grsail.com

Straszny Książki dla dzieci

Straszny Książki dla dzieci


Dzieci kochają straszne historie. Czy historie są napięciu, radzić sobie z naprawdę przerażających rzeczy, lub mają je na krawędzi swoich foteli, straszne historie są często jedne z najbardziej oczytany książek wśród dzieci. Znalezienie odpowiednich do wieku strasznych książek jest doskonałym sposobem na utrzymanie dzieci zaangażowane, co ich do ustawicznego czytelników.

Książki z obrazkami

Te książki obrazkowe są odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnych elementarnych studentów. Książki są dość łagodne, więc nie powinny przerażać ich odbiorców lub przyczyną koszmarów.

Gdzie mieszkają dzikie stwory

Napisana i zilustrowana przez Maurice Sendak, Gdzie mieszkają dzikie stwory został ulubionym klasycznym dzieci do 50 lat. Caldecott Medal nagradzanej książki wynika, Max, gdy przywdziewa kostium wilka i dostaje się w kłopoty w domu. Wysłane do swojego pokoju, gdzie las nagle rośnie, Max ma fantastyczny czas z dzikich rzeczy, które zamieszkują lasy.

Jumanji

Straszny Książki dla dzieci

Jumanji przez Chrisa Van Allsburga

Kolejną wygraną książka Medal Caldecotta, Jumanji jest pięknie napisana i zilustrowana przez Chrisa Van Allsburga. Tak jak w wielu książkach Van Allsburga, Jumanji łączy fantazję z rzeczywistością, biorąc jego czytelników na przygody, które są pięknie ilustrowane i ponuro.

W książce, dwoje dzieci pozostawił w domu sam na południu rozpocznie grę planszową, która przychodzi do życia wokół nich. Przez cały czas trwania gry, spotykają się głodny lew, spotkać Pythona i uruchomić z paniki nosorożca.

Kopciuszek Skeleton

Wpisany przez Robert San Souci i zilustrowane przez Davida Catrow, Kopciuszek Szkielet jest upiorny twist klasycznym bajki. Jak sugeruje tytuł, Kopciuszek jest szkielet, a ona zmierza do piłki Halloween z niewielką pomocą z dobrej czarownicy.

Książka otrzymała wiele nagród dla historii i ilustracji, w tym Choice Award międzynarodowego Czytanie Stowarzyszenia Dzieci dla swoich nawiedzeń akwarelowych ilustracji.

Noc gargulców

Wpisany przez Eve Bunting i zilustrowane przez Davida Wiesner, Noc Gargulców jest biblioteka American Association Polecamy książkę dla niechętnie Czytelników i bank Ulica College Dziecka Księgi zwycięzcy Roku. Książka ma piękne rysunki węglem, które wprowadzają do życia jako gargulce narracja mówi dokładnie to, co gargulce zrobić w nocy.

Łatwe Czytelnicy i Wczesne Rozdziały książek

Te książki mogą być łatwo odczytane przez studentów, którzy począwszy od czytelników, zwykle między pierwszym i trzecim ocen. Nadal są łagodne i przyjemne, ale mają przerażające elementy, które większość dzieci będzie znaleźć ekscytujące.

Czarownice

Straszny Książki dla dzieci

Czarownice Roald Dahl przez

Napisane przez autor bestsellerów Roald Dahl, i zilustrowane przez Quentina Blake'a, Czarownice zdobył wiele nagród, w tym nagrodę Outstanding książce The New York Times ". Fabuła koncentruje się wokół grupy czarownic z nikczemnym planem: pozbyć się wszystkich dzieci na Ziemi. Młody chłopak, którego babcia ostrzegł go o czarownicach, staje twarzą w twarz z jednym. Ona zamienia go w mysz, i musi angażować się w plan, aby zniszczyć czarownic na świecie, zanim będą w stanie wykonywać swoją złą wykres, aby pozbyć się dzieci na całym świecie.

W ciemnościach, Ciemnego pokoju i inne straszne historie

Książka amerykańskiego Stowarzyszenia Bibliotek Wybitne dzieci, w ciemnym, Dark Room to zbiór opowiadań odpowiednie dla małych dzieci i wczesnych czytelników. Książka "I Can Read", napisany przez Alvin Schwartz z ilustracjami Dirk Zimmer. Niektóre historie zawarte w książce opowiadać o spotkaniu cmentarz, pirat, duch i długie spiczaste zęby.

Seria Magic Tree Dom

Napisane przez Mary Pope Osborne, The Magic Tree House Series są bestsellerami New York Times, a nawet zainspirowała broadwayowskiego musicalu. W książkach, rodzeństwo Jack i Annie podróżować w magicznym domku na drzewie, aby pomóc Morgana Le Fay uciec od złego czaru. W trakcie swoich przygód, Jack i Annie spotkać dinozaury, piratów, węże, wojen, klęsk żywiołowych oraz dowolną liczbę przerażające mityczne i naturalnych istot. Podczas gdy książki są światła na przerażające części, są ekscytujące i mają krawędzi-of-your-siedzenia przygodę z mnóstwem końcach rozdziałów cliffhanger.

Bliski klasy

Książki te są odpowiednie dla dzieci w klasach czwartej do siódmej. Mogą być odczytywane na głos książki lub książek rozdział z tematów odpowiednich do wieku i poziomu czytania.

Koralina i tajemnicze drzwi

Straszny Książki dla dzieci

Koralina przez Neila Gaimana

Nowela przez Neila Gaimana z ilustracjami Dave McKean, Koralina zdobył wiele nagród w tym Nagroda Brama Stokera, nagrody Hugo i Nebula Award. Książka opowiada historię Koraliny, młodej dziewczyny, która przeprowadziła się do nowego mieszkania z jej budynku, który istnieje w równoległych wszechświatach. Rodzice i mieszkanie Koraliny istnieje w równoległym wszechświecie, ale matka nie, Inne Matka, porywa i więzi rodziców Koraliny wraz z kilkorgiem dzieci duchów. Książka opowiada o podróży Koraliny, aby uratować swoich rodziców i dzieci o duchach z innych Matki.

Dom z zegarem w jego murach

Napisane przez John Bellairs i zilustrowane przez Edward Gorey, dom z zegarem w jego murach otrzymał kilka nagród, w tym Książki Stowarzyszenie Bibliotekarzy Amerykańskich dzieci z Międzynarodowego turystyczne Award i The New York Times z 1973 Outstanding Books nagrody.

Po śmierci rodziców, Lewis Barnavelt porusza się z wujem Jonathana, który dzieje się kreator. Dom Jonathana ma upiorny zegar w jego murach. Zegar został umieszczony tam przez kilka złych magów, którzy spiskują do końca świata. Zegar jest ukryty, zaznaczając, starając się dostosować świat magiczny, w celu doprowadzenia do Doomsday. To do Lewisa, aby upewnić się, że nie dzieje.

Księgi cmentarnej

Laureat nagród Hugo i Newberry, Neila Gaimana Księgi cmentarnej to powieść dla czytelników klasy średniej. Powieść opowiada o Bod, chłopca wychowanego w cmentarz przez wilkołaki, duchy i inne przerażające stwory nocy.

Emily Jane-

Straszny Książki dla dzieci

Jane-Emily i czarownic dzieci

Wpisany przez Patricię Clapp, Jane-Emily jest klasyczny opowieść o duchach, które nazywa Harper Collins, "jeden z najbardziej uwielbiał opowieści o duchach wszechczasów." Opowiada historię osieroconego dziewczyna, Jane, który idzie z ciotką do odwiedzenia babci upiorny New England dwór. Nie, Jane jest nawiedzony przez ducha Emily, zły i myśli dziecka, który zmarł wiele lat temu.

Seria gęsią skórkę

W serii książek autorstwa Goosebumps RL Stine sprzedał ponad 300 milionów egzemplarzy na całym świecie. Pierwsza książka Gęsia skórka, Noc żywych Dummy, opowiada historię dwóch sióstr i dwóch manekinów brzuchomówcy. Bardzo konkurencyjnym, dwie siostry każdy prześcigają się nawzajem ze swoich czynów. Niestety, jeden z manekinów, pan Wood, budzi się do życia, a dziewczyny mają się uciec to złe drogi. Opowieść kończy się zaskakującym działki akcentem, który będzie z pewnością daje czytelnikom średniej klasy o dreszcze.

Harry Potter

Mało kto nie słyszał o serii Harry Potter JK Rowling. Tytuły i serie zdobyły wiele nagród, w tym nagrody Galaxy British Book Award w Edynburgu, oraz Hans Christian Andersen Literatura nagrodę 2010. Książki śledzić przygody czarodzieja Harry'ego Pottera, kiedy dorasta, odkrywa tajemnice rodzinne i ostatecznie pokona Pana Voldemort. Książki dorastają z Harrym, i stają się coraz bardziej przerażające - zakończonej bitwie obgryzanie paznokci.

Straszny Zabawa

To tylko kilka z wielu wspaniałych przerażających książek dla dzieci. Poprzez znalezienie atrakcyjnych książek jak te powyżej, że fascynuje ich młodzi czytelnicy są zachęcani do czytania na całe życie nawyk.