grsail.com

błazen królewski tatuaż

Colonial i średniowiecznych kostiumach dla dzieci

Colonial i średniowiecznych kostiumach dla dzieci


Wielu rodziców musi utworzyć lub kupić kolonialne i średniowieczne stroje dla dzieci, kiedy ich dzieci mają odtworzenia lub szkolnych projektów. Inne wyszukiwania tych rodzajów strojów, kiedy ich dzieci uczestniczą w reenactments historycznych lub po prostu chcesz, aby ubierać się jak sławne postacie z przeszłości.

Colonial Kostiumy

Okres kolonialny obejmuje kilka wieków i oferuje kilka wybitnych epok, jak wczesnym i późnym okresie kolonialnym. Wcześniej era biorące purytanie i pielgrzymów, a później okres opisywany słynne rewolucyjne dane. Przy wyborze najlepszego kolonialne kostium dla dziecka, myśleć o których era chcesz naśladować w swoim stroju.

Kostium Pomysły dla dziewczynek

Dziewczyny, które chcą ubierać się jako pielgrzymi do spektaklu Święto Dziękczynienia lub projektu może nosić czarne lub szare suknie z długimi rękawami accessorized z białym kołnierzykiem, mankiety kwadratowych nadgarstek, fartuch i czapkę. Jeśli ona próbuje stworzyć wygląd słynnego kolonisty późno ery, takich jak Betsy Ross, ubrać się w tradycyjnej długiej sukni ukończone z gwiazd i paski fartuch lub szal. Odzież pracował chronić kolonistów z elementów i zimnym klimacie i tradycyjnych materiałów zawartych wełny, pościel i innych ciężkich materiałów.

Kostium Pomysły dla chłopców

Stroje dla chłopców są zazwyczaj łatwe do tworzenia. Wystarczy ubrać go w białym, długim rękawem, spodnie pośladkowych (lub majtki), białe skarpety i kurtki kamizelki. Jeśli twój syn jest ubieranie się jako kolonista dorosłych, ubierać go w tym samym rodzaju stroju, ale dodać kamizelki, białe mankiety na nadgarstki i kapelusz. Użyj akcesoriów do tworzenia wygląd znanych mężczyzn kolonistów, takich jak Paul Revere i George Washington.

Kolonistów Costume Akcesoria

Akcesoria mogą kolonista dziecka strój ogromny sukces w kolejnej imprezy bal lub szkoły. Unisex kostium akcesoria pielgrzym to czarne pasy i buty z klamrami w kształcie kwadratu. Niektóre akcesoria późno-białe peruki to kolonistów proszku i trójkątne kapelusze, które były noszone przez słynne rewolucjonistów, takich jak George Washington.

Średniowieczne stroje

Średniowieczne stroje obejmuje długi okres - od ponad 1000 do końca 1600, ale kiedy wiele osób uważa, średniowiecznych strojach, to wyobrazić sobie królów, królowych i rycerzy. Większość z tych rodzajów strojów można zobaczyć na targach renesansowych i wydarzeń, jak również.

Kostium Pomysły dla dziewczynek

Większość dziewczynki będą chcieli ubierać się jak średniowiecznych księżniczek panien lub. Oba rodzaje wyglądu można osiągnąć długich sukienki, które mają wysokie talię i długimi rękawami. To do Ciebie i Twojego budżetu, aby zdecydować, jak skomplikowane i autentyczne chcesz Reszta szczegółów ubioru być. Na przykład, można panieńskie sukienka wykonana z lnu lub bawełny i wyposażone w dwa kolory lub mieszankę jeden kolor i prosty wzór, takie jak bluszcz i kwiaty. Suknie księżniczka może być wykonany z aksamitu lub błyszczącego materiału i to złote liny i podpuchnięte szczegóły rękawy. Niektóre słynne postacie kobiece średniowieczne to Julia, Maid Marion i Ginewry.

Kostium Pomysły dla chłopców

Chłopcy często chcą ubierać się jak królów i rycerzy z epoki średniowiecza. Rycerze mogą nosić aluminium, metalu lub garnitury na ciało. Można je również nosić szare lub czarne koszule z długimi rękawami i spodnie z butami i pochwy. Mali królowie powinni nosić fioletowe lub czerwone peleryny aksamitne i korony. Niektórzy chłopcy mogą chcieć, aby ubierać się jak błaznów dworskich. Ten błazen królewski strój może być tworzony z kraciaste spodnie i koszule, a także tradycyjnej błazna kapelusz z trzypunktowym błazna kapelusz z dzwony.

Medieval Costume Akcesoria

Panieńskie dziewczęce stroje można zakończyć z kwiatów i wstążki wieńce noszone na głowach. Księżniczka lub Królowa stroje mogą wykorzystywać berła, fałszywe klejnoty i korony. Jeśli twoja córka będzie na autentyczny kostium princess, ona może nosić Hennin, lub w kształcie stożka, która ma wysoki kapelusz długie zasłony z nim związane. Chłopcy, które przebierają się za rycerzy mogą nosić plastikowe miecze i tarcze. Błaznów może nosić maski Harlequin i buty, a także laski carry z dzwoneczkami.

Kładzenie razem Colonial i Średniowieczne stroje dla dzieci

Rodzice mogą zrobić lub kupić stroje kolonialne i średniowieczne dla dzieci. Jeśli chcesz, aby te stroje w domu, spróbuj wykorzystać predefiniowanych ubranie jako podstawa stroju dziecka. Jeśli można szyć, kolonistów akcesoria powinny być łatwe do tworzenia. Dla średniowieczne stroje, korzystanie biżuterii, starych strome szalików i innych materiałów wspólnego domu, takich jak folia aluminiowa, do tworzenia Stroiki i akcesoria. Niektórzy rodzice się lub umieścić sobą części odzieży strojów, a następnie kupić akcesoria. Można również wypożyczyć wiele z tych rodzajów strojów z całorocznych kostium sklepach.

Red Sox Tatuaże

Red Sox Tatuaże


Wśród członków Red Sox narodu, Red Sox tatuaże są jednym z bardziej popularnych sposobów popisać trochę ducha zespołu. Czy jest to numer 9 lub ikony skarpetki, tatuaże dla fanów Red Sox są zróżnicowane i legendarne, jak graczy.

Tatuaże dla fanów Red Sox

Ludzie w Nowej Anglii wziąć ich drużyn sportowych poważnie i Red Sox nie są wyjątkiem od tej reguły. Prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych zespołów baseballowych w Ameryce, historii Red Sox jest długi i pełen bólu i radości. Fani zespołu były znane sobie wiele trudu, aby pokazać swoją miłość do swojej drużyny, ze śpiewem pieśni Królewski Rooters by zakłócić inne drużyny do malowania ciała przywdział przez dziesiątki fanów każdej gry, fani Red Sox miłości, aby pokazać swoje kolory.

Red Sox tatuaże są popularne obrazu dla fanów gry do sportu dumnie, w dowolnym miejscu na ciele.

Rodzaje Red Sox Tatuaże

Z długiej historii Sox, istnieje ogromna ilość tatuaży, zarówno nowych, jak i starych, noszone przez fanów zespołu.

Numer 9

Ted Williams, wie również, jak Splendid Splinter, jest najbardziej rozpoznawalną i zaszczycony zawodnikiem Red Sox w historii. Zespół wycofał swój numer 9 jersey, dając fanom Sox zdolność do sportu ten numer jako stały pokaz ducha zespołu i entuzjazmem.

Red Sox B

B dla Bostonu i B dla Boston Braves, zespołu, który poprzedzał Sox. Symboliczna Boston Red Sox B jest często postrzegane jako tatuaż na Sox fanów, zarówno sam jak i na wizerunek baseball.

Wally Monster zielony

Red Sox maskotki, Wally, ma Sympatyczny, łatwo rozpoznawany idealną twarz do tatuażu. Twarz Wally jest zazwyczaj przedstawiany z czapką Sox na głowie, a czasami kijem na ramieniu.

Odwrócić klątwę

Przed 2003 i Sox ostatecznie biorąc World Series po raz pierwszy od 86 lat, nie było niczym niezwykłym dla fanów Sox dostać zwrot, "Rewers" Curse wytatuowane gdzieś na swoim ciele. Sens tego zdania odnosi się do rzekomej klątwy Babe Ruth, który odszedł z Sox grać dla rywala zespołu, Yankees.

Od Sox przeszli do wygrania dwa World Series w ostatnich latach, aktualizacje na ten tatuaż zaczęły. Należą do nich o linię wytatuowany przez słowa, aby pokazać znaczenie nie jest już istotne, lub z napisem, "Klątwa jest odwrócony" drukowane tyłu powyżej lub poniżej pierwotnej tatuaż.

Czerwone Skarpety

Zespołu charakterystycznym symbolem dwóch czerwonych skarpetek jest niezwykle popularny wśród fanów tatuażu obrazu Sox. Skarpetki mogą być wytatuowane przez siebie, z Boston B, na wizerunek baseball, z napisem "Boston" powyżej lub poniżej lub ze słowami, "Red Sox". Czerwone skarpetki tatuaż jest najczęściej umieszczone na górnej części ramienia, gdzie może być wyświetlany podczas gry, choć fani niektóre kobiety Sox obserwowano sportowych ten tatuaż na ich dolnej części pleców lub udo.

Red Sox tatuaże nie są tak widoczne w Bostonie; Red Sox Nation, jak rośnie włączenie osób z całego świata, więc nie obrazów zespołu. Jeśli jesteś fanem Sox, rozważyć pokazując swoją miłość zespołu z któregokolwiek z tych wzorów tatuaż, lub tworzyć własne z jednego z historycznych momentów zespołu z krwawej skarpety do sformułowania Cowboy Up. Niezależnie od wyboru projektu, będzie łączenia tysiące Sox fanów, którzy już za stosowne, aby wyświetlić ich miłość do zespołu z dumą.

Joker kosmetyczne Tatuaże

Joker kosmetyczne Tatuaże


Joker jest archetypem symbolem w kulturze zachodniej, która sięga kilku wieków. Wiele osób się tatuaże z tym wzorem, z naciskiem na twarzy, najbardziej zauważalną część projektu.

Symbol Jokera

Symbol Joker jest lat i utrzymuje wiele samo znaczenie w tym okresie czasu, w niektórych wariantach, z których każdy może być dopasowany do tatuaż.

Powstanie i historia Jokera

Joker ma swoje korzenie w "Fool" karty Tarota. W Tarota, Głupiec jest atutem, który bije wszelkie inne atutem, ale nie może wygrać. Podczas Głupiec jest bardziej ogólne, Joker jest bardziej szczegółowy - jest wzorowana średniowiecznego sądu błazna. Karta pierwszy wszedł do nowoczesnej talii 52 kart w 1930 roku, z błazen sąd lub clown projektowanie staje się popularny w 1930 roku. Joker ma symbolikę Fool Tarota, klaun i błazen, ale także "dzikie karty" lub nieprzewidywalnym elementem. Ostatnia jest chyba symbolika, że ​​ci, którzy chcą się tatuaż joker spróbować wywołać.

Joker w kulturze popularnej

Joker jest chyba najbardziej znanym antagonistą DC Comics superbohatera Batmana. Jest brutalny przestępca, który ma trochę w sposób motywacji innej niż chęć siać spustoszenie i zabić Batmana. Jest to zgodne z "dziką kartą" aspekcie karty joker. Charakter Joker jest także skłonność do korzystania z "komiczny" przemocy lub broni klaunów cyrkowych inspirowane.

Obraz joker jest również często stosowany przez drugiej fali brytyjskiego punk zespołu The Adicts. Wokalista tego zespołu łączy wygląd clown arlekin typu z sukni z filmu Mechaniczna Pomarańcza. Wielu ludzi, którzy się joker-twarz tatuaże są fanami tego zespołu i jego wyobraźni.

Tattoo Designs

Istnieje wiele wzorów tatuaż można uzyskać, jeśli zdecydujesz się na tatuaż joker-face.

Zło Clown

Wielu ludzi są zastraszani przez klaunów. To jest łatwe do modyfikacji projektu joker więc bardziej przypomina zło lub "zły" clown. Konstrukcja ta wywołuje zamęt, szaleństwo i strach.

Standardowa karta do gry

Jeśli chcesz bardziej klasycznym stylu, po prostu weź projekt joker się karty do gry, usunięcie ciała i użyć twarz. Dla hazardzisty, graczy i tych, którzy lubią tradycyjne sztuki tatuażu, to jest najbardziej prawdopodobny wygląd.

Joker DC

Ci, którzy są bardziej przyciąga do "złych" aspektów Joker - nie mówiąc o komiksowych fanów książki - prawdopodobnie mają powinowactwo do charakteru Joker. Twarz Jokera jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obrazów ze świata komiksów. Czy zdecydujesz się na tatuaż z bohaterów komiksów lub Cesar Romero, Jack Nicholson i ikonicznych przedstawień Heath Ledger w, na pewno będziesz mieć tatuaż, który przyciąga uwagę.

Joker w pakiecie

Fani punkowego zespołu The Adicts może chcieć dostać tatuaż joker z innymi kartami, przywołując tytuł piosenki "Joker w pakiecie", jednej z najbardziej znanych pieśni tego zespołu. Joker-jak twarz małpy piosenkarka na karcie joker będzie to bardziej zgodne z zespołem, niż w przypadku innych aspektów joker symboliki.

Zabawa Jokers

Jokers nie muszą być groźne. Jeśli jesteś osobą, która lubi się obrazy z dzikiej karcie, ale nie jest w "zły klaun" aspektu nim, uzyskać twarz Jokera, który jest bardziej kreskówkowe. To wywołuje więcej obrazów niż kochający zabawy czymś wrogim lub zła. Pamiętaj, że joker lub dowcipniś może być złośliwy, nie będąc złośliwy. Bardziej kreskówkowe twarz będzie wywoływać ten aspekt projektu.

Zasoby

Istnieje wiele miejsc, gdzie można a znajdziesz darmowe wzory tatuaży dla idei o różnych typach joker tatuaże internetowych:

 • Tatuaż Johnny
 • Joker Tatuaż
 • Tatuaże i Sztuki
 • Art Tattoo
 • Kool Tatuaże

Pierwsze Twój Joker Tattoo

Gdy już zdecydujesz się na to, co rodzaj joker tatuaż chcesz, narysuj go samodzielnie, jeśli masz talenty artystyczne. Jeśli nie, opisać to, co chcesz, aby tatuaż artysty, a ona będzie w stanie wyciągnąć coś do zatwierdzenia. Artysta może mieć także sugestie, jak dać tatuaż bardziej oryginalny smak. Wkrótce pojawi się popisać swoją "dziką kartę" do znajomych.

Tatuaże Statua Wolności

Tatuaże Statua Wolności


Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o tatuażami Statua Wolności? Wspólnym symbolem wolności, że Stany Zjednoczone reprezentuje, Statua Wolności stoi jako solidny projekt tatuażu. Wygląda dobrze na własną rękę, ale można również łączyć z innymi słynnego symboliki stworzyć wielki patriotyczny tatuaż.

Co Tatuaże Statua Wolności skrót?

Częste pytanie, kiedy ktoś widzi tatuaż na przyjaciela jest zapytać, co oznacza tatuaż. Pokazać swój najnowszy kawałek farby do znajomego, a on odpowiada, mówiąc: "Cool, co to znaczy?" Oto kilka informacji na temat znaczenia Statua Wolności, więc będziesz przygotowany do odpowiedzi na to pytanie, jeśli masz ten tatuaż.

 • Statua Wolności jest przede wszystkim poziom wolności. Jeśli masz tatuaż, możesz powiedzieć znajomym, że jest symbolem jakiegoś ważnego wydarzenia życia, które miały, że "uwolnił" się od.
 • Ten posąg jest również symbolem Stanów Zjednoczonych. Jeśli masz tatuaż, można powiedzieć, że jest to symbol miłości i pasji masz do USA. Można nawet powiedzieć, że kawałek jest symbolem swojej pasji do Nowego Jorku, a w szczególności.
 • Jako symbol imigracji, tatuaż może być symboliczne i metaforyczne dla każdego, kto z rodziny imigrantów. Może to również oznaczać wiele dla każdego, kto przyjechał do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu czegoś lepszego.
 • Pomnik stoi również jako historyczny znak przyjaźni między dwoma narodami. Zawsze możesz powiedzieć, że tatuaż jest symbolem przyjaźni.
 • Oczywiście, może po prostu jak tatuaż i myślę, że to nie symboliczne się niczego! Zamiast tego, jest to tylko projekt, który chcesz!

Aranżacje

Tatuaże Statua Wolności

Kilka świetnych pomysłów na tatuaż, który oferuje statuę wolności, są następujące:

 • Czy jesteś miłośnikiem morskie? Zastanów się kawałek z portu w Nowym Jorku. Statua wolności może być kawałek centrum otoczony przez morze i łodzi. Być może duży kawałek pleców lub klatki piersiowej nawet wyposażone budynki.
 • Konstrukcja by zrobić wielki kawałek jednego stojąco. Można interpretować tatuaż w bardziej komiczny sposób (myślę bajki) lub można zachować jak najbardziej realistyczne. Wybór jest twoje.
 • Statua wolności pójdzie dobrze w otoczeniu innych podobnych obrazów takich jak greckich posągów.
 • Można również ozdobić posąg z innymi elementami, takimi jak twój gust winorośli lub kwiatów.
 • Lady Liberty wygląda to dobry zestaw na tle wielu innych patriotycznych tłem. Wyobraź sobie ją przed flaga, dzwon wolności lub nawet rozpoznawalnej części Konstytucji.

Pomysły stazu Projekt

Masz świetny pomysł projektu w głowie, ale nie wiem, gdzie na ciele należy go umieścić? Rozważmy niektóre z następujących pomysłów pośrednictwa pracy:

Tatuaże Statua Wolności

 • Podczas korzystania z pełnego widoku, tatuaż z statua wolności pójdzie świetnie na wszystkich swoich kończyn. Kawałek może pójść dobrze na wewnętrznej stronie ramienia lub na biceps. Może to również świetnie wyglądają na łydek lub innych części nogi.
 • Podobnie, tatuaż będzie działać dobrze na udach.
 • Długość tatuaż sprawia kawałek świetny tatuaż uruchomić się z boku tułowia. Jeśli chciałbyś dodać jakieś elementy znaków do projektu, możesz go obrócić wokół ciała zamiast rosnąć w górę.
 • Mniejsza wersja Statua Wolności będzie dobrze działać na szyi.
 • Jeśli używasz mniejszą wersję, że po prostu koncentruje się na głowie i korony, masz dużo większą elastyczność w miejscu docelowym.

Wniosek

Jeśli jesteś zainteresowany tatuaże, które posiadają statuę wolności, należy pamiętać, że kawałek jest królewski i symboliczne symbolem dla wielu. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić z kawałka, pamiętaj, aby go gustowne i prawdziwe dla Ciebie. W rezultacie, będziesz mieć tatuaż, że można kochać i pielęgnować przez wiele lat!

Leo Zodiac Tatuaże

Leo Zodiac Tatuaże


Potrzebujesz pomysłów na Leo zodiaku tatuaże? Mamy dużo dla Ciebie tutaj.

O Leos

Jeśli urodzin przypada między 23 lipca a 22 sierpnia gratulacje, jesteś Leo!

Leos są bardzo towarzyscy i mają tendencję, aby znaleźć się w centrum zainteresowania. Być może dlatego tak wielu znajdują się przyciąga do teatru i innych sztuk wydajności. Po tym wszystkim, to znak, słońce rozwija się dramat.

Pomysły na Leo zodiaku tatuaże

Leos mają możliwość uzyskać naprawdę wspaniałe atramentu ciała inspirowany wieloma aspektami ich znak. Rzućmy okiem na kilka pomysłów.

Mighty Lion

Król dżungli jest Leo najbardziej związane symbolem. Większość Leos wolą swoje tatuaże lew wyglądać tak dramatyczne, jak to możliwe, co nie jest zaskoczeniem, a niektóre naprawdę wspaniali tats zostały utworzone za pomocą przesadzone grzywy.

Lwia szlachta pożycza także się ładnie ukoronować obrazów, dlatego zachęcamy, aby dać Regal Lion jakiś bieg głowy godny jego królewski status.

Leo Zodiac Tatuaże

Leo Glyph

Po lwa Leo glifów symbolem jest drugim najbardziej rozpoznawalnych obrazów na ten znak. Sam glifów wygląda trochę jak wąż.

Ogień Zaloguj

Lew jest znakiem ognia, więc niech płomienie panować. Możesz wybrać prosty zestaw płomieniach lub użyj płomienie akcent żadnych innych obrazów Leo zdecydujesz się skorzystać. Wyobraź lwia grzywa Twojego wykonywane w płomieniach, a zrozumiesz, co mówimy.

Rządzonym przez Słońce

Pod względem astrologicznych, słońce jest planetą, najwybitniejszy jeden w sferze Leo. Słońca bezwzględnie fantastyczne tatuaże, i można zrobić wiele licencji artystycznej promieniami. Możesz wybrać ogniste zagrywek płomieni, albo iść z odważnych wielokolorowych promieni. Jest to świetny sposób, miejsce do włączenia farb metalicznych, jeśli masz sentyment do nich.

Możesz również dodać więcej charakteru, dając swoje słońce twarz. Funkcje mogą być bardzo łagodne lub bardzo intensywne, w zależności od własnej osobowości i upodobań.

Piąty Dom

Leo żyje w piątym domu, który jest dom, który rządzi problemy miłosne. Szczególnie romantyczne Leos może chcieć nosić swoje serca na rękawach, a raczej ich ramiona. Wyobraź swój znak słońca na tle serca, być może z kilka z tych płomieni wspomniano wcześniej.

Konstelacja

Jeśli jesteś entuzjastą astronomii, może tatuaż konstelacji Leo będzie pasował lepiej niż niektóre z błyskotliwego obrazów związanych z tym znaku zodiaku.

Historia tej konstelacji może również daje pomysły na Leo tatuaże zodiaku. To obraca się wokół legendy Herkulesa i lew nemejski. Według legendy, ukryj Lew nemejski był zbyt gruby, aby być przebicie metalu lub kamienia. Hercules został przydzielony do pokonania bestii w jednym ze swoich zadań, a udało się to zrobić poprzez uduszenie zwierzę, gdy nie miał alternatywny lewo. Najwyraźniej gniew bogini Hera, więc podniosła duszę lwa do gwiazd, gdzie nadal świeci do dziś.

Gwiazda Kamień

Leo Zodiac Tatuaże

Nie mylić z birthstone, który koreluje z miesiąca w którym się urodziłeś, kamień gwiazda Leo jest rubin. Ten Klejnot jest związany z rządzącą planetą, więc dlaczego nie rozważyć wspaniały rubin Gemstone tat musujące przed promieniami słońca?

Powiedz to w słowach

Jeśli chcesz podjąć bardziej bezpośrednie podejście, to dlaczego nie po prostu słowo "Leo" wytatuowane na części ciała wyboru. Jest tak wiele stylów liternictwa na pewno znajdziesz taki, który pasuje do Twojego gustu. Cwana Leos mogą preferować graffiti stylu Leo zodiaku tatuaż, a bardziej wyrafinowane Leos może podoba Ci się wygląd skryptu literami. Dodatkowo, można pracować w bardziej Leo obrazów dodając ognia, serca i słońce do projektu.

Chiński Astrologia

Być może Twoje preferencje mają skłonność do astrologicznych wschodnich filozofii? W tym przypadku, chińskie znaki mogą być bardziej do swoich potrzeb, a znak w tym systemie będzie korelować z roku urodzenia, a nie miesiąc.

Phoenix Tatuaże

Phoenix Tatuaże


Tatuaże Phoenix symbolizują siłę i odporność. Obrazy mitycznego feniksa może być bujny i surowy, kolorowe lub proste i mogą być sporządzone w dowolnym stylu.

Phoenix w Myth

Feniks jest również znany jako "Firebird". Według tradycji starożytnego Egiptu, ten mityczny stwór mówi się, wybrać swój własny moment śmierci, stworzyć stos pogrzebowy, a następnie powstaje z popiołu, żyć na nowo. Feniks jest wyjątkowa wśród mitycznych stworzeń; tylko jedna może żyć w dowolnym momencie. Ten ptak stał się symbolem przezwyciężania przeciwności, odnowy i odwagi.

Huma Perskiej

Starożytny perski symbolem, czło (znany również jako rajski ptak) przypomina egipskiego feniks. Czasami pokazany jako ptak wdzięku ze wspaniałym ogonem, czło uosabia siłę i zdrowie, a mówi się, że zapewnienie pomocy w pokonaniu wrogów. Czło jest również znany jako "Królów", dając władzę królewską każdemu, na których jego cień pada.

Chińska 'Fenghuang' '

Podobna istota istnieje w mitologii chińskiej. Fenghuang, a nie prawdziwie feniks, jest nieśmiertelny ptak którego wygląd mówi się zwiastować pokój i harmonię w świecie. Może to być mężczyzna lub kobieta, ale jest często uznawane łączyć zarówno męskie i żeńskie esencje lub yin i yang.

Christian Wpływ

W ostatnich czasach, feniks jest związane z chrześcijaństwem. Jego zdolność do zmartwychwstanie jest postrzegana jako przedstawienie Chrystusa i zmartwychwstania.

Phoenix i Okultyzm

Wierzący w okultyzm - w tym pogaństwa i czary - to również w ich mitologii feniks. Niektórzy uważają, feniks jest symbolem diabła. Inni widzą go jako znak życia i odrodzenia.

Phoenix w sztuce

Phoenix Tatuaże
Tradycyjny koreański malowanie feniks.

Oryginalny Egipski feniks miał ciało człowieka i skrzydła ptaka. Później zaczęły przypominać Czapla, wdzięku, długą szyjką i długie nogi ptaka. Jego upierzenie jest czerwony i złoty, kolory słońca. To buduje stos pogrzebowy z laski cynamonu i innych ziół aromatycznych, a resztki prochy znajdują się w jajku z czerwonawo-brązowe mitów myrrh.Other wyobrażałeś ptaka jak paw lub orła. W wielu rysunków, obrazów oraz rzeźb, wydaje się, majestatyczny, ogniste stworzenia przeciwieństwie naturalnej ptaka.

Której Phoenix?

Tatuaże Phoenix może być prace oryginalne sztuki, lub mogą one być oparte na ulubionych zdjęć z książek, komiksów, lub gier wideo. Fawkes, słynny feniks z serii Harry Potter, został powołany do życia w filmach opartych na książkach. Feniks pomaga zaoszczędzić jednego z bohaterów w Opowieści z Narnii. Fanów X-Men mogą myśleć o sexy, zmartwiony Jean Grey, pseudonim Phoenix. Gracze, którzy pamiętają 1980 roku będzie przypomnieć starej szkoły grafiki wideo gry Phoenix wideo i młodsi gracze znają z symbolem wroga Jamesa Bonda w Nocne gry. Tatuaże Phoenix może połączyć ich użytkownikowi z innymi graczami lub łownych fanów. Mogą one również reprezentować inne interesy.

Phoenix w kosmosie

Phoenix Mars Lander, oczekuje się, że uruchomienie w 2007 roku, będzie badać Marsa arktycznych. Jego symbolem, stylizowana feniks w ramce na czerwonej planecie, może być podstawą do uderzające tatuaż.

Symbol miasta

Rdzenni mieszkańcy Phoenix, Arizona pokazać ich rodzinnym dumę z symbolem ich miasta, który jest czysty, nowoczesny obraz feniks z Wings podniesione.

Przykłady Phoenix Tatuaże

Phoenix Tatuaże

Sztuki Flash dla phoenix tatuaży jest zaskakująco trudne do znalezienia w Internecie. Strony podobne Tattoo Johnny i Tattoofinder.com oferują kilka sztuk pamięci flash na sprzedaż, a wolne miejsca błyskowa oferuje kilka więcej możliwości wyboru. Lepszym wyborem może być znalezienie tatuażysta, który może tworzyć unikalne dzieło sztuki, na podstawie własnych pomysłów. Dla inspiracji, spróbuj deviant art. Na stronie znajduje się kilka stron twórczej, oryginalne dzieła sztuki, które mogą zainspirować uderzająco piękne tatuaże Phoenix. Wystarczy pamiętać, że te projekty są chronione prawami autorskimi. Musisz zgody artysty, jeśli chcesz, aby odtworzyć jeden z rysunków jak tatuaż.

Jester Tatuaże

Jester Tatuaże


Jeśli lubisz się śmiać w życiu i chcesz pokazać swoje zabawny, tatuaże Jester może być tylko sposobem, aby to zrobić.

Jakie są Jesters?

Błaznów były średniowieczny odpowiednik dzisiejszych klaunów, głupców i błazny. Były one wypłacane do zgryzienia upadki sceniczne żarty, i być zabawne i beztroska. Zazwyczaj zatrudniony przez monarchów, nosili na kolorową liberii króla lub królowej, którzy ich rachunek.

Z biegiem czasu, obraz błazna zyskał dodanie trzech spiczastym, kapelusz i dyskietek udawaną berło. Atrybuty te wraz z ich śmiech, wesoły osobowości i kolorowych ubrań wykonane błazna lub oszukać natychmiast rozpoznawalne.

Dziś, tatuaże Jester można znaleźć na ręce, ramiona i plecy, którzy kochają dowcipy, dowcip i głupota wystarczy chcieć dzielić te cechy ze światem.

Co Jester Tatuaże symbolizują

Choć nie każdy tatuaż jest symbolem, klasyczny wizerunek błazna jest łatwo rozpoznawalne dla wielu ludzi. Z tego powodu, tatuaż jester zazwyczaj symbolizuje różne cechy u użytkownika.

Szybkie Wit

Błaznów lub głupcy sądowe rzadko miał skrypt do naśladowania. Były znany z dowcipu i szybki powrót do prawie każdej okazji. Ktoś, kto sport tatuaż błazna może chce być znany na szybki dowcip i gotowe odpowiedzi, jak również.

Triumf nad przeszkodą

W obrazach przedstawiających triumf nad śmiercią, Grim Reaper często mogą być postrzegane ubrana w kostium błazna. Tatuaż z czaszką i żniwiarz w stroju błazna może wskazywać triumf nad chorobą lub trudnych czasach.

Trudne do Fool

Niektórzy ludzie, którzy zostali oszukani raz, ale chcą, aby wskazać, że nie będzie ponownie nabrać może zdecydować się na tatuaż błazna, aby wyświetlić ten świat.

Nabija

Zło tatuaże Jester są tak powszechne, jak w standardowym błazna. Choć każdy tatuaż znaczenie jest osobista dla użytkownika, niektóre państwa, że ​​są one na zło lub triumfujący kpi na zło, ubierając złowrogi twarz kapelusz błazna.

Szyderczy Urząd

Jedną z ról błazen był wyśmiewać władzę monarchy, który mu rachunek. Błazen tatuaż może być sposobem na drwić dzisiejszą władzę.

Tattoo wzory Jesters

Istnieje wiele sposobów, aby zatrudniają wizerunku błazna w tatuażu. Bez względu na to, co powodem obrazu lub gdy na ciele planujesz go nosić, którykolwiek z tych stylów.

Jester Hat

Kapelusz błazna sama eliminuje potrzebę posiadania twarz klauna występującego szczęśliwy, smutny lub zły. To obrazy pozwalają sens zmienić.

Berło

Berło błazna była charakterystycznym elementem jego stroju. Obraz ten może być stosowany samodzielnie lub inny zakaz błazna-jak postać w tatuaż może go trzymać wciąż zawierać symbol na inny tatuaż.

Głowa Jester

Pokaż A z bliska twarz błazna, niezależnie od jego wypowiedzi dla osobistego spojrzenia.

Razem Jester

Zawierają wiele kolorów i działania do tatuażu przy użyciu pełnego obrazu ciała błazna. Kolorowy kostium i często komiczne pozy błazna pozwalają na nieskończoną dostosowanie projektu.

Happy Sad

Tak jak każdy pajac, błazen może pokazać wiele uczucia na raz. Podzielić obraz na dwie, z dwóch różnych kolorach i dwóch różnych wyrażeń pokazać konflikt emocji.

Tatuaże Jester może wziąć na niezliczonych znaczeń; jeśli lubisz wygląd tego złośliwy klaun, przynieś swój własny sens do niego. Zakończyć projekt z własnych kolorów i osobiste dodatki, aby pokazać światu swoje zabawny.

Elektroniczny monitor tętna Tatuaże

Wodoodporne tatuaże elektroniczne mogą teraz oglądać tętno osoby podczas wykonywania codziennych czynności.

Elektroniczny monitor tętna Tatuaże

Naukowcy rozwinęli przyrząd, mogą być "znaczonego" w skórze pacjenta. Pozwala po zdrowie danej osoby na co dzień.

Co to jest naskórka Elektronika?

"Naskórka Elektronika" został po raz pierwszy wykazano w badaniach John Rogers z University of Illinois. Gadżet składała się z ultra cienkich elektrod, systemów zasilania bezprzewodowych, czujników i środków komunikacji. Urządzenie to może teoretycznie być wszczepiane pod skórę. Jednak liczba znaczących wad zostały ujawnione.

Problemy naskórkowego Elektronika

Według Rogersa, technologia jest szczególnie odpowiedni dla tych, którzy pracują w biurze, ale pływanie w basenie mogą naruszać systemu. Nowa metoda "druku na skórze" może uczynić ten system elektroniczny trwalsze.

Brand New Zdrowie Tatuaż Pobyty 2 tygodnie

Naukowcy odkryli, że ultra cienkie elektroniczne mogą być implantowane w warstwie powierzchniowej skóry. Oznacza to, że nie ma konieczności w elastometer, stosowaną w poprzednich wersjach techniki. Po elastometer odrzucono, rozmiar urządzenia został 13 krotnie mniejsza. Tatuaż, wszczepiane pod skórę, mogą zatrzymać się na około dwa tygodnie, aż gadżet jest się na powierzchnię poprzez naturalne złuszczanie skóry. Następnie procedura wszczepienia należy powtórzyć.

Co robi gadżet Nowy Zdrowie Zmierz?

W okresie dwóch tygodni, urządzenie będzie regularnie mierzyć ciśnienie, temperaturę, puls i skóry nawilżenie. Gadżetów będą szczególnie użyteczne do śledzenia procesów gojenia się ran w organizmie.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Są to tatuaże tymczasowe, mające na obszarach wokół sutków. I przyjmuje się, że takie piękne piersi kobiet mogą być wyświetlane nie tylko w intymnych sytuacjach.

Definicje NIP Starburst Kryształowe Tatuaże

Tatuaże są różnych kolorów i są ozdobione kryształkami i kryształów. Specjalny efekt powstaje, gdy przezroczyste biała bluzka lub dzianiny najwyższej obejmuje nagie ciało tatuażem. Autorzy pomysłu nadzieję, że kobiety będą nosić tatuaże tak, że piersi mogą wyglądać dobrze bez bielizny, a sutki mogą nie być grubsza postrzegane przez ubrania, ale wręcz przeciwnie, będzie elementem uroku i tajemniczości.

Nowością było znaleźć w sklepie internetowym o nazwie Ricky (USA). Para Definicje NIP Gwiazda Kryształowe Tatuaże kosztuje $ 15,99. Sparkling i kolorowy tatuaż wzory mają dziurę w centrum - na brodawki.

Cóż, dziewczyny, która jest gotowa podjąć ryzyko i "założyć" tych tatuaży w przejrzysty ubrania bez bielizny? A co o nich na imprezie Halloween?

Amerykańscy Psy Get Tatuaże Too

Mieszkańcy Upper East Side znaleźli nowy sposób, aby podkreślić ich ekskluzywność i przepychu. Teraz to jest modne nie tylko zabrać psa do psychologa i terapeuty masażu, ale także, aby modne tatuaże dla psów.

Amerykańscy Psy Get Tatuaże Too

Aby tatuaż widoczne dla każdego, jest też praca dla fryzjerów, którzy usuwają psa włosy. Miłośnicy zwierząt są wyjaśnił, że jest to tymczasowe tatuaż. Takie "piękno" kosztuje 100 dolarów za jeden tatuaż. Ale wielu Amerykanów nadal nie rozumiem, dlaczego jest to konieczne.

Miłośnicy tatuaży dla swoich psów podać listę 5 korzyści, jakie może dać tatuaż glamour, aby ich zwierzęta:

 • "Latem psy czują się jeszcze lepiej, jeśli ich włosy są cięte"
 • "Jeśli pójdę, mam ubierać, więc dlaczego mój pies się obejść bez ozdób?"
 • "Ja i mój pies zawsze ubrana w tym samym stylu. Ale w lecie jest gorąco dla psa na pobyt w ubrania. Tatuaże są najlepszym rozwiązaniem dla ciepłej pogody, a oni mogą spełnić mój strój! "
 • "Psy kochają, gdy są one wypłacane uwagę. Gdybyś widział, jak pies lubi, gdy jego tatuaż jest sfotografowany na ulicy! "
 • "Ten mały znaczek wyróżnia mój piesek od bezpańskich psów."

Czy uważasz, że ten pomysł słodkie czy jest to tortury dla psów?

Tatuaże Drew Barrymore w

Tatuaże Drew Barrymore w


Choć wydaje się, że o wiele bardziej męski niż sławnych kobiet miały pogrążyć tatuażu, tatuaże Drew Barrymore pokazują, że kobiety takie jak ich tuszem też!

Drew Barrymore - Historia

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew Barrymore w Blyth urodził się 22 lutego 1975 roku w Culver City w Kalifornii. Jej rodzice, John Drew Barrymore, oraz Jaid były zarówno byli aktorzy, i faktycznie, Drew pochodzi z długiej linii aktorów i aktorek. Jej pra-pradziadkowie, John Drew i Louisa Lane Drew, jej pradziadkowie (Maurice Barrymore i Georgiana Drew) i jej dziadkowie John Barrymore i Dolores Costello były znane ich działania. John Barrymore było w rzeczywistości, uważany za najlepszego aktora swojego pokolenia.

Drew Barrymore aktorską rozpoczął w wieku 11 miesięcy, ale ona naprawdę zdobyła popularność w wieku sześciu lat, kiedy zagrała w filmie ET. Drew miał kilka dobrych lat aktorskiej, ale potem spadł do picia, narkotyków i palenia tytoniu, wszystkie w wieku lat 12. straciła większość jej popularności i zatrudnienia i nie wrócić w oczach opinii publicznej w wielkim stylu, aż pozowała nago dla Playboya w 1995 roku.

W 1996 roku, zaczęły napływać kolejne role sposób Drew, a jej popularność znowu wzrosła. W 2004 roku otrzymała swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, a od 2007 roku dowodził drugie najwyższe wynagrodzenie każdej kobiecej aktora w Hollywood.

Tatuaże Drew Barrymore w

Drew zgłaszane sześć tatuaże na jej ciele obecnie - ale nie wyklucza możliwości coraz bardziej. Podczas gdy większość ludzi wie o pięciu jej tatuaże, jeden z nich jest nazwa tatuaż, który nie jest często mówił o - to nazwa jej byłego chłopaka James Walters, pod anioła stróża.

Niemniej jednak, sześć tatuaże były wystarczająco, aby narysował numer trzy na liście Znikający Ranki tatuaż jest z 10 najlepszych kobiet z tats.

Tatuaże Drew Barrymore w
Motyl Drew jest jej najbardziej znanym tat.

Tatuaże Barrymore to:

 • Hip - hop tatuaż Drew jest bukiet kwiatów, na jej lewej stronie.
 • Żołądek - tatuaż na brzuchu Drew jest motyla, i to jest chyba najbardziej znanym jej tatuaż. Sporządzono w prosty czarny, warto zaakcentować jej krzywych.
 • Toe - najmniejszy z tatuażami Drew Barrymore jest na jej palec, mały czarny sierp księżyca.
 • Niższe prawej nogi - tatuaże krzyżowe są bardzo popularne, a wersja Drew jest wyjątkowy - to krzyż zrobić w bardzo stylizowany sposób, wraz z winorośli otaczających obraz.
 • Dolna Powrót - jest to miejsce, dwóch aniołów - jeden z nazwy Drew matki "Jaid", a jednym z nazwą jej byłego chłopaka tatuażem pod spodem.

Seksowne Tatuaże

Tats Drew Barrymore są uważane za niezwykle sexy przez większość ludzi, którzy korzystają patrząc na nich - szczególnie, gdy nie jest ubrany jak w jej rozprzestrzeniania Playboy. Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, który zamierza prowadzić innych, dziki, na pewno można wziąć końcówkę lub dwa z Drew. Lokalizacja jest bardzo ważne; ludzie mają tendencję, aby znaleźć tatuaże, które są na bardzo kobiecych miejscach, takich jak biodra, dolnej części pleców, udo lub piersi, być bardzo sexy. Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest przedmiotem - tatuaż może być w najseksowniejszą możliwym miejscu, ale jeśli jest to obraz czaszki, krwawy sztylet lub coś innego nieprzyjemne, nie może być to, że wiele z sexy remisem.

Jak uzyskać Tatuaże Podoba Ci Drew

Tatuaże Drew Barrymore są unikalne w tym, że żaden z nich wykorzystać kolorowy tusz. Wszystkie jej tats są wykonywane w bardzo wyraźny, czarny stylu, z szarości. Jeśli chcesz, aby osiągnąć ten sam efekt, należy pamiętać, aby twoje tatuaże zrobione bez cieniowania barw, a nie je zrobić w ciemnym czarny tribal tuszu.

San Francisco Tatuaż

San Francisco Tatuaż


San Francisco tatuaż salony włączyli się w prawie każdej dzielnicy. Wzrost tatuaż w popularności pod koniec lat 90-tych był sensacją pola prawda out-of-lewo. Stałe dekoracji ciała raz uznane za właściwe tylko dla tych w więzieniach lub motocyklowych gangów nagle stał zaakceptowany przez głównego nurtu, i eksplodował w niekończących kierunkach, można dostrzec je w teledyskach, magazynów mody, a nawet podmiejskich centrów handlowych.

Obecnie można znaleźć tatuaże odciśnięte na skór sorority dziewcząt, handlowców czas, moli książkowych, śpiewaków Bubblegum pop, a nawet fajne matek. San Francisco jest miastem, które wie swoje tatuaże-jest to jeden z amerykańskich miast, w których trend naprawdę zaczęły nabierać kształtu. Szukasz zabawy? Oto nasz przewodnik jedne z najlepszych salonów tatuażu San Francisco:

Rebelianci dzieła sztuki

1755 Market Street (między Valencia i ulice Octavia) (415) 552-44297 WWW: Sztuka Rebelianci pracy

Niestandardowe grafika tatuaże przez wielkiego Jason Kundell - jeden z czołową miasta artystów tatuażu-wysyła mieszkańców i nie-mieszkańców uciekają się do tej ozdoby ciała hot spot. Oczywiście można przynieść własne stworzenia, że ​​nadruk na swoim ciele, ale powinien się sprawdzić książki wyświetlania oraz dodatkowe pomysły. Upewnij się również do zapoznania się niesamowite graffiti, działa Kundell zrobił, że ma zdjęcia na ścianach i starych tramwajów on nabazgrał na widocznym miejscu wewnątrz Rebels sztuki pracy.

San Francisco Salony tatuażu: Tatuaż czarno-niebieski

381 Guerrero Street (przy 16th Street) (415) 626-0770 Strona internetowa: Black and Blue Tattoo

Kobiety własnością i-obsługiwane studio tatuażu zdobywa prestiżowe nagrody od czasu otwarcia drzwi. Otrzymała Najlepszy Tatuaż kilku San Francisco Bay Guardian w SF Awards. Ceny za godzinę różnić w zależności od muzyki, a jest wymagany depozyt w czasie konsultacji (w tym lokaty idzie w kierunku całkowitej ceny tatuażu). Prace tutaj jest klasyczny, czysty, ostry, i przyciągające wzrok, a wszystkich artystów cieszyć reputację za to bardzo przyjazny i pomocny i uprzejmy wyjaśniając zaradczych.

Manipulacje ciała

3234 16th Street (w Guerrero ulicy) (415) 621-0408 Strona internetowa: ciała Manipulacje

Podczas Manipulacje ciała jest najbardziej znany ze swojej pracowni przebijającego (najstarszy w kraju, to było i działa od 1989 roku), mają też wielką renomę, jeśli chodzi o tatuaże. Istnieje tatuaż wzory patrzeć w sklepie, lub jeśli masz oryginalny rysunek własny, który ma wytatuowane na ciele, przynieś, że dla artysty do pracy off. Tatuaż walk-ins są mile widziane w manipulacje na ciele, a stawka godzinowa za pracę wynosi 140 dolarów.

San Francisco Tatuaż Salony: Idle rąk Studio tatuażu

575 Haight Street (na Steiner Street w) (415) 552-4353 Strona internetowa: Idle rąk

Zwyczaj ten sklep tatuaż na Haight znany jest z przewiewnego, środowiska niefrasobliwe, jak i jego pracowników, które jest zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące tatuaży społeczeństwa. Artyści zaspokoić wszystkich stylów tatuażu, z plemiennych do Tweety Bird, a ceny na godzinę zmienia się w zależności artysty. Terminy są bardzo zalecane, chociaż spacer ins są zawsze mile widziane.

Mama Body Shop

1408 Haight Street (w masońskiej Avenue) (415) 864-6667 Strona internetowa: mama Body Shop

Mama jest od dawna znany jako miejsce, w Górnej Haight do na "profesjonalny, sterylnym i komfortowe środowisko dla ozdoby ciała." Sklep ma sześć wspaniałych artystów, do wyboru do pracy tatuażu, z których wszyscy witamy walk-in, choć terminy konsultacji są zalecane. Biznes jest zawsze energiczny. Istnieje mnóstwo wzorów do wyboru, a jeśli zdecydujesz, że nie jesteś gotowa do zaangażowania się tatuaż, piercing są również oferowane.

Dusza patch tatuażu i piercingu

1599 Haight Street (w Clayton ulicy) Suite B (415) 552-3444 Strona internetowa: Dusza patch Tatuaż

Tętniące życiem Piercing i tatuaż staw ma jedne z najlepszych i najbardziej utalentowanych artystów tatuażu na ręce. Istnieje Flipbooks obrazek i zdjęcia na ścianach wiele tatuaży, które zostały zrobione w studio, a które są dostępne dla Ciebie, aby mieć nadrukowane na skórze. Oryginalne wzory są zbyt mile widziane. Artyści są skrupulatni w instrukcji, że dają klientom na tatuaż po opiekę i są zawsze bardziej niż szczęśliwi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące tatuażu, kiedy już miał go zakończona. Usługi dostępne są tatuaże henną również.

Tatuaż na badania krwi

Tatuaż na badania krwi
Naukowcy z Laboratorium rozwijają Draper "tatuaż", że czujnik może monitorować skład krwi. "Tatuaż" przeznaczony jest do sprawozdania z wyników tuż przez skórę. Heather Clark i jej koledzy są tworzenia specjalnego atramentu składający się z kulek polimerowych pokrytych materiałem biokompatybilnym.

W ramach każdej ze stopek jest elementem, który staje się fluorescencyjna jako reakcja na substancje chemiczne. Wstrzykuje się pod skórę, podobnie jak barwnik tatuażu, to bezpieczne czujnik może powiedzieć o obecności (w tym ilości) różnych substancji we krwi. "Czujniki Tattoo" pomoże diabetyków i innych ludzi, którzy muszą monitorować ich krew.

Kobiety po Tatuaże postrzegane jako bardziej seksualnie

Czy masz tatuaż na dolnej części pleców lub kostce? Czy nie wiesz, że nawet niewielki tatuaż może być rozumiane przez ludzi a nie zgodnie z oczekiwaniami?

Kobiety po Tatuaże postrzegane jako bardziej seksualnie

Francuski psycholog Nicolas Gueguen przeprowadził kilka badań i osiągnął rewelacyjny wniosku, że mężczyźni postrzegają tatuaż na ciele kobiety, jako zachętę do bardziej dostępnej seksu.

Ogólnie rzecz biorąc, badania sugerują, że mężczyźni uważają kobiety z tatuażami mniej atrakcyjne, ale również zobaczyć je jako bardziej wyuzdana. W rezultacie kobiety z tatuażami mają częściej oferty na seks z mężczyznami.

W trakcie badania, psycholog obserwuje zachowania mężczyzn i kobiet na plaży. Mężczyźni podeszli do kobiety z tatuażami znacznie częściej w celu zapoznania się - nawet ci, którzy mieli mały "Butterfly" tatuaż na dole pleców. Jednak oczekiwania mężczyzn z tych znajomości były dość pewne: oni nadzieję na bardziej przystępnej seksu. Kobiety bez tatuaży również poproszony przez mężczyzn, ale musieli czekać dłużej na swoich jeźdźców, jak przyszli 11 minut później, ale z bardziej poważnych zamiarach.

Religie i Tatuaże

Religie i Tatuaże
Dave Gahan z Depeche Mode ma krzyż tatuaże

Religie i tatuaże mają długą historię razem. Niektórzy ludzie wybierają tatuaże religijne do reprezentowania własnych przekonań. Inni wybierają symbole im się podoba, bez zwracania uwagi na ich znaczenie. Niezależnie od tego, jakiego typu klienta jesteś, by szanować znaczenia kulturowego tatuaży religijnych.

Czy ludzie religijni Pobierz Tatuaże?

Tak, ludzie religijni nie dostać tatuaże. Dla niektórych jest to uroczysta rytuał. Dla innych jest to po prostu radosny sposób na pokazanie swoich przekonań na świecie.

Czy zrobić sobie tatuaż to osobista decyzja i że obejmuje wpływ przekonań religijnych. Niektóre religie nie mają zasady dotyczące tatuaży w ogóle. Inni nie zabraniajcie im. Nawet w obrębie jednej religii, różni ludzie mogą mieć różne poglądy na temat tego, co jest dozwolone. To zależy zarówno od tradycji i interpretacji świętych ksiąg.

Religie i Tatuaże: Główne Wierzenia

Wśród najbardziej powszechnych przekonań na świecie, opinie na temat religii i tatuaże są bardzo zróżnicowane. Oto krótkie podsumowanie pomysłów z chrześcijaństwa, hinduizmu, buddyzmu, islamu i judaizmu. Aby dowiedzieć się więcej, poszukaj w internecie, poproś znajomego, który wychował się w jednym z tych tradycji, lub skontaktuj się z lokalnym kościół, świątynia lub meczet.

Chrześcijaństwo

Religie i Tatuaże

Jest to linia w Biblii, który mówi: Wy nie dokonuje żadnych sadzonek w swoim ciele, za zmarłych, nie drukuje żadnych znaków na was. Ja jestem Pan (Kpł 19:28)

Niektórzy chrześcijanie, to znaczy, że tatuaże są zabronione. Inni wybierają interpretować cały ten werset jako odnoszące się do obrzędów pogrzebowych, a nie na zwykłych tatuaży. A niektórzy uważają, że "znaki" odnoszą się do bałwochwalczych obrazów. Podobno, blizny i tatuaże były popularne wśród niechrześcijan; Chrześcijanie nie wolno mieć ślady innych religii "na skórze.

Kolejny Widok

Religie i Tatuaże

Niektórzy entuzjaści tatuaż wybrać interpretować biblijne dwa inne wersety mówią, że jak tatuaże są nie tylko dopuszczalne, były - w jednym punkcie - bosko zamówić.

I rzekł Pan do niego: Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i uczyń znak na czołach mężów, którzy wzdychają i ten krzyk dla wszystkich obrzydliwości, które być zrobione w jego środku. (Ez 9: 4)

Powinien powiedzieć: "Jestem Pana", a inny wykorzystuje nazwy Jakuba, a inny znak rękę "Pana" i przyjmuje nazwę Izraela. (Iz 44: 5)

Czy te wersety odnoszą się do tatuaży w ogóle jest bardzo otwarty na debatę.

Judaizm

Widok żydowska na tatuażu zawiera te same wersety biblijne o których mowa powyżej. Prawosławna tradycja żydowska w zasadzie zabrania żadnych trwałych zmian w organizmie, z wyjątkiem obrzezanie chłopców. Powodem jest przedmiotem dyskusji, ale nie jest to często, że ciało jest darem Pana, a zatem święte. Dokonywanie trwałe ślady na ciele pokazuje brak szacunku. (Zakaz ten nie rozciąga się na tatuaże wykonane ze względów medycznych, takich jak chemioterapia.) Tak więc dla wielu Żydów, tatuaże nie są dozwolone. Nawet świeckie (nie-spostrzegawczy) Żydzi często czują się nieswojo z pomysłem. Z drugiej strony, to tradycja żydowska dyskutować o znaczeń Tory (żydowskiej Biblii), a na pewno są ludzie, którzy kochają żydowskie tatuaże i nie mają problemu z coraz podpisał.

Buddyzm

Religie i Tatuaże

Wiele kultur azjatyckich mają długą historię tatuażu. Buddyzm nie zabrania tatuaże. W rzeczywistości, niektóre tajskie mnisi da tatuaże, które służą jako amulety, utrzymując użytkownikowi bezpieczne i dostarczanie siły w obliczu kryzysu. Spróbuj LuckyFishArt.com dla niektórych przykładów buddyjskich tatuażami.

Hinduizm

Nie ma zakaz tatuowania w hinduizmie. W rzeczywistości, niektóre grupy w Indiach należą tatuażu jako część ich kultury. Wiele hinduskich obrazy są bardzo skomplikowane i piękne, i hinduskie czy indyjski projekt może uderzające tatuaż.

Islam

Czasami religie i tatuaże nie idą ze sobą w ogóle. Tatuaże są nie tylko zakazane w islamie, mogą trwale uniemożliwić będąc w pokoju z Bogiem. Ogólnie rzecz biorąc, muzułmanie nie mogą dokonywać żadnych trwałych zmian w organizmie w celu zwiększenia piękno. Dla większości muzułmanów, tatuaże są uważane ozdoby, i są uwzględnione w tym zakazu. Kilka przywódcy religijni nie zgadzają się, a dla świeckich muzułmanów o tatuaż nie może być w ogóle problem.

Jeśli ktoś z tatuażem na islam, tatuaż może być przyjęty jako część przeszłości danej osoby. Jednak nowe tatuaże, będą uważane za nie tylko brak szacunku, ale haram lub zabronione.

Religijne Tattoo Designs

Projekty różnią się od religii do religii, jak każda religia ma swoje symbole religijne znaczenie.

 • Tattoo wzory to chrześcijańskie krzyże, Dziewicy Maryi, wersety z Biblii i Icthys lub ryby chrześcijańskiej.
 • Żydowscy projekty obejmują gwiazdę Dawida, zarys historycznego ziemi Izraela albo liter hebrajskiego.
 • Buddyjski Centrum tatuaże wokół wizerunków Buddy, bodhisattwów, kwiatów lotosu i kół Dharmy.
 • Hinduskie s może pokazać swoją wiarę z bóstw hinduskich obrazów lub tradycyjnej sztuki indyjskiej.
 • Islam może być trudne, ponieważ obrazy Allaha i Mahometa są powszechnie uznanych za obraźliwe i zabronione. Choć może się muzułmańska tatuaż z werset z Koranu w języku arabskim lub półksiężyca i gwiazdy.

Tatuaż religijna

Gdy tatuaż symbolu religijnego ważne jest, aby być wrażliwym na jego znaczenie, nawet jeśli nie wierzą w religię. Jeśli jesteś osobą religijną, poważnego zastanowienia się, czy tatuaż pasuje swoich wartości religijnych. Tatuaż jest na całe życie, a tym samym może być potężnym pokaż zaangażowania religijnego. Może być również bardzo trwałe błędem, jeśli zdecydujesz się później, że nie jest to w zgodzie ze swoimi wartościami.

Angel wing Tatuaże

Angel wing Tatuaże


Angel wings są niezwykle popularny wzór tatuażu. Mogą być noszone w dowolnym miejscu na ciele, w tym łopatkami i plecach. Ten styl tatuaż może mieć wiele różnych znaczeń, w tym miejsc pamięci, ochrony czy tylko pragnienie, aby pokazać się z bardziej anielską stronę.

Rodzaje Angel wing Tatuaże

Tatuaże skrzydła anioła zazwyczaj pojawiają się z powrotem kawałki, pleców tatuaże i mniejsze projekty, które mogą być umieszczone w dowolnym miejscu na ciele. Mogą być kolorowe lub czarno-szary, i można je podpisał w dowolnym stylu tatuażu.

Rodzaj skrzydeł do wyboru w zależności od przyczyny dla tatuaż. Jest to osobisty wybór. W ogóle, większe skrzydła, większy rachunek.

 • Niektórzy ludzie decydują się mają skrzydła, które obejmują całe plecy.
 • Inni wybierają mniejsze skrzydła, które zdobią łopatki lub ozdobić tylko środek górnej części pleców.

Realistyczne Wings

Angel wing Tatuaże

Wiele osób, które decydują się uzyskać skrzydła anioła wytatuowane na plecach, zdecydować się na bardzo realistyczny styl. Obejmuje to różne cechy, takie jak:

 • Duże pióra
 • Nie oczywiste "join" lub miejsce związku z tyłu
 • Długie, pionowe rozmieszczenie tak skrzydła w dół z tyłu, a nie się po obu stronach
 • "Miękkie" spojrzenie z piór

Skrzydła na ramię

Angel wing Tatuaże

Jeśli pełna powrotem kawałek nie podoba, uważają się parę mniejszych, skrzydła na ramionach. Te skrzydła przejść z łopatkami się po obu stronach grzbietu. Stanowisko tych skrzydeł, co nadaje im atrybut "anioł".

 • Mogą one być realistyczne, szczegółowe piór lub więcej streszczenie z odważnych, czarnych linii, aby wskazać skrzydła, bez konieczności ich wyświetlania.
 • Ludzie wybrali Celtic-wpłynęły projekty, plemienne wzory, free-form płomienie i stylu skrzydeł motyla.
 • Kształt skrzydło może być również utworzona z kilku mniejszych kształtów.
 • Kolor ma innej opcji. Te same pierzaste skrzydła może wyglądać uroczyste w czarne i szare, ale dzikie i radosne barwy.

Mniejsze projekty

Angel wing Tatuaże

Niższe powrót tatuaże są często abstrakcyjne wzory, ale mogą zawierać praktycznie każdy obraz. Angel wing tats może być dostosowany do pięknych niższe powrotem wzory.

 • Jeśli zdecydujemy się na dole pleców tat, będziemy chcieli, aby upewnić się, że skrzydła są włączone do projektu, a nie tylko wyrastające z boków kręgosłupa.
 • Centralne obrazu, takich jak serce, Celtic węzeł, sunburst lub gwiazda może ciągnąć projekt razem.

Pamiętaj, że skrzydła umieszczone na dolnej części pleców nie można rozciągnąć w pionie tak, co mogą, z łopatkami. Pamiętaj o tym, jak zaprojektować swoje skrzydła i każdy obraz, który będzie na środku pomiędzy nimi. W wielu przypadkach oznacza to po prostu obracanie się wewnątrz konstrukcji, ale może również oznaczać stylizując połączenie skrzydeł ciała.

Skrzydła ochronne

Angel wing Tatuaże

Skrzydła nie mają kiełkować z organizmu; mogą być symboliczne, otoczenie i ochronę coś innego.

 • Jednym z popularnych projekt jest inicjały utraconej ukochanej, otoczony skrzydłami ochronnych. Skrzydełka mogą również stanowić przekonanie, że zmarły jest teraz wśród aniołów.
 • Inne projekty mogą obejmować serca otoczony skrzydłami, ani niczego, co bliskie i chcesz być chronione.

Skrzydła Skrzynia

Angel wing Tatuaże

Podczas powrotem jest najpopularniejszym miejscem, aby uzyskać parę anielskimi skrzydłami na ciele, to jest daleko od jedynego miejsca. Jednym z najbardziej popularnych miejsc drugich do sportu para skrzydeł jest na klatce piersiowej. Skrzydełka te mogą być tam umieszczone na różnych powodów, obejmujących:

 • Rozgłos: Może być łatwiej pokazać parę skrzydeł na piersi niż górnej części pleców
 • Ochrona: Skrzydła mogą być tam, aby chronić swoje serce
 • Wpływ: To może być łatwiej zobaczyć parę anielskimi skrzydłami na przedniej niż na plecach, zwłaszcza jeśli szukasz w lustrze. Tatuaż parę skrzydeł w tym miejscu, jeśli musisz regularnie przypominać o anielskiej wpływu lub mocy w swoim życiu.

Należy pamiętać, że przy wychodzeniu z najbardziej naturalne miejsce dla pary skrzydeł anioła - Powrót - że może stracić abstrakcyjne wzory niektórych z ich mocy. To może być trudne do przekazania angel wings zrobić w dzikim stylu, jeśli nie są one zlokalizowane w zwykłym miejscu.

Inne Anioł Tat Lokalizacje

Angel wing Tatuaże

Angel wings mogą być włączone do tatuaży na ręce, ramiona, łydki, ani nigdzie indziej na ciele. Wybierz inną powierzchnię niż z tyłu, jeśli chcesz być w stanie zobaczyć swoje skrzydła regularnie. Skrzydła umieszczone na nadgarstku lub strony, na przykład, może służyć jako przypomnienie dla Ciebie o anielskiej obecności w swoim życiu.

Za Skrzydłami Anioła

Historia biblijna

Wczesne anioły biblijne nie były opisane jako posiadające skrzydła. W rzeczywistości, przypominały zwykłych ludzi, choć przyniósł niezwykłe wiadomości. Z biegiem lat, jednak artyści rysowane i malowane anioły i inne święte istoty z czystej bieli, pierzastych skrzydeł i obrazów współczesnych aniołów prawie zawsze zawierają skrzydła.

Kultura popularna

Angel wings znalazły drogę do powieści, filmów i komiksów. Historie X-Men wyposażone skrzydlatego młodego człowieka, który dołącza do grupy bohaterów. Wiele innych fikcyjnych i legendarne postacie, zarówno dobre i złe, sport skrzydła anioła.

Angel wing Znaczenia

Angel wing Tatuaże

Nie wszystkie tatuaże być trudne; czasem najlepsze tats są łagodne z natury, takich jak para skrzydeł anioła. Tatuaże anioł skrzydła mogą być noszone w dowolnym miejscu na ciele, zarówno sam i towarzyszące inny obraz. Zastanów się parę anielskimi skrzydłami na którąkolwiek z tych powodów:

 • Aby odsłonić zdolność do osiągnięcia nowe szczyty
 • Popisywać się "anioł i diabeł" postawę
 • Jako pomnik dla kogoś w połączeniu z nazwą lub wizerunkiem serca
 • Aby pokazać swój zamiar podjęcia lot w życiu
 • Pragnienie czynienia dobra dla innych w życiu
 • Aby odsłonić wiarę w aniołów stróżów
 • Chęć do pływania
 • Chęć czynienia dobra
 • Wyrażenie Prywatne
 • Obchody piękna
 • Zaangażowanie religijne

Rozwiń skrzydła

Jeśli pomysł anielskimi skrzydłami jest ekscytujące i intrygujące dla Ciebie, zastanów się parę jako tatuaż. Tatuaże anioł skrzydła może być pięknym wyrazem, bez względu na to, gdzie na ciele są wprowadzane, lub jak są one świadczone. Pochwal się swoją anielską obok wyświetlanie własnego zestawu skrzydła.

Japoński wodne Tatuaże

Japoński wodne Tatuaże


Japońskie tatuaże wodne obejmują szeroką gamę wzorów i kolorów. Jest więcej niż jeden symbol wskazuje japoński wody, a dla niektórych ludzi Japoński styl artystyczny jest to, co chcą, a nie konkretnego symbolu.

Japoński Symbole

Wpisany Japoński posiada zróżnicowaną liczbę symboli, które mogą wskazywać na wodę. Konkretne przykłady symboli związanych z wodą lub znaków w całym japońskim to:

 • Woda
 • Fala
 • Sprężyny
 • Deszcz

Wielu ludzi na Zachodzie znaleźć symbole japońskie być artystycznym i egzotyczne. Z tego powodu, nawet najbardziej przyziemne znaczenie dla japońskiego symbolu związanego z wodą może wciąż wydaje imponujące do ludzi, którzy nie czytają japońskiego. Jeśli chcesz się specjalny symbol, należy poświęcić trochę czasu na badania, co symbolem chcesz wygląda. Nie chcesz iść do studia tatuażu i poprosić japońskie tatuaże na wodę i wiatr z deszczem, gdy symbole odwołanie faktycznie chciał symbole fal.

Bądź ostrożny, gdy żąda symbol lub znak z dowolnym języku, z którym nie są osobiście znają. Opowiadania obfitują niewiedzy patronów otrzymujących stałe symbole tatuaż na ciele, które w rzeczywistości nie były słowa, że ​​symbole wnioskowanych. Niektóre historie opowiedzieć osób otrzymujących symbole, które były faktycznie wskazuje obelg lub warunki uwłaczające. Czy te historie są prawdziwe, czy nie, to najlepiej, aby wiedzieć dokładnie, co symbol wygląda przed spacerem do studia tatuażu; w przeciwnym razie możesz skończyć z czymś zupełnie innym, niż to, co chciał.

Japoński wodne Tatuaże

Sztuka japońska

Japońskie tatuaże woda nie zawsze zawierają symboli lub znaków. Niektórzy ludzie uważają, sztuki japońskiej atrakcyjne, więc kiedy przychodzi czas, aby zrobić sobie tatuaż chcą coś zrobić w stylu podobnym do sztuki japońskiej. Ta sztuka ma niepowtarzalny styl, który może również tłumaczyć na tatuaż. Woda rozkwitać, z którym - w fale lub w inny sposób - jest wyciągnięte w sztuce japońskiej łatwo uzupełnia smoki, tygrysy, symboli zodiaku i inne obrazy wspólne tatuaż.

Tatuaże, które obejmują japońskie style obrazów sztuki i wody może być bardzo piękna i nie muszą być specyficzny kolor. Woda nie musi być niebieski, ponieważ zielony, czerwony, lub inny kolor wody działa dobrze z tego konkretnego gatunku tatuaże artystyczne.

Japoński wodne Tatuaże

Inne japońskie wody Tatuaże

Istnieje wiele innych symboli odwołujących wody w sferze kultury i sztuki japońskiej. Oto kilka przykładów:

 • Kwiaty lotosu
 • Ryby (często Koi ryb)
 • Basin (Chozu-Bachi)

Symbol lub wzór wybierzesz, zależy w dużej mierze od obrazu, który próbujesz przedstawiać. Od kultury japońskiej jest jeden, który jest napędzany przez zwyczaje i symbolikę może chcesz badać sens za każdym symbolu przed coraz tatuaż. Podczas gdy niektóre symbole woda symbolizuje oczyszczenie i czystości, inni mogą wskazywać śmierć i zniszczenie.

Jeśli nie jesteś zaniepokojony głębszego sensu za tatuaż, i po prostu chce się go, bo podoba mi się sposób, że wygląda, to może powinieneś jeszcze trochę czasu, aby zbadać znaczenie obrazu, więc nie zdziw się, gdy ktoś dobrze zorientowanych w kulturze japońskiej budzi się w rozmowę o rozumieniu za tatuaż.

Umieszczenie ciała

Małe japońskie symbole wody może iść tylko w dowolnym miejscu na ciele. Popularne wybory dla umieszczenia ciała to:

 • Kostki
 • Nadgarstek
 • Szyja
 • Z powrotem

Japońskie sztuki wody, która towarzyszy bardziej skomplikowanych i ozdobne wzory są często częścią większej mural ciała. Niektórzy ludzie mają tatuaże wodą oraz inne projekty obejmujące ich całe ramię, plecy, nogi lub inne części ciała.

Gdzie umieścić swój tatuaż, zależy od tego, czy chcesz go widocznym dla ogółu społeczeństwa. Jeśli nie chcesz, aby wszyscy przyjrzeć się swoim tatuażem wody to dobry wybór, jest to tatuaż gdzieś na swoim ciele, które jest zwykle pokryte, gdy masz na sobie ubranie.

Miecz Tatuaże

Miecz Tatuaże


Tatuaże miecz są często proste tatuaż projektowania, które mogą mieć bardzo jasną deklarację. Miecz można również dodać jako dodatkowy symbol na tatuaż, który będzie dodać więcej wymiar i znaczenie. Anioł trzyma baranka niesie zupełnie inne znaczenie niż anioł władający mieczem.

Znaczenie mieczem Tatuaże

Miecz jest często godło wojskowe; to było narzędzie pokoleń wojowników człowieka. Miecz może symbolizować ochronę, wolność, honor, i życzliwej mocy. Wszystkie te cechy są związane z bohaterstwa i męstwa. Nosicielem tatuaż miecz może nosić go jako przypomnienie, aby pozostać wierny do etyki osobistej. Może być również noszony symbolizować ochronę w trudnych czasach.

Miecz Tatuaże

Tatuaże miecz może mieć znaczenie religijne, jak również. Miecz był używany jako symbol słowa Bożego w średniowieczu. Symbol oczyszczenia jest mieczem w płomieniach, a kiedy tatuaż miecz przedstawia także krucyfiks, zwykle oznacza to, na okaziciela jest gotów walczyć za wiarę.

Miecze nie może być centralnym tatuaż; mogą jedynie być dodany w celu uzyskania pełniejszego ekspresji konstrukcji. Miecze, które pojawiają się orły mogą nie tylko symbolem wolności, ale chęć do jej ochrony. Miecz pozwala ludzie wiedzą, że anioł w tatuażu jest nie tylko anioł stróż, ale potężny archanioł. Miecz tatuaż może mieć wiele znaczeń.

Legendarne miecze

Miecze stały się potężnym symbolem ze względu na ich kluczowych ról w historii i literatury. Fakt, że nazwy wielu miecze "są lepiej znane niż nazwiska posiadacza miecza odzwierciedla ich znaczenie historyczne. Istnieje pewna magia związana z mieczami, a to przekłada się na tatuaże magia miecz.

Miecze historyczne

Istnieje wiele znanych miecze na przestrzeni dziejów. Wiele miecze poszedł walczyć na nawet po śmierci wojownika należeli do.

 • Zulfiqar - Miecz proroka Mahometa, a później władał przez Husajn ibn Ali w bitwie pod Karbalą.
 • Hanjo Masamune - Miecz japoński dyktatury ustanowionego w 1603 szogunatu Tokugawa nazwie.
 • Miecz Boabdil -To miecz należał do ostatniego króla Hiszpanii Maurów.

Mityczne miecze

Miecze z mitologii ponoszą jedne z najbardziej rozpoznawalnych nazw. Byli mocy, w którym legendy są wykonane, a przez pokolenia ich historie zainspirowały wielu.

 • Arondight - miecz Lancelota
 • Miecz Króla Artura, nadanym mu przez Pani Jeziora - Excalibur
 • -A Przeklęty miecz Tyrfing która przynosi śmierć z dyspozytorem i jego rodziny.

Symbolika Swords

Decydując, czy aby tatuaż miecz jest łatwiejsze decyzji, gdy wiesz, co może wysłać wiadomość do innych osób lub co będzie przypominać o. Oto niektóre z symbolicznych znaczeń związanych z mieczami:

 • Siły Wojskowe
 • Męskość
 • Honor
 • Osób zginęło w walce
 • Odwaga
 • Noble działania
 • Wiedza
 • Sprawiedliwość

Miecz tatuaż może być proste lub ozdobne. Mimo, że miecz nadaje się do prostoty, należy znaleźć wykwalifikowanego artysty tatuażu pracować. Poświęć trochę czasu i rozejrzeć się za unikalny design, który naprawdę mówi do ciebie. Miecze są potężnym symbolem, więc będziemy chcieli miecz projektu tatuaż jest wyjątkowy i dobrze.

Old School: Tatuaże

Old School: Tatuaże


Stara szkoła to nazwa nadana do niektórych stylach tradycyjnych tatuaży sięga 1930 roku. Obrazy obejmują te zaprojektowane przez Sailor Jerry, jak również innych wybitnych artystów dnia. Kolorystyka jest prawie zawsze przede wszystkim tusz czarny z akcentami czerwony, niebieski, żółty i zielony z bardzo mało cieniowania. Kolory są czyste i wyraźne, z niewielkim mieszaniem. Wiele starych projekty szkolne są tak popularne dzisiaj, jak były w latach ubiegłych wśród miłośników tatuażu.

Old School Imagery

Stare tatuaże szkoły są zazwyczaj składa się z kilku bardzo klasycznych obrazów, które były w samym sercu tej epoki.

Statki

Jako jeden z bardziej oczywistych symboli ludzi, którzy spędzili czas na morzu, statki były popularnym wyborem dla żeglarzy poszukujących tatuaże. Jeden kawałek jest legendarny Sailor Jerry portret na statku na morzu, z napisem "Homeward" pod nim wraz z odpryskami ożywiają czerwone w tle jakby oddanie i wściekłość napędzany postępu statku.

Kotwica

Podobny do statku, kotwica wskazano udział w US Navy. Mężczyźni częściej decydują się dodać wstążkę z imieniem ukochanej pisemnej na nim owinięty wokół niej, co oznacza, że ​​ich ukochany służył jako kotwica w ich życiu.

Old School: Tatuaże

Żeglarskie zodiaku

Nautyczne gwiazda służył jako patriotyczny symbol służby w Marynarce Wojennej. Jest to także bardzo popularne żeglarzem i stary styl szkoła tatuaż.

Naga Syrenka

Syreny były mitycznych stworzeń oceanu i fantazji wielu marynarza. Te tatuaże zwykle ujawnił gołe, pert piersi, które często symbolizuje pożądanie i pragnienie użytkownik miał do kobiet w ogóle.

Naga Kusicielka

Naga kusicielka może przybierać różne formy. Ona może być umieszczony leżąc w hamaku apetycznie i wpatrując uwodzicielsko na obserwatorów, podczas gdy jej ciało kobra krążył pół-naga. Naga kusicielka reprezentowane pasja i pożądanie. Ona może również towarzyszyć symboli hazardu i picia.

Serce i Sztylet

Old School: Tatuaże

Dzięki pasji i pożądania przyszedł serca obrazów. Czasami te czerwone serca były nienaruszone, innym razem były one podzielone na pół lub dźgnął sztyletem i nadrukiem słów jak "Broken", "odwaga" i "żałuję".

Połknąć

Old School: Tatuaże

Jednym z autentycznych wojennych tatuaże, jaskółka mówi się symbolem pewnej liczby kilometrów marynarz został wyruszył na morzu. Jaskółka uznano za pierwszy znak, że ziemia była w pobliżu, co oznacza, że ​​marynarz nie ukończył przebieg i ostatecznie przybyciu na jego przeznaczenia.

Orzeł

Jako symbol narodowy Stanów Zjednoczonych Ameryki, orzeł łatwo stał się jednym z popularnych starych wzorów tatuaży dla wielu szkoła miłośników patriotycznych tatuaży.

American Flag

Flag narodowych służy innym patriotycznej miłośników tatuażu reprezentacji.

Inne "Old School" Obrazy

Old School: Tatuaże

Inne zdjęcia z Old School tatuażu to:

 • Wiśnie
 • Róże
 • Sztylety
 • Ryba
 • Ptaki
 • Woda
 • Kiery
 • Teleskopy
 • Sekstansów
 • Dziewczyn pinup w różnych etapach rozbierać

Początki Old School Tats

Old School: Tatuaże

Wpływ starych tatuaży szkolnych na współczesnych Tatuażyści i miłośników sięga czasów wojny, rozpusty, hoża temptresses i czerwone krwią mężczyzn. Legendarne tattooists takie jak Charlie Wagnera, i Normana Lewisa Alberts Sailor Jerry "markowych" Collins Ameryki w czasach I wojny światowej za pomocą prostych, odważnych ilustracje ciemne linie i intrygujący kunszt że wywołują opinie skandalu i buntu wśród oswojonych i udomowionych gapiów.

Urodził się z rąk, który uczestniczył w światowej podróży, przygody i walki, stare tatuaże szkoły służył jako znaki odwagi, pożądania i konfliktów emocjonalnych. Były one często wyryty przedramienia lub bicepsa, niezachwianie ogłaszając doświadczenia noszącego i pasjonujące spotkania, które były godne upamiętnienie.

Old School Tatuaże Dziś

Z odrodzenia kultury tatuażu w ciągu ostatnich kilku dekad, stare style błyskowa szkoła tatuaż był najlepszy wybór dla wielu entuzjastów. Współcześni artyści jak Ed Hardy, Paweł Jefferies reaktywowana i Mike Malone tradycję starych tatuaży szkolnych dodając we współczesnych tematów i spersonalizowanych przedstawień (takich jak azjatyckie artyzmu i indiańskich motywów). Styl vintage rzeczywiście stać się wysoce pożądane i modne dla wielu osób poszukujących kolejny tatuaż.

Tatuaże różowy w

Tatuaże różowy w


Podczas gdy wiele gwiazd mają tatuaże, tatuaże różowym są to jedne z najbardziej interesujących i liczne.

Kto jest różowy?

Różowy Alecia Moore urodziła się 8 września 1979 roku w Doyleston, Pensylwania. Gdy Różowy był tylko małą dziewczynką, zdecydowała, że ​​chce być gwiazdą rocka, a ona spędziła większość swojego dzieciństwa i młodzieńczych lat uprawiania śpiew. Była w kilku zespołach szkół średnich, a ona w końcu stał chórkach dla wielu artystów w ewidencji LaFace.

W roku 2000, Różowy wydała swój pierwszy album solowy, Can not Take Me Home; ten zapis R & B został wyprodukowany przez Babyface. Stany Różowe nie była zadowolona z tego stylu lub obrazu (różowe włosy), a ona była szczęśliwa, kiedy jej następny album funkcjonalny styl pop rockowy, że się podobało.

Różowy Postępuj się płyty były hity i to spróbować to, jestem Not Dead, Funhouse drań Nieautoryzowane między innymi.

Tatuaże Różowy opisał

Różowy wiadomo, że co najmniej 22 fajne tatuaże, ale dokładna liczba nie jest znana. Ona ma wiele różnych stylów i rozmiarów tatuaże, a nie wybrane, aby trzymać się jednego tematu lub określonego stylu tatuażu. Różowy pokazuje również żadnych oznak zatrzymania, i został cytowany ona na pewno planuje coraz więcej tatuaży.

W rzeczywistości, Różowy powiedział, że jest tylko jeden tatuaż nie będzie - i to jest tat nazwy jej mąż Carey Hart. On ma wiele tatuaży, jak również, a wiele z nazwą Pink - ale czuje, że tatuaż z nazwą swojego męża, nie jest jej sprawa.

Długi Lista menchii z dnia Tats

Tatuaże różowy w

Zaczynając od góry do dołu, tutaj jest to, co na pewno jest tylko częściowa lista tatuaże różowy na:

 • Tribal muzyczne notatki za lewym uchem
 • Kod kreskowy z napisem "1 9879-11299-1 3" na karku
 • Na jej lewym ramieniu, anioł stróż
 • Na lewym ramieniu: portret psem Elvisem słowa "Panie Corky Moore" i data, złamane serce na wewnętrznej jej lewego łokcia
 • Żyletka na jej lewym nadgarstku (w środku)
 • Czerwona gwiazda na lewej ręce
 • Na jej prawym nadgarstku: słowa "What Goes Around Comes Around", a wyrazy "Prawdziwa Miłość"
 • Symbolem miłości i czerwone serce na jej dolnej żołądka
 • Na jej lewej nogi: smok na jej udzie, słowa "Pan Różowy" na jej wewnętrznej stronie uda, japoński symbol szczęścia na kostce
 • Japoński symbol szczęścia, żaby i dwóch innych nieznanych symboli na jej lewej stopy
 • Na jej lewej i prawej duże palce: czerwonym sercem na każde
 • Nieśmiertelniki reprezentujące jej brat i tata na jej prawej kostki
 • Chiński symbol przedstawiający nieskończoność nad jej prawą kostkę

Oczywiście, uważa się, że może być więcej atramentu na ciele Pink, ale są to tats które są potwierdzone.

Emulacja Różowy

Tatuaże różowy w

Wiele osób decyduje się naśladować gwiazdy, kiedy się ich tatuaże, a od Różowy są tak liczne, jest wiele do wyboru. Jest kilka rzeczy do zapamiętania, jeśli planuje się uzyskać dużej ilości pracy, Różowy ma zdobyć:

 • Projektując własne tatuaże, sposobem Różowy ma dla niektórych jej, zawsze będzie tatuaż bardziej wyjątkowym. Kopiowanie tatuaże innej osoby zdjęcie, obrazek, może zmniejszyć efekt, jak również jest mniej ważne później.
 • Jeśli chcesz mieć wiele tatuaży jak Różowy robi, możesz wybrać temat lub styl, który będzie konsekwentnie działać w terminie. To może pomóc tatuaże wyglądają bardziej spójna.
 • Pamiętaj, że tatuaże są zawsze. Podczas gdy usunięcie jest możliwe, to jest bolesne i kosztowne. Upewnij się, że symbolika swojej tatuaże to coś będziemy chcieli zabrać ze sobą w całym swoim życiu.