grsail.com

Stopień księgowe: Rachunkowość Porady doktorów

Jak wybrać doktorat Program w rachunkowości

Na ryzyko brzmiące jak twój siódmy nauczyciel klasy ", zrobić swoją pracę domową!" Wykorzystanie Internetu jako pierwszego źródła odniesienia i dowiedzieć się jak można o oferty kursów, procesu egzaminacyjnego oraz wymogów dysertacji każdego Ph.D. Program w zakresie rachunkowości, które budzi zainteresowanie. Twoje plany karier powinien odpowiadać program, który wybrać.

Czy zamierzasz uczyć na poziomie uczelni? Czy chcesz, aby wykonać badania na wysokim poziomie? Czy Twój "kożuch" jedynie zamiar wypełnić miejsca na ścianie swojego legowiska? Jeśli nie masz profesjonalne plany wykorzystania swój doktorat księgowego, możesz wybrać jeden z wielu "szybki numerek" doktoratów, które mają niewiele, jeśli w ogóle, akceptację w środowisku biznesowym i edukacyjnym. Jednakże, jeśli planuje się na nauczaniu, wykonywania poważnych badań, lub prowadzące do kierownictwa wyższego szczebla w branży prywatnej, należy upewnić się, że po latach ciężkiej pracy i kosztów, Twój doktorska Oznaczenie będą akceptowane.

Wymagania Kurs, Egzaminy i oczekiwania prac dyplomowych są podstawowym do procesu selekcji. Nadaje rachunkowości studiów doktoranckich powinien uczęszczać na zajęcia, które pasują do obszarów procentowych. Jeśli nie masz z egzaminów ustnych, jak wiele programów doktoranckich wymaga, nie ma problemu. Powinny one stanowić problem dla Ciebie, wybierając program, który wymaga jedynie pisemnego egzaminu może być lepiej. Musisz dowiedzieć się, czy jesteś zobowiązany do napisania pracy magisterskiej lub pracy doktorskiej-level na poziomie dokumentu końcowego. Wielkość i głębokość tego dokumentu może się znacznie różnić. Wszystkie te składniki są ważne w wyborze najlepszego programu studiów doktoranckich w zakresie rachunkowości dla Ciebie.

Pracy lub dysertacji jest wymagane Zarabiaj doktorat księgowe

Jeśli wprowadzisz doktorat rachunkowości Program lub program DBA, prawdopodobnie będzie konieczne, aby napisać pełnej referatu, zwykle o nazwie rozprawa. Chociaż obie praca i rozprawa są często używane zamiennie, istnieje różnica w tych oryginalnych prac. Dlatego też, kiedy słyszymy lub czytamy, że ktoś używa obydwu terminów, należy dowiedzieć się, czy są one odnosząc się do tego samego. W Stanach Zjednoczonych, teza (pochodzi od greckiego słowa oznaczającego "position") jest najczęściej wymagane do ukończenia studiów magisterskich i jest zwykle mniej skomplikowane niż rozprawy. Wymóg teza może być w zakresie 30 do 75 strony, podczas gdy rozprawa może przedłużyć się do 250 stron, czasami więcej. Podobnie jak w sytuacji pracy magisterskie, praca doktorska jest zwykle ostatnim wymogiem, aby zdobyć tytuł doktora.

Jeśli masz nadzieję zarobić doktorat księgowości, praca / praca dyplomowa jest nieco inna niż w niektórych innych specjalności, takich jak psychologia, literatury angielskiej, inżynierii, itp, w tym większość wymagań w zakresie rachunkowości są standaryzowane i ustawione przez inne trzeciej Strony (AICPA, FASB, itp). To sprawia, że ​​trudniejsze do "stworzyć" nowy pomysł, wykonać rozległe badania nad nim i podać nową, unikalną pozycję na swój temat. W rzeczywistości Główną różnicą pomiędzy dr obrotowym Program i Doktorat z administracji biznesu (DBA) jest tematem swojej pracy księgowego lub dysertacji. Ph.D. Studia skierowane są do stworzenia nowego podejścia i metodologii do sytuacji, mając na uwadze badania DBA cel badania na aktualnej teorii badane w znacznie większej głębokości, co w nauce i publikowania nowych informacji na ten temat.

W prawie wszystkich doktorantów rachunkowości Programy, w Internecie lub na uczelni, będzie zobowiązany do napisania pracy magisterskiej lub doktorskiej jako księgowy swoim ostatnim etapie do "kaptur lekarza." Ostatnia uwaga o potencjalnym znaczeniu: Sprawdź, czy oprócz pisania pracy naukowej, jesteś zobowiązany do opublikowania lub po prostu dostępne do publikacji, powinno pragnienie źródłem zrobić. Niektóre rachunkowości studia doktoranckie mogą mieć tego wymogu, a wiele innych nie. Oczywiście, wymóg publikowania dodaje kolejną zmienną, która może opóźnić zarabiać swojego doktoratu. Tak długo, jak jesteś świadomy tego, i wszystkie wymagania dotyczące programu można przystąpić z ufnością.

Koszt dr rachunkowości Program

Omawiając Co za doktorat rachunkowości Program może kosztować (lub innych studiów doktoranckich, o to chodzi), MIGHT słowo staje się czynnikiem krytycznym. W przeciwieństwie do większości licencjackie i magisterskie programy szczebla, rachunkowość doktoranckie teoretycznie kosztować z $ 0 (nie literówka) do 40.000 dolarów lub więcej na rok studiów. Choć może to wydawać się trudnym do wierzą zakresie kosztów, jest raczej prosta odpowiedź.

W przeciwieństwie do niższych poziomów studiów, większość programów doktoranckich skupiają się na studenta własnych badań i studiów, profesor klasy NOT prowadzone codziennie. dr rachunkowości programy, jak wszystkie inne, użyj profesora zaangażowanie dla poradnictwa, doradztwa i "administracja" studenta w ramach programu. Przyjmuje się, że student jest już nieco eksperta w jego / jej przedmiotu i jest niezależnie biorąc ich wiedzy do kolejnego, najwyższego poziomu. W konsekwencji, nawet w sytuacjach, na terenie kampusu, rachunkowość studia doktoranckie nie jest również zależna od studiów w klasie w-osoby. Dlatego dwie największe pozycje wydatków szkolnictwa wyższego, prof odszkodowania i koszty utrzymania budynków w klasie są całkowicie zminimalizowane. Jeśli zdecydujesz się zarobić doktorat rachunkowości w Internecie, okoliczności są nieco inne. Są to koszty mentora, uczą i zarządzają kształcenia na odległość, które pozostają nawet w sytuacji doktorskiej.

Oto przykład: Jeśli przyjmowane do Johns Hopkins University w Ph.D. Program, koszt na badania kampusu i pobytu wynosi około 29,500 dolarów rocznie. Z drugiej strony, jeśli nie chcesz być mieszkańcem kampusu (nie zapomnij, wciąż masz koszty utrzymania, jednak), Twój koszt czesnego tylko jest tylko 2,950 dolarów rocznie - mniej niż pełny rok w społeczności uczelni! Innym przykładem jest Uniwersytet w Chicago, najbardziej prestiżowa instytucja. Koszt trzech kwartałach (dziewięć miesięcy) studiów na studiach doktoranckich jest 27,300 dolarów, w tym kosztów czesnego - co jest 0 PLN. Jak widać, głównym koszt zdobywając wykształcenie księgowego w Ph.D. Sytuacja jest pozostać przy życiu, gdy nie zarabia profesjonalny wynagrodzenie za pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zdobywając doktorat rachunkowości online jest nieco inna. Dzięki elastyczności w klasy i studyjnych harmonogramów, można przejść w swoim własnym tempie, zachowując swoją profesjonalną pracę, jeśli sobie tego życzą, ponieważ "w klasie" mogą być dostępne w trybie 24/7/365 teoretycznie. Koszty różnią się bardzo internetowych rachunkowości programów doktoranckich, ale można oszacować około 500 dolarów 700 dolarów za kredyt. Jak można dowiedzieć się więcej o uczelni oferujących studia na odległość do doktoratu, będziesz wiedzieć o swoich minimalnych wymagań kredytowych i ich koszt na kredyt, aby określić prawdziwy koszt otrzymać swój doktorat

Wyszukiwanie informacji na temat dr rachunkowości Programy

Istnieje wiele źródeł informacji w Internecie i lokalnej biblioteki, które dostarczają przydatnych informacji na temat dr rachunkowości programy. Dzięki możliwości zarobienia DBA lub doktora rachunkowości w Internecie, wybór szkół i programów nigdy nie było większe. Będziesz znaleźć wiele stron internetowych, które zapewniają połączenia z obu uczelni online, jak i na terenie kampusu, w którym można dowiedzieć się wiele o ich rachunkowości programów doktoranckich. Podczas gdy na swoich stronach internetowych, sprawdzić ich akredytacji, w tym akredytacji agencji. Następnie można zbadać biuro, aby sprawdzić, akredytacja ma wartość.

Lokalna biblioteka jest inne źródło, które powinny mieć doskonały materiał odniesienia dotyczące zarówno online jak i na terenie kampusu doktorskiej Programy w zakresie rachunkowości. Należy zbadać i informacje publikowane przez szkoły bierzesz pod uwagę, a także zbadanie nie powiązanych stron trzecich, które publikacje omawiać swoich uprzywilejowanych instytucji. Jeśli znajdziesz najwyraźniej szeroką zmienność w informacji, należy kontynuować badania, aby sprawdzić, czy doktora rachunkowości Program oferowany jest dla Ciebie odpowiedni. Znalezienie odpowiedniego ewidencjonowania studia doktoranckie na często wymaga, aby badać głębiej, niż mogłaby na stopień licencjata lub magistra, ze względu na brak standaryzacji na poziomie doktoranckim.

Lokalizowanie dobry doktorat księgowe Programy

Chociaż nie tak liczne jak inny wspólnego Ph.D. Stężenia, pozostaje dobry wybór opcji dla osób, które chcą zarobić doktorat rachunkowości Równoznaczne jest doktor Business Administration (DBA), który jest oferowany przez niektóre uczelnie. Internet jest idealny pojazd, by przeprowadzić wstępne poszukiwania instytucji, które mogą mieć na księgowego doktorską program.

Musisz zrozumieć, że zdobywając doktorat nie jest ani szybkie, ani łatwe. Strzeż się dr rachunkowości Programy, które oferują łatwe obciążenie Oczywiście, minimalne wymagania i / lub prawdziwe szybkiej ścieżki do przyznania stopnia: Jeśli nie chcesz po prostu oznaczenie doktorską dołączony do nazwy bez planów wykorzystania jej do niczego, ale w dekoracji ścian, znaleźć dr uzasadnione Program w zakresie rachunkowości. Bądź pewien, że to jest uznawane przez środowisko biznesu, środowiska naukowego i środowiska oświatowego.

Choć zawsze ważne, akredytacja uczelni staje się coraz bardziej istotne w warunkach doktorskiej. Zbadaj informacji akredytacji szkoły starannie, w tym agencji, który zawarł oznaczenie i zapewnienia, że ​​ich akredytacji jest akceptowana przez środowiska biznesu i edukacji. Jeśli rozważasz zarabiać Ph.D. w rachunkowości w Internecie, sprawdzić wszelkie wymagania w zakresie miejsca zamieszkania, ustne lub pisemne lokalizacje na terenie kampusu badania (w domu, przez Internet lub musisz udać się do St Louis?), a oczekiwana długość pracy lub dysertacji. 100-stronicowa rozprawa jest znacznie różni się od dokumentu, 450-stronicowego.

Programy księgowe doktoranckie

Najwyższy poziom edukacji w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i wielu krajach europejskich jest doktorat. Rachunkowość doktoranckie potwierdzić, że posiadacze wyznaczania są najlepsze z najlepszych. Poziom wiedzy, zrozumienia i wiedzy wymaganych do wypełnienia rachunkowości studia doktoranckie wskazuje, że wszyscy, którzy z powodzeniem ukończyć studia są na szczycie zawodu księgowego.

Wypełnienie prawidłowo akredytowany rachunkowości studia doktoranckie kwalifikuje jeden uczyć na poziomie uczelni, wykonywać najwyższy poziom badań dla "think tanków", agencji rządowych, organizacji międzynarodowych itp i / lub pisać i publikować prace naukowe na ten temat. Rachunkowość studia doktoranckie są często nieco inaczej niż w innych specjalności poziomie doktoranckim, ponieważ wiele z przedmiotu jest techniczny (jak doktorat inżynierii) i współczynnik kreatywność jest czasem trudniejsze. Jeśli pomyślnie ukończyć doktorat rachunkowości program lub DBA, zostaną Państwo dość mały i ekskluzywny braterstwo ekspertów. Masz większą elastyczność niż w ostatnich latach, ponieważ nie są rozliczania programów doktoranckich, które można wykonać albo w większości lub w całości w Internecie. Ta ścieżka może lub nie może zmniejszyć ogólne wymagania, ale często może zarabiać to prestiżowe oznaczenie nieco łatwiejsze i bardziej efektywne w czasie.

Oceny dr księgowe Programy

Dr księgowe Programy są w różnych smakach. Niektóre z nich są po prostu interesujące, ale mają małe przyjęcie w społeczności biznesowych, naukowych i edukacyjnych. Inne, bardziej wymagające, aby zakończyć, są akceptowane na całym świecie przez wszystkich odpowiednich sektorach biznesowych i edukacyjnych. Zakładając, że chcesz nauczyć się, prowadzą badania lub posiadają starszy oficer w branży poziom prywatnych lub rządu, musisz zdobyć swój doktorat w rachunkowości z prawidłowo akredytowanych instytucji, zarówno online lub na kampusie.

Czy szeroko zakrojone badania, aby zlokalizować doktorat rachunkowości programów pasujących do Twoich zainteresowań, oczekiwań, wymagań w czasie kursu i egzaminu i oczekiwania prac dyplomowych, że czujesz, że możesz spotkać. Nawet ze specjalnością raczej technicznym, jak księgowość, proces sporządzenie doktorat rachunkowości online lub na uczelni może być znacznie różni się od szkoły do ​​szkoły. Innym ważnym czynnikiem jest dostępność mentora w ramach programów doktoranckich Twoich wiele. Chcesz jedną? Można zobaczyć wartość programu mentoringu, który jest wymagany przez wiele Ph.D. programy? Wszystkie te rozważania są ważne dla oceny dr rachunkowości programy.

Dostępne profesjonalne możliwości jeśli zarabiasz doktorat w rachunkowości

Podobnie jak wszystkie inne posiadaczy zapracowanej doktoratu, będziesz zadowolony z oferowanych możliwości i odszkodowania, jeśli ukończyć doktorat Program w zakresie rachunkowości. Jeśli to możliwe, podjąć decyzję przed rozpoczęciem studiów jakim kierunku chcesz, aby Twoje życie zawodowe do podjęcia. Chcesz nauczyć kursy na poziomie uczelni? Wykonywanie badań na wysokim poziomie dla prywatnego przemysłu, rządu lub organizacji międzynarodowych? Awans do kierownictwa wyższego szczebla? Te ścieżki kariery zapewni różne możliwości i sytuacje, w stylu życia.

Należy wybrać pedagogiczną, będziesz mieć referencje do prowadzenia pozycję stażu pracy na uniwersytecie. Poziomy kompensacji, w zależności od renomy danej instytucji, w zakresie od 50.000 dolarów do 100.000 dolarów lub więcej. Od think tanków uczelni, wielonarodowe korporacje, rządom, możliwości badawcze będą dostępne do realizacji w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach. Możesz zdecydować, co najbardziej interesujące ustawienia profesjonalnym cię. Jak można sobie wyobrazić, poziomy kompensacji różnią się znacznie w zależności od pracodawcy, twój temat wiedzy i poziomu lub badań jesteś wykonywania. Ale wszystkie pensje oferowane będzie znacznie powyżej średniej.

Jeśli twój ostateczny cel jest bardzo wysokie stanowisko zarządzania w przemyśle prywatnym, można również rozważyć zdobywając doktorat z administracji biznesu (DBA) zamiast Ph.D. Niektóre korporacje odróżnić większy nacisk na zastosowanie teorii (DBA) w porównaniu z rozwojem teorii (Ph.D.), wierząc, że stosowanie ważniejsze od teorii do swoich celów korporacyjnych. Ale nie martw się; oba oznaczenia zarobimy stawki odszkodowania w ponad 100.000 dolarów rocznie, gdy Ci osiągnąć swoje cele.

Długość czasu, aby uzyskać doktorat księgowe Online

W dniu kampusu programów doktoranckich, normalny okres, jest trzy do pięciu lat od rozpoczęcia przez zakończeniu rozprawy. Aby zarobić doktorat rachunkowości w Internecie, ramy czasowe mogą być podobne lub bardzo różne. Istnieje kilka powodów, dla różnic. Sytuacja na terenie kampusu oznacza, że ​​Twoje działania studyjne i badawcze w klasie oparte są na czasie i dostępności ośrodków badawczych klasy planowania - na czasowych uczelni, nie twoja. Rachunkowość studia doktoranckie w Internecie daje większą elastyczność czasu dla każdej klasy lub badań, w niektórych szkołach nawet zaoferowania 24/7/365 dostęp. Kolejna różnica: uniwersytety na terenie kampusu mocno odradzam pełnoetatowym zatrudnieniu, gdy jesteś doktorant, dzięki czemu można całkowicie skupić się na studia i badania naukowe. Ze względu na elastyczność dr Accounting programy w Internecie, wielu studentów zachować ich w pełnym wymiarze czasu pracy i zawodowe wykonują swoje studia doktoranckie i badania w każdym dostępnym off godzinę.

Dlatego też, jeśli zarabia swój doktorat rachunkowości on-line, w zależności od indywidualnych potrzeb i profesjonalnej harmonogramem, można skończyć studia i doktorat w krótszym okresie lub, często, znacznie dłuższy okres czasu. Wybór należy do Ciebie i elastyczność rachunkowości studiów doktoranckich wybrać.