grsail.com

akupunktura brzucha a autyzm

Jak leczyć ból pleców i brzucha z Akupunktura

Akupunktura jest alternatywą Oriental technika medycyny odbywa się poprzez wstawienie cienkich igieł w określone części ciała, aby zmniejszyć napięcie lub do innych celów terapeutycznych. Jest formą opieki zdrowotnej sprawdzone w celu poprawy ogólnego stanu rzeczy poprzez liczne punktów docelowych w organizmie człowieka. To jest bardzo skuteczną metodą leczenia w zwalczaniu stresu i bólu, zwłaszcza dlatego, że cele konkretnej części ciała. Czytaj dalej, aby wiedzieć, jak leczyć ból brzucha i pleców z akupunktury.

 1. Wybierz główny punkt odniesienia. W łagodzeniu bólu brzucha, korzystny jest punktem odniesienia w obszarze silnika zmysłów. To jest 1-cm w bok od środkowego środkowej głowicy i rozciąga się na długości około 3 cm. W przypadku bólu pleców, akupunktury mogą wybrać cel lokalnych punktów, ale może także spróbować obszary brzegowe, jak również w celu zapewnienia szybkiego zwolnienia. Zazwyczaj najbardziej wrażliwe miejsca na to, gdzie igły umieszcza. Te główne punkty odniesienia, w medycynie chińskiej, są ustalane i połączone razem tak zwanych meridianów znajdujących sporadycznie wzdłuż całego ciała.
 2. Wprowadzić igłę. Igły do ​​akupunktury są również inaczej zwane igły nitek, co oznacza, że ​​przypominają wątek lub są nitkowate powodu ich grubości. Igły te są tak cienkie, że są one łatwo rozciągnięty, gdy ciśnienie jest przykładane w górnej części i na ogół nie są bolesne, po włożeniu w części leczonej akupunktury. Twój akupunktury mogą korzystać z kilku do kilkudziesięciu igieł w czasie, aby zapewnić maksymalną leczenia. Jeśli zdecyduje się to zrobić samemu lub zlecić członek rodziny zrobić dla Ciebie, spójrz na lokalnej aptece lub instytutów medycznych sklep dla dostaw akupunktury.
 3. Obróć igieł. Igły w okolicy są następnie obracana przez akupunktury w tempie około 15 razy na około pięć sekund. To obracanie działania pobudza "przepływ energii", uważane regulujące ludzkie ciało. Kierowanie na konkretne obszary stymuluje ten przepływ i kieruje energię w kierunku obszaru. Do pełna lista punktów nacisku w celu złagodzenia konkretne części ciała, można poszukać w Internecie lub zapytaj akupunktury informacji.
 4. Powtórz. Trzeba by powtórzyć proces wkładania i obracając igłę trzy do czterech razy, aby zapewnić całkowite ustąpienie ciśnienie i ból w okolicy brzucha i pleców.
 5. Zobacz wyniki. Częściej niż nie, lub w dwóch trzecich przypadków, wyniki są widoczne i odczuwalne w akupunkturze natychmiast.
 6. Dowiedz się więcej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można leczyć ból i ciśnienie wzdłuż ciała, możesz zdecydować się zapisać się na kursy akupunktury dostępnych na danym obszarze, lub poszukaj modułów w Internecie.

Nauka wciąż nie potrafi wyjaśnić logikę akupunktury. Niektórzy mówią, że efekt placebo jest to, co sprawia, że ​​akupunktura skuteczne leczenie. Niezależnie od wyjaśnienia, jedna rzecz, dzwoni - akupunktura działa prawdziwe i zostały zalecane przez wielu ludzi od tysięcy lat wcześniej.

Jak leczyć autyzm z Akupunktura

Autyzm neurologiczne niepełnosprawności, zwykle wykryć na wczesnym etapie liczby dzieci. Chociaż nie jest prawdziwe i sprawdzone lekarstwo na zaburzenia czynności są różne terapie i zabiegi, które mogą zmniejszyć skutki niepełnosprawności. Jednym z takich terapii jest akupunktura. Ten alternatywny i całościowe leczenie ran jest uważane za skuteczne w stymulowaniu i zachęcanie mowę, kontakt wzrokowy i dłuższych przęseł uwagę. Większość dzieci z autyzmem trudno mówić, kontakt wzrokowy, a skupić się na czymś przez dłuższy czas ze względu na nieustanne nadpobudliwość. Wypróbowanie tej alternatywnej terapii może być sposobem na zmniejszenie skutków autyzmu na dziecko.

Monitorować i śledzić rozwój Twój childâ € ™ s. Większość chińskich akupunktury że konieczna będzie przedstawić szczegółowy dziennik rozwoju Twój childâ € ™ s od momentu rozpoznania do innych zabiegów stosowanych. Rejestr powinien zawierać wieku, gdzie opracowane pewne umiejętności jak chodzenie, ząbkowanie, mówienia i innych podstawowych umiejętności życiowych. Ten dziennik zapewni acupuncturist szerszą perspektywę dziecka i pomoże im zrozumieć, co zabieg akupunktury powinny koncentrować się na.

Wybierz akupunktury. Przy wyborze akupunktury dla swojego dziecka, należy wybrać taki, który ma doświadczenie w leczeniu dzieci i czynienia. Niektóre akupunktury są szkoleni w akupunkturze pediatrii. Zgodnie z powyższym, należy wybrać te typy holistycznych profesjonalistów. Jednocześnie należy pamiętać, aby wybrać kogoś, że może być przyjazny i łagodny dla dzieci. Specjalistą, który posiada duże doświadczenie obsługi specjalnych dzieci. Dziecko z autyzmem może być trudno się zrelaksować, gdy nowi ludzie są wokół tak, że ktoś może się połączyć z dziećmi może być bardzo istotne.

Dodać dziecku zrelaksować. Jeśli Twoje dziecko jest nadpobudliwe i nadmiernie stymulowane przed i podczas jego planowanym powołaniu z akupunktury, to może nie uzyskać pożądane wyniki. Leczenie może nawet nie być stosowane, jeżeli dziecko nie może utrzymać zrelaksowany i spokojny stan. Aby tego uniknąć, będziemy chcieli, aby upewnić się, że jest zrelaksowany i spokojny wchodząc w biurze acupuncturistâ € ™ s. Muzyka jest znany jako doskonałe narzędzie, które może uspokoić dziecko z autyzmem. Umieść jakieś słuchawki na głowę i niech słuchać niektórych utworów, które mu odpocząć. Zrób to przed i podczas sesji.

Upewnij się, że Twoje dziecko jest dobrze karmione. Godzinę lub dwie przed powołaniem, upewnij się, że twoje dziecko lekki posiłek. Naprawdę dona € ™ t chcesz, aby Twoje dziecko w złym nastroju z powodu głodu w trakcie leczenia. Pamiętaj, aby go karmić pożywne jedzenie tylko. Unikaj tłustych i tłustej żywności. Żywność może uspokoić dziecko, jak również tak naprawdę jest dobry pomysł, aby karmić go przed wyznaczonym terminem.

Upewnij się, aby ćwiczyć inne sugerowane wskazówek, takich jak mycie childâ € ™ s zęby i ubieranie go w wygodne ubrania Zanim odwiedzicie akupunktury. Czasami, terapia akupunktura to wywiercenie igieł w różnych punktach nacisku na języku więc utrzymanie tego czystego będzie idealny. Pamiętaj, aby pozwolić mu nosić wygodne ubrania, tak, że nie będzie chciał ze względu na prosty i łatwy sposób uniknąć, szczegółowo, jak ubrania.

Autyzm Terapie Naturalne

Autyzm Terapie Naturalne


Jeśli szukasz alternatywnego leczenia autyzmu dla swojego dziecka, należy rozważyć terapii naturalnych autyzmu. Naturalne leczenie może być dobrym rozwiązaniem dla dziecka, które nie odpowiedziały również do tradycyjnych metod leczenia. Może również uzupełnienie tradycyjnego planu leczenia autyzmu. Trochę badań może pomóc w znalezieniu bezpiecznego i skutecznego leczenia naturalnego autyzm dla swojego dziecka.

Naturalne Autyzm Terapie Przegląd

Naturalne metody leczenia autyzmu używać naturalnych produktów spożywczych, suplementów ziołowych i holistycznych technik terapeutycznych w miejsce leków konwencjonalnych. Naturalnych terapii odnosi niedobory witamin, wrażliwość żywności i objawy redukujących. Koncepcji jest to, że objawy autyzm może być wynikiem tolerancji dla pewnych produktów spożywczych, niedobór witamin lub toksyny środowiskowe. Wielu ekspertów wierzy, że terapia z użyciem naturalnego potencjalnie toksyczne tradycyjny lek może zaszkodzić osobie z systemu już przeciążony toksynami i niedoborem ważnych składników odżywczych.

Naturalne metody terapii, takie jak Reiki i aromaterapii może również pomóc w sprawach zmysłowych i spokojnych obsesyjnych zachowań lub powtarzalnych. Wiele z tych technik są łatwe do włączenia z konwencjonalnym planu leczenia z nadzorem lekarza.

W tym czasie, tradycyjna społeczność medyczna na ogół nie popierają terapię naturalną dla autyzmu ze względu na brak udokumentowanych badań. Federalna Administracja Żywności i Leków (FDA) nie zatwierdziła żadnych ziołowych lub witaminy metod leczenia autyzmu. Za mało wiadomo na temat bezpieczeństwa i skuteczności naturalnych metod leczenia terapii autyzmu.

Rodzaje Terapii Naturalnych

Naturalne metody leczenia obejmują:

 • Zioła: Niektóre zioła takie jak rumianek, dziurawiec i Melissa officinalis jest stosowany w leczeniu objawów autyzmu.
 • Witaminy: Niektóre osoby z autyzmem mają niedobory witamin takich jak A, B-6, B-12, D i E. Suplementy może poprawić zdrowie.
 • Bezglutenowe oraz kazeiny dieta (środki trwałe brutto): liczba osób z autyzmem mają pokarmowe i problemy z trawieniem, zwłaszcza glutenu i kazeiny. Ziarna takie jak pszenica i żyto zawiera glutenu. Produkty mleczne zawierają kazeinę. Wyeliminowanie glutenu i kazeiny można uniknąć problemów z trawieniem. Niektóre osoby z autyzmem doświadczają mniej objawów z diety. Wielu ekspertów autyzmu, zwłaszcza Praktycy biomedycznych, polecam diety, środki trwałe brutto.
 • Spersonalizowane specjalne diety, które unikać nietolerancji pokarmowej powoduje: Niektórzy eksperci autyzm opracowanie całościowe spersonalizowane specjalne diety dla osób z autyzmem. Wiele z tych diet są zaprojektowane wokół nietolerancji unikać żywności.
 • Leczenie przeciwgrzybicze: Naturalne leczenie przeciwgrzybicze są podawane, ponieważ wiele osób z autyzmem mają skłonność do przewlekłych infekcji ucha. Istnieje również teoria, że ​​osoby z autyzmem mogą mieć przerost Candida albicans.
 • Aromaterapia: Aromaterapia jest czasem używa się naturalnych terapii sensorycznej. Olejki eteryczne są używane, aby uspokoić lub pobudzić zmysły. Drzewo sandałowe, olejek neroli, wanilii i lawendy są powszechnie stosowane, aby uspokoić zmysły. Cynamonowy, mięty pieprzowej i eukaliptusa pobudzać zmysły.
 • Reiki: Tradycyjny japoński Reiki może pomóc osobie z autyzmem zrelaksować, zmniejszyć lęk, zrelaksować napięte mięśnie, łagodzi bóle brzucha i poprawić problemy ze snem. Więcej szpitali i programy opieki powoli przyjmując Reiki jako uzupełnienie terapii konwencjonalnych zabiegów zdrowotnych.
 • Detoksykacji: Niektóre naturopatyczne eksperci autyzm polecam ziołowych detoksykacji, aby przyczynić się do poprawy układu pokarmowego człowieka.

Zabiegi biomedycznych

Autyzm Research Institute opracowali naturalne podejście do terapii o nazwie biomedyczna protokół autyzmem jako część Autyzm Teraz programu (DAN) przegrana. Liczba lekarzy i naturopatyczną ekspertów autyzmu uczestniczyć w programie DAN. Zabiegów biomedycznych często obejmują:

 • Plany środki trwałe brutto
 • Suplementy diety (witamin i suplementów mineralnych z dużymi dawkami witaminy B6 i magnezu)
 • Zabiegi Gut (probiotyki, leki przeciwgrzybicze i enzymy trawienne)
 • Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe
 • Melatonina
 • Sulfation
 • Suplementy tarczycy
 • Glutation
 • Chelatacja (Usuwanie metali z organizmu)
 • System monitorowania immunologicznego
 • Terapii integracji słuchowej

Aby uzyskać więcej informacji na temat leczenia autyzmu biomedycznych i program DAN, odwiedź witrynę Autism Research Institute.

Względy bezpieczeństwa

Przed rozpoczęciem nowego leczenia autyzmu zawsze skonsultować się z lekarzem pediatrą. Ponieważ naturalna zabiegi, takie jak ziół i olejki eteryczne mogą kolidować z konwencjonalnymi lekami, ważne jest, aby lekarz zgodę po terapii kombinowanych. Badania starannie naturalne zabiegi. Zapytaj grupy autyzmu rzecznictwa skierowań do specjalistów holistyczne i ścieżka zdrowia. Skonsultuj się z renomowanych ekspertów, takich jak lekarz, który również korzysta z naturalnych metod. Wiele terapie naturalne uzupełnienie konwencjonalnych metod leczenia autyzmu. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni plan leczenia dla swojego dziecka.

Zasoby online dla naturalnych metod leczenia autyzmu

Internet ma przydatne informacje na temat naturalnych metod leczenia autyzmu. Następujące strony internetowe dostarczają informacji na temat naturalnych metod leczenia:

 • Dr Ray Sahelu: strona dr Sahelu obejmuje biuletyn autyzm z informacjami na temat leczenia naturalnego.
 • Reiki Autyzm: Reiki ekspertem, Heather długi, ma artykuł o zastosowaniu Reiki jako leczenia autyzmu.

Naturalne leczenie autyzmu mogą być dobre podejście alternatywne lub uzupełniające plan opieki dla autyzmu ze zgodą lekarza. Fakt, że znaczna liczba osób z autyzmem napisania odpowiedzi na naturalnych terapii uzasadnia więcej badań. Skutecznych sposobów leczenia autyzmu nie są ograniczone do leków.

Utrata tkanki tłuszczowej brzucha - Jakie warzywa może pomóc?

Możesz mieć świadomość, że istnieją pewne substancje chemiczne, które tworzą część dostaw środowiska i żywności dzisiaj, że może generować więcej estrogenów wewnątrz naszego ciała. Niektóre przykłady są pestycydy, herbicydy i petrochemicznych.

Może lub nie może wiedzieć, że mogą one powodować wzrost tkanki tłuszczowej brzucha, zarówno dla kobiet i mężczyzn. To jest coś, co każdy powinien wiedzieć, zwłaszcza jeśli próbujesz stracić brzuch tłuszczu.

Nazwa tych chemincals są xenoestrogens (mają nawet straszne imię, prawda?), A kiedy są narażone na nich poprzez dostarczanie żywności, zaopatrzenia w wodę lub dla środowiska, będą one zatrzymać swoje ciało od pozbycia żołądka tłuszczu.

"Nie ma problemu" - słyszę mówisz. Można tylko z dala od żywności przestępczych i to wszystko, prawda? Źle.

Chociaż może być ostrożnym z tym, co jesz i trzymać się żywności ekologicznej, jest to bardzo trudne, aby nie dostać pewną ilość dziennego narażenia na xenoestrogens. Można je znaleźć wszędzie - nawet w perfum można nosić i środków czystości używanych w domu.

Więc, co można zrobić, aby walczyć wpływ xenoestrogens w powodując utrzymać niepożądanego tłuszczu w żołądku?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją pewne rodzaje warzyw, które pomogą Ci w celu utraty tkanki tłuszczowej brzucha.

Istnieje wiele rodzajów warzyw, herbaty, przypraw, itp, które mają związki, które mogą pomóc zwalczać negatywne skutki xenoestrogens. Prawdopodobnie najskuteczniejsze są warzywa kapustne, takie jak brokuły, kapusta, brukselka, kalafior, kapusta, itd

Warzywa te mają bardzo szczególne i wyjątkowe związki (takie jak indol-3-karbinolu - jeśli jesteś zainteresowany), które mogą pomóc w walce z negatywnym wpływem z xenoestrogens na swoim ciele, i dlatego może Ci pomóc spalić tłuszczu z brzucha więcej efektywnie.

Istnieją już mnóstwo powodów do spożywania wspaniałe brokuły i kalafior - teraz można dodać utratę tłuszczu żołądka do listy!

Najlepsze sposoby spalić tłuszczu z brzucha

I często się zapytał: "Jaki jest najlepszy sposób, aby spalić tłuszcz i stracić brzuch?" Ludzie chcą wiedzieć, czy aerobik jest lepszy niż trening siłowy, czy tradycyjne ćwiczenia cardio jest lepsze niż odstępach czasu.

Cóż, muszę powiedzieć, że zrobiłem ich wszystkich byłoby mało.

Z ponad 15-letnie doświadczenie pomagając innym, szkolenie się, szkolenia dla sportu, spędzając wiele godzin na siłowni, i faktycznie prowadzenie badań naukowych na temat różnych metod laboratoryjnych ćwiczeń, jestem całkiem przekonany, wiedząc, co się sprawdza, a co nie.

Ale przede wszystkim chcę oprawić moje odpowiedzi. Mam zamiar porozmawiać o tym, co działa dla osób, które mają ograniczoną ilość czasu na ćwiczenia, głównie dlatego, że oczekują czytelnicy nie masz 90 minut dziennie poświęcić na trening, w przeciwieństwie do typowych odbiorców magazynu fitness.

Dlatego istnieje ogromny rozdźwięk między niektóre z informacji zawartych w czasopismach i zdolność czytelnika do zastosowania go do życia.

Po prostu nie mają 6-8 godzin w tygodniu na ćwiczenia, ani nie jest nam potrzebna. Jeśli jesteś triathlonista, może być konieczne, ale nie kogoś, kto po prostu chce, aby stracić tłuszcz i zyskać mięśni.

Powiedziawszy to wszystko, w dolnej linii na coraz lepsze ciało jest ...

Użyj ćwiczeń siłowych do ogrzania się, trening siłowy nadzbiorami do budowania mięśni, a następnie zakończyć trening z treningu interwałowego do spalania tłuszczu w krótkim czasie. Mam skonstruowany mój system tak, że jesteś i obecnie na siłowni, w 45 minut, trzy razy w tygodniu.

Zrobisz 5 minut ćwiczeń masy ciała, co rozgrzewkę. To jest o wiele bardziej efektywne podejście niż wydatki 5 minut spaceru na bieżni, która tak naprawdę nie przygotuje Cię do niczego z wyjątkiem więcej chodzenia na bieżni.

Następnie przechodzimy do treningu siłowego nadzbiorami, gdzie używamy dwóch ćwiczeń wykonywanych z powrotem do tyłu z minimalnym odpoczynku między sobą. To skraca nasz czas treningu, a jednocześnie daje nam maksymalne wyniki. Musimy tylko 20 minut na to, a użyjemy podstawowych ćwiczeń, a czasem nawet więcej ćwiczeń siłowych, w zależności od celu klienta do budowy mięśni.

I wreszcie, zrobimy 18 minut treningu interwałowego. Rozgrzewka, a następnie przez sześć krótkich odstępach czasu na odpowiednim poziomie przydatności dla klienta, z przerwami na krótkie okresy ożywienia niskiej intensywności. Wykończenie z wyciszeniem. I to jest trening. Ponownie, około 45 minut łącznie.

Porównaj to, co większość ludzi, który jest prowadzony, jogging, cykl lub użyć do ćwiczeń wysiłkowych przez 45 minut prosto. Pewnie, że będzie spalić kalorie, ale nie budować lepsze ciało.

W rzeczywistości, istnieje kilka "ciemne strony" do długości powolnego cardio, w tym mniej niż optymalne wyniki, potencjał nadużywać obrażeń i jest nieefektywna forma ćwiczeń. Jeśli masz tylko 30-45 minut na treningu i wydać wszystko na maszynie cardio, kiedy zamierzasz trenować resztę mięśni i wyrzeźbić lepsze ciało?

Więc najlepszym sposobem do spalania tłuszczu z brzucha jest z połączeniem treningu siłowego i treningu interwałowego. Jest szybki, działa, i to jest zabawa!

O autorze:

Craig Ballantyne jest Certified Siła i klimatyzacja Specialist i pisze dla mężczyzn Zdrowia, męska Fitness, Maximum Fitness, mięśni i Fitness Hers i czasopism tlenu.
coachcruz.turbulence.hop.clickbank.net/?tid=P7R48RX9

Utrata tkanki tłuszczowej brzucha - 3 Wskazówki dostać się tam

W przypadku utraty tkanki tłuszczowej brzucha jest twój cel, to tutaj są 3 cennych wskazówek, które pomogą Ci się tam dostać szybciej i łatwiej.

Ten artykuł skupia się na temat żywienia, jako, że jest to pierwsze miejsce, trzeba skupić się na utratę tłuszczu z brzucha szybko. Oczywiście, ćwiczenia są bardzo ważne dla zdrowego życia i nie należy zapominać. Ale, zapewniając masz dobra dieta jest punktem wyjścia do utraty tłuszczu z brzucha. Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci zacząć na swojej drodze, aby osiągnąć swoje cele.

1) Upewnij się, że można spożywać zdrowe tłuszcze w większości jedzenie, które jesz. To jest bardzo ważne, aby pomóc kontrolować apetyt i poziom hormonów w organizmie, które kontrolują budowanie mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej.

Zdrowe tłuszcze zawarte są w żółtka jaj, orzechów surowego., Oliwą z oliwek, awokado, trawa karmione mięso i olej kokosowy, między innymi żywności.

Mieć go na jedzenie garść surowych orzechów, migdałów lub takie jak orzechy, każdego dnia około pół godziny przed posiłków. Pozwoli to ograniczyć apetyt, dając Ci kilka bardzo potrzebne białko, błonnik i zdrowe tłuszcze. Ma to podwójną korzyść - to znaczy, będziesz jeść mniej i mają lepsze odżywianie - dwie korzyści w jednym.

2) Upewnij się, że masz źródło wysokiej jakości białka do każdego posiłku. Białka te mogą pochodzić z surowego nabiału i mięsa karmione trawą, a także źródeł, takich jak orzechy i ziarna.

Dobre zaopatrzenie w białko pomoże rozwijać swoją masy mięśniowej, jeśli trening siłowy na bieżąco, i spowoduje twój metabolizm do pracy na wyższym poziomie. To pomoże ci spalić te dodatkowe kalorie dużo szybciej i pomóc Ci w celu utraty tkanki tłuszczowej brzucha.

3) Uważaj spożycie przetworzonych węglowodanów. Przykładami są wyrafinowane ziarna skrobi i cukrów na bazie rafinowanych. Jedzenie to regularnie może być ważnym czynnikiem przyczyniającym się do wyzwania, tak wiele osób ma z ich tłuszczu żołądka.

Staraj się trzymać z naturalnych cukrów, które można znaleźć w całych owoców i jagód. Są naprawdę dobre, jak błonnik pomoże umieścić przerwy na tworzeniu za dużo cukru we krwi w organizmie. Czy z dala od przetworzonych soków owocowych, ponieważ większość z włókna usunięto z nich i to głównie cukier. Nie jest dobre, jeśli chcesz stracić tłuszczu z brzucha.

Bardzo często, gdy ludzie zaczynają w celu zmniejszenia zużycia ziarna, jest im łatwiej spalić tłuszczu z brzucha. Jeśli zastanawiasz się, czy to będzie działać dla Ciebie, dlaczego nie spróbować. Ustaw sobie za cel, aby wyciąć zboże na okres próby i zobaczyć co się dzieje. Czy dostrzegasz różnicę?

Potrzeby niezbędnej wiedzy Fakty o Autyzm

1. Liczby dona € ™ t kłamstwo. Ponad milion Amerykanów ma zaburzenia ze spektrum autyzmu (ASD). Autyzm jest najcięższą postacią grupy poważnych problemów rozwojowych, łącznie dalej ASD, które pojawiają się we wczesnym dzieciństwie. W chwili obecnej, częstość występowania autyzmu w Stanach Zjednoczonych jest 1 w 110 dzieci, stopa, że ​​znacznie wzrosła w ostatnich latach.

2. całe życie problem. Autyzm jest diagnoza życia. Osoby, dona € ™ t wyrastają z autyzmem. Żadne badanie lekarskie (np, badanie krwi) istnieje do diagnozowania ASD. Jednym z pierwszych objawów autyzmu u dzieci (które mogą wystąpić u dzieci w wieku od roku życia) jest korzystne nie ponosi lub przytuliła.

3. Brak szczególności ładu i składu. Autyzm to zaburzenie neurologiczne, które charakteryzuje się deficytem w trzech obszarach - społecznej interakcji, komunikacji i zachowań i zainteresowań. Znana przyczyna autyzmu występuje, chociaż powszechnie uważa się za wynik zaburzeń w strukturze mózgu lub funkcji.

4. Przepisywanie dawkę nauczania. W chwili obecnej, głównym leczenie oparte na badaniach na ASD jest interwencja behawioralna - nauka podstawowych umiejętności w bardzo uporządkowany sposób. Ważne jest, aby pamiętać, że osoby z autyzmem mają zwykle swoje własne preferowany styl uczenia się (np, wzroku, słuchu i eksperymentalne).

5. Przejdź do poprawy. Zwiększony poziom sprawności może mieć pozytywny wpływ na szereg czynników dla osób z autyzmem, w tym ich uczucia własnej wartości, poczucie szczęścia, umiejętności towarzyskie, poziom niezależności i rozwoju mózgu. Ponadto, ponieważ mają tendencję do mięśni nierównowagi, osoby z autyzmem mogą obniżyć swoje szanse poniesienia szkody przez zwiększenie siły mięśni i ich postawy poprawy poziomu ich ogólnej kondycji.

6. Motywacja, inspiracja, i pot. Ponieważ ruch jest czasem nieprzyjemne dla niektórych dzieci, które mają ASD, może oni potrzebują ciągłej zachęty do aktywności fizycznej. W rzeczywistości, wiele osób z autyzmem często, że uczestnictwo w aktywności fizycznej jest dość trudne ze względu na ich ograniczoną poziomu sprawności motorycznej i relatywnie niższym poziomie sprawności i motywacji.

7. Zbyt wielu może być zbyt wiele. Ponieważ uprawiania sportów zespołowych może być zbyt trudne dla osób z ASD, udział w działaniach strukturalnych, które obejmują należy zachęcać zarówno ruchy motoryczne brutto i drobne (i monitorowane). Nic dziwnego, że młodzież z autyzmem wydają się być bardziej skuteczne w działaniach indywidualnych i partnerskich, w przeciwieństwie do działalności grupy lub zespołu.

8. ocean emocji. Chociaż osoby z autyzmem mogą angażować się w zachowaniach antyspołecznych (np, bicie, gryzienie, kopanie, i mówi głośno), gdy zdają się być zdenerwowany, ich działania są zwykle nie ma na celu nikogo obrazić ani skrzywdzić. W rzeczywistości, ich wyrażenia emocjonalne (np, złość i szczęście) dona € ™ t zawsze odzwierciedla jak theyâ € ™ re naprawdę czuje.

9. Na ryzyko. Ponad połowa wszystkich dzieci z ASD mają nadwagę lub mają inne problemy zdrowotne, które narażają je na zwiększone ryzyko wielu problemów zdrowotnych, w tym cukrzycy, kości i stawów, depresji i chorób układu krążenia. Ta sytuacja może być pogarsza fakt, że osoby z autyzmem mogą wystąpić pewne objawy inaczej niepożądanych związanych smakowe / zapachowe-takie jak trudności z jedzenia niektórych pokarmów i zbyt dużo jedzenia.

10. wiele do zaoferowania. Mimo, że autyzm może wydawać się całkowicie negatywna diagnoza, prawda jest inna sprawa. W rzeczywistości, osoby z autyzmem często są wyjątkowe osoby, z pasją i atrybuty, aby odnieść sukces w życiu. Jako takie, niemal każda osoba z autyzmem ma szereg pozytywnych atutów i możliwości wartościowych, które czynią je idealnym rozwiązaniem dla wielu typów kariery.

James A. Peterson, Ph.D., FACSM, jest pisarzem i konsultantem w dziedzinie medycyny sportowej. Od 1990 do 1995 roku, dr Peterson był dyrektorem medycyny sportowej z Stairmaster. Do tego czasu, był profesorem wychowania fizycznego w Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych.


Copyright 2010 przez American College of Sports Medicine.

Brzuch kobiety późnym okresie ciąży po Przypomina Posiłki

Kerri Dowdswell z Staffordshire jest szczupła, młoda dziewczyna, która regularnie korzysta. Ale wszystko się zmienia po tym jak miał jej obiad. Jej brzuch pęcznieje tak bardzo, że obcy, że ona jest w ostatnich miesiącach ciąży, donosi Daily Mail. Jednak po kilku godzinach, a jej brzuch jest powrót do normalnego rozmiaru.

Brzuch kobiety późnym okresie ciąży po Przypomina Posiłki

Ostatnio, problem stał się bardzo poważny, a dziewczyna ma nosić spodnie dla kobiet w ciąży, kiedy będzie jadł. Przez około dziesięć lat, lekarze starali się ustalić przyczyny tego niezwykłego stanu. Testy na alergie pokarmowe nie pokazują nic, a wykluczenie pewnych pokarmów nie pomogło (w pierwszych lekarzy, że nietolerancja glutenu miała).

Testy dla zespołu jelita drażliwego, które mogą powodować objawy podobne, były ujemne. Lekarze wzruszyć ramionami i powiedzieć, że ona po prostu z tym żyć. Stan dziewczynki nie można dokładnie przewidzieć. Czasami wystarczy, by mogła zjeść kawałek ciasta, aby zmienić się nie do poznania. Ona nie cierpi ból, ale nadęty brzuch daje jej wielką niedogodność.

Takie epizody rozpoczęła się, gdy weszła w okres dojrzewania Kerri Dowdswell. Wraz z wiekiem, sytuacja tylko się pogarsza. Teraz jej brzuch rośnie w ciągu 15 minut po posiłku, ale czasem pojawia się w ciągu kilku godzin. Wzdęcia nie dzieje po każdym posiłku, ale kilka epizodów w tygodniu są rejestrowane w sposób ciągły.

Czy alkohol naprawdę Przyczyna "brzuch piwo"?

Można zauważyć, że człowiek walczy, aby dopasować swój duży brzuch poniżej paska w pubie i zakładamy, że jest regularne pijący piwo z powodu swojej wagi - ale to, że piwo naprawdę przyczyną tego brzucha? Jednym słowem, nie ma - ale jest to nieco bardziej skomplikowane. Co tak naprawdę sprawia, że ​​słynny "piwny brzuch"?

Czy alkohol naprawdę Przyczyna "brzuch piwo"?

To nie sam alkohol

Pijąc piwo nie jest bezpośrednią przyczyną gromadzenia się tłuszczu wokół talii, kalorie spożywane od alkoholu można dodać bardzo szybko i prowadzić do zwiększenia masy ciała. Za gram, alkohol zawiera drugą największą koncentrację energii z makroskładników (białka, węglowodanów i tłuszczu), w siedmiu kalorii - tuż za tłuszczu (dziewięć kalorii na gram). Przyrost wagi nie musi w związku z tym samym alkoholu, ale duże zużycie na wysokokalorycznej napoju.

Szkło 12 uncji lub butelka piwo jasne jest zazwyczaj około 100 kalorii, a cięższe typy może wahać się od 150 do 170 kalorii. To nie brzmi tak źle, prawda? Ale jak wiele osób zatrzymuje się na tylko jeden? Zalecenia do picia z umiarem są dwa drinki dziennie dla mężczyzn i jeden dziennie dla kobiet, ale większość ludzi ma kilka drinków w ciągu wieczoru. Po rozpoczęciu obliczania kalorii, na przykład, cztery ciężkie piwa (600 kalorii ogółem 680), zdajesz sobie sprawę, że jest równa kwocie, znalezionego w pełny posiłek.

Dlaczego Duża talia jest kojarzony z piwem?

XVIII są często spożywane wolniej niż piwo ze względu na wyższą zawartość alkoholu; w związku z tym, osoba może pić więcej piwa w jednym posiedzeniu, niż inne rodzaje alkoholu. Wzrost objętości zużytej zazwyczaj prowadzi do większej liczby spożywanych kalorii i więcej masy wprowadzonych, które jest potencjalnie gdzie "piwny brzuch" Pomysł wynika z.

Nie Całkowicie Winić Piwo

W przeciwieństwie do węglowodanów, białka i tłuszczu z całej żywności, alkoholu nie przewiduje żadnych uczucia sytości. Dlatego dużo kalorii są spożywane w postaci płynnej, ale nie zarejestrujesz uczucie tak pełna, jak to przy uzyskanie tych kalorii z pożywienia stałego. Dodawanie oliwy do ognia, alkohol zwiększa apetyt i ujemnie wpływa na podejmowanie decyzji, co prowadzi do jedzenia kilka plasterków pizzy lub skrzydełka z kurczaka na obiad, zamiast zwykłej pieczonego kurczaka i warzyw.

Możesz teraz zobaczyć, jak naprawdę dodać kalorii w trakcie nocy. Nadmiar kalorii, skąd pochodzą, są przechowywane w tłuszczu. W przypadku, gdy zdarza się, że do przechowywania tłuszczu, jednak zazwyczaj zależy od genetyki, wiek i hormony. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni wydają na przechowywanie dodatkowych tłuszczu wokół brzucha, podczas gdy kobiety mają tendencję do przechowywania tłuszczu wokół bioder i ud. To prawdopodobnie przyczynia się do "brzucha" piwo stereotyp starszego człowieka z jelit.

Podczas gdy duża brzucha nie musi powodu picia piwa, wysokie spożycie alkoholu często prowadzi do przyrostu masy ciała, a tym samym na "piwo brzuch" stereotyp.

Czy alkohol naprawdę Przyczyna "brzuch piwo"?

Jak mieć płaski brzuch przez sezon bikini

8 brzucha Toning Ćwiczenia dla mężczyzna w średnim wieku

Walka męskiego brzucha wybrzuszenie można osiągnąć kilka podstawowych ćwiczeń brzucha ćwiczeń. Należy pamiętać, że pozytywne rezultaty są najlepiej osiągnąć w połączeniu z programem odchudzania zdrowe. Więcej tłuszczu można dostać się z drogi, więcej mięśni będzie marszczyć powierzchni. Upewnij się, i zawsze oddychać nosem i na ustach. Zamiast chrząkanie spróbuj wydmuchiwania powietrza tak, aby nie zwężają przepływ krwi i może powodować zranienie.

1. Tradycyjny Sit Ups

Podobnie jak w klasie siłowni z powrotem w dzień, siedzieć ups są nadal doskonałe wzmacniacz brzucha. Połóż się na plecach, ugnij kolana i ktoś trzymać kostek lub wsunąć stóp pod kanapie lub stabilnego obiektu. Nie zapięcie ręce za szyję. Zamiast tego, wystarczy umieścić dłonie lekko na uszach. Kiedy usiąść, wyobrazić ciąg ciągnąc cię od mostka. Trzymaj szyi i podbródka zrelaksowany. Podnieść tylko swoje ciało o trzy czwarte drogi do góry, a następnie jak zejść, stop o cal od podłogi i uruchomić ponownie. Możesz monitorować swoje postępy, przez liczenie w głowie lub przeznaczając pewną ilość czasu dla każdego zestawu.

2. boku na bok

Doprowadzić każdy łokieć do przeciwnego kolana każdym wzrosnąć do tradycyjnego usiąść.

3. Awarii

Zacznij w tradycyjnym siadać pozycji, ale kiedy wstajesz, wprowadzają swoje kolana się w tym samym czasie. Łokcie powinny zachodzić na siebie na zewnątrz każdego kolana jak przychodzą razem. Po powrocie na dół, nogi i plecy powinny rozszerzyć w cala ziemi, a następnie wzrośnie do kryzysu ponownie. Uważaj, aby nie szarpać szyi, pleców i kolan. Przechowywać każdy płyn ruchu z właściwego oddychania. Spróbuj dodać boki do brzuszków.

4. Pionowe Awarii

Unieś nogi pod kątem 90 stopni do ciała, trzymać je tam i robić swoje brzuszki.

5. rowerowe Awarii

Taki sam jak brzuszków powyższych wyjątkiem podczas dodawania boki brzuszków, zrobić jak pedał nogi.

6. Rozszerzona Leg Crunch

Połóż się na plecach. Extend, windy i trzymać nogi o cal nad ziemią. Rozszerz swoje ramiona i dłonie tak, jakbyś zamiar dotknąć palcami, lekko wyciągając tułowia. To jest mały ruch, a twoje nogi i górnej części pleców nigdy nie powinny dotykać ziemi.

7. brzucha Windy (dipy)

Znajdź stabilne miejsce, które można odpocząć każdy łokieć. To może być dwóch liczników lub w barze dip w siłowni. Odpoczywać cały ciężar ciała na łokciach, i niech twoje nogi powiesić, pochylając je na kolanach. Z razem i utrzymując tułów prosto kolana, wprowadzają swoje kolana do góry w kierunku klatki piersiowej, bez kołysanie ciała.

8. biuro Abs

Możesz kontynuować swoje codzienne ćwiczenia tonujące nawet brzucha, gdy w pracy. Siedząc przy biurku lub gdziekolwiek indziej, nawet jazdy, kurczyć mięśnie brzucha licząc do 10 tyle razy, ile możesz. To kontynuacja wyciskania będzie utrzymać brzucha dawkowanie i szybkość pozytywne wyniki.

Brzuch Toning Ćwiczenia dla kobiety w średnim wieku

Brzuch tonujące ćwiczenia są ważne w każdym wieku, ale bardziej w średnim wieku. Jak wiek i życiowe zwiększyć naprężenia, zmiany w fizjologii organizmu, w wyniku tłuszczu więcej brzusznej. Tummy tonujące Ćwiczenia pomagają budować silne centrum i stabilizacji dolnej części pleców, co jest ważne dla zapobiegania urazom i pobyt w optymalnym kształcie jak wiek.

Brzuch Toning in the Morning

Silny ośrodek brzucha pomoże swoją postawę i pomaga czuć się szczuplejsze. Określić swoje ćwiczenia brzucha. Ustaw alarm wstać 10 minut wcześniej, każdego dnia, i zrobić brzuch tonowanie pierwszą rzeczą robisz rano. Możesz robić brzuszki na podłodze sypialni. Podczas odpoczynku na plecach z ugiętymi kolanami i ramionami za głową, nie przysiadów, które pracują w centrum i boki brzucha. Zacznij od tylu powtórzeń, jak można wytrzymać i zwiększyć liczbę każdego dnia.

Tonu brzuch podczas posiedzenia

Jeśli masz napięty harmonogram i trudno znaleźć czas dla awarii, pomyśl chwile w swoim życiu, kiedy może być siedząc w fotelu. W prywatnym gabinecie w pracy lub w godzinach wieczornych podczas oglądania telewizji są dobre czasy turystyczne ćwiczenia brzucha siedząc. Z pozycji pionowej, podtrzymywanie w żołądku, jak podnieść nogi od ziemi. Przechowywać ugiętymi kolanami, jeśli masz problemy z kręgosłupem. Jeżeli wystają nogi, należy naprawdę zaangażować mięśnie brzucha, aby unikać obciążenia na plecach. Można również pracować mięśnie z boku brzucha najpierw blokowania ręce za głowę. Wtedy sięgają po przeciwnej kolana z łokcia, podnosząc jedną nogę w czasie off podłodze.

Brzuch Toning podczas spaceru

Proste ćwiczenia brzucha tonowanie można zrobić podczas spaceru. Wystarczy zacisnąć mięśnie brzucha podczas chodzenia i pamiętaj, aby oddychać. Możesz robić to ćwiczenie podczas spaceru na podjeździe lub do biura z parkingu lub podczas spaceru wokół domu robić inne zadania. Zawsze można znaleźć sobie spaceru, można świadomie pociągnąć w mięśniach brzucha.

Więcej usilnych Toning brzucha

Dla bardziej zaawansowanych ćwiczeń brzucha, położyć się na plecach z nogami wyprostowanymi. Następnie unieś nogi od ziemi, zachowując je jako proste, jak to możliwe. Trzymaj brzuch napięty, jak to zrobić ten ruch. Może być konieczne, aby umieścić swoje ręce pod pośladki, aby zapobiec obciążenie dolnej części pleców. Modyfikacje tego ruchu obejmują podnoszenie pionowo do góry nogami, dopóki nie są prostopadłe do podłogi. Następnie opuść je powoli na ziemię z wąskimi, brzucha i jednocześnie głęboko oddychając. Za dodatkową opcją, podnieść jedną nogę na raz i obniżyć każdą nogę powoli na ziemię.

Płaski brzuch wymaga całościowej schematu zdrowia i ćwiczeń, który spala tłuszcz i zwiększa mięśni. Jednak, co trochę liczy i brzuch ćwiczenia tonujące powyżej pomogą Ci zacząć.

6 Żywność dla Redukcja tłuszczu z brzucha

Obecnie zbyt wiele osób uważa, że ​​niezwykle łatwa w uprawie padding tłuszczu wokół talii ich, co z siedzącym trybem życia i pokusy oddając w dobrym jedzeniem. Tłuszczu z brzucha, niestety, jest łatwa w uprawie, jak trudno jest się pozbyć! Ale wtedy, nie jest całkiem niemożliwe, zwłaszcza, jeśli nie masz dużo. Lepiej nie czekać, aż stało się zbyt widoczne, zbyt duże i poważne zagrożenie dla zdrowia. Albo jeśli niech rosną na ciebie, to kolejny powód, aby podjąć kwestię i walczyć.

6 Żywność dla Redukcja tłuszczu z brzucha

Żywność wziąć po raz kolejny klucz. Jednym z najprostszych sposobów, aby zobaczyć, że jest zdrowe pokarmy 6 krosna duże w diecie.

1. Zimna ziemniaków

Rzecz z ziemniaków jest mieć to na zimno. Jeśli nie lubisz zimno, użyj go w sałatkach i innych zimnych dań.

Jeśli ziemniaczana jest zimno, zawiera dużo bardziej odporne kryształy skrobi. Po pierwsze, oznacza to, że jest wiele włókien, które indukuje organizm do wytworzenia hormonów, które są znane w celu złagodzenia głodu. Po drugie, skrobia oporna sprawia, że ​​ciało spalić tłuszcz na energię, a nie leżał go w komórkach tłuszczowych do utrzymania.

2. Ocet jabłkowy

To bardzo ocet jest rzeczywiście bardzo dobre dla zapobiegania odkładanie tłuszczu i zwiększyć zdolność organizmu do spalania nadmiaru tłuszczu. Poza tym jest przydatny w tym charakterze jest to popularny rodzaj przyprawa do ryb i dobre, należy dodać do sosów i sałatek.

3. Olej szafranowy

Jak to jest w przypadku octu jabłkowego, olej szafranowy nie jest najbardziej znanym, ale smaczne i pożądane przyprawa do sałatek. Intensyfikuje to procesy metaboliczne z uwagi na wysoką zawartość kwasu linolowego, który jest kwasem tłuszczowym omega-6. Jak wynika z ostatnich badań, że dzienne spożycie olej szafranowy jest związane z efektywnym usuwania tłuszczu z brzucha.

4. Czarna fasola

Doskonałym źródłem białka i włókna czarnej fasoli będą korzystne w porównaniu do większości innych rodzajów ziarna ze względu na ich ciemnej barwie. Oznacza to, że są one bogatsze w flawonoidy, związki, które mogą pomóc prawidłowe przyswajanie tłuszczu, a tym samym uniknąć jej przechowywania. Ponadto, czarna fasola upewnić się, że nie stać się głodny przez dłuższy czas.

5. Gruszki

Świeże gruszki są tak mało kalorii, że nigdy nie uczynią posiłek bardziej istotne, że to musi być. Poza tym, gruszki rzeczywistości wypełnione włóknami, katechiny i flawonole, to znaczy, że wykazują właściwości przeciwutleniające. Badania obejmujące rozpiętość 14 lat wykazały, że antyoksydanty w gruszek hamują odkładanie się tłuszczu w jamie brzusznej.

6. Nasiona słonecznika

Nasiona słonecznika zrobić wspaniały dodatek do niemal każdego dania - można ich używać do zup, sałatek, kanapek, każdą potrawę można myśleć, zwłaszcza jeśli lubisz chrupiące i orzechowy smak przynoszą. Nasiona zawierają kwasów tłuszczowych jednonienasyconych, które jest zdrowe i nie stanowi żadnego zagrożenia dla talii.

Wszystkich 6 żywności wymienionych tutaj, nasiona słonecznika są zdecydowanie najzdrowsze i najłatwiejszy w użyciu jako część codziennej diety.

Brzucha Toning Belt: Mit czy cud?

Jeśli próbujesz dodać ton i definicję mięśni brzucha, a potem już nie ma wątpliwości, że przebiega przez pas brzucha tonowanie i zastanawiał się, czy to może być w stanie pomóc Ci osiągnąć swój cel. Odpowiedź jest krótka, że brzucha pas tonujące może pomóc wygląd pragnienie, ale to nie znaczy, masz zamiar uzyskać dostęp do wielkiego brzucha z naciśnięciem przycisku. Raczej brzucha pas Toning jest dodatkiem, który, jeżeli jest używana ze zdrową dietą i ćwiczeniami, może Ci pożądane rezultaty. Dlatego też, nie dostaniesz wielkie abs po prostu za pomocą brzucha pas tonizująco, ale brzucha pas tonujące może pomóc lepiej wyglądające abs w połączeniu z dietą i ćwiczeniami.

Jak Pasy Pracuj brzucha tonujące

Tonowanie brzucha pas przeznaczony jest do wymuszenia ci mięśnie brzucha do umowy. To działa na mięśnie brzucha i, z czasem, może pomóc im stonowanych i zdefiniowane. Problemem jest to, że brzuszne Pasy tonowania są często sprzedawane jako prostych narzędzi, które pomogą Ci zadbać o formę szybko. Ale, jeśli są otyłe lub nie wykonywać żadnej innej poza treningu korzystania brzucha pas tonizująco, nie jesteś prawdopodobne, aby zobaczyć wyniki, które chcesz. Brzuszne Pasy tonowania działają w pewnym stopniu i może być uznane przez niektórych cud, ale trzeba je odpowiednio wykorzystać, aby zobaczyć wyniki.

Mit brzucha tonowanie Paski

Czy widziałeś reklamy je zatwierdziła brzucha pasy tonowania lub widział je w sklepach, będzie to najprawdopodobniej widział filmy lub zdjęcia uśmiechniętych ludzi używających ich dopasowanie. Co nie widzisz to wszystko działa, wypracowywania i diety, że idzie do tej osoby, zanim pasek się one na pasie brzusznej tonowanie i zacząć go używać. Największy mit o tonowanie brzusznej pasów jest to, że musisz umieścić go na, używać go na kilka dni i rozpocząć, aby zobaczyć wyniki. Jeśli nie działają na ciała spoza brzucha pas tonowanie, nie będzie widać te same wyniki, które widziałem na reklamach i innych reklam.

Komplementy swój pas tonowanie brzucha

W celu maksymalizacji wyników i dostać się z brzucha tonizująco pas do pracy dla Ciebie, istnieje kilka rzeczy, które trzeba zrobić. Po pierwsze, jeśli myślisz poważnie o tonowanie, wzmocnienie i definiowania mięśni brzucha, musisz zacząć jeść prawo. Wiele osób nie może się ich mięśnie brzucha, aby dobrze wyglądać, bo mają warstwę tłuszczu nad ich szczycie. Aby pozbyć się tego nadmiaru tłuszczu, musisz zacząć jeść zdrowiej i rozpocząć regularne ćwiczenia.

Stwórz niedobór kalorii w organizmie, aby zmusić swoje ciało, aby rozpocząć stracić zbędne kilogramy. Przez diety i coraz odpowiednią ilość ćwiczeń cardio, należy zacząć dość szybko zobaczyć wyniki. Stamtąd można użyć brzucha pas tonizująco zacząć definiować mięśnie brzucha. Dzięki temu, że używasz brzucha pas tonizująco komplement resztę ciężkiej pracy. Brzucha pas tonowanie nie jest cudotwórcą, ale może pomóc w rozwoju mięśni brzucha w czasie.

Spalić tłuszczu z brzucha: Kierowanie swój region Problem

Jeśli chcesz szczuplejsze, mocniej abs, musisz nauczyć się, jak spalić tłuszcz żołądka właściwą drogę. Możesz mieć silne mięśnie brzucha, ale jeśli nie spalić off tłuszczu otaczającej ich, że nigdy nie będą widoczne (jak tłuszcz będzie nadal ich pokrycie). Niestety, nie można zauważyć zmniejszenie wagi i aby dla tych abs świecą, trzeba podnieść swoje heartrate i spalać tłuszcz wszędzie.

Oto niektóre łatwe do naśladowania kroki, które spalają tego niechcianego tłuszczu i narażają swoje mięśnie leżące u:

Krok 1 - Step Up Twoje treningi cardio

Kluczowym elementem do spalania tłuszczu jest ćwiczenia cardio. Skoncentruj się na intensywności treningów, w przeciwieństwie do pomiaru czasu spędzonego je robi. Bardziej intensywny trening, więcej tłuszczu skończy się pali. Spróbuj kilka nowych działań, takich jak jazda na rowerze, bieganie, a nawet aerobik w wodzie. Sprawdź siłownię, lokalne domy kultury lub community colleges dla cardio klas, które mogą być interesujące dla Ciebie. Istnieje wiele alternatywnych rodzajów ćwiczeń aerobowych, które mogą być zabawa dla Ciebie i utrzymać motywację do pracy na zewnątrz i spalić tłuszcz. Należy robić jakąś formę cardio około 5 razy w tygodniu, aby rozpoznawać najlepsze wyniki. Łączą w sobie szereg działań, aby utrzymać motywację w długim okresie.

Krok 2 - Budowanie mięśni

Budowanie mięśni będzie również doskonałe wyniki. Mięśnie potrzebują więcej kalorii niż tłuszcz, a więcej masz mięśni w organizmie, w mniejszej ilości kalorii, które kończą się przekształcenie w tłuszcz. To nie znaczy, że trzeba nabrać, ale tylko lekko zwiększenie masy mięśniowej, można zwiększyć ogólny metabolizm. Wielu ludzi po prostu zrobić cardio i wychodzą trening siłowy, gdy próbuje stracić tłuszcz. Jednak bez zdrowych i silnych mięśni, trzeba będzie dużo trudniejszy czas spalania tłuszczu. Spróbuj zrobić 3 sesje treningu siłowego w tygodniu dla uzyskania optymalnych rezultatów. Może to obejmować wszystko, od podnoszenia ciężarów do treningu siłowego oddziaływania niskiej jak joga i pilates.

Krok 3 - Poprawa odżywiania

Musisz upewnić się, że żywność można jeść nie przyczynia się do tkanki tłuszczowej, ale pomaga w żywieniu mięśnie. Aby to zrobić, należy naprawdę działa do jedzenia świeże, domowe jedzenie, w przeciwieństwie do przetworzonej żywności i fast foodów, które zawierają niezdrowe ilości węglowodanów i kalorii. Warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste powinny być duże elementem każdej zdrowej diety, którego celem jest spalanie tłuszczu.

Krok 4 - Rozpoczęcie Praca abs

Kiedy już wszystkie inne elementy w miejscu, należy rozpocząć schemat ćwiczeń ab mających na celu wzmocnienie swój rdzeń. Gdy wykonujesz te ćwiczenia regularnie, należy rozpocząć, aby zobaczyć wyniki szybko. Łączyć dowolną liczbę ćwiczeń, w tym awarii, podwójne brzuszków, tułów i skręceń bocznych stałych zakrętach najlepsze wyniki.

Wykonywanie tych ćwiczeń kilka razy w tygodniu z innej funkcji treningu siłowego, a tłuszczu z brzucha powinny zacząć się topić się.

5 Ćwiczenia na brzuch Toning skóry dokręcić po Weight Loss

Istnieje wiele tonowanie ćwiczenia, które pomogą dokręcić skóry na brzuchu po znacznej utraty wagi. Dodatkowe luźna skóra jest powszechne po utracie dużej ilości masy i tłuszczu z brzucha jest zawsze trudno się pozbyć. Dobrą wiadomością jest to, że są tonujące ćwiczenia, które wraz z zdrowej diety i wykonywanie ćwiczeń sercowo-naczyniowego mogą pomóc spalić, że dodatkowe flab i dokręcić skóry na brzuchu. Poniżej kilka przykładów brzucha tonowanie ćwiczenia, które będzie zaostrzenie swój segment środkowy, nie czas! Spróbuj wykonać co najmniej 15 - 20 powtórzeń każdego ćwiczenia, wymienionych poniżej.

1. Nogi prosto Arm Crunch

To ćwiczenie pomoże ton górną część brzucha i może być wykonywane przy użyciu hantle, aby uczynić go bardziej trudne. Połóż się płasko na plecach z nogami do góry pod kątem 90 stopni do podłogi. Z ramiona prosto (przytrzymaj hantle, jeśli chcecie), zwijają ramion i górnej części pleców od podłogi używając abs jednocześnie wyciągając ręce w górę w kierunku sufitu. Przytrzymaj przez sekundę; a następnie powoli opuść barki i plecy w dół w kierunku podłogi. Trzymaj ręce i nogi się prosto w czasie całego ćwiczenia.

2. Air Bike

Rower powietrza przeprowadza się leżąc na plecach, jak również. Połóż ręce za głowę z zgięte łokcie i kolana pociągnął lekko do siebie. Korzystanie abs, zwijają ramiona z podłogi i wyciągnij swój prawy łokieć do lewego kolana, dopóki nie dotykają (lub prawie dotykając). Następnie na przemian ciągnąc swój lewy łokieć do Ciebie prawe kolano. Kontynuuj przemian prawo w lewo, dopóki nie osiągnie żądaną liczbę powtórzeń.

3. Most boczne

Most boku wzmocni i tonu swoje skośne. Ćwiczenia przeprowadza się leżąc na boku. Odpoczynek swoją wagę na łokcia i przedramienia, podnieść segment środkowy, aż tułów i nogi tworzą linię prostą (nachyloną ku górze). Po prostu na tym stanowisku pomoże ton abs; przytrzymaj pozycję tak długo, jak możesz.

4. Leżąc Podnosi Leg

Leżąc podwyżki nóg pomoże Ci dźwięk i dokręcić skórę wokół dolnych mięśni brzucha. Połóż się płasko na plecach z nogami prosto i się w powietrzu (90 stopni od podłogi). Trzymając nogi możliwie prosto, powoli opuść je przed tobą, aż ich niemal dotykając podłogi; następnie unieś je z powrotem do pozycji wyjściowej i powtórz.

5. pchnięć miednicy

Miednicy pchnięcia pomoże również dźwięk się dolną abs. Jak z nogi podnosi, Połóż się na plecach z nogami w powietrzu (90 stopni od podłogi). Utrzymując swoje nogi, powoli unieś miednicy nad podłogą i górę za pomocą swoich dolnych mięśni brzucha; Następnie opuść się z powrotem w dół do podłogi i powtórz.

Jak odpracować swój brzuch piwo

Grille Summertime i spotkań towarzyskich zazwyczaj ustępują winnych przyjemności, jak na-sobie na smakołyki, takie jak cheeseburgery i frytki, ale mają też tendencję do zwiększania przyzwyczajenia przeciętnego piwosza z dnia gulping powrotem mroźne browarów. Jeżeli dodasz "Freshman 15" w wieku lat 40, to może być czas do ponownego swoje nawyki picia i rozpocząć pracę na oswojenie się z piwny brzuch. Nie musisz trenować jak maratończyk lub całkowicie zrezygnować z picia, aby schudnąć brzuch, ale trzeba mobilizować heroicznego wysiłku, próbując zmienić kształt swojego ciała poprzez zmianę stylu życia.

Jak odpracować swój brzuch piwo

Kalorie piwa

Średni piwa wynosi od 120 do 180 kalorii, co oznacza, casual, letnie popołudnie popijając piwo w ogródku przyjaciela grilla może pompować więcej niż 900 kalorii w jelitach, bez przyjmowania pokarmu. Rozważ to: USDA zaleca średnio, średnio aktywny 40-letni mężczyzna spożywać nie więcej niż 2600 kalorii dziennie. Oznacza to, jeśli pić pięć lub sześć piw w 12-uncji letni posiłek w gronie, będziesz zużywa prawie 35 procent codziennej diety w postaci napojów alkoholowych. Podczas cięcia luźne co chwilę nie włącza jelit w "kotle", dobrze jest pić z umiarem ze względu na utrzymanie formy sport.

Więcej spać, jeść mniej

To może brzmieć niekonwencjonalne, ale American Journal of Clinical Nutrition zaleca się osiem i pół godziny snu na dobę, aby zmniejszyć czas spędzony podjadanie. Dla niektórych, uzyskanie pełnej nocy odpoczynku jest trudna, ale pojęcie podjadanie mniej pomoże uniknąć przybierania na wadze od picia piwa. W istocie, spanie bardziej naturalnie powoduje zmniejszyła spożycie kalorii. Jeśli przypadkowo popijając piwo na dłuższy okres czasu, w nocy ciepłe lata, dokonać świadomego wysiłku, aby położyć się chipsy i dip.

Jedz śniadanie

Posiłek po przebudzeniu Zostało naukowo udowodnione, aby zwiększyć metabolizm w ciągu dnia. Oznacza to, że jesteś w stanie spalić więcej kalorii, jedząc śniadanie, niż gdybyś pominąć "najważniejszy posiłek." Zaniedbanie, aby zjeść śniadanie, czy to jogurt, muesli lub stek i jajka, może powodować napady głodu w ciągu dnia, co zmusza cię do przekąskę częściej niż zwykle będzie. Jeśli uważasz się za regularną pijącego piwo, jedzenie śniadania jest pierwszym krokiem w kierunku uniknięcia przyrostu masy ciała.

Wagi hakowe

Podczas zmiany swoich nawyków jest ważnym aspektem pracy wyłączyć piwny brzuch, największym elementem odchudzania jest ćwiczenie. Trzeba utrzymać aktywnego schematu treningu, aby zobaczyć stabilne wyniki. Podnoszenie ciężarów jest najskuteczniejszym sposobem na wzmocnienie mięśni i zwiększenie metabolizmu. Beztłuszczowej masy mięśni powoduje, że organizm do spalania większej ilości kalorii w ciągu dnia, które pozwolą Ci swobodnie pić od czasu do czasu, bez poczucia winy z wiotkiej brzucha. Nie musisz się nabrać na krawędzi coraz okładki godne, ale trzeba wydać co najmniej 30 do 45 minut na siłowni cztery do pięciu razy w tygodniu. Skonsultuj się z osobistym trenerem, jeśli nie jesteś pewien, jak sformułować konstruktywne plan treningu.

Czy chcesz płaski brzuch?

Chcesz płaski brzuch? Nie znam osoby, która nie robi!

Ludzie wydają miliony, jeśli nie miliardy dolarów, co roku w poszukiwaniu na płaski brzuch. W tej chwili jest około 200 lub więcej urządzeń do ćwiczeń ab tam. Jest ab zrób to, że skała ab, ab wałek, ab Dolly, i wiele, wiele innych. Wydawałoby się, że z tych wszystkich fantastycznych nowych produktów, które większość ludzi będzie chodzić z tym ładnym, chude części środkowej oni zawsze chcieli. Niestety, to nie jest przypadek.

Większość, jeśli nie wszystkie z tych produktów, zrobią niewiele lub nic do spłaszczyć brzuch. A to dlatego, że te ćwiczenia nie może contraptions.Moneta wyeliminować warstwę tłuszczu, która znajduje się w górnej części brzucha.

Aby odnieść sukces w trzebieży talii, trzeba mieć podstawową w pozycji, jak działają mięśnie ab i jak twoje ciało spala tłuszcz. Pierwszą rzeczą, która musi być rozumiane jest różnica między tłuszczu i mięśni. Tłuszcz jest nadmiar kalorii i przechowywana głównie w warstwach jeden na tkanki mięśniowej. Mięśni składa się z włókien, które zamówienia lub skrócić do wytworzenia ruchu. Tłuszcz nie może przekształcić się w mięśniach i mięśnie nie zamieni się w tłuszcz! Jednakże, można stracić mięśni i tłuszczu można uzyskać. To, co dzieje się większość ludzi.

Tak więc, jeśli twoim celem jest cienką linii talii i mają ładny płaski brzuch, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zmniejszenie / wyeliminowanie warstwy tłuszczu, które są na początku swojej abs. Wszyscy mają płaski brzuch; to tylko niektóre z wiosło roku są objęte nadmiaru tłuszczu.

Najskuteczniejszym sposobem spłaszczania żołądek jest połączenie treningu siłowego (z dodatkowym naciskiem na części środkowej), ćwiczenia układu krążenia (krótkie, twarde treningi) i stabilnego poziomu cukru we krwi (utrzymuje, że jest z wprowadzania dodatkowego tłuszczu i ułatwia Ciało w użyciu tkanki tłuszczowej na paliwo).

1. Musisz zrobić jakąś formę treningu siłowego progresywnym

Podstawową funkcją mięśnia ab jest wyginanie tułowia w przód. Jednak istnieją również mięśnie Flex tułowia w bok i mięśnie, które obracają tułowia. Często widać ludzi na ich wałka ab codziennie robi setki brzuszków lub przysiady.

Jeśli chcesz skutecznie wzmocnić żołądek trzeba wprowadzić następujące rodzaje ćwiczeń:

, 1-2 do przodu ćwiczenia zgięcia (kryzys, Brzuszki, itp)

, 1-2 ćwiczenia boczne zgięcie boczne (łuki boczne brzuszki, itp)

, 1-2 ćwiczenia rotacyjne (Obroty stałe nici tułowia, etc.)

ABS, są mięśnie tak jak każdy inny i powinien być zatrudniony w większości 3 razy w tygodniu. Chcemy także, aby upewnić się, że ich szkolenie stopniowo, za każdym razem je pracują ciężej.

2. Użyj krótkie, twarde treningu cardio, aby zwiększyć metabolizm

Cardio treningi są ważne, ponieważ mogą, jeśli zrobione poprawnie, zwiększyć metabolizm przez 4-24 godzin lub więcej! To oznacza, że ​​są mniej skłonni do przechowywania nadmiaru kalorii w postaci tłuszczu ciała, ponieważ są one bardziej prawdopodobne, aby być wykorzystywane przez zwiększonym metabolizmem. Plus, jest bardziej prawdopodobne, aby spalić trochę nadmiar tkanki tłuszczowej.

Poniżej przykładowy trening interwałowy, że można zrobić z prawie każdej działalności (spacery, jazda na rowerze, pływanie, wspinaczka schodów, itp).

Rozgrzej się w spokojnym tempie 2-5 minut - Wykonaj 30 sekund ciężkiej pracy (prawie tak mocno, jak to możliwe) - Wykonaj jeden minut umiarkowanej pracy (czas regeneracji-catch oddechu) - Powtórz ten proces 6-10 razy - Schłodzić w łatwe tempo na 2-5 minut

3. Stabilny poziom cukru we krwi jest kluczem

A co najważniejsze, trzeba ustabilizować poziom cukru we krwi! Jest to zdecydowanie najważniejszy czynnik, jeśli chodzi o spalanie się, że nadmiaru tkanki tłuszczowej i utrzymanie go! Aby skutecznie stabilizują poziom cukru we krwi należy karmić ciało często; jak co 2-3 godzin. Najważniejsze jest, aby dać swoje ciało tylko to, co jest potrzebne w tym czasie. Twoje ciało spala kalorie 24 godziny na dobę, więc, dlaczego tylko nakarmisz go raz lub dwa razy dziennie? Daj swojemu organizmowi paliwa potrzebuje: warzywa, owoce, orzechy, jagody, całe ziarna, chudego białka (i kurczaka, ryb, chudego mięsa wołowego, jajka, itp).

Wiele osób zbyt powiesił na ile tłuszczu jest w żywności, albo jak zdrowe z wyboru jest. Kalorie są kalorie i to nie ma znaczenia, skąd pochodzą. Jeśli jest ekstra. gdzie idzie? Tak, zgadliście. tkanki tłuszczowej!

To nie znaczy, że to, co jesz, nie jest ważne, ponieważ jest to po prostu nie ma, że ​​wiele z wpływać, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu. Postaraj się, aby w miarę możliwości zdrowego wyboru, ale nie czuję się jak jeśli jesz cheeseburgera jest gwarantowany być przechowywane w tłuszczu.

4. Pobierz z pomocy zawodowych

Niestety, większość ludzi nie wie wystarczająco dużo o ludzkim ciele, żywienia lub skutecznego wykonywania spełnienia swoich celów zdrowotnych i fitness. Zadaj sobie jedno pytanie: "Czy jestem zadowolony z mojego obecnego postępu lub stanu?" Jeśli nie, należy rozważyć uzyskanie pomocy wykwalifikowanego specjalisty osobistej siłowni. Nie zależą od informacji można uzyskać z czasopism lub z lokalnego klubu siłownia / zdrowia. Wykwalifikowanym specjalistą siłownia może pomóc osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitness, w krótszym czasie, niż można sobie wyobrazić.

Jak stracić brzucha Waga: Przewodnik

Jak talie dla dorosłych uzyskać większy z wiekiem, wielu zastanawiam się, jak schudnąć w żołądku. To trudne do docelowego obszaru stanowi problem dla wielu ludzi, gdy próbuje stonować swoje ciało. Choć nie ma murowany magiczny spadać wybrzuszenie brzucha, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zacząć zacisnąć mięśnie leżące u i zwalczania tłuszczu.

Jedzenie stracić tłuszcz żołądek

Aby przyciąć tłuszczu z brzucha, jedzenie dieta bogata w produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa, chude mięso i ryby, odgrywa ważną rolę. Dieta wypełnione dużą ilością całych ziaren i kilku produktów rafinacji ziarna wykazano, by odnieść sukces w usuwaniu tłuszczu z brzucha szybciej niż jeden koncentruje się wyłącznie na wyszukanych ziaren. Ponadto, należy pracować, aby uniknąć jak najwięcej jak to możliwe, rafinowanych węglowodanów, takich jak wszelkie przedmioty zawierające biały cukier lub białą mąkę.

Wybór odpowiedniego rodzaju olejów i tłuszczów do jedzenia - jednonienasycone i wielonienasycone tłuszcze są najlepsze opcje - ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia organizmowi odpowiednich narzędzi, aby schudnąć. Zdrowe tłuszcze są nadal tłuszczowych, z jakiegokolwiek tłuszczu zawierającym 9 kalorii na gram, więc powinny być spożywane z umiarem. Niektóre przykłady żywności z "dobrych" tłuszczów w nich, które zmniejszają ryzyko chorób serca, to orzechy, nasiona soi, oliwki, olej rzepakowy i awokado. Są również niezbędne, aby dokończyć proces spalania tłuszczu w organizmie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które znajdują się w wielu orzechów, nasion i ryb tłuszczowych.

Jedzenie częściej w ciągu dnia może być również skuteczne w przyspieszeniu metabolizmu, które pomogą Ci efektywniej spalać jedzenie. Eksperci zalecają 5 do 6 mniejszych posiłków dziennie, co zapobiega przejadanie się, gdyż eliminuje wiele z konieczności binge jeść z głodu.

Ćwiczenia Lose Fat brzucha

Podczas awarii i inne szkolenia skoncentrowane siły żołądek nie będzie miał większego wpływu wizualnego jeśli warstwy tłuszczu wokół mięśni, ćwiczenia te będą działać na rzecz wzmocnienia swój rdzeń. Jednak, jeśli roznosić nadmiaru tłuszczu, ćwiczenia aerobowe jest rzeczą, która będzie spalić tłuszcz, jak ćwiczenia na miejscu nic nie zrobi, aby pozbyć się tłuszczu.

Aby naprawdę schudnąć, musisz ćwiczyć regularnie przez około 60 minut dziennie. Może to być dowolny umiarkowanej aktywności, który dostaje pompowania krwi i stopy w górę serca. Im więcej ćwiczysz, tym więcej tłuszczu z brzucha będzie wylana. Liczne badania wykazały, że osoby, które wykonują żadnych wydolności tlenowej o wysokiej intensywności regularnie są szczuplejsze w okolicy brzucha.

Podnoszenie ciężarów i wzmocnienie całego ciała zmusza mięśnie brzucha, aby być w użyciu, przy jednoczesnym stabilizowaniu ciała zrobić wiele górnej części ciała ćwiczenia wytrzymałościowe i niższe ciała. Spróbuj darmo kuca wagi, lat pulldowns, prasy klatki piersiowej i wiersze hantle zacząć budować swój rdzeń. Skoncentruj się na mieszance budynku wytrzymałości ćwiczeń, jak również cardio przez cały tydzień.

Przez jedzenie dobre, a skupiając się na całego ciała na tonację i utrata masy ciała, zaczniesz widzieć rezultaty, upuszczając niektóre wypukłości wokół talii.

Pain Relief: Porady bólu brzucha

Czy to tętniak?

Tętniak jest nieprawidłowe sac-like wybrzuszenie, które występuje w ścianie tętnicy. W przypadku tętniaka aorty, ból brzucha będzie powierzchniowych w wyniku masy w jamie brzusznej. Najczęściej, masa ta spowoduje brzucha objawy bólowe, które mają tendencję do kilku różnych cech. Oni:

 • Są poważne i pulsujący
 • Czy nagle jeszcze trwałe
 • Czy czasem promieniuje do innych części ciała, w tym pachwin, pośladki, lub nóg
 • Nie występują spazmatycznie

Warunek ten również wydaje się być towarzyszą objawy pulsacji brzucha, ból pleców, zmęczenie i pragnienie. Tętniaki na długości czasu, choć często brakuje żadnych objawów, podczas gdy ich rozwoju. Kiedy powiększa tętniak i łzy otwarte, przecieki krwi wzdłuż ściany tętnic, powodujące ból brzucha objawy występują nagle.

Jeśli wyświetlanie brzucha objawy bólowe lub którykolwiek z pozostałych wymienionych objawów, a podejrzewam, że może być to tętniak aorty, należy skontaktować się z lekarzem, aby zabezpieczyć swoje podejrzenia.

Zamknij brzuchu obolałe: Nadszedł czas, aby uzyskać pomoc

Jest tak wiele rodzajów bólu brzucha, skąd wiesz, kiedy problem gwarantuje interwencji medycznej? Niektórzy mogą powiedzieć, "Po prostu wiesz." Inni mogą trzymać do bardzo konkretnej listy objawów podmiotowych i przed odebraniem telefonu. Jest inna dla każdego i może myślisz, że wiesz organizm na tyle dobrze, aby powiedzieć, kiedy coś po prostu nie jest w porządku. Skontaktować się z lekarzem, jeżeli:

 • Ból staje się ostre, nawracające, utrzymuje się lub staje się bardziej intensywny
 • Nie można jeść z powodu bólu
 • Ból towarzyszy wysoka gorączka lub dreszcze

Co ważniejsze, szukać pomocy w nagłych wypadkach, jeżeli:

 • Masz ból plusa krótszy oddech, zawroty głowy, krwawienie, wymioty i wysoka gorączka
 • Ból jest nagłe i ciężkie
 • Impulsy ból klatki piersiowej lub szyi
 • Wymiotować krwią
 • Krew w moczu
 • Musisz krwawe lub czarny stolec
 • Twój brzuch jest obrzęk lub przetargu

Podczas gdy większość bólu brzucha wynika z prostego powodu, jak przebiega w czasie, niektóre objawy wskazuje bardziej palący problem inni naśladować coś zupełnie innego. Ból brzucha może być przebiegły i nieuchwytny. Słuchaj swojego ciała, a w razie wątpliwości skontaktować się z lekarzem.

Mój brzuch boli! Co w tym wszystkim chodzi?

Ból brzucha dotyczy bólu w obszarze rozciągającym się od żebra do miednicy, znany również jako jamy brzusznej. Narządy mieści się w tej przestrzeni może być źródłem bólu, i obejmują:

 • Żołądek
 • Jelito cienkie
 • Jelita grubego lub okrężnicy
 • Wątroba
 • Śledziona
 • Woreczek żółciowy
 • Dodatek
 • Trzustka
 • Żeńskie narządy rozrodcze

Ból brzucha przyczyny mogą wahać się od prostego niestrawność do pęknięcia naczyń zagrażających życiu. Zazwyczaj jednak ból brzucha wyniki z problemem w lub w pobliżu jednego z narządów jamy brzusznej, podrażnienie, nadwrażliwość ściany mięśni lub do jamy brzusznej, lub zaburzenia lub dysfunkcji zbiornika zasilającego struktury w obrębie jamy brzusznej. Osiągnięcie brzucha ulgę w bólu zależy od tego, wiedząc, co struktura jest zaangażowany i wybierając odpowiednie działania, aby sobie z tym poradzić. Najprostszym sposobem działania może być over-the-counter forma ulgi, lub ewentualnie wypróbowane i prawdziwe rodziny lekarstwem. Jeśli to nie pomoże, należy skontaktować się z lekarzem. Leki na receptę mogą być najlepszym sposobem leczenia bólu brzucha w tym przypadku, lub dalszych badań medycznych może być wskazane.

Gdy brzucha Sztywność jest zbyt wiele

Brzucha sztywność często występuje naturalnie w niektórych ludzi. Brzucha sztywność dotyczy sztywności mięśni w okolicy żołądka, powodując ból brzucha i dziwne odczucia po naciśnięciu lub nawet tylko dotknął. Możesz mieć problem, jeśli czułość i ból pojawia się mimowolnie.

Gdy towarzyszy ból brzucha lub występujących na jednej stronie, sztywność brzucha mogą wskazywać na bardziej poważne kondycję fizyczną. Bolesnych miejsc w jamie brzusznej może spowodować mięśnie napięte, co z kolei tworzy sztywność brzucha - jedną z najczęstszych przyczyn bólu brzucha. Możliwe warunki, które powodują sztywność brzucha to:

 • Uraz brzucha
 • Ostre zapalenie wyrostka robaczkowego
 • Zapalenie otrzewnej
 • Zapalenie pęcherzyka żółciowego

Nie należy próbować rozwiązać problemy z samą sztywnością brzusznej. Brzucha sztywność towarzyszy ból brzucha sugeruje coś bardziej poważnego, co również zasługuje natychmiastowej pomocy lekarskiej. Jeśli uważasz, że masz do czynienia z mimowolne sztywność brzucha, skontaktuj Uzyskaj pomoc, której potrzebujesz. Użyj wyszukiwarki przez lekarza darmowe MyBlankHurts.com zlokalizować lekarzowi w Twojej okolicy.

Zapalenie wyrostka robaczkowego lub gazu Pain?

Zwykle jeden z pierwszych objawów zapalenia wyrostka ból brzucha. Od wyrostka robaczkowego powoduje bóle brzucha, nie jest niczym niezwykłym dla pacjentów prediagnose się na pierwszych oznak jakichkolwiek objawów. Jednak ból brzucha jest wskazanie wielu innych stanów i chorób. Ból brzucha przyczyny mogą wiązać się z problemami w zakresie od prostego gazu skomplikowanego stanu. Mimo to jest ważne, aby być w stanie rozróżniać różne typy bólu.

 • Lokalizacja. Bóle związane z zapaleniem wyrostka robaczkowego, rozpocznie się w strefie morskiej, a następnie przejść do prawej dolnej części brzucha.
 • Ostrość. Ból wyrostka robaczkowego jest zwykle cięższy niż zwykły ból brzucha, głównie ze względu na zwiększone nasilenie stanu. Te bóle są tak ekstremalne, w tym, że wiele osób uważa, można je porównać jedynie do bólu brzucha w czasie ciąży.
 • Relief. Jeśli już próbuje wyleczyć ból bez ulgi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że twój ból jest związany z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Leki przeciwbólowe i inne over-the-counter środków nie może działać jako lekarstwo na zapalenie wyrostka robaczkowego.
 • Inne objawy. Bóle brzucha, zapalenia wyrostka robaczkowego towarzyszą również inne objawy, w tym gorączka, nudności, zaparcia i biegunka.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek bólów brzucha, skonsultować się z lekarza, aby upewnić się, że to nic poważnego.

Jak mieć płaski brzuch przez sezon bikini

Jeśli nadal zmagają się z tych dodatkowych kilogramów masz zdobyte w czasie wakacji, myśl o odsłaniając brzuch na plaży mogą wydawać się nieco przerażające. Ale dobrą wiadomością jest to, że nawet w ciepłe letnie miesiące coraz bliżej z dnia na dzień, inteligentna strategia pozwoli Ci stracić dodatkowe skakać w żołądku i don bikini z dumą.

Jak mieć płaski brzuch przez sezon bikini

Nagrywanie jednego funta na tydzień

Jak w przypadku każdej utraty wagi, dieta najważniejsze dla osiągnięcia bardziej płaski brzuch. Tylko stracić tłuszcz poprzez spalanie większej ilości kalorii niż jesz, więc korzystać z kalkulatora, aby dowiedzieć się, ile kalorii można spalić na dobę - ilość zależy od wagi i poziomu aktywności. Następnie, odjąć 500, aby znaleźć liczbę kalorii musisz jeść codziennie stracić pół kilograma tygodniowo, co jest zdrowe celem.

Wybór odpowiedniego Foods

Jeśli chodzi o tłuszczu z brzucha, to nie tylko, ile jesz, ale które pokarmy wybrać. Jednym ze sposobów zapewnienia pochodzi z tłuszczu na drugie jest, aby wybrać produkty pełnoziarniste, takie jak pełnoziarniste pieczywo, płatki owsiane i gryki makaron, zamiast rafinowanych zbóż, takich jak białe pieczywo, płatki kukurydziane i wzbogaconych spaghetti.

Nie jest jasne, dlaczego to działa, ale badania opublikowane w American Journal of Clinical Nutrition następnie dwie grupy dietetyków: Jedna grupa powiedziano jeść jedynie całe ziarna, podczas gdy inna grupa zjadł tylko wyrafinowane ziarna. Chociaż wszystkie diecie schudła, grupa pełnoziarnista stracił znacznie więcej tłuszczu z całego brzucha.

Jeść więcej białka może również pomóc spalić więcej tłuszczu z brzucha. W badaniu opublikowanym w Journal of Nutrition, naukowcy przyjrzeli się zwyczaje żywieniowe ponad 600 osób z różnych grup etnicznych. Okazało się, że ci, którzy jedli najwięcej białka mają zazwyczaj mniej tłuszczów brzucha, nawet po uwzględnieniu innych zmiennych, takich jak wiek i płeć.

Wędliny i sery są często dużo tłuszczu, dzięki czemu ciężkie kalorii. Dlatego należy wybrać chude źródła białka takie jak fasola, tofu i owoców morza.

Spalanie tłuszczu na siłowni

Aby uzyskać brzuch naprawdę gotowy na plaży, musisz również mnóstwo ćwiczeń. Energiczne działania takie jak cardio jogging i pływanie okrążeń spalić najwięcej kalorii, a pokazane są również spalić więcej tłuszczu z brzucha niż inne rodzaje ćwiczeń. Czy to przez 20 do 30 minut dziennie, pięć dni w tygodniu dla szybkich wyników.

Również w menu ćwiczeń: budowanie mięśni działania, aby uzyskać abs poważnie stonowanych. Przysiadów są pomocne, ale manewr rower jest jeszcze lepiej. Aby to zrobić, ruch, leżeć na plecach z rękami za głowę i ruszać nogami w powietrzu, jeśli jesteś pedałowania na rowerze. Poznaj każdą kolano z przeciwnej łokcia as you go, podobny do skręcania kryzysu.

Po tej rady, będziesz w stanie osiągnąć płaski brzuch w ciągu kilku tygodni, przyczyniając się do budowania zaufania na plaży. Przyjęcie niektórych z tych zmian dla pozostałej części roku, i będziesz z dumą pokazać swoje przepona w każdym sezonie - i być zdrowsze, aby uruchomić.