grsail.com

Starszy Pielęgnacja Stres

Starszy Pielęgnacja Stres


Starszy opieki stres jest prawdziwe, a jeśli idzie na nierozwiązane problemy spotęgują wykładniczo.

Rodzaj Elder Opieki Stres

Starszy opieki stres może wystąpić w jednym z dwóch sposobów. Seniorzy próbują zarządzać swoje życie zmniejsza poziom stresu doświadczenia. Niepodległości Alternatywnie, opiekunowie odpowiedzialni za seniorów, którzy nie mogą już zarządzać każdym aspektem swojego życia doświadczają zmęczenia i stresu. W obu przypadkach wyzwaniem jest podobna.

Oceny przyczyn stresu

Aby zrozumieć stres, ważne jest dokładnie ocenić problemy, które mają miejsce w życiu starszego lub opiekuna. Mimo, że niektóre kwestie są wyjątkowe, istnieją standardowe kwestie, że większość seniorów sprostać które wprowadzają na stres.

Prawny

Codzienne czynności, które są uważane za powszechne stają się trudne dla seniorów. Dostęp konto czekowe, tworząc woli i inne działania prawne tworzenia udręki. Wiele z tych sytuacji są potęgowane przez waśnie rodzinne nad priorytetami Seniora.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie jest labirynt dla wielu ludzi. Seniorzy muszą poruszać copays i odliczeniami z małą lub bez pomocy. Zrozumienie zagadnienia takie jak Medicare Part D i jej roli w całym programie świadczeń medycznych znaczy godzin lała rachunki medyczne i regulacji zdrowia. Opiekunowie zarządzające wyższego szczebla kwestie ubezpieczeniowe często nie mają miejsca na kolei, kiedy obciążenie finansowe staje się przytłaczająca.

Potrzebne opieki

Decydując się na opiekę, która jest potrzebna to często walka między starszym i opiekuna. Pielęgniarska opieka domowa zabiera niezależność starszy i często pozostawia niego odizolowane i zły. Przepisy dotyczące statusu związany z domu, aby opieka domowa trudne dla seniorów, którzy wciąż mają pewien poziom niezależności. Wspierana żywych rzadko są objęte ubezpieczeniem rządowej i pozostawić ciężar kosztów na starszym lub opiekuna.

Zrozum Ograniczenia

Aby uporać się ze stresem, ważne jest starszy lub opiekun zrozumieć indywidualne ograniczenia. Gdy starszy zdaje sobie sprawę, co on lub ona może i nie może zrobić, jest mniejsza o walce o rodzaju opieki lub konieczności prawnej sytuacji. Ta świadomość nie może nastąpić bez pomocy doradcy zawodowego, który rozumie frustrację, że seniorzy w twarz. Seniorzy i ich opiekunowie powinni pracować razem, aby określić, kiedy jest odpowiedni czas na profesjonalny interweniować.

Opiekunowie muszą zrozumieć, jak ważyć ofiarę z potencjalnym urazy. Życie wystąpić zmiany w życiu opiekunów, gdy przyjmują one opieką starszego. Starszy opieki stres objawia się w postaci niechęci wobec miłości jednego, gdy zmiany te wpływają na życie opiekuna w bardzo negatywny sposób.

Przed podjęciem ważnych decyzji związanych z opieką nad starszym, ich opiekunowie powinni przedstawić hipotetyczny scenariusz dla siebie i rozważyć długoterminowe skutki tej decyzji. Jeśli czuje się źle, na dłuższą metę, rozważyć inne możliwości opieki dla starszych, jak hiriing specjalistę w domu opieki zdrowotnej.

Tworzą sieć

Sieć składa się z każdym, kto zapewnia wsparcie w opiece nad seniorów. Mogą to rodzeństwa, opiekunów z agencji opieki domowej lub hospicjum i agencji pracy społecznej dostępnych w wielu miastach. Ważne jest, aby rozwijać tę sieć i zachować oceny jego możliwości. Upewnij się, że sieć oferuje najlepszą możliwą opiekę starszym.

Dołącz do grupy wsparcia

Czasami problemem jest tylko izolacja. Często czuje się jak nikt inny rozumie wyzwania związane z opieką nad starszym. Twarzą w twarz grupy są dostępne dla wielu, ale dla opiekunów świadczących wokół opieki zegara, to nie jest opcja. Online fora społeczności inspiracjami i porady dla opiekunów, którzy szukają ulgi czy zachęty, aby przejść dalej. Krajowe Stowarzyszenie Rodzina Opiekunowie jest organizacją, która daje możliwości wsparcia, fora dyskusyjne, a także informacje na temat dodatkowych środków.

Należy pamiętać, że Internet oferuje anonimowość i otwiera drzwi dla oszustw i nadużyć. Lekko stąpać, dopóki nie jest poziom komfortu z innymi plakatów.

Seniorzy i opiekunów zajmujących się osobami starszymi opieki stresu powinni zrozumieć, że stres występuje podczas naszego życia, i nauczyć się zarządzać zająć się kwestiami bezpośrednio i pracy z grupami i sieci wsparcia, aby rozwiązać problemy.

Maurice Moss