grsail.com

Student Loan: Stafford Pożyczki Porady

Pożyczka z warunkami i wymaganiami akademickie

Nie wszystkie kredyty mają postanowienia ściśle finansowych z nimi związanych. Wiele form federalnej pomocy finansowej będzie miał wymagania akademickie. Na przykład, Federalny Stafford Loan Program przewiduje, że student musi być zadowalające postępy w nauce w kierunku ich stopnia.

Czy nadal otrzymywać wszystkie finansowania uczelni jesteś federalnym przyznanym początkowo jest częściowo określona przez wydajności w swoich kursach. Choć jest mało prawdopodobne, że jesteś w szkole średniej, z zamiarem uzyskania złe stopnie, należy skontaktować się z doradcą finansowym i poprosić pomocy ich kryteria ustalania zadowalających postępów w nauce, co jest.

Jeśli wiesz, co ich wymagania są i zaczynają dostrzegać swoje oceny poślizgu można podjąć działania wcześniej. Ostrożność ta może oznaczać różnicę między utrzymania i utraty Stafford Loan.

Jeśli nie zaczniesz mieć pewne problemy związane z waszych klas, koordynują z pomocy finansowej i doradców akademickich, aby upewnić się, że są na twardym podłożu.

Dostępne teraz w lokalnych uczestniczących College

Stafford kredyty i inne formy pomocy federalnej są dobrym sposobem, aby pomóc w finansowaniu uczelni i naliczane najniższą kwotę odsetek możliwych. Ważne jest, aby upewnić się, że szkoły bierzesz pod uwagę udział w tych różnych programów. Daj biura pomocy finansowej swoich szkołach docelowych zadzwonić i sprawdzić, czy oferują one Federalny Stafford Loan i innych rodzajów pomocy.

Inną ważną kwestią, aby zapytać o to domyślna stawka kredytu kolegium za. To jest odsetek uczniów, którzy uczęszczają do szkoły z wykorzystaniem pomocy federalnej i nie udało się spłacić swoich kredytów.

Powodem, dla którego jest to dla Ciebie ważne jest, ponieważ niektóre programy federalne, takie jak Stafford Loan Program, nie są już oferowane po szkole ustala się mieć wysoką domyślną stawkę.

Teraz możesz bardziej świadomej decyzji dotyczącej wyborów uczelni. Można jeszcze chcą uczęszczać do szkoły, który nie jest jednym z tych pożyczek, ale przynajmniej będzie można zaplanować budżet wiedząc tego. Eliminuje żadnych niespodzianek finansowych last minute.

Sky is the Limit ... Coś

Roczne limity wprowadzone do Federalnej Stafford Loan, zarówno dotowane i rabatów, nie sumują się do więcej niż 23,000 dolarów dla studentów zależnych i 46.000 dolarów dla niezależnych studentów.

Dla doktorantów limitu Stafford Pożyczka ciągu kształcenia nie może przekroczyć 138500 dolarów. Jednak liczba ta obejmuje kredyty ogółem Stafford studenta podczas studiów lat też.

Jeśli masz zamiar uczestniczyć absolwent szkoły i wykorzystać federalne pożyczki jak najwięcej w całej swojej edukacji, upewnij się, że są świadomi tych łącznych limitów, jak i te, które rocznych. Staranne planowanie może spowodować maksymalizacji potencjalnych pożyczek federalnych. Jeśli nie zamierzasz tych czynników może skończyć się stosowania dla pożyczek prywatnych w ostatniej chwili, gdy zabraknie funduszy federalnych.

Stafford Oprocentowanie

Oprocentowanie pożyczek federalnych Stafford firmy zależeć, gdy kredyty były pierwotnie wystawiony. Jest to podział na kursy Stafford Kredytowych.

Jeśli pożyczka została wypłacona od 1 lipca 1998 do 30 czerwca 2006 roku, stawka jest zmienna i może się zmieniać w dniu 1 lipca każdego roku. Choć jest to zmienna stopa, to nigdy nie może być wyższa niż 8,25 proc. Obecna stawka dla pożyczek udzielonych w tym okresie czasu jest 7,22 procent w spłacie. Jeśli Twoje są jeszcze w szkole, swoim okresie karencji lub odroczenie stawka wynosi 6,62.

Dla kredytów Stafford wypłacone w dniu 1 lipca 2006 roku lub później, stopa procentowa jest stała i wynosi 6,8 procent.

Dowiedzieć się, kiedy Twoja pierwsza wypłata była i to powie, co się oprocentowanie kredytów jest Federalnej Stafford.

Aby Wybacz, czy nie wybaczyć ... Twoja Stafford Kredyty

Stafford Loan Przebaczenie jest podobny do federalnego Perkins pożyczki. Oznacza to, że możesz mieć część lub całość swoich pożyczek Stafford wybaczone, jeśli spełniają określone wymagania.

W przypadku ogłoszenia upadłości, a sąd uzna, że ​​spłaca swoje Federalnej Stafford Loan spowoduje nadmiernych trudności, można mieć 100 procent pożyczki odpuszczony. Cała kwota pożyczki zostanie również odpuszczone w przypadku całkowitego i trwałego inwalidztwa lub śmierci.

Nauczyciele pracujący w szkołach przeznaczonych do obsługi rodzin o niskich dochodach mogą mieć do $ 5,000 z ich pożyczki wyczyszczone. Jeśli oni specjalizują się w określonych dziedzinach, takich jak matematyka czy nauki, mogą kwalifikować się do do 17,500 dolarów w umorzonych pożyczek.

To jest dobry pomysł, aby zrobić rozeznanie i sprawdzić, czy jest to okazja, można wykorzystać. Mając dużą część swoich kredytów studenckich zniszczona całkowicie make siedzieć znacznie łatwiejsze do zminimalizowania ci zadłużenie kredytowe.

Wejście i wyjście Doradztwo

Federalny Stafford Loan wejścia i wyjścia doradztwo jest cennym narzędziem dla studentów, którzy z tej formy finansowania zewnętrznego finansowania szkoły. Jest także konieczne.

Doradztwo wejście ma na celu wprowadzenie nowych studentów do warunków nowego kredytu, oraz doradztwo w sprawie zarządzania budżetem na wydatki uczelni i życia. Poradnictwo zajmie około 30 minut i odbywa się online.

Doradztwo wyjścia, albo wywiad wyjścia, można również w trybie online w około 30 minut. W tym czasie będziesz informowany o wszystkich swoich praw i obowiązków jako kredytobiorcy wchodzącego spłaty. Ten przeznaczony jest do pełnego informowania o procesie spłaty i jak zarządzać kredytów.

Podczas obu tych sesji doradczych są wykonywane w trybie online, jest to również dobry pomysł, aby zaplanować jedną osobiście z jednym z doradców pomocy finansowej Twojej szkole. To jest czas, aby zadać jakieś pytania, które mogą mieć tak, że jesteś gotowy, aby spełnić swoje zobowiązania kredytowe.

Upewnij się, że przed studia i opuścić szkołę jesteś pewny swojej wiedzy, jak zarządzać pożyczek od tego momentu.

Opcje spłaty pożyczki Stafford

Pożyczki Stafford wykonane przez D. Ford Federal Programu William bezpośrednie są często określane jako bezpośrednie pożyczki. W ramach tego programu, kwalifikujące się uczniowie i rodzice pożyczania środków uczelni bezpośrednio z amerykańskiego Departamentu Edukacji w uczestniczących szkołach.

W tym przypadku nie ma banków lub poza gwarantami zaangażowane. Rząd federalny zapewnia kredytu. Będą one również obsługiwać wszystkie utrzymanie kredytu, w tym możliwości spłaty, konsolidacja i odroczenia lub wyrozumiałości.

Bezpośredni Stafford Pożyczki mogą być zarówno dotowane i rabatów, a także bezpośrednie PLUS i bezpośrednie konsolidacyjne Pożyczki.

Przy wjeździe na okres spłaty tych kredytów szkół dostępne są cztery opcje do wyboru. Standardowy plan spłaty będzie wymagać minimalnej miesięcznej wypłaty co najmniej 50 $ na przestrzeni do 10 lat.

Dochód warunkowe planu spłaty określa miesięczne płatności na podstawie kwoty kredytu, wielkości rodziny i dochodu rocznego. Rozszerzony plan spłaty pozwala kredytobiorcy wydłużyć okres spłaty kredytu w dowolnym miejscu od 12 do 30 lat.

Ostatnia opcja jest absolwentem plan spłaty, zgodnie z którą płatności będą mniejsze w ciągu pierwszych kilku lat i zwiększyć co dwa lata na przestrzeni 12 do 30 lat.