grsail.com

Ślub: Fotografia ślubna Porady

Tradycyjny Fotografia ślubna

Fotografia ślubna przed, w trakcie i po wykonaniu usługi jest częścią konfigurowania album ślubny. Podczas gdy niektóre fotografów ślubnych skupi się wyłącznie na tradycyjnych elementów, a inni chcą eksperymentować z nimi, to bardzo ważne, aby zrozumieć "oczekiwania" typowego albumu. Wiele można przyjmować przed lub po ceremonii. Niektóre pary nawet zaplanować dzień tylko dla tych stawianych strzałów na dzień oddzielone od ślubu. Decyzja harmonogram będzie czysto między para i fotograf ślubny:

Tradycyjne Strzały ślubne:

Strzały ślubne

 • Narzeczona sam - bliska, trzy czwarte i pełnej długości
 • Panna młoda mama
 • Panna młoda z tatą
 • Panna młoda z obojgiem rodziców
 • Tylko rodzice
 • Panna młoda z dziadkami
 • Panna młoda z rodzeństwem
 • Panna młoda z rodziną
 • Panna młoda z każdej druhny
 • Oblubienica z kwiatów dziewczyn
 • Oblubienica z druhen, kwiaty dziewcząt

Groom Shots

 • Groom sam - bliska, trzy czwarte i pełnej długości
 • Oczyszczenie z mamą
 • Oczyszczenie z tatą
 • Oczyszczenie z obojgiem rodziców
 • Tylko rodzice
 • Groom z dziadkami
 • Oczyszczenie z rodzeństwem
 • Oczyszczenie z rodziną

Bride and Groom

 • Narzeczona i Groom z każdego zestawu rodziców
 • Panna młoda i pan młody w każdej najbliższej rodziny i każdy zestaw dziadków
 • Narzeczona i Groom z różnych ciotek / wujków, jak wybiera rodzinę
 • Narzeczona i Groom z ministrem / rabina / usług Dyrygent

Take Care of Your Wedding Photographer

Oprócz płacenia fotografa ogóle opłat dla zdjęć ślubnych, to dobry pomysł, aby karmić fotograf ślubny, jeśli są fotografowania z recepcji, jak również. Dla większości fotografów ślubnych, rezerwacji oni jeden ślub dziennie. To pozwala im czas na podróż do miejsca ślubu, ustanowiony, i robić zdjęcia przed, w trakcie i po zakończeniu ceremonii. Oni również wtedy transportować swój sprzęt do recepcji, aby uchwycić najważniejsze chwile podczas przyjęcia dla album ślubny.

Nie tylko będzie zapewnienie nurishment dla fotografa ślubnego, Twoja fotografia ślubna będzie korzystne, ponieważ fotograf będzie się utrzymywał dłużej podczas przyjęcia. Dodatkowe koszty z płyty lub umożliwiając fotograf ślubny służyć jego lub siebie na śniadanie w formie nie wystarczy być zaniepokojony.

Wskazówka Klient: Zaplanuj dodatkową płytę na ślub
fotografowie i asystenci mogą mieć z nimi na swoim
odbiór. To daje im możliwość jedzenia i picia bez
irytujących zachowań na weselu. Jeśli planujesz w formie bufetu
Recepcja, to zazwyczaj dobra niech fotograf i jego lub jej
Asystent wiedzą, że są więcej niż mile widziane talerzu. Można nawet ustawić
się spokojnym stole w rogu recepcji dla personelu i wesele
sprzedawców, aby móc usiąść i zjeść. Jeśli obsługujących obiad talerz,
następnie poprosić fotografa z wyprzedzeniem, co wolą z menu
i planu.

Opisz swoje Fotografia Ślubna dla fotografa

Kiedy spotykasz się z fotograf ślubny, będziesz miał wiele do powiedzenia. Nie będzie wiele różnych chwil dzieje przed, w trakcie i po ślubie. Fotografia ślubna jest częścią fotoreportażu i część portrety. Chcesz, aby Twój fotograf ślubny, aby być przygotowanym na nieoczekiwane. Podczas rozmowy z nimi, chcesz zapytać o ich stylu; ich pochodzenie, a ich doświadczenie.

Chcesz, fotograf ślubny, który patrzy na ludzi wokół nich. Chcesz, fotografia ślubna, że ​​pochodzi z bycia dyskretne gdzie złapać nie tylko najważniejsze momenty weselne, ale również chwile głębokiego związku pomiędzy panny młodej, pana młodego, członków rodziny i innych gości.

Wyobraź sobie, stojąc w przedsionku kościoła, gdy panna młoda czeka z ojcem dla ich pamięci. Oni nie mówiąc nic o słowa, ale tata szczotki jej policzek knykciach, zawsze tak lekko, a jej oczy mienią się łzami. Kąciki jej ust pojawić się tylko bardzo nieznacznie i twarzy ojca zmiękcza również. To jest strzał chcesz w fotografii ślubnej. Pamiętaj, aby dać wyraźne szczegóły lokalizacji ślubu, miejsce, temat i przede wszystkim swojemu fotograf ślubny - to, co chcesz zobaczyć.

Poświęć trochę czasu, aby porozmawiać z fotograf ślubny podczas rozmowy i podczas planowania ślubu. Jeśli to pomoże, napisz, co chcesz, aby Twój album ślubny wyglądać, zanim spotka się z fotografem w celu nadania im jasne wskazówki. Pamiętaj jednak, że podczas gdy fotograf ślubny jest profesjonalnym, to jeszcze ślub.

Pamięć Book Fotografia ślubna

Istnieją kluczowe momenty w każdym weselu, które chcesz mieć udokumentowane przez fotografii ślubnej, ale może lub nie może chcesz, aby Twoje zdjęcia ślubne przypominają tradycyjne obrazy. Jednym z najlepszych sposobów na młodej, aby dowiedzieć się, jak zwrócić się do fotografii ślubnej ona chce jest wizualizacja książki z opowieściami, że chce, aby spojrzeć na kilka lat.

Jednym ze sposobów, aby pomóc narzeczonej wizualizację fotografia ślubna jest usiąść i napisać książkę pamięci podczas wizualizacji obrazów, które mogą tam pójść. Robić notatki na marginesach stron. Zapisz rzeczy jak: "mama uśmiecha się, ale widać łzy w oczach." Albo "Cindy wygląda świetnie w sukni, ale to, co jest ona patrzysz?" Idź do zabawnych wierszy, pójść na sentymentalny i przejść do własnej osobowości. Są to linie, które mają być w stanie pokazać swojej fotograf ślubny.

Pomyśl o nich jako mapy drogowej do własnej książki wspomnień. Istnieje wiele ważnych momentów ceremonii, że fotografia ślubna będzie uchwycić, ale można dać wskazówki Fotograf na jak chcesz te zdjęcia patrzeć i strzały powinien on być szukasz:

Ważne Ceremonia Moments:

§ Procession (Bride / Ojca; Close Up Matki Panny Młodej, Zamknij się Groom oczekiwania)

§ upływem strony Panny Młodej z ojca na matkę

§ Profil strzał Pary Młodej przed ministrem, jak ceremonia Begins

§ Wymiana Ślubów / pierścieni

§ Pocałunek

§ prezentacji

Wywiadów swój ślub Fotograf

Kiedy planujesz ślub, trzeba uchwycić chwile, a to oznacza wynajęcie fotografa ślubnego. Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć fotografa ślubnego, w tym zalecenia z przyjaciółmi i rodzinami lub wynajmu twoje palce do spaceru albo poprzez wyszukiwarki internetowe lub w Yellow Pages. Ale jeśli chodzi o rozmowy z Twojego fotografa ślubnego, istnieje kilka rzeczy, które na pewno chcą wiedzieć.

Po pierwsze i najważniejsze, nie chodzić do swojej rozmowy z fotografem w ciemno. Czy Twoje domowe. W 2006 roku, 2.271.343 wesela szacuje się pojawić w Stanach Zjednoczonych. To prawie 3 miliony możliwości dla fotografów ślubnych w samych Stanach Zjednoczonych. W Wielkiej Brytanii i Francji, liczba ślubów ma się odbyć wyniesie łącznej 2.000.000 możliwości. Przeciętny ślub będzie kosztować około 26,100 dolarów USA z wartości rynkowej przedmiotów związanych z wesela, takich fotografii, osiągając ponad 59 miliardów dolarów amerykańskich

Standardowy pakiet zdjęć w Stanach Zjednoczonych na wesele będzie zawierać do 7 godzin pokrycia, nieograniczoną liczbę zdjęć, videography, dowody internetowych i 35 do 70 matowe lub błyszczące wykończenie wydruków w różnych rozmiarach. Średni koszt tego standardowego pakietu to około 2400 dolarów USA lub premia elity pakiet będzie zawierać inny fotograf, więcej czasu, specjalistyczne sesje z panny młodej lub pana młodego w układzie pionowym i większą liczbę wydruków na 3600 dolarów USA

Znając te podstawowe fakty mogą pomóc dowiedzieć się, co to jest szukasz po rozpoczęciu rozmowy.

 • Czy rzeczywiście wywiad z fotografem, który będzie na weselu lub ich korporacyjnej przedstawiciela?
 • Czy oni próbki fotografii ślubnej zrobili wcześniej?
 • Czy ich próbek fotografii ślubnej obejmują rodzaje zdjęć masz na myśli?
 • Jaki jest minimalny pakiet ceny?
 • Co jest w pakiecie?
 • Czy oferują pakiety cyfrowe?
 • Czy oni to wideo czy też jest to osobna?
 • Czy oni pracować z asystentów? Będą dostępne dla próbny obiad?
 • Jaki jest ich harmonogram rezerwacji? (Jest to ważne, że nie chcesz fotografa rezerwacji kolejny ślub, który jest zbyt blisko do Ciebie tego samego dnia)
 • Jaki jest ich standardowa metoda działa?
 • Są skłonni do słuchania wejście?
 • Co warunkowe i gwarancje oferują?
 • Jak szybko po ślubie będzie można zobaczyć dowody? (2-4 tygodnie jest normalne)

Możliwości Shots w recepcji

Będziesz w stanie uzyskać ciekawe ujęcia podczas tańca, też. Uważaj na dzieci i starszych członków rodziny tańca. Ci zapewniają absolutnie urocze wspomnienia. Zdjęcia podczas odbioru powinny rzadko kiedy być postawione. To jest czas, kiedy fotografów ślubnych robić zdjęcia nowożeńców zabawy czy są farszu ciasto sobie w twarze lub pójście na kręcić na parkiecie.

Zadaj fotograf ślubny do robienia zdjęć detali. Je uchwycić z zewnątrz i wewnątrz miejscu, zwłaszcza taki, który jest niezwykły dla siebie, takie jak łóżko i śniadanie lub starego stylu country inn lub nawet cecha Disney World Resort. Masz fotograf ślubny zrobić zdjęcia dekoracji, umieszczenie ciasto i zespołem - atmosferze recepcji. W rzeczywistości, twórcze możliwości w recepcji są nieograniczone. Możesz korzystać z wielu zdjęć robionych w recepcji na więcej niż tylko książki pamięci i albumy ślubne, ale także dla dziękuję karty, karty świąteczne i wiele innych.

Zmierz się fotograf ślubny zbadać swoją kreatywność podczas przyjęcia. Skorzystaj z tego, że członkowie rodziny i przyjaciele, stare i nowe, bliskie i dalekie wszyscy spotykają się z okazji ślubu. Wyobraź sobie zdjęcie swojej matki-in-law z najstarszego przyjaciela, a inny, że oddaje swoje młodszego brata w rozmowie z waszego wielkiego wuja Milton, każda rodzina ma kilkanaście opowieści i kreatywny fotograf ślubny będzie znaleźć wszystkie te i więcej do powiedzenia w szczerych strzałów ich uchwycić na swoim weselu.

Fotografia ślubna w recepcji

Przyjęcia są tak ważne, jak ślub, zarówno tradycyjnych, jak i szczerych strzałów. Fotograf musi być przygotowany, aby przejść do recepcji po strzałów pary "z panny młodej, pana młodego i rodziny po ceremonii ślubnej. Jeśli Recepcja znajduje się w innym miejscu niż ceremonii, wielu fotografów potrzebuje asystenta, aby pomóc Sprzęt podziale i przeniósł się do recepcji.

Podczas uroczystości ślubne może być typowe, sympozja są zazwyczaj wcale. Wynoszą one od długich, nudnych spraw, gdzie ludzie są głodni i niecierpliwi, ale tradycyjnie impreza nie rozpocznie się, dopóki młodzi przybywają. Mogą również być porywający strony z dużą ilością akcji. Spodziewaj się niespodziewanego i niech fotograf ślubny, co strzały w recepcji są najważniejsze.

Będziemy chcieli, aby upewnić się uzyskać kilka z następujących tradycyjnych czynności odbioru w kluczowych ujęć:

 • Przyjazd
 • Cięcia ciasta
 • Ciasto Karmienie
 • Te grzanki
 • Pierwszy taniec
 • Samochodów

Ciasto i taniec są bardzo ważne chwile, zarówno w łamaniu chleba razem do absolutnej miłości. Uważaj na dzieci i starszych członków rodziny tańca. Ci zapewniają absolutnie urocze wspomnienia. Uważaj na strzały reakcji, pełne odcinki, z pary i zbliżeniach twarzy, jak i tych, którzy są gośćmi na weselu.

Twoje ślubne Goście Can Be Amateur Zbyt fotografów ślubnych

Fotografia ślubna jest drogie i większość par zaplanować co najmniej 2.000 dolarów ich budżetu wokół zatrudniania fotografa i tworzeniu z fotosów patrzeć - to zanim nawet próbować pakiet obrazu. Fotografów ślubnych kosztują i na ogół są one warte każdego grosza inwestycji. Można jednak zrobić więcej dla fotografii ślubnej niż tylko wykorzystanie fotografa ślubnego można wynająć.

Ponieważ goście są często składa się z przyjaciółmi i rodziną, są bardziej skłonni do próbując uchwycić dziwne, absurdalne, urocze i zabawne momenty w recepcji. Te chwile, że ty lub rodzina może nagroda, że ​​fotograf ślubny nie może zacząć się domyślać. To jest piękno intymnych przyjaciółmi i rodziną przechwytywania niezapomniane chwile na filmie. Pomaga również, że coraz Film jednorazowy aparat opracowany niedrogo.

Twoje goście weselni mogą być amatorskich fotografów ślubnych, też. Dodaj jednorazowy wewnątrz lub na zewnątrz aparatu do każdego miejsca ustawienia z tabel. Możesz umieścić po jednej dla każdego gościa lub pary na stole. Możesz dodać notatkę do kamer prośbą gości do podejmowania własnych zdjęć i upuść je w wyznaczonym miejscu nie w recepcji.

Wywiadów swój ślub Fotograf

Zadawanie pytań jest ważną częścią wybierając fotografa ślubnego, a także rodzaj fotografii ślubnej, jeśli chcesz uchwycić swój ślub. Czy kontaktach z dostawcami, indywidualnych fotografów lub lokali, poprosić albumów swoich ślubnych fotografii i referencje od poprzednich klientów żądanie.

Szczery Style - Fotografów Ślubnych

Jeśli chcesz mieć dużo świetnych zdjęć szczery stylu ślubu, rozważ wynajęcie fotografów ślubnych, którzy mają doświadczenie w wiadomości lub fotografii dziennikarskiej ---- często są najlepsze uchwycenie chwil, jak się stało, a nie konieczności stanowią wszyscy w sztywnych wyglądających zdjęć.

Dowód Pozytywna

Upewnij się, że wiesz, kto jest właścicielem dowody po ślubie. Wielu fotografów zachowa prawo własności dowodów, chyba że jest to jasno określone w umowie, że narzeczeni będą przechowywać dowody.

Quizzing facet Camera

Podczas spotkania z fotografem, oto niektóre pytania będzie można zadać:

 • Jakie pakiety są oferowane i ile zdjęć są zawarte w każdym opakowaniu?
 • Są dowody twoje utrzymanie, czy też trzeba je kupić?
 • Jaki jest koszt dodatkowego czasu lub zdjęć?
 • Ile jest depozyt, a kiedy jest to spowodowane?
 • Gdy jest bilans powodu?
 • Czy jest opłata podróży?
 • Czy negatywy nabyć, a jeśli tak, to czy trzeba czekać określony czas, zanim będzie można je kupić?

Nix Czarny Dot Effect

Wybierając biżuterię, sukienki i inne akcesoria, należy pamiętać, że kryształy sfotografować lepiej niż dżetów, które mają tendencję do wyglądają jak czarne kropki w fotografii.

Karmić Fotograf

Pamiętaj, aby podać w recepcji posiłek dla fotograf / filmowiec. Będą pracować dla Ciebie czasem na dziewięć lub dziesięć godzin, a to jest po prostu uprzejmy, aby upewnić się, że mają coś do jedzenia w ciągu tego długiego okresu czasu.

Więcej Disposable Camera Rhymes - Przyjęcie Weselne Zdjęcia

Oto kilka śliczne małe poematy opuszczenia na notatki z kamer jednorazowych do Państwa recepcji: 1) Zrób zdjęcia weselu każdego! Może zobaczysz coś nie widzimy, że możemy zachować jako pamięć! Dziękujemy za udostępnienie Ten szczególny dzień z nami. 2) Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, Wybierz aparat i naprawdę grać. Zostaw go na stole, gdy jesteś za, więc panna młoda [Nazwa] i [nazwa pana młodego] może rozwijać się zdjęcia zrobione przez Ciebie. 3) Ten aparat został pod warunkiem więc Mamy fotografie ludzi, których znamy. Weź zaskoczy, jeśli jesteś w stanie z przyjaciółmi na stole i zostawić za sobą, kiedy go!

Niedrogi Fotografia

Jeśli budżet nie pozwala na koszt profesjonalnego fotografa, ale nadal chcesz jakieś ładne zdjęcia, rozważ wynajęcie stock studenta z lokalnym uniwersytecie. Nauczyciele i dyrektorzy szkoły fotografii powinny być w stanie skierować do obiecującego ucznia.

Fotografia na sznurowadło i Making Zdjęcia ślubne

Rozpocznij zakupy porównawczą wcześnie, nalegać na oglądanie próbek prac fotografików (z więcej niż jednego albumu). Aby obniżyć koszty, zapewnić sobie rodzinę i przyjaciół, które są migawki błędy. Umieść aparatów jednorazowych na gości stoliki z dopiskiem wnioskującego z ukrycia. Pomoże to w co zdjęcia ślubne.

Kamerzystów Ślub Szczegóły

Zapytaj kamerzystów ślubnych ile kamer, których używają. Dostarczamy swoje kamerzysta i fotograf z kościoła lub synangogue polityki w odniesieniu do fotografii, jak niektórzy duchowni mają bardzo specyficzne zasady. Upewnij się, że twoje fotografów zgodne z polityką, aby uniknąć przerw usługi.

Quizu z wideo Guy - weselne

Podczas rozmowy z potencjalnym kamerzystów, możesz zadać im następujące pytania: Jaki format wideo jest oferowana? Jakie są opłaty za dodatkowy czas lub taśmy? Czy kamerzysta ma dostępnego sprzętu zapasowej w trudnościach zdarzeń występują? Ile kamer będzie obejmujące wydarzenia? Czy wideo-kolażu być dostarczone? Czy wybór muzyki w tle dostępne? Są ekrany tytułowe pod warunkiem? Czy artysta zapewnić oświetlenie, albo on polegać tylko na ilość światła? Jeśli przyjaciele lub rodzina chce kupić kopii taśmy, mogą one, i ile one kosztują? Są to rzeczy, które powinny być zadawane przy wyborze videography ślubu.

Kopie zapasowe

Domagaj się, że kamerzysta tworzy i archiwa kopię zapasową swojego filmu weselnego. Znajdź politykę swoich fotografów jak długo twoje negatywy będą przechowywane w pliku i ich polityki dla przyszłego wydobycia.

Pomysły zdjęć - weselne

Jeśli koniecznie musi ciąć koszty na zdjęcia i videografią ślubu, rozważyć uzyskanie tylko fotograf i mieć przyjaciela taśmie wideo ślub i uroczystości. Jeśli naprawdę jesteś przywiązany, wynająć fotografa do robienia zdjęć tylko do ceremonii i rekrutującym kilka pomocnych przyjaciół lub rodzinę do robienia zdjęć w recepcji.

Zatrudnianie kamerzystów ślubne

Odwiedź przynajmniej trzech kamerzystów ślubnych i porównać nie tylko cenę, ale także ich filmy przykładowe. Sprawdź referencje i porozmawiać z poprzednich klientów, aby uzyskać prawdziwe Maryla Rodowicz na ich usługi.

Fotografia firm

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie działalności gospodarczej fotografii jest najpierw skonsultować się z prawnikiem na temat kwestii prawnych, podatków, wprowadzenie i znaków towarowych.
Następnie proste sklepu zrobi z próbkami pracy. Następnie będzie reklamować i zdobyć klientów. Kiedy już zastrzelił ślub można następnie przejść do pełnej laboratorium serwisowego i je zrobić zdjęcia i przetwarzania filmu. Jeśli jesteś bardzo udany możesz otworzyć własną pracownię. Wymagają one bardzo drogie maszyny i materiały.