrok, przyspiesza krążenie krwi i zabijania zarazków.
 • Zez był jednym z przejawów piękna według Majów. Aby świadomie rozwijać, piłka gumowa został przywiązany na poziomie oczu dziecka.
 • "Krokodyle łzy" nie jest mitem. Podczas jedzenia ich ofiarą, krokodyle płaczą z powodu obfitości soli.
 • Roślinożerne zwierzęta można odróżnić od drapieżników w zależności od miejsca ich oczami: oczy drapieżników są w przedniej części pyska, który pomaga im skupić się na ofierze. Oczy są zwykle oddzielone roślinożerne i znajduje się na przeciwległych bokach kufy, co zwiększa zasięg wzroku do wykrycia jakiegokolwiek zagrożenia z drapieżnikiem. Jednak, małpy są wyjątkiem: mają widzenia obuocznego i nie są uważane za drapieżniki.
 • Starożytni Arabowie przetestowane ich wzrok, patrząc na gwiazdozbiorze Wielkiej Niedźwiedzicy. Gdyby można było wyraźnie zobaczyć trochę gwiazdkę w pobliżu środkowej gwiazdy w uchwycie wiadra, to było oczywiste, że wzrok był o normalnym natężeniu.

Opis Komputer Analityk pracy

Opis Komputer Analityk pracy


Opis stanowiska analityk komputerowy Wymienione tu zapewnia spojrzeć na pracę wykonaną przez tych specjalistów, którzy są krytyczne dla wielu przedsiębiorstw. Jak można rozważyć karierę w tej dziedzinie wiedzą, że jakość kształcenia i szkolenia są niezbędne. Studenci często trenować od dwóch do czterech lat, w otoczeniu uczelni, a następnie pracować na stanowiskach poziomu wejścia w przedsiębiorstwie. Po wynająć na miejscu, ich codzienne obowiązki zawodowe w szerokim zakresie.

Analityk komputerowy Opis stanowiska i warunki pracy

Analitycy komputerowe badanie i analizowanie zadań Biznesu w. Często planujemy, opracowania i wdrożenia oprogramowania i sprzętu do wykonania tych zadań. Niektórzy analitycy pracują w dziedzinie naukowej. Tych również dążyć do utrzymania systemów komputerowych już na miejscu. Mogą być stosowane w praktycznie każdym środowisku, w którym systemy komputerowe są w użyciu w tym na uniwersytetach, firm, agencji rządowych i ustawień medycznych. Niektóre osoby pracować z firm doradczych, którzy pracują z firm do tworzenia odpowiedniego oprogramowania lub sprzętu.

Do obowiązków analityka komputerowego będzie zawierać szereg zadań. Każdy dzień jest wyjątkowy.

 • Analitycy mogą rozwijać nowe oprogramowanie do rozwiązania problemu firmy. Na przykład, mogą one pracować z menedżerów firmy opracowanie oprogramowania do zarządzania płac.
 • Analitycy rozwiązać i naprawić problemy ze sprzętem i oprogramowaniem z dnia na dzień. Przykładem może być wspomaganie współpracownika, aby określić, dlaczego program jest uruchomiony błąd.
 • Pracują w celu diagnozowania problemów na dużą skalę i opracowanie metod do łatania lub naprawy systemu. Jeśli nie ma w całej firmie problemem, takie jak błąd zapasów, analityk musi zebrać informacje i dokonać diagnozy sytuacji, a następnie go naprawić.
 • Często doradza zarządzanie na potrzebnych aktualizacji systemu w oprogramowanie i sprzęt. Jeśli jest więcej niż jeden analityk pracujący dla firmy, zwykle najbardziej autorytatywnym będzie podjąć tę decyzję.
 • Planują nowe systemy organizacji. Na przykład w przypadku nowego systemu zapasów pracują z tymi, które będą wykorzystywać system planowanie dla nowej technologii. Będą wykorzystywać umiejętności rachunkowych, modelowanie matematyczne i pobierania próbek z różnych technik przed zainstalowaniem nowego systemu inwentaryzacji.

Warunki pracy

Większość analityków komputerowe pracują niezależnie, często w warunkach biurowych. Przemieszczanie się z jednego miejsca do organizacji do drugiej, aby obserwować, jak systemy działają. Oddziałują one także z innych, zadawać pytania oraz systemy kontroli. Często zdarza się, że jest konieczne, aby szkolenie osób na temat korzystania z nowych systemów. Muszą również pracować z ludźmi w celu przedyskutowania rozwiązań i potrzeb. W większych organizacjach, analitycy komputerowe pełnym wymiarze czasu pracy. Mogą być potrzebne na weekend, jeśli organizacja działa, zwłaszcza w przypadku problemów technicznych. Terminy projektu wymagają często dłużej.

Komputer staje Analityk

Aby stać się analityk komputerowy, osoby muszą iść na studia i uzyskać stopień naukowy w dziedzinie związanej z technologii komputerowej, jak również uprawnienia zawodowe. Istnieje również potrzeba ustawicznego kształcenia, zwłaszcza w dziedzinach, w których nowa technologia rozwija. Kształcenie skupia się na szkoleniu analityków nowych metod rozwoju oprogramowania i sprzętu i stylów.

Opis Komputer Analityk pracy

Liczba organizacji istnieje wspieranie analityk komputerowy. Osoby, które chcą do dalszego kształcenia lub pozostać konkurencyjnym w dziedzinie może chcesz dołączyć do tych organizacji i prowadzenia na bieżąco o nich.

 • Association for Computing Machinery: Association for Computing Machinery jest zasobem dla analityków komputerowych. Oferuje on pracy i kariery, szkolenia i aktualizacje, organizuje regularne konferencje i wydaje publikacje na temat zmian w tej dziedzinie.
 • Instytut Certyfikacji profesjonalistów Komputer: ICCP zaświadcza, analityków i zapewnia aktualizacje w polu. Jest regularnie monitoruje branżę.
 • IEEE Computer Society: IEEEE jest wypłacane organizacją członkowską. Jest to największa na świecie organizacja zawodowa obliczania specjalistów, w tym analityków komputerowych.

Znaczenie tych organizacji jest jasne, kiedy komputer analityk opis pracy jest uważany. Aby być skutecznym i utrzymania pozycji w tej kariery, osoby muszą być na bieżąco w dziedzinie. Organizacje te pomagają utrzymać osoby na torze z wymaganiami edukacyjnymi, wiadomości i raportów na temat szerokich zmian i standardów branżowych.

Naprawa komputerów Wymagania pracy

Naprawa komputerów Wymagania pracy

Wymagania pracy naprawy komputera może się różnić od firmy do firmy, ale w ogóle, serwisant komputerowy są odpowiedzialne za obsługę, utrzymanie i rozwiązywanie problemów z komputerów i sieci w firmie. Serwisant komputerowy musi być wiedzą i komputer ma skutecznych umiejętności komunikacyjne.

Naprawa komputerów Wymagania pracy

Serwisant komputerowy może pracować za kulisami, odbiera uszkodzony sprzęt, diagnozowania i rozwiązywania go przed dokonaniem niezbędnych napraw. Takie technicy są nazywane "ławka" techników, co oznacza, że ​​są one w ich warsztacie cały dzień naprawa zepsutego komputera. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, w dzisiejszym środowisku korporacyjnym, że technika naprawy komputera jest Pan lub Pani rowingu Fix It, coś jak mechanik samochodowy, który podróżuje z kabiny, aby kabina napraw. Technik, który podróżuje do miejsca naprawy komputera nazywa która technika pola. Technicy mogą pracować w jednym biurze i pracy na poszczególnych komputerach lub mogą być częścią zespołu obsługującego dużych komputerów, takich jak sieci, komputerów w odległych miejscach, takich jak serwery w różnych biurach, bankomatów w bankach lub innych komputerów.

Co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu

Aby odnieść sukces jako technik naprawy komputera, musisz następujące minimalne poświadczenia:

 • Wykształcenie: komputerowe serwisant zazwyczaj zarabiają co najmniej stopień Associates w umiejętności obsługi komputera, naprawa, elektronika lub pokrewny temat komputera z akredytowanym uniwersytecie lub college'u. Pamiętaj, aby zbadać instytucji edukacyjnych przed ubieganiem się o ich programach dokładnie i zapytać o ich zapis pośrednictwa pracy. Wiele mniejsze uczelnie, dwie uczelnie, szkoły wyższe roku i szkoły techniczne oferują stopni naprawy komputera.
 • Dobre umiejętności komunikacyjne: serwisant komputerowy nie musi być w stanie zdiagnozować maszyn, ale także słuchać ludzi problemy zgłaszających tylko. Musisz być bardzo umiejętnie słuchać, interpretacji i przekazywania informacji do użytkowników. Niektórzy technicy mogą pracować w centra pomocy, które mają dodatkową wyzwanie coachingu lub prowadzenie ludzi poprzez diagnostykę, nie widząc sprzętu. Wszystkie te sytuacje wymagają doskonałe umiejętności komunikacyjne.
 • Doświadczenia komputerowe: Dla tych, którzy dopiero zaczynają w karierze technika naprawy komputera, pracodawcy zrozumieć, że nie mogą mieć szczególne zadania remontowe w CV, ale nie szukać pracy związanych z przemysłem komputerowym. Takie zadania mogą być sprzedaż detaliczna komputerów, oprogramowania lub podobnych urządzeń. Te wykazać znajomość i zamiłowanie do informatyki.
 • Prawo jazdy: techników, którzy muszą podróżować Serwisy z miejsca na miejsce może być konieczne, aby posiadać ważne prawo jazdy.

Możliwości pracy i płatna Skala

Istnieje coraz większe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych techników komputerowych na całym narodzie. Jak komputer się wszechobecne w domu i biurze, technicy są potrzebne, aby pomóc klientom instalacji sprzętu i oprogramowania, diagnozowanie problemów, komputery naprawy uszkodzony, zabezpieczenia danych, i wiele więcej. Zgodnie z Bureau of Labor Statistics, perspektywy zatrudnienia są odpowiednie dla techników naprawy komputera, z powolnym spadkiem wzrostu pracy przewidywanych do 2018 Chociaż można sobie wyobrazić, że jest to pole rośnie, Przewiduje się, że nowe maszyny zepsuje rzadziej, wymagające mniej techników. Średnie wynagrodzenie na entry-level technika naprawy komputera to $ 10 do 16 dolarów za godzinę, z wysokości zależy od technika doświadczenie, lokalizacji i mandatów. Bardziej doświadczeni technicy naprawy komputera, aby około 28 dolarów za godzinę. Wielu techników naprawy komputera na własny rachunek, a ci ludzie mogą zarobić więcej pieniędzy, jeśli działają one działalność naprawy, w zależności od ich specjalizacji i doświadczenia.

Gdzie znaleźć pracę

Można znaleźć oferty pracy dla techników naprawy komputera w Internecie na różnych stronach internetowych polowania pracy. Wiele dużych korporacji pisać swoją pracę w Internecie; szukaj swojej stronie internetowej pod Zasobów Ludzkich lub możliwości zatrudnienia, aby zobaczyć aktualne oferty.

Jeśli kochasz komputerów i są dobre zarówno dla ludzi i maszyn, odkrywania wymagań pracy naprawa komputera jest dobrym posunięciem. Przy odpowiednim wykształceniem i dobrą etykę pracy, można zapewnić sobie stałą pracę w dość bezpiecznym branży.

Zakładanie firmy Naprawa komputerów

Zakładanie firmy Naprawa komputerów
Wlasna Pomysły zatrudnienia

Rozpoczęcie działalności naprawy komputera może być opłacalna, zwłaszcza jeśli masz umiejętności w celu świadczenia takich usług. Jednak przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu takiej działalności, ważne jest, aby upewnić się, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces w tej branży.

Przed Zakładanie firmy Naprawa komputerów

Jeśli jesteś osobą, które ludzie nazywają kiedy potrzebują pomocy z ich komputera, a następnie obracając tę ​​umiejętność w biznesie może być doskonałym pomysłem. Według Narodowego Spisu Powszechnego z 2000 USA 54 milionów gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych (ponad 51%) posiada przynajmniej jeden komputer. Od tego czasu, korzystanie z komputera znacznie wzrosła. Wiele firm również w dużym stopniu polegają na komputerach. Istnieje duże zapotrzebowanie na techników naprawy komputera do obsługi wszystkich tych maszyn.

Zanim będzie można stać się technik naprawy komputera, upewnij się, że mają najbardziej aktualne edukacji w naprawy komputera. Niektóre szkoły wyższe i szkoły zawodowe oferują certyfikaty dla techników naprawy komputera i stopni. Jednak większość technicy muszą aktualizować swoją edukację w miarę pojawiania się nowych technologii.

Kroki do otwarcia swojej firmy

Rozpoczęcie działalności naprawy komputera może być bardzo udany. Rozważmy następujące kroki przy tworzeniu planu, aby otworzyć drzwi do firmy naprawy komputera, aby upewnić się, że posiada umiejętności i zasobów w celu pomóc w excel.

 • Know Your Wartość: Chociaż starsze firmy koncentruje się na sprzedaży części, dzisiejszy biznes naprawy będzie koncentrować się na realizacji zadań remontowych dla osób fizycznych. Określić wartość czasu, badając, co konkurenci ładowania. W niektórych przypadkach, opłaty w wysokości $ 100 na godzinę, jest powszechne. Ponadto w domu usługi zazwyczaj droższe.
 • Ustal Klienta: Kim jest klient są kierowane? Jeśli Twoja firma jest mała i składa się przede wszystkim z was, to serwujące lokalne mieszkalne użytkownicy komputerów mogą być dobrym miejscem, aby rozpocząć. Większa firma może wziąć na potrzeby małych przedsiębiorstw. Naprawy Domy duży rynek; Jednak potrzeba naprawy w domu jest powszechne.
 • Know Your Rozgrywki: największa firma w wielu obszarach o naprawę komputera jest Best Buy Geek Squad. Jednakże, mogą być małe komputery. Sprawdź na żółtych stronach. Wiedząc, kto jest konkurencja, ale uczenie się tego, co oferują jest najważniejsze. Nowe firmy muszą zaoferować coś nowego do konkurowania na rynku.
 • Rynku firmy: Od pierwszego dnia, kluczem do sukcesu w tym przedsięwzięcie będzie sprzedaży swoich usług. Słowo marketingu szeptanego jest dobrym miejscem do rozpoczęcia, jednak być może trzeba użyć obu technik marketingowych online i offline do budowania świadomości w społeczności lokalnej. Uczestniczyć w społeczności. Oferujemy bezpłatną usługę do szkoły, na przykład, na małej przestrzeni reklamowej lub wymienić w biuletynu.

Zakładanie firmy Naprawa komputerów

 • Izba Gospodarcza: Porozmawiaj z lokalnym izby handlowej. Ten lokalny serwis pomoże Ci się Twoja firma założona zgodnie z prawem na terenie miasta. Obejmuje to uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności niezbędne do pracy (jeśli wymaga tego miasta) i pomaga do listy firmy z miasta. Izba Przemysłowo-Handlowa jest jednym z najlepszych miejsc, aby uzyskać stopę w drzwi.
 • Pobierz umów w celu: Dla każdego projektu, należy przedstawić umowę do klienta. Umowa określa zobowiązania związane z pracy dla nich. Lokalny adwokat może sporządzić projekt umowy dla Ciebie lub znajdziesz opcje generycznych w większości sklepów z artykułami biurowymi lub online. Ponadto, należy skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym, aby zapytać o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla Twojej firmy. Jak ochronić się, twój sprzęt i potrzeby Twojego klienta jest bardzo ważne.
 • Zarządzanie Sprzęt: Jeśli będzie trzeba sprzęt dla Twojej firmy, kupić, co trzeba tylko na początku. Później, w miarę rozwoju firmy mogą zakupić dodatkowe produkty i usługi. Również sieci z lokalnymi przedsiębiorstwami, aby mieć łatwy dostęp do części, których możesz potrzebować. Techników komputerowe z zezwolenia na prowadzenie działalności może znaleźć części hurtowych na rynku do używania.

Wreszcie, zacząć od drobnych. Udany biznes naprawy komputera będzie czasu, by zbudować wartość i przynosić zyski.

Certyfikat PMP

Certyfikat PMP


Project Management Institute (PMI), założona w 1969 roku, rozpoczął oferowanie Project Management Professional (PMP) certyfikacji w 1984 roku akredytowany przez American National Standards Institute (ANSI), certyfikacji PMP pokazuje skuteczny sposób osiągnięcia ogólnych celów biznesowych autorem projektu specjalistów zarządzania. Cenionych poświadczeń pomaga PMI promowanie standardów i etyki w całej dziedzinie zarządzania projektami, w uzupełnieniu do ich publikacji, seminariów i opcji treningowych.

Wymagania PMP

PMI oferuje wiele dróg do osiągnięcia certyfikat PMP. Wnioskodawcy muszą posiadać:

 • Stopień cztery lata i co najmniej trzy lata doświadczenia w zarządzaniu projektami, w tym 4500 godzin czołowych i kierowanie projektami i 35 godzin edukacji zarządzania projektami
 • Maturę z co najmniej pięć lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, w tym 7500 godzin czołowych i kierowanie projektami i 35 godzin edukacji zarządzania projektami

Kierownicy projektów muszą przypaść wszystkie swoje doświadczenie w zakresie zarządzania projektami obowiązującego w ciągu ośmiu lat przed przystąpieniem do egzaminu. Wiele uczelni oferuje programy przygotowujące do PMP. Podczas lustracji program przygotowania do zarządzania projektami oferowanych w lokalnym college'u, należy sprawdzić, czy spełnia standardy PMI i używa PMBOK jako materiał zasobów. PMBOK jest Ciało Project Manager Wiedzy i stanowi solidną podstawę dla standardów zarządzania projektami, praktyk i edukacji.

Egzamin Certyfikacji

Egzamin PMP składa się z pytań wielokrotnego wyboru, zwykle z czterech odpowiedzi do wyboru. Test jest oferowana w różnych okresach w ciągu roku. Wnioskodawcy muszą wypełnić wniosek i przejść proces akceptacji przed przystąpieniem do egzaminu. Dwie wersje testu są dostępne. Jedna z wersji jest komputerowo, a drugi jest typowe badanie papieru. Kandydaci mogą wybrać egzamin, który najlepiej spełnia ich potrzeby, ale korzyści z egzaminu komputerowej jest to, że można dostać się od razu uczyć swoje wyniki po zakończeniu egzaminu.

Pytania egzaminacyjne

Egzamin składa się z około 200 pytań, z których 25 są przeznaczone do badania ważności egzaminu. Egzamin nie jest negatywnie strzelił. Punkty przyznawane są tylko w przypadku ukończenia pytanie poprawnie. Zgodnie z roku 2005, PMI opublikowany dokument zatytułowany "Najczęściej zadawane pytania dotyczące nowego PMP egzamin", 106 "prawdziwych" pytania 175 muszą być prawidłowo odpowiedział, aby zdać egzamin. Testery są przydzielone cztery godziny egzaminu. Testerzy mogą zakładkę pytania do przeglądu i powrócić do nich po zakończeniu wszystkich innych pytań na egzaminie.

Przygotowanie do egzaminu

W ramach przygotowań do egzaminu, to zaleca się, aby mieć co najmniej dwie przygotowania "test" egzaminy oprócz oferowanej w PMBOK. Wiele egzaminowanych wykorzystać dodatkowe materiały do ​​nauki lub zarejestrować się w klasie przygotowawczej do egzaminu, takich jak te oferowane przez RMC Project Management, Inc., a PMT Instytutu.

Opłaty testowe

Oprócz przygotowania, opłata za badanie różni się w zależności od tego, czy jesteś członkiem PMI. Członkostwo oferuje przywileje w tym aktualnych materiałów na temat najnowszych rozwiązań i standardów, profesjonalnej sieci i lokalnych warsztatów.

Awaria, Re-Testowanie i Inne opcje

W przypadku, że nie przechodzą PMP, nie trzeba czekać do odstąpienia od umowy, aby powrócić do egzaminu. Będziesz musiał ponownie zapłacić opłatę egzaminacyjną, ale tak długo, jak jesteś w ciągu roku od aplikacji, nie trzeba będzie ponownie zastosować. To trwa co najmniej czterdzieści osiem godzin na punktacja zarejestrować się PMI i należy poczekać co najmniej dwa do cztery dni przed planowania nowego egzaminu.

Dodatkowe informacje PMP Certyfikacja

Ważne jest, aby pamiętać, że należy podjąć egzamin w ciągu jednego roku od zatwierdzonego wniosku lub będziesz musiał przejść przez proces zatwierdzania ponownie. Otrzymasz certyfikat w ciągu dwóch do trzech tygodni po zdaniu egzaminu i poświadczenia zostaną opublikowane w Internecie z PMI w ciągu siedmiu do dziesięciu dni roboczych.

Dożywotnia Zobowiązanie

Po osiągnąć swój certyfikat PMP, PMI wymaga utrzymania poświadczeń regularnej edukacji. Po zakończeniu kształcenia, zarejestrować swój Development Units (PDU) Profesjonalne z PMI, co pozwala na utrzymanie certyfikacji. Certyfikat PMP jest uważany zobowiązanie na całe życie do doskonałości i osiągnięcia w dziedzinie zarządzania projektami.