grsail.com

Ślub: Porady Ślub Żywność

Przechowywać Band Fed

Zapytaj cateringową lub salę wyżywieniem skonfigurować prosty zimny bufet dla zespołu (kanapki, sałatki i zimne napoje), które mogą być dla nich dostępne przez całą noc. W ten sposób, nie są na łasce kuchni, a goście nie są na łasce żołądków zespołu. Każdy jest szczęśliwy, i powinien kosztować mniej niż karmienie im cały posiłek ślubu (które, jeżeli są one wykonują swoją pracę, nie będą mieli czasu, aby usiąść i cieszyć się ...)

Alkohol Know-How

Gdy robisz warunki alkoholu w swoim recepcji, należy przybić gwoździami następujące szczegóły. Mogą wydawać się trywialne, ale różnice można dodać do dużego rachunku lub duże oszczędności:

* Czy kelnerzy wypełnić wszystkie kieliszki na stołach lub poprosić każdego gościa pierwszy?
* Czy okulary wypełnia całą drogę, w połowie lub 3/4 drogi?
* Czy otwarte butelki pozostanie na stołach lub będą kelnerzy krążyć napełnić kieliszki?

Niesamowite Przekąski

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach odbioru, za posiadające "przekąski tylko" odbiór. Można podawać mieszankę ciepłych i zimnych przekąsek. Bądź ostrożny, ile chcesz, zbyt wiele przystawek może dostać drogie. Upewnij się także, że jest jasne, na zaproszenie typ recepcji masz. Nie chcesz, żeby Twój gość spodziewa pełny posiłek.

Które wino to jest?

Jeśli obsługujących niedrogie wina i martwisz się o nazwę marki, służyć jej w karafki, więc nikt nie może osądów opartych na etykiecie.

Quizzing cateringową

Wynajęcie cateringową, aby zapewnić żywność dla twój wielki dzień? Oto kilka pytań, będziemy chcieli, aby zapytać:

 • Czy można zaspokoić w pełnym wymiarze godzin?
 • Czy masz jakieś formalne szkolenie?
 • Jak długo jesteś zakładów żywienia?
 • Jaki jest stosunek personelu do gości?
 • Jaki sprzęt zapewnić?
 • Czy są jakieś dodatkowe opłaty dla serwerów w formie bufetu, szampana toast, posiadające zrobić ciasto, cięcia ciasta, barmani, itp?

  Ograniczona Bar

  Jest to doskonała opcja dla alkoholu: goście nie muszą płacić za własne napoje, i nie kończy się z ogromnym rachunkiem. Ty decydujesz, które wcześniej napojów masz zamiar służyć (zwykle mieszanka wina, piwa i może drinki), a następnie mają bar otwarty tylko w pewnych okresach (takich jak podczas toastów i za jakąś godzinę po obiedzie) ,

  Dosyć Alkohol

  Jeśli masz alkoholu na przyjęcie weselne, to zaleca się zakup około 1/3 więcej alkoholu to myślisz, że będziesz używać. Pamiętaj, aby kupić od dystrybutora, który pozwoli Ci powrócić nieotwarte butelki, oraz informuje o tym swoją firmę cateringową.

  Mix It Up

  Chcesz mieć goście mieszając więcej niż robią w bufetach lub kelner-podawane wesela? Spróbuj mające różne stacje żywności ustalone po pokoju: makarony, meksykańskie, sushi i smaż, to tylko niektóre z wielu propozycji.

  Fancy fanaberii

  Chcesz, aby twój obiad wesele specjalny wygląd? Spróbuj dodać jedną z następujących detali:

  -Czy Podczas kolacji kelnerzy krążyć startym parmezanem oferować lub Romano sera lub zmielony pieprz

  -należy Cappucino / bar espresso

  -należy Bar lody, maszyna do waty cukrowej lub film w stylu kina popcorn popper

  -Czy Kelnerzy rozdają kieliszki szampana dla gości po przyjeździe

  Żywność Cena Know-How

  Pamiętaj, aby uzyskać szczegółowe cytaty z Twojego żywienia, w odniesieniu do konkretnych produktów spożywczych. Jest to szczególnie ważne, aby pamiętać, jeśli planujesz na ślub, który jest więcej niż sześć miesięcy od hotelu. Łatwo psujące się ceny żywności mogą zmienić; upewnij się, że jesteś przygotowany przez zadawać te pytania:

  * Czy jesteś gwarantowane ceny na żywności cytatem lub można go zmienić?
  * Będzie opłata bardziej ogólnie, jeśli koszt cateringową na podwyżki żywności?
  * Jak i kiedy chcesz być powiadamiany o wzrost cen?
  * Czy można zastępstw?

  Matchy Matchy

  Kiedy wybrać firmę cateringową, należy zapytać, jakie dania serwują na --- upewnić się, że są one w dobrym stanie i koordynują z kolorystyką.

  Siedziba Liczba ostateczna

  Kiedy przychodzi czas, aby dać ostateczną liczbę gości do swojej żywienia, nie zapomnij, aby posiłki dla członków DJ / zespołu, fotograf / filmowiec i konsultant ślubny (poproś wcześniej, jeśli chcieliby posiłki). Czasami zakład żywienia daje zniżki na posiłki dostawców.

  Style Wedding Cake

  Większość stylów tort weselny składa się z warstw, największy na dole z mniejsza na górze. Niektóre poziomy są oddzielone filarami z rzeczy, jak kolorowe fontanny i figurki w środku filarów.
  Ciasta można formować okrągłe, owalne lub squares.They mogą być ozdobione kwiatami, wstążkami oblodzenia kwiaty, lub świecami. Można nawet użyć babeczki ułożone w kształcie warstwowych tort weselny lub ulubione pączki. Wybór należy do Ciebie!

  Wybierając firmę cateringową Top 3

  Zachowaj te trzy rzeczy na uwadze, gdy jesteś wybierając firmę cateringową: jedzenie powinno smakować doskonałe, obsługa powinien być idealny, a ustawienia tabeli powinny być atrakcyjne i twórcze.

  Napoje bezalkoholowe

  Upewnij się, że masz duży wybór napojów bezalkoholowych na odbiór. Wielu ludzi dzisiaj pije mniej alkoholu i tak, i będzie to również zaoszczędzić pieniądze. Wybierz "fantazyjne" napoje, takie jak woda mineralna gazowana lub, aromatyzowane wody gazowane, mrożona herbata, lemoniada rzeczywistym, wykres przebiegu cios, lub na gorąco
  grzane wino z jabłek.

  Hotelarstwo Tabela

  Jeśli twój ślub i przyjęcie są zarówno dzieje się w tym samym niecodzienny, przy torze lub nie w restauracji typu lokalizacji, należy rozważyć bardzo ograniczony bar drink lub miękkiej konfiguracji dostępne, gdy ludzie przyjeżdżają na ślub. Będą one najprawdopodobniej spragniony, a mając ten dodatkowy mały dotyk jest bardzo przyjazna. To może być tak proste, jak urny kawy i herbaty, lub prostego wyboru stempla i wodą gazowaną.

  Chow dla Dzieci

  Kiedy zastanawianie liczbę posiłków dla Twojego żywienia, nie zapomnij zgadzają oddzielną liczbę posiłków dla dzieci. Jest tam zwykle mniejsza opłata za posiłki dla dzieci poniżej 12 roku życia.

  Open Bar

  Wszystkich możliwości napojów, to jest najbardziej kosztowne. Bądź przygotowany na mocny rachunku, i możliwe, nad-indulgers którzy mogą pić zbyt dużo. Tę drogę tylko wtedy, gdy masz środków na jego kopię zapasową.

  Bad Wiadra

  Jeśli chłodzenie wino lub piwo w wiadrach i etykiety się zniszczony, możesz nie być w stanie powrócić te butelki do dystrybutora. Należy o tym pamiętać, gdy jesteś podejmowaniu decyzji, jak służyć swoją alkoholu.

  Bary pieniężne

  Bary gotówkowe są nie tylko kontrowersyjne, są też po prostu tandetny. Zapraszanie ludzi do ślubu, a następnie prosząc ich, aby zapłacić za napoje nie jest dobrą rzeczą do zrobienia. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na otwarty bar, mają ograniczony wybór alkoholu zamiast. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, a następnie rozważyć nixing alkoholu w ogóle.