grsail.com

Stopień działalności: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Tytuły Porady

Studia licencjackie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Bachelor of Science in Business Administration ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi przygotowuje studentów do stanowisk nadzorczych w działach kadrowych. Badania koncentrują się na takich tematach, jak budowa efektywnej pracy zespołów, odszkodowania i świadczenia, które stoją kwestie prawne zarządzających zasobami ludzkimi, szkoleń i rozwoju pracowników oraz stosunków pracy. Program ten przygotowuje studentów do kariery, takich jak Menedżer Odszkodowań, dyrektor zasobów ludzkich, i Professional Pracodawcy. Dodatkowo, studenci mogą zarobić profesjonalnych świadectw CV-budowlanych na drodze ku zdobywając dyplom. Certyfikaty te pokaże przyszłym pracodawcom poziom wiedzy ponad i poza tytuł licencjata.

Profesjonalizm w wirtualnym świecie

Czy to jest czas, aby zaktualizować swoje CV? Czy za tworzenie osobistych wizytówek jako środek rozszerzenie sieci profesjonalnych współpracowników? Wyobraź sobie: Jesteś korporacyjnego rekruter na najwyższym firmie księgowej w Stanach Zjednoczonych i jesteś zawieszony za stoisko w najlepszych uczelni, harcerstwo nowych talentów. Kilka wkrótce być stopniach udają się do kabiny, oboje z CV w ręku. Uśmiechają się, zadać kilka istotnych pytań, czat swoje umiejętności i zdolności, i przekazać wam swoje osobiste karty / wznawia. Możesz dodać je do stosu, i dalej z resztą dnia.

Później, po drzwi są zamknięte, a ostatni z przekąskami zostały zjedzone, można zapoznać się z CV. W przeważającej części, wyglądają świetnie. Umiejętności są na najwyższym poziomie. Stopnie są wybitna. Informacja jest profesjonalnie zaprezentowane. Czy to jest? Państwo przyjrzeć się bliżej w pierwszej adres e-mail: beerdrinkingfool. Obok CV nie jest dużo lepiej z kontakt email wymienione jako: Ilikecheese.

Jeśli to jak chcesz twoi przyjaciele i rodzina się z Tobą skontaktować, to w porządku. Specjaliści powinni natknąć się profesjonaliści, więc upewnij się, aby zaktualizować swoje dane kontaktowe na coś odpowiedniego. Po prostu przy użyciu nazwy, oznaczenia, lub wyboru dyplomowej jako nazwę konta e-mail, będą uważane za dopuszczalne. Chyba, że ​​chcesz swoje CV do likwidacji w niszczarce, upewnij się, można natknąć się jako poważne wnioskodawcy zawodowej.

Nie-Tak-Różne skok z uczelni do pracy

Są ludzie, którzy absolutnie rozwijają na zajęciach uniwersyteckich lub uczelni. Mają rytm dzieje i zrozumieć, na czym skupić swoje siły, a kiedy puścić ich słabości. Niektórzy studenci mają pełne zaufanie do ustawienia w klasie, nie boją się w fazie testów, pisania prac i studiów. Następnie dyplomowy studentów przychodzi i nagle już nie studentów. Nagle, nadszedł czas, aby szukać pracy, a wszystkie ich naturalnego zaufania wieje do krawężnika.

Co się stało? Choć otoczone murami akademickich, jesteś stale przypominać o swoich doświadczeniach naukowych. Twoje umiejętności są na papierze, atramentem, w klasach, aby potwierdzić wartość. Na ulicach, pracodawcy po prostu chcesz wiedzieć, co można zrobić, jak można to zrobić, i jak można to udowodnić. Dla niektórych absolwentów, to przerażające perspektywy. Przygotowanie się do rynku pracy jest ważna umiejętność rozwijać długo przed ukończył. Oto kilka wskazówek, aby przejście z dżungli klasie do zoo pracy trochę łatwiej:

 • Przechowywać listę swoich cenionych umiejętności na górze CV i przeczytaj go często.
 • Pamiętaj, aby dopasować swoje umiejętności z oczekiwaniami pracodawcy.
 • Kupić nowe ubrania. Nadszedł czas, aby porzucić denim i wybrać profesjonalnego stroju. Nowy wygląd daje natychmiastowy zaufania, a jednocześnie przypominając, że nie jesteś już studentem.

Pamiętaj, że konkurencja jest nieunikniona. Nie uzyskanie wywiadu niekoniecznie jest wskaźnikiem umiejętności. Nie poddawaj się!

Postępowanie A Stopień Big Deal Biznes

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż uzyskanie "masz pracy" telefon. Spędziłeś rok studiów, szlifując swoje umiejętności, sieci, budowanie bazy umiejętności, walenie bruk i sieci jak szalony. Teraz, już w końcu dostał pracę zostałeś szukasz. Jako młody absolwent, że czasami trudno uwierzyć, że jesteś nowy dzieciak na przysłowiowy bloku. Firmy nie zawsze działają zgodnie z text-książki i kultury pracy w prawdziwym życiu często jest trochę inna niż teoria naukowa przewiduje.

Jako nowego pracownika, ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zrazić nowych kolegów i współpracowników z nagłych i nieoczekiwanych pomysłów na zmiany. Będzie dużo czasu na, że ​​po tym, jak okazał się w miejscu pracy. Ważne jest, aby szanować i doceniać lat doświadczenia nowych kolegów. Niektórzy mają więcej wykształcenie niż Ciebie, a niektóre mniej.

Poświęć trochę czasu, aby wchłonąć szczegóły i wyzwaniom nowej pozycji przed zajściem krytyczny. Bądź pozytywny. Przechowywać zajęty i zajmij się swoimi sprawami. Nie uderzył w ziemi, gdy proszą o więcej korzyści i podwyżkę w jednym tchem. Musisz zarobić swoje długi, tak jak wszyscy inni. Przy odpowiednim tempie i strategii, twoi koledzy wkrótce zaufanie z Twojej opinii, uwag oraz porad.

Wybór odpowiedniego środowiska pracy

Teraz, że masz wykształcenie biznesowe lub dyplom, masz rozważyć, gdzie chcesz pracować. Jest jedna rzecz, aby zawęzić konkretnej branży lub sektora, a co innego drążyć nawet na określonych obszarach niszowych. Ale jest tak wiele innych rzeczy do rozważenia przy poszukiwaniu odpowiedniego środowiska pracy.

Jeśli jesteś osobą, która zasadza się na terminach pompowania adrenaliny i decibel wstrząsające zamieszanie, prawdopodobnie nie będzie zadowolony z pracy w bibliotece. Z drugiej strony, może być osobą, która może siedzieć w samotności przez wiele godzin, strategizing, analizując, czy pracuje na bazie danych informacji.

Ważne jest, aby zrozumieć atmosferę w miejscu pracy i kultury, która się dzieje do swoich potrzeb i osobowości. Niektórzy ludzie działają najlepiej w samotności, podczas gdy inni rozwijać liderów w dużych ustawieniach grupy. Zawsze będą trudnych sytuacji w miejscu pracy, które nie są wygodne. To tylko część bycia profesjonalnym dorosłych na rynku pracy. Jak pracować regularnie, zasadzie z dnia na dzień, będzie miał znaczący wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Nie czuje się dobrze nadaje się do pracy może zakończyć się dłuższy stres / zwolnieniu lekarskim, depresji, lęku i fizycznych dolegliwości związanych bezpośrednio na stres, w tym bóle głowy, problemy z trawieniem, bezsenność, utrata masy ciała, zwiększenie masy ciała, itp

Czy sobie przysługę, upewnij się, że ostry nowy dyplom zabierze cię na ścieżkę kariery, która pracuje dla Ciebie.

Pracy czasowej Twój sposób na stałą pozycję

Istnieją liczne i dobrze znane agencje tymczasowe, które mogą wypełnić lukę pomiędzy ukończeniu studiów uniwersyteckich i zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu. Agencja temperatura może pomóc zapłacić rachunki i kredyty studenckie, gdy jesteś w rynku do kariery przez całe życie. Są plusy i minusy do agencji pracy tymczasowej, jednak w tym:

Plusy:

 • Rozszerza swoją sieć profesjonalistów
 • Zwiększa swoją bazę umiejętności
 • Pomaga określić, które obszary branży chcesz pracować w
 • Zapewnia dochód tymczasowy

Minusy:

 • Nie może pokazać swoje najlepsze umiejętności
 • Możesz stać się zbyt pochłonięta Szukasz pracowników, aby utrzymać oko na swoje przyszłe cele
 • Może zostać zniechęcony ciągłymi zmianami w środowisku pracy i kultury
 • Niższe wynagrodzenie

Nie ma nic złego w pracy dla agencji temp, pod warunkiem, trzymać oko na piłkę. Specjalnie poprosić o pozycjach, które podkreślają swoje najlepsze umiejętności. Zawsze należy zachować profesjonalizm w miejscu pracy, bez względu na to jaką pracę oni przypisane Państwu. Stopniowo budować sieć specjalistów i kontaktów, które mogą pomóc wylądować karierę, a nie pracy krótkoterminowej.

Jak można nadal temp, upewnij się, aby zaktualizować swoje CV zatem zauważyć, wszystkie nowe doświadczenia pracy już spotkałem. To wszystko składa się!

Bezrobotnych - ale nie na długo

Zauważyć czasopismo medyczne niedawno zauważył, że ryzyko zawału serca podwaja się z nagłą utratą pracy u osób w wieku powyżej 50. Znalezienie się nagle bez pracy może przynieść wielkich negatywnych zmian, zarówno fizycznie, fizjologicznie, jak i psychicznie. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę przyczyny bezrobocia, patrząc w przyszłość.

Zmiany są nieuniknione, a jedyne co można zrobić, to zarządzać źle lub zarządzać mądrze. Pomyśl o swojej poprzedniej pracy i zadać sobie następujące pytania:

 • Czy praca inspiruje mnie?
 • Czy czuję się mój najlepszy podczas pracy?
 • Zostały wszystkie moje umiejętności i talentów dobrze wykorzystane?
 • Czy ceniłem za moje umiejętności i talenty?

Odpowiadając negatywnie na którekolwiek z tych pytań może oznaczać aktywnie odłączony od swojej pracy. Ten okres bezrobocia może być idealnym katalizatorem do nowego zawodu przez dalszego kształcenia. Aby ocenić najlepszy kierunek kariery zawodowej, za usługi doradcy zawodowego. Odwiedź uniwersytet lub college, lub zrobić kilka badań w Internecie, biorąc pod uwagę rzeczy, które inspirują Cię najbardziej. Zanim się zorientujesz, można mieć na sobie zupełnie nową wyższe wykształcenie i ekscytujący nowy karierę iść z nim.

Certyfikat lub certyfikacji - czego naprawdę potrzebujesz

Był czas, kiedy maturę lub odpowiednik wystarczyło, aby uzyskać przyzwoitą pracę. Często zrobiło z ciebie wielki pozycji entry-level, w którym wychował się z firmą, upadki na promocje, a swój sposób pracy do góry po drabinie. Te dni, średnie wykształcenie powinno być naprawdę Twój start w dalszej edukacji. Pracy entry-level z zaledwie wysokim edukacji szkolnej tych dni jest najbardziej prawdopodobne, aby skończyć jako zadanie ślepej.

Pytanie brzmi, czy naprawdę potrzebujesz stopień biznesu lub dyplom? Czy naprawdę potrzebujesz, aby spędzić następne pięć do dziesięciu lat w uczelni, spadając dalej w długi, aby zrealizować cel, który spełnia tylko czyjeś oczekiwania?

Nie ma nic złego w rozważaniu community college; w rzeczywistości, są tam do wyboru kariery wykonane z edukacji Community College. Czy jesteś zainteresowany w branży zaawansowanych technologii komputerowych, branży hotelarskiej, lub kariery w branży opieki zdrowotnej jako Opieki Ustawicznego Assistant lub Pielęgniarka niedyplomowana, dyplom community college może zająć długą drogę.

Bez dużego doświadczenia zawodowego, wychodząc z dyplomem Community College to świetny sposób, aby stać się siedzibą w wybranym zawodzie. Jak wykorzystać doświadczenia zawodowego, można zdecydować się na kontynuowanie edukacji w późniejszym terminie. Wszystko zależy od tego, gdzie chcesz iść, i co chcesz zrobić ze swojej kariery.

Uzyskanie Zarządzania Zasobami Ludzkimi Degree

Posiadanie stopnia w zarządzaniu zasobami ludzkimi otwiera drzwi do wielu możliwości, w tym na stanowiskach kierowniczych w dużych korporacji i organizacji. Osoby, które pomyślnie ukończą studiów magisterskich w Internecie można całkiem dużo napisać swój bilet do kariery przez całe życie, zgodnie z amerykańskiego Departamentu Pracy. Kariera w tej konkretnej branży mają wzrosnąć w niezwykle szybkim tempie prosto do roku 2014. Powodem tego jest, ze względu na wzrost i rozwój pakietów kompensacyjnych, polis ubezpieczeniowych, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy i procedur, itd

Ludzie, którzy już ukończyli studia magisterskie w Internecie o stężeniu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, znaleźć zatrudnienie współpracy z firmami w celu nadzorowania ich pakiety wynagrodzeń, zarządzanie plikami pracowniczych, udziału w procedurach rekrutacyjnych i pracować bezpośrednio z relacji związkowców, by wymienić tylko kilka z niezliczone obowiązki.

Specjaliści w tej dziedzinie musi być w stanie mówić i pisać wyraźnie pokazują, umiejętności rozwiązywania problemów pod presją, a zachowanie absolutnej tajemnicy, dyskrecję i takt w kontaktach z pracownikami. To jest praca, gdzie dwa dni prawdopodobnie nie są takie same, w których istnieje duże oddziaływanie między pracodawcą a pracownikami, a gdzie mogą pojawić się sytuacje stresowe nagle. To trwa specjalny zestaw umiejętności, wraz z tym studia magisterskie w trybie online, aby być skutecznym zarządzaniu zasobami ludzkimi.