grsail.com

Spring Roll Sałatka: Zdrowa Przepis w 10 minut

Mam do złego nawyku kilka tygodni temu. Zazwyczaj jestem dobrze o gotowanie posiłków w domu, ale znalazłem kilka niesamowitych sajgonki w miejscu zwanym Eatzis tutaj w Dallas i zakochał. Połączenie krewetek, warzyw i awokado wykonane doskonały lekki lunch w trakcie gorącej Texas latem, ale ceną było mnie zabija.

Wreszcie mam głowę na wprost i ponownie spring rolls siebie. Byli zaskakująco łatwo połączyć plus mogę dodać własny dotyk ze świeżą miętą. Ale podczas gdy papier ryżowy nie jest trudne do pracy, robi trochę cierpliwości i praktyki. Więc zamiast sajgonki, zrobiłem mój ulubiony obiad do sałatki.

Spring Roll Sałatka: Zdrowa Przepis w 10 minut

Składniki:

Pokrojone sałaty (użyłam mieszanki sałatę rzymską i szpinak), 2 szklanki
Posiekane Purpurowe kapusta, 1 szklanka
Brokuły Slaw (użyłem gotowego wersję z Whole Foods), 0,5 szklanki
Mrożone krewetki (~ 15 ~ 8 małych lub średnich regularne), 1 porcja
½ awokado
Oliwa z oliwek, 1 łyżka
Sok z jednej limonki
Miodu, 1 łyżka

Metoda:

Po pierwsze, gotować krewetki w wrzącej wody, gdy zaczniesz sauté swoją kapustę i brokuły slaw w oliwie z oliwek.

Podczas gdy rzeczy są gotowania z dala, połączyć miód i sok z limonki w misce i dobrze wymieszać.

Kapusty i wymieszać slaw czasami aż zaczną mięknąć, a następnie wlać mieszaninę Miód nad góry.

Gdy kończy krewetki gotowania (o 7:55 minut) talerz sałaty i swoje warzywa i bialej kapusty mieszaniny na wierzchu łyżkę.

Następnie dodać na pozostałych składników! Pokroić na pół awokado i rozprowadzić go po stos doskonale różowy krewetki, a następnie posypać kilka gałązek posiekanej mięty na górze prawej.

To piękno jest ładowany z białka i zdrowych tłuszczów, a także wszystkich składników odżywczych z mieszanką kolorowych warzyw. Połączenie żucia krewetki, awokado, kremowy i lekko słodki warzywa jest powołany do życia przez Zing świeżej mięty. I zajmuje tylko około 10 minut, od początku do końca!

Kopać!