grsail.com

Spersonalizowane Prezent: Rabat spersonalizowanych prezentów Porady

Jak zaoszczędzić pieniądze na prezenty Drukarnie Spersonalizowana urodziny

Pierwsze spersonalizowanych prezentów urodzinowych oznacza dostajesz idealny prezent dla uczczenia czyjejś szczególny dzień. Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu dobrą ofertę na druku spersonalizowanych prezentów urodzinowych, istnieją pewne sztuczki, aby zaoszczędzić trochę gotówki. Oto kilka sposobów, można obniżyć koszty.

1. Sklep wokół. To oczywiste, oszczędzania pieniędzy jest pomijana przez wielu kupujących. Jednak robi trochę planowania z wyprzedzeniem porównać kosztów do różnych sklepach może Ci najlepszą ofertę.
2. Wybierz jeden kolor. Jeśli drukujesz, mają swój projekt w jednym kolorze, a nie wielu kolorach. Czy jest to koszulka, torba lub kapelusz na urodziny chłopca czy dziewczyny, drukarki żądać więcej za każdy dodatkowy kolor można dodać do projektu.
3. Kup luzem. Sprawdź, w którym zmienia się punkt cena to. Być może warto poświęcić chwilę, aby kupić kilka dodatkowych elementów do spadku cen za sztukę jeśli personalizacji prezenty urodzinowe dla całej partii.
4. Jeśli robisz duże zamówienie spersonalizowanych prezentów urodzinowych, zawsze uzyskać pisemne cytaty - najlepiej z więcej niż jednej drukarni.

Personalizacja na własne etykiety użytkownika

Zamiast wydawać pieniędzy do drukowania etykiet, na prezent, pomysłowy i aby uzyskać swój własny. Korzystanie z samoprzylepną papier do druku i wyobraźni można tworzyć etykiety na personalizację czegokolwiek. Weź pustą butelkę wina lub butelki oliwy z oliwek, oczyścić go, wypełnić go ugryźć wielkości cukierków, i uszczelnić go z powrotem. Dodaj indywidualną etykietę, którą zaprojektowanego na papierze samoprzylepnym drukowania i masz niedrogie niestandardowy prezent. Etykiety niestandardowe pracy oraz przedmioty dekoracyjne, też. Dodać własnych etykiet, aby dodać do świec, czasopism, torby na prezenty i pól. Twoje niestandardowe etykiety mogą być również tak proste, jak drukowane zdjęcie.

Tanie sztuczki do pakowania w górę spersonalizowanych prezentów

Jeśli szukasz opakowania dla spersonalizowanych prezentów, nie trzeba spadać dużo pieniędzy, aby to zrobić. Przez uzyskanie mało kreatywny, możesz mieć opakowanie do spersonalizowanych prezentów w sprawie budżetu. Oto kilka pomysłów na dobry początek.

Spersonalizowane Torby Zdjęcie upominkowe - Nie musisz przejść przez kłopotów zamawiania dar torby luzem do ich personalizacji. Jeśli masz tylko kilka, to dlaczego nie stworzyć spersonalizowane torby zdjęć na prezent? Weź solidną kolorowy prezent torebkę i umieścić zdjęcie z tandetnego kleju. Użyj arkusz kolorowego papieru rzemiosła wyciąć "klatkę" dla fotografii. Przyklej go i masz natychmiastowy spersonalizowane zdjęcia torbę Dar.

"Monogrammed" Stencil tkaniny - Jest uroczy dodatek do każdej jasnym torby bawełniane dźwigać. Możesz stworzyć "monogram" z własną literą wzornika. Ułóż się szablon na dźwigać i używać farby tkaniny w kolorze do wyboru wypełnienie listu.

Spersonalizowane Wrapping Paper - Take albo brązowego lub białego papieru Kraft i owinąć go wokół prezent, jak zwykle. Zapraszamy zatem kreatywny i spersonalizować go. Możesz używać pieczęci z tuszem do dekoracji inicjały osoby na indywidualną papier pakowy. Użyj szablonów w celu stworzenie własnego wzoru lub wykorzystać swoje umiejętności artystyczne, aby zilustrować swoją grafikę.

Spersonalizuj własną Tee z zamrażarką papieru stenciling

Oczywiście, można przejść do drukarki t-shirt i mieć kłopotów i kosztów zamawiania własnych tee, ale dlaczego, że skoro można spersonalizować tee w ciągu zaledwie kilku prostych krokach? Można używać papieru zamrażarki, aby utworzyć szablon. Jednym ze sposobów, aby utworzyć szablon jest stworzenie szablon ołówkiem lub długopisem i przycinanie się słowa lub obrazu z pen-em na szczycie pokładzie cięcia mat. Można też stworzyć zarys obrazu na komputerze i wydrukować bezpośrednio na papierze zamrażarki. Następnie umieść błyszczącą stronę papieru zamrażarki na koszulce, prasować papier zamrażarki do tee bez pary i używać farby tkaniny do tworzenia spersonalizowanej koszulki. Należy uważać, aby wyjąć papier zamrażarki od razu aby farba do wyschnięcia równomiernie. Jest to proste rozwiązanie, aby natychmiast dostosować swoją koszulkę!

Monogram to sam ciąć koszty

Oszczędź sobie koszt zakupu drogich rzeczy jak ręczniki, monogramem szaty i PJ i monogram je na własną rękę. Możesz kupić dokładnie przedmioty, które chcesz zamiast płacić oznaczony cenę od detalisty, który wybrał projekt. Jeśli masz dostęp do skomputeryzowanej maszyny do szycia, można użyć ich zaprogramowanych monogram wzory ściegów. Jednakże, można również spróbować haft z wolnego ruchu, jak również. Aby to zrobić, wyciągnąć nas na samą tkaniną lub użyć kawałek stabilizatora rozpuszczalnego w wodzie. Dla kawałków tkaniny frotte, ma sens użycie stabilizatora, które można umieścić na tkaninie jako wzorzec rozpuszczalny w wodzie. Następnie wybierz wąską drewnianą obręcz lub sprężyny obręcz dla wątku. 30-lub 40-masa masa hafciarka wątek będzie najlepsze dla monogramem.

Cztery sposoby uzyskać zniżki na Osobisty przedmioty

Pierwsze zniżki na spersonalizowanych elementów może zająć trochę planowania i badań. Jednakże, jeśli jesteś w stanie zająć się ich zdobyciem przy zakupie spersonalizowane elementy, można znaleźć kilka dobrych ofert. Oto kilka pomysłów na zadzierać rabaty.

  • Znajdź sklep w którym lubisz zakupy do spersonalizowanych pozycji i zapisać się na ich listach dyskusyjnych. Zostaniesz powiadomiony o sprzedaży i być świadkiem zniżki.
  • Sprawdź, czy sklep ma zniżkę na podpisanie umowy na ich karty kredytowej. Często można dostać rabat na pierwszy zakup i będziesz mógł ją wykorzystać do zakupu indywidualnych przedmiotów.
  • Hit sprzedaży dla indywidualnych elementów, które nie mają do monogram lub wygrawerować sobie. Przedmioty takie jak szale, mydła i torebki pochodzą z monogramem niemal każdej litery istnieje.
  • Sklep online w dużych detalistów głośności, które prowadzą spersonalizowanych produktów. Sprzedawców online jak OrientalTrading.com posiadać duży wybór prezentów to jeszcze w przystępnych cenach.

Korzystanie z kupon kody last spersonalizowanych prezentów

Zakup spersonalizowanych prezentów nie oznacza, że ​​musisz zrezygnować z oszczędności. W rzeczywistości, jeśli używasz kupon kody, nie trzeba zapłacić pełną cenę podczas zakupów online z wielu dużych detalistów. Po prostu trzeba zrobić trochę badań w Internecie, a następnie wprowadź kod kuponu, gdy jesteś na stronie transakcji. Pomaga także jeśli sprawdzać na stronach często są aktualizacje. Oto kilka sugestii, gdzie można szukać, aby znaleźć spersonalizowanych prezentów.

Retailmenot.com - Ta witryna ma wielkie wyszukiwarki do wynajęcia kody rabatowe szukać dla wielu zasobów zakupy online, gdzie można kupić spersonalizowanych prezentów. Firmy takie jak Harry & David i rzeczy Zapamiętano zazwyczaj pojawiały się w poszukiwania. Znajdź rabatów, takich jak 20 procent off kupony i pięć dolarów off kupony.

DealNews.com - Przeprowadzenie wyszukiwania lub kliknij na jednym z ich kategorii. Mają zniżki kupon kody na rzeczy takie jak bezpłatną wysyłkę i zniżki poza minimalnych zamówień. Można również znaleźć zniżki procentowe do witryn internetowych, takich jak PersonalizationMall.com.

UltimateCoupons.com - Znajdź rabatowe kupony na prawie każdym większym sprzedawcy, który oferuje wiele. UltimateCoupons.com jest opisywany gratisy do Proflowers.com i Snapfish - idealne, jeśli chcesz, aby rozdawać spersonalizowane zdjęcia jako prezenty.

CouponMountain.com- Próbując znaleźć kupony rabatowe dla detalisty luksusowych prezentów, takich jak Red Envelope? Możesz być w stanie uzyskać bezpłatną wysyłkę przy zakupie minimum. Spróbuj to zrobić wyszukiwanie aby sprawdzić, czy można dostać rabat zdjęć sprzedawcy jak Shutterfly.

Znalezienie prezent spersonalizowane zdyskontowanych

Jeśli szukasz doskonałej jakości spersonalizowanych prezent, nie wstydź się na zakupy w lokalnych DollarSavers lub 1 dolar sklepach. Wiele z tych sklepów mają odpływ nadwyżki prezentów, że inne sklepy nie mogą sprzedać.

1. Nie kupuj produktów spożywczych, chyba że osoba, która otrzymuje dar jest bardzo do pewnego rodzaju żywności, jak Vegan lub etniczne jedzenie. Czekoladki, chyba że stosowane na Walentynki są bardzo ogólne prezent.

2. Spróbuj znaleźć unikalny produkt w obrębie obszaru zainteresowania: Na przykład, jeśli wiesz, że osoba lubi Afrykę, spróbuj znaleźć coś nad e-bay, który jest z Afryki i niepowtarzalny tylko do tego kraju. Nie coś można znaleźć tutaj, w Stanach Zjednoczonych Czy szybkie wyszukiwanie w Internecie dla tego obszaru zainteresowania odpowiedniej osobie i spróbuj znaleźć coś ważnego w tym obszarze nadal w swoim budżecie.

3. liczy owijania. Zawijanie Temat jest wielki, kiedy można go osiągnąć. Jeśli owijania o afrykańskiej dar, brązowy papier pocztowy korzystania i pieczęć go henną i brązu. Jeśli masz dzieci, korzystać z nich zrobić to jako projekt tworzenia papier pakowy. Związać z barwionego i / lub naturalne mieszanki kolorowych rafii jako wykończenie. Można mody etykietę prezent w postaci biletu odbioru bagażu. Te rodzaje szablonów można pobrać z Internetu.

Niech wasza kreatywność przejąć. Pamiętaj, to nie koszty dar, jego wyjątkowość tego.