grsail.com

cenne indyjskie antyki

Sposoby określenia wartości Antyki

Sposoby określenia wartości Antyki


Ustalanie wartości zabytkowej może być trudne dla ekspertów, a jeszcze bardziej dla kolekcjonera początkujących. Jak zdecydować, czy ta wielka Eastlake gabinet krzesło jest naprawdę warte swojej ceny na metce? Jaką cenę należy umieścić na antyczne srebro można dziedziczone? Choć nigdy nie może stać się ekspertem rzeczoznawca, można nauczyć się oszacować wartość antyków znaleźć.

Jak ustalić wartość Antyki

Istnieją pewne kroki podjąć przy ustalaniu wartości zabytkowej. Możesz wydrukować tej listy, jak ustalić wartość zabytkowej, które pomogą Ci ocenić swoje antyki.

Jeśli potrzebujesz pomocy w pobraniu druku kontrolną, sprawdzić te pomocne wskazówki.

Kroki podjąć, gdy próbujesz dowiedzieć się, ile warte są twoje antyki są następujące:

 1. Identyfikacji pozycji.
 2. Ustalenie wieku.
 3. Ustal kawy.
 4. Ocenić stan.

Zadaj sobie następujące pytania:

 1. Czy jest to rzadkie?
 2. Pochodzenie: kto go posiadał?
 3. Porównaj to do podobnych antyków.

Gdy wiesz więcej o antyku można wyszukać w internecie i porównać swój antyk innych podobnych antyków w serwisie eBay, Ruby Lane, Tias, lub innym sklepie antyczne online. To powinno dać dobry pomysł, co twój rzecz sprzedaje za. Możesz również sprawdzić online, przewodników cen, aby zobaczyć, czy pozycja jest wymieniona.

Gdzie znaleźć Antique wartości

Porównując swoje przedmioty do innych, podobnych antyków może pomóc zorientować się ich wartości.

Kovels

Kovels jest jednym z wiodących przewodników cen dla antyki i kolekcje. Istnieją książki, które można kupić, jak również na stronie internetowej z wszelkiego rodzaju informacji z zabytkowej wartości do historii niektórych przedmiotów. Możesz przeszukać obszerną bazą danych Kowel za swojej pozycji, ale będziesz musiał się zarejestrować, aby zobaczyć wartości podanej. Członkostwo w podstawowym jest bezpłatny, ale trzeba będzie zapłacić roczną opłatę za członkostwo premium. Mimo, że oba pozwalają sprawdzić wartość przedmiotu, Członkostwo Premium daje dostęp do większej ilości treści na stronie.

Collect.com

Collect.com pozwala kupować i sprzedawać antyki i kolekcje. Posiada również wygodny przewodnik cen, które pomogą Ci określić wartość. To nie jest wolne miejsce; trzeba będzie uiścić opłatę, aby uzyskać dostęp do bazy danych, ale istnieją trzy różne wartości, więc można wybrać się, że pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

W Joe radio

Jeśli masz zabytkowe radia, W Radio jest Joe miejsce na części i cen. Strona jest darmowy.

David Doty

David Doty posiada ogromną ilość informacji na jego stronie o Carnival szkła. Są tam zdjęcia, które pomogą Ci określić swój kawałek i bezpłatny poradnik cen, które pomogą Ci dowiedzieć się wartość.

Chrissy.com

Jeśli zbierzesz wazony głowy, Chrissy.com ma ładny listę wazony i cen ich ściągnięcie na aukcji.

Moneta przewodnik

Moneta przewodnik ma dużą bazę danych zabytkowych i kolekcjonerskich monet i ich wartości. Jest to darmowy serwis i można z niego korzystać bez rejestracji.

eBay

Chociaż eBay nie pomoże znaleźć wartość oceny środka, będzie można zobaczyć, jak bardzo ludzie płacą za to.

 1. Musisz zalogować się do swojego konta w serwisie eBay, a następnie wpisz wyszukiwane hasło (Fenton Hobnail wazon, na przykład) do wyszukiwania.
 2. Zobaczysz wszystkie związane przedmiotów, które są obecnie na sprzedaż.
 3. Spójrz na kolumnie po lewej stronie i znaleźć link, który mówi "Pokaż tylko".
 4. Kliknij pole, które mówi "Zakończone aukcje".

Wypełniony ofert będzie można zobaczyć, co ludzie płacą podobnych przedmiotów.

Antyki Navigator

Antyki Navigator jest doskonałym źródłem. To można szukać antyków, które warto dodać do swojej kolekcji, przeczytaj jeden z wielu artykułów, lub przeszukiwać bezpłatnych przewodników cen. Nie musisz się rejestrować na tej stronie, ale nie odwiedzić go, chyba że masz trochę czasu. Istnieje wiele informacji, że jest niemożliwe, aby dotrzeć w ciągu kilku minut.

Wartość pieniężna antyków jest ostatecznie to, co ktoś jest gotów za to zapłacić, ale jest też sentymentalną wartość antyku do rozważenia. Twój ulubiony antyczne jar może być tylko wartości $ 50.00 do kogoś, ale to może być bezcenne dla Ciebie, jeśli jest to pamiątka rodzinna.

Kup to, co kochasz

Oceniające antyki dla celów ubezpieczenia i nieruchomości należy pozostawić do profesjonalnego rzeczoznawcę; jednak zazwyczaj można korzystać z porad oceny w druku wymyślić całkiem blisko szacunków jeśli kupujesz lub sprzedaży. Użyj wszelkie informacje pod ręką i dwukrotnie sprawdzić wartość, porównując swój antyk z podobnymi pozycjami w internetowych antyki przewodników. Przede wszystkim, kupić to, co kochasz, a może sobie pozwolić. Antyk jest wart tylko tyle, ile to jest warte dla Ciebie.

Wartość wyszukiwania Antyki

Wartość wyszukiwania Antyki
Znają wartość swoich antyków

Nieważne, czy jesteś casual kolektor lub poważne entuzjastów antyczne meble, ważne jest, aby zrozumieć, co twoje kawałki są warte. Kilka drukowane poradniki i usługi online specjalizuje się w antyczne meble wartości wyszukiwań. Wykorzystując te usługi będzie można sprzedać lub kupić meble do wartości godziwej, ubezpieczyć swoje specjalne elementy do odpowiedniej wysokości, lub po prostu zaspokoić swoją ciekawość.

Meble Wartość Przewodniki drukowane

Możesz użyć drukowane zabytkowe przewodników cen, które pomogą Ci zorientować się wartości swój kawałek jest. Istnieje kilka popularnych opcji, z których większość jest dostępna w księgarni lub z internetowej książki sprzedawcy.

 • Antique Trader Meble Cena przewodnik Kyle Husfloen sprzedaje za 20 USD i zawiera informacje na temat wszystkich popularnych stylów amerykańskiego mebli. Zdjęcia pomoże Ci prawidłowo określić swój kawałek.
 • Brytyjska Antyki: Cena przewodnik i Powody dla wartości John Andrews jest cenionym źródłem wyceny zabytkowe brytyjski meble. Książka zawiera szczegółowe informacje o tym, jak patyna może wnieść wartość dodaną do kawałka.
 • Miller Antyki Handbook Cena przewodnik 2010-2011 obejmuje Judith Miller wszelkiego rodzaju antyków, ale zawiera wiele przydatnych informacji na temat przypisywania wartości do antycznych mebli. Według wydawcy, jest to najbardziej popularna antyczne przewodnik po rynku.
 • Kovels "Antyki i zbiory Cena Guide 2011 i Terry Kowel Kowel wykorzystuje rzeczywiste Kim wyniki aukcji przypisać wartość do antyków, w tym mebli. Książka zawiera ponad 2500 zdjęć, które pomogą Ci zidentyfikować i przypisać wartości do swojego kawałka.
 • Warman w Antyki i zbiory 2012 Cena przewodnik Mark F. Moran jest inny szanowany ogóle antyczne przewodnik cena. Możesz znaleźć informacje na temat mebli tutaj.

Online Lookup Antyki Wartość

Można również znaleźć informacje na temat wartości swojej antyczne meble szukając go w Internecie. Niektóre strony internetowe oferują przeszukiwania baz danych i inne informacje, które pomogą.

Kovels.com

Chociaż wymaga rejestracji, Kovels.com oferuje bezpłatny przeszukiwania przewodnik cen dla antyków. Informacje w bazie danych pochodzi od cen sprzedaży ponad 750 tysięcy zabytkowych przedmiotów na całym świecie. Jeśli znasz się z producentem mebli, będziesz bardziej prawdopodobne, aby uzyskać dokładne wyobrażenie o jego cenie.

Wartość wyszukiwania Antyki

Nieoceniony

Bezcenne jest na stronie aukcji sztuki i antyków, a to zapewnia bezpłatne informacje na temat wartości sprzedanych na stronie. Możesz przeglądać mebli według nazwy producenta lub rodzaju sztukę, aby zorientować się, jego wartości.

WorthPoint

WorthPoint specjalizuje się w ostatnich sprzedaży konkretnych elementów zabytkowych mebli i sztuki. Możesz użyć przeszłości wyniki aukcji i ceny sprzedaży, aby przypisać wartość swojej pozycji. Aby zobaczyć wyniki wyszukiwania, musisz zapisać się do usługi, która zaczyna się na około 10 dolarów miesięcznie.

Aukcja i Antyki Witryny

Chociaż większość witryn aukcyjnych nie stanowią zabytkowe usługi wyceny, oni oferują wiele informacji. Czytać aktualne oferty, aby dowiedzieć się, ile meble może być warta. Następujące strony sprzedaży lub utrzymywania aukcje dla antyczne meble na bieżąco:

 • eBay
 • Ruby Lane
 • Go Antyki
 • TIAS

Oceniając swoje Antyki Ubezpieczeń

Jeśli jesteś właścicielem cenne antyki, możesz wymienić je osobno dla celów ubezpieczeniowych. Zazwyczaj wartość ubezpieczenia zabytkowej pozycji jest najwyższa wartość detaliczna dla tej pozycji. Innymi słowy, najlepiej ubezpieczyć antyczne meble dla maksymalnej ilości pieniędzy, by to kosztowało, aby zastąpić ten element, jeśli zostały utracone lub uszkodzone. Zwykle firmy ubezpieczeniowe poz będzie wymagać, aby uzyskać formalne pisemne oceny od profesjonalnego rzeczoznawcę. Oznacza to, że nie będzie w stanie oprzeć się na wartości mebli z drukowanych przewodników lub usług wyszukiwania online. Zamiast tego musisz szukać certyfikowany rzeczoznawca antyków w Twojej okolicy.

Istnieje kilka sposobów, aby znaleźć certyfikowany rzeczoznawca antyków:

 • Kontakt z lokalnym antykami oraz licytatorzy i poprosić ich, aby polecić akredytowanego certyfikowany rzeczoznawca.
 • Często antyczne rzeczoznawcy są dostępne lub reklamować swoją działalność, w zabytkowych imprez i pokazów. Uczestniczyć w tych wydarzeniach, kiedy to możliwe.
 • Porozmawiaj ze swoim agentem ubezpieczeniowym o certyfikowanych rzeczoznawców rekomendowanych przez firmę ubezpieczeniową.
 • Kontakt z główną dom aukcyjny, takich jak Sotheby lub Christie, do poszukiwania wartości na wyjątkowo rzadkich lub cennych antycznych mebli.
 • Sprawdź strony internetowe, takie jak Antique Trader, gdzie informacje o wydarzeniach oferujących bezpłatne zabytkowe informacji szacunkowego jest delegowany.

Zrozumienie wartości zabytkowe meble

Oprócz wartości ubezpieczeniowej mebli, istnieje kilka rodzajów wartości można zobaczyć, gdy jest wyszukiwanie. To dobry pomysł, aby zapoznać się z następującymi warunkami:

 • Wartość godziwa - To jest cena sprzedawca i kupujący uzgodnią kiedy ani jedna jest pod każdym ciśnieniem do kupna lub sprzedaży przedmiotu. Obie strony muszą być świadomi wszelkich istotnych informacji i faktów na temat danej pozycji.
 • Nieruchomości lub wartość podatku - Wartość ta jest ustalana przez IRS przez uśrednienie faktyczne ceny aukcji podobnych przedmiotów.
 • Wartość detalicznego lub cena detaliczna - To jest cena poz sprzedaje w sklepie z antykami.
 • Wartość sprzedaży hurtowej - To jest cena, którą płaci na ogół handlarz antyków za kawałek. Jest to około 30% do 50% mniej niż pozycja będzie sprzedawać na na rynku wtórnym.
 • Wartość Aukcja - To jest otwarta cena rynkowa pozycja na ogół sprzedają kiedy ani kupujący, ani sprzedający jest w przymusowej pozycji sprzedaży.

Większość z tych wartości są podane w zakresie dolarów, a następnie przeprowadza się specyficzną postać. Jak można zobaczyć różne wartości dla starych mebli, ważne jest, aby zrozumieć, że zakres ten odzwierciedla stan mebla, aktualne zapotrzebowanie rynku oraz inne istotne czynniki, które mogą różnić w zależności od konkretnego utworu lub regionu, w którym jest sprzedawany.

Pomocne wskazówki dla Patrząc wartości górę antyczne meble

Jak wyszukać meble, korzystając z narzędzi w Internecie oraz w lokalnej księgarni, należy pamiętać o następujących wskazówek na uwadze:

 • Lista wszystko, co wiesz o swojej antyczne meble. Może to obejmować producenta, numer patentu, użyte materiały oraz inne informacje. Pomoże to zawęzić wyniki wyszukiwania.
 • Ocenić stan mebla. Warunek jest głównym czynnikiem determinującym wartość. Czy meble w dobrym stanie, czy będzie się wymagać renowacji? To może pomóc umieścić swój kawałek w przedziale cenowym.
 • Spójrz mebli przy użyciu kilku różnych narzędzi. Może się okazać, że otrzymasz różne wartości z różnych źródeł.
 • W razie wątpliwości, meble oceniane przez Certified Professional. Jest to szczególnie ważne, jeśli będziesz używać swoją wartość mebli dla celów ubezpieczenia.

Wiele Pomocne narzędzia

Jeśli jesteś zainteresowany patrząc wartość swojego antyczne meble, masz wiele narzędzi do Państwa dyspozycji. Oprócz pomocnych przewodników drukowanych dostępnych w sklepach oraz w lokalnej bibliotece, można się dowiedzieć, o wartości używanych mebli w Internecie. Tak czy inaczej, ważne jest, aby pamiętać, że wartości przypisane przez tych zasobów są nieformalne i nie zastąpi profesjonalnej oceny.

Imbryk Miśnia

Imbryk Miśnia
Styl Meissen czajniczek

Przez prawie trzy wieki wielu z najwspanialszych przykładów najlepszych porcelany na świecie są czajniki Meissen.

Johann Bottger: Pierwsza Europejska Duplikat chińskiej porcelany Formula

Przez wiele lat Europejczycy próbowali odtworzyć drobnym wzorem porcelany twardej pasty używany w Chinach i Japonii blisko tysiąc lat. Cel ten został osiągnięty w 1708 przez Jana Fryderyka Böttger, alchemik pracującego dla manufaktury w Miśni. W 1710 Bottger został dyrektorem odpowiedzialnym za eksperymentowania i rozwoju.

Czerwona Kamionka: Pierwsze Czajniki przez Miśni

Pierwszy udany wynalazek Böttgera była czerwona kamionka, znany również jako Bottger Kamionka. Wyprodukowany przez manufaktury w Miśni od 1708-1728, kamionki było tak trudne to może być polerowane, szlifowane, grawerowane.

Aby zobaczyć piękny przykład Meissen czerwonej kamionki czajniczek, około 1715-1720, wyświetlane na JP Getty Museum w Los Angeles, Kalifornia odwiedzić Getty Edu. Ten rzadki głęboko czerwony czajniczek ma wierzchowce pozłacany i łańcuch.

Elegancja z Meissen białej porcelany Czajniki

Z dodatkiem i prawidłowego mieszania kaolinu i petuntse, Bottger szybko doskonali prawidłową formułę potrzebne do produkcji piękny trudno pasty białej porcelany z Chin. Przez 1713, Miśnia produkowała piękne, delikatne i eleganckie przeszklone białe kawałki porcelany. Wśród kawałków Meissen wyświetlanych w ramach The Arnold Kolekcja porcelany miśnieńskiej w Frick Collection Museum w Nowym Jorku, był fantastyczny wszystkie białe, przeszklone czajniczek z pokrywką około 1713/15. Aby zobaczyć czajniczek, wraz z innymi kawałkami Miśni należących do kolekcji odwiedzić Roberta Arnolda na sztuki. Przewiń w dół do trzeciego zdjęcie, aby zobaczyć ten wspaniały przykład wczesnego Miśni. Istnieją również dwa dodatkowe wczesne czajniki, 1725-1731, wyświetlane na stronie. Aby zobaczyć je przewinąć w dół do zdjęć dwunastu i trzynastu.

Dodatkowe Przykłady Meissen Czajniki

Muzea na całym świecie domu wielu z następujących czajniki.

Czajniki z 1700 roku

Imbryk Miśnia
Zobacz więcej w tej kolekcjonerskich czajniki pokazu slajdów.

 • Wyświetlane w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku jest unikalny czajniczek przez Miśni, około 1725 roku to niezwykłe czajniczek nie posiada górny otwór. Zamiast bazy imbryku zawiera otwór używany do napełniania. Po wypełnieniu, korek korki dziurę. Szczegółowe sceny na ten czajniczek z egzotycznie ubranych ludzi z palmy za sobą z jednej strony oraz osób przygotowujących herbatę sobie podobną odzież na drugiej stronie jest znany jako Chinoiserie. Termin ten odnosi się do bardzo szczegółowe i często wymyślnych scen z życia Oriental w wyimaginowanych przez Europejczyków.
 • Wykwintne chinoiserie zaprojektowana kulista czajnik, circa 1723, sprzedany na aukcji Christie w Londynie w dniu 18.11.08 do 37.675 dolarów.
 • Elegancki czajniczek, około 1750, z kwiatowymi swags, europejskiego krajobrazu i figur.
 • Piękne malowane malownicze panele i szczegółowe kartusze zrobić to Meissen kulista czajnik, około 1740-1770, naprawdę wspaniałe.
 • Wspaniały stojak czajniczek przez Miśnia, około 1750.
 • Czysta biel ramą czajnik, circa 1745

Czajniki z the1800s

 • Spektakularny dziesięciu częściowy zestaw herbaty, około 1880, posiada trójwymiarową kwiatowy wzór.
 • Ten bulwiasty czajniczek z kwiatów projektowania jest około 1840/80.
 • Czajnik w stylu Imari jest około 1880.
 • Około 1880, wzór ten jest znany jako winorośli lub zielony bluszcz.

Znaki Miśni

Przykładem znanego klasycznego znaku Meissen, niebieskie miecze, jest widoczna na tej Ptak i drzewo wzór Meissen czajniczek, około 1730/45.

Następne strony zawierają dodatkowe informacje na temat znaków Meissen, w tym imitacje i kopii.

 • Znaki antykami
 • Przewodnik kolekcjonerska miśnieńskiej eBay
 • Moja babci Attic Antyki i Kolekcje
 • Amazon oferuje przewodnik cen dla antyków Meissen pt Identyfikacja Porcelany w Miśni i wartości przewodnik

Wniosek

Czajniki Meissen są spektakularne przykłady porcelany Europejskiej, aby cieszyć się, czy jesteś kolekcjonerem lub po prostu docenić drobne szczegóły i kunsztu grzywny zabytkowej porcelany.

Blue Book starych samochodów

Blue Book starych samochodów

Jeśli planujesz kupić lub sprzedać zabytkowy samochód, to jest ważne, aby wiedzieć, ile pojazd jest wart. Antique samochodów niebieskie wartości księgowe mogą pomóc określić, o co pytać lub oferują za samochód. Oprócz słynnego Kelly Blue Book, istnieje kilka innych cenniki i stron internetowych, które pomogą Ci zorientować się wartości samochodu.

Kelly Blue Book dla zabytkowych samochodów

Z biegiem lat, termin "Blue Book" zaczęło być synonimem określenia "przewodnika cen." Od 1926 roku, nabywcy samochodów i sprzedawcy skorzystało z Kelly Blue Book (KBB), aby określić wartości i cen samochodów nowych i używanych. Pierwotnie publikację handlową, pierwsze wydania użytkowej tego popularnego przewodnika cen samochodów używanych zostały opublikowane w 1993 roku.

Oprócz wersji papierowej niebieskich książek opublikowanych przez Kelly, firma jest w Internecie od 1995 roku Kelly teraz publikuje całą linię Kelly Niebieski Książki obejmujące pojazdów wszystkich typów, od skuterów śnieżnych do domów mobilnych.

Kelly Blue Book, że antyczne kolekcjonerów samochodów wykorzystanie nazywa Kelly Blue Book. Wczesne model przewodnik 1946/86 przeciwieństwie niebieskich wartości księgowej na nowsze modele, wartości samochodów wymienionych w tej książce nie są podane w Internecie. Wczesne model Przewodnik ukazuje się dwa razy w roku, w styczniu i lipcu. Możesz zamówić subskrypcję przez wywołanie 800 - NIEBIESKI-book. Cena abonamentu wynosi 60 dolarów rocznie.

Inne przewodniki Cena za ANTYKÓW

Kelly Blue Book: Wczesne model przewodnik nie jest tylko przypomnienie cena antyczne, klasyczne, lub zabytkowych samochodów. Można również korzystać z kilku innych przewodników popularne cen i stron internetowych w celu ustalenia wartości zabytkowych i kolekcjonerskich samochodów.

Przewodniki NADA

W Internecie od 2000 roku, NADA cenniki są popularne zasoby dla każdego, kto jest zainteresowany wartości samochodów i informacji. Te prowadnice Szacowanie były szanowane źródło danych i informacji wyceny dla decades.There są osobne cenniki NADA dla kilku grup klasycznych i zabytkowych samochodów, w tym następujące:

 • Kolekcjonerska
 • Szczególnym zainteresowaniem
 • Mięsień
 • Sport
 • Egzotyczny
 • Luksusowy
 • Pasażer
 • Ciężarówki, samochody dostawcze i samochody typu SUV

Samochody HAGERTY za That Matter

Samochody HAGERTY w tej kwestii jest przypomnienie cena dla osób zainteresowanych kolekcjonowania samochodów powojennych lat. Podręcznik ten jest dostępny w prenumeracie, i istnieje kilka różnych opcji zamawiania:

 • Trzy problem subskrypcji
 • Pojedyncze książki
 • Komórka próby
 • Komórka wiązka
 • Zielona opcja

Kruse międzynarodowe

Kruse International jest największym kolekcjonerem samochodów firma aukcja na świecie. Ich wyniki przetargu są publikowane w Internecie i są ważnym narzędziem w zabytkowej i kolekcjonowania wyceny samochodu.

Dla każdego roku, począwszy od 1996 roku, Kruse wymienia wyniki każdej aukcji, która odbyła się w tym roku. Na przykład, w 2008 roku, było 27 Kruse aukcje kolekcjonowania samochodów utrzymywane w Stanach Zjednoczonych. Każdy pojazd w aukcji znajduje się na liście z końcowej ceny aukcji. Badając ceny aukcji pojazdów podobnych do Ciebie pomoże Ci poczucie wartości swojej zabytkowej samochodzie.

BuyClassicCars.com

BuyClassicCars.com jest zasobem idealne dla wyników aukcji i wartości. Zamiast sprawdzania wartości twojego antyczne samochodu w kilku różnych miejscach, można to sprawdzić na tej stronie, aby cały perspektywy.

AntiqueCar.com

Chociaż AntiqueCar.com nie oferuje oficjalne wartości pojazdu, to daje wiele przydatnych informacji dla określenia tego, co jest wart samochód. Niejawnych sekcji strony internetowej, który jest wolny dostęp, oferuje migawkę klasycznych i zabytkowych samochodów dostępnych obecnie na rynku. Możesz wyszukiwać samochody podobnych do Ciebie, aby uzyskać ogólne pojęcie o wartości samochodu.

Hemmings

Billing się jako "największego na świecie rynku kolekcjoner samochodów," Hemmings oferuje mnóstwo danych na temat starych i zabytkowych samochodów. Oprócz ogłoszeń i aktualnych ofert dealerów, można sprawdzić wartość swojego samochodu, przeszukując podszywania ceny orientacyjnej.

Korzystanie wartości zabytkowych samochodów z KBB i innych źródeł

Czy zainteresowanie jest w modelu Ford rocznika, 1969 Chevy Camaro muscle car, albo klasyczne 1959 Edsel, wiedząc, gdzie znaleźć antyczne samochodów niebieskie wartości księgowej zapewnia każdy entuzjasta samochodów z ważnych informacji. Jeśli kupujesz klasyczny samochód, znając swoją wartość pomoże Ci zrozumieć, co oferują w trakcie negocjacji. Jeśli sprzedajesz swój zabytkowy samochód, będziesz wiedzieć, jak wiele. Tak czy inaczej, będziesz miał jasne wyobrażenie o wartości Twojego samochodu na rynku antykwarycznym samochodu.

Jak Przywrócenie wpływa Wartość Antyki

Jak Przywrócenie wpływa Wartość Antyki

Czasu zajmuje przejazd na wszystkich obiektach, w tym cenne antyki. W niektórych przypadkach, ma to sens, aby przywrócić te elementy do dawnej urody. Jednak niewłaściwe antyczne przywrócenie może zmniejszyć lub nawet zniszczyć wartości niektórych elementów. Zrozumienie, które elementy powinny być przywrócone, a kto powinien zrobić przywrócenie pozwoli Ci zaoszczędzić od podejmowania poważny błąd ze swoimi starożytnych skarbów.

Decydując Co należy Restore

Każdy słyszał historię właściciela, który przywrócił antyków i niechcący zniszczył jego wartość. Jednakże, istnieje również zdarzyć, piece tak nieatrakcyjne lub uszkodzenia, które jest o wiele cenniejszy jeśli zostały odtworzone. Zrozumienie różnicy między tymi sytuacjami jest trudne, ale w wielu przypadkach, to sprowadza się do samego zabytkowej części.

Zastanów się przed przywróceniem wartości

Ostatecznie, według artykułu w magazynie wykończeniowego Zawodowej Peter Cook, starszy producent dla Antiques Roadshow, rozróżnienie to jest mniej o rodzaju obiektu, a więcej o jego wartości wewnętrznej. Niektóre kawałki muzeum jakości, takie jak przedmioty wykonane przez wybitnych rzemieślników, są cenne, bez konserwacji, a ich wartość może zmniejszyć się renowacji. Dla tych sztuk, wartość jest w pracy osoby, która utworzyła obiekt, a nie w obecnym wyglądzie. O ile nie są one zniszczone, te elementy mogą być lepiej pozostawić w ich obecnym stanie.

Jednak nie jest to w przypadku większości zabytkowych przedmiotów tam. Dla większości antyki, bardzo dobra praca przywrócenie rzeczywiście zwiększyć wartość pozycji. Dobry przywrócenie pozwala piękno sztuki, aby pokazać, a to sprawia, że ​​antyczne atrakcyjne i przydatne w domu.

Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy element jest kandydatem do przywrócenia lub jeśli jest to już element muzeum jakości, to jest dobry pomysł, aby mieć to profesjonalnie oceniać. Możesz zwrócić się do rzeczoznawcy, jak przywrócenie jakości będzie zmieniać wartości elementu.

Rozważmy zakresu szkody

Jest duża różnica między antyczne stół z powierzchni słońca wyblakłe i kawałek z połamanymi nogami i zaginionych lub poważnego uszkodzenia wody. Przywrócenie jest o doprowadzenie kawałek z powrotem do dawnej świetności, ale czasami rozmiar szkody decyduje, czy należy podjąć ten wysiłek.

Według Antiques Roadshow Porady w handlu, drobne uszkodzenia najlepiej zostawić w spokoju. Mogą to być wyblakły lub trzeszczał wykończenie i inne oznaki życia lub zużycia. Jednak kawałki, które są faktycznie uszkodzone lub są tak uszkodzone, że są one eyesores, a także tych, które już straciły oryginalne wykończenie, mogą być dobrymi kandydatami do profesjonalnej renowacji. Dodatkowo, przywrócenie, że koryguje wcześniejsze próby naprawy jest nieudanych zwykle dobry wybór.

Zrozumieć ryzyko

Jak się zastanowić, czy należy mieć kawałek przywrócone, ważne jest, aby pamiętać, że każdy wysiłek przywrócenie pochodzi z ryzykiem. Jeśli kawałek jest wartościowe, czy nie ma znaczną wartość pieniężną, należy zastanowić się, jak można zmienić jego przywrócenie stanu na gorsze. Według dźwigów jubilerzy, które specjalizuje się w renowacji zabytkowej biżuterii, naprawy i odnawiania kawałek może niekiedy spowodować uszkodzenie lub nawet zniszczenie elementu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do delikatnych przedmiotów, takich jak biżuteria, ale może się zdarzyć w różnym stopniu w każdym czasie antyczny.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz kawałek być jak najbardziej zbliżone do pierwotnego stanu, ale element ma dużą wartość sentymentalną czy pieniężną, profesjonalna renowacja jest koniecznością. Należy poprosić odzyskującej temat ryzyka związanego z procesem on zamierza podjąć. W ten sposób możesz dokonać w pełni świadomej decyzji o swoim skarbie.

Nie zapomnij wartość Patyna

Wiele wartości antyków pochodzi od ich wieku. Patyna, lub powierzchni zużycie lub utleniania, kawałek jest dowodem jego wieku i historii, więc w większości przypadków, to jest cenione przez kolekcjonerów. Jeśli zniszczyć patyny podczas procesu przywracania, można znacznie zmniejszyć wartość pozycji.

Na przykład, zgodnie z antykami specjaliści Fiske & Freeman, jeśli masz kawałek antyczne srebro talerze, które w znacznym stopniu nadszarpnięta i umieścić element w kąpieli srebra, który usuwa wszystkie utlenianie, kawałek wyjdzie patrząc prawie nowe. Jednak będzie to również być mniej atrakcyjne dla nabywców, a czasem, mniej wartościowe. Niewielka ilość nalotów rzeczywiście zwiększa urody wzoru srebra.

Kiedy decydując renowacji, ważne jest, aby podjąć jakąkolwiek stratę patyną pod uwagę. Twój kawałek może wyglądać jak nowa, kiedy skończysz, ale może rzeczywiście być warte mniej pieniędzy, jeśli patyna jest stracone. Przed otrzymaniem jakiejkolwiek pracy wykonanej na swoich antyków zawsze omówić ten problem z profesjonalnego konserwatora.

Kto powinien zrobić Przywrócenie?

Jednym z najważniejszych czynników w ocenie wpływu na przywrócenie wartości kawałek to, kto wykonuje pracę. Jakość, profesjonalna renowacja może zwiększyć wartość swoich skarbów, a tandetne pracy może zniszczyć swój cenny kawałek historii. Decydując, czy zatrudnić specjalistę, wymaga naprawdę zależy od konkretnej sytuacji, ale są pewne wskazówki, które mogą pomóc.

Sytuacje wymagające profesjonalnego

Dla następujących sytuacjach należy zawsze wynająć profesjonalnego konserwatora tchnąć nowe życie w swój antyczny:

 • Uszkodzona grafika jest najlepiej pozostawić profesjonalistom, według firmy aukcji Caroline Ashleigh Associates. Obejmuje obrazy czyszczących, zamontowaniem wydruki i zdjęcia oraz wszelkie inne Ups mogą być brane pod uwagę.
 • Do zabytkowych srebrnych elementów, Phil Dreis Antique Szafka ma film na YouTube, w którym zaleca, aby zatrudnić zawodowego Złotnik do pracy. Właściwa odbudowa, w tym naprawy wgnieceń mocujących, wygięte i obszary terenów doładowywanie, gdzie pokazuje metali nieszlachetnych, mogą zwiększyć wartość swoich produktów.
 • FamilySearch.org zaleca wynajęcie profesjonalnego przywrócić starodruki i rodziny Biblii. Koszt renowacji jest zwykle dość wysokie, ale też zwiększa wartość swojego kawałka.

Praca renowacyjnych można zrobić Yourself

Są sytuacje, w których można wykonać drobne uzupełnienie na własną rękę, bez pomocy zawodowych:

 • W niektórych przypadkach, można przywrócić antyczne tułowia samodzielnie, według Antique Trader Magazine. Jeśli tylko tułowia potrzebuje trochę czyszczenia i polerowania, twój tłuszcz łokcia może zwiększyć jej wartość.
 • Według Carrocel Odrodzenia, można również rozwiązać niektóre zadania renowacji mebli samodzielnie. Zalecają oni co uczciwą ocenę uszkodzenia sztukę, umiejętności i doświadczenia oraz narzędzi i materiałów, które masz pod ręką. Jeśli możesz to naprawić i nie jest to szczególnie cenne artykuł, może być wart więcej pieniędzy, jeśli to naprawić.
 • Antyczne i zabytkowe tkaniny, takie jak gobeliny, mogą być kandydatami do zrób to sam przywrócenie, jeśli praca polega jedynie niewielkie odkurzanie i czyszczenie. Według wywiadu StyleAtHome.com jest z odzyskujący tekstylne Eva Burnham, może delikatnie myć tekstylia miękkim włosiu pędzla, aby usunąć brud. To delikatne czyszczenie może zwiększyć piękno i wartość swojego kawałka, ale nie należy podejmować poważniejszych zadań remontowych na własną rękę.

Zadaj Professional,

Podczas przywracania zabytkowej, można go przywrócić do pierwotnego stanu. Jednak nie zawsze jest to najlepszy sposób na zwiększenie jego wartości. Czy należy przywrócić kawałek i kto powinien wykonać pracę ostatecznie zależy od konkretnej sytuacji. Jeśli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej skonsultować się z profesjonalnym zabytkowej rzeczoznawca przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac na obiekcie.

Indyjski Artefakt

Indyjski Artefakt


Zbieranie indyjskich artefaktów to popularne hobby, zwłaszcza wśród miłośników antyków z powinowactwem zarówno Native amerykańskiej kultury i wczesnej historii Ameryki. Te artefakty są cenione zarówno dla ich piękna i do wglądu dają nam do stylu życia i kultury wczesnych indiańskich ludzi i ich kultury.

Rodzaje Indian Artifacts

Istnieje wiele różnych rodzajów indyjskich artefaktów. Najbardziej poszukiwane kolekcje obejmują grotów, ceramiki i beadwork.

Grotów

Indyjski Artefakt

Tak długo, jak 15000 lat temu Indianie groty wykonane z różnych rodzajów kamienia, takich jak krzemienia i obsydianu, do wykorzystania w polowaniu. Grotów można znaleźć na całym świecie, a wielu z tych, którzy zbierają groty miłości szukają dla nich, podczas gdy inni zakupu groty do swoich kolekcji. Ważne jest, aby kolektory grot jest w stanie rozpoznać i sklasyfikować je według typu punkt. Szczegóły na strzałką klasyfikacji typologii można znaleźć na groty Plus Indian bibliotece artefaktu.

Jason Hanna, autor Antique Trader Indian Arrowhead za Price Guide, stworzył wirtualną galerię jego bogatej kolekcji. Można go oglądać w ArrowheadWorld. Dodatkowo, serwisy, takie jak Texas wirtualnym muzeum dysponuje Grotów przykłady wszystkich typów grotów znalezionych w Teksasie, w tym takie, które są uważane za ponad 12000 lat.

Garncarstwo

Indyjski Artefakt

Native American ceramiki jest podziwiany za jego cech użytkowych, jak również sama kunsztu i umiejętności, które pozwoliło Indian amerykańskich tworzyć te statki o nic więcej niż gliny, wody i ich rękach. Antique Indian ceramiki jest jednym z najcenniejszych kolekcjonowania przedmiotów. Prehistoric Indian ceramiki może kosztować tysiące dolarów za sztukę. Nawet odłamki ceramiki są cenione za ich zdolności, aby pomóc nam dowiedzieć się o kulturze starożytnych Indii, choć jest nienaruszone fragmenty, które naprawdę przemawiają do tych zbiorów budowlanych na wyświetlaczu.

Możesz wyświetlić dodatkowe przykłady ceramiki Indian w Państwowym Muzeum Arizona Mur Garnki online, wystawa południowo indyjskim ceramiki.

Indiańska Beadwork

Indyjski Artefakt

Indian ornament paciorkowy jest popularny wśród Indian kolekcjonerów artefaktów. Wczesne Indianie używali do tworzenia biżuterii koraliki, jak również do ozdabiania różnych przedmiotów, w tym odzież, nakrycia głowy, grafika i inne. Niektóre z najbardziej popularnych i wartościowych przykładów zostały wykonane w ciągu 1880 roku z małych szklanych paciorków "nasion", że pierwsi osadnicy europejscy wniesionych do nowego świata, a następnie przedmiotem obrotu do rdzennych Amerykanów. Jednak Indianie stworzył beadwork długo przed Europejczycy przybyli do Ameryki Północnej. Najwcześniejsze przykłady indiańskich paciorków zostały wyrzeźbione z łatwo dostępnych substancji organicznych, w tym części zwierząt (takich jak kości, rogów i zębów), metali (takich jak miedź i srebro), muszle, kamienie (takich jak koral i turkus), a nawet drewna. Autentycznych przedmiotach wykonanych z takich materiałów są rzadkie i bardzo cenne.

Wirtualna galeria walk Niedźwiedzia prezentuje imponującą kolekcję Indian beadwork. Możesz wyświetlić dodatkowe przykłady w indyjskiej stronie Territory Len Wooda.

Eksponaty Muzeum

Niektóre z najbardziej znaczących przykładów indiańskich artefaktów są wyświetlane w muzeach w całym kraju.

 • Eiteljorg Museum of American Indians i Sztuki Zachodniej w Indianapolis, IN
 • Instytut Studiów Amerykańskich Indian w Waszyngtonie, CT
 • Instytut Sztuki Indian amerykańskich w Santa Fe, NM
 • Marin Muzeum Indian Amerykańskich w Novato, CA
 • Mitchell Muzeum Indian Amerykańskich na przedmieściach Chicago w Evanston, IL
 • Narodowe Muzeum Indian Amerykańskich obejmuje placówki w Nowym Jorku, w stanie Maryland, i Waszyngtonie
 • American Indian Museum Nowetah w Portland, ME
 • Mashantucket Pequot Muzeum i Centrum Badania w Mashantucket, CT
 • Powhatan Renape Nation American Indian Museum na podstawie rezerwacji plemienia w Rancocas, NJ.
 • Południowy zachód Muzeum Indian Amerykańskich w Los Angeles, CA
 • Kołodziej Muzeum Indian Amerykańskich w Santa Fe, NM

Nauka Więcej o indiańskich artefaktów

Istnieje wiele doskonałych książek i czasopism pełnych informacji dla tych, dowiedzieć się więcej o tych skarbów.

 • Zapisz się na indyjskich artefaktów Magazine.
 • Czytaj Artifacts Oklahoma indyjskich w Internecie.
 • Czytaj gazetę online, Grotów Plus.
 • Szukaj Amazon.com i Barnes and Noble dla indyjskich książek artefaktów i kolekcjonowania przewodników cen.

Budowanie Collection

Istnieje wiele sklepów internetowych, pokazy kolekcjonerskie, aukcje i inne środki na znalezienie indyjskich artefaktów, aby rozpocząć lub poszerzyć swoją kolekcję.

 • Allard aukcji sprzedaje Native American artefakty na aukcji od 1968 roku.
 • Arrowheads.com publikuje listę imprez mistrzowskich na wystawach w Ameryce Północnej i zdarzeń Artefaktu.
 • Sklep specjalizuje się w oryginalnych artefaktów indiańskich artefaktów i prehistorycznych punktów.
 • Artefakty BC posiada szeroki wybór indiańskich artefaktów.
 • Katalog DMOZ ma obszerną listę sklepów z antykami i innych zasobów dla kolekcjonerów artefaktów.
 • Wybór eBay artefaktów jest aktualizowana codziennie.
 • Indyjski Terytorium niesie tysiące artefaktów, w tym imponujący wybór antyczne indyjskiej sztuki.
 • Zachodnie Artefakty specjalizuje się w autentycznych przedmiotów wszystkich typów.
 • WinRelic.com jest sklep internetowy dla kolekcje, antyki, i indyjskich zabytków.

Certyfikacja Artifacts

Kolektory są dobrze poinformowani, aby pamiętać, że istnieje duża różnica pomiędzy indyjskich rzemiosła i prawdziwych artefaktów. Indyjskie rzemiosło są tworzone i sprzedawane przez sklepy z pamiątkami, sklepów internetowych i innych placówek dziś. Chociaż takie elementy mogą być piękne i sprawne, nie są antyki. Następujące organizacje oferują profesjonalne usługi certyfikacyjne artefakty, które mogą pomóc kolektory mogą sprawdzić autentyczność kawałki ich znaleźć lub zakupu.

 • Caddo Trading
 • Uwierzytelnianie Hardstone Dom
 • Jackson Galerie
 • Mound City Relikwie
 • Zachodnia Typologia

Antyki: Zbieranie Porady

Nie Zwyczajne Collector

Nie jestem twoim zwykłym kolekcjonerem.
- Anonimowy

Nie zbieram skał lub znaczków, ani dzieci czapka, a ja nie zbieramy zabawki lub pocztówki lub którykolwiek z tych rzeczy większość ludzi zebrać. Zbieram wspomnienia. Nie są one trudne do znalezienia, i nie są one trudne do utrzymania. Są tanie, a są one znaczące. W tym świecie widzę zbyt wielu ludzi gromadzenie rzeczy materialnych, żeby "mieć" im.

Dlaczego wszyscy mają potrzebę posiadania wszystko widzą. Masz więcej niż jednego z czymś i nagle znaleźć się pokusie, aby uzyskać więcej i więcej i więcej, i to prawie staje się obsesją. Ze wspomnień, możesz po prostu spojrzeć na życie i wspaniałych doświadczeń miałeś .... ale z innych kolekcji, później można po prostu spojrzeć na wszystkich pieniędzy, która weszła w bezsensownym hobby. Oczywiście nie zawsze jest to prawda, niektóre kolekcje mają wartość sentymentalną, ale w większości są powierzchowne i zostawić puste.

Mój zbiór wspomnień jest tak kolorowe i tętniące życiem jak najlepszą kolekcję dzieci czapka, jest tak zróżnicowana, jak największej kolekcji znaczków. Posiada śmiech, łzy, strach i nadzieję, i wszystko, co musisz zrobić, to pamiętać.

Usuwanie Wax

Usuwanie wosku ze świeczników jest to łatwe zadanie. Wystarczy umieścić uchwyty w zamrażarce przez około 2-3 godzin. Usuń z zamrażarki i obrać mrożone wosk off swojej collectilble.

Wystawa

Podczas wyświetlania swoje antyczne zbiory pamiętam; światło słoneczne, ciepło i wilgoć są gorsze antyków wrogiem! Weź delikatnie opieki nad nimi i będziesz cieszyć się i dzieci waszych dzieci będą korzystać również. Ochrona kawałek historii jest bezcenne.

Coin / waluty / Znaczki pocztowe

Proszę odwiedzić www.collector-tips.com na wielką informacji na temat monet / waluty / Znaczki pocztowe zbierania porad i wskazówek!

Twoja podróż

Weź gotówkę, choć niektórzy dealerzy zajmie wyboru lub karty kredytowej, gotówka jest duży plus, jeśli chodzi o negocjacje, zwłaszcza gdy jesteś na targi rynków.

Spakować ze sobą przewodników cen i sprawdzić, czy są aktualne. Ceny, szczególnie dla mebli kraju, naczyniami i zabawki wahały się dziko.

Carry meaasure taśmy i listę swoich pokojach i otworów drzwiowych wymiarach.

Lupy na zacieśnienie kontroli.

Zasada ogólna

Niektóre z odrzutów, które są zaparkowane na strychu pewnego dnia może być cenne, ale inni nie przejdzie próbę czasu. Ogólna zasada brzmi: Jeśli to jest niezniszczalne, źle wykonane lub masowej produkcji, to prawdopodobnie nie będzie docenić wartość.

Kość słoniowa

Najlepszym sposobem, aby utrzymać kości słoniowej kolekcjonerskich w oryginalnym ciepły, biały kolor jest narazić je na światło.
To jest tylko kolekcjonowania wiem, że będzie korzystać z promieni słonecznych!

Prowadzenie ewidencji

Otrzymuj dnia kwitu za wszelkie zakupy. Jest to standardowa procedura operacyjna zapytać specjalistów sprzedaży antyków, aby zapewnić Państwu paragon, który jest pełny opis utworu, w tym raportu stan i przybliżonej daty produkcji. Bez tej dokumentacji, jesteś w grupie ryzyka. (Beat System, Jeff Bredenberg, 1999)

Oczekiwanie kupić

Jeśli możesz sobie na to pozwolić kolekcjonowania i chcesz go, kup teraz! Jeśli warunek jest najlepszym widzieliście i prawdopodobnie nigdy więcej widzieć w podróży, są szanse, że nie będzie tam jutro.

Przewidywania

Bardzo trudno jest przewidzieć, które kolekcjonowania kawałek będzie wzrost wartości. Niektórzy eksperci mówią meble wykonane latach 1850-1890, 19 wieku mosiądzu i koniec 19 wieku porcelanę i cutglass nadal będzie docenić w czasie.

Zakup przez Internet

Jeśli kupujesz antyków przez Internet, trzeba zadać jak najwięcej pytań, jak można informacje na temat pozycji, a nawet poprosić o więcej zdjęć, a może filmu, jeśli jesteś gotów za to zapłacić.

Bądź na bieżąco

Najlepszą obroną przy zakupie antyków, jak inwestycja jest po prostu być dobrze poinformowani. Czytaj książki z biblioteki, zadawać pytania dealerów, wiesz co robisz zakupy, a co powinno być warte. Większość dealer i tak powinieneś. Nikt nie wie wszystko o wszystkim. Jeśli kupujesz kawałek, bo chcesz, a nie jako inwestycję, jedynym kryterium jest to, ile chcesz i jak wiele można sobie pozwolić.

Do wykończenia

Zawsze należy używać prawdziwego złota liść dotknąć złoty liść przybraniem kolekcjonerskich. Za pomocą złota farba, wartość będzie amortyzowane.

Definicja

Po prostu, kolekcjonowania mogą być każdy obiekt, który osoba pragnie zebrać.

Rodzaje kolektorów

Istnieją trzy typ kolektorów. Ten, kto kupuje dla absolutnego i ścinania piękna. Po drugie, zbierający, który chętnie kupuje i specjalizuje się w jednym konkretnym obiekcie. Trzeci jest nabywca, który zajmuje służy tylko i wyłącznie do celów spekulacyjnych inwestycyjnych.

Mimo, że te kategorie nie przenikają, są to podstawowe typy.

Gospodarstwa Wartość

Srebrny, szkła, ceramiki, porcelany, książki, obrazy, biżuteria, dywany, zegary, i meble są uważane za chleb i masło z antycznym świecie. Te elementy nie są modne i podlega ogromnych wahań cen i wartości, i są dobre na dłuższą metę.

Airstream Przywrócenie Wywiad

Airstream Przywrócenie Wywiad

Kiedy podejmuje się prace konserwatorskie sterowane strumieniem powietrza, ważne jest, aby wiedzieć, czego szukać i gdzie znaleźć części potrzebne do wykonania zadania. Zakład Logiki Stosowanej Camping mówił Steve White, na kempingu entuzjastów RV z doświadczenia przebudowują się przyczepy podróży przetłaczanego, o cennych lekcji nauczył się w trakcie procesu przywracania.

Dlaczego wybrałeś przywrócenie strumienia powietrza, a nie zakup nowszego modelu?

Kiedy byłem gotowy do zakupu camper, wiedziałem, że chcę strumienia powietrza. Zacząłem cennik nowsze modele, i szybko zaczął patrząc na starsze modele w wyniku naklejki szok. Po tym wszystkim, jestem biedny, ale przydatne. I rzeczywiście nie ma nowszy model przetłaczanego teraz, ale pierwszy byłem właścicielem był 1971 model i umieścić dużo pracy do przywrócenia go.

Faktycznie podobał mi się układ modelu starszych ('71), że skończyło się na zakup pierwsza lepsza niż nowsze modele. W łazience było znacznie większe niż te w nowszych modelach, o rzeczywistej wanną, i miał więcej miejsca do przechowywania kosmetyków lub innych przedmiotów. To może brzmieć głupio, ale należy pamiętać, że te dni, wielkość łazienki jest czynnikiem, nawet w zakup domu.

Jak myślisz, co ludzie uważają tak pociągającego w odrestaurowanych strumieni powietrza?

Strumień powietrza ma reputację wytwarzania stałych obozowiczów. Nie ma drewno w ścianach, co oznacza, że ​​nie mają wiele problemów z wyciekaniem. Wyglądają również dobre dla lat z minimalnej konserwacji, i meble są ładne.

Jakie czynniki należy indywidualnie rozważyć przy wyborze Airstream, aby przywrócić?

Strumienie powietrza są trwałe, ale te starsze, aby nie powstały z konserwacji lub wymiany na uwadze. Dowiedziałem się na własnej skórze, że podłogi nie są wykonane z leczonych sklejki, więc jeśli jest wyciek w przyczepie kempingowej, kąpieli lub zestawie kuchennym, podłoga zgnije.

Mój 1971 Airstream miał tylne kąpiel. Zajrzałem do klapy tylnej (na baterie) i wyglądało to świetnie. Po dalszych badaniach, po zakupie camper, zauważyłem, że podłoga właśnie zgnił się w jednolitą linię do punktu mocowania próżności.

Musiałem wymienić całą podłogę łazienki jako część mojego projektu renowacji sterowane strumieniem powietrza. Tylne osiem stóp ramki na moim '71 również zardzewiałe. Wymiana podłogi wymagane usunięcie wielu, wielu, wielu nitów i śrub, które odbyły się w łazience, wanna, WC, garderobę oraz listwy drzwi w miejscu.

Czy istnieją jakieś szczególne problemy strukturalne, aby sprawdzić, kiedy myśli o podjęcie projekt przywracania przetłaczanego?

Airstream Przywrócenie Wywiad

Podłoga jest integralną częścią ramy przyczepy kempingowej. Weź mały śrubokręt z tobą, jeśli spojrzeć na przyczepie. Staraj się trzymać go na podłodze, gdzie jest nagi, które znajdą Państwo w terminie do luków i magazynów. Jeśli drewno jest słaby, zastanów się dobrze przed zakupem. Podbrzusze ma arkusz aluminium, obejmujące całe podwozie. Jeśli jest zardzewiały, woda może przelewać wewnątrz podbrzusza i rdza go szybko. To nie jest zbyt trudne do poprawki, ale także istotnym czynnikiem.

Czy masz jakieś sugestie dla najlepszych miejsc do szukania części dla używać podczas odtwarzania strumienia powietrza?

Airstream Przywrócenie Wywiad

Wiele Airstreamers są rodzajem klanowy. Tak naprawdę są strumieniem powietrza konkretne camping, gdzie nie są dozwolone inne rodzaje wczasowiczów. Skontaktować się z lokalnym rozdziale Owners Association przetłaczanego i poprosić ich, gdzie się części. Wielu z nas ma części Wybraliśmy się, że tak naprawdę nie trzeba, że ​​jesteśmy gotowi do sprzedaży dla osób biorących udział w projekcie konserwatorskim sterowane strumieniem powietrza. Niektóre firmy mają reprodukcji / części zamienne do strumieni powietrza. Pomysły na znalezienie tego, czego potrzebujesz to:

 • Każdy dobry sklep z blachy może panele dla strumieni powietrza. Samoloty urządzenia naprawcze mają aluminiowe blaszane producentom.
 • Niektóre z tych facetów, którzy pracują w ogrzewania i klimatyzacji sklepów są hobbyści blachy. Zadzwoń i kogoś, kto dorabia zrobić patch panel dla Ciebie.
 • Lowriders są również dobrym źródłem wysokiej jakości pracy, nawet jeśli nie lubisz ich przejażdżki; mogą zrobić wielką pracę jakości przy jednoczesnym brzydki samochód.
 • Popytaj w społeczności emerytalnych dla kogoś, kto był człowiekiem ciała, gdy samochody były ustalone z blachy zamiast Bondo. Starzy są interesujące rozmawiać tak, nawet jeśli nie znaleźć człowieka ciała; możemy znaleźć pomoc dla czegoś innego, czego potrzebujesz.

Chcesz podzielić się żadnych ostatecznych myśli, które mogą być korzystne dla osób zainteresowanych przystąpieniem do projektu przywracania przetłaczanego?

Dla tych z nas, którzy lubią pracować z naszych rąk, przywracając klasyczny Airstream jest zabawa i terapeutyczne. Prawdopodobnie będziesz podnieść kilka nowych umiejętności, a przywrócenie go. Są wielkie dzieła rozmowy. Po przejściu przez systemów na camper, będziesz wiedzieć dokładnie, jak naprawić wszystko, co idzie nie tak, prawdopodobnie oszczędność tysięcy dolarów w kosztach naprawy. Gdy to zrobisz okablowania, należy zawsze używać trochę electroxxx smaru na połączenia. To będzie na listwach rdzewienia, i Ci lata bezproblemowego użytkowania.Zakład Logiki Stosowanej Camping chciałby podziękować Steve'owi Biały za czas poświęcony na ten wywiad, i chce mu kemping szczęśliwy w swoim strumieniem powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem obecnego projektu renowacji klasyczny samochód White'a, patrz Junk Yards klasycznym samochodowe na Zakład Logiki Stosowanej Antyki.

Tamtejsze Antyki

Tamtejsze Antyki

Kiedy myślisz, że tamtejsze antyki czy obraz z grubsza krzesło z ciosanego rogów jelenia plecami, stół z wygiętymi nogami wierzby, a może pięknie tkane kosz? Dla wielu kolekcjonerów w tym stylu antyków, prostota i urok kraju zamieszkania wypełnia je z podniecenia w poszukiwaniu idealnego Oprócz dostarczenia ich do domu lub dodać do swojej kolekcji.

Identyfikacja Rustic Rzemieślnika

Jak opisano przez Cherry Gallery, te z grubsza gotowe elementy mebli, takich jak Adirondack i sztuki ludowej twórczości, nie mają śladów każdego wytwórcy lub sygnatur, jako że nie było typowe dla pierwszych artystów i producentów mebli z tamtej epoki podpisać swoje prace. Każdy unikalny przedmiot został ręcznie z natury, przy użyciu oddziałów, Burls, kora drzewa, korzenie, rogi zwierzęce i inne naturalne dary, a każdy z nich wytrzymał próbę czasu.

W oparciu o zindywidualizowane właściwości plastycznych i stylu, możliwe jest, aby dopasować część wytworów meblowych o wytwórców. Odbywa się to poprzez porównanie konstrukcję utworu, użyte materiały i techniki budowy do znanych dzieł przez niektórych producentów mebli. Trzy z bardziej znanych producentów mebli w czasie byli Ernest Stowe, który mieszkał w górach Adirondack, North Carolina ks Benjamin Davis i Thomas Molesworth który był z Wyoming.

Popularność tego naturalnego meble w stylu country doprowadziły do ​​rozwoju firm produkującej elementy, które były typowe dla rustykalnych wzorów. Jeden z najbardziej znanych producentów masowych czasie był Old Hickory Meble Firma. Dziś, rustykalne meble antyczne często identyfikowane za pomocą zdjęć ze starych katalogów, takich jak Old Hickory.

Tamtejsze Kawałki dekoracyjnej

Wiele rustykalne kolekcjonerów antyków cieszyć poszukiwaniu niezwykłych przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak kosze, Amish ręcznie zegary fashioned z gałązek, stare wiadra metalowe SAP czy ciasta drewnianych misek. Niektóre z tych kolektorów wykorzystują swoje cenne znaleziska w ich codziennym życiu, podczas gdy inni wolą, aby ich używać tylko do celów dekoracyjnych. Te rodzaje codziennych utylitarnych antyki dodać akcenty życia na wsi w każdym domu, czy jest w pełni umeblowane w stylu rustykalnym, czy nie. Nie jest rzadkością, że kolektor łączy te skarby w domu urządzonym w inny sposób, na przykład francuski kraju, elegancki domek lub współczesnej.

Oryginał lub reprodukcji

Istnieje wiele zabytkowych kolekcjonerów rustykalnym projektu, który całkowicie umeblować i udekorować swoje domy używając tylko autentyczne przedmioty z tego okresu, podczas gdy inni wybierają na połączenie antyków z wytrzymałych reprodukcji stylu wiejskim. Istnieje wiele rzemieślników, które tworzą dziś ręcznie chropowaty meble w prawdziwym autentyczny sposób, jak Adirondack lub Western. Inne rzemieślnicy nie wybrać do replikacji oryginalne style, a nie tworzą poszczególne części, które są prawdziwe dla szorstkiej, rustykalnym stylu, ale są unikalne i niezwykłe w projektowaniu. Rzemieślnicy to Jeff Keyes, Paul Dumond i Matthew Agnostinis, wszystkie dobrze znane ze swojej pracy w rustykalnym stylu mebli.

Korzystanie Rustic Antyki w ogrodzie

Istnieje wiele wspaniałych rustykalne antyków wyblakły przez czas dodać piękno i charakter, na zewnątrz ogrodu. Wyobraź sobie, siedzi na drewnie ręcznie stodoły stuletniej Amish, ławki ogrodowe, jak patrzeć na swoich róż pnących tkactwo drogę poprzez ręcznie kutego żelaza krata z dawnych lat. Wielu kolekcjonerów tego typu ogród zabytkowych elementów, takich jak zastosowania żeliwne figurki ogrodowe, Amish gwiazd cyny stodoła i drewnianymi łopatami, aby dać ich ogrody odrobinę rustykalny urok i fantazją. Często kolektory szukać przedmiotów architektoniczne używać na zewnątrz lub w miejscach, w ogrodzie, jak również. Te kawałki to ręcznie kute bramy z kutego żelaza, Fencepost domy ptaków, drewniane drzwi.

Wniosek

Jeśli myślisz o zostaniu kolekcjoner rustykalne antyki, bardzo ważne jest, aby kształcić się na konkretnych typów elementów, które są zainteresowane zbierania. Dowiedz się, jak odróżnić oryginalne antyczne i jeden, który jest reprodukcja jest istotnym aspektem zbierania. Istnieje wiele książek i artykułów na forum dostępne posiadające ilustracje i informacje, aby ci oświeconej rustykalny zabytkowy kolektor.

Kopyt Drukuje: antyki i Niezwykłe jeździeckie Drukuje

Kopyt Drukuje: antyki i Niezwykłe jeździeckie Drukuje
Penny, właściciel Hoof Prints, a Jester

Zakład Logiki Antyki Ostatnio mieliśmy wspaniałą okazją do rozmowy z Penny, właściciela Hoof Prints: Stare i niezwykłych jeździeckie wydruków. Ona jest niesamowita kobieta z pasją i celem, który stworzył galerię sztuki Jeździeckiej niszowy, że nikt nie powinien przegapić konia. Mówiąc konie i ujeżdżenie z nią, Zakład Logiki Stosowanej został ponownie i ponownie pod wrażeniem jej miłości do koni i zobowiązanie, że musi zachowując stare ryciny i ilustracje. Ma podziw dla trenerów w poprzednich wiekach, którzy posiadali na łagodnych technik Jeździectwa w czasach, które mogłyby być raczej barbarzyńcą. Kroniki ich życiu i technik szkolenia są zachowane w Hoof Prints Studio.

Tło Hoof Prints: Jeździectwo antyków i Niezwykłe Wydruki

Penny studio jest w dolnym poziomie domu w West Chester, Pensylwania. Jest zapalonym amazonka, jazda na koniu, Jester, w ujeżdżeniu. Penny kupił Jester jako czterolatka, z toru wyścigowego. On jest teraz dwadzieścia trzy.

"Zarówno z nas potrzebuje czasu, aby nasze mięśnie pracują, teraz". Penny mówi: "To nie jest tak, kiedy byliśmy młodsi. Zarówno on, jak i ja pracujemy ze sobą. To partnerstwo. Nie wziął w naturalny sposób do ujeżdżenia i są rzeczy, on naprawdę pracują w. Jestem wdzięczny był trudniejszy, choć rozumiem, bardziej niż ja. Wyrosłem z nim. "

Ze względu na jej pasji do ujeżdżenia uczęszcza wiele imprez, a także targi. To właśnie podczas jednej z takich pokazów handlowych, dziesięć lat temu, że zaczęła zobowiązanie na całe życie, aby zachować przeszłość.

"Byłem na targach", ona się śmieje ", a ja zakochałem się w grawerowanie."

Od tego pierwszego zakupu, jej znajomość mediów wzrosła. Będąc framer, naturalne było dla niej, aby rozpocząć galerię. Galeria, która nie jest dla osoby, która po prostu ma interes w konie, ale dla prawdziwego equestrienne, ktoś, kto docenia sztukę, która jest anatomicznie poprawny, z właściwego rozwoju mięśni, proporcji i cech dla rasy przedstawionej. Penny nosi kilka elementów w galerii. Poza plamienia cenne zabytkowe ryciny, ona jest framer niezwykłego talentu. Ona jest w stanie nie tylko oprawić kilka unikalnych przedmiotów, ale zrobić to w sposób niezwykły. Ona niesie również:

 • Biżuteria
 • Oryginalne obrazy
 • Prezenty
 • Antique ryciny już w 1700 roku

Porozmawiaj z Penny

Zakład Logiki Stosowanej: Co to ​​jest, że szukasz u grawerowanie?

Penny: O, widzisz coś nowego za każdym razem, gdy spojrzeć na to, prawda? Opowiadają historię. Być może widzisz jakieś tło, zamek lub stajnie, który mówi o życiu konia. Możesz zobaczyć, co on (koń) jest myślenie, a niektóre z jego osobowości. Sposób, w jaki trzyma głowę lub spojrzenie w jego oczy, wiesz, trochę o nim. Dziś nie chciał współpracować z jego trenerem, może on był złośliwy. Możesz zobaczyć to wszystko na grawerowanie. Konie są takie niesamowite stworzenia, takie hojne istoty, prawda? Oni po prostu dać tak wiele.

Zakład Logiki Stosowanej: Powiedz mi, Penny, którzy są twoi klienci? Kto by zakupić grawerowanie z Hoof Prints: Stare i niezwykłych jeździeckie wydruków?

Penny: Są ludzie, koni, oczywiście. Są to ludzie, którzy kochają konie nie tylko ich, ale wiem. Mogą powiedzieć, czy przednia noga jest w sytuacji bez wyjścia, jeśli nie jest zła budowa, i wiedzą, czy szyi odbywa się nieprawidłowo. Moi klienci nie są zainteresowani w zielonym i bordowym zdjęcie, aby przejść w ich bibliotece, ale coś, co przemawia do nich. Albo koń musi mieć doskonałą przedstawiono konformacji lub osoby konno, prawdziwą osobą konia, nie będzie go kupić. Wyjątkiem jest fantazją. Czasami kapryśny obraz będzie sprzedawać, jeśli ma pewien urok.

Zakład Logiki Stosowanej: Penny, co z rycin? Skąd one pochodzą?

Penny: Te stare książki zostały napisane przez ludzi, którzy byli najbardziej szanowanych trenerów i jeźdźców ich czasów. Oni, podobnie jak John Lyons, która odbyła się z teorią łagodnych metod szkoleniowych. Książki zostały najcenniejsze. Dokumenty zostały wykonane szmatami, tak więc były kwas naturalnie niski. Drewno ma kwasów, które powodują foxing i pogorszenie w czasie. Jakość dokumentów szmaciana zachował piękno tych rycin. Rodziny, które posiadane i zebrane te książki zachowywała je i przekazał je z pokolenia na pokolenie. Byli pod opieką, i pozostawał w pięknym stanie. Ryty są pracochłonne. Ludzie, którzy je robili byli dumni ze swojej pracy i widać, że nie możesz?

Zakład Logiki Stosowanej: Robisz przeprowadzić pewne oryginalne dzieła sztuki współczesnych artystów. Co przekonuje do przewozu oryginalny obraz?

Penny: To nie jest artystą, to jest? To jest jego praca. To musi być realistyczny. Ponownie, koń musi wyglądać jak koń, nie dla laika, ale dla osoby, która pracuje konie codziennie i zna ich strukturę. To musi opowiedzieć, pokazać osobowość konia. Nie ma nic piękniejszego niż miękkie, wyważone konia. Obraz musi odwołać się do mnie, a nie jest to łatwe. Jeśli przemawia do mnie, to będzie odwołać się do moich klientów. Noszę to, co lubię, patrząc na siebie.

Zakład Logiki Stosowanej: Penny, czy masz ulubiony cytat? Jeden, że czujesz się wyjątkowo waszym ty lub podsumowuje swoje myśli?

Penny: cytat Najbardziej lubię, który jest w rzeczywistości jednym z nich mogę zaoferować zlepione na stronie internetowej, to: Gdzie w tym szerokim świecie można znaleźć szlachectwo bez dumy, bez zawiści i przyjaźń bez próżności piękno? Tu, gdzie łaska jest splecione z mięśni i siły przez łagodność zamkniętej. Ronald Duncan napisał, że "dla konia".

Jester jest kasztanowca, że ​​kiedyś jako jeden z obrazów, aby przejść z cudzysłowów. Że jest on w 20 !!

Gdzie znaleźć Hoof Prints

Jeśli masz szczęście mieszkać w pobliżu West Chester, Pensylwania, pójść i odwiedzić Penny w jej pracowni i porozmawiać z nią. Jeśli nie, to nadal można zobaczyć piękne ryciny, które nosi się w Internecie.

Kopyt reprodukcje: antyki i Niezwykłe jeździeckie Plakat znajduje się pod adresem:

Hoof Prints Studio

West Chester, Pensylwania 19382

Galeria online znajduje się na Hoofprints Studio

Możesz skontaktować się z Penny w: Phone- 610.696.3422

Pocztę elektroniczną [email protected]

Penny jest również dostawcą w następujących zdarzeń, w miesiącach podanych:

 • Willowdale przeszkodami - maja 2008 roku - Pensylwania
 • Ludwika Corner - wrzesień 2008 - Pensylwania
 • Ujeżdżenie w Devon - wrzesień 2008 - Devon, Pennsylvania

Final Thoughts

W rozmowie z Penny jest ciepły i przyjazny doświadczenie. Dzieli się swoją wiedzą z radością, bez wyniosłości, czy wyniosłości, ale w wygodny sposób. Jej poczucie humoru, oddanie jej rzemiosła i intensywna znajomość historii, sztuki, i wszystkie rzeczy, koń jest fascynujące, a jednocześnie, orzeźwiający. Jeśli jesteś zafascynowany ujeżdżenie, konie, i piękne antyki nie chcesz przegapić na wycieczkę do studia, online lub osobiście.

Sprzęt Antyki

Sprzęt Antyki

Jeśli chodzi o zabytkowe meble, sprzęt, który jest kompletne i prawdziwe do kawałka, stylu i okres dodaje się znacznie do jego piękno i wartość pieniężną.

Antyki

Mimo, że wiele kawałków antyczne meble przetrwały przez wieki, niestety wiele z nich brakuje niektórych lub wszystkich ich oryginalnego sprzętu. Czasami kolektora może natknąć piękny kawałek, który wydaje się mieć wszystkie szuflady wyciąga, zawiasy, dziurkę od klucza herby lub innego sprzętu w stanie nienaruszonym. Jednak dalsze dochodzenie wykaże, sprzęt nie jest odpowiednie dopasowanie do utworu.

Sytuacje te są wspólne wystąpienia dla kolekcjonerów antyków, restauratorów i właścicieli sklepów. Ważne jest dla osób zainteresowanych w zabytkowe meble, aby zdawać sobie sprawę z rodzajów i stylów sprzętu używanych w konkretnym kawałku, w tym materiałów i konstrukcji. Warto też wiedzieć, gdzie znaleźć oryginalne i wysokiej jakości sprzęt kopiowania dla starych mebli.

Oryginalne Części dla Antyki

Istnieje kilka typów przedsiębiorstw, które prowadzą, i często specjalizują się w sprzęt do, oryginalne zabytkowe meble. Należą architektonicznych firm artefaktów, antykwariaty sprzętowe i kilka sklepów z antykami. Oto kilka z tych dostawców, które mają cegły i zaprawy lokalizacji, jak również obecność w internecie.

 • Toledo Artefakty architektoniczne prowadzi około 20.000 sztuk rocznika i antyczne sprzętu.
 • Położony w Lancaster County, Pennsylvania, Antique Sprzęt Bob Roth ma duży spis antyczne Osprzęt do mebli, drzwi, okien i szaf.
 • Robinson Antyki nosi oryginalne, zabytkowe sprzętu randki 1680/25.
 • Mowery Antyki specjalizuje się w odnowionym zabytkowym sprzętem do mebli i domów.
 • Antique Sprzęt i akcesoria Eugenia znajduje się w Chamblee, Georgia.

Sprzęt Antyki Powielanie

W przeszłości, znalezienie oryginalnego sprzętu dla starych mebli jest często trudne i frustrujące doświadczenie. Jednak dziś istnieje wiele doskonałych dostawców wysokiej jakości elementów sprzętowych reprodukcji, gdzie każdy element jest dokładnie spreparowane w każdym szczególe, jak były w dawnych czasach.

Whitechapel Ltd

Whitechapel Ltd. oferuje szeroki wybór zabytkowej renowacji mebli i sprzętu odtwarzającego i wyposażenia. Ich sprzęt przywrócenie jest ręcznie wykonane przy użyciu metody traconego odlewu. Te wspaniałe kawałki są wykonane w starym mosiądzu i są w pełni dokładne w każdym szczególe, w tym patyną, która jest 200 lat. Ich sprzęt reprodukcji oferowana jest w zabytkowej i polerowanego mosiądzu.

Horton Brasses

Horton Brasses oferuje szeroki wybór ponad 1000 sztuk mosiądzu i żelaza sprzętu do reprodukcji starych mebli i szaf. Ich pozycje zawierają autentyczne reprodukcje sprzętu dla następujących stylów mebli:

 • Wiktoriański
 • Chippendale
 • Sztuka i rzemiosło
 • Queen Anne
 • Hepplewhite
 • William i Mary
 • Sheraton
 • Dom Antique Hardware

  Dom Antique Hardware niesie śliczne komputer, na Powielanie do zabytkowej formie mebli epoki wiktoriańskiej przez wczesnych amerykańskich stylach, w tym federalizmu i kolonializmu. Oprócz sprzętu z mosiądzu i żelaza, firma prowadzi również szkła i drewniane naciągów i pokręteł.

  Sprzęt Dodatkowe Dostawcy

 • Ball i Ball
 • Kennedy Sprzęt specjalizuje się w szafach typu Hoosier
 • Odnowiciela w Supply

Rodzaje sprzętu Antique Furniture

Istnieje wiele różnych rodzajów sprzętu dla antykami sztuk. Poniższa lista przedstawia nazwy sprzętu powszechnie stosowanych dla danego mebla lub mebli części.

 • Stoły
  • Zawiasy
  • Połowy
  • Widły
  • Zamki
  • Śruby
  • Kółka
 • Skrzynki
  • Stopy
  • Zamki
  • Połowy
  • Zamki
  • Pobyty
  • Zawiasy
  • Uchwyty do podnoszenia
  • Dziurkę od klucza i herby
  • Kłódki
  • Hasps
 • Biurka
  • Zawiasy
  • Zamki
  • Połowy
  • Zamki
  • Pobyty
 • Komoda i szuflady
  • Uchwyty
  • Pokrętła
  • Części uchwyt
  • Naprawiono szuflady wyciąga
 • Nogi
  • Stopy
  • Pozłacany brąz
  • Pierścienie Castor i kubki
  • Kółka
  • Noski
 • Szafą
  • Blokada strajk
  • Wewnątrz montażu powierzchniowego żelaza blokady szafy
  • Połowa wpuszczany zamek szafka
 • Łóżka
  • Śruby
  • Osłony śrub
 • Dodatkowy sprzęt
  • Rogi i wsporniki
  • Haczyki
  • Szkielet kluczy
  • Zwieńczenia
  • Wierzchowce kapitałowe

  Mając odpowiednie oryginalne lub wysokiej jakości reprodukcji zabytkowe meble wpływ sprzętowych wartości utworu.

Jak zarabiać pieniądze z Antyki

Antykami jest sposób można zarabiać pieniądze. Nie tylko kolekcjonerzy gotowi kupić każdy, kto ma w domu i chce coś ciekawego na ich powierzchni mogą być skłonni do zakupu zabytkowej. Czy jest to element dekoracyjny, takich jak światło antyczne lub mebel, nie ma pieniędzy, aby być w sprzedaży antyków.

Herea € ™ s, co możesz zrobić, aby to zrobić.

 • Ucz się. Oprócz prowadzenia obserwacji wizualnych pozycji, spróbuj dowiedzieć się, jak powiedzieć autentyczny antyk. Można wypożyczać książki z biblioteki, dzięki czemu można dowiedzieć się, jakie szczegóły szukać. Możesz także porozmawiać z handlarz antykami, dzięki czemu można dowiedzieć się nieco na temat biznesu. Im więcej wiesz, tym łatwiej będzie można odróżnić przedmiotów wartościowych.
 • Sprawdź swój dom. Aby rozpocząć, trzeba mieć jakieś stare kawałki. Przedmioty, które są około czterdziestu do pięćdziesięciu lat są uważane za antyki. Często nie mogą sobie nawet sprawy, że coś jest antyczne. Jednak, jeśli się w całym domu, a masz jakiś kawałek, który kupił na pchlich targach lub odziedziczoną po babci, są szanse, ita € ™ s antyczne.
 • Sprawdź sprzedaży garażu. Po youâ € ™ re done dzieje wokół najbliższego otoczenia, wyjść i spojrzeć na kilka kawałków, które czują się będzie sprzedawać łatwo. Możesz spróbować pchle targi, sprzedaży garażu i sprzedaży nieruchomości. Upewnij się, że rzeczy są w dobrym stanie. Jeżeli rzecz potrzebuje tylko trochę smaru łokcia, thatâ € ™ s ok, ale jeśli potrzebuje się główne części zastąpić, przenieść go w górę.
 • Przywrócić stan rzeczy. Oczyścić element właściwie, gdy go nabyć. Jeśli pozycja jest meble z drewna, otrzymał bardzo dobrą polską. Na biżuterię, moczyć w jakiś element wody i sody oczyszczonej i zarośla ze starą szczoteczką do zębów. Jeśli coś wygląda na czysty, wygląda lepiej i może sprzedać za lepszą cenę.
 • Komis kawałek. Jednym ze sposobów, aby pieniądze od antyków jest sprzedać przedmiot w antykwariacie. Idź do właściciela i przekazać utwór, który chcesz sprzedać. W ten sposób, można wonâ € ™ t mieć nad głową. Podaj cenę bazową dla rzeczy tak, że sprzedający może zachować nadmiar.
 • Umieścić go w serwisie eBay. Innym sposobem może rozpocząć zarabianie pieniędzy jest umieszczenie elementu na licytacji w serwisie eBay lub innych stron internetowych. Jeśli youâ € ™ zamiar za pośrednictwem Internetu, zrobić dobre zdjęcia produktu z czystym białym tle. Zapewnić jak najwięcej szczegółów na temat pozycji, jak to możliwe, takie jak planowanej dobie pozycji, twórcy i wskazać jakieś specjalne oznaczenia na produkcie.
 • Aukcja pozycję. Możesz też sprzedać przedmiot w domach aukcyjnych. Jest to szczególnie dobre dla droższych elementów, takich jak biżuteria i innych, bardziej wartościowych przedmiotów. Jeśli sprzedajesz przedmiot na aukcji, być może uda się pobrać lepszą cenę. Jednak, rzecz będzie intensywnie badane, zanim będzie można go sprzedać go uwierzytelnić.

Thereâ € ™ s pieniędzy, aby być w starych rzeczy. Przejść się i spojrzeć na swoje meble i akcesoria z nowymi oczami! Możesz być dosłownie siedzi na kopalni złota, a nie o tym wiesz!

Franklin Mint Cena przewodnik

Franklin Mint Cena przewodnik
Franklin Mint Museum

Franklin Mint została założona w połowie 1960 roku do produkcji kolekcjonerskich takich jak wlewki srebra, lalki, Chiny płytek i odlew modele. Mennica obrotu swoje produkty jako inwestycje, które kupujący mógł cieszyć się w czasie, jak wartość przedmiotu wzrosła. Ale niestety, nie zwiększają wartości dla wszystkich elementów i dzisiaj, ustalenia wartości dla elementów Franklin Mint może być trudne.

Edycje limitowane niekoniecznie były "Limited"

Franklin Mint była pomysłem przedsiębiorcy Józefa M. Segel, który był jednym z pierwszych przedsiębiorców w kolekcje. On ustawić dźwięk później firmy do tworzenia zbierania niszę, a następnie wypełnić go. Franklin Mint był prywatny mięta, podmiot nie rząd federalny. Firma reklamowane w wielu magazynach dla ogółu społeczeństwa, co wskazuje, że obiekty na sprzedaż były wykonane w "ograniczonych" ilościach, i że raz bieg ukończyło formy zostanie zniszczona, gwarantując nabywcy kolekcjonowania.

Problem polegał na tym, że produkcja nie przebiega bardzo ograniczone w ogóle, ponieważ tysiące płyt lub monety, lalki zostały wykonane podczas każdego przebiegu. "Limited" był w oku patrzącego (lub dostawcy). Mimo, że firma nadal istnieje w nazwie, rozkwitu Franklin mennicy produkcji jest ponad, a ceny większości artykułów sprzedawanych przez nich w ciągu roku spadła poniżej pierwotnej ceny detalicznej.

Wartości Elementów Dzisiaj

Czy podoba Ci się talerze z projektami przez Normana Rockwella, lub lalek, które honorowane Marilyn Monroe, Mennica Franklin miał go na sprzedaż. Wśród dostępnych obecnie kolekcje na rynku wtórnym są:

Lalki

Franklin Mint Cena przewodnik

Marilyn Monroe Doll

Franklin Mint oferuje dziesiątki lalek do odbiorców, malowane i ubrany jak gwiazdy, Gibson Dziewczyny, lalki panna młoda i "Little Panny z 13 kolonii." Lalki wykonane zostały z homara, a ubrany w eleganckie ubrania, z wyszukanymi fryzurami, jak Kopciuszek. Inne lalki koncentruje się na bohaterek srebrnym ekranie, w tym Marilyn Monroe w "Mężczyźni wolą Blonds."

Większość lalek Franklin Mint zostały wydane w 19 "- 22" o zakresie wielkości. Ich ceny wydają się zwykle około 200 dolarów, ale dzisiaj, lalka z certyfikatem autentyczności, ale nie oryginalne pudełko może przynieść 50 dolarów lub tak jak na stronach internetowych odsprzedaży Skyefaerie.net. Jednym wyjątkiem jest Jacqueline Kennedy oblubienicy lalki, które można znaleźć na stronach kolektora jak Lori Ferber Prezydenckim pamiątki, które nadal sprzedaje za około 200 dolarów.

Kolekcje

Płytki, ceramika, szkło, i odlew samochody tworzą znaczącą część kolekcje sprzedawane przez Franklin Mint.

Talerze kolekcjonerskie

Franklin Mint kolekcjonowania płytki ozdobione wszystkich przedmiotów, od rewolucji amerykańskiej z reprodukcjami obrazów Normana Rockwella. Płyty pierwotnie sprzedawane za 25 dolarów w górę, a na dzisiejszym rynku płyty przynieść 10 $ w. Trójwymiarowe płytki były też na rynek, takich jak zestaw 12, że sprzedany za 144 dolarów (się z darmowe konto, aby zobaczyć ostateczną cenę).

Ceramika

Ceramika zawarte z homara (nieszkliwione porcelany) posągi przyrody, ptaków i kwiatów. Poszukiwanie internetowych serwisach aukcyjnych spowoduje dziesiątki rzeźb Franklin Mint sprzedaży za 100 dolarów i pod, około połowy lub mniej ich pierwotnej ceny. Na przykład, "walc wiedeński" sprzedaje za 100 USD.

Szkło

Szklany przycisk do papieru z portretami zawarte siarczkowych prezydentów amerykańskich i francuskich królów. Najnowsze wpisy w Antyki i Kolekcje Kovel wyceniane jest przycisk do papieru Abraham Lincoln 60 $ i jeden z Ludwika XV na 15 dolarów, znacznie poniżej cen sprzedaży oryginalnych. Wyjątkiem byłyby te Pavlova kieliszki do wina, które potencjalnie mogą być wart około 300 dolarów do 500 dolarów w zależności od eksperta WorthPoint.

Odlew Samochody

Franklin Mint Cena przewodnik

Franklin Mint 1931 Bugatti Royale

Odlew samochody były popularne w ofercie firmy Franklin Mint, ale nie wydają się trzymać ich wartości albo. Jednak niedawny artykuł w New York Times zauważył, że wiele chińskich fabryk, które sprawiają, samochody odlewanego ciśnieniowo są zamknięcia. Które mogą ograniczyć rynek i zwiększyć wartość samochodów w najbliższych latach.

Srebrne Sztabki, Monety i medale

Wszystkich pozycji Franklin Mint, wlewki srebrne, monety i kolekcje medal są być może najbardziej mylące, jeśli chodzi o przypisanie wartości do pozycji. Sztabki mogą być sprzedawane według wartości jej metalowy, jego wartości jako dzieła sztuki, lub jego wartości jako część zestawu. Mennica Srebrny strona internetowa Franklin ma szczegółowe informacje na temat wagi są zdobione do elementów metalowych, jak również wskazówki do czyszczenia i przechowywania.

Niektóre rzeczy myśleć, jeśli planujesz na sprzedaży (lub zakupu) srebrny zestaw Franklin Mint wszelkiego rodzaju:

Franklin Mint Cena przewodnik

1974 Franklin Mint Sztabki srebra

 • Srebrne ceny wahały się dziko w ciągu ostatniej dekady. Sztabki srebra może być wart $ 100, w 60 dolarów, to 300 dolarów, a jutro, kto wie? Jeśli kupujesz zestaw Franklin Mint, możesz zapytać sprzedawcę, w jaki on ceniony zestaw i dlaczego.
 • Generalnie zestaw cokolwiek jest warte więcej niż jednej pozycji. Franklin Mint, zestaw może przejechać koszty znacznie: zakończyć rzadkie komplety w pudełkach wyświetlacza z certyfikatami autentyczności są często warte w tysiącach dolarów.
 • Wartość monet, sztabek i podobnych przedmiotów różnią się w zależności od stanu. Zarysowania wyświetlacz, brakujące skrzynki noszą znaki i będzie wszystko zmniejszyć wartość estetyczną kawałka. Nie będzie jednak obniżyć wartość metalu szlachetnego w ogóle.
 • Niektóre zestawy Franklin Mint są trudne do porządku, więc wszystkie oryginalne elementy w idealnym stanie, w oryginalnych pudełkach może być trudno znaleźć dla niektórych zestawów. Na przykład, surówka świąteczne są uważane za bardzo rzadkie, a 34 z nich w zbiorze sprzedaży sprzedaje za około 4000 dolarów lub więcej.

Ceny i Wartość Porady

 • Pamiętaj, że bez względu na cenę można zobaczyć wymienione na serwisach aukcyjnych dla kawałka Franklin Mint - może to być szkło, ceramika, czy cokolwiek innego - to cena wywoławcza. To nie znaczy, kawałek będzie sprzedawać za to.
 • Kupując srebro, sprawdzić i zobaczyć, jak waga jest obliczana: troy uncję różni się od ziarna, lub gramach lub cokolwiek innego. Zapytaj kupującego, jeśli nie rozumiesz, jak się zorientowali wartość.
 • Złota płyta jest tak cienka, że ​​prawie nie złoto dodaje dodatkową wartość do kawałka.
 • Nie należy oczekiwać, aby uzyskać więcej niż 40% wartości danego elementu, jeżeli sprzedaż do dystrybutorów. Można uzyskać bezpłatne szacunków w Internecie.

Kup za wspomnienia

Kupowanie przedmiotów Franklin Mint jako inwestycje nie okazał się być pewne. Sprzedam bo miłość pozycję i cieszyć się wspomnieniami ze sobą niesie i piękno, jaką posiada dla Ciebie. To najlepsza oferta wszystkim.

Antyki Blue i White Transferware

Antyki Blue i White Transferware


Szukasz antyków niebieskim i białym transferware jest jednym z trudniejszych zadań dla kupujących antyki, ale także jednym z bardziej powszechne. Rzemieślnicy zaczął robić transferware w 1750 roku, ale większość kawałków sprzedawanych dziś ze znacznie późniejszych dziesięcioleciach.

Historia Antyki niebieski i biały Transferware

W 1750 roku, w Anglii rzemieślników zaczął stosować technikę transferu, aby stworzyć piękne nowe potrawy. Te rzemieślników użyłby płytki miedzianej. Płyty te nie są przeznaczone do jedzenia potraw, ale zamiast tego są płaskie kawałki używane do trawienia wzorów. Rzemieślników umieścić wzorów na płytki miedziane, a następnie wykorzystywane ciepło do przenoszenia obrazu na cienkim podobnym do papieru, bibuły. Rzemieślnik następnie umieścić grawerowanie papieru na kawałku ceramiki, wystrzelił ją w piecu w niskich temperaturach, a zakończył się z pięknym dziełem sztuki.

Z biegiem czasu, rzemieślników bardziej wypracowanych wzorców zaprojektowane. Nie mają one z dość podobnych barwników, jednak. Antyki niebieski i biały transferware jest jednym z bardziej popularnych kolorów wyborów rzemieślników wykonane w czasie i jeden z najbardziej poszukiwanych przez kolekcjonerów antyków wzorców dzisiaj.

Rzemieślnicy wykorzystywane transferware jako sposób zrobić ładne potrawy bardziej przystępne dla ogółu ludności. W tym czasie większość ludzi nadal miał bardzo prymitywne gliniane lub kamienne naczynia. Wersje bardziej skomplikowane musiały być ręcznie malowane, co było czasochłonne i kosztowne. Jak ceramiki stał się bardziej popularny, artyści zaczęli się znaleźć nowe sposoby, aby przedmioty dostępne dla większej liczby osób.

Wartościowanie Transferware

Autentyczność

To jest możliwe, by ludzie mogli replikować wygląd transferware i często robią. Niebieski i biały wzór w szczególności jest często naśladowany we współczesnych wersjach Chin i innych nakryć. Te elementy nie są w rzeczywistości transferware jednak, ponieważ są one wykonane z bardziej nowoczesnych metod. Prawdziwe kawałki będą miały linie przez nich z papieru transferowego. Linie te są słabe i prawie pojawiają się pęknięcia, ale należy przeanalizować potencjalne elementy zabytkowe dla autentyczności przed wydawać pieniądze na nich.

Wiek

Wiek transferware jest jednym z najważniejszych czynników przy ustalaniu jego wartości. Ten rodzaj naczynia ceramiczne był bardzo popularny w 1800 roku. Choć proces pierwszy pojawił się w 1700 roku, zyskał masową popularność około pół wieku później. Większość płyt z tego okresu zniknęły, jednak, jak rodzina pozbyła nich. Nieliczne pozostałe utwory z tego okresu mogą być bardzo cenne. Bardziej powszechne są płyty z XX wieku. Te wahają się od wzorów featuring lokalnych atrakcji, jak również bardziej tradycyjne wzory.

Projekt

Gdy metoda ta stała się popularna, że ​​zamożnych kręgach Europy mieli obsesję na punkcie wszystkiego, co związane z Azji (w tym czasie o nazwie Orient). Te "Oriental" style były popularne w transferware również. Kolor niebieski, tak często związane z tego typu obiadowy nazywa się "Chinese blue" i był wskazuje na zamiłowanie do azjatyckich motywów i wzorów.

Zbieranie Transferware

Dzisiejsze transferware jest dostępny w wielu sklepach z antykami. Transferware Collectors Club ma nawet listy wszystkich sklepach w niektórych obszarach, które czynią ten antyczne dostępne. Sklepy te mają zazwyczaj różnym wieku i wartości transferware dostępnych. Choć niektórzy, aby ich wyroby dostępne online, ważne jest, aby pamiętać te elementy mogą nie być dostępne na sprzedaż.

Wiele środowisk i organizacji istnieją także pomóc ludziom, którzy szukają prawdziwego antyczne transferware. Grupy te dają informacje na temat określania wartości transferware, a także może zawierać kawałki na sprzedaż. Niektóre firmy wciąż się transferware. Firmy te znajdują się przede wszystkim w północno-zachodniej Stanach Zjednoczonych, a oni mają różne wzory, ale nadal koncentrować się na wybór dwóch kolorów, takich jak niebieski i biały. Ustalenie wartości antyków może być trudne, ale przy użyciu ekspertów i cenniki pomoże.

Oto niektóre z organizacji dla miłośników transferware:

 • Biały Ironstone Chińskie Stowarzyszenie
 • Szkockie Towarzystwo Muzyka
 • Towarzystwo Ceramiczne Północnej
 • Amerykańska Koło ceramiczne

Nawet poza gromadzenie, transferware może być miłym dodatkiem do restauracji obszarach domu w. Te elementy można kupić niedrogo i wyświetlane na piękny wygląd.

Najlepsze Kolekcjonerska Przewodniki Cena

Najlepsze Kolekcjonerska Przewodniki Cena

Dla miłośników i kolekcjonerów antyków, wiedząc, jak bardzo twoje kolekcje są warte jest ważne. Na szczęście, istnieje kilka źródeł dostępnych w celu zapewnienia cenniki i inne cenne informacje.

Kompleksowe Cena przewodniki

Wiele znanych książek rocznie produkuje w celu zapewnienia dokładnych cen kolekcjonowania w tym roku. Wpisany przez ekspertów i autorytetów w antyki i kolekcje, książki te są często niepełna, wyposażony w szereg różnych elementów i przydatnych funkcji organizacyjnych, które pomogą Ci szybko i łatwo zlokalizować przedmioty.

Lista Antyki i Kolekcje Cena Kowel w

Czasami określane jako kochanka antycznym "Biblii", Ralph i Terry Kowel na Antyki i kolekcje Cennik jest zaufany autorytet w Antyki i kolekcje cen. Długo pojawiające gospodarze publicznej telewizji pokazują Know Your Antyki, że Kovels obecnie gospodarzem Flea Market Znajduje z Kovels na HGTV również. Podręcznik na Kowel obejmuje:

 • Szeroka gama elementów
 • Piękne, kolorowe zdjęcia w pełnym wymiarze
 • Zakup porady i wskazówki
 • Unikanie bezwartościowe kupuje
 • Informacje historyczne na temat projektantów i producentów

Judith Miller Kolekcje Cena przewodnik

Znana Antyki i kolekcje władzę i autor ponad 90 książek, Judith Miller zapewnia bogactwo informacji w jej Collectibles Price Guide. Oprócz bujnej zdjęć i informacji cenowej, książka Millera zawiera doskonałe wyjaśnień, dane i informacje. Zakres tematów i kolekcje obejmuje ona jest rozległy, z bardziej znanych kolekcje do rzadkich, mniej znanych pozycji.

Warman w Antyki i Kolekcje Cena przewodnik

Warman w Antyki i Kolekcje Cena przewodnik zawiera informacje na temat kolekcjonowania trendami oprócz przewodników cen ze źródeł wiedzą. Publikacja zawiera również ważne informacje na temat unikania podróbek i fałszerstw, które mogą być szczególnie pomocne dla początkujących kolekcjonerów lub te mniej znane z niektórych projektantów lub okresów.

Niszowe przewodniki

Mimo poważnych lub zapalonych kolekcjonerów wolą kompleksowe przewodniki takie jak wyżej wymienione, zainteresowanych w niszach lub kolekcjonerskich niektórego okresach może lepiej z przewodnikiem, że przeznaczony do tych konkretnych niszach. Jeśli nie jest wystarczające zainteresowanie w okresie lub rodzaju kolekcji, najprawdopodobniej w stanie znaleźć odnoszące przewodniku cena. Ich przykłady obejmują:

 • Koszykówka Cena przewodnik Becketta (Beckett)
 • Oficjalna cena Przewodnik Disney Kolekcje (Dom Kolekcje)
 • Cena przewodnik Holt Howard Kolekcje & Podobne Ceramicware lat 50-tych i 60-tych (Krause Publications)
 • Wiktoriańskiej Meble: Cena przewodnik i Powody dla wartości (Club Antique kolekcjonerska)
 • Warman za Weller Muzyka: Identyfikacja i Przewodnik Cena (Krause Publications)
 • Lalki Cena przewodnik Madame Alexander 2007 kolekcjonerska (Collector Books)

To tylko mała próbka przewodnikach dostępnych. Przewodnicy niszowe są wytwarzane mniej częściej niż ich odpowiedniki kompleksowych.

Cena Przewodnik stron WWW

Podobnie jak w przypadku książek, znajdują się zarówno kompleksowe niszowych witryn i witryn dedykowanych do zbierania i informacje o cenach. Szukać miejsc, które dają jasne daty stosownej informacji. Również szukać ekspertów lub organom, które prowadzą lub przyczyniają się do serwisu w celu zapewnienia czytasz renomowanych informacji o cenach. Często można także znaleźć inne cenne zasoby i narzędzia, na tych stronach, jak również.

Kovels.com

Zarejestruj darmowe konto w Kovels.com i masz dostęp do cen dla dużej bazy danych antyki, w tym roku, że zostały one sprzedane w taki sposób, że informacje mogą Pomoc Cena elementy dzisiaj. Możesz też wybrać jeden z dwóch składek wypłacane członkostwa, które dadzą Ci dostęp do jeszcze więcej funkcji, takich jak w pełni ilustrowanego przewodnika identyfikacji ceramiki i porcelany znaki i miesięcznych raportów zawierających zaktualizowanego podręcznika sprzedaży, AMO, kolekcjonerskim galerii i więcej.

AntiqBuyer.com

AntiqBuyer.com jest własnością dealerów i brokerów zabytkowych internetowe, Carole i Larry Meeker, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na różnych amerykańskich robione, antyki mechanicznych. Nie tylko strona zawiera wiele informacji, że Meekers mają również duży indeks antyki mechanicznych i ceny, te antyki sprzedanych na. To może być bardzo pomocne w ustalaniu wartości swojej antyczny. W Meekers może również pomóc sprzedać swoje antyki na przesyłki na ich stronie siostra, Patented-Antiques.com

Antyczne zegary Identyfikacja i cena przewodnik

Antyczne zegary Identyfikacja i cena przewodnik został stworzony przez profesjonalnych rzeczoznawców antyczne Jeff Savage i jego partnera, Ryana uprzejmy. Savage posiada 33-letnie doświadczenie jako rzeczoznawca antyków, a Uprzejmy jest wykwalifikowanych specjalistów IT, specjalizująca się w rozwoju strony internetowej bazy danych. Ta strona indeksuje ponad 21000 zabytkowych zegarów, z opisami i cenami. Zdjęcia Chociaż istnieje wiele bezpłatnych informacji na temat identyfikacji i antyczne zegary Cena Przewodnik, będzie trzeba zapłacić za abonament wykorzystać wszystko, co strona ma do zaoferowania. Możesz wybrać jeden z trzech planów abonamentowych członków, w tym:

 • Pięć dni do 6,95 dolarów
 • Trzydzieści dni za $ 14.95
 • Na rok za 49,95 dolarów

Baza danych zawiera również ponad 10.000 zegarmistrzowskie czajnik, dostarczając cennych informacji o tym, jak do tej pory i identyfikacji antyczny zegar. Witryna jest bardzo pomocny z poradami na temat kupna i sprzedaży zabytkowe zegary.

Inne media

Gazety mogą mieć informacje na temat antyki i kolekcje, w tym obecnego trendu i informacje o cenach, w sekcji sztuk. Szerokie i czasopism niszowych kolekcjonerskie mogą mieć również niektóre z tych informacji, jak również. Poszukaj renomowanych czasopismach, takich jak kolekcjonerska News, Antique tygodnia, Antique Trader Weekly, Celebrate 365 lub odwiedź stronę jak Mags Direct, aby szukać magazynu kolekcjonerskiej, które odnosi się do swoich interesów.

Przywrócenie Antique Trunk

Przywrócenie Antique Trunk


Zakład Logiki Stosowanej miał okazję porozmawiać z ekspertami z Shenandoah Gary Daniel Odnawianie o Trunk renowacji zabytkowej pnia. Gary jest ekspertem w dziedzinie renowacji zabytków pnie i znalezienie zabytkowych i antycznych pni.

Gary Daniel był zainteresowany przywrócenie pnie od kupił stary kufer na szczycie kopuły w zabytkowej aukcji. Przebywał przywrócenia go do stanu pierwotnego, tak, że to pasuje do domu w stylu kolonialnym. Jenny Lind stylu pnia był znaczący i zakończył się najstarszy tułowia Gary nigdy nie pracował. Jest to także jego ulubionym. Daniels całkowicie odrestaurowany bagażnik wewnątrz i na zewnątrz, nawet rękę wytłaczania skóry z historycznie odpowiedniej konstrukcji. Po tułowia został przywrócony z powrotem do pierwotnego stanu, Gary Daniels był uzależniony.

Był przywrócenie pnie jako hobby od ponad dwóch dekad i spędził ostatnie osiem lat oferuje profesjonalne usługi konserwatorskie i odrestaurowane pnie na sprzedaż.

Przywracanie AntiqueTrunk

LTK: Jak go o przywrócenie bagażnik?

GD: Szacujemy ją na podstawie zdjęć, które klienci wysyłają poprzez e-mail. Oceniamy ją i zwrócić uwagę szkody, wcześniejsze uzupełnień, rdzę i inne problemy. Pień jest następnie wysyłane do nas i zaplanowane. Gdy chodzi się w naszym harmonogramie, mamy całkowicie zburzyć. Mamy wszystkie niezbędne naprawy, a nawet w razie potrzeby wymienić grafikę. Po naprawach, budujemy bagażnik z powrotem z nową skórą, wypolerowany sprzętu i oryginalnych kolorów farb. W linii wewnątrz i co tam jeszcze trzeba, aby go z powrotem do pierwotnego stanu.

LTK: Czy przywrócenie kiedykolwiek zły pomysł?

GD: Przywrócenie to zły pomysł dla muzealnych i rzadkich pni. Jeśli masz zamiar użyć dalekosiężne jako wystrój w domu to lepiej, żeby go przywrócić. Dodaje wartość i czyni go bardziej użytecznym.

LTK: Czy początkujący kolekcjoner przywrócić sami bagażnik?

GD: Stare przywrócenie tułowia może być bardzo miły zrób-to-sam projekt, jeśli jesteś zainteresowanych. Można znaleźć książki na temat jak to zrobić, a Internet ma wszystkie materiały i części będą potrzebne. To jest ciężka praca i może być długi proces.

Zakup Antique Kufry

Następnie, Gary wspólne wskazówki, na co zwrócić uwagę przy zakupie antyków i zabytkowych pnie na aukcjach, sprzedaży stoczni i pchle targi.

LTK: Co początkujący kolekcjoner szukać w zabytkowej bagażniku?

GD: W porządku wartości i popularności należy używać ogólnie zasada:

 1. Zawsze szukam stałej skóry lub skóry pokryte pni.
 2. Kopuła góry pokryte skórą lub cynowe pni są następnie w pożądane.
 3. Wreszcie wybrać płaskie płótno pokryte pnie top.
 4. Nie powinno być żadnych uszkodzeń, minimalna rdza, a skóra nie powinna być pęknięty lub peelingu.
 5. Sprawdzić, czy wszystkie elementy są obecne. Tace powinny być na miejscu i sprawdzić, wewnątrz i na zewnątrz na gnicie drewna.

LTK: Jakie rzeczy wpływają na wartość bagażniku?

GD: wartość pnia dziś ma wpływ wiele rzeczy, w tym reputacji Stwórcy, w wieku od tułowia, a stanie się ona znajduje, kiedy znaleziono. Lepsza kondycja i rzadsze pnia, tym bardziej będzie to warte.

LTK: Czy niektóre pnie rzadsze i bardziej pożądane niż inne?

GD: Nie są pewne, że są rzadsze, takich jak pnie ściennych, które otwierają siedząc pod ścianą. Inne rodzaje pożądanych pnie są wykorzystywane przez pnie kredens, antyczne artystów podróżujących Louis Vuitton pni i bardzo ozdobne wiktoriańskich pni.

LTK: Co ktoś, kto chce kupić antyczne tułowia uniknąć?

GD: Kolekcjonerzy powinni być ostrożni lakierników tułowia. Lakiernicy wziąć zewnętrznego pokrycia się, a plamy i lakierów do drewna poniżej. W większości przypadków wewnątrz pnia nie jest wyłożona papierem lub tkaniny. Każde urządzenie jest malowany i większość produktu końcowego identyczny, jak w następnym dalekosiężnego jest refinished; pnie nie są przywracane do pierwotnego stanu.

O Restauracji Shenandoah Trunk

Shenandoah Trunk Przywrócenie zatrudnia dwóch rzemieślników rekultywacji pnia. Sprzedaje kompletną linię tułowia dostaw konserwatorskich i części, jak również wiele innych elementów sprzętowych dla zabytkowej renowacji. Operacja przywracania tułowia znajduje się w Council Bluffs, Iowa, po drugiej stronie rzeki z Omaha w stanie Nebraska.

Shenandoah przywraca około 30 do 40 pni co roku, sprowadzając je z powrotem do pierwotnego stanu.

Antyki Ceny

Antyki Ceny

Nieważne, czy jesteś casual kolektor lub poważne entuzjastów, Podstawowa znajomość antycznych cen może się przydać. Kilka popularnych cenniki dla antyków oferują wgląd w wartości wszystkiego, od czystego srebra do mebli. Utrzymanie tych przewodników poręczne jak robić zakupy może pomóc dużo.

Antyczny Cena Przewodniki drukowane

Przez dziesięciolecia, przewodnicy druku były iść do zasobów antyków cenowych. Wiele z nich jest na tyle małe, że można je nosić w torbie lub torebce, jak czytać te produkty na sprzedaży nieruchomości, pchle targi, czy lokalnym sklepie antyczne. Minusem jest to, że drukowanych przewodników stanowią migawkę rynku antyków w momencie ich wydrukowania. Oznacza to, być może trzeba zainwestować w nowego przewodnika co rok lub dwa.

Warman w Antyki i Kolekcje

Warman w Antyki i Kolekcje jest co roku i jest jednym z najbardziej cenionych przewodników na rynku. Na mniej niż $ 30, w tym 10-calowy o 8-calowy książki jest mały i niedrogi. Znajdziesz informacje o cenach dla ponad 6000 pozycji i kolorowe fotografie dla wielu ofert. Jest też dział poświęcony przyszłości rynku antyków, z wyszczególnieniem prognoz dla elementów, które mogą zwiększyć wartość.

Kovels "Antyki i Kolekcje

Kovels "Antyki i Kolekcje rachunki się jako" najbardziej autorytatywnych amerykańskich rocznych. "Antyki Autorzy tego podręcznika zebrać dane z aukcji antyków na pozycjach w ponad 700 kategoriach. Istnieje ponad 2500 zdjęć, które pomogą Ci określić swoją pozycję. Na około 28 dolarów, to jest przystępne inwestycji; jednak na blisko 800 stron, nie może być przypomnienie, aby zabrać ze sobą, kiedy idziesz antyczne zakupy.

Schroedera Antyki Cena przewodnik

Z informacji taryfowych na ponad 50.000 pozycji, Schroedera Antyki Cena przewodnik ma lekki tom. Na 8,5 na 11 cali, to również może zbyt duży, aby zabrać ze sobą na jaunts handlowych. Jednak wiele informacji w tej książce, która zazwyczaj sprzedaje za około 30 dolarów, jest nieporównywalny z wielu innych drukowanych przewodnikach. Schroedera obejmuje również profile wielu firm, które produkowane zabytkowe przedmioty, pomaga zrozumieć historię swojego kawałka.

Antique Trader

Antique Trader Antyki i Kolekcje Cena przewodnik jest tylko sześć przez dziewięć cali, dzięki czemu jest wystarczająco małe, aby zmieścić się w torbie na zakupy. Oprócz tego, że dobrym źródłem informacji na temat amerykańskich antyków, przewodnik także szczegóły na ceny importowanych przedmiotów. Informacje zawarte w tym przewodniku pochodzą z danych aukcji, dzięki czemu jest doskonałym źródłem up-to-date rynkowych cen popularnych przedmiotów. Zapewnia 8000 oferty dla poszczególnych pozycji, a także raportów trendów i prognoz rynkowych. Podręcznik ten sprzedaje w ramach 25 dolarów.

Miller Antyki Podręcznik i cena przewodnik

Na około 45 dolarów, Millera Antyki Podręcznik i Przewodnik Cena jest jednym z najdroższych rocznych przewodników na rynku. Jednak ten przewodnik oferuje szeroki wgląd w międzynarodowym rynku antyków i zawiera ponad 8000 zdjęć, które pomogą Ci określić swoje skarby. Z prawie 650 stron, książka ta waży ponad cztery funtów w twardej oprawie, ale wciąż może być dobrym źródłem towarzyszyć Ci na wyjazdy na zakupy.

Zasoby online dla antykami Ceny

Od drukowane przewodniki cenowe stają się z dnia, po kilku latach, wielu kolekcjonerów teraz polegać na internetowych przewodników cen, aby pomóc ocenić wartość antyków. Niektóre z tych źródeł online oferują nawet przyjazne dla układów mobilnych, które pozwalają zajrzeć do wartości z inteligentnego telefonu lub iPad, jak robić zakupy.

Kovels.com

Kovels ", który publikuje również drukowane przewodniki cen i miesięcznik, oferuje przeszukiwania przewodnik cen w Internecie. Możesz podać producenta, materiały, lub typ elementu i zobaczyć najnowsze cen aukcyjnych podobnych elementów. Ponadto, można przeglądać kategorie, aby znaleźć swój przedmiot. Musisz zarejestrować się w miejscu do swobodnego dostępu do informacji.

WorthPoint

WorthPoint, strona internetowa, która specjalizuje się w sprzedaży i zakupu stare dzieła sztuki i przedmioty kolekcjonerskie, oferuje przewodnik cenową dla swoich członków. Członkostwo Podstawowe rozpoczyna się około 10 dolarów miesięcznie, ale strona oferuje tygodniowy okres próbny dla nowych członków. WorthPoint ma aplikację mobilną, aby ułatwić patrzeć antyczne ceny podróży.

Inne źródła

Oprócz strony specjalizującej się w zabytkowych cen, można również uzyskać informacje na temat wartości z internetowych sklepów z antykami i serwisach aukcyjnych. Aby dowiedzieć się, ile wart jest twój rzecz, szukać podobnych ofert na niektóre z następujących stron:

 • eBay
 • Etsy w stylu vintage
 • GoAntiques
 • Ruby Lane
 • TIAS

Porady dla Przewodników cena

Należy pamiętać o następujących wskazówek na uwadze przy użyciu drukowanych przewodników cen i zasobów cenowe antyczne internetowe:

 • Wartość podana w przewodnikach cen antykwariat jest zwykle zakres. To dlatego, że istnieje wiele wariacji w antyki cen w zależności od stanu, rodzaju, wieku i rzadkość pozycji. Dodatkowo, antykami będą różnić się w jaki sposób wycenia artykuły i istnieją różnice w cenach od regionu. Podręcznik Cena zapewni nabywcy z bieżącej szacunkowej wartości rynkowej dla danego artykułu.
 • Gdy idziesz na zakupy, zabrać swoje przewodniki antyki cena z tobą. To może pomóc znaleźć antyki, które chcesz zebrać i pokazać dilera poważnie myślisz o swoich zakupach. To może nawet pomóc wynegocjować lepszą cenę, jeśli element jest wyceniony na wartości wahają się w książce.
 • Jeśli kupujesz książkę druku, poszukaj przewodników cen, które mają kolorowe zdjęcia tych elementów, które są zbierających. Kolor zdjęcia przedmiotów może pomóc zidentyfikować różnice kolorystyczne, które mogą być ważne podczas zbierania przedmiotów, takich jak talerze i depresji era szkła.
 • Po zakupie przewodników drukowanych antyki cen, poszukaj książki, która ma elementy odsyłaczami w indeksie. Na przykład, kolektory mogą wiedzieć pozycję przez kilka różnych nazw. Mając na indeks, który zawiera wszystkie nazwy elementu może pomóc Ci znaleźć go szybko i określić zakres cen łatwo.
 • Jednym z najlepszych miejsc do znalezienia przewodników cena jest w bibliotece publicznej. Jest to świetny sposób, aby sprawdzić książkę przed zakupem i sprawdzić, czy spełnia Twoje oczekiwania. Od zakupu cenniki mogą być kosztowne, próbując przed zakupem można zaoszczędzić pieniądze. Używane księgarnie sprzedają przewodniki cen, jak również; jednak aktualne wartości rynkowe mogą być nieprawidłowe w zależności od wieku książki.

Cena skarby

Jeśli chodzi o zabytkowe cen, więcej wiesz, tym bardziej prawdopodobne będzie, aby dostać dobrą ofertę. Cenniki, zarówno online jak i w prasie, są najlepszym sposobem zapewnienia wiedzy ceny są aktualne. Z prawej informacji, będziesz w stanie zidentyfikować i cenę wielu skarby można znaleźć, gdy jesteś antyków zakupy.

Przewodnik Cena: Royal Doulton

Przewodnik Cena: Royal Doulton

Czy jesteś poważnym kolekcjonerem figurek Doulton lub chcesz kilka cute Toby Dzbanki ozdobić półkę, po aktualnych cen: Royal Doulton przewodnik pomoże Ci podjąć świadomą decyzję o zakupie na podstawie bieżącej ceny rynkowej.

Także Royal Doulton: Przegląd

Od wczesnego rozpoczęcia w 1815 roku, z siedzibą w Londynie Doulton Company wzrosła stać się jednym z najbardziej znanych firm ceramiki na świecie. Przez prawie 200 lat produkty Doulton zostały uznane za jedne z najlepszych w jakości i rzemiosła.

Od momentu powstania, firma rozpoczęła John Doulton, robił interesy, stosując następujące nazwy:

 • Jones, Watts i Doulton - 1815
 • Doulton & W - 1821
 • Doulton & Company - 1854
 • Także Royal Doulton - 1901
 • Doulton Lambeth - zakończył w 1956 roku

Nazwa także Royal Doulton

Piękne kawałki ceramiczne produkowane przez Doulton & Company pod koniec 1800 roku zostały zauważone przez brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym królowa Wiktoria. Królowa lubiła części tak bardzo, że w 1887 roku tytuł szlachecki Henry Doulton za jego wkład w ceramicznych lat art.Fourteen Anglii później, król Edward VII wydał Royal Warrant do fabryki Doulton. Przyznając tę królewską zaszczyt dla przedsiębiorstwa, król Edward także dając im prawo być nazywany także Royal Doulton.

Także Royal Doulton Dziś

Dziś także Royal Doulton jest częścią Waterford Wedgwood Grupa, działająca w ramach Doulton Home. Istnieją trzy marki, które tworzą Doulton Home:

 • Także Royal Doulton
 • Minton
 • Royal Albert

Znaczenie Royal Doulton Przewodników identyfikacji i cenę

Przez prawie dwa wieki Doulton produkuje szeroką gamę różnych produktów, często powodując zamieszanie wśród kolekcjonerów. Firma wykorzystuje liczne backstamps, znaki i logo na przestrzeni lat. Wiele figurki mają inicjały artysty wybity na dole. Inne figurki są podpisane przez artystę. Jednakże, istnieje również wiele, że nie mają żadnych identyfikację artysty w ogóle, tylko backstamp. Antyczne i kolekcjonowania Royal Doulton świat jest często skomplikowane i kłopotliwe. Wielu doświadczonych kolekcjonerów rozważyć ich identyfikacja i cena poprowadzi bezcenne odniesienie i odnoszą się do niego często.

Przewodnicy Royal Doulton Cena Antyki i kolekcje

Tak jak jest wiele różnych rodzajów produktów: Royal DOULTON, są również różne rodzaje prowadnic cen. Istnieją indywidualne cenniki dla konkretnych rodzajów antyków lub kolekcje, takie jak charakter i Toby Dzbanki lub figurki. Kompleksowe przewodnicy identyfikacji i ceny obejmują wszystkie typy elementów, takich jak: Royal Doulton:

 • Figurki
 • Seria Ware
 • Kamionka
 • Płyty dekoracyjne
 • Wazony
 • Naczynia
 • Dzbanki znaków
 • Toby Dzbanki

Szczegółowe Przewodniki Royal Doulton Cena

Poniższe cenniki dla antyki i kolekcje: Royal Doulton są z The Carlton Press. Każdy Charlton dostępny jest standardowy katalog z Amazon.

 • Także Royal Doulton Figurki Jean Dale
 • Seria Ware: Royal Doulton Louise Irvine
 • Także Royal Doulton Dzbanki, wydanie 10 Jean Dale
 • Kolekcje: Royal Doulton Jean Dale
 • Także Royal Doulton Zwierzęta według Jean Dale
 • Beswick Kolekcje przez Diana i John Callow
 • Beswick Zwierzęta według Callows i słodycze
 • Także Royal Doulton Bunnykins Louise Irvine i Jean Dale
 • Figurka z bajki: Royal Doulton, Royal Albert i Jean Dale Beswick
 • Bakertowne cena Przewodnik dla wybierane Royal Doulton Figurki Lou Kahn, Tammy Kahn Fennell i Matthew Koper

CD-ROM

 • Także Royal Doulton Toby i postaci Dzbanki Przewodnik dla kolekcjonerów Cena Thomas Wentworth
 • Także Royal Doulton Brambly Figurki hedgingowe Przewodnik dla kolekcjonerów Cena Jenny Kendal

Kompleksowe Cena Royal Doulton Przewodnik

 • Antique Trader Przewodnik Cena: Royal Doulton Kyle Husfloen zawiera 2500 kolorowych zdjęć oraz ponad 5000 ofert.

Królewski darmo Doulton Cena przewodnik online

Istnieje kilka znakomitych przewodników darmo cen internetowych, które posiadają bogate oferty dla antyki i kolekcje: Royal Doulton. Aby uzyskać więcej informacji i linków odwiedzić artykuły Zakład Logiki Antique Cena przewodnik darmowe i darmowe Antique Cena GuidesPodręcznik Cena także Royal Doulton, że jest aktualne to niezbędne narzędzie dla każdego, kto zbiera, kupuje lub sprzedaje te wspaniałe zabytkowe lub kolekcjonowania skarbów.

Identyfikacja Antyki

Identyfikacja Antyki

Jeśli chodzi o identyfikację zabytkowe meble, są pewne cechy stylu i metod budowy, które pomagają w wyróżniających oryginalnych utworów z reprodukcji i podróbek.

Identyfikacja Antyki

Identyfikacja starych mebli jest to temat, który obejmuje bardzo szeroki obszar. Jest to również temat, który może wydawać się przytłaczające i mylące dla kogoś z nowym zainteresowanie antykami.

Jednak nauka kilka podstawowych wskazówek i trików stosowanych przez doświadczonych kolekcjonerów antyków i dealerów da nawet początkujący kolekcjoner ogólnej wiedzy potrzebnej do określenia kawałek antyczne meble.

Wskazówki dotyczące identyfikacji Antyki

Jest kilka rzeczy zwrócić uwagę przy rozpatrywaniu mebel, który pomoże zidentyfikować go jako antyk.

 • Sprawdź podpisu lub etykiecie od producenta mebli.
 • Upewnij się, że kawałek jest proporcjonalnie. Na przykład, jeżeli ramiona elementu wydaje się nieprawidłowego rozmiaru lub do góry elementu jest w równowadze z dolnej części, jest możliwe meble połączenie. Meble małżeństwo występuje wtedy, gdy dwa elementy lub sekcje, mebli są ze sobą połączone, a dwa nie są pierwotnie z tego samego kawałka.
 • Sprawdzenia budowy stawów.
  • Aż do końca 1600 ręcznie lub kołki kołki odbyło stawy wpuszczane-and-czop razem i były lekko uniesione wyżej stawów
  • W 1700 roku został użyty klej na jaskółczego ogona szczelin. Te rodzaje stawów stały się bardziej wyrafinowane w całym 1700 roku i pierwszej połowie 1800 roku.
  • W 1860 roku maszyna stworzona Knapp wspólne został opracowany i jest powszechnie nazywany półksiężyc, pin i muszelki i muszelki i kołki
  • W latach 1800 maszynowe trapezowy wspólne doskonali zamiany staw Knapp roku 1900.
 • Drewno na kawałki mebli było ręcznie cięte aż do początku 1800 roku. Widoczne ślady piły do ​​tego czasu będzie prosto. Po, że większość drewna została wycięta z piłą tarczową, a wszelkie znaki tartaczne będzie okrągła.

Środki na Identyfikacja Antyki

Następne strony są doskonałymi zasobami.

Twój Antyki przewodnik

Twój Przewodnik jest Antyki nieocenionym źródłem informacji dla zabytkowej identyfikacji. Zawarte są na stronie internetowej:

 • Kalendarium mebli okresów, stylów i lasy
 • Szczegółowy opis najbardziej popularnych stylów mebli
 • Rozdział o anatomii mebli
 • Liczne wskazówki dotyczące identyfikacji i rozpoznawania antyki za pomocą:
  • Rodzaje drewna
  • Patyna
  • Uchwyty
  • Zamki
  • Śruby i nakrętki, budowa głowicy
  • Licówki
  • Intarsja
  • Zmiany
  • Szuflady
 • Część na randki antyki
 • Artykuły na temat ważnych producentów mebli
 • Część mebli terminologii
 • Sekcje na naprawy, kupno i sprzedaż starych mebli

Zdrowy rozsądek Antyki

Zdrowy rozsądek Antyki Fred Taylor, autor Jak być Detektyw Meble Identyfikacja wideo starszych i starych mebli, zapewnia kompleksowe artykuł na stawy mebli.

I Antique online

Strona dla wszystkich zainteresowanych różnymi aspektami antyków, ja Antique online, obejmuje:

 • Artykuły
 • Forum stanowisko członka
 • Zdjęcia

Dowiedz się podstawowych cech stylów mebli

Ważne jest również, aby zapoznać się z style mebli z różnych okresów i epok. Chociaż może to wydawać się dużo, wszystko czego potrzebujesz to przegląd głównych właściwości i cech okresu lub style.There jest wiele doskonałych antyczne meble i identyfikacja prowadnice zapewniające cen cenne informacje na temat okresów mebli, stylów i epok. Wiele z tych książek, specjalizujemy się w konkretnej epoce, takie jak wiktoriańskiej mebli. Niektóre skupiają się na konkretnym rodzaju antyków, takich jak zabytkowe krzesła, podczas gdy inni dają ogólny przegląd meble z różnych epok i stylów.

Identyfikacja i Cena Przewodniki dla Antyki

Poniżej mała próbka z książek napisanych na antyczne identyfikacji mebli.

 • Antique Trader Meble Cena przewodnik 3rd Edition Kyle Husfloen koncentruje się na europejskim i amerykańskim wykonane meble z 1600 do końca 1900 roku. Książka zawiera również:
  • 1200 ofert z większości elementów przedstawionych w kolorze
  • Ponad 1, 100 fotografii
  • Przykłady elementów orientalnych i francuskich
 • Miller Gruziński do Edwardian Meble: Przewodnik dla kupujących Leslie Gillham
 • Field Guide do amerykańskich Antyki: Unikalny system audiowizualny do identyfikacji Styl praktycznie dowolny kawałek amerykańskiego Antyki Joseph T. Butler
 • Encyklopedia Meble: Wydanie trzecie Joseph Aronson
 • Bulfinch Anatomia Antyki: Ilustrowany przewodnik Okres identyfikacyjne, fragment, a projekt Tima Forrest i Pawła Atterbury
 • Identyfikacja amerykańskiej Meble: A Pictorial Przewodnik po stylach i Warunki Colonial do Współczesna przez Milo M. Naeye


Poznanie podstawowych technik stosowanych w identyfikacji antyki to ważna umiejętność dla każdego z zainteresowanych kupnem, sprzedażą lub przywrócenia meble z dawnych lat.

Jak skorzystać z Antique Cena Guides

Jak skorzystać z Antique Cena Guides

Jeśli chodzi o przypisaniu wartości do swoich skarbów, nic nie przebije wiele informacji w wolnych zabytkowych zasobów cenowych. Zakup drukowane przewodniki lub subskrypcji płatnych usług wyceny internetowych może się drogie, więc wiele przypadkowi kolektory zwrócić bez kosztów zasobów wyceny zamiast. Kluczem do znalezienia dokładnej informacji o cenie za przedmiot jest naprawdę zrozumieć, jak korzystać z darmowych zabytkowe przewodników cen. Obejmuje zebraniu wszystkich niezbędnych informacji o swój kawałek przed rozpoczęciem wyszukiwania.

Jak skorzystać z Antique Cena Guides: Siedem prostych kroków

Internet jest doskonałym źródłem wyceny antyków bez inwestowania w drukowanych przewodnikach lub usług drogie. Musisz zrobić trochę badań z góry, w celu upewnienia się, jesteś patrząc na właściwą pozycję i uzyskanie dokładnej ceny, ale robi to zadanie domowe można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Identyfikacji ogólnych cech swojej pozycji

Przed użyciem bezpłatny poradnik cen patrzeć wartość swoich antycznych skarbów, to istotne, że znasz swój kawałek. Po pierwsze, musisz wiedzieć, typ elementu masz. Czy jest to maszyna do szycia, szkoła biurko lub srebrnej tacy? Spróbuj także do identyfikacji materiałów użytych w utworze. Czy to jest srebro, skóra, drewno, czy żeliwo? Mimo, że ta informacja wydaje się ogólnie, że to pierwszy krok przy użyciu dowolnego zabytkowe przewodnik cen.

Po określeniu typu i materiału swojego kawałka, zmierzyć, aby uzyskać rozmiar. Wiele pozycji przyszedł w kilku różnych rozmiarach, a to może znacząco wpłynąć na wartość. Na przykład, osiem cali funt obiad widelec jest wart dużo więcej niż siedem-calowy Funt obiad widelcem. Chociaż usługi oceny zbierze te informacje dla Ciebie, musisz zrobić przyłóż się przy użyciu bezpłatne przewodniki cenowe.

Dokładnie Zbadaj element do znakowania

Następnie przeprowadzić gruntowną analizę pozycji. Spójrz na wszystko, co może być pomocne w identyfikacji. To może pomóc w użyciu szkła powiększającego, aby przeczytać małe znaki. Można znaleźć niektóre z następujących informacji:

 • Nazwa producenta, które znajdują się czasami na znaczniku lub etykiecie na spodzie kawałku
 • Znak Maker, zwłaszcza na srebrze, szkła, ceramiki, porcelany i
 • Patent
 • Numer seryjny i numer modelu
 • Podpis lub znak artysty
 • Termin lub monogramy

Oceny Stan urządzenia

Teraz nadszedł czas, aby rzetelnie ocenić stan swojego kawałka. Choć może ci się ten element i wychodzą jakieś wady, spróbuj przeanalizować ją z bezstronnego punktu widzenia. Czy są jakieś frytki, pęknięcia, zarysowania lub plamy? Czy tkaniny noszone? Czy istnieją wgnieceń lub wygięcia elementów metalowych? Jak to powierzchnia, na meble z drewna? Zapisz żadnych wad.

Stan jest bardzo ważne przy ocenie wartości, i jest to jeden z głównych pułapek w użyciu bezpłatne zabytkowe przewodników cen. Ponieważ robisz oceny samodzielnie, możesz przegapić małych wad, które profesjonalny rzeczoznawca nie. Jest dokładny i szczery pomoże Ci uzyskać dokładną wartość dla pozycji.

Ustal przewodnik Bezpłatne który jest najlepszy dla Ciebie

Kiedy będziesz gotowy, aby sprawdzić swoją pozycję, zrobić listę wszystkich informacji o nim masz. To dane trzeba wprowadzić do bazy danych lub indeksów wyszukiwania w bezpłatnych przewodników wyceny. Następnie zastanowić się, które przewodnik będzie najbardziej pomocny. Możesz przejrzeć szeroki wybór opcji w darmowe gry online z antykami Cena Guides.

Dostać drugą opinię

Jeśli chcesz naprawdę dokładną wartość za sztukę, to jest dobry pomysł, aby wyszukać go w więcej niż jednym bezpłatnym przewodniku cenowym. To dlatego, że prowadnice zdobywają informacje z różnych źródeł, takich jak wyniki aukcji lub baz danych wartości ubezpieczenia. Jeśli pojawi się ten sam wynik z wielu źródeł, można mieć pewność, że masz dokładne wartości. Jeśli masz dwie różne wartości, spójrz swój przedmiot się na trzecim przewodnika.

Zdecyduj Jak Szukać

Jak wyszukać informacje o cenach będzie zależeć od tego, ile wiesz o swoim kawałku. Jeśli jesteś w stanie znaleźć konkretny numer modelu lub numer patentu, można użyć pola wyszukiwania na każdym z tych miejsc. Wystarczy wpisać w szczegóły na temat swojej sztuki i kliknij przycisk "Szukaj". Strony podobne Kovels.com i Muzeum Online Kolekcje spowoduje konkretnych informacji cenowej na dokładną pozycję.

Jeśli nie wiesz, jak dużo o swojej pozycji, będziesz miał więcej szczęścia "drążenia" przez kategorie na tych stronach. Zacznij od wyboru typu pozycji masz, takich jak Chiny tablicy. Następnie zawęzić wyniki jak najwięcej za pomocą informacji o wielkości, materiałów, koloru, lub wszelkie inne informacje opisowe. Obejrzyj zdjęcia i informacje dla każdego elementu, który może dopasować swoją pozycję, aż znajdziesz taki, który jest identyczny. To może być czasochłonne, ale jest skutecznym sposobem wykorzystania bezpłatny poradnik cen zidentyfikować i przypisać wartość swojej pozycji.

Rozumiem Twoje wyniki

Większość wolnego cenniki daje zakres wartości dla zabytkowej pozycji. Zakres ten odpowiada kilka czynników, w tym stanu i rodzaju sprzedaży. Użyj oceny stanu wykonanych przed wyszukiwania, aby pomóc umieścić wartość twojego elementu w tym zakresie. Jeśli to zajmie wiele pracy, aby przywrócić swoją pozycję do stanu pierwotnego lub jeśli będzie to niemożliwe, aby naprawić kawałek, przesyłka prawdopodobnie spadnie w kierunku niskiej końcu spektrum cen. Jeśli pozycja jest w prawie idealnym stanie, można prosić górę dolara za nim.

Typ wartości szukasz się również ustalić, gdzie twój kawałek mieści się w przedziale cenowym. Wartości aukcji, które stanowią cenę twój kawałek będzie pobierał w aukcji internetowej lub lokalnym, są zazwyczaj niższe niż wartości detalicznej. Wartość sprzedaży detalicznej jest ktoś, cena może zapłacić za przedmiot, jakby była na sprzedaż w antykwariacie. Wreszcie, można również znaleźć wartość ubezpieczeniową swojego kawałka, który jest najwyższą wartością sprzedaży detalicznej. Należy pamiętać, że wartość ubezpieczenia można uzyskać z darmowego narzędzia online wyceny jest tylko wskazówką; musisz mieć profesjonalną ocenę w celu wymienienie element na ubezpieczenia właścicielem domu do wynajęcia.

Często błędy, których należy unikać

Przewodniki są cennym narzędziem; być inteligentnym podczas korzystania z nich. Istnieje wiele błędów, że początkujący kolekcjonerzy mogą sprawić, podczas korzystania z przewodników cen.

Pamiętaj, że wartości można zmienić

Są przewodników nie przykazania. Antyki mają wiele zmiennych, które zmieniają się nieustannie. Jeśli zdecydujesz się na cenę zbyt poważnie, możesz przegapić poprawną wartość. Użyj go jako zasób, ale znasz rynku, jak również.

Upewnij się, że przewodnik jest aktualne

Antyczny świat ciągle się zmienia. Jaki był nudny wczoraj może być dzisiejsza gorący przedmiot. Uważaj przewodników cen, których informacja jest ponad pięć lat.

Nie zakładaj, najwyższa wartość

To kuszące, aby używać Najwyższa cena za wartość, ale to błąd. Zamiast próbować osiągnąć wartość środkową.

Porównaj kilku źródeł

Powołując się na jednego źródła do określenia wartości jest największym błędem wszystkich. Upewnij się i spojrzeć na różnych źródeł, aby uzyskać najbardziej realistyczny wartość swojej pozycji.

Cenne, Informacje bezkosztowej

Jeśli wiesz, jak z nich korzystać, darmowe antyczne cenniki mogą dostarczyć cennych informacji dla żadnych kosztów. Możesz użyć tych informacji o cenach, aby określić wartość nieruchomość do sprzedaży element, aby zdecydować, jak wiele do zaoferowania skarbu, lub po prostu, aby zaspokoić swoją ciekawość na temat utworu. Cokolwiek robisz z informacjami, można mieć pewność, w wynikach.