grsail.com

Sona poduszka bezdech senny Wywiad i ocena

Sona poduszka bezdech senny Wywiad i ocena


Jeśli cierpisz na bezdech senny lub Twój partner skarży się chrapania, poduszka SONA może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zakład Logiki Stosowanej miał okazję porozmawiać z Art Perry, prezes Soft-Tex, aby dowiedzieć się więcej na temat jak działa poduszka i co dalej na linii SONA.

Tło SONA Pillow

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Co poszło do tworzenia Sona Pillow? Jak to było testowane i doskonalone w czasie przed premierą?

Art Perry (AP): SONA Poduszka została wymyślona przez Harvard wykształconych neurolog dr Najeeb Zuberi po 10 latach badań laboratoryjnych i rozwoju produktu. Zuberi chciał pomóc swoim pacjentom, którzy cierpieli na bezdech senny, poważny stan, który powoduje zatrzymanie oddychania osób czasowo i mogą być śmiertelne.

Zuberi zaprojektowane poduszkę, aby pomóc pacjentom u których zdiagnozowano łagodny bezdech senny i / lub chrapania pomagając promować bardziej naturalne i komfortowe miejsce do spania. Poduszki zmienia położenie szczęki i pomaga w otwarciu swojej dróg oddechowych, które pomogą Ci odetchnąć swobodniej, która pomaga uzyskać spokojny bardziej regenerujący sen.

LTK: Jak to działa?

AP: unikalna konstrukcja Sona poduszkę promuje wygodną pozycję z boku śpiącego. W tej pozycji, specjalnie zaprojektowane nachylenie poduszki zmienia położenie szczęki, aby optymalnie dostosować tę, tworząc bardziej naturalne i dróg oddechowych otwarte, pozwalając użytkownikowi oddychać swobodniej. Wyprofilowane otwory ramię wraz z specjalnym wspornika tylnej w pomocy poduszek utrzymać pozycję z boku śpiącego w całej nocy.

LTK: Czy każdy może go używać, czy jest to wyłącznie dla osób, które chrapią lub mają bezdech senny?

AP: Każdy może faktycznie korzysta z Sona Pillow i w rzeczywistości, wielu ludzi, którzy nie chrapią lub cierpią z powodu bezdechu sennego używać go po prostu, aby pomóc im się lepiej, sen w nocy bardziej regenerujący.

Co sprawia, że ​​poduszka Special

LTK: Jak za pomocą poduszki Sona inny od spania na boku przy użyciu zwykłego poduszkę?

AP: Gdy śpisz na boku z regularnym poduszkę, można bardzo łatwo przejść od spania na boku do spania na plecach, pozycję, który można składać drogi oddechowe i może wywoływać chrapanie i / lub negatywny wpływ na osoby z bezdechem sennym , Zwykłe poduszki również zrobić nic, aby pomóc w otwarciu drogach oddechowych oraz niektórych tradycyjnych poduszek łóżko faktycznie zwinąć swoje drogi oddechowe, co może powodować pogorszenie stanu zdrowia.

Adaptacja do SONA

LTK: Co to ​​jest okres adaptacji jak zwykle? Jak długo klienci mają tendencję do czuć się bardzo wygodne spanie na poduszce?

AP: Dzięki unikalnej konstrukcji tej poduszce, niektórzy użytkownicy poczuć lekki dyskomfort podczas pierwszych kilku dni stosowania. Dla ludzi, którzy przede wszystkim spać na plecach, może to potrwać dłużej, aby dostosować się do stanowiska. Jednakże, w ciągu 30 dni, poinformuj, że większość użytkowników nie są one tylko śpię więcej dźwięku i wygodniej, ale ich partnerzy snu są coraz bardziej regenerujący sen i lepiej sen.

LTK: Czy masz jakieś wskazówki dla podkładów z powrotem, którzy mają problemy ze snem na swoich stronach?

AP: Jeśli masz problemy ze snem na swojej stronie, że mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Spania na materacu, który jest zbyt twarde może powodować punktów nacisku na ramionach i biodrach, które mogą być nieprzyjemne, lub, w niektórych przypadkach, bolesne. Miękki materac lub dodanie miękkiego na materac może pomóc. Chciałbym również zasugerować, starając specjalne poduszki boczne wykonane zachęcić spania. Na przykład, nowa strona Sleeper Poduszka, częścią nowej linii Style snu poduszkę Sona, został opracowany w związku z laboratorium snu, aby zapewnić maksymalny komfort dla bocznej spania. To może być używany, aby wrócić podkłady bardziej przyzwyczajeni do spania w bok, przed użyciem Sona Pillow.

Zwalczanie bezdech senny

LTK: Dla osób cierpiących na bezdech senny, czy jest natychmiastowa poprawa snu i jak czujny i odświeżony czują się następnego dnia? Jakie wyniki klienci powinni spodziewać tuż nietoperza?

AP: Tak, w rzeczywistości użytkownicy zgłaszali doświadcza lepszy od pierwszej nocy, próbują go. W badaniach medycznych, naukowcy zaobserwowali, średni spadek z 17 epizodów godzin chrapanie do mniej niż pięciu. Z reguły jednak podkreślić znaczenie wykorzystania poduszkę, przez co najmniej 30 dni, co pozwala ciała do nauki i dostosować się do nowej pozycji, zanim zaczniesz czuć się z niego korzyści.

LTK: Jakie są niebezpieczeństwa związane z wyjazdem na bezdech senny jest leczone? Czy poduszka wystarczający dla większości łagodnych przypadkach bezdech senny?

AP: Wielu pacjentów bezdech senny zgłosić problemy zdrowotne, społeczne i zawodowe związane z brakiem snu i / lub wyczerpania. Ale uczucie zmęczenia i słabe nie jest jedynym problemem medycznym; istnieje wiele problemów zdrowotna związana z bezdechem podczas snu. Traumatyczne epizody bezdechu sen negatywnie wpływa na serce, dlatego wiele osób, które cierpią na większe ryzyko chorób układu krążenia, udar mózgu, wysokie ciśnienie krwi i rytmu serca. Bezdech senny może również powodować brak snu, który według wielu jest główną przyczyną wypadków samochodowych,.

Nawet jeśli nie zdiagnozowano bezdechu sennego, łagodne i przewlekłe chrapanie może być równie szkodliwe dla Ciebie i na pewno szkodliwe dla zdrowia partnera śpiącego w. Podczas gdy większość ludzi nie myśli o chrapanie za problematyczne, że dotyka milionów Amerykanów, zwłaszcza ludzi, którzy są z nadwagą lub powyżej 50 roku życia.

SONA Poduszka może pomóc ci z lekkim przypadków bezdechu sennego lub łagodnym i przewlekłego chrapanie. Jednak zaleca się, aby zobaczyć się z lekarzem i / lub odwiedzić klinikę uśpienia która specjalizuje się w zaburzeniach snu, jeśli czujesz, że masz bardziej poważny stan związane uśpienia.

LTK: Oprócz korzystania z Sona Pillow, co jeszcze ludzie, którzy cierpią z powodu chrapania i bezdechu sennego zrobić, aby złagodzić ich stan?

AP: Moja pierwsza rada jest taka, aby zobaczyć swój neurologa lub specjalisty snu. Po prawidłowo zdiagnozowane możesz rozwiązać swój problem.

Jeśli zdiagnozowano ciężką bezdechu sennego może być zobowiązany do korzystania z CPAP (Positive Airway Pressure nadal) urządzenia. Ta maszyna otwiera dróg oddechowych osoby podczas snu przy stałym przepływie powietrza pod ciśnieniem do gardła. Ta wymagana obróbka jest na ogół bardziej korzystne niż bardziej inwazyjne leczenia chirurgicznego, który może być lub może nie być pokryta ubezpieczenia. Bez względu na to, widząc się z lekarzem jest kluczem.

Dbanie o Pillow

LTK: Jak dbać o poduszki / poszewki na poduszkę?

AP: poduszka może być miejscem, czyszczone, a poduszki można prać w pralce i suszarka bezpieczne.

LTK: Jak często poduszki należy zastąpić?

AP: Bez konkretnej wiedzy, jak często używany jest poduszka i czy wielkości osobnika przy użyciu poduszkę, lekarz zaleca wymianę Sona Pillow co dwa lata.

Co dalej?

LTK: Co dalej po linii SONA?

AP: Opierając się na sukcesie SONA Pillow, stworzyliśmy pełną gamę poduszek specjalistycznych, które pozwalają spać w swojej ulubionej pozycji bardziej komfortowo. Nowa linia Style snu, dostępne w sklepach latem tego roku, składa się z powrotem Sleeper, a Sleeper żołądka i boczne poduszki, sypialnej, które zostały przebadane w laboratorium snu dr Zuberi dla maksymalnej wygody i komfortu dla każdej z tych pozycji snu. Stworzyliśmy również wyjątkowo kształcie Spinal Wsparcie Pillow, który zapewnia dolnej części pleców i zmniejszenie stresu ramię podczas snu. Ta poduszka jest idealna dla kobiet w ciąży i tych, którzy chcą, aby pomóc złagodzić ból w dole pleców, jak śpią. Poduszki trwa od 49 dolarów za parę do 59 dolarów za Spinal Wsparcia Pillow.

Krótki przegląd

Otrzymałem Sona Pillow myśląc, że mój mąż, który chrapie, będzie mógł z niego korzystać. Po cztery noce, zdecydował, że nie mógł już używać poduszkę po prostu dlatego, że nie może spać wygodnie na boku. W nocy, że nie używają go, myślałem epizody chrapanie były rzadsze. Jednak, ze względu na krótki procesu, nie mogę powiedzieć na pewno, że poduszka była w stanie zatrzymać jego chrapanie.

Ciekawy i nadal nadzieję na bardziej szczegółowy przegląd, próbowałem wyprofilowane poduszki. I normalnie spać albo na boku lub brzuchu i znalazłem poduszki bardzo wygodne, bardziej komfortowy niż regularne poduszki, że spali się. Jest to idealne średnim ziemi, jeśli chodzi o ujędrniają kontra miękkie, płaskie vs puszyste. To czuje się mocny w mojej głowie i nie męczy mnie w szyję. Dałem moje regularne poduszki w miejsce SONA.

Niestety, ponieważ nie chrapią lub mają bezdech senny, nie mogę ocenić skuteczność poduszki z tej perspektywy w długim okresie czasu. Wierzę, że SONA Poduszka może być korzystne dla tych, którzy chrapią tak długo, jak nie są one całkowicie przeciwny do spania na boku. Polecam go każdemu, kto może spać na boku (nawet jeśli mają one niewielki preferencje dla back-spania).

SONA Poduszka został dostarczony do przeglądu.