grsail.com

Suknie Druhna Brown

Suknie Druhna Brown
Brązowy kolor jest świetny na jesień.

Brown nie może być jednym z najbardziej powszechnych wyborów kolorystycznych na wesela, ale brązowe sukienki druhny może być stylowe, eleganckie na wyrafinowane palety ślubu.

Odcienie brązu

Brown jest w szerokim zakresie odcieniami barw i odcieni. Lżejsze brązy to beż, piasek, płowe, sepia, migdałowy, espresso i karmelu, podczas gdy ciemniejsze odcienie to cynamon, czekolada, kakao, mokka i ochry. Browns można barwić bazowych zielonych, czerwonych lub żółtych odcieniach, lub mogą mieć z brązu lub miedzi sheens na lepszą, bardziej metaliczny błysk.

Dlaczego Brown Druhna?

Suknie Druhna Brown
Brązowy z Rust Highlights

Istnieje wiele powodów, panny młode mogą wybierać brązowy na ich wesele strony. Brown jest piękny kolor na jesień ślub, lub może to być dziwaczny gra słów na nazwisko Brown. Lżejsze brązowy barwy to doskonały wybór na ślub plaży i ciemniejsze odcienie są ciepłe i śmiały na wesela zimowych. Ogólnie, jaśniejsze odcienie powinny być noszone w wiosenne i letnie uroczystości, podczas gdy ciemniejsze, bogatsze dźwięki są bardziej odpowiednie dla jesiennych i zimowych imprez. Niektóre panny młode mogą również wybrać brązowe jako jeden ze swoich podstawowych kolorów ślubnych, ponieważ są zainteresowani w naturalny, ekologiczny tematu, który jest dobrze skoordynowany z brązowych odcieniach. Brown jest także piękny kolor, aby sparować z kości słoniowej sukni ślubnej, ponieważ oba kolory podzielić się ciepło i bogactwo, które stworzą piękne palety kolorów ślubu.

Panna młoda może wybrać rozważny brązowe odcienie, ponieważ są one bardziej korzystne dla jej druhny "skóry kolorach i stylach ciała. Brown jest dość neutralny kolor, który można łatwo wyszukać bezbłędna dla każdego odcienia skóry i ciemniejsze odcienie są bardziej wyrozumiały dla obszernych figur.

Akcentując Brown Suknie

Bardzo niewiele wesela użyć jednego koloru dla ślubnych sukienek; częściej niż nie, kolory, bukiety druhny skrzydła, lub inne szczegóły są wybierane w celu uzupełnienia kolor swoich sukienek. Brązowe sukienki druhny łatwo dopasowane do lżejszych, bardziej delikatnych odcieniach, takich jak:

 • Biały lub kości słoniowej
 • Żółty lub złota
 • Czerwony, bordowy, lub różowy
 • Światło zielone jabłko lub szałwii
 • Pomarańczowy lub rdzy
 • Miedzi lub brązu

Idealnie, kolory akcent powinien przedstawić odpowiedni kontrast do pierwotnego brązowym odcieniu, więc mogą być łatwo widoczne, ale bez zbyt jaskrawym kontraście, które mogą kolidować zamiast współrzędnych.

Sukienka Akcenty

Suknie Druhna Brown
Brązowy Halter Dress

Wiele różnych części stroju mogą być koordynowane w odcieniach akcent, w tym:

 • Kwiaty, w tym bukiety lub Corsages
 • Szpilki do włosów lub inne akcesoria do włosów
 • Biżuteria dla nowożeńców
 • Skrzydeł, buty, rękawice, strój i inne elementy
 • Koronki, rur lub innych tkanin szczegóły dotyczące sukien

Akcenty zdarzeń

Brązowe sukienki druhny może również współpracować z naturalnych kolorów i dekoracji miejsc ceremonii i przyjęcia. Następujące elementy mogą być skoordynowane z brązowych odcieniach lub mogą być dopasowane do kolorów akcentów, które podkreślają brązowe sukienki:

 • Obrusy
 • Pokrowce na krzesła i łuki
 • Drewniane meble i drewniane belki w architekturze stronie
 • Czekolada i różowy ślubne zaproszenia, programy lub inne materiały piśmienne
 • Ciasto czekoladowe ślub z ciemnym lukrem
 • Czekolada ślub przysług
 • Świece, stroiki i inne ozdoby

Przy takiej wszechstronności, nie jest zaskoczeniem, że bogate, pyszne brązowe odcienie są coraz bardziej popularne wśród narzeczonych-to-be.

Znalezienie Brązowy Suknie Party dla nowożeńców

Mimo, że tendencja do brązowej sukienki rośnie, brązowy strój weselny znalezienie może być wyzwaniem. Na szczęście, większość producentów druhny i ​​suknia ślubna oferują szereg odcieni do wyboru, a panny młode mogą mieć możliwość żądania specjalne kolory, w tym brązowych odcieniach. Projektanci niestandardowe mogą również współpracować z dowolnym kolorze, lub opiekunów ślubne może badać prom i firm sukienki w różnych odcieniach brązu.

Gdy jest zbyt ciemny brązowy

Pomimo urody koloru, niektóre panny młode mogą znaleźć po prostu zbyt ciemny brąz dla swoich planów ślubnych, ale nie dać się kolor. Zamiast tego mogą odwrócić kolory akcent z podstawowych kolorów i używać bogate brązowe barwy, jak stylowe dodatki na jaśniejsze odcienie. Jasnozielone sukienki jabłoni, na przykład, może być połączone z bogatym skrzydła i buty mokka lub różowe sukienki mogą być akcentowane z słodkiej czekolady lub innych rurociągów szczegółów.Brązowe sukienki druhny są eleganckie i stylowe i może służyć jako piękny alternatywa czarnym stroju. Z wielu kolorach odpowiednich dla każdej porze roku, brązowe sukienki są coraz bardziej modne dla wymagających narzeczonych i ich druhny.

,