grsail.com

Steak: Grassfed mięso Porady

Jak Keep Your Variety Meats Fresh

Jednym ze sposobów, aby upewnić się, że odmiana będzie przechowywać mięso już jest zamrożenie ich na dostawę. Jeśli kupujesz świeżego mięsa, należy upewnić się, że mięso kupujesz nie zostały uprzednio zamrożone. Jeśli kupujesz mięsa do wysyłki, wiele mięsa pochodzą uszczelniane próżniowo i ostatni od lat w zamrażarce. Zamrażać swoich mięsa odmian, należy najpierw owinąć je w folię aluminiową. Następnie umieścić je w torbie zamrażarki. Wytwórnia torbę zgodnie z jej treścią i datą, w którym zostały umieszczone w zamrażarce. Mięsa odmian powinny być spożywane w ciągu trzech miesięcy, ponieważ nie trzymać dłużej - nawet w głębokim zamrożeniu.

Trawa-Fed Wołowina mniej prawdopodobne, że E. coli Zanieczyszczenie

Czy wiesz, że większość zanieczyszczeń E. coli, który odbywa się w mięsie dzieje się w rzeźni? E. coli skażenie mięsa występuje wtedy, gdy dojdzie do kontaktu z odchodów zwierzęcych. Tak, to jest podane, że sprzątaczka zwierzęta (mniej obornika, który jest trzymanie się swoich ciał) rzadziej E. coli skażenie może się odbyć.

Układ trawienny trawa pracuje ze zwierząt karmionych 7 pH w porównaniu do 4 pH w ziarna karmione zwierzęta. Ecoli 157 nie przeżyją w żołądku zwierzęcia karmionego trawą, ze względu na wysokie pH.

Bydło podniesione w feedlots są na ogół w brudnych warunkach, gdy dotrą one do rzeźni. Zwierzęta ci są zmuszeni stać cały dzień w ciasnych warunkach w oborniku i brudu. To jest prawie niemożliwe, aby usunąć wszystkie fekalia z nich. Łąkowe podniósł zwierzęta (aka karmione trawą wołowiny) są czystsze zwierzęta, ponieważ nie są ograniczone. Trawa karmione wołowiny jest bezpłatny wędrować czystych pastwiskach i nie są zmuszeni stać w pęczkach wewnątrz niehigieniczne feedlot. Jedynym sposobem, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na E. coli jest zakup trawy karmione wołowiny.

Poznać różnice pomiędzy Fed trawy wołowiny i handlowych

True "trawa karmione" zwierzę to taki, który jest podawany tylko na naturalnych substancji organicznych, takich jak trawy i koniczyny, aż do dnia, w którym zostały ubite. Istnieje wiele firm, które twierdzą, że ich mięso wołowe lub jagnięce jest naturalne, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. Wiele razy te zwierzęta są dozwolone do paszy na naturalnych traw - Jeszcze kilka miesięcy przed datą uboju. Następnie zwierzęta te są przemieszczane do feedlot gdzie są mu diety ziarna lub zwierzęcych produktów ubocznych dokarmiać je. Niektórzy producenci produktów "naturalnych" będzie nawet dać swoje hormony wzrostu zwierząt gospodarskich lub steroidy. Należy dokładnie zbadać firma miejsca zakupu wołowiny i baraniny karmione trawą, aby zapewnić ich zwierzęta są w 100% trawy karmione.

Trawa Fed Lamb i CLA

Nie trać pieniędzy na syntetycznym CLA ze sklepu ze zdrową żywnością. Jeśli chcesz najlepszym źródłem CLA dostępne, to jest tak proste, jak jedzenia trawy karmione jagnięciny czy wołowiny. To jest CLA w najczystszej, najbardziej naturalną formą. Gdy CLA jest spożywane w postaci naturalnej, otrzymasz właściwego stosunku 1: 1 z Omega 3 i Omega 6 kwasów tłuszczowych. Trawa karmione jagnięcina zawiera cztery razy więcej witaminy A i E, niż ziarna karmione mięsem. Więc, czy twoje ciało przysługę. Odłóż na bok te syntetyczne produkty i jeść trawę karmione mięsem. To jest sposób natura przewidziała, aby otrzymywać odżywiania w pierwszej kolejności.

Odmiana Mięso: Serca

Przy zakupie serca, należy pamiętać, że z jagnięciny, wieprzowiny, wołowiny i drobiu serca może być trudne. Młodsze zwierzę, tym więcej ofert serce będzie. Należy szukać serc, które są w kolorze czerwonym. Nie chcesz kupić serca, które są szare lub brązowe. Te wędliny odmian powinny również mieć świeży zapach. Miłość powinna być traktowana tak jak wątroba. Powinny one być spożywane są dni, gdy są zakupione lub przechowywane nie dłużej niż 48 godzin w lodówce.

Odmiana Mięso mogą pochodzić z różnych zwierząt

Masz szeroką gamę wędlin odmian do wyboru. Z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i jagnięciny, nie jest z pewnością będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa kubki smakowe. Gdy Kupując mięso odmian, należy pamiętać, że młodsze zwierzęta będą bardziej łagodne i delikatne niż starszych zwierząt.

Odmiana Mięso: Lamb Nerki

Podczas sprawdzania jagnięce nerki świeżości, chcesz im blady czerwony lub różowy. Nie chcesz, aby przygotować nerki, które już zaczynają się obracać fioletowy - lub te, które mają silny zapach. Podczas sprawdzania tej odmiany mięsa świeżości, chcesz zobaczyć, nerki, które nie mają żadnych suche lub matowe plamy. Kolor nerek powinny być jednolite, a nawet. Jeśli nerki zakupione nie spełnia tych norm, należy je wyrzucić. Nie są one świeże.

Odmiana Mięso: grasica

Jeśli jesteś w restauracji i grasica są w menu, lepiej upewnij się, że wiesz, co zamawiania. Przysmak nerkówka rzeczywistości nie jest chleb. To mięso odmiany. Jest grasicy. Grasicy składa się z płata serca i płata gardła. Z dwóch, lobe serca uważano smaczne pary.

Trawa Fed Lamb vs Baranka handlowych

Trawa karmione jagnięcina jest po prostu lepszy produkt niż handlowej mięsa jagnięcego. Chociaż prawdą jest, że trawa karmione jagnięta nie tuczyć się tak szybko, jak zwierzęta karmione ziarnem, ich mięso jest zdrowsze, szczuplejsze i bardziej miękkie. Z oczywistych powodów, że trawa karmione jagnięta są bardziej zdrowe jest, ponieważ nie są one zawarte w ciasnych wiele paszowych zmuszony karmione ziarna i hormonów. Jagnięta hodowane w ziarna mają zazwyczaj zbyt dużo tłuszczu, który zmienia smak mięsa. Te baranki będzie cierpieć mniej problemów trawiennych i będzie miał lepszy ogólny stan zdrowia, ponieważ mogą odstawić na wypoczynek, a nie oddzielone od matki w młodym wieku.

Ludzie z choroby wątroby lub raka Czy tylko jeść wołowiny karmionego trawą

Jeśli jest ktoś w twojej rodzinie, kto ma chorobę wątroby lub raka, należy upewnić się, że tylko jeść trawy karmione wołowiny. Bakteria jest znany jako "Campylobacter", który jest w 58% feedlot wołowiny. Bakteria ta może człowieka bardzo chory. Niektóre z objawów to: bóle mięśni, bóle głowy, wymioty, nudności, gorączka i bóle brzucha. Jednakże, jeśli osoba ma zaburzenia czynności wątroby lub raka, Campylobacter może być groźne dla życia. Objawy tej choroby pojawiają się zwykle w ciągu trzech do dziesięciu dni jedzenia poszkodowanemu mięsa.

Restauracja Wołowina to nie z trawy Fed Wołowina

Jedzenia trawy karmione wołowiny jest jedynym sposobem, możesz być pewien, że nie spożywają mięsa, które jest jeździł z chorobami (takimi jak szalonych krów), antybiotyki i hormony. Gdy jedzenie, powinny być szczególnie świadomi tego, co się zużywa. Na przykład, każdy jedzenie, które spożywasz, który pochodzi pakowane prawdopodobnie nie jest z mięsa trawy karmione. Obejmuje to hot dogi, kiełbaski, wypełnień taco i pizzy. Powinieneś wiedzieć, że USDA Bezpieczeństwa Żywności i Kontroli stwierdziła, że ​​35% z tych produktów zostały wyprodukowane z resztek mięsa. Te skrawki były składa się z mięsa z kości. Po kolację, warto trzymać się sałatki i warzywa.

Wskazówki dotyczące zamawiania Baranka Cały Trawa Fed

Jeśli masz szczególne wydarzenie wymyślanie, należy traktować przyjaciół i rodzinę do pieczeni jagnięcej. Możesz mieć całe jagnięta dostarczone do Ciebie ubrany i uncut przez jednego z trawy karmione stron jagnięce w Internecie. Wystarczy pamiętać, że osoby te zwykle trzeba o ogłoszeniu czterech tygodni, aby upewnić się, że zamówienie jest sporządzone prawidłowo, zaplanowane i wysłane. Planując, należy przeznaczyć co najmniej cztery funty baranka na osobę. Całe jagniąt można pieczona nad ogniem na rożnie, lub mogą być gotowane w dole.

Trawa-Fed Wołowina i twoje kubki smakowe

Jeśli nigdy nie próbowałem karmione trawą wołowiny, może nie być przyzwyczajeni do smaku. Większość współczesnych Amerykanów zostały podniesione na ziarna karmione wołowiny i nie zdaje sobie sprawy, że są one brakuje na prawdziwego smaku mięsa, jak natura przewidziała. Wszystkie mięsa trawy karmione, czy to jagnięcina, kurczak, wołowina lub żubr, mają wysoki poziom kwasów tłuszczowych Omega-3. Smak tych zdrowych kwasów jest obca wielu ludzi - po prostu dlatego, że nigdy nie doświadczył zdrowej kawałek mięsa. Więc, kiedy ugryźć kawałek świeżej trawy, karmione wołowiny, można się zastanawiać, w smaku. Po prostu wiem, że wkrótce się do niego przyzwyczaić i prawdopodobnie będzie się zastanawiać, jak kiedykolwiek myślałeś ziarna karmione mięso smakowało.

Odmiana Mięso: wątroby

Wszystkich wątrobach, wątroba cielęca jest Najjaśniejsza i pinkest w kolorze. Przy zakupie wątrobę wołową, należy pamiętać, że ciemniejsze wątroby, silniejszy smak i zapach. Pierś kurczaka powiedział, że najłagodniejsze smaku, gdy wątroba wieprzowa ma najmocniejszy smak.

Wszystkie z tych mięs odmian powinny być przygotowane na dzień są one zakupione. Można jednak zapisać wątrobę w lodówce do 48 godzin.