grsail.com

Strona główna Szkoła: Homeschool Language Arts Porady

Homeschool Curriculum bierze językowe Arts Rzeczywistość w klasie

Wiele programów homeschool spędzić wiele czasu przygotowania studentów do niezależnych i odpowiedzialnych uczniowie. Planowanie nauczania języka sztuki jest często wykonywana w sposób, który zapewnia rzeczywiste umiejętności życiowych, które należy stosować w rzeczywistych sytuacjach. Dla wielu rodziców Homeschool Homeschool sztuki język nauczania jest połączenie nauki czytania znaków, czasopisma, etykiety żywności, zasady i kierunki, które zapewniają doskonałe miejsce startu dla młodych osób uczących się, jak przyzwyczaić się do otaczającego ich świata. Dla wielu dzieci, ucząc się dostosować, wykonaj następujące wytyczne i zasady są często obszerne lekcja zachowań społecznych. W tym przypadku, Homeschool sztuki język program, który identyfikuje i przyczynia się do ułatwienia zrozumienia w młodym umyśle jest cenne i realistyczny cel akademicki.

Jako dziecko dojrzewa, Homeschool Program sztuka język może sięgać do dokumentów handlowych, umów, pisanie kontroli osobistych, czytanie wyciągi bankowe, miesięczne rachunki i inne dokumenty, które są codziennie uregulowane w życiu odpowiedzialnego dorosłego. Ten rodzaj sztuki język nauczania Homeschool jest korzystne, ponieważ pomaga dzieci i młodzież, aby uświadomić sobie, że sztuka nie jest czymś języka studiowali w podręczniku lub czytnika, ale w rzeczywistości wokół nas wszędzie idziemy. Jak pod warunkiem, że kierując lekcje dla swojego dziecka, ważne jest, aby ustanowiły metodę oceny dla dokładności rozumienia. Jeśli masz wiele różnych zajęć i program nauczania już zaplanowane na programie sztuki język, poślizgnięcia te pomysły w jako niezależne atrakcji będzie nadal korzystać świadomości ucznia. Na przykład, w trakcie jednostki żywienia, można mieć lekcję sztuki językowe na jak czytać etykiety żywności dokładnie. To rozszerzenie będzie spełniać niezbędne nauki w jednostce żywienia i rozszerza Homeschool nauczania języka sztuki do rzeczywistych zastosowań życia, które staną się tak ważne w wieku dorosłym

Jakość językowe Programy Sztuka In The Lifelong Homeschool Klasie Enhance komunikat

Jak zacząć poszukiwania homeschool programu artystycznego języka, znalezienie jednego, który promuje bliskość rodziny i dyskusja jest świadczenie, które rozciągają się na wielu różnych obszarach poza sferę sztuki programie nauczania języka. Jest udowodnione, że dzieci, które są rozmawiałem, naprawdę mówił do rodziców, nadal będzie "rozmawiać" przez średnich i szkół średnich lat. Dzieci wychowywane w domu, który wyraża szacunek, życzliwość i szczere zainteresowanie ich myśli i pomysłów wzrośnie do czuć się bezpiecznie w dzieleniu się i dyskutując wiele różnych tematów. Sonlight Curriculum® jest chrześcijańska opiera się program Homeschool, że używa języka sztuki nauczania wraz z opcji czytania i pisania, które korzystają z całą rodziną. Jak zacząć korzystać z różnych czytelników, język sztuki w homeschool klasie, będziesz cieszyć się bliskością rodziny poprzez dyskusje alfabetyzacji i działań, które rozciągają się do nauki i zrozumienia dla całej rodziny. Poprzez rozwój akademickiego i społecznego dziecka, otwarta dyskusja dzielić na początku ich życia będzie stale pozytywnie wpływać na swój związek przez lata. To otwarte drzwi komunikacji stanie się jednym z najcenniejszych aktywów można rozwijać w ramach programu Homeschool. Silny związek będzie podzielić się z nastolatków, kiedy zaczynają homeschool programy gimnazjów i szkół będzie stanowić solidną podstawę oraz specjalny bliskości, jako że nadal rosną w dorosłym życiu. Specjalne razem wspólne ponad bajki i rozmowy w dzieciństwie będzie związek zbudowany na otwartej komunikacji w wieku dorosłym.

Homeschool Language Arts i gier komputerowych pisowni

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci mają być kwestionowane na pisownię można kupić gry ortograficzne, które mogą grać na komputerze. Jeśli szukasz darmowych gier ortograficznych w Internecie przejść do funbrain.com. Na Fun Mózg można określić "poziom trudności" swojego dziecka, tak pisowni stanowi wyzwanie. Dzieci uwielbiają grać na komputerze, więc używać go na swoją korzyść. Są one doskonałym uzupełnieniem Homeschool sztuki językowych. Zobacz, jak umiejętności pisowni swoich dzieci poprawę podczas ich zabawy w proces!

Dziesięć kroków do Ortografii

Oto dziesięć kroków do ortografii, których używamy. Po tym jak badania wstępnego do naszych 10 słów na tydzień, siadam z każdym dzieckiem i przejść nad każdym z dziesięciu kroków ... raz dla każdego słowa.

1. Powiedz (wymawia na głos).
2. Look (uważnie. Zadaj sobie takie pytania jak: "Czy mogę przeliterować jej wyglądu? Ile sylab istnieją? Czy są jakieś podwójne litery? Cichy litery? Jakie są samogłoski w każdej sylabie? Coś szczególnego na ten temat Słowo Ile litery są w słowie? Czy są jakieś dziwne sylaby? Każda część napisane słowa brzmią inaczej niż oni? Coś niezwykłego wyrazu? Wszelkie trudne kombinacje? Czy słowo rzeczownik czasownik, itd. ")
3. Powiedz (powiedzmy litery patrząc na słowa)
4. Zamknij oczy i (zamknij obrazujące słowa i pisze to)
5. Sprawdź, (sprawdzić, czy miał rację)
6. śledzenia (prześledzić słowo na biurku, w zasobniku piasku, na papierze, piasku, na pokładzie tkaniny, przy użyciu dużych ruchów ramion)
7. Zapis (bez patrzenia)
8. Sprawdzić (była to prawda?)
9. Powtórz (kroki 1-8, jeśli to nie było w porządku)
10. Zdanie (wpisać wyraz w zdaniu

Narracja Przystawki

Czy jesteś zadowolony ze swojej nocnej czytania dla swojego dziecka? On lub ona będzie w większym stopniu korzystać z czytania i prawdopodobnie spodoba, a także, jeśli omówienia lektury później.

Oto kilka typowych pytań lub wykorzystanie nauczycieli rozpoczęcie rozmowy w "skłonić uczniów po zakończeniu lektury, które można używać razem z dzieckiem:

• Powiedz mi wszystko, co pamiętam o przejściu, własnymi słowami
• Czy to nie zabawne, kiedy ____! Co jeszcze pamiętasz?
• Co sądzisz o __________?
• Wyjaśnij, jak ________.
• Czy nauczyłeś się czegoś nowego?
• Jakie pięć rzeczy, których nauczyłeś się o _____?
• Powiedz mi wszystko wiesz o (zwłaszcza znaków). (Charakter Analizując)
• W jaki sposób postaci zachowują się inaczej niż znaków B? (Parallel) Postacie
• Dlaczego dowiedzieć się o danej postaci () w tym rozdziale? (Charakter Analizując)
• Dlaczego (zwłaszcza znaków) nie ____? (Punkt Charakter Zobacz)
• Powiedz mi wszystko wiesz o ____ (lokalizacja)
• Powiedz mi wszystko wiesz o ___ (wystąpienia)
• W jaki sposób (zwłaszcza znaków) czuje? (Nastrój Analizując)
• Co sprawia, że ​​ta historia "udawać"? (Fantasy vs. Reality)
• Jakie wskazówki, powiedział, że ___was się wydarzyć? (Wnioskowania)
• Dlaczego myślisz ___happened? (Wyciągając wnioski)
• Powiedz mi dokładnie, co się stało w porządku. (Sekwencja)
• Co sądzisz o ___? (Wykonywanie orzeczeń)
• Opisać osobę opowiadającą historię. (Punkt narratora widzenia)
• Powiedz największe zainteresowanie rzeczą ___. (Fakt vs opinii)
• Opisz, co się stało z powodu ___. (Przyczyny i skutku)
• Powiedz mi wszystkie sposoby ___and ____ różniły / sama. (Porównaj i kontrast)
• Czy końcówka / rozdziału dobre lub złe i dlaczego? (Wykonywanie orzeczeń)
• Porównaj działania (dwa znaki). (Porównaj i kontrast)
• Porównaj książki w inny podobnym stylu. (Porównaj i kontrast)
• Porównaj tę książkę z innego, tego samego autora.
• Dlaczego autor napisać historię w ten sposób? (Punkt autorskie Zobacz)
• Skąd autor wie o tego rodzaju rzeczy? (Punkt autorskie Zobacz)
• Co autor mówią o _____? (Punkt autorskie Zobacz)

Homeschool Language Arts: Reading

Homeschool sztuki język może być trudne z zastrzeżeniem dla dzieci, zwłaszcza jeśli chodzi o czytanie. Najważniejsze jest, aby je podekscytowani czytania. Nic nie odwraca dziecko się na czytanie więcej niż konieczności czytać książki, które nie mają interesu w czytaniu. Zamiast i wybierać wszystkich książek do czytania swoich dzieci należy pozwolić im wybrać książki, które ich interesują się okazji. Na przykład, jeśli masz sportowe poglądach dziecko, pozwól mu lub jej wybrać książki, które są sporty związane - jak biografie sławnych sportowców i książki o karty kolekcjonerskie. Nie tylko będzie można wykorzystać interesie dziecka, ale pokazują, że czytanie może być zabawne i interesujące.

Siedem sposobów, aby pomóc z pisma

Dzieci nie są w stanie pisać dobrze, dopóki nie rozwinęła dobre umiejętności precyzyjnego silnika. Te umiejętności poprawy łatwo z dużą ilością praktyki, dlatego tak ważne jest, aby zachęcić dziecko uczestniczyło w zajęciach, że podatek swoje umiejętności precyzyjnego silnika.

Następujące działania mogą pomóc dziecku rozwijać młodych precyzję, koordynację równowagi i ręka-oko, które są potrzebne do wykonywania drobnych umiejętności ruchowych wykorzystywanych w pisma, więc może mają oni sukces w sztuce językowych domu szkolnych:

* Podaj swoje dziecko lub odtwarzania gliny-ciasto do zabawy wzmocnić główne mięśnie używane w pisma
* Zachęć ją do zabawy z klockami Lego, miniaturowe samochody, małe bloki, figurek i innych małych zabawek
* Czy zagadki z dzieckiem
* Zapewnienie kreatywne projekty artystyczne, które wymagają za pomocą kredki, długopisy, nożyczki oznakowania i farby do malowania palcami, a także łzawienie papier
* Zagraj w gry z dzieckiem, które obejmują obsługę kart i małe kawałki gier
* Poproś dziecko, aby uporządkować zbiory luźnych monet w stosy Grosz, nickels, dimes i kwartały

Homeschool języka sztuki i Phonics

Gdy szukasz programu artystycznego języka Homeschool dla dzieci w wieku przedszkolnym należy szukać tych, które uczą spółgłoski i krótkie samogłoski. Pierwsze programy artystyczne językowe klasa powinna dokonać przeglądu krótkie samogłoski i spółgłoski, a następnie przejść do mieszanek i długie samogłoski. Drugi stopień Program sztuka językowe powinny obejmować wszystkie samogłoski spółgłoski i mieszanki. Wspaniałą rzeczą podstawowej programów nauczania jest możesz dodać do niego przedmiotów obieralnych (takich jak muzyka czy sztuka) do personalizacji programu nauczania do potrzeb interesów dziecka. Kursy podstawowe wyposażone harmonogramów pracy już określonymi więc nie jest minimalna planowania z Twojej strony.

Rozwijanie umiejętności Homeschool Język Sztuka

Idź na zadania z dziećmi i pomóc im zrozumieć, kierunki i skomplikowane pytania. Je czytać, czytać i ponownie przeczytać ponownie, dopóki nie upewnią się, co oni są poproszono. Pomóż im wybrać się ważne słowa lub frazy w kierunkach lub pytania i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia mogą mieć.

Prezent Certificiates Dla Homeschool językowych Pięknych i innych przedmiotów

Zakup programu nauczania może być trudne na budżecie danej rodziny. Jeśli chcesz, aby pokazać poparcie dla homeschoolers w swojej dalszej rodziny, dlaczego nie kupić im prezent certyfikat nauczania na święta? Można je kupić w większości stron internetowych homeschooling. Zakupu bonu jest łatwiejsze niż do pobrania z języka sztuki nauczania matematyki lub homeschool, który pasuje do stylu homeschooling swojej rodziny.

Zbuduj Time Machine!

Problemy z uzyskaniem dziecku cieszyć się czytania i swoje Homeschool nauczania języka sztuki? Konfigurowanie środowiska zabawy czyta, który przemawia do zainteresowania Childs i wyobraźni będzie akt czytania bardziej atrakcyjne dla niego. Czytanie na stole w kuchni nie jest nawet zabawne dla ciebie, więc dlaczego miałoby być dla Twojego dziecka?

Na przykład, jedna z najlepszych rzeczy, jakie spełniliśmy, aby zachęcić czytanie było zbudować wehikuł czasu! Zrobiliśmy pole lodówka z folii aluminiowej, i dodał, różnego rodzaju pokręteł. Znaleźliśmy nawet trochę bardzo "wehikuł czasu szuka" rzeczy w sklepie oszczędności, aby wyglądać jeszcze lepiej. Po oddaniu krzesło worek fasoli i mały regał tam, byliśmy w końcu ustawić podróżować w czasie z naszego czytania.

Dodać do czytania zabawy.

Homeschool Język Arts Dla Słuchowcy

Jeśli Twoje dziecko jest słuchowe ucznia, może chcesz iść z Homeschool programu sztuk język literatury, która jest oparta. Nie tylko dziecko ma dostęp do akustyka uczenia się, ale będą oczarowani opowieściami, które czytałem. Literatura Korzystanie programy oparte są doskonałym sposobem, aby nauczyć dziecko o historii, słownictwa i akustyka natomiast zaszczepienie miłości do czytania w ich wnętrzu.