grsail.com

Smartphone wskazówka oszczędzania baterii: Zarządzanie Lepsze App

Smartphone wskazówka oszczędzania baterii: Zarządzanie Lepsze App
Pierwszy post z tej serii zastanawiali się, jak można wydłużyć żywotność baterii na Android smartphone poprzez lepsze zarządzanie łączność Wi-Fi i opcje. W tym poście, kolejna wskazówka oszczędzania baterii jest badane, które powinny pomóc w identyfikacji źródła drenażu zasilania na urządzenia z systemem Android.

Aplikacje i gry z Google Play Store może być zarówno niezwykle przydatne i niezwykle zabawne, ale nie dwie aplikacje kodowane są podobne. Oznacza to, że niektóre aplikacje będzie miał z natury bardziej skuteczne niż inne. Jeśli zaczniesz grać w grę, która wymaga dużo fizyki lub innej obróbki graficznej, to będzie prawdopodobnie spuścić bateria telefonu szybciej niż prostszy gry. Przykładem może być zły byłego Birds Space, podczas gdy 2048 może być przykładem tego ostatniego.

Podobnie, jeśli aplikacja jest przeznaczona do pracy w tle i dostarczyć stałych powiadomień, to może również zużywają dużo baterii bez Ciebie nawet nie wiedząc o tym. Niektóre aplikacje multimedialne społeczna może być dobrym przykładem tego, nawet jeśli twoje życie trochę łatwiejsze i wygodniejsze.

Zamiast zgadywać, które aplikacje zużywają najwięcej baterii, to lepiej, aby uzyskać rzeczywiste dane dotyczące użytkowania baterii bezpośrednio z telefonu.

  1. Dostęp do menu Ustawienia albo przez otwarcie aplikacji szufladę i przechodząc do menu Ustawienia lub przesuwając palcem w dół z górnej części ekranu, aby wybrać Ustawienia.
  2. Wybierz akumulatora, który może być umieszczony w sekcji Device w menu Ustawienia.
  3. Ekran w wyniku pojawi się aktualny procent naładowania baterii, a także, jak długo telefon ma obecnie już "na baterii".
  4. Poniżej jest lista wszystkich aplikacji i zasobów, które zużywają baterię w telefonie, organizowanych od najbardziej do najmniej odprowadzanie energii.

Dwa górne elementy, które zużywają baterię w telefonie prawdopodobnie sam OS Android i ekran. Są to zazwyczaj nieuniknione, ale pobór mocy systemu operacyjnego powinny poprawić z każdym nowym wydaniu Androida.

Sprawdź resztę listy do wszelkich nieprawdopodobnych podejrzanych drenażu baterii i zająć go odpowiednio. Jeśli Gmail używa się dużo baterii, na przykład, może chcesz ustawić interwał aktualizacji. Jeśli dana gra jest przy użyciu dużo baterii, może warto, aby usunąć ją z telefonu w ogóle.