grsail.com

Śmieszne Zaproszenia ślubne

Śmieszne Zaproszenia ślubne

Nie jesteś tradycyjna para, i zabawne zaproszenia ślubne są jednym ze sposobów, aby to udowodnić. Dodać goście-być śmiać, kiedy zaprosił ich do dzielenia się specjalny dzień.

Śmieszne Tematy i przysłowia

Może nie jesteś tradycyjny rodzaj para i to właśnie sprawia, że ​​jesteś wyjątkowy (i sprawia, że ​​zakochują się w sobie w pierwszej kolejności). Nie chcesz, tylko jakieś konserwatywne, tradycyjne, a nawet formalnych zaproszeń, które kolidować z humorystyczny charakter. Śmieszne zaproszenia ślubne pozwalają być sobą i dać znajomych i rodziny dokładnie to, co oni oczekują od Ciebie i Twojego małżonka-to-be.

Możesz użyć śmieszne zaproszenia ślubne nie tylko udowodnić znajomych, że nie będziemy tracić swoje poczucie humoru w całym procesie ślubu, a jeśli obraz lub mówiąc na przedniej daje im chichot, są one bardziej prawdopodobne, zostawić zaproszenie na wyświetlaczu i pamiętaj, aby zapisać datę.

Śmieszne tematy to:

  • Jeden lub drugi jest przeciągnięty do ołtarza
  • Zapowiedź w związku małżeńskim życiu po 20 lat i tak minęło
  • Karty, które prawie wydają skandaliczne humor i wykorzystania nieletnich
  • Film inspirowany, jak ringfinger i Top 007 Groom

Nakręć własny

Jeśli jest zabawna historia o tym, jak się poznaliście i jak postanowiłem, co potrzebne, aby być razem na zawsze, które można umieścić na karcie. Jeśli tego nie zrobisz, ale chcesz ty, tworzą historię do opowiedzenia na froncie zaproszenia z zabawnym powiedzeniem na wewnętrznej, która pozwala czytelnikom wiedzieć, że historia jest żart, ale zaproszenie małżeństwo nie jest. Korzystanie deadpan humor i stonowane, poważne tony doda do swojej zabawnej czynnik.

Jeśli ludzie znają Cię jako para, która lubi iść w kajaku lub spotkałeś w klasie literatury, użyj zdjęć w ramach przodu karty. Czasami ręcznie grafika może być na tyle zabawne na własną rękę, jeżeli zaproszenia są dzieje się tylko do małej grupy, którzy znają cię dobrze i będzie zrozumieć wesołość Ciebie i Twojego małżonka-to-być rysowane jako trzymać dane w połączeniu z jedną wkładką i bardzo "ty" obrazu.

Dowiedz się więcej na temat tworzenia własnych kart i zaproszenia na Zakład Logiki Stosowanej Rzemiosła.

Gdzie znaleźć Funny Zaproszenia ślubne

Jeśli nie masz, że artystyczną, nie cieszyć wykonywaniu zaproszeń, lub po prostu nie mają czasu, są miejsca, internetowych, które sprzedają humorystyczne zaproszenia do wysłania, a nie. Spróbuj zakupy w:

Zaproszenia ślubne Plus: Jest mnóstwo tematów do wyboru, ale w szczególności jest zatytułowany humorystyczny Zaproszenia ślubne. Istnieją strony zabawnych zaproszeń do wyboru.

Zazzle: Ta strona ma różnego rodzaju śmieszne kart. Istnieją proste karty z kreskówek, a także karty fotograficzne, takie jak jeden z Fortune Cookie, który mówi: "Małżeństwo pozwala wkurza jedną specjalną osobę do końca życia." Nie ma minimalne zamówienie i można personalizować karty od wewnątrz, jak chcesz. Cennik jest dostępny dla większych zamówień, więc nie daj się zniechęcić przez ceny pojedynczych kart.Wykorzystaj swoje zaproszenia ślubne jako sposób, aby pokazać swoje twórcze, humorystyczną stronę jako para.