grsail.com

black cohosh płodność

Side Effects of Black Cohosh

Side Effects of Black Cohosh

Skutki uboczne czarnym cohosh może być zróżnicowane i niebezpieczne - tak jak innych leków lub naturalny suplement. Dla najlepszych praktyk bezpieczeństwa należy zawsze niech służby zdrowia wie, że chcesz wziąć czarny Cohosh. Najlepiej, należy zawsze stosować żadnego leczenia ziołowe lub uzupełnić o poradę od specjalisty albo w medycynie naturalnej i tradycyjnej.

Black Cohosh Podstawy

Cohosh Black jest wieloletnia roślina pochodzi z wschodniej części Ameryki Północnej. Normalnie to znaleźć w ustawieniach leśnych, ale można uprawiać wszędzie z należytą starannością i warunkach uprawy.

Łacińska nazwa: Actaea i Cimicifuga racemosa racemosa.

Pseudonimy: Czarny cohosh idzie pod wieloma nazwami; przydomki takie jak bajki Świeca, czarny, czarny bugbane snakeroot, macrotys, bugbane, bugwort, rattleroot i rattleweed. Jedną z kwestii, aby mieć świadomość, że czarny Cohosh jest również w suplementach kombinacji. Więc może spaść pod zupełnie inną nazwą, takich jak "Black korzenia lukrecji i cohosh" lub dowolnej liczby kombinacji. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby zawsze uważnie przeczytać etykiety ziołowych suplementów, więc wiesz co dostajesz, i to, co dawki.

Formy czarnym cohosh: Preparat stosuje się w wielu formach. Korzenia i łodygi roślin cohosh czarnego używane są świeże lub suszone stworzyć lecznicze nalewki ziołowe (jak płynny suplement), pigułki i herbat.

Co to jest Black Cohosh służy?

Cohosh Black jest często sprzedawany jako środek na objawy napięcia przedmiesiączkowego, i jest jednym z najczęściej stosowanych ziół do objawów menopauzy. Ponieważ ziołowych suplementów nie są badane tak często i tak starannie, jak tradycyjne leki istnieje kilka badań, aby wykonać kopię zapasową czarny Cohosh jako skuteczny środek problemów ginekologicznych. To nie znaczy, że nigdy nie działa jednak. Należy pamiętać, że jeśli chodzi o zabiegi ziołowe, brak dowodów może oznaczać niewiele rzeczywistej skuteczności. Cohosh Black została również zastosowana jako środek na innych kwestiach, takich jak ból gardła, depresja, problemy z nerkami i więcej. Jednym z zastosowań czarnym cohosh przez lata był jako poronne - co oznacza po prostu wywołuje poronienie. Jednak należy nigdy, przenigdy nie próbuj używać jakichkolwiek ziołowych (lub innych) metody jako środka do końca ciąży bez nadzoru. To może być bardzo niebezpieczne i narażasz swoje zdrowie na bardzo poważne ryzyko. Aborcja jest coś, czego potrzebujesz, aby omówić z profesjonalnej służby zdrowia.

Jakie są skutki uboczne Black Cohosh

Jak wspomniano powyżej, w zastosowań czarnym cohosh dodatek ten został wykorzystany jako poronne. To również wchodzi skutków ubocznych czarnym cohosh chociaż. Oczywiście, nigdy nie chcesz wziąć czarny Cohosh, gdy jesteś w ciąży, jeśli twoim celem jest pełna okresie ciąży zdrowe.

Niektóre kobiety, niebieskim lub czarnym Cohosh wywołać pracy, ale większość z tych badań do tej pory jest niejednoznaczny. Wiele kobiet i położne nie czuję, że to bezpieczne dla indukcji porodu, a niektóre badania mówi, czarny Cohosh może powodować problemy dla dziecka. Jeśli jest to coś, że jesteś zainteresowany, należy zbadać je przed podjęciem decyzji dokładnie, i zawsze mieć go pod opieką profesjonalnej służby zdrowia.

Narodowe Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej (NCCAM), sub-organizacja National Institutes of Health, zauważa następujące dodatkowe działania niepożądane czarnym cohosh:

 • Bóle głowy odnotowano w niektórych badaniach klinicznych - ale nie poważne bóle głowy.
 • Brzuch problemów; zwykle łagodny dyskomfort.
 • Cohosh Black jest związane z zaburzeniami czynności wątroby. Połów jest, że sprawy zostały połączone dla osób z zapaleniem wątroby, więc nie wiadomo, czy choroba lub czarny Cohosh jest problem.

Black Cohosh bezpieczeństwa

Choć może się wydawać, że czarny Cohosh ma niewiele skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczne, nie jest to do końca prawda (lub nieprawdziwe) oświadczenie. Problemem jest to, że do tej pory, czarny Cohosh nie udowodniono, bezpieczne lub niebezpieczne dla karmiących i kobiet z rakiem piersi. Brak długoterminowych badań wykorzystanie zostało przeprowadzone. W rzeczywistości najdłuższe czarne próby cohosh być tylko sześć miesięcy w czasie. Niektóre badania wskazują, niekorzystny wpływ na dzieci, którzy się czarny Cohosh w ich systemie, inne badania wykazują żadnego wpływu w ogóle. Dodatkowo brak interakcji, jakie kiedykolwiek odnotowano - ale znowu, badania nie były długotrwałe. Podsumowując, to nie znaczy, czarny Cohosh jest niebezpieczne, po prostu, że, podobnie jak wielu ziołowych suplementów diety, nie został w pełni zbadany. Plus, podobnie jak wszystkie leki i suplementy ziołowe, czarny Cohosh mogą być bezpieczne dla niektórych osób, i nie jest bezpieczne dla innych. Najprościej jest założyć, że czarny Cohosh może być rozwiązaniem dla Ciebie, ale musisz być świadomy wszystkich potencjalnych skutków ubocznych, uważnie monitorować korzystania i zawsze pracować z świadczeniodawcy, który ma doświadczenie z czarnym cohosh.

Tmau i Black Cohosh

Tmau i Black Cohosh


TMAU i czarny Cohosh reprezentują stan i możliwości leczenia; oba są stosunkowo nieznane większości osób.

Co to jest TMAU

TMAU (Trimetyloaminuria) jest rzadkim schorzeniem, które do niedawna był nierozpoznany przez specjalistów nawet medycznych. Ludzki Instytut dwucząsteczkowych opisuje warunki jako genetycznie pośredniczy zaburzenia, które wydaje się być dziedziczone. Objawy stanu wystąpić, ponieważ organizm nie może metabolizować TMA (trimetyloaminy) do TMA-tlenku w wątrobie. TMA jest pochodna od diety i występuje w wielu produktach spożywczych, co powoduje, że trudno jest wyeliminować drażniące substancje, co prowadzi do objawów.

Gdy TMA gromadzi się w organizmie, osoby z TMAU wydzielają nieprzyjemny zapach, podobny do zepsutej ryby. Zapach pochodzi tworzą oddechu, potu i moczu, a może być tak intensywne, że zakłóca codzienne życie osób dotkniętych chorobą. Osoby z tym zaburzeniem może być unikane lub wyśmiewany przez innych. Często zdarza się, że osoby dotknięte depresję i może izolować się tworzyć inne, aby uniknąć krytyki.

Kto może otrzymać TMAU

Każdy może uzyskać TMAU. Warunkiem jest rzadkie, ale zdiagnozowano u mężczyzn, kobiety, dzieci i niemowląt. Mutacje w określonym genu powodują stan; Jednakże u niektórych osób objawy rozwijają się jako rezultat pewnych białek w diecie lub wzrostu bakterii, które zazwyczaj wytwarza TMA w układzie pokarmowym. Ponadto, kilka przypadków zgłaszano u dorosłych pacjentów z chorobą wątroby i nerek u zdrowych kobiet na początku ich cyklu miesiączkowego.

Objawy TMAU

Najbardziej widocznym objawem TMAU jest ostry zapach ciała. Mimo najlepszych higienicznych wysiłków, osoby z TMAU nie są w stanie zapobiec lub zamaskować zapach. Stopień zapachu może zmieniać się od osoby do osoby, w zależności od rodzaju żywności, które były spożywane i hormonów w organizmie. Niektóre osoby z warunkiem zgłoszone drgawki, wysypki skórne i inne dolegliwości, choć większość jest zdrowe.

Zabiegi TMAU

Brak lekarstw na TMAU istnieje. Jednakże osoby może zmniejszyć intensywny zapach z modyfikacji diety i niskimi dawkami antybiotyków, które mogą zmniejszać bakterii naruszającym rozwój w organizmie. Pokarmy, które potęgują TMAU to pokarmy bogate w cholinę i trójmetyloamina, takie jak:

 • Mleko
 • Jajka
 • Wątroba
 • Fasola
 • Orzeszki ziemne
 • Produkty sojowe
 • Warzywa, takie jak brokuły, kalafior, kapusta, brukselka i groszkiem
 • Owoce morza

Lista ta nie jest wyczerpująca lista wszystkich produktów, które są obraźliwe. Unikanie wiele z nich może spowodować deficyt odżywczych, co może prowadzić do wielu innych warunkach.

TMAU i Black Cohosh

Cohosh Black jest członkiem rodziny jaskier. Wieloletnia roślina pochodzi z Ameryki Północnej, gdzie jest sprzedawany jako suplement diety w leczeniu wielu dolegliwości, takich jak uderzenia gorąca i inne objawy menopauzy. Brak badania zostały przeprowadzone, aby pokazać korzyści dla osób cierpiących TMAU, jednak czarny cohosh zostaną użyte do aide kobiet zapach ciała spowodowane przez brak równowagi hormonalnej w okresie menopauzy. Czarne cohosh jest bezpieczny i można je znaleźć w różnych postaciach, takich jak:

 • Kapsułki
 • Rozwiązania
 • Nalewki
 • Proszki
 • Tabletki

Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia ziołowe. Bezpieczeństwo i skuteczność czarnym cohosh dla TMAU nie jest udowodnione ponad sześć miesięcy.

Testowanie TMAU

Jeśli cierpisz z niezwykłą i lotnego zapachu ciała, pomimo dobrych praktyk higienicznych, rozważyć testowaniem TMAU. Inne przyczyny mogą rozważyć wykluczenie to cuchnący oddech lub chorób gruczołów. Jeśli masz TMAU i czarny Cohosh jest coś chcesz spróbować, skonsultować się z lekarzem lub zielarza.

Saw Palmetto i Black Cohosh

Saw Palmetto i Black Cohosh


Saw Palmetto i czarny Cohosh są dwa ziół pochodzi z Ameryki Północnej stosowany w leczeniu braku równowagi hormonalnej. Cohosh Black oferuje ulgę od gorąca, a połączenie tonik z szałwii, lukrecji, czystego drzewa jagód, Saw Palmetto i czarny Cohosh są wykorzystywane poziom doładowania estrogenów u kobiet.

Korzysta z Saw Palmetto i Black Cohosh

Oba ziół mają długą historię stosowania w całej Europie i Ameryce Północnej. Każdy wydaje się działać na systemach hormonalne organizmu na różne sposoby, aby zwiększyć poziom estrogenów.

Black Cohosh

Cohosh Black został wymieniony w jednym ze standardowych tekstów medycznych z 19 wieku jako tonik na "problemy kobiet", prawdopodobnie eufemizm dla menopauzy. Dziś, studia europejskie wykazały, że czarny Cohosh jest skuteczny w łagodzeniu uderzeń gorąca. Może również złagodzić suchość pochwy, nocne poty i inne objawy menopauzy i promować regularne miesiączki u kobiet z nieregularnymi okresami.

Dr Joseph Mercola, strona MD zapewnia długą dyskusję na czarnym cohosh i jego historię użytkowania i badań w Europie i Ameryce Północnej. Według informacji na Mercola.com, czarny Cohosh jest przydatna do złagodzenia wielu objawów menopauzy w tym uderzenia gorąca i nocne poty. Według Narodowego Centrum Medycyny Alternatywnej i Complimentary, czarny Cohosh był używany w leczeniu zapalenia stawów i menopauzy objawy. Zastosowanie tradycyjnych obejmuje również wywoływania pracy, ale nie jest to zalecane, że kobiety używają go z tego powodu, chyba że prowadzone przez lekarza. Badania dotyczące stosowania Black Cohosh, aby złagodzić objawy menopauzy ujawnić mieszane rezultaty. Większość dotychczasowych badań zostały przeprowadzone przez sześć miesięcy lub mniej, więc skuteczność i bezpieczeństwo długoterminowe jest nieznany.

Saw Palmetto

Saw Palmetto może być stosowany przez kobiety, które cierpią z PCOS lub zespołu policystycznych jajników, stan, w którym małe torbiele rosną na jajnikach. Każdego miesiąca, zwykle rozwija się torbiel jajnika do uwolnienia komórki jajowej. U kobiet z PCOS, skupiska torbiele pojawiają, a jajniki mogą być powiększone. Kobiety z PCOS mają często problemy z utratą wagi, rozwój oporności na insulinę lub cukrzycy i mogą rozwijać się inne problemy, takie jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i wysokie trójglicerydy.

Lekarze nie wiedzą, co powoduje PCOS, ale brak równowagi hormonalnej może być jedną częścią równania. Saw Palmetto wydaje się zmniejszać hormon zwany DHT lub DHT za krótki. DHT jest wytwarzany z testosteronu. Piła Palmetto wydaje się osłabiać działanie testosteronu w organizmie, a kobiety z PCOS produkcji testosteronu niż normalnie. Kobiety z PCOS mają często bardzo duże ilości estrogenów w ich ciałach i Saw Palmetto może obniżyć poziom estrogenu też.

Sugeruje się również do stosowania przez ludzi, którzy mają powiększony gruczoł prostaty. Gdy prostata ulega powiększeniu, może nacisnąć na pęcherz i powodować problemy moczowych.

Według NCCAM widział Palmetto nie okazał się skuteczny w leczeniu rozszerzonej prostaty u mężczyzn. Liczne badania wskazują, że Saw Palmetto jest bardziej skuteczna niż pigułki placebo.

Dla kobiet, które chcą zmniejszyć żenujące wzrost włosów związane z PCOS, nie ma jednoznacznych badań wykazujących, że Saw Palmetto jest skuteczny. Jest to jednak stosunkowo bezpieczne zioła według NCCAM i dobrze tolerowane przez większość, więc może warto spróbować.

Herbal Menopauza Objawy Relief

Istnieje wiele produktów na rynku, gdzie Saw Palmetto i czarny Cohosh są w połączeniu z innymi ziołami estrogenowych, lub ziół, które naśladują estrogeny. Takie produkty mogą zaoferować kobiety z łagodnymi do umiarkowanych objawów menopauzy ulgi. Jeśli nie możesz wziąć syntetycznych hormonów lub nie chcesz tego robić, naturalnych środków, w tym zmian w diecie, witaminy, takie jak suplementy witaminy E i kremów i preparatów ziołowych estrogenów może być przydatne. Porozmawiaj z lekarzem lub odwiedzić zielarza w celu omówienia możliwości i okoliczności przy wyborze ziołowych produktów menopauzy.

Ostrzeżenia i przeciwwskazania

Kobiety z zaburzeniami czynności wątroby nie należy używać czarnego Cohosh, zgodnie z National Center for bezpłatnych i medycyny alternatywnej. Cohosh Black nie wydaje się wchodzić w interakcje z lekami, ale to jest zawsze dobry pomysł, aby powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych tego lub jakiegokolwiek innego zioła.

Dlatego, że wpływa na poziom estrogenów u kobiet z nowotworów zależnych od estrogenów lub wywiadem rodzinnym w kierunku raka piersi, nie powinni przyjmować te zioła, chyba że pod kierunkiem zielarz, naturopatyczną lekarza lub lekarza.

Black Cohosh i wzrost włosów

Black Cohosh i wzrost włosów

Czy szukasz informacji o czarnym cohosh i wzrost włosów? Poniżej znajdą Państwo informacje na temat ziół, czarny Cohosh, i jak to wpływa na wypadanie włosów i wzrost włosów.

Co to jest Black Cohosh

Przed omówieniem czarny Cohosh i wzrost włosów, ważne jest, aby wiedzieć coś więcej na temat tego zioła.

Cohosh Black jest także znany jako Actaea Cimicifuga racemosa i racemosa. Jest członkiem rodziny masło udojowych. Rośnie w Ameryce Północnej i jest wieloletnich.

Korzeń jest stosowany dla większości preparatów ziołowych. Root jest prawie czarny i bardzo gruby. Kłącza (podziemne łodygi) są również wykorzystywane w preparatach Cohosh Black. Jest on dostępny w postaci nalewki, tabletki lub kapsułki.

Inne nazwy czarnym cohosh to snakeroot, bugbane, bugwort i squawroot.

Black Cohosh i wypadanie włosów

Ponieważ uważa się, że czarny Cohosh posiada zdolność do regulowania poziomu estrogenu, wielu wierzy, że czarny Cohosh jest pomocne w zapobieganiu wypadaniu włosów u kobiet. Z tego powodu ilość środków naturalnych włosów zawierają utrata czarny Cohosh jako jeden z ich składników.

Dlatego, że istnieje powszechne przekonanie, że czarny Cohosh ma właściwości stymulujące estrogenów jest ze względu na jego skuteczność w leczeniu objawów menopauzy.

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Urzędu suplementów diety, "Jak czarny Cohosh roboty nie jest znana. Możliwość, że czarny Cohosh wykazuje aktywność estrogenów badano, ale dowody są sprzeczne."

Istnieją również dowody, że czarny Cohosh łagodzi objawy menopauzy, nie wspierając produkcję estrogenów, ale przez działanie ukierunkowane na receptory serotoniny w mózgu.

Powiązania estrogenu do wypadania włosów

Żeński hormon płciowy, estrogen odgrywa wiele ważnych ról w organizmie kobiety, aby dać kobietom kobiece cechy. Jednym z takich zadaniem jest zmniejszenie owłosienia i promować wzrost włosów na głowie. Czyni to poprzez blokowanie poziom DHT z męskiego hormonu, testosteronu. DHT z testosteronu jest główny powód, że mieszki włosowe zaprzestać produkcji włosów u mężczyzn z łysiną.

Kobiety z prawidłowym poziomem estrogenu stoją bardzo małe szanse w obliczu utraty włosów.

Starzenie, ma jednak wpływu na poziom estrogenów w organizmie. W okresie menopauzy, to jest wspólne dla poziomu hormonów estrogenów spadać, co może prowadzić do zaburzenia równowagi hormonalnej. Pozwala to na DHT z testosteronu wpływa do mieszków włosowych, powodując zatrzymanie produkcji pęcherzyków włosy.

Cohosh Black, z jego domniemanych właściwości estrogenów wsparcie, od dawna środek na objawy menopauzy spowodowanych przez brak równowagi hormonalnej, w szczególności w przypadku zmniejszenia estrogenu. Ponieważ uważa się, aby stymulować produkcję estrogenów, może mieć pozytywny wpływ na blokowanie DHT z toruje sobie drogę do mieszków włosowych.

Black Cohosh i wzrost włosów

Znajdziesz tu czarny Cohosh w wielu wzorach "wzrostu włosa". Choć wydaje się, że ścieżka łącząca czarny Cohosh do zmniejszenia utraty włosów u kobiet, jest ich również związek między czarnym cohosh i wzrost włosów?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się tu być mniej wyraźne. Chociaż prawdą jest, że estrogen stymuluje wzrost włosów, nadal nie jest jasne co do tego, czy zrównoważenie poziomu estrogenów jest rzeczywiście własnością czarnym cohosh. Jeśli czarny cohosh te rzeczywiście mają właściwości estrogenowe, jak badania zdają się wskazywać, to są one dość tydzień i prawdopodobnie nie jest na tyle silny, aby aż tak wiele wpływu na wypadanie włosów i wzrostu włosów jako producentów naturalnych suplementów może mają uwierzyć.

Dolna linia na czarnym cohosh i wypadanie włosów jest to, że jury jest jeszcze obecnie. Inne badania muszą być wykonane, aby udowodnić związek między nimi; jednak są szanse, że nie zaszkodzi spróbować.

Skutki uboczne, Ostrzeżenia i przestrogi

Jeśli zdecydujesz się spróbować preparat zawierający czarne włosy wzrostu Cohosh, należy pamiętać o następujących:

 • To jest zawsze najlepiej sprawdzić z osobistym lekarzem przed siebie przepisując żadnych leków, w tym bez recepty i leków ziołowych.
 • Brak badania zostały przeprowadzone na czarnym cohosh do testowania leków interakcje. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent przyjmuje inne leki.
 • Kobiety z rakiem piersi lub rakiem piersi w wywiadzie powinni unikać przyjmowania czarny Cohosh, ponieważ nie wiadomo, jakiego rodzaju wpływ ma na tkanki piersi.
 • Osoby z zaburzeniami czynności wątroby nie powinni przyjmować czarny Cohosh.
 • Przerwać stosowanie, jeśli wystąpią objawy zaburzenia czynności wątroby i skontaktować się z lekarzem.
 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem czarny Cohosh, ponieważ czarne cohosh były historycznie używane do wywołania porodu.

Black and Blue Cohosh wywołać pracy

Black and Blue Cohosh wywołać pracy

Położne i ścieżka zdrowia skorzystało czarno-niebieski Cohosh wywołać pracy przez wieki. Połączenie tych ziół jest na tyle często, aby dostać pracę w ruchu powolnego szybciej lub trochę się zaczęło po poród. To jest bardzo ważne, aby omówić te zioła z lekarzem lub położną przed ich użyciem.

Co to jest Cohosh?

Czarny i niebieski cohosh cohosh to dwie różne rośliny. Łatwością używany razem w postaci nalewki, są szczególnie skuteczne w indukowaniu po poród.

Niebieski Cohosh

Niebieski cohosh jest również znany jako Papoose korzenia. Rdzenni Amerykanie byli świadomi tego zakładu i wykorzystał je, aby zwiększyć skurcze lub rozpocząć pracę. Zebrali korzeń niebieskim cohosh środowisku naturalnym jesienią i suszy go. Większość osób używa go jako nalewki, ale można też wziąć ją w postaci kapsułek lub herbaty.

Niebieski cohosh nie zwiększa skurcze. Jest przeciwskurczowe. Ponieważ jest przeciwskurczowe, kobiety często używają go, gdy poronienia grozi. Rozluźnia macicę i utrzymuje ją z zamawiającym, gdy nie jest czas na narodziny. W taki sam sposób, niebieski cohosh można podjąć, aby pomóc zatrzymać twarde Skurcze Braxtona Hicksa często określa się mianem fałszywej pracy.

W procesie narodzin, możesz użyć niebieskiego Cohosh koordynować skurcze macicy i zwiększyć ich skuteczność.

Black Cohosh

Cohosh Black jest członkiem rodziny jaskier. Jest również nazywany snakeroot. Jak niebieski cohosh, praktycy używać korzenie czarnym cohosh. Jest on dostępny w nalewki, kapsułki i herbaty. Cohosh Black wydaje się działać na organizm w taki sam sposób, jak estrogen ma, ale badania nie potwierdził tę teorię.

Korzystanie czarny i niebieski Cohosh wywołać pracy

Te dwa zioła są najbardziej skuteczne w indukowaniu pracę w okresie ciąży, gdy po używane razem. Proces ten zazwyczaj nie rozpocznie pracy, gdy macica nie jest gotowy. Nie należy próbować wywołać pracy, aż po upływie 40 tygodnia ciąży. Jest to środek, aby zapewnić dziecko jest gotowe do narodzin.

Korzystanie czarny i niebieski Cohosh wywołać pracy jest szczególnie skuteczne, jeśli już mają słabe lub nieregularne skurcze. Te dwa zioła współpracować, aby wzmocnić i regulują skurcze macicy. W przeciwieństwie do tradycyjnych form indukcji, zioła pracy z ciałem w sposób naturalny. To powoduje, że przy pracy w ruchu w naturalnym szybkością, że nie jest prawdopodobne, aby kłopotliwe dla matki pracującej.

Instrukcja obsługi

Poniższe instrukcje dotyczące korzystania z B i B nalewki lub czarny i niebieski cohosh nalewki, są przykładem tego, jak to połączenie jest najczęściej używany. Wywoływania pracy, bez konsultacji z lekarzem opieki zdrowotnej mogą być niebezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka i nie jest zalecane. Proszę porozmawiać z lekarzem na temat wszelkich problemów lub pytań masz dotyczących ciąży, porodu.

 1. Dobry sen w nocy.
 2. Wczesnym rankiem umieścić 20 kropli nalewki B and B w ciepłej wodzie i wypić.
 3. Dodać taką samą mieszaninę i pić to, co godzinę przez pięć godzin.
 4. Masz lekki lunch.
 5. Rozpocząć biorąc mieszaninę ponownie co godzinę do kolacji.
 6. Jeśli skurcze nie zaczęły, należy przerwać stosowanie nalewki. Spróbuj ponownie za trzy lub cztery dni.

Porady

 • Podczas stosowania nalewki, nadal aktywne. Chodzić po domu, iść na zakupy w pobliskim centrum handlowym, lub wybrać się na spacer wokół bloku. Bardziej jesteś aktywny, tym większa szansa, że ​​skurcze będą kontynuowane.
 • Stymulowanie sutków może również pomóc wzmocnić skurcze. Ty lub Twój partner to zrobić lub jeśli jesteś mamą opieki, karmienia dziecko często w ciągu dnia może pomóc.
 • Kapsułka olej z wiesiołka, mogą być otwierane i wprowadzono do macicy na kilka dni przed użyciem nalewki. To powinno pomóc "dojrzewają" szyjki macicy i zwiększyć szanse, że indukcja będą udane.
 • Stosunek płciowy może być bardzo skutecznym sposobem na wywołanie porodu podczas robienia nalewki. Prostaglandyny w nasieniu pomoże w złagodzeniu szyjki macicy.

Skutki uboczne

Generalnie nie weźmie black and blue Cohosh wystarczająco długo, aby doświadczyć żadnych skutków ubocznych. Zielarze zgadzają się, że te zioła są bezpieczne do podjęcia w 40 tygodniu ciąży i nie zaszkodzić dziecku. Istnieją pewne obawy, że mogą spowodować niebieski cohosh problemy z sercem w dziecku podczas ciąży, jednak był to jeden odosobniony przypadek i nie ma dowodów na to, że był niebieski cohosh, że przyczyną problemu.

Należy zachować ostrożność

Jeśli planujesz wziąć zioła w czasie ciąży, należy pamiętać o kilku ostrzeżeń. FDA nie reguluje firm, które sprzedają zioła, więc zioła zakupione od różnych firm mogą być różne, w mocy i czystości. Zioła mogą zawierać konserwantów i innych substancji chemicznych, jak również. Istnieje również pewne ryzyko przy podejmowaniu ziół w większych dawkach, i nie mogą być interakcje z innymi lekami, które mogą być z natury. Lekarz lub położna powinni być zaangażowani, jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem ziół, aby wywołać pracy, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Każde ciało jest inne. Istnieje wiele innych naturalnych sposobów wywołania porodu. Pamiętaj jednak, że często trochę cierpliwości to wszystko, co jest konieczne. Należy również pamiętać, aby zachować ostrożność podczas korzystania z ziół, aby wywołać pracy. Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących ciąży, porodu. Żaden artykuł nie może zastąpić porady lekarza.

Koncepcja: Płodność Zioła Porady

Vitex

Vitex, znany również jako ChasteTree Berry pomaga regulować estrogenu i progesteronu hormonów. Vitex można przyjmować zarówno w pierwszej połowie cyklu lub cały cykl. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Pokrzywa

Pokrzywa jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania

Dong Quai

Dong Quai jest regulatorem hormonów macicy tonikiem. Jest znany jako zewnętrznego regulatora hormonów. Dong Quai powinny być podjęte w pierwszej połowie cyklu od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania.

Herb Dawki - PRZECZYTAJ

Jest niezwykle ważne, aby uniknąć pewnych ziół od owulacji do miesiączki z prostego faktu, że może to być niebezpieczne dla nienarodzonego dziecka powinna ciąży występuje. Tak wiele ziół nie słyszałem, czy są one bezpieczne do podjęcia w czasie ciąży. Więc być ostrożny, chyba Oświadczam otherswise najlepiej byłoby wziąć tylko z miesiączki do owulacji.

Olej z nasion lnu

Olej z nasion lnu jest niezbędny kwas tłuszczowy. Olej z nasion lnu należy w miejsce oleju z wiesiołka od owulacji do miesiączki. Olej z nasion lnu jest bezpieczne do podjęcia w czasie ciąży. Olej z nasion lnu jest uważane za dobre dla mózgu - zarówno w Ciebie i Twojego rozwijającego się dziecka - dlatego ważne jest, aby podjąć, gdy ciąża może być possiblitiy.

Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Black Cohosh

Black Cohosh powinny być podejmowane z miesiączki tylko do owulacji. Pomaga złagodzić skurcze menstruacyjne. Pomaga również w celu łagodzenia bólu macicy. Cohosh Black jest consideres przeciwskurczowe.

Vitex aka Wstydliwego Drzewo Berry

Vitex jest również znany jako Wstydliwego Drzewo Berry. Vitex został nazwany kobiet herb. Vitex jest regulatorem hormonów, regulujących estrogenów i progesteronu. Vitex należy od miesiączki do owulacji, choć niektóre kobiety twierdzą, że jest to korzystne do podjęcia wszelkich cyklu. Zapytaj opieki zdrowotnej providor, aby upewnić się co do właściwego czasu i dawki. Vitex NIGDY nie powinny być zrobione z lekiem płodności Clomid.

Olej z wiesiołka

Olej z wiesiołka (EPO) jest toner macicy oraz przyczynia się do zwiększenia jakości płynu urodzajne szyjnych. EPO należy podjąć w pierwszej połowie cyklu - od mensturation owulacją. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Red Raspberry Liść

Red Raspberry liści pomaga ton macicy, powodując drobne skurcze macicy. Jest to korzystne, gdyż pomaga w reprodukcji, aby zwiększyć przepływ krwi do macicy. Czerwony liść maliny powinny być pobrane z miesiączki do owulacji.

Lukrecja

Lukrecja jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania.

Żeń-szeń syberyjski

Żeń-szeń syberyjski jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Pospolity

Pospolity jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania.

Żeń-szeń

Gingseng jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji.

Zioła płodności

Istnieje wiele ziół, które pomagają zwiększyć płodność. Niektóre są proste toniki rozrodcze. Niektóre pomoże poprawić konkretnego problemu płodności. Inni mogą zwiększyć wydajność reprodukcyjną organizmu. Upewnij się, że przed podjęciem jakichkolwiek ziół - najpierw skonsultować się z lekarzem. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Koniczyna czerwona

Koniczyna czerwona jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania.

Czarny Haw

Czarny Haw jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę dla zalecanej dawki.

Lucerna

Lucerna jest uważany tonik reprodukcyjnego. Lucerna jest bezpieczny do podjęcia wszelkich cykl długo.

Fałsz Unicorn głównej

False unicorn root uważane męskiej impotencji pomocnikiem. Służy również jako środek wzmacniający rozrodczego u kobiet. Fałsz jednorożec korzeń łagodzi ból jajników czasem związane z owulacją. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Squaw Vine

Squaw Vine jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Lady Mantle

Lady Mantle jest uważany reproductuve tonikiem. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do informacji dawkowania.

Saw Palmetto

Saw Palmetto jest uważana tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do dozowania.

Biała Piwonia

Biała Piwonia jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Cayenne

Cayenne jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do informacji dawkowania.

Loveage

Loveage jest uważane ogólnie tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do dozowania.

Waleriana

Waleriana jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Cramp Bark

Obóz Kora jest uważany tonik reprodukcyjnego. Weź od miesiączki do owulacji. Zobacz butelkę do informacji dawkowania.

Rehmannia

Rehmannia jest uważany tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do informacji dawkowania.

Dziki Yam głównej

Korzeń dzikiego yam zawiera progesteron. Dzikie releives korzeniowe Yam skurcze menstruacyjne, bóle macicy i jajników. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Prawda Unicorn głównej

Prawda Jednorożec jest uważany za główny Tonik reprodukcyjnego. Zobacz butelkę do właściwej dawki.

Jak korzystać z Czarnego Cohosh

Cohosh Black jest wszechstronnym zioło, używane do leczenia różnych dolegliwości. Cohosh Black jest zazwyczaj jako dodatek w pigułce lub tabletek. Oto w jaki sposób można korzystać z czarnym cohosh:

 1. Wiem wszystko o czarnym cohosh. Istnieje wiele artykułów na temat czarnej cohosh w Internecie i można korzystać z wyszukiwarki, by znaleźć tych. Możesz znaleźć Black Cohosh artykuły na temat stron internetowych o ziołowych, alternatywnych metod leczenia i holistycznej opieki zdrowotnej. Można również zwrócić się do lekarza, pracownika służby zdrowia lub herbologist temat tego zioła. Poszukaj informacji o tym, jak i kiedy należy zgłosić się, gdy jej potrzebujesz, a kiedy dona € ™ t, skutki i efekty uboczne zioła i tych, którzy mogą i nie mogą przyjmować zioła.
 2. Czarne dodatki cohosh są używane przez kobiety w leczeniu różnych dolegliwości i zaburzeń, takich jak niepłodność, zespół napięcia przedmiesiączkowego, bolesne skurcze podczas miesiączki, nieregularne miesiączki i menopauzy problemów, takich jak uderzenia gorąca i suchość pochwy. To był kiedyś używany do wywołania pracy, ale pracownicy służby zdrowia teraz jej zakazać. Kobiety w ciąży, które nie są jeszcze gotowe do porodu nie powinni przyjmować tego powodu czarne cohosh może wywołać skurcze macicy.
 3. Czarne cohosh można również stosować w celu zmniejszenia bólu stawów. Ci, którzy są choroby reumatyczne mogą również znaleźć ulgę poprzez czarne dodatki cohosh.
 4. Cohosh Black może obniżyć ciśnienie krwi. Jest to jednak tylko wtedy, gdy stosowane obok dobrych praktyk zdrowotnych, takich jak pobyt z dala od żywności, które są bogate w cholesterol i jeść odpowiednie ilości żywności w odpowiednim czasie. Regularne ćwiczenia jest również czynnikiem, który może przyczynić się do normalnego ciśnienia krwi.
 5. Cohosh Black może leczyć infekcje oskrzeli. Cohosh Black wykazuje właściwości antybakteryjne, i może być używane, aby usunąć bodyâ € ™ s drogi oddechowe. Może też złagodzić skurcze, które są powszechne w krztuścowi.
 6. Cohosh Black może złagodzić bóle głowy spowodowane przez różne czynniki, takie jak stres, nadmiernego wysiłku, infekcje oka, nerwobóle, szczepu i przekrwienie błony śluzowej nosa.
 7. Jeśli w trakcie przyjmowania leków Należy poinformować lekarza, jeśli youâ € ™ planujesz wziąć czarne dodatki cohosh. Zioła, takie jak Czarny Cohosh może wchodzić w interakcje z innymi lekami, które przyjmujesz i produkować skutki uboczne lub zmniejszenie skuteczności leku i ziół zarówno.
 8. Wiem właściwą dawkę dla Ciebie. Kwota czarnym cohosh można wziąć mogą się różnić w zależności od twój bodyâ € ™ s metabolizmu, stanu zdrowia, wieku, swojej tolerancji, wzrostu i wagi. Zapytaj swojego lekarza o tym, jak dużo czerni cohosh można zrobić bezpiecznie, w celu uniknięcia komplikacji.
 9. Znać ubocznych skutków biorąc czarny Cohosh. Mogą wystąpić działania niepożądane, jeśli pacjent przyjmuje inne leki, jeśli masz osłabiony układ odpornościowy, lub jeśli masz pewne choroby. Skutki uboczne czarnym cohosh są bóle głowy, mdłości, niestrawność, wymioty, uczucie ciężkości w kończynach dolnych, pocenie się, na wadze i obniżone ciśnienie krwi. Nigdy nie bierz czarny Cohosh, jeśli youâ € ™ re w ciąży i karmiących piersią, ponieważ będzie ona przechodzić przez łożysko i do mleka matki i zaszkodzić dziecku.
 10. Jeśli youâ € ™ re zakupem czarnych produktów cohosh takie jak pigułki, tabletki, herbaty i ekstraktów upewnić się, że kupujesz od renomowanego źródła.

Cohosh Black ma wiele zalet, ale używać go ostrożnie. Przed użyciem czarnego Cohosh ani żadnego zioła, skonsultować się z lekarzem.

Ziołowe suplementy i Clomidu

Ziołowe suplementy i Clomidu


Problemy owulacji są częstą przyczyną niepłodności kobiet czynnika. Ponieważ Clomid działa poprzez stymulację owulacji, często jest lekiem z wyboru. Niektóre kobiety należy stosować leku samodzielnie, podczas gdy inne łączą Clomid i ziołowych suplementów diety. Porozmawiaj z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy opcje te są dla Ciebie.

Clomid i jego zastosowań w Niepłodność

Gdy lekarz stwierdzi, para jest bezpłodna, potrafi wykonać szereg badań krwi w celu ustalenia przyczyny. Testy te wyglądają szczególnie na hormony płodności, a może dokładnie określić, czy kobieta jest owulacja. Ciąża nie jest możliwe bez owulacji, więc para musi rozwiązać problem, jeśli chcą zajść w ciążę.

Lek Clomid zwiększa hormon znany jako hormon folikulotropowy (FSH). To z kolei stymuluje wytwarzanie jaj, co prowadzi do zwiększenia szansy ciąży. Położnicy ściśle monitorować clomid wykorzystania, jak istnieje zwiększone ryzyko posiadania ciąży bliźniaczej wśród użytkowników. Stymulowanie jaj dla kobiet może również powodować produkcję wielu jaj, które z kolei mogą prowadzić do wzrostu ryzyka wystąpienia ciąży mnogiej. Z tych powodów, i uniknąć innych potencjalnych zagrożeń i skutków ubocznych, kobiety powinny stosować wyłącznie pod ścisłym kierownictwem Clomid medycznych. Mimo, że lek jest dostępny bez recepty, nie jest wskazane.

Ziołowe suplementy i Clomidu: zwiększając szanse Ciąża

Dla kobiet zdesperowani, aby zajść w ciążę, Clomid daje nadzieję. Poprzez zwiększenie szans na płodność u około 80 procent użytkowników, niektórzy uważają narkotyków warto jej mocny ceną. Ponieważ użytkownicy Ostrzega się stosować leku dłużej niż przez sześć cykli, niektóre kobiety łączą Clomid i zioła, aby osiągnąć większe szanse na zajście w ciążę.

W podwójnej terapii, Clomid i ziołowych suplementów mogą być bardzo skuteczne, choć kobiety powinny zdawać sobie sprawę, że zioła zająć tylko podstawowy wzór nierównowagi. Zioła nie uwzględniają brak owulacji, co jest powodem, że kobiety korzystają Clomid.

Zioła, które mogą wspomagać płodność obejmują:

 • Yam - W przeszłości, dziki yam został wykorzystany do stworzenia pigułki antykoncepcyjne. Obecnie zioło jest czasami stosowane do zwiększania płodności, chociaż jest to skuteczność do tego celu jest niepewne. Porozmawiaj z lekarzem, aby ustalić, czy dziki yam jest korzystna opcja.
 • Koniczyna czerwona - Dla zdrowia ogólnego, niektóre zielarzy zaleca filiżankę herbaty czerwonej koniczyny codziennie. Pary doświadczają niepłodności często korzystają z koniczyny czerwonej, ponieważ zawiera wiele składników odżywczych, które są niezbędne dla optymalnej macicy zdrowia. Może również uspokoić nerwy, pozwalając wyobrazić szybciej.
 • Lady Mantle - Biorąc to zioło raz dziennie może pomóc w regulacji miesiączki. Istotne jest, aby mieć regularny cykl, kiedy próbuje wyobrazić, jak to tworzy stabilną harmonogram, w którym, aby zaplanować optymalny czas, aby zajść w ciążę. Zioło to stabilizuje macicy w ramach przygotowań do implantacji zapłodnionego jaja.
 • Dong Quai - Zioło to jest kolejnym regulatorem hormonów. Najlepiej stosować w połączeniu z innymi hormonami regulacji ziół, istotne jest, aby korzystać z ziela tylko na początku cyklu miesiączkowego. Po owulacji, Dong Quai może powodować poronienia, jeśli ciąża została osiągnięta.
 • Black Cohosh - Zioło to jest znane z zastosowania w zwalczaniu zaburzeń menstruacyjnych. To także wspólny herb dla zmniejszenia objawów menopauzy.
 • Vitex - W odróżnieniu od powyższych ziół, Vitex wiadomo przeciwdziałać działania Clomidu i dlatego nie powinny być połączone z lekiem. Znany także jako "Agnus-castus" lub "chasteberry", VITEX był używany od wieków w celu wsparcia żeńskiego układu rozrodczego i rozwiązania braku równowagi hormonalnej. Jurek nadal popularne dziś, zgodnie z Narodowego Centrum medycyny komplementarnej i alternatywnej.

Rozważania

Choć gospodarz literaturze pozytywnej istnieje wspieranie stosowania ziół na płodność, użytkownicy powinni mieć świadomość, że niektóre zioła mogą prowadzić do niepożądanych effects.This jest zwłaszcza wśród użytkowników, którzy są już w ciąży, ale może nie być świadoma swojej ciąży. Aby uniknąć szkody dla płodu lub siebie, kobieta powinna zawsze używać Clomid i ziołowych suplementów diety pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego personelu medycznego.

Zioła dla indukcji Pracy

Zioła dla indukcji Pracy
Świeże zioła

Zioła dla indukcji porodu i wiele innych zagadnień związanych ze zdrowiem może być bezpieczny, jeśli należy zachować ostrożność i pracować z profesjonalistą w dziedzinie wiedzy ziołowym.

Czy Zioła Stymulowanie Labor?

Tak, niektóre zioła mogą pomóc w indukcji pracy, dlatego tak ważne jest, aby uważać na to, co jedzą, piją, i umieścić na swojej skórze w czasie ciąży. Zioła są podobnie jak inne leki na względzie, że nie wszystkie są bezpieczne przez cały czas i nie wszystkie działają tak samo dla wszystkich.

Zioła dla indukcji porodu może być dobrym naturalnym wyborem w przypadku prawidłowego stosowania. Korzyści z ziół jako środek pobudzający pracy obejmują:

 • Zwykle mniej niż w przypadku innych metod wymijające indukcyjnych takich jak Pitocin IV.
 • Pozwala na pobyt więcej za swoją pracę. Ten punkt to zwłaszcza kobiet, które zarządzają własnych leków ziołowych. To może czuć się świetnie polegać na własnej wiedzy ziołowych.
 • Niektóre mogą zostawić swój system szybciej niż niektóre nowoczesne leki.
 • Mniej bolesne niż niektóre indukcji medycznych.

Na poziomie bardziej organicznego, wykorzystanie ziół łączy Cię z kobietami z przeszłości. Dla pokolenia, leki ziołowe są stosowane jako leki, zabiegi i uzdrowicieli emocjonalnych. Wiele kobiet czuje, że stosowanie ziół łączy ich duchowo i fizycznie do naszej ziemi, który często jest o wiele spokojniejszy i ładniejsze miejsca, aby być niż mieć połączenie z jałowej, a czasami zimnej nowoczesnego systemu medycznego. Zioła mogą być uprawiane organicznie i są zdrowsze dla naszej planety, niż masowej produkcji nowoczesnych leków w fabryce i laboratorium, co jest ważne dla osób zrównoważonych poglądach.

Wszystkie powyższe to tylko niektóre z powodów, dla kobiet wyboru ziół w stosunku do innych opcji leczenia.

Szczegółowe Zioła dla indukcji Pracy

Położne, aromatherapists, zielarze, akupunktury, lekarze, pielęgniarki, holistyczne zarejestrowanych uzdrowicieli i inne to tylko niektóre z profesjonalistów, którzy mogą wiedzieć, jak używać ziół bezpiecznie. Niektóre z tych świadczeniodawców często i niektóre nigdy nie używać ziół. Wiele osób uważa, że ​​tylko całościowe uzdrowiciele korzystać i wiedzieć o ziołach, ale tak naprawdę jest wiele osób, z którymi możesz porozmawiać na temat bezpiecznego korzystania z ziół.

Zioła stosowane do indukcji pracy są zwykle:

 • Black Cohosh
 • Niebieski Cohosh
 • Wiesiołka
 • Bethroot
 • Bawełna kory korzenia
 • Lobelia
 • Pospolity
 • Partridge Berry

Zauważ, że nie zawierają porady, jak korzystać z tych ziół do indukcji porodu.

Niektóre z powyższych ziół mogą być śmiertelne, gdy używana nieprawidłowo. Czy wiesz, które z nich?

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak nauczyć się korzystać z powyższych ziół wywołać pracy jest, aby porozmawiać z profesjonalistą. To nie jest bezpieczne użycie ziołowy bez profesjonalnego doradztwa, szczególnie w okresie ciąży. Ludzie mogą absolutnie nauczyć się korzystać z ziół i leków naturalnych w domu, ale to wymaga badania i konsultacje ze specjalistami, aby to zrobić bezpiecznie. Na końcu tego artykułu są zasoby można uzyskać dostęp aby dowiedzieć się więcej.

Ostatni bezpieczeństwa

Zazwyczaj ludzie mówią, bezpieczeństwo przede wszystkim, ale w przypadku jakichkolwiek leków (ziół i innych) w okresie ciąży i porodu, bezpieczeństwo powinno być zawsze pierwszą i ostatnią rzeczą, którą uważają. Bezpieczeństwo cały czas w czasie ciąży!

Największy problem z "naturalnym" lub całościowego medycyny jest to, że ludzie nie zawsze to tak poważnie, jak robią receptę lub nawet Leki dostępne bez recepty lekarskiej. Holistic leki, takie jak olejki eteryczne, olejki roślinne, masaże, akupunktura, i ziół może być cudownie przydatne, ale może być również tak, jak niebezpieczne i mają wiele skutków ubocznych jak leki konsumpcyjnych.

Środki bezpieczeństwa obejmują:

 • Zawsze przed użyciem ziół badań. Badanie obejmuje swoją czytanie, rozmowy z profesjonalistą w tej dziedzinie wiedzy, herb, i rozmowy z dostawcą opieki ciąży.
 • Jeśli nie masz doświadczenia ziołowy, nie wolno leczyć lekarstwami siebie. Tak jak ty nigdy by siebie dawka na receptę, nigdy nie należy samodzielnie dawkę z ziołami.
 • NIE chwycić przepisy dotyczące stosowania ziół z internetu. Ponownie, porozmawiać z profesjonalnym lub użyć gorąco polecam ziołowy lek książkę napisaną przez kogoś w tej dziedzinie.
 • Nigdy nie używać ziół do indukcji w czasie ciąży, aż rzeczywisty termin przyjechał. W rzeczywistości, to nawet lepiej poczekać na tydzień przeszłości swój termin.
 • Mimo, że jest to temat wywoływania pracy, należy stwierdzić, że zioła (lub jakiekolwiek inne leki) nie powinny być brane w pierwszym trymestrze ciąży bez wyraźnej poparcie swojej służby.

Coś bardzo bezpieczny i inteligentny, aby zrobić to spróbować naturalnej indukcji porodu przed próbują ziół lub innych metod indukcyjnych medycznej. Użyj pierwszej najmniejszą ilość interwencji indukcyjnej.

Must Have Zasoby

 • Mądra kobieta ziołowe na rozrodczym lat przez Susan S. Weed: faworytem i teraz klasyczna książka wśród wielu uczestniczy w porodzie i zdrowia kobiet. Pełna pomocnych informacji i ziołowych receptur dla uzdrawiania, ciąży, porodu i zaświatów.
 • Amerykańskie Stowarzyszenie ziołowe: Przydatne informacje o wszelkiego rodzaju tematów ziołowych i pięknych zdjęć.
 • Narodowe Stowarzyszenie Holistic Aromaterapia: Znajdź bezpieczne aromatherapist.
 • Narodowy katalogów ofert dla medycyny holistycznej: Znajdź nawet bezpieczniejsze opieki dostawców, którzy leczą ziołami.

Naturalne środki zaradcze na uderzenia gorąca

Naturalne środki zaradcze na uderzenia gorąca

Jeśli wolisz naturalnych środków do uderzenia gorąca ponad biorąc estrogen, to nie jesteś sam. Wiele kobiet, że naturalne środki, wraz z dietą i ćwiczeniami, może przynieść ulgę od gorąca i inne objawy menopauzy.

Naturalny Progesteron Cream

Progesteron krem ​​można znaleźć w większości sklepów ze zdrową żywnością i wielu aptekach, jak również w Internecie. Jest on dostępny bez recepty i jest bezpieczny i bez działań ubocznych. Ale czy jest to skuteczne?

Badania mówią, że jest skuteczny w około 85 procent kobiet. Kremy są na ogół używane przez pocieranie nimi do skóry na wewnętrznej udo ramienia wewnętrznego lub szyi, gdzie są łatwo wchłaniane przez organizm. Większość marek sugerują jedną czwartą do jednej połowy łyżeczki dziennie przez dwadzieścia jeden dni, a potem tydzień przerwy.

Chociaż wiele kobiet wykazały, że znacznie zmniejsza uderzenia gorąca i inne objawy menopauzy, są inne kobiety, które się trochę ulgi. Może to być związane z szeroką gamą zawartości progesteronu do kremów. Niektórzy mogą mieć mniej niż 10 mg progesteronu, podczas gdy inni mają aż 400-500 miligramów. Czytaj etykiety na wszystkich naturalnych środków do uderzenia gorąca ostrożnie.

Soja

Izoflawony sojowe, które występują w produktach sojowych jak mleko sojowe i tofu wykazano zmniejszenie uderzeń gorąca, jeśli są spożywane regularnie przynajmniej w okresie trzech miesięcy. Sugeruje wlot jest co najmniej 60 gramów soi dziennie. Można znaleźć w:

 • Dwie szklanki mleka sojowego
 • Jedna filiżanka tofu
 • Jedna filiżanka edame

Należy zachować ostrożność. Istnieje kilka badań, które wskazują, produkty sojowe może być szkodliwe dla zdrowia. Wszystkie produkty sojowe oprócz lecytyny zawierają toksyny.

 • Soyatoxin
 • Inhibitory proteazy
 • Kwas fitynowy
 • Lektyny sojowe
 • Nitrozoaminy
 • Mangan poziomy stężeń

Mogą one działać w taki sposób, aby w rzeczywistości hamuje ciała od składników absorbujących.

Zioła

Istnieje kilka ziół, które są jednymi z najlepszych naturalnych środków do gorąca. Zioła działają poprzez budowę ciała i zmniejszenie objawów.

Black Cohosh

Czarne cohosh mogą być stosowane do zmniejszenia wielu objawów menopauzy, w tym uderzenia gorąca i nocne poty. Ma tendencję do obniżenia ciśnienia krwi i może obniżyć poziom cholesterolu, jak również. Black cohosh często stosuje się w połączeniu z innymi ziół ziołowych mieszanek regulować hormony. Skutki uboczne mogą być:

 • Nudności
 • Dyskomfort żołądka
 • Wymioty
 • Ból głowy

Gotu Kola

Gotu kola zmniejsza przypadki gorąca, jak również przyczynia się do suchości pochwy, która jest często związana z menopauzą. Dong quai działa w podobny sposób, ale należy stosować ostrożnie, ponieważ stwierdzono, że zawiera możliwy czynnik rakotwórczy (rak czynnika wywołującego).

Lukrecja

Jedną łyżeczkę dwa razy na dzień, nalewki z korzenia lukrecji, wykazano znaczne zmniejszenie uderzeń gorąca u większości kobiet. Lukrecja działa najlepiej w herbacie lub w formie nalewki, chociaż często w połączeniu z innymi ziołami w zaradczych menopauzy.

Kombinacje Zioła

Wielu producentów ma kombinacji ziół dla menopauzy dostępny w postaci kapsułek, nalewki lub herbat. To dobrze, ponieważ są one sformułowane w celu złagodzenia wielu objawów, a nie tylko jeden objaw. Te leki ziołowe dla menopauzy mogą mieć jedną lub więcej z następujących ziół:

 • Damania służy do uderzenia gorąca i zwiększenie libido opóźniającego związane z menopauzą.
 • Żeń-szeń zwiększa produkcję estrogenów w jajnikach i łagodzi uderzenia gorąca.
 • Ziele dziurawca łagodzi depresję, która może pochodzić ze zmianami hormonalnymi.
 • Waleriana służy do relaksu i skurcze.

Inne leki naturalne na uderzenia gorąca

Istnieją różne diety i zmiany stylu życia, które okazały się pomocne w ograniczeniu uderzenia gorąca.

 • Regularne ćwiczenia aerobowe
 • Waga mając ćwiczenia
 • Ograniczyć lub unikać kofeiny
 • Noś ubrania w warstwie tak, że można usunąć niektóre z tych warstw.
 • Unikaj alkoholu
 • Unikać pikantne jedzenie
 • Łyk wody lodowej
 • Unikaj stresu
 • Zwiększ witaminy E w diecie
 • Joga
 • Akupunktura


Korzystanie dowolny naturalny środek na uderzenia gorąca, należy przedyskutować z lekarzem. Nawet techniki zamienne naturalnych hormonów może powodować problemy w niektórych pacjentów.

Native American ziołowe środki

Native American ziołowe środki

Native American ziołowe środki były stosowane od wieków do leczenia chorób i wspólne leczenia różnych warunków zdrowotnych. Bez dostępu do lekarzy i szpitali, Rdzenni Amerykanie oparła się na wielu roślin, które rosły wokół swoich domów. Znaczna część tej wiedzy zostało zapomniane; Jednak są tacy, którzy próbują udokumentować pozostałe przepisy.

Wspólne Native American zadośćuczynienie

Chociaż wiele Native American preparatów ziołowych są nadal używane dzisiaj, są pewne, że wielu pracowników służby zdrowia ostrzegają, może być niebezpieczne. Zawsze badania indywidualnego środka i porozmawiać z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek ziołowy.

Problemy z oddychaniem

Rdzenni Amerykanie były podatne na choroby układu oddechowego, jak każdy inny. Astma, kaszel i przeziębienia leczono szybko z herbat wykonane z naturalnych składników lub kombinacji tych składników.

 • Astma potraktowano kapustą skunk poluzować i usunąć śluz.
 • Korzenia opłucnej użyto zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i inne schorzenia płuc. Nadal jest doskonałym lekarstwem na te choroby.
 • Piołun był stosowany do różnych objawów zapalenia oskrzeli.
 • Szałwia stosowano do dyskomfortu przeziębienia i grypy.
 • Na kaszel różne plemiona stosowane następujące:
  • Boneset był stosowany w leczeniu kaszlu i przeziębienia przez wiele różnych plemion.
  • Aspen herbaty powstał z wewnętrznej kory drzewa Aspen.
  • Wild Cherry herbaty, wykonane z kory Wild Cherry Tree, został złożony do herbaty.
  • Biała sosna, w którym wewnętrzna bark warzenie w silny herbaty.
  • Sarsaparilla połączono z tataraku jako syrop na kaszel.
  • Królik tytoniu
  • Bloodroot

Ból pleców

 • Arnica stosowany jako trzeć lub okład.
 • Horsemint herbaty był pijany, aby pomóc bóle kręgosłupa.

Biegunka i inne dolegliwości żołądkowe

Biegunka może szybko spowodować odwodnienie w trudnych warunkach, że wiele plemion zamieszkujących. Te Native American ziołowe środki zostały wykorzystane, gdy wystąpiły problemy żołądkowe. Te środki były stosowane w postaci herbaty o ile nie zaznaczono inaczej.

 • Biegunka
  • Czarny korzeń wiśni
  • Czereśnię fruit często naturalnie fermentacji przez okres do jednego roku, a następnie sok stosowany do leczenia biegunki.
  • Dereń herbata kora używana jako lewatywy.
  • Czarny korzeń Raspberry
 • Inne Choroby układu pokarmowego
  • Korzenie mniszka były stosowane zarówno w problemach układu moczowego i zgaga.
  • Żółty Korzeń użyto bóle brzucha.
  • Sage na rozstrój żołądka
  • Jałowca dla zakażeń układu moczowego, jak również biegunki.
  • Elder zastosowano jako środek przeczyszczający.

Różne Inne środki zaradcze

 • Dziki Yam korzeń
  • Bóle miesiączkowe
  • Ułatwić poród
  • Brak równowagi hormonalnej
  • Libido
 • Szałwia
  • Nieregularne miesiączki
  • Poród
  • Krwawienie

  Native American ziołowe środki
  Kwiatowych, znany również jako Echinacea.

 • Passion Flower
  • Napięcie
  • Ból ucha
  • Bezsenność
 • Wierzba
  • Ból
  • Gorączka
  • Ból głowy
 • Kwiatowych
  • Snakebite
  • Ukąszenia owadów
  • Toothaches
 • Black Cohosh
  • Żeńskie hormony
  • Artretyzm
  • Kaszel
  • Bóle głowy
  • Szumy uszne
  • Ischias
 • Jarmułka
  • Niespokojnych nóg
  • Bezsenność
  • Napięcie nerwowe

Autentyczne Native American ziołowe środki zaradcze

Wielu Indian wciąż rosną, zebrać i przedstawić preparatów ziołowych, że ich przodkowie stosowane w leczeniu wiele chorób. Jeśli chcesz wspierać Native American społeczności lub są częściowo do idei tych tradycyjnych ziołowych, tutaj jest częściowa lista stron internetowych.

 • Eko-Mieszanka przeciwko owadom
 • Manataka American Indian Rady


Wiele popularnych leków naturalnych, które można znaleźć w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością są lub były kiedyś, Native American środki zaradcze. Wiele z tych ziół, które Indianie używane zostały podane do pierwszych osadników do własnych dolegliwości. Te zioła są stosowane przez wiele pokoleń, a wielu z nich w powszechnym użytku medycznego przed opracowano konwencjonalne leki.

Rdzenni Amerykanie nie mają kilka opcji do kapsułek i nalewki, które mamy. Więcej niż prawdopodobne, większość ich ziołowych zostałby wykonany w herbat. W wielu przypadkach nowoczesne formy tych ziół mają ten sam cel i pracy, a także herbatę.

Naturalne leki dla torbieli jajnika

Naturalne leki dla torbieli jajnika


Naturalne leki na torbiele jajników mają na celu zmniejszyć wielkość torbieli i wyeliminowania samej zachwianie równowagi hormonalnej, które spowodowały, że organizm tworzą torbiel na pierwszym miejscu. A kombinacje odpowiedniej diety, ziół i Bach Flower Remedies może zmniejszyć częstość występowania i kurczyć torbiele jajników.

Wypróbuj naturalne lekarstwo na torbieli jajnika

Dla większości kobiet, wyczekiwania i stosując naturalne lekarstwo na torbieli jajnika działa dobrze. Ponownie, chyba że lekarz mówi, że jesteś w niebezpieczeństwie lub jesteś odczuwania bólu, większość władz medycznych wierzą torbiele jajników są nic martwić i może odejść na własną rękę. Jednak, czy porozmawiać z lekarzem na temat stanu zdrowia, ponieważ każdy jest wyjątkowy.

Zioła dla torbieli jajnika

Zielarze używać różnych ziół w leczeniu torbieli jajnika. Ponieważ wiara jest, że podstawowa nierównowaga hormonalna stwarza warunki, które prowadzą do torbieli jajnika, zielarze stosują różne rośliny, aby przywrócić równowagę i harmonię. Polecamy zioła zawierają również te, które przywrócić ogólną witalność i oczyścić wątrobę.

Zabiegi ziołowe nie leczy torbiele jajników noc. Musisz wziąć zioła przepisane przez zielarz przez co najmniej trzy tygodnie, a najlepiej sześć tygodni lub więcej. Poniższa lista ma jedynie jako ogólny przegląd. Proszę skonsultować się z wykwalifikowanym zielarz lub naturopath dla dokładnych ziół w leczeniu kondycji i mów lekarza o wszystkich ziół, które bierzesz.

Naturalne leki dla torbieli jajnika
Ostropest

Ziołowa Encyklopedia Internecie zaleca niektóre z następujących ziół w leczeniu torbieli jajnika i innych nieprawidłowych narośla macicy:

 • Vitex Agnus (Chasteberry Casta):-Zielarze używali Vitex wieków, aby przywrócić równowagę hormonalną. Z powodu torbieli mogą być spowodowane zbyt estrogenu Vitex pozwala na podniesienie poziomów estrogenu do stanu równowagi, co może z kolei pomagają zapobiegać cyst.
 • Koniczyna: Efekty estrogeny jak koniczyna czerwona sprawiają, że jest popularnym lekarstwem na brak równowagi hormonalnej i zielarzy często zalecane jest w leczeniu chorób takich jak PCOS. Narodowe Centrum Medycyny Alternatywnej i Complimentary (NCCAM) Obecnie studiuje skuteczność koniczyny czerwonej.
 • Cohosh Black: Cohosh Black jest używany przez lekarzy Ajurwedy w połączeniu z czerwonej koniczyny i innych ziół, aby pomóc hormony równowagi. Uważa się, że w celu przywrócenia nieregularne okresy, które mogą być przyczyną torbieli jajnika.
 • Dandelion: Dandelion jest moczopędne, które mogą pomóc oczyścić wątrobę. To może z kolei pomóc organizmowi wypłukać nadmiar hormonów, które mogą być przyczyną torbieli.
 • Dziki yam: Dziki yam zawiera substancje chemiczne, które naśladują lub mogą być włączane do hormonów, takich jak estrogen. Jeśli zaburzenia równowagi hormonalnej powoduje torbiele, stosując krem ​​z Dzikiego Yams może pomóc, aby poprawić równowagę.
 • Pyłek pszczeli: Pyłek pszczeli jest kolejnym ajurwedyjskie lekarstwo, które jest używane we wspieraniu kobiety zdrowia reprodukcyjnego. To może pomóc, aby ustrzec się przed pewnych przyczyn torbieli jajnika.

Bach Flower Remedies

Kilka Bach Flower Remedies, stosowane samodzielnie lub w połączeniu, mogą pomóc w torbieli jajnika. Robert McDowell, australijski zielarz, zaleca następujące środki zaradcze Bach Flower oprócz medycynie:

 • Orzech włoski
 • Dziki Owies
 • Niecierpek
 • Red Chestnut
 • Wiciokrzew

Zmiany dietetyczne

Niektóre wstępne badania sugerują, że z Włoch kobiety, które jedzą więcej produktów mięsa i sera rozwijać więcej niż torbieli jajnika kobiet, które nie jedzą tych produktów. To może być mądry, aby zmienić swoją dietę, to więcej owoców i warzyw, lub śledzić diety wegetariańskiej, aż torbiele jajników zmniejszyć lub rozpuścić. Inne zalecenia obejmują diety bogate w owoce, warzywa, czosnek, rośliny strączkowe i pełnoziarniste. Jeść mniej cukru i białej mąki pozwala również czas ciała, aby uzdrawiać i zrównoważenia się.

Witaminy

Oprócz ziół i zmiany w diecie, pewne witaminy może również przyczynić się do równowagi przez hormony, które mogą być przyczyną torbieli jajnikowych. Należą do nich:

 • Witamina E
 • Olej lniany
 • Magnez
 • Witaminy z grupy B.

Lekarstwo to wymaga czasu

Ziołowe środki na torbieli jajnika może nie działać tak szybko, jak leczy farmaceutycznych. Większość ziół, jak Vitex, wziąć co najmniej trzy miesiące, aby rozpocząć do równowagi hormonów. Hormonalna równoważenie jest tylko pierwszym krokiem w kontrolowaniu torbiele jajników, więc upewnij się, że pobyt na tyle długo, ziół dla nich mieć wpływ. Należy pamiętać, że może to być sześć miesięcy lub dłużej, zanim zobaczysz rezultaty. Jeśli potrzebujesz więcej natychmiastową ulgę, skonsultować się z lekarzem o uzyskanie dodatkowej pomocy podczas równowagi hormonów w perspektywie długoterminowej.

Kiedy szukać pomocy

Zwykle torbiele jajników wytwarzają żadnych objawów i odejść na własną rękę. Istotne jest, że jeśli wystąpią nagłe, silne bóle brzucha, krwawienia, gorączka lub dreszcze, które natychmiast się leczenia w nagłych wypadkach. Podczas gdy większość torbieli jajnika nie są niebezpieczne, te objawy mogą wskazywać na pękniętego cystę, która musi być natychmiast leczone przez lekarza.

Konwencjonalne Leczenie torbieli jajnika

Wspólne metody leczenia torbieli jajnika to wyczekiwania, hormonalne pigułki spróbować się kurczyć torbiele lub operacji. Większość lekarzy są gotowi do współpracy z bacznej obserwacji, w którym pacjent wraca do lekarza do okresowych badań i skanowania w celu upewnienia się, że torbiele nie wzrosła lub zmienione.

Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem

Torbiele jajników mogą być objawem innej, leżące u podstaw stanu zdrowia. Leczenie torbieli naturalnie może pomóc uzyskać resztę ciała z powrotem w równowadze, jak również. Spróbuj tych naturalnych środków, aby pomóc zrównoważyć hormonów, zapobiega tworzeniu się torbieli i prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.

Jak wyeliminować mięśniaki Naturalnie

Jak wyeliminować mięśniaki Naturalnie
Kontrolowanie stresu pomaga kontrolować mięśniaków.

Chociaż zazwyczaj nie są niebezpieczne, wiele kobiet chce wiedzieć, jak naturalnie wyeliminować mięśniaków.

Co to są mięśniaki macicy?

Choć do 40 procent kobiet ma co najmniej jeden mięśniaków przez czasu osiągnięcia menopauzy, większość nie wie o nich, dopóki nie zostanie odkryta podczas rutynowego badania. Mięśniaki, które znane są również jako mięśniaków są łagodne nowotwory, które rozwijają się na ścianie macicy. Mogą one stanowić dowolne miejsce na tkance macicy i stwierdzono, że wewnątrz macicy, jak również na zewnętrznej ścianie.

Mięśniaki wpływają zmiany hormonalne w organizmie, a zwłaszcza w nadmiarze od estrogenu, i dlatego mogą być skutecznie zmniejszone lub nawet wyeliminowane przez zmiany trybu życia. Te zmiany w stylu życia to:

 • Dieta
 • Ćwiczenie
 • Leki ziołowe
 • Zarządzanie stresem

Co powoduje, że mięśniaki macicy?

Wiedząc, jak wyeliminować mięśniaki naturalnie wymaga zrozumienia, co powoduje ich w pierwszej kolejności. Główną przyczyną mięśniaków jest zbyt dużo estrogenów w organizmie, lub dominacji estrogenów. Niektóre z przyczyn dominacji estrogenu są:

 • Pigułki antykoncepcyjne
 • Plemnikobójczych na prezerwatywy
 • Hormonalna terapia zastępcza
 • Składniki zawarte w kosmetykach
 • Naczynia z tworzyw sztucznych
 • Hormonów wzrostu w mięsie i mleku
 • Pestycydy i herbicydy
 • PCB - polichlorowane bifenyle
 • Nadwaga
 • Stres

Zmiany diety

Ważne jest, aby przestać jeść mocno przetworzonej żywności. Biała mąka, biały ryż, cukier, a wszystkie proste węglowodany powodują skok insuliny we krwi. Insulina zmienia sposób, że organizm pacjenta estrogen. To z kolei sprzyja powstawaniu mięśniaków, jak również wzrost istniejących zmian fibroids.Other diety, które należy podjąć, są:

 • Wyeliminuj smażonych potraw. Opodatkować wątrobę i wątroby, gdzie estrogenów jest realizowane.
 • Trzymaj się z dala od wszelkich form kofeiny, w tym herbaty i czekolady.
 • Jedz dużo ciemnych zielonych liściastych, soczewica, fasola, i organicznie podniesiony drobiu.
 • Wodorosty pomaga wspierać tarczycy i nadnerczy, część utrzymanie poziomu hormonów w ryzach.
 • Trzymaj się z dala od alkoholu.
 • Pić wody filtrowanej.
 • Chociaż niektórzy lekarze zalecają soję jako pomocne w okresie menopauzy, soja zawiera toksyny oraz fito-estrogeny roślinne estrogeny (na bazie). Substancje te zwiększają estrogenów w organizmie i zachęcać mięśniaków wzrost.

Jeśli masz nadwagę, spróbuj stracić zbędnych kilogramów. Estrogen jest metabolizowany w komórkach tłuszczowych, a więc z nadwagą kobiety mają większy niż estrogen szczupłych kobiet. Ponadto, wyciąć wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego z diety, która dodaje hormonów. Obejmuje to wszelkie tradycyjnie wytwarzany produkt bydło mleczne. Według FDA, mięso i produkty mleczne nie mogą mieć dodane hormonów.

Zioła

Istnieje kilka ziół, które pomagają wyeliminować mięśniaki naturalnie w tym:

 • Dong Quai
 • Black Cohosh
 • Chasteberry (zwany także VITEX)

Od wątroby dezaktywuje estrogen ważne jest, aby zachować działa w optymalnych poziomach. Korzystanie z oczyścić wątrobę pomoże wątroby pozbyć się toksyn i leczyć się. Korzystanie z ziół takich jak ostropestu i mniszka lekarskiego będzie go nadal pracować na pełnych obrotach.

Większość ziół trochę czasu, aby się oczywiste różnice w stanie zdrowia. Planujemy biorąc je za około dwa do trzech miesięcy, zanim pełna korzyść z tych ziół jest oczywiste.

Zmiany w stylu życia

Organizm może wchłonąć estrogenów występujące w środowisku. Te estrogeny środowiskowe lub xeno-estrogeny, znajdują się w wielu rzeczach, które ludzie używają na co dzień. Jakie są stosowane substancje te estrogeny są brane pod ciała i wzrost zwłóknienie występuje. Niektóre z tych substancji, co może spowodować wzrost tkanki mięśniaka są:

 • Produkty do pielęgnacji ciała
 • Kosmetyki
 • Sprzątanie
 • Tworzywa sztuczne
 • Pestycydy

W miarę możliwości należy starać się wykorzystać produkty organiczne i ekologiczne. Rozwiązanie to ogranicza ekspozycję na estrogeny środowiskowe.

Stres ograbia organizm z ważnych witamin z grupy B i zachęca do braku równowagi hormonalnej. Dowiedz się, jak zarządzać stresem i pamiętaj, aby zrobić dobre witaminę B.

Zabiegi zewnętrzne

Opakowania olej rycynowy może być bardzo pomocne w łagodzeniu mięśniaków macicy. Potrzebne będą:

 • Olej rycynowy
 • Kawałek flaneli bawełnianej
 • Okład z tworzyw sztucznych
 • Termofor

Aby skorzystać z pakietu olej rycynowy:

 1. Rozgrzej olej rycynowy.
 2. Nasączyć szmatkę w nim.
 3. Złożyć ściereczkę i umieścić na brzuchu na obszarze mięśniaka.
 4. Przykryć ściereczką z folią.
 5. Połóż ręcznik na plastikową folię.
 6. Umieść termofor nad nim i pozostawić na noc.
 7. Powtórz na pięć nocy następnie dwa dni off.
 8. Kontynuuj ten wzór na trzy tygodnie.

Progesteron krem ​​jest jeden sposób, że wiele kobiet może zrównoważyć poziom hormonów i zmniejszyć lub wyeliminować mięśniaków. Krem jest dostępny w większości sklepów ze zdrową żywnością. Zazwyczaj około 1/8 łyżeczki wciera się na wewnętrznych ramion razy dziennie.

Trzymać się na tym histerektomii

Podczas gdy wiele konwencjonalnych lekarze zalecają ablację lub histerektomii dla mięśniaków, że nie reaguje na naturalnych metod leczenia. Robiąc to, co możesz, aby zminimalizować ekspozycję na estrogeny środowiskowe i przez uczenie się, jak naturalnie wyeliminować mięśniaki, być może uda się uniknąć operacji.

Porozmawiaj z naturopath lub służby zdrowia na temat naturalnych sposobów wyeliminowania mięśniaki i zobaczyć, czy jest coś, co może pracować dla Ciebie.

Jak pokonać Tinnitus Hałas więc można spać

Jak pokonać Tinnitus Hałas więc można spać

To prawie niemożliwe do snu, gdy jesteś ciągle słysząc głośny dźwięk dzwonka wewnątrz uszu. Masz szczęście wystarczy, aby zasnąć, mimo swojej szum w uszach. Ale nie można oczekiwać, aby w dalszym ciągu być śpi z tym głośnym dzwonkiem. Cóż, te bezsenne noce są z pewnością częścią konieczności szum w uszach. Prawie wszystkie osoby cierpiące na tego objawu nigdy nie mają spokojny sen, dopóki nie dowiedziałem się kilka dobrych technik, jak zasnąć i dalej spać mimo hałas dzwonka.

Oto niektóre z porad można użyć, aby przezwyciężyć szum szum w uszach, więc możesz spać spokojnie:

 • Ćwiczenia. Aktywność fizyczna pomaga zwiększyć jakość naszego organizmu krążenie krwi. Pomaga również w pozbyciu się toksyn i substancji odżywczych do właściwego żywienia ciała i mózgu, tak, że obejmuje przejście słuchowy do mózgu. Regularne ćwiczenia pomaga złagodzić stres i zwalczania stresu. Jest to bardzo ważne w uzyskaniu sen sen, czy cierpi na szumy uszne, czy nie. "Zwykły" ćwiczenia oznacza tutaj co najmniej trzy razy w tygodniu, z co najmniej 20-minutowego treningu. Oprócz pomocy dobrze spać, ćwiczenia ma wiele do zaoferowania zdrowe korzyści. Może to zająć trochę swojego cennego czasu, ale z pewnością jest sprawowanie dobra inwestycja dla dobrego zdrowia.
 • Szumy uszne maskowania. Użyj Maski szum w uszach, aby pozbyć się dźwięk dzwonka. To urządzenie może mieścić się w przewodzie słuchowym i nie będzie emitować dźwięk dzwonka i pomóc zasnął.
 • Szumy uszne instrumentem. Jest to podobne do masce szumu w uszach tyle że kombinacja szumu w uszach masce i aparatu słuchowego. Instrument ten może wzmocnić poza dźwięk, a następnie wytwarzają dźwięk, który może rozpraszać dźwięk wewnętrzny dzwonka.
 • Pozostałe dźwięki. Pobyt w bardzo cichym miejscu, będzie słychać dzwonka więcej. Tworzenie inne dźwięki zmniejszy dzwonek. Dźwięk klimatyzatora wystarczy. Ale można spróbować grać kojący muzyka też. Muzyka będzie rozpraszać dzwonek i pomoże w drodze do kojącego snu. Naturalne dźwięki są w porządku, aby przezwyciężyć szum szum w uszach, też. Według ostatnich badań, dźwięki upadku lub bieżącej wody są najlepszym sposobem, aby przezwyciężyć szum szum w uszach.
 • Zioła. Niektóre zioła są popularne na zachęcanie sen mimo dźwięku szumu w uszach. Black Cohosh jest wśród tych ziół. To łagodzi ból czujesz i może pomóc Ci się zrelaksować. Rumianek jest doskonałą alternatywą dla Black Cohosh powodu jego relaksujący i kojący charakter. Możesz spróbować również Gotu Kola. Zioło to jest znane ze swojej uspokajająco jednocześnie poprawiając krążenie. Korzeń kozłka warto spróbować, jak również. To może pomóc zasnąć poprzez zmniejszenie napięcia mięśni i napięcie nerwowe.

Biorąc tabletki nasenne mogą pomóc spać pomimo hałasu szumu w uszach. Jednak zaleca się wypróbować wszystkie powyższe wskazówki przed przyjęciem tabletki nasenne. Powyższe wskazówki nie mają żadnych poważnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do pigułki, które są znane ich skutki uboczne snu.

Jeśli po zażyciu tabletki nasenne i nadal nie jesteś w porządku, konsultacji z lekarzem jest już konieczne. Nie można powiedzieć, jak bardzo twój szum szum jest aż do lekarza. Lekarz pomoże Ci określić przyczynę hałasu szumu w uszach, więc może w końcu się go wyleczyć i znowu mają dobry sen w nocy.

Dietetyka ulubione danie: Black Bean Soup & Veggie

Jako dietetyk, jestem zawsze szuka prostych receptur, które są zdrowe, aby przejść do klientów i dla własnego gotowania. Ta zupa przepis jest bardzo proste, niskokaloryczne i pożywne. Zupa sprawia, wspaniały posiłek, kiedy pogoda jest chłodno, a święta są w pobliżu. Dokonywanie zupa jest bardzo ekonomiczny, i jest zazwyczaj tańsze niż uzyskanie gotowego zupę z restauracji. Ten przepis może być łatwo modyfikowany przez zastąpienie różnych warzyw i ziaren dla odmiany. Dodany dyni pozostają niewykryte w tekstury i dodaje dodatkowe witaminy A, C i żelazo. Ta zupa oszczędza także resztki, i może być ponownie zagotować i powiązany z sałatką, a w razie potrzeby, niektóre chrupiący chleb pełnoziarnisty do pełnego posiłku.

Badania wykazały, że praca z dyplomowanego dietetyka mogą zwiększyć swoje szanse na utratę wagi i utrzymania go. Zaloguj się z FitDay dietetyka już dziś!

Black Bean i Veggie Zupa (służy 4-6)

Składniki:
• 1 cebula
• 1 każdy zielony, czerwony i żółty papryka, posiekana
• 1 mała cukinia, posiekane drobno
• 2-3 ząbki czosnku, mielone
• 1 łyżka oliwy z oliwek
• 4 szklanki niskie kurczaka sodu lub bulion warzywny
• 15 uncji pomidory pokrojone w kostkę 1 może
• 1- 15 uncji puszkach dyni
• 15 uncji 1- może czarna fasola, wypłukane i osuszone
• Opcjonalnie przyprawy do smaku: chili w proszku, sól i pieprz, kminek lub suszonej bazylii.

Dietetyka ulubione danie: Black Bean Soup & Veggie

Wskazówki:
• Dodaj pokrojone warzywa i oliwę z oliwek i smażyć na dużym ogniu, aż cebula są przezroczyste, około 5 minut.
• Dodaj w magazynie, pomidory, dynia, czarną fasolą i ewentualnie przyprawy.
• Podgrzać przez aż zupa jest gorąca. Resztki przechowywać w lodówce.

Informacje Odżywianie (na porcję, na podstawie 5 porcji):
Kalorie: 202, Tłuszcz: 4,3 g, Cholesterol: 0 mg, Węglowodany: 26,9 g, Błonnik: 7,7 g, 10,2 g białka. Witamina A 291%, 222% witaminy C, żelaza 18%, 8% wapnia.

Czarna fasola, papryka, dynia, aby zupa bogata bardzo przeciwutleniaczem. Przeciwutleniacze są istotne dla ochrony organizmu przed wolnymi rodnikami. Wolne rodniki powodują szkody w organizmie i są związane z chorobami, takimi jak choroby serca, udaru mózgu i raka. Wybierz owoce i warzywa, które są żywe w kolorze dla antyoksydacyjnych źródeł bogatych. Źródłem witaminy C w zupie jest ważne także dla optymalizacji wchłanianie żelaza z czarnej fasoli i dyni. Pomoce Witamina C w absorpcji żelaza z niehemowe źródeł żelaza. Non-żelazo występuje w produktach roślinnych. Tylko około 200 kalorii na porcję, zupa robi nadzienie, niskokaloryczne dania głównego. Posiadanie sekund może z pewnością ok opcji lub dodanie towarzyszącej sałatki. Inną opcją jest obsługujących ponad chudego kawałka mięsa jako sos.

Black Cat Mity

Black Cat Mity


Czy czarne koty pecha?

Jeśli w ogóle jesteś przesądny, to prawdopodobnie są trochę ostrożni mojej naturze - czarne koty. Ale, jak się mamy reputację i jest to naprawdę uzasadnione?

Ludzie nie zawsze myślałem czarne koty pecha. Wczesne Egipcjanie czcili koty wszystkich kolorach i chronić je w śmierci, jak i życia; Archeolodzy odkryli zmumifikowane czarne koty z dawnych cmentarzy domowych w Egipcie.

Pechowy Historia Black Cat

W starożytnej Grecji, jedna historia bogini śmierci, Hekate, w połączeniu jej z czarnym kotem. Wkrótce obserwacji czarnych kotów uznano za zły omen.

Pierwszy powszechny strach czarnych kotów wydaje się, że pochodzi w Europie w średniowieczu. Populacja dzikich kotów był rozkwit i były one często karmione przez samotnych starszych kobiet, które były obecne w nadmiarze. Podejrzane osoby połączone koty i koron z teorii, w tym czarne koty są "swoich" i towarzyszy na czarownice, a także opowieści o czarnych kotów będących zmieniając kształt czarownice się. Dlatego każdy kot będzie wybrać się postać starego człowieka jest zaskakujące, ale te mity na pewno nie były oparte na każdej prawdziwej wiedzy kotów. Grzegorz XI nie pomogło; opublikował dokument, twierdząc, czarne koty były diabeł wcielony.

Wiele nowoczesnych gracze uważają czarne koty się pecha i myślę, że nie powinien iść do kasyna, gdy ich drogi się skrzyżowały. Oczywiście, utrzymując graczy z kasyn może faktycznie poprawić ich los.

Powodzenia Zamiast

Oczywiście, nie chcemy, aby całkowicie zniżki starożytne przesądy, ponieważ istnieje też wiele kultur, które uważają się czarnego kota jest * dobry * szczęścia. Szkocki folklor kojarzy wizytę czarny kotek ze szczęścia. W Japonii, są również uważane za pozytywne omen.

Oczywiście każdy, kto ma szczęście żyć z czarnym kotem może powiedzieć negatywne przesądy są śmieszne. Koty - włącznie z czarnych - zapewnienie towarzystwa, korzyści dla zdrowia i są tylko ogólnie super. Tak więc, następnym razem, czarny kot przecina ścieżkę, dać jej podbródek i zarysowania leczeniu.

Płodność i Poczęcie Wywiad z Donnica Moore, MD

Płodność i Poczęcie Wywiad z Donnica Moore, MD
Donnica Moore, MD., Jest znany w kraju kobiet zdrowia adwokatem

Kobiety, które są aktywnie starają się o dziecko wydaje się głowią patrząc na objawy płodności, a ostatecznie ciąży. Zakład Logiki Stosowanej Ciąża rozmawiał z Donnica L. Moore, MD, czołowy ekspert zdrowia kobiet, która pojawiła się na Oprah, The View i Good Morning America, o najlepszy czas, aby zaplanować współżycie i jak zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.

Lekarskim Porady na temat płodności i Poczęcia

Owulacja i Poczęcie Porady

LTK: Znam wiele kobiet, które wykresu ich owulacji chcesz znać dokładny dzień i godzinę, że owulacja. Czy możesz mi powiedzieć, co powoduje jajeczkowanie występuje później lub wcześniej niż standardowe 14 dni?

Dr Donnica: Zbiorniki nie pochodzą z podręcznika i jest wiele rzeczy, które mogą zmienić cykl kobiety. Polecam, że ludzi, którzy próbują wyobrazić używać monitora płodności, które mogą zidentyfikować czterech do sześciu dni, które są najbardziej prawdopodobne, aby zajść w ciążę. Są to stosunkowo dokładne i bardzo pomocny, szczególnie dla kobiet, które nie mają regularny cykl. Lecz nie powinny one być wykorzystywane przez kobiety, które cyklu dłużej niż 45 dni.

LTK: Niektóre kobiety wyglądają krwawienia jako znak owulacji, ale nie jest to zbyt powszechne w wielu kobiet to jest?

Dr Donnica: To bardzo rzadkie. W rzeczywistości, jeden z najczęstszych rzeczy, które mogą mieć wpływ, gdy kobieta ovulates jest stres. To obejmuje stres próbuje wyobrazić.

LTK: Kiedy kobieta ma owulację, jak długo jest to, że jajko opłacalne dla poczęcia?

Dr. Donnica: zazwyczaj przez około 24 godziny. Od plemniki mogą żyć nawet do 72 godzin, kobieta może sobie wyobrazić wkrótce po owulacji czy miała stosunek wcześniej.

Płodność Porady

LTK: Dla kobiet, które próbują zajść w ciążę, wydaje się, że gwiazdy mają wyrównać tuż tuż wyobrazić. Jeśli kobieta wie, kiedy ovulates i czas współżycia o prawo wokół owulacji, co jeszcze może mieć wpływ jej nie zajścia w ciążę?

Dr Donnica: Pary, które zostały próbuje wyobrazić na chwilę prawdopodobnie powinien pójść do swojego lekarza. Jedno z pytań, powinni zadać jest: "Jeśli nie ma zidentyfikować czynniki płci żeńskiej niepłodności, powinienem zapytać mojego partnera, aby sprawdził?" Wiele mężczyźni nie chcą iść, ale 30-40 procent, niepłodność jest oparty na czynnikach męskich.

Istnieje różnica między niepłodności związane z posiadaniem zdiagnozowano przyczyny nie zajścia w ciążę lub po prostu nie jest w stanie zajść w ciążę po roku dokładnego stosunku. Większość par, że mają one bezpłodność, jeśli nie zostały one stworzone w ciągu roku, ale czas jest niezwykle ważne. Najlepszy czas dla koncepcji jest, gdy wystąpi stosunek ciągu 24 godzin od owulacji lub wkrótce potem (najlepiej, mniej niż 12 godzin).

Informacje dla Wyobrażenia

LTK: Co można zrobić, aby zwiększyć kobieta, jej szanse na uzyskanie ciąży?

Dr Donnica: Po pierwsze, ona musi wyciąć zachowań, które mogą niekorzystnie wpływać na płodność, jak palenie tytoniu i picie alkoholu. Powinna również zmniejszyć stres, utrzymać zdrową wagę, i rozwijać dobre nawyki spania. Jestem wielkim zwolennikiem przyjmowanie witamin prenatalnych po uruchomieniu próbuje wyobrazić, więc będzie zdrowsze w momencie poczęcia. Jest to również niezwykle ważne dla kobiety kwasu foliowego i omega-3 DHA chwilę planuje zajść w ciążę. Większość prenatalnych witamin zawierają obecnie kwas foliowy, ale nie wszyscy mają omega 3, które można kupić over-the-counter w większości aptek.

Korzystanie z monitora płodności może również pomóc zwiększyć szanse kobiece poczęciu.

LTK: Jak szybko większość kobiet doświadcza objawy ciąży?

Dr Donnica: Pierwszym objawem jest zwykle brakowało okres. Większość kobiet nie zauważy inne objawy ciąży do sześciu tygodni od poczęcia, czyli cztery tygodnie po spodziewanej miesiączki.

Porady dla zdrowej ciąży

LTK: Gdy kobieta wie, że jest w ciąży, co jest pierwszą rzeczą jaką należy zrobić?

Dr Donnica: Jeśli ona nie zrobiono, to jest czas, aby zatrzymać palenia i picia i rozpocząć biorąc prenatalnych witamin. Ona powinna wezwać do jej pierwszego prenatalnej powołania i przedyskutować ze swoim lekarzem żadnych innych leków ona bierze i innych zdrowych zachowań ona musi ćwiczyć.

Rozmawiać z OB / GYN

Zajście w ciążę jest łatwiejsze dla niektórych kobiet niż inne, i istnieje wiele zmiennych zaangażowanych. Jeśli myślisz o zajście w ciążę, należy skonsultować się z położnika / gynocologist jak najszybciej, więc możesz zacząć się prawo i zwiększyć swoje szanse na zdrową ciążę.

Odżywianie Black Eyed Peas

Czarno-Eyed Peas uzyskać ich nazwy z ich charakterystycznym wyglądzie. Są białe warzywa z małą czarną kropką przypominającym oko. Te pyszne ziarna są dobrze znane w południowej i południowo-zachodniej gotowania, ale odżywianie czarno-eyed groszku czyni go doskonałym dodatkiem do każdego menu.

Black-Eyed Peas and Food Guide Pyramid

Chociaż black-eyed groszku jest pokarm roślinny, na Food Guide Pyramid, tworzone przez United States Department of Agriculture, fasola jest w sekcji "Mięso i fasola", ponieważ może on być stosowany jako źródło białka zamiast karma dla zwierząt. W rzeczywistości, wielu wegetarian użyć rośliny strączkowe zastąpić mięso przy planowaniu posiłków. Jedna porcja black-eyed peas jest równe pół szklanki.

Kalorie

Jedna porcja black-eyed peas zawiera 70 kalorii, dzięki czemu jest możliwość niskokalorycznej, gdy podawane bez dodatkowych przypraw. Większość kalorii pochodzi ze źródeł węglowodanów (16 gramów). Każda porcja zawiera trzy gramów białka. Ziarna nie zawierają tłuszczu, cholesterolu.

Włókno

Jak wszystkie rośliny strączkowe, czarny-Eyed Peas są bardzo dobrym źródłem włókien, zapewniając 4 g lub 16% zalecanej dziennej wartości. Istnieją dwa typy włókien dietetycznych: nierozpuszczalne i rozpuszczalne. Fasola zawierać głównie błonnik rozpuszczalny, który może pomóc zmniejszyć poziom cholesterolu we krwi, a tym samym może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka chorób serca. Rozpuszczalny błonnik może również pomóc pacjentom z cukrzycą utrzymać lepsze poziomy cukru we krwi, ponieważ włókna pomaga spowolnić szybkość wchłaniania węglowodanów.

Witaminy i minerały

Czarno-Eyed Peas są szczególnie bogatym źródłem potasu. Minerał ten jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich komórek, tkanek i narządów w organizmie. Jest to również istotne dla funkcjonowania serca i odgrywa kluczową rolę w skurczu mięśni. Zdrowe osoby powyżej 19 roku życia co najmniej 2000 potrzeba miligramach na dobę, i czarne-Eyed Peas dostarcza ponad połowę w jednej porcji (1148 mg).

Czarno-Eyed Peas nie zawierają niewielką ilość naturalnie występującego sodu: 48 mg. Jednakże, ze względu na ich innych składników serca zdrowe rośliny strączkowe są zachęcani do jeszcze z chorobą sercowo-naczyniową lub wysokie ciśnienie krwi.

Cynk jest kolejnym mineralnej znaleźć w czarno-eyed peas. Cynk jest zaangażowany w wiele aspektów metabolizmu komórkowego, a zatem istotne dla funkcji układu odpornościowego, syntezy białka, gojenia ran i podziału komórek zdrowych. Czarno-Eyed Peas dostarcza pięć z 8-11 mg cynku, który jest zalecane każdego dnia Żywności i Żywienia Zarządu Instytutów Medycyny.

Większość ziaren, w tym czarno-eyed groch, są bogatym źródłem żelaza. Żelazo jest niezbędnym składnikiem jednego z białek znajdujących się w czerwonych komórkach krwi, które przenoszą tlen do wszystkich tkanek organizmu. Czarno-Eyed Peas zawiera 6% dziennej wartości żelaza w postaci nie-żelazo. Groszek zawierają także 1,3 miligramów witaminy C, która pomaga przyswajanie niehemowe żelaza.

Black Pearls

Black Pearls

Piękne czarne perły są jednymi z najrzadszych w przyrodzie. W rzeczywistości, trzeba by otworzyć ponad 10.000 ostrygi, aby wybrać jeden naturalny czarna perła. Na szczęście, dziś te unikalne perły są łatwiejsze do zdobycia, dzięki procesu hodowli, więcej osób może korzystać z tych wspaniałych klejnotów.

Gdzie kupić czarne perły

Czarne perły są dostępne w sklepach z biżuterią, domów towarowych, które mają drobne działy Biżuteria i internetowych sklepach specjalistycznych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem parę czarnych pereł dla siebie, sprawdzić się zarówno sieci i lokalnie posiadanych jubilerów w swojej społeczności, aby zorientować się, jakie opcje są dostępne. Ceny są bardzo zróżnicowane, od mniej niż 100 dolarów na krótki nici niższej jakości (jeszcze wciąż piękna) pereł do kilkuset do tych z tych najwyższej jakości. Możesz iść dalej i kupić nici z tradycyjnym sklepie w swojej społeczności, lub sklep online, aby sprawdzić, czy można znaleźć lepszą ofertę. Kilka zasobów internetowych czarne perły, które warto wziąć pod uwagę są następujące:

 • Black Moon Perły
 • Biżuteria Maui Divers
 • Perły Joy
 • Pearl Paradise
 • Pearl Źródło

Sądząc czarnych pereł

Black Pearls

Kupujący powinien rozważyć kolor, połysk, rozmiar, jakość powierzchni, grubość masy perłowej i kształt przy wyborze perły.

 • Kolor: To naturalne, aby zakładać, że czarna perła jest czarny, ale to nie zawsze, a nawet typowo sprawa. Rodzaj ostrygi, że perła pochodzi określa, czy nazywa się czarna perła, a nie kolor. Te perły są znane z wielu różnych kolorach. Chociaż większość z nich jest szary, mogą być również brązowy, zielony, niebieski, fioletowy, różowy i oczywiście czarne. Te perły charakteryzują się atrakcyjną opalizujący jakości o nich i perła szary może mieć całkiem zielony i niebieski wydźwięk. Generalnie, ciemniejsze czarne perły są bardziej wartościowe niż lżejsze.
 • Luster: Termin ten odnosi się do zdolności Pearl do odbijają światło.
 • Rozmiar: Ponieważ ostrygi Pinctada Margaritifera są większe niż innych ostryg perła, perły, które produkują wydają się być również większy. Czarne perły są zazwyczaj między 8 mm i 18 mm. Jeśli wszystkie inne czynniki są porównywalne, większa perła jest bardziej wartościowe niż mniejszy.
 • Jakość powierzchni: lepsza jakość perły mają mniejsze doły i skaz.
 • Grubość masy perłowej: Odnosi się to do ilości masy perłowej wokół koralik, który został wszczepiony w ostryg stworzenia perłę. Grubsze wyniki Nacre w lepszej blasku i bardziej cenne perły.
 • Kształt: perły okrągłe są najrzadsze i najbardziej poszukiwane. Pół-okrągłe perły są kuliste, ale nie do końca idealne. Perły mają pierścienie krążył wokół nich. Semi-barokowe perły są symetryczne i są w kształcie owalu, gruszki, guziki lub łzy. Barokowe perły mają nieregularne kształty i nie są symetryczne.

Jak powstają czarne perły

Ostryg nazwie Pinctada margaritifera, powszechnie nazywane czarnym wargach ostryg, jest źródłem czarnych pereł. Aby utworzyć hodowanych pereł, perły rolnik musi najpierw włożyć koralik perłowej wraz z odrobiną tkanki płaszcza w ostryg. Proces ten jest nazywany krystalizacji. To irytuje ostryg, w celu zmniejszenia jego dyskomfort, to obejmuje drażniące z masy perłowej, tej samej substancji wykorzystywanej do pokrycia wnętrza skorupy, w wyniku perły. Rolnicy Pearl zwykle czekać co najmniej dwa do trzech lat po zarodkowania przed zbiorem w celu umożliwienia ostryg zbudować kilka warstw masy perłowej na perły. Po usunięciu perła, perła rolnik może zwrócić ostryg Pinctada Margaritifera do wody, aby umożliwić mu odzyskać przed zarodkującymi go ponownie.

Ostrygi, które tworzą czarne perły są bardziej delikatne niż inne ostryg perłowych łożyska. Trudno jest wychowywać je do terminu zapadalności, a tylko około 30 procent z ostryg, które miały wprowadzić w nich drażniące produkcji perłę. Ponadto, te ostrygi umrzeć łatwo i nie może żyć w zanieczyszczonym środowisku - tylko wody najbardziej dziewiczych może z powodzeniem obsługiwać ostrygi Pinctada Margaritifera.

Tahitian Perły

Na początku 1960 roku, pierwsze czarne perły hodowlane zebrano w Polinezji Francuskiej, a gospodarstwa pearl szybko zerwał się na kilku wyspach Polinezji. Dziś perły są największym eksport Polinezji Francuskiej i mają kluczowe znaczenie dla gospodarki regionu.

Jest to popularne założenie, że wszystkie czarne perły są perły Tahitian, ale to nie jest tak. Chociaż prawdą jest, że większość z tych pereł wywodzą się z Tahiti, ostrygi Pinctada Margaritifera znajdują się w innych obszarach Pacyfiku oraz Polinezji Francuskiej, w tym Wyspy Cooka, Japonii, Filipin, Samoa, Tonga, Zatoki Kalifornijskiej i Panamy , Tylko perły, które pochodzą z Polinezji Francuskiej powinny być nazywane perły Tahitian, choć wielu błędnie stosuje tę nazwę do wszystkich czarnych pereł.

Black Dress Tube

Black Dress Tube
Chic rurki sukienka może być uniwersalnym dodatkiem do garderoby.

Nie dla bojaźliwych, czarne rurki sukienka dodaje natychmiastowy seksapil do każdej garderoby. Podkreślającą sylwetkę kawałek jest bardziej pochlebne dla niektórych typów figur od innych, ale osoby, które zwykle nie noszą, nie musi się martwić. Nowy rodzaj sukienki rur przyniósł kilka nowych cięć i stylów na czele. Dzisiejsza wersja jest bardziej uniwersalny niż tradycyjne.

O Sukienka Tube

Możesz być bardziej zaznajomieni z wierzchołków rur niż sukienki rur. Topy bez ramiączek i rur są bez rękawów. Zasadniczo są one szerokie pasy materiału rozciągliwego, że przytulić klatkę piersiową. Oni często cięte na tyle krótki, aby odsłonić znaczną część brzuszna, ale inne style są dłuższe i głębszej żołądka. Generalnie, blaty rur są preferowanym wyborem klubu-wear dla kobiet, które chcą pokazać trochę skóry, ale są również preferowane w okresie letnim.

Naturalnie, popularność rury góry utorował drogę świeże przybiera wygląd. Biorąc pod uwagę jego bardzo prosty, nieskomplikowany krój, nie było gdzie do rury góry iść, ale na południe - całkiem dosłownie. Nowy styl zwrócił szczyt w sukience. Ubiory rurowe posiadają te same Łożyskowanie i ramię nośne właściwości rury góry, ale są dłuższe (w niektórych przypadkach jedynie nieznacznie) i zawierać co najmniej częściowe pokrycie dolnej części ciała.

Sukienka cieszył się popularnością w całej rury końca 20 wieku, w style retro reining teraz już najwyższy w 1970 i ciasnych, wersjach nadwozia tulenie robi swój czas w latach 90-tych. Nowe tysiąclecie przywitał nowy plon sukienki rur do mieszanki, oferuje bardziej pochlebne cięcia, mniej niezgorszy pasuje, różną długość, a nawet nieoczekiwane szczegóły, takie jak zamki i przyciski. Mimo, iż nie spełniają definicji tradycyjnej rurki sukienka, przyszli jako pomoc dla tych, którzy od dawna unikają z niezbyt dyskretne, oryginalnym stylu rury.

Nowoczesne Black Tube Dress

Czarne rurki sukienka jest wieloaspektowy artykuł, rzeczywiście. Pomimo silnej preferencji jako sexy, taniec-all-night-długie ubrania dla kobiet na całym świecie, ma też bardziej miękkie, bardziej kobiecą stronę. W zależności od tego, gdzie masz zamiar nosić sukienkę i jak projektować je, po prostu może być w stanie zdjąć sukienkę w sytuacjach nigdy nie zostały dotąd przypuszczano.

Gdzie Wear It

Twój wyposażone czarna sukienka może zobaczyć Cię przez wielu okazjach, w tym:

 • Plaża wycieczki i spacery na deptaku
 • Sprawy szykowny
 • Kostium strony
 • Casual dni się

Porady na zakupy

Zakupy na tę okazję jest kluczem. Nie będzie nosić Juicy Couture rurki sukienka do opery, ale można na pewno nosić go na stronę plaży. Podobnie, prawdopodobnie nie byłoby wygodne zakładanie mocno szczegółowe, koronkowy strój na relaks rury w mieście ze swoimi koleżankami, ale można na pewno nosić go do tej opery.

Ważne jest również, aby uznać, że, choć blaty rur mają standardową definicję, projektanci nie zawsze stosować się do tych surowych reguł, jeśli chodzi o tworzenie modne sukienki rur. Może się okazać, style, które wyposażone samotny pasek lub nawet krzyżujących się pasów na wsparcie. Czasami, niektórzy projektanci wyznacza sukienkę w stylu osłona jako sukienka rury. Większość sukienek rur są jednak bez ramiączek i rękawów.

Co kupić

Każdy, na polowanie na określonego rodzaju czarnej rury sukni nie muszą się martwić; jest styl na każdą okazję!

 • Ten Lotta Stensson sukienka tube to odrobina elegancji do walki z jego koronki i satyny tie nakładki skrzydła. To doskonały wybór dla szykowny partii lub zdarzenia. Jeśli nie chłód w powietrzu, po prostu wyrzucić na lekkim owinąć się rozgrzać.
 • Dowód, że sukienka rury nie mieć mikro mini spódnica, to C & C California Kendra sukienka tube jest gazowy i beztroski, z niemal artystycznej klimat temat. Idealne leniuchować w domu lub nosić na plaży lub nad jeziorem, potrzebuje nic, ale eleganckie płaskie sandały, aby zakończyć wygląd. Najlepszy ze wszystkich, wyblakłe czarne paleta kolorów daje niepowtarzalny akcent do inaczej podstawowego odcienia.
 • Użyj tego Francuski łącznik Mojo cekinami sukienka do klubu i masz gwarancję, przyciąga wzrok. Cekinowe biust i koszulki dodać dramaturgii podstawowego czarny.