grsail.com

Suknie Druhna macierzyński

Suknie Druhna macierzyński


Jednym z największych zaszczytów przyjaciel może obdarza was jest zapytać się być druhną na jej ślubie. Jeśli spodziewasz własny pakiet radości, kiedy planowane jest jej ślub, może ulec pokusie, aby zmniejszyć honoru. Jednak nie musisz się martwić o znalezienie sukni druhna macierzyńskiego, który będzie pasował, płaski, i być wygodne na dzień. Zebrane prośbę swojego przyjaciela i pracować z nią, aby znaleźć sobie doskonały styl macierzyńskiego do dnia ślubu.

Expenctant Style Druhna

Brides często chcą, aby ich pokojówki dopasować. Pomóż przyjacielem wybrać suknię, która będzie wyglądać dobrze na wszystkich, będąc dostępne spróbować druzby się i mające pomysły na to, co wygląda najlepiej na wiele postaci, w tym własnego wypukłości niemowlęcym. Powszechnie style pochlebne obejmują:

 • Obwód talii imperium
 • Sukienki maxi
 • Grzbiety gorset, które pozwalają na koronki, jak mocno lub luźno w razie potrzeby
 • Tkaniny z odcinka, takie jak matowe jersey

Zakup druhna oddziela lub dwa style kawałek, a nie pełne sukienki pozwala również na jakiś manewru, jeśli chodzi o ciężarną druhna. To pozwoli ciąży druhna mieć rozciągliwy panel dodany do spódnicy. Panel będzie rozciągać się z nią, eliminując potrzebę ostatnich okuć minut. Alternatywnie, druhny ciąży mogą zawsze kupić macierzyńskiego wizytowym, który pasuje do koloru, stylu i tkaninę innych sukniach ślubnych firm.

Suknie Druhna macierzyński projektanta

Kilku projektantów odzieży ślub nosić teraz osobny wiersz macierzyńskich sukien ślubnych i druhna sukienki, które uzupełniają dotychczasową tradycyjną linię odzieży. Te projektanci to:

 • Dawida Bridal posiada kolekcję druhna sukienki idealne dla mama-to-be w każdym weselu. Suknie wahają się od krótkich do długich, z różnymi dekolty dać panny młode i druhny szeroki zakres opcji.
 • Grupa oferuje kilka Dessy opcje przystępne macierzyńskich na specjalne vareity kolorów.
 • Przejrzyj zdjęcia na stronie Eden druhny suknie ciążowe zlokalizować w swojej kolekcji.
 • Jim Hjelm okazja również ciążowe suknie druhna w stylowych opcji dla oczekującej druhna.
 • Przejrzyj kolekcję Bari Jay druhny i ​​szukać mały biały szkic kobiety w ciąży na zdjęciu w rogu. To oznacza, że ​​sukienka jest także w doborze macierzyńskiego.

Jeśli nie możesz znaleźć idealny strój macierzyński, zawsze można zamówić regularne jeden strój do dwóch rozmiarach większa, w zależności od stopnia zaawansowania ciąży. Ktoś w jej pierwszym trymestrze lub na początku drugiego trymestru może wystarczy jeden rozmiar większy, podczas gdy ktoś w jej koniec drugiego do trzeciego trymestru może potrzebować dwa rozmiary większe. Jeśli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej zamówić większy. Zazwyczaj łatwiej zmienić suknię dół wielkości niż w górę.

Porady dla Wybór Suknie Druhna macierzyński

Weselnych dla ciężarnej druhna nie musi być ból głowy dla panny młodej lub pokojówki. Śledź ostateczne wskazówki, aby upewnić się, że sukienka jest idealna na tę okazję:

 • Przy wyborze sukienki druhny macierzyński, utrzymać prosty styl sukni. Duże kokardy, koronki na nadmierne talii i falbany mogą guzki brzuch wydają się większe.
 • Jeśli nie możesz znaleźć sukienkę druhny macierzyński, który pasuje w strojach z partii ślubu, należy rozważyć suknię zwyczaj wykonane z tej samej tkaniny.
 • Nie wchodź do końcowego montażu strój druhny macierzyństwa, aż kilka dni przed ślubem, zwłaszcza jeśli jesteś w trzecim trymestrze ciąży.

Druhny w ciąży powinny również uważać, obuwia, które noszą na sam ślub. Szpilki lub inne opcje wysokich obcasach może nie być najbardziej wsparcie dla kogoś, kto będzie na nogi dla całej ceremonii. Dodatkowo, stopy mogą pęcznieć w ciąży, powoduje konieczność stosowania większych rozmiarach. Kup buty druhna blisko datą ślubu, aby upewnić się można chodzić w nich i że zmieścić.

Piękne Druhny

Kobieta może być druhną lub bridesmatron nawet jeśli ona spodziewa. Żony nie powinny wahaj się zapytać ciąży przyjaciół w ich strony ślubne i oczekujący mamusie nie powinien martwić się o to jak wyglądają. Z licznych stylowe sukienki druhny macierzyński tam, że będzie łatwo znaleźć taki, który świetnie wygląda na wielki dzień.