grsail.com

Sześć Wielkie rad dla samotnych rodziców

Sześć Wielkie rad dla samotnych rodziców

W jednym rodzicem, trzeba pogodzić pracę, opieki nad dziećmi, randki i harmonogramy koordynacji z drugim z rodziców (jeśli jest zaangażowany). To może być trudne, a po połączeniu z ogólnymi naprężeń, które pochodzą z wychowywania dzieci, może dokonać jeden dla rodziców ciężko. Na szczęście, jeden rodzicielstwo nie musi być stresujące, jak może się wydawać. Jeśli jesteś obecnie samotnym rodzicem, wziąć serce w to, że jesteś już robi wiele rzeczy, prawo i wykorzystać te sześć kawałków świetne porady dla rodziców samotnie wychowujących dzieci, aby pomóc rzeczy jeszcze lepiej i zachować życie działa tak płynnie, jak to możliwe ,

1. Zmień swoje uczucia

Twoje emocje są chyba w każdym miejscu na co dzień. Kiedy odmówić płakać, krzyczeć i wyrażać inne emocje masz, to nie jest zdrowe dla Ciebie i Twojego dziecka.

 • To jest w porządku płakać i opłakiwania małżeństwa lub partnerstwa. Masz przyjaciela przyjść porozmawiać, lub przyłączyć się do grupy wsparcia dla samotnych rodziców, aby pomóc pracy poprzez emocje.
 • Możesz czuć się niczego od gniewu do skrajnej depresji o swojej roli jako jednego z rodziców. Zapamiętaj te emocje są normalne, ale nie można pozwolić im pochłonie ciebie. Jeśli uważasz, że twój gniew, frustracja i depresja są przejęcia swojego życia, to jest w porządku, aby zobaczyć doradcy lub porozmawiać je z przyjacielem.
 • Bez względu na osobiste odczucia są do siebie były partner, on lub ona jest nadal rodzic dziecka. Nie mów źle o swoim ex przed swoimi dziećmi i pozostają cywilnego, gdy widzisz swoją ex.

2. Dbaj o siebie

Rodzicielstwo jest trudne, zwłaszcza, gdy staramy się zrobić to sam. To nie jest egoistyczne, aby zadbać o siebie. Skupiając się na siebie sprawi, że szczęśliwsi i zdrowsi i daje więcej energii, aby skupić się na dziecku.

 • Pobierz opiekunkę i wyjść z dobrym przyjacielem, spacer lub po prostu spędzić trochę czasu na płacz i radzenia sobie z nową sytuacją.
 • Odstawić na noc, aby nadrobić zaległości w telewizji lub rozmawiać przez telefon z przyjacielem lub członkiem rodziny.
 • Odwiedź spa na dzień relaksu i paniki.
 • Rozważyć rozpoczęcie programu ćwiczeń, aby pomóc radzić sobie ze stresem i złością.
 • Uniknąć poczucia winy, kiedy nie są z dzieckiem, zwłaszcza jeśli masz teraz do pracy w celu wsparcia swojej rodziny. Twoje dziecko przyjdzie do zrozumienia ofiary robisz.

3. Nie Spróbuj zrobić to sam

Bycie samotnym rodzicem, nie oznacza, że ​​musisz podnieść samotnie dziecko. To jest w porządku, aby inni odgrywają rolę w podnoszeniu dziecko. Więcej miłości i wsparcia można zapewnić dla swojego dziecka, tym lepiej wszystko będzie.

 • Zaangażuj dziecko na ciotek, wujków i dziadków w życiu dziecka i nie bój się przyjąć pomoc ich zaoferowania.
 • Jeśli ojciec dziecka nie jest na zdjęciu, zapytaj męskiego członka rodziny lub przyjaciela rodziny do interakcji z dzieckiem regularnie w celu zapewnienia pozytywnego męskiego wzorca w życiu dziecka.
 • Połącz się z innymi samotnych rodziców i spotykają się regularnie do wsparcia, opieki nad dziećmi lub do zamiany udziałów zasobów.

4. Komunikacja z dziećmi

Twoje dzieci prawdopodobnie czują wiele różnych emocji, jak również. Nawet jeśli jesteś zajęty, trochę czasu, aby porozmawiać z dziećmi o tym, jak się czuje.

 • Jeśli nowo rozwiedzeni lub w separacji, pomóc dziecku zrozumieć, że jest to tylko czas zmian i będziesz pracować przez to razem. Wszystko będzie w porządku.
 • Stale powiedzieć dziecku, że go kochasz i zachęcać do drugiego z rodziców, jeżeli jest zaangażowany, aby zrobić to samo.
 • Niech dziecko wie, że może przyjść do ciebie z każdej kwestii i że zawsze jest w porządku, aby porozmawiać o swoich emocjach.
 • Bądź w kontakcie z nauczycielami Twojego dziecka i pobyt-up-to-date z jego postępów w szkole. Spadek klas lub udziału może sygnalizować coś innego dzieje się z dzieckiem, że trzeba rozmawiać.

5. Trzymaj swoje finanse w porządku

Często bycie samotnym rodzicem oznacza życie na jednym dochodów. To może być trudne. Trzymaj swoje finanse w porządku i rozpocząć śledzenie, gdzie każdy grosz idzie pomóc zabrać niektóre stres i pomóc koniec z końcem.

 • Tworzenie i trzymać się budżetu. Zastanów miejsc można dokonać cięć, takich jak zmniejszenie minut telefonów komórkowych, wybierając tańsze pakiet kablowy lub pakowania własne lunch.
 • Spróbuj i odstawić co najmniej kilka dolarów miesięcznie na rachunku oszczędnościowym w celu ułatwienia obsługi sytuacji kryzysowych.
 • Jeśli możesz, złożyć wniosek o alimenty. Każde wsparcie można uzyskać od byłego partnera może ułatwić życie.
 • Spójrz na korzyści może kwalifikować się do, jak darmowy obiad lub subsydiowanej opieki dziennej.

6. pozostają pozytywne

Choć może chcesz znaleźć signifcant innych lub, że wszystko będzie łatwiejsze, jeśli dziecko miało oboje rodziców, trzeba zatrzymać pozytywne.

 • Mieć wiarę w siebie i swoje możliwości zapewnienia dziecku.
 • Poświęć czas, by śmiać się i po prostu dobrze się bawić z dzieckiem.
 • Skupić się na sukcesach twojego dziecka i sobie sprawę, że odegrał rolę w nich. Robisz dobrą robotę jako jeden z rodziców.

Możesz to zrobić

Podczas gdy pojedyncze rodzicielstwo jest trudne zadanie, ale także spełnienie jednego. Rodzina Rekrut i przyjaciele pomóc, zwłaszcza, jeśli jesteś nowy na bycie samotnym rodzicem, a otrzymasz profesjonalną pomoc w razie potrzeby. Pamiętaj, gdy czasy się trudne, co jest najważniejsze jest zapewnienie wsparcia, miłości i uczucia dla swojego dziecka. Jeżeli można przewidzieć, że będzie w porządku.