grsail.com

błogosławieństwa ślubne

Błogosławieństwa ślubne

Błogosławieństwa ślubne
Modlitwy są wspólne błogosławieństwo ślubne.

Błogosławieństwa ślubne życzenia i inne pozytywne myśli są popularne obdarzyć szczęśliwa para na ich wielki dzień. Poznanie różnych tradycji błogosławieństwa na całym świecie może pomóc Ci znaleźć jeden idealny na wesele będziesz uczęszczać.

Wesela na całym świecie

Podobnie jak menu i style suknia znajdując się w organizacji wesel z całego świata, błogosławieństwa i życzenia różnić od kultury. Ameryka jest piękne miejsce na ślub, jak to jest ostatecznym tyglem licznych wyznań i tradycji, zapewniając Ci wyjątkową okazję wtopienia się pomysły z różnych miejsc na całym świecie, przynosząc to wszystko razem na jeden szczególny dzień tu, na froncie domu ,

W krajach takich jak Irlandia, błogosławieństwa, życzenia i pozytywne słowa są podane dla panny młodej i pana młodego w formie poetyckiej. Jeden ponadczasowe błogosławieństwem irlandzki ślub zaczyna:

Niech powstanie droga cię poznać ... Niech Bóg będzie z wami i błogosławię was; Można zobaczyć dzieci swoich dzieci. Może być niska w nieszczęściu, bogaty w błogosławieństwach, Może nic oprócz szczęścia wiedzieć ...

To tylko jeden z wielu poetyckich życzenia obdarzył irlandzkich par. Możesz łatwo znaleźć się więcej, odwiedzając stronę internetową taką jak LollySmith.com, która specjalizuje się we wszystkim irlandzkiego.

Również po poetycką postawę, ale w znacznie prostszej formie, American Indian błogosławieństwo ślubne skupić się na podstawach małżeństwa - schronienie, ciepło i miłość. Jednym z przykładów pochodzi z plemienia Apache:

Teraz poczujesz się bez deszczu, Dla każdego z was będzie schronieniem do drugiej. Teraz poczujesz nie zimno, Dla każdego z was będzie ciepło do drugiego ...

To błogosławieństwo, a inni idą na opisanie naturalne elementy w odniesieniu do bezpieczeństwa znaleźć w kształceniu przez całe towarzystwo. Nawet najstarszych grup ludzi rozumieć znaczenie związku małżeńskiego, a jak to jest święte tradycje warto świętować.

Błogosławieństwa religijne

Być może są bardziej skoncentrowane na konkretnym wiary, a nie kultury, która jest często postrzegana w Stanach Zjednoczonych, gdzie pary są takie mieszanka narodowości, że wyodrębnienie jednego lub dwóch dziedzictwa byłoby niemożliwe.

Jeśli jesteś katolikiem, lub chciałbyś otrzymać błogosławieństwo od księdza katolickiego lub krewnego, najprawdopodobniej otrzyma skomplikowaną modlitwę, której celem jest ku Bogu i Najświętszej Marii Panny. Podczas modlitwy mogą się różnić w długości i stylu, są one prawie zawsze formalnych, uznając Boga jako świadka ślubu i wiecznej dostawcy, a kończąc na "amen" i uznanie Chrystusa.

Protestanckie błogosławieństwa są bardziej nieformalne. Często życzenia błogosławieństwa i modlitwy podczas ślubu protestanckiej uroczystości pochodzą z proboszczem pełniących obowiązki w spontanicznej modlitwie. Błogosławieństwo jest bardziej szczery i dostosować, a nie formalnej recytacji katolickiego w. Pismo z Biblii są często cytowane w czasie protestanckich błogosławieństw, zwłaszcza z popularnych fragmentów opartych na miłości, takich jak książki z 1 Listu do Koryntian.

Alternatywy dla Błogosławieństwa ślubne, życzenia, i mądre słowa

Błogosławieństwa ślubne
Goście mogą pisać błogosławieństwa w księdze gości.

Być może chcesz się trzymać z dala od kultury i religii w ogóle, a tylko mają czuć się dobrze moment błogosławieństwa i życzenia na odbiór. Jest to łatwe do wykonania za pomocą małego kreatywności. Niektóre pary mają drzewa ślub życzeń, które mogą być na tyle małe, aby zmieścić się na stole z pamiątkami. Zakup małe torby z tkaniny w lokalnym sklepie rzemiosła, i mają długopisy i małe paski papieru dostępne dla gości. Następnie, w dogodnym czasie, z uczestnikami recepcji można napisać ich dobre życzenia na papierze, wsunąć go do worka, i powiesić go na drzewie. Para może następnie usunąć worki i przeczytać je na drodze do ich miesiąc miodowy lub na ich powrót do domu. Podobnie, goście mogą zostać zaproszeni napisać swoje życzenia weselne w księdze gości, na fotografii macie, która posiada zdjęcie ślubne, czy w wielkim weselu card.Spontaneous grzanki są również coraz bardziej popularne na weselach. Po zarezerwowane tylko dla uczestników honorowych i ojciec panny młodej, wiele par obecnie wybiera "open mic" czasu gdy jakakolwiek osoba może ochotnika obdarzyć słowa mądrości, błogosławieństwa, życzenia lub pozytywnych śmieszne pamięci o kilka dla wszystkich cieszyć.Błogosławieństwa ślubne życzenia może być wszystko można sobie wyobrazić. Pamiętaj, to jest twój wyjątkowy dzień, i nie ma żadnych zasad do tego, co można, a czego nie może zrobić. Porozmawiaj ze swoim narzeczonym, co najlepiej pasuje do ślubu, a jeśli jesteś gościem, zapytać, jak można pobłogosławić nowożeńców na własny sposób.

Tradycyjne Błogosławieństwa ślubne

Tradycyjne Błogosławieństwa ślubne

Tradycyjne błogosławieństwo ślubne są wykorzystywane podczas dwóch odrębnych części: w ciągu wesele uroczystości i na recepcji. Zazwyczaj błogosławieństwa charakter religijny lub odwołania do wyższej władzy.

Co to jest tradycyjne błogosławieństwo?

Błogosławieństwo, według YourDictionary.com, jest "darem łaski Bożej;. Inwokacji lub błogosławieństwa" Może być również modlitwa powiedział przed posiłkiem. Czasami błogosławieństwa są po prostu dobrze życzenia innych, którzy potwierdzą, coś, takich jak małżeństwa.

Tradycje ślubne są zazwyczaj przekazywane przez rodziny lub przez praktyk religijnych. Dlatego też tradycyjne Blessing weselu jest zazwyczaj taka, która jest wielokrotnie wykorzystywane razem.

Błogosławieństwa ślubne

Dla większości ludzi, tradycyjne błogosławieństwo odnosi się do jednej religijnej danym czasie ceremonii lub przed kolacją w recepcji.

Podczas ceremonii

Podczas ceremonii, błogosławieństwa podane są w całym serwisie. Apel o wyższej mocy do małżeństwa i do władzy, aby ją zatwierdzić, często odbywa się na początku i na końcu usługi. Na początku służby, błogosławieństwo może być na wszystkich tam, a na końcu, jest to zwykle sposób uszczelnić małżeństwo z zatwierdzenia tej mocy. W religii, gdzie obrączki są wymieniane pierścienie są często błogosławiony za święty symbol ślubu.

Błogosławieństwo jest zwykle wykonywane przez przywódcy religijnego, choć niektóre religie mogą pozwolić świeckim, aby zapewnić błogosławieństwa. Tradycyjne błogosławieństwo używane różni się od wiary w wiarę. Indyjski ślub, ślub i żydowska Luterański ślub wszyscy mają różne błogosławieństwa powoływać do ceremonii. Aby dowiedzieć się dokładnie, co błogosławieństwa są w nominałach, porozmawiać z przywódcy religijnego o sformułowań błogosławieństwo. Niektóre religie mogą pozwolić przywódcy napisać swoje błogosławieństwa - jednak to nie będzie tradycyjna. Upewnij się, że nadają znaczenie tradycyjnego błogosławieństwa do sędziowania, jeśli go wolą.

Na recepcji

Na wesela, błogosławieństwo nad posiłku podaje się zwykle przed wszyscy jedzą. Błogosławieństwo może być podane przez nabożeństwo ślubu lub znajomego lub członka rodziny tej samej wiary. Błogosławieństwo jest zazwyczaj w formie modlitwy kolacji na wesele, więc znalezienie tradycyjną jeden powinien być dość łatwe. Modlitewniki i przykłady modlitw ślubnych w Internecie oferują wiele opcji do wyboru pomiędzy. Porozmawiaj ze swoim nabożeństwo o swoim pragnieniu tradycyjnego błogosławieństwa i może pomóc znaleźć odpowiednią jeden dla osoby dostarczającej modlitwę, jeśli nie jest on.

Tradycyjne Błogosławieństwa ślubne
Błogosławieństwa dla rodzinne Wesela

Więcej Błogosławieństwa ślubne

Pary, które chcą, aby świętować swoje dziedzictwo w służbie ślubu może chcesz dołączyć tradycyjne błogosławieństwo od ich kultury (ów). Na przykład, tradycyjne włoskie błogosławieństwem ślub będzie różnić się od amerykańskiej religijnej tradycyjnego błogosławieństwa, ślubu. Poprzez włączenie swoją kulturę na swój ślub, naprawdę personalizacji nawet tradycyjne błogosławieństwo.

Nie wszystkie błogosławieństwa są religijne. Goście często piszą błogosławieństwa ślubne życzenia na kartach oni dają kilka. Jeśli chcesz, aby stworzyć unikalną pamiątkę ze swojego recepcji, należy rozważyć specjalne sposoby dla gości przekazać swoje błogosławieństwo dla Ciebie i Twojego małżonka. Na przykład, utwórz błogosławieństwa weselne, które chcą dobrze lub zachęcić kamerzysta nagrać błogosławieństwa gości jako część swojego filmu.

Tradycja na wesela

Tradycja odgrywa znaczącą rolę w organizacji wesel wiele par ", z sukni do muzyki. Zawierają pewne błogosławieństwa, które są tradycyjne w wierze lub rodziny do tworzenia znaczących usług uroczystość lub kolację recepcji modlitwę.

Włoski Błogosławieństwa ślubne

Włoski Błogosławieństwa ślubne


Jeśli planujesz podróż do Włoch do ślubu lub po prostu chcesz włoską atmosferę, upewnij się, że to włoska błogosławieństwo ślubu. Zdecydowana większość Włochów to katolicy, więc śluby we Włoszech są sprawy skomplikowane, które obejmują nie tylko śluby, ale także masę katolickiej. Ksiądz obdarza błogosławieństwem, że Włosi czują ustawia małżeństwo na sukces.

Wesela w Włoszech

Zanurzony w tradycji, nawet te zobowiązania są formalna sprawa we Włoszech. Gdy para ustaliła datę, poruszenie działalności zaczyna. Diamentowe pierścionki zaręczynowe był zwyczaj w średniowiecznych Włoszech i są stosowane do dziś. Oprócz listy kontrolne planowania ślubu wspólnego budżetu, takich jak miejsce, ciasta i sukni, włoskie pary muszą również spełniać ich kapłana, aby rozpocząć swoje potwierdzenie ślubowanie. Ten proces pokazuje dojrzałość potwierdzenie ślubowanie małżonków i przekonuje ksiądz kilka pozwoli odpowiedniego małżeństwa.

Sama ceremonia ślubna zawiera również wiele czasu uhonorowany tradycji. We Włoszech, panna młoda zawsze nosi zasłonę na pokrycie jej twarz przed ceremonia odpędzania złych duchów. Inne włoskie obyczaje nakazują pan młody powinien mieć przy sobie kawałek żelaza w kieszeni na szczęście. Podczas przyjęcia weselnego, włoski cukierków ślubu jest prawie zawsze służył. Wykonane z migdały w czekoladzie, które są pokryte powłoką cukru pastelowych, włoski cukierki ślub jest zwykle podawana jako rzecz ślubu w małych workach siatkowych goście mogą zabrać do domu. Candy ma symbolizować zarówno gorzki i słodycz życia poprzez gorzki migdał i słodkie polewy czekoladowej. Inne zwyczaje odbioru obejmują konieczności narzeczeni złamać szkła na szczęście i dużą włoski posiłek dla gości.

Błogosławieństwo dla włoskiego Wedding

Ponieważ większość Włochów to katolicy, włoski ślub zazwyczaj zawiera masę. Ze względu na długość służby, ceremonia jest najczęściej wykonywane rano z pełnym Oczywiście odbiór obiad po. Rano w dniu ślubu, narzeczeni spotykają się w kościele na mszy. Zwyczaj obejmuje o narzeczonej spacer do kościoła, zamiast jazdy lub jazdy w samochodzie.

Rzeczywista Włoski błogosławieństwem ślubu nazywa "Fede", co oznacza wiarę. Jest to część ceremonii, gdzie ksiądz mówi o znaczeniu małżeństwa i co każdy ślub oznacza. W miarę postępu księży, posiada również się na obrączki, które są zwykle gładkie złote pasy z małym lub bez ozdób, i wyjaśnia ich znaczenie. Ksiądz dalej omówiono sposób prosty złoty pierścień symbolizuje związek małżonków i jak nie ma początku i końca, ale po prostu koło pełne miłości. Na zakończenie ksiądz ma Pary Młodej umieścić pierścienie na siebie nawzajem palcami i błogosławi ich związek.

Ceremonia kontynuuje weselnej błogosławieństwa. W tym błogosławieństwie kapłan błogosławi parę i pobiera je żyć życiem, które obejmuje uwielbienie i służyć Bogu. Po błogosławieństwie, para uczestniczy w komunii i końcowej modlitwie i ogłosił ślub. Para jest następnie zaprowadzono do recepcji, gdzie serwowane jest pełny posiłek Oczywiście.

Błogosławieństwo Ceremonia symboliczne Włoski

Symboliczne błogosławieństwa są również popularne we Włoszech. Pary mogą zdecydować się na służbę cywilną, a następnie ceremonię błogosławieństwa w innym miejscu, na przykład w winnicy, podwórza lub ogrodu. Niektóre pary mają ślub cywilny i podróży do Włoch za symboliczną ceremonię błogosławieństwa. Uroczyste błogosławieństwo świętuje zjednoczenie małżonków, ale nie jest to małżeństwo prawnych. Ta wyjątkowa uroczystość jest popularny, gdy jedno lub oboje członkowie pary mają włoskie dziedzictwo lub innych powiązań do Włoch. Jest również opcja niektóre pary wybrać, czy miesiąc miodowy we Włoszech. Wiele włoskich Ślubnych oferują symboliczne uroczystości błogosławieństwo, w tym:

 • Ślub Włochy
 • Błogosławieństwa z Włoch
 • Ekskluzywne Włochy wesela


Planując swój ślub, nie czujesz, muszą obejmować wszystkie aspekty tradycyjnej włoskiej ślub porwać temat. Zamiast zgryzoty nad każdym szczególe, wybrać zwyczaje, które pasują do osobowości i stylu życia. Czy wiąże się to z tradycyjną włoską błogosławieństwo ślub, lub podróży do Włoch za symboliczną ceremonię błogosławieństwa, możesz mieć ślub, że odzwierciedla to, co jest szczególne dla Ciebie.

Jak zaplanować ślub Błogosławieństwa

Wiedząc, że trzeba dać błogosławieństwo ślub może powodować zdenerwowanie. Musisz myśleć o czymś powiedzieć, że będzie inspirująca zarówno dla ludzi, którzy biorą ślub, a także gości na weselu. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby ułatwić Ci napisać błogosławieństwo ślubu. Robiąc te rzeczy, będzie łatwiej powiedzieć, co chcesz, nie myśląc zbyt wiele, a o ból głowy. Wystarczy zastosować się do prostych wskazówek, które są dostępne poniżej.

Oto porady, które pomogą Ci zaplanować błogosławieństwo ślub:

Badania. Czytaj pewne błogosławieństwa ślubnych, które można znaleźć w Internecie. To daje ogólne pojęcie o tym, co jest zwykle powiedział podczas błogosławieństwa. Wybierz te, które chcesz i używać ich jako inspiracji do pisania błogosławieństwo ślubu, że masz zamiar powiedzieć. Można również zapoznać się magazyny ślubne i inne źródła weselne.

Porozmawiaj z pary. Porozmawiaj z pary, ale nie pozwól im wiedzieć, że badania na temat błogosławieństwa ślubnej masz zamiar powiedzieć podczas ślubu. Mogą mieć ulubioną piosenkę lub wiersz. Możesz użyć kilku słów z utworu lub wiersza, tak aby można napisać najlepszy błogosławieństwo ślubną, która dotknąć serca para.

Bądź uczciwy i szczery. Pisząc błogosławieństwo ślub, być szczerym. Skupić się na rzeczach, które są ważne w stosunku do pary, takie jak szacunek, otwartej komunikacji, miłości i wierności sobie. Możesz również skorzystać z błogosławieństwa ślubu jako szansę chcesz Para dobre życie do przodu. Jest to również okazja, aby powiedzieć, rzeczy, które w przeciwnym razie nie powiem wokół nich.

Zachowaj wiadomość krótki. Nikt nie chce słuchać godzinnej ślubu błogosławieństwo. Zachowaj wiadomość krótki, ale upewnij się, że zawiera wszystkie ważne rzeczy, które chcesz powiedzieć. Będzie to również pomocne, jeśli ćwiczyć swoje błogosławieństwa mówiąc na głos przed lustrem tak, że nie będzie obrażają, gdy przychodzi czas, aby powiedzieć, że w oczach innych ludzi.

Złóż kontur. Zanim zaczniesz pisać ślub błogosławieństwo dla pary, to będzie pomocne, jeśli się zarys pierwszy. Będzie to pomocne, tak, że nie będzie nic, że chcesz dołączyć do błogosławieństwo zapomnieć. Zarys również daje szansę, aby wstęp i zakończenie, które uczynią twój ślub błogosławi lepiej.

Oto niektóre z porad, które można wykorzystać, jeśli chcesz napisać błogosławieństwo ślubu, który będzie inspiracją dla wszystkich. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że trzeba zachować ostrość błogosławieństwo na pary i powiedzieć kilka rzeczy, które pomogą im w ich podróży w życiu razem.

Błogosławieństwo do ślubu w rodzinie posła

Błogosławieństwo do ślubu w rodzinie posła
Grobie kwiaty ślubne może być prywatna błogosławieństwem.

Błogosławieństwo dla funkcji członka rodziny ślubu jest, że wiele par uważa, ale wybierając błogosławieństwo może być trudne i powinno być zrobione dokładnie.

Przyczyny Blessing

Błogosławieństwa są kameralne wydarzenia, które mogą być częścią ceremonii ślubnej, przyjęcia lub po prostu prywatnej imprezy w dniu ślubu. Pary mogą wybrać do włączenia błogosławieństwa wielu powodów, takich jak:

 • Uhonorowanie pamięci niedawno zmarłego członka rodziny.
 • Pamiętając ludzie, którzy nie mogą być obecni z powodu choroby, rozmieszczenia sił wojskowych, itp
 • Obejmować więcej ludzi niż tylko narzeczeni uroczystości, takich jak dzieci.

Niezależnie od przyczyny, para ma na tym błogosławieństwem, ważne jest, aby to zrobić odpowiednio i dyskretnie, tak aby nie odwracać uwagi od rdzenia szczęśliwej okazji - połączenie dwóch kochających ludzi.

Czy Błogosławieństwo Odpowiednie?

Ślub jest szczęśliwym wydarzeniem, a tym wiele hołdy pamiątkowe i błogosławieństwa mogłyby bardzo ponury nastrój, może podejmowania gości niewygodne - w końcu zostali zaproszeni na wesele, a nie pomnik usług. Jeśli błogosławieństwem kręci się wokół kogoś, kogo większość gości nie wiem, może to być najlepszy w prywatnej imprezy, a nie w ramach obchodów publicznych. Ponadto, jeśli jest błogosławieństwo dla członka rodziny daleko od czasu i daty ślubu - na pamiątkę rodzica, który zmarł kilka lat temu, na przykład - to nie może być rozumiane, a Goście mogą się mylne wrażenie.

Nawet szczęśliwe błogosławieństwa może być nieodpowiednie w dniu ślubu pary. W tym radosne uznanie innych osób - do bezpośredniego urodzenia, kolejny zaangażowanie, itp - będzie osłabić ducha ślub jak skupia się na Młodej pary. Narzeczeni nie powinien czuje presji, aby to formalne błogosławieństwa dla członków rodziny w ich ceremonii ślubnych, grzankami i innych uroczystości. Ostatecznie jednak Wybór czy włączyć błogosławieństwo jest do pary. Jeśli czują ich dzień nie byłby kompletny bez rytualnego błogosławieństwa, powinny one obejmować jeden na pewno, choć istnieje wiele sposobów na to, że może zachować zdarzenie właściwe i znaczące.

Ślub Błogosławieństwo Family użytkownika

Istnieje wiele sposobów, aby obejmować zarówno uroczyste i radosne uroczystości weselnych w błogosławieństwo.

Uroczyste Błogosławieństwa

Uroczyste błogosławieństwo jest na ogół w pamięci zaginionego członka rodziny, przyjaciela lub innego istotnego osoby, która nie może być częścią obchodów. Może to być dlatego, że zmarł, ale może to być również z powodu choroby lub innych niezbędnych nieobecności. Opcje dla uroczystych błogosławieństw to:

 • Włączenie ulubiony hymn tej osoby, psalm, albo modlitwę do ceremonii ślubnej.
 • Używanie ich ulubionej muzyki w ramach procesyjny, recesyjna lub innej muzyki ślubu.
 • Złożenie puste krzesło, gdzie to oni siedzieli podczas ceremonii, zarezerwowanej z jednym kwiatem lub fotografii.
 • Oferujący prywatną błogosławieństwo przed lub po ceremonii.
 • Prowadzenie specjalny kwitną kwiat bukiet ślubny lub przy użyciu coś ich za "coś pożyczonego".
 • Zapalając świecę dla osoby, być może jako część ceremonii jedność świec symbolizujących ich połączenie z rodziną.
 • Zwiedzanie danej osoby grób przed lub po ceremonii, może pozostawiając bukiet lub pojedynczy kwiat tam.
 • Zwiedzając chorymi z officiant po ceremonii krótkiej modlitwy oraz pomóc im być częścią tego wyjątkowego dnia.

Największym kluczem o błogosławieństwo dla rodziny włączenia członkiem ślubu jest utrzymanie go w prosty i dyskretny. Goście mogą być już pogodzić się z takim uroczystej części ceremonii i dodanie wielu przypomnień całej imprezy z pewnością zwilżyć uroczysty ducha. Po tym wszystkim, indywidualne chciałby być szczęśliwa para w dniu ślubu, a jednocześnie proste błogosławieństwo przyniesie brakującą osobę bliżej imprezy, zbyt wiele uroczystych przypomnienia umniejsza tego szczęścia.

Radosne Błogosławieństwa

Nie wszystkie błogosławieństwa członka rodziny uroczyste. Jeden popularne - zwłaszcza dla drugiego wesela - jest stworzenie uroczystość rodzinną, kiedy dzieci panny młodej lub pana młodego są wliczone w cenę i zapewnił, że nowy związek nie tylko z dwóch osób, ale całej rodziny. Wiele officiants chętnie to błogosławieństw rodzinnych uroczystości, zwykle po kilka wymieniła indywidualne śluby. Dodatkowe członkowie rodziny są następnie zapraszani do stoiska z pary i krótką modlitwę i błogosławieństwo jest oferowana zjednoczyć rodzinę. Pary mogą uczynić to jeszcze bardziej znaczące wydarzenie na kilka sposobów, takich jak:

Błogosławieństwo do ślubu w rodzinie posła
Ceremonia rodzina jest wielkim błogosławieństwem.

 • Grawerowanie medalion z datą ślubu, imiona i obietnicą wspólnoty rodzinnej. Medalion jest następnie prezentowane podczas błogosławieństwa jedności rodziny.
 • Prosi dzieci, by wziąć udział w weselu w ramach wesele: małe dzieci mogą być nosicielami pierścieniowe lub dziewczyny kwiat, podczas gdy starsze dzieci mogą być mniejsze druhny, woźni, lub drużbowie. Nastolatek może być nawet uhonorowany jako najlepszy człowiek lub druhna.
 • Przedstawianie dziecku znaczący pozycji innej niż wygrawerowanym medalionem. Chłopiec może docenić nowy zegarek, a dziewczyna może docenić bransoletkę lub pomniejszone wersję z obrączką.
 • O młodzież uczestniczyć w ceremonii Świeca jedności poprzez dodanie dodatkowych świece dla nich na światło w ramach całej rodziny.

Bez względu na wybór pary sprawia, błogosławieństwo w tym wszystkich członków rodziny podczas tworzenia nowej rodziny jest wspaniałym sposobem na dzielenie się radością z każdym weselu to wpływa.

Wybór Twoja Błogosławieństwa

Wybierając błogosławieństwo na wesela imprezy członka rodziny, para musi skupić się na jednym czynnikiem krytycznym: czy uważają, że jest ważną częścią ich szczególny dzień. Jeśli odpowiedź brzmi nie, powinny być błogosławieństwem lub dyskretnego prywatnego więc goście mogą nawet nie zauważyć, ale jeśli odpowiedź brzmi tak, ślub będzie jeszcze więcej szczęścia, włączając każdy święty do niego.

Jak stworzyć idealny ślub

Jak stworzyć idealny ślub

Wesele to święto miłości. Jeśli planujesz małą kameralną gromadzenie lub duży bankiet, tradycyjną religijną służbę lub unikalny rytuał duchową, uroczystość jest naprawdę jego "centralnym. Często w planowaniu tej specjalnej przejście życia, pytania o daty, miejsca, wesele, menu, koszt, muzyki i kwiatów przyćmić tworzenie ceremonii. Prawda jest taka, tworzenia ceremonii ma sens i satysfakcję, ponieważ wynik jest naprawdę odzwierciedla uroczystość kim jesteś z rodziną i swojej wizji małżeństwa.

Najpierw weź głęboki oddech i nadzieję, że jak podróż w tym procesie twórczym rzeczywiście jesteś tworząc piękne i znaczące uroczystości. Pozostawić na czas eksperymentowania z pomysłami i zaufać swoje serce w prowadzenie. Ceremonia rzeczywiście skończy się może wyglądać zupełnie inaczej niż gdzie rozpoczął; i jest to również możliwe, że pierwsze pomysły zanotować będzie idealny. Zostaw sobie dużo czasu i wiem, że to jest w toku - może nawet aż do dnia ślubu. Możesz natknąć się na poemacie dzień przed ceremonią, która sprawia, że ​​twoje serce śpiewa. To jest w porządku, tylko pamiętaj, aby Twoi ministrem, rabin lub officiant wiedzieć, że wszystko i wszystko może ulec zmianie.

 1. Generowanie informacji: Można to zrobić poprzez zadawanie sobie pytania i umożliwienie procesu twórczego wolną rękę ze swoimi odpowiedziami. Jest to zarówno aktywność mózgów wymyślić, jak wiele pomysłów, jak to możliwe i szansa dla Ciebie i Twojego narzeczonego, aby wyrazić swoje konkretne pomysły na temat małżeństwa i ceremonii. Istotne jest, na tym etapie jest, aby pamiętać, że odpowiedzi na te pytania jest po prostu wstępny etap generowania informacji. Nie czuje presji dokładnie zdecydować, co będzie zawarte w ceremonii, a kto powie, co i nie wtedy, gdy w rzeczywistości jest to najlepiej, aby konkretne decyzje w tym samym czasie są początkowo wyrażających idee. To istotne informacje generowania etap daje szansę na zapoznanie się z różnymi pomysłami i komponenty, które rozważają w ramach swojej wyjątkowej ceremonii ślubnej. Jest to czas, kiedy wszystkie pomysły są akceptowane. Jeśli ty i twój narzeczony robią to na własną rękę - bez officiant - najlepiej jest indywidualnie zapisz swoje odpowiedzi przed rozpoczęciem ich omawiania. Następnie podziel się odpowiedzi do jednego pytania na raz. W przeciwnym razie, jest zbyt łatwo dostać się przytłoczony i frustracji z wszystkich możliwości. Kiedy pracuję z kilkoma zaprojektować swoją ceremonię, proszę ich nie omawiać ich odpowiedzi, aż rzeczywiście spełniają, a potem dać czas, aby usłyszeć każda z tych odpowiedzi pytanie o pytanie, zauważając, w przypadku zgody, różnice zdań i silne . uczucia Ostrzeżenie: Ten etap jest podatny grunt dla konfliktu, ponieważ ty i twój narzeczony mają bardzo różne pomysły na temat ceremonii. Tak, oddychać i być jasne, że intencją jest, aby słuchać sobie w myśli. Jeśli zauważysz, samemu stając obronna lub poczucie krzywdy, bo miłość swojego życia ma inny punkt widzenia, odpocząć i przypomnieć sobie, że dzięki tej wymianie pomysłów masz możliwość stworzenia idealnego ceremonię dla was obu. Zaufaj proces i zapamiętać to dobre praktyki aktywnego słuchania siebie i tworzenia pożądanych rezultatów, jak kochających partnerów.

  • Jaka jest twoja wizja małżeństwa?
  • Jaka jest twoja wizja ślubu?
  • Jaka jest twoja wizja ceremonii?
  • Co chcesz wliczone w ceremonii:
   • Muzyka

    • Chcesz posłuchać muzyki na żywo lub nagrany?
    • Gdy chcesz muzykę grał?
    • Jakie są wasze piosenki o miłości?
    • Jaki styl muzyki oddaje poczucie ślubu?
    • Jakie piosenki powiedzieć, co myślisz o swoim małżeństwie, ślubu, siebie?
    • Zasoby: Przewodnik do Brides Wedding Music, The Big Book of Wedding Music, najlepszych piosenek ślubne Kiedykolwiek
   • Odczyty

    • Jakie są Twoje ulubione wiersze, eseje, odczyty o miłości i małżeństwie?
    • Który chcesz przeczytać: przyjaciół, rodzinę i / lub officiant?
    • Czy chcesz, aby wybrać to, co czytają, czy chcesz je wybrać? (Jeden z moich przyjaciół zapytał bliskich przyjaciół z różnych religii, aby wybrać coś przeczytać o miłości i małżeństwa z ich tradycji religijnych.)
    • Zasoby: Odczyty ślubne, Perfect Odczyty na wesela, Błogosławieństwa ślubne
   • Śluby

    • Chcesz napisać własny?
    • Czy chcesz powiedzieć je z pamięci lub odczytywać je?
    • Chcesz officiant je czytać i je powtórzyć? (Zapytać ministra / rabina / sędziego o sugestie i poproś znajomych i rodzinę o swoich ślubów.)
    • Zasoby: Wszystko Ślub Śluby Zarezerwuj, Węzły Przewodnik po przysięgi małżeńskiej i Tradycji, wesela z Serca
   • Pierścionki

    • Czy jesteś zarówno wymianę pierścieni?
    • Co obrączka symbolizuje dla Ciebie?
    • Co chcesz powiedzieć o pierścieniu (y)?
    • Co chcesz powiedzieć podczas wymiany pierścień (y)?
    • Czy oboje chcą powiedzieć to samo?
   • Rodziny i przyjaciele

    • Czy chcesz, rodzinę i przyjaciół do udziału w ceremonii?
    • Będą częścią wesele?
    • Będą czytać jedną z lektur?
    • Jak chcesz, aby wziąć udział?
    • Czy chcesz potwierdzić bliskich, którzy nie są obecni i jak chcesz je potwierdzić?
    • Chcesz zapalić znicze reprezentujących łączenia swoich rodzin?
    • Jeśli są Przybrana rodzina członkowie jak można je zobaczyć uczestniczy?
    • Jeśli są dzieci z poprzedniego małżeństwa (y) w jaki sposób chcesz je zaangażować? (Niektóre pary utworzyć osobną ceremonię ślubu przed faktycznym i poprosić każdego członka nowej rodziny mieszane mówić do ich wizji i nadziei na nową rodzinę.)
 2. Edytuj swoje dane: Po wygenerowaniu i podzielił wszystkie swoje pomysły, to czas na etapie edycji - chwast, co nie chcesz i wybrać to, co chce. Niektóre z procesu odchwaszczania jest podyktowane, jak długo chcesz Ceremonia być. Jeśli Twoi goście będą stojących wokół ciebie na plaży prawdopodobnie zechcesz krótszy ceremonii niż jeśli są w eleganckich wnętrzach, w których ludzie są w pozycji siedzącej. Ponieważ może być rozbieżności opinii na etapie edycji, zacząć, co zgadza się, a następnie skupić się na obszarach, gdzie mają różne opinie. Być bardzo jasne, co to musi być dla ciebie i co jesteś gotów odejść, nie trzyma urazy. Należy pamiętać, że nie trzeba, aby te decyzje w jednym posiedzeniu, może to być pomocne, aby spać na nim, aby dać sobie czas, aby przetrawić wszystkie swoje pomysły. Pamiętaj: Jako para, projektujesz idealnej uroczystości i swój cel jest, aby pogłębić swoją historię miłosną, jak współtworzyć swoje święto miłości.
 3. Ceremonia ślubna Struktura: Pamiętaj następującą strukturę dla określonego porządku ceremonii. Bądź kreatywny, użyj tej struktury jako wskazówki, jak stworzyć idealną ceremonię.

  • Muzyka, jak ludzie zbierają się na ceremonii.
  • Muzyka, jak idziesz do ołtarza.
  • Fundacja słowa powitania powiedział przez officiant do wszystkich zgromadzonych i kilka słów o znaczeniu małżeństwa.
  • Potwierdzenie bliskiej osoby, którzy nie są obecni na ceremonii.
  • Oświetlenie Świece łączenia swoich rodzin.
  • Modlitwa i Blessing odczyty i / lub przerywniki muzyczne.
  • Śluby.
  • Wymiana pierścieni.
  • Stwierdzenie Ciebie jako mąż i żona / poślubiać partnerów.
  • Modlitwa na zakończenie / błogosławieństwo.
  • Prezentacja firmy jak mąż i żona / małżeńskich partnerów.

Tworzenie idealnego ceremonii jest idealnym sposobem, aby przygotować się do ślubu. Pamiętaj: Twój ceremonia jest bramą do małżeństwa, że dopóki istnieje ceremonia tylko w twojej wyobraźni.

Susyn Reeve, międzywyznaniowy minister

[email protected]

Z przebaczenia

Susyn Blog

Ceremonia ślubna ślubne: Porady

Tworzenie Tradycje Indywidualne: pisanie własnego ślub śluby

Pisanie własnych ślubów weselne może dopasować do stylu ślubu prywatnego, ale może to być trochę trudne zadanie, aby rozpocząć. Jeśli próbujesz pisać własne śluby, nie daj się przytłoczyć zadaniu lub zastraszyć. Pisanie własnych ślubów powinny się zaczynać i kończyć, jak się czujesz, nie to, co inni oczekują. Jeśli tworzysz swój własny ślub i styl i chcesz napisać własne śluby, oto kilka pytań do rozważenia w tworzeniu śluby chcesz dokonać.

 • Kiedy i gdzie po raz pierwszy spotkałeś?
 • Jaki był stan swojego życia, zanim dwaj z was spotkał?
 • W którym momencie zdałeś sobie sprawę, jesteś w miłości? Opisać uczucie.
 • Co cię inspiruje o swojej ukochanej?
 • Jakie cele i marzenia, życie czy akcje?
 • Czego nauczyłeś się od siebie?
 • Jakie cechy sprawiają, że twoja miłość jest wyjątkowa? Jakie cechy, zachowa je silna?
 • Jak jest twój pogląd na świat, od kiedy zakochał?
 • Czego najbardziej czekamy na temat życia z tą osobą?
 • Jakie są specjalne momenty w swoim związku? Użyj je wszystkie, nawet te smutne czasy, jak i szczęśliwy, przenoszenia lub głębokie.
 • Co stało się dzień ty poprosił ją o rękę? Jak się czułeś?

Czytanie śluby zostały napisane sobie podczas ceremonii ślubnej może być jednym z najbardziej romantycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem. To rodzaj rzeczy, które naprawdę pomaga stworzyć swój własny styl ślubu. Pisanie własnego śluby to rodzaj osobistego kontaktu, które nie mogą być powielane przez inne stylu ślubu.

Intymny Ślub

Nie ma wiele do powiedzenia na kameralny ślub. Pamiętaj, że wniosek był często odbywa się w spokojnej intymności i zostaną wypełnione powagą, że kilka innych uroczystości związane z małżeństwa zamiar osiągnąć. Ślub tradycyjnie jest o postawieniu rodziny razem, ale prawdą jest, że niektóre pary nie chcą razem ze swoimi rodzinami w ich ceremonii ślubnej.

Jeśli zdecydujesz się pójść drogą prywatnej ceremonii ślubnej, możesz rozważyć tę zapowiedź próby, aby pomóc uspokoić zdenerwowany emocje z rodziną lub przyjaciółmi, nie zaproszeni do faktycznie ceremonii.

Ogłoszenie próbki:

Zapraszamy na chwilę na 05 kwietnia na 17:00 powiedzieć modlitwę, błogosławieństwo, lub po prostu obserwować moment ciszy, jak my, panna młoda i pan młody, zobowiązujemy się do siebie i do chodzenia na ścieżkę wspólne życie. W prywatności i intymności, dołożymy nasze zobowiązanie, ponieważ nasze małżeństwo jest o wstąpieniu naszego życia.

Gdy widzisz nas wcześniej, znajdziesz nas wiedzą, jak my - indywidualne i pojedynczej.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas w Omni Hotel w prywatnej sali jadalnej na uroczyste kolacje o 7 wieczorem zamiast wszelkich darów, prosimy o zamiast dokonać wpłaty na cele charytatywne w naszych imion z rodziną, który staliśmy się. Dziękujemy z całego serca za waszą miłość, życzliwość i swojej pobożności.

Muzyka jest językiem uniwersalnym

Ceremonia ślubna to muzyka o komunikacji w języku, że każdy może zrozumieć. Z pocieszające dźwięki marszu weselnego do pozdrowienia i hymnów śpiewanych podczas uroczystości z okazji miłosne, relacje i zaangażowanie w wyższej boskości, muzyka służy wielu celom.

Muzyka ślub jest ważny do tematu ślubu i lokalizacji. Podczas planowania ślubu, należy zawsze sprawdzić w miejscu ceremonii o swoich zasad muzyki. Podczas gdy będziesz wybierając piosenkę dla swojego wesela, piosenkę, że ty i twój narzeczony zatańczyć swój pierwszy taniec, można również użyć nagrań muzycznych podczas ceremonii.

Szukasz romantycznej piosenki na swój ślub? Chcesz mieć idealne taśmy mix lub nagrać płytę największy romantyczny wieczór z Państwa małżonka? Chcesz świetny utwór na życzenie DJ więc można powolny taniec? Oto piętnaście romantyczne propozycje utworów.

 • Oddychaj - Faith Hill
 • Can not Help Falling In Love With You - Elvis Presley
 • Endless Love - Lionel Richie
 • Od tego momentu - Shania Twain i Bryan Białej
 • Ci mówiłem ostatnio - Rod Stewart
 • Czy kiedykolwiek naprawdę Loved A Woman - Bryan Adams
 • Będę - Edwin McCain
 • Will Always Love You - Whitney Houston
 • Coś - The Beatles
 • Take My Breath Away: - Berlin
 • You Are So Beautiful - Joe Cocker
 • Unchained Melody - Sprawiedliwi bracia
 • Unforgettable - Nat King Cole
 • When I Fall in Love - Natalie Cole / Nat King Cole
 • Kobieta - John Lennon
 • Way You Look Dziś wieczorem - Frank Sinatra
 • Miłości mojego życia - Dave Matthews i Carlos Santana

Wymiana Rings i Śluby

Gdy kilka wymiany pierścionki jest to typowe dla nich zrobić z ich ceremonii ślub śluby. Niektóre pary chcą pisać własne śluby ślub i inni chcą znaleźć śluby, które odzwierciedlają ich myśli. Śluby ceremonii ślubnej może być długie i skomplikowane lub krótkie i słodkie. Nie muszą być jednym lub drugim. Oto kilka próbek ceremonii ślubnej przysięgi, które mogą lub nie mogą być to, czego szukasz:

 • Pierścień ten jest wyrazem mojej miłości. Ja za ciebie wyjść z tego kręgu i ze wszystkim, co ja.
 • Daję ten pierścień jako mój prezent dla ciebie. Noś go i pomyśl o mnie i wiem, że Cię kocham.
 • Daję ci ten pierścionek w imię Boga, jako symbol wszystkiego, co wspólne i obiecał.
 • Pierścień ten jest wyrazem mojej miłości, moja wierność i niekończącej kręgu naszego życia na wczoraj, dziś i jutro.
 • Zobowiązuję się do was wszystkich, że jestem i nigdy nie będzie. Z tego kręgu, ja chętnie do ciebie i jesteś mój.
 • Ten pierścień jest symbolem naszej miłości, naszej wiary i naszego zaangażowania na siebie.
 • Proszę wziąć ten pierścień jako znak mojej miłości, moje zaufanie i mojej niekończącej pragnienia bycia z tobą przez wszystkie dni naszego życia.
 • Daję ci ten pierścień jako symbol mojego ślubu, i ze wszystkim, jestem i wszystko, co mam, szanuję Cię, w imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego
 • Z tego kręgu, ja cię poślubić i mam obdarzyć cię wszystkie skarby mojego serca, mój umysł i moje ręce.

Handfasting Śluby

Wiem teraz, zanim pójdziesz dalej, że skoro twoje życie, które przekroczyły w tym życiu zostały utworzone więzi między sobą. Jak starać się wejść w ten stan małżeństwa należy dążyć do rzeczywistego, ideały, które nadają sens zarówno tej ceremonii i instytucji małżeństwa.

Z pełną świadomością, wie, że w tym gronie nie są tylko deklarując swój zamiar być handfasted przed znajomymi i rodziną, ale mówisz, że zamiar również do swoich twórczych sił wyższych.

Obietnice dziś i więzi, które są powiązane tutaj znacznie wzmocnić unię; będą one przekroczyć roku i życie wzrostu każdego duszy.

Czy nadal dążyć do wprowadzenia tej uroczystości?

Tak, staramy się wprowadzić.

W dawnych czasach wierzono, że dusza ludzka wspólne cechy wszystkich rzeczy boskich. Jest to przekonanie, które przypisane cnoty głównych kierunków; Na wschód, południe, zachód i północ. To jest w tej tradycji, że błogosławieństwo jest oferowane na poparcie tej ceremonii.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darów Wschodzie. Komunikacja z serca, umysłu i ciała Świeże początki z wzrasta każdego Sun. Znajomość wzrostu znaleźć w dzieleniu się ciszy.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darami Południa. Ciepło domowego ogniska ciepła pasji utkwione światła stworzony przez oba Aby rozjaśnić najciemniejszy razy.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darami Zachodu. Głębokie zobowiązania jeziora szybkie podniecenie rzeki orzeźwiające oczyszczenie deszczu wszechogarniająca namiętność morza.

Błogosławiony niech będzie to zjednoczenie z darów Północnej fundacji Firm, na których można budować płodności pól, aby wzbogacić swoje życie A stabilny dom, do którego zawsze można wrócić.

Każdy z tych błogosławieństw z czterech kierunków kardynalnych podkreśla, te rzeczy, które pomogą Ci zbudować szczęśliwe i udane. Jednak są to tylko narzędzia. Narzędzia, które należy używać razem, aby stworzyć to, czego szukasz w tej unii.

Życzę spojrzeć na siebie oczami.

[Nazwa Groom], będzie powodować jej ból?
I maja
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Bride Nazwa], które zadajesz mu ból?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Podzielisz ból nawzajem, starają się złagodzić?
Tak

I tak jest wiążąca. Dołącz do rąk
* Pierwszy przewód jest nanoszone całej panny młodej i stajennych ręce *

[Bride Nazwa], Czy podziela jego śmiech?
Tak

[Groom Nazwa], podzielisz jej śmiech?
Tak

* Aby Zarówno *
Czy oboje szukają jasności w życiu i pozytywne w siebie nawzajem?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Drugi przewód jest nanoszone w poprzek pary rąk *

[Nazwa panny młodej], będzie obciążenie go?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Nazwa Groom], to ciężar jej?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Podzielisz obciążeń każdego tak, że duchy mogą rosnąć w tym związku?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie trzeci przewód poprzek pary, ręce *

[Nazwa panny młodej], można udostępnić swoje marzenia?
Tak

[Groom Nazwa], można udostępnić swoje marzenia?
Tak

* Aby Zarówno *
Czy marzysz, aby stworzyć nową rzeczywistość i nadzieje?
Tak

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie czwarty przewód w poprzek pary rąk *

[Nazwa Groom], będzie powodować jej gniew?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

[Bride Nazwa], będzie powodować mu gniew?
I może
Jest to, że Twoim zamiarem?
Nie

* Aby Zarówno *
Czy weźmiesz ciepła gniewu i używać go hartować siłę tego związku?
Będziemy.

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie piąty przewód poprzek pary rąk *

[Bride Nazwa], Czy ty go uczcić?
Będę

[Groom Nazwa] Czy można jej cześć?
Będę

* Aby Zarówno *
Będzie starać się nie dać powodu do złamać ten zaszczyt?
Nigdy nie zrobić.

I tak jest wiążąca.
* Rozciąganie szósty przewód poprzek pary rąk *

* Sznury Tie razem mówiąc: *
Węzły tego wiązania nie są tworzone przez tych strun, lecz przez ślubów. Każda z was może spaść przewody, tak zawsze, trzymasz w swoje ręce do dokonywania zerwania tego związku.

* Gdy przewody są ze sobą powiązane są one usunięte i umieszczone na ołtarzu *

Ceremonia Muzyka jest fundamentalna

Nawet w bardziej tradycyjnych wesel, muzyka ślub może być zmieniony do gustów danej pary. Na przykład, zespół może grać jako goście przyjeżdżają, a udział w ślubnej marszu. Nie może być hymny śpiewane podczas uroczystości i innym elementem podczas Recessional.

Najczęściej, jeśli zespół jest zatrudniony do zrobienia muzyki podczas ceremonii ślubnej, mogą bardzo dobrze przewrócić grać w recepcji. Muzyka jest tak samo ważne dla ogólnego tematu jako typ ustawienia i ceremonii. Twoje wybory mogą być ograniczone przez ograniczenia budżetowe. Więc dobrze jest zapoznać się z lokalnymi zespołami zwłaszcza jeśli planują swoją muzykę ceremonii ślubnej.

Jeśli masz rodzinę lub przyjaciół w zespole, jest szansa, mogą grać na ślub za darmo lub za symboliczną opłatą. W zależności od miejsca na ślub, chór mogą być dostępne do wykonania w trakcie części uroczystości, jak para zakłada go. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że Twoje pozycje muzyki są bardzo ważne dla ich ogólnego zadowolenia ceremonii.

Msza ślubna

Katolicki ślub jest niezwykłe, że może być obchodzone z lub bez masy. Większość praktykujących katolików zamiar wybrać ślub z Mszy św. Katolicki ślub z masy trwa około jednej godziny. Część Mass zawiera Eucharystia, śpiew hymnów i czytań z Biblii.

Po wejściu do kościoła, katolicy pobłogosławi się poprzez zanurzenie ich palce do czcionki i czyniąc znak krzyża. Niekatolickie udział nie jest wymagane, aby wykonać ten gest. Woźni może pomieścić gości, a przed objęciem mandatu w ławce, katolik powinien uczynić znak krzyża i schylania się na jednym kolanie. Gdy wszystkie dotarły w Kościele i rozpoczęciem ceremonii, ksiądz będzie powitać narzeczonej, oczyszczenie i gości. Otworzy się modlitwie i gości, a także pary młodej będzie kolejno stoi i kłaniając się w odpowiednim czasie.

Homilia katolickiego ślubu powinny koncentrować się na małżeństwo i jeśli para jest dobrze znane kapłana, może on oferować swoje osobiste obserwacje i relacje z nich w homilii. Śluby zostaną podjęte po homilii oraz modlitwy wiernych następująco. Katolicki ślub jest piękna symbioza zjednoczenia małżeństwo z masą. To jest piękno świętować religię, wiarę i miłość w jednej ceremonii.

Przed komunią serwowane jest ksiądz zapyta, aby istniała Znak Pokoju. Kiedy wymaga tego, oznacza, że ​​dla ludzi, aby zwrócić się do węża, które znajdują się obok nich i wstrząsnąć ręce i oferują pokój będzie z nimi. Rodzina i bliscy często pocałować i przytulić, jak również w trakcie tej części. Po Komunii jest oferowane w katolickiej ceremonii ślubnej, ważne jest, aby pamiętać, że to tylko dla katolików ochrzczonych. Po komunii, ksiądz wprowadzi nową parę dla gości.

Program mapy

Nawet jeśli umieścić mapy w zaproszeniu, że to dobry pomysł również umieścić mapę do odbioru w programie ceremonii. Ludzie czasami o nich zapomnieć!

Pień Pomysły ślubne

Zamiast Minister twarz zgromadzenie, mają mu stanąć plecami do wiernych tak, twoi przyjaciele i rodzina mogą zobaczyć swoje twarze. Dla doskonałego twórczy pomysł ślubu, Ty i twój ukochany stanęli twarzą w twarz w całej ceremonii zamiast.

Ręcznie Post

Rozważasz tradycyjny lub alternatywny ślub? Czy kiedykolwiek słyszałeś o stronie postu? To widać ożywienie w ostatnich dziesięcioleciach z frędzlami do głównego nurtu. Czczo ręka wskazała zaręczyny i małżeństwo w czasach średniowiecznych. Jest wielu, którzy interpretują czczo ręki jako małżeństwa próbnego, skupienie się na idei, że to trwa rok i dzień. Koncepcja ta sięga do czasów, gdy rozwód nie był opcją dla wielu par i płodności było ważne dla powodzenia małżeństwa.

Jako alternatywne ceremonii ślubnej, para wybiera ręki na czczo, ponieważ jest częścią ich wiary i przekonań, aby ich zaangażowanie w małżeństwie. Są one zazwyczaj w otoczeniu w kole przez uczestników podczas minister lub ksiądz łączy dłonie symbolicznie wiążąc je ze sobą. To czci Trójcy z mężczyzny, kobiety i boskości i obiecuje trójcę, co, miejmy nadzieję, będzie mężczyzna, kobieta i dziecko.

W tym, że jest uczciwy zaangażowanie w małżeństwie i nie zastąpi go. Miejsce na czczo strony może być salon, ogród lub wodospad - wszędzie para wybrała. To może się odbyć w godzinach porannych, kiedy pierwsze promienie słońca są nadchodzącym nad horyzontem - czas honoruje początek nowego życia, rozpoczynającego się z początkiem nowego dnia.

Czczo ręka jest uznawane alternatywą ślub i nadal wymaga licencjonowanego sędziego pokoju, ministra lub innego prawnie uznanej jednostki musi przeprowadzić ceremonię chyba kilka rejestruje ich małżeństwo przy sądzie wcześniej.

Ślub Śluby - Cherokee Śluby

Spróbuj Cherokee śluby ceremonii ślubnej:
Bóg w niebie powyżej prosimy chronić tych, których kochamy.
Czcimy wszystko, co stworzył, jak zobowiązujemy nasze serca i mieszka razem. Czcić matkę-ziemię - i poprosić o nasze małżeństwo jest obfite i umacniać w różnych porach roku;
Czcimy ogień - i poprosić, że nasz związek jest ciepły i świecące z miłością w naszych sercach; Czcimy wiatr - i poprosić płyniemy choć życie bezpieczny i spokojny, jak w ramionach naszego Ojca; Czcimy wody - do czyszczenia i uspokoić nasze relacje - że nie może spragniony miłości; Ze wszystkich sił utworzonego wszechświata, modlimy się o harmonii i prawdziwego szczęścia jak my wiecznie rosnąć
Młody razem. Amen. "

Ślub Śluby Tradycyjne

Jeśli szukasz dobrze napisany ślubną tradycyjnych ślubów, możesz spróbować tego z Szekspira:
Niech mnie nie do małżeństwa prawdziwych umysłów
Przyznaj przeszkód, miłość nie jest miłość
Która się zmienia stwierdzi,
Lub łuki z usuwania, aby usunąć
O nie! Jest coraz stałe znak
Że przetrwa burze i nigdy nie jest wstrząśnięty;
Jest gwiazdą każdego kory wand'ring,
Których warto na nieznane, choć jego wysokość należy podjąć,
Miłość nie jest głupi czas minął, choć różowe usta i wiwatów
W ramach kompas swój sierp gięcia pochodzi;
Miłość zmienia nie z jego krótkich godzin i tygodni,
Ale potwierdza się, nawet u progu przeznaczenia.
Jeśli to jest błąd i na mnie okazało,
Nigdy nie nakaz, ani żaden człowiek nigdy nie kochał.

Jeden Usher, Dwa, Trzy Usher Usher Four. ,

Jeśli chcesz mieć woźni dla gości siedzących na swój ślub, ogólny jest jeden woźny na każde pięćdziesięciu gości. Więc jeśli zapraszasz 100 osób, to masz dwie woźni; dla 200 osób, że trzeba cztery.

Przykładowe Ceremonie ślubne - Apache Śluby

Możesz użyć tego Apache Wedding Modlitwa jako próbki ślubną ślub: Teraz poczujesz się bez deszczu ... Dla każdego z was będzie schronieniem do drugiej. Teraz nie będziesz czuć zimno ... Dla każdego z was będzie ciepło do drugiego. Teraz nie ma już samotność ... Dla każdego z was będzie towarzyszem innych. Teraz są dwa ciała ... Ale jest tylko jedno życie przed tobą. Przejdź teraz do miejsca zamieszkania, aby wejść w czasach swojej wspólnoty ... A może twoje dni są dobre i długo na ziemi! Innym Apache ślub modlitwa może być:.. "Traktuj siebie i siebie nawzajem z szacunkiem, i przypomnieć sobie często to co Cię zgromadziło Daj najwyższy priorytet czułości, łagodności i dobroci, że połączenie zasługuje Gdy frustracja, trudne i strach atakują swoje związek - jak grożą wszystkie relacje w takim czy innym czasie - należy pamiętać, aby skupić się na tym, co jest dobre między wami, nie tylko tę część, która wydaje się nie tak W ten sposób, można jeździć na burze, gdy chmury ukryć twarz słońca w. wasze życie - pamiętając, że nawet jeśli stracisz go z oczu na chwilę słońce jest nadal istnieje i jeśli każdy z was bierze odpowiedzialność za jakość swojego życia razem, to będzie znakiem obfitości i radości "..

Bukiet ślubny DIY

Dokonując własny bukiet ślubny, to najlepiej zrobić to rano ślubu tak, że wydaje się tak świeże, jak jesteś!
Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie zrobić bukiet ślubny rano ślubu (i nie oszukujmy się, wielu narzeczonych mają inne rzeczy do zrobienia), to najlepszym rozwiązaniem jest użycie jedwabne kwiaty. Jedwabne kwiaty mają długą drogę i wielu narzeczonych obecnie wybiera iść z jedwabiu kwiaty zarówno jako sposób redukcji kosztów oraz zachowania bukiet ślubny na całe życie. Oczywiście Dodatkową korzyścią jest to, że można zrobić bukiet ślubny długo zanim nadejdzie dzień ślubu.
Jedwabne kwiaty można kupić hurtowo przez sprzedawców online.

Indiańska Reading

Możesz użyć tego Apache Wedding Modlitwa jako czytania na swój ślub:

Teraz poczujesz się bez deszczu ...
Dla każdego z was będzie schronieniem do drugiej.

Teraz poczujesz nie zimno ...
Dla każdego z was będzie ciepło do drugiego.

Teraz nie ma już samotność ...
Dla każdego z was będzie towarzyszem innych.

Teraz są dwa ciała ...
Ale jest tylko jedno życie przed tobą.

Przejdź teraz do miejsca zamieszkania, aby wejść w czasach swojej wspólnoty ...
A może twoje dni są dobre i długo na ziemi!

Kącik dla ceremonii

Czy jesteś w kościele, synagodze, lub na zewnątrz, tradycyjnie przyjaciół i rodziny panny młodej siedzieć po lewej stronie nawy i przyjaciół i rodziny pana młodego siedzą po prawej stronie.

Pismo do Używaj na wesele - Pierwszy List do Koryntian

Kilka popularnych pism do wykorzystania na weselu jest Pierwszy List do Koryntian rozdział 13; zaczyna "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest..." i opisuje, czym jest miłość.

Biblijne Love Song

Pieśń ma jakieś piękne wiersze na wesela. Jeden doskonały wybór jest Pieśń nad Pieśniami 2: 8-14, 16a; 8: 6-7, piosenka o kochanków, która zawiera wiersze, "Wstań, chodź, kochanie, mój piękny jeden, chodź ze mną." Mój gołąb w rozpadlinach skalnych, w kryjówkach na zboczu góry, pokaż mi swoją twarz, daj mi usłyszeć swój głos, bo twój głos jest słodki, a twoja twarz jest piękny Mój kochanek jest mój, a ja jestem jego... ".

Wymiana Rings i Śluby

Gdy kilka wymiany pierścionki jest to typowe dla nich zrobić z ich ceremonii ślub śluby. Ślub śluby powinny być odzwierciedleniem uczuć i zaangażowania kilku podj im.

Biblia o miłości

Jeśli chcesz krótszy Biblia Pismo, które mówi o miłości i przyjaźni w ogóle, spróbuj Jana 15: 9-17, w którym omówiono miłość. Część jeśli wiersz jest "To jest moje przykazanie:. Kochaj siebie, jak Ja was umiłowałem Większej miłości nikt nie ma nad tę, że życie swoje oddaje za przyjaciół swoich."

Zastosowania Usherów

Obowiązki jeśli opiekunem obejmują siedzenia goście, rozwijają się zawodnik przejściu, i ogólnie pomaga gości (jeśli trzeba znaleźć łazienkę, na przykład).

Zastrzeżone część

Jeśli masz dużo gości przyjeżdżających do ślubu i chcesz zarezerwować kilka ławek za pierwszy dla członków najbliższej rodziny panny młodej (po lewej stronie) i pana młodego (po prawej stronie), można to ławka kart w zaproszenia z gośćmi, którzy mają być osadzone tam. Goście pokazują karty do strażników, którzy następnie rozmieszczenia naszych je we właściwym miejscu.

Biblia na temat małżeństwa

Jeśli chcesz do czytania Biblii, w którym podano małżeństwo w ogóle, może warto rozważyć 1 Kor 7. Fragment: "Teraz do spraw Ci pisali: To jest dobre dla człowieka nie żenić Ale ponieważ nie jest tak. znacznie niemoralność, każdy człowiek powinien mieć swoją żonę, a każda kobieta własnego męża. Mąż powinien spełnić swoje cywilny powinność żonie, podobnie żona do męża. "

Napiwki Providers ślubne

Napiwki konsultantów ślubnych nie jest to wymóg. Konsultantów ślubnych zazwyczaj pracują za opłatą ustawionej i nie oczekują napiwku. Jeśli czujesz, że konsultant wykroczyły daleko poza jego obowiązki, a następnie 10% opłaty określonej powinno być więcej niż wystarczająco.
Napiwki ministrów, z drugiej strony, to już inna historia. Ministrowie nie należy podawać bezpośrednio do końcówki. Przeciwnie, należy dokonać darowizny na ich posługi, czy organizacji. Ta waha się od $ 50-500 i zwykle omawiane podczas finalizacji zamówienia.

Świeca bezpieczeństwa

Jeśli oświetlenie świec podczas ceremonii, upewnij się, że nie ma żadnych ozdobne koraliki, wstążki i koronki wokół świec --- łatwo mogą się zapalić.

Przedszkole Know-How

Jeśli zapraszając dzieci do ślubu, ale raczej ich pobyt w przedszkolu, można mieć towarzyszącej przedszkola stacjonujących w holu kościoła lub w pobliżu księdze gości niech goście wiedzą, że mogą przynieść swoje dzieci do przedszkola. Jeśli zaproszono dzieci, nie można zmusić rodziców do zostawić je w przedszkolu, ale można wydrukować linii w programie, stwierdzające, że wybredni lub hałaśliwych dzieci powinny być brane pod przedszkolu. Można również przypisać usher na tyłach kościoła, aby zbliżyć rodziców wybrednych / hałaśliwych dzieci podczas ceremonii i wolontariusze spokojnie pokazać je do przedszkola.

Stworzenie Boże Ziemi

Jeden wielki czytanie Biblii jest od Księgi Rodzaju 2: 4-9, 15-24 i omawia Bożego stworzenia Ziemi i mężczyzny i kobiety. Obejmuje on Pismo: "Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała` kobieta, "bo został wycofany z człowiekiem."
Z tego powodu opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. "

Walt Whitman

Jeśli jesteś literackiego umysłu, możesz spróbować za pomocą niektórych poezji Walta Whitmana jako ślub uroczystość ślubu. Jego "Song of the Open Road" zawiera piękny wiersz:

"Camerado, dam ci moją rękę!
Daję ci moją miłość bardziej precyzyjne niż pieniądze,
Daję ci się przed głoszenie lub prawem;
Czy dasz mi siebie? będzie pochodzić podróżować ze mną?
Będziemy trzymać za sobą tak długo, jak żyjemy? "

Co robi Solista Wear?

Z mojego doświadczenia, każdy, kto ma na sobie ten sam kolor, jak druhny jest często mylony jako członek wesele --- raz miałam na sobie sukienkę w kolorze brzoskwini do brzoskwini tematyce ślub i wszyscy myśleli, że jestem młodszy druhny ! Jeśli solistka śpiewa często na weselach, pewnie ma strój lub dwa w niektórych neutralnych kolorach, że używa do takich okazjach. Możesz ją zapytać, co ona zamierza nosić, ale naprawdę nie można poprosić ją, aby kupić coś nowego, po prostu do noszenia na swój ślub. Idealnie nie natrętny kolorów, takich jak kolor ciemnoszary lub granatowy byłoby miło, ale w końcu wybór należy do niej.

Tradycyjny chiński Ślub

"Tradycyjne chińskie małżeństwo jest najlepiej pomyślany jako transfer umownego personelu (bride) z jednej grupy patrilinearnych do drugiego. Nie został zorganizowany przez panny młodej i pana młodego, ale raczej przez ich rodzin, którzy sami toczonych odpowiedzialność pasujące kolegów na celu zatrudnił pośrednika i, ostatecznie, do nieba. "- Joachim 1986, 164

Tradycyjny chiński ślub był bardzo skomplikowany w przygotowaniu, ale zupełnie proste w rzeczywistym ceremonii ślubnej. Dzień ślubu, panna młoda przeszedł kilka obrzędów przygotowawczych, w tym:

 • Fryzjerskie Ritual
 • Zakrywanie Ritual
 • Rytuał Podróż do domu pana młodego
 • Rytuał Przyjazd

Każdy z tych rytuałów został zaprojektowany, aby pomóc narzeczonej do osiągnięcia wygląd mężatką. Jej przejście od jednego do żony, córki, jak ważne jest, aby był jej wybór fryzury, jak to było do jej łożyska i odzieży. Powodzenia kobieta spędziła czas przygotowania z nią i mówił słowa mądrości, aby pomóc przygotować ją do transformacji. Każdy rytuał służył celom, prowadzące do chińskiej ceremonii ślubnej.

Sama ceremonia była wyjątkowo prosta. Narzeczeni będą prowadzone do ich ołtarze rodziny gdzie mieli oddać hołd przodków rodziny, Boga Kuchnia i do Nieba i Ziemi. Nie będą one oferują zestaw do rodziców pana młodego. Po herbatę serwowane, narzeczeni będą to kłaniają się sobie, a więc sama ceremonia ślubna została zawarta. Po tradycyjnej chińskiej ceremonii zaślubin, narzeczeni, natychmiast udać się do komory ślubnej gdzie oni następnie spędzają razem czas i poznać siebie.

Kto Walks Z kim?

Jeśli masz nieparzystą liczbę attendents, prosimy, aby dopasować się jeden z dwóch druhen groomsmen (lub na odwrót) do poruszania się po przejściu.

Rozwiedziona Rodzice i Ślub część

Jeśli rodzice są rozwiedzeni, ale dobrze się dogadać, oboje mogą siedzieć w pierwszej ławce do siedzenia uroczystość ślubu, żadnych nowych partnerów w ławce za nimi. Jeśli rodzice nie dogadują, to matka (i jej znaczący inny) siedzieć w pierwszej ławce.

Elizabeth Barrett Browning

Chcesz romantyczny sonet czytać na swój ślub? To ten jeden przez Elizabeth Barrett Browning, od ślub śluby i uroczystości z portugalskim:
**************************************************

Jeżeli ty kochasz mnie musi, niech to będzie na marne
Z wyjątkiem tylko imię miłości. Nie mów
"Kocham ją za jej Uśmiechu jej spojrzeniu jej drodze
Mówić delikatnie, -dla trick myśli
To mieści się w dobrze z kopalni, a certes przyniósł
Poczucie przyjemnego łatwością na takim day'-
Na te rzeczy same w sobie, Kochani, może
Być zmienione lub zmienić dla ciebie, -i miłość, tak uczynił,
Może być w stanie surowym, tak. Ani dla mnie kochasz
Twego droga szkoda na wycieranie moje policzki suche, -
Istota może zapomnieć płakać, która urodziła
Twój komfort długo i stracić twoją miłość w ten sposób!
Ale kochaj mnie ze względu na miłość, która coraz bardziej
Abys kochają się przez wieczność miłości.

Błogosławieństwa

Jednym z ulubionych Pismo czytać na weselach są Błogosławieństwa (błogosławieństwa) w Mateusza 5:

"Teraz, gdy ujrzał tłumy, wyszedł na górę na zboczu góry i usiadł. Jego uczniowie przyszli do niego,
I zaczął ich nauczać, mówiąc:
"Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
"Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają, prześladują was, i kłamliwie mówić wszystko złe przeciwko wam, bo o mnie.
Cieszcie się i radujcie, bo wielka jest wasza nagroda w niebie, w taki sam sposób, bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. "

Rodzaje ślubów

Co dokładnie idzie w programie ślub? W końcu to do Ciebie, ale tutaj jest schemat na początek idealnego przypadku planowania ślubu: Nazwiska członków partii ślubne, sekwencja zdarzeń podczas uroczystości oddania do ukochanej / podziękować rodzinie i wyjaśnienie.

Miejsca Ślubną

Często kościoły i inne popularne miejsca ślubu ceremonia są zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem, szczególnie w miesiącach letnich. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, spróbuj mające swoją ceremonię w nietypowym miejscu jak muzeum sztuki, Arboretum, park czy kinie. Bądź kreatywny!

Humorystyczny Czytanie "Good Wife"

Szukasz trochę coś śmiesznego do czytania w ceremonii, recepcji, lub wydrukować w programie? Możesz też użyć tego wyciąg z podręcznika ekonomii domu 1950 pod tytułem "The Good Wives Przewodnik".

Obiad gotowy. Przed Zaplanuj go wcześniej, nawet w nocy, aby mieć pyszny posiłek gotowy na czas na jego powrót. To jest sposób dajesz mu znać, że masz na myśli o nim i są zaniepokojeni jego potrzeb.

Większość mężczyzn jest głodny, kiedy wraca do domu i perspektywa dobrego posiłku (zwłaszcza jego ulubionego dania) to część niezbędnego ciepłego powitania.

Przygotuj się: Weź 15 minut, aby odpocząć, więc będziesz odświeżony gdy przybywa. Dotknij swój make-up, umieścić wstążkę we włosach i być świeże spojrzenie. On po prostu był z dużo pracy zmęczonych ludzi

Być trochę gejem i trochę bardziej interesująca dla niego. Jego nudny dzień może potrzebować windy, a jeden z obowiązków jest zapewnienie go. Sprzątać bałagan. Dodać ostatnią podróż przez główne części domu tuż przed przyjeżdża twój mąż. Zbierzcie podręczniki, zabawki, papiery i inne, a następnie uruchomić ściereczkę nad tabelami.

W ciągu chłodniejszych miesiącach roku należy przygotować i rozpalić ogień mu zrelaksować. Twój mąż poczuje, że osiągnął oazą odpoczynku i porządku, a to daje windy też. Po tym wszystkim, catering dla jego komfort zapewni Ci ogromną osobistą satysfakcję.

Przygotowanie dzieci, wziąć kilka minut, aby umyć ręce i twarze (jeśli są małe), uczesać włosy i, jeśli to konieczne, zmień swoje ubrania. Są małe skarby i on chce zobaczyć je w roli.

Minimalizacja cały hałas. W chwili jego przybycia, wyeliminować wszelkie zakłócenia z pralka, suszarka i próżni. Zachęć dzieci, by były cicho. Bądź szczęśliwy, aby go zobaczyć.

Powitaj go ciepłym uśmiechem i pokazać szczerość w twoim pragnieniu, żeby go zobaczyć. Słuchaj go. Możesz mieć kilkanaście ważnych rzeczy mu powiedzieć, ale moment jego przyjazdu nie czas. Niech mówi pierwszy. pamiętaj, jego tematy konwersacji są ważniejsze niż twoje.

Dodać wieczór jego. Nigdy nie narzekać, jeśli wróci do domu późno lub wychodzi na kolację lub innych miejsc rozrywki bez ciebie. Zamiast starać się zrozumieć jego świat szczepu i ciśnienia, a jego bardzo realnej potrzeby być w domu i odpocząć.

Twoim celem. Try to make sure your home is a place of peace, order and tranquillity where your husband can renew himself in body and spirit. Don't greet him with complaints and problems. Don't complain if he's late for dinner or even if he stays out all night. Count this as minor compared to what he might have gone through that day.

Make him comfortable. Have him lean back in a comfortable chair or have him lie down in the bedroom. Have a cool or warm drink ready for him. Arrange his pillow and offer to take off his shoes. Speak in a low soothing and pleasant voice. Don't ask him questions about his actions or question his judgement or integrity.

Remember, he is the master of the house and as such will always exercise his will with fairness and truthfulness. You have no right to question him.

A good wife always knows her place.

---Author Unknown

Ceremonie ślubne Indian

Ceremonie ślubne Indian
Indyjskie sari są eleborate i elegancki.

Tradycyjny indyjski ślub może być bardzo skomplikowane i pełne rytuałów. Niuanse ceremonii mogą się znacznie różnić ze względu na takie czynniki, jak regionu i języka. Nowoczesne pary mogą również tworzyć własne wesela podkreślając konkretnych i szczególnych aspektów ich indyjskiego dziedzictwa. Podświetlone są tu wspólne tradycyjne aspekty ceremonii.

Ceremonia wstępna Indian Wedding kroki

Mimo, że aranżowane małżeństwa są kontrowersyjne w dzisiejszych czasach, ten akt był tradycyjnym częścią indyjskiego ślubu. Nawet dla tych, którzy nie odsunął się od egzekwowania tego rytuału może obejmować ich rodzin, czasami bardzo znacznie, w decyzji małżonkiem. Var-iksha jest termin, który może być używany do nieformalnego porozumienia między młodej pary i ich rodzin do małżeństwa , Tilak jest określeniem, które mogą być używane do sprzęgania z formalnego procesu i pary. Było to tradycyjnie obchodzony w domu rodziny pana młodego, gdzie mogą znajdować się panny młodej najbliższej rodziny, a niektóre rodziny.

Procesja Ceremonia

Usunięto z wielu nowoczesnych uroczystości, Varmala lub Jaimala jest tradycyjna metoda rozpoczęciem ceremonii. Pan młody, jego rodzina i przyjaciele, by przybyć zamieszkania panny młodej w procesji zwanej Barat lub baa-Raat, tradycyjnie po północy.

To byłoby uznane Ceremonia bardziej publiczne, a panna młoda w sukni ślubnej Indyjskiego skomplikowaną, pary, w przystojny tradycyjnych strojach, miałoby wymiany symbolicznej girlandami. Goście zaoferować gratulacje i ta część ślubu jest kulminacją przez posiłku lub święto jest serwowane. (Dla wizualne roku weselnych zespołów kobiecych, zobacz galerię zdjęć z Indii Suknie ślubne).

Indyjski Religijne Ślub

Po ceremonii publicznej, wiele osób będzie tradycyjnie odejść, a bardziej intymny religijna ceremonia odbędzie się, w wykonaniu hinduskiego kapłana. Ksiądz oferuje mantry i pieśni do bogów i bogiń w imieniu pary. Ceremonie może obejmować małe i mają szczególne ceremonie związane z następującymi bóstw:

 • Ganesh Puja
 • Agni Puja
 • Kanyādāna
 • Mangalsutra
 • Saptapadi
 • Śilārōhana

Ta część uroczystości i śluby są tradycyjnie wykonywane pod ozdobnym baldachimem przed "święty ogień".

Śluby

Ceremonie ślubne Indian
Indian wesela są bardzo symboliczne.

W następstwie wywołania z księdzem, narzeczeni będą uczestniczyć w ceremonii zwanej Saat phere lub phere. Jest to część indyjskiego ceremonii ślubnej, w którym para powie swoje śluby. Tradycyjnie siedem etapów śluby są powtarzane

 • Krok pierwszy: Modlitwa o pokarm i przepisów
 • Krok drugi: Szczęście i zdrowie
 • Krok trzeci: Bogactwo i dobrobyt
 • Krok czwarty: Wzajemna miłość, zaufanie i więzi rodzinnych zachowania
 • Krok piąty: Dobrostan wszechświata, mocy
 • Krok szósty: Długa żywotność, radość i wspólnoty
 • Krok siódmy: Związek: miłość i poświęcenie

Strój panny młodej i pana młodego mogą być ze sobą powiązane, aby naśladować ich związek. Każdy ślub będzie zwerbalizować z para spaceru wokół ceremonialnego ognia. Tradycyjny prezent ślubny podczas ceremonii ślubnej jest indyjskiej prezentacja mangalsutra lub naszyjnik, od pana młodego dla panny młodej. Może on również umieścić czerwony proszek w ramach niej jako wizualny znaczeń małżeństwa.

Po ostatnim etapie i ślub, pan młody wypowiada swoje pragnienie trwałej przyjaźni z oblubienicy i phere jest kompletna. Ojciec panny młodej może dać libacja i modlitwy dla nowej pary, a oni są formalnie wymawiane mężem i żoną.

Zakończenie Indian ślub: Vidaai

Vidaai to ostatni etap indyjskiego ceremonii ślubnej. To rytuał, w którym panna młoda opuszcza swoją rodzinę i wchodzi w stajennych. Rodziny pożegnać i może pokazać uczucia fizyczne, werbalne błogosławieństwa i dary. Pan młody może mieć tradycyjny znak czoło przez przyjaciół i rodziny, aby symbolizować pożegnanie. Choć w historii ceremonii indyjskich oblubienica zabiorą w lektyce, nowoczesne pary odejść w urządzonym opieki ślubu lub limuzyny i rozpoczyna nowe życie.

Ceremonie ślubne irlandzcy

Ceremonie ślubne irlandzcy


Pary, które są irlandzkiego pochodzenia, a nawet tych, którzy nie są, czasami chcą prawdziwy irlandzki ślub. Istnieje wiele irlandzkie tradycje i zwyczaje, że pary mogą korzystać z własnej uroczystości ślubnej. Czytaj dalej, do jakiejś wielkiej informacji, i jak zawsze, LoveToKnowWeddings zakładkę, aby znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania w sprawach małżeńskich!

Zabawa Tradycje

Wiele irlandzkich Wesela tradycji są bardzo podobne do tych, Celtów. Niektóre typowe irlandzkie tradycje są następujące:

 • Horseshoe szczęśliwy -jest szczęśliwy znak dla panny młodej do przewozu podkowę podczas ceremonii. Może to być nieco kłopotliwe, jednak w taki sposób niektóre żony tylko zszyć podkowę do wnętrza ich ubranie.
 • Gęś Kolacja -A kolację można podać, w którym gotuje się gęsi dla pana młodego. Oczywiście, jest to prawdopodobnie początek powiedzeniu: "Jego gęsi jest gotowane." Kolacja jest zwykle odbywają dzień lub dwa przed ślubem.
 • Miód Wino -Serving wino, miód, takich jak Bunratty Meade, w recepcji ma zachęcić męskość. Dla tych, którzy chcą dzieci od razu, to warto spróbować!
 • Figle - Niektóre kobiety lubią nosić chusteczkę, które mogą być później wszyty maski dla ich dziecka. Dziecko może kontynuować tradycji raz ona rodzi przywracając pokrywę z powrotem na chusteczkę i prowadzeniu jej ślubu.
 • Bell dzwonka - dzwonienie dzwonów mówi się trzymać z dala złe duchy. Narzeczeni mogą dzwonić podczas ceremonii, a goście mogą mieć małe dzwony dzwonić jak panna młoda i pan młody zostawić ich odbiór na miesiąc miodowy.
 • Ślub Kwiaty -A panna młoda może nosić wianek z polnych kwiatów w jej włosy w dniu ślubu. Jeśli nie, to może ona nosić bukiet wypełnione kwiaty.
 • Wedding Cake -A prawdziwe ciasto irlandzki ślub jest ciasto owoce, ale ponieważ wiele par nie chcesz tego typu ciasta na ich odbiór, alternatywą może być tylko wierzchnią warstwę jako ciasta owocowego lub złożyć dodatkowe ciasto owocowe na stronie i używać tradycyjny tort weselny dla gości.
 • Kolory i Luck - Choć zielony jest związane z Irlandczyków, narzeczonych i wesele nigdy nie powinni nosić zielone na uroczystości! Jest uważany za pech!

Irlandzka muzyka weselna

Jest tak wiele pięknych wybory irlandzkiej muzyki i tych, którzy planują irlandzki ślub kupili także zatrudnić irlandzkich tancerzy, czy są jakieś dostępne. Harfistów i dudziarzy są zawsze popularne wybory jako muzyków.

Ślub Śluby irlandzki

Wiele par miłość do włączenia oświetlenia jedności świecą jak recytować prawdziwe irlandzkie śluby. Jednym z najbardziej popularnych ślubowań Morgan Llywelyn przedstawiono poniżej.

"Ty mnie Cannon posiadają Należę do siebie, ale gdy oboje go chce, dam ci to, co należy do mnie, aby dać możliwość cannon każ mi, bo jestem wolnym człowiekiem Ale będę służyć Państwu w tych sposobów potrzebne i plastra miodu będzie słodsze w smaku pochodzi z mojej strony

Przyrzekam wam, że wasze być nazwa głośno wołam w nocy i oczy, do których ja się uśmiecham rano Zobowiązuję się do Ciebie pierwszy kęs mojego mięsa i pierwszego drinka z mojego kubka Zobowiązuję się do ciebie mój dzienny i moja śmierć, każdy w równym stopniu w opiekę I będzie tarcza na plecach i na kopalni nie będę oczerniać ciebie, ani ty mnie czczę cię przede wszystkim innych, a gdy kłócimy zrobimy tak prywatnie i powiedz nie obcy nasze zaŜaleniami

To jest mój ślub ślub do Ciebie. To małżeństwo równych sobie. "

Ceremonia ślubna irlandzcy Błogosławieństwa

Wiele par chce włączyć irlandzkich błogosławieństwa i toastów w ich ceremonii i / lub odbioru. Większość z tych błogosławieństw życzymy pomyślności i szczęścia w pary.

Powiązane linki

 • Średniowieczny Ślub
 • Gothic Ślub
 • Chińskie Tradycje weselne
 • Irlandczycy Tradycje weselne
 • Indian wesela

Odczyty Ślubną

Odczyty Ślubną
Odczyty są zazwyczaj o miłości.

Odczyty ceremonii ślubnej może być znaczna część zaślubin kilka, a wybór czytanie może zilustrować coś specjalnego na temat małżeństwa i ich związek.

Kiedy odczyty Ceremonia miała miejsce?

Chociaż porządek ceremonii zależy od jego rodzaju i indywidualnych preferencji panny młodej i pana młodego, odczyty zwykle odbywają się na początku lub w środkowej części ceremonii. Niektóre pary wybrać tylko jeden wybór, podczas gdy inne pary mogą zdecydować się na drugiego czytania po solo lub innego przerwie muzycznej. Odczyty zwykle odbywają się kiedyś uwagom otwarcia przez officiant i raz panny młodej i wesele dokonały ich wejścia. Śluby i wymiana pierścieni odbywa się gdzieś po czytaniach ceremonii.

Rodzaje czytań Ślubną

Istnieje kilka rodzajów odczytów ceremonii narzeczeni mogą zwykle wyboru, chociaż pary mogą współpracować z koordynatorem officiant lub ślubu wybrać cokolwiek pozycje chcą mieć do ceremonii. Odczyty zazwyczaj są oparte na miłości i są włączone, aby uczcić i uhonorować zaangażowanie para ma zamiar zrobić.

Fragmenty religijne

Na ceremonii religijnych, najczęściej odczyty są te z świętej księgi lub książek odnoszących się do tej religii. Niektóre religie mogą mieć pewne odczyty, pieśni, lub modlitwy, które mają być wykorzystywane specjalnie na wesela. Osób duchownych pełniących obowiązki na ślub może mieć wcześniej wymienione wybór fragmentów Biblii lub świętych wersetów powszechnie stosowany na wesela para może wybrać, czy mogą wystąpić fragmenty, które chcą przeczytać. Wiersze mogą skupić się na miłości Boga, miłości małżeńskiej, lub wyboru na każdy.

Wspólne czytanie z Talmudu na żydowskiej ceremonii ślubnej jest Ketubot 8 na miłości i okazji małżeństwa. Siedem błogosławieństwa jako odczytane z Anita diamont w The New Wedding żydowskiej jest kolejnym popularnym wyborem dla żydowskich par.

Pary ślub w muzułmańskim ślubu zazwyczaj słuchać czytań z Koranu na małżeństwo.

Wspólne czytanie ceremonii ślubnej z Biblii to:

 • 1 List do Koryntian 13: 12-17: Ten fragment omawia cechy, takie jak miłość, cierpliwość, dobroć i życzliwość. Jest to również ulubione miejsce na wesela, bo jej mandatów w wersecie 8, że "miłość nigdy nie ustaje", a werset 13: "A teraz te trzy pozostają:.. Wiara, nadzieja i miłość Ale największa jest miłość"
 • Efezjan 5: 21-33: Ten fragment omawia rolę miłości i szacunku w stosunku małżeńskiego.
 • Kolosan 3: 12-17: Wybór ten podkreśla znaczenie miłości i przebaczenia, wypowiadając się w wersecie 14, że miłość wiąże wszystkie inne cnoty "razem w doskonałej jedności."
 • Jana 4: 7-19: Wersety te omówienia charakteru miłości Boga i naturę miłości doskonałej.
 • Kaznodziei 4: 9-12: Omawia relacje i siłę z nich, gdy Bóg jest trzecim dodatkiem.

Wiersze i Poezja

Odczyty Ślubną
Poezja może być idealnym sentymentalna lektura.

Krótsze zakochani wiersze lub strofy poezji od dłuższego poematu oparte na miłości to kolejna forma tekstu wykorzystywane do godowych odczytów. Są to często od klasycznych autorów, takich jak Szekspir, choć niektóre pary są wybierając z bardziej współczesnym ślubu, miłości, małżeństwa lub wierszy. Niektóre pary mogą nawet pisać własne wiersze na ich ślub.

Niektóre pary mogą wybrać bez tytułu wiersze, które odzwierciedlają ich dziedzictwo lub zostały przekazane w dół rodzinnych pokoleń, takich jak specjalna hinduskiego poematu dla indyjskiego ślubu lub anonimowego poematu lub Native American chorału dla Native American ceremonii.

Niektóre klasyczne wiersze literackie używane na wesela to:

 • Jak kocham Cię przez Elizabeth Barrett Browning
 • Amores Percy Bysshe Filozofia Shelley
 • Passionate Shepherd Jego Miłości Christophera Marlowe'a
 • Sonnet 18 i Sonet 116 Williama Szekspira
 • Idzie w Beauty przez Lord Byron
 • Być jednym ze sobą George Eliot (Dla osób niezaznajomionych z tego pisarza, Eliot był naprawdę kobieta imieniem Mary Ann Evans!)

Eseje i proza ​​Odczyty

Wielu pisarzy i publicystów pisało na tematy miłości, związkach, i małżeństwa. Niektóre pary mogą wybrać fragment eseju, opowiadania, powieści, lub innym fragmencie literackiej dla ich ceremonii ślubnych czytania. Kilka popularne opcje obejmują:

 • Listy autorstwa Rainera Marii Rilkego
 • Nigdy nie Marry, ale dla miłości przez Williama Penna
 • Małżeństwo Porady z 1886 roku, przez Jane Wells
 • Na Love Thomasa A. Kempis

Teksty piosenek

Niezależnie od klasycznej piosenki miłosnej lub jeden z najnowszych hitów, teksty piosenek są często wyraziste wybory do reprezentowania miłość para ma. Aby wyszukać teksty do poszczególnych utworów, odwiedź bazę teksty takie jak Lyrics.mode.com.

Pisania własnych Odczyty ślubne

Jeśli nie możesz znaleźć odczyty, które oddają doskonałe nastroje dla fragmentów ceremonii, może warto rozważyć pisania własnych odczytów - i nie trzeba być zawodowym pisarzem, aby wyrazić, jak się czujesz. Jeśli masz niezwykłe miejsce, kreatywny Ceremonia czytanie może być doskonałym akcentem. Kilka pomysłów do tworzenia wygrał osobowych odczyty mogą być:

 • Każda para pisze listę dziesięciu pozycji, co kochają o drugiej osobie.
 • Wspólnie, para pisze definicja tego, co jest dla nich miłość.
 • Pojedynczo lub razem, pary mogą krótko opisać inne pary, których relacje miały wpływ ich widok miłości.


Cokolwiek ceremonia ślubna odczyty Para wybiera dla ich wielki dzień, słowa powinny być odbiciem miłości małżonków i zaangażowania i świętować małżeństwa w sposób, który jest zrozumiały dla nich. ,

Somalijscy Suknie ślubne

Somalijscy Suknie ślubne
Muzułmanin para udostępnianie romantyczny moment.

Somalijski suknia ślubna dla kobiet i mężczyzn mogą być tradycyjne lub mieszanka stylów współczesnych i uświęcone.

Somalijski Małżeństwo

Aranżowane małżeństwa są tradycyjne dla Somalilanders, chociaż nie jest to powoli opadający, zwłaszcza dla osób mieszkających w innych krajach. Somalijscy małżeństwa tradycyjnie łączą nie tylko pary, ale rodziny i klany i plemiona, jak również. Zaangażowanie lub małżeństwa umowa może być rejestrowane; posag pieniędzy lub towarów może być podana.

Aroos lub somalijski ślub, ma uroczystości, które tradycyjnie obejmuje trzy dni zajęć, takich jak posiłki, prezentów, muzyki i tańca - chociaż mężczyźni i kobiety mogą świętować oddzielnie. Większość Somalijscy wesela mają muzułmańskich uroczystości wykonywane przez imama lub księdza. Choć tradycje różnią, ceremonia może zawierać błogosławieństwa i odczyty z Koranu, werbalne przyjmującej przez panny młodej i pana młodego z umowy małżeńskiej, a także wymiana pierścieni.

O Sukienka Somalii

Somalijski jest grupa ludzi, których dziś sukni obejmuje zarówno tradycyjne islamskie zużycie i zachodnią odzież. Chociaż niektóre somalijski sukienka jest w stylu western, kobiety ubierają się bardzo skromnie, zgodnie z islamskimi mandatów kulturalnych.

Wspólna odzieży dla mężczyzn zawiera:

 • Ma'awis lub kratę kilty

Somalijscy Suknie ślubne
Haftowane Czapka męska

 • Khameez - Długi, sukienka-jak mężczyzna odzież.
 • Szale
 • Turban
 • Koofiyad lub haftowane cap
 • Spodnie i zachodnich spodnie
 • Zachodnie shirty
 • Garnitury i krawaty

Wspólne odzieży dla kobiet obejmują:

 • Direh lub Diraca - sypkie, lekkie sukienki noszone przez poślizg lub halki.
 • Coantino - duży kawałek materiału nanoszone na głowę i ramię i wiązany w pasie.
 • Hidżab - szalik głowy, że pokrywa włosy
 • Masar - Proste Headwrap
 • Burka czy Jalabeeb - długa szata, że ​​peleryny całe ciało.
 • Guntiino - pełnometrażowy, kolorowych strój przypominający Sari.
 • Bluzki
 • Spódnice
 • Spodnie / spodnie

Somalijski Ślub Strój

Somalijski strój ślubny różni ze względu na lokalizację tej pary, osobistych preferencji i rodzinnych tradycji. Heather Akou, ekspert w temacie Somalii sukni, ujawnia, że ​​zamiast przylegającą do konkretnego typu sukienka, nowoczesny somalijski odzieży jest konglomeratem różnych wpływów zakorzenionych w kulturze Somalii. Rodzaj stroju weselnego noszone, a następnie, w dużej mierze zależy od aktualnego miejsca i przekonań pary. Tradycyjnie somalijski sukienka dla kobiet zawiera piękną Dirac lub Guntiino, nakrycie głowy garbasaar i googaro poślizg na pod sukienkę. Makijaż i biżuteria złota mogą być noszone, a włosy i paznokcie tradycyjnie mogą być barwione henną. Mężczyźni mogą ubierać się w tradycyjne szaty i zachodnich garniturach i ubraniami.

Zakup Somalii i muzułmańskiej suknia ślubna

Jeśli panna młoda i pan młody w poszukiwaniu sukni ślubnej Somalii, szukając muzułmańskiej i islamskiej sukni ślubnej może przynieść więcej wyników wyszukiwania w celach handlowych. Wiele nowoczesnych stylów historycznych islamskiego stroju łączyć style i linii z nowoczesnymi tkaninami i świeżych wzorów.

 • AlHannah.com: Ten sklep specjalizuje się w specjalnej okazji i formalwear, w tym pięknych hijabs haftowane szaty i piękne jedwabne.
 • Islamski Boutique: Sprzedaje gotowego i wykonane na zamówienie odzież i formalwear.
 • Qotrun: Elegancki, skromny formalwear.
 • Jelbab.com: marki odzieżowe Skromne i muślin tym formalwear i pływać ubrania wykonane z wytrzymałego materiału wody.

Somalijscy Suknie ślubne
Przed ślubem: Pytania do muzułmanów do Zapytaj przed ślubem

Czy to w formie tradycyjnej sukni ślubnej Somalii strojach lub bardziej współczesnych stylów, specyficzne ślub strój kilka ostatecznie zdecyduje o ich szczególny dzień mogą określić swoje przekonania, dziedzictwa i osobowości.

Więcej zasobów

 • Lista kontrolna ślub muzułmański mistrz
 • Artykuł na somalijskich Ślubnych
 • Direh Zdjęcia z Słowniczek Fashion

Irlandczycy Życzenia ślubne i grzanki

Irlandczycy Życzenia ślubne i grzanki
Daj ślub życzeniach szczęścia o 'Irlandczyków.

Irlandczycy życzenia ślubne i grzanki są ważną częścią wielu weselach - nie tylko wesela z irlandzkich uczestników nich. Błogosławieństwa i życzenia wyrażone w irlandzkich życzenia ślubne są często romantyczny, elegancki i pełen humoru. Do tych bez irlandzkiego dziedzictwa, życzenia są zarówno zabawne i wzruszające sposobem upamiętnienia specjalny dzień. Dla tych z irlandzkiego dziedzictwa, również są ważne przypomnienie o bogatej przeszłości i nadzieją przyszłości.

Irlandczycy Życzenia Style ślubne i grzanki

Dlaczego Irlandczycy Życzenia ślubne?

W ostatnich latach wiele osób zostało włączenie irlandzkich weselne najlepsze życzenia i inne tradycje weselne do ich przyjęcia. Jednym z głównych powodów jest to, że kultura irlandzka jest bardzo tradycyjne. Wiele irlandzkich grzankami używanych wieki temu są stosowane do dziś życzyć pary najlepsze małżeństwa. Istnieje również odcień humoru w wielu irlandzkich życzenia ślubne i grzankami, że jest doskonałym uzupełnieniem obecnej w sentyment wesela.

Typowe irlandzkie Grzanki

Istnieje kilka typowych irlandzkie toasty, które są dobrze znane w kręgach ślubnych. Niektóre z nich to:

 • "Slainte chuig na jodła, Agus przejść mairfidh na Mná przejść deo" co przekłada się na "Zdrowie dla mężczyzn, a kobiety mogą żyć wiecznie!" Cytat jest tak powszechnie stosowane, że jego autor został utracony przez lata.
 • "Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, może Irlandzkie szczęście być tam z wami" to kolejna wspólna błogosławieństwo bez znanego źródła.
 • "Może oboje żyją tak długo, jak chcesz, i nie chcą tak długo jak żyjesz."

Te grzanki są krótkie i słodkie i są doskonałym sposobem na włączenie Irlandzkie szczęście do swojego tosty ślubu.

Wspólne Nastroje w irlandzkich grzanki

Wiele irlandzkich życzenia zawiera wiele tych samych uczuć, jakie stwarzają różne sposoby.

 • Oczywiste jest, aby zrównoważyć szczęśliwe życzenia na przyszłość z humorystycznych akcentów. Wiele irlandzkie toasty są często kalambury z tego powodu.
 • Irlandzkie toasty często wiąże się wspomnieć o historii Irlandii. Na przykład, wspomnieć Irlandzkie szczęście jest wspólne dla wielu toastów weselnych w irlandzkiej tradycji. Odnosząc się do koloru zielonego, koniczynki, tęcze, krasnalami i St Patrick są także wspólne.
 • Irlandzkie tradycje weselne często chcą najlepszym zdrowiem do pary w jakiś sposób, takie jak łączenie zdrowia z dobrobytem.
 • Irlandzkie toasty często błogosławić para z życzeniami bogactwa. Na przykład, istnieje wiele grzanki, że nadzieję para będzie znaleźć garnek złota na końcu ich tęczy.

Gdzie szukać błogosławieństwa Irlandzki Wesela

Jeśli szukasz niektórych irlandzkich notowaniami lub grzankami poza te powyżej, należy rozważyć patrząc przez niektóre z następujących stron:

 • Darmowe Grzanki Ślub: Ta strona znajduje się lista niektórych z najbardziej popularnych irlandzkich toastów weselnych.
 • WeddingThemes.com zawiera sekcję konkretnie irlandzkich toastów weselnych.
 • Irlandczycy Notowania
 • RomanceClass.com wyposażony irlandzkich błogosławieństwa.
 • CelticByDesign.com
 • LollySmith.com

Irlandczycy Życzenia ślubne i grzanki
Pozdrawiam!

 • WeddingsAndCourtships.com ma toasty związane z Irlandii.

Inne sposoby Włączenie Irlandzki Wesela Zyczenia

Jeśli jesteś gościem na weselu, a wiesz, że tradycja jest ważna irlandzki do pary, tutaj są pewne sposoby, aby im życzą najlepiej bez tosty lub wielkiego gestu:

 • To powszechne w irlandzkich wesela dać dar krótki wiersz lub cytat irlandzkiego zarówno wewnątrz ramki lub na tablicy.
 • To także wspólne dać zestaw herbaty z krótkim Irish napisem.
 • Jest to wspólna tradycja dać kufel piwa do pary, w nadziei, że będą pić i się bawić w ich małżeńskiego życia.
 • Zdecydować się na prezent, który zawiera irlandzkiej kultury, takich jak Celtic opiekania flety lub kapryśny krasnoludek figurki.


Jednym z powodów ludzie używają irlandzkie życzenia weselne i toastów jest ze względu na tradycyjne wartości, że wiele par zobaczyć za nimi. Jeśli nie czujesz się pewnie używając irlandzki błogosławieństwo lub tosty, nie. Para jest bardziej prawdopodobne, aby docenić swój szacunek dla irlandzkiej tradycji, niż być zdenerwowany, że nie używać formalnego irlandzki cytat.

Współczesna Śluby Ślub

Współczesna Śluby Ślub


Jeśli tradycyjne śluby ślub nie pasuje do Twoich potrzeb, korzystać z nowoczesnych śluby wesele. Spersonalizuj nowoczesne śluby, aby dopasować swoją osobowość jako para.

Współczesna Ślub Ślubowanie Pomysły

Dla wielu ludzi, tradycyjne wesele śluby i ceremonie wydają się archaiczne i restrykcyjne. Dla tej grupy, wymiana współczesnej ślubów dotknie serca wszystkich tych, którzy uczestniczą. Dostosuj następujące próbki z nazwami małżonków lub czerpać inspirację z nich, aby napisać własną przysięgę ślubną.

Wybierz śluby, które można czytać do siebie lub obsługujący usługujących czyta na głos. Niektórzy współcześni śluby zaangażowania wiernych. Oprócz recytacji śluby, pary może jak współczesny wiersz lub kilka inspirujących wersety zawarte w części ślub wesele. Wybierz śluby, które najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. Modyfikuj poniżej przykłady spotkać swoją sytuację osobistą.

Śluby parom: Przykład 1

Moja miłość, marzyłem dnia możemy stać tu razem przed naszymi przyjaciółmi i rodziną deklarujących naszą miłość. Dziś z otwartym sercem, przyjmuję Cię jako mojego małżonka i oferują życia miłości i zrozumienia. Obiecuję, że cię traktować honorowo i pozostać wiernym tylko dla Ciebie. Witam was w moim sercu jak mój kochający małżonek i cieszę rodzinę serdecznie i z otwartymi ramionami.

Śluby parom: Przykład 2

Dziś Cię jako mojego partnera. Od tego dnia, daję ci moje serce i moje życie. Moja wieczna miłość i oddanie należą do Ciebie. Do Ciebie, Zobowiązuję się szczerze iz całego serca. Dzielmy się nasze marzenia, myśli i życia. Wiedząc, że jutro będę mieć cię w moim życiu mnie napełnia radością. Kocham cię i będę cię kochać na zawsze.

Współczesna Śluby Ślub
Nowoczesne Ślub Śluby

Śluby parom: Przykład 3

Daję ci ten pierścień jako symbol naszej jedności i naszej wiecznej miłości. Obiecuję uhonorować cię jako osoby i jako osoba. Przyjmuję Cię, swoją wiarę i swoje pomysły. Zobowiązuję się kochać, wspierać i chronić Cię przez wszelkie burze, które leżą przed nami. Wiem, że razem zbudujemy kochającego domu dla naszej nowej rodziny. Będę w pobliżu, kiedy mnie potrzebujesz w pobliżu. Będę cię kochać na dobre i na złe. Podoba Ci się to pierścień, moja miłości zastaw jest wieczna.

Ministra Śluby: Przykład 1

(Aby Zgromadzenia) Kochani, dziś mamy zaszczyt świadkami narodzin nowej rodziny. Stań razem jako błogosławimy rodziny z miłe słowa i dobre myśli. Proszę powtórzyć te słowa za mną: "________ i _________ błogosławimy was z życzliwością, dobrocią i naszych szczerych modlitw Niech wasze życie będzie splecione razem, jak Boga i Jego dobroci Może zawsze witają się ze sobą z uśmiechem i wspierających słów Ładujemy... zachować swoją obietnicę wierności do siebie. My, twoi przyjaciele i rodzina stać razem w uznaniu i błogosławieństwa swojego związku. "

Minster Śluby: Przykład 2

Proszę naprzeciw siebie i wziąć sobie wzajemnie za ręce. Wypowiedz te słowa jednocześnie: "Mój przyjaciel i moja miłość, ja cię jako mojego partnera z moim całym sercem, umysłem i ciałem Akceptuję Cię Ślubuję Ci pielęgnować, szanować cię, uważaj i poprowadzi cię w moim sercu dziś... Obiecuję kochać tylko Ciebie. Poznaję cię jako mojego małżonka i mojego partnera. I porzucić wszystkie inne. "

Mówiąc śluby

Omów swoje śluby z partnerem przed dniem ślubu. Zaskakujące współmałżonka ze szczególnym oryginalnym ślubów ślubu może wydawać się dobrym pomysłem, ale obie osoby powinny być zaangażowane w planowanie. Praktyka mówi śluby wybierzesz razem kilka razy przed imprezą.

Modlitwy Używane w Wesela

Modlitwy Używane w Wesela


Modlitwy wykorzystywane w weselach odzwierciedlać najlepsze życzenia ministra pełniących obowiązki i wierzenia pary.

Historia Modlitw Używane w Wesela

Tradycja nagabywanie błogosławieństwa rozpoczęła się w czasach starożytnych, kiedy często poszukuje nowych pary błogosławieństwa zmarłych przodków lub bóstw rodzinnych. Sumerowie umieszczone lalki wotywne lub repliki siebie na schodach zikkuratów być pobłogosławione przez bogów, którzy tam mieszkali. Podczas starożytnych rzymskich weselach, para poświęciłby białego byka, podczas gdy kapłan składał krwi jako modlitwa do boga lub bogini preferowanej. W starożytnej kultury żydowskiej, panna młoda będzie kąpać się w wodzie siedem razy i została pobłogosławiona po każdej kąpieli.

W dzisiejszej kulturze, modlitwy ślubne wykonywane są przez ministra, a czasem para zgromadzenia. Modlitwy wykorzystywane w weselach często zawierają prośby o szczęśliwym związku, dużej rodziny lub pomyślnej przyszłości.

Poszczególne modlitwy

Niektóre wesela mieć tylko jedną modlitwę, ale wiele z nich ma kilka. Istnieją różne rodzaje modlitw i istnieją różne staże dla modlitwy, jak uroczystych modlitw i modlitw obiad na wesela. Ministrowie często odnoszą się do świętych ksiąg, jak w Biblii znaleźć przykłady modlitw używać w różnych czasach. Oto kilka przykładów modlitw w różnych miejscach w weselu.

 • Błogosławieństwo: zgromadzenie i para są błogosławieni, a korzystna bóstwem jest zaproszony do świadkami zdarzenia.
 • Modlitwy komunijne: małżonkowie chrześcijańscy czasem przyjmował komunię na ich ślubie. Modlitwy komunijne przyjmowanie krew i ciało Chrystusa są tutaj odpowiednie.
 • Modlitwy Unity: Podczas oświetlenia o jedności świecy, minister może pobłogosławić spotkanie się dwóch rodzinach o serdeczną modlitwą.
 • Modlitwa Ślub: Przed lub po wymianie śluby ministra błogosławi para z długiego życia i szczęścia. Jest to najbardziej powszechne modlitwy ślub stosowane w wielu religiach.
 • Zbiorowe modlitwy: zgromadzenie czyta te modlitwy na głos z programu lub książki. Razem petycji niebo o błogosławieństwo w małżeństwie i długiego życia razem.

Przykłady modlitwy

Czytając kilka przykładów modlitw używanych w wesela będzie zapoznać się z nowoczesną kulturą ślubu. Następujące dwie modlitwy są przykładami modlitw, które mogą być wykorzystane w chrześcijańskim weselu.

Przykład nr 1

Drogi Boże,

Wysłuchaj naszą modlitwę za Jana i Sally. Prosimy, abyś błogosławił im długiego życia miłości, szczęścia i spokoju. Może w domu dzielą się pełna radości i wesela. Niech ich życie jest tak pełna, jak twoja miłość jest dla nich. Błogosław ich małżeństwo, Boga, z owoców ducha, takich jak miłość, cierpliwość i dobroć. Błogosławcie swoje dzieci i wnuki, a może ich rodzina zawsze przed tobą, jak miłość, uwielbienie i pracować razem. Amen.

Przykład nr 2

Ojciec Niebieski,

Prosimy o błogosławieństwo na tej pary na ten szczęśliwy dzień. Nawet jak zobowiązały się do siebie, tak, że zobowiązują się do ciebie również. Pomóż im Ojciec się wzajemnie miłowali, tak jak Jezus kocha Kościół. Dać radę, jak starają twarz w świętym słowie iw kulcie razem. Z biegiem lat, aby je jeden w serca, ciała i ducha. Pomnóż swoje ofiary i ich dobre uczynki z powrotem w ich życiu, jak tylko potrafisz. Błagamy Cię Ojcze, wylej swoje błogosławieństwa

Twój Ślub, Twoje modlitwy

Modlitwy ślubne są najczęściej tradycyjne błogosławieństwo ślubne, ale można dostosować i spersonalizować modlitwy. Na swój ślub, stworzyć odpowiednie modlitwy do własnych potrzeb. Wielokulturowa rodzina może chcieć mieszane błogosławieństwo. Rodziny z dziećmi mogą korzystać ze specjalnych modlitw za ich wyjątkowe sytuacje. Wasze modlitwy ślubne powinny przedstawić swoje poglądy i swoje nadzieje na cywilny błogosławieństwa.

Irlandczycy Tradycje weselne

Irlandczycy Tradycje weselne


Irlandzkie tradycje weselne są moczone w bogatej historii kraju i miłości do dziedzictwa. Jeśli planujesz uczestniczyć lub posiadać irlandzki inspirowane ślub, dowiedzieć się więcej o szczególnych tradycji tej kultury jest.

Typowe irlandzkie tradycje

Obejmować jedną lub więcej z tych powszechnie postrzegane w swojej irlandzkiej tradycji ślub lub recepcji.

Dzwony Makijaż

Gdy dzwony irlandzkie tworzą pierścień, nie tylko są złe duchy są przechowywane z dala, ale harmonia jest przywracana do unii. Tradycyjny irlandzki prezent ślubny, kiedy dzwony makijażu brzmią, rozejm jest nazywany wśród rodzin kłótni. Gdy zadzwonił, para musi zaprzestać walki.

Szczęśliwcy Podkowy

Wiele irlandzkich narzeczonych nosić mały porcelanowy podkowę w ich bukietach ślubnych na szczęście, według The Irish Path. Lat temu narzeczonych wykorzystane do przeprowadzenia prawdziwych, ale w dzisiejszych czasach to trochę uciążliwe. Ten irlandzki tradycji ślub został zreformowany.

Irlandczycy Tradycje weselne

Niektóre panny młode nosić bransoletkę z podkowy uroku lub nosić koronki chusteczkę z wyhaftowanym podkowy do niego. Podkowy zawsze odbywa góry nogami, więc szczęście nie zabraknie.

Magiczne chusteczki

Magiczne hokus jest kolejny wspaniały irlandzki tradycji ślubnej. Panna młoda będzie prowadzić lub nosić chustkę na jej ślubu. Po jej pierwsze dziecko urodziło się, będzie szyć tę chusteczkę do maski dziecka. Jest nadzieja, że ​​jeśli dziecko jest dziewczynką, ona zrobi szwy, kiedy to jej kolej, by wziąć ślub i mieć takie samo więc chusteczkę dół korytarz powtarzania tego procesu i tworzenia wspaniałą pamiątkę.

Polne kwiaty

Zamiast wyszukanych welony i duże bukiety kaskadowe róż, Irlandczycy narzeczonych sprzyjają wieniec kwiaty we włosach i bukiety ziół i kwiaty do meczu.

Sól i płatki owsiane

Według Celtic inspirowane stronie Gordd Cymru, rankiem wesele, para będzie każda zrobić trzy łyżki płatków owsianych i solą. Uważa się, że ich ochrony przed złem.

Taniec

Irlandzki narzeczonej musi mieć pewność, aby obie stopy na podłodze podczas tańca. Jeśli tego nie zrobi, może się wróżki przewagę.

Handfasting

Handfasting jest, gdy narzeczeni za nadgarstki są połączone z uroczystym wstążką. To tradycja, która sięga setek lat. Dziś niektórzy irlandzcy pary wciąż decyduje się włączyć handfasting na ich ślub. Rzemieślnicze, takie jak specjalne strony internetowe Gaia Handfasting Sznury tworzyć własne przewody handfasting dla irlandzkich par.

Irlandczycy Tradycje weselne
Irlandzkie tradycje Wedding Cake

Ślub posiłek

Ślub tradycyjny irlandzki posiłek składa się z fruitcakes, konserwa z wołowiny i kapusty wraz z złotym miodem. Hudson Dolina Wesela mówi, "ciasto jest centralnym punktem irlandzkiego ślubu." Posiadanie ciasto z zielonym lukier nie jest niespotykane na irlandzkiej ślubu.

Claddaugh Pierścionki

Noszenie pierścieni Claddaugh są prawdopodobnie najbardziej popularnych irlandzkich rytuały ślubne. Gdy noszony na prawej ręce, pierścień oznacza, że ​​miłość jest "rozważa". Gdy pierścień znajduje się na lewej ręce użytkownik jest w związku małżeńskim lub została handfasted. Sklep Claddaugh Pierścienie setki stylów pierścieni, jeśli są Państwo zainteresowani zawierające ten aspekt Inro swój ślub.

Irlandczycy Błogosławieństwa

Lollysmith dziesiątki irlandzkich błogosławieństwo ślubne, grzankami i wierszy idealny do odczytania na ślub lub recepcji. Pary mogą pisać błogosławieństwa dla siebie lub zapytać ministra odprawiających do odczytu błogosławieństwo głośno.

Make It własną

Chociaż istnieje wiele dumy kultury zaangażowanych w irlandzkich wesela, to nie znaczy, że nie można dostosować tradycję do własnych potrzeb. Wdrożyć swoje ulubione tradycje i nie wstydź się o tworzenie własnych. Hołd tradycji z inspirowane tradycje weselne.

Strawberry Tatuaże

Strawberry Tatuaże
Idź na słodkie tatuaż!

Jeśli chcesz zabawny i kobiecy projekt tatuażu, tatuaże truskawek może uderzyć cię kręci!

Znaczenie Strawberry Tatuaże

Strawberry tatuaże wyczarować wiele pysznych obrazów. Dla niektórych, truskawki to tylko popularne i smaczne owoce dojrzewające na początku lata. Inni mają zamiłowanie do truskawek dla ich wyjątkowy i romantycznej tradycji. Oczywiście, są też tacy, którzy odnoszą ten sexy owoc płodności i pokusy, podobnie jak soczyste i smaczne wiśni. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wielu powodów nie są do rozważenia projektu truskawkowy, podjąć głębsze spojrzenie na niektóre z najbardziej popularnych inspiracji i znaczeń truskawkowy tatuaż.

 • Płodność: Truskawki są porównywane do wiśni w sposób często reprezentują najbardziej kobiece i płodne cechy kobiet. Francuskie raz wierzyli truskawki były ostatecznym afrodyzjak. Aby skusić człowieka na noc poślubną, truskawki były podawane zarówno panny młodej i pana młodego, aby zapewnić ich stosunki seksualne z nadziei poczęcia. Dziś, szampan i truskawki zrobić powszechnie romantyczną parę.
 • Miłość: Dla tych, którzy szukają wieczną miłość, tatuaż truskawka ma mnóstwo romantycznych nastrojów. Uważa się, że jeśli dwoje ludzi udział w konsumpcji podwójnym zakończył truskawek, wpadną szaleńczo zakochany. Jeśli masz bratnią duszę, którą chcesz, aby świętować z unikalnym tatuażu pomysł, tatuaż truskawek sprawia, zabawny i zalotny wybór dla par. Jeśli poszukujesz miłości, to dlaczego nie nosić serce na rękawie z tajemniczym pojedynczego wet truskawek?
 • Róże: Jeśli kochasz róże, ale chcesz dodać własny charakterystyczny spin na najpopularniejszego kwiat tatuaż, może się okazać, truskawki interesów. Chociaż nie wspólnej wiedzy, truskawki są rzeczywiście częścią rodziny róży. Podczas gdy ich płatki nie mogą mieć zapach ich aromatycznych sióstr, truskawki owocowania dojrzewa na wspaniały odcień czerwieni, rywalizując różę w słodkim zużywający smaku.
 • Legendy bajki: Dla tych, którzy mają zamiłowanie do wszystkiego Elven i bajki, tatuaż truskawka jest uroczą mistyczne wybór tatuażu. Każdej wiosny, Bawarskie rolnicy mają niewielki kosz dojrzałych truskawek do elfów legendy z nadzieją, że będą one oferują swoje unikalne błogosławieństwa krów hodowlanych do owocnego sezonu mleka. Z koszami poziomek przywiązane do swoich rogów, bydło napędzane są do pól z nadzieją, aby otrzymywać wypowiadane elfie prezentu.

Strawberry Tatuaże

Strawberry Tatuaże

Pomysły pośrednictwa pracy

W zależności od przyczyny wyboru tatuaż truskawkowy, pomysły na miejsca są nieograniczone. Jeśli projekt truskawki oznacza płodność, rozważ umieszczenie go na kameralnej okolicy, takich jak biodra. Dla bajki płótnie, dlaczego nie wybrać z tyłu i dodać grzyby lasy tablicę i drzew leśnych? Małe elfy mogą wyglądać ukrytych oddziałów oferujących ich złośliwy grins.If chcesz zachować swój projekt truskawka proste, proste kwitnienia winorośli tatuaż jest idealny do kostki. Od truskawek jest wątła jagody, jest wiele miejsc, aby dodać ten projekt, czy to pojedyncze jagody lub cała korcem!

Bądź kreatywny

Strawberry Tatuaże
Rolnicy przekupił elfy z jagodami!

Jak w przypadku wszystkich wzorów tatuaż, nie krępuj się ruszyć z tatuażami truskawek. Chociaż same owoce mają dużo zainteresowania i oferuje odważne pop koloru wszystko na własną rękę, możesz dodać do swojego uroku z unikalnym i znaczącego projektu.

Jeśli chcesz uzyskać kreatywny i dodać własny talent do prostego truskawkowym tatuaż, za kwiaty, winorośli, serca i wzorów portretowe częściej par dla tego słodkiego wet. Od śmiały kolor czerwony truskawki trwa w centrum uwagi, może chcesz włączyć się czarno-biały schemat całego jagód dla zwiększenia wpływu. Węże mogą być również połączone z truskawek na unikalną alternatywę dla kuszące jabłko.

Podczas truskawki mogą być najlepiej znany to wystawne smak, to jasne, w kształcie serca, jagody od dawna symbolem doskonałości, co czyni go idealnym wyborem dla gusta tatuaż!

Jak urządzić ślub Tiara

Jak urządzić ślub Tiara


Dowiedz się, jak urządzić ślub nosić tiarę na swojej oficjalnej ślubu.

Diademy ślubne

Od wieków władcy nosili korony w celu ustalenia ich szczególną rolę w społeczeństwie. W starożytnych cywilizacji, takich jak Grecja i Rzym, para nowożeńców przywdział koronę w celu wykazania ich pragnienie małżeńskich błogosławieństwa przez ich bogów. W średniowiecznej Anglii, noszenia tiary na weselach dał dodatkową atmosferę elegancji i formalności do okazji.

Słowo "diadem" jest starożytnym perskiego słowa. Starożytny perski korona była w kształcie stożka, wysadzane klejnotami i obejmowało całą koronę z głowy. Współczesne tiara przeważnie w stylu pół korony, która obejmuje jedynie przedni głowy. Niektóre panny młode wybrać nosić samodzielnie lub z ich ślubu welon diadem. Rodziny mogą oddać się drogich tiary ślubne z pokolenia na pokolenie.

Tańsza opcja jest kupić podstawowe tiara i ozdobić go samodzielnie. Spersonalizuj swój diadem ślubny z glitzy upiększeń lub klasycznych pereł.

Dekorowanie Tiara ślub

Jazz swój tiara ślub i dodać szczegóły, aby dostosować go dopasować resztę swojego dekoracji ślubnych. Na przykład, jeśli kolory ślubne są różowe, można dodać kilka kamieni różowy lodu do tiary koordynować z tematu ślubu. Wykonaj te kroki atrakcyjnej tiara ślubu:

 1. Przed zakupem lub dostosowując go sprawdzić dopasowanie Tiara jest. Ważne jest, aby znaleźć hełm, który pasuje głowę wygodnie. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, gdy mówią "tak", to trzymać się z tiary w miejscu.
 2. Wybierz tiara nauki z metalową podstawą lub drutu. Tiaras sztucznych łamią się łatwo i są trudne do zaginania i kształtowania.
 3. Wybierz atrakcyjne błyszczące kamienie, aby użyć do dekoracji tiara. Możesz wybrać perły faux birthstones lub kryształów. Jednolitego wyglądu, wybrać kamienie tego samego rozmiaru. Wymieszać przez wybór różnych wielkości.
 4. Rub diadem z kawałkiem papierem ściernym. Tylko pocierać obszarów, gdzie można umieścić swoje ozdoby.
 5. Począwszy od centrum diadem, zimnica pusty piaskowe miejsce z gorącego kleju. Umieść kamień dekoracyjny na miejscu, dociskając lekko stworzyć lepkie więź.
 6. Kontynuuj, aby dodać kamienie do tiary, dopóki masz projekt pragnienie.
 7. Pozostawić do wyschnięcia kamienie przez kilka godzin, a następnie usunąć nadmiar struny kleju.
  Jak urządzić ślub Tiara
  Rhinestone Diadem

Więcej Tiara Zdobienia

Spróbuj kilka bardziej szykowny akcenty aby twój diadem specjalne:

 • Dodać fur lub pierza podstawy diadem.
 • Wytnij wstążki jedwabne w różnych długościach i przyklej je na końcach diadem.
 • Umieść glitzy monogram w centrum swojej tiary. Przyklej ją na miejsce.
 • Dodaj kilka kryształów Swarovskiego do tiary dla ostatecznego w połysku.

Przechowywanie Tiara

Po zakończeniu pracy na ślubny diadem trzeba go przechowywać. Należy je przechowywać w szafie lub szufladzie, aż będzie gotowy, aby go nosić. Wytrzymały, wyściełany Shoebox lub hatbox sprawia, że ​​dobry dom dla korony ślubnej. Wypełnij pola z dużą ilością bibuły lub miękkim ręcznikiem podkładkę.

Dekorowanie Strony

Dla zabawy, kupić kwiaty druhny i ​​dziewcząt do noszenia tiary w recepcji i / lub wesela. Spędzić popołudnie razem uczą się, jak udekorować tiara ślubu. Pracować razem nad wspólnym projekcie i uczynić wspomnienia będziesz skarb na zawsze. Gdy ślub jest kompletny, przechowywać tiara ślub przekazać do znajomego lub kogoś bliskiego. Twoja strona będzie ślubne ślubną pamiątkę swój skarb w nadchodzących latach.

Nastroje korzystać w tworzeniu kart

Nastroje korzystać w tworzeniu kart
Znajdź właściwe słowa do własnoręcznie zrobionej kart.

Dla wielu rzemieślników, najprzyjemniejsze część tworzenia ręcznie robione kartki okolicznościowe wybiera uczucia do wykorzystania w projektach przygotowywania karty. Czy robisz kartkę urodzinową dla swojego siostrzeńca lub karty gratulacje dla nowej promocji współpracownika, istnieją różne uczucia, które pomogą Ci zaprojektować idealne powitanie.

Nastroje na różne okazje

Nastroje urodziny

Z rodziną do przyjaciół i zaświatów, oto niektóre życzenia urodzinowe można dostosować do praktycznie każdego.

 • Tak się cieszę, że urodziłeś się w tym świecie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 • Wysyłanie życzeń urodzinowych do mojej siostry, brata (mama, tata, itp). Nawet jeśli nie były rodziny, to i tak cię kocham.
 • Do mojego ukochanego (żona, mąż, kochanie), masz już kolejny rok rośnie jeszcze bardziej cudowne. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
 • Bóg nie mógł dać mi lepszy prezent niż co ty moja (syn, córka). I świętować swoje narodziny dziś i każdego dnia.
 • Wszystkiego najlepszego z najlepszym szefem na świecie!

Nastroje wakacji

Oto przykłady z pozdrowieniami z wakacji.

 • Niech wasze skarpetki wypełnione wszystkie dobre rzeczy. Wesołych Świąt!
 • Radość i dobrobyt za Ciebie tego Kwanzaa.
 • Kiedy myślę o tych wszystkich rzeczach jestem wdzięczny za ten urlop, jesteś na szczycie mojej listy. Wesołych świąt!
 • Dobrą matką jest prawdziwym błogosławieństwem, i cieszę się dziesięć razy. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki!
 • Tato, dzięki za pokazanie mi, co to znaczy być dobrym ojcem i dobrym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!
 • Z myślą o was wszystkich to Wielkanoc i nadzieję łaski Bożej jaśnieje nad tobą.

Nastroje Przyjaźń

Niech przyjaciel wie, ile on dla ciebie znaczy.

 • Dzięki Bogu, że został obdarzony przyjaciela jak ty. Jesteś jedyny w swoim rodzaju!
 • Zawsze, gdy coś się dzieje w moim życiu, jesteś pierwszą osobą, chcę podzielić się z. Dzięki za to, że mój najlepszy przyjaciel.
 • Znamy się od dzieciństwa, i nadal jesteś najlepszym przyjacielem, jakiego kiedykolwiek miałem. Dzięki za to, że część mojego życia, i dla pozwalając mi być częścią Ciebie.
 • Przyjaźń zawiera wiele zabawnych czasach, ale także wiele przebacza i zapomina. Dzięki za trzymanie się ze mną poprzez dobre i na złe.

Dziękuję Nastroje

Nastroje korzystać w tworzeniu kart

Można powiedzieć dziękuję w różny sposób. Oto kilka zwrotów, które pomogą Ci zacząć.

 • Dziękujemy za wsparcie w tym trudnym czasie. Naprawdę to doceniam.
 • Dziękujemy za przemyślany prezent. To było właśnie to, czego oczekiwałem.
 • Dziękuję za kwiaty. Oni naprawdę rozjaśnił mój dzień.
 • Dziękuję za pomoc. Nie mogłem osiągnąć tak wiele bez ciebie.

Romantyczne Nastroje

Te nastroje pracować dla każdej romantycznej tematyce, w tym Walentynki i rocznice.

 • W świecie pełnym ludzi, tak się cieszę, mieliśmy szczęście znaleźć się nawzajem. Kocham cię.
 • Nikt nie sprawia, że ​​moje serce śpiewa, jak to zrobić. Jesteś symfonia, która sprawia, że ​​ścieżka dźwiękowa mojego życia kompletne.
 • Kiedy patrzę w twoje oczy, widzę, moja własna dusza odbija się na mnie. Nie ma nikt inny na świecie, którą kocham tak cię kocham.
 • Bez Ciebie, moje serce nie może pokonać, a moja dusza nie może latać. Jesteś naprawdę miłością mojego życia, i nie będę mieć to w inny sposób.
 • Moje serce należy do Ciebie i tylko Ciebie. Szczęśliwego Walentynki!

Nastroje gody

Użyj jednego z tych uczuć, aby pokazać, jak bardzo małżonka wciąż obchodzi.

 • Po tych wszystkich latach, nadal poczuć dreszcz emocji, gdy wchodzisz do pokoju. Wszystkiego najlepszego, kochanie.
 • Zróbmy pakt - ukochanej dla życia. Wszystkiego najlepszego, kochanie!
 • Moje prawdziwe życie zaczęło się w dniu, powiedział, "ja", a ja nadal kocham Cię tak samo dzisiaj. Wszystkiego najlepszego!
 • Za każdym razem, kiedy patrzę na ciebie, nadal nie mogę uwierzyć, jak szczęśliwy jestem z tobą być. Wszystkiego najlepszego, kochanie.

Nastroje ślubne

Oto kilka sposobów, aby wyrazić swoje myśli dla szczęśliwej pary.

 • Niech dzień ślubu jest pełne miłości i obietnice o świetlanej przyszłości razem.
 • Od tego dnia, twoje dwa życia stają się jednym. Żyć pełnią życia w miłości, radości i śmiechu.
 • Niech dzień ślubu jest początkiem wszystkich swoich marzeń najbliższych prawda.
 • Nie ma dwóch osób, które nigdy nie wyglądał tak w miłości. Może twoje małżeństwo być wypełnione błogosławieństwa.

Gratulacje

Świętuj czyjąś realizację jednego z tych uczuć.

 • Gratulacje Absolwent, naprawdę na wysokości zadania!
 • Gratulujemy zasłużony promocji. Zasłużyłeś na to!
 • Gratulacje z okazji urodzin swojej piękne dziecko. Niech (jego / jej) życia jest wypełniony radością!

Więcej materiałów na sentymenty

Czasami teksty piosenek, słynne cytaty i poezja może wyrazić to, co chcesz powiedzieć. Sprawdź strony internetowe następczych inspiracji.

Nastroje korzystać w tworzeniu kart

Teksty piosenek

Song lyrics dodać odrobinę popkultury do projektów kart co. Jeśli znasz gust odbiorcy w muzyce, teksty piosenek mogą być również świetny sposób, aby spersonalizować swoje pozdrowienia.

Możesz znaleźć teksty piosenek w Internecie, szukając następujące bazy danych:

 • Lyrics.com
 • SongLyrics.com
 • AZLyrics.com
 • ELyrics.net

Na specjalne dotyku, może warto rozważyć w tym płyty CD z muzyką do wyboru w karcie.

Słynne cytaty

Cytaty z aktorów, komików, sportowców, polityków, pisarzy i innych znanych osobistości można zrobić doskonały dodatek do każdego ręcznie karty z pozdrowieniami. Czy szukasz humorystyczny cytatem o starzeć z wdziękiem lub nastrojów przetargowej, aby pokazać swoje uczucia do danej karty Walentynki, jest cytat, który pasuje do Twoich potrzeb.

Słynne cytaty można znaleźć w Internecie, odwiedzając te strony:

 • Cytat ogród
 • Strona Notowania
 • Cytat działki
 • Rozgarnięty Cytat
 • Wisdom Cytaty

Wiersze

Wiersze dodać słodkie i sentymentalny ręcznie robionych kartek okolicznościowych, zwłaszcza jeśli robisz karty na ślub lub baby shower. Wiersze odpowiednie do przygotowywania projektów kart można znaleźć na następujących stronach:

 • Wersety kart Dokonywanie
 • Wersety 4 kart
 • Poemat Źródło

Forum Craft Mad posiada również obszar, w którym zarejestrowanych członków miejscu możesz rozpoczynać swoje ulubione uczucia do wykorzystania w tworzeniu kart.

Krótkie przysłowia

Jeśli jesteś typem rzemieślnika, który uwielbia eksperymentować z gumy kolorowe wytłoczonych wzorów, skomplikowanych piecings papieru i bardzo wzorzyste papiery, być może nie ma wiele miejsca w lewo na przedniej stronie karty dla tekstu. Na szczęście, Crafty przysłowia posiada bogaty zbiór krótkich wypowiedzi odpowiednie dla wszystkich papieru rzemiosła projektów, w tym tworzenia kart.

Książki karty odniesieniach

Przygotowywania karty leksykony oferują inny wygodny sposób znaleźć uczucia do przygotowywania projektów kart. Oto trzy tytuły warto patrzeć.

 • The Ultimate Guide do karty Doskonała Linda Latourelle i CC Milam
 • The Ultimate Guide do idealne słowo Linda Latourelle
 • Gdzie Thena ?: I Need wiersz o ... przez Thena Smith

Możesz też rozważyć inwestowanie w notowaniach słownika lub antologia poezji dla dodatkowej pomocy wybierając odpowiednie słowa dla waszych domowych kart.

Karta Dokonywanie upiększeń z przysłowia

Nastroje korzystać w tworzeniu kart

Jeśli szukasz karty dostaw z przygotowywania uczuć, sprawdź następujące elementy:

 • Hot Off Cytaty karty Maker Karta prasy na: te uczucia, drukowane zabawy czcionek dekoracyjnych i dostępne w kilku różnych tematów, mogą być ozdobione kreda, farby lub barwnika, aby dodać do każdego projektu podejmowania karty.
 • Jo-Ann Essentials Rub na mecz książce: Ta niewielka książka rub na upiększeń ma słów odpowiednich do urodzin, dziękuję, gratulacje, i myślę o Tobie projektów kart.
 • Technika wtorek - Thinking of You: To jasne akrylowe zestaw pieczęć funkcje uczucia, które są idealne dla kart sympatii.

Nie brakuje inspiracji

Jak widać, jest skarbnicą uczuć dostępnych do wykorzystania w projektach przygotowywania karty. Zapraszamy do korzystania z te wymienione tutaj, lub dodać do nich, aby zrobić swoje własne życzenia.

Porady Handfasting: Ślub

Znaczenie Handfasting Ribbon Colors

Nicole M

Podczas ceremonii handfasting, wstążki lub przewody są nanoszone wokół ręce para na ołtarzu. Oto, co oznacza każdy kolor wstążki.

 • Niebieski oznacza poczucie szczerości między parą, a także spokój, uczciwą i otwartą komunikację, zdolność do wyrażania siebie, lojalność wobec relacji i cierpliwości między parą.
 • Zielony oznacza kondycji finansowej pomiędzy parą, jak również na zdrowie fizyczne, oznaki sympatii, współczucia uczucia pomiędzy partnerami oraz poczucie troski.
 • Pomarańczowy oznacza przyciąganie pomiędzy parą, poczucie życzliwości, wsparcia i zachęty, utrzymując serce otwarte, wspieranie zrozumienia i wrażliwość na potrzeby drugiej strony.
 • Złoto reprezentuje inteligencję, poczucie jedności, mnóstwo energii i błogosławieństwa religijne dla pary.
 • Czerwony oznacza pasję pomiędzy parą, zdrowego płodności, poczucie siły, odwagi i długie życie dla małżeństwa.
 • Żółty oznacza równości małżonków, zaufanie dla każdego partnera, poczucie równowagi, radości i urok, poczucie spontaniczności i mnóstwo entuzjazmu dla małżeństwa.
 • Purpurowy reprezentuje harmonię i spokój w małżeństwie, władzy między parą, poczucie sentymentalizm i inteligencji i mądrości.

Co to jest Handfasting?

Handfasting jest ceremonia zaangażowanie w której dwie osoby zobowiązują stosunek do siebie. Praktyka handfasting, który powstał w przedchrześcijańskich czasach celtyckich, był używany przez kilka setek lat. Dziś handfasting mogą być wykorzystane przez ludzi w każdym wyznania - niektóre używać go jako alternatywę do ślubu, a inne pary włączyć go do ich ceremonii ślubnej jako symboliczny gest.

Handfasting nie zawsze oznacza, że ​​para staje się prawnie za mąż. W niektórych kulturach, takich jak w szkockich Highlands, był używany jak "okres próbny" dla pary; jeśli stwierdzono, że były one niezgodne z końcem roku i dnia, a następnie były wolne rozstać bez moralnej czy religijnej następstwo. W przeciwnym razie pozostają one ze sobą i małżeństwo będzie oficjalnym więź na całe życie. Niektóre nowoczesne pary zdecydować się na handfasting rok i dzień przed dniem, że planuje legalnie lub urzędowo poślubić.

Podczas prostej, ale pięknej uroczystości, para będzie zazwyczaj mają ręce związane z kolorowych sznurków, wstążek lub ściereczką do reprezentowania własnego nową więź ze sobą. W rzeczywistości, ta myśl, aby być tam, gdzie współczesny wyraz "wiązania węzła" pochodzi. Przewody są luźno związane na rękach w symbolu nieskończoności, lub po prostu nanoszone, podczas gdy para mówić swoje śluby lub osoby trzeciej (kapłan, kapłanka lub recytuje poezję officiant), fragmenty tekstów religijnych, albo śpiewa. Niektóre pary wybierz ten czas na chwilę refleksji niemego.

Istnieje tak wiele wariacji na temat ceremonii handfasting, ile jest par, które zdecydują się go poddać. Każdy jest wyjątkowy i dopasowany do potrzeb i chce z dwóch osób zastawu ich zobowiązanie do siebie.

Tworzenie Ceremony Handfasting dla Nowoczesnej Para

Nicole M

Ceremonia handfasting jest rodzaj małżeństwa tradycji ewoluował od Highlands kultury. Dotyczy ona unikalny układ, w którym para pozostaje razem przez lata i jeden dzień, a następnie decyduje, czy są one dobrze kompatybilny na koniec tego okresu. Oczywiście, jeśli para miała dzieci, to nie mogli oddzielić. Jednakże, jeśli na koniec roku, para zdecydowała się zostać razem z własnymi pragnieniami, wtedy stanie się prawnie uznane małżeństwo.

Jeśli chcesz, aby wykonać swoją ceremonię handfasting, można. Wystarczy kilka różnych elementów, takich jak tych pięciu:

 • Kapłan lub kapłanka - Tylko ktoś, z możliwością ministerialnym może wykonać taką ceremonię. Dlatego ktoś, kogo znasz może trochę czasu, aby stać się kapłan lub kapłanka, można też odwiedzić lokalny zbór i poprosić kogoś do przeprowadzenia ceremonii dla Ciebie.
 • Skrypty - kapłan lub kapłanka, która wykonuje w ceremonii musi znać różne skrypty, które muszą być wypowiadane w trakcie ceremonii. Należą do nich pozdrowienia i oświadczenie wstępne, oświadczenia woli, wymianę śluby, błogosławieństwo pierścieni i zamknięcia słowa.
 • Taśmy - W trakcie uroczystości, para zastosowania różnobarwnych wstążek, że każdy oznaczające pozytywne cechy, że partnerzy mają dla siebie i swojego związku. Para powinna przeczytać o znaczeniu kolorów i wybrać stosowne nich.
 • Pierścienie - Podobnie jak w tradycyjnym ślubie, uroczystość handfasting obejmuje pierścienie, jak również. To może być tak obfite i tak proste, jak ty i twój partner preferuje. Możesz zacząć od prostszych konstrukcji dla ceremonii handfasting a następnie uaktualnić, kiedy stają się prawnie poślubić.
 • Wspólny posiłek - Po ceremonii para świętuje z posiłkiem, który powinien obejmować, w zależności od skryptu, ciasta i piwo. Ksiądz przeczytał scenariusz i para powinna udostępnić to jedzenie ze sobą.

Próbka Śluby na Handfasting

Te przykładowe śluby są tylko punktem wyjścia dla męża i żony, aby być. Zapraszam do dostosowania, dodawać i odejmować, aby pasowały do ​​osobowości i potrzeb. Ślubów mają być indywidualnie jako para, po wszystkich!

Ja, [narzeczona], biorę ciebie, [oczyszczenie],

być mój ukochany mąż i partnerem

dzielić się dzień w miłości od tej chwili do przodu.

Ja dam wam teraz

w obecności Bogini, Boga i naszych bliskich

Przysięga pozostać przy twoim boku jako wiernej żony,

przeznaczone na Ciebie w chorobie i zdrowiu,

poprzez dobre i na złe.

Będę cię kochać bez zastrzeżeń,

Ja was pocieszać będę w czasach smutku,

i śmiać się w chwilach radości z Ciebie.

Będę z tobą rosną ciało, umysł i ducha

jak przeżywamy nasze życie na Gai razem,

i poza nią podczas podróży do Summerland.

W tym dniu, ja [Narzeczona] daję wam, mój ukochany [oczyszczenie],

Ślub miłości, uczciwości i szacunku.

Będę chodzić obok ciebie i rosną z tobą w miłości zawsze.

Będę pielęgnować nasz czas razem,

i szanować swoją duszę i ciało każdego dnia, że przechodzi.

Moja prawdziwa miłość, w obecności Bogini i naszej rodziny,

proszę wziąć ten ślub

jako najgłębsze zastaw mojego zobowiązania do Ciebie i naszego małżeństwa.

Daję tobie, [oczyszczenie], moja wiara:

Ślubuję szanował zarówno słowami, jak i działania.

Obiecuję, aby słuchać, a nie tylko usłyszeć ...

mówić, a nie na ciebie ...

zapytać, a nie zakładać.

Ślubuję przestrzegać czasu, który mamy na naszej Matki Ziemi,

i pielęgnować każdego dnia, że jesteśmy obdarzeni obecności nawzajem.

Miłość mojego życia, obiecuję te rzeczy od tego błogosławionego dnia forth.

Jak radzić sobie z rodziną czasie wakacji

Jak radzić sobie z rodziną czasie wakacji
Wakacje to czas w roku, że albo się błogosławieństwa wydają się jeszcze bardziej magiczne lub trudności jeszcze bardziej uciążliwe. Obejmuje to nasze sytuacje rodzinne i relacje. Jeśli rodzina nie pasuje kart ideał Hallmark, stosując pewne strategie radzenia sobie ze stresem może pomóc zachować zdrowie psychiczne.

Przetrwać święta

Rodziny składają się z różnych osobowości, a nie wszystkie osobistości dogadać. Gdy członkowie rodziny nie układa się bardzo dobrze, to przynosi stres do każdego spotkania rodzinnego, w tym święta (myślę Four Christmases, a masz pomysł).

Zgadzam się z tymczasową Rozejm

Nawet jeśli masz członka rodziny, który jesteś zawsze w sprzeczności z, można próbować utrzymać spokój w tym jednym dniu.

Jeśli powiesz, że to oświadczenie tyle razy, może członek rodziny przestanie jego wysiłki, aby wybrać walkę ze sobą:

"To jest Boże Narodzenie / Hanukka / Kwanzaa / Święto Dziękczynienia. Porozmawiajmy o tym jutro, więc możemy cieszyć się dzisiaj razem. "

Wyłącz skróty klawiszowe

Nikt nie wie, jak naciskać przyciski lepiej niż nasi własnej rodziny.

Dynamika niektóre rodziny "są wokół walki. Nawet jeśli sobie sprawę, że jest to niezdrowe sposób dla swojej rodziny, aby się do siebie, niewiele można zrobić, aby pozbyć się tego problemu z okazji rodzina odnosi się do siebie, chyba że twoja rodzina jest na pokładzie zmiany ich zachowań również.

Być może będziesz musiał się ignorować siostrę lub brata próbę sprowokować cię do kłótni.

Jeśli ignorowanie nie działa, może trzeba wyłączyć komunikację na dzień z krótkim komentarzem, takie jak: "Nie sądzę, że każdy chce usłyszeć o problemach między nami już teraz."

Przede wszystkim, nie musisz pozwolić twoja rodzina cię zdenerwować. Na przykład, jeśli są zbierając na ciebie, zrozumieć, że ludzie, którzy krytykują innych ludzi w ten sposób są często tak niezadowoleni z własnego życia, mają się znaleźć błąd w twojej. Jeśli są wobec Ciebie, można wskazać ten fakt do nich.

Nie znosić Abuse

Nikt nie musi pogodzić się z krzywdzącego zachowania, czy to fizyczne, psychiczne, emocjonalne czy duchowe.

Nie bój się do złożenia oświadczenia. Jeśli stwierdzenie, że każdy jest średnia, nawet jeśli są rodziny, to nie daje im prawo do nadużyć was. Masz prawo do życia wolnego od przemocy.

Jednakże, jeśli twoja rodzina jest po prostu "ekscentryczne" lub "zróżnicowane", ale jest wiele miłości i troski, to przeżycie świąt nie będzie tak źle.