grsail.com

Sonny i Cher kostiumy halloween

Sonny i Cher kostiumy halloween


Będziesz duszą towarzystwa, gdy i innych znaczących Sonny i Cher nosić kostiumy na Halloween.

Kostium Inspiracje

Wybór kostium na Halloween są często o inspiracji. Jeśli jesteś jak wielu ludzi, zaczekać kilka dni przed wielkim wydarzeniem, a następnie przeszukać dom szukając przedmiotów rzucać razem kostium. Jeśli jesteś kreatywny, możesz wymyślić kilka świetnych strojach, ale jeśli nie, może trzeba trochę inspiracji.

Niektóre z najbardziej popularnych stroje dla dorosłych obejmują kopiowanie wyglądu sławna. Istnieje wiele znanych osób, których wygląd znaków towarowych, które są tak rozpoznawalne Projektując kostium jest łatwe. Sonny i Cher Halloween kostiumy są ponadczasowe, a oni nie muszą kosztować fortunę zrobić.

Sonny i Cher kostiumy halloween

Sonny i Cher uderzył w wielki czas z hitów, jak "I Got You Babe" i "The Beat Goes On", a z ich TV show Sonny i Cher Comedy Hour. Były one idealne dopasowanie do późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych. Oboje uosabiała wygląd ery hippie, z długimi włosami, płynących koszule i dna dzwon, i to spojrzenie nadal być kopiowane dziś w strojach na każdą okazję, zwłaszcza Halloween. Jeśli Sonny i Cher kostiumy są co chcesz nosić tego lata, jak masz wygląd?

  • Grzebać w szafie: Możesz mieć idealne koszulę, spodnie dzwon i akcesoria do replikacji wygląd Sonny i / lub Cher. Jeśli nie masz żadnych dna dzwon, nie martw się. Można tworzyć natychmiastowe dna dzwon, biorąc parę spodni (jasne kolory, paski, a nawet kwiaty naprawdę wyglądają świetnie) i cięcia nacięcia od dołu do tuż pod kolanem. Przybierać kawałka materiału, odcinku przecięty tak dalece jak to możliwe i uszyć materiału w szczelinie otrzymując nogę bardziej wyglądem dzwonu dna. Możesz zrobić to samo z rękawami na koszulce, jeśli to konieczne.
  • Odwiedź sklepie oszczędności lub dwa: Jeśli naprawdę nie masz nic można wykorzystać w swojej szafie, a następnie udać się do najbliższego sklepu z artykułami używanymi. Możesz wybrać ubrania za bezcen, więc na poszukiwania wszystkiego, co może działać; głośniej i bardziej kolorowe, tym lepiej!
  • Sprawdź aukcje internetowe i ogłoszenia: Nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć w miejscach, takich jak eBay i Craigslist.
  • Sew to sam: Jeśli są poręczne z maszyny do szycia, spróbować swoich sił w tworzeniu własnego Sonny'ego i Cher kostium.

Odzież i akcesoria

Tworzenie wspaniale wyglądające stroje naprawdę zależy od materiału i akcesoria wybrać. Niektóre pomysły na stroje Sonny i Cher obejmować następujące:

  • Peruki: To jest absolutną koniecznością, jeśli masz zamiar jak Cher, chyba że masz długi (bardzo długi), czarne włosy.
  • Jasny ubrania: Aby odtworzyć wygląd Cher, jaśniejszy jest lepsza, więc wybrać materiał, który cechuje wzory i akcenty, takie jak kwiaty, geometryczne kształty, błyszczącymi akcentami, długie rękawy i dna płynących dzwon lub obcisłe sukienki ręku. Dla Sonny, poszukaj garnitury poliestrowych błyszczące buty patentowych, lub pójść na wygląd hippie z koszuli rozpiętej stylu chłop, na szyi i dużym złota biżuteria. Nie zapomnij wąsy! Na każdym stroju, kamizelki z frędzlami długie na końcach może zakończyć wygląd.
  • Biżuteria: Znowu chcesz szukać głośne i jasne, złote bransolety i naszyjniki lub duże kawałki biżuterii, w tym kolczyków i bransoletki musujących kapanie.


Tworzenie Sonny'ego i Cher wyglądają naprawdę jest bardzo proste, ale być gotowy do śpiewania, kiedy ty i twój partner przybyć na imprezę!