grsail.com

broszka celtycka oset

Broszki i Pins

Broszki, szpilki i fibulas można określić w ciągu dwóch nakładających się kategoriach sukni, zarówno jako elementów funkcjonalnych i dekoracyjnych. Historycznie, są one definiowane przede wszystkim jako utylitarne, jak klamrami i łączniki do stosowania w zamknięciu szaty na ciele lub w gospodarstwie sztuk odzieży razem. Były one również przeznaczone lub używane jako osobistej ozdoby z ozdobnych cech, które komunikują się pomysłami na temat użytkownika i okresu noszącego i środowiska. Słowo "pin" niesie najbardziej szeroki i ogólne zużycie, który obejmuje broszki i fibulas. Jednak strzałkowa jest najbardziej ostro zdefiniowane w jego historycznym użytkowania natomiast znaczenia szpilek i broszki mają znacznie szerszy zakres w czasie. Wspólnym elementem spośród wszystkich trzech jest bardziej ogólna funkcja mocowania sworznia. Historycznie te łączniki nie mają płciowe skojarzenia, ale we współczesnych kobiet nosić broszki korzystania czysto dekoracyjnych jak kawałki biżuterii. W roku 2000, podczas gdy słowo "broszka" może być używane jako synonim "szpilki", jak biżuteria, spinki były powszechnie rozumiane jako małe, ostre, metalowe łączniki drutu zwane "proste szpilki" i stosowane w procesach szycia i krawieckich, ile nie zostaną zmienione przez opisowym przedrostek taki jak "hatpin".

Pins

PIN jest szeroko zdefiniowane jako prosty, cylindryczny kawałek metalu z ostrym zakończeniem na jednym końcu i tępą głową na inny, używany do mocowania przebijając kawałek tkaniny dwukrotnie. W całej historii i na całym świecie, w swojej najprostszej formie i funkcji, szpilki zostały dokonane w różnych rozmiarach oraz z tak różnych materiałów jak kości, cierni, brązu, żelaza, miedzi, srebra i złota. Szefowie dużych, wyspecjalizowanych szpilki wykorzystane jako elementy stroju, takie jak Hatpins, spinki i szpilki do włosów, które zostały misternie ozdobione kamieniami i innych technik jubilerskich tworzenia projektów odpowiednich do ich terminu. Na przykład, długie i skomplikowane Hatpins zabezpieczone kapelusze europejskich i amerykańskich kobiet, aby ich włosy w XVII i XVIII wieku, w epoce wiktoriańskiej przez 1930. Łączenie materiałów, takich jak szkło, linkę, kamieni szlachetnych, pereł, lub różnych metali, te Hatpins można określić jako małe, cenne rzeźby. Natomiast mniejsze proste szpilki z płaskiej głowicy były ważne jak elementy złączne dla strój kobiet. W okresie renesansu, na przykład, kobieta może być przypięty do jej stanik, a nie sznurowane lub zapinane na guziki, na ciasnym, gładkie dopasowanie.

W wielu okresach historii sukni, elementy, takie jak fartuchy były przypięte do kobiety zewnętrznej odzieży. W XIX wieku, w rzeczywistości słowo "fartuszek" powstał, by opisać zmywalne fartuchy przypięte do przodu odzieży damskiej i dziewczyny ", aby chronić je przed zabrudzeniami podczas pracy lub gry. Kilt pin jest współczesnym przykładem starym stylu szpilki noszone do wyświetlenia swojej tożsamości etnicznej. Plaid kilty ze Szkocji, Irlandii i Walii są mocowane z dużym, miecz w kształcie pin wykonane z metalu, rogu, lub drewna i ozdobiona motywami Celtic inspirowane lub ikon kultury, takich jak oset. Szpilki kilt może być również ozdobione odznaki klanu, aby wyświetlić przodków noszącego.

Fibula

Strzałkowa jest zdefiniowany jako starożytny lub klasycznego okresu zapięcie do mocowania odzieży z prostym pin, wiosną i złapać-płytowy mechanizm. Konstrukcyjne z strzałki przypomina nowoczesnych trzpieniem zabezpieczającym, w tym złączu z drutu jest wysunięty z małej cewki na jednym końcu przewodu, który działa jak sprężyna lub zawiasu. Pozwala to na pin być otwierane i zamykane wielokrotnie bez rozerwania. Sprężyna śrubowa daje również kołek pod napięciem i mocuje ją w zatrzaskowej płytce na drugim końcu. Struktura ta integralnie zawiasach pin technicznie nazywa acus. Ze względu na ich podobieństwo, agrafka Często mówi się, że opracowane z kości strzałkowej. Jednakże, jest proste, funkcjonalne i bardzo powszechnym mechanizmem, który jest stosowany przez tysiące lat w wielu postaciach.

Najbardziej rozpoznawalne formy starożytnego strzałach są bogaty wystrój, łuk haczyków w kształcie greckiej, etruskiej, lub okresów rzymskich, z długich cienkich powłok pokrywających pin. Przykłady archeologiczne wskazują, że zostały wykonane ze złota, srebra i brązu, a różnie pracował z filigran, emalii, repousse i technik granulacji, albo ozdobione kamieniami. Kilka strzałach były potrzebne do Greczynki zapiąć stylu tuniki zwany chiton Ionic na ramiona i ramiona.

Liczba odmian bizantyjskiej, anglosaskim i Romano-brytyjskiej strzałach znaleziono. Zastosowanie strzałach spadła jak prostokątne, drapowane style odzieży ustąpiła wyciętych i szytych tuniki wczesnych okresów średniowiecza. Strzałach są widoczne w użyciu ponownie przekładów klasycystyczne okresie renesansu w XV i XVI wieku. Małe, wysadzane klejnotami klamry lub punkty złota zwane aglets lub aiguillettes były przypięte do przechowywania kratkę lub obniżone tkaniny razem na rękawy, gorsety i dubletów modnych ubrań wyższej klasy.

Na początku XXI wieku, pary dużych, srebrnymi klamrami przerabia używane są przez kobiety grup koczowniczych w Afryce Północnej, aby zamknąć swe płaszcze i owinięte szaty. Podczas European słowo "strzałkowej" stosuje się do ich opisu, nie są one tak określić w rdzennej użycia. Na przykład, w Maroko są nazywane tizerzai. Klamry te nie przypominają starożytnego strzałach w wyglądzie i strukturze. Jeden styl jest z długim pin zawiasach na wolnym kole tak, że się przesuwa. Jak pin jest popychany przez tkaninę, koło jest włączony i jeden koniec jest złapany pod pin trzymać go mocno w miejscu. Te strzałach, jako forma biżuterii, są ważnymi elementami stroju kobiet i odzwierciedlać status społeczny osoby noszącej i bogactwa, pod względem ich wielkości, wagi i ilości srebra stosowane, oraz w jaki sposób są one misternie pracował.

Jeśli agrafki są postrzegane jako bezpośredni potomek strzałkowej, jednym z przykładów ich użycia z współczesnym stroju należy wspomnieć, konkretnie, wykorzystanie agrafki w piercing ciała, sztuki przez subkultury punk młodzieżowych w latach 1970 i 1980. Agrafki, jako wspólne, niedrogich, wyrzucenie przedmiotów, przyniósł wernakularna antifashion oświadczenia w grę. W 1990, pomysły te zostały rozszerzone na upiększanie podarte ubrania z wzorców wielu agrafki zarówno sukni ulicy i popularnej mody. Projektanci wysokiej mody Gianni Versace, takich jak John Galliano, i te style uliczne odwołuje i upiększać wiele wzorów z agrafki.

Broszki

Broszka jest szeroko zdefiniowane jako dużą ozdobną klamrą lub pin, ale może być bardziej szczegółowo określone jako zapięcie z albo stałe pin podłączony z tyłu lub na zawiasach pin i złapać płyty z tyłu. Broszka ma długą historię jako funkcjonalnej zapięciem z wielką ozdobnych znaczenie jako biżuterię. Ciało broszka może przybierać różne formy, rozmiarów i typów i broszki może być oparte na konkretnych kształtów, takich jak bary, zamknięte kręgi, pierścienie, otwarte lub penannular okręgi, łuki, węzły, serca, lub krzyże, lub mające się więcej abstrakcyjne formy. Jak w przypadku każdego biżuterię, konstrukcji, materiałów, robocizny i form ozdobą komunikować wiele pomysłów na temat użytkownika oraz okres noszącego, a także kultury, religii, przynależności lub braterskie i pozycję społeczną gildii lub gospodarczą.

Styl broszki i zmian konstrukcyjnych zmian i trendów kulturalnych i mody. Starożytny broszka często centralnym punktem zespole. Wczesne broszki były duże i wykonane z metali takich jak mocne brązu lub srebra, aby zabezpieczyć ciężkie skórzane płaszcze z wełny lub. Jako takie, reprezentowane są również jedną z najważniejszych i najbardziej wartościowych obiektów kultury materialnej i pochowano ich użytkownika. We wczesnym średniowieczu, broszki były najczęściej używanym forma biżuterii dla europejskich grup etnicznych, takich jak Niemcy, Longobardów, Franków i Anglosasów. Z tych wszystkich powodów, wiele starożytnych broszki przetrwały. Europejscy mężczyźni i kobiety w dziesiątej przez XIII wieku nosili okrągłe broszka nazywa fermail lub afiche zapiąć płaszcz wierzchnią lub surcote.

Zastosowania religijne należą średniowieczne odznaczenia pielgrzym sprzedawane lub przekazywane na zwiedzających w sanktuarium. Wykonane spotkać różne poziomy kosztów, były noszone jako dowód udanej pielgrzymki, jak i urok ochronnej. W XVI wieku, te odznaczenia inspirowane rodzaj okrągłego broszka nazwie enseigne, przypięte przez włoskich mężczyzn na przewróconym ronda kapeluszy. Do połowy XIX wieku były one noszone w całej Europie poprzez zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Enseigne były broszki wyższej klasy ze złota, otoczony przez kamieni szlachetnych, z emaliowanych wzorów lub rzeźbionych scen w centrum reprezentujących motyw biblijny lub patrona. Pozostałe specjalistyczne rodzaje broszki to broszki żałobne noszone od czasów średniowiecza w pamięci zmarłej ukochanej. W XIX wieku, są zachowane kosmyk włosów ukochanego za osłoną kryształu lub szkła.

Po początku XX wieku, broszki były przede wszystkim w kategorii biżuterii noszonej przez kobiety ze względów dekoracyjnych. Trendy późno XX-wieczne zawarte sobie broszki z folkiem lub etnicznej sukni do określenia tożsamości etnicznej lub wyświetlić dziedzictwa kulturowego. Na przykład, duże, okrągłe broszka nazywa sølje jest za narodowy biżuteria Norwegii. Jej styl jest koronkowa filigran, pracował w srebrze lub złocie cyny i ozdobiony małe, ruchome, wklęsłych tarcz metalowych, które przypominają miskę łyżeczka. Pierwotnie był on noszony w Norwegii, przez XIX wieku, jako część zespołu ludowego sukni panny młodej przez, ale na początku 2000 było noszone przez kobiety w europejskich i amerykańskich, aby pokazać dziedzictwo norweski. Repliki dawnych celtyckich broszki są noszone przez kobiety i mężczyzn z spódniczkach w kratę i skrzydeł od Szkocji, Irlandii i Walii.

Zobacz także Costume Jewelry; Biżuteria; Agrafki.

Bibliografia

Borel, Francja Splendor Biżuteria etniczna:. Z Colette i Jean-Pierre Ghysels Kolekcja Tłumaczone przez I. Mark Paryżu.. Nowy Jork: Harry N. Abrams, 1994.

Evans, Joan Historia biżuterii, 1100-1870 Londyn:.. Faber i Faber, 1970.

Gregorietti Guido. Biżuteria poprzez wieki. Tłumaczone przez Helen Lawrence. Nowy Jork: American Heritage Press, 1969.

. Hackens Tony klasyczna Biżuteria: Katalog Kolekcji Klasycznej Providence. Muzeum Sztuki, Rhode Island School of Design, 1976.

. Heaton, Harriet A. W Broszki wielu narodów Nottingham, UK: Murray Nottingham Book Co., 1904.

Jereb, James J. Sztuka i rzemiosło Maroka San Francisco Chronicle Books., 1996.

. Newman, Harold Ilustrowany Słownik Biżuteria Londynie. Thames and Hudson Inc., 1981.

Tait, Hugh, wyd siedem tysięcy lat Biżuteria Londynie:.. British Museum, 1986.

USB Flash Drive Rose Broszka: Moda spotyka technologię

Producenci Flash USB Drive w końcu stworzył coś, co jest idealny dla eleganckiej kobiety: Napędy Róża Broszka Flash. Teraz i ty możesz poczuć się jak żeńska wersja Jamesa Bonda przy sobie piękną broszkę, że wysadzany klejnotami wzrosła także pełni funkcję w 8 GB pamięci flash w przebraniu. Dyskusja na temat technologii i moda przenikają się!

USB Flash Drive Rose Broszka: Moda spotyka technologię

Możesz nosić go na imprezę lub po prostu zachować je jako ozdobę. Nikt nie będzie w stanie powiedzieć, że wykonuje on też funkcję technologiczną. Czyste piękno klejnotów hipnotyzuje wszystkich i sprawia, że zastanawiam się, że może robić inne rzeczy.

USB Flash Drive Rose Broszka: Moda spotyka technologię

Obecnie istnieją tylko dwa kolory dostępne, fioletowy i różowy. Każda róża Broszka Pendrive waży 32 g, który jest idealny do stosowania jako broszka na eleganckiej sukni w imprezie. Jego wymiary to 75x35x24 mm. Flash Drive to samo łatwy w użyciu; dona € ™ t muszą przejść przez instalację lub żadnych kłopotów takiego. Podłączyć go do dowolnego komputera z interfejsem USB 2.0 i będzie gotowy do przesyłania muzyki, wideo lub jakiekolwiek tajne dokumenty agentów, takich jak James Bond.

USB Flash Drive Rose Broszka: Moda spotyka technologię

To wspaniała róża dyski flash USB broszka sprzedaje na 33 dolarów każdy.

USB Flash Drive Rose Broszka: Moda spotyka technologię

Rakieta tenisowa Shaped Broszka Pin

Rakieta tenisowa Shaped Broszka Pin
Zdjęcie dzięki uprzejmości TennisBoutique.com

Rakieta tenisowa broszka w kształcie pin to wielki dar dla entuzjastów tenisa w swoim życiu. Z wielu opcji na rynku, tenisiści pewno znajdziesz broszka, który odzwierciedla ich miłość do sportu.

Rakieta tenisowa-Shaped Broszka Pin wzory

Można znaleźć sporo broszki i szpilki w tenisowym stylu biżuterii. Niektóre z nich piłkę tenisową, podczas gdy inni przedstawiają sylwetki tenisistów. Będziesz zaskoczony różnorodnością wzorów tenisowy tematyce pin biżuterii.

 • Błyszczące rakiety: Łatwo jest znaleźć kryształ, diament, lub inkrustowane sześciennych tlenku cyrkonu rakieta pin w srebro, złoto, lub białego złota. Wiele szpilki mają siatki złota lub złote nici, które symulują tkany wzór ciąg rakiety.
 • Kamienie szlachetne i perły: Jeśli kochasz klejnotów, można również znaleźć broszkę, znajdującego się w perłę lub kolorowe klejnot w środku rakiety do symulacji piłki tenisowej. Funkcja ta daje dodatkową zainteresowanie i korzysta z owalnym kształcie rakiety w ogólnej dynamiczny design.
 • Anioł Tenis: Jeśli aniołowie są ulubionym ikonę, a następnie wymieszać w swojej pasji do tenisa z kołkiem tenisowy anioła. Ten styl broszka jest zazwyczaj tworzony z metali szlachetnych i oferuje stylizowane anioła i rakietę tenisową.
 • Przyjaźń rakieta tenisowa broszka: Niektóre wzory są znane jako "przyjaźni" szpilki i wyposażone dwie skrzyżowane rakiety tenisowe, czasem ozdobione perłami i rzeczywistych lub utworzonych klejnotów. Kołki te są jako zestaw dwóch. Użytkownik zachowuje jedną broszkę i dać twoim najlepszym przyjacielem drugiego.
 • Rysunek gra broszka tenisowy: figuralna projekt jest miły akcent na broszka. Zazwyczaj te broszki wyposażone kobieta lub dziewczyna ubrana w strój do tenisa i postawione w sytuacji w służbie piłkę tenisową do swojego partnera.
 • Szpilki Nowość: Chociaż może to potrwać kilka wyszukiwania, aby znaleźć ten, który chcesz, szpilki nowości są zawsze zabawne. Jeden z najbardziej nowatorskich broszki można kupić używa rakiety do twarzy zegarka, więc nigdy nie spóźnić się do służenia razem na korcie.
 • Szpilki Victorian: popularny styl szpilki podczas epoki wiktoriańskiej wykorzystywane ręce gospodarstwa obiektów, takich jak bukiet kwiatów, długopis, wentylator, kosz, a nawet rakietę tenisową. Antique cyny był popularnym wyborem dla tych metali broszki, spinki.
 • Spersonalizowane broszki: Możesz odkryć kilka rakiet w kształcie broszki, które mają nazwy własne w ramach całego projektu. Możesz mieć szczęście, aby znaleźć jeden z nazwiskiem, lub można zdecydować się na zakup jednego, które mogą być grawerowane.

Inne wzory Clever Broszka lub PIN

Niektóre z bardziej kreatywne projekty obejmują małe kryształy, diamenty i kamienie ustawione w rączce rakiety. Jednym z takich dwuczęściowy pin tenis, są one dostępne w Dazzle City, składa się z dwóch części. Pierwszy składnik jest rakieta tenisowa, że ​​ma kołek broszka powrotem. Druga część jest stadnina diament, który jest połączony z rakietą przez złoty łańcuch 14K. Taka konstrukcja pozwala na pin kołek z brylantem, który symbolizuje piłkę tenisową w różnych konfiguracjach z rakietą tenisową. Niektóre projekty użyć kamień lub perłowy stadninę w miejscu diamond.Occasionally pamiątkowy Wimbledon pin tenisowy lub broszka pojawia się na serwisach aukcyjnych. Jednym z takich broszka oznaczone turniej 1998. Muzeum mieści The Wimbledon oryginalny 1920 tenisowy broszka. Kolejna broszka jest z epoki wiktoriańskiej i jest rakieta tenisowa pozłacane, że ma matkę piłki perła tenisowy dołączony do strun złota. Możesz znaleźć inne związane ze sportem pamiątkowe broszki dla różnych turniejach.Czy wybrać klasyczne szpilki lub pójść na nowo spreparowanych jednego, powinieneś być w stanie znaleźć coś, co lubisz. Jeśli masz trudności ze znalezieniem broszkę sobie wyobrazić, to zawsze można zdecydować się na zamówienie pin. Będziesz płacić więcej, ale będziesz skończyć z jedynej w swoim rodzaju kształt rakiety tenisowej broszka pin.

Halloween Pin lub Broszka

Halloween Pin lub Broszka


Pin Halloween lub broszka jest dodatkiem do zabawy w każdym wieku. Ozdabiać ubrania lub torby z motywem upiększeń, aby świętować ten upadek wakacje.

Rodzaje Halloween Broszki i Pins

W nowoczesnych warunkach biżuterii, słowa "pin" i "broszka" są często używane zamiennie, ale "broszka" zazwyczaj odnosi się do kawałka, który jest większy rozmiar. Zarówno duże jak i małe kawałki są dostępne w Halloween tematów. Większość z tych elementów biżuterii Halloween są tanie lub umiarkowanie drogie, choć widać pewne wzory wyższej klasy. Mogą być wykonane z różnych materiałów, ale srebra, cyny, pozłacane i posrebrzane elementy są popularne. Dekoracyjny część kołka jest czasem wykonany z tworzywa sztucznego lub z emalii i kulek, cyrkonie lub kryształy mogą być włączone do projektu. Handmade broszki mogą być wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, gliny lub drutu. Oni mogą być również szydełkowane.

Motywy

Wspólne motywy dla Halloween lub szpilki broszka obejmują:

Halloween Pin lub Broszka

"Boo" pin na Amazon.com

 • Strachy na wróble
 • Pająki i pajęczyny
 • Czarownice
 • Duchy
 • Dynie i jack-o-latarnie
 • Czarne koty
 • Szkielety i czaszki i croosbones
 • Scorpions
 • Nietoperze
 • Węże
 • Nawiedzony dom
 • Mumie
 • Potwory
 • Groby

Innym częstym pin projekt jest krótkie słowo lub wyrażenie związane z wypoczynku, takich jak "Happy Halloween", "Boo!" lub "Trick-or-treat". Mogą to kolejny element dekoracyjny, takie jak dynia, duch, lub czarnym kotem.

Elegancka, Silly lub Straszny

Chociaż istnieje wiele unikalnych sposobów, że biżuteria artyści interpretują te obrazy, Halloween szpilki lub broszki zazwyczaj mają podstawowe spojrzenie lub dotyk, który wchodzi do kategorii eleganckie, głupie lub przerażające. Delikatna broszka z klejnotami nietoperz oczy lub emaliowanym dyni będzie miał klasę i tylko nieco upiorny wygląd. Realistycznie wyglądające cyny pająk lub krwawe czaszki lub zombie, broszka, z drugiej strony, będzie miała przerażający wygląd. Większość szpilki Halloween wpadają w głupiej lub zabawy kategorii, jednak. Szpilki w ślicznych wzorów, takich jak światła się jack-o-latarnie, uśmiechnięta czarownice, i śmieje się czarne koty i mumie są zabawne i beztroska. To kapryśny podejmuje temat Halloween są bardzo popularne wśród dzieci i dorosłych.

Kolor Halloween

Jeśli chcesz uzyskać więcej korzystać z kodu PIN, niż sobie to tylko na jeden dzień w roku, w barwach wybrać jeden często związanych z wakacje, ale bez konkretnego temat Halloween. Popularne kombinacje kolorów, które mogą być noszone przez cały sezon to pomarańczowy i czarny, pomarańczowy i żółty, czarny i srebrny, fioletowy i czarny. Pin w jednym kolorze, takie jak ciemne krwistoczerwonym lub granacie, może również działać dobrze.

Przyciski Przyciski i Mini

Halloween i mini przyciski Przyciski są bardzo zwyczajne spojrzenie na tradycyjny urlop pin. Pozycje te są popularne w Halloween, a dzieci i młodzież umieszcza je do koszulki, plecaki, torby i worki trick-or-treat. Te elementy nowości również wielkie przysługi firm.

Noszenie Halloween Pin Broszka lub

W przeciwieństwie do innych elementów biżuterii Halloween, pin lub broszka można nosić na wiele różnych sposobów. Najbardziej popularnym sposobem nosić tego typu rzeczy jest na przodzie koszulki, między okolicy szyi i barków. Możesz Wypróbuj również inne sposoby nosić ozdobę z pin-back zabawy:

 • Obroża: Czy to jest koszula sukienka kołnierz lub prosta koszulka kołnierz, pin można dodać specjalne touch oznaczać dzień. Broszka noszenia na szyi wysokiego szyjką kołnierzyk jest zabytkowe wygląd, który będzie dobrze współpracować z okresu kostium.
 • Guzikami koszuli: Ubierz zwykły koszulę na Halloween przez noszenie kilku różnych szpilki, jeden na każdy przycisk.
 • Aby zamocować pelerynę: Wiele różnych pomysłów kostium, z Czerwonego Kapturka do Superhero znaków, nosić peleryny. Dołączyć tematyce Halloween pin do przylądka jako jej zamknięcia lub po prostu do dekoracji.
 • Torby: torby na ramię, torebki tkaniny, a nawet trick-or-treat torby dostać cios w stylu z cute broszka.
 • Szaliki, czapki, i płaszcze: W wielu dziedzinach, pogoda na Halloween może okazać się trochę chłodno. Odeprzeć chłodem i zachować funky Halloween wygląd poprzez przypinanie tematyczne kawałek do swojego szalik, kapelusz, lub płaszcz.

Gdzie kupić

Ponieważ zbliża się święto, można kupić ozdoby z upiorny lub przerażającego tematu w sklepach jubilerskich, nowości i wiele sklepów, cegły i zaprawy i sklepów internetowych. Sprawdź sklepy centrum biżuterii, jak Claire, lub placówek dyskontowych, takich jak Big Lots, niedrogich wyborów. Inni detaliści są następujące:

 • Giełda antyków i Kolekcje Biżuteria Halloween Znajdź szereg ślicznych i eleganckie szpilki rhinestone i broszki w wzorów z dyni i czarne koty do pająków i strachy na wróble.
 • Dana Rae: kolekcja biżuterii Halloween zawiera takie elementy, jak szpilki trick or treat kotek, kołek duchów Halloween z wiszącymi uroków, różowy kryształ pająk broszka i eleganckim węża szpilki.
 • Mój Jewel Thief: Ten sprzedawca prowadzi wiele zabawnych elementy nowości, w tym szpilki duchach zapalania.

Halloween Pin Rzemiosła

Dokonywanie szpilki jest zabawa działalności Halloween, projekt klasie, lub jednostka deszczowy dzień dla dzieci. Niektóre sklepy internetowe, takie jak Oriental Trading Company i Fun Express, nosić zestawy rzemieślniczych, które pochodzą z wszystkich materiałów potrzebnych do pin Halloween. Możesz też kupić zwykły Podkłady pin w sklepie z biżuterią i rzemiosła lub pozwalają dzieciom na tworzenie własnych stworzeń Halloween z koralików, naklejek, pianki wycięć, filc, czy materiały z odzysku. To zabawne i praktyczne do umieszczenia mini reflektory, używać farby glow-in-the-dark, taśmy odblaskowe lub dodać do sworzni lub przycisków dać trick-or-treaters dodatkowy poziom bezpieczeństwa wobec ruchu.Czy wybrać ręcznie broszka czarownice lub lekki nowość pin-up z dyni, istnieje wiele stylów i sposobów, aby nosić tego typu Halloween biżuterii.

Jan Michaels Broszka

Jan Michaels Broszka

Jeśli chcesz wyposażyć w broszki, za broszkę Jan Michaels. Unikalne ręcznie wykonane wzory zaoferować możliwość noszenia miniaturowe dzieła sztuki. Jej rocznika zbiór broszka jest bardzo poszukiwane ze względu na rzemieślniczy, który zarówno kolekcjonerów i osób noszących broszka docenić. Dowiedz się, co projektant biżuterii Jana Michaels i jej linii broszki.

O sty Michaels Broszki i Biżuteria

Jan Michaels jest międzynarodowej sławy projektant biżuterii opiera się w San Francisco w Kalifornii. Michaels zaprojektowała biżuterię od ponad 25 lat i reputację jako jubiler, który tworzy sztukę noszenia. Ona zawsze projektując nowe kolekcje, ale niektóre z jej starszych kolekcji są już uważane za zabytkowe kolekcje. Jej projekty broszka wyróżniają się jako najbardziej popularnych zabytkowe kolekcje.

Michaels projektuje każdy element biżuterii i ma zespół rzemieślników, którzy montują każdy element starannie ręcznie. Żaden z jej biżuteria produkowana jest maszyna. Większość jej biżuteria wykonana jest z mosiądzu i antyczne kamieni półszlachetnych. Ona nity kawałki metalu stworzyć warstwową efekt w wielu jej utworów.

Biżuteria Michaels został zainspirowany jej podróży, jej badania historii i zwiedzanie muzeów i zabytków. Widzi jej biżuterię jako hołd dla tradycji artystycznych starożytnych Indiach, Persji, Rzymu, Chin, Egiptu, Irlandii i Arabii Saudyjskiej. Ona także zbiera materiały do ​​swojej biżuterii podczas jej międzynarodowych podróży.

Kolekcje

Michaels miał wiele kolekcje na przestrzeni lat. Niektóre z jej kolekcji są następujące:

 • Przyszłość Plemię: Przyszłość plemienia łączy fantazję i kosmicznej podróży z Native sztuki amerykańskiej i stylu art deco w pracach mosiądzu z dużych naturalnych kamieni szlachetnych. W skład kolekcji wchodzą naszyjniki, amulety, bransoletki, mankiety i broszki. Jeden zauważyć, broszka jest Sputnik Broszka, zainspirowany podróży kosmicznych. Bolec ustawiony ametyst wydaje orbicie płyty jade ustawiony w mosiądzu.
 • Romantyczne: Romantyczne utwory klasyczne sztuki i postępuj biżuteria style z wiktoriańskich, secesyjnymi i Art Deco epok, a także stylów greckich i rzymskich. Wiele sztuk wyposażone filigran, linę z mosiądzu i lżejsze kamieni w żywych wzorów. Wiktoriańskie broszki style, takie jak broszka pszczół, są również dostępne.
 • Ponadczasowy: Kolekcja Timeless posiada nowoczesne elementy, które są wyraźnie pod wpływem skomplikowanych wzorów w stylu Art Deco i średniowiecznych epok. Naszyjniki, bransoletki, kolczyki i Scrollwork, wyposażone w ciężki pleciony mosiądzu filigran, koronki, metalu i duże kamienie, naturalne, takie jak onyksu i hematytu. Jeden broszka w tej kolekcji ma onyks kamień z mosiądzu centrum liście wyrastające z niego.
 • Pierścień Bar: Duże pierścienie posiadają duże kamienie w ustawieniach artystycznych i rozbudowanych zespołów. Wiele pierścienie wyglądają wiktoriańskiej i Art Deco z odważną, nowoczesną skosie. Niektóre kamienie są duże owady Centrum żywicy lub zwierzęce postacie. Cameo, onyks, topaz, turkus są wśród kamieni prezentowanych w opracowaniu.

Broszka wzory

Michaels 'projekty broszka są ponadczasowe. Są to jedne z najbardziej popularnych:

 • Domu tematyce broszka posiadają dom z mosiądzu z urok serce wiszące z górnego okna i różnych zwisające uroków kota, ptaka, klucz, krzesło, miotły i telefon.
 • Kolejny projekt przedstawia artystyczną skrzydlate bajki ważka kształt opierając gładkiej mosiądzu tle, trzymając kamień z jego rąk i ogon.
 • Egipski broszka dysponuje dużym sfinks z rozpostartymi skrzydłami stojący na pasku, z mniejszym sfinks z scarab zwisające w dół z płyty centrum mosiądzu na dużym sfinks. Łańcuch wisi w półkolu z baru.
 • Michaels 'kamea broszka jest w stylu wiktoriańskim filigran broszka z klasycznym wystrojem sylwetka.
 • 3D ustawienie miejsce broszka przedstawia tacę z miejsca ustawienia posiłek w realistyczny szczegół 3D.

Porady dla kupujących na Vintage Michaels Broszki

Aby kupić biżuterię z Jan Michaels jej aktualnej kolekcji, można odwiedzić jej stronę internetową i zobaczyć funkcję sklep. Jednak zakup rocznika projekty są trudniejsze, bo już w produkcji są. Wymaga to często szukają biżuterii szeroko online w lokalnych źródeł.

Oto kilka porad, zakupy, aby upewnić się, że kupujesz prawdziwy Jan Michaels broszkę i coraz dobrą ofertę:

 • Powrót będzie zaopatrzone w pieczęć, który czyta, "Jan Michaels San Francisco."
 • Broszka powinny być wykonane z prawdziwego mosiądzu pokrytego metalu,.
 • Sztuka nie powinna mieć żadnych uszkodzonych lub brakujących części.
 • Rozejrzyj się. Ceny są bardzo zróżnicowane. Niektórzy próbują ładować duże sumy z powodu sławy i ograniczonej dostępności Jana Michaelsa. Jednak zazwyczaj można znaleźć archiwalne Michaels broszka na rozsądnym przedziale cenowym od $ 15 do 100 dolarów. 40 dolarów może być średnia. Można nawet dostać artystę autografem broszka dla około 50 dolarów w Internecie.


Będziesz zachwycony Jan Michaels broszki, jeśli lubisz sobie lub zbierania broszki. Jej Wyjątkowy wybór daje wiele twórczych możliwości na każdą okazję.

Celtyckie symbole

Celtyckie symbole
Celtic plecionki

Starożytne symbole Celtic wciąż pojawiają się dziś jako biżuterię lub pamiątki rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie. Symbole te mają szczególne znaczenie, że może reprezentować wszystko, od rodziny do miłości. Jeśli są pochodzenia europejskiego, a następnie te symbole mogą mieć na jeszcze głębsze znaczenie dla Ciebie, gdyż reprezentują one różne aspekty swoich przodków.

Symbole i ich znaczenia

Jedną z rzeczy, które było niezwykle ważne dla Celtów były symbole, które mówił o który ta osoba była w jego rodzinie, jak również wartości objął. Od celtyckiego węzła do Shamrock, symbole zawsze miał specjalne znaczenie.

Irish Harp

Według irlandzkiego Central, harfa to tradycyjny symbol, który jest powszechny w całej Irlandii, jak to jest na oficjalnej pieczęci państwowej. Irlandzki Harfa ma symbolizować, że dusza jest nieśmiertelna. Jest to symbol religijny, który posiada głębokie znaczenie dla chrześcijan. Symbolizuje to, że życie na ziemi nie jest końcem, ale jest wieczne życie po przejściu na ten świat.

Celtyckie symbole

Irlandzki harfa

Węzły celtyckie

Istnieje wiele różnych wzorów celtyckich węzłów i każdy ma inne znaczenie. Według Jaki jest twój znak, że jest bardzo mało napisał historię o celtyckich węzłów. Znaczenia i opowieści były przekazywane ustnie przez lata, ale to oznacza, że ​​może to być trudne, aby dowiedzieć się dokładnie, co prawdziwe znaczenie jest. Prawdopodobnie najlepszy Domyślam się, że każdy węzeł ma szczególne znaczenie dla konkretnej rodziny. Na przykład, Triquetra, który jest również znany jako węzeł trinity, jest albo myślał stanąć do Trinity Christian (Ojciec, Syn i Duch Święty) lub trio pogańskiej (Matka, Crone i Maiden). Jeszcze inna szkoła myśli, że stoi państw węzeł trinity dla umysłu, ciała i ducha.

Celtyckie symbole

Triquetra

Claddagh Pierścień

Mówi się, że pierwszy Claddagh Pierścień został stworzony w wiosce rybackiej Claddagh, Galway i pierścień został nazwany po lokalizacji. Składa się on z dwóch serca w posiadaniu rąk i korony na szczycie sercu. Jest symbolem przyjaźni (ręce), miłości (serca) i lojalność (korony). Claddagh pierścienie są wykorzystywane jako przyjaźni pierścieni lub na wesela i spotkania.

Celtyckie symbole

Pierścień Claddagh

Celtic Cross

Według Słownika symboli, Celtic Cross pochodzi jako sposób Druidzi czcić Taranis, galijskiej boga słońca. Oryginalny symbolem była koła słonecznego. Jednak, gdy Celtic ludzi na chrześcijaństwo, trzymali kierownicę i po prostu zamienione dodając krzyż, aby odzwierciedlić swoje nowe przekonania religijne.

Celtyckie symbole

Celtic krzyż

Family Crest

Ci, którzy wywodzą się z Irlandii może chcieć szukać ich herbu. Herbu przedstawia swoje nazwisko (nazwiska). Tradycyjnie, te grzbiety były noszone przez mężczyzn w rodzinie. Herb reprezentowane co rodzina była znana, gdzie przybyli z, a nawet, którzy poparli tę rodzinę. Herby często opisywany zwierząt.

Celtyckie symbole

Family Crest

Celtic Torques

Celtic Torques był skręcony zużyte naszyjnik złoty naszyjnik w stylu. Wojownicy nosili TORCS do walki. Uważa się, że ozdoby symbolizuje rzeczy takie jak wytrzymałość, ale także rangi danej osoby w ich klanu i rangi swego klanu w wyższego rzędu. Był to kolejny sposób, aby pokazać, który należał do rodziny jednego, a ich pozycja w obrębie tej rodziny.

Celtyckie symbole

Celtic Torques

Walijski Miłość łyżki

Miłość łyżka po prostu drewniana łyżka ozdobione symbolami i podane do romantycznego zainteresowania. Symbole stworzył sens za każdym łyżką. Na przykład, łańcuch symbolizuje chęć bycia razem z tą osobą na zawsze, serce oznaczało miłość i blokada oznaczało "Zaopiekuję się tobą."

Celtyckie symbole

Walijski miłość łyżka

Głębsze znaczenie

Symbole Celtic często miały więcej niż jedno znaczenie i trzymał głębokie emocje dla Celtów. Dzisiaj tradycja ta odbyła się z tych, Celtic pochodzenia zakładanie biżuteria, tatuaże lub utrzymania grafikę, która reprezentuje ich dziedzictwo i specjalne znaczenie każdy symbol posiada dla swoich rodzin.

Jak Craft broszka kwiat tkaniny

Jak Craft broszka kwiat tkaniny
Zrób swój własny kwiat biżuterię!

Możesz ozdobić prosty strój, gdy nauczysz się, jak spreparować kwiat tkaniny broszka. Te łatwe projekty to wspaniały prezent dla przyjaciela lub zabawny sposób, aby zafundować sobie trochę funky kwiatów stylu.

Zalety Fabric Kwiaty

Kwiaty tkaniny są od wieków, i istnieje wiele powodów, dla ich trwałego popularności. Kwiatowe rzemiosło są zarówno proste i niedrogie. W przeciwieństwie do prawdziwych kwiatów, nigdy nie tracą urodę. Mogą być również stosowane w wielu sposobów, a projekty biżuterii są naturalnym wyborem dla tych pięknych kwiatów. Broszki kwiatowe są doskonałym sposobem, aby świętować wiosną lub latem lub po prostu przynieść trochę więcej dopingować do mody zespołu.

Jak Craft broszka kwiat tkaniny z skrawki

Większość Rzemieślnicy mają bitów pięknych wstążek lub kawałków tkaniny, które po prostu nie może wyrzucić, a broszki kwiaty są idealne projekt umieścić te skarby w użyciu. Podczas korzystania złom tkaniny stworzyć swój projekt, koszt swoich materiałów będzie prawie nic. Będziesz także dodatkową satysfakcję, widząc swoje ulubione tkaniny wyświetlane w piękny sposób. Więc zacząć kopać przez torbie złomu, i przygotować się do stworzenia ogrodu piękne broszki kwiatowe!

Filc Kwiat Broszka

Jeśli masz ulubiony sweter z wełny, która ma plamę lub został skurczyła się w praniu, to jednostka jest dla Ciebie. Będziesz w stanie ponownie wykorzystać artykuły lane-off odzieży, aby coś zupełnie nowego. Można również utworzyć te skrawki tkanin broszek używając zamiast swetrów; tylko pamiętaj, aby korzystać z Fray Sprawdź lub podobnego produktu, aby utrzymać surowe brzegi przed strzępieniem.

To, czego potrzebujesz

 • Sweter wełniany
 • Przycisk
 • Nożyczki
 • Igła z nitką
 • Agrafka
 • Pralka i suszarka

Co robić

 1. Użyj pralkę do poczuł sweter. Za pomocą niewielkiej ilości detergentu do prania, mycia sweter w gorącej wodzie i suszyć w suszarce. Po zakończeniu tego kroku, twój sweter będą znacznie mniejsze, a tkanina będzie gęsta i rozmyte.
 2. Z nożyczkami wyciąć kilka kształtów kwiatów z filcowanej sweter. Dodać kształty w różnych rozmiarach dla teksturą wygląd. Nie trzeba się martwić o odrywania sweter, ponieważ proces filcowania powoduje, że włókna wełny, aby szczelnie blokadą.
 3. Stos kształty kwiatów i użyć igły i nici, aby podlać je razem. Sew zawleczkę do tyłu broszka kwiat.
 4. Sew przycisk na przedniej części broszka, stworzenie centrum dla kwiat. Możesz wybrać przycisk w kolorze zabawy lub wybierz taki, który ma sentymentalne znaczenie.

Wstążka Róża Broszka

Możesz kupić róże wstążki w lokalnym sklepie rzemiosła, ale to jeszcze więcej zabawy, aby je. Jest to doskonały sposób, aby korzystać z ulubionych skrawki wstążki. Kawałki wstążki powinny mieć co najmniej 18 cm długości dla tego rzemiosła.

To, czego potrzebujesz

 • Skrawki wstążki w różnych kolorach i szerokościach
 • Igła z nitką
 • Agrafka

Co robić

 1. Wybierz kawałek wstążki. Korzystanie duże oczka, szyć w pobliżu jednej krawędzi na całej długości elementu. Nie wiążą się szwów.
 2. Chwyć wolny koniec swojej nici i pociągnij, zbieranie wstążkę do wzburzyć. Krawat swój wątek.
 3. Zaczynając jeden koniec zwojów taśmy w kształcie kwiatowego. Dodać kilka szwów poprzez dole rozkwicie zabezpieczać.
 4. Powtórzyć ten proces z innych sztuk wstążką.
 5. Gdy masz kilka róże wstążki, możesz je stworzyć broszka. Począwszy od największych róży, kwiaty zaczynają mocowania do agrafką za pomocą igły i nici. Kiedy skończysz, będziesz miał wstążka róża stanik.

Eksperyment jeszcze więcej Floral Fun!

Teraz, gdy już próbował tych projektów, znajdziesz się wymyślanie jeszcze więcej pomysłów na spreparować kwiat tkaniny broszka. Eksperymentuj z nowymi pomysłami, a przekonasz się, że projekt będzie się sztuką, a także rzemiosło.

Broszki

Broszki

Historia Broszki

W całej historii, broszki, lub zdobione szpilki lub spinaczami, były często wykorzystywane jako elementy złączne i ozdoby do odzieży. Grecian i rzymskie używane imperia Urządzenie nazwane kości strzałkowej, aby zabezpieczyć ich tuniki, płaszcze, i rodzaj garments.This biżuterii została utworzona przez brąz i często inkrustowane z kamieni kosztownych w epoce brązu. Chociaż ozdobnych, te zdobione szpilki pełnił również rolę funkcjonalną odzież. Skandynawskie kobiety często używane dwa dołączyć swoje pasy fartuszku razem.

Większe, bardziej ozdobne, był styl spopularyzował w XIX wieku. Wysokie dekolty wymagane do korzystania z tych uroczych kołkami lub klamrami, ale były także noszone na ramieniu sukienki, w klastrach, a na płaszczach i chustach.

Victorian Style

Epoka wiktoriańska (około 1840/00) widziałem wiele różnych wzorów broszka, takich jak owady, ptaki, kwiaty, kwiatów spraye, kosze, jaszczurki, sentymentalnych motywów, takich jak serca, scen, węzłów celtyckich i więcej. Miłość królowej Wiktorii biżuterii pomogło inspirować bogactwo wzorów, które pojawiły się w czasie jej panowania.

Broszki
Vintage Pearl Kwiat

Broszki w tym okresie czasu były zazwyczaj zaprojektowane z:

 • Rose lub żółte złoto
 • Sterling Silver
 • Matka Perły
 • Ametyst
 • Agat
 • Granat
 • Rubin
 • Emalia
 • Koral
 • Szafir
 • Szmaragd
 • Topaz
 • Kość słoniowa
 • Szylkret
 • Opale
 • Peridots

Edwardian Okres Pins

W broszki z Edwardian okres na początku XX wieku i często wykorzystywanych diamentów ilustrowane koronkowy, delikatny wygląd. Platinum został powszechnie postrzegane i circlets, bary i klamry pojawiały się chciwie w pin biżuterii.

Sztuka i rzemiosło

Rękodzieło artystyczne epoki (zbiegło się z Edwardian) broszki zobaczyłem pierwszy opatentowany w stylu pin blokadę bezpieczeństwa biżuterię. Dbałość o szczegóły i skomplikowanych wzorów często postrzegane. Przypięte biżuterii często postrzegane w pasie, jak duże szpilki skrzydeł lub ozdoby. Szalik i otwarte centrum broszki były również popularne.

Późniejsze XX wieku Style

Późniejsze style XX wieku nastąpił spadek wielkości. Mniejsze szpilki były często noszone na biodrach i ramionach. Kryształ górski, diamentów i platyny można zobaczyć w szpilki tej epoki. Innowacyjne geometryczne wzory utorował drogę do modernistycznej stylem Art Deco style od 1960 roku.

Inne popularne wygląda w broszki w późniejszym wieku XX to:

 • Okrągłe style "pas"
 • Wschodnia-wpłynęły projekty
 • Wazony
 • Podwójne klip szpilki
 • Projekty dziobem
 • Tarcze i tablice
 • Motywy patriotyczne
 • Style Asymetryczne
 • Zapiekanka i płatek krawędzie
 • Ballerina i postacie kobiet
 • Blachy i drutu srebrne wzory
 • Chropowatych powierzchni

Napływ biżuterii wpłynął także broszki, przynosząc dżetów, faux perły, kolorowego szkła i platerowane metali na czele.

Współczesne Looks

Nowoczesne broszki są dostępne zarówno w stroju i biżuterii. Dziś kobiety noszą je zawsze i wszędzie, od bardziej tradycyjnych na kołnierzu lub ramię na ich torby lub dżinsy. Projekty z minionych epok są często powielane lub służyć jako inspiracja w dzisiejszym rynku biżuterii.

Podczas winobrania pin biżuteria jest wciąż pożądane, są też nowe style na scenie. Dzisiejsze style często odzwierciedlają proste, ale charakterystyczne, wzory. Mogą również pojawić się jako sezonowych inspiracji lub projektów tematycznych.

Więcej zasobów

 • Tiffany oferuje piękne nowoczesne wzory, które są kobiece broszka i elegancki.
 • Jak w większości biżuterii, ceny wahają się od poniżej dziesięciu dolarów na kawałki mody do tysięcy dolarów dla tych z haute lub specjalistycznych niestandardowych jubilerów.

Czy kupić antyczne style lub nowe wersje broszka, ten wszechstronny biżuterię może naprawdę nadają niepowtarzalny i bardzo osobiste poczucie stylu do Twojego zespołu.

Brodaty Iris Pins lub Broszki

Brodaty Iris Pins lub Broszki


Brodaty tęczówki szpilki czy broszki może być dokładne interpretacje pięknym kwiatem lub artystycznych i stylizowanych wersji tego popularnego rozkwicie.

O Brodatego Iris

Brodaty tęczówki jest jedną z pierwszych kwitnącymi odmianami w ogrodzie wiosną i daje niesamowitą wyświetlania koloru i formy. Nic dziwnego, że to odwieczne inspiruje twórców biżuterii. Każdy płatek tego kwiatu ma elegancki kształt potargane, a gdy replikowane w biżuterii, to daje ogólny romantyczny wygląd.

Kwiat jest w niemal każdym kolorze lub kombinacji kolorów można sobie wyobrazić, choć najłatwiej zidentyfikować kolory są błękity i fiolety różne. Fioletowy odcień może wahać się od bladej lawendy do głębokiego królewska purpura. Niebieskie barwy obejmują również pełen zakres jasnych odcieni do ciemnych, intensywnych kolorach. Są to kolory najczęściej używane w emaliowanych biżuterii. Białe akcent kolory są często spotykane w brodatych płatki irysa i zapewnić uderzający kontrast kolorów.

Brodaty Iris Pins lub Broszki

Istnieje kilka rodzajów wzorów dostępnych w broszka złota, srebra lub platyny. W niektórych konstrukcjach stosuje się mieszaninę metalu, podczas gdy inne mieszania różnych elementów z metali, takie jak szkliwa lub cloisonne, konkretnego typu emalii. Projekty, które można znaleźć może się wahać od bardzo skrupulatnej spreparowanego szpilki z dbałością o szczegóły, często przypominające miniaturowe wersje kwiat, do abstrakcyjnych stylu impresjonizmu, czasami w kwadratowych lub owalnych kształtach. Inne elementy są często łączone z kwiatem, takie jak złote nici skręconych lin lub przypominających złoty tablicę, która zapewnia tło dla emaliowaną kwiat. Oprócz kreatywnych konstrukcji metalowych, wiele szpilki i broszki to kryształy, szlachetne kamienie, perły, lub diamentów.

Możesz kupić szpilki i broszki w różnych rozmiarach. Wiele kobiet lubią sobie broszki na klapie kurtki i płaszcze, a inni korzystają broszkę trzymać szalik na miejscu lub po prostu ozdobić sukienkę lub kapelusz. Będziemy chcieli, aby rozważyć, jaki rodzaj ubrania, które zazwyczaj noszą przy zakupie szpilkę lub broszkę. Niektórzy są na tyle lekkie szpilki nosić z wszelkiego rodzaju tkaniny, podczas gdy inne są zbyt ciężkie do noszenia w sukni jedwabnej lub innej czystej lub delikatnej odzieży. Jeśli jesteś miłośnikiem irys, można zdecydować się na zakup więcej niż jeden brodaty iris broszka, który pasuje do różnych stylów i rodzajów odzieży.

Archiwalne Iris Biżuteria

Jeśli jesteś rocznika kolektora biżuteria, to być może uda się znaleźć antyczne broszka. Raz na jakiś czas, kawałek stanie się dostępne dzięki sztuki serwisach aukcyjnych lub innych popularnych witrynach aukcyjnych. Niektóre z tych elementów, które mogą okazać się te, które były popularne na początku 1900, gdy ruch secesyjny znalazło odzwierciedlenie w biżuterii. Dodatkowo ruch Art Deco z 1920 i 1930 roku koncentruje się na naturze czasami w wzorów biżuterii. Vintage i antyczne broszki i szpilki były zazwyczaj wykonane z 18-karatowego złota lub 24K i wielokrotnie obejmowały emaliowane components.Glass był popularny materiał do rocznika tęczówki biżuterii. Jeden niezwykły styl brodatego tęczówki broszka wykonana z koralików szklanych. Inny styl został stworzony z malowanego szkła, co było popularne w 1900. Te malowane broszki szkła matowego szkła czasami używane, aby dać efekt wody. Szkło malowane broszka była zazwyczaj pokrytego szlachetnych konstrukcji metalowych w owalne, okrągłe, prostokątne, lub kwadratowe kształty.

Powielanie Sztuk

Jeśli lubisz styl vintage, ale nie mają budżetu wymaganego dla tych pozycji, za kawałki słownikowych, które duplikaty antyczne szpilki i broszki. Te kawałki są często częścią kolekcji biżuterii oferowanej przez fundację lub muzeum, takich jak Muzeum Sztuk Pięknych (MFA) w Bostonie, w stanie Massachusetts.

Jedyny w swoim rodzaju Broszki

Każdy cieszy się posiadaniem biżuterię jedyną w swoim rodzaju. Specjalne pin lub broszka, że ​​nikt inny nie posiada tak naprawdę sprawia, kawałek ceniony dodatek do swojej kolekcji biżuterii. Jeśli jesteś zainteresowany w unikalnej pozycji, należy rozważyć rozmowy z artystą biżuterii, który robi prace na zlecenie. Możesz znaleźć lokalnego jubilera przez kolegium, uniwersytetu lub szkoły artystycznej. Jeśli jest to wykonane w wysokiej jakości materiałów, niestandardowy brodaty tęczówki pin lub broszka może stać się spadek rodziny.

Wybór Broszki i szpilki

Wybór odpowiedniego broszka lub pin biżuterii może być trudny wybór, gdy zaczniesz rozważyć wszystkie dostępne w różnych kawałków. Być może trzeba spędzić trochę czasu przeglądania witryn internetowych i stron internetowych aukcji biżuterii przed znalezieniem pin lub broszka, który przemawia do Ciebie. Wiele osób uważa, że ​​ma na sobie szpilki i broszka jest jak sobie mały kawałek sztuki.

Celtyckie Tatuaże

Celtyckie Tatuaże


Chociaż wiele z dawnej kultury celtyckiej pozostaje owiana mgle czasu, celtyckie tatuaże stały się popularnym sposobem wyrażenia dumy kulturowej i symbolikę religijną. Węzły, krzyże, runy i koniczynki są wszystkie symbole, które czynią wielkie tematy dla tego typu tatuaż. Czy masz celtyckie korzenie, lub po prostu kochają kulturę, można mieć własne inspirowane tatuaż celtycki.

Celtic Tattoo Designs

Celtyckie Tatuaże

Trójcy Knot

Knot pracy

Najczęstszym Celtic inspirowane tatuaż jest węzeł. Celtic węzłów nie ma początku ani końca; oni rozpocząć w dowolnym momencie, a następnie pętle wokół do punktu, w którym rozpoczął się bez jednej przerwy. Te wzory są myśli do reprezentowania przenikanie się światów duchowych i fizycznych oraz niekończącą ciągłości życia. Jako takie, są one bardzo potężne symbole.

Knot pracy tatuaż wzory pomysły to:

 • Jeden węzeł owijania jak bransoletkę wokół kostki, górnej części ramienia lub nadgarstka
 • Węzeł, który przychodzi do trzech lub czterech punktów umieszczonych w środku górnej lub dolnej części pleców
 • Węzeł nałożono na innym obrazie, takich jak sęki wplecione skrzydłach motyla
 • Węzłów Miłość składa się z dwóch przeplatających się linii

Wzory zwierzęce

Celtyckie Tatuaże

Celtic Dragons

Przeplot jest wariacją na temat Celt węzeł. Praca węzeł jest nadal obecny, ale zamiast nieprzerwanego połączenia, sznury z węzłami zaczynać i kończyć w nogi, ogon i głowę zwierzęcia, reprezentowane przez psa, skorpiona i historii popularnej czerwonego smoka, który jest preferowany przez tych, Walijski przyzwoity.

Wzory tatuaży zwierząt mogą obejmować:

 • Czarna sylwetka zwierzęcia z węzłów w lewo, jak w nich negatywne miejsca
 • Dwa zwierzęta takie jak węże i smoki, których ogony splatają się w węzeł
 • Korpus zwierzęcia, takiego jak skorpiona, wykonane w całości z węzłem subtelną szczegółowo w zarysie

Krzyże

Celtyckie Tatuaże

Celtic Cross

Wypełniony wnętrz pracy węzła, celtyckie krzyże są nosili przez podmioty powiązane z wielu religii i kultur. Przekrój jest sam nałożono na okręgu, która może być wykonana w całości z węzłem.

Pomysłów Tatuaż to:

 • Dodawanie mały obraz do czterech narożnikach wewnętrznych krzyża, takich jak księżyc, kielicha lub miecza, aby dodać indywidualne podejście
 • Dodawanie nazwy ukochanej do okręgu, który opiera się na krzyż
 • Korzystanie węzeł jako zarysu przekroju siebie

Runes

Celtyckie Tatuaże

Celtic Rune miłości

Celtowie mieli starożytnego alfabetu i piktograficznym styl pisania, który jest dziś popularne jako pisemnej tatuaż. Celtyckie runy mogą być używane do przeliterować słowo, lub użyć jednego runę do reprezentowania słowa takie jak miłość, życie, marzenia i siły. Runy są małe i można nosić dyskretnie w dowolnym miejscu ciała.

Zastanów runiczne tatuaż wzory, takie jak:

 • Nakładanie warstw runy w innym tatuażem, jak za pomocą run w organizmie zwierzęcia do pisowni nazwy Twój duch zwierzęcia
 • Umieszczenie małą, samotną runę w centrum bransoletka lub anklet tatuaż jako ozdoba
 • Literowania nazwę lub imię ukochanej w runach w całej górnej części pleców

Historia i religia

Celtyckie Tatuaże

Celtic Butterfly

Wczesne Tatuaże

Uważa Celtic zdjęcia śledzenia ich pochodzenia już w malowidłach naskalnych. Piktowie, jeden z najstarszych narodów na Wyspach Brytyjskich, uważa się, że wytatuowane sztuki zwierząt na ich ciałach przez przebicie ich skóry z gorącymi kijami do tworzenia wzorów. Później niebieskiego barwnika renderowane z liści rośliny zwanej wad był używany do zwiększenia projekty kolorując skórę.

Druid Połączenie Christian

Obie piękne i skomplikowane, Celtic inspirowane tatuaże są czymś więcej niż tylko projektowanie; Najbardziej religijne znaczenie wyrażać pewne, zwykle mieszankę wierzeń chrześcijańskich i Druid, które stały się splecionych przez wieki. Dlaczego mieszanka? Celtowie nie napisał formy języka i przeszedł na wszystkich swoich tradycji i wierzeń doustnie. Jednak, kiedy chrześcijaństwo dotarło starożytne wybrzeży brytyjskich, mnisi wprowadził pierwszy język pisany do kultury i zaczął włączenie Celt wzory do symboliki chrześcijańskiej jako sposób wypełnić lukę pomiędzy druidów i Chrystusa. Wiele z tego włączenia jest reprezentowana w Księdze łokci, dzieło tych samych mnichów, które zostało zachowane w bibliotece Trinity College w Dublinie, Irlandia. Krzyż celtycki i Shamrock są dwa doskonałe przykłady ich pracy.

Noś z dumą Tattoo

Tatuaże, niezależnie od ich projektowania, są częścią ludzkiego doświadczenia przez tysiące lat. To zespół węzłów wokół nadgarstka lub ramienia lub tego motyla na kostce zapewnia niewypowiedziane połączenie przodków wiele minionych wieków. Możesz nosić atramentu, aby wyrazić swoje dziedzictwo i filozofię prywatnego, lub po prostu dla czystej przyjemności znaleźć w dzieła sztuki. Jedno jest pewne; Sztuka tatuażu nie wykazuje oznak blaknięcia we mgle, jak wiele z kultury celtyckiej nie tak dawno temu.

Jak zrobić Broszki zroszony

Moda jest bardzo skomplikowaną częścią życia kobieta & acirc € ™ s ponieważ jest narzędziem nie tylko dla ludzi, ale przyciąga do wyrażania ONEA € ™ s siebie. A w świecie, w którym moda jest nie częściej niż przez guru mody, wyrażenia i oświadczenia kobieta może jest ograniczona do tego, co jest oferowane w kolekcji mody. Dlatego zdarza się, że kobiety po prostu jeździć pływy mody. Narażania ich styl do tego, co jest dostępne na rynku.

Jednak trzeba swoje możliwości, jeśli chodzi o styl. Zawsze można tworzyć własne ubrania, a nawet akcesoria. Akcesoria można dokonać może wahać się od opaski, naszyjniki, wisiorki, a i tak, można nawet tworzyć własne broszki koralikami. Oto kilka porad, jak zrobić broszki koralikami.

 • Przed tobą przypiąć swoje broszki. Aby dokonać najlepszego broszki koralikami, należy uchylić kłopotów jak zakłóceń i braku materiałów lub sprzętu. Dla łatwego kręcenia broszki koralikami, należy przygotować rzeczy, które będą potrzebne. Po pierwsze, zbierać broszka z powrotem z otworami. Zdobądź jak najwięcej jak to możliwe, więc można mieć więcej opcji więcej wzorów. Następnie uzyskać drobne przewody linkę. Możesz iść z 20 lub 22 czujników. Różne koraliki i lub kryształy będzie przejść długą drogę w upiększania broszki. A okrągłe szczypce i cięcia drutu pomoże Ci w ukończeniu tego projektu. Pobierz następujący sprzęt i jesteś ustawiony, aby Twoje broszki koralikami.
 • Wykonywanie cięcia. Pierwszym krokiem po ukończeniu materiałów jest cięcie przewodów. Użyj cięcia drutu i cięcia w zależności od długości, które potrzebujesz. Następnie włóż kawałek drutu, który ma do otworu w jednym z plecami broszka. Dokręcić przez uzwojenie je kilka razy.
 • Wystarczy koralik to! Z przewodu zamocowany do broszka tylnej, nadszedł czas na kolejny krok. Pobierz swoje perełki i przełóż je. Tu jest miejsce, gdzie kreatywność przyjdzie. Wzór z koralików Twój wątek będzie się projekt lubisz. Możesz umówić się przez kolor lub rozmiar. Po gwintowania pewne wzorce, włóż przewód przez otwór następnego znajdującego się na odwrocie broszka. Szczypce okrągłe może pomóc w ponownym włożeniem przewodu pierwszego otworu. Zacisnąć pętlę ciągnąc za przewód.
 • Koraliki, koraliki i więcej koraliki! Kluczem tutaj jest stworzenie większej liczby pętli koralikami. A można to zrobić tylko, że przez przekazanie przewody przez otwory broszkę z powrotem. Powtarzaj te czynności, aż zobaczysz kształt podejmowania broszka. Dobry znak, aby wiedzieć, czy robisz w prawo, gdy widzisz wygląd broszka jak kwiat ozdobiony pojedynczych płatków. Następnie upewnij się, że masz przewód unbeaded po zakończeniu linkę. Dokręcić go przez otoczenie go liczne razy w końcu broszka z powrotem. Odciąć nadmiaru kabli.
 • Zakończenie projektu. Z koralik dołączone Twoje prace teraz do broszka z powrotem, można zmienić kształt odpowiedni do Twojego stylu. Następnie rozłożyć â € ~petalsâ € ™, aby osiągnąć wygląd podobny do kwiatu.

Z czymś tak prostym, jak tworzyć własne koralikami broszka, można wyrazić siebie poprzez modę. Opracowuje swoje projekty i zacznij zarabiać więcej broszki koralikami dla swoich strojów.

Drzewo Horoskop celtycki

Drzewo Horoskop celtycki


W podobny sposób z innymi horoskopy, horoskop celtycki drzewa opiera się na datę urodzenia. Rok dzieli się na cyklu księżycowym, co oznacza, że ​​są 13 drzewa znaki w przeciwieństwie do 12 zachodnich znaków zodiaku związanych z kalendarza gregoriańskiego.

Wszechświat jako drzewo

Celtowie mieszkali w Europie w epoce żelaza (600 pne do 43 ne). Obecnie kojarzy "Celtic" kultury z Wysp Brytyjskich. Ci ludzie wierzyli, że Wszechświat miał drzewo, z głębokim systemie korzeniowym i oddziałów, które rozciągają się w górę.

Nadal odnoszą się do naszego "drzewa genealogicznego", aby wyrazić naszą własną historię. Współcześni ludzie mówią o swoich "korzeni" jako sposób wyrażania, skąd one pochodzą. Poszczególne "gałęzie" rozłożone, ale nadal połączone z podstawą drzewa lub rodziny.

Celtic Drzewo Horoskop: Bóstwa i stróże Zwierzęta

Drzewo horoskop celtycki symbol drzewa zawiera dla każdego z 13 cykli roku księżycowym. Ponadto, każdy cykl ma boga Celtic i opiekuna zwierząt związanego z nim.

Brzoza: (24 grudnia-20 stycznia) Bóg Lug jest związane ze znakiem Birch. Jest on odpowiedzialny za wymyślanie wszelkiego rodzaju sztuki i rzemiosła. Jeśli jesteś Brzoza, następnie biały jeleń jest twój opiekun zwierząt, które jest symbolem swojej ambicji i wzniosłych ideałów.

Rowan Tree: (21 stycznia-17 lutego), Brygida, bogini płodności i wiąże się z nowym życiem, rządzi znak jarzębina. Smok, znak wyobraźni, jak również inspiracji, to zwierzę.

Jesion (18 lutego-17 marca) Mag Gwydion jest władcą Ash, a opiekun zwierząt jest dodatek. Zamiast być symbolem zła, w tym przypadku dodatek jest uważany za mądrego zwierzęcia.

Alder Drzewo: (18 marca-14 kwietnia) Bran Błogosławiony, który rządzi światem ducha, jest bóstwem orzeczenie dla osób urodzonych pod znakiem Alder. Olchy dostać w swoje umiejętności dyplomatyczne z ich opiekun zwierzęcia, lisa.

Willow Tree: (15 kwietnia-12 maja) Ten znak jest związany z Ceridwen, Celtic Księżyca Bogini. Jeśli jesteś Willow, twój opiekun zwierząt jest zając. W kulturze celtyckiej, jest symbolem intuicji i elastyczności.

Głóg Drzewo: (13 maja-09 czerwca) Olwen, bogini związana z kwiatów letnich, rządzi Hawthorn. Sowa mądra i cierpliwy opiekun zwierząt jest dla osób urodzonych pod tym znakiem.

Oak Tree: (10 czerwca-7 lipca) Jeśli to święte drzewo symbolizuje swoje Celtic drzewa znak horoskop, to rządzi ojciec wszystkich bogów, Dagdę. Królewski ptak, strzyżyk, jest twoim opiekunem zwierząt. Jest symbolem kogoś, kto jest w tym samym czasie dowcipny i subtelny.

Holly Tree: (08 lipca-04 sierpnia) Kowal Bóg, Govannon, rządzi Holly Tree. Osoby urodzone pod znakiem Holly drzewa mają mistyczne jednorożca, symbol czystości, jako ich opiekun zwierzęcia.

Hazel Drzewo: (05 sierpnia-01 września) Manannan, Bóg Morza, rządzi Hazel drzew. W starożytnej kultury celtyckiej, Hazel był związany z mądrości; każdy uznany za winnego siekanie jedną w dół został skazany na śmierć. Zwierząt opiekun dla Hazel drzewa jest łosoś, który został uznany za najmądrzejszego wśród wszystkich zwierząt.

Vine Drzewo: (02 wrzesień-29 września) Znak ten jest rządzony przez Bogów Światła, Tuatha De Danaan. Vine drzewa mają piękne i pełne wdzięku łabędź jako ich opiekun zwierzęcia.

Ivy Drzewo: (30 września-27 października) Jeśli rodzą się pod znakiem drzewa Ivy, to rządzi Ginewry, młodej bajki. Zgodnie z jasnej i przestronnej tematu, motyl jest twój opiekun zwierząt.

Reed Drzewo: (28 października-24 listopada) Pwyll, którzy rządzili Underworld, rządzi również ten znak. Stroiki może ubiegać lojalnego psa jako ich opiekun zwierzęcia.

Starszy Drzewo: (25 listopada-23 grudnia) Bogini Cailleach Beara, który był postacią matki wśród bogów, wiąże się z osób urodzonych pod znakiem Starszej drzewa. Zwierzę symbolizujące leczenie i ochronę, kruk, opiekun zwierząt jest związane z tym znakiem.

Dowiedz się więcej ...

Drzewo Horoskop celtycki
Celtic Astrologia Phyllis Vega

W taki sam sposób, że astrologia jest więcej niż osoby znak Sun, horoskop celtycki drzewo zawiera więcej niż tylko swojego "drzewa znak." Aby wniknąć głębiej w ten temat, można poczytać następujące książki.

 • "Magia Ziemi", Claire Nahmad
 • "Celtic Księżyc Znaki: Jak Mistyczna Moc Druid zodiaku Can Transform Your Life", Helena Paterson
 • "Celtic Lunar zodiaku: Jak interpretować swoje Moon Znak", Helena Paterson
 • "Handbook of Celtic astrologii: 13 Znak zodiaku Lunar starożytnego druidów", Helena Paterson

Ceremonie ślubne celtycki

Ceremonie ślubne celtycki


Ślub Celtic łączy tradycję wielu praktyk weselnych zobaczyć w bardziej nowoczesnych wesela dzisiaj, jak również sposobów ludowych z przeszłości. Zasadniczo, Twój Celtic ślub powinien przestrzegać zasad swojej kościoła i państwa, a następnie można rozszerzyć na tradycjach historycznych, które następują wesela Celtic z przeszłości.

Celtic Historia Ślub

Jeśli przeczytałeś coś o Celtów, prawdopodobnie już wiesz, że obchodzony wesela przez kilka dni. Celtowie miał reputację for..well ... zabawa! Kochali do świętowania, a większość z uroczystości ślubnych wokół jedzenia, taniec, i picia. Goście byli się bawić, a nie było to trudne, ponieważ większość gości i członków rodziny mieszkali w tym samym małym miasteczku.

Dziewięć Części Celtic Wedding

Prawda może zawierać Celtic ślub lub wszystkie z dziewięciu części ceremonii. Są one następujące:

 1. Castingi i poświęcenie okręgu
 2. Prezentacja Pary Młodej
 3. Oświadczenie w sprawie małżeństwa Bard
 4. Deklaracje Pary Młodej
 5. Wymiana pierścieni
 6. Wiązania (lub "na czczo") z rąk
 7. Przechodząc światła
 8. Święto Dziękczynienia i Przysięga
 9. Poświęcenie i otwarcie kręgu

Zrobione z uroczystości pogańskich przeszłości, post rąk jest symbolem par, używanych do łączenia ręce na wsi kowadle. Dziś pary odwołują się za ręce, tworząc krąg nieskończoności i trwałej miłości. Ich ręce są zazwyczaj owinięte tkaniną lub liny, wiążąc je ze sobą.

Tradycje ślubne Ceremonia Celtic

Istnieje wiele tradycji, które mogą być stosowane w celtyckiego ślubie.

 • Muzyka odgrywała ogromną rolę w weselach celtyckich. Jednym z najczęściej stosowanych instrumentów był dudy. Piper często prowadził orszak weselny, grał podczas komunii, a także towarzyszył Recessional. Ceileigh zespół był powszechnie stosowany na wesela i jest popularna do dzisiaj.
 • Stroje ślubne następnie wszystkie własną tradycję w celtyckich wesela z przeszłości, i nadal to zrobić dzisiaj. Kolorowe sukienki ślubne były popularne, a wielu mężczyzn nosiła spódniczki.
 • Prowadzenie podkowy na szczęście jest także związana z celtyckich wesela. Od ciężkich podkowy może być nieco kłopotliwe, warto rozważyć szycia podkowę do osłony handfasting lub wewnątrz swojej sukni.
 • Grushie zwyczaj rzucając garść monet na gości przez pana młodego podczas recepcji jest zawsze zabawne tradycja zrobić.
 • Barefoot panien i kawalerów są również symboliczne połączenie małżonków do ziemi.

Planowanie Celtic Wedding

Jak zacząć planować Celtic ślub, istnieje kilka punktów, które należy rozważyć.

 • Wybór miejsca docelowego -Czy chcesz tradycyjny ślub kościelny lub odkryty ślub, trzeba zaplanować i zastępców planów, zwłaszcza na zewnątrz ślub.
 • Wybór duchownego lub Kaznodzieja -Be pewno pozwól osobę można odebrać do wykonywania ceremonii wiesz, że chcesz Celtic ślub. Wielu duchownych po prostu nie zna tradycji Celtów.
 • -Decide Muzyka na jakiej muzyki chcesz na swój ślub. Jeśli chcesz prawdziwe Celtic zespół lub Piper, planu na rozmowy kilka i je wypróbować dla Ciebie. Poproś o wszelkich taśm lub płyt, które mogą mieć ich muzyki i spędzić kilka dni słuchać ich piosenek, zanim podejmiesz decyzję.
 • Strój Ślub -Jeśli twój mąż-to-be nigdy nie nosić spódniczkę, to może być trochę skrępowany raz pierwszy stawia jeden na. Powinien wypożyczyć na kilka dni i nosić go w domu, zanim on zobowiązuje się do noszenia na uroczystości. W miarę suknia ślubna idzie, jeśli chcesz prawdziwej Celtic sukienkę, to może trzeba spędzić trochę czasu na zakupy w Internecie. To może być możliwe, aby wypożyczyć strój, też.
 • Honeymoon -Wreszcie, trzeba wybrać cel podróży poślubnej. Jeśli chcesz kontynuować Celtic ceremonii ślubnej temat, to możesz Celtic miesiąc miodowy, również.

Powiązane linki

 • Średniowieczny Ślub
 • Gothic Ślub
 • Chińskie Tradycje weselne
 • Irlandczycy Tradycje weselne
 • Indian wesela

Szkockie Obrączki

Szkockie Obrączki

Szkockie obrączki są idealne dla pary z szkockiego dziedzictwa lub którzy po prostu mają w sobie pasję do kraju. Szkockie pierścienie zrobić atrakcyjne obrączki zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Są one często dostępne w zestawach dopasowanych zespołów co oznacza, że ​​oba pierścienie wzajemnie się uzupełniają. Jest to bardzo szczególny sposób, aby para wykazać swoje zaangażowanie w siebie.

Tematy szkocki ring

Twoja obrączka może symbolizować swoje szkockie dziedzictwo - lub uznanie w kraju bogatego dziedzictwa i kultury - z jednym z następujących symboli:

 • Celtic węzłów: Celtowie byli starożytny lud, którzy byli znani z zaciekłością i ich piękne dzieła sztuki. Jednym z najważniejszych symboli celtyckich jest węzeł celtycki. Ten projekt jest zazwyczaj tworzony z jednej linii i nie ma początku ani końca, co czyni go idealnym symbolem małżeństwa. Wiele funkcji obrączki Szkocji Celtic węzłów wokół diamentów. Celtic zespoły knot od Linda Clifford są eleganckie przykłady, dostępne w kilku metali oraz z lub bez diamentów.
 • Szkocki oset: Kolejny potężny symbol Szkocji jest oset. Niektóre szkockie zespoły weselne są tłoczone lub wygrawerowane z tym wzorem, który jest godło Szkocji. Oset pierścień z Gretna Green, z ręką symbol uderzył w zespole, jest przykładem tego projektu.
 • Luckenbooth: Luckenbooth jest starożytny szkocki symbol tradycyjnie stosowane w broszki. Te broszki często były podane do bliskich, a oni często opisywany wygrawerowany wiadomość ". Ziemskich radości, Tyś jest mój wybór" Choć nie tak często jak inne style, Luckenbooth jest opisywany w niektórych szkockich obrączki, podobnie jak złoty pierścionek lub funt Luckenbooth z jubilerzy firmy Baxter, a to sprawia, że ​​doskonały symbol szczęśliwego małżeństwa.

Zakup szkockich Obrączki

Jeśli mieszkasz w Szkocji, może być stosunkowo łatwe do zakupu tradycyjnych obrączek; jednak, jeśli mieszkasz w innym miejscu, trzeba zrobić trochę więcej pracy.

Kiedy będziesz gotowy, aby rozpocząć zakupy dla pierścienia, należy rozważyć następujące sklepów internetowych:

 • Gretna Green Wedding Ring firmy: Znajduje się w Wielkiej Brytanii, firma ślub Gretna Green prowadzi różnorodne szkockich stylów pierścienia, w tym zarówno oset i opcji celtyckich. Firma oferuje bezpłatną wysyłkę do klientów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii, oprócz tych, które znajdują się w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii.
 • Szkocki Gold Collection: Jeśli szukasz oryginalnych pierścieni handmade w Szkocji przez miejscowego złotnika, to biżuteria sprzedawca jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. David Milne sprawia, że ​​każdy z pierścieni firmy siebie i wszystkich jego projektów są cechowane. Szeroki wybór opcji jest dostępna, a pierścienie mogą być wysłany za granicę.
 • Linda Clifford Szkocka & Irish sklepie: To źródło detalicznego z siedzibą w USA, w stanie Maine, ale specjalizuje się w towary szkockich i irlandzkich. Firma oferuje szeroki wybór celtyckich i innych stylów szkockich zespołów weselnych.
 • Szkocki Scheda Biżuteria: Jeśli ty lub twój narzeczony jest od szkockiego klanu, jest to idealne miejsce do poszukiwania obrączek i innych elementów biżuterii, które noszą herb swojego klanu. Międzynarodowy transport jest dostępna.
 • Zespoły projektowe: z siedzibą w Kalifornii, USA to źródło biżuterię nosi piękny wybór wzorów celtyckich i szkockich pierścieniowych zarówno białego i żółtego złota.

Wybór You Pierścień

Kupując obrączki w stylu szkockim istnieje kilka rzeczy do rozważenia. Należą do nich:

Szkockie Obrączki

 • Projekt: Wiele Pierścienie tego typu mają silną Celtic temat. Podczas podnoszenia obrączkę Celtic ważne jest, aby wybrać projekt, który jest odpowiedni do codziennego noszenia. Bardzo ozdobne wzory nie wiele być praktyczne.
 • Metal: Szkocka pierścienie są albo wyryte lub odlewane w metalu szlachetnego. Ponad czasie metale bardzo miękkie, takie jak wysokie złote karatowym może nosić się, zwłaszcza podczas noszenia z innymi pierścieniami. Jest to więc dobry pomysł, aby porozmawiać z jubilera o najlepszy metalu dla pierścienia.
 • Kamienie szlachetne i diamenty: Pary mogą, jak obrączki, które zawierają diament lub kamień. Funkcja ta jest powszechnie dostępny w wielu sottish wzorów.

Szkocki Biżuteria ślubna dla złota

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że Highlands mają wiele cennych zasobów naturalnych, w tym złota. W 1960 odkrył brytyjski Geological Survey złoto w Highlands, ale cena złota nie był wystarczająco wysoki, w kolejnych dekadach, aby przedsięwzięcie górnicze opłacać. Te dni, wyższe ceny złota w końcu sprawiły, że opłaca się wydobywać ten szkocki złoto, i można mieć obrączki wykonane z tego materiału rodzimego.

Wybierz idealny pierścionek

Szkockie tematyczne obrączki może być wspaniały wybór i są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prostych obrączki.

Biżuteria religijne Thistle Krzyż

Biżuteria religijne Thistle Krzyż


Religijne oset krzyż biżuteria łączy w sobie klasyczny design z silną symbolikę.

Oset symbolem jest tradycyjny design i pojawia się w wielu pozycjach Celtic inspirowane biżuterii. Oset jest godło Szkocji. Legendy opisać, jak atakujący Wikingowie wszedł do ostu, a ich krzyki obudził bandę Szkotów, którzy walczyli Wikingowie, zatrzymanie inwazji. Oset stał się znany jako "opiekuna" i ostu już w 1470 pojawił się na monetach jako godło Szkocji. Krzyż jest często używany jako symbol chrześcijaństwa i kombinacji oset i krzyż są atrakcyjną biżuterię.

Rodzaje religijna Thistle Krzyża Biżuteria

Biżuteria religijne Thistle Krzyż

Stylowe wzornictwo oset jest często używane w biżuterię i religijnej oset krzyż biżuterii to doskonały wybór dla kogoś, kto szuka biżuterię, która jest jednocześnie atrakcyjne i pogrążony w rozumieniu.

Istnieje wiele różnych rodzajów i styl biżuterii krzyżowej ostu:

 • Zawieszki - Wiele osób lubi nosić krzyż wisiorek. Przekrój zawieszka jest atrakcyjny na ścieranie, jednak znaczenia jest również ważna. Krzyż, który zawiera osty w projekt jest unikalny wybór dla kogoś szukającego czegoś, co jest znaczące i atrakcyjne. Ten typ konstrukcji często znajduje się w centrum kamień. Kamień jest ważnym punktem i przynosi dodaje kolor do wisiorka. Kolczyki i pierścionki mogą być dopasowane do kamień do atrakcyjnego zestawu biżuterii.
 • Kolczyki - kolczyki lub kolczyki Thistle poprzeczne wyposażone celtyckie wzory są bardzo popularne. Jak również ostro wzorów poprzecznych, Wariacje stylizowane wzory oset. Mogą one wyglądają bardzo elegancko i uzupełniać wiele stylów.
 • Pierścienie - Pierścień featuring oset krzyż jest atrakcyjny design zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Poprzeczny może być zapisany na powierzchni pierścienia, albo pierścienia może być cięty na oście konstrukcji krzyżowej.
 • Bransoletki i bransolety - celtyckie wzory działa dobrze na bransoletki i bransolety, jak skomplikowanych wzorów można pracować wokół nadgarstka. Oset krzyż lub inne celtyckie wzory sprawiają interesujący wristwear i mogą być noszone zarówno formalnej, jak i casual.

Religijne oset Krzyż biżuteria jest wykonana z różnych materiałów. Metale szlachetne, takie jak złoto i platyna są dobrym wyborem dla specjalnych sztuk biżuterii i elementów, które staną się w przyszłości pamiątki. Srebro jest bardziej ekonomiczne i inne alternatywy obejmują cyny i miedzi. Wybór metalu będzie zależeć od budżetu i wymagań zarówno stylu. Srebro jest szczególnie popularny. W srebrnych wieku, patyna rozwija i to akcentuje skomplikowanych wzorów w Celticu i oset biżuterii.

Zakup Thistle Krzyża Biżuteria

Thistle krzyż biżuterię można znaleźć w Internecie. Istnieje wiele sklepów, które specjalizują się w biżuterię. Te detaliści są dobrym miejscem do rozpoczęcia. Sklepy sprzedające biżuterię krzyżowej ostu to:

 • Seawear - Ta strona internetowa zawiera wiele różnych projektów, w tym Krzyż celtycki krzyż ostu (w połowie drogi w dół strony na lewej stronie). Jest to duży krzyż i stałaby idealny kawałek oświadczenie biżuterii.
 • Celtic Craft - Jest to stylowy srebrny oset krzyża breloczka. Styl jest elegancki i jest idealny do codziennego noszenia.
 • Najcenniejsze uważa - Ta strona internetowa zawiera szeroką gamę celtyckich i historycznych wzorów biżuterii, w tym przekroju ostu broszka. Tym znajduje się kamień, który podkreśla tworzenie krzyża.

Oset krzyż czyni piękny biżuterię religijnej. Atrakcyjne wzory oznacza, że ​​jest to przyjemność noszenia i jest ciekawym sposobem na połączenie symboliki religijnej ze stylistyki.

Oryginalny Celtic Biżuteria Projektant Wywiad

Oryginalny Celtic Biżuteria Projektant Wywiad
Eire Mapa Naszyjnik

Zakład Logiki Stosowanej wita oryginalna Celtic projektant biżuterii Mary Lynn Maloney na rozmowę o jej mieszanej Biżuteria mediów. Mary Lynn projektuje biżuterię, która świętuje swoje irlandzkie dziedzictwo, jej rodziny i jej podróże.

Oryginalne wzory Celtic Biżuteria

Mary Lynn zawsze kochał sztukę i rzemiosło. Jednak przez wiele lat pracowała jako grafik i pisarz, zanim stał się projektant biżuterii.

Ekspresja artystyczna w wielu formach

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Kiedy po raz pierwszy zainteresował się sztuką? Co doprowadziło do kariery projektanta biżuterii?

Mary Lynn Maloney (Maloney): Zawsze lubiłem robić to, kiedy byłem mały. Mam bardzo wczesne wspomnienie co lalki łyżwach spódnicę z papieru ciastko. Sztuka była ulubionym zajęciem w szkole, a ja nauczyłem się wiele umiejętności, sztuki i rzemiosła od mojej mamy, babci, dziadka i ciotki. Oni wszyscy podkreślili schludność i dumę z pracy, więc jestem wdzięczny, że starty!

Lubię pracować z różnych materiałów, tak, moje projekty mają mieszane odczucia artystyczne media, do nich. Jestem zawsze gra spróbować żadnej nowej sztuki lub rzemiosła produkt, więc kiedy redaktor magazynu biżuteria poprosił mnie o zaprojektowanie kilka projektów biżuterii, po prostu skoczył i zaczął eksperymentować z koralików i charms, włókien i ustaleń.

Oryginalny Celtic Biżuteria Projektant Wywiad
Arthur Guinness Brelok

Inspiracje z rodziny i kultury celtyckiej

LTK: Według SouthtownStar, biżuterię jest inspirowane przez celtyckiego dziedzictwa i pracy swojej rodziny w urzędzie pocztowym. Czy mógłbyś podzielić się z naszymi czytelnikami, jak to inspiruje swoją pracę?

Maloney: Jestem Irlandczykiem i po prostu kocham historię Celtic, muzykę, literaturę i taniec, i staram się włączyć Celtic ducha w mojej pracy. Gdy patrzę na obrazy dawnych celtyckich rękopisów, wzory knotwork lub biżuterii, które zostały wykopane z kurhany, chcę zrobić nowoczesną interpretację uchwycić elegancję lub patyna metaliczny widzę w tych artefaktów. Nie jestem zainteresowany utartych Shamrock i krasnoludek obrazów; Wolałbym kopać głębiej i poszukać artyzmu w kulturze.

Połączenie poczta jest ciekawa obserwacja. Mój tata był naczelnik poczty przez wiele lat, a mój brat jest listonosz, więc funkcjonowanie systemu poczty USA było coś w mojej głowie dorastającego. Zawsze podobało mi się zobaczyć nowe znaczki, że tata może przynieść do domu, a ja uwielbiałem pisać i nawet lepsze odbieranie poczty. Miałem kilka out-of-miasta pióra przyjaciół, a my odpowiadał przez kilka lat. Pierwsze swoją własną pocztę, często z ciekawymi znaczków na kopercie był chłodny. Myślę, że opracowała uznanie dla tych skromnych małych kwadratów perforowanego papieru. Były one tak zwyczajne, ale były one rzeczywiście magia dotyku wykończenie, że możliwa komunikacja. Używam irlandzkich znaczki pocztowe i monety szeroko w moich wzorów biżuterii. Myślę, że proste, przedmioty codziennego użytku, takie jak znaczki i waluty są częścią kultury danego kraju, a lubię podnosząc je do poziomu artystycznego.

LTK: Jak Celtic folklor i kultura inspirować wzorów biżuterii?

Maloney: Celtic opowieści zawierają wiele bitew i odniesień do wielu rzeczy metalowych: najcenniejsze rzeczy, broń, rydwany i podobne. Kiedy czytam legendy, wyobrażam sobie broszki metalowe, kubki, opaski i miecze, więc moje projekty wydają się być bardzo zorientowane metalu. Niektóre z tych znaczków używam w moich kawałkach wyposażone mitologicznych stworzeń celtyckie, takie jak jelenie psów myśliwskich lub, i kocham dokonywania tych miniaturowych dzieł sztuki centralnym naszyjnik.

Oryginalny Celtic Biżuteria Projektant Wywiad
Moneta wisiorek

Materiały Biżuteria, Techniki i mieszana

LTK: Pracujesz w mieszanych mediów. Jaki typ materiałów czy powszechnie lubią pracować?

Maloney: Lubię pracować z papieru, metali, tkanin, wstążki i wszelkiego rodzaju znalezionego obiektu. Vintage książki, mapy, włókna oraz zużyte sztuk biżuterii kończy się w wielu mojej mieszanej pracy mediów kolażu.

LTK: Jaki rodzaj biżuterii twoi kolekcje oferują?

Maloney: Teraz mam tylko mój wiersz CelticBelle, wyposażony w monety i znaczki pocztowe z Irlandii i innych krajów celtyckich, takich jak Szkocji, Walii i na wyspie Man. Składa się głównie z naszyjników i bransoletek. Ja pracuje na więcej mankietami na rękę, że robię z resztek tkanin. Używam metalowe obramowania, że ​​zakup z amerykańskiego producenta. Nie wytworzenia każdej mojej metalu. Wolę używać bezołowiowych kawałki cyny, które są rzucane w USA i platerowane antyczne metalowych wykończeń. Daje to moją pracę, że starożytny, patyna, że ​​mi się podoba. Pozwala także na tworzenie niedrogich mnie kawałki, ponieważ nie używam szterlingów lub złoto.

LTK: Jakie rodzaje technik projektowania biżuterii czy powszechnie używać?

Maloney: mieszać metali i bawić się z kombinacji łańcuchów. I zrobić zawijanie drutu. Dodam linkę, gdzie wydaje się, że rzeczy do zrobienia. Ustawić monet i znaczków do ramek za pomocą różnych uszczelniaczy i wlać żywicę nad większości utworów na połysk i ochronę. Chciałbym powiedzieć, co mi się spędzić większość czasu na to konstrukcja. Przez to, mam na myśli stałe łączenie i montaż i eksperymentowanie z różnymi konfiguracjami wszystkich elementów wykonywania biżuterii w miłą dla oka, gotowego.

Oryginalny Celtic Biżuteria Projektant Wywiad
Eire Stamp wisiorek

Ulubiona biżuteria Stworzenie Mary Lynn

LTK: Jaka jest twoja ulubiona tworzenia biżuterii?

Maloney: Moje ostatnie ulubionym jest naszyjnik, który znajduje się znaczek przedstawiający kawałek starożytnej biżuterię. Znaczek był częścią zestawu przeznaczonego na cześć starożytne artefakty i skarby irlandzkich. Kocham to, że kraj będzie zlecać znaczek z okazji biżuterię, która przenosi znaczenie historyczne. Mój naszyjnik jest mieszanką metali ciepłych i faktur i ma potężny klimat do niego; Mogę sobie wyobrazić, że noszona przez Celtic łowczyni!

LTK: Jakie są Twoje plany na przyszłość?

Maloney: Początek z Seattle (2011) irlandzkiego Festival, będę pokazywać i sprzedawać w wybranych irlandzkich i celtyckich festiwali kilka razy w roku. Zamierzam także rozwijać swoją rynek hurtowy i skupi się na udział kilka hurtowych pokazy z pamiątkami, które zaspokajają Celtic storeowner detalicznej.

Więcej o CelticBelle Biżuteria

Aby dowiedzieć się więcej o Mary Lynn Maloney i CelticBelle biżuterii, odwiedzić jej stronę internetową, Najlepsze projekty piętro, gdzie znajdują się jedne z jej pracy artystycznej. Klienci mogą zakupić biżuterię Mary Lynn w jej sklepie Etsy, CelticBelle. Jej biżuteria jest również sprzedawany w następujących galerii i sklepów, z których niektóre sprzedają biżuterię online, jak również na miejscu:

 • Port Townsend Galeria, Port Townsend, Waszyngton
 • Wędrując Angus Celtic Handlowcy, Port Townsend, Waszyngton
 • Galway Handlowcy, Seattle, Waszyngton
 • Trójcy Knot, Wilmington, Illinois
 • Koszyk Tinker, w Clinton, Massachusetts

Z siedzibą w Port Townsend, Waszyngton, Mary Lynn Maloney jest artysta biżuteria, która projektuje jedyny w swoim rodzaju sztuki biżuterii inspirowanej Celtic sztuki, literatury i muzyki. Jest także pisarzem i projektantem projektu publikacji rzemieślniczych. Wydała trzy sztuki i rzemiosła książek - dobrodziejstw Z Flair, Memory Sztuki i urządzone Skrzynki Mary Lynn tła obejmuje projektowanie graficzne i dyplom z nauk humanistycznych..

Gaelic Obrączki

Gaelic Obrączki

Gaelic zespoły weselne są znaczące wybór pierścień dla pary, która cieszy kultury celtyckiej. Te rodzaje dzwonków można dodać autentyczne touch do irlandzkiego lub szkockiego temat ślubu. Tradycyjne i nowoczesne pierścionki z Gaelic powiedzeń są dostępne w różnych wzorach, które pasują do stylu każdego małżonków.

Rodzaje Gaelic Obrączki

Istnieje wiele interesujących cech Gaelic i Celtic obrączki.

O Gaelic pierścieni

Gaelic zespoły weselne są typu biżuterię z motywami inspirowanymi kultury irlandzkiej i szkockiej. Duża liczba biżuterię wyposażony ryciny powiedzeń w gaelic, języka ojczystego Irlandii i Szkocji.

Przez setki lat, Brytyjczycy nie pozwalają obywatele Irlandii lub Szkocji mówić Gaelic w celu zachęcenia do języka angielskiego. Pokolenia Irlandczyków i Szkotów dorastał bez uczenia gaelicki. Dla par w irlandzkim i szkockim przodków, gaelicki biżuteria jest szczególnie istotne, ponieważ stanowi utracone dziedzictwo.

Gaelic obrączki pochodzą ze srebra, żółtego złota, białego złota, platyny i tytanu. Wiele pierścienie wykonane są w Irlandii lub Szkocji. Wspólne Gaelic projekty obrączkę to:

 • Pierścień Claddagh: Style dzwonka to tradycyjne pierścienie Claddagh wyposażone w dwie ręce trzyma Koronowany serca i weselne zespoły z wygrawerowanymi symbolami Claddagh. Autentyczne irlandzki wykonane pierścienie Claddagh zawierać się w Irlandii grawerowanie, oficjalny symbol wizytówką się za rok i insygnia irlandzkiego urzędu probierczego w Dublin Castle. Wiele par wybrać tę tradycyjną irlandzką obrączkę i wygrawerować romantyczne frazy Gaelic w ringu.
 • Poezja pierścień: pierścienie poezja to rodzaj tradycyjnego ślubu i pierścienia bethrothal od starożytnej Europie. Pierścienie poezja grawerowane sensownych słów lub wierszy, ponieważ kiedy słowa zdobyć władzę, kiedy dotykają osoby bliskiej skórę, wiążące parę bliżej siebie, gdy wymiana pierścieni. Gaelic pierścienie poezja w obu stylach tradycyjnych i nowoczesnych są dostępne.
 • Celtyckie wzory: Wiele Gaelic obrączki posiadają wzór Celtic węzłów, takich jak spirale lub triskels.
 • Dwóch stonowanych zespoły metalowe: Niektóre Gaelic obrączki są w dwóch kolorach, takich jak białe złoto w połączeniu z żółtego złota. Projekty obejmują zarówno gładkie i wzorzyste wersje dwóch stonowanych.
 • Thistle wzory: Miłośnicy szkocki pierścieni znajdą wiele różnych wersji oset wzór.
 • Szkockie symbole klanu: Pary mogą również zamówić obrączki z ich szkockiego klanu symbolu i mają Gaelic słowa wyryte w pasmach.

Gaelicki Wedding Ring Zwroty

Gaelic obrączki style są w wielu różnych wyrażeń romantycznych. Oto kilka romantyczne frazy Gaelic odpowiednie dla napisów pierścienia:

 • Mo Anam Cara: bratnią duszę lub przyjaciela duszy
 • Gra Geal pn chroi: Jasny miłość mojego serca
 • Gra go deo: Miłość na zawsze
 • Gra dilseacht cairdeas: miłość, lojalność, przyjaźń
 • Cuirle pn croide: Puls moim sercu
 • Le mo ghrasa mise, Agus liomsa mo ghra: Jestem miłego mego, a mój miły jest mój.

Pary mogą również konsultować poezję Gaelic znaleźć romantyczne frazy dla ich obrączki.

Gdzie kupić Gaelic obrączki

Para szuka Gaelic obrączki znajdziemy następujące strony internetowe pomocne:

 • Unikalne Obrączki ślubne Celtic: Unikalne Celtic obrączki ma dużą liczbę Gaelic obrączki, które wchodzą w srebro, 10K żółtego złota, 14 K żółtego złota i 14K białego złota. Wszystkie pierścienie są wykonane w Irlandii i ma Urząd irlandzkiego Próba stempla.
 • Limoges Biżuteria: Limoges Biżuteria sprzedaje obrączki Celtic i pierścienie Claddagh i oferuje grawerowanie na pierścieniach. Możesz poprosić o Gaelic mówiąc do grawerowania pierścienia.
 • Królewski Claddagh: Królewski Claddagh sprzedaje oryginalne pierścienie wykonane irlandzkich Claddagh, które zawierają znamiona i insygnia z irlandzkim Urząd Probierczy. Sprzedawca sprzedaje również obrączki symbolem Claddagh i celtyckie wzory węzeł. Pierścienie te nadają się do grawerowania Gaelic frazę.
 • Gretna Green Wedding Ring: Gretna Green Obrączki to witryna jubilera J & K Harris. Strona sprzedaje oset szkocki obrączkę, która może być wygrawerowany. Pierścionek jest dostępny w żółtego złota, białego złota i platyny.

Gaelic zespoły weselne są kreatywni alternatywą dla tradycyjnych obrączek. Celtic miłośników biżuterii i wielbiciele poezji Gaelic pokochają ten pierścień. Jednakże każda para, która chce niepowtarzalny i romantyczny ślub biżuteria może również łatwo zakochać się w tych pierścieni.

Szkockie Tatuaże

Szkockie Tatuaże
Krzyż celtycki

Szkockie tatuaże były częścią kultury, ponieważ przed 1600. W przeciwieństwie atramentem kultury wschodniej, takich jak chińskie tatuaże, Szkoci oznaczone głównie do celów uznania na polu bitwy, a nie w celach dekoracyjnych lub kawiarnią.

Tatuaże klanów szkockich

Szkocki klan tatuaż staje się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich 20 lat lub więcej i jest hitem wśród Generacji Y. szkockich klanów oparte są kawałki w jednym z projektów rodzin z grzbietów w każdym z regionów kraju. Oprócz wzorów szkockich grzbietów, które mogą być używane w tatuaż, często artystów i tych, którzy projektują własne tatuaże zdecyduje się użyć próbkę lub chusta projekt, który pochodzi z ich Glen czy inny region Szkocji. W 13 regionach Szkocji są:

 • Górski
 • Dumfries
 • Galloway
 • Orkney
 • Granice
 • Strathclyde
 • Western Isles
 • Centralny
 • Piszczałka
 • Lothian
 • Tayside
 • Szetlandy
 • Grampian

Każdy z tych 13 regionów ma swoje własne grzbiet oraz indywidualny kratę. Autentyczne szkockie tatuaże na ogół zawierają oba te i nazwy tatuaże rodziny, która zawiera herb często znajdzie się także kratę z regionu rodziny.

Szkockie Strażak Tatuaże

Wiele nowoczesnych Tatuaże szkockich i irlandzkich oparte są w kulturze strażak. Wiele z tych umundurowanych mężczyzn i kobiet, którzy służą w straży pożarnej, w szczególności w obszarze Nowej Anglii w USA pochodzą z silnym szkockim lub irlandzki tle rodzinnym. Wiele z tych osób to drugi, trzeci, a nawet czwarty strażacy generacji w ich sąsiedztwie lub regionach. Przy tak silnej rodzinnej krawat do munduru, naturalnym krokiem dla wielu jest zrobić sobie tatuaż, który opowiada historię tej historii rodziny.

Pomnik Poległych Fighter Tattoo

Te rodzaje szkockich Tatuaże cześć brata, ojca lub przyjaciela, który zginął podczas służby narodowi ich społeczności. Są na ogół będzie mieć nazwę, datę narodzin i śmierci i symbol taki jak numer Ladder, kapelusz strażaka i oczywiście, ognia.

Żywotność Tattoo Serwisu

Wielu strażaków będzie czekać na emeryturę lub inny kamień milowy w karierze zrobić sobie tatuaż. Te lata wola służby państwowe i być może imię lub imiona tych, którzy oddali swoje życie wokół przewoźnika tatuażu. Symbole takie jak pożar, bombardier kask i innych może być pracował w kawałku.

Szkockie wojskowe Tatuaże

Szkocja ma długą i ulewne historii wojskowości przyprawiona setkach opowieści o epickich bohaterów i klanów, które zapisane wyspę z rąk potężnego i brutalnym języku angielskim. Jest to z dumą w tej historii i zapału, aby utrzymać ten rodzaj siły potrzebny do utrzymania z wyboczenia pod presją bogatszych krajach starają się wywołać zdjęcia dla nich, że kształty te kawałki.

Celtic Tattoo Designs

Szkockie Tatuaże
Krzyż celtycki.

Narody celtyckie są powszechnie wiadomo, że Irlandia, Walia i Szkocja. Inne mniej znane Celtic narody tworzą wieki przeszłe są teraz regiony północnej Hiszpanii znane jako Asturii i Xixon. Celtic tatuaże są częścią starożytnej rodziny dzieła sztuki, które chyba najbardziej typowo ilustruje historię i emocje tych regionów. Wiele osób ma tatuaż Celtic zespołów i projektów; będziemy chcieli, aby upewnić się, że projekt, który wybrać ma szczególne znaczenie dla Ciebie - spróbuj nie wybrać coś z katalogu lub od ściany.

Inne szkockie Tatuaże

Szkockie Tatuaże
Oset jest narodowym symbolem Szkocji.

Podobnie jak w wielu innych kulturach, nie więcej niż jeden lub dwa rodzaje szkockich tatuażami. Podczas gdy Celtic i tatuaże usług są ogólnie ostoją tej kultury, inne tatuaże to:

 • Gaelic tatuaże
 • Morskich - ilustracje przedstawiające tatuaże gwiazdozbiorów widzianych przez szkockich lub celtyckich oczy
 • Tatuaże historyczne - wizerunki f chwil lub postaci w historii Szkocji, na przykład, wojen o niepodległość
 • Symbole Świętego Patryka Dzień, takie jak cztery koniczyna i podkowy

Pisanie: Powszechnie Confused Words Porady

Bezinteresowna vs niezainteresowani

Bezinteresowna: bezstronny.
Przykład: Niech bezinteresowna osoba ocenić nasz spór. (Bezstronna osoba)

Niezainteresowanych: nie interesuje.
Przykład: Ten człowiek jest obojętny w naszym sporze. (To nie obchodzi)

Pomoc vs Aide

Pomoc (rzeczownik): forma pomocy.
(Czasownik): pomóc.

Aide: asystent.

Czyje & Kto jest

Czyje: zaborczy formie ", którzy"
"Czyj zegarek to jest?"

Kto jest: skurcz "kto" i "jest"
"Kto jest na podstawie pierwszy?"

Półroczna, Biennale, Półroczne

"Półroczna" i "półroczne" oba oznaczają "dwa razy w roku." "Biennale" oznacza "co dwa lata." Ze względu na możliwość pomylenia "co dwa lata" i "co dwa lata," wykorzystania "półroczne", gdy chcemy opisać coś, co ma miejsce dwa razy w roku.

Następnie & Niż

Następnie: czas przysłówek wskazujący
"Matka wyjaśniła, a potem zrozumiał, co miała na myśli."

Od: połączenie, które jest stosowane do porównań
"Mam więcej książek, niż się spodziewałem."

Efekt wpływają vs.

"Afekt" jest powszechnie używane w znaczeniu czasownika zmienić, zakładamy, lub wpływu. "Efekt" jest zwykle rzeczownik oznacza wrażenie lub rezultat; jednak "efekt" może być również znaczenie czasownika doprowadzić.

Przykłady:
W celu dokonania sprzedaży z konta, możemy wymagają pisemnej instrukcji.
Decyzja prezydenta będzie miała bezpośredni wpływ na dział.
Decyzja wpłynie na moją pracę.
Ustanowienie tego konta nie ma wpływu na zobowiązania podatkowego.

Aluzja vs Illusion vs. Delusion vs. unik

Aluzja: odniesienie pośrednie

Illusion: nierealne wizja

Złudzenie: fałszywe przekonanie

Unik: ucieczka

Każdy vs. każdy organ

"Każdy" oznacza "każdą osobę." "Każdy organ" oznacza "każdą zwłoki" lub "każdą ludzką postać" lub "każdej grupy."

Upewnij się, Ubezpiecz, Zapewnienie

Upewnij się: mieć pewność.
Ubezpiecz: chronić przed utratą.
Zapewniamy: dać kogoś zaufanie. (Celem tego czasownika należy zawsze odnosić się do osoby.)

Przykłady:
Chcę zapewnić, (upewnić się), że nic nie może pójść źle.
Chcę zapewnić Ci (doda ci pewności siebie), że nic nie może pójść źle.
Chcę ubezpieczyć ten naszyjnik (chronić je przed utratą) do 5000 USD.

Przestrzeganie kontra zwolennicy

Przestrzeganie: załącznik

Zwolennicy: obserwujący

Siebie vs siebie

Użyj "sobą" odnosi się do dwóch osób lub rzeczy, i "siebie" dla więcej niż dwóch osób lub rzeczy.

Przykład: Ty i inne syndyk udzielały sobie autorytet indywidualny.
Przykład: Ty i inni powiernicy udzielają sobie nawzajem pojedynczy organ.

Przedd vs Anti-

Przedd: prefix oznacza "przed"

Anti: prefex znaczenie "przeciw"

Łatwopalny vs łatwopalny

Cytując "STRUNK & White":

Łatwopalny jest osobliwością, głównie przydatne w ratowaniu życia. Wspólne słowo oznaczające "palne" jest "łatwopalne". Ale niektórzy ludzie są odrzucane przez "in-" i myślę "łatwopalne" oznacza "nie jest palny." Z tego powodu, ciężarowe przewożące benzynę lub materiały wybuchowe są oznaczone jako "łatwopalny". Jeśli nie jesteś funkcjonowania takiego wózka, a więc związane są z bezpieczeństwem dzieci i analfabetów, użyj "łatwopalne".

Regard vs Pozdrawiam

Użyj "w odniesieniu do", "w odniesieniu do", "w zakresie" lub "w odniesieniu do". Nigdy nie należy używać "w odniesieniu do". (Inne dopuszczalne stosowanie jest "Pozdrów na Broadway.")

Główny vs Zasada

"Zasada" jest tylko rzeczownik, i wszystkich jego znaczeń są abstrakcyjne. "Główny" jest zarówno rzeczownik i przymiotnik. Jako rzeczownik, to na ogół odnosi się do osoby, z wyjątkiem specjalistycznych terminów prawnych i finansowych.

Ex: około 40 dolarów od płatność idzie spłaty kapitału równowagi; reszta to odsetki.
Przykład: Mam spotkać z dyrektorem szkoły mojego dziecka.
Ex: Musimy działać na zasadzie, że nasi klienci są ważne.

"Obowiązana" kontra "Obowiazkowo"

"Wypełnienie obowiązkowe", czyli 1. do wiązania lub zobowiązać, prawnie i moralnie i 2. zobowiązać (pieniądze, fundusze, itp) w celu spełnienia obowiązku, ma konotacje ograniczeń prawnych i etycznych. "Oblige", czyli 1. ograniczyć przez siły fizycznej, moralnej lub prawnej lub przez okoliczności i 2. umieścić w swoim długu lub zrobić przysługę lub usługa, ma konotacje ograniczeń, ściśle związanymi z protokołem, etykiety, i wdzięczności , To jest zwykle uważane za bardziej właściwe stosowanie "zobowiązuje", aby wyrazić wdzięczność, np "Oni nas nie zobowiązuje przynosząc swoje dzieci" i "John był bardzo zobowiązany za pomoc."

Oddech vs Oddychaj vs Szerokość

Oddechu: oddychanie

Oddychaj (czasownik): na wdech i wydech

Szerokość: Szerokość

Zebrane vs. Wyłączając

Accept: Aby wziąć, aby otrzymać.

Z wyjątkiem (czasownik): Aby wykluczyć.
(Przyimek): bez

Przykład: Chciałbym zaakceptować krytykę, z wyjątkiem, że nie wiem, co mówisz.

Dostosowanie vs Adepta vs Przyjęcie

Dostosowanie: do regulacji

Adept: biegły

Przyjęcie: do wyboru

Przeznaczyć vs A Lot

przydzieleniu: Aby przypisać lub rozdzielać coś.

wiele: bardzo dużo. (NIE: dużo !!)

Procent w porównaniu Procent

W normalnym użytkowaniu, "procent" zawsze powinien towarzyszyć numer. W przeciwnym razie, należy użyć "procent".

Ex: duży procent populacji lubi czekoladę.
Ex: Około 47 procent klientów zamówić deser.

W sumie w porównaniu z All Together

On jest "w ogóle" (w całości), zbyt leniwy.
Papiery są "razem" (wszystkie w grupie) w spoiwie.

Połóż vs. Lie

"Lay" oznacza umieścić lub miejsce i zawsze wymaga obiektu, aby zakończyć swój sens. "Kłamstwo" oznacza usiąść i odpocząć.

Przykłady "Lay":
Proszę określić swoje kredki na biurku.
Położyłem ołówek na biurku wczoraj.
I stały się ołówek na biurku wiele razy.
Ja zawsze r ołówki na biurku.

Przykłady: "Lie"
John leży w łóżku przez cały ranek.
Leżał w chorym pokojowej wczoraj po południu.
On leżał w łóżku przez cały weekend.
Leży w łóżku, jak mówimy.

Zawierać

To znaczy dosłownie "uścisku". Z oo obejmuje ssaki, gady i ptaki (bo to "obejmuje" lub "zawiera" je). Ale zwierzęta nie zawierają (uścisk) zoo - stanowią one zoo.

Poruszyć vs Broszka

Poruszyć: wprowadzenie (jak w temacie)

Broszka: ozdobne pin

Różne Od vs inny niż

"Inny" ma zawsze przyimek "z". To nigdy, nigdy, nigdy "różni się od", choć słychać, że często. Prosty sposób, aby pamiętać, że jest to, że chcesz zawsze mówią "różni się od" nie "różni się od". Ta sama reguła dla "inaczej".

Kwota porównaniu Liczba

Użyj "kwoty" dla rzeczy w puszkach, jak w "dużej ilości pieniędzy." Użyj "numer" do poszczególnych elementów, takich jak "dużej liczby klientów."

Słowa prawidłowe i nieprawidłowe

potem ("potem" jest poprawna)
przyjść i zobaczyć mnie ("przychodzą do mnie" jest poprawna)
w trasie ("po drodze" jest poprawna)
irregardless ("niezależnie" jest poprawna)
ważniejsze ("ważne", to były w 99% przypadków)
po drugie, po trzecie (wykorzystanie "drugi", "trzeci", itp)
kierunku ("ku" jest poprawna)

Doradztwo w porównaniu doradzić

Porady (rzeczownik): Informacje; rekomendacja.

Doradzamy (czasownik): polecam; dać radę.

Agenda vs addendach

Porządek obrad: Lista rzeczy do zrobienia

Załączniki: dodatkowe elementy

Ogłoszenie vs. Dodaj

Ogłoszenie: skrót od "reklamy"

Dodaj: przyłączyć

Dwa, Do, Too

Nie należy mylić te słowa!

Przykład użycia: "Dwaj chłopcy poszli do sklepu Ich siostra, też.".

Numer dwa =
Zbyt = dodatkowo, lub w większym stopniu. Przykład: "Za dużo słońca jest dla Ciebie."
do = przyimek

Szukajcie w porównaniu Znajdź

Seek: Aby dążyć do uzyskania lub osiągnięcia.

Znajdź: Aby dojść na coś przez przypadek.

"Seek" jest celem napędzane.
"Znajdź" jest wolne od bramki.

Przykład: "Szukajcie, a znajdziecie".

Dozwolone vs Aloud

Dozwolone: ​​dozwolone

Głos: dźwiękowo

Przynieś vs Weź

"Przynieś" oznacza ruch w kierunku pisarza; "Wziąć" oznacza ruch z dala.

Ex: Twoja inwestycja ma Cię na minimalny wymóg równowagi.
Ex: Kelner, przynieś mi więcej Dr Pepper.

To w porównaniu Its

To = to jest
Jego = pokazuje posiadanie

Przykład: "To będzie padać."
Przykład: "Połóż książkę na swoim miejscu."

Niekorzystne w porównaniu Niechęć

Działanie: wrogie, niekorzystne

Awersję: niechętnie

Dostęp vs Excess

Dostęp: wstęp

Nadmiar: Nadwyżka

Wśród vs latach

"Pomiędzy" jest używany w odniesieniu do dwóch osób lub rzeczy; Wśród jest ogólnie używany w odniesieniu do więcej niż dwóch osób lub rzeczy.

Ex: Będziemy podzielić majątek między dwoma spadkobierców.
Ex: Będziemy podzielić majątek między trzech spadkobierców.

Data urodzenia vs. Data urodzenia i urodziny

Nie ma takiego słowa jak "data urodzenia". To albo "data urodzenia" lub "urodziny".

Są, Nie, ich

oni = są
Lokalizacja nie =
ich = pokazuje posiadanie

Przykład: "Oni są tam, podziwiając ich nowy samochód."

Pt vs Uprawnionymi

"Zatytułowane" odnosi się do nazwy książki, gry, itd "uprawnionym" oznacza prawo lub roszczenie.

Proszę odnieść się do strony 2 w sekcji "Jak się z nami skontaktować."
Jako jedyny spadkobierca, masz prawo do całego majątku.

Pragnąc vs Marzą

Zarówno "lęk" i "chętnie" oznacza "pragnie", ale "chciał" oznacza również strach lub niepokój.

Przykłady:
Jestem "niespokojny", aby usłyszeć, czy dostałam pracę.
Jestem "chętny", aby usłyszeć o swojej nowej pracy.

Mniej w porównaniu z mniejszym

"Mniej" odnosi się do liczb i jest używany w liczbie mnogiej rzeczowników. "Mniej" odnosi się do ilości lub stopnia i jest używany w liczbie pojedynczej rzeczowników.

Przykład: Jest mniej zbrodnią, ponieważ jest mniej przestępców.

Dodawanie vs Edition

Dodatek: coś dodane

Wydanie: Jedna z wersji drukowanej pracy

Oznacza, w porównaniu wywnioskować

To nie są wymienne. Coś dorozumianych jest coś zaproponował lub wskazane, choć nie wyraził. Coś wywnioskować coś wywnioskować z dowodami w ręku.

Przykłady:
Rolnictwo oznacza wczesne rośnie.
Ponieważ był rolnikiem, możemy wywnioskować, że wstał wcześnie.

Vs Air Dziedzic

Powietrze: atmosfera

Dziedzic: kto dziedziczy

W porządku

To jest zawsze dwa słowa, nigdy "Alright".

Jesteś, Twój, Yore

Jesteś = jesteś
Twoje = pokazuje posiadanie
Yore = dawno temu

Przykład: "Będziesz być wielkim pisarzem!"
Przykład: "Twoje włosy ładnie wygląda dzisiaj."
Przykład: "Inaczej, w dawnych czasach."

Zarówno w porównaniu z każdym

"Both" oznacza "dwa rozpatrywane łącznie," i "każdy" odnosi się do poszczególnych członków grupy rozważanych oddzielnie.

Ex: Wymagamy formularza upoważnienia podpisanego przez obu właścicieli.
Przykład: Mamy wymaga oddzielnego formularza uwagę każdej osoby.

Alternate vs alternatywna

Zastępca (rzeczownik): substytutem
(Czasownik): po kolei

Alternatywa (rzeczownik): jedna z kilku rzeczy, z których do wyboru.

-ceed, -cede lub -sede

Tylko jedno słowo kończy się na "sede": zastępują.

Jeden trzy słowa kończą się "Ceed": przekroczyć, proced i odnieść sukces.

Wszystkie inne słowa kończące się na dźwięk "nasion" są napisane "CEDE:" poprzedzać, secesji, oddalać, przyznają, przystępuje, wstawiam.

Bridal vs wędzidłem

Suita: dotyczące narzeczonej lub ślub

Uzda (rzeczownik): środki kontroli konia
(Czasownik): obrażać

Ascent vs Zgoda

Ascent: Ustawa z dnia rośnie

Zgoda: Zgoda

Nawiązują vs Patrz

Aluzja jest wzmianka pośrednie; odniesienia jest specyficzny.

Przystępuje vs Przekroczenie

Przystąpić: do wykonania; wyrażenie zgody

Przekraczać: przewyższyć

Good vs Well

"Dobra" jest przymiotnikiem; "Dobrze" jest normalnie przysłówek.

Lokalny trupy balet wykonywane dobrze.
Wykonanie lokalnej trupy baletowej było dobre.

Pogorszyć vs podrażniać

Pogorszyć ", aby dodać do" powstania stanu już kłopotliwe.
Drażnić: "do drażnić, drażnić lub rozedrzeć."

Dalej vs Dalsze

"Dalej" odnosi się do odległości; "Dalszy" odnosi się do większego stopnia lub większym stopniu.

Ex: Omówimy tę sprawę dalej.
Ex: poczta jest dalej niż w sklepie spożywczym.

Pierwsza kontra Po pierwsze

Zawsze należy korzystać z następujących form:

Poprawne: pierwszego, drugiego, trzeciego, itd.
Niepoprawnie: po pierwsze, po drugie, po trzecie, itd

Maj vs Czy

"Może" lub "mogłaby" stosuje się sugerować, zezwolenie lub możliwość. "Może" i "może" odnoszą się do zdolności i mocy.

Ex: Możemy akceptować swoje instrukcje.
Przykład: Możesz iść na przyjęcie.
Ex: To może (mogłaby) jutro deszcz.
Ex: Mogła zobaczyć jezioro z jej okna.

Mdłości vs mdłości

Mdłości: obrzydliwy kontemplować.
Mdłości: chory na żołądek.

Nie, dlatego, powiedzieć "mdłości", chyba, że ​​jesteś pewien, że masz wpływ na innych.

Nawiązują vs wymykają

Ty "nawiązuje" do książki; Ci "wymykają się" z prześladowcy.

Ołtarz vs Alter

Ołtarz: część kościoła

Alter: zmienić

Ail vs akceptowania

Ail: Aby być chory

Ale: napój podobny do piwa

Złocie vs Bouillon

Złocie: uncoined złoto lub srebro

Buouillon: rosół

Obojętny wobec w różnych

Była "obojętna" (nie dbając ten czy inny sposób) do oferty.
Lubił ofertę, ale chciał wyraził "w różnych" (w innych) słów.

Nie można nie może vs.

"Can not" jest zawsze jedno słowo. Mimo, że prawdopodobnie można myśleć o przykładach, w którym chcesz, aby to dwa słowa, nie. (Przykład: Możesz iść do sklepu, lub nie możesz iść do sklepu.) Spróbuj przepisać go do większej przejrzystości w zamian.

ostateczne zakończenie

Lepiej:
ukończenie

Główne podstawowe

Lepiej:
Podstawowe

Już vs Wszystko gotowe

Kolejność miał "już" (wcześniej) wysyłają.
Kolejność jest "gotowy" (wszystkie przygotowane) do wysyłki.

Scenariusz: Idea Dzień Porady

Chcę ludzi, aby usłyszeć swoje opinie!

Bardzo mało tradycyjne metody (takie jak drukowanych gazet i czasopism) pozwalają wyrazić siebie, chyba że były zgodne pisarz / dziennikarz przez dłuższy czas. To jest trudne trasy i nie jest zalecane, chyba że masz już doświadczenie w tej dziedzinie. Teraz jest czas, aby korzystać z technologii i blog w drodze do sławy! Doświadczeni blogerzy wiedzą, że aby odnieść sukces, trzeba pisać dla innych ludzi. Oznacza to, że na najbardziej podstawowym poziomie, utrzymując pisowni, interpunkcji i gramatyki na rozsądnym poziomie powyżej. Ludzie nie będą konsekwentnie czytać swoją pracę, jeśli jest usiana błędy lub hArD2rEEd !! 1! Ponadto, trzeba wybrać styl i trzymać się go. Idź do ogromnych starań, aby Twój blog zauważyłem. RSS jest dobrym narzędziem do uzyskania jednego bloga na milion stron. Ludzie chcą poinformowana opinia powierzeniu gdy czytają blogi więc wykonać badania przed strzelać usta off. Nie ma nic lepszego, niż namiętny blogera walczącego o obalenie systemu. Potem znowu, tam nic gorszego, niż namiętny blogger patosem bezpodstawne zarzuty i ogólnie podejmowania duży, ignorable bałagan! Traktuj swoją publiczność jak dorośli i szanować je jak piszesz.

Chcę napisać dla Washington Post! Albo London Times!

Bardzo niewielu ludzi w tym świecie napisać dla największych gazet krajowych i międzynarodowych na świecie, więc miej zabytków wysokie, ale realistyczne. Najbardziej mędrzec porady można uzyskać jest zacząć od dołu i kieruj się ku górze. Rozpocznie się lokalny localest serwisów informacyjnych. Często można uzyskać nieodpłatną doświadczenie dziennikarza, co jest bezcenne, gdy chcesz, aby zwiększyć wysiłki i napisz do bardziej znanych szmat. Ponadto, jeśli myślisz, że jesteś naprawdę utalentowany, to wiesz, frazes: Krem zawsze wznosi się do góry! Próbuj dalej. Jeśli pokazać determinację oraz niepodważalną żwiru, a następnie będzie uzyskać zauważony, a gdy już zauważyłem, że to kwestia spójności. Twoja kariera może tylko rosnąć, jeśli nie poddawać się.

Czy mogę zabić moich bohaterów?

Zabicie charakter powinien być zawsze ostatecznością. Dlaczego? Ponieważ śmierć jednego znaku będą miały większy wpływ, więcej emocji, więcej wszystko, co chcesz w historii niż śmierć tysięcy. Nawet jeśli piszesz makabryczny horror; utrzymać śmierć odliczanie, jak mniej zgonów, tym większy wpływ mają one na czytniku. (Plus jeśli wciąż wiele swoich bohaterów żyje, to utrzymać czytelnika zgadywać, kto mógłby tabaki go aż do końca!)

Chcę napisać epicki fantazję!

Oto wskazówka: Każdy kocha zanurzenie się w świecie, i uciec od rzeczywistości, a książka jest podstawowym sposobem, aby to zrobić. Jeżeli stworzyłeś swój własny świat, a następnie napisać opowieść ustawić w nim, ale zawsze pamiętać, twoim celem jest, aby opowiedzieć historię; nie informować czytelnika najbardziej szczegółów minutae tego świata zostały utworzone. To Częstym błędem. Jeśli pozwolisz, fizyka swojego świata ingerować w historii mówisz, to straciłeś czytelnika. Musisz je redagować! Eposy Fantasy są pełne emocjonujących przygód: ​​Upewnij się, że przygoda dostaje priorytet nad zmusza czytelników do uznania każdy szczegół swojego uniwersum fantasy.

Mam dużo "powiedział" si ", powiedziała" jest w moim piśmie. W jaki sposób walki z tym?

Pisanie z dużo dialogu z pewnością przyniesie się irytujące powtarzanie frazy "on / ona / oni / to powiedział", ale istnieją sposoby, aby uniknąć tych pułapek.
Jeśli są tylko dwa znaki mówiące do siebie, to można zrezygnować z "powiedział" s tylko przez wprowadzenie go w pierwszych liniach rozmowy. Pod warunkiem, że po kolei mówić, publiczność będzie świadomy, którzy mówią przez cały czas, i nie muszą być przypomnienia, kto mówi. (Być może wprowadzenie "X powiedział" co 5-10 wymiany wystarcza)
Kolejny był to znaleźć synonimy "powiedział". Ale uważaj! Jeśli umieścisz zbyt wiele z nich wraz Twój tekst będzie wyglądać śmiesznie i będzie można puścić jako pretensjonalne. Kilka synonimy można spróbować są "zaintonował" "zapytała" "Billy wzruszył ramionami" "Joanna zauważyła" "Kevin krzyknął / krzyczał / krzyczał" "Helen jęknął / zawodził / westchnął" tezaurus jest użytecznym narzędziem do znalezienia alternatywnych słów .. .Ale pamiętaj, aby ograniczyć tę technikę, jak kilka razy w dialogu, jak to możliwe! I nigdy nie powtarzać tych samych działań na jednej stronie. Zaufaj mi, jeśli to czytasz "Joanna wzruszył ramionami", a następnie "Billy wzruszył ramionami", to wytrącić cię z engrossment książki: Always straszny błąd dla każdego pisarza!

Jak mogę pisać opowiadania?

Wszystkie dobre historie mają trzy główne aspekty: pomysł, struktury i wyobraźnię. Każda historia zaczyna się od pomysłu. Mieć dobry pomysł? Następnie zanotować ją w jednym zdaniu. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie sctructure. To może być tak proste jak "początku", "pośrodku" i "koniec"; lub tak złożone, jak chcesz (nie jest już zbyt zagmatwane!). Struktura jest trudne, ale konieczne, w przeciwnym razie może się okazać, twoja historia zamarł lub, co gorsza, prowadzi cię do miejsca, nie można dostać się z powrotem. Proponuję utworzenie tabeli 3-5 części, piszesz krótkie zdania w każdym zadając sobie pytanie "co zostanie dokonane w tej części?" Wtedy, gdy twój pomysł ma porządek w nim, niech fly wyobraźni; wykorzystując strukturę jako prosty poradnik, aby był stabilny i w dobrym kierunku!

Można rozpoznać molestował dziecko?

Jak sprawdzić, czy Twoje dziecko jest molestowane. Czy istnieją znaki ostrzegawcze? Czy to w oczach? Ruchy? Czego on / ona mówi lub robi? Obrazki on / ona rysuje? Czy istnieją sposoby, aby powiedzieć? Co można zrobić, jeśli podejrzewasz? Co zrobić, jeśli dziecko nie można podejrzewać własną? Kto mówisz - albo mówisz?

Gdzie twoja miłość pieniądze?

Podczas oddawania do lokalnych organizacji charytatywnych, nie można zakładać, pieniądze się dzieje potrzebującym? Czy uważasz, że pieniądze są wykorzystywane kupić indyka na Święto Dziękczynienia lub kolację Wielkanoc? Czy to jest wykorzystywane do płacenia rachunków za telefon, lekkie rachunki, kupić nowe znaki zapalone, lub emeryturę prezenty dla pracowników firmy? Czy pracownicy są wypłacane dobre zarobki, albo jest prowadzona przez wolontariuszy? Czy Twoja Armia Zbawienia płacić najwyższe płace dla Bell-dzwonków lub ludzie poświęcają swój czas? (Uważaj na ogłoszeniami i urzędu pracy dla płatnych dzwon dzwonków w okresie Bożego Narodzenia. Kto dostarcza strój? Kto śledzi, że przekazał pieniądze?)

Balonów na ogrzane powietrze - making

Co balonów na ogrzane powietrze z? Czy wszystkie kosze podobni? Jaka jest cena balonem? Jaka jest cena balonem, który jest specjalnie wykonany - jak Energizer Bunny lub hamburger Burger King? Ile przewodnicy płatne - czy są wolontariusze? Jak daleko przewodnicy podróży każdego roku? Jak wielu festiwali, aby oni uczestniczyć? Kto Szlam ten rachunek?

Jak ktoś ogona

Jak ogon kogoś nie dać się złapać. Jak lokalne detektywi to zrobić? (Na przykład, złamanie światło ogon na samochodzie ofiary, tak świeci białym przed tobą. Będziesz mniej prawdopodobne, aby go stracić, jeśli jest zbyt daleko.) Jakie inne sztuczki z handlu są tam? Jak zachować światła stopu i światła wewnątrz od nadchodzi w ciemności i daje się z dala.

Polityka skanera

Czy skanery rejestru dobre dla klientów? Co trzeba wiedzieć, kiedy elementy są skanowane. Co to jest polityka sklepu, jeśli dzwoni poz się stało? Dadzą Ci produkt za darmo lub po prostu zmienić go do właściwej cenie? Czy masz to poprosić darmo, czy robią to automatycznie? Jeśli kupisz 5 identyczne kostki mydła i każdy pierścień do złego, nie masz im wszystko za darmo? Co zrobić, jeśli masz dwie pozycje nie związane, a każdy z nich zadzwoni źle? Co Polityka sklep dyktować? Czy kwota zakupu to zmienić? (Na przykład, powyżej lub poniżej 3 $.) Czy sama pozycja różnica? (Na przykład, alkohol lub papierosy.) Dlaczego oni robią te różnice? Czy wykres Porównanie zakupy różnych sklepach i ich skanera ponad ringu polityki. Jeśli an item się pierścienie źle, nie przechowywać je natychmiast zmienić, czy też obok klient zapłacić wyższą cenę, za - i może nie zauważyć. Czy to skaner lub oszust?

Korzystanie Kupony

Jak za pomocą kuponów można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy co miesiąc! Jak zebrać je - gdzie się znajduje (gazety, czasopisma, jałmużny, wkładki, poczty - wystarczy, aby dać początek). Zbiory wykorzystywane przez kupujących w Twojej okolicy - jak z nich korzystać, zanim wygaśnie. Co zrobić z niewygasłe kuponów nie używasz. (Oddawanie do schroniska dla zwierząt, handel z przyjaciółmi, rozdawanie).

Korzystanie fałszywe nazwisko

Użycie pseudonimu - i jakie cele chcesz mieć jednego. Czy jest to niezgodne z prawem użycie fałszywego nazwiska? Zwłaszcza w Internecie, gdzie można być każdy i są zachęcani do korzystania z fałszywą nazwę - nazwa ekranu - to ma zachęcać do przestępstwa? Czym różni się (lub robi to)? od gwiazd filmowych, którzy mają imię i nazwisko oraz nazwę gwiazdy. Jak Sandra Dee (Alexandra Zuck) podpisanie jej papiery prawnych? Jak Archibald Leach (Gregory Peck) podpisuje jego kontroli?

Podwójne Kupony

Jakie sklepy w Twojej okolicy oferują podwójne kupony? Jeśli ich nie ma, to dlaczego nie? Jak kierowników sklepów czują podwójne kupony i jak mogą zarabiać pieniądze z tego? Jakie są ograniczenia podwójnych kuponów? Co to jest uzasadnienie tylko umożliwiając klientom podwojenie kupony do 50 centów lub 75 centów? Czy jakieś sklepy podwoić całą twarz kupon? Co zrobić, jeśli sam kupon mówi, "nie podlegają podwojeniu". Będą dwukrotnie go tak? Powinno to być decyzję sklepie? Jak zapisuje się spłaty tych kuponów? Można kupić puszkę Del Monte i użyć kupon Zielony olbrzym? Czy dlatego są one skanowane lub ma skaner wziąć to tak? Jak wielu klientów w użytku kierunkowym tylko kilka kuponów i ile (na ogół) używać garść. Jakie są ich średnie oszczędności?

Podglądanie dziećmi

Podglądanie w pokojach dzieci "? Czy jest to naruszenie prywatności lub dobrej oceny? Powinieneś przeczytać pamiętnik? Powinieneś przeczytać dokumenty i notatki lub słuchać rozmów telefonicznych? Czy czujesz, że musisz? Gdzie naruszenie prywatności i dobrego rodzicielstwa wpadają na siebie? Przy użyciu skanera policji do podsłuchiwania bezprzewodowych połączeń telefonicznych.

Objawy wykorzystywania seksualnego

Wykorzystywanie seksualne i nastolatek - objawy i ostrzeżenia nadużyć. Czy to może być obsługiwane w rodzinie lub musisz poinformować władze? Co stanie się z dzieckiem i do sprawcy, jeżeli nie jest to zgłaszane? Jak udowodnić swoje podejrzenia? Co zrobić, jeśli dziecko mówi, że jest ono nadużywane? Dokąd zmierzamy? Nie po prostu uwierzyć, dziecko czy jesteś zaprzeczeniem? Co się stanie, jeśli się mylisz? Jaki rodzaj dowodu jest potrzebne? Co zrobić, jeśli uważasz, że dziecko, inne niż własne jest nadużywane? Kogo zgłosić to do musisz być doprowadzone do niego?

Czy naprawdę Talk To The Dead?

Można porozmawiać z martwych? Jak można zwiększyć swoje moce? Skąd wiesz, jeśli masz jakiekolwiek uprawnienia? Mogą być tworzone lub uprawnienia są po prostu urodził się z nimi? Czy potrzebujesz żadnych specjalnych przedmiotów rozmawiać z martwych? Czy tablice Ouija działa? Seanse? Czy te rodzaje rzeczy potrzebne lub można po prostu siedzieć w salonie i rozmawiać? Jak można stać się medium?

Skonfiskowane przedmioty

Skonfiskowane przedmioty w szkole - kiedy, jeśli w ogóle, są zwracane? Jakie przedmioty dostać skonfiskowane i dlaczego? Jakie są najbardziej popularne pozycje? Co jest najbardziej niezwykły? Jeśli elementy nie są zwracane, co się z nimi dzieje? Jak drogie są te elementy? Czy były jakieś sprawy sądowe nad coraz to rzeczy przekazanych?

Wszystko o Obserwowanie ptaków

Jakie ptaki są dostępne do obejrzenia w Twojej okolicy? Co jest najlepsze rodzaje żywności, aby je przyciągnąć? Jak można tworzyć własne domowe recepty i jakie rodzaje żywności przechowywania zakupionych są dostępne?

Ukrywanie informacji o sobie

Jak można uchronić się od konieczności dowiedzieć się, co ludzie o tobie? Jakie informacje są już rozdawane nie wiedząc? Jeśli prowadził kontrolę na własne oczy, co można znaleźć? Jak można wykonać test na siebie? Możesz zmienić coś znalazłeś? Czy informacje są prawidłowe? Czy istnieje sposób, aby wyeliminować informacji?

Zakupy Thrift Store i garażowe sezonowych sprzedaży na prezenty

Gdy dziecko staje się coś nowego, to nie musi być fabrycznie nowe klapsy. Może być używany, ale jest to "nowe" do niego! Dać wskazówki na temat kupowania prezentów w sprzedaży garażu, sklepach oszczędności i sprzedaży znaków-dół. Tylko dlatego, że znalazł zupełnie nowy w-polu Lalka Barbie na sprzedaż garażu za 2,00 dolarów, nie oznacza, że ​​nie jest tak dobrze, jak jedna ciotka Marcie kupić za 29,95 dolarów w sklepie. Są takie same. Tylko ty wiesz, co zapłacił. Dzieci, szczególnie, nie trzeba mieć zupełnie nowych zabawek, jak długo, jak są one w doskonałym stanie. Dać wskazówki, co należy uważać na to, co jest modne i co jest zawsze popularne. Nie zapomnij o sprawdzenie aukcje on-line i lokalne aukcje, też. Pokaż, jak można dostać pokój pełen zabawek i prezentów za niewielkie pieniądze - w porównaniu do tego samego pokoju pełnym zabawek i prezentów kupowanych w regularnych cenach. Nie zapomnij wspomnieć, owinąć wszystkie prezenty indywidualnie, tak to wygląda jak góra prezentów. Pakiet akumulatorów będzie oddzielnie zapakowany prezent, może taśmą do obiektu to idzie do.

Recykling oszczędzić

Dziesięć (lub więcej) rzeczy, które możesz zrobić, aby zaoszczędzić pieniądze poprzez recykling papieru w biurze. Wszystko, papier do drukarki - jakie rodzaje - Dokumenty, które drukują się tylko jeden lub dwa wiersze na nich i nie potrzebuję. Znaleźć zastosowanie. Na przykład, rysunek papieru dla dzieci, odwróć go i użyć go do drukowania do pliku dokumentów nieistotnych, pokroić w stosy i używać papieru zarysowania przy komputerze ... jak wiele innych rzeczy można wymyślić?

Nauka jazdy

Tak, to jest czas dla młodzieży do nauki jazdy. Ustawienie podstawowe zasady do jazdy - kto pozwolił w samochodzie, zakazów, dając dobry przykład jazdy, koncentrując się na prowadzeniu pojazdu, zwracając uwagę, i unikanie głośnej muzyki. Kto płaci za ubezpieczenie i benzyny? Picie alkoholu i jazdy, pozostała wolna i bilet Crash-free (i zasady, jeżeli nie to), coraz przeszłości "Wiem, wiem, mama!"

Oznacz Etykieta

Jaka jest właściwa etykieta flag? Kiedy należy flagę być podnoszone i opuszczane? Czy jest to prawidłowe wyświetlanie flagi na odzieży, w samochodzie, na oknie? Należy wyczyścić flagę? Należy naprawić flagę? Jak należy wyrzucać flagą? Czy pin bandery lub broszka prawidłowe?

Jak na zakupy do sprzedaży

Jaki jest najlepszy sposób na zakupy do sprzedaży spożywczych? To jest dobre pytanie ankieta dla kupujących na ulicy. Oto kilka opcji:
1) Przejdź do jednego sklepu cały czas i sklep swoje specjały.
2) Sprawdź, czy wszystkie dokumenty sprzedaży, kupić tak wiele od jednego sklepu, a następnie udać się do innego sklepu, a następnie kolejny sklep, aż wszystkie moje zakupy odbywa. Czy stracę pieniądze w gaz?
3) Należy podjąć wszystkie moje dokumenty sprzedaży do jednego sklepu, który oferuje mi sprzedać te same elementy w cenach sprzedaży. Jakie sklepy to zrobić? (Podpowiedź: Wal-Mart jest jeden i jest mnóstwo innych Znajdź je i poinformować czytelników!..) Jeśli trzy jest limit w jednym sklepie, czy to ograniczenie dotyczą również tutaj?

Wracając swoje pożyczone pozycję

Co to jest uprzejmy sposób odzyskać rzeczy, które ludzie pożyczone ciągu miesięcy lub lat? Powinien być uprzejmy, czy jest to warte walki? Co można zrobić, jeżeli osoba nie wróci, czy to wrócił uszkodzony? Co zrobić, jeśli jesteś kredytobiorcy? Czy jesteś zbyt zakłopotany, aby powrócić element miałeś zbyt długo? Jaki byłby dobry sposób, aby zwrócić przedmiot i zachować twarz? Co zrobić, jeśli stracił pozycję i nie może być zastąpiony? Jakie są najlepsze sposoby, aby nie dostać się do tej sytuacji?

Make Your Own Cleaners

Badania dla receptur zrobić własne podstawowych środków do czyszczenia - prania detergentów, proszków do czyszczenia do czyszczenia podłogi, czyszczenia szyb ... żadnych środków czyszczących można myśleć. Możesz to repelenty błędów, odświeżacze powietrza, lub produktów wybielania. Ile produktów kuchni można zastąpić poprzez je samodzielnie? Czy będą bezpieczne?

Restauracje, którzy przeznaczają na cele charytatywne

Co zrobić z nieużywanym restauracji jedzenie? Niektóre restauracje fast-food wyrzucić hamburgery i frytki, nietknięte, po 10 minut czasu oczekiwania. Dlaczego nie są te elementy przekazane na cele charytatywne? Wiele głodni ludzie mogą powitać rozgrzewany hamburgera. Ile jedzenia jest wyrzucane w Twoim mieście każdego dnia? Czy istnieje sposób, aby ocalić to jedzenie? Co na temat korzystania z tej żywności dla schroniska dla zwierząt? Jak wiele restauracji wyrzucić jedzenie na koniec dnia - i to, co się z nim dzieje? Czy niektóre miejsca pozwalają pracownikom do domu resztki - różne pracowników na zmianę? Co powstrzymuje ich od gotowania przeciążenie więc będą mieć jedzenie zabrać do domu? Jak restauracji przechowywać jedzenie użyteczny jeśli robią darowizn?

Słuchanie rozmów

Jak słuchać rozmów waszych bliźnich poprzez skaner policji. Można złamać kodu cyfrowego telefonu, tak można posłuchać? Czy jest to niezgodne z prawem w danym stanie - czy jest to niezgodne z prawem tylko wtedy powtórzyć rozmowę? Co zrobić, jeśli usłyszysz zbrodniczy lub planowania przestępstwo? Czy masz kłopoty do słuchania? Należy to zgłosić?

Ból zęba

Jak znosić ból zęba, gdy nie można od razu dostać się do dentysty - środki i metody łagodzenia bólu. Jak sprawdzić, czy masz ząb, który jest zainfekowany, abscessed lub może chwilę zaczekać. Co się może stać, jeśli będziesz odkładać naprawy stomatologicznych przez zbyt długi czas?

Wysypisko-nurkowanie w Twoim mieście

Czy ich prawa przeciwko nim? Dlaczego ludzie wysypisku śmieci-dive? Czy są łowców okazji, potrzebujących, sprzedawców pchli targ, rabat UPC i ludzie o zwrot, czy też mają inne powody? Jakie są najlepsze dni do nurkowania? Jakie przedmioty można znaleźć? Gdzie są najlepsze miejsca? Jakie są konsekwencje złapanym - lub oglądane przez przyjaciół? Sklepy spożywcze, które wyrzucić cały karton jaj, jeśli jedno jajko jest uszkodzony lub wyrzucić cały worek ziemniaków, ponieważ jeden lub dwa ziemniaki gniją.

Historia rodziny

Wspierać historię swojej rodziny. Weź ten czas na rozmowę członków rodziny, zwłaszcza te starsze, i poprosić o nazwiska i daty urodzin i miejsc urodzenia członków rodziny tu i poszedł. Kiedy ci ludzie odeszli, to będzie trudniej, aby wybudować swoje drzewo genealogiczne. Zacznij teraz swoje notatki
z tymi, którzy są nadal z tobą. Zadaj nie tylko do informacji o historii, ale dla opowieści i wspomnienia innych, jak również. Albo zapisz je lub użyj magnetofon. Zapisz taśmy jak również napisać
je w notatniku, lub w pamięci książki.

Dobroczynność pieniądze zdzierstwo

Masz przekazał nagrodę lub swoje ciężko zarobione pieniądze na cele dobroczynne. I co teraz? Ile charytatywne organizacje świętować zakończenie napędu charytatywną - i jak jest obchodzone? Czy oni wykorzystać te nagrody ufundowane nagrody jak drzwi w ich obchodach? Czy są przeznaczane pieniądze wykorzystywane do finansowania ich uroczystość? Czy te firmy, które ufundowane nagrody wiedzą ich nagroda szło do zbieraj¬cy fundusze czy oni myślą, że to być sprzedane lub zlicytowane do ceny w kierunku miłości? Porozmawiać z wolontariuszami low-end, jak i te w opłat. Można uzyskać dwie różne historie. Jakie zapisy nie mają one pokazać, gdzie pieniądze się dzieje? Można opublikować te rekordy? Jeśli nie, to dlaczego? Czy rejestrów publicznych? Dokładnie to, co zrobili w ubiegłym roku za zebrane pieniądze? Kim są ludzie odpowiedzialni? Jak bardzo są one opłacane? Co oni robią?

Darowizny Store

Sklepy, które wyrzucić dobre przedmioty, które mogłyby zostać przekazany na organizacje potrzebujących. Są tam sklepy w okolicy, które wycięte szczeliny w butach, a potem je wyrzucić? (Szczeliny utrzyma śmietnika-nurków z kopania je i zwrócić do sklepu o zwrot.) Dlaczego nie są te buty (lub innych przedmiotów) przekazane na cele charytatywne? Z jakich powodów nie przechowuje wyrzucić nowy, nigdy nie używany towar? Dlaczego nie pracownicy po prostu wziąć go do domu? Sprawdź sklepy spożywcze, które wyrzucić cały karton jaj, gdy jedno jajko jest uszkodzony lub zrzucić cały worek ziemniaków, ponieważ jeden lub dwa ziemniaki są przegniłe. Czy to może być przekazane do żywności lokalnej organizacji charytatywnej lub zupy kuchni? Dlaczego nie wygrałem?

Bądź Gra Guru

Jaka jest Twoja ulubiona gra? Szachy? Warcaby? Spades? Scrabble? Wordox? Gry on-line? Gry planszowe? Gry w karty? Jeśli jesteś doskonałym graczem w każdej grze, napisz broszury, książki lub e-book o tym. Jakie są wasze najlepsze wskazówki i strategie? Stategies innych wielkich graczy? Wyjaśnij, co każdy element lub każdy znak lub przycisk nie, jak zdobyć więcej punktów, jak utrudnić przeciwnikowi, strategie gry z partnerami, w jaki sposób uzyskać dodatkowe życie w gry on-line, oraz innych ważnych punktów. Daj linki lub odsyłacze do innych graczy, lig, różne miejsca, aby grać w gry, turnieje i akcesoriów.

Korzystanie z witryny genealogiczne

Jak wykorzystaniem stron genealogicznych może pomóc zbadać kogoś. Jakie strony są dostępne, aby znaleźć starych przyjaciół i kochanków? Przejść przez proces dochodzeniowy krok po kroku, aby komuś pomóc znaleźć kogoś z ich przeszłości. Jak łatwo jest? Jak trudno? Jakie są przeszkody? Znalazłeś osobę? Ile to kosztuje? Czy istnieją sposoby wokół żadnych opłat? Były ich strony nie wolno było wejść z powodu braku poświadczeń? Jakie poświadczenia zostały wymagane? Są dostępne w Internecie rejestrów karnych w stanie? Jak długo po osadzonych wydaniu zrobić zapisy pobyt w Internecie? Jakie informacje są dostępne w rejestrach karnych? Szczęśliwi zjazdy z tych, które zostały położone.

Nastolatki i dobre zęby

Nastolatki i dobrych zębów. Sposób postępowania z uwagi zgłoszone przez inne dzieci, kiedy to twój dzieciak z szelkami. Nowe osiągnięcia w szelki i porównywalnych kosztach. Nastolatki potrzebują dobrych technik szczotkowania tak jak oni, gdy byli dziećmi. Wywiady z dentystów i wskazówki od nastolatków z doskonałym zębów.

Wiedzieć definicji?

Potrzebujesz słownika / Thesaurus? Idź do dictionary.com.

Tworzenie własnej pracy

Praca dla nastolatków, które mogą tworzyć na własną rękę. Nastolatki w Twojej okolicy, którzy stworzyli i prowadzą własne firmy. Powinny uczyć nastolatków do pracy dla siebie, zamiast pracować dla innego faceta? Jak zaszczepić wartości pracy w nastolatka. Nastolatki, którzy poświęcają się nauczyć umiejętności pracy.

Wziewnymi nadużycie

Wziewnymi nadużyć i nastolatek. Jakie przedmioty gospodarstwa domowego są uważane za środki do inhalacji i jak wpływają one na osobę? Dlaczego to dziecko to zrobić? Oznaki i objawy za pomocą inhalacji. Różnią się one od innych rodzajów leków? Co można zrobić, aby temu zapobiec? Które produkty są gorsze od mózgu?

Make Your Own Odzież

Aby zaoszczędzić pieniądze, to zapłacić, aby wziąć udział w zajęciach do szycia? Czy warto kupić maszynę do szycia? Porównaj ceny sukni przechowywania zakupionych lub pantsuit i cenie domowym stroju lub pantsuit. Daj przybliżone ceny różnych materiałów na podwórku - może sezonowej sukni partii lub garnitur. Jakie rzeczy można zrobić w domu, które zwykle nie przychodzą do głowy? Bielizna, na przykład. Porównaj koszty i doskonałość pasowania. Czy łatwiej szyć dla tych z nas, którzy mają rozmiar 16 dno i rozmiar 18 top? Jakie są dostępne rodzaje wzorów, jakie rozmiary. Jak zrobić wzór większy lub mniejszy. Co można zrobić z materiału resztki? Jak zrobić pasujące lalek ubrania.

Stwórz własny Odznaczenia

Dać szczegółowe wskazówki do tworzenia własnych ozdób, pończochy, karty, sezonowe Dar oblewania, znaczniki na prezenty, dekoracje stołowe, miejsce karty - nic wspólnego z sezonu. To może być e-książki lub broszury dla pełnego zestawu sezonowej - zestaw Boże Narodzenie, Wielkanoc kit, zestaw Valentine, zestaw prysznic dla dzieci, Piłka nożna Sezon kit - cokolwiek i wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć pełny wypoczynek. Wszystkie twoje przedmioty mogą być przechowywane w jednym polu sezonowej (zdobione na ten sezon, oczywiście).

Można rozpoznać molestuje?

Czy istnieje sposób, aby stwierdzić, czy ktoś z Twoich znajomych jest molestowanie? Jakie rzeczy należy szukać? Czy istnieją pewne działania, ruchy, wszelkie znaki ostrzegawcze? Czy każdy, kto lubi pornografii możliwy molester? Dlaczego tak lub dlaczego nie? Gdzie ma przebiegać granica? Czy to jest punkt wyjścia?

Jak bezpieczne jest dla Ciebie?

Jakie rzeczy są z rejestrów publicznych w Twoim mieście? Czy to naprawdę jest publiczna? Spróbuj i zobacz! Po pierwsze, czy ktoś go w codziennym obywatela jak i poprosić o niektórych zapisów - te mogą być zapisy w sądzie, departamentu szeryfa, policji, gdziekolwiek się wybierasz. Użyj tyle miejsc, jak to możliwe. Może chcesz, aby wykres. Jakie zapisy były dostępne i jakie zapisy nie były. Następnie udać się jako reporter. W przeglądarce musi być tego samego rodzaju dokumentacji. Czy udało Ci się do nich dostać? Wreszcie ktoś z bardziej znanych zapisów - prawnik, policjant, ktoś przypuszcza, że ​​może być w stanie uzyskać takie zapisy - i zobaczyć, czy te same zapisy są dostępne. Kto może uzyskać rekordy - nikogo, nikogo, niektórzy ludzie? Są "naprawdę" rejestrów publicznych? Czy istnieje sposób, aby rekordy zamknięte? Jak dobrze można sprawdzić kogoś w Twoim mieście?

Starych samochodów

Antyczne Klub samochodowy w twojej okolicy. Ile to kosztuje
przywrócić zabytkowe samochód? Ile lat mają one być, aby być uznane za zabytkowe i jakie znaczniki są konieczne? Pierwsze części i dokładne repliki do przywrócenia. Jakie są bieżące wartości samochodów? Kiedy klub spotkać i jaki jest jej cel? Czy są opłaty za wstęp? Większość klubów samochodowych robić dobre rzeczy dla społeczności - co to ciebie zrobić? Mieć
któregokolwiek z członków miał wraki w ich antyki? Jak to wpływa na ubezpieczenia - czy ubezpieczenie przyjść przez i zapłacić więcej za antyku do remontu? Jak wiele droższe jest takie ubezpieczenie?

Jak się targować

Ile razy byłeś na sprzedaż garażu, zobaczyłem element, który chciał za 5 dolarów, ale nie kupić, bo myślał, że to zbyt wysoka? Według wszelkiego prawdopodobieństwa ktoś kupił ten element później za 4 USD lub $ 3 lub mniej - bo wiedzieli, targować! Gdy idziesz do sprzedaży garażu, wiele elementów są oznaczone się nieco wyżej, więc sprzedawca może targować (zejść trochę na cenę). Dowiedz się, jak to zrobić, a można zaoszczędzić dużo pieniędzy na rzeczy, które są już w niskich cenach! Tylko to, co ty na to się targować? Co zrobić, jeśli sprzedawca wraca z innej cenie, wyższej niż mojej ceny, ale niższą od ceny pierwotnej? Co zrobić, jeśli sprzedawca nie targować! Jaki jest najlepszy czas, aby targować? (Być może w czasie kończącego się w sprzedaży, ale rzadko na początku!) Ile mogę obniżyć cenę, żeby nie czuć się obrażony? Jak można kupując wiele przedmiotów indukują się ze sprzedawcą w celu obniżenia jego ceny? Wywiad klienci i sprzedawcy i dowiedzieć się, jak czują się targowania się, a jeśli to robią. Jaki jest ich wskaźnik sukcesu i jakie są ich sugestie?

Uroczystości urodzinowe

Jak dobrze wiadome lokalne świętować swoje znaczące urodziny nawzajem? Czy obiad z normą i kwiaty? Co żona szeryfa otrzymywać od szeryfa na jej ostatnich (lub ostatnie) urodziny? Co z miejscowym proboszczem?

Helping Kids zaoszczędzić pieniądze

Porozmawiaj z guru finansowych na faktach, jak zrobić pieniądze dziecko bystry. Jak młodzi powinni być mieć własne utworzone zadanie? Powinni otrzymać zasiłek? Porady na temat ucząc je zapisać te pieniądze lub inwestować i używać go mądrze. Powinny one mieć możliwość, aby zapisać swoje pieniądze na lunch zamiast jeść z nim? (Czy jest to niebezpieczne dla zdrowia?) Nagradzanie za pieniądze. Jak młodzi powinni się nauczyć korzystać z kuponów? Kiedy powinno się ich pierwszy rachunek bieżący lub konto oszczędnościowe? Jak o klubie Narodzenia w banku? Jaki jest najlepszy sposób (s), aby uczyć dzieci wartości dolara. Czy żyjemy przez naszych przykładów? Jeżeli Twoje dziecko biegać z Skarbonka z prośbą o pieniądze na każdego odwiedzającego do swojego domu?

Hasła nie są tylko dla komputerów

Jak korzystać z haseł dla swoich dzieci - nawet jeśli policjant czy przyjaciel przychodzi do szkoły, aby powiedzieć dziecku, że byłeś w wrak lub szpitalu - jeżeli policjant lub przyjaciel nie zna "hasła" dla swojego dziecka, w jaki sposób Dziecko nie powinno iść z nim, chyba że informacja jest weryfikowana z kimś innym. Co sprawia, że ​​dobre hasło i jak często należy je zmienić? Jak ta taktyka może uratować życie dziecka.

Porady Baseball

Wywiad trenerów baseball w Twojej okolicy porady na temat nauczania Little League graczy jak grać w piłkę. Jaki sprzęt jest absolutnie konieczne, ceny, dostępność urządzeń lub stosowane. Wyposażony jest każdy sprzęt? Co z porad żywieniowych, jedzenia przed meczem, wody pitnej, gumę do żucia? (Zwróć uwagę, jak wielu graczy ma okrągłą puszkę gumy w ich tylnych kieszeniach.) Wszystko o mundurach, dzięki czemu pasuje, emblematy, i jak się je w czystości. Jak pomóc dziecku nie siedzieć na ławce przez cały sezon.

Szczury i myszy jako zwierzęta domowe

Czy szczury i myszy wspaniałe zwierzęta? Pewnie, że tak! Ile osób w Twojej okolicy własnego szczurów lub myszy jak zwierzęta? Czy któryś z czworonogów robić sztuczki? Jakie? Jak popularne są ci, szczególnie dla mieszkańców apartamentu lub ludzi, którzy mają mało miejsca do posiadania zwierzaka. Odwiedź www.arfma.org na ton informacji na ten temat, aby Ci zacząć. Co jest potrzebne do opieki nad takim zwierzakiem? Czy są drogie? Jak długo żyją?

Stwórz własny Prezentów Sezonowa

Trzeba dać prezent i mieć trochę pieniędzy? Utwórz książkę kuponu dla każdego odbiorcy nastawionego specjalnie dla ich potrzeb. Czy jesteś fryzjer, pisarz, opiekunka do dziecka, krawcową lub krawiec, na przykład? Jakie osobiste rzemieślniczą lub zawodową można przekształcić w prezencie? Cokolwiek to jest, aby broszura kupon dać jako prezent kupony do wykorzystania wszystkich w ciągu roku. Pokazać czytelnikom, jak tworzyć broszury, różne rzeczy do zaoferowania (zwłaszcza czas), dekorowanie książeczkę i nadając jej specjalne dodatki. Są to elementy, które dzieci mogą dać również.

Utrzymanie Cena notebooka

Notebook cena? Co to jest? Jest to mały notebook można mieć pod ręką, aby zabrać ze sobą do sklepu spożywczego lub sklepie lub produkcji rynku. W nim zachować wykres żywności i marek, które kupujesz najczęściej. Obok każdego żywności, można (w formie wykresu) mają nazwę sklepu na górze, a następnie kolumnę, gdzie można umieścić ceny. Dziś idziesz do Winn-Dixie i kupić Sunbeam chleb i Ball Park Weiners i mleko. Następnym razem, kiedy iść do Albertson użytkownika, sprawdzić chleb Sunbeam, Weiners Ball Park i mleko. Zanotować ceny za każdym razem. Ponieważ lista rośnie, rośnie wykres i niedługo będziesz wiedzieć, kto ma najlepsze ceny i gdzie. Ceny sprzedaży nie liczą - możesz sprawdzić je w dokumentach sprzedaży. W ten sposób, zawsze możesz uzyskać najlepsze elementów na mniejsze. Utwórz wykres, który ludzie mogą oderwać się i używania lub jeden, który da im swoje własne pomysły.

Uzależnienie od Internetu

Jak internetu uzależnienie porównać z nałogami, takimi jak alkohol czy hazard? Czy któryś z tych samych zasad należy stosować? Jak można się uzależnić od Internetu? Czy są objawy? Czy nie przestrzega? Przytoczyć kilka spraw sądowych, w których rodzice zaniedbali swoje dzieci, podczas gdy nadmiar siatki, na przykład.

Znalezienie lokalnych okazje

Gdzie można znaleźć okazje w twoim mieście? Sprawdź sklepy Wartość firmy (ile są dostępne w Twoim mieście?), Armia Zbawienia Thrift Sklepy, sklepy misji - wszystkie sklepy, które akceptują datki na ponownej sprzedaży. Można na miejscu wszystkie "prawdziwe" okazje? Daj konkretne przedmioty i ceny. Czy są one w dobrym stanie? Znajdź wszystkie elementy, które były warte fortunę - ale masz za okazja?

Obejmujący utwory na komputerze

Jak ukryć ślady, gdy byli w miejscach, w komputerze nie chcesz, aby ludzie wiedzieli, na temat. Jak wysyłać e-maile, że nie można odnaleźć. Kiedy używasz pseudonimu, a następnie zrzucić go - jest to naprawdę po cenach dumpingowych? Można je znaleźć gdzieś na komputerze, aby powiedzieć na Ciebie? Jak "ukryć" foldery i pliki przez zakopanie ich w innych folderach lub czyniąc je niewidocznymi.

Quarters państwa

Czy mieszkańcy gromadzących czwarte państwa? Kto ma największą kolekcję tej pory - ile zestawów mogą się pochwalić? Czy zestawy do krewnych lub do sprzedaży jeszcze? Która jest najbardziej popularna dzielnica? Która dzielnica miała najkrótszy przebieg? How will short-run quarters effect the collections? For what price are quarters selling? Are they hard to get? What is the difference in quarters in your change, at the bank, or in mint condition? What is the best way to save your quarters? Tips on cleaning (if you should), storing, or searching for state quarters.

Refunding for fun and profit

Learn how to refund to save and make money! What kinds of items can you refund? Where can you obtain refund forms? How to approach a delivery man or a store manager for refund forms. Has refunding popularity declined over the years or is it more popular than ever? How long do you have to wait for a refund? What's a coufund? Can you get around the "one to a household" rule?

Lenders and borrowers

Never a lender nor a borrower be ... but if you are ... how to teach your kids that when they borrow, they must return. How to say no when someone wants to borrow something. Can you do it without making that person mad? What are some alternative answers you can give when someone wants to borrow from you? What are some ways to teach your kids to return items in a reasonable length of time?

How to get assistance in your area

What is required to get assistance? What do you have to go through, what papers do you need, what are income requirements, how long does it take to get food stamps, WIC, or any other kind of assistance? Do you have to have kids? Are there age or disability requirements? What kinds of assistance are available? Where can you go to get your heating bill paid or to get emergency food? Is housing available? Is there a waiting list and how long might you have to wait? What do you do in the meantime? How many ways can you find to get food and what are the qualifications? (For instance, Salvation Army food vouchers, local soup kitchens, government cheese/food give-aways, local food cupboards, food stamps, etc.) How often can you get assistance?

Starting a Coupon Table at Your Grocery Store

Can you undertake the creating of a "coupon table" at your grocery store? How to approach the manager with your idea. Upkeep of the table. Is there a way to keep it orderly and up to date? Weeding through to get rid of expired coupons. How often should you check the table? Where can you get a table or will the manager supply it? What can you do to make your table more interesting and encourage people to use it? Is this a plus for a store manager or a headache? What kinds of coupons should NOT be left on your table (or bin). How big should it be? Can you have board behind it with refund forms attached?

Replacing important papers

When you need important papers and you don't have them anymore, how do you get replacements for social security, birth certificates, car title, insurance papers? How long does it take to get them? Ile to kosztuje? (If you live out of state, it may cost you $10 or more to have your birth certificate sent to you, in addition to the cost of the certificate. Why? If priority mail is $3.50, why does it cost any more?) When you have to order a paper out of state, how do you prove who you are by mail? What do they do with any copies you send to them? Is it on file for anyone to see - or take? Who is allowed to get copies of any of this information? Are faxed copies allowed? (If not, why?) Can any of these important papers be obtained/sent on-line? If so, which ones?

Save Money Online

Research for sites that can save you money - find places to save on cars, appliances, books, gifts, car parts - a list of categories and a list of sites. What kinds of payments to they take - perhaps you could include payment sites as well - those with the cheapest interest or finance charges.

Summer Jobs For Kids

What are kids in your neighborhood doing for jobs this year? Is lawn mowing a favorite? Have computer tutorials taken over? Is anyone doing a neighborhood newspaper or walking dogs? You might want to advertise and even offer the kids a free ad if you use them in your story (although the story will be plenty of free advertising!).

Uniforms In Local High Schools

Students who wear uniforms - sports, bands, choirs and other events - and how they are used year after year. Who pays for the uniforms? Where are they kept? Most popular sizes. How are they kept clean? Who does the repair work on them? Who pays for that repair work? Who designed the uniforms? Any changes coming up soon? Are the students happy with the uniforms? What is the cost of the uniforms - individually and collectively? What happens to uniforms worn by celebrity students? Are any uniforms on display - and why?

Teenagers and smoking

According to the American Academy of Pediatrics, 90% of all smokers begin the habit during their teen years. Are there ways to help your teen ignore the "coolness" of smoking? Is smoking on the rise or is it decreasing, especially now that much of the media has cut down the advertising. Has it helped? Do teens steal to get the money to buy cigarettes or steal the cigarettes themselves? Or do most teens just "bum" a cigarette from friends to continue their habit? How can you encourage your child not to smoke or to quit smoking?

Refunds or Rebates?

What's the difference between refunds and rebates? Which is more popular? Where can you find refund forms and rebate forms? Do you have to always have a form or can you submit your refund or rebate without one? What else is required? Is it worth the savings after you pay for postage and the envelope? What is the wait time for your refund or rebate to arrive? When it says "one to a household", do they make allowances for families who have one person as opposed to families with 5, 6, 7 or more? What are proofs of purchase and what's the best way to save them? Will it cause bugs if you have empty wrappers lying around for months?

Doing a background check

How to do a background check on someone. Are there ways to find out things without paying out a lot of fees? What can you really find on the computer about your neighbor or friend? What can you find at your local courthouse or police station -- and is the information readily available to anyone? If not, what is required? What about all the advertising you see that says you can find out about anyone? Can you? What's the average cost (if any) and just what kinds of things can you find out?

Is Your Mate Cheating on You?

Do you have reason to think your mate is cheating on you? What are the tell-tale signs of cheating? When you think you have something, do you face-off immediately and acuse or collect your evidence, then spread it all out on the table and talk about it? Or do you go right to a lawyer? What are the best ways to collect "evidence" and what kind of evidence is "good"? What is admissible in court and what do you need as "proof"? For what reasons can a divorce be filed - have reasons changed over the years? How have divorce laws changed in your state?

Getting that first job

Preparing for that first job - what companies hire teens? Do teens make good employees? Is there a large turnover or do teens last through the summer or for several years? Do employers discriminate against teens and prefer older, mature employees or do they look at teens as the leaders of tomorrow? Teens in your area who have worked in the same place for a long period of time - or have worked their way up the ladder of success.

Making Shaved Ice

A summer cooler is flavored (or not) shaved ice. How can you make your own? From Pampered Chef to children's toys, the various items available for making your own snow cones and shaved ice. What can be frozen to make the ices? Plain ice, Kool-Aid, punch, colas - think of some easy ones, colorful ones, tasty ones - how can you make watermelon, banana, orange and other flavors? What kinds of cups or paper cones are available? What is the cost of making these delicious treats?

Teenagers and good teeth

Teenagers and good teeth. How to handle the remarks made by other kids when it's your kid with the braces. New developments in braces and comparable costs. Teens need good brushing techniques just as they did when they were kids. Interviews with dentists and tips from teens with perfect teeth.

Coupon Clubs

How to start your own coupon club - where to meet, how often, rules and regulations, how to bring and submit your coupons (usually in file boxes, sorted by category), can you take as many as you want or exchange one for one, how to advertise for members, how long do meetings last, announcements, will you include refund and rebate forms. How to start chapters in various parts of your city. Can your city sponsor a convention some day? How is that handled?

Gift Giving Decisions

Interview various families - especially big ones. How do they handle their gift giving? Does one person give everyone in the family a gift, do they draw names, do they select who gets gifts and who doesn't? Jak to działa? If they draw names, do they each pick one name and buy for that person? Do they each bring a same gender gift, then choose a gift of their own gender? Do girls exchange names with girls, boys with boys? How many variations can you offer your readers?

Getting A REAL Pen Pal

How to get a "pen" pal - a writing buddy from within prison walls. Why would you want to? Is anyone not allowed to have mail? How is the mail censored? What is not allowed in? What is not allowed out? Is there a limit to the mail - the number of letters that can be sent or received? Are there any taboos or rules for letter writing? What's a DC number and can you get a letter to someone in jail if you don't know the correct address? How can you get the correct address? Are there pen pal programs available and who sponsors them? Are there any rules? What about the fear of wondering what might happen when your pen pal gets out?

How to get assistance in your area

What is required to get assistance? What do you have to go through, what papers do you need, what are income requirements, how long does it take to get food stamps, WIC, or any other kind of assistance? Do you have to have kids? Are there age or disability requirements? What kinds of assistance are available? Where can you go to get your heating bill paid or to get emergency food? Is housing available? Is there a waiting list and how long might you have to wait? What do you do in the meantime? How many ways can you find to get food and what are the qualifications? (For instance, Salvation Army food vouchers, local soup kitchens, government cheese/food give-aways, local food cupboards, food stamps, etc.) How often can you get assistance?

Acne treatments

Newest acne treatments available, how to keep clear skin, why some teens have perfect skin and other don't - is it in the genes? Best ways to "cover" those blemishes without causing more. The myths of what makes bumps or makes them worse, like certain foods, "catching" acne, or dirt. What really does make acne worse. Step-by-step action for helping acne disappear.

How to be a computer detective

How can you be a detective when your child uses the computer? What are the ways you can check to see where your children have been? Are there certain programs that will give you this information? Are there things on your computer right now where you can look to see where people have been? (Perhaps histories, folders, spam and downloads.) How to set up a checklist of computer folders to see where your child, co-worker, or mate has been.

101 Uses For ...

Pick an appliance or item and see how you can enhance it and write about it. For instance, the Tupperware steamer. (Or your favorite kitchen item.) How many recipes can you create for it? What else can you use it for? Are there special tips for cleaning it? Have you found other uses for it than steaming? Perhaps you have a vacuum packer. How many ways can you use it? Is it just for foods? What else can you keep fresh, and for how long? Does it need special cleaning? How portable is it? Find an item you like and create 101 or more uses for it.

Begin with What You Know

The easiest way to create a piece of short fiction is to take some of your own life experiences and embellish them. Create a plot revealing a conflict that needs to be resolved. Try writing in first person point of view so at least one of your characters will be under your complete control because you will be writing about what 'you' as the character does. Develop your other characters; get to know them well even if you don't use the details in your story. Create an interesting setting using details that make your story believable because you are writing about places you know.

To keep your fiction short, don't use long descriptive passages, a long introduction, or extensive dialogue. Plunk the reader down in the middle of the action. If you are writing short, flash or micro fiction, don't use subplots. Stick to the main story and keep it moving with colorful images, snappy dialogue, and active verbs.

Celebrity Prisoners' Mail

How much mail do celebrity prisoners get? (Celebrity prisoners are prisoners who made big news during their trials or were celebrities before they were imprisoned.) For instance, Robert Blake, Charles Manson, or the Menendez brothers. Do they write back? Are their signatures worth more or less than celebrities that are not imprisoned? What kinds of mail do they get? (Religious, fans, girls looking for marriage ...)

What's the best way to write intense fiction (ie horror, sexually explicit, etc.)

If you want to write words that pack a punch, the most invaluable thing to remember is that it is not the words themselves that have impact, but rather the IMAGES they conjure up in the reader's mind. If you are writing a gruesome horror, then describing every single detail about a mutilated-zombie-feasting-off-the-flesh-of-the-living is just going to be boring. Dlaczego? Because it leaves nothing to the reader's imagination! The best horror is IMPLIED horror. Make your reader aware that the zombie is eating the poor soul. Their own imagination can take it from there, so long as you imply what is happening, rather than explicitly say so. A clever technique, and one that Stephen King frequently uses, is to give a point-of-view description of the horrific scene where the viewer can only see a small fraction of the event. Once you have what the viewer sees, your own imagination is limitless and it creates a infinite landscape of gruesome possibilities. Far better than being told every single detail of what's going on! Similarly with sexually explicit material, it is the implication that can conjure more intense imagery in the reader's mind, rather than the outright description, which will never live up to the same expectations: In conclusion, you have to ask yourself, which is more powerful, the printed word or the reader's mind? And it's the latter every time.

How do I keep my readers engrossed?

Never make a sentence too long. The human eye needs to rest frequently, so a sentence should rarely be over three lines of the page. It is more dramatic to use short sentences if you are writing thrilling action. The shortness and succinct sentence writing is a fantastic tool employed by writers; Agatha Christie used a special structure of gradually decreasing sentence length throughout a paragraph, which encouraged the reader to subconsciously read faster: when the reader's eye was trained to read as fast as humanly possible, she would stop the action dead, similar to a climax in a movie when the music stops suddenly before the big finale, and this technique would make the reader yearn to read more. Write to lure your readers in! If it interests you, it will interest someone else, so always keep it interesting. Finally, always keep the reader guessing and asking questions. The ideal achievement you can have is by making the reader not want to stop reading for a second.

What is the best way to introduce a journalism piece?

The key is to get your reader interested from the first line. Write a line that you know someone would read first, and then ask themself "why?" For example, if you were to write that Pizza Place makes the best pizza in town, the first line would goad the reader into thinking "WHY is it the best pizza place in town?" and then you have them hooked. They will want to read on simply to answer the question you have made them ask themselves.

Depression and suicide

Dealing with teen depression or suicidal actions. Is it treatable or preventable? W jaki sposób? Warning signs of a suidal or depressed teen. What to do if you think your teen is depressed. What if you can't afford a professional therapist? What can you do at home to help?

Charity stores in your area

How do the Goodwill/Salvation Army Thrift/Mission stores work? What happens to the items when they are donated? (You might want to donate a week's time to working there to get an inside view.) Do workers take the "good" items home? Do any workers let relatives and friends in on the good donations - and let them cart them out the back door or mark down the price for them at check-out? Do any employees use on-line auctions to make money on their "finds"? Are yard sale leftovers donated on a regular basis? Are trucks available to come pick up the stuff? Does it all make it back to the store?Who determines the "monetary amount" of charitable donation for your taxes? Since these items are donated, why are prices "set" and not allowed to be haggled? Is any price a profit if the item was donated?

Teenagers and wearing glasses

Teenagers and glasses - designer glasses and contacts. Are they for your child? Who can wear contacts? Self-esteem and glasses. Poll boys and ask them if they'll make passes at girls who wear glasses - and ask the girls if they'll make passes at boys who wear glasses. Are glasses a sign of a geek? How to teens view glasses today? Do prescription sunglasses seem to make a difference in attractiveness? Why is there a difference in shaded and clear? Glass and plastic lenses. Glasses accessories such as cases and bands and decorations on the lenses themselves or the frames. Can anyone wear contacts? What are the dangers? Making glasses more attractive.

How To Find Unit Prices

How do you know you're saving money? Take a calculator with you to the grocery store and calculate the unit price. What is the formula for finding the unit price? Although some stores post these prices on their shelves, many of these prices fall off, are under the wrong product, or were just never there. Learn to do it yourself so you can save money. You may find out that bulk is not necessarily cheaper. Give some specific examples. Comparison shop at a warehouse and at a general grocery store. Were unit prices better at some stores or the same? Take a poll to see how many people know how to find a unit price - and don't take their word - ask them to do it!

Should I write for myself, or an audience?

If you love writing and simply want to write stories, then by all means write for yourself. But remember, writing is there to be read, and if you want others to read your writing, then you must work to an audience. The other benefits include helping you keep focused on your writing, as you will constantly ask yourself, "what would my audience enjoy here?" The key is to imagine your target audience. What would they want? Would they want short, witty speech, or long, elegant Shakespearean dialogue? Either way, once you have chosen, it allows you to be creative within the realm of your specified style. So, ideally, if you want people to read your work, imagine what kind of people you would want read it... and write for them!