grsail.com

Substytuty bułki tartej

Każdy dobry kucharz wie, że bułka tarta są uniwersalne i niezbędnym składnikiem w kuchni. Mogą być używane do powlekania, kurczaka warzyw lub schabowe do smażenia. Można je także stosować w meatloaves, ciasta i pasztecików kraba łososia jako środek wiążący lub jako sposób na przedłużenie drogie składniki białkowe.

Dlaczego warto skorzystać z miękiszu chleba Zmiany?

Czasem nie masz wyboru, ale w użyciu zamienników, gdy zabraknie przygotowanych bułka tarta. Jeszcze lepszy powód, aby korzystać z bułka tarta substytutów jest urozmaicić swoje menu i receptur. Ponadto, gęstość i tekstury żywności będzie się zmieniać w zależności od tego, czy używasz kruszonym krakersy, płatki lub owies. Jest to szybki i prosty sposób, aby dojść do siebie faworytów swojej rodziny przy odrobinie coś.

Making Bread Crumb Alternatywy

Suche bułki tartej są najczęściej stosowane jako powłoka smażonych potraw takich jak kurczak, kotlety i warzyw. To trwa jedną kromkę chleba do 1/3 szklanki suszonych bułka tarta. Aby tworzyć własne okruchów suchego chleba: piec kromki chleba w jednej warstwie w piekarniku 300 stopni, aż chleb jest całkowicie sucha i lekko rumiane. Po chleb jest chłodzony, rozłożyć go na części i albo dać jej wir w maszynce lub umieścić go w plastikowej torbie i zniszczyć go, rzucając go z wałkiem do ciasta. Dodatkową korzyścią do tworzenia własnych okruszki chleba jest to, że można smak im dowolny sposób. Z solą, pieprzem i ulubionymi ziołami można tworzyć własne przyprawionego bułkę tartą o wiele mniej, niż by to kosztowało, aby kupić przygotowaną rodzaju.

Tworzenie miękkie bułki tartej

Aby utworzyć 1 szklanka miękkich bułka tarta trzeba 2 kromki chleba, 3/4 filiżanki Cracker okruchy lub 1 1/3 szklanki niegotowane staromodny owsianka. Jedna kromka chleba będzie również wydajność 3/4 filiżanki miękkie bułki tartej. Aby miękkie bułki tartej się łza kawałek chleba, do czwartych i umieścić elementy w malakserze lub blenderze, a następnie impuls i wyłącza szybko, dopóki nie jest spójność chcesz.

Najlepsze Zamienniki dla powłok Foods

Zastanów drobnego kruszenia swoje ulubione krakersy lub płatki jako substytut bułka tarta w żywności powłokowych. Kukurydzy, pszenicy lub ryżu płatek płatki działa całkiem dobrze. Czy jednak pamiętać, aby używać niesłodzone zbóż. Trzy filiżanki płatków zbożowych są równe około 1 filiżanki bułka tarta.

Wiążącym Alternatywy

Staromodny owies (nie szybkie gotowanie w naturze) są doskonałym zamiennikiem dla stosowania w meatloaves i krokiety. Owies może pomóc drogie składniki, takie jak kraby iść dalej. Resztki chleb kukurydziany sprawdza się również w tego rodzaju żywności.

Korzystanie substytuty bułka tarta w receptur może ożywić starą ulubioną jak pieczeń, nadając mu inną konsystencję oraz smak. Jesteś ograniczony tylko przez wyobraźnię i preferencji smakowych, gdy użytkownik zdecyduje się użyć zamienników miękiszu do Twoich ulubionych przepisów.