grsail.com

Szeroki zakres: Wybór Porady Sprzęt Szerokopasmowy

Router: więcej tym lepiej:

Wybór sprzętu szerokopasmowego: router jest urządzeniem łączącym sieci. Routery szerokopasmowe są zwykle używane w domach lub małych firm. Routery oferują możliwości w zakresie bezpieczeństwa i firewalla. Jednak główną zaletą jest to, że router łączy dwa lub więcej komputerów do tego samego serwisu internetowego. Oznacza to, że trzeba tylko zapłacić za jednego konta. Przed uruchomieniem się dostać jedną markę, że Twój serwis umożliwia tego typu sieci.

Komputer: Kluczowy składnik

Aby naprawdę wykorzystać wszystko łączy szerokopasmowych do zaoferowania Państwu przy wyborze sprzętu szerokopasmowego, należy inwestować w bardziej bieżącym komputerze. To znaczy tak, to wspaniałe, że można pobrać aplikacje w mgnieniu oka. Chociaż, jeśli nie można uruchomić na â € ~em na antyczne komputera o co chodzi? Plus, kolejny powód, aby uaktualnić jest, jeśli jesteś do gier online. Dzisiejsze skomplikowane gry są kilka milionów kroków powyżej dwóch patyków uderzenie kwadratowy kropkę. Tak, że prawdopodobnie chcesz się upewnić, że masz potężny procesor, dużo pamięci, a także zaktualizowaną kartę graficzną. Nic mniej i może wystąpić wiele czasu opóźnienia podczas gry.

Modemy się zdarzyć

DSL? Kabel? Tak czy inaczej, aby skorzystać z tych usług szerokopasmowych trzeba modem, centralny element wyposażenia szerokopasmowego. W większości przypadków operator telewizji kablowej nie oferuje modem szerokopasmowy z usługi. Jeżeli jednak usługi szerokopasmowe pozwala na zakup własnego modemu możesz na nią patrzeć. Nie tylko można zaoszczędzić pieniądze, ale można również uzyskać dokładny rozmiar, który chcesz. Jednak, jeśli coś nie dzieje się z modemu to prawdopodobnie nie byłoby pokryte pod gwarancji na usługodawcę.

Cuda z kamery internetowej:

Inna przydatna sprzęt szerokopasmowego jest kamera internetowa. Ta mini kamera daje ludziom szansę na twarzą w twarz rozmowy za pośrednictwem komputera. Plus, bo są tanie i łatwe w obsłudze strony kamery pojawiały się wszędzie. Oprócz oczywistych niegrzecznych zastosowań, strony kamery może dać bliżej stadiony sportowe, zabytki, a nawet warunków ruchu na drogach. Zanim jednak kupisz jeden upewnić kamera będzie kompatybilny z komputerem.

Lynx - trochę przeglądarki, które mogłyby:

Nie tak dawno temu, że Internet był w początkowych etapach. Nie mają wszystkie wizualne wodotryski ma dzisiaj. Było to związane głównie z tym, że komputery były zbudowane z dużo mniejszej mocy. Plus, dial-up modemów oferowanych powolny surfing. Wtedy, gdy ludzie chcieli informacje szybko mieli możliwość korzystania z przeglądarki o nazwie - Lynx. To jest tylko tekst przeglądarki, które nie pokazują zdjęcia. Więc nie trać czasu i energii wizualizacje wyświetlane. Dziś to miejsce jest wciąż wokół. Jest stosowany głównie przez ludzi o niskich układów zasilanych lub ograniczonych. Linx jest także przydatna dla osób, które niedowidzących.

Router: Pobierz Przewodowa lub Bezprzewodowa:

Sieć Ethernet jest siecią, która łączy wszystko do routera za pomocą kabli. W przeciwieństwie do sieci bezprzewodowej wykorzystuje bezprzewodowy router, który wysyła sygnały do ​​urządzeń. Mając oczywiście sprawia, że ​​ma przewodów ustawić cinch i oszczędność miejsca. Plus, bezprzewodowy router szerokopasmowy zapewnia swobodę poruszania się. Jednak połączenia Ethernet są nadal na ogół szybciej i są znacznie mniej kosztowne niż ich bezprzewodowej odpowiednik. Jeśli nadal jesteś niezdecydowany można kupić takie jak routery Linksys, który oferuje najlepsze z obu światów.