grsail.com

broń z origami

Jak zrobić Origami broń

Dokonywanie broni origami to sztuka składania papieru do różnorodnych broni. Origami pochodzi od japońskiego słowa orikami; ori oznacza papier, a Kami oznacza krotnie. Jest to działalność, która była przekazywana z rodziców na dzieci. Kwadratowe papieru jest zazwyczaj używany do produkcji broni origami, ale można również dodać dodatkowe zasoby do projektowania broni origami. Przed, dzieci w Japonii poszedł do szkoły, aby nauczyć się sztuki origami, ale może dziś się nauczyć w domu w kilka minut. Podczas 12. wieku w Japonii, wojownicy używane origami jako sposób wielbienia podczas usług Shinto.

Dowiedz się, jak zrobić broń origami to świetny czas, by dzieci i dorosłych. Są to korzyści, które można uzyskać od podejmowania broni origami. Dokonywanie broni origami może uwolnić się od stresu, doskonała dekoracja impreza dla stron dzieci lub innych uroczystości i podziwu rekwizyty do szkolnego lub prezentacji. Zamiast kupować zabawki, które są wykonane z tworzywa sztucznego, które mogą być podzielone, a czasem zagubiona, uczyć dzieci, aby broń origami. Jest mniej kosztów, ponieważ dzieci mogą zawierać posiadające broń origami podejmowania sesji jako część ich grania. Będzie wychowywać dzieci do ponownego użycia, i docenić małe rzeczy. Będzie ona również pomóc dzieciom w rozwijaniu koordynacji oczu i rąk.

Nawet jeśli broń origami wykonane są z papieru, uczyć dzieci, aby przestrzegać zaleceń bezpieczeństwa, ponieważ mogą one zarysować skórę, i boli oczy innych rówieśników. Origami może mieć broń ostre krawędzie.

Istnieją odmiany broni, które mogą być wykonane, takie jak broń shuriken ninja, pistolet, nóż składany, myśliwiec, i wiele więcej. Istnieją również kaski origami i tarcze.

Wykonywanie różnych rodzajów broni origami może zaimponować znajomym. Przez praktykowanie wiele można zrobić różne modele broni. Kroki składane do Złóż broń origami mają różne zakresy, począwszy od prostych modeli do trudniejszych technik składanymi. Broń Origami tradycyjnie nie powinny być przebite, cięcie, zszywane lub klejone.

W złożenie broni origami, używać kolorów, które najlepiej reprezentują broni-kolory jak czarny, metalicznych kolorów i szarości. Korzystanie z różnych tekstur i typów papieru poprawi wygląd twoich broni origami. Dwukrotnie sprawdzić rozmiar papieru, który trzeba jak kwadrat papieru nie zawsze ma zastosowanie. Złożyć papier ostrożnie robić ostre krawędzie, i uruchomić kilka razy w opuszki palców na zagniecenia. A najważniejsze jest to, aby postępować zgodnie z instrukcjami starannie. Użyj wyobraźni, jak rozwijać swoje umiejętności. Można również opracować nowe modele i oryginalny nowy statek.

Dokonywanie broni origami jest zabawa. To dobrze, aby zobaczyć, zwykły kawałek papieru zamienił się w coś innego, bez użycia kleju. Dowiedz się założyć zwykły papier unikalnych sposobów tworząc różnych broni. Dokonywanie broni origami jest wielkim hobby.

Jak zrobić Origami Guns

Jak zrobić Origami Guns

Origami jest wyjątkowa Ręczniki papierowe, które mogą być dużo zabawy. Czy wiesz, że można nawet zrobić broń origami? To wielki projekt Początkujący jeśli dopiero uczą się sztuk origami.

Krok 1

Znajdź swój papier. Aby i pistolet origami, trzeba dwa kawałki kwadratowych papieru. Możesz zrobić regularne 8 1/2 "do 11" papieru drukarki placu poprzez złożenie jednego narożnika do przeciwległego brzegu, tworząc trójkątny kształt z dodatkowym prostokąta. Po odciąć ten dodatkowy prostokąt, rozłóż papier. Teraz będzie kwadratowych. Nie stosować kawałki papieru znacznie mniejszym lub większym niż to, czy będzie to trudne, aby pistolet origami. Upewnij się, że obie firmy kwadraty są tego samego rozmiaru, lub broń origami nie pasują do siebie poprawnie.

Krok 2

Zacznij złożenie pierwszego kawałka. Złożyć cały dolnej krawędzi pierwszego kawałka papieru o pół cala w górę i zrobić ostre gniecenie. Rób tak, znowu i znowu, aż ręki koniec papieru. Jeśli dojdziesz do końca, a jest mały pasek papieru w lewo, złóż go w ostatniej krotnie już wykonane, tak aby nie wystawały. Skończysz z długim chudy kawałek papieru, który został złożony wiele razy, więc to będzie dość gęsta.

Krok 3

Wchodzisz na drugą część. Teraz, wykonaj krok drugi z drugim kawałku papieru. Będziesz skończyć z innym chudym prostokąta złożonego papieru.

Etap 4

Złożyć na pół. Gdy już złożony drugi kawałek na chude prostokąta, złożyć oba w połowie tak, że są krótsze.

Etap 5

Zakończyć składanie drugi kawałek. Rozłóż krotnie właśnie wprowadzony w drugiej części, pozostawiając ostre gniecenie. Zostały złożone obu końcach prostopadłe do chudego prostokąta. Zostaw około cala prostej papieru po obu stronach fałdy środkowej. Będziesz skończyć z kształcie litery U kawałek złożonego papieru. Oba â € ~legs "w kształcie litery U powinny być równe. Teraz, złóż go na pół wzdłuż linii środkowej, tak że w końcu z kształcie litery L, z otwartej fałdy na górze.

Etap 6

Dopasowania tych dwóch części ze sobą. Trzymania drugiej części jak pistolet przesunąć pierwszy element do górnej części drugiego elementu, z końcami w dół przez zagiętymi klapkami na uchwycie pistoletu. Pociągnij mocno, i gotowe!

Pistolety zabawki origami są zabawne, aby i one miały zaledwie kilka minut. Pistolet powinien być gotowy około 3 lub 4 cm długości, w zależności od dokładnego rozmiaru papieru użyłeś.

Plan lekcji na Origami Zwijanie

Plan lekcji na Origami Zwijanie

Opracowanie planu lekcji na składanie origami nie jest trudne. Choć skomplikowane smoki i skomplikowane Bukiety są najlepiej pozostawić folderów papieru dorosłych, nawet w szkole podstawowej dziecko można nauczyć się opanować proste wzory origami.

Przygotowanie

Origami dla dzieci jest popularne jednostki, ponieważ jest tania i nie wymaga specjalnych narzędzi. Wszystko czego potrzebujesz to papier, cierpliwości i wyobraźni!

Papier pakowy jest dobrym wyborem do pracy z dziećmi w pierwszych projektów origami. To jest łatwe do złożenia i dodaje trochę koloru do swoich projektów. Jednakże, będziesz chciał trochę czasu, aby upewnić się, że twoje arkusze cięte na wymiar przed rozpoczęciem plan lekcji dla origami składania.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry pomysł, aby trzymać się projektów, które mają pięć lub sześć kroków, gdy uczysz dzieci o origami. Małe dzieci są notorycznie ich krótkich przęseł uwagę. Dłuższe projekty będzie trudniejsze dla nich do naśladowania i zwiększyć szanse na niepotrzebnych frustracji.

Jeśli to możliwe, to może być dobry pomysł, aby złożyć kilka różnych wersji modelu origami, więc dzieci mogą zobaczyć, co ich projekt powinien wyglądać po każdym kroku. Jednakże, będziesz chciał trochę czasu, aby wskazać, że origami wymaga trochę praktyki. Dzieci muszą zrozumieć, że to jest normalne, czy ich model nie okazują rację za pierwszym razem.

Możesz znaleźć pomysły na projekty origami dla dzieci, odwiedzając następujące pokazy slajdów Origami Zakład Logiki Stosowanej samouczka:

 • Jak zbudować Perfect papierowy samolot
 • Instrukcja Origami Box
 • Origami Serca
 • Origami Fortune Teller

Jeśli jesteś zainteresowany w książkach, które posiadają projekty origami dla dzieci, Origami dla dzieci łatwe pokaz ma kilka zaleceń tytuł.

Plan lekcji na Origami Zwijanie

Plan lekcji na Origami Zwijanie
Kot Origami dla dzieci

Lekcje origami mogą zawierać różnorodne koncepcje, w zależności od wieku dziecka i dokładnego projektu robicie.

Podstawowe Słownictwo

Wskazówki dla projektów origami są często pisane z założeniem, że czytelnik rozumie pewnej terminologii, takie jak książki krotnie, górskiej dolinie fold i fałdy. Możesz znaleźć wyjaśnienie najczęstszych fałdy origami przeglądając Origami instrukcje składania pokaz slajdów.

Ułamki

Plan lekcji na składanie origami może być dobrym sposobem na nauczenie dzieci o frakcji. Będziemy chcieli, aby pokazać, jak złożyć następujące frakcje:

 • 1/2
 • 1/3
 • 1/4
 • 1/5

Doświadczeni foldery origami generalnie nie mierzą papieru podczas składania go do frakcji. Jednakże mając linijkę przydatne może być dobrym sposobem, aby pomóc dzieciom, które dopiero się zaczyna.

Kreatywność

Jednym z najbardziej interesujących aspektów uczenia się, jak zrobić origami rzeczy jest to, że kreacje można łatwo spersonalizowane. Grupa dzieci może złożyć sam podstawowy projekt, ale każdy projekt będzie inny, jeśli mają możliwość, aby ozdobić swoje prace. Oto kilka pomysłów do rozważenia:

 • Dodaj google oczy zwierzęcia.
 • Dodaj blasku na ramkę origami zdjęć.
 • Wybierz papiery akwarelowe wzorzyste, aby realistycznie patrząc origami kwiat.
 • Ozdobić pudełko origami z naklejkami.

Dzieci mogą również korzystać czyniąc modele origami do wykorzystania jako rekwizyty do skecze i gier fabularnych. Na przykład, prosta broń origami dobrymi rekwizyty dla dziecka udając kowboja, piratem lub policjanta.

Recykling

Wiele podstawowych klas szkolnych zawierają projekty origami na lekcje o znaczeniu recyklingu w ochronie naszej planety. Włączanie przedmiotów, które w przeciwnym razie byłyby wyrzucisz do zabawy i przydatnych przedmiotów zapewnia dzieciom z wielkim poczuciem spełnienia.

Dzieci wyzwanie, aby myśleć o kreatywnych sposobów wykorzystania origami promowanie recyklingu. Na przykład:

 • Dodać do strony kapelusze ze starych gazet.
 • Korzystanie ze stron magazynu do pudełka do przechowywania drobnych prezentów.
 • Złożyć stożek origami ze starej torby papierowe spożywczym używać jako uchwyt uczta.
 • Sprawdź, papierowe kwiaty użyć jako dekoracji partii.

Naruto Origami

Naruto Origami


Naruto origami ożywia postać ninja z Uzumaki Naruto. Masashi Kishimoto stworzona przez Naruto jest głównym bohaterem w japońskiej animowanego komiksu, który dokumentuje poszukiwania młodego chłopca, by stać się mistrzem ninja i lider jego ludzi. Dążenie często wiąże się z użyciem broni i innych rodzajów broni, aby pokonać wroga. Dodać Naruto broni origami do odtwarzają sceny z serialu.

Jak Złożyć Krętacza Naruto Origami

Najbardziej zauważalną broń używana przez Naruto jest kunai, który jest rodzajem noża, który jest utworzony z kielnią w ogrodzie. Aby utworzyć wersję origami, wykonaj następujące kroki:

 1. Za pomocą standardowego 8 1/2 przez 11 calowy kawałek papieru, złóż na pół w pionie rozłóż i gładka płaska. Rozłożyć połowę papieru pionowo spotkać w środku krotnie. Powtórz tę czynność dla drugiej połówki.
 2. Złożyć papier na pół poziomo z otwartymi końcami na dole. Krotnie górną trzecią część każdej strony przekątnej, prasowanie, aby utworzyć mocną fałdowaniu. Powinna być na dwa trójkąty na górze, które tworzą punkt.
 3. Krotnie jeden trójkąta do środka, aby utworzyć wąski punkt. Krotnie powinna wynosić od końcówki do dołu, podobnie jak samolot papieru jest złożona. Powtórz po drugiej trójkąta.
 4. Z ostrzem skierowanym w dół, rozkładana jeden z kwadratowych stronach w kierunku środka, aby utworzyć trójkąt. Powtórz tę czynność dla drugiej strony placu. Wynik powinien wyglądać jak latawiec.
 5. Krotnie prawej górnej w kierunku środkowej trójkąta, tworząc wąską trójkąta. Złożyć lewy górny trójkąt na prawo w celu uzyskania strome punkt.
 6. Powtórz kroki od 1 do 5, aby utworzyć identyczny kawałek origami.
 7. Warstwa zarówno ukończone sztuk z otwartymi klapkami skierowanymi. Przesunąć klapki z jednego kawałka na po klapy, tak że fałdy są do wewnątrz. Wciśnij ołówka lub małego kołka do góry przez dno, aby utworzyć uchwyt.
 8. Kunai jest teraz gotowy do użycia w Naruto origami bitwy. W przypadku długotrwałego stosowania, za pomocą taśmy lub kleju, aby kunai trwałych.

Jak Złożyć Shuriken Naruto Origami

Inną popularną broń używana przez Naruto jest shuriken, który jest w kształcie gwiazdy broń, która jest wyrzucane. Końce są ostre i wykorzystywane do przebić wroga. Aby utworzyć wersję origami tej niebezpiecznej broni, wykonaj następujące kroki:

 1. Wytnij standardowy 8 1/2 przez 11 cali kawałek papieru na pół wzdłuż linii poziomej w celu uzyskania dwóch części. Umieść jeden kawałek przed sobą, z długim boku poziomego. Złożyć na pół do siebie i złożyć na pół ponownie, aby utworzyć poziomą krotnie.
 2. Złożyć na pół w pionie tak, otwarte końce są po prawej i zagnieceń jest po lewej stronie. Otwórz ponownie i płasko tak marszczyć jest w środku.
 3. Weź prawy koniec i złożyć do kąta 45 stopni, w środku tworzą trójkąt. Obrócić o 180 stopni lub zagiąć koniec tak, że również fałdy w kierunku środka pod kątem 45 stopni, tworząc trójkąt. Wynik powinien być dwa trójkąty, które tworzą diament w środku z prostokątnymi ogony.
 4. Umieść złożony skierowaną w dół i złożyć jeden ogon w kierunku środka, aby przylegać trójkąta. Obróć papier o 180 stopni i złożyć drugi ogon stronę do połowy, jak również. Wynik będzie środkowa diamentu z dwóch kwadratów na każdym końcu.
 5. Złożyć na pół jedno pole po przekątnej, tworzą trójkąt. Fold trójkąta na diament. Powtórz z drugiej placu. Ostateczna forma powinna być dwa trójkąty, które z grubsza tworzą diament.
 6. Wykonaj poprzednie kroki, aby utworzyć identyczny kawałek.
 7. Niewielkie otwarcie klapy trójkątów i przesunąć klapki jednej do drugiej klapy za pomocą ruchu wskazówek zegara. Tuck pierwsze trzy klapy za pomocą nad i pod proces podobny do chowając w klapy kartonik. Końcowego klapy, mocno przywiązują do miejsca, a następnie naciśnij przycisk, aby spłaszczyć.

Po zakończeniu zarówno kunai i shuriken, scena jest do walki. Czy zdecydujesz się postać Naruto lub jeden z jego wielu wrogów, użyć broni dla maksymalnej Role Playing skutku.

Origami Ninja Bronie Instrukcje

Origami Ninja Bronie Instrukcje


Ninja byli grupą wojowników w Japonii, którzy zostali specjalnie przeszkoleni w ukryciu. Pracowali jako szpiegów i zabójców. Dziś, wiele broni ninja są używane w połączeniu z treningu sztuk walki. Dokonywanie broni origami ninja jest to świetny sposób na ćwiczenie produkcję papieru i ninja umiejętności broni bez ryzyka uszkodzenia. Wypróbuj jedną z tych wzorów do tworzenia zabawnych akcesoriów ninja.

Origami Osiem punkt Rzucanie Gwiazdę

Ninja rzucanie gwiazdki są w różnych stylach, w tym gwiazdy czteropunktowy. Ta gwiazda z ośmioma punktami jest trochę bardziej zaawansowany, ale wynik jest jednocześnie wzrok i zabawy.

Dostawy

 • Trzeba będzie osiem arkuszy papieru origami kw

Wskazówki

 1. Wstępie składanie pierwszego arkusza papieru o połowę. Rozłóż papier i złożyć zewnętrzne krawędzie w celu spełnienia centrum gniecenie.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 2. Złożyć na pół modelu. Złożyć prawy górny narożnik na spotkanie dolną krawędź i lewy dolny róg na spotkanie górną krawędź.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 3. Złożyć punkty wprowadzone górę lub w dół, aby utworzyć dwie duże kształty trójkąta. To jest podstawa gwiazdki ninja.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 4. Aby rozpocząć składanie drugi arkusz papieru, wykonaj pierwszy krok do bazy gwiazdy ninja.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 5. Złożyć na pół modelu następnie złóż prawy górny róg modelu na spotkanie dolną krawędź.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 6. Złożyć poprzedni krotnie w górę, aby stworzyć kształt trójkąta.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 7. Wchodzisz na drugą stronę papieru w dół, aby utworzyć kształt prostokąta.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 8. Umieścić dwa modele na wierzchu drugiej tak, że krzyżują się.
 9. Wchodzisz na 3 punkty do wewnątrz i schować je do klapy centralnej. Umożliwi to tylko część prostokąta wystaje.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 10. Złożyć na pół część prostokąta. Mocno marszczyć.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 11. Wchodzisz na zewnętrzną krawędź prostokąta w celu spełnienia środek prostokąta.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 12. Powtórz kroki 1-9, aby w sumie 4 modele.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 13. Umieść dwa modele na szczycie siebie tak klapy prostokąt krzyż.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 14. Rozłożyć jedną z klap prostokąta modelu ramach innego własnego prostokąta.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 15. Kontynuuj dodawanie modelką w ten sam sposób we wzór Wiatraczek aż do uzyskania kształt gwiazdy.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

 16. Wygładzić wszelkie zagniecenia do ukończenia modelu.

  Origami Ninja Bronie Instrukcje

Instrukcja Origami Ninja Dagger

Ten nóż papier nie jest trudne do wykonania i zapewnia realistyczne spojrzenie papierowej wersji prawdziwy wojownik.

Dostawy

 • Potrzebne będą dwa duże arkusze papieru budowlanego kw (papieru origami jest zbyt cienki dla tego projektu)

Wskazówki

 1. Krotnie pierwszy arkusz papieru połowy przekątnej tworzą trójkąt.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 2. Złóż sam arkusz papieru w połowie ponownie tworząc mniejszy trójkąt.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 3. Rozłóż poprzedni krotnie. Krotnie jedną z klapek bocznych w celu spełnienia środka.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 4. Złożyć samą klapę ponad dwa razy więcej, aby stworzyć kształt sztyletu.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 5. Złożyć końcówki do wewnętrznej kieszeni sztylet.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 6. Toczyć drugi arkusz papieru do wąskiej rurki. Umieść 1/3 rury wewnątrz kieszeni sztylet.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 7. Spłaszczyć górnej 1/3 rury, aby uchwyt na sztylet. Bądź fałd, aby kąt prosty.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 8. Dokonać innego odpowiedniego formularza kąt kontynuować uchwyt sztylet.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 9. Dodać dwie bardziej odpowiednie do wykonania kąt zagięcia uchwyt sztylet.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje
 10. Tuck tip sztyletu uchwyt na początku pierwszego kątem prostym zagięcia od punktu sztyletem ukończenia modelu. Jeśli fałdy nie są wystarczająco mocno trzymać za uchwyt w miejscu, można zastosować kawałek przezroczystej taśmy, aby go stosować się.
  Origami Ninja Bronie Instrukcje

Więcej Tradycyjne Ninja Broń

Podczas gdy wielu ludzi zna gwiazdy do rzucania, broń ninja tradycyjne obejmują również inne style i można zrobić origami z tych wersji, jak również. Spróbuj składanie papieru rzucanie nożami i miecze origami, aby dodać do swojej kolekcji.

Do odtwarzania lub wyświetlania

Jeśli robisz bronie ninja używać papieru jako akcesoria do gry, można wzmocnić je warstwą przezroczystej taśmy tak będą trwać dłużej, ale nadal świetnie wyglądają. Zostaw taśmę, jeśli planujesz tylko do wyświetlania modeli, jednak. Przy ostrych, ciasnych zagięć i dobrej jakości papieru origami, Twoje wyświetlane broni ninja potrwa lata.

Samoobrona Produkty: Samoobrona Broń Porady

Czy mogę używać Brass Knuckles?

Kastet to niebezpieczna broń do wykorzystania, ponieważ dostarczają one cios z siłą niszczącą. Zostały one tak zaprojektowane, aby użytkownik mógł umieścić swoje palce przez otwory i dostarczyć uderzenie z większą siłą niż normalnie. Używanie tego jako broń samoobrony może również zostawić z połamanymi palcami więc jeśli używasz kastety wziąć kilka lekcji, aby nauczyć się właściwego sposób dostarczania cios nie raniąc.

Przed zakupem lub użyciem kastety sprawdzić, czy są one legalne w Twojej okolicy. Zostały one zakazane w niektórych krajach i może Ci aresztowany za posiadające je na Ciebie.

Broń Home Defense

Czy dotyczy sposobów, aby bronić siebie w domu? Większość ludzi nie zastanowić się, co należy zrobić; jednak wiele broni samoobrony na niebezpieczne są dostępne w domu, szczególnie w masz dzieci. Opcje, które są bezpieczniejsze i innych niż śmiertelne do użytku domowego to alarm osobisty, obrony, gaz pieprzowy, pałki i paralizatory. Te mogą działać odstraszająco, gdy ktoś włamuje się do twojego domu. Jednak nic nie jest pełny dowód, więc posiadanie dodatkowych kopii zapasowych metod może być ważne. Rozpocznij dodając dodatkowe środki bezpieczeństwa do zabezpieczenia domu jak klina drzwi, które może sprawić, włamując się do domu trudno. Włamywacz system alarmowy może również zniechęcić potencjalnych karnego i będzie ostrzegać o ewentualnej przerwie w.

Wybór samoobrony Broń

Istnieje wiele rodzajów broni samoobrony na rynku dla ciebie do wyboru. Obejmuje to wszystko, od pistoletów i noży do oprysków samoobrony. Broń wybrać powinien być taki, który zapewnia największe poczucie bezpieczeństwa i czuć się komfortowo używając. Przed wyborem jednego, zrobić rozeznanie w Internecie i poprzez książki, aby uzyskać lepszy pomysł zastosowań każdego. Może to pomóc w wyborze poziomu komfortu. Ponadto, może chcesz zobaczyć, jakie rodzaje broni obrony własnej szkolenia jest dostępny w Twoim kraju. Przy odpowiednim treningu, Twój samoobrony broń może pomóc lepiej chronić się w niebezpiecznej sytuacji.

Plusy Pepper Spray

Jest to niezgodne z prawem do wykonywania większości broni samoobrony w miejscach publicznych, dlatego jest często najlepiej nosić środek odstraszający zamiast. Jeśli osoba zaatakowana w parku, gaz pieprzowy lub sprayu zamieszek, może zatrzymać atak bez użycia siły śmiertelnej i pozwalają się wydostać się z niebezpiecznej sytuacji.

Bułka Samoobrona dla kobiet

Gdy broniąc się w domu lub podczas w publicznych, kobieta może znaleźć dobry baton siebie broń obrony zapewniający mocniejszy cios, niż mogą być dostarczane tylko z ciosem. Aby do tego, aby być skutecznie stosowane, odpowiednie szkolenia z wykwalifikowanego instruktora jest bardzo ważne. Gdzie gaz pieprzowy może spowolnić atakującego, używając pałeczkę może spowodować więcej bólu napastnika dając więcej czasu na ucieczkę.

Jak korzystać z pałkami Prawidłowo

Nauka korzystania baton właściwie jest najlepiej wykonane przez wykwalifikowanego instruktora. W celu uzupełnienia tego szkolenia, można też kupić książki lub filmy, które dostarczają informacji na temat używania pałeczkę jako broń samoobrony. Jeśli zakup pałeczkę przez stronie internetowej, będzie również prawdopodobnie znaleźć informacje na temat książek lub filmów nauczania, umiejętności potrzebne do tego samoobrony broni. Baton, w przypadku prawidłowego stosowania może być dobrym narzędziem do zapobiegania ataku. Jednak bez odpowiedniego treningu można postawić się na większe niebezpieczeństwo podczas ataku zwłaszcza jeśli batuta chwycił przez napastnika i użyte przeciwko tobie.

Billy Klub może być używany do Przestań Osoba atakująca

Klub Billy jest inną nazwą pałką policyjną pałką lub. Może być używany do sterowania kogoś przez strategicznie dostarczanie śmiertelny cios dla przestępcy. Strajk do głowy należy unikać, ponieważ może to być zabójcze. Przed zakupem klub Billy, sprawdzić przepisy obowiązujące w swoich wytycznych państwowych i rejestracji. W niektórych przypadkach, baton policja jest uważana za niebezpieczną broń, która wymaga rejestracji i szkolenia.

Bomba dymna Czy iw pracy

Jako narzędzie samoobrony, bomby dymne są przydatne do tworzenia dywersji lub ukryje cię jak sobie ucieczkę. Bomby dymne są również często wykorzystywane do zajęć rekreacyjnych, takich jak paintball, gdzie chcesz element zaskoczenia, jak poskarżyć się na swojego przeciwnika. Ponadto, są one dobre dla ćwiczeń prowadzonych działań, takich jak bezpieczeństwo, bezpieczeństwo wewnętrzne i przygotowania na wypadek awarii.

Szukać opinie Produkt Samoobrony Urządzenia

Czy martwisz się, jakiego typu elementy samoobrony należy kupić, aby chronić siebie lub członka lub swoją rodzinę? Czy czujesz się przytłoczony podczas zakupów sprzętu obronnego siebie? Uczynić swoje życie trochę łatwiejsze przeglądając czasopisma ścigania na recenzje produktów. To może dać dobry pomysł, co elementy samoobrony wyróżnia się na próbę i nie zawiedzie Cię, gdy jesteś w sytuacji zagrożenia.

Nielegalna broń i Zarzut Samoobrona

Nie wszystkie bronie dostępne samoobrony są legalne w każdym stanie. Przed zakupem broni, badać swoje prawa państwa lub porozmawiać z lokalnych funkcjonariuszy organów ścigania, aby upewnić się, że pełne zrozumienie swoich praw i obowiązków. Niektóre bronie samoobrony mogą być legalne, ale tylko wtedy, gdy prawidłowo zarejestrowane. W przypadku korzystania z nielegalnej broni w czasie ataku, może znaleźć się w kłopoty z policją, nawet jeśli twierdzą, samoobrony. Najprościej jest, aby tylko kupić i nosić to, co jest legalne w Twojej okolicy. Następnie użyj tylko broń samoobrony, jeśli masz odpowiednie szkolenie. To chroni przed obrażeniami podczas ataku, a także pozwala uniknąć problemów prawnych w zakresie swoich metod samoobrony.

Broń palna w celu samoobrony

Posiadania broni jako broń obrony Auto jest szeroko dyskutowane od lat, ale w wielu obszarach jest nadal legalne właścicielem jednego. Przepisy różnią się więc przed zakupem jednego, zawsze skontaktować się z organami ścigania w obszarze dotyczącym zasad. Jak broń palna może odbywać się na osobę, a nawet, jak to może być stosowane są ważne, aby wiedzieć. Ponadto, prawdopodobnie będziesz musiał się zarejestrować broń następujący czas aplikacji. Każdy stan zmienia się w ich wymaganiach rejestracji broni i wielu z nich przepisy zakazujące niektórych ludzi od zawsze posiadanie broni.

Samoobrona Produkty: Porady Broń treningowe

Dlaczego muszę tani nóż?

Powinieneś dostać tani nóż do użycia, gdy ćwiczysz, jak używać prawdziwych jako broń lub do polowań. Przy zakupie jednego, które jest tanie, nie obchodzi tyle, jeśli jest uszkodzony. Można też ćwiczyć ostrzenia na tanie nożem zanim niszcząc większą jakości, droższe jeden. Po poczuć umiejętności korzystania i ostrzenia noża, to prawdopodobnie nie przeszkadza zbytnio wyrzucić tani nóż, że może być zniszczone przez teraz.

Broń prawne Home Obrony

Zachować bezpieczeństwo w domu przy użyciu niezabójczych broń samoobrony. Istnieje wiele produktów dostępnych na rynku, które można wykorzystać w domu, aby się bronić. Najważniejsze jest, aby określić, który z tych produktów jest legalne. Niektóre bronie samoobrony jak samurajskie miecze można znaleźć nie może być przydatne, ponieważ są one bardziej do celów dekoracyjnych. Jednak broń jak gaz pieprzowy są lepsze narzędzia do samoobrony i prawne w wielu dziedzinach. Aby to wykorzystać odpowiednio, poszukują szkoleń z wykwalifikowanym specjalistą w lokalnym domu kultury lub college'u. Bez odpowiedniego treningu, nawet najlepszym narzędziem może być niekorzystny Ci podczas włamania do ich domu.

Wybór trener samoobrony

To jest tak samo ważne, aby być selektywne w wyborze trenera broni samoobrony, jak to jest, aby wybrać odpowiedni samoobrony broń. Po pierwsze, określenie, co twój cel jest przy wyborze trenera. Jeśli chcesz nauczyć się umiejętności samoobrony to nie idź do kogoś, kto specjalizuje się w rozwijaniu umiejętności sztuk walki w turniejach. Następnie odwiedzić kilka różnych instruktorów i obserwować ich nauczania innych uczniów. Musisz upewnić się, że styl instruktora jest coś, co sprawia, że ​​wygodne. Wreszcie, wybrać klasę, która zapewni Ci szkolenia, które chcesz w swoim poziomie umiejętności. Jeśli nie, zanim użył broni, nie spiesz się. Zamiast iść do przodu i zacząć od podstaw. Stopniowo rozwija swoje umiejętności pomogą Ci rozwinąć odpowiednią technikę, która będzie lepiej dla Twojego bezpieczeństwa w dłuższej perspektywie.

Naucz się kontrolować strach przed

Napastnik wykorzystuje strach kontrolować swoją ofiarę w czasie ataku. Najlepszą obroną przed, które jest z kolei, że na swoją korzyść. Nie pozwól kontrolkę atakujący cię strach. Przy odpowiednim treningu obrony Auto można nauczyć się kontrolować swój umysł i przezwyciężyć naturalną odpowiedź do niebezpiecznych sytuacji. Szukajcie wykwalifikowanego instruktora i dowiedzieć się samodzielne szkolenia broni obronnych, które daje odpowiednie instrukcje, w jaki sposób lepiej chronić się w niebezpiecznej sytuacji.

Paralizatory można wyłączyć Osoba atakująca

W obronie własnej broni, paralizatory są w stanie kontrolować osoby wysyłając prądem wysokiego napięcia, gdy są dotykane przez niego. Powoduje to, aby osoba czasowo wyłączone i zdezorientowany przez wystarczająco długi okres, aby umożliwić Ci dokonać ucieczki lub przejęcie kontroli atakującego. Bądź ostrożny przy użyciu paralizator i nie traktować go jak zabawkę, bo jest jeszcze pytanie, czy nie można ich zabić kogoś.

Uniknąć stania się ofiarą przestępstwa

Nie stać się ofiarą przestępstwa. Biorąc szkolenia broni i uczenia się umiejętnie korzystać z samoobrony broń może pomóc uniknąć stania się ofiarą brutalnego przestępstwa. Wystarczy trzymając broń, można zastraszyć napastnika i zniechęcić ich do prześladowania cię. Z drugiej strony, jeśli nie zatrzymać napastnika, szkolenia prawo broń może pomóc być pewni w przerażającą sytuację i pozwala się bronić. Szkolenie Broń jest więcej niż techniki z narzędzia nauki. To może pomóc się bardziej pewny siebie i pewny siebie w przypadku kiedykolwiek znaleźć się w niebezpiecznej sytuacji.

Szkolenie obronne Broń

Poziom umiejętności nabył do obsługi śmiertelną broń jak pistolet lub nóż może zrobić różnicę w czasie ataku. Chociaż można się tego nauczyć poprzez filmy samoobrona i książek, nie mogą zdobyć potrzebne umiejętności i technik, aby właściwie władać bronią i odeprzeć atakującego. Szkolenie pociski dostarczane przez wojsko do jego personelu pomaga żołnierzy w zysku pola, które są niezbędne umiejętności. Może to być także z korzyścią każdy użytkownik, który chce dokładne przygotowanie przez wykwalifikowanego specjalistę na broń samoobrony.
Do tego, aby były skuteczne, trzeba regularnie ćwiczyć, dopóki jesteś z tym dobrze i zdobyliśmy potrzebne doświadczenie w technice. Jeśli nie czujesz się swobodnie przy użyciu broni, czekać go używać. Zabójcza broń w rękach niewykwalifikowanych nie pomoże. W rzeczywistości może to być odebrane i wykorzystane przeciwko tobie. W tej sytuacji, może być lepiej przy użyciu wtórnego sposób samoobrony jak paralizator i gaz pieprzowy, który jest mniej zastraszające i zajmuje mniej możliwości.

Szkolenia używać broni samoobrony

Szkolenie Broń jest indywidualny wybór, gdy trzeba zdecydować, która broń jest dla Ciebie najlepszy. Przy wyborze opcji broń, rzeczy, które należy wziąć pod uwagę to rozmiar broni i dostępności instrukcji. Używanie broni bez odpowiedniego szkolenia mogą być bardzo niebezpieczne. Szukajcie szkolenie z wykwalifikowanego instruktora dla najlepszego przygotowania. W przypadku, gdy nie jest zakwalifikowane szkolenia dostępne w danym obszarze, często są książki i filmy dostępne samoobrony, ale nie może zapewnić tego samego doświadczenia można uzyskać z instruktorem na żywo.

Sztuka Rzucanie nożem

Jeżeli uczysz się taktyki samoobrony, trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej o rzucaniu nożem. Nie tylko to może być używane jako środki ochrony, ale nóż do rzucania to sport, który zależy bardziej od umiejętności niż mięśni. Uważać, gdzie się wybrać do wykonywania tej działalności; Ponieważ jednak nie zaleca się, aby to zrobić wewnątrz lub wokół dużo ludzi. To jeszcze podczas nauki, będziesz tęsknił często i nie chcesz zranić siebie lub kogoś innego.

Techniki bronią szkolenie

Nauka korzystania broń samoobrony wymaga umiejętności i praktyki. Jest to również najlepszy prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora w otoczeniu zaprojektowanego do treningu samoobrony. Szkolenie można również znaleźć na stronach internetowych lub w obronie własnej książki i filmy na własny obrony. Jednak uczenie się od tych źródeł nie może dostarczyć wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne. Wadą nie mają prezent instruktora podczas treningu jest to, że nie ma nikogo, aby ustalić, czy używasz odpowiedniego formularza lub w celu sprawdzenia, czy porusza wprowadzone są odpowiednie, aby zatrzymać atakującego. Sprawdź najpierw sprawdzić, czy szkolenia, jeśli dostępna w lokalnym domu kultury lub college'u.

Origami choinki

Origami choinki

Jeśli potrzebujesz ładny złożony projekt papieru dla sezonu wakacyjnego, spróbuj się origami choinki. Te zabawne projekty są idealne dla całej rodziny, aby stworzyć razem.

Proste złożonego papieru Choinka

Mimo, że ten projekt dotyczy składany papier, aby utworzyć kształt drzewa sosnowego, nie uważa się za origami w najściślejszym tego słowa znaczeniu. Korzystanie z kijem kleju sprawia, że ​​drzewo to zaprojektować nieco mniej zaawansowane, ale jest to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do sztuki składania papieru.

To, czego potrzebujesz

 • Trzy lub więcej arkuszy kwadratowych zielonej księdze
 • Glue Stick
 • Składana powierzchnia

Co robić

1. Uruchom poprzez umieszczenie jednego z arkuszy papieru, tak tworzy ona kształt rombu. Złożyć na pół arkusza tworzyć trójkąt z punktu zwróconej od Ciebie. Marszczyć klapkę i rozwijać go. Złożyć dolnym rogu do utworzonej linii i marszczyć krotnie. Powtórz tę czynność z pozostałymi dwoma arkuszami papieru.

Origami choinki

2. Weź jeden arkusz papieru i złóż go na pół w pionie. Powtórz z pozostałymi dwoma arkuszami papieru.

Origami choinki

3. Użyj kij klej do mocowania trzy arkusze razem, tworząc drzewo. Trzeba przykleić na całej długości papieru, gdzie arkusze przyłączyć. Kiedy skończysz, stoisko drzewo pionowo na stole i udekorować według uznania.

4. Jeśli chcesz drzewa być trochę pełniejsze, możesz kontynuować dodawanie arkuszy, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu sytości.

Origami choinki

Baza Choinka ptaka

Ta wersja drzewo origami opiera się na dobrze znanej formie podstawowej. Jest to doskonały sposób, aby rozwijać swoje umiejętności i przygotować do rozwiązania bardziej złożonych projektów.

To, czego potrzebujesz

 • Plac arkusz zielonej księgi
 • Składana powierzchnia
 • Kostka introligatorska lub w razie potrzeby urządzenie fałdowanie

Co robić

1. Zaczynamy od stworzenia bazy ptaków. Kształt ten jest podstawą do wielu kreacji origami, w tym popularnej origami dźwigu.

Origami choinki

2. Włącz bazę ptaków więc koniec z dwóch punktów otwartych jest skierowana do Ciebie. Krotnie górną prawą stronę na kierunku w lewo. Złożyć całą część dolną prosto.

Origami choinki

3. Powtórzyć ten proces z drugiej otwartego punktu bazy ptaków do gotowego drzewa kształt. Delikatnie puch na krawędzi papieru, aby Twoje Choinka trójwymiarowa.

Origami choinki

3D Boże Narodzenie papieru Drzewo

To unikalne drzewo origami wykonany przez połączenie jednostki używane w Golden Venture Zwijanie, podzbioru origami opracowany przez chińskich uchodźców, którzy przybyli do USA w 1990 roku.

To, czego potrzebujesz

 • 3 arkusze kwadratowych zielonej księdze
 • Składana powierzchnia
 • Kostka introligatorska lub w razie potrzeby urządzenie fałdowanie
 • Nożyczki
 • Brązowy stały znacznik

Co robić

1. Wchodzisz na trzy arkusze papieru o połowę. Cięcie na środku zrobić dwa prostokąty z każdego arkusza.

2. Zrób pierwszy prostokąt i złóż go na pół poziomo raz jeszcze. Złóż go na pół w pionie, a następnie rozłożyć ten pionowa gniecenie. Wchodzisz na lewej i prawej stronie w dół wzdłuż środkowej pionowej gniecenie.

Origami choinki

3. Odwróć papier. Wchodzisz na lewej i prawej stronie aż do rombu.

Origami choinki

4. Złożyć dolne dwa punkty do sprawiają, papier z powrotem w kształcie trójkąta. Fold trójkąta na pół wzdłuż środkowej pionowej gniecenie. To kończy swój pierwszy zespół Złoty Venture składane. Aby dokonać choinkę, musisz się pięć jednostek. Szósty prostokąt papieru będzie twoim pnia drzewa.

Origami choinki

5. Podłącz pięć jednostek przesuwając kart z jednej jednostki do kieszeni urządzenia przed nim.

Origami choinki

6. Złożyć szósty prostokąt w długi, cienki pasek. Złożyć na pół paska, a następnie złożyć go w czwartych. Kolor brązowy pasek ze swoim markerem. Włożyć z przodu taśmy do dolnej części drzewa. Skorzystaj z tyłu taśmy jako podstawki do podparcia gotowego modelu origami.

Origami choinki

Wyświetlanie i dekoracji Drzewa

Origami choinki wspaniałe stroiki i dekoracje płaszcz. Na wyświetlaczu świąteczne origami zabawy, rozważyć kilka drzew, aby umieścić w jednym rzędzie. Dasz wygląd lasu złożone z papieru choinki. Personalizacja drzew poprzez dekorowanie ich z dżetów brokat, markery lub samoprzylepnych.

Jak Złóż Kot Origami

Origami to japońska forma sztuki, która obejmuje składanie papieru. Oru to japońskie słowo oznaczające "składany" i gami to japońskie słowo na "papierze". Origami składa się z różnych zagniecenia i fałdy, które są używane, aby zwierzęta, kwiaty, wzory i różne przedmioty. Jest to zwykle nie klejenie lub cięcia udział.

Aby utworzyć obiekt, origami, zwykle zaczynają z kwadratowym kawałku papieru, które mogą mieć różne kolory i wzory na każdej stronie. W tym artykule dowiesz się jak zrobić prosty origami kota. Ten kot składa się z dwóch części: ciała i głowy. Jest to bardzo łatwe do skonstruowania, po prostu upewnij się, że dobrze marszczyć. Potrzebne będą dwa arkusze papieru, które są kwadratowy z jednej strony białe i kolorowe z drugiej strony, marker, para wiggly (googly) oczy i kleju.

Dokonywanie szefowi Origami Cat:

 1. Rozpocznij z jednego kawałka papieru i położyć go tak, że kolorowe jest skierowana w dół. Wchodzisz na plac w połowie wzdłuż obu przekątnych. Otwórz papier więc leży płasko.
 2. Złożyć jeden z narożników w dół do centrum. Upewnij się, że dokładnie marszczyć.
 3. Odwróć cały kawałek nad.
 4. Podnieść dolny róg tak, że jest w połowie drogi w kierunku centrum.
 5. Obrócenie całego kawałka nad raz drugi.
 6. Opuścić górną połowę papieru na rozpoczynający zmarszczka.
 7. Rozłożyć na prawy górny róg, tak aby górna krawędź będzie w jednej linii z linią Centrum zagnieceń.
 8. Powtórz krok 7 w lewym górnym rogu.
 9. Złożyć obie klapy się ukośnie do uszu kota.
 10. Złożyć punkt środkowy w między uszami, aby czubek głowy kota.
 11. Odwróć cały kawałek nad.
 12. Rozłożyć punktu środkowego jest tylko trochę do nosa.
 13. Z markera, rysować w ustach kota.
 14. Klej na parze wiggly oczu. Głowa kota Origami jest zakończona.

Dokonywanie Ciało Origami Cat:

 1. Rozpocznij z kolorowych stroną w dół. Złożyć kawałek ukośnie na pół i marszczyć dobrze.
 2. Zegnij prawe i lewe rogi do środka tak, że dwie krawędzie spełniają centrum gniecenie. Twój kawałek powinien być kształt latawca.
 3. Złożyć cały kawałek w połowie na gniecenie.
 4. Złożyć najcieńszy lub najwęższym miejscu pod kątem, aby ogon. Można regulować kąt, aby typ ogona chcesz.
 5. Złożyć lewy róg, aby prostą klatkę piersiową i szyję.
 6. Odwróć cały kawałek nad i przykleić głowę na karku. Twój kot jest teraz origami zakończeniu!

Jak zrobić Origami Sowa

Origami to nazwa japońskiej sztuki składania papieru. Wszystko, co musisz zrobić origami jest kwadratowa kartka papieru. Dokument ten może być używany do tworzenia kwiaty, zwierzęta, wzorów i różnych obiektów. Można użyć dowolnego papieru, ale papieru origami jest zalecane, ponieważ jest cienka i posiada zmarszczki całkiem dobrze. Ten specjalny papier zwykle białe na jednej stronie i kolorze na drugiej stronie.

W tym artykule dowiesz się jak zrobić sowę origami. Ten model jest trochę skomplikowane, więc ten projekt jest lepszy dla kogoś, kto miał więcej praktyki z origami. Wszystko, czego potrzebujesz to kawałek placu origami. Musisz zacząć z zasadą origami ptaków, które mogą być używane do innych modeli, jak również

Dokonywanie Bazę dla ptaków Sowa Origami

 1. Umieść papier w kolorze, tak po stronie jest skierowana w dół. Złożyć papier w połowie poziomo, otworzyć go ponownie, a następnie złożyć go w pionie i otwórz go ponownie.
 2. Odwróć papier.
 3. Złożyć go po przekątnej na pół.
 4. Otwórz go ponownie.
 5. Odwróć papier.
 6. Wyjmij dwie przeciwległe rogi razem. Te dwa rogi powinny mieć fałdę w środku nich.
 7. Zwiń papier na zagniecenia i dociśnij do kwadratu.
 8. Fold obu górnych rogach warstwę tak, aby w jednej linii z centrum gniecenie.
 9. Opuścić górnym rogu. Upewnij się, że dokładnie marszczyć.
 10. Rozłóż swoje ostatnie trzy zagniecenia. Umieść palec na górnym rogu, aby trzymać go w miejscu. Podnieś dolnym rogu w górę, aż do oporu na najwyższym gniecenie.
 11. Przynieś dwa rogi boczne w na środku i spłaszczyć je. Należy skończyć z długim kształcie diamentu z dwoma klapy dolnej połowie.
 12. Odwróć swój kawałek nad i wykonaj kroki 8, 9, 10 i 11 znowu z drugiej strony. Upewnij się, że dokładnie marszczyć. Twój zakończeniu bazy ptak powinien być długi rombu.

Dokonywanie Origami Sowa

 1. Wyraź swoją bazą ptak gotowy.
 2. Rozłożyć jedną z górnych rogach więc spotyka się z dolnym rogu. Odwróć swój kawałek nad i powtórzyć tę czynność dla drugiej strony.
 3. Krotnie dwa przeciwległe naroża górnej warstwy tak, że spotykają się na linii środkowej.
 4. Odwróć cały kawałek nad i powtórz krok 3 dla drugiej strony.
 5. Lekko podnieś do góry klapę i powoli doprowadzić punkt wewnątrz na stronie. Złóż go stworzyć skrzydło.
 6. Powtórzyć etap 5 z drugiej strony, aby utworzyć drugie skrzydło.
 7. Złożyć górny punkt stworzyć twarz.
 8. Schować klapkę do wewnątrz, lub wewnątrz siebie. Tworzy dziób i możliwości sowy. Jesteś teraz wykończone dokonywania origami sowa!

Jak zrobić Origami

Jak zrobić Origami

Origami jest formą sztuki rzeźbiarskiej, która odbywa się poprzez składanie papieru. Uważa się, że pochodzi z Japończykami wkrótce po papier został wynaleziony, tradycyjne origami zaczyna się od jednego kwadratowy kawałek papieru, który składany jest przy użyciu podstawowych technik przypominać zwierząt, osoby lub przedmiotu. Jest jakaś debata wśród tradycjonalistów nad czym polega prawdziwy origami - różne kształty z papieru, dzięki czemu cięcia papieru i dodawania elementów do projektu z klejem są wszystkie punkty kontrowersji.

Origami wykorzystuje tylko ograniczoną liczbę fałd, lecz mogą być połączone w celu utworzenia nieskończonej liczby uderzające rzeźby. Wzory do tworzenia własnych dzieł origami można znaleźć w książkach, w sklepach rzemieślniczych lub w Internecie (patrz link poniżej).

Ponieważ statek origami jest tak zorganizowany, jest nawet lista nazywa "Dziesięć Przykazań Origami", który jest powszechnie publikowane. Aby rozpocząć składanie papieru, za to luźny zarys tych przykazań.

 1. Wybierz odpowiedni papier. Jest to jeden z najważniejszych rozważań do miłośników origami. Jeśli papier łzy łatwo i nie dać czyste gniecenie, twój projekt nie ma szans. Papieru musi być dokładnie przycięte do wymaganej wielkości. Poszukaj papieru origami w dostawach rzemiosła lub specjalistycznych sklepach papierniczych.
 2. Złożyć papier czysto Another złotą zasadę do składania papieru.; należy upewnić się, że są ostre i fałdy dokładny, szczególnie w zagniecenia i rogach, gdzie będą kolejne fałdy.
 3. Praca na twardej powierzchni. To jest naprawdę zdrowy rozsądek. Jeśli pracujesz na twardej powierzchni, Twoje szanse na uzyskanie ostrych, czystych fałdy jest dużo lepiej. To prawie niemożliwe, aby dostać dobrą krotnie na miękkiej powierzchni.
 4. Użyj miniaturę dokładnością. Po dokonaniu czysty marszczyć, uruchomić miniaturę na zgięciu, aby uzyskać idealnie płaską i gładką powierzchnię. Spowoduje to, że kolejne fałdy znacznie łatwiejsze.
 5. Lepiej krotnie lepszy produkt końcowy. Ponownie, jest to klucz do udanego przedsięwzięcia w świat origami.
 6. Wykonaj czynności dokładnie. Przeczytaj wskazówki na wzór origami gruntownie przed rozpoczęciem, a następnie je na piśmie. Nie można zmienić kolejność czynności - muszą być wykonane w podanej kolejności.
 7. Nie eliminuje etapy. Pominięcie kroków spowoduje katastrofy!
 8. Należy zwrócić uwagę na instrukcje. Brzmi to powtarzalne, ale są inne instrukcje poza prostu gdzie złożyć papier, które wymagają uwagi. Na przykład, po ukończeniu fałd, musisz wiedzieć, w jaki sposób utrzymać projekt origami na następne razy.
 9. Praktyka czyni mistrza. Jeśli jesteś początkującym origami Crafter, praktykować sztukę najpierw doskonaleniu podstawowych fałdy. Następnie rozpocznie się z małych projektów przed rozwiązywaniu tych bardziej lub projektując własny.
 10. Po reguły prowadzi do zabawy! Aby uzyskać maksymalną przyjemność i najpiękniejsze wyniki z projektów origami, wykonywać wyraźne fałdy na właściwym papierze, i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami dokładnie. Pracować starannie i metodycznie, a zostaniesz nagrodzony z pięknym dziełem sztuki.

Wymagane narzędzia:

 • Tylko papier!

Szybkie porady:

 • Origami papieru jest zarówno wytrzymały i bardzo ładna. Możesz dostać kawałki z różnych kolorów na każdej stronie, a nawet wzorzyste papieru.
 • Jeśli nie pojawi się zawiesić origami od razu, próbować! Ćwiczyć podstawowe składa się kilka razy, i spróbuj swój projekt ponownie.

Jak zrobić Origami Wilka

Jak zrobić Origami Wilka

Dokonywanie postać wilka za pomocą origami - japońskiej sztuki składania papieru-- jest całkiem prosta w porównaniu do wielu innych obiektów origami. Projekt ten jest idealny dla początkujących, ponieważ nie wiąże się z dużo skomplikowanej techniki składane origami tworzą. Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami krok po kroku wymienione poniżej, aby rozpocząć wykonywanie wilki origami w różnych rozmiarach siebie!

Krok 1

Materiały wymagane.

 • Papier Origami lub jednostronny kolor papieru w kwadratowe kształty
 • Usunąć z obszaru roboczego i twardej gładkiej powierzchni

Krok 2

Pierwsze kroki. Umieść papier na powierzchni kwadratowej tabeli umieszczonej jak diament - każdy z czterech rogach kwadratu musi orientować się na północ, wschód, zachód i południe kierunkach.

Krok 3

Pierwszy krotnie. Wchodzisz na dolnej lub południowy róg spotkać górny róg północno takie, że trójkąt jest utworzony.

Etap 4

Drugi krotnie. Następnie złożyć dolny prawy róg trójkąta spotkać dolny lewy róg, co innego trójkąta kształcie masztu lub â € ~steep-stoku "znak drogowy.

Etap 5

Trzeci krotnie. Podnieś jedną klapkę z trójkąta i złóż go w górę i obrócić trójkąt tak spodnia jest teraz na topie. Ponownie, podnieść dolną klapkę rożnego i złóż go w górę.

Etap 6

Tworząc kształt podstawowy. Ustanowienie złożonego papieru na powierzchni tak, że strona z wszystkich klap jest prawo. Złożyć zestaw klap w kierunku środka trójkąta i otworzyć się i naciśnij klapy stanowczo, tak, że wyglądają jak pół korony. Złożyć lewy róg tylko o cal, aby stworzyć mały fałd i marszczyć linii.

Krok 7

Dokonywanie twarz i głowę. Weź klapę centrum utworzonego w poprzednim kroku i przesunąć go w dół, aby utworzyć gniecenie. Otwórz klapkę wzdłuż fałdu tak, że masz jedną część wciąż leżąc ale druga część rozciąga się jak baldachim nad pierwszym. Ustaw pozostałe klapy i ogon (lewa krotny poprzednim kroku w rogu), aby postać może stać pionowo na powierzchni. Jakie powinny być patrząc na to siedzi wilk z uszami poderwał się.

Praktykować proste składanie aż doświadczenie. Dokonywanie wilka origami jest bardzo proste i można użyć różnych kolorów i rozmiarów papieru, aby całe stado wilków. To jest proste i przyjemne projekt rzemiosło, w którym można zaangażować całą rodzinę podczas wakacji lub długich wakacji.

Jak zbudować broń Piana Prop

Broń Piana prop są łatwe do wykonania i zabawy dla całej rodziny. Wymagają one bardzo niewiele w zakresie materiałów i narzędzi to dotyczy i może być używany do walk na miecze lub fałszywych teatralnych przedstawień scen walki. Oto pójdę nad etapów dokonywania podstawowej broni pianka prop, miecz, ale można tworzyć inne rekwizyty pianki. Jedynym ograniczeniem, co można zrobić z pianki jest Twoja własna kreatywność.

Budowy broni prop pianki jest proste i nie trwa długo, ale musimy pierwsze kilka rzeczy, z których większość można kupić w lokalnym sklepie dostaw sprzętu. Potrzebny będzie również co najmniej metr kwadratowy z 3 calowym gumy piankowej o grubości (aka pianki. Komórki otwarte), które mogą być w każdej dostał sklepie i rzemiosła sklepach większości tkanin, który jest wykorzystywany w tworzeniu poduszki.

Dla prostego pianka prop mieczem potrzebujemy rdzenia, pianka, i ta kaczka lub gaffers taśmę. Dla rdzenia i wyściółki piankowej, otrzymamy PVC izolacji rur i przewodów rurowych z pianki dziale sanitarnym. Upewnij się, że pianka izolacyjna pasuje do rury można wybrać. Taśma elektryczna jest również użyteczny, ale nie jest wymagane. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie elementy wymienione tylko kosztować około 20 dolarów do 30 dolarów sumie.

 1. Teraz letâ € ™ s budować naszą pianka prop miecz. Pierwszy cięcia długości rury z PCV, z piłą, około 30 cm lub więcej.
 2. Sprawdź cięcia, aby upewnić się, że jest wolny od wszelkich niebezpiecznych wielkości odłamków i wziąć małą 3 calowy pasek taśmy izolacyjnej lub kaczki na pokrycie koniec rury, aby zapewnić, że nie może zmniejszyć się przez podpory pianki, ewentualnie raniąc kogoś ,
 3. Teraz możemy przeciąć rurę na długość do sekcji ostrza podpory piany, około 25 cm, a następnie przesuń go. Zauważysz teraz, jeśli masz fajkę i pianki, które nie pasują, ponieważ piana będzie luźna na rurze lub zbyt mocno ślizgać.
 4. Następny wyciąć końcówkę miecz z pianki o otwartych komórkach i taśmę go do końca miecza, powinno to być co najmniej trzy cale otwartych komórkach pianki.
 5. Teraz dołączyć długie paski taśmy klejącej (lub taśmy gaflowego rekwizytu teatralnego dla) wzdłużnie na miecz tak, że ledwo (1/8 cala) pokrywają.
 6. Na rękojeści, aby krzyż z 3 calowe paski taśmy izolacyjnej lub kaczki, zebrać pianę złom do małej piłki i używać krzyża, aby zabezpieczyć go do bazy miecza pianka prop.
 7. Wreszcie obejmuje głowicę i uchwyt z taśmą (najlepiej taśmą izolacyjną ponownie) i gotowe.

Teraz możesz mieć pozorowanych walk mieczem, gdy zdecydujemy.

Jak zrobić krewetki Origami

Origami pochodzi z Chin i jest sztuka składania papieru. Z kilku prostych fałdach (i niektórych otworów) można włączyć kawałek zwykłego papieru do kwadratu grafiki trójwymiarowej. Aby krewetki origami, wszystko czego potrzebujesz to kawałek papieru, origami, które można kupić w większości sklepów rzemieślniczych i nożyczki. Origami papieru jest w wielu kolorach. Prawdziwe krewetki są czerwone światło; jednak można dokonać niezależnie od koloru papieru krewetki (lub kolory), który chcesz. Krewetki są dokonywane w krokach, oddzielone do ciała, głowy i ogona, anten.

Ciało
Zacznij od składania papieru od rogu do rogu, tworząc trójkąt. To tworzy fałdę na centrum, które będzie przewodnik dla przyszłych fałd. Z zagnieceń r pionowo, rozkładana górne rogi w kierunku środka, tak aby rogi spotkać w środku (jak składanie papierowy samolot).
Następnie zegnij krawędzie ponownie, aby jeszcze węższe.

Kierownik
Po tym, rozkładana dolnych rogach do środka, jakby robicie latawca papieru. To będzie szef krewetki. Weź dolny róg i złożyć go do tyłu. Weź końcówkę i złożyć go do przodu. Powinno to wyglądać jak głowy, z końcówką skierowaną od ciała.

Anteny
Następnie zabrać nożyczki i zrobić dwa otwory w tylnej części głowy do anteny, aby przejść. Następnie, zaczynając od tyłu, zaczynają ciąć cienkie nacięcia na bokach. Przestań, zanim pojawi się w głowę tak, że paski papieru pozostać nienaruszone. To będą anteny. Poke taśmy przez otwory wyciąć wcześniej tak, że wyglądają jak oni wychodzą z głowy.

Ogon
Po tym, począwszy gdzie zagnieceń jest rozkładana ogon przodu i do tyłu jak akordeon. Należy zacząć wyglądać jak krewetki teraz. Kiedy już złożony papier w tę iz powrotem, aż do czubka ogona, złóż całą krewetki w połowie na siebie tak, że spotykają się krawędzie. Pociągnij fałdy w ogonie aby krzywa w dół na wykończenie, a krewetki są kompletne.

Tradycyjnie, origami zostały uznane za szczęście i podane jako prezenty, ale twój krewetki papieru może być również przysługę stroną lub dekoracji - istnieje wiele zabawy używa do subtelnie zdobione kreacje origami!

Jak zrobić Origami Snowflake

Sztuka Origami jest już od wieków. Piękne i skomplikowanych wzorów tej sztuki składania papieru wszyscy podziwiali swoje zostawić dzieło. Jeśli szukasz do dekoracji w klasie, w domu lub w biurze na święta, to pewnie zastanawiasz się, jak zrobić płatek śniegu Origami. Śledź ten prosty proces 5 kroków, a będziesz miał niepowtarzalny płatek śniegu Origami z kilku prostych fałdach i cięć.

 1. Zacznij od podstawowego kształtu. Aby rozpocząć origami płatek śniegu, możesz zacząć z podstawowym idealnie okrągłym lub kwadratowym kształcie. Możesz zdecydować, czy krawędzie będzie płaski, czy nie (ośmiokąt, sześciokątny, lub okrąg). Kształt po prostu musi być symetryczne, a o wielkości talerza. Użyj wszelkiego rodzaju papieru do śledzenia i wyciąć swój kształt.
 2. Krotnie. Po pierwsze, złóż swój kształt idealnie na pół i marszczyć linię składania oraz (można użyć tylną stronę nożyczkami, aby to zrobić, jeśli chcesz). Następnie krotnie kształt doskonale połowie ponownie i ponownie. Należy skończyć z kawałkiem w kształcie stożka z papieru, który jest około 1/8 wielkości oryginalnej kartce papieru.
 3. Należy wziąć pod uwagę ważnych linii zagięcia. Przed rozpoczęciem dokonywania cięć do płatków śniegu, musisz zdawać sobie sprawę z obszarów, których nie można wyciąć. Spójrz na swój kształt, jak gdyby była litera "V". Obie strony "V", trzeba mieć co najmniej kilka fałd pozostawione w nich, więc konieczne jest, aby nie wyciąć jedną z tych stron całkowicie wyłączony. Jeśli tak, śniegu rozpadnie się w rękach przy próbie go rozwijać, a będziesz się zastanawiać, co poszło nie tak.
 4. Bądź kreatywny. To jest zabawa. Biorąc pod uwagę ważnych linii złożenia, można rozpocząć cięcie małych kształtów lub linii wokół swojej origami śniegu. To ważne, aby nie rozwijać płatek śniegu w dowolnym momencie w trakcie tego procesu, jak płatek śniegu musi być symetryczne. Spróbuj cięcia półksiężyce, diamenty lub zygzaki do swojej pracy. To może wydawać się jak jesteś tylko co konfetti na tym etapie, ale wszystkie małe pustek jesteś składających się wkrótce rozkwitnie w pięknym śniegu projektowania.
 5. Rozłóż i cieszyć się. Gdy jesteś zadowolony z kształtami już pocięte na swojej origami śniegu, wszystko, co pozostało do zrobienia jest rozwijać swoje dzieło. Bądź ostrożny, gdy robi to chociaż, że linie cięcia mogą chcieć trzymać się razem. Należy skończyć z pięknym i niepowtarzalnym śniegu.

Możesz powtórzyć ten proces wiele razy, jak każde dziecko klasa szkoła powie. Wystroić się origami płatek śniegu z brokatem, błyszczy, a nawet farby. Następnie po prostu powiesić się na płatek śniegu origami świat cieszyć.

Jak zrobić słonia origami

Origami jest to świetny sposób, aby zabić czas i pokazać znajomym talenty masz. Istnieje wiele różnych wzorów, które można dokonać za pomocą umiejętności origami. Dokonywanie słonia origami jest trochę większe wyzwanie, jeśli nigdy wcześniej wykonane zwierzę origami wcześniej, ale jest to możliwe, jeśli używasz trochę cierpliwości i praktyki. Istnieje kilka odmian tworzenia słonia origami, od łatwych do zaawansowanych.

To najprostszy origami słoń, aby spróbować zrobić. Wszystko, czego potrzebujesz to kwadratowe arkusz papieru, rozmiar 6 "x6". Jeśli nigdy nie zrobić origami przed to polecam ruszania z tanim papierze, ale po utworzeniu kilku różnych projektów można przejść do grubszej, droższego papieru.

 • Po pierwsze, złożyć kartkę na pół i zrobić przetłoczenie; otwórz arkusz papieru z powrotem.
 • Następnie należy złożyć kartkę papieru z prawej do lewej i zrobić kolejny zagnieceń następnie otworzyć go ponownie. Chwyć lewy górny róg i złożyć go w kierunku centrum gniecenie i gniecenie tej owczarni.
 • Teraz będzie można złożyć arkusz w połowie chwytając górną krawędź papieru i rozkładając go aż do dolnej krawędzi, a następnie gniecenie tej owczarni.
 • Złożyć lewym rogu w kierunku centrum, marszczyć marszczyć, że krotnie następnie otworzyć go ponownie.
 • Następnie zrobić krotnie squasha z otwarciem stworzyć uszu dla słonia. Teraz można zastosować oczy, usta i zmarszczki na pniu słonia, aby nadać mu jakiś znak.

To najprostszy origami słoń. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci lub dla kogoś, kto jest ciekawy o sztuce origami i nigdy nie próbował. Dostępne są trudniejsze wersje, które można spróbować po opanowaniu tego początkującego podstawowych w słonia.

Gdy masz umiejętności w dół, aby zakończyć ten origami słoń przedsięwzięcie się i próbować tworzyć inne przedmioty i zwierzęta. Gdy wiesz, jak to zrobić podstawowe fałd i załamań świat origami przyjdzie dużo łatwiejsze do Ciebie. Następnie można rozpocząć tworzenie małpy origami, żaby, kwiaty, dźwigi, kubki, psy i wiele innych obiektów. Istnieje wiele książek i stron internetowych dostępne, które oferują Ci instrukcje, jak wykonać proste i trudne projekty origami.

Jak Złóż Goldfish Origami

Origami to japońska zabawa formą sztuki. Ta forma sztuki polega na składaniu papieru do reprezentacji obiektów. Nie ma końca do wielu ciekawych obiektów można tworzyć z papieru, który już opanował sztukę Origami. Tutaj znajdziesz instrukcje do podejmowania złota rybka origami.

Start z pomarańczy lub czerwono-pomarańczowym kolorze kartce papieru. Korzystanie z papieru, który jest koloru rzeczywistego goldfish pomaga z ogólnego wyglądu i prezentacji gotowego dzieła.

Połóż kartkę papieru płasko na stole lub obszaru roboczego przed sobą. Złożyć papier na pół w pionie. Wybierz papier i uruchomić palcem wskazującym i kciukiem w dół krawędzi zagięcia do linii gniecenie dół centrum papieru, rozłóż papier i położyć go z powrotem w dół.

Następnie trzymać z jednej strony papieru i złożyć pionowo i do wewnątrz, tak aby krawędź spełnia fałdę na środku papieru. Kciukiem i palcem wskazującym, wygładzenia krawędzi w dół, tak złożony, że papier pozostaje złożona, kiedy puścić go. Powtarzanie tego etapu z drugiej strony papieru.

Następnie złożyć całą kartkę papieru na pół poziomo. Podnieś papier i ponownie uruchom swój kciuk i palec wskazujący w dół krawędź zagięcia zrobić dobre gniecenie. Następnie połóż papier z powrotem w dół i otwórz go w ostatniej krotnie.

Chwycić górną krawędź papieru i złożyć go do nowo utworzonej przetłoczenie w centrum. Kciukiem i palcem wskazującym, wygładzić złożoną krawędź w dół. Powtórz tę czynność z dolnej krawędzi papieru.

Następnie otworzyć dolną złożyć, zrozumieć jedną z klap przez wewnętrznego kącika i złożyć na zewnątrz na przekątnej; zagnieceń. Powtórz tę czynność z klapką na drugiej stronie. Następnie złóż dna z powrotem i wygładzić fałdy dół.

Wreszcie, chwycić z najlepszych zewnętrznych kącikach papieru. Złożyć te rogi do środka i do siebie, w kierunku ukośnym. Teraz twój origami złota rybka powinna zostać zakończona, wraz z głowy i płetwy ogonowej. Jeśli chcesz, możesz przykleić plastikowy oko w głowie dla dodatkowej odwołania.

Jest to dość proste i proste origami złota rybka. Przy odrobinie praktyki można zrobić jeszcze bardziej skomplikowana, złota rybka, a więc znacznie więcej.

Jak zrobić kwiat Origami

Jeśli chodzi o dekorowanie domu lub akcesoria z estetycznym orientalnego dotyku, nie ma nic bardziej miłe dla oczu niż origami kwiaty. Origami, do tych, którzy są tego świadomi, to starożytna i szacunku japońskiej sztuki, gdzie jedna fałdy papieru, aby szczegółowe zwierzęta, jak również innych obiektów. W przypadku kwiat origami, to może być proste lub złożone w zależności od preferencji (i wybór kwiat), ale tak czy inaczej, to sprawia, że ​​bardzo atrakcyjny dodatek do niczego ze wazonów do pin stanik. Można nawet umieścić w tyle wysiłku, aby stworzyć origami kwiat bukiet, co zrobić doskonały prezent dla prawie każdy (zwłaszcza innych znaczących). Jeśli są Państwo zainteresowani w tworzeniu niektórych własnych wtedy masz szczęście, ma nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci osiągnąć ten cel poprzez zapewnienie kilka prostych kroków w kwiat origami dokonanie, co nie jest zbyt proste, że wygląda zwykły, ale w tym samym czas nie zbyt skomplikowany, że staje się zbyt trudne. Jest to szczególnie doskonały wybór dla ludzi, którzy próbują swoich sił w origami po raz pierwszy. Więc jeśli chcesz zrobić pierwszy krok w origami przez crafting piękne złożony kwiat, czytaj dalej, aby w następujących etapach:

 • Gotowy papier do prawidłowego składania. Się z bibuły origami strony, należy rozpocząć od zaginania papieru poprzecznie względem siebie, od jednego końca rogu do drugiego. Po upewnieniu się, że wszystko jest jeszcze, marszczyć krotnie. Potem trzeba będzie zrobić to jeszcze raz, z wyjątkiem dwóch pozostałych rogach, więc rozłożyć papier origami i zrobić. Rozłóż go jeszcze raz, ale tym razem złożyć papier w prostokątnej połowie (upewnij się, że na zawsze gniecenie). Wreszcie, rozłożyć i złożyć papier origami na pół raz więcej (aby krzyż z ostatniej krotnie). Po rozwijać to jeszcze raz, twój papier będzie gotowy, aby włączyć się w kwiat.
 • Obróć papier na kwiat wyboru. Są pewne podstawy, których należy przestrzegać podczas składania papier do origami to kwiat o-zrobić poprzez złożenie jednej krawędzi papieru, aż osiągnie środek, a następnie powtarzanie tej samej czynności z wszystkich innych stron. Następnie zrobić to samo, ale tym razem po drugiej stronie. Następnie zegnij krawędzie (które powinny być w centrum) do tyłu, około trzech czwartych samego trójkąta. Gdy skończysz, odwróć papier i złóż go na pół (od góry do dołu), a następnie zrobić to ponownie z innymi stronami. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć kształt kwiatu, tworząc płatki tak, jak chcesz.

Jak stwierdzono powyżej, jaki rodzaj kwiatu chcesz, aby uwzględni się, jak skomplikowane przedsięwzięcie to może być. Jednakże, nawet jeśli jest to tylko stosunkowo proste kwiat, to nadal będzie bardzo atrakcyjny i będzie dobrze dekoracji i prezent, zwłaszcza jeśli się dużo i mieszać różne rodzaje prostych kwiatów razem.

Jak zrobić Origami Papierowe kubki na Walentynki

Sztuka składania papieru, znaną jako origami, jest popularny w Japonii. Istnieje wiele figur, a nawet dzieła sztuki, które są wykonane z origami. Nawet jeśli nie zamierzasz używać origami robić sztukę, nadal można używać go do papierowych kubków na Walentynki € ™ s Day. Z tych papierowych kubków, będziesz miał tani prezent, który można dać do przyjaciół lub nawet ukochanej osoby, gdy zbliża się dzień serca. Herea € ™ s jak.

 • Cut. Rozpocznij poprzez arkusz kolorowego lub zadrukowanego papieru specjalnego. Złóż go tak, że tworzy się trójkąt, i odciąć nadmiar, tak, że trzeba będzie idealnie kwadratowy arkusz papieru. Następnie bierze papieru i umieścić go na górnej części czystego tabeli, z zabarwionej części arkusza papieru ściernego tabeli.
 • Trójkąt. Następnie złożyć arkusz na pół z jednego rogu do drugiego, dzięki czemu są w stanie stworzyć idealny trójkąt. Możesz śledzić linie, które zostały wykonane wcześniej w celu stworzenia idealnego kwadratu. Po złożeniu użyć gwoździ lub palców do marszczyć ukośnej linii biegnącej przez trójkąt. Po fałdowanie go, złóż wskazówki trójkąta wewnątrz i upewnić się, że dolna część głównego trójkąta jest zgodne z nowym gniecenie. Powtórz tę procedurę z drugim szpiczastym krawędzi trójkąta, a następnie marszczyć ponownie.
 • Powtórz. Następnie skręcić w trójkąt na jego drugiej stronie. Poszukaj wskazówek, a następnie złożyć go do wewnątrz, znowu, tak, aby końcówka wskazuje na środku trójkąta i dolnej przetłoczenie jest zgodna z krawędzi trójkąta głównego. Powtórzyć dla drugiego wierzchołka na drugim boku trójkąta, a następnie ponownie pofałdować wszystkie fałdy palcami. Spowoduje to, że kubek jest ostry i wyraźny, tak, że nie spasuje się w sobie.
 • Otwórz. Teraz, należy zauważyć, że górna część trójkąta jest uwięziony w fałdach końcach trójkąta. Palcem przesunąć górną wewnątrz, upewniając się, że pozwalają na boki złożony arkusz papieru, aby rozwinąć. Jak przeć do góry do środka, można zauważyć, że tworzy kubek, z otworem na dnie. Po otwarciu filiżankę się, umieść go z prawą stroną do góry.
 • Cukierki. Teraz, że masz swoje origami filiżankę, co potrzebne jest, aby zrobić pudełko słodyczy i dodać je do kubka. Upewnij się, że wybrałeś czekoladki i słodycze, które są wymienione w opakowaniu, tak, że czekolada i cukierki nie trzymać się z boku papierowego kubka. Możesz również dodać płatki róż do kubka, aby jeszcze bardziej romantyczny. Albo, możesz również dodać całą głowę róży z góry na filiżankę cukierków.

Z tych kroków, powinieneś być w stanie łatwo stworzyć własną filiżankę Origami dla Valentine € ™ s Day. Projekt zajmie Ci mniej niż pięć minut, a tylko kilka dolarów.

Jak zrobić Origami Poppers

Origami Popper jest hałas ekspres wykonany tylko zwykłym kawałkiem papieru. Projekt ten działa lepiej, gdy używasz ostry papier bez otworów na niego w porównaniu z zastosowaniem dokumentów Notebook z dziurkowanych stronach.

Jeśli chcesz mieć duże origami popper, możesz skorzystać z gazet. Potrzebny jest kawałek papieru tylko dla tego projektu, nic innego.

Aby dowiedzieć się w jaki sposób można tworzyć własne pukawki origami, przeczytaj poniższe instrukcje.

Praca z placu papieru:

 • Połóż kartkę papieru na płaskiej powierzchni. Upewnij się, że dłuższa krawędź papieru jest skierowana do Ciebie.
 • Pobierz górną krawędź papieru i przesuń go w dół, aby spotkać się na dole. Marszczyć mocno, a następnie rozłożyć.
 • Wchodzisz na inne zakątki. Teraz, że masz przetłoczenie na środku jako podstawy, złóż każde z innych zakątków papieru do wewnątrz, aby sprostać tej linii gniecenie.
 • Rozłożyć arkusz papieru na pół, aby wyrównać ostre końce. Złożyć papier na pół, od góry do dołu.
 • Umieść palec wskazujący pomiędzy dwoma górnych warstw papieru. Pobierz górną klapę i doprowadzić ją do góry. Go wyprostować. Będzie to stanowić papier w kształcie rombu z płaską powierzchnię.
 • Ponownie złożyć papier na pół, od góry do dołu. Trzymaj róg długiej krawędzi najbliższego płaskiej krawędzi diamentem w środku.
 • Podnieść origami się, klapa w dół. W bardzo szybkim tempie doprowadzić poppera dół. Klapy złapie powietrze i sprawi, że trzaski jako klap otwartych.
 • Praca z prostokątnym papieru:
 • Pracować na płaskiej powierzchni ponownie. Połóż kartkę papieru na powierzchni. Krótki koniec powinien być do siebie.
 • Złożyć papier na pół, od góry do dołu. Następnie złożyć arkusz z boku na bok, jak również.
 • Przytrzymaj dolne narożniki dwóch wewnątrz klapy. Pociągnij im trochę się dla lepszej przyczepności. Korzystanie z drugiej strony, się trzymać z innymi dwóch dolnych rogach zewnętrznego papieru. Powinieneś być w stanie utrzymać te klapki nie trzymając cię te wewnętrzne. Usuń trzymać z wewnętrznych klap.
 • Umieść palec wskazujący pomiędzy dwoma górnych warstw papieru. To pozwoli Ci origami catch wystarczającej ilości powietrza dla lepszego popping hałasu później.
 • Podnieść origami się, klapa w dół. W bardzo szybkim tempie doprowadzić poppera dół. Klapy złapie powietrze i sprawi, że trzaski jako klap otwartych.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy wybrać papier, który nie jest zbyt cienki, ale nie jest zbyt wytrzymały, jak również. Ostry papieru drukarka będzie zrobić dobrą origami popper. Upewnij się również marszczyć wszystkie fałdy prawidłowo i solidnie.

Pamiętaj, nie należy przycisnąć klapy i spłaszczyć je przed popping. Nie wouldnâ € ™ t mieć wystarczająco dużo powietrza w klapach, aby to pop. Włóż ci palec pomiędzy poszerzenie przestrzeni.

Sprawdź, jak wiele pukawki, jak można i podzielić się nim ze swoimi przyjaciółmi.