grsail.com

Soczewki Glow w Ciemno Kontakt

Soczewki Glow w Ciemno Kontakt


Świecić w ciemności soczewki kontaktowe są przyjemne w noszeniu, czy uczęszczają imprezę, przebrania na Halloween, lub jeśli po prostu chcesz zaimponować znajomym i zaskoczyć ludzi wokół ciebie, kiedy pokazać się z parą świecącymi oczami.

O Glow w obiektywach Mroczny Kontakt

Glow in the dark kontaktu soczewki są, podobnie jak sama nazwa wskazuje, kontakty, które świecić w ciemności. Są to specjalne soczewki przeznaczone do stosowania efektów teatralnych, jak również do zabawy. Pierwszy służy do tworzenia świecące oczy w filmach czy w telewizji, soczewki te są już dostępne publicznie. Są to najnowsze szaleństwo na imprezach rave i są wykorzystywane do wytwarzania dramatyczne oświadczenie każdego, kto zdecyduje się nosić parę. Są idealne do noszenia na Halloween jako część stroju i dodać efekty specjalne do każdego stroju można powiązać je z. Najlepsze jest to, że nie trzeba recepty na korekcji wzroku, aby dostać parę blasku w ciemnych soczewek; można dostać "Plano" soczewki, które nie mają możliwości - sprostowanie widzeniem tylko czysty zabawy.

Świecić w ciemności kontaktów nie będzie świecić w całkowitej ciemności, więc mieć świadomość, że najlepiej w klubach lub zdarzeń, które wykorzystują czarny oświetlenie.

Dostępne kolory

Świecić w ciemności kontaktów przybyli w następujących kolorach:

 • Biały
 • Niebieski
 • Zielony
 • Różowy
 • Żółty

Co sprawia, że ​​świecą

Czy zastanawiasz się, co sprawia, że ​​kontakty świecić w ciemności? Odpowiedź jest prosta. Są one pokryte materiału luminescencyjnego na powierzchni soczewki. Niniejszy materiał ma świecić gdy w świetle lampy UV i powoduje, że obiektyw promieniować w ciemności.

Gdzie znaleźć

Świecić w ciemności soczewki są dostępne z lub bez recepty. Wielu pracowników służby oko może zamówić specjalne kontakty efektów w swojej właściwej władzy, takie jak świecić w ciemności soczewek. Można również uzyskać je w Internecie na różnych sprzedawców, którzy specjalizują się w soczewkach kontaktowych. Jeśli szukasz pary, które nie wymagają recepty, może być w stanie je znaleźć w sklepie nowości lub kostium. Należy zachować ostrożność podczas noszenia soczewek parę nowości. Będziemy chcieli, aby upewnić się, że pasują one do oka prawidłowo i nie porysować lub uszkodzić wzrok.

Niektóre witryny internetowe, aby sprawdzić to:

 • Sklep 4 Kontakt: Ta strona ma białą świecą w UV Soczewki Ciemnych. Soczewki te są przeznaczone do zmiany w ujęciu miesięcznym, a ponieważ są one wyłącznie do użytku teatralnego, są dostępne bez recepty.
 • Obiektyw posiada soczewki ColorVue Niebieski blask ColorVue. Płoną z oświetlaczem efekt soczewki. Gdy pod disco światła, soczewki te będą świecić w ciemności i sprawi, że błyszczą oczy.
 • Vamp Kły wyposażone Niebieski Rave Glow Obiektywy FX efekt specjalny Kontakt. Te miękkie soczewki się bez korekcji wzroku, więc mogą być używane zarówno do użytku teatralnego i kosmetycznego.
 • Vision Direct Neon Zielony Rave Kontakt, które przyciągają uwagę tych, którzy ośmielają się spojrzeć ci w oczy.
 • Coco Kontakt sprzedaje Rave Niebieski Kontakt. Są Aqua Blue i blask w czarnym świetle.
 • Halloween Express ma Rave Efekty specjalne Kontakt, które będą idealnym uzupełnieniem każdego stroju wybrać się ubrać na Halloween lub bal.

Kontakt Pielęgnacja

Dbanie o blasku w ciemnych kontaktów jest takie samo jak regularne kontakty. Wszystko, co musisz zrobić, to przepłukać soczewki roztworem wszystkich celów kontaktowych i przechowywać je w razie kontaktu. Należy je przepłukać przed umieszczeniem ich w oczy i po ich zabrał. Nie trzymaj soczewki dłużej niż zalecane. Jeśli wystąpi zaczerwienienie, ból lub podrażnienie, skontaktować okulisty zawodowe natychmiast.