grsail.com

Szeroki zakres: Wybór Telefony Porady szerokopasmowe

Szerokopasmowy przynosi wideo do rozmów:

Jedną z głównych korzyści z innych szerokopasmowych połączeń telefonicznych jest rzeczywiście można nawiązywać połączenia wideo. Tak więc widać, z kim rozmawiasz też. Aby to zrobić, wszystko, czego potrzebujesz, to kamera internetowa i serwis, który umożliwia rozmowy wideo. Kupując kamerę do tego celu traktować jak kupujesz aparat cyfrowy. Jakość obrazu jest bardzo ważne. Choć, ponieważ technologia jest stosunkowo nowy, nie należy się spodziewać, aby uzyskać najostrzejszy, HDTV-jak jakość obrazu.

Dostawcy zapewniają planów taryfowych:

Szerokopasmowy nie tylko oferują szybkie połączenie internetowe. Szerokopasmowy służy do telewizji kablowej, a ostatnio jako usługa telefonu o nazwie VoIP (Voice over Internet Protocol). Teraz szerokopasmowe firmy telefoniczne zostały stworzone, które oferują możliwość wykonywania połączeń przy użyciu tej samej technologii dostępu do Internetu. Sprawiasz rozmowy bezpośrednio z komputera. Główną zaletą tej usługi jest to, jeśli chodzi o rozmów zamiejscowych. Wynika ściśle z zasadami surfowania netto. Po tym wszystkim, nie będzie płacić długie opłat kiedy odległość surfingu na stronach międzynarodowych. Jednakże, należy być przygotowanym, jak rząd jest bardziej zanurza się w internecie, nowe opłaty można uruchomić popping.

Błędy telefonów Szerokopasmowy:

Podczas gdy system szerokopasmowego telefonu staje się bardziej zaawansowana codziennie nadal istnieją problemy powinien być świadomy. Jakość głosu jest jednym z największych problemów przy wyborze telefonów szerokopasmowych. Niestety, ponieważ przepustowość internetu zmienia zaburzenia mogą wystąpić z rozmów. Głos może wypaść, mogą wystąpić opóźnienia w rozmowie, a nawet echa. Innym problemem jest kompatybilność. Jeśli ktoś nie korzysta z tej samej platformy dla VoIP (Voice over Internet Protocol) wywołuje prawdopodobnie jest szansa, że ​​nie będą mogli ze sobą rozmawiać. Choć technologia jako szerokopasmowy poprawia tak powinien połączenia VoIP.

Natychmiastowa telefon z komunikatora:

Kolejny plus do wyboru telefony szerokopasmowych jest komunikator. Komunikator skacze za modą szerokopasmowego telefonu. Poza możliwością wysyłania szybkich e-notatki tam iz powrotem kilka systemów również funkcję korzystania z dźwiękiem. Więc można rozmawiać, podczas rozmowy. Plus, na komputerach z kamer można również wideo rozmowy przez system IM. Choć w porównaniu do usługi szerokopasmowego telefonu IM jest nieco surowy. Nie można wybierać numery jak można na miękkiej telefon. Możesz uzyskać dostęp tylko osoby na liście.

Słuchawki zamiast głowy:

Telefon internet nie jest to urządzenie fizyczne jak zwykły telefon. Sam pad telefonu istnieje na komputerze, dlatego niektórzy nazywają to soft telefonu. Większość komputerów są wyposażone w mikrofony wewnętrzne. Więc można dosłownie porozmawiać z przyjaciółmi, mówiąc do ekranu komputera. Mimo, że to może być fajne dla pierwszych 5 minut, prawdopodobnie zaczynam tęsknić mobilność telefonu bezprzewodowego. Oczywiście, łatwo naprawić, aby to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Więc jesteś nie tylko ekran za darmo, ale wolne ręce, jak również.

Wirtualne spotkania biznesowe:

Dni od latania po kraju lub świecie została znacznie zmniejszona z wynalezieniem Internetu szerokopasmowego. Teraz, dzięki magii technologii internetowych telefonu można udostępnić te spotkania wirtualne. Koszt jest znacznie mniej niż bilet na samolot. Kolejną zaletą tej usługi jest dane mogą być udostępniane znacznie łatwiejsze. Również te spotkania typu mogą występować częściej. Plus, wielozadaniowość jest również prosta i nie trzeba wstawać od biurka, aby wziąć udział w spotkaniu.