grsail.com

Stypendium: Porady zawodowe Stypendia

Zawodowe Stypendia

Czy tradycyjne akademicy nie filiżanki herbaty? Czy wolisz pracować z rąk i budowlanych rzeczy? Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem zawodowym, są stypendia dostępne.

Klub Rotary lokalny jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć, ponieważ oferują roczne stypendia dla kształcenia zawodowego. Lokalne oddziały Unii są również doskonałym źródłem. Urzędy unijne są wymienione w książce telefonicznej, więc wywołać lokalny rozdział masonów i zobaczyć, co mają dostępne. Większość z nich oferuje jakąś pomoc finansową dla osób nie będących członkami, chcących realizować swoje rzemiosło.

Stypendium Washington Transport Association

* Nie wszystkie związki zawodowe wymagają nagrodzonych realizować swoje wybranego zawodu.

Stowarzyszenie oferuje Washington samochodowy roczne stypendium na kształcenie zawodowe. Zwycięzca nie musi realizować transportowym, ale musi zastosować nagrodę do dowolnej szkoły zawodowej, w stanie Waszyngton.

Nadzieja Stypendium

Stypendium NADZIEJA jest oparta stypendium Gruzja, która oferuje pomoc dla studentów w uczelni technicznej Georgia. Studenci mogą być zapisane w programie, aby zarobić dyplom lub świadectwo kwalifikują.

W celu utrzymania stypendium Gruzja oparciu o, studenci muszą utrzymać nie jest wymagana średnia B i w pełnym wymiarze czasu rejestracji. Stypendium jest otwarty dla mieszkańców Gruzji i prawnych może być odnawiane co roku.

Floryda Złota pieczęć Nagroda zawodowa

Dla studenta zawodowego poglądach na Florydzie, jest pomoc finansowa dla Ciebie. Floryda Złota pieczęć zawodowe Nagroda jest przyznawana corocznie, aby pomóc uczniom zawodowe finansowanie edukacji. Nagroda płaci 75% czesnego za semestr w instytucji publicznej zawodowego.

Studenci, którzy chcą uczestniczyć w prywatnej szkole otrzyma płaską nagrodę w wysokości 75% przeciętnego nauki porównawczej szkoły publicznej. Kwalifikacje w klubie GPA, wyniki testów w CPT, ACT lub SATs i ma wymagania co do kursów pobranych. Mieszkańcy Florida należy patrzeć na ten wspaniały zasób.