grsail.com

akordy dla leworecznych

Porady dla początkujących gitarzystów Wywiad

Porady dla początkujących gitarzystów Wywiad


W tym wskazówki dla początkujących gitarzystów wywiad, gitarzysta i autor David Hodge Przewodnik porady kompletny idiota akcji dla nowych studentów gitarowych. W poprzednim wywiadzie, David wspólne wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego gitarze. Teraz nadszedł czas, aby uzyskać wskazówki, które pomogą uczniom rozpocząć grę.

Porady dla początkujących gitarzystów Wywiad

Od czego zacząć

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): David, co jest pierwszą rzeczą, każda zaczyna gitarzysta powinien uczyć?

David Hodge (DH): Pierwszą rzeczą, aby dowiedzieć się, jak dostroić gitarę i wiedzieć, które pamiętać każdy łańcuch jest dostrojony do. Stamtąd chcesz dowiedzieć się, jak trzymać gitarę poprawnie podczas gry (czy siedzącej lub stojącej). Jest to łatwe dla początkujących, aby paść ofiarą złej postawy lub odtwarzanie pozycji, ale często sprawia, że ​​nauka gry o wiele trudniejsze, niż powinno być.

Stamtąd, masz wiele możliwości wyboru, co się uczyć dalej. Uwagi, akordy, skale - staje się kwestia, gdzie swoje interesy leżą. Jednak chciałbym podkreślić, że będziesz chciał być w stanie odczytać jakąś muzykę w pewnym momencie - czy tabulatury gitarowe lub standardowej notacji. Zrób sobie przysługę i dowiedzieć się, jak. Nie wpadaj w pułapkę myślenia, że ​​to "albo / albo" wybór. Nie jest trudne do opanowania, i oba da Ci dostęp do dosłownie miliony piosenek, aby grać i cieszyć się. Każdy, kto chce grać, może nauczyć się czytać nuty w mniej niż miesiąc bez pracy trudno w ogóle.

LTK: Porozmawiajmy przez chwilę o przygotowanie ręce. Dlaczego jest to konieczne dla graczy przycinać paznokcie na ich cierna strony?

DH: Optymalnie chcesz bardzo czubek palca wcisnąć na sznurku denerwować notatkę. Jeśli twoje paznokcie są długie, masz tendencję do oszukiwania trochę i niech wasze palce spłaszczyć. To może dać Ci uwagę w pytaniu, ale płaskie palce również zwiększyć swoje szanse na wyciszenie lub nieumyślnie tłumiącymi sąsiednie ciągi. Prowadzi to do błotnistych brzmiących akordów i frustracji.

Utrzymanie gwoździ cierna strony krótkie pomaga denerwować notatki czysto. Dobrą regułą jest to, że jeśli spojrzeć na Palma cierna strony i widać paznokcie ponad szczytach końców palców, są one zbyt długo.

LTK: Co z uczniów, którzy zamierzają podjąć gitarze fingerstyle? Co można zrobić, aby lepiej przygotować się do gry w palce?

DH: Jeśli grasz fingerstyle, można również chcą rozwijać się paznokcie dłoni, które odbiera i strums więc można używać paznokcie zrywać struny. Nie trzeba się rozwijać je wszystkie tak długo, ale nie chcą, aby ich złożony i kształcie. Wielu graczy korzystać z jasnego lakier do paznokci lakier, aby dodać siły do ​​paznokci. Rosnące paznokcie zabieranie ręki zbyt długo może prowadzić do paznokci coraz zaplątane w smyczki i łamaniu, więc trzeba dowiedzieć się, które Długość najlepsze dla Ciebie.

Powiedział, że są dużo fingerstyle graczy, które nie rosną paznokcie na dłoni kompletacji, preferując dotyk i dźwięk warstwę palców na strunach.

LTK: Czy istnieje preferencji pomiędzy pierwszym nauka skal i akordów?

DH: korzystne byłoby uzależnione od celów, jak student, a także swoich początkowych umiejętności. Jeśli chcesz grać piosenki można śpiewać, akordy dzieje się od samego początku. Będziesz w końcu dowiedzieć się, że wagi są ze sobą ściśle powiązane z akordów kształtach, więc o uchwyt na akordów często sprawia, że ​​uczenie się skaluje łatwiejsze. Jeśli jesteś zaznajomiony z wykorzystaniem akordów w utworze, linie basowe, riffy lub wypełnia tworzenia od wagi może pomóc poprawić swoje warunki dla wielu piosenek.

Jeśli, z drugiej strony, że jesteś młodszy lub mające trudności z początkową czysto ciernej i dokładne notatki, wychodząc na skale pomoże rozwijać siłę palców i poprawić ścierną, tak, że będziesz w stanie poradzić sobie akordy. Akordy są ostatecznie ważniejsza, więc chcesz rozpocząć naukę je tak szybko jak to możliwe. Nawet jeśli zamiarem jest po prostu być gitarzysta, można zauważyć, że większość solówek i złożonych skal są zwykle związane w formie akordu.

Porady praktyczne

LTK: Jak często należy zaczynają gitarzystów praktykę, i jak długo należy ćwiczyć sesje trwać?

DH: należy ćwiczyć, kiedy masz szansę! Poważnie; za każdym razem, można odebrać na gitarze i grać akordy lub zmiany z jednego akordu do następnego lub nawet zrobić prosty "jeden palec, jeden gryźć" rozgrzewkę ćwiczenia, jesteś rozwijanie pamięci mięśniowej musisz grać na gitarze swoje Całe życie

Jako początkujący, będziesz mieć do czynienia z "palca" ból zespołem aż zgrubienie rozwijać, tak aby większość z przypadkiem trzeba odebrać gitarę i coś z tym zrobić. Jeśli już coś w mikrofalówce i czekasz na to, aby się rozgrzać, zagrać kilka akordów.

Przez kilka pierwszych miesięcy, gitara praktykowanie będzie zrywami, więc nie zdziw się, jeśli tylko trzymać palce za dziesięć czy piętnaście minut na raz. Ćwicz, gdy jest to możliwe, i tak długo, jak to możliwe, aż palce bolą. Dziesięć minut dziennie (albo jeszcze lepiej, trzy dziesięciu minutowych sesji dziennie) zrobi Ci więcej dobrego niż jednej bolesnej, godzinnej sesji w każdym tygodniu.

LTK: Czy masz jakieś wskazówki, jak radzić sobie z tym bólem ręki?

DH: Wystarczy zrobić sobie przerwę. Twoje pierwsze kilka miesięcy praktyki będą bardzo zależne od palców i twój stosunek do gry. Jeśli twoje palce zaczynają boli po dziesięciu minutach, zrobić sobie przerwę i zobaczyć, czy można zrobić dziesięć minut więcej w dalszej części dnia. Pierwsze trzy dziesięciu minutowych sesji dzień jest dobry!

Każdy, kto kiedykolwiek wziął gitarę przeszedł ból palców rutyny, więc pocieszenie w tym, że Twój ulubiony gitarzysta był kiedyś w tej samej łodzi. Ostatecznie, znajdziesz, że dziesięć minut gry zamienia się piętnaście czy dwadzieścia minut, a następnie w końcu na godziny. Nie spiesz się i cieszyć się tym wszystkim.

Ostatnie Instrukcja Guitar Book

LTK: Opowiedz nam o swojej książce, podręczniku kompletny idiota do gitary.

DH: Kompletny przewodnik Idiot do Guitar jest zupełnie nowa książka, która zastąpi starego kompletny idiota Guide, aby gra na gitarze przez zmarłego Fryderyka Noad który był niesamowity gracz, nauczyciel i pisarz. Nie trzeba dodawać, że jest napisane coś już klasyka.

"Przewodnik kompletny idiota do Guitar" nowej inne podejście ze starej książki i uczy na gitarze podobnie jak sposób uczeń będzie uczyć się w klasie grupy. Zaczynasz niemal natychmiast nauki najprostsze akordy. Większość standardowych książek poradnik zaczynają cię nauka notatki na każdej struny, a następnie naukę akordów C, G i F. Są to często najtrudniejsze akordy dla początkujących, aby palec na tyle dobrze, brzmi dobrze.

Ta nowa książka zaczyna Ci się z e-moll, E-dur, a-moll i A-dur, i to od razu ustawia cię na drodze do strum i odtwarzać utwory. Zamiast po prostu grać wraz z ćwiczeń na płycie CD dołączonej do książki, możesz odtwarzać utwory z jednej gitary i wokalista, podobnie tak jak w domu. W pierwszej części książki, wiele uwagi idzie w rytm i bicie.

Po tym, można rozpocząć dodawanie do podstawowego rytmu i bicie przez addings gitarowe jak różne techniki hammer-ons, pull-off, grając pasaże i więcej. Zbyt często, techniki te są wykorzystywane wyłącznie w celu poprawy szybkości i solo, ale są one niezbędne do każdego gitarzysty, który chce stać się czymś więcej niż tylko zwykłą Strummer.

Jest trochę teorii tam, głównie w celu gitarzysta początek dowiedzieć się, że wiele pozornie skomplikowanych części muzyki naprawdę nie są skomplikowane w ogóle. Jeśli możesz liczyć na trzynaście i można cierpliwie pracować przez rzeczy, jest bardzo mało o muzyce, że nie można dowiedzieć.

Otrzymasz również spojrzeć na wiele więcej bardzo Podstawy gitary, niż będzie w większości książek. Jest Wprowadzenie do korzystania z kapo i transpozycji, a także szybkie spojrzenie na alternatywne stroje. Można również uruchomić w sprawie uczenia się, jak stworzyć wypełnień i solówki na własną rękę, jak również uzyskać krótkie lekcje na akord melodii i crosspicking. Można również uzyskać próbkowanie wielu różnych stylów i gatunków muzycznych (rock, blues, folk, country, Celtic, jazz, klasyczna i pop), a dowiesz się, aby zagrać kilka zabawnych rozwiązań utworów.

LTK: Czy gracz korzystać z tej książki jako jedyny sposób na naukę gry na gitarze, czy lepiej go używać w połączeniu z lekcji z instruktorem?

DH: Jak prawie wszystkich książek w serii The Complete Idiot za przewodnik, książka ta daje wicher wprowadzenie do świata gitary. Mimo to, nie ma absolutnie żadnego sposobu, że każda jedna książka może służyć jako jedyne środki do nauki gry.

Ta książka daje początkującym wielkie zrozumienie podstaw i ma także porady na temat innych książek, płyt DVD, stron internetowych oraz innych tutoriali używać do dalszego studiów. Informuje także czytelnikowi na pewno skorzystać z nauczycielem i daje rady, jak go o znalezienie jednego. Czasami znalezienie nauczyciela jest jak znalezienie gitarze właściwej wielkości!

Dodatkowe wskazówki

LTK: Czy masz jakieś wskazówki dla początkujących?

DH: Największym wyzwaniem dla każdego początkującego jest nie denerwować. Łatwo jest myśleć, że gra na żadnym instrumencie muzycznym jest łatwe (lub powinny być), ale nikt nie dostaje dobre bez wielu powtórzeń i praktyki.

Pomyśl o tym; jeśli jesteś po prostu podnosząc na gitarze w wieku 20 lat, spędziłem więcej niż 19/20 swojego życia, nie gra na gitarze. Mam jednego ucznia, który rozpoczął się na siedemdziesiąt! Oznacza to, że ona nie grać na 69/70 w jej życiu! Odsetki te będą istnieje bez względu na to, co robisz, a jedynym sposobem, aby dostać w swoje ręce i palce robić to, co chcesz, żeby zrobić to ćwiczyć i grać.

Tworzenie muzyki jest magia, ale magia wciąż musi się nauczyć, wchłania i praktykowane. Jeśli początkujący a gracze mogą pamiętać, że będą one grając całe swoje życie, a nie koncentrować się na wszystko, że nie można jeszcze zrobić, gra będzie interesujące i przyjemne. Włączanie odtwarzania w sporcie wyczynowym, aby zobaczyć, kto może grać szybciej, zagrać kilka akordów lub grać lepszych solówek nie będzie nikogo lepszym muzykiem.

Inną rzeczą do zapamiętania jest to, że muzyka ma być wspólne. Znajdź innych ludzi do zabawy. Gra z innymi jest jednym z najłatwiejszych, najszybszych i najbardziej zabawnych sposobów, aby nauczyć. Dobrymi muzykami, żeby wszyscy dobrze grać, uczyć się i bawić. Nie martw się, że jesteś "nie wystarczająco dobre", aby grać z innymi. Wystarczy wyjść i grać, a potem wrócić do domu i praktyki, dzięki czemu można wyjść i grać więcej.

Nigdy nie odwracaj się możliwość odtwarzania muzyki, a nie w celu odrzucenia szansę pójść usłyszeć muzykę na żywo.Wielkie dzięki dla Davida Hodge do dzielenia się jego wskazówki dla początkujących gitarzystów i dzielenia się swoją oczywistą miłość grania. Z pewnością wielu nowych graczy poczuje inspirowane wystarczy wierzyć, że naprawdę można nauczyć się grać na gitarze.

Jak Dowiedz się Guitar Chords

Gitara jest fantastycznym narzędziem. Jest niezwykle uniwersalny i nadaje się do wszystkich typów muzyki. Możesz dostać na gitarze w różnych kształtach i rozmiarach, a następnie podłączyć ten gitarze aż do szerokiej gamy różnych urządzeń, które zmieniają i tworzą dźwięk instrumentu. Nic dziwnego, że gitara stała się jednym z najbardziej popularnych instrumentów powszechnie ciągu ostatnich stu lat.

Gitara jest instrumentem, który jest łatwy do nauki gry. Wiele osób bierze lekcje nauczyć się grać, ale to jest tak samo łatwy do uczenia się. Zwykle pierwszym krokiem w nauce gry na gitarze jest, aby nauczyć się grać akordy gitarowe.

Akord to połączenie nut, które są odtwarzane jednocześnie. Jeśli chodzi o gitary, zazwyczaj grać akordy przez bicie wielu ciągów jednocześnie trzymając się pewnych ciągów znaków w niektórych miejscach.

Aby dowiedzieć się, jak grać akordy gitarowe, można kupić książkę akord, a nawet patrzeć akordy w Internecie. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują darmowe gry na gitarze przewodników akordów. Można znaleźć wiele stron tylko za pomocą wyszukiwarki, jak Google i poszukiwania "gitarowe akordy". Należy spojrzeć na wiele różnych miejsc i zdecydować, które miejsce najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego stylu gry.

Na stronach akordów, znajdziesz niemal przytłaczającą różnych akordów. Najprostszym sposobem, aby zacząć uczyć się grać akordy gitarowe jest zacząć od prostych akordów. Zacznij od nauki G-dur, C-dur i D-dur akordy. Te trzy akordy tworzą wiele popularnych piosenek, takich jak "Pozostawienie na odrzutowiec" John Denver i "Brown Eyed Dziewczyna" Van Morrison.

Kiedy po raz pierwszy rozpocząć grę na gitarze, nie jest łatwo dostać się sfrustrowany. Ponieważ urządzenie jest nowy palcami, może wydawać się bardzo trudne do palców w odpowiednich miejscach, aby akord brzmi dobrze. Może to zająć kilka sekund, aby zmienić akordy i prawdopodobnie nie będzie w stanie po prostu odtworzyć utwór, jeszcze. W zależności od rodzaju strun gitary używasz, możesz również uzyskać łagodny ból w zasięgu ręki po grze na chwilę. To jest naturalne. Palce są zwykle miękkie na końcach i po gry na gitarze na chwilę, będzie rozwijać lekkie odciski na czubkach palców. Odciski będzie trzymać palce przed zranieniem podczas gry.

Gdy masz zawiesić akordy nauki, nadszedł czas, aby wyjść i nauczyć się kilku piosenek. Zaznacz swojej stronie akordów i udać się do ultimate-guitar.com. Ostateczny gitara jest stroną, która mówi, akordy dla tysięcy utworów, dzięki czemu są łatwe do nauki i zabawy.

Ruchome Jazz Guitar Chords

Ruchome Jazz Guitar Chords


Czy jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej o ruchomych gitarowe akordy jazzu? Chociaż trudne dla graczy, aby dowiedzieć się, ruchome akordy gitarowe mogą szybko zwiększyć poziom umiejętności gracza i stworzyć bardziej "jazz" brzmiące akordy.

Co to jest ruchome Chord?

Ruchome akordy gitary jazzowej nie są sprzeczne z ich nazwy: są akordy, które poruszają się w górę lub w dół gryf produkować różne dźwięki w różnych tonacjach. Jednakże oni również obejmować nie używając żadnych otwartych strun (ciągi, gdzie gracze palec nie jest na sznurku, ale nadal jest grane).

Czynnik ten może akordy trudne do gry z dwóch powodów. Pierwszym powodem jest to, że większość ruchome akordy nie używaj wszystkie łańcuchy i może być szczególnie trudne dla gracz początek wybrać odpowiednie sznurki i zrobić akord brzmi dobrze. Drugim powodem jest to, że może być trudno grać ruchome akordy powodu równego ciśnienia gracz musi mieć zastosowanie do wielu ciągów. Większość acordy i akordów są ruchome akordy.

Co jeszcze należy wiedzieć?

Kilka ciekawostek o bardziej odpowiednie ruchome akordy obejmuje:

 • Nie zdziw się, że nie są ruchome akordy dla C i G-dur. Kształty tych akordów utrudniają grać poza wysokim końcu szyjki gitary.
 • Niektóre są proste ruchome akordy akordy barre (jak dur i e-moll), ale inni obejmować znacznie więcej rozciąganie strony (takie jak b-moll i D-dur). Zacznij od tego, co można grać z łatwością, a następnie przejść do bardziej zaawansowanych ruchomych akordów.

Jak grać Jazz Guitar Chords Ruchome

Jednym z najprostszych sposobów, aby dowiedzieć się jak grać ruchome akordy jest wyciągnąć schemat akordów i dostać w jakimś praktykowania. Jeśli masz problemy z gry na akord, oto kilka krótkich porad:

 • Jeśli akord nie brzmi dobrze, spróbuj odtworzyć każdą nutę akordu oddzielnie. Powoli staram się łączyć notatki (grać dwie na raz, a potem trzy, itd) do czasu utworzenia pełnego akord.
 • Jeśli próbujesz grać ruchomy akord barre, skoncentrować się na stosowaniu nacisku jak najbardziej równomiernie.
 • Pamiętaj, że ruchome akordy mogą być odtwarzane w większości miejsc w górę iw dół szyi gitary. Jeśli próbujesz grać akord na pierwszych kilku progów, spróbuj przenieść go na szyi do wyższych progów. Czasami akordy łatwiej grać wyżej szyi. Zawsze można wrócić do progu, gdzie początkowo próbował akord raz jest łatwiej grać.

Wspólne Ruchome Akordy

Oto wersje niektórych akordów, które są łatwe do przenoszenia:

 • E-dur - Miejsce jeden palec na siódmym progu 2. ciąg, szósty próg trzeciego ciąg, czwarty próg na czwartym łańcuch i piątym progu piątego ciąg.

Ruchome Jazz Guitar Chords

 • F-dur - Miejsce jeden palec na pierwszym progu pierwszego ciągu, trzeci próg na drugim sznurkiem, czwartym progu trzeciego łańcucha i drugim progu na czwartym ciąg.

Ruchome Jazz Guitar Chords

 • Moll - Umieść jeden palec na pierwszym progu drugiego łańcucha, jeden palec na trzecim progu trzeciego łańcucha, inny palec na czwartym progu czwartej struny, a inny palec na drugim progu na drugim sznurkiem.

Ruchome Jazz Guitar Chords

Można również znaleźć listę kilku ruchomych akordów na gitarze Suite. Na stronie znajduje się kilka akordów wykresy prezentujące ruchome akordy i komentarze na temat jak grać.

Final Thoughts

Gitarzyści rozwinąć w swoim własnym tempie. Jeśli znajdziesz się w kłopoty z ruchomych akordów jazzowych, nie denerwować. Zwolnij i eksperymentować w swoim własnym tempie i na pewno nauczyć się akordów wkrótce!

Cool jazz na gitarę progresje akordów

Cool jazz na gitarę progresje akordów

Szukasz kilka fajnych sekwencji akordowych jazz na gitarze? Czasami gitarzyści, którzy przybywają z bluesa, folku i rocka tle, że jazz jest kakofoniczne asortyment przypadkowych nut. Chociaż taka argumentacja mogłaby być o niektórych formach free jazzu, wiele utworów jazzowych oparte są na całym standardowych progresje, które nie są bardzo różne od progresji występujących w innych form muzyki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o kilka naprawdę fajnych sekwencji akordowych jazz na gitarę.

Pobierz wykresu Chord

Zanim zaczniesz czytać dalej, trzeba wziąć szybki objazd i pobierz darmową wykres akord Logiki Stosowanej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Po pobraniu wykresu można wydrukować tak, masz go pod ręką podczas czytania poniższych progresji. Za każdym razem, uczysz się nowych akordową po raz pierwszy - w szczególności w muzyce jazzowej - to dobry pomysł, aby akord wykres ręką.

Akordy zatrudnieni w muzyce jazzowej zazwyczaj są bardziej rozbudowane niż w rock, folk i blues. W rocka, folku i bluesa, nie jest prawdopodobne, że gitarzysta zagra wszystko, ale większych, mniejszych lub siódmego akordów większość czasu. Jednak, jazz jest inne zwierzę. Progresje jazzowe zazwyczaj stosuje szósty, dziewiąty i jedenasty akordy. Jeśli masz zamiar być w stanie odtwarzać płynnie przez te progresje, trzeba dokładnie wiedzieć, jak grać te akordy.

Niektóre fajne Jazz Guitar Chord Progressions dla

Teraz masz wykres akord poręczne, jesteś gotowy do walki kilka fajnych progresje jazzowych. Oto kilka popularnych i ciekawych progresje można spróbować.

I-VI-II-V

To postęp, znany jako "jeden / dwa / sześciu / pięciu" jest jednym z najbardziej powszechnych progresje w muzyce jazzowej. To tak blisko do standardowej progresji jako forma sztuki. Wypróbuj przy użyciu tych akordów: Dmaj7 | BM7 | EM7 | A7. Ten postęp jest używany w piosence George Benson Breezin "i wersji Larry Carlton Sleep Walk, jak i tysięcy innych utworów jazzowych. To jest wielki począwszy progresji grać z innym gitarzystą.

I-VI, IV-V

Kolejny fajny postęp jest "jednym / sześciu / cztery / pięć". To jest nieco inny niż powyższy progresji, ponieważ ma tylko jeden inny akord. Podstawiając cztery akordy dla dwóch akord daje tej progresji dźwięk, który ma większe napięcie w nim. Spróbuj z tych akordów: G | em | C | A.

I-II-II-VI

Ten postęp jest bardziej skomplikowana, ponieważ wykorzystuje główne siedem i drobne siedmiu akordów. Spróbuj z tych akordów: Cmaj7 | Cmaj7 | D7 | D7 | DM7 | G7 | Cmaj7 | Cmaj7. Aby to grać poprawnie, będziesz grał:

 • Cma7 dla dwóch środków
 • D7 dla dwóch środków
 • DM7 dla jednego środka
 • G7 dla jednego środka
 • Cmaj7 dla dwóch środków

Utwory, które korzystają z tej progresji są Weź pociągu i The Girl from Ipanema.

I-II-V-IV

"Jeden / dwa / pięciu / cztery" Postęp jest inny standard jazzowy używane w piosenkach takich jak Satin Doll i nigdy nie będzie Inną możliwość. Spróbuj z tych akordów: Cmaj7 | Gm7 C7 | Fmaj7. Aby poprawnie odtworzyć ten postęp, grać:

 • Cmaj7 jednej pełnej mierze
 • G7 przez pół środka
 • C7 pół środka
 • Fmaj7 jednej pełnej mierze

I-IV-III-V-II-VI

To jest bardziej skomplikowane progresji słynne stosowany w klasycznej piosenki All of Me. Oto, jak będzie grał w tonacji C: Cmaj7 | C7 | Fmaj7 | Fm7 | EM7 A7 | DM7 G7 | Cmaj7 | Cmaj7. Play:

 • Cmaj7 dla jednego środka
 • Fmaj7 dla jednego środka
 • EM7 pół środka
 • A7 pół środka
 • DM7 pół środka
 • G7 przez pół środka
 • Cmaj7 dla dwóch środków

Znajdź Przyjaciela

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić po nauczyć się te fajne akordową jazz na gitarę jest znaleźć innego gitarzystę ćwiczyć z. Kiedy można zarówno odtwarzać progresje, to nic wielkiego praktyką na zmianę solówki ciągu akordów. Zanim się zorientujesz, będziesz zachwyci wszystkich swoich znajomych ze swoimi gładkimi kotlety jazzowych.

Bass Tabs Królowej darmo

Bass Tabs Królowej darmo
Brian May, gitarzysta Queen

Darmowe zakładki basowe królowa są jak rzadkich klejnotów, gdy można je znaleźć. Ponieważ sami utworów chronionych prawem autorskim, większość z tych prawnych, które znajdziesz w Internecie są interpretacje linii basu stworzonych przez fanów i kolegów gitarzystów. Chociaż te klapki nie są oficjalne te, są zazwyczaj wystarczająco blisko do prawdziwych, aby uczynić je bardzo grywalna.

Gdzie znaleźć queen bas Tabs Bezpłatne

Nie ma zbyt wielu witryn, które oferują dobrej jakości karty basowe do Królowej uderza za darmo, ale jest kilka. Inne są wszystkie dobre miejsca, aby rozpocząć wyszukiwanie.

 • UltimateGuitar.com: Jak zawsze, ta strona naprawdę pochodzi poprzez z wielki wybór kart i kategorii basowy dla kart typu queen jest lepsze niż większość konkurencyjnych stron. Znajdziesz wiele wersji dla wielu piosenek, więc wybrać te, które zdaniem brzmi najbardziej dokładne. Wybierz z klasyki jak Śmierć na dwóch nogach, Get Down Make Love, Hammer to Fall i wiele, wiele innych.
 • RockMagic.net: Znajdziesz dość dobry wybór taby do piosenek Królowej w RockMagic, choć bas zakładki kolekcja jest znacznie mniejsza. Mimo to, jeśli jesteś w zespole, który chce objąć muzyki królowej, strona oferuje nawet akordy dla niektórych piosenek. Zapoznaj się z kart basowe do A Kind of Magic i BreakThru między innymi.
 • QueenSongs.info: Oto miły mały skarb piosenek Królowej zakładkami na basie i gitarze. Akordy są również oferowane przez wiele piosenek, a nawet niektórych rozwiązań wokalnych. Zakładki są klasyfikowane według albumu, a strona jest łatwa w nawigacji. Nie wiele więcej można chcieć.

Spotlight on Johna Deacona

To niemożliwe, aby omówić karty basowe queen nie wnikając głębiej w życiu Johna Deacona, słynny gracz królowa basu. Deacon był odpowiedzialny za niesamowitych linii basowych, które stały się głęboko zakorzenione w świadomości społecznej.

John Deacon był ostatni dołączyć klasyczny line-up królową, a jeśli już, a następnie zespół na przestrzeni lat, może już wiesz, że jest raczej nieśmiały indywidualne. Może się to wydawać nieco dziwne, jak na gwiazdę rocka, ale Freddie Mercury był na tyle ekstrawagancki transport występy sceniczne i niech reszta Królowej skoncentrować się na świetną muzykę. Bas gra Deacona zawsze był stały, ale nie zdobyć zaufanie pisać żadnych piosenek dla zespołu aż do trzeciego albumu Queen, Sheer Heart Attack była nagrywana. Jego pierwsza piosenka, przerw zapłonu, było wystarczająco dobre, aby go do ostatecznej wersji albumu, ale to nie była piosenka rewelacyjna pod każdym względem. Mimo to, Królowa zawsze bardzo demokratyczna zespół, a składki i opinie diakona zawsze wspierać i zadowoleniem.

Diakon zaczął przychodzi do niej jako songwriter na następny album zespołu, Noc w operze. Piosenka Jesteś My Best Friend stał się drugim co zespół singel z albumu, po skandalicznie popularne Bohemian Rhapsody. Diakon pójdzie, który uderzył z kilku więcej w ciągu roku, w tym teraz niezbędny stadionu chorału, We Will Rock You, z albumu zatytułowanego The Game. Album wyprodukował także linię basu, który zainspirował wielu młodych muzyk odebrać bas i starają się naśladować zagrywek diakona na klasycznym przeboju Another One Bites the Dust.

Ćwicz i Regulacja

Jak w przypadku każdej tabulatury, uświadomić sobie, że może trzeba jeszcze dokonać pewnych korekt własne, aby te linie basu tylko w prawo. Używać tych kart jak przewodnik, spróbuj zagrać je wraz z nagrań, a wkrótce będziesz miał swoją piosenkę w dół pat.

Muzyka: Porady dla muzyków i zespoły Porady

Zarządzanie Ludzie Podczas Music Video

Daj konkretne zadania. Twój strzelać będzie dużo łatwiejsze i przyjemne, jeśli każda osoba koncentruje się na jednym konkretnych zadań. Jeśli masz dedykowane przyjaciół i fanów shouldnâ to € ™ t być zbyt trudne do osiągnięcia.

35mm na teledysk

Zainwestuj w adapter 35mm i wybór obiektywów. Te same narzędzia (jeśli są używane prawidłowo) będzie umieścić swój film w lidze zawodowej.

Teledysk Lokalizacja

Wybierz lokalizacje ostrożnie. Bardziej interesujące lokalizacje, bardziej prawdopodobne jest to, aby osiągnąć lepsze wyniki. Gołe ściany utrudnia kadrowanie ciekawe ujęcia. Białe ściany, z drugiej strony utrudnia światło selektywnie, ponieważ odzwierciedlają one całe światło w pomieszczeniu.

Muzyka Video System dźwięku

Zdobądź dobry system dźwięku do odtwarzania. Posiadanie odpowiedniego systemu dźwięku (jeżeli zezwalają lokalizacji) zwiększy poziom energii everyoneâ € ™ s i zrobić film, który dużo więcej zabawy, aby obejrzeć!

Pasja

Odtwarzanie muzyki, bo to kochasz, i dlatego, że jest w tobie, nie tylko dlatego, że chcą być wysłuchane i widać.

Jedzenie i picie

Jedzenie i picie. Upewnij się, że zespół i ekipa są pokrywane. Będą cię kocham więcej (czytaj: cięższej pracy), zwłaszcza, jeśli nie są one płacą dużo lub pracuje za darmo.

Jaki jest twój powód?

Jeśli grasz muzykę, bo chcesz się naprawdę znany i zrobić dużo, dużo pieniędzy, i nie obchodzi mnie, kim trzeba nadepnąć się tam dostać .... Zapomnij, to się nie stanie. Muzyka jest bardziej o pasji, a mniej o ambicji.

Masz fanów

Zawsze należy spodziewać się, że co najmniej jeden prawdziwy fan. (Większość ludzi ma więcej)

Uwaga książki

Prowadź notatnik, w którym można zanotować utwory i myśli .... przyjdzie do jakiegoś dobrego użytku. Mały, że zmieści się w torebce lub kieszeni może pomóc zaoszczędzić tych "wielkich idei", które pojawiają się spontanicznie.

Zacznij z dobrym Tune

Start z dobrą melodię w głowie, a następnie spróbuj i transpozycji, dzięki czemu można uzyskać notatki. Następnie zdecydować, gdzie chcesz zmienić akordy, wybrać tę notatkę i użyć tego do wiadomości na akord; bawić się z cięciwą, aby to po prostu prawo.

Spodziewaj Krytyka

Gdy zaczyna się nowy zespół, nie koncentrują się tak bardzo od ludzi lubić. Rób to, co lubisz! Zawsze należy spodziewać się, że crictics. Najlepszy z nich zawsze.

Dyskusja Muzyka.

To zawsze jest zabawa, aby porozmawiać o muzyce, powiedzieć to, co wiesz, i dowiedzieć się tego, czego nie wiem. Ale chciałbym dodać, z mojego osobistego doświadczenia, że ​​jeśli działa jak ty wiesz co mówisz, a nie ... może skończyć się patrząc jak głupiec.

Nie stereotypu.

Perkusiści są zawsze głupie te, gitarzyści są zawsze Bossy te i wokaliści / piosenkarze są zarozumiały świnie uwaga.

Nie prawda. Nie stereotyp nikomu pod żadnym pozorem.

Nie Walka Muse

Don`t walczyć muzy! Bez względu na to, co myślisz o inspiracji utworu, tylko skupić się na zbicie jak to się dzieje. Później można wrócić i udoskonalenie piosenkę do swoich potrzeb.

Music Video Wyposażenie

Pobierz najlepszy sprzęt to możliwe. Spróbuj znaleźć HDV. Ich działanie jest bardzo podobne do zwykłych kamer miniDV, jak dona € ™ t koszt dużo więcej do wynajęcia / wynajem i zapewniają doskonałą jakość obrazu.

Show Your Passion

Zawsze skorzystać z okazji, aby pokazać innym swoją pasję ... ale nie pozwól, że jedynym powodem, dlaczego robisz to, co robisz.

Nowe Horyzonty

Nigdy nie ograniczać siebie do jednego gatunku. Przeglądaj i otwórz swoje horyzonty do różnych rodzajów muzyki. Wtedy będziesz ważne krytyk.

Wyprzedaż

Jedna rada: nie należy używać słowa sprzedawaniu zbyt wiele, jeśli chodzi o oceny innych muzyków. Zamiast postawić się w ich buty, i staram się być empatyczny. Możesz być w tym samym miejscu pewnego dnia ... co zrobisz?

Bądź fanem.

Nie wystarczy być pochwał; zawsze pozostanie fanem.

Dowiedz się, uczyć się, uczyć

Nigdy nie można mieć zbyt dużo praktyki. Praktyka jest kluczem do zasadniczej gry. Bądź na to czasu, a zobaczysz rezultaty.

Twój ulubiony artysta.

Jest mądry i bardzo cenne śledzić pasję swojego ulubionego artysty. Po styl życia nie zawsze jest tak mądry.

Zbuduj stronie zespołu

Strona WWW budynek jest coś, co wymaga czasu i wiele wysiłku. Dokonując stronę, być kreatywnym i zabawy, można zrobić wszystkie rodzaje najprzyjemniejszych rzeczy ze swojej strony. Oto kilka pomysłów:

Internet pełen jest kapliczek do artystów, więc to zajmie znaczną kreatywność do Ciebie wyjątkowy:

Możesz zacząć od tła z kolażu zdjęć, a nie samego starego stałe kolor tła (jest to bardzo miły akcent) będzie wyglądać na Twojej stronie (czarno-białe lub w kolorze, to do Ciebie , oba są świetne.)

Byłoby dobrze się dodać midi lub inny plik muzyczny z piosenką z zespołu / wykonawcy. (Ostrzegam cię jednak, czasami pętle muzyczne mogą się irytujące)

Sondaże są zawsze fajne ... można łatwo dodać je do swojej strony, przechodząc do GlobalPollGuest.com

Oczywiście dodanie fakty i zdjęcia jest koniecznością!
(Pamiętaj, nie dostaniesz żadnych zdjęć lub faktów strony komuś innemu, chyba że masz pozwolenie od nich)

To tylko kilka rzeczy, które można dodać do swojej witryny. Brainstorm, i jestem pewien, że można wymyślić jakiś wielki materiał!

Definiowanie muzyki

Twoja definicja muzyki nie zawsze będzie definicja cudzej muzyki. Zachować otwarty umysł.

Chcesz tutaj wypromować siebie?

Odwiedź Schroeder Muzyka, aby dostać się na listę i zagrać kilka koncertów na scenie singer / songwriter w Bostonie.

Smusic.org

Plotki = dobre utwory.

Czy jesteś duży gossiper? Najlepszym sposobem, aby plotkować subtelnie jest poprzez muzykę. Napisz piosenkę, używać metafor, być kreatywnym. Możesz zdobyć więcej przyjaciół, niż je stracić.

Twój Zespół Page

Przy budowie strony o swoich umiejętności muzycznych, lub Twojego zespołu, to jest zawsze dobry pomysł, aby dodać pliki MP3 o siebie, lub dodać trochę pętlę muzyki.
W ten sposób inni mogą usłyszeć, co masz wszystko o, a nie tylko o tym przeczytać.

Co należy nasza nazwa jest?

Jest to bardzo często na nowy zespół, aby przejść przez dziesiątki nazwisk. Więc nie zbyt mocno podkreślić, myśląc nazwy dla zespołu. Choć nazwa jest ważna, nie jest to jedyny czynnik, który swoim zespole. Baw się z nazw, aż znajdziesz coś naprawdę chcesz trzymać. Pamiętaj, aby pamiętać, że nazwa nie jest powodem do walki z innymi członkami zespołu!

Nauczyłem się tego przez osobiste doświadczenie.

Piosenki tytułowej.

Ludzie często chodzą critizing nowe zespoły, które grają tylko covery w chwili, gdy to ty, nie martw się o to. Baw się, spróbować nowych rzeczy, zadzieraj z piosenek, dlaczego tylko słuchać wspaniałych piosenek, gdy połowa zabawy jest ich gry !.

Dowiedz się tego

Dowiedz się, jak nastroić gitarę, lub dowolny inny instrument, na ucho. Jest to bardzo przydatna rzecz wiedzieć, i pomoże Ci powiedzieć, kiedy instrument będzie rozstrojony.

Muzyka oraz teksty

Jeżeli masz zamiar napisać piosenkę, spróbować stworzyć muzykę do niej pierwszy, a następnie utworzyć słowa.

Nienawiść jest nie do przyjęcia

Nigdy, nigdy, używać muzyki do promowania nienawiści.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Jest jeszcze jeden miesiąc zimy w lewo przed wiosną przychodzi wreszcie (choć jest to bardzo krótki), ale my już chcemy jasne słońce, ciepłe powietrze, lekkość, nowych wrażeń, a nawet pasji. Pogoda nie może zagwarantować wszystko to do tej pory, dlatego nie ma nic dla nas, ale zwrócić się do najnowszych nowinek perfum. Po tym wszystkim, że jest to dobry zapach, który może nas przenieść w świat jasny emocje natychmiast.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

1. Nowa panna Dior Dior

Panna Dior Dior zapachu nie przestaje zmieniać z sezonu na sezon. Tej wiosny, przyjdzie jako woda toaletowa z nutami pomarańczy, róż (tak ukochanych przez Christiana Diora) i paczuli.

2. Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle przez Guerlain

Nowy zapach od domu mody Guerlain Shalimar Parfum nazywa Wstępne L'Eau Si Sensuelle. Jest to nowa wersja słynnego zapachu Shalimar. Jego delikatna kompozycja łączy w sobie nuty musujących cytrusów, zielone nuty kwiatowe akordy i eleganckie. Jej głównymi składnikami są bergamotka, neroli, jaśminu i.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

3. Nina L'eau Nina Ricci

Dom mody Nina Ricci prezentuje nowe perfumy o nazwie Nina L'eau i zaprasza nas do bajki. Dzięki zamrożonych odcieniach neroli, zapach okazał się świeże i nuty kwiatów jabłoni, w połączeniu z gardenii i białego piżma, sprawiają, że szlachetny i kobiecy.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

4. Perfumy Thierry Mugler Womanity

Marki Thierry Mugler potrafi zaskoczyć publiczność. Nowy Womanity to mieszanka zapachów z nutami truskawek, fig, kawiorem i wody morskiej. To ma być nowym sposobem wyrażania niewidzialną więź, która jednoczy wszystkie kobiety, symbol wolności, pewności siebie i urzekającym kobiecości.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

5. signorina przez Salvatore Ferragamo

Nowa wersja zapachu przez Salvatore Ferragamo Signorina jest kobiece, jak poprzedni. Zawiera nuty pary ryżu i mleka, liczi musem. Zapach będzie cieszył przez eleganckie dziewczyny, którzy są chętni na podkreślenie swojej indywidualności.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

6. Elixir Fragrance Shakira

Nowy Elixir zapach stworzony przez piosenkarka Shakira została zainspirowana jej zmysłowego tańca. Skład pozwala odbyć podróż do świata, hipnotycznym owiane z pragnień i kobiecości. Górne nuty są oznaczone kwiatu pomarańczy i czarnego pieprzu. Nuty serca zawierają piwonia, frezja i brzoskwini. Nuty bazowe są reprezentowane przez bursztynu, piżma, styrax, brązowy cukier i cedru białego.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Zapachy Jardin Noir 7. Tom Ford

Do nowego sezonu, Tom Ford przygotował linię zapachów nazwie Jardin Noir. Otwiera zakazaną stronę czterech najbardziej znanych składników zapachowych: róża, narcyz, lilia i hiacynt. Kolekcja służy jako środek do zanurzyć się w zakamarkach pachnącym ogrodzie nocy, gdzie zwykłe i znajome zapachy czasami szokującą formę.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

8. Czarny Gucci Guilty

Guilty Black, jeszcze bardziej odważna wersja zapachu Gucci Guilty, to perfumy dla kobiet, zainspirowany głębokim tajnym pasją. Ten prowokacyjny i seksowny zapach otwiera się z jasnymi nutami czerwonych owoców i różowego pieprzu. Jego serce składa się z soczystych malin, bzu i sypkim fioletu, a dźwięki zamykające są reprezentowane przez akordów paczuli i bursztynu.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

9. Marc Jacobs wprowadza trzy Wiosenne zapachy

Wiosną 2013, Marc Jacobs marki perfum będzie miał trzy więcej słoneczne lato i produkty oparte na klasycznych popularnych zapachów stworzonych przez projektanta: Daisy Sunshine, Daisy Eau tak świeże i Oh, Lola! Sunsheer. Daisy Sunshine jest w kolorystyce pomarańczowej, przypominając centralnych nutami kompozycji - morela i liczi. Daisy Eau So Fresh jest produkowany w różowej butelce, stanowiących nuty grejpfruta i truskawki. Oh, Lola! Sunsheer jest w niesamowitym zielonej butelki i reprezentuje nuty wanilii, piwonii i malin.

11 Wiosna 2013 Zapachy dla kobiet

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Każdy nowy sezon jest zaznaczone nie tylko przez zmianę pogody i nastroju, ale uwolnienie wszystkich odpowiednich substancji zapachowych, jak również. Aby uczcić zakończenie wiosną i ogłosić początek lata, to perfum nowe rzeczy przygotowane, że będziesz na pewno zainteresowani.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

La Petite Robe Noir od Guerlain - nowa wersja

La Petite Robe Noir od Guerlain jest zapach, że dziewczyny były tak lubią, że to w końcu kolejną nową wersję. Jest on oparty na musujące, świeże nuty różane, wraz z tajemniczym czarnej wiśni. Bergamotka zapewnia zapach świeżą zmysłowości, a połączenie bułgarskiej i tureckiej róży absolutną, paczula, lukrecja, bób tonka, czarnej herbaty i Lapsang zostawić niezwykły guerlinade niezapomniany bazy.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Guerlain Aqua Allegoria & Idylle

Istnieją jeszcze dwa nowe elementy przez Guerlain. Pierwszy, Nerolia Bianca reprezentuje serię Aqua Allegoria, która jest niezwykła mieszanina naturalnych składników. Zapach łączy pomarańcza, neroli i oleje i petitgrain bezwzględna kwiatu pomarańczy.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Drugi element to zaktualizowana wersja zapachu Idylle. Perfum Thierry Wasser połączył dwa kwiaty w nim: kalabryjskiej jaśminu i owocowe akcenty z białego bzu.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Blumarine Innamorata Piękny Rose

Dyrektor kreatywny Blumarine, Anna Molinari, stworzył Innamorata Piękny Rose. Składa się z żywymi nuty limonki, cytryny, bergamotki, maliny i zielonego jabłka w połączeniu z bukietem róż, frezji i gardenii, jak i bursztynu, cedru i piżma.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Dior J'adore Voile J'adore Perfumy

Legendarny zapach J'adore Dior przejęła również nową wersję, która jest wywoływana J'adore Voile. Otacza cię od stóp do głów, jakby to była zasłona. Jest on wchłaniany przez skórę i tworzy znakomity strój dla niego. Jego nuta jest reprezentowana przez toskańskie tęczówki. Jest ona połączona z róży damasceńskiej i białego piżma.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Rosa Tous

Woda perfumowana Rosa Tous ma bogaty, głęboki kwiatu puszysty charakter. Jak można się domyślić, jego baza zawiera różę, uzupełnione akordami fioletu w połączeniu z nutami owoców i jagód.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Carner Barcelona D600

Nowy produkt z linii Carner Barcelona jest woda D600. W swoich najlepszych notatek, zawiera Madagaskaru czarny pieprz, sycylijskiej bergamotki i grejpfruta. Sercem zapachu jest reprezentowana przez Gwatemala kardamonu, włoskich i egipski jaśmin tęczówki bezwzględne. Baza zawiera Virginian cedrowe, wetiwer i wanilii absoluty.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Perfumy Jimmy Choo Flash

Flash Fragrance przez Jimmy Choo jest zaprojektowany, aby przekazać emocje czekają na osoby, które dziewczyna chce odwiedzić. Zapach otwiera z najlepszych nuty różowego pieprzu, mandarynki i truskawki. Nuty serca to egzotyczne kwiaty białe: tuberozy, jaśminu i lilii.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Agua de Loewe w Cala d'Or

Agua de Loewe w Cala d'Or zapach zyskuje nastrój letnich wakacji ze względu na jego notatek cytrusowych z Kalabrii mandarynki, cytryny, hiszpańskiej, a także olejek z drzewa pomarańczy i imbiru.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Szczęśliwy Essence Eden by Ciel Parfum

Skład Szczęśliwa Essence Eden by Ciel Parfum zawiera nuty grejpfruta, wraz z imbiru i akordy tart ledwie dostrzegalnym słodyczą czarnej porzeczki i bardziej wyrafinowane nuty liczi, melona i gardenii, uzupełnione o zapachu wanilii i miodu. Wydarzeniem zapach jest zintegrowany kompleks innowacje zwany Calmosensine, która pobudza produkcję endorfin, że "hormony szczęścia", które dają możliwość Cię do zabawy.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Intrygi Szalony U przez Ciel Parfum

Intrygi Szalony U przez Ciel Parfum jest woda perfumowana dla odważnych i romantycznych dziewczyn. Składa się z frezji, bergamotki, karmel, a także notatek heliotrop, piżmo, korzeni irysa i wanilii.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Trzeci Fragrance Katy Perry Killer Queen

Katy Perry przedstawił jej trzeci zapach o nazwie Killer Queen (podobno jest to hołd dla piosenek zespołu królowej). Katy ostatecznie postanowiła odejść od tematu "kot" (jej poprzednia perfumy zostały nazwane mruczeć i Meow) i znaleźć nowe inspiracje w królewskim przepychem. Szczegóły zapachu nie są jeszcze znane, lecz możliwe jest oszacowanie butelki zapachowych.

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Maj 2013 Zapachy dla kobiet

Boże Narodzenie dekoracyjne dla Twojego domu

Boże Narodzenie dekoracyjne dla Twojego domu

Co oznaczają słowa "Christmas dekorowanie" oznacza? Sypiąc kilka laski cukierki wokół domu? Przeciąganie pudła i pudełka z ozdobami z magazynu, tylko odkryć, że są obecnie podzielone? Kończąc wieczór z powalić, przeciągnąć walkę z Twoich najbliższych na prawidłowej techniki dla untangling światła Bożego Narodzenia? Cóż, Christmas dekorowanie nie ma do rangi tam z kanałów i odwiedzicie DMV korzeniowych. Z planem i kilku przebiegłych pomysłów, będziesz pieczenia kasztanów na otwartym ogniu, zanim się obejrzysz - bez zerwania budżetu.

Make Your plan

Nie rozpocząć dekorowanie przeciągając się wszystkie Twoje biegu Bożego Narodzenia i plopping go na środku podłogi. Będziesz czuć się bardzo banalne, bardzo szybko. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz dużą przestrzeń do dekoracji, lub jeśli projekt dekoracji będzie obejmować kilka pokoi. Pomyśl o tym, gdzie chcesz umieścić rzeczy - jeśli masz kilka dużych kawałków, start z tych i ozdobić wokół nich.

Podczas gdy tradycyjne Jemioła i gwiazdy betlejemskie może być za mało dla niektórych, jeśli masz dużo zdobienia zrobić, wybierz motyw. Wybór motywu pomoże sortowania dekoracje trzeba - albo Cię, gdy robisz zakupy na nowe.

Jeśli Christmas dekorowanie jest dla ciebie nowa, i będziesz musiał zrobić kilka Magazynowanie, rozważyć budżetu, zanim uderzył w centrum handlowe. A kiedy jesteś tam, trzymać się go. Pamiętaj, że masz jeszcze prezenty kupić.

Dekorowanie Pomysły

Zachowaj trochę tego ciężko zarobione pieniądze w kieszeni i dać niektóre z tych zrób to sam pomysły hydromasażu.

Boże Narodzenie dekoracyjne dla Twojego domu

Co znajduje się Boże Narodzenie bez wieńca lub dwa?

Wieniec Holly

Spróbuj ten pomysł za to najbardziej tradycyjny Christmas wieńce. Najpierw zbierz swoje Holly - tyle o wypełnienie dużą torbę na zakupy. Weź drutu wieszak i kształtować ją w krąg (Hak może być używany do zawieszenia wieniec). Dołącz numer 24 drut kwiatowe (przewód wiosła) do ramki okręgu (wszędzie zrobi), a następnie umieścić wiązkę Holly na górze. Użyj przewód do podłączenia do ramki ostrokrzewu, owijając go dwa razy, więc jest bezpieczne. Kontynuuj aż wieniec jest kompletna. Tuck ostatnią paczkę pod twój pierwszy, clip przewód i gotowe. Dodaj łuki, jagody, czy co tam jeszcze chcesz, aby spersonalizować wieniec.

Cukierki Wieniec

Powtórz kroki dokonywania wieniec ostrokrzew, z wyjątkiem zastąpienia ostrokrzew z zawinięte słodycze, takie jak cukierki różnorakie Brach jest. Każde opakowanie cukierków skręconych na końcach będzie działać. Następnie przekąskę na wieniec w trakcie sezonu wakacyjnego.

Szkło Ball Wieniec

Ten pomysł, dzięki uprzejmości Marty Stewart.com. Musisz podwójnego drutu formularz wieniec, bombek w wybranym kolorze (z drutu pędy już w załączeniu), szew wiążące w kolorze dopasować ozdoby zostały wybrane, kleju rzemiosła i kwiatów na taśmie. Owinąć formę drutu z obowiązującymi szew, uszczelnienie klejem rzemiosła. Formularz bukiety z bombek, owijając je razem z drutem łodyg, a następnie zabezpieczenie kwiatowy bukiet z taśmy. Dołącz każdą paczkę do formularza wieniec z kwiatów taśmy, a następnie przykryć bardziej wiąże się ukryć taśmę. Kontynuuj, aż wieniec jest objęty. Jeśli są jakieś puste miejsca, należy użyć kleju do klejenia dodatkowe rzemiosło szklane kule do otworów.

Inne Pomysły

Boże Narodzenie dekoracyjne dla Twojego domu

 • Umieść sztucznych świec płomieni w każdym z okien. Idź do różnych baterii działa, aby uniknąć konieczności wszystkie te luźne akordy kręci.
 • Dekoracje z plików cookie. Przed swoimi ciasteczek umieścić w pow, umieścić otwór w górnej części cookie (słoma jest idealny do tego). Wtedy, gdy ciasteczka są schładzane, umieścić pasek przez otwór i używać jako ozdoby. Domki z piernika również wspaniałe dodatki wakacji do domu.
 • Dodać łatwe stroiki poprzez wypełnienie szklane miski z kulkami szklanymi lub szyszek. Jeśli używasz szyszki, posypać jakimś sztucznym śniegiem.
 • Niech dzieci wyciąć płatki śniegu i dekoracji okna.
 • Tie świąteczne wstążki wokół wysokich szklanek i wypełnić laski cukierki.
 • Kiedy dekoracji drzewo, nie zapomnij inne rośliny domowe - umieścić małe ozdoby na nich dobrze.
 • Zasłona girlandę na poręczy, płaszcze - każde miejsce można dostać go zatrzymać! Zamiast tradycyjnego wieńca, rozważyć sznurka żurawiny lub nawet za pomocą struny światła Bożego Narodzenia.

Zbuduj Christmas dekoracji Collection z czasem

Pamiętaj, że Boże Narodzenie powraca każdego roku. Jest to całkowicie w porządku, aby rozpocząć się z zaledwie kilku ozdób i budować swoją kolekcję, jak lata mijają. Trzymać się tematu, a kupić dekoracje, które będą trwać. W ciągu zaledwie kilku lat w domu będzie wizytówką Boże Narodzenie zawsze marzył o.

Biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla dzieci


W poszukiwaniu najnowszych mód odzieży i włosów dzieci ", będzie nieuchronnie muszą biżuterii dzieci. Chłopcy i dziewczęta zarówno cieszyć ozdabianiu z biżuterią.

Maluch Biżuteria

Mimo że jest to kuszące, aby ubierać niemowląt i małych dzieci w pięknej biżuterii, oprzeć się pokusie. Małe dzieci uwielbiają umieścić wszystko, co w ich ustach, a biżuteria stwarza wiele zagrożeń, w tym:

 • Powłoka może być toksyczne.
 • Perełki i klejnoty są zadławienia zagrożeń.
 • Metale, koraliki i biżuteria może ciąć młode usta.
 • Zapięcia można odłączyć i stanowią udławienia.
 • Akordy i naszyjniki stwarzać ryzyko uduszenia.
 • Małe dzieci mogą usunąć kolczyki i zadławić się nimi.

Zasady bezpieczeństwa dla maluch Biżuteria

Jeśli zdecydujesz aby niemowlęta lub małe dzieci, aby nosić biżuterii, zrobić w następujących warunkach:

 • Stosować się do zaleceń wiekowych na zabawki lub biżuterii.
 • Nie dopuszczać dzieci do wprowadzenia biżuterię w ustach.
 • Nie zostawiaj dziecka samego młodego podczas noszenia biżuterii.
 • Pozostawić biżuterię przez krótkie okresy czasu. Na przykład, jeśli twoja córka ma na sobie biżuterię do sesji zdjęciowej, usuń go, jak tylko skończy się ta sesja.
 • Usuń kolczyki, jeśli dziecko ciągnie i szarpie nim.

Biżuteria dla dzieci

Biżuteria dla starszych dzieci jest ogromna. Od biżuterii z metali szlachetnych, biżuteria dla dzieci dostępny jest w każdym smaku, stylu i przedziale cenowym. Upewnij się wyjaśnić swoim dzieciom różnicę pomiędzy szlachetnym biżuterię, które mogą być noszone na specjalne okazje i zabawy, codziennie lub "play" biżuterii, takie jak koraliki plastikowe.

Biżuteria Birthstone

Biżuteria BIRTHSTONE dzieci nigdy nie wydaje się wychodzić z mody. Od dawna uważa się, że birthstones przynieść szczęście i ochronę ich użytkowniczek. Czy wasze dzieci wierzą folklor okolic birthstones lub po prostu cieszyć sobie klejnoty ich urodzenia miesiąca, birthstone biżuteria jest łatwo dostępne. Możesz znaleźć birthstones zdobiące:

 • Pierścionki
 • Bransoletki
 • Chokers
 • Kolczyki
 • Pins
 • Zawieszki
 • Naszyjniki
 • Obrączki
 • Pierścionki Toe

Birthstone biżuterii dla dzieci prowadzi gama z biżuterii z faux klejnoty biżuterii z kamieni naturalnych.

Lista Birthstones

Miesiące i odpowiadające im kamienie są następujące:

 • Styczeń - Granat
 • Luty - Amethyst
 • Marzec - Aquamarine
 • Kwiecień - Diament
 • Maj - Emerald
 • Czerwiec - Pearl
 • Lipiec - Ruby
 • Sierpień - Peridot
 • Wrzesień - Sapphire
 • Październik - Opal
 • Listopad - Topaz
 • Grudzień - turkus

Biżuteria spersonalizowane dla dzieci

Większość rzeczy można spersonalizować i biżuterii nie jest wyjątkiem. Dzieci uwielbiają mieć prezenty z jedynej w swoim rodzaju atmosferą. Personalizacja jest jednym ze sposobów, aby to osiągnąć. Personalizacja biżuterii dzieci można uzyskać wieloma sposobami.

Ryt

Większość biżuterii ze złota lub srebra może być wygrawerowany. Rodzice mogą mieć specjalną wiadomość skryptów na plecach zegarków, bransoletek, pierścionków i wisiorków. Napis może być także punktem centralnym. Nazwy, listy, lub pseudonimy może być wygrawerowany na przedniej wisiorki i amulety na niepowtarzalny wygląd. Następujące strony oferują grawerowane biżuterii:

 • Jewel Basket oferuje żółte złoto ID bransoletki dla dzieci w wieku dziecka do 8.
 • Spersonalizowane Boutique oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym indywidualną tagów psów, które są popularne wśród chłopców.

Charms nas

Zawieszki charms List lub można kupić zdobią naszyjniki, breloczki, i bransoletki. Wiele dzieci i młodzieży cieszyć sobie inicjałów.

Koraliki nas

Nazwa zroszony biżuteria jest dość popularny. Koraliki nas dostępne są w złoto, srebro, cyna, porcelany i tworzyw sztucznych. Mogą one zostać wykorzystane do nazw bransoletki, naszyjniki, szpilki, lub zegarki. Unikalne amulety, birthstones i kryształy mogą być dodawane za dodatkową personalizację. Czy postanowiłem zrobić to sam lub zakupić od profesjonalnego, nazwa biżuteria jest zawsze dobrze przyjęty. Niektóre witryn sprzedaży nazw bransoletki to:

 • Dawno Nazwa
 • Własne Bransoletki autorstwa Lisa

Zdjęcie Biżuteria

Zdjęcie biżuteria jest stosunkowo nowy. Korzystanie z nowoczesnej technologii, przedsiębiorstwa są w stanie odtworzyć swoje photgraphs na złoto, srebro, i koraliki. Medaliony, amulety, bransoletki, naszyjniki i są teraz dostępne z zdjęć. Możesz zdobią biżuterię ze zdjęciami swojego dziecka, rodziny, przyjaciół, zwierzę, lub cokolwiek innego dziecko trzyma drogi. Następujące strony oferują zdjęć biżuterii:

 • Kennebug Boutique oferuje Bransoletki z koralików i Breloki unikalne perełki fotograficznych. Bransoletki są dostępne zarówno dla dorosłych i dzieci rozmiarach.
 • Spersonalizowane Boutique oferuje różnorodne zawieszki, które mogą być personalizowane z rycin i fotografii.

Costume Jewelry

Biżuteria dla dzieci
Biżuteria dla dzieci

Jeśli Twoje dzieci uwielbiają biżuterię, ale nie radzi sobie odpowiedzialność metali szlachetnych lub drobnych kamieni, uważają biżuterii. Biżuteria jest często kolorowe, modne i zabawne. Biżuterii można znaleźć na Walmart, Target, Kohl i większości innych sklepów odzieżowych i sklepów dla dzieci.

Hotel California Akordy

Hotel California Akordy

Orły rejestrowane wiele świetna piosenka w ich dekad długie kariery, ale gitarzyści, którzy chcą grać w ich największy hit trzeba znaleźć akordy Hotel California. Ten artykuł będzie Cię przez progresje akordów tego klasycznego rockowego hymnu, a także pokazać, gdzie jeszcze można znaleźć więcej informacji.

Hotel California Akordy: Podstawy

Struktura Hotel California jest podstawowy typ A / B z utworów struktury. Oznacza to, że istnieją dwie podstawowe części tego utworu: część i część B. Część odnosi się do progresji akordów, które występuje podczas zwrotek, a część B odnosi się do progresji akordów, które towarzyszą refren. Jeśli wyobrazić akordy tej piosenki w ten sposób, że pomaga uprościć to, co jest rzeczywiście dzieje z ogólnej struktury utworu. Pomaga również pamiętać, piosenkę, łamiąc go na dwie części. Jeśli nauczysz się i dostać go w dół, możesz zwrócić uwagę na inne i dostać go w dół. Po tym, wszystko co musisz zrobić, to umieścić ich obu razem, a będziesz miał cała piosenka zorientowali się.

Część

Część Hotel California jest rozgrywany w zwrotkach, i składa się z ośmiu akordy grane w cyklu: Bm, C #, A, E, G, D, Em i F # (ponownie). Jeśli nie wiesz, jak palec te akordy, należy wydrukować jeden z druku Guitar Chord Charts Logiki Stosowanej jest. Posiadanie kopii audio piosenki poręcznym słuchać będzie bardzo pomocne, jak spróbować, aby dowiedzieć się, gdzie i kiedy wystąpią zmiany akordów.

Część B

Część B odnosi się do progresji akordów, że gra się w refrenie. Składa się również z ośmiu akordy grane w cyklu: G, D, Em, BM7, G, D, Em, C #. Ponownie, skontaktuj się wykres akordów dla prawidłowego palcowania tych akordów.

Ten sam proces dotyczy refrenów, które stosuje się do wersetów. To postęp, część B, jest po prostu za każdym razem powtarza istnieje refren w piosence. Ten postęp jest również grał w dłuższej solówki, który działa jak koda utworu. Gratulujemy! Teraz wiesz wszystko Hotel California.

Zasoby online

Jeśli jesteś zainteresowany w innych miejscach informacyjnych akordów Hotel California, sprawdź poniższe linki. Wiele z tych witryn poniżej mają słowa do piosenki wydrukowane z gitarowe akordy drukowanych nad nimi, dzięki czemu można śledzić razem z piosenką, i używać słowa jak wypustki na którym należy zmienić akordy. Może to być proces trudny i nieco niewygodne, aż pojawi się zawiesić go, ale nadal grać razem i ostatecznie zmiany akordów będą wydaje się naturalne. Ponownie, o kopię audio piosenki przydatna będzie nam bardzo pomóc, jak iść.

 • AZ Chords - AZ Akordy posiada pełną transkrypcję Hotel California dostępne dla ćwiczyć razem z.
 • Wszystkie Guitar Chords - Wszystko Guitar Chords robi coś ręką z ich transkrypcji. Pozwalają one użytkownikom na kliknij nazw akordów, aby zobaczyć wykres palcowania, który pokazuje, jak grać poszczególne akordy. Jest to przydatne w przypadku, gdy zapomnisz akord w środku utworu! Możesz po prostu kliknij na akord nie pamiętam i uzyskać natychmiastowy przypomnienia, nie tracąc swoje miejsce.
 • Cowboy - akordy, teksty, teksty i klapki odtwarzanie notatki towarzyszyć transkrypcję do Hotel California Cowboy piosenki w. Jest to bardzo wszechstronna wersja tej piosenki.

Guitar Chords dla leworęcznych

Guitar Chords dla leworęcznych

Jeśli jesteś Southpaw, musisz znaleźć leworęczny gitarowe akordy, aby nauczyć się jak grać na instrumencie. Jak większość lefties wiem, że to naprawdę praworęczny świecie, i znalezienie rzeczy dla lewaków - z nożyczkami do myszy komputerowych - jest nieustającym wyzwaniem. Struny gitary odnoszą nieco mniej jednak problematyczne, ponieważ w wielu przypadkach obie lefties i praworęcznych stosować te same palcowania wypełnianie ich cięciwy. Ten artykuł wyjaśni, co trzeba wiedzieć, aby dowiedzieć się, leworęczny gitarowe akordy i pokaże kilka zasobów do dalszych studiów.

Zrozumienie leworęczny Guitar Chords

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, kiedy patrzy się uczyć leworęczny gitarowe akordy to, że każdy schemat akordów można znaleźć w końcu będą pracować. To dlatego, że akord jest akord, bez względu na to, czy leworęczny lub porządeczku jest grać. Główna różnica między wykresie akordów leworęcznych i praworęcznych wykresie akordów jest to, że strun gitarowych są wymienione w tył. Gdy czytasz praworęcznych schemat akordów, sześć strun są przedstawiane w pionie z ciągiem na lewym będącego niskim dwuspadowym E łańcucha i łańcuch na prawej jest wysoka E ciąg. Odzwierciedla to sposób na gitarze dla praworęcznych wygląda, gdy jest oglądany głową w pozycji stojącej. Leworęcznych wykres gitara, więc jest do tyłu. Napis na lewej stronie jest wysoka E ciąg, a napis na prawej jest niska E ciąg.

Patrząc na wykres gitary leworęczne mogą być nieco łatwiejsze dla gracza leworęcznych, można równie dobrze wyglądają na wykresie gitary praworęcznych i zrozumieć to, co mówi. Te same palce zostaną wykorzystane do palca same cięciwy; musisz po prostu zrobić kilka prostych tłumaczenia. Jeśli chcesz, aby dać tego spróbować, schemat akordów na Zakład Logiki Stosowanej jest wielki zasób.

Jedna uwaga uwaga dotyczy leworęcznych gitarzystów, którzy próbują grać na gitarze prawą ręką, odchylając go do góry nogami. Chociaż jest to z pewnością możliwe do zrobienia, i kilku gitarzystów w całej historii dokonały dobrej muzyki przy użyciu tej techniki, to na ogół niewłaściwe tę drogę od wielu gitarowe akordy będzie praktycznie niemożliwe do palca, i zawsze będzie ograniczony w swojej grze Opcje. Jeśli jesteś leworęczny, a chcą się uczyć na gitarze, zaoszczędzić pieniądze i kupić porządny leworęcznych instrumentem do nauki. Będziesz zadowolony, że tak na dłuższą metę.

Online leworęczny akordów Zasoby

Oto kilka stron z akordów wykresów specjalnie dla lewaków.

 • Lefty Fretz - Ta witryna oferuje schematy leworęczny dla 15 najbardziej popularnych akordów. Poniżej list przebojów, znajdziesz wyjaśnienie, jak je czytać, a można kliknąć na każdy akord, aby słuchać go i upewnij się, że grasz to prawo. Lefty oferuje również schematy akordów mocy.
 • Chord Book - Generator akordów na Chord Book posiada leworęczny i tryb praworęcznych, więc można wybrać, w którą stronę chcesz akordów przedstawionych.

Inne zasoby

 • Mel Bay leworęczny Chart Guitar Chord - Mel Bay jest legendarna publikowania każdy możliwy rodzaj poradniku gitara. Ta jedna jest poświęcona nauczaniu lewaków Guitar Chords.
 • Mel Bay leworęczny Guitar Chords PocketBook serii - Ta książka jest dostępna za darmo na widok Google Books. Oferuje on każdy akord można potrzebować na mapach przeznaczonych dla odtwarzacza leworęcznych.

Praktyka Dysk

Praworęczny czy leworęczny, coraz lepiej na gitarze zajmuje dużo ciężkiej pracy. Po rozpoczęciu nauki gitarowe akordy, to jak uczenie się nowych słów w nowym języku. Będziesz mieć więcej i więcej sposobów wyrażania siebie.

Jak znaleźć oprogramowanie do pobrania dla Edukacji Muzycznej

Dla wielu, wykształcenie bez nauk plastycznych, takich jak muzyka, nie jest kompletna. Sztuka nie istnieje od zarania ludzkości. Na różnych kontynentach, ras i kultur, muzyka został osadzony w tkaninie swoich społeczeństw i istnienia. Dlatego ważne jest, że nauka muzyki być dostępne dla wszystkich, nie tylko bogatych, którzy mogą sobie pozwolić na lekcje gry na flecie, lekcje trąbka i prywatne lekcje gry na gitarze. Jeśli nauczanie muzyki będą tylko dla bogatych rodzin, podział kulturowe będą tworzone w ramach społeczności budują kolejną warstwę w klasach społecznych. Lekcje muzyki powinny być zawarte w programie nauczania szkoły podstawowe i średnie dla obu szkół publicznych i prywatnych. Nauczanie Muzyka powinna mieć również taką samą wagę, takich jak pisanie, czytanie i arytmetyki.

Komputeryzacja przyniosła wiele innowacyjnych praktyk w wielu dziedzinach edukacji w dzisiejszych czasach. Z edukacji online coraz "w" rzeczy, mogą teraz uzyskać wiele kursów edukacyjnych w Internecie. Weźmy na przykład muzyki, wiele rodzajów oprogramowania jest już dostępna, aby uczyć się grać na instrumencie wyboru.

Internet zrewolucjonizował muzykę tak, że ludzie ze wszystkich środowisk w życiu może się nauczyć muzyki online tak długo, jak są one posługiwać się komputerem. Można nawet tworzyć własne blogi, a po ich muzyki online. Niektóre z tych plakatów jeden dzień będzie udany w uzyskaniu uwagę wydawców muzycznych i dać im przerwę w przemyśle muzycznym. Strona jak www.musicedmagic.com służył jak online "uniwersytet", ponieważ muzyki można dowiedzieć się wszystkie niezbędne wnioski, aby móc grać i docenić muzykę.

Oto pliki do pobrania oprogramowania, które można pobrać z sieci, która wzmacnia swoje zainteresowanie muzyką.

 1. Jeśli lubisz gry na gitarze może być zainteresowany w tym oprogramowaniu strojenia gitary zwanego PitchPerfect. To działa na komputerach bazowych Windows. Odwiedź ich stronę, aby pobrać. Jeśli chcesz pobrać gitarowe akordy na ulubione utwory, można odwiedzić www.azchords.com. Ta strona jest skarbnicą akordów gitarowych piosenek wspólnych gitarzystka ludzi.
 2. Auto Tuner - pełni funkcjonalny tuner chromatyczny jest nauczycielem i tuner chromatyczny intonację w jednym. Nagrywa swoją intonację i analizuje dźwięki fal poszczególnych nut. Sprawdź adres powyżej pliki do pobrania.
 3. MiBAC jest oprogramowanie, które uczy teorii muzyki. Istnieją trzy (3) dostępne tytuły mianowicie Podstawy, Akordy i Harmonia i Jazz. Możesz pobrać darmowe demo.
 4. GNU Solfege jest program kształcenia słuchu i uruchomić na komputerze bazowym systemie Windows. To jest darmowy i można go pobrać.
 5. AMCC 1,0 (kurs 1,0 muzyki). Jeśli jesteś piosenkarzem, muzykiem, czy po prostu ktoś, kto chciałby zrozumieć, więcej o muzyce, że to czytasz, to jest dla ciebie. Debiutanci na poziomie średnio zaawansowanym, kliknij tutaj. Ta strona internetowa oferuje również kilka pobieranie nauczania muzyki, choć większość z nich działają tylko w systemie Windows 95/98.

Kiedy już nauczył się lub po prostu docenić muzykę, możesz zamieścić swoje utwory na kilku blogach, takich jak Multiply i Facebook. Możesz również dzielić się muzyką, a także współpracować z innymi muzykami w Last.fm.

Christmas Songs gitary fingerstyle dla

Christmas Songs gitary fingerstyle dla

W każdej chwili jest dobry czas, aby dowiedzieć się kilka kolęd na gitarze fingerstyle. Nieważne, czy jesteś sezonowym gitarzysta, który gra tylko w czasie wakacji lub kilku regularnych kompletacji, musisz zacząć ćwiczyć przed sezonem wakacyjnym, aby mieć swoje ulubione piosenki przerabia się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Sezon wakacyjny to jeden z niewielu razy w roku, kiedy wszyscy ważne w życiu przychodzi razem, i siedzieć z przyjaciółmi i rodziną śpiewa swoje ulubione klasyki wakacyjnych jest to świetny sposób, aby uczcić ten czas. Sprawdź informacje poniżej, aby dowiedzieć się, gdzie znaleźć wielkie świąteczne piosenki do zagrania na gitarze fingerstyle.

Znalezienie piosenki świąteczne dla gitary fingerstyle

Zasoby Internetu

Internet okazał się być fantastyczne źródło informacji dla gitarzystów znaleźć karty i akordy do piosenek, które kochają. Zazwyczaj transkrypcje można uzyskać za darmo, jak również. Zapoznaj się z następujących linków, aby znaleźć kilka przydatnych zasobów świąteczne piosenki fingerstyle.

 • Hałas Guitar - To jest wielki zasób, o doskonałych artykułów przez autora i gitara nauczyciel David Hodge, który wyjaśnia, jak grać klasyki fingerstyle jak Przyjadę do domu na święta, Srebrnych Dzwonów, Blue Christmas, i więcej. Artykuły mają również pliki audio, dzięki czemu można usłyszeć, jak utwory mają brzmieć jak przejść.
 • Utwory gitarowe - Ta witryna ma kilka świątecznych piosenek, jak wiem, że to jest Boże Narodzenie, to Came Upon a księżycową jasną noc, niech go śnieg, Mommy Kissing I Saw i Santa Clause więcej.

Książki i Nuty

Poniższe linki przeniesie Cię do książek i zasobów muzycznych arkusza, gdzie można kupić muzykę do fingerstyle kolęd. Darmowe zasoby internetowe są świetne, ale czasami miło jest mieć czyste, profesjonalną muzykę w dłoni. W transkrypcje są prawie zawsze bardziej dokładne, a nie trzeba tracić czasu na wyszukiwanie wokół komputera. To może być wart niewielka inwestycja kupić muzykę, czego potrzebujesz. Książki te wszystkie używać standardowego zapisu i zakładki.

 • Fingerstyle Guitar Boże Narodzenie - Ponad dwadzieścia utwory są przepisywane w tej książce jak Auld Lang Syne, Wyjazd w żłobie, co to dziecko i więcej?.
 • Fingerstyle Noel - Ta książka ma ponad trzydzieści piosenek na gitarze fingerstyle, ma nawet dwa duety gitar flet / fingerstyle jeśli masz odtwarzacz flet w rodzinie.
 • Fingerstyle Christmas - Klasyki takie jak Aniołów słyszeliśmy na High, Deck the Halls, Jingle Bells, O Christmas Tree i więcej można znaleźć w tym tekście.
 • Christmas Songs gitary fingerstyle - dla Mel Bay opublikował ten tekst zawiera takie standardy jak Silent Night, Holy Night, O Jingle Bells i O miasteczku Betlejem.

Rozpocznij Praktykowanie Wczesne

Nigdy nie jest za wcześnie, aby dostać gitarę i zacząć ćwiczyć się w sezonie wakacyjnym. Będąc w stanie pewnie wstać i grać kolędy na gitarę fingerstyle przed znajomymi i rodziną jest wspaniałe uczucie, ale trzeba się upewnić, że wprowadzone w praktyce więc można odpocząć i mieć dobry czas odtwarzania i śpiewu. Korzystać z zasobów wyżej i rozpocząć pracę na swoich faworytów.

5 Łatwy gitarowe piosenki z prostych akordów dla początkujących

5 Łatwy gitarowe piosenki z prostych akordów dla początkujących

Zbierając nowe hobby może być zarazem radosny i frustrujące. Wybór nowego instrumentu muzycznego, zwłaszcza na gitarze, może być wręcz trudne, jeśli nie są zabawy po drodze. Nauka akordów i skale jest niezbędne, aby stać się legalne gitarzysta. Jednak aby do tego przedsięwzięcia, aby trzymać, to również dobry pomysł, aby nauczyć sobie kilka piosenek, które każdy zna i kocha. Łatwe piosenki do gry na gitarze jest zazwyczaj uważany za jeden z zaledwie kilku, prostych akordów. Poniższe utwory wszystkie pasują, że rachunek.

Pięć Wielkich Piosenki dla początkujących

1. Brown Eyed Girl - Van Morrison

Jeśli możesz grać proste akordy G, C i D, a następnie można rock classic Van Morrison Brown Eyed Girl. Dla wszyscy faceci chcą zaimponować własne Brown Eyed Girls, powinno to być z pewnością na górze listy piosenek do nauki. Nie tylko jest to bardzo proste skoncentrowaniu się akordy, przykleja się do tych samych akordów dla większości piosenki. Po postępy w sferze riffów gitary, to melodia może nadal utrzymać się aktywny w stosunkowo prosty, ale bardzo rozpoznawalne części gitarze. Możesz znaleźć pełną nuty na MusicNotes.com za opłatą 5,50 dolarów.

2. Old Time Rock and Roll - Bob Seger

Old Time Rock and Roll to kolejny klasyczny utwór z zaledwie trzech prostych akordów. Choć istnieje wiele klawisze muzyczne, w których można odtwarzać piosenki, charakterystyczny akordowa I-IV-V pozostaje ten sam. To świetna piosenka, aby dowiedzieć się, w celu uchwycenia akord zasilający. Będąc odcinkowych na klasycznych stacji radiowych rocka i zostały objęte w niezliczonych filmach i reklamach, ta melodia z pewnością zachwyci nowych fanów. Jego nuty można kupić w OnlineSheetMusic.com za $ 4.99.

Louie Louie 3. - Kingsmen

Choć nikt nie może nigdy nie wiesz, co faktycznie się Kingsmen Louie Louie mówi się, akordy są dość znane. Po raz kolejny, są tylko trzy z nich, a oni są z prostego odmiany (D, E i A). Louie Louie posiada również wiodącą rock and roll wzór, który jest bicie istotną częścią fundamentu dla początkujących gitarzystów. Jest to kolejny utwór, dla którego nuty można znaleźć na MusicNotes.com za 5,50 dolarów.

4. Blitzkrieg Bop - The Ramones

Blitzkrieg Bop Ramones jest zawarte w programie nauczania przedszkolnego punk rocka. Nie fanaberie stylu Johnny Ramone, a legendarna, jest idealne dla początkujących gitarzystów. Udostępnianie tych samych trzech akordów z Louie Louie, ale postępuje od A do D do E zamiast D do E do A, Blitzkrieg Bop to świetna melodia grać podczas uczenia się, jak wybrać się w mocno zniekształconej elektrycznego brzmienia. Jego nuty są dostępne online za darmo poprzez JellyNote.com.

5. budzenie - Arcade Fire

Dla tych z Was, którzy skłaniam się bardziej w stronę indie rock, budzenie przez Arcade Fire jest piosenka, która z pewnością ożywić lekcje. Jest to także idealne dostroić dla tych, którzy chcą nauczyć się piosenki do śpiewania. Zawierające prostych akordów C, drobnych i F, nie powinno być problemów z tego hymnu, dla których nuty są dostępne do tylko $ 3.95. Co więcej, jest to doskonały wybór do gry wraz z przyjacielem, który uczy na perkusji.

Ćwicz swoje nowe umiejętności

Pieśni te mogą pomóc złagodzić wam po podróży do coraz dopracowane gitarzysta. Choć proste, zawierają one różne style gitarowe i obejmują wiele gatunków muzycznych. Co najważniejsze, zapewniają początkujących z ciekawej i wciągającej gniazdka ćwiczyć swoje nowo poznane akordy gitarowe.

Jazz i akordy do piosenek Guitar Znalezienie

Jazz i akordy do piosenek Guitar Znalezienie

Jazz, z jego ogromnego zakresu historii i różnorodności, jest bez wątpienia jednym z największych wkładów muzycznych w Ameryce. Z powodu tej różnorodności, poszukiwanie gitarowe akordy i teksty dla jazzowych piosenek może szybko stać się przytłaczające. Gromadzone są tu jedne z najlepszych jazzowych standardów wokalnych prawdziwych mistrzów jazzowych, organizowany przez okres do łatwego przeglądania. Łącznie oferują setki arkuszy piosenek z każdego stylu i epoki jazzu.

Wczesne Utwory jazzowe

Wczesne artystów jazzowych z lat 20. do lat 40. kick-rozpoczął nowy gatunek muzyki amerykańskiej. Możesz znaleźć poniższe utwory na gitarę Guy, zapewniający utwory według nazwisk każdego artysty w listy alfabetycznej. Aby znaleźć każdy utwór pokazany poniżej, szukać nazwiska artysty i poszukaj tytuł utworu pod nazwą. Na stronie znajdują się takie klasyki jak:

 • Basin Street Blues (Louis Armstrong)
 • Kiedy jesteś uśmiechnięta (Louis Armstrong)
 • C'est Si Bon (Louis Armstrong)
 • Bardzo Myśl o Tobie (Billie Holiday)
 • Nie jest Misbehavin "(Billie Holiday)
 • Nie mogę uwierzyć, że jesteś we mnie zakochany (Billie Holiday)
 • Moonlight Serenade (Glenn Miller)
 • Mam Dziewczyna w Kalamazoo (Glenn Miller)
 • Spragnieni (Glenn Miller)

Guitar Guy jest doskonałym źródłem informacji, które posiada utwory z każdego artysty jazzowego pod słońcem, nie tylko tych z początku roku.

Akordy i piosenki z Golden Age

Jak Ameryka wyszła z dymem II wojny światowej i przeniósł się z późnych latach 40 i do lat 50-tych, jazzowe standardy wokalne zaczęła się świata przez burzę. Niektóre z najlepszych piosenek z tego złotego wieku są wymienione poniżej. Można uzyskać do nich dostęp, przechodząc do strony głównej Standardów Jazzowych, przewijanie w dół, aż pojawi się alfabetyczną listę niebieskich tytułów utworów, a znalezienie piosenkę:

 • Zapraszamy na pokład (Frank Sinatra)
 • Ja Got You Under My Skin (Frank Sinatra)
 • Spójrzmy prawdzie w oczy Muzyka i Taniec (Nat King Cole)
 • Ci wyszedł snu (Nat King Cole)
 • Kwietnia w Paryżu (Ella Fitzgerald)
 • Weź Pociąg (Ella Fitzgerald)
 • Przygoda na rybach (Louis Armstrong z Bing Crosby)

W ciągu tych lat, największe ikony gatunku trafić w prime i wykonane jazz nazwę gospodarstwa domowego na każdym poziomie społeczeństwa, nawet wśród tych, którzy byli bardziej konserwatywni w swoich preferencji muzycznych.

Latin Jazz rewolucja

Ameryka nie była tylko gorąca łóżko jazzu. Jak Stany Zjednoczone wypompowywana standardowe ciosy w latach 50., Ameryki Południowej, zwłaszcza w Brazylii, był zajęty uruchomienie Jazz rewolucję Łacińskiej. Gatunek ten ma swoją własną stronę w BossaNovaGuitar poświęcony wyłącznie taby i teksty piosenek dla klasyków łacińskich Jazz, takich jak:

 • Corcovado (Quiet Nights of Quiet Stars) (Joao Gilberto i & Astrud Stan Getz z Antônio Carlos Jobim)
 • The Girl from Ipanema (Joao Gilberto i & Astrud Stan Getz z Antônio Carlos Jobim)
 • Desafinado (Antonio Carlos Jobim)
 • Insensetaz (Antonio Carlos Jobim)
 • Desde Que O Samba E Samba (Gilberto Gil)

Aby znaleźć każdy utwór na BossaNovaGuitar, znaleźć nazwę wykonawcy, który ma na liście po lewej stronie strony. Po kliknięciu na artystę, pojawi się lista swoich albumów. Wybierz album, który ma piosenkę lub przeglądać albumy do odkrywania tego, co jest dostępne.

Modern Jazz Tekst i Guitar Chords

Mimo pojawienia się w zawrotnym wielu nowych gatunków wyrastają od roku 1950, jazz muzyka wokalna nie umknęło i stracił równowagę. To nadal wywiera wpływ zarówno starych, jak i młodych pokoleń artystów nosić nowe palnik z hitów takich jak:

 • Cry Me a River (Diana Krall)
 • Temptation (Diana Krall)
 • Oczko, a Smile (Harry Connick, Jr.)
 • Nie wiem dlaczego (Norah Jones)
 • Come Away with Me (Norah Jones)
 • I mieć uciechę z Was (Jamie Cullum)
 • Wszystko (Michael Buble)

Aby znaleźć te piosenki i wiele innych, można wyszukiwać Ostateczny gitarze. Po dotarciu na stronę, wpisz nazwę wykonawcy w polu wyszukiwania i wszystkich piosenek z akordami i tekstami do tego artysty pojawi.

Idąc Unplugged i offline

Jeśli pragniesz coś twardego w Twoich rękach ze stron i atramentu, następujące książki są klasyczne zasoby dla muzyków, którzy chcą grać w swoje ulubione jazzowe utwory:

 • Standardy jazzowe Hal Leonard: Z ponad 100 standardów jazzowych w tym spory wybór klasyki jak Quiet Nights Quiet Stars, Jesień w Nowym Jorku, a ja Got You Under My Skin, ta książka pokazuje melodię jasnego zapisu nutowego z akordami i teksty dodane powyżej i poniżej linii melodycznej. Każda piosenka jest łatwy do naśladowania, i ma jeden z największych asortymentów dostępnych w druku.
 • Najwyższe standardy jazzowe Kiedykolwiek: Mimo, że ma mniej piosenek niż poprzednie książki, na 77 pozycje posiadają mniej znanych klasyków, które często nie są widoczne na wydruku, takich jak dostroić Billie Holiday Very Thought of You i inne hity jak Tangerine i Georgia On My Mind.
 • Jazz Prawdziwa książka: Choć trochę droższe na około 30 dolarów, ta książka jest biblią dla poważnych muzyków jazzowych, którzy potrzebują dobrych zasobów dla koncertów. Ma 228 jazzowe standardy wokalne i wokalno przeboje non-jazzowe - praktycznie każdy znaczący przebój jazzowy znany kultury popularnej. Jego kompaktowa Format arkusza ołowiu - zazwyczaj jedna strona na piosenki - pozwala na zip poprzez piosenki, bez konieczności przewracania stron w środku utworu.

Należy pamiętać, że prawdziwą książkę, koniecznością standardowej kwestią dla każdego początkującego lub zawodowy muzyk jazzowy, ma tendencję do skupienia się na akordów i melodii bez tekstu. Pozwala arkusze song być krótkie i słodkie i łatwe do bicz i grać. Prawdziwa książka jest idealna dla instrumentalistów nie wokalnych lub śpiewaków, którzy znają na pamięć słowa. Jeśli potrzebujesz zarówno teksty i akordy, jednak dwie pierwsze książki wymienione są wielkie zasoby.

Jazzowe akordy i Ty

Najciekawsze jest to, że grając jazz indywidualnych doświadczeń jest cnotą. Serce i dusza jazzu jest improwizacja i zdolności. Łagodzi Ta część presji dla gitarzystów dopiero uczą gatunek. Nie bój się próbować nowych dźwięków i akordów jak zbadać jazz. I, jeśli nie jesteś gotowy do gry niektóre z trudniejszych akordów, nie ma miejsca w jazzie dostosować piosenkę i używać prostszych palcowania zamiast.

Darmowe lekcje gry na gitarze dla początkujących online

Darmowe lekcje gry na gitarze dla początkujących online

Jeśli jesteś nowy na gitarze, darmowe lekcje online może pomóc Ci zacząć grać od razu. Jakość i styl lekcji internetowych zmienia się znacznie, więc chcesz mieć pewność, aby znaleźć najlepsze z nich dostępne. Spróbuj niektóre z tych doskonałych zasobów i wskazówek dla uzyskania jak najwięcej z lekcji.

Gdzie znaleźć darmowe Guitar Lessons początkujących

Możesz znaleźć darmowe lekcje gry na gitarze dla początkujących w następujących miejscach. Poświęć trochę czasu, aby dokładnie sprawdzić każdy zdecydować, jaki styl najbardziej Ci odpowiada. Kiedy już będziesz dobrze określonym formacie, będzie łatwiej wchłonąć każdą lekcję w swoim własnym tempie.

 • Gitara dla początkujących: Musisz zarejestrować się jako członek, aby mieć dostęp do tych darmo online lekcje gry na gitarze, ale istnieje ponad 100 lekcji tutaj, aby czytać. Dowiesz się wszystkiego od jak nastroić gitarę, jak grać akordy. Witryna oferuje nawet darmowe książki do pobrania, aby pomóc graczom pośrednie doskonalić swoje umiejętności.
 • ABC Dowiedz się Guitar: Ta witryna oferuje nie tylko bardzo proste lekcje, ale również udziela porad na temat wyboru i utrzymywania na gitarze. Kiedy będziesz gotowy do ich odtwarzania, można również uzyskać dostęp do dużej liczby wolnych taby, aby dowiedzieć się, jak grać w wielu swoich ulubionych utworów. ABC Dowiedz się Guitar również wymaga rejestracji, ale trzeba tylko podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.
 • Jamesa Taylora Darmowe Guitar Lessons: James Taylor oferuje bezpłatne filmy na swojej stronie internetowej, że przejść przez niektóre z jego prostszych piosenek. Gdy już wybierzesz się podstaw, jest to doskonałe narzędzie do zwiedzania kilka znanych piosenek. Jako muzyk światowej sławy, władzy Taylora na gitarze jest doskonała, a on robi wielkie instruktora.
 • JustinGuitar.com: JustinGuitar.com oferuje szeroką gamę zajęć dla każdego, od początkujących do zaawansowanych graczy. Wielką zaletą tego zestawu lekcji jest, że są one skonstruowane jak oczywiście. Oznacza to wiele lekcji, które są przeznaczone do budowy na siebie i daje mocne podstawy w gitarze. Kolejnym miłym dodatkiem jest to, że lekcje są dostępne w języku angielskim, a wiele z nich zostało przetłumaczonych na język serbski, rumuński, niemiecki, hiszpański i francuski.
 • FreeGuitarVideos.com: Ta witryna oferuje bezpłatne lekcje gry na gitarze i premii. Darmowe lekcje są dostępne dla każdego, i obejmują szeroki zakres ważnych kroków i sztuczek dla początkujących, w tym jak trzymać gitarę, jak grać w pozycjach stojących i siedzących, i jak wybrać, oprócz standardowych akordy, zakładki, a Wagi.
 • GuitarLessons.com: Lekcje oferowane są tu zdecydowanie nastawiona na początkującego ekstremalnych. Istnieją filmy o trzymając gitarę, bicie, tuning, gry i podstawowe akordy. Filmy prezentowane są na stronach z własnych informacji tekstowych na temat lekcji, jak również schematów, jeśli ma to zastosowanie do lekcji. W sumie, jest to świetne źródło informacji dla ludzi, którzy naprawdę nie spędził dużo czasu z gitarą w ogóle.

Czego można oczekiwać od Twoich darmowe lekcje

Darmowe lekcje gry na gitarze dla początkujących internetowych są w różnych kształtach i rozmiarach, różnej jakości i zawartości. Środki wymienione tutaj są jednymi z najlepszych można znaleźć w Internecie. Wszystkie z nich posiadają dogłębne wyjaśnienia podstaw, a wszystkie mogą Ci zacząć na drodze do gry na gitarze. Jednak, gdy wykorzystując darmowe lekcje online, należy pamiętać, że:

 • Wielu oczekuje, że za darmo oczywiście nie utrzyma się do wymogów prawdziwej gitarze, ale jest wiele wspaniałych i utalentowanych zawodników, którzy tam zrobić darmowe lekcje, bo kocham to.
 • Czasami darmowe lekcje gry na gitarze zmusi Cię do siedzenia ogłoszenia, zanim będzie można oglądać lekcji. W ten sposób nauczyciel dostaje swoje dochody, i to całkiem uczciwy kompromis dla ucznia. Mimo to, należy mieć oko na stronach, które są pokryte z reklam, ponieważ mogą one być bardziej oszustwo niż legalnego źródła informacji.
 • Wiele witryn będzie lekcje dla początkujących dostępne za darmo, a następnie za niewielką opłatą, aby kontynuować lekcji na wyższych poziomach zaawansowania. Jeśli korzystają z darmowych lekcji i podniósł technik łatwo, rozważyć inwestowanie w dalszych instrukcji z tego samego miejsca i instruktora.

Jak z niczego innego, coraz bezpłatne lekcje gry na gitarze wymaga, aby użyć trochę zdrowego rozsądku przy usuwaniu dobre środki z tych złych.

Pobierz Teraz odtwarzane

Z bogactwem zasobów dostępnych w internecie, nigdy nie było lepszego czasu, aby zacząć uczyć się grać na gitarze. Nie płacąc ani grosza, można uzyskać dostęp do nauczania zasobów, które pomogą Ci rozwijać jako gitarzysta szybciej niż kiedykolwiek myślałeś możliwe. Wszystko co potrzebne jest trochę ciężka praca, a niektóre praktyki.

Guitar Chords dla COUNTRY

Guitar Chords dla COUNTRY


Nauka gitarowe akordy do piosenek kraju może pomóc urozmaicić swoje umiejętności gry. Może także pomóc ułatwić Ci nauczyć się niektóre z najbardziej popularnych piosenek z krajów tam.

O Muzyki Country

Muzyka country jest ewolucyjna styl muzyczny pochodzący z 1920 roku z mieszanki folk, gospel i muzyki gitarowej oparte. Został on opracowany w południowej części Stanów Zjednoczonych, ale później rozprzestrzenił kraju. Styl jest jednym z kilku stylów muzycznych, które odnotowano wzrost zarówno podczas spadającego słabnącej gospodarki i przemysłu muzycznego na początku 21 wieku. Podgatunki muzyki bluegrass, country to melodie Banjo, Honky Tonk, ciężarówka jazdy kraj i Nashville dźwięk.

Stylistycznie muzyka country stosuje instrumenty, które są mniej używane w innych formach muzycznych, takich jak gitara, mandolina, stali banjo i harmonijce. Styl jest również ściśle związane z rozwoju historii gitary i wykorzystuje instrument ciężko. Wiele piosenek country używać tylko kilka akordów, a bardziej skupić się na lirycznym intonacji i wiadomości. Popularnych artystów na przestrzeni lat to:

 • Emmylou Harris
 • Kenny Chesney
 • Garth Brooks
 • Johnny Cash
 • Dixie Chicks
 • Tim McGraw
 • Chris Young
 • Tricia Yearwood

Popularne Guitar Chords dla COUNTRY

Często wykorzystuje muzyki country w kilka akordów do piosenek w celu emphasis innych elementów, takich jak teksty, emocji i wydajności. Wielu miłośników muzyki country powie, że muzyka country jest o rzeczywistości i emoting coś odpowiedniego dla odbiorców, a mniej o akordów progresji. Popularne akordy muzyki country to:

 • C
 • F
 • G
 • G7
 • D
 • Minor
 • E-moll
 • B
 • B Minor

Możesz nauczyć się grać w każdym z tych akordów za pomocą bezpłatnego wydruku schemat akordów gitary LTK w.

Najpopularniejsze typy akordów stosowanych w muzyce country to:

 • 3 note główne akordy
 • Drobne akordy
 • Zawieszone 4s
 • Drobne 7s
 • Główne 7s
 • Zawieszone 2s

Ponieważ wiele piosenek angażują tylko kilka akordów, to rzadko zdarza się znaleźć szeroką gamę różnych typów akordów w jednym utworze. W rezultacie, nie martw się, jeśli nie można zagrać akord durowy następnie małoletniego wówczas następuje istotna 7; prawdopodobnie nie będzie musiał.

Guitar Chords dla COUNTRY

Kilka z najbardziej znanych gitar kraj piosenek używać akordy wymienionych powyżej w podstawowej sposób. Kiedy już praktykowane akordy na chwilę, może to być czas, aby przejść do uprawiania kilka piosenek. Kilka świetnych utworów, aby spróbować to:

 • Na krawędzi przez Johnny'ego Casha. Piosenka używa tylko akordy, E7, i D.
 • Znajomi w słabych miejscach przez Garth Brooks. Piosenka wyposażony, zmniejszony E, B i E, jak tylko czterech akordów w utworze.
 • Zielony Green Grass of Home przez Johnny Cash dysponuje G, G7, D, D7 i C jako piosenek wyłącznie akordy.
 • Not Ready to Make Nicei przez Dixie Chicka używa tylko Em, D, G i C w piosence.
 • Take Me Home Country Road John Denver dysponuje Em, G, D, C i G.

Final Thoughts

Teraz, gdy wiesz, niektóre z najbardziej popularnych gitarowe akordy do piosenek country, to jest czas, aby je wykorzystać. Wyciągnij swoją gitarę i zobacz jak łatwo jest grać w niektóre z najbardziej popularnych piosenek tam. Można nawet ekspansję stylów muzycznych, które wpłynęły kraj muzyki gospel, jak stare gitary. Z praktyką, możesz być gwiazdą muzyki country na gitarze w krótkim czasie!

Trans Taby Guitar dla świątecznych pieśni Siberian Orchestra

Trans Taby Guitar dla świątecznych pieśni Siberian Orchestra
Trans-Siberian Orchestra

Trans Siberian Orchestra istnieje od połowy lat 1990 i stał się jednym z najbardziej popularnych i unikalnych zespołów wypoczynkowych. Zespół łączy heavy metal i rock progresywny z muzyką klasyczną, i oboje zmienić tradycyjne kolędy i skomponuj swoje współczesne klasyki. Założona przez dwóch kompozytorów Paul O'Neil i Jon Oliva, OSP jedzie z pełną orkiestrą i wykonuje skomplikowane, koncerty teatralne. Jeśli kochasz muzykę świąteczne i jak rzeczy, które są nieco inne, czytaj dalej, aby znaleźć taby do piosenek Trans Siberian Orchestra w Boże Narodzenie.

Znajdź taby dla Trans Siberian Orchestra Christmas Songs

Następujące zasoby mają kilka klasycznych utworów świątecznych Trans Siberian Orchestra na kartach z gitarą.

 • AZ Chords - AZ Akordy ma piosenki świąteczne Cannon kartach się na gitarę. Transkrypcji zawiera zarówno część główną i linię melodii zwykle odgrywają skrzypiec.
 • Chordie - doskonała strona internetowa Chordie ma karty i akordy do ponad dwudziestu piosenek Trans Siberian Orchestra w tym Anioł zszedł, Queens w zimową noc, zaginionej Wigilię Bożego Narodzenia Noc w Blue, świątecznych marzeń i wielu innych.
 • Songsterr - Songsterr ma doskonałą transkrypcję Trans Siberian Orchestra piosenki Carol of the Bells. Ta wersja jest bardzo szczegółowe z obszernych notatek na jak grać w każdej sekcji. Jeśli naprawdę chcesz kopać w jednej z tych piosenek, to doskonała wersja spróbować.
 • Ostateczny Gitara - kolekcja ostateczny gitary z tabulatury jest zawsze istotna. Ich zbiór kart Trans Siberian Orchestra nie jest wyjątkiem. Istnieje ponad 150 ofiary z tego wielkiego zespołu kartach tutaj, oferowane na różnych poziomach zaawansowania.
 • GProTab - GProTab jest wspólnotą udostępniania które wymaga rejestracji. Można tam zarejestrować za darmo, aby korzystać z pobierania kart, ale zwrócić uwagę na ścisłe zasady, że posiadają prawa autorskie i zachowań dotyczących członek. Zbiór kart Trans Siberian Orchestra jest dość dobry i obejmuje takie tytuły jak Boże Narodzenie Canon Rock i Faith Noel.

Oficjalny sklep

Trans Siberian Orchestra ma oficjalny sklep na swojej stronie internetowej, gdzie sprzedają śpiewniki. Wszystkie śpiewniki są ułożone na fortepian, wokal i gitara. Jeśli planujesz się razem z członkami rodziny tym sezonie i chce współpracować z innymi muzykami, rozważyć podniesienie jednego z tych śpiewniki. Każdy może gromadzić wokół fortepianu i mają wielu instrumentów śpiewać.

Make Them własną

Wiele z tych witryn powyższych zakładkach fabularnych, które zostały utworzone i przesłane przez innych gitarzystów takich jak Ty. Oznacza to, że gracze nie są profesjonalistami, a ich wypustki może nie być absolutnie doskonałe. Ponadto transkrypcji piosenkę dla gitary, które pierwotnie wykonywane na, powiedzmy, wiolonczelę i altówkę jest bardzo trudny proces. Karty te są zazwyczaj tylko szkice, które próbują uchwycić ogólne wrażenie utworu. Jeśli spojrzeć na nich, starają się mieć to na uwadze, a kiedy grać razem, zachęcamy do eksperymentowania i zrobić to, co myślisz, że podejmie pracę piosenkę dla Ciebie najlepszy. Innymi słowy, korzystać z tych transkrypcje, które pomogą Ci tworzyć własne wersje.

Nauka Gitara Akordy

Nauka Gitara Akordy

Większość wyłaniających gitarzystów chcą grać solówek i olśniewające podążać śladami swoich herosów gitary. Bohaterowie te stworzyły swoje solówki poprzez dogłębną znajomością akordów. Nauka gry na gitarze akordy właściwie wymaga ścisłej zażyłości z progu pokładzie i chęć rozwijania pamięci mięśniowej poprzez powtarzanie. Przed rozpoczęciem ćwiczenia akordów, są trzy kluczowe elementy, o których warto pamiętać.

Klucz do uczenia się Guitar Chords

Tough Fingers

Gry akordowej wymaga, pokryte odciskami palców twarde. Mając pokryte odciskami palców sprawi, że akordy brzmią wyraźniej, ponieważ będzie można naciskać struny mocno. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba ćwiczyć gry akordów tylko po to żeby te modzele, jeszcze przed akordy brzmią świetnie. Możesz denerwować z tym, ale nagrodą jest, kiedy twoje palce zaczynają hartowane Produkujemy czystość brzmienia.

Finger Pozycje

Częstym problemem dla wielu nowych gitarzystów jest właściwa pozycja palca. Produkować doskonałe dźwięki akordów, trzeba będzie skorzystać z porad i nie klocki z palcami przy naciskaniu strun. Ważne jest również, aby umieścić kciuk na karku w centrum tak, że jest poza zasięgiem wzroku, jak poniżej obraz pokazuje. Jeśli to zrobisz, twój kciuk jako klamra, która pomoże palce zwiększać nacisku na strunach. Nieprawidłowe pozwalają kciuk do zawinięcia, straci siłę w palcach. Bardziej zaawansowani gitarzyści mają jednak tak silne palce, że mogą uciec z trudnej sytuacji na kciuk.

To jest właściwa pozycja dla kciuka. Nie owijając w całości na szyi, więc jest poza zasięgiem wzroku. Zwróć uwagę na palce usytuowane pod kątem w taki sposób, że końcówki są naciskając na strunach:

Nauka Gitara Akordy

Jest to nieprawidłowe położenie dla kciuka, ponieważ opakowanie wokół szyjki i jest widoczny. Palce, jednak są prawidłowo ustawione z ich porad przeciwko strun:

Nauka Gitara Akordy

Zrozumienie Frets

Nauka Gitara Akordy

Nie wkładać palców bezpośrednio na metalowych prętów wyściełających gryf. Może to spowodować albo metaliczny dźwięk lub rozmyty dźwięk. Zamiast tego należy umieścić każdy palec w przestrzeni pomiędzy każdym pasku metalowym. Gdy nauczyciel gitary każe ci położyć palec na drugim progu, na przykład, oznacza ona drugą przestrzeń między prętami jeśli licząc od górnej części szyi. Na przykład, na rysunku akordów dla D po prawej stronie, dwie nuty są na drugim progu i jedna uwaga jest na trzecim progu.

Dwa Akordy do praktyki

Aby grać akord D-dur przedstawionej w poprzednim wykresie:

 • Umieść palec pierścień na trzecim progu struny B (drugi z prawej smyczkowy). Skoncentruj się na umieszczenie pierwszy ten palec. Inne pozycje palców spadnie oczywiście na miejscu.
 • Umieść palec na drugim progu strunie G (trzecia string z prawej).
 • Umieść swój środkowy palec na strunie E (wysokiej najdalej strun do prawej).

Nauka Gitara Akordy

Aby grać akord G-dur:

 • Umieść swój środkowy palec na trzecim progu niskiej struny E (najdalej strun do lewej). Skoncentruj się na umieszczenie pierwszy ten palec. Inne pozycje palców będzie się układać.
 • Umieść palec na drugim progu struny A (piąty z prawej smyczkowy).
 • Umieść swój mały palec na trzecim progu struny E (wysokiej najdalej smyczkowy z prawej).

Nauka Gitara Akordy

Nauka Gitara Akordy

Muscle Memory

Chociaż może to być nudne, najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, akord jest poprzez powtarzanie i eksperymentów. Nacisnąć palcami z różnych poziomów ciśnienia, aby zobaczyć, który sprawia, że ​​pierścień akord przez. Zabierz swoje palce od szyi, a następnie wrócić do akordu, zwiększając szybkość, z jaką to za każdym razem zrobić. Spróbuj powtarzając te ćwiczenia przez 10 do 20 minut. Gdy palce rozwinęły silną pamięć mięśni do tego akordu, przenieść się na kolejny.

Konieczność Patience

To nie potrwa długo, aby znaleźć wykresy akordów, które pokazują palcami staże dla różnych akordów. Znalezienie informacji jest łatwe. Trudnością jest w pierwszym miesiącu lub tak praktyce, gdy postęp wydaje powolne i bolesne dla palcami. Jeśli naprzód pomimo frustracji, w końcu przezwyciężyć strome bitwę, że rozpoczynające gitarzystów twarz w pierwszych kilku tygodniach praktyki. Nadejdzie dzień, kiedy wszystko nagle zaskoczy, a palce, dzięki pamięci mięśniowej, dokładnie wiedzą, co zrobić z płynną precyzją. Dotarcie do tego punktu triumfu, jednak wymaga cierpliwości.