grsail.com

Stopień księgowe: Rachunkowość magisterskich Porady

Czy Stopień wykonania magisterskie Księgowość warte inwestycji?

W przeciwieństwie do oczywistych korzyści dochodów zdobywając tytuł licencjata, istnieje od dawna dyskusji na temat współczynnika koszty / korzyści z dyplomem magistra. Niektóre zawody mandat zarobki z dyplomem magistra lub nawet doktorat, aby wynająć i kontynuować zatrudnienia, takich jak nauczanie w szkole. Chociaż istnieje kilka możliwości zawodowych, że mandat tytuł magistra w dziedzinie rachunkowości lub MBA, dane pokazują, że większość absolwentów korzystać z wyższą odszkodowania, zarówno w krótkim, jak iw długim okresie.

Debata rozpoczęła się kilka lat temu, bo w tym czasie, trzeba było do "zawieszenia" w karierze z 18 do 24 miesięcy, aby otrzymać dyplom. Jeden z "najlepszych" szkół biznesu mogą łatwo kosztować $ 30000 do 60000 dolarów na celu pozyskanie wyższe wykształcenie. Zazwyczaj trwa od sześciu do siedmiu lat, aby "wyjść na zero", że tak powiem, ze względu na brak inwestycji i odpowiedniego dochodu zawodowego za okres czasu byłeś w szkole. Jednak, jeśli przyjąć, karierę pracy 30 do 40 lat, nawet z tym kosztów, stopień Mistrza okaże się dobrą inwestycją.

Dzięki wynalezieniu "executive" Mistrza;, "szybkiej ścieżki" Master, a zwłaszcza stopień Mistrza internetowego, współczynnik kosztów / korzyści poprawiła s bardzo. Choć dane wskazują, że, jeśli w lewo na rynek pracy, a udział Harvard, Amos Tuck, Wharton, lub jeden z "najlepszych" B-10 szkół, Twoje odszkodowanie zaczynając przewyższy każdy inny. Jednakże, za pomocą jednego z programów wieczór / weekend na terenie kampusu lub jednego z lepiej internetowych programów dla absolwentów rachunkowości, będzie) mają niższą inwestycji, b) mają możliwość kontynuowania kariery swój rozwój zawodowy i zachować swoją pracę i c ) w stanie przyspieszać lub opóźniać swój ładunek kursu do własnych potrzeb harmonogram, a nie na uczelni. Po ukończeniu studiów, swoje wymagania przy zastosowaniu tego podejścia, nie mogą być oferowane "Harvard pieniądze", ale nadal dowodzić doskonałą odszkodowania w uznaniu swojego osiągnięcia i przyszłej wartości dla pracodawców.

Długość Rachunkowości Absolwent Programy

Wymóg czasu, aby zakończyć programy podyplomowe rachunkowości różni się od swojej głównej i szkoły. Standardowy program kampusu zwykle trwa od 15 do 18 miesięcy, w zależności od tego, jak agresywne Twój wybór oczywiście może być. Stopień Online Mistrza w programach księgowych może pozwolić, aby przyspieszyć swoje badania, w zależności od kursów fundamentowych, Twój dostępność czasu, a maksymalna liczba punktów, szkoła będzie można podjąć w każdym semestrze. Niektóre programy internetowe reklamują, że student może zrealizować wszystkie wymagania stopnia w zaledwie 10 do 12 miesięcy.

Wiele zależy od liczby godzin kredytowych wymaganych do zarobienia nowy poziom. Należy zaplanować na co najmniej 30 godzin kredytowych, aby zakwalifikować się do studiów, ale niektóre z nich mogą wymagać do 40 godzin kredytowych. Jeśli pragniesz, aby połączyć swoje studia zarobić MBA rachunkowości, często mają wymagania stopnia z około 36 do aż 55 godzin kredytowych lub więcej. Ponadto, niektóre programy podyplomowe rachunkowości są dostosowane dla studentów planujących karierę rachunkowości publicznej i zarabiających oznaczenie CPA. Wiele państw mają obowiązek edukacji, która obecnie jest 150-godzinny wymóg edukacja CPA kandydatów. W związku z tym, niektóre programy są dostosowane do tych wymagań.

Zbadaj programów, które pojawiają się, aby dopasować swoje cele zawodowe, uważa dostępnego czasu nauki oraz obliczyć przewidywany termin ukończenia na podstawie wymaganych godzin kredytowych niezbędnych do zarobienia stopnia.

Perspektywy z MBA rachunkowości

Istnieje wiele stopni magisterskich różnymi nazwami, że przełoży się to, co można by nazwać "MBA księgowe." 21 wieku stworzył tysiące nowych, lukratywnych możliwości dla posiadaczy tego rodzaju stopnia absolwent. Można nawet połączyć dodatkową specjalizację, jeśli ostrość jest bardziej określone. Wraz z programów dla absolwentów rachunkowości zatytułowanych "MBA w rachunkowości", można także wybrać inne, jak "MBA / Rachunkowości i Finansów" lub "MBA / rachunkowości i Technik Informacyjnych." Jak to często bywa, nieszczęście dla niektórych przynosi możliwości innych. Skandale korporacyjne nowego tysiąclecia, jak Enron, Tyco, i WorldComm otwarto nowe, wyższe drzwi odszkodowania za MBA rachunkowości.
Fragment ustawy Sarbanes-Oxley w 2002 roku wzmocniona możliwości, określając sposób, przez które wszystkie spółki publiczne sprawozdania z wyników ich działalności w sposób uczciwy. Możliwości MBA rachunkowości istnieją zarówno sektor publiczny (zewnętrzny kryminalistyczne audytorzy) i wewnętrznie (wiele firm ma własną wewnętrzną pracowników audytu) w celu zapewnienia, są spełnione wymogi ustawy oraz zgłosić i zbadać ewentualne naruszenia. Ludzie z MBA rachunkowości mają doskonałe połączenie rachunkowości i operacyjnej wiedzy biznesowej, aby zapewnić wiedzę potrzebną do zarządzania obowiązki rzetelnego raportowania. Odszkodowanie po absolwenci zdobyć doświadczenie zawodowe, rutynowo przekracza 100.000 dolarów rok dla wielu z tych stanowisk.

Przyspieszenie Graduation z programu studiów mistrzem Accounting Online jest

Choć stosunkowo rzadkie kilka lat temu, teraz wiele możliwości na zarabianie stopień mistrzem księgowego w Internecie. Opcje te stają się jeszcze bardziej cenne dla tych, którzy już zajęty na ich zawodowej kariery z pełnym etacie. Czasami można znacznie przyspieszyć swoje badania ze względu na elastyczność w wyborze kursu, "klasa" razy, ilość zaciągniętych kredytów w każdym semestrze i oszczędności czasu i dolarów dojazdy, co możliwe, aby przyspieszyć proces do ukończenia studiów.

Stopni zarówno czyste magisterskie w zakresie rachunkowości i nowe programy "kombinowane", które pozwalają zarobić MBA ze szczególnym koncentracji w rachunkowości są teraz dostępne online z różnych szkół wyższych i uniwersytetów. Są tacy, przede wszystkim na instytucjach kampusu, jak Boston University, Rutgers University i University of Maryland, które oferują obecnie stopni Distance Learning Mistrza. Istnieje wiele stron internetowych, które mogą zapewnić Państwu dostęp do wielu opcji dostępnych dla zarabiać przyspieszonym księgowego wyższe online. Można również zbadać, programy, zwane "wykonawczymi" lub studia "przyspieszone" magisterskie, które są zorganizowane w taki sposób, że można zarobić wyższe wykształcenie w 10 do 15 miesięcy.

Przewidywane Zysk ze studiów magisterskich w zakresie rachunkowości

Zakładając, że masz ograniczony lub nie prawdziwe doświadczenie zawodowe, Twoje odszkodowanie zaczynają się różnić w zależności od nazwy stanowiska i lokalizacji geograficznej. Oto niektóre statystyki opracowane przez PayScale, firmę badań on-line, który zapewnia wynagrodzenie oraz korzystać informacji zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Poziom kompensacji przedstawione są średnie wartości dla USA jako całości dla tytułów zawodowych wypełnionych przez osoby z MBA lub MBA w stopniach rachunkowości.

  • Kontroler: 78,700 dolarów
  • Analityk Finansowy: 54,100 dolarów
  • Starszy Analityk Finansowy: 70800 dolarów
  • Dyrektor Finansowy: 122.900 dolarów
  • Information Technology Manager: 83,600 dolarów

Nie być zahipnotyzowany przez tych numerów na lepsze lub gorsze. Jeśli pracujesz w lub bardzo blisko jednego z większych miast w USA, podobnie jak w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago i Los Angeles, można zarobić 25 procent do 40 procent więcej niż "mediana" wynagrodzeń. Jak zbierać doświadczenie, można również korzystać z odszkodowania, które może być znacznie wyższa niż średnia wartość obliczonego. Jeśli zdecydujesz się zdobyć certyfikat CPA, będziesz miał możliwość podążania ścieżką księgowego publicznego lub służyć jako oficer, takich jak dyrektor finansowy w firmie. Albo profesjonalny plan działania będzie doskonałą odprawę.

Absolwent Szkoły Kursy Rachunkowości Forensic

Kilka szkół oferuje absolwent rachunkowości stopień magistra w dziedzinie rachunkowości sądowej, podczas gdy wiele więcej Oferta podyplomowe kursy poziomu lub certyfikaty w kryminalistyce. Dobrze nagłośnione awarie Enron, WorldComm i Tyco zachęciły awans dziedzinie kryminalistycznych rachunkowości i badania nadużyć. Fragment ustawy Sarbanes-Oxley z 2002 r otworzyła jeszcze więcej możliwości dla tych, którzy otrzymali wykształcenie specjalistyczne w zakresie rachunkowości sądowej. Oczywiście, rachunkowość kryminalistyczne wykonywane były przez wiele lat zarówno przez wewnętrznych i zewnętrznych specjalistów audytorskich, ale bardzo publiczne skandale księgowe ostatnich latach spowodowały dramatyczny wzrost liczby specjalistów kryminalistycznych rachunkowości (40 procent amerykańskiego top rachunkowości firmy rozwijają się w tym zakresie), a poziom nadużyć finansowych i badania dezinformacja wiedzy potrzebnej obu firm CPA oraz audytorów wewnętrznych.

Istnieje wiele nowych oferta oczywiście dla tych, którzy chcą rozwijać wiedzę w zakresie rachunkowości sądowej. Ważne jest, aby pamiętać, że wielu pracodawców wymaga kandydata również uzyskał certyfikat CPA. Mimo, że nie jest jeszcze w całej wymogu planszowa dla wszystkich związanych z medycyny sądowej, zatrudnienia, niektóre z trudniejszych pozycji mandat certyfikat.

Obecnie niektóre koncentracje MBA księgowe w rachunkowości sądowej. Na przykład, można zarobić "MBA w Fraud Management" lub "Master of Science in Crime Zarządzania Gospodarczego". Jeżeli jesteś pewien, że rachunkowość jest preferowanym sądowej ścieżki kariery, należy przeanalizować niektóre stopni dostępnych w tej dziedzinie nowszych magisterskich.

Graduate Certificate Programy księgowe

Istnieje wiele szkół, które oferują certyfikaty absolwentów programów księgowych. Forensic certyfikaty księgowe związane są popularne tytuły, takie jak przestępstwa finansowe Certyfikaty i Fraud Investigation Certyfikatów. Inne oferowane są tylko dla tych, którzy zarabiali na stopień Bachelor of Science w dziedzinie rachunkowości. Można również zdecydować się na Graduate Certificate in Accounting do dalszych swoją wiedzę. Większość programów świadectwa w rachunkowości studiach mają na celu zapewnienie dodatkowej wiedzy do ludzi już w połowie poziomu na stanowiskach kierowniczych wyższego poziomu. Ci, którzy pragną dołączyć do grupy, zarządzania będzie również korzystać z programów świadectwa absolwentów w ich pierwotnym obszarze specjalizacji lub wspomagania zmiany w specjalności.
Oczywiście wymagania godziny różnią się znacznie w zależności od rodzaju i głębokości programu. Niektóre certyfikaty można zdobyć w ciągu zaledwie sześciu do 12 godzin kredytowych, podczas gdy inne mogą wymagać, w ciągu 15 godzin kredytowych. Niektóre szkoły oferują certyfikaty z kombinacji przedmiotów, takich jak systemy informacyjne rachunkowości i finansów, finansów i rachunkowości, a nawet i zarządzania nadużyć finansowych. Jeśli twoim celem jest, aby otrzymać oznaczenie CPA, może warto rozważyć zarabiać "świadectwo, które pomogą Ci zdobyć certyfikat" że tak powiem. Jest to program świadectwo, które pomogą Ci zdać egzamin jednolitego Certified Public Accountant. Chociaż badanie to ma oczywiście różne pytania co roku, badanie dostarcza danych przewidywania skłonności do pewnych obszarach pytań i niektóre programy certyfikatów skoncentrować się na tych prawdopodobieństw.