grsail.com

Starszy Kobieta w Szkocji podziela jej życie Secrets

Najstarsza kobieta w Szkocji obchodzony 109-cia urodziny w dniu 2 stycznia 2015 r Jessie Gallen ujawnił sekret jej długowieczności i dobrego zdrowia. Okazało się proste.

Starszy Kobieta w Szkocji podziela jej życie Secrets

Jessie Gallen ze Szkocji jest najstarszą kobietą w kraju. Nie tak dawno temu, ona obchodziła 109. urodziny i jest optymistycznie patrzy w przyszłość. W wywiadzie dla brytyjskiej gazety Daily Mail Gallen powiedział sekret swojej długowieczności i doskonałego zdrowia. To okazało się być prosta - kobiety, które chcą za jej przykładem powinny często jeść owsiankę i trzymać się z dala od ludzi.

Jessie przyznała, że ​​nigdy nie był żonaty i powszechne przekonanie, że mężczyźni przyniósł więcej kłopotów niż pożytku. Według Gallen, że jest pewien, że stałe szkolenia, talerz owsianki codziennie rano i fakt, że nigdy nie był żonaty jej pomóc.

Teraz mieszka w domu opieki w Crosby Dom w Aberdeen, a według przedstawiciela tej instytucji Rebecca Streeter, że aktywnie uczestniczy we wspólnych działaniach, uwielbia robić ćwiczenia, regularnie odwiedza koncerty chodzi do kościoła co niedzielę.

Jessie Gallen urodził się w 1906 roku w rodzinie, gdzie miała 5 siostry i brata. W wieku 13 lat, niezależna dziewczyna opuściła dom i stał dojarka. Później zmiany pracy kilka razy, ale zawsze był w dobrych stosunkach z jej szefów.